آخرین اخبار

کار و زندگي

راههاي صرفه جويي در مصرف آب

آب زير بناي سلامتي و حيات انسان است. وقتي شير آب را در خانه باز مي کنيد و آب سرد و زلالي جاري مي شود ، کمتر به کمبود آن فکر مي کنيد.

ثروتمندها چگونه پس انداز مي کنند؟

شما هم مي خواهيد روش هاي پس انداز کردن افراد ثروتمند را بدانيد؟ با خواندن اين مقاله ياد مي گيريد چگونه مانند افراد ثروتمن پس انداز کنيد.

افراد موفق اين اشتباهات را در مورد پولشان انجام نمي دهند

افرادي که در زندگي شان موفق هستند، براي رسيدن به موفقيت شان برنامه ريزي هاي سختي داشته اند. سوالي که در اينجا مطرح مي شود اين است که افراد موفق با پولشان چه کارهايي انجام مي دهند؟

چگونه در زندگي هاي امروزي صرفه جويي کنيم؟

صرفه جويي و پس انداز کردن يکي از اجزاي جدايي ناپذير زندگي هاي امروزي است. اگر مي خواهيد در زندگي امروزي موفق باشيد بايد روش هاي صرفه جويي و پس انداز کردن را بلد باشيد.

هوشمندانه خرج کردن را ياد بگيريد

هوشمندانه خرج کرد تفاوت بسياري با کمتر خرج کردن دارد. هوشمندانه خرج کردن اين است که شما بدانيد چه زماني و در چه مکاني بايد خرج کنيد.

مشکلات مالي با همسرمان را چگونه حل کنيم؟

مشکلات مالي و بحث هاي مربوط به مسائل مالي در زندگي هر زن و مردي وجود دارد. کافي است شما بدانيد با اين مشکلات مالي چگونه برخورد کنيد و کنار بياييد.

رمزهاي تجارت و کسب و کار در اينستاگرام

اينستاگرام يکي شبکه هاي پرطرفدار امروزي است که مي توانيد در آن به کسب و کار و تجارت بپردازيد. فقط کافي است رمزهاي تجارت و کسب و کار در اينستاگرام را بدانيد.

براي ثروتمند شدن آب بنوشيد!

ثروتمند شدن آرزوي هر انساني است. براي اين که بتوانيد ثروتمند شويد کافي است 20 نکته اصلي و طلايي را بدانيد.

ثروتمند شدن به روش فاطمه دانشور

فاطمه دانشور متولد 1353، کارآفرين و تاجر ايراني و از اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران در دوره چهارم است. او مديرعامل شرکت سپهرآسيا و بنيانگذار مؤسسه نيکوکاري مهرآفرين است.

از خريد اين وسايل ارزان قيمت خودداري کنيد

در برخي ار حراجي ها و ارزان فروشي ها وسايلي وجود دارند که به قيمت بسيار پايين فروخته مي شوند. برخي از اين وسايل خوب هستند ولي برخي ديگر کيفيت بسيار بدي دارند و براي شما بهجاي فايده ضرر دارند.

به عنوان خانم خانه چگونه هزينه هاي زندگي را مديريت کنم؟

مديريت خرج و مخارج و هزينه هاي زندگي به عهده مرد خانه است ولي در اين بين خانم خانه هم بايد دستي در اين مديريت داشته باشد. براي مديريت اقتصادي خانه بايد 4 هنر مهم را بلد باشيد. اين هنرها عبارتند از :

در زندگي هاي پرخرج امروزي چگونه پس انداز کنيم؟

پس انداز کردن يکي از کارهايي است که هر فردي بايد در زندگي اش به فکر آن باشد و پولي را به عنوان پس انداز داشته باشد. اما بايد بدانيد در زندگي هاي پرخرج امروزي چگونه بايد پس انداز کنيم؟

چگونه يک کدبانوي مقتصد باشم؟

خانم هاي خانه در شرايط زندگي هاي امروزي مي توانند يک يار و کمک براي همسرشان در مديريت اقتصادي خانواده باشند. شما با روش هاي زير مي توانيد يک کدبانوي مقتصد باشيد.

سرپا ماندن در بحران هاي مالي چگونه ممکن مي شود؟

بحران هاي مالي يکي از مشکلات در زندگي است که ممکن است هر فردي در زندگي اش با آن درگير شود. اگر شما هم دچار اين مشکل شديد بهتر است راهکارهاي زير را به کار ببريد.

پولدار شدن اين بار به روش بيل گيتس

پولدار شدن يکي از آرزوهاي هر کسي است که کار مي کند و کسب درآمد دارد. اما پولدار شدن نياز به فکر و انديشهاي دارد. اين بار از روش هاي بيل گيتس استفاده کرده و پولدار شويد.

با خواندن تاريخ انقضاي محصولات صرفه جويي کنيد

صرفه جويي يکي از کارهاي مهمي است که هر زن و مردي در خانه اش بايد بلد باشد. صرفه جويي هزينه هاي زندگي کار بسيار سختي نيست و با راه هاي ساده زير مي توانيد در هزينه هاي زندگي تان صرفه جويي کنيد.

چگونه آخر ماه کفگيرمان به ته ديگ نخورد؟!!

روزهاي آخر ماه يکي از بدترين روزها در بين تمام خانواده هاست. اگر شما هم مي خواهيد در روزهاي آخر ماه کفگيرتان به ته ديگ نخورد بهتر است اين راه ها را امتحان کنيد.

بهترين روش پس انداز کردن، پس انداز با قلک هاي شيشه اي است!!

پس انداز کردن يکي از کارهايي است که هرگز نبايد در زندگي اين روزها آن را فراموش کنيد. روش هاي مختلفي براي پس انداز کردن وجود دارد ولي در اين مقاله بهترين و آسان ترين روش ها را معرفي مي کنيم.

دانشجويان مراقب اين اشتباهات مالي باشيد!!!

دانشجويان ممکن است در دوران دانشجويي شان اشتباهات بزرگ مالي انجام دهند و همين باعث شود تا در اين دوران دچار بحران هاي مالي اي شوند.

از همين حالا آينده نگري را به کودک تان بياموزيد!!

صرفه جويي يکي از نکته هاي مهم در زندگي هاي امروزي است که بايد با ترفندهايي آن را به کودک تان ياد بدهيد. صرفهجويي درست مصرف کردن است که کمک بسياري در کمکردن هزينه هاي زندگي مي کند.

اشتباهات مالي که نمي گذارد پس انداز کنيد!!

پس انداز کردن يکي از موارد مهم در زندگي مالي تان است که بايد آن را داشته باشيد. براي پس انداز کردن بايد برنامه ويزه اي داشته باشيد و در اين بين هم مراقب اشتباهاتي باشيد که جلوي پس انداز کردن تان را مي گيرند.

اعتياد به خريد را با اين ترفندها از سرتان بياندازيد!!

اعتياد به خريد يکي از مصيبت هاي پول سوزي است که خانم و آقا ندارد و افراد بسياري با آن درگير هستند. اگر شما هم به خريد کردن معتاد شده ايد، به شما پيشنهاد مي کنيم از ترفندهاي زير براي کاهش اعتيادتان استفاده کنيد.

درست خرج کردن را ياد بگيريد!!!

وقتي درک مشخصي از بودجه کنوني‌تان به دست آورديد، چالش بعدي اين است که نقطه‌هايي را پيدا کنيد که بتوانيد کمتر خرج کرده يا بيشتر پول درآوريد تا بتوانيد به اهداف مالي‌تان دست پيدا کنيد. در زير به چند نکته براي رسيدن به اين هدف اشاره مي‌کنيم.

قبل از سي سالگي اين 6 نکته را بايد بدانيد!!

شايد بسياري از ما با ورود به 30 سالگي همچنان خود را جوان فرض کنيم، اما نبايد فراموش کنيم که با ورود به اين سن، در واقع نيمي از راه بازنشستگي را پيموده‌ايم؛ پس اگر در اين دوران پس‌اندازي نداشته باشيم، فرصت زيادي براي توشه‌اندوزي و آماده سازي مالي براي سنين بازنشستگي نخواهيم داشت.

براي پولدار شدن فقط کافي است اينگونه فکر کنيد!!!

بسياري از افراد دوست دارند اوضاع مالي بهتري داشته باشند تا نه تنها خودشان دچار مسايل کوچک و پيش پا افتاده نشوند؛ بلکه بتوانند دست ديگران را نيز بگيرند. اين دوست داشتن خيلي خوب است؛ ولي فقط آرزو کافي نيست و شايد فقط تلاش و سخت کارکردن هم کافي نيست.

نکته هاي امنيتي مهمي که در خريدهاي اينترنتي بايد بدانيد!!

خريدهاي اينترنتي اين روزها به دليل مشغله هاي فراوان کاري در بين مردم جايگاه ويژه اي پيدا کرده است. شما هم اگر به دنبال يک خريد اينترنتي ايمن و بدون خطر هستيد با ما همراه شويد و نکته هاي امنيتي آن را بدانيد.

7 راه ارزان براي خانه دار شدن

خانه دار شدن و خريدن خانه يکي از معضلات جوانان امروزي است. اگر شما هم به دنبال راه هايي براي خريدن خانه هستيد به شما راه هاي زير را پيشنهاد مي کنيم.

چگونه يک مونوپاد خوب و کاربردي بخريم؟

اين روزها واژه مونوپاد را زياد مي شنويم ،و بسياري از مردم به دنبال خريد يک مونوپاد خوب هستند، ولي مونوپاد چيست و به چه دردي مي خورد؟ اگر به دنبال خريد يک مونوپاد خوب هستيد پيشنهاد مي کنيم با ما همراه شويد.

اگر موبايل تان خيس شد با اين روش دوباره آن را روشن کنيد

گاهي فقط چند قطره آب يا کمي رطوبت براي خراب کردن گوشي براي هميشه کافي است. در چنين شرايطي بهترين کار اين است که از گارانتي گوشي براي تعمير آن استفاده کنيم اما اگر گارانتي نداشت چه بايد کرد؟

وضع مالي تان را با چند توصيه ساده بهتر کنيد

براي بهبود وضع مالي تان چه کارهايي انجام داديد؟ آيا به دوران بازنشستگي تان فکر کرده ايد؟ آيا توانستيد پس اندازي براي اينده تان داشته باشيد؟

فوت و فن پس انداز کردن با حقوق کارمندي!!

پس انداز کردن اين روزها براي کارمندان به يکي از آرزوهاي دست نيافتني تبديل شده است. اما با ما همراه شويد تا به شما ياد بدهيم با همين حقوق هاي کارمندي چطور مي توانيد پس انداز کنيد.

11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي

آدم‌ها اغلب براي مقدار اندکي صرفه‌جويي در جاهاي مختلف دست به اقدامات افراطي مي‌زنند، اما بعضي از ترفندهاي صرفه‌جويي پول، ساده و درست جلوي چشمتان هستند.ما 11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي را که وقتگير و پيچيده نيستند، اما در دراز مدت مي‌توانند پاداش‌هاي بزرگي به بار بياورند براي‌تان خلاصه کرده‌ايم.

6 نکته مهم براي خريداران طلا

اگر قصد داريد براي خريد طلا و جواهر عازم بازار بشويد بايد بدانيد که خريد آن بايد با دانستن يک سري اطلاعات صورت بگيرد. در ادامه ما به شما اطلاعات کليدي براي خريد طلا و جواهر را مي گوييم تا خريد خوبي را تجربه کنيد.

با عادت هاي مالي جالب زنان موفق آشنا شويد

اين مطلب تقديم ميشه به همه خانومهايي که در حال مبارزه براي فراهم کردن يه زندگي بهتر براي خودشون و بقيه هستند . در اين مقاله شما را با 7 عادت مالي و پولي زنان موفق آشنا مي کنيم.

براي نوروز امسال چگونه خريد کنيم؟

اگر شما هم قصد خريد لباس داريد و نمي خواهيد هزينه زيادي را براي آن صرف کنيد به توصيه هاي زير توجه کنيد تا بتوانيد بهترين انتخاب ها و تصميمات را در مورد خريد البسه داشته باشيد.

پس انداز کردن پول در نوروز

علاوه بر نيازهاي ضروري مانند غذا و لباس بچه‌ها خصوصا در اين ايام نزديک عيد که خودش به اندازه کافي گران است، خرج‌هاي ديگري هم وجود دارد؛ خريد روزانه، خريدهاي ضروري عيد، خرج‌هاي ديد و بازديدها و بسياري موارد ديگر که حتما خودتان بهتر مي‌دانيد. در اين مطلب راه‌هاي روبه‌روشدن با هزينه‌هاي ايام نوروزي‌ را با هم مرور مي‌کنيم.

11 نکته مالي مهم براي دهه 30 سالگي

در اين مطلب برخي از مواردي را که بايد در اين دوره از زندگي تان در مورد مديريت مالي بدانيد و رعايت کنيد تا بتوانيد آينده اي درخشان براي خود بسازيد، برايتان آورده ايم.

چند نکته مهم در نوشتن سفته که بايد بدانيد

سفته يکي از اسنادي است که حتما بايد در نوشتن آن دقت بسياري داشته باشيد، زيرا در غير اين صورت مي تواند براي شما مشکلات بسياري داشته باشد.

سه روش خريد خانه براي زوج هاي جوان!

در بازار رکود مسکن اين روزها برد با کساني است که سعي در خريد خانه داشته باشند. در اين راه با ما همراه شويد تا شما را با 3 روش براي خريد خانه آشنا کنيم.

چقدر به کودکم پول توجيبي بدهم؟

در تمام دنيا مردم به فرزندان خود پول توجيبي مي‌دهند. بعضي روزانه، برخي هفتگي و عده ديگر ماهانه به فرزند خود مبلغي مي‌دهند. کودک يا نوجوان بايد پول خود را براي آن بازه زماني تقسيم‌بندي کند تا با مشکل مواجه نشود.

خريد تلويزيون با 3 قانون طلايي!!

تلويزيون يکي از لوازم ضروري صوتي و تصويري است که به سبب تنوع بسياري که دارد خريدارانش را بسيار گيج مي کند. با ما همراه شويد تا 3 قانون طلايي و مهم در خريد تلوزيون را به شما بگوييم.

حقوق ماهيانه ام را چگونه مديريت کنم؟

بودجه بندي براي خريد و همچنين براي حقوق ماهيانه مي تواند از هدر دادن پول و خريد کالاهاي غير ضروري جلوگيري کند. برنامه ريزي مالي در زندگي اهميت زيادي دارد مخصوصا برنامه ريزي که روي اصول باشد و باعث شود که کمتر با بحران مالي مواجه شويم.

کاهش هزينه هاي خريد جهيزيه با 10 نکته

خريد جهيزيه براي عروس خانم ها اين روزگار به يکي از سنگين ترين خريدهاي عروسي تبديل شده است. با ترفندهاي زير مي توانيد هزينه هاي خريد جهيزيه را کاهش دهيد.

چگونه سالم غذا بخوريم و کمتر خرج کنيم؟

خيلي ها فکر مي کنند سالم غذا خوردن و داشتن رژيم غذايي سالم و مفيد براي بدن يعني صرف کردن هزينه هاي گزاف و زياد. در اين مطلب به چند نکته کليدي اشاره خواهيم کرد که موجب مي شود رژيم غذايي سالم تر و ارزان تري داشته باشيد.

زوج هايي که دچار بحران مالي شدند بخوانند

از دست دادن شغل، از کار بيکار شدن، اخراج شدن، مشکلات حقوقي و ...، در يک لحظه هر کدام از اين حوادث ناگهاني مي‌توانند برنامه‌هاي مالي‌تان را در هم بکوبند.

پس انداز کردن پول با هفت روش ساده

دنبال کردن گام به گام راهنماي ذيل مي تواند کمک مناسبي براي بسط يافتن يک برنامه پس انداز واقع بينانه باشد.

توصيه هايي براي جلوگيري از ولخرجي شب عيد

براي جلوگيري از ولخرجي کردن، تکنيک ها و روش هاي بسيار جالبي وجود دارد که طبق تحقيقات علمي، تاثير زيادي روي رفتار مصرف کننده ها مي گذارد. اگر شما هم جزو گروه ولخرج ها هستيد، بهتر است با اين روش ها آشنا شويد تا کمتر پول خود را دور بريزيد.

چگونه براي نوروز، ارزان قيمت سفر کنيم؟

اما واقعاً چرا فکر مي‌کنيم سفر لوکس و گران است؟ قطعا سفرهاي خيلي گران قيمت هم داريم اما هنوز هم با هزينه کمتر مي‌شود سفر کرد و تعطيلات نوروز را خوش گذراند. اگر دوست داريد سفر ارزان را امتحان کنيد اين راهنما را بخوانيد‎!

با اين توصيه ها واقعا مي توانيد پس انداز کنيد

حالا که قلک سبزرنگم، جاي خود را به حساب بانکي داده است، مي توانم بهترين روش ها را براي پس انداز به کار ببريم و در عين حال، آسيبي به کيفيت زندگي ام نزنم. رازهاي پس انداز من اينها هستند.

صندلي ماشين کودک تان را با دانستن اين نکته ها بخريد

خريد کردن براي سيسموني يکي از لذت بخش ترين و در عين حال سخت ترين کارها است. به همين دليل است که در اين مطلب ميخواهيم همه چيز را در مورد تهيه صندلي اتومبيل با شما در ميان بگذاريم و اين خريد دشوار را برايتان آسانتر کنيم.

چگونه پس انداز کنيم؟ روش هايي آسان براي پس انداز کردن

پس انداز کردن يکي از کارهاي مهمي است که بايد در زندگي تان انجام دهيد و اگر نتوانيد از درآمد ماهيانه تان پس اندازي براي آينده داشته باشيد مطمئنا با مشکل مواجه مي شويد. در اين مقاله روش هايي ساده راي پس انداز کردن با حقوق هاي کم را به شما مي گوييم.

چگونه پولدار شويم؟ ترک 6 عادت که شما را از پولدار شدن دور مي کند!

اکثر مردم دوست دارند که ثروتمند باشند و در رفاه زندگي کنند، اما برخي افراد رسيدن به ثروت را غيرممکن دانسته و تلاشي در اين جهت نمي‌کنند، در اين جا ما مواردي را براي شما بازگو مي‌کنيم که شما را از مسير ثروتمند شدن دور مي‌کند.

خريد اينترنتي اشتباه، در اين 10 مورد خريد اينترنتي انجام ندهيد!!

امروزه خيلي از افراد براي صرفه جويي در وقت، به خريد اينترنتي يا آنلاين رو آورده اند. اما ممکن است خريد اينترنتي در برخي کالاها به ضرر شما تمام شود. در اين جا 10 مورد که در آن خريد اينترنتي يا آنلاين جايز نيست را براي شما گردآوري نموده ايم.

پس انداز کردن با 3 روش جالب مخصوص افراد ولخرج!!

پس‌انداز کردن پول براي افرادي که به شدت دست‌ به جيب و اصطلاحا ولخرج هستند، کار چندان آساني نيست.اما در اين مقاله به شما 3 روش جالب را پيشنهاد مي دهيم که مي تواند به پس انداز کردن افراد ولخرج کمک کند.

روش هايي براي صرفه جويي در پوشک بچه

اين روزها همه جا صحبت از کمبود پوشک بچه و احتمال سهميه بندي آن است. به همين بهانه در اين مقاله روش هايي براي صرفه جويي در پوشک بچه به شما ارائه مي دهيم

صرفه جويي در ميهماني ها با 7 روش پيشنهادي!!

در اين مقاله به بررسي بعضي از راهکارهايي مي‌پردازيم که از طريق آن‌ها مي‌توانيد در هزينه مهماني‌ها صرفه‌جويي کنيد و به جاي حذف کامل، جشن‌هايتان را طور ديگري برگزار کنيد و چند ساعتي در کنار عزيزانتان از فکر و خيال فارغ شويد

اين 5 مورد را مي توانيد دست دوم بخريد!

اين روزها که هربار با قيمت‌گرفتن اقلامي که موردنيازمان است، شوکه مي‌شويم . ما در اينجا تصميم گرفتيم کالاهايي را که ريسک خريد دست‌دوم آنها پايين‌تر است به شما معرفي کنيم تا شايد کمي از دلهره‌تان بکاهيم

ولخرج ها اينگونه پس انداز کنند!!

ولخرج بودن يکي از مشکلات اصلي است که نمي گذارد در اين روزهاي پرخرج پس انداز داشته باشيد. در ادامه به شما روشهايي براي پس انداز کردن پيشنهاد مي دهيم

چگونه در مصرف گاز صرفه جويي کنيم؟

شايد اگر کمي تامل کنيد راهکارهاي زيادي براي صرفه جويي در مصرف گاز به ياد آوريد. راهکارهايي که هر کدام به طريقي به گوشتان رسيده، يا آن را جايي خوانده و يا در رسانه ها ديده ايد

6 کار خانگي پردرآمد مخصوص خانم هاي خانه دار

کار کردن خانم ها در خانه يکي مسائلي است که هميشه مورد بحث بوده و هست. به همين بهانه در اين مقاله به شما کارهاي پردر آمد خانگي را معرفي مي کنيم

8 جمله ممنوعه در محل کار!!

به کار بردن عبارت هاي نامناسب چه در محل کار باشد، چه در خانه يا مدرسه و دانشگاه، مي تواند جلوه نامطلوبي از شخصيت ما را به نمايش بگذارد. در ادامه اين مطلب با چند عبارتي که نبايد آن ها را در محل کار استفاده کنيد، آشنا خواهيد شد

ولخرج ها اينگونه پس انداز کنند!!

ولخرج بودن يکي از مشکلات اصلي است که نمي گذارد در اين روزهاي پرخرج پس انداز داشته باشيد. در ادامه به شما روشهايي براي پس انداز کردن پيشنهاد مي دهيم

اين 5 مورد را مي توانيد دست دوم بخريد!

اين روزها که هربار با قيمت‌گرفتن اقلامي که موردنيازمان است، شوکه مي‌شويم . ما در اينجا تصميم گرفتيم کالاهايي را که ريسک خريد دست‌دوم آنها پايين‌تر است به شما معرفي کنيم تا شايد کمي از دلهره‌تان بکاهيم

ترفندهاي تاثيرگذار زبان بدن در مصاحبه استخدامي

يکي از مهم ترين و تاثيرگذارترين موارد در پذيرش يا عدم پذيرش در مصاحبه استخدام، زبان بدن مي باشد. در ادامه شما را با 13 نکته درباره زبان بدن که مي تواند باعث موفقيت شما در مصاحبه استخدامي شود آشنا مي نماييم

چند توصيه براي کساني که به تازگي بيکار شده اند!!

شرايط کنوني کشورمان به گونه اي است که احتمال بيکار شدن نسبت به قبل چند برابر شده است و اين مشکلي است که ممکن است براي هر کسي پيش بيايد. در ادامه چند راهکار براي تقويت اعتماد به نفس تان در اين شرايط اشاره مي کنيم

صرفه جويي در ميهماني ها با 7 روش پيشنهادي!!

در اين مقاله به بررسي بعضي از راهکارهايي مي‌پردازيم که از طريق آن‌ها مي‌توانيد در هزينه مهماني‌ها صرفه‌جويي کنيد و به جاي حذف کامل، جشن‌هايتان را طور ديگري برگزار کنيد و چند ساعتي در کنار عزيزانتان از فکر و خيال فارغ شويد

روش هايي براي صرفه جويي در پوشک بچه

اين روزها همه جا صحبت از کمبود پوشک بچه و احتمال سهميه بندي آن است. به همين بهانه در اين مقاله روش هايي براي صرفه جويي در پوشک بچه به شما ارائه مي دهيم

مشاغل خانگي پردرآمد براي خانم هاي خانه دار

بسياري از خانم‌هاي خانه‌دار، علاقه بسياري به انجام کار در منزل و کسب درآمد دارند. از سوي ديگر با بالا رفتن سطح تحصيلات نوع شغل‌هايي که مي‌توان در منزل به آنها پرداخت نيز تغيير کرده و تخصصي‌تر شده و برخلاف گذشته انواع متفاوتي از مشاغل خانگي پردرآمد براي بانوان به وجود آمده است

13 زبان بدن که شما را در مصاحبه هاي شغلي کمک مي کند!

موفق شدن در مصاحبه هاي شغلي براي کساني که به دنبال کار هستند يکي از مهم ترين مسائل است. در اين مقاله شما را با چند زبان بدن که به شما کمک مي کند در مصاحبه هاي شغلي موفق شويد آشنا مي کنيم.

روشهاي کسب درآمد از تلگرام

امروزه شاهد افزايش کانال هاي تلگرامي و گروه ها هستيم. اما سوالي که ممکن است براي شما پيش بيايد اين است که ادمين اين کانال ها چگونه کسب درآمد مي کنند. با ما همراه باشيد تا براي شما روش هاي کسب درآمد از طريق شغل ادميني را توضيح دهيم.

پس انداز کردن با 3 روش جالب مخصوص افراد ولخرج!!

پس‌انداز کردن پول براي افرادي که به شدت دست‌ به جيب و اصطلاحا ولخرج هستند، کار چندان آساني نيست.اما در اين مقاله به شما 3 روش جالب را پيشنهاد مي دهيم که مي تواند به پس انداز کردن افراد ولخرج کمک کند.

خريد اينترنتي اشتباه، در اين 10 مورد خريد اينترنتي انجام ندهيد!!

امروزه خيلي از افراد براي صرفه جويي در وقت، به خريد اينترنتي يا آنلاين رو آورده اند. اما ممکن است خريد اينترنتي در برخي کالاها به ضرر شما تمام شود. در اين جا 10 مورد که در آن خريد اينترنتي يا آنلاين جايز نيست را براي شما گردآوري نموده ايم.

6 مهارت که موفقيت شغلي تان را براي هميشه تضمين مي کند!

به تازگي، مجمع جهاني اقتصاد بر اساس نظرسنجي از مديران ارشد منابع انساني در شرکت هاي پيشتاز جهان، گزارشي را منتشر کرده که در آن به شش مهارتي که براي موفقيت در هر شغلي بايد آموخت و به کار گرفت، اشاره کرده است.

موفقيت در مصاحبه شغلي يا ترفيع تنها با دانستن 5 نکته

يکي از دغدغه هاي اصلي افراد، مصاحبه هاي شغلي براي ترفيع جايگاه يا مصاحبه استخدامي است. در اين مقاله به 5 نکته بسيار مهم در مصاحبه هاي شغلي که رعايت آن ها باعث موفقيت شما مي شود را بررسي مي کنيم.

چگونه پولدار شويم؟ ترک 6 عادت که شما را از پولدار شدن دور مي کند!

اکثر مردم دوست دارند که ثروتمند باشند و در رفاه زندگي کنند، اما برخي افراد رسيدن به ثروت را غيرممکن دانسته و تلاشي در اين جهت نمي‌کنند، در اين جا ما مواردي را براي شما بازگو مي‌کنيم که شما را از مسير ثروتمند شدن دور مي‌کند.

محيط کاري مثبت و بدون استرس مي خواهيد؟ اين 20 نکته ساده را بدانيد

با توجه به اين که افراد زمان طولاني را هر روز در محيط کاري خود سپري مي کنند بنابراين لازم است که فضاي کاري، سالم و رضايت بخش باشد. به اين بهانه ما به شما 20 نکته کليدي که باعث مي شود بتوانيد محيط کاري خود را به فضايي امن و بدون استرس تبديل کنيد را معرفي مي نماييم.

چگونه پس انداز کنيم؟ روش هايي آسان براي پس انداز کردن

پس انداز کردن يکي از کارهاي مهمي است که بايد در زندگي تان انجام دهيد و اگر نتوانيد از درآمد ماهيانه تان پس اندازي براي آينده داشته باشيد مطمئنا با مشکل مواجه مي شويد. در اين مقاله روش هايي ساده راي پس انداز کردن با حقوق هاي کم را به شما مي گوييم.

شغل هاي خانگي پردرآمد را بشناسيد

اين روزها کار کردن در خانه يکي از شغل هاي تقريبا مهم است. در تحقيقي که به تازگي انجام شده 7 شغل خانگي پردرآمد براي سال جديد معرفي شده است. در ادامه براي آشنا شدن با اين شغل هاي خانگي پردرآمد با ما همراه شويد.

صندلي ماشين کودک تان را با دانستن اين نکته ها بخريد

خريد کردن براي سيسموني يکي از لذت بخش ترين و در عين حال سخت ترين کارها است. به همين دليل است که در اين مطلب ميخواهيم همه چيز را در مورد تهيه صندلي اتومبيل با شما در ميان بگذاريم و اين خريد دشوار را برايتان آسانتر کنيم.

اخبار خواندنی

6 نشانه که به شما مي گويد اين شغل را نبايد انتخاب کنيد!!

اجاره آپارتمان در تهران و نکته هايي که بايد بدانيد

پردرآمدترين شغل هاي دنيا را بشناسيد

با اين توصيه ها واقعا مي توانيد پس انداز کنيد

مهم ترين مهارت ها براي کارمندان کدام اند؟

اصول کنار آمدن با همکار زورگو

چگونه براي نوروز، ارزان قيمت سفر کنيم؟

5 کار پردرآمد مخصوص خانم ها در ايران

توصيه هايي براي جلوگيري از ولخرجي شب عيد

7 راه براي داشتن امنيت شغلي بيشتر

هر آنچه در مورد قانون سفته دادن به کارفرما بايد بدانيد

4 روش براي حفظ مشتريان قديمي و ثابت

ترفندهاي کسب سود بيشتر در بازارهاي امروزي

پس انداز کردن پول با هفت روش ساده

کارهاي پردرآمدي که مخصوص افراد خجالتي است

چند نکته براي پيدا کردن شغل مورد علاقه تان

اصول شراکت پولي با دوست يا اعضاي فاميل بدون چالش

12 شغلي که مي توانيد در خانه انجام دهيد

بازاريابان اينترنتي اينگونه مخ مي زنند!

مراقب اين اشتباهات در اوايل کار جديدتان باشيد

مي خواهم يک کارمند موفق باشم، اما چگونه؟

زوج هايي که دچار بحران مالي شدند بخوانند

در محل کارتان احساس کسلي مي کنيد؟

چگونه سالم غذا بخوريم و کمتر خرج کنيم؟

کارمندان بخوانند!! چند نکته مهم که هر کارمندي بايد بداند!

9 اشتباه بزرگ بازاريابان اينترنتي!!

6 فرد موفق دنيا که بارها بر شکست خود غلبه کردند

7 کارمند سمي که به سرعت بايد از شرکت تان اخراج کنيد

روش هايي براي داشتن يک روز کاري خوب

اين نشانه ها ميگويد بايد شغلتان را عوض کنيد!!

کاهش هزينه هاي خريد جهيزيه با 10 نکته

شغل هاي استرس زا را بشناسيد/اينفوگرافي

مديريت زمان در محل کار با چند توصيه کاربردي

مشاغل خانگي پردرآمد در ايران

با خواهران حريري معماران موفق ايراني در آمريکا آشنا شويد

از بهداشت رواني در محيط کار چه مي دانيد؟!!

کارمند خوشبخت چه ويژگي هايي دارد؟

حقوق ماهيانه ام را چگونه مديريت کنم؟

15 کار پردرآمد براي کساني که دنبال کار هستند

انگيزه کار در کارمندتان را با اين روش ها بالا ببريد و پيشرفت کنيد!!

خريد تلويزيون با 3 قانون طلايي!!

همکار حسود را اينگونه ادب کنيد!!

جذب مشتري با 4 روش موفق و عالي

مدير خوب هرگز اين خواسته ها را از کارمندانش ندارد!!

راه هاي کنترل خشم در محل کار

اختلاف با همکارم را چگونه حل کنم؟

چقدر به کودکم پول توجيبي بدهم؟

6 انتظاري که کارمندان از رئيس شان دارند

کارمند خوب را چگونه نگه داريم؟

کسب و کار خوابگاهي مخصوص دانشجويان

اين نشانه ها مي گويد دچار فرسودگي شغلي شده ايد!!

کاهش استرس کاري با چند کار جالب و ساده!!

چند ساعت در هفته مي توانم کار کنم؟

کارهاي زير باعث مي شود يک فرد ثروتمند شويد

سه روش خريد خانه براي زوج هاي جوان!

اولين روز کاري را چگونه بدون استرس سپري کنيم؟

چند نکته مهم در نوشتن سفته که بايد بدانيد

4 راز براي ارتقاي شغلي در محل کار

11 نکته مالي مهم براي دهه 30 سالگي

پيشنهادهايي براي غلبه بر کسالت و خستگي پس از تعطيلات

15 رفتاري که همکارتان را از شما بيزار مي کند!!

11 کشور برتر دنيا براي پيدا کردن کار

پس انداز کردن پول در نوروز

چند نکته مهم در خريد آنلاين که بهتر است بدانيد!!

براي نوروز امسال چگونه خريد کنيم؟

يک معضل بزرگ به نام همکار زيرآب زن!!

15 راه ساده و کوچک براي ثروتمند شدن

15 کار پر سود و پردرآمد

بهترين رفتار با همکار حسود چيست؟

اين نشانه ها مي گويد به کارتان معتاد شده ايد!!

با 8 روش ساده يک کارمند محبوب براي رئيس تان شويد

در برخورد با همکارتان مراقب اين اشتباهات باشيد

از بين بردن استرس شغلي با چند راهکار ساده

برخورد صحيح با 6 مدل همکار بد در محيط هاي کاري

از رفتار بي ادبانه و توهين آميز مديرم خسته شده ام، چه کنم؟

با عادت هاي مالي جالب زنان موفق آشنا شويد

6 شغلي که آمار خودکشي در آنها به شدت بالا است!!

15 عادت بدي که پول تان را به هدر مي دهد

7 ايده براي اضافه کردن در آمد ماهانه!!

بزرگترين اشتباهاتي که مديران انجام مي دهند

5 کشور برتر دنيا براي سرمايه گذاري مالي

بهترين روش هاي کسب درآمد از اينستاگرام

بازاريابي اصولي را از کجا شروع کنم؟

6 نکته مهم براي خريداران طلا

11 راه صرفه جويي در هزينه هاي زندگي

استرس محل کارتان را ضربه فني کنيد

فوت و فن پس انداز کردن با حقوق کارمندي!!

در کسب و کار چگونه مخ زني کنيم؟

وضع مالي تان را با چند توصيه ساده بهتر کنيد

رزومه کاري تان را با اين نکات حرفه اي و بدون نقص بنويسيد

ترفندهاي يک عکاس حرفه اي را اينجا ياد بگيريد

رمز موفقيت در بازاريابي تلفني اينجاست

اگر موبايل تان خيس شد با اين روش دوباره آن را روشن کنيد

چگونه يک مونوپاد خوب و کاربردي بخريم؟

7 ويژگي برندهاي برتر چيست؟

استرس کاري تان را با اين روش ها از بين ببريد

ميلياردرها با اين رازها ثروتمند شدند

اين نشانه ها مي گويد مديرتان از شما متنفر است!!

مشتري تان را با اينگونه تبليغ کردن ميخکوب کنيد!

7 راه ارزان براي خانه دار شدن

محيط کارتان را با اين ترفندها شاد و پرانرژي کنيد

در مصاحبه هاي کاري مراقب اين اشتباهات باشيد

ميز کارتان را اينگونه بچينيد تا از کار کردن لذت ببريد

رزومه کاري تان با اين 3 مورد خراب مي شود

راز محبوبيت و موفقيت برند ال جي چيست؟

استرس محل کارتان را با اين روش ها ضربه فني کنيد

نکته هاي امنيتي مهمي که در خريدهاي اينترنتي بايد بدانيد!!

براي پولدار شدن فقط کافي است اينگونه فکر کنيد!!!

16 چيز که هرگز نبايد در مذاکره براي حقوق بگوييد!!

همکارتان اگر اين نشانه ها را دارد، از شما متنفر است!!!

بهترين موقع درخواست افزايش حقوق، اين زمان هاست!!!

قبل از سي سالگي اين 6 نکته را بايد بدانيد!!

6 کارمند بدقلقي که بايد مهارشان کنيد!!!!

بيل گيتس با اين روش ها ثروتمند شد!!!

همکار قلدرتان را ادب کنيد!!

مصاحبه کاري تان را با اين نکته هاي ساده، موفق پشت سر بگذاريد!!

5 راهكار براي پس‌انداز کردن

راههاي صرفه جويي در مصرف آب

پول توجيبي، وسيله اذيت يا تربيت بچه ها ؟!

همه چيز درباره سهام عدالت!!

رهنمودهايي مهم براي پس انداز کردن پول!

خلاقيت يک کارگر روستايي ايراني که ميلياردر شد!

روشهاي جذب مشتري براي فروش بيشتر

ده شغل برتر دنيا به نقل از مجله MONEY !!

26 نكته براى ثروتمند شدن؟؟

چگونه با بكار بردن «عبارت‌هاى قدرتمند» فروش بيشترى داشته باشيم؟

سه کار پر درآمد براي خانواده در تمام ايام سال

60 برند معروف و معتبر در جهان

درست خرج کردن را ياد بگيريد!!!

با اين نکات اسکناس تقلبي را تشخيص دهيد

پر درآمد ترين شغل هاي ايران را بشناسيد

هزينه هاي عروسي تان را مديريت کنيد

همه چيز درباره انتخاب هتل مناسب

12 نکته مهم در امنيت هتل ها

با گران ترين کشورهاي اروپايي آشنا شويد

5 راه براي ميليونر شدن!

توصيه هايي براي حفاظت و نگهداري از گذرنامه

4 کلک فروشگاه ها براي خريد کردن بيشتر مشتريان

در استفاده از کارتهاي اعتباري اين نکات را جدي بگيريد!

چطور از حساب هاي بانکي مان محافظت کنيم؟

جهانگردان کوله پشتي دار بخوانند!!

7 هديه ارزشمند با قيمت مناسب

چگونه سفري مقرون به صرفه و ارزان داشته باشيم؟

با درآمد کم چگونه ثروتمند شويم؟

پول درآوردن در شرايط بد اقتصادي

چطور براي زندگي مشترک مان برنامه ريزي مالي کنيم؟

چگونه پس انداز کنيم؟

براي پولدار شدن چگونه فکر کنيم؟

14 راه براي اينکه شما کمتر خرج کنيد!

چگونه براي مراسم عروسي يک بودجه بندي مناسب داشته باشيم؟