آخرین اخبار

فال و شخصيت شناسي

تست روانشناسي براي مشخص شدن ميزان وابسته بودن

بسياري از افراد به دنبال شناخت شخصيت دروني و آگاهي از درون خود هستند؛ جالب است بدانيد با روش‌هايي مختلف مي‌توان به اين موضوع پي برد که يکي از آن‌ها تست روانشناسي است

شخصيت شناسي از روي ظاهر بدن افراد

اگر ميخواهيد شخصيت فرد مورد نظر خود را براساس ظاهر بدن اش شناسايي کنيد, خواندن اين مطلب را به شما پيشنهاد مي کنيم.

حيوان سال 97 کدام است؟

با توجه به نزديک شدن به پايان سال 96 و فرا رسيدن سال 97, شايد برايتان جالب باشد که بدانيد سال 1397 سال چه حيواني است؟

شخصيت شناسي از روي لباس افراد

قصد داريم با توجه به نوع لباس پوشيدن افراد به بررسي شخصيت آنها بپردازيم. در ادامه با شخصيت شناسي افراد براساس لباس آنها مي پردازيم.

متولدين هر ماه در چه سني ازدواج مي کنند؟

جدا از نظرات شخصي هر فرد در مورد ازدواج، متولدين ماههاي مختلف با توجه به خصوصيات اخلاقي مشترکي که دارند، تا حدودي يکسان عمل مي کنند. در اين مطلب پيش بيني خود را در مورد زمان ازدواج و علايق متولدين ماههاي مختلف سال، برايتان آورده ايم.

شغل مناسب شما براساس ماه تولد تان

ميخواهيم براساس ماه تولد تان, شغل هايي که مناسب روحيه تان مي باشد را به شما پيشنهاد بدهيم. در ادامه با ما همراه شويد.

شخصيت شناسي براساس مدل نشستن افراد

قصد داريم به بيان شخصيت افراد براساس نحوه نشستن آنها بپردازيم. با ما همراه شويد و شخصيت خود را بشناسيد.

شخصيت شناسي از روي چانه افراد

شخصيت شناسان مطالعاتي انجام داده اند که به کمک آن مي توان از روي شکل چانه افراد به شخصيت آنها پي برد.

سال 96: طالع بيني سال خروس

کمتر از 80 روز ديگر سال 1396 آغاز مي شود, سال 1396 سال خروس خواهد بود. در ادامه بررسي مي کنيم که در سال خروس چه اتفاقاتي رخ خواهد داد.

شخصيت شناسي براساس چين و چروک روي پيشاني

خطوط روي پيشاني با شخصيت و احساسات افراد مرتبط بوده پس با ما همراه شده تا از شخصيت خود براساس چين و چروک روي پيشاني تان آگاه شويد.

شخصيت شناسي افراد براساس مسائل مالي

قصد داريم به شخصيت شناسي افراد براساس مسائل مالي بپردازيم. پس با ما همراه شده و از شخصيت خود يا ديگر دوستان تان آگاه شويد.

شخصيت شناسي براساس عدد تولد شما

قصد داريم شخصيت شما را براساس عدد تاريخ تولدتان بيان کنيم. پس کمي وقت گذاشته و متن زير را که درباره شخصيت شناسي است مطالعه کنيد.

شخصيت شناسي به کمک اشکال هندسي

مي خواهيم شما با انتخاب يکي از اشکال هندي از جمله مربع, مستطيل, مثلث و دايره به بيان شخصيت شما بپردازيم.

شخصيت شناسي براساس شکل بيني

براساس تحقيقات انجام شده شکل و مدل بيني برروي شخصيت افراد تاثير گذار است! مطلبي تحت عنوان شخصيت شناسي براساس شکل بيني آماده کرده ايم که در ادامه خواهيد خواند.

شخصيت شناسي از روي شکل دندان

قصد داريم به شخصيت شناسي افراد براساس شکل ظاهر دندان هاي افراد بپردازيم. پس با ما همراه شويد.

راز نقاشي هايي که در زمان صحبت با تلفن مي کشيم؟!

اگر شما جزء افرادي هستيد که در زمان صحبت کردن با تلفن همراه (موبايل) اقدام به کشين نقاشي يا کشيدن خطوطي با قلم و کاغذ مي کنيد, خواندن اين مطلب را به شما پيشنهاد مي کنيم.

شخصيت شناسي افراد براي دادن عيدي مناسب

اگر قصد خريد عيدي يا دادن هديه به شخصي را داريد, اين مطلب را مطالعه کرده تا با توجه به شخصيت فرد مورد نظر, براي او هديه تهيه کنيد.

شخصيت شناسي با بوي عطر مورد علاقه تان

اگر دوست داريد براساس عطر مورد علاقه هرشخص, شخصيت او را بشناسيد با ما همراه شده و شخصيت شناسي افراد براساس عطر مورد علاقه شان را مطالعه کنيد.

تست شخصيت شناسي با 9 تصوير ساده

در اين تست ساده شما بايد از ميان 9 تصوير زير يک مورد را انتخاب کرده و شخصيت خود را شناسايي کنيد.

طالع بيني سال ميمون سال 1395

درحال نزديک شدن به ماه هاي پاياني سال 94 مي باشيم, به همين جت طالع بيني سال 1395 که سال ميمون مي باشد را براي شما آماده کرده ايم.

شخصيت شناسي براساس شکل ناخن هاي شما!

اگر دوست داريد با توجه به شکل ناخن هاي خودتان, متوجه شخصيت خود شويد, با ما همراه شده و شخصيت شناسي براساس شکل ناخن را مطالعه کنيد.

فال روزانه يکشنبه 29 آذر 1394

فال روز 29 آذر - 20 دسامبر براي امروز شما

فال روزانه 29 آذر متولدين فروردين ماه

شما امروز مشتاق هستيد تحت هر شرايطي كه باشد پاشنه كفش تان را بكشيد و كار كاملا خارق العاده اي انجام دهيد، اما زياد هم مايل نيستيد كه از زمينه اصلي كه تا به حال در آن كار مي كرديد غافل شويد. شما تا به حال از كارهاي ناتمامتان عقب نگه داشته شده بوديد و قادر نبوديد كه وظايف خود را كامل كنيد. اجازه ندهيد كه سرخوردگي بر شما غلبه كند. عصباني شدن چاره كار شما نيست و شما يا هيچ كس ديگري را خوشحال تر نمي كند.

فال روزانه 29 آذر متولدين ارديبهشت ماه

شما با اقتدار مي گوييد كه مايل هستيد با وجود همه محدوديت هايي كه اخيرا براي شما ايجاد شده اند كار كنيد. شما مي دانيد كه پيروي از قوانين كار خوبي است،‌ اما به نظر مي رسد دست خودتان نيست اگر گاهي اوقات آنها را ناديده مي گيريد. ممكن است احساس كنيد كه محدوديت ها دست شما را بسته اند و دوست داريد كه آنها را به كناري پرتاب كنيد. اما امروز زياد تلاش نكنيد و موقعيت ها را خراب نكنيد شايد آنها به آن بدي كه فكر مي كنيد نباشند.

فال روزانه 29 آذر متولدين خرداد ماه

شما امروز كارهاي شخصي زيادي داريد، حتي اگر كارهاي ديگري هم داشته باشيد اولويت با مسائل شخصي تان است. اگر در محل كار هم به شما مرخصي بدهند ولي شما مايل نيستيد كه آن روز را به استراحت بپردازيد و دوست داريد كه وظايف خود را در قبال خانواده تان انجام دهيد. وقت تان را براي گول زدن رئيس يا شريك تان تلف نكنيد. به جاي اينكه براي رسيدن به منافع شخصي خود زرنگي كنيد،‌ فقط كافي است يك قدم كاري برداريد و راهي كه مي دانيد بهترين است را ادامه دهيد.

فال روزانه 29 آذر متولدين تير ماه

اگر امروز كسي شما را مجبور به كاري كند شما احساس ناراحتي و ناخشنودي خواهيد كرد، مشكل اين نيست كه هيچ كس انتظاري از شما ندارد، مسئله اين است كه شما بيش از آنكه ديگران فكر مي كنند توانايي داريد. اما اگر شما توانايي ها و محدوديت هاي خود را نشناسيد مشكلات تان بيشتر خواهد شد. از اين شكايت نكنيد كه من نمي توانم عوض شوم، تغيير برايم سخت است! كه اين نارضايتي و شكايت شما از زندگي فقط اوضاع را بدتر مي كند. به جاي آن، اجازه دهيد كه ديگران بدانند كه شما داريد چكار مي كنيد و بعد از آن بهترين كاري كه مي توانيد انجام دهيد.

فال روزانه 29 آذر متولدين مرداد ماه

امروز احتمالا يك خرج غير منتظره برايتان بوجود خواهد آمد و آن وقت است كه شما مي فهميد كه موقعيت مالي تان ناپايدار شده و بايد براي آن فكري بكنيد. اگر تعادل خرج و دخل تان بهم خورد ناراحت و تسليم اين موقعيت نشويد . اين مشكلات و پيشامدهاي اخير موقت و زودگذر است و اگر چه ممكن است يك راه حل بلند مدت براي زمان كوتاهي جواب بدهد،‌ اما بايد فردا يك تصميم فوري براي اين مشكل خود بگيريد.

فال روزانه 29 آذر متولدين شهريور ماه

ممكن است شما امروز احساس كنيد به يك توپ بيليارد تبديل شده ايد چرا كه تجربه اي را به خاطر موقعيت ديگري خراب کرده ايد. شايد دوست نداشته باشيد كه برنامه ها و نقشه هايتان را براي كسي توضيح دهيد. در عوض، بايد تغييرات برنامه كار خود را براي خود تجزيه و تحليل كنيد تا بتوانيد خود را با تغييرات محيط تطبيق دهيد. بگذاريد اين اتفاقات خوشايند يك روز دشوار را براي شما به يك روز پر از هيجان تبديل كنند و شما را غافلگير كنند.

فال روزانه 29 آذر متولدين مهر ماه

امروز ممكن است نسبت به ديگران اوقات دشوارتري را تجربه كنيد چرا كه شما افكار و احساسات تان را فقط براي خودتان نگه مي داريد و آنها را با كسي تقسيم نمي كنيد.شايد دليل اين سكوت و درون گرايي شما اين باشد كه مي ترسيد مورد قضاوت ديگران قرار بگيريد. به جاي اينكه در تجزيه و تحليل رفتار خود و ديگران غرق شويد و مدام به دنبال اين باشيد كه اعمال خود را نزد ديگران موجه جلوه دهيد،حقيقت را افشا كنيد. شايد شما با رفتار پرخاشگرانه خود ديگران را متعجب كنيد اما مي توانيد با اينكار نگراني هاي تان را تخليه كنيد.

فال روزانه 29 آذر متولدين آبان ماه

امروز زماني براي طرح برنامه و نقشه جديد نداريد،‌ پس بي مقدمه و سريع شروع به كار كنيد و برنامه هاي قبلي خود را به اتمام برسانيد. اين تاكتيك بايد خوب عمل كند مگر اينكه كسي بخواهد صلاحيت و شايستگي شما را زير سئوال ببرد و شما هم بخواهيد با او مقابله به مثل كنيد.به هر حال،‌ درگيري و بگو مگو هيچ چيز را حل نمي كند،‌بهتر اين است كه بي تامل دست به كاري نزنيد تا بتوانيد روال كار خود را بهبود ببخشيد. شما مي توانيد از درگيري هاي بي جهت اجتناب كنيد،‌ اگر فقط و فقط به اهداف خود تمركز كنيد و به اين كاري نداشته باشيد كه ديگران چه مي گويند و نظرشان راجع به كارهاي شما چيست.

فال روزانه 29 آذر متولدين آذر ماه

ممكن است امروز مايل باشيد كه كار را كنار گذاشته و به دنبال كمي لذت و تفريح باشيد و بخواهيد بخش هاي هيجان انگيز زندگي را هم تجربه كنيد. اما توجه داشته باشيد كه به خاطر اين تاخير ممكن است وظايف و مسئوليت هايتان سنگين شده و شما را ديرتر به هدف برساند. اين مي تواند برايتان دلسرد كننده باشد،‌اما مطمئن باشيد كه اوضاع هميشه همينطورباقي نمي ماند. پس بهتر است اول شروع كنيد وظايف تان را كامل و با دقت انجام دهيد و بعد از آن ؛‌مطمئن باشيد كه زمان كافي براي تفريح و لذت بردن از زندگي خواهيد داشت.

فال روزانه 29 آذر متولدين دي ماه

كار دشواري كه شما را نگران و مضطرب كرده ممكن است امروز فورا حل نشود، اما حتما آن را در اولويت كاري تان بگذاريد و فراموش نكنيد كه بايد حتما آن را به پايان برسانيد. فكر نكنيد كه ديگران به كارهايي كه مي كنيد توجهي ندارند؛ آنها خودشان گرفتاري هاي زيادي دارند و شايد آن طور كه شما لياقت اش را داريد شما را تاييد و تشويق نكنند. اجازه ندهيد اين موضوع باعث شود شما از راه اصلي خوددر زندگي باز بمانيد و راه شما هم اين است كه بايد بر دانش خود بيفزاييد و از همين الان هم شروع كنيد؛ پاداش و مزد واقعي شما در راه است!

فال روزانه 29 آذر متولدين بهمن ماه

امروز سر و كله زدن با موسسه هاي مالي استرس زيادي به شما وارد خواهد كرد، اما هنوز هم نمي شود براي فرار از اين حالت راه آساني پيدا كرد. پشت گوش نيندازيد؛ اگر كارهاي زيادي داريد كه بايد انجام شوند،‌ همين الان شروع كنيد؛‌ نگذاريد دير شود! به ياد داشته باشيد كه الان زمان تفريح نيست. با اين وجود،‌مديريت پول و درست انجام دادن وظيفه تان مي تواند امنيت شغلي را برايتان به ارمغان بياورد و شما را در سرازيري زندگي بيندازد.

فال روزانه 29 آذر متولدين اسفند ماه

روابط شما با رئيس تان يا هر شخص ديگري كه بخواهد روي شما و افكارتان كنترل داشته باشد به آن آساني و بي دردسري كه شما دوست داريد ،‌ نخواهد بود. اگر چه شما براي آن كسي كه قدرت را در دست دارد(رئيس تان!) احترام قائل هستيد اما دوست داريد كه از زير اين فشار و كنترل درآييد . اما بدون اينكه مهارت هاي لازم را بدست آوريد براي تان دشوار خواهد بود اين كار را بكنيد و وظايف جديدي را از رئيس تان قبول كنيد. پاي اهداف خود بايستيد؛ اگر فقط براي اينكه بخواهيد بي دغدغه و آسوده زندگي كنيد، از اهداف تان صرف نظر كنيد، مجبور مي شويد به زودي باز براي رسيدن به همان هدف ها تلاش كنيد.تهيه و ترجمه : گروه سرگرمي سيمرغاختصاصي سيمرغ

فال روزانه شنبه 28 آذر 1394

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه شنبه ( 28 آذر _ 19 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه جمعه ( 27 آذر _ 18 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه پنجشنبه ( 26 آذر _ 17 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه چهارشنبه ( 25 آذر _ 16 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه سه شنبه ( 24 آذر _ 15 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه دوشنبه ( 23 آذر _ 14 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه يکشنبه ( 22 آذر _ 13 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه شنبه ( 21 آذر _ 12 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه جمعه ( 20 آذر _ 11 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه پنجشنبه ( 19 آذر _ 10 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه چهارشنبه ( 18 آذر _ 9 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه سه شنبه ( 17 آذر _ 8 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه دوشنبه ( 16 آذر _ 7 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

طالع بيني راه ثروتمند شدن براي متولدين هر ماه

اگر ميخواهيد از توصيه هايي بر اساس طالع ماه تولدتان براي پولدار شدن بهره ببريد با ما همراه باشيد . جديدترين نوع فال و طالع بيني ازدياد ثروت و مال بر اساس ماه تولد هر فرد را در اين نوشته بخوانيد.

فال روزانه يکشنبه ( 15 آذر _ 6 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه شنبه ( 14 آذر _ 5 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه جمعه ( 13 آذر _ 4 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه پنجشنبه ( 12 آذر _ 3 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه چهارشنبه ( 11 آذر _ 2 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه سه شنبه ( 10 آذر _ 1 دسامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه دوشنبه ( 9 آذر _ 30 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه يکشنبه ( 8 آذر _ 29 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد.

فال روزانه شنبه ( 7 آذر _ 28 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

فال روزانه جمعه ( 6 آذر _ 27 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

فال روزانه پنجشنبه ( 5 آذر _ 26 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

فال روزانه چهارشنبه ( 4 آذر _ 25 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

فال روزانه سه شنبه ( 3 آذر _ 24 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

فال روزانه دوشنبه ( 2 آذر _ 23 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

فال روزانه يکشنبه ( 1 آذر _ 22 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

فال روزانه شنبه ( 30 آبان _ 21 نوامبر )

فال روزانه براي شما عزيزان تهيه و ترجمه شده و مي توانيد با خواندن فال مربوط به ماه تولد خود از تصميم کائنات براي شما آگاه شويد!

اخبار خواندنی

شخصيت شناسي از روي رنگ و مدل گوشي موبايل

فال روزانه جمعه ( 29 آبان _ 20 نوامبر )

فال روزانه پنجشنبه ( 28 آبان _ 19 نوامبر )

فال روزانه چهارشنبه ( 27 آبان _ 18 نوامبر )

فال روزانه سه شنبه ( 26 آبان _ 17 نوامبر )

فال روزانه دوشنبه ( 25 آبان _ 16 نوامبر )

فال روزانه يکشنبه ( 24 آبان _ 15 نوامبر )

فال روزانه شنبه ( 23 آبان _ 14 نوامبر )

فال روزانه جمعه ( 22 آبان _ 13 نوامبر )

فال روزانه پنج شنبه ( 21 آبان _ 12 نوامبر )

فال روزانه چهارشنبه ( 20 آبان _ 11 نوامبر )

فال روزانه سه شنبه ( 19 آبان _ 10 نوامبر )

فال روزانه دوشنبه ( 18 آبان _ 9 نوامبر )

شخصيت شناسي افراد از نوع اتومبيل مورد علاقه

فال روزانه يکشنبه ( 17 آبان _ 8 نوامبر )

شخصيت شناسي زنان براساس شکل حلقه ازدواج شان

فال روزانه شنبه ( 16 آبان _ 7 نوامبر )

فال روزانه جمعه ( 15 آبان _ 6 نوامبر )

فال روزانه پنجشنبه ( 14 آبان _ 5 نوامبر )

فال روزانه چهارشنبه ( 14 آبان _ 5 نوامبر )

فال روزانه چهارشنبه ( 13 آبان _ 4 نوامبر )

فال روزانه دوشنبه ( 11 آبان _ 2 نوامبر )

فال روزانه سه شنبه ( 12 آبان _ 3 نوامبر )

فال روزانه يکشنبه ( 11 آبان _ 2 نوامبر )

فال روزانه يکشنبه ( 10 آبان _ 1 نوامبر )

فال روزانه شنبه ( 9 آبان _ 31 اکتبر )

فال روزانه پنجشنبه ( 7 آبان _ 29 اکتبر )

فال روزانه چهارشنبه ( 6 آبان _ 28 اکتبر )

فال روزانه سه شنبه ( 5 آبان _ 27 اکتبر )

فال روزانه دوشنبه ( 4 آبان _ 26 اکتبر )

فال روزانه يکشنبه ( 3 آبان _ 25 اکتبر )

فال روزانه شنبه ( 2 آبان _ 24 اکتبر )

فال روزانه جمعه ( 1 آبان _ 23 اکتبر )

فال روزانه پنج شنبه ( 30 مهر _ 22 اکتبر )

فال روزانه چهارشنبه ( 29 مهر _ 21 اکتبر )

شخصيت شناسي طرف مقابل به کمک نحوه غذا خوردن

فال روزانه سه شنبه ( 28 مهر _ 20 اکتبر )

فال روزانه دوشنبه ( 27 مهر _ 19 اکتبر )

شخصيت شناسي طرف مقابل به کمک رنگ رژ لب!

فال روزانه يکشنبه ( 26 مهر _ 18 اکتبر )

فال روزانه شنبه ( 25 مهر _ 17 اکتبر )

فال روزانه ( 24 مهر _ 16 اکتبر )

فال روزانه ( 23 مهر _ 15 اکتبر )

فال روزانه ( 22 مهر _ 14 اکتبر )

فال روزانه ( 21 مهر _ 13 اکتبر )

فال روزانه ( 20 مهر _ 12 اکتبر )

شخصيت شناسي جالب براساس سريال هاي جذاب!

فال روزانه ( 19 مهر _ 11 اکتبر )

فال روزانه ( 18 مهر _ 10 اکتبر )

فال روزانه ( 17 مهر _ 9 اکتبر )

فال روزانه ( 16 مهر _ 8 اکتبر )

فال روزانه ( 15 مهر _ 7 اکتبر )

فال روزانه ( 14 مهر _ 6 اکتبر )

فال روزانه ( 13 مهر _ 5 اکتبر )

فال روزانه ( 12 مهر _ 4 اکتبر )

فال روزانه ( 11 مهر _ 3 اکتبر )

فال روزانه ( 10 مهر _ 2 اکتبر )

فال روزانه ( 9 مهر _ 1 اکتبر )

فال روزانه (8 مهر _ 30 سپتامبر)

فال روزانه ( 7 مهر _ 29 سپتامبر )

فال روزانه ( 6 مهر _ 28 سپتامبر )

شخصيت شناسي براساس نحوه حمام کردن!

فال روزانه ( 5 مهر _ 27 سپتامبر )

فال روزانه ( 4 مهر _ 26 سپتامبر )

فال روزانه ( 2 مهر _ 24 سپتامبر)

فال روزانه ( 3 مهر _ 25 سپتامبر )

فال روزانه (1 مهر _ 23 سپتامبر)

فال روزانه ( 30 شهريور _ 21 سپتامبر)

فال روزانه ( 31 شهريور _ 22 سپتامبر)

فال روزانه ( 28 شهريور _ 19 سپتامبر)

فال روزانه ( 29 شهريور _ 20 سپتامبر)

فال روزانه ( 26 شهريور _ 17 سپتامبر)

فال روزانه ( 27 شهريور _ 18 سپتامبر)

انسان شادي هستيد يا غمگين؟ آزمون شخصيت شناسي

تست تشخيص ميزان اعتماد به نفس!

تست: آيا به استفاده از گوشي موبايل اعتياد دايد؟

راه هاي شناخت شخصيت طرف مقابل در اولين قرار ملاقات!!

متولدين هر ماه چه شغلي برايشان مناسب است؟!

شخصيت شناسي افراد به کمک شکل صورت و مدل ابرو

شخصيت شناسي افراد با نحوه عکس سلفي گرفتن!

شخصيت شناسي زنان براساس مدل مو هايشان

فال روزانه ( 18 شهريور _ 9 سپتامبر)

فال روزانه ( 19 شهريور _ 10 سپتامبر)

فال روزانه ( 20 شهريور _ 11 سپتامبر)

فال روزانه ( 21 شهريور _ 12 سپتامبر)

فال روزانه ( 22 شهريور _ 13 سپتامبر)

فال روزانه ( 23 شهريور _ 14 سپتامبر)

فال روزانه ( 24 شهريور _ 15 سپتامبر)

فال روزانه ( 25 شهريور _ 16 سپتامبر)