آخرین اخبار

کار و زندگي

چند نکته مهم در نوشتن سفته که بايد بدانيد

سفته يکي از اسنادي است که حتما بايد در نوشتن آن دقت بسياري داشته باشيد، زيرا در غير اين صورت مي تواند براي شما مشکلات بسياري داشته باشد.

4 راز براي ارتقاي شغلي در محل کار

ممکن است گاهي از خود پرسيده‌ باشيم چرا در محيطي که تعداد زيادي نيرو مشغول به‌ کارند، تنها افراد معدود و خاصي در شغل خود ترفيع مي‌يابند؟

11 نکته مالي مهم براي دهه 30 سالگي

در اين مطلب برخي از مواردي را که بايد در اين دوره از زندگي تان در مورد مديريت مالي بدانيد و رعايت کنيد تا بتوانيد آينده اي درخشان براي خود بسازيد، برايتان آورده ايم.

پيشنهادهايي براي غلبه بر کسالت و خستگي پس از تعطيلات

بسياري از افراد دوست دارند تعطيلات همچنان ادامه داشته باشد يا وقتي به سرکارشان بــازمي‌گردند احسـاس خستگي و خواب‌آلودگي ناشي از فصل بهار را دارند و خود را کم انرژي‌تر از آنچه بايد مي‌بينند. در اين مقاله براي غلبه بر اين احساس پيشنهادهايي مطرح مي کنيم.

15 رفتاري که همکارتان را از شما بيزار مي کند!!

در محيط کارتان اگر احساس مي کنيد همکارتان از شما خوشش نمي آيد مي تواند به دليل رفتارهايي باشد که شما انجام مي دهيد. در اين مقاله قصد داريم رفتارهايي را معرفي کنيم که همکارتان را از شما بيزار مي کند.

11 کشور برتر دنيا براي پيدا کردن کار

بنا به گزارش بيزنس اينسايدر 11 کشوري که در ادامه به آنها پرداخته خواهند شد از جمله کشورهايي هستند که طبق اين آمار بازار کار و استخدام در آنها رونق بيشتري دارد.

پس انداز کردن پول در نوروز

علاوه بر نيازهاي ضروري مانند غذا و لباس بچه‌ها خصوصا در اين ايام نزديک عيد که خودش به اندازه کافي گران است، خرج‌هاي ديگري هم وجود دارد؛ خريد روزانه، خريدهاي ضروري عيد، خرج‌هاي ديد و بازديدها و بسياري موارد ديگر که حتما خودتان بهتر مي‌دانيد. در اين مطلب راه‌هاي روبه‌روشدن با هزينه‌هاي ايام نوروزي‌ را با هم مرور مي‌کنيم.

چند نکته مهم در خريد آنلاين که بهتر است بدانيد!!

امروزه صاحبان کسب‌وکارهاي آنلاين عموماً به‌خوبي اقدام به مطالعه رفتار و عادات خريد مشتري مي‌کنند تا موفق به يافتن راه‌هايي نو براي هدف قرار دادن مشتريان آنلاين شوند و به رشد کسب‌ و کار خود کمک کنند. در اين مطلب با عاداتي آشنا مي‌شويم که هر مدير يک کسب‌وکار آنلاين بايد از آن‌ها اطلاع داشته باشد.

براي نوروز امسال چگونه خريد کنيم؟

اگر شما هم قصد خريد لباس داريد و نمي خواهيد هزينه زيادي را براي آن صرف کنيد به توصيه هاي زير توجه کنيد تا بتوانيد بهترين انتخاب ها و تصميمات را در مورد خريد البسه داشته باشيد.

يک معضل بزرگ به نام همکار زيرآب زن!!

حتما شما هم در فضاي کار با افرادي روبه رو شده ايد که باعث آزارتان شده اند اما اين آزار به صورت مستقيم نبوده است. افرادي که تعدادشان شايد در محيط کار کم باشد اما حضورشان سبب رنجش ما مي شود، چراکه با اغراق کردن در اشتباهات ما يا ادعاهاي خلاف درباره ما، اعتبار کاري ما را نزد سايرين زير سوال مي برند.

15 راه ساده و کوچک براي ثروتمند شدن

شما هم حتما مي‌خواهيد ثروت آفريني کنيد و ثروتمند شويد. اين اشتياق رايجي در بين مردم است، اما اگر يک سري از عادات تجربه شده و امتحان شده را دنبال کنيد رسيدن به آن، هدفي چندان دور از دسترس نخواهد بود.

15 کار پر سود و پردرآمد

مهارت در سر و کله زدن با اعداد مي تواند براي راه اندازي يک کسب و کار پر سود بسيار مفيد باشد حسابداري و امور مالياتي با 18.4٪ سود بالاترين جايگاه را در ليست پر سود ترين کسب و کار هاست.

بهترين رفتار با همکار حسود چيست؟

داشتن همکار حسود يکي از مشکلات در محل کار است که مي تواند ساعات کاري تان را سخت و دشوار کند. ما قصد داريم در اين مقاله در مورد همکاران حسود و نحوه مواجهه با آن ها در محيط کار صحبت کنيم.

اين نشانه ها مي گويد به کارتان معتاد شده ايد!!

اگر چه اعتياد بار منفي دارد اما نوع خاصي از اعتياد وجود دارد که نه تنها از نظر جامعه، مشکل ساز نيست، بلکه گاهي از سوي جامعه تحسين هم مي‌شود! اعتياد به کار.

با 8 روش ساده يک کارمند محبوب براي رئيس تان شويد

بدست آوردن دل رئيس ها اصولا کار سختي نيست. اين مطلب بطور قطع آموزش چاپلوسي و ظاهرسازي براي ايجاد يک رابطه خوب بين رئيس و کارمند نيست. ما قصد داريم نکات کليدي و استراتژيکي را به شما يادآور شويم و بگوييم که با انجام چه کارهايي نه تنها رئيس تان بلکه خودتان هم حس خوبي به انجام آنها خواهيد داشت.

در برخورد با همکارتان مراقب اين اشتباهات باشيد

داشتن همکاراني که از نظر شخصيتي به ما شبيه باشند، فوق العاده است؛ اما به ندرت اين اتفاق رخ مي دهد. چون انتخاب همکار مانند انتخاب دوست نيست و معمولا برخلاف انتخاب دوست، هيچ کس همه همکارانش را خودش انتخاب نمي کند.

از بين بردن استرس شغلي با چند راهکار ساده

استرس شغلي نوعي استرس است که با عوامل مرتبط با محيط کاري فرد ارتباط دارد. اگر فکر مي کنيد دچار استرس شغلي هستيد، راهکارهاي مناسبي براي مقابله با آن وجود دارد.

برخورد صحيح با 6 مدل همکار بد در محيط هاي کاري

از مخالفت هاي کوچک گرفته تا رقابت ها و چشم و هم‌چشمي ها. همه مي دانيم که افراد مخالفمان چطور در محل کار بر ما تاثير مي گذارند اما حتي در موارد شديدتر، هميشه راهي براي برخورد با آن همکار ناسازگار هم وجود دارد. اگر مجبوريد در محل کار با افراد مختلف با شخصيت هاي متفاوت و نامناسب تعامل داشته باشيد، از نکاتي که مطرح مي شود، استفاده کنيد.

با عادت هاي مالي جالب زنان موفق آشنا شويد

اين مطلب تقديم ميشه به همه خانومهايي که در حال مبارزه براي فراهم کردن يه زندگي بهتر براي خودشون و بقيه هستند . در اين مقاله شما را با 7 عادت مالي و پولي زنان موفق آشنا مي کنيم.

6 شغلي که آمار خودکشي در آنها به شدت بالا است!!

آمار خودکشي در برخي از شغل ها که حتي درآمد بسيار بالايي دارند، بالا است . در اين مقاله به معرفي 9 شغلي که آمار خودکشي در آنها بالا است را بررسي مي کنيم.

15 عادت بدي که پول تان را به هدر مي دهد

عادات زير از جمله مهم ترين مواردي است که موجب از دست رفتن پول شما مي شود. بسياري از اين عادت ها به صورت پنهان عمل مي کنند و منابع مالي شما را بي آنکه متوجه باشيد به هدر مي دهند. ماه هاي ابتدايي سال جديد بهترين زمان براي توقف اين اقدامات نامناسب است. پس دست به کار شويد!

7 ايده براي اضافه کردن در آمد ماهانه!!

آيا شما هم مثل ميليون ها آدم کره زمين به دنبال يک راه کسب درآمد اضافه در کنار شغل تمام وقت تان هستيد؟ کاهش موجودي حساب بانکي بر وضعيت سلامت‌تان تاثير مي‌گذارد؟

بزرگترين اشتباهاتي که مديران انجام مي دهند

اساسي ترين دليل ترک کسب و کار از سوي کارمندان، مديريت ضعيف است، نقطه تمام. و بيشتر افرادي که شاغل بوده اند، با اين مساله بر خورد کرده اند. هر زمان که من از سمتي استعفا دادم، به دليل حقوق يا مزاياي کم آن نبوده است. بلکه به دليل رفتار مديري بوده که باعث از دست رفتن انگيزه ام شده بود.

5 کشور برتر دنيا براي سرمايه گذاري مالي

سرمايه گذاران جذب چيزهايي مي شوند که خود از آن برخوردار نيستند. چيزهايي که يک کشور را براي سرمايه گذاري منحصر به فرد مي سازد، مردمانش، محيط زيستش، ارتباطاتش، چارچوبش و تکنيک هايش هستند.

بهترين روش هاي کسب درآمد از اينستاگرام

آموزش کسب درآمد از اينستاگرام مي تواند راهگشاي کسب و کار ميلياردها نفر که به افزاره‌هايي مثل فيس‌بوک، اينستاگرام و اسنپ‌چت هجوم آورده‌اند باشد. عجيب نيست که اين پلت‌فرم‌ها تا اين حد براي تازه‌ واردين جذابيت دارد. واضح است که درک اين قدرت مطلق و دسترسي به يک پلت‌فرم مانند اينستاگرام و ساير پلت‌فرم‌ها مي‌تواند از طريق يک رويکرد بسيار هدفمند در برابر ميليون‌ها دنبال‌کننده، سبب افزايش شديد فروش هر کسب‌وکاري شود.

بازاريابي اصولي را از کجا شروع کنم؟

بازاريابي يکي از شغل هاي پر درآمد اين روزهاست که بسياري به دنبال ياد گرفتن و انجام آن هستند. اگر شما هم به دنبال راه هايي براي شروع بازاريابي هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

6 نکته مهم براي خريداران طلا

اگر قصد داريد براي خريد طلا و جواهر عازم بازار بشويد بايد بدانيد که خريد آن بايد با دانستن يک سري اطلاعات صورت بگيرد. در ادامه ما به شما اطلاعات کليدي براي خريد طلا و جواهر را مي گوييم تا خريد خوبي را تجربه کنيد.

11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي

آدم‌ها اغلب براي مقدار اندکي صرفه‌جويي در جاهاي مختلف دست به اقدامات افراطي مي‌زنند، اما بعضي از ترفندهاي صرفه‌جويي پول، ساده و درست جلوي چشمتان هستند.ما 11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي را که وقتگير و پيچيده نيستند، اما در دراز مدت مي‌توانند پاداش‌هاي بزرگي به بار بياورند براي‌تان خلاصه کرده‌ايم.

استرس محل کارتان را ضربه فني کنيد

استرس محل کار يکي از مشکلاتي است که تمام کارمندان در محيط کارشان به آن دچار هستند. براي کم کردن استرسمحل کارتان مي توانيد از راه هاي زير کمک بگيريد.

فوت و فن پس انداز کردن با حقوق کارمندي!!

پس انداز کردن اين روزها براي کارمندان به يکي از آرزوهاي دست نيافتني تبديل شده است. اما با ما همراه شويد تا به شما ياد بدهيم با همين حقوق هاي کارمندي چطور مي توانيد پس انداز کنيد.

در کسب و کار چگونه مخ زني کنيم؟

متقاعد کردن ديگريان در کسب و کار و فروش يکي از مهم ترين رموز موفقيت است. پس با ما همراه شويد و روش متقاعد کردن ديگران را ياد بگيريد.

وضع مالي تان را با چند توصيه ساده بهتر کنيد

براي بهبود وضع مالي تان چه کارهايي انجام داديد؟ آيا به دوران بازنشستگي تان فکر کرده ايد؟ آيا توانستيد پس اندازي براي اينده تان داشته باشيد؟

رزومه کاري تان را با اين نکات حرفه اي و بدون نقص بنويسيد

اما مهم‌ترين نکته‌اي که در اين زمينه بايد به آن توجه داشته باشيد اين است که رزومه درست و دقيقي را آن هم به دور از هرگونه حاشيه‌نويسي تهيه کنيد. اما يک رزومه خوب حاوي چه اطلاعاتي است؟ با ما همراه شويد تا خصوصيات يک رزومه کاري حرفه اي را بدانيد.

ترفندهاي يک عکاس حرفه اي را اينجا ياد بگيريد

عکس گرفتن و عکاسي کردن زيبا نيازمند اصول و قواعدي است که بايد بدانيد. ولي نگران نباشيد، با ما همراه شويد و چند ترفند مهم عکاسي را بدانيد.

رمز موفقيت در بازاريابي تلفني اينجاست

بازاريابي تلفني يکي از بهترين راه ها براي کسب درآمد و جذب مشتري است. به همين بهانه قصد داريم در اين مطلب شما را با 8 نکته براي موفقيت در بازاريابي تلفني آشنا مي‌کنيم.

اگر موبايل تان خيس شد با اين روش دوباره آن را روشن کنيد

گاهي فقط چند قطره آب يا کمي رطوبت براي خراب کردن گوشي براي هميشه کافي است. در چنين شرايطي بهترين کار اين است که از گارانتي گوشي براي تعمير آن استفاده کنيم اما اگر گارانتي نداشت چه بايد کرد؟

چگونه يک مونوپاد خوب و کاربردي بخريم؟

اين روزها واژه مونوپاد را زياد مي شنويم ،و بسياري از مردم به دنبال خريد يک مونوپاد خوب هستند، ولي مونوپاد چيست و به چه دردي مي خورد؟ اگر به دنبال خريد يک مونوپاد خوب هستيد پيشنهاد مي کنيم با ما همراه شويد.

7 ويژگي برندهاي برتر چيست؟

برندهاي برتر و موفق در زمينه کسب و کار ويژگي هاي ساده اي دارند که بهتر است بدانيد. اجازه دهيد ويژگي‌هاي مشترک برندهاي موفق و کامياب را بررسي کنيم تا بر آن اساس شما نيز بتوانيد برند خودتان را بسازيد.

استرس کاري تان را با اين روش ها از بين ببريد

متاسفانه استرس مزمن شغلي در حال حاضر بسياري از افراد شاغل را تحت تاثير خود قرار داده. بسياري از کارمندان علت استرس خود را حجم زياد کار و حقوق ناکافي اعلام کرده اند. اما خبر خوب اين است که مي توانيم جلوي افزايش اين آمار را بگيريم.

ميلياردرها با اين رازها ثروتمند شدند

ميلياردرها رازهايي که دارند که با آنها پولدار شده اند. شما هم اگر مي خواهيد جزو انسان هاي پولدار باشيد به شما پيشنهاد مي کنيم اين رازها را بدانيد.

اين نشانه ها مي گويد مديرتان از شما متنفر است!!

يکي از عواملي که باعث رشد شما در محيط کاري‌تان مي‌شود مورد پسند واقع شدنتان توسط مدير بوده و اگر اين اتفاق نيفتد پيشرفتي در کار نخواهيد داشت. در صورتي که مديرتان از شما متنفر باشد نشانه‌هايي وجود دارد که با دانستن آنها مي‌توانيد به اين امر پي ببريد.

مشتري تان را با اينگونه تبليغ کردن ميخکوب کنيد!

تبليغات و بازاريابي از رموز اصلي موفق شدن در کسب و کار است. در دنياي پرمشغله امروزي جذب مشتري بسيار مهم است. شما هم اگر مي خواهيد اولين کسي باشيد که مردم را جذب مي کنيد، به شما پيشنهاد مي کنيم 7 اصل تبليغاتي زير را فراموش نکنيد.

7 راه ارزان براي خانه دار شدن

خانه دار شدن و خريدن خانه يکي از معضلات جوانان امروزي است. اگر شما هم به دنبال راه هايي براي خريدن خانه هستيد به شما راه هاي زير را پيشنهاد مي کنيم.

محيط کارتان را با اين ترفندها شاد و پرانرژي کنيد

لاي استرينگر، متخصص طراحي محيط کار و نويسنده، در مورد اينکه مديران کسب و کارها چگونه مي توانند محيط کار کارکنان خود را سالم و با نشاط نگه دارند توصيه هايي دارد که در ادامه آنها را از نظر خواهيد گذراند. داشتن محيط کار سالم، يک معادله ي برد-برد براي هر دو طرف است؛ هم کارفرما و هم کارمند.

در مصاحبه هاي کاري مراقب اين اشتباهات باشيد

درباره کارهايي که براي مصاحبه استخدامي ضروري است، سخن هاي زيادي گفته شده، اما بعضي کارها هم هستند که انجام شان به سادگي مي تواند موقعيت به دست آمده براي شغل مورد نظر را از بين ببرد. در ادامه به معرفي فهرستي از 17 اشتباه ممکن در مصاحبه‌هاي شغلي خواهيم پرداخت.

راز محبوبيت و موفقيت برند ال جي چيست؟

کمپاني کره اي هنوز هم يکي از بهترين و معتبرترين برندهاي توليد کننده وسايل مصرفي در سراسر جهان است . چه رازي در پس اين موفقيت نهفته است؟ بياييد به 8 مورد از آن ها بپردازيم و 8 حقيقت جالب که احتمالا نمي دانستيد را مرور کنيم.

استرس محل کارتان را با اين روش ها ضربه فني کنيد

استرس ريشه بسياري از بيماري‌هاست و خيلي‌ها را اذيت مي‌کند. حتي اگر کارتان را دوست داشته باشيد هم گاهي وقتها کار کردن سخت مي شود. اما چطور مي‌توان اين استرس را در سر کار به حداقل رساند؟

نکته هاي امنيتي مهمي که در خريدهاي اينترنتي بايد بدانيد!!

خريدهاي اينترنتي اين روزها به دليل مشغله هاي فراوان کاري در بين مردم جايگاه ويژه اي پيدا کرده است. شما هم اگر به دنبال يک خريد اينترنتي ايمن و بدون خطر هستيد با ما همراه شويد و نکته هاي امنيتي آن را بدانيد.

براي پولدار شدن فقط کافي است اينگونه فکر کنيد!!!

بسياري از افراد دوست دارند اوضاع مالي بهتري داشته باشند تا نه تنها خودشان دچار مسايل کوچک و پيش پا افتاده نشوند؛ بلکه بتوانند دست ديگران را نيز بگيرند. اين دوست داشتن خيلي خوب است؛ ولي فقط آرزو کافي نيست و شايد فقط تلاش و سخت کارکردن هم کافي نيست.

16 چيز که هرگز نبايد در مذاکره براي حقوق بگوييد!!

مذاکره براي حقوق مانند هر نوع مذاکره‌ي ديگر است - به جز اين‌که کلماتي که استفاده مي‌کنيد مي‌تواند بي‌نهايت قدرتمند باشد، چون اين گفت‌وگو يک جنبه‌ي شخصي دارد. اين مذاکره بر سر يک ارزش و قيمت يک شئ بي‌جان نيست، بلکه بر سر ارزش شما براي يک کسب و کار است.

همکارتان اگر اين نشانه ها را دارد، از شما متنفر است!!!

در اين مقاله 17 نشانه را مرور مي‌کنيم ولي دقت داشته باشيد که اين‌ها وحي منزل نيستند و ممکن است در خواندن زبان بدن يا درک لحن افراد دچار سوء تفاهم شويد، ضمن اينکه خواندن ذهن انسان‌ها هم هنوز عملي نيست. ولي اگر حس مي‌کنيد خودتان تنها شخصي هستيد که اين اتفاقات برايش پيش مي‌آيد،‌ احتمالاً نشانه اين است که مورد تنفر واقع شده‌ايد.

بهترين موقع درخواست افزايش حقوق، اين زمان هاست!!!

انتخاب زمان مناسب در تأييد شدن درخواست افزايش حقوق نقش مهمي دارد. اما پيش از آنکه به فکر چنين درخواستي باشيد، اول بايد از اين موضوع اطمينان حاصل کنيد که کار شما نيز به همين اندازه خوب است؛ يا حداقل پيشرفت ثابتي را تجربه مي کند.

قبل از سي سالگي اين 6 نکته را بايد بدانيد!!

شايد بسياري از ما با ورود به 30 سالگي همچنان خود را جوان فرض کنيم، اما نبايد فراموش کنيم که با ورود به اين سن، در واقع نيمي از راه بازنشستگي را پيموده‌ايم؛ پس اگر در اين دوران پس‌اندازي نداشته باشيم، فرصت زيادي براي توشه‌اندوزي و آماده سازي مالي براي سنين بازنشستگي نخواهيم داشت.

6 کارمند بدقلقي که بايد مهارشان کنيد!!!!

به عنوان يک کارآفرين، ممکن است فکر کرده باشيد که با انتخاب کردن همکارهاي‌تان، از کارمندان دشوار و بدقلق در محيط کار فرار کرده‌ايد. ولي اين جماعت همه جا سر و کله‌شان پيدا مي‌شود، حتي در محيط کاري که شما ساخته‌ايد. 6 دسته کارمند بدقلق هستند که بايد مهارشان کنيد.

بيل گيتس با اين روش ها ثروتمند شد!!!

اخيراً فهرستي منتشر شده است از 10 عادت و تجربه اي که گيتس را به چنين موفقيتي رسانده و به او کمک کرده به چنين جايگاهي برسد. در ادامه 8 مورد از اين فهرست را از نظر خواهيد گذراند.

همکار قلدرتان را ادب کنيد!!

بيشتر افراد مي فهمند که در محيط کار ناعادلانه با آنها رفتار مي شود، اما همه شکايت نمي کنند و همه قادر به بيان اين قلدري ها نيستند. برخي خود را مقصر مي دانند و احساس گناه مي کنند.

مصاحبه کاري تان را با اين نکته هاي ساده، موفق پشت سر بگذاريد!!

در مصاحبه نه تنها مي توانيد ماهيت واقعي خودتان را نشان دهيد، بلکه مي توانيد آن را به منزله پلي براي رسيدن به موفقيت هم تصور کنيد. گذشتن از اين پل و صدها پل ديگر که بخشي از زندگي شما را تشکيل مي دهد تنها با اراده خودتان ميسر است. در ادامه به نکاتي که رعايت آن ها مي تواند مصاحبه شغلي را به موفقيت سوق دهد، اشاره مي شود.

5 راهكار براي پس‌انداز کردن

براي ترک عادت خريد چيزهاي بي‌مورد و آني، کمي صبر کنيد. اگر بعد از يک ماه احساس کرديد واقعا آن را مي‌خواهيد و پول کافي هم داريد، اقدام به خريد کنيد.

راههاي صرفه جويي در مصرف آب

آب زير بناي سلامتي و حيات انسان است. وقتي شير آب را در خانه باز مي کنيد و آب سرد و زلالي جاري مي شود ، کمتر به کمبود آن فکر مي کنيد.

پول توجيبي، وسيله اذيت يا تربيت بچه ها ؟!

تجسس بيش از اندازه بر «پول تو جيبي» و طريقه خرج کردن آن و نيز استفاده از آن به عنوان وسيله‌اي براي تنظيم پاداش و تنبيه کودک، هدف اصلي اين وسيله تربيتي را خنثي مي‌کند.

همه چيز درباره سهام عدالت!!

شايد در سال‌هاي اخير كمتر موضوعي بوده است كه به اندازه واگذاري عمومي سهام بين مردم مورد اتفاق نظر همه بازيگران عرصه سياست داخلي قرار گرفته باشد.

رهنمودهايي مهم براي پس انداز کردن پول!

هميشه مقدار زيادي از پول‌هاي ما صرف خريدها و هزينه‌هاي مازاد مي‌شود مثل هزينه‌هاي اضافي براي خدماتي که از آن استفاده نمي‌کنيم

خلاقيت يک کارگر روستايي ايراني که ميلياردر شد!

اين پول در آن زمان براي عباس زياد بود و او را به اين فکر انداخت که بهترين راه براي کسب و کار مي‌تواند پذيرايي از گردشگران در يک روستاي با صفا باشد

روشهاي جذب مشتري براي فروش بيشتر

تعداد بي‌شماري از بيزنس‌هاي تازه راه‌اندازي شده و بيزنس‌هاي بزرگ به اين دليل از بين رفته‌اند که نتوانسته‌اند مخاطب خود و نحوه جلب توجه آنها را مشخص کنند

ده شغل برتر دنيا به نقل از مجله MONEY !!

مجله MONEY و سايت Salary.com طى تحقيقات گسترده آمارى در كشور آمريكا يك ليست 50 تايي از برترين مشاغل را تهيه كرده اند.ملاك انتخاب اين مشاغل...

26 نكته براى ثروتمند شدن؟؟

افراد ثروتمند و ميليونر خود ساخته باهوش تر و برتر از شما نيستند. اما آنها از يک سرى اسرار ويژه براى ثروتمند شدن بهره گرفته اند که شما نيز مى توانيد...

سه کار پر درآمد براي خانواده در تمام ايام سال

مرد در خانه چند روز اول را بايد با اعضاء خانواده همکاري کند و کار اصلي را انجام دهد بعد خانم خانواده به تنهايي يا با ديگر اعضاءخانواده مي تواند از عهده ان کار تا پنج سال اينده برآيند

60 برند معروف و معتبر در جهان

اگر ميخواهيد با 60 برند مشهور دنيا در زمينه هاي مختلف آشنا شويد به ادامه مطلب توجه نماييد

درست خرج کردن را ياد بگيريد!!!

وقتي درک مشخصي از بودجه کنوني‌تان به دست آورديد، چالش بعدي اين است که نقطه‌هايي را پيدا کنيد که بتوانيد کمتر خرج کرده يا بيشتر پول درآوريد تا بتوانيد به اهداف مالي‌تان دست پيدا کنيد. در زير به چند نکته براي رسيدن به اين هدف اشاره مي‌کنيم.

با اين نکات اسکناس تقلبي را تشخيص دهيد

از مهمترين مشخصه هاي ايران چك ها اين است كه زماني ايران چك ها كپي مي شود تمام ويژگي هاي امنيتي خود را از دست مي دهد.

پر درآمد ترين شغل هاي ايران را بشناسيد

وضعيت پرداخت دستمزد بازيکنان و مربيان فوتبال در ايران شايد در حد ساير کشورهاي مطرح در قاره آسيا نباشد اما بازهم بازيکنان و مربيان طراز اول فوتبال سالانه کمتر از 400 ميليون تومان دريافت نمي کنند.

هزينه هاي عروسي تان را مديريت کنيد

هزينه هاي عروسي نسبت به شهر و منطقه محل زندگي شما، تعداد مهمانان و همچنين کيفيت کارها، متفاوت است.

همه چيز درباره انتخاب هتل مناسب

نکته‌ ديگري که در مطالعه شرايط اتاق بايد بررسي کنيد آن است که کدام‌يک از امکانات هتل براي شما رايگان است و کدام يک مستوجب هزينه

12 نکته مهم در امنيت هتل ها

معمولاً در هتل‌ها از دستگيره‌هايي براي در اتاق استفاده مي‌کنند که به راحتي قفل مي‌شود؛ اگر کناره‌هاي قفل جاي خراشيدگي ديديد يا حدس زديد که ممکن است قفلِ در قبلاً دست‌کاري شده باشد، بهتر است که اتاقتان را عوض کنيد.

با گران ترين کشورهاي اروپايي آشنا شويد

اين تحقيق با بررسي قيمت 2400 کالاي مهم به دست آمده است و در آن وضعيت کليه کشورهاي اروپايي مورد بررسي قرار گرفته است.

5 راه براي ميليونر شدن!

سعي کنيد داستان هاي موفقيت ميلياردرها و مولتي ميليونرها را مطالعه کنيد و آنها را سرلوحه کار خود قرار دهيد. از شيوه هايي که آنها در پيش گرفته اند الگوبرداري کنيد و عملکردشان را با منش و روش خود مقايسه کنيد.

توصيه هايي براي حفاظت و نگهداري از گذرنامه

قبل از مسافرت گذرنامه خود را از نظر مدت اعتبار، اجازه خروج معتبر، نداشتن مشكل ممنوع الخروجي و ساير موارد دقيقاً بررسي كنيد تا هنگام مسافرت با مشكل مواجه نشويد.

4 کلک فروشگاه ها براي خريد کردن بيشتر مشتريان

چرخ دستي وسيله اي است که به وفور در فروشگاه هاي بزرگ يافت مي شود و به راحتي هم قابل دسترسي است. اندازه اين چرخ دستي ها طوري است که انگار هرچه در آنها مي ريزيد، پر نمي شوند!

چطور از حساب هاي بانکي مان محافظت کنيم؟

هنگام استفاده از دستگاه خودپرداز نزديک به آن بايستيد و روي صفحه کليد را بپوشانيد به طوري که کسي رمز عبور شما را در هنگام وارد کردن نبيند.

جهانگردان کوله پشتي دار بخوانند!!

اين نوع سفر ضمن مفرح بودن، خطراتي نيز در پي دارد که ناآشنايي با اين گونه خطرات ممکن است براي گردشگر مشکلاتي در پي داشته باشد بنابراين بد نيست در اين نوع سفر 14 توصيه طلايي را جدي بگيريد.

7 هديه ارزشمند با قيمت مناسب

گل هاي نقره اي کار دست هنرمندان تبريز، اصفهان و البته ترکيه است. اين گل ها خاصيت تزئيني داشته و بسيار زيبا هستند علاوه بر اين با توجه به وزن نقره به کار رفته در آنها داراي قيمت هاي گوناگوني هستند.

چگونه سفري مقرون به صرفه و ارزان داشته باشيم؟

ويلاهاي ساحلي، اقامتگاه هاي مربوط به سازمان ها، خوابيدن در چادر طبيعت يا خانه اقوام همگي گزينه هايي هستند که مي توانند اقامتي کم هزينه تر را براي شما رقم بزنند.

با درآمد کم چگونه ثروتمند شويم؟

يک بودجه ماهانه که تمامي هزينه هاي اوليه شما را پوشش دهد، مقرر کرده و مقدار کمي را هم براي تفريح و سرگرمي کنار بگذاريد. هيچگاه از اين مقدار در خرج کردن فراتر نرويد.

پول درآوردن در شرايط بد اقتصادي

اگر براي پرداخت صورت حساب‌هاي خود به درآمد بيشتري نياز داريد يا اگر مي‌خواهيد با توجه به نااطميناني‌هاي فعلي پس انداز خود را افزايش دهيد بايد پول بيشتري داشته باشيد.

چطور براي زندگي مشترک مان برنامه ريزي مالي کنيم؟

هميشه پيش گيري بهترين راه است. راه پيش گيري هم مي تواند همان باشد که اول بحث گفتيم. يعني اين که دقت کنيد و ببينيد آدمي که قرار است با او زندگي کنيد در باره پول چطور فکر مي کند.

چگونه پس انداز کنيم؟

وقتي احساساتي هستيد، مثلا دلتان گرفته يا از چيزي خوشحال هستيد، به خريد نرويد چون احتمال اينکه ولخرجي کنيد و چيزهايي را بخريد که به آنها نيازي نداريد زياد است.

براي پولدار شدن چگونه فکر کنيم؟

تا وقتي که معتقديد پول چرک کف دست است، برکت ندارد، پول پليد و ناپاک است، روح آدم را آلوده مي کند و يا اينکه همه پولدارها حقه بازند يقينا نمي توانيد پولدار شويد يا از پولدار شدن خود لذت ببريد.

14 راه براي اينکه شما کمتر خرج کنيد!

شارژر‌ها و آداپتور‌ها اگر هميشه به برق باشند بسيار پر مصرف خواهند بود در حالي که در حالت معمول تنها 7 تا 10وات برق مصرف مي‌کنند.

چگونه براي مراسم عروسي يک بودجه بندي مناسب داشته باشيم؟

تعيين بودجه عروسي در مديريت هزينه ها به شما کمک مي کند و باعث مي شود در تصميم گيري هايتان واقع بين باشيد. شما که نمي خواهيد زندگي جديد خود را در حالي شروع کنيد که بارسنگيني از بدهي ها را به دوش مي کشيد؟

2 عادت پرهزينه در زندگي تان!

بعضي از اين عادت‌ها ميان افراد زيادي مشترك است و به همين دليل مي‌توان به صورت جمعي، فكري به حال آنها كرد. برخي از اين رفتارهاي گران‌قيمت را به شما معرفي مي‌كنيم تا راحت‌تر و زودتر آنها را تعديل كنيد

30 باور که شما را فقير مي کند

گاهي وقت ها، يک باور مي تواند براي يک نفر زندگي بخش باشد و براي يکي ديگر، نابود کننده زندگي. از اول تا آخر اين فهرست را بخوانيد و ببينيد آيا با هيچ يک از اين باورها احساس نزديکي مي کنيد يا نه.

6 تهديد در استفاده از خدمات بانکي

بانک مرکزي هميشه نسبت به فعاليت غيرقانوني شرکت هاي ارائه دهنده ضامن معتبر و گواهي کسر از حقوق براي اخذ تسهيلات بانکي هشدار داده است.

اخبار خواندنی

با 5 راه ساده در هزينه هاي مواد غذايي صرفه جويي کنيد!

اول بخريد بعد بفروشيد!

با نکات زير يک خريد اينترنتي ايمن داشته باشيد

غول مخارج زندگي تان را شکست دهيد

مردان بيشتر فکر پس انداز هستند يا زنان؟

مسائل اقتصادي را چگونه به کودک مان آموزش دهيم؟

اين بيماري پول برانداز و راه هاي مقابله با آن را بشناسيد

سهام کدام بانک را بخريم؟

10 دليل براي اين که خسيس نباشيم!

5 اصل شکست در امور مالي

22 نکته مهم امنيتي در بانکداري اينترنتي

4 اشتباه مالي روزمره که جوانان مرتکب مي شوند

چگونه ولخرج نباشيم؟

چگونه براي سال نو خريدي اقتصادي داشته باشيم؟

9 نکته براي افزايش امنيت موبايل بانک

راه کارهايي براي حل مشکلات اقتصادي خانواده

2 اصل اساسي براي رسيدن به موفقيت مالي در سال جديد

اينگونه پس انداز کنيد

چگونه پول کمتري را براي خريد خرج کنيم؟

رايج ترين سرمايه گذاري خانم هاي ايراني چيست؟

کمياب ترين الماس دنيا را اينجا ببينيد

چه کنيم که بيشتر حقوق بگيريم؟

5 انگيزه احساسي که مردم را وادار به خريد کردن مي کند

عادت هايي که ولخرجتان مي کند

يک برنامه خوب براي خرج کردن و پس انداز کردن

14 تئوري مهم در کسب و کار که آنها را فراموش نکنيد

دروغ نگوييد‌، حتي در‌ محل‌ كار

چرا در کارمان موفق نمي شويم؟

فقط مديران بخوانند !

خودکار بيک چگونه وارد ايران شد؟

با پدربزرگ اسباب بازيهاي ايران آشنا شويد

مي خواهيد کسب و کار تازه اي شروع کنيد؟

بازارياب ها براي افزايش فروش شان اين مطلب را بخوانند!

7 توصيه براي کنترل فشار عصبي در محل کار

وصف حال کارمندان غرغرو و نااميد

چگونگي ارتباط در محيط كار

9 کار غلطي که در محيط کار نبايد انجام دهيد

پر استرس ترين شغل هاي جهان

چگونه جلسات کاري مفيدي داشته باشيم؟

5 حرفي که هنگام مصاحبه نبايد بگوييد

10 نشانه براي شناخت يک کارمند غير مسئول

اين جملات را هرگز به کارمندتان نگوييد

اين جملات را هرگز در محل کارتان بر زبان نياوريد

چطور در ذهن همکاران و مشتريانمان بمانيم

فکر مي کنيد کسي از شرکت شما دزدي مي کند ؟

5 ويژگي براي اين که راحت تر کار پيدا کنيد

6 فايده داشتن رويکرد مناسب در محل کار

چطور در شرايط بد کاري به اوج برسيم؟

ميز کارتان درباره شما چه مي گويد؟

8 مهارتي که براي استخدام شدن تان الزامي است

6 راه براي راضي نگه داشتن مشتريان

با 5 راه در محيط کارتان بهترين باشيد

6 راه ايمن نگه داشتن اطلاعات شخصي تان

7 نکته براي رسيدن به اهداف شغلي مان

10 دليل ورشکستگي کسب و کارهاي کوچک

10 عادت غلط افراد موفق در محيط هاي کاري

چگونه يک کارمند خوب استخدام کنيم؟

عادت هاي غلط در محيط کار که باعث اخراج شدن تان مي شود

بهترين و بدترين شغل سال معرفي شد

9 شغل که سلامتي تان را به خطر مي اندازد

5 کار جايگزين براي زمان هاي بيکاري در محل کار

چگونه با مديران عجيب کنار بياييم؟

نکته هايي براي روزهاي اول کاري

نکاتي مهم براي کاربردي بودن رزومه تان

شادترين شغل هاي دنيا را بشناشيد

مواد لازم براي يک خريد خوب و باصرفه

استرس شغلي و راه حل آن

6 دليل براي اين که بايد کارمان را عوض کنيم

6 مانع بزرگ براي رسيدن به شغل دلخواه

سوالاتي که در مصاحبه هاي استخدامي مطرح مي شود + پاسخ

7 پيشنهاد شغلي براي خانم ها در منزل

10 عادت مديران موفق چيست؟

8 اشتباه مديران تازه کار

چگونه يک روز کاري عالي داشته باشيم؟

چگونه روز کاري مان را به بهترين شکل تمام کنيد؟

اگر همکار شما هم تنبل است بخوانيد

7 علتي که کارتان شما را مي کشد

چگونه از کارمان استعفا دهيم؟

متخصصان، کارشناسان و مديران ايراني، ماهانه چقدر حقوق دريافت مي‌کنند؟

اعتياد به خريد را با اين ترفندها از سرتان بياندازيد!!

اگر مدير شما هم زورگو است، اينگونه با او رفتار کنيد!!

با اين عادت ها پولدار مي شويد!!!

عادت هاي مضري که بايد از زندگي تان حذف کنيد!!

رفتار بچه گانه مديرتان را مديريت و در شغل تان پيشرفت کنيد!!

رضا راد، مدير کانال گيزميز از رمز موفقيت هايش مي گويد!!!

بهترين شغل هاي دنيا در سال 2015

اشتباهات مالي که نمي گذارد پس انداز کنيد!!

اگر مي خواهيد در مصاحبه هاي کاري موفق شويد، اين نکات را فراموش نکنيد

از همين حالا آينده نگري را به کودک تان بياموزيد!!

گوگل چگونه کارمندانش را انتخاب مي کند؟

دانشجويان مراقب اين اشتباهات مالي باشيد!!!

در بازار کسادي خانه، چگونه خانه مان را به قيمت بفروشيم؟

همکار زيرآب زن و هزار و يک دردسر!!

بهترين روش پس انداز کردن، پس انداز با قلک هاي شيشه اي است!!

اگر مي خواهيد استخدام شويد موارد زير را هرگز در رزومه کاري تان ننويسيد!!

چگونه آخر ماه کفگيرمان به ته ديگ نخورد؟!!

شغل مورد علاقه ام را چجوري پيدا و انتخاب کنم؟

با خواندن تاريخ انقضاي محصولات صرفه جويي کنيد

ثروتمند شدن در بازار سهام را ياد بگيريد!

پولدار شدن اين بار به روش بيل گيتس

فروش آنلاين محصولات تان را رونق دهيد

استرس در محل کار را ضربه فني کنيد!!

سرپا ماندن در بحران هاي مالي چگونه ممکن مي شود؟

شعار تبليغاتي تان را جذاب بنويسيد

چگونه يک کدبانوي مقتصد باشم؟

در مصاحبه هاي استخدامي چگونه موفق شويم؟

چگونه بدون تحصيلات شغل پردرآمدي پيدا کنيم؟

کارآفرينان موفق هر روز چه کارهايي انجام مي دهند؟

در زندگي هاي پرخرج امروزي چگونه پس انداز کنيم؟

اگر ميخواهيد خريد خوبي داشته باشيد اين نکات را فراموش نکنيد

هرگز در محل کار اين حرف ها را نزنيد

5رمز موفقيت در کار

به عنوان خانم خانه چگونه هزينه هاي زندگي را مديريت کنم؟

از خريد اين وسايل ارزان قيمت خودداري کنيد

اگر چندين کار را در ازاي يک حقوق انجام مي دهيد، کارتان را ترک کنيد

چند نکته مهم از زندگي بزرگترين بيليونر جهان

با مشکلات مالي ازدواج چگونه کنار بياييم

پردرآمدترين شغل ها براي خانم هاي ايراني

حقوق تان را دو برابر کنيد

7 نکته پولي

با 9 تکنيک همسرتان را ثروتمند کنيد

نکاتي مهم در مورد کارت ها بانکي

6 عامل که ولخرج تان مي کند

بيماري که جيب تان را هدف مي گيرد و راه هاي درمان آن!!

آيا پول خوشبختي مي آورد؟

10 علت که شما ثروتمند نمي شويد؟!

اگر کم درآمد هستيد اين طوري پول خرج کنيد

زندگي مالي مان را چگونه کنترل کنيم؟

10 دليل پدربزرگانه براي پس انداز کردن

ثروتمندترين زن آسيا کيست؟

روش هايي براي ترک عادت ولخرجي

نکات طلايي در کرايه کردن آپارتمان

گران ترين الماس جهان فروخته شد

6 دليل ورشکستگي در کسب و کار

10 راه عالي براي برخورد با استرس مالي

هنگام رفتن به بانک اين نکات امنيتي را جدي بگيريد

7 مورد مهم در زندگي مان که بايد براي آنها هزينه کنيم

7 راه ساده براي پول درآوردن

حساب پس انداز مخفي از همسرمان داشته باشيم يا نه؟

چگونه در مصرف گاز صرفه جويي کنيم؟

10 روش براي کاهش هزينه خريد مواد غذايي تان

روش هايي جالب براي پس انداز کردن

چگونه براي بچه دار شدن مان برنامه ريزي مالي داشته باشيم؟

روش هايي کاربردي براي کم کردن مصرف بنزين

چگونه بدون سرمايه پولدار شويم؟

اشتباهات پولي که خانم ها هنگام خريد مرتکب مي شوند

توصيه هايي مهم به خريداران خانه

روش هايي جالب براي صرفه جويي در مصرف برق

چگونه از جيب برها در امان بمانيم؟

4 روش براي مسدود کردن عابربانک به سرقت رفته