آخرین اخبار

کار و زندگي

4 روش براي حفظ مشتريان قديمي و ثابت

جذب مشتريان جديد براي محصولاتتان چيزي بين شش تا هفت برابر گران تر از حفظ مشتريان فعلي تمام خواهد شد. شما بايد هر کاري را که مي توانيد، انجام دهيد تا وفاداري مشتريانتان را افزايش دهيد. هيچ گاه ارزش «حفظ مشتري» را دست کم نگيريد. در ادامه به چهار استراتژي اشاره مي کنيم که مي توانيد به اين منظور به کار بگيريد.

پس انداز کردن پول با هفت روش ساده

دنبال کردن گام به گام راهنماي ذيل مي تواند کمک مناسبي براي بسط يافتن يک برنامه پس انداز واقع بينانه باشد.

کارهاي پردرآمدي که مخصوص افراد خجالتي است

افراد خجالتي اغلب در خطر ناديده گرفته شدن در بعضي محيط هاي خاص اداري قرار دارند، فارغ از اينکه چقدر با استعداد و شايسته باشند.در اين مقاله 25 کار پردرآمدي که مناسب افراد خجالتي است را براي شما معرفي مي کنيم.

اصول شراکت پولي با دوست يا اعضاي فاميل بدون چالش

از قديم به همه ما گفته اند با دوست و آشنا بهتر است شراکت مالي و اقتصادي نداشته باشيد. يکي از اين دلايل اين گفته ها مشکلاتي است که در شراکت پولي با آشنا ممکن است پيش بيايد. ما در اين مقاله پيشنهاداتي براي جلوگيري از اين مشکلات براي شما داريم.

12 شغلي که مي توانيد در خانه انجام دهيد

در اينجا، 12 شغل از راه دور که اين روزها در جهان طرفدار زيادي پيدا کرده به همراه دستمزد جهاني آن ها را معرفي مي کنيم.

بازاريابان اينترنتي اينگونه مخ مي زنند!

فروش تلفني کار طاقت فرسا و ترسناکي است. اگر به دنبال استراتژي هايي حرفه اي براي افزايش بهره وري فروش تلفني تان هستيد، نکات زير را امتحان کنيد.

مراقب اين اشتباهات در اوايل کار جديدتان باشيد

افرادي که تازه وارد در بازار کار هستند و به تازگي وارد محلي براي شروع به کار شده اند ممکن است ناخودآگاه خطاهايي انجام دهند که باعث شود تصويري ناخوشايند از خودشان در ذهن بقيه افراد ايجاد کنند.

مي خواهم يک کارمند موفق باشم، اما چگونه؟

به نظر شما ويژگي هاي يک کارمند موفق چيست؟ چگونه مي‌توان يک کامند موفق شد؟ در اينجا قصد داريم تا به بيان ويژگي هاي يک کارمند موفق بپردازيم. ويژگي هايي که هم باعث پيشرفت کارمندان خواهد شد و هم پيشرفت شرکت.

زوج هايي که دچار بحران مالي شدند بخوانند

از دست دادن شغل، از کار بيکار شدن، اخراج شدن، مشکلات حقوقي و ...، در يک لحظه هر کدام از اين حوادث ناگهاني مي‌توانند برنامه‌هاي مالي‌تان را در هم بکوبند.

در محل کارتان احساس کسلي مي کنيد؟

با راه‌هاي ساده‌اي مي‌توانيد دوباره انرژي را به خودتان بازگردانيد و سرحال پشت ميز کارتان بنشينيد و ادامه دهيد.

چگونه سالم غذا بخوريم و کمتر خرج کنيم؟

خيلي ها فکر مي کنند سالم غذا خوردن و داشتن رژيم غذايي سالم و مفيد براي بدن يعني صرف کردن هزينه هاي گزاف و زياد. در اين مطلب به چند نکته کليدي اشاره خواهيم کرد که موجب مي شود رژيم غذايي سالم تر و ارزان تري داشته باشيد.

9 اشتباه بزرگ بازاريابان اينترنتي!!

برندهاي بسياري از طريق شبکه‌هاي اجتماعي کسب و کارشان پر رونق شده اما بعضي ديگر هم با اينکه از شبکه‌هاي اجتماعي استفاده مي‌کنند، اما به دليل 9 اشتباه مرگباري که در ادامه برايتان عنوان مي‌شود، خيلي کسب و کارشان از اين طريق سر و سامان نيافته است.

6 فرد موفق دنيا که بارها بر شکست خود غلبه کردند

داستان اين شش کارآفرين را بخوانيد. داستان هاي آن ها به موفقيتي بزرگ ختم مي شود، ولي همه آن ها ريشه در شکست دارند. اين ها نمونه هايي عالي است که نشان مي دهد چرا شکست و ناکامي هرگز نبايد جلوي شما را در دنبال کردن چشم اندازتان بگيرد.

روش هايي براي داشتن يک روز کاري خوب

شما نمي‌توانيد هر وقت اراده کرديد شغل تان را عوض کنيد. اما راه‌هاي بسيار ساده‌اي براي اينکه محيط کاري تان را سالم‌تر کنيد وجود دارند.

اين نشانه ها ميگويد بايد شغلتان را عوض کنيد!!

بيشتر ما تقريبا يک سوم از روز را در محل کارمان سپري ميکنيم، بنابراين کاري و شغلي که داريم تاثير مستقيمي بر اعصاب و روحيات ما دارد. در اين مطلب به شما نشانه هايي را مي گوييم که با ديدن انها بايد شغل تان را عوض کنيد.

کاهش هزينه هاي خريد جهيزيه با 10 نکته

خريد جهيزيه براي عروس خانم ها اين روزگار به يکي از سنگين ترين خريدهاي عروسي تبديل شده است. با ترفندهاي زير مي توانيد هزينه هاي خريد جهيزيه را کاهش دهيد.

شغل هاي استرس زا را بشناسيد/اينفوگرافي

بسياري از شغل هايي که اين روزها در دنياي ما وجود دارند جزو دسته شغل هاي استرس زا هستند.در اين مقاله اين شغل هاي استرس زا و راه هاي مقابله با آن را به شما معرفي مي کنيم.

مديريت زمان در محل کار با چند توصيه کاربردي

استفاده عاقلانه و منطقي از زمان و مديريت آن براي کسب موفقيت در همه جنبه هاي زندگي از جمله کار، اهميت ويژه اي مي يابد. در ادامه به راهکارهايي براي مديريت زمان در محل کار اشاره خواهيم کرد.

مشاغل خانگي پردرآمد در ايران

مشاغل خانگي پردرآمد در ايران کدام‌ها هستند؟ اين سوالي است که شايد تا کنون چندين بار از ذهن عبور کرده باشد. اما گاهي کسب درآمد مي‌‌تواند با کمي خلاقيت و در محيط امن خانه عملياتي شود.

با خواهران حريري معماران موفق ايراني در آمريکا آشنا شويد

مژگان و گيسو حريري که اصالتي کرمانشاهي دارند از معماران شناخته شده در سطح بين‌المللي به شمار مي‌آيند و تاکنون 2 بار در سال‌هاي 2004 و 2012 از سوي رويدادهاي بين المللي در فهرست برترين معماران جهان نام برده شده‌اند.

از بهداشت رواني در محيط کار چه مي دانيد؟!!

. به طور کلي  يک محيط کاري سالم مي تواند ارتباط نزديکي با بهداشت رواني کارکنان خود داشته باشد. در ادامه به عوامل موثر بر بهداشت رواني در محيط کار و راه هاي ارتقاي آن اشاره مي کنيم.

کارمند خوشبخت چه ويژگي هايي دارد؟

در عالم کارمندي ترفندهايي وجود دارد که هرکدامشان مي توانند عادت هاي روزانه اي باشند تا در ساعات کاري هم کيفيت کار و هم سلامتي افراد را حين انجام وظيفه تامين کنند.

حقوق ماهيانه ام را چگونه مديريت کنم؟

بودجه بندي براي خريد و همچنين براي حقوق ماهيانه مي تواند از هدر دادن پول و خريد کالاهاي غير ضروري جلوگيري کند. برنامه ريزي مالي در زندگي اهميت زيادي دارد مخصوصا برنامه ريزي که روي اصول باشد و باعث شود که کمتر با بحران مالي مواجه شويم.

خريد تلويزيون با 3 قانون طلايي!!

تلويزيون يکي از لوازم ضروري صوتي و تصويري است که به سبب تنوع بسياري که دارد خريدارانش را بسيار گيج مي کند. با ما همراه شويد تا 3 قانون طلايي و مهم در خريد تلوزيون را به شما بگوييم.

همکار حسود را اينگونه ادب کنيد!!

همکار حسود يکي از مشکلات شايع و بزرگ در محيط هاي کاري است. اگر شما هم جزو شاغلاني هستيد که تجربه مواجهه با همکاران حسود را داشته ايد، توصيه مي کنيم راهکارهاي زير را بخوانيد.

جذب مشتري با 4 روش موفق و عالي

جذب مشتري راه اصلي داشتن فروش بالاتر و کسب درآمد بيشتر است. به راحتي با 4 روشي که در اين مقاله معرفي ميکنيم مي توانيد فروش تان را چند برابر کنيد.

مدير خوب هرگز اين خواسته ها را از کارمندانش ندارد!!

برخي از مديران به روحيات کارکنان و رفتار سازماني چندان اهميتي نمي‌دهد و تنها به دنبال توليد بيشتر است. با ما همراه باشيد تا با 10 کاري که يک مدير خوب به کارمندانش نمي‌سپارد، آشنا بشويد.

راه هاي کنترل خشم در محل کار

مشکلات و مسائل بسياري در محل کار وجود دارد که مي تواند ما را خشمگين کند يا احساسات منفي براي مان به همراه داشته باشد. در ادامه به راهکارهايي براي کنترل احساسات منفي در محيط کار اشاره مي کنيم.

اختلاف با همکارم را چگونه حل کنم؟

اختلاف بين کارمندان چيزي است که ممکن است در هر محيط کاري به وجود بيايد. در ادامه به برخي از متداول‌ترين علل بروز اختلاف ميان همکاران و راهکارهايي براي رهايي از تله اختلافات همکارانه اشاره خواهيم کرد.

چقدر به کودکم پول توجيبي بدهم؟

در تمام دنيا مردم به فرزندان خود پول توجيبي مي‌دهند. بعضي روزانه، برخي هفتگي و عده ديگر ماهانه به فرزند خود مبلغي مي‌دهند. کودک يا نوجوان بايد پول خود را براي آن بازه زماني تقسيم‌بندي کند تا با مشکل مواجه نشود.

6 انتظاري که کارمندان از رئيس شان دارند

به عبارت ساده‌تر، مي‌توان گفت که کارمندان نسل جديد اگر معتقد باشند که رييس‌شان آن‌ها را درک مي‌کند و از نيازهاي آن‌ها آگاه است، سخت‌تر کار مي‌کنند و وفادار باقي مي‌مانند. در ادامه به 6 مورد از انتظاراتي که کارمندان شرکت از شما دارند، اشاره مي‌کنيم.

کارمند خوب را چگونه نگه داريم؟

داشتن کارمندهاي خوب يکي از سرمايه هاي اصلي هر شرکتي است که اگر کارشان را ترک کنند، مديران با مشکلاتي روبرو مي شوند.

کسب و کار خوابگاهي مخصوص دانشجويان

کار کردن در دوران دانشجويي مي تواند به هزينه هاي شما کمک کند اما بايد بدانيد که کارهايي را انتخاب کنيد که نيازي به سرمايه چنداني نداشته و به درس خواندن شما لطمه اي نزند.

اين نشانه ها مي گويد دچار فرسودگي شغلي شده ايد!!

اگر اين نشانه‌هاي را به طور روزانه در خود در ارتباط با محل و نوع کارتان احساس مي‌کنيد امکان دارد که به فرسودگي شغلي دچار شده باشيد و لازم است اقدامات فوري براي درمان اين مشکل انجام دهيد.

کاهش استرس کاري با چند کار جالب و ساده!!

کاهش استرس شغلي در محيط هاي کاري مي تواند بازدهي کارمندان را بالاتر برده و شور و نشاطي براي انجام کارها در آن ايجاد کنيد. با ما همراه شويد تا شما را با روش هايي براي کاهش استرس کاري آسنا کنيم.

چند ساعت در هفته مي توانم کار کنم؟

کار کردن به شرطي خوب است که شما به سلامتي تان صدمه اي وارد نکنيد. سوالي که مطرح مي شود اسن است که چند ساعت در هفته مي توانيم کار کنيم که صدمه اي به سلامتي مان وارد نشود؟

کارهاي زير باعث مي شود يک فرد ثروتمند شويد

اگر علاقه‌مند به ساختن سرمايه و ثروت صحيح هستيد، پيشنهاد مي‌کنيم موارد زير را به عنوان عادت‌هاي اصولي اقتصادي و مالي خود در نظر داشته باشيد تا هر چه سريع‌تر و البته مطمين‌تر به اهداف خود نزديک شويد.

سه روش خريد خانه براي زوج هاي جوان!

در بازار رکود مسکن اين روزها برد با کساني است که سعي در خريد خانه داشته باشند. در اين راه با ما همراه شويد تا شما را با 3 روش براي خريد خانه آشنا کنيم.

اولين روز کاري را چگونه بدون استرس سپري کنيم؟

اولين روز کاري، يک روز مهم و شايد تا حدي سرنوشت‌ساز است؛ روزي که مي‌تواند پراسترس‌ترين يا خاطره‌انگيزترين روز کاري شما به شمار آيد. آگاهي و آمادگي هر چه بيشتر براي چنين روزي، کليد موفقيت شما در سپري شدن هر چه بهتر اين روز است.

چند نکته مهم در نوشتن سفته که بايد بدانيد

سفته يکي از اسنادي است که حتما بايد در نوشتن آن دقت بسياري داشته باشيد، زيرا در غير اين صورت مي تواند براي شما مشکلات بسياري داشته باشد.

4 راز براي ارتقاي شغلي در محل کار

ممکن است گاهي از خود پرسيده‌ باشيم چرا در محيطي که تعداد زيادي نيرو مشغول به‌ کارند، تنها افراد معدود و خاصي در شغل خود ترفيع مي‌يابند؟

11 نکته مالي مهم براي دهه 30 سالگي

در اين مطلب برخي از مواردي را که بايد در اين دوره از زندگي تان در مورد مديريت مالي بدانيد و رعايت کنيد تا بتوانيد آينده اي درخشان براي خود بسازيد، برايتان آورده ايم.

پيشنهادهايي براي غلبه بر کسالت و خستگي پس از تعطيلات

بسياري از افراد دوست دارند تعطيلات همچنان ادامه داشته باشد يا وقتي به سرکارشان بــازمي‌گردند احسـاس خستگي و خواب‌آلودگي ناشي از فصل بهار را دارند و خود را کم انرژي‌تر از آنچه بايد مي‌بينند. در اين مقاله براي غلبه بر اين احساس پيشنهادهايي مطرح مي کنيم.

15 رفتاري که همکارتان را از شما بيزار مي کند!!

در محيط کارتان اگر احساس مي کنيد همکارتان از شما خوشش نمي آيد مي تواند به دليل رفتارهايي باشد که شما انجام مي دهيد. در اين مقاله قصد داريم رفتارهايي را معرفي کنيم که همکارتان را از شما بيزار مي کند.

11 کشور برتر دنيا براي پيدا کردن کار

بنا به گزارش بيزنس اينسايدر 11 کشوري که در ادامه به آنها پرداخته خواهند شد از جمله کشورهايي هستند که طبق اين آمار بازار کار و استخدام در آنها رونق بيشتري دارد.

پس انداز کردن پول در نوروز

علاوه بر نيازهاي ضروري مانند غذا و لباس بچه‌ها خصوصا در اين ايام نزديک عيد که خودش به اندازه کافي گران است، خرج‌هاي ديگري هم وجود دارد؛ خريد روزانه، خريدهاي ضروري عيد، خرج‌هاي ديد و بازديدها و بسياري موارد ديگر که حتما خودتان بهتر مي‌دانيد. در اين مطلب راه‌هاي روبه‌روشدن با هزينه‌هاي ايام نوروزي‌ را با هم مرور مي‌کنيم.

چند نکته مهم در خريد آنلاين که بهتر است بدانيد!!

امروزه صاحبان کسب‌وکارهاي آنلاين عموماً به‌خوبي اقدام به مطالعه رفتار و عادات خريد مشتري مي‌کنند تا موفق به يافتن راه‌هايي نو براي هدف قرار دادن مشتريان آنلاين شوند و به رشد کسب‌ و کار خود کمک کنند. در اين مطلب با عاداتي آشنا مي‌شويم که هر مدير يک کسب‌وکار آنلاين بايد از آن‌ها اطلاع داشته باشد.

براي نوروز امسال چگونه خريد کنيم؟

اگر شما هم قصد خريد لباس داريد و نمي خواهيد هزينه زيادي را براي آن صرف کنيد به توصيه هاي زير توجه کنيد تا بتوانيد بهترين انتخاب ها و تصميمات را در مورد خريد البسه داشته باشيد.

يک معضل بزرگ به نام همکار زيرآب زن!!

حتما شما هم در فضاي کار با افرادي روبه رو شده ايد که باعث آزارتان شده اند اما اين آزار به صورت مستقيم نبوده است. افرادي که تعدادشان شايد در محيط کار کم باشد اما حضورشان سبب رنجش ما مي شود، چراکه با اغراق کردن در اشتباهات ما يا ادعاهاي خلاف درباره ما، اعتبار کاري ما را نزد سايرين زير سوال مي برند.

15 راه ساده و کوچک براي ثروتمند شدن

شما هم حتما مي‌خواهيد ثروت آفريني کنيد و ثروتمند شويد. اين اشتياق رايجي در بين مردم است، اما اگر يک سري از عادات تجربه شده و امتحان شده را دنبال کنيد رسيدن به آن، هدفي چندان دور از دسترس نخواهد بود.

15 کار پر سود و پردرآمد

مهارت در سر و کله زدن با اعداد مي تواند براي راه اندازي يک کسب و کار پر سود بسيار مفيد باشد حسابداري و امور مالياتي با 18.4٪ سود بالاترين جايگاه را در ليست پر سود ترين کسب و کار هاست.

بهترين رفتار با همکار حسود چيست؟

داشتن همکار حسود يکي از مشکلات در محل کار است که مي تواند ساعات کاري تان را سخت و دشوار کند. ما قصد داريم در اين مقاله در مورد همکاران حسود و نحوه مواجهه با آن ها در محيط کار صحبت کنيم.

اين نشانه ها مي گويد به کارتان معتاد شده ايد!!

اگر چه اعتياد بار منفي دارد اما نوع خاصي از اعتياد وجود دارد که نه تنها از نظر جامعه، مشکل ساز نيست، بلکه گاهي از سوي جامعه تحسين هم مي‌شود! اعتياد به کار.

با 8 روش ساده يک کارمند محبوب براي رئيس تان شويد

بدست آوردن دل رئيس ها اصولا کار سختي نيست. اين مطلب بطور قطع آموزش چاپلوسي و ظاهرسازي براي ايجاد يک رابطه خوب بين رئيس و کارمند نيست. ما قصد داريم نکات کليدي و استراتژيکي را به شما يادآور شويم و بگوييم که با انجام چه کارهايي نه تنها رئيس تان بلکه خودتان هم حس خوبي به انجام آنها خواهيد داشت.

در برخورد با همکارتان مراقب اين اشتباهات باشيد

داشتن همکاراني که از نظر شخصيتي به ما شبيه باشند، فوق العاده است؛ اما به ندرت اين اتفاق رخ مي دهد. چون انتخاب همکار مانند انتخاب دوست نيست و معمولا برخلاف انتخاب دوست، هيچ کس همه همکارانش را خودش انتخاب نمي کند.

از بين بردن استرس شغلي با چند راهکار ساده

استرس شغلي نوعي استرس است که با عوامل مرتبط با محيط کاري فرد ارتباط دارد. اگر فکر مي کنيد دچار استرس شغلي هستيد، راهکارهاي مناسبي براي مقابله با آن وجود دارد.

برخورد صحيح با 6 مدل همکار بد در محيط هاي کاري

از مخالفت هاي کوچک گرفته تا رقابت ها و چشم و هم‌چشمي ها. همه مي دانيم که افراد مخالفمان چطور در محل کار بر ما تاثير مي گذارند اما حتي در موارد شديدتر، هميشه راهي براي برخورد با آن همکار ناسازگار هم وجود دارد. اگر مجبوريد در محل کار با افراد مختلف با شخصيت هاي متفاوت و نامناسب تعامل داشته باشيد، از نکاتي که مطرح مي شود، استفاده کنيد.

با عادت هاي مالي جالب زنان موفق آشنا شويد

اين مطلب تقديم ميشه به همه خانومهايي که در حال مبارزه براي فراهم کردن يه زندگي بهتر براي خودشون و بقيه هستند . در اين مقاله شما را با 7 عادت مالي و پولي زنان موفق آشنا مي کنيم.

6 شغلي که آمار خودکشي در آنها به شدت بالا است!!

آمار خودکشي در برخي از شغل ها که حتي درآمد بسيار بالايي دارند، بالا است . در اين مقاله به معرفي 9 شغلي که آمار خودکشي در آنها بالا است را بررسي مي کنيم.

15 عادت بدي که پول تان را به هدر مي دهد

عادات زير از جمله مهم ترين مواردي است که موجب از دست رفتن پول شما مي شود. بسياري از اين عادت ها به صورت پنهان عمل مي کنند و منابع مالي شما را بي آنکه متوجه باشيد به هدر مي دهند. ماه هاي ابتدايي سال جديد بهترين زمان براي توقف اين اقدامات نامناسب است. پس دست به کار شويد!

7 ايده براي اضافه کردن در آمد ماهانه!!

آيا شما هم مثل ميليون ها آدم کره زمين به دنبال يک راه کسب درآمد اضافه در کنار شغل تمام وقت تان هستيد؟ کاهش موجودي حساب بانکي بر وضعيت سلامت‌تان تاثير مي‌گذارد؟

بزرگترين اشتباهاتي که مديران انجام مي دهند

اساسي ترين دليل ترک کسب و کار از سوي کارمندان، مديريت ضعيف است، نقطه تمام. و بيشتر افرادي که شاغل بوده اند، با اين مساله بر خورد کرده اند. هر زمان که من از سمتي استعفا دادم، به دليل حقوق يا مزاياي کم آن نبوده است. بلکه به دليل رفتار مديري بوده که باعث از دست رفتن انگيزه ام شده بود.

5 کشور برتر دنيا براي سرمايه گذاري مالي

سرمايه گذاران جذب چيزهايي مي شوند که خود از آن برخوردار نيستند. چيزهايي که يک کشور را براي سرمايه گذاري منحصر به فرد مي سازد، مردمانش، محيط زيستش، ارتباطاتش، چارچوبش و تکنيک هايش هستند.

بهترين روش هاي کسب درآمد از اينستاگرام

آموزش کسب درآمد از اينستاگرام مي تواند راهگشاي کسب و کار ميلياردها نفر که به افزاره‌هايي مثل فيس‌بوک، اينستاگرام و اسنپ‌چت هجوم آورده‌اند باشد. عجيب نيست که اين پلت‌فرم‌ها تا اين حد براي تازه‌ واردين جذابيت دارد. واضح است که درک اين قدرت مطلق و دسترسي به يک پلت‌فرم مانند اينستاگرام و ساير پلت‌فرم‌ها مي‌تواند از طريق يک رويکرد بسيار هدفمند در برابر ميليون‌ها دنبال‌کننده، سبب افزايش شديد فروش هر کسب‌وکاري شود.

بازاريابي اصولي را از کجا شروع کنم؟

بازاريابي يکي از شغل هاي پر درآمد اين روزهاست که بسياري به دنبال ياد گرفتن و انجام آن هستند. اگر شما هم به دنبال راه هايي براي شروع بازاريابي هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

6 نکته مهم براي خريداران طلا

اگر قصد داريد براي خريد طلا و جواهر عازم بازار بشويد بايد بدانيد که خريد آن بايد با دانستن يک سري اطلاعات صورت بگيرد. در ادامه ما به شما اطلاعات کليدي براي خريد طلا و جواهر را مي گوييم تا خريد خوبي را تجربه کنيد.

11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي

آدم‌ها اغلب براي مقدار اندکي صرفه‌جويي در جاهاي مختلف دست به اقدامات افراطي مي‌زنند، اما بعضي از ترفندهاي صرفه‌جويي پول، ساده و درست جلوي چشمتان هستند.ما 11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي را که وقتگير و پيچيده نيستند، اما در دراز مدت مي‌توانند پاداش‌هاي بزرگي به بار بياورند براي‌تان خلاصه کرده‌ايم.

استرس محل کارتان را ضربه فني کنيد

استرس محل کار يکي از مشکلاتي است که تمام کارمندان در محيط کارشان به آن دچار هستند. براي کم کردن استرسمحل کارتان مي توانيد از راه هاي زير کمک بگيريد.

فوت و فن پس انداز کردن با حقوق کارمندي!!

پس انداز کردن اين روزها براي کارمندان به يکي از آرزوهاي دست نيافتني تبديل شده است. اما با ما همراه شويد تا به شما ياد بدهيم با همين حقوق هاي کارمندي چطور مي توانيد پس انداز کنيد.

در کسب و کار چگونه مخ زني کنيم؟

متقاعد کردن ديگريان در کسب و کار و فروش يکي از مهم ترين رموز موفقيت است. پس با ما همراه شويد و روش متقاعد کردن ديگران را ياد بگيريد.

وضع مالي تان را با چند توصيه ساده بهتر کنيد

براي بهبود وضع مالي تان چه کارهايي انجام داديد؟ آيا به دوران بازنشستگي تان فکر کرده ايد؟ آيا توانستيد پس اندازي براي اينده تان داشته باشيد؟

رزومه کاري تان را با اين نکات حرفه اي و بدون نقص بنويسيد

اما مهم‌ترين نکته‌اي که در اين زمينه بايد به آن توجه داشته باشيد اين است که رزومه درست و دقيقي را آن هم به دور از هرگونه حاشيه‌نويسي تهيه کنيد. اما يک رزومه خوب حاوي چه اطلاعاتي است؟ با ما همراه شويد تا خصوصيات يک رزومه کاري حرفه اي را بدانيد.

ترفندهاي يک عکاس حرفه اي را اينجا ياد بگيريد

عکس گرفتن و عکاسي کردن زيبا نيازمند اصول و قواعدي است که بايد بدانيد. ولي نگران نباشيد، با ما همراه شويد و چند ترفند مهم عکاسي را بدانيد.

رمز موفقيت در بازاريابي تلفني اينجاست

بازاريابي تلفني يکي از بهترين راه ها براي کسب درآمد و جذب مشتري است. به همين بهانه قصد داريم در اين مطلب شما را با 8 نکته براي موفقيت در بازاريابي تلفني آشنا مي‌کنيم.

اگر موبايل تان خيس شد با اين روش دوباره آن را روشن کنيد

گاهي فقط چند قطره آب يا کمي رطوبت براي خراب کردن گوشي براي هميشه کافي است. در چنين شرايطي بهترين کار اين است که از گارانتي گوشي براي تعمير آن استفاده کنيم اما اگر گارانتي نداشت چه بايد کرد؟

چگونه يک مونوپاد خوب و کاربردي بخريم؟

اين روزها واژه مونوپاد را زياد مي شنويم ،و بسياري از مردم به دنبال خريد يک مونوپاد خوب هستند، ولي مونوپاد چيست و به چه دردي مي خورد؟ اگر به دنبال خريد يک مونوپاد خوب هستيد پيشنهاد مي کنيم با ما همراه شويد.

7 ويژگي برندهاي برتر چيست؟

برندهاي برتر و موفق در زمينه کسب و کار ويژگي هاي ساده اي دارند که بهتر است بدانيد. اجازه دهيد ويژگي‌هاي مشترک برندهاي موفق و کامياب را بررسي کنيم تا بر آن اساس شما نيز بتوانيد برند خودتان را بسازيد.

استرس کاري تان را با اين روش ها از بين ببريد

متاسفانه استرس مزمن شغلي در حال حاضر بسياري از افراد شاغل را تحت تاثير خود قرار داده. بسياري از کارمندان علت استرس خود را حجم زياد کار و حقوق ناکافي اعلام کرده اند. اما خبر خوب اين است که مي توانيم جلوي افزايش اين آمار را بگيريم.

ميلياردرها با اين رازها ثروتمند شدند

ميلياردرها رازهايي که دارند که با آنها پولدار شده اند. شما هم اگر مي خواهيد جزو انسان هاي پولدار باشيد به شما پيشنهاد مي کنيم اين رازها را بدانيد.

اين نشانه ها مي گويد مديرتان از شما متنفر است!!

يکي از عواملي که باعث رشد شما در محيط کاري‌تان مي‌شود مورد پسند واقع شدنتان توسط مدير بوده و اگر اين اتفاق نيفتد پيشرفتي در کار نخواهيد داشت. در صورتي که مديرتان از شما متنفر باشد نشانه‌هايي وجود دارد که با دانستن آنها مي‌توانيد به اين امر پي ببريد.

مشتري تان را با اينگونه تبليغ کردن ميخکوب کنيد!

تبليغات و بازاريابي از رموز اصلي موفق شدن در کسب و کار است. در دنياي پرمشغله امروزي جذب مشتري بسيار مهم است. شما هم اگر مي خواهيد اولين کسي باشيد که مردم را جذب مي کنيد، به شما پيشنهاد مي کنيم 7 اصل تبليغاتي زير را فراموش نکنيد.

7 راه ارزان براي خانه دار شدن

خانه دار شدن و خريدن خانه يکي از معضلات جوانان امروزي است. اگر شما هم به دنبال راه هايي براي خريدن خانه هستيد به شما راه هاي زير را پيشنهاد مي کنيم.

محيط کارتان را با اين ترفندها شاد و پرانرژي کنيد

لاي استرينگر، متخصص طراحي محيط کار و نويسنده، در مورد اينکه مديران کسب و کارها چگونه مي توانند محيط کار کارکنان خود را سالم و با نشاط نگه دارند توصيه هايي دارد که در ادامه آنها را از نظر خواهيد گذراند. داشتن محيط کار سالم، يک معادله ي برد-برد براي هر دو طرف است؛ هم کارفرما و هم کارمند.

در مصاحبه هاي کاري مراقب اين اشتباهات باشيد

درباره کارهايي که براي مصاحبه استخدامي ضروري است، سخن هاي زيادي گفته شده، اما بعضي کارها هم هستند که انجام شان به سادگي مي تواند موقعيت به دست آمده براي شغل مورد نظر را از بين ببرد. در ادامه به معرفي فهرستي از 17 اشتباه ممکن در مصاحبه‌هاي شغلي خواهيم پرداخت.

راز محبوبيت و موفقيت برند ال جي چيست؟

کمپاني کره اي هنوز هم يکي از بهترين و معتبرترين برندهاي توليد کننده وسايل مصرفي در سراسر جهان است . چه رازي در پس اين موفقيت نهفته است؟ بياييد به 8 مورد از آن ها بپردازيم و 8 حقيقت جالب که احتمالا نمي دانستيد را مرور کنيم.

استرس محل کارتان را با اين روش ها ضربه فني کنيد

استرس ريشه بسياري از بيماري‌هاست و خيلي‌ها را اذيت مي‌کند. حتي اگر کارتان را دوست داشته باشيد هم گاهي وقتها کار کردن سخت مي شود. اما چطور مي‌توان اين استرس را در سر کار به حداقل رساند؟

نکته هاي امنيتي مهمي که در خريدهاي اينترنتي بايد بدانيد!!

خريدهاي اينترنتي اين روزها به دليل مشغله هاي فراوان کاري در بين مردم جايگاه ويژه اي پيدا کرده است. شما هم اگر به دنبال يک خريد اينترنتي ايمن و بدون خطر هستيد با ما همراه شويد و نکته هاي امنيتي آن را بدانيد.

براي پولدار شدن فقط کافي است اينگونه فکر کنيد!!!

بسياري از افراد دوست دارند اوضاع مالي بهتري داشته باشند تا نه تنها خودشان دچار مسايل کوچک و پيش پا افتاده نشوند؛ بلکه بتوانند دست ديگران را نيز بگيرند. اين دوست داشتن خيلي خوب است؛ ولي فقط آرزو کافي نيست و شايد فقط تلاش و سخت کارکردن هم کافي نيست.

16 چيز که هرگز نبايد در مذاکره براي حقوق بگوييد!!

مذاکره براي حقوق مانند هر نوع مذاکره‌ي ديگر است - به جز اين‌که کلماتي که استفاده مي‌کنيد مي‌تواند بي‌نهايت قدرتمند باشد، چون اين گفت‌وگو يک جنبه‌ي شخصي دارد. اين مذاکره بر سر يک ارزش و قيمت يک شئ بي‌جان نيست، بلکه بر سر ارزش شما براي يک کسب و کار است.

همکارتان اگر اين نشانه ها را دارد، از شما متنفر است!!!

در اين مقاله 17 نشانه را مرور مي‌کنيم ولي دقت داشته باشيد که اين‌ها وحي منزل نيستند و ممکن است در خواندن زبان بدن يا درک لحن افراد دچار سوء تفاهم شويد، ضمن اينکه خواندن ذهن انسان‌ها هم هنوز عملي نيست. ولي اگر حس مي‌کنيد خودتان تنها شخصي هستيد که اين اتفاقات برايش پيش مي‌آيد،‌ احتمالاً نشانه اين است که مورد تنفر واقع شده‌ايد.

بهترين موقع درخواست افزايش حقوق، اين زمان هاست!!!

انتخاب زمان مناسب در تأييد شدن درخواست افزايش حقوق نقش مهمي دارد. اما پيش از آنکه به فکر چنين درخواستي باشيد، اول بايد از اين موضوع اطمينان حاصل کنيد که کار شما نيز به همين اندازه خوب است؛ يا حداقل پيشرفت ثابتي را تجربه مي کند.

اخبار خواندنی

قبل از سي سالگي اين 6 نکته را بايد بدانيد!!

6 کارمند بدقلقي که بايد مهارشان کنيد!!!!

بيل گيتس با اين روش ها ثروتمند شد!!!

همکار قلدرتان را ادب کنيد!!

مصاحبه کاري تان را با اين نکته هاي ساده، موفق پشت سر بگذاريد!!

5 راهكار براي پس‌انداز کردن

راههاي صرفه جويي در مصرف آب

پول توجيبي، وسيله اذيت يا تربيت بچه ها ؟!

همه چيز درباره سهام عدالت!!

رهنمودهايي مهم براي پس انداز کردن پول!

خلاقيت يک کارگر روستايي ايراني که ميلياردر شد!

روشهاي جذب مشتري براي فروش بيشتر

ده شغل برتر دنيا به نقل از مجله MONEY !!

26 نكته براى ثروتمند شدن؟؟

چگونه با بكار بردن «عبارت‌هاى قدرتمند» فروش بيشترى داشته باشيم؟

سه کار پر درآمد براي خانواده در تمام ايام سال

60 برند معروف و معتبر در جهان

درست خرج کردن را ياد بگيريد!!!

با اين نکات اسکناس تقلبي را تشخيص دهيد

پر درآمد ترين شغل هاي ايران را بشناسيد

هزينه هاي عروسي تان را مديريت کنيد

همه چيز درباره انتخاب هتل مناسب

12 نکته مهم در امنيت هتل ها

با گران ترين کشورهاي اروپايي آشنا شويد

5 راه براي ميليونر شدن!

توصيه هايي براي حفاظت و نگهداري از گذرنامه

4 کلک فروشگاه ها براي خريد کردن بيشتر مشتريان

در استفاده از کارتهاي اعتباري اين نکات را جدي بگيريد!

چطور از حساب هاي بانکي مان محافظت کنيم؟

جهانگردان کوله پشتي دار بخوانند!!

7 هديه ارزشمند با قيمت مناسب

چگونه سفري مقرون به صرفه و ارزان داشته باشيم؟

با درآمد کم چگونه ثروتمند شويم؟

پول درآوردن در شرايط بد اقتصادي

چطور براي زندگي مشترک مان برنامه ريزي مالي کنيم؟

چگونه پس انداز کنيم؟

براي پولدار شدن چگونه فکر کنيم؟

14 راه براي اينکه شما کمتر خرج کنيد!

چگونه براي مراسم عروسي يک بودجه بندي مناسب داشته باشيم؟

در استفاده از دستگاه خودپرداز مواظب اين اشتباهات باشيد!

2 عادت پرهزينه در زندگي تان!

30 باور که شما را فقير مي کند

براي سرمايه گذاري موفق 8 قانون زير را آويزه گوش تان کنيد

6 تهديد در استفاده از خدمات بانکي

8 اشتباه والدين که آينده مالي فرزندان را خراب مي کند

با 5 راه ساده در هزينه هاي مواد غذايي صرفه جويي کنيد!

اول بخريد بعد بفروشيد!

با نکات زير يک خريد اينترنتي ايمن داشته باشيد

غول مخارج زندگي تان را شکست دهيد

مردان بيشتر فکر پس انداز هستند يا زنان؟

مسائل اقتصادي را چگونه به کودک مان آموزش دهيم؟

اين بيماري پول برانداز و راه هاي مقابله با آن را بشناسيد

سهام کدام بانک را بخريم؟

10 دليل براي اين که خسيس نباشيم!

5 اصل شکست در امور مالي

22 نکته مهم امنيتي در بانکداري اينترنتي

4 اشتباه مالي روزمره که جوانان مرتکب مي شوند

چگونه ولخرج نباشيم؟

چگونه براي سال نو خريدي اقتصادي داشته باشيم؟

9 نکته براي افزايش امنيت موبايل بانک

راه کارهايي براي حل مشکلات اقتصادي خانواده

2 اصل اساسي براي رسيدن به موفقيت مالي در سال جديد

اينگونه پس انداز کنيد

چگونه پول کمتري را براي خريد خرج کنيم؟

رايج ترين سرمايه گذاري خانم هاي ايراني چيست؟

کمياب ترين الماس دنيا را اينجا ببينيد

چه کنيم که بيشتر حقوق بگيريم؟

5 انگيزه احساسي که مردم را وادار به خريد کردن مي کند

عادت هايي که ولخرجتان مي کند

يک برنامه خوب براي خرج کردن و پس انداز کردن

14 تئوري مهم در کسب و کار که آنها را فراموش نکنيد

دروغ نگوييد‌، حتي در‌ محل‌ كار

چرا در کارمان موفق نمي شويم؟

فقط مديران بخوانند !

خودکار بيک چگونه وارد ايران شد؟

با پدربزرگ اسباب بازيهاي ايران آشنا شويد

مي خواهيد کسب و کار تازه اي شروع کنيد؟

بازارياب ها براي افزايش فروش شان اين مطلب را بخوانند!

7 توصيه براي کنترل فشار عصبي در محل کار

وصف حال کارمندان غرغرو و نااميد

چگونگي ارتباط در محيط كار

9 کار غلطي که در محيط کار نبايد انجام دهيد

پر استرس ترين شغل هاي جهان

چگونه جلسات کاري مفيدي داشته باشيم؟

5 حرفي که هنگام مصاحبه نبايد بگوييد

10 نشانه براي شناخت يک کارمند غير مسئول

اين جملات را هرگز به کارمندتان نگوييد

اين جملات را هرگز در محل کارتان بر زبان نياوريد

چطور در ذهن همکاران و مشتريانمان بمانيم

فکر مي کنيد کسي از شرکت شما دزدي مي کند ؟

5 ويژگي براي اين که راحت تر کار پيدا کنيد

6 فايده داشتن رويکرد مناسب در محل کار

چطور در شرايط بد کاري به اوج برسيم؟

ميز کارتان درباره شما چه مي گويد؟

8 مهارتي که براي استخدام شدن تان الزامي است

6 راه براي راضي نگه داشتن مشتريان

با 5 راه در محيط کارتان بهترين باشيد

6 راه ايمن نگه داشتن اطلاعات شخصي تان

7 نکته براي رسيدن به اهداف شغلي مان

10 دليل ورشکستگي کسب و کارهاي کوچک

10 عادت غلط افراد موفق در محيط هاي کاري

چگونه يک کارمند خوب استخدام کنيم؟

عادت هاي غلط در محيط کار که باعث اخراج شدن تان مي شود

بهترين و بدترين شغل سال معرفي شد

9 شغل که سلامتي تان را به خطر مي اندازد

5 کار جايگزين براي زمان هاي بيکاري در محل کار

چگونه با مديران عجيب کنار بياييم؟

نکته هايي براي روزهاي اول کاري

نکاتي مهم براي کاربردي بودن رزومه تان

شادترين شغل هاي دنيا را بشناشيد

مواد لازم براي يک خريد خوب و باصرفه

استرس شغلي و راه حل آن

6 دليل براي اين که بايد کارمان را عوض کنيم

6 مانع بزرگ براي رسيدن به شغل دلخواه

سوالاتي که در مصاحبه هاي استخدامي مطرح مي شود + پاسخ

7 پيشنهاد شغلي براي خانم ها در منزل

10 عادت مديران موفق چيست؟

8 اشتباه مديران تازه کار

چگونه يک روز کاري عالي داشته باشيم؟

چگونه روز کاري مان را به بهترين شکل تمام کنيد؟

اگر همکار شما هم تنبل است بخوانيد

7 علتي که کارتان شما را مي کشد

چگونه از کارمان استعفا دهيم؟

متخصصان، کارشناسان و مديران ايراني، ماهانه چقدر حقوق دريافت مي‌کنند؟

اعتياد به خريد را با اين ترفندها از سرتان بياندازيد!!

اگر مدير شما هم زورگو است، اينگونه با او رفتار کنيد!!

با اين عادت ها پولدار مي شويد!!!

عادت هاي مضري که بايد از زندگي تان حذف کنيد!!

رفتار بچه گانه مديرتان را مديريت و در شغل تان پيشرفت کنيد!!

رضا راد، مدير کانال گيزميز از رمز موفقيت هايش مي گويد!!!

بهترين شغل هاي دنيا در سال 2015

اشتباهات مالي که نمي گذارد پس انداز کنيد!!

اگر مي خواهيد در مصاحبه هاي کاري موفق شويد، اين نکات را فراموش نکنيد

از همين حالا آينده نگري را به کودک تان بياموزيد!!

گوگل چگونه کارمندانش را انتخاب مي کند؟

دانشجويان مراقب اين اشتباهات مالي باشيد!!!

در بازار کسادي خانه، چگونه خانه مان را به قيمت بفروشيم؟

همکار زيرآب زن و هزار و يک دردسر!!

بهترين روش پس انداز کردن، پس انداز با قلک هاي شيشه اي است!!

اگر مي خواهيد استخدام شويد موارد زير را هرگز در رزومه کاري تان ننويسيد!!

چگونه آخر ماه کفگيرمان به ته ديگ نخورد؟!!

شغل مورد علاقه ام را چجوري پيدا و انتخاب کنم؟

با خواندن تاريخ انقضاي محصولات صرفه جويي کنيد

ثروتمند شدن در بازار سهام را ياد بگيريد!

پولدار شدن اين بار به روش بيل گيتس

فروش آنلاين محصولات تان را رونق دهيد

استرس در محل کار را ضربه فني کنيد!!

سرپا ماندن در بحران هاي مالي چگونه ممکن مي شود؟

شعار تبليغاتي تان را جذاب بنويسيد

چگونه يک کدبانوي مقتصد باشم؟