آخرین اخبار

سلامت زناشويي

بهترين روش بزرگ کردن آلت تناسلي مردان کدام است؟

به احتمال زياد آلت تناسلي شما خوب است و اندازه اي طبيعي دارد ولي اگر در مورد افزايش سايز و روش هاي بزرگ کردن آلت تناسلي کنجکاو هستيد چند گزينه دردناک و البته گران قيمت پيش رو داريد که برخي از آن ها از سوي متخصصين تضمين شده هم نيستند.

علت رابطه جنسي دردناک بعد از 50 سالگي و راه حل آن

بسياري از زنان حدود 50 سالگي سطح استروژنشان کاهش پيدا کرده و واژنشان خشک مي شود و انعطاف پذيري سابق براي کش آمدن را ندارد و در نتيجه هنگام رابطه جسي احساس درد دارند.

بعد از رابطه جنسي چه کارهايي براي بهبود سلامت انجام دهيم

ممکن است فراموش کنيم چه کارهايي بعد رابطه جنسي لازم است انجام دهيم. مثلا رفتن به دستشويي و بي لباس خوابيدن. اين نکات را بايد به خاطر بسپاريد تا زندگي جنسي شما به سلامت و با تمام سرعت به جلو پيش برود.

مشکلات جنسي را مي توان با مواد مخدر برطرف کرد؟

مشکلات جنسي در بين مردان شايع است که با مصرف دارو برطرف مي شود، اما برخي مردان تصور مي کنند براي رفع مشکلات جنسي مي توان از مواد مخدر استفاده کرد. آيا اين تصور درست است؟

علت درد بعد از رابطه جنسي در زنان

يک رابطه جنسي دردناک باعث مي شود که زن از هر گونه رابطه جنسي واژينال مجدد اجتناب کند که مي تواند تاثيري منفي روي روابط داشته باشد.

افزايش ميل جنسي با دمنوش هاي گياهي

چاي هاي گياهي خاصي براي افزايش ميل جنسي به بازار عرضه مي شوند که به طور معمول حاوي چند گياه در ترکيب خود هستند. اگر مطمئن نيستند که علت کاهش ميل جنسيتان چيست، گزينه هايي را انتخاب کنيد که مزاياي متعددي داشته باشد.

رابطه جنسي زودگذر و موقت و عواقب روحي و جسمي آن

رابطه جنسي زودگذر و موقت با يک فرد غريبه و تنها يک بار بر روي سلامت روحي فرد تاثيرات زيادي دارد که در ادامه به مهم ترين تاثيرات و پيامدهاي روحي آن اشاره مي کنيم.

تشخيص تفاوت بين دختر باکره و غير باکره

متاسفانه برخي مردان تصور مي کنند مي توانند باکره بودن را تشخيص دهند که البته واقعيت ندارد! برخي از مردان به رفتار همسرشان دقت مي کنند و سعي مي کنند تشخيص دهند که آيا رفتارش مشابه يک دختر باکره هست يا خير ولي بايد بدانيد که هيچکدام از اين روش ها 100% نيست.

مکمل هاي جنسي مردانه و زنانه و چند گياه دارويي

مکمل هاي جنسي گياهاني هستند که با مصرف آنها مي توانيد رابطه جنسي خود را بهبود بخشيد. در اين مطلب چند نمونه مکمل جنسي براي مردان و زنان معرفي مي کنيم.

کاهش وزن با رابطه جنسي واقعيت دارد؟

رابطه جنسي به کاهش وزن کمک مي کند؟ جمله بسيار هيجان انگيزي است، درست است؟ مثل اين است که بدانيد خوردن غذاي مورد علاقه تان بدون نگراني وزنتان را کاهش مي دهد. ولي آيا واقعا چنين اتفاقي مي افتد؟

بهبود عملکرد جنسي با چند خوراکي

مواد خوراکي و نوشيدني ها و ادويه هاي مختلف مي توانند شور و هيچان بيشتري به رابطه جنسي داده و ميل جنسي شما را افزايش دهند.

جلوگيري از بارداري و پاسخ به پرتکرار ترين سوالات شما

معمولا همه افراد به دنبال روش هايي دقيق و مطمئن براي پيشگيري از بارداري هستند ولي اين روش ها هميشه هم آسان نيستند. گاهي اوقات بدست آوردن اطلاعات دقيق و مطلوب در مورد پيشگيري و کنترل باروري دشوار مي شود و ممکن است سوالات زيادي در اين زمينه برايتان بوجود آيد.

از دست دادن بکارت و اولين رابطه جنسي چه حسي دارد؟

از دست دادن بکارت زماني است که يک زن با يک مرد رابطه دخولي برقرار کنيد. ولي حقيقت اين است زماني که صحبت از بکارت به ميان مي آيد بايد انواع ديگر رابطه جنسي را هم در نظر بگيريد.

کاهش ميل جنسي زنان با مصرف اين گياهان اتفاق مي افتد

اگرچه بسياري از زنان ترجيح مي دهند گياهاني پيدا کنند که ميلي جنسيشان را افزايش دهد ولي برخي افراد ترجيح مي دهند که اين ميل فيزيکي را کم کنند. شايد بخواهيد بدانيد عوارض جانبي مصرف چه گياهاني مي تواند ميل جنسي زنان را کاهش دهد.

نکروفيليا يا مرده خواهي چيست و چه علائمي دارد؟

نکروفيليا يا مرده خواهي نوعي بيماري جنسي کمياب است که فرد مبتلا تمايل به برقراري رابطه جنسي با اجساد مردگان دارد. نکروفيليا انواع دارد که در ادامه به معرفي انواع آن مي پردازيم.

آيا رابطه مقعدي ضرر دارد؟

رابطه مقعدي توسط بسياري از زوجين انجام مي شود، اما رابطه مقعدي داراي خطراتي است و نه تنها عوارضي براي زنان بلکه براي مردان نيز مشکلاتي ايجاد مي کند که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

آيا تنگي واژن و عدم دخول واقعيت دارد؟

تنگي واژن و عدم دخول باعث ايجاد ترس و ناراحتي در اولين رابطه براي برخي خانم ها مي شود ولي آيا اين مسئله واقعيت دارد يا فقط يک باور اشتباه است؟

علت سردرد در زمان رابطه جنسي چيست؟

سردرد حين رابطه جنسي براي برخي افراد آزار دهنده است ولي نکته مهم اين است که نبايد آن را ناديده گرفت و حتما براي پيدا کردن علت آن با پزشک مشورت کرد.

ارضا جنسي و صميميت بيشتر با يک راهکار ساده

رسيدن به رضايت جنسي کليد موفقيت يک زندگي مشترک صميمي است و براي رسيدن به اين صميميت فقط يک قدم ساده و البته جسورانه بايد برداشته و از فانتزي هاي خود با شريک زندگيتان صحبت کنيد.

رابطه جنسي سالم چطور باعث افزايش طول عمر مي شود؟

رابطه جنسي سالم يکي از مهم ترين قسمت هاي يک زندگي شاد است که به استحکام رابطه و صميميت کمک زيادي مي کند. به علاوه رابطه جنسي باعث افزايش طول عمر مي شود، اما چطور؟

علت ابتلا به ايدز در زنان:رابطه با همسر، رابطه نامشروع يا خودفروشي؟

ميزان ابتلا به ايدز در زنان افزايش يافته است. همچنين احتمال انتقال بيماري ايدز از مادر به جنين وجود دارد که البته در مواردي هم قابل پيشگيري است. در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

تاثير ويروس اچ آي وي بر روي مغز چگونه است؟

تقريبا همه ما با اچ آي و ي و تاثير آن تا حدي آشنا هستيم. محققان طي تحقيقات جديدتر دريافته اند که ويروس اچ آي وي روي مغز هم تاثير مي گذارد.

افزايش ميل جنسي با روشي جديد

بارها و بارها مقالات متفاوتي در مورد افزايش ميل جنسي خوانده ايم. اين بار شما را با روشي جديد براي افزايش ميل جنسي آشنا مي کنيم.

عوارض خودارضايي بيش از حد

خود ارضايي تحت عنوان تحريک اندام هاي جنسي خود با استفاده از دست براي دريافت لذت جنسي تعريف شده است. هم مردان و هم زنان مي توانند براي لذت جنسي، درگير خود ارضايي شوند.

کدام رفتار جنسي براي مردان و زنان در رابطه جنسي جذاب تر است؟

مردان اغلب براي داشتن فانتزي هاي جنسي مشهور هستند ولي يک نظر سنجي جديد نشان داد که آن ها تا حدودي اميال متفاوتي دارند. پس بخوانيد: کدام رفتار جنسي براي مردان و زنان در رابطه جنسي جذاب تر است؟

رابطه جنسي در دوران قاعدگي از نظر بهداشت و سلامتي

رابطه جنسي در دوران قاعدگي شرعا حرام بوده و مطابق آموزه هاي اديان ديگر و همچنين عرف اجتماعات و فرهنگ هاي مختلف نيز کراهت شديد دارد وليکن آگاهي از واقعيت هاي علمي در مورد عوارض آن از هر لحاظ براي شما مفيد مي باشد

علائم ايدز بعد از روابط جنسي پر خطر و پاسخ به سوالات کاربران

آمار جديد منتشره از مبتلايان به ايدز نشان مي‌دهد كه ابتلا از طريق رابطه جنسي، نسبت به سال‌هاي اوليه شيوع بيماري رشد نگران‌كننده‌يي داشته است. در همين خصوص کارشناسان سيمرغ به سوالات شما کاربران در اين خصوص پاسخ داده اند.

سامانه راهنماي والدين براي تربيت جنسي کودکان راه اندازي مي شود

معاون امور اجتماعي بهزيستي استان تهران گفت: آموزش تربيت جنسي کودکان بزودي با راه‌اندازي سامانه‌اي به منظور پيشگيري از کودک آزاري جنسي در دسترس همگان از جمله والدين قرار مي‌گيرد

آموزش مسائل جنسي به کودکان تا پايان دبستان /دقيقا بايد به او چه بگوييد؟

بسياري از پدر و مادرها فکر مي‌کنند آموزش مسائل جنسي مسئله‌اي است که در مدرسه، بايد توسط ديگران به فرزندشان آموزش داده شود. غافل از اينکه بيشترين کودک‌آزاري‌ها، در سنين قبل از دبستان اتفاق مي‌افتد.

حرکات ريتميک چگونه موجب ارگاسم مي شود؟

تحقيقات بر روي ارگاسم، معمولا بر چگونگي ايجاد احساس شديد لذت جنسي، در لحظه رسيدن فرد به ارگاسم، متمرکز مي شود ولي براي اولين بار رابطه بين ارگاسم و فعاليت هاي مغز مورد بررسي قرار گرفته است که در ادامه نتايج آن را مطالعه خواهيد کرد

مراقبت از کودکان در برابر مبتلايان به اختلال پدوفيليک با آموزش "نه" گفتن

اختلال پدوفيليک در کساني ديده مي‌شود که نسبت به کودکان نابالغ، معمولا کمتر از 13 سال، علاقه جنسي نشان مي‌دهند. براي اينکه فردي مبتلا به اين اختلال تشخيص داده شود بايد حداقل 16 ساله بوده و 5 سال از قرباني خود بزرگتر باشد

آموزش جنسيت به کودکان و افزايش آگاهي جنسي، تلنگر فاجعه «آتنا»

دل و روح و احساسات همه ايرانيان براي مرگ «آتنا اصلاني» دخترک معصوم پارس آبادي جريحه دار شد. بغض مردم در رثاي دخترکي بيگناه، گرفتار در چنگال فقر و فساد ترکيد و غمي سنگين بر دل والدين نگران نشست

سونوتراپي آلت، درمان مشکلات جنسي مردان با اولتراساوند

اختلال نعوظ، گونه‌اي از مشکلات جنسي در مردان است که در آن آلت تناسلي قادر نيست به وضعيت نعوظ برسد يا در آن حالت باقي بماند، بنابراين فرد نمي‌تواند عملکرد رضايت‌بخشي در آميزش جنسي داشته باشد

نشانه هاي يک زندگي جنسي سالم

ندگي جنسي سالم نشانه هايي دارد. در اين مقاله شما را با نشانه هاي زندگي جنسي سالم آشنا مي کنيم.

بررسي تاثيرات مختلف فيلم هاي مستهجن

هدف اصلي فيلم هاي پورنو اين است که با بازنمايي روابط جنسي، به افراد لذت آني بدهد. فيلم پورنو، همچون راه ميانبري است که به بيننده امکان مي‌دهد تا با دستچين تصاوير تحريک‌آميزتر، بيشترين لذت جنسي را، بدون نياز به ايجاد رابطه، کسب کند

هوش جنسي به چه معني است؟

آيا مي دانستيد که متوسط هوش جنسي بانوان از متوسط هوش جنسي آقايان بالاتر است و اين بدان خاطر است که در جوامع امروزي، زنان بيش از مردان مورد کنش‌هاي جنسي واقع مي‌گردند

رابطه جنسي و عوارض و فوايد نادر آن !!

رابطه جنسي درست فوايد زيادي دارد که همه ما راجع به آنها شنيده ايم اما گاهي رابطه جنسي عوارض و فوايدي دارد که اگرچه بسيار نادر هستند، اما وجود دارند.

کودک آزاري و انحراف جنسي پدوفيليا، مراقبت از کودکان را جدي بگيريم

4 ژوئن ( 14 خرداد ماه) روز بين المللي کودکان بي گناه قرباني تجاوز و تعرض مي باشد، کودکان بي دفاع ترين موجودات اجتماع انساني هستند و وظيفه تک تک اعضاي جامعه، حفاظت از کودکان در مقابل آزار و اذيت هاي جنسي است

حقوق جنسي چيست؟ و سلامت جنسي چگونه تعريف مي شود؟

با توجه به پيشرفت هاي انجام شده در حوزه هاي مختلف علوم زيستي و انساني در جوامع مختلف، نياز به آشنايي افراد هر جامعه با حقوق خود از جمله حقوق جنسي، بيشتر مي گردد. لذا در اين نوشتار به تعريف خلاصه اي از حقوق جنسي و سلامت جنسي پرداخته ايم

تاثير هورمون تستوسترون در زنان و مردان و باورهاي غلط جنسي

بايد بدانيد که هورمون تستوسترون که هورموني مردانه است، تنها علت مهم در ميل جنسي مردان به حساب نمي‌آيد. اين هورمون در زنان هم وجود دارد. در اينجا به بررسي باور هاي غلط جنسي در باره تستوسترون مي پردازيم

افکار جنسي در زنان و مردان چه تفاوتي دارد؟

افکار جنسي چيست؟ چرا افکار جنسي گاهي به سراغمان مي آيد؟ آيا مردان و زنان افکار جنسي يکسان و مشابهي دارند؟ آيا تعداد دفعاتي که زنان و مردان به افکار جنسي فکر مي کنند يکسان است؟

بهبود اختلالات جنسي با ورزش درماني

فعاليت هاي ورزشي که به طور مستمر و مداوم انجام گيرد، به کاهش اختلالات عصبي و همينطور کاهش مشکلات عاطفي کمک کرده و از بروز بسياري از اختلالات جنسي نيز جلوگيري مي نمايد

چه عواملي رابطه جنسي را تحت تاثير قرار مي دهند؟

اين عوامل مي توانند روي رابطه جنسي شما تاثيرات منفي بگذارند، پس قبل از هر چيز براي بهبود کيفيت رابطه جنسي، بهتر است آنها را شناخته و عوامل مخرب رابطه جنسي را رفع کنيد

خودارضايي، دروغ ها و واقعيت ها

خودارضايي عملي است که به لحاظ ديني نکوهش فراوان شده است، با اين حال افسانه‌ها و خرافات فراواني دربارهٔ آن وجود دارد. بسياري از اين افسانه‌ها پشتوانه علمي ندارند و صرفاً موجب احساس اضطراب و ايجاد احساس گناه در افراد مي‌شود

کاهش دهنده هاي ميل جنسي: ميگو، نوشابه رژيمي و ...

هورمون ها در کاهش و افزايش ميل جنسي تاثير دارند، هورمون تستوسترون در آقايان و استروژن در خانم ها، ايجاد کننده ميل جنسي مي باشد. کم شدن يا زياد شدن اين هورمون ها به همان نسبت در ميل جنسي تاثير مي گذارد

تاثير فعاليت جنسي بر زندگي کاري

ظاهرا زندگي جنسي رضايت‌بخش مي‌تواند به زندگي کاري شادتر و مولدتر بينجامد. دست‌کم اين نتيجه يک بررسي جديد بر روي 159 کارمند متاهل است

پاسخ به سوالات در مورد واکسن HPV براي جلوگيري از زگيل تناسلي و سرطان دهانه رحم

در مورد فوايد تزريق واکسن HPV براي بدنتان چه ميزان اطلاع داريد اين واکسن مي تواند شما را از ابتلا به عارضه زگيل تناسلي در امان نگه دارد، زگيل تناسلي عامل اصلي ( 70 درصد ) ابتلاي زنان به سرطان دهانه رحم مي باشد

دلايل منع قربالگري ايدز

تمام زوج هاي جوان قبل از ازدواج يکسري آزمايش ها را انجام مي دهند. آزمايش ايدز در دسته ي آزمايش هاي اجباري قبل از ازدواج قرار ندارد. اما دليل اين موضوع چيست؟

برخورد با مزاحمت هاي جنسي، چند راهکار موثر

شايد براي شما هم اتفاق افتاده باشد که بيرون از خانه، مردي حريم خصوصي‌تان را نقض کرده و به شما آزار برساند. اين آزار مي‌تواند شکل‌هاي مختلفي از مزاحمت هاي جنسي داشته باشد. شما بايد راهکارهاي مقابله با مزاحمت هاي جنسي را آموخته و بکار ببريد

13 فايده رابطه جنسي بيشتر براي سلامت بدن!

شايد اين يافته متضاد به نظر برسد ولي داشتن رابطه جنسي بيشتر باعث افزايش ميل جنسي مي شود، به گفته مارک – به عبارت ديگر هر چه بيشتر داشته باشيد،بيشتر مي خواهيد.

6اشتباه بزرگي که زوجين در رابطه جنسي خود مرتکب مي شوند

براي بسياري از افراد به ويژه زنان، ميل جنسي بعد از برانگيختگي بوجود مي آيد نه قبل از آن. اين بدان معناست که وقتي بدنتان به انداه کافي تحريک شود متوجه مي شويد بيشتر از آنچه که فکر مي کرده ايد خواستار رابطه جنسي هستيد.

8 تاثير رابطه جنسي بر مغز انسان

رابطه جنسي تاثيرات زيادي بر بدن و خلق و خوي شما دارد و از همه بيشتر تاثير آن بر مغز شماست که از آن طريق دردهاي شما را کاهش مي دهد و...

سريع ترين روش براي برداشتن زگيل تناسلي

عفونت با HPV يا زگيل تناسلي شايعترين عفونت منتشره از طريق سکس در دنياست. امروزه جوانان زيادي را در مطب و کلينيک ارولوژي ويزيت مي کنيم که مبتلا به زگيل تناسلي شده و با نگراني جهت درمان مراجعه مي نمايند

مشکلات پوستي ناحيه تناسلي و درمان آن

اين مقاله در پاسخ به سوالات بسياري از کاربران، در خصوص مشکلات پوستي ناحيه تناسلي تهيه شده است که اميدواريم مفيد واقع گردد، البته توجه به اين نکته لازم است که مشکلات پوستي داراي انواع بسياري مي باشد و ما در اين مقاله شايع ترين مشکلات پوستي ناحيه تناسلي را بيان کرده ايم

با دکتر بازي بچه‌ها چه برخوردي کنيم؟

حتما تا به حال پيش آمده که فرزند خود را در حال خاله‌بازي يا مامان‌بازي با کودکان ديگر ببينيد، اما گاهي اين خاله‌بازي تبديل به دکتربازي در بين بچه‌ها مي‌شود

بهداشت جنسي در مسافرت و تعطيلات

رعايت نکات بهداشتي در طول مسافرت و ايام تعطيل از اهميت ويژه اي برخوردار است، علاوه بر موارد معمول در رعايت بهداشت در سفر، يکي از موارد مهم بهداشتي، بهداشت جنسي و رعايت تعدادي از نکات بهداشتي در روابط جنسي است

ورزش ميل جنسي شما را کاهش مي دهد, اگر ...

همه ما به ورزش کردن توصيه شده ايم، اما در مورد تاثير ورزش بر ميل جنسي مي دانيد؟ ميل جنسي را کاهش مي دهد يا افزايش؟

راز داغ نگه داشتن رابطه جنسي بر اساس يافته هاي علمي

وقتي چند سالي از زندگي مشترک شما و همسرتان مي گذرد، اين رابطه جنسي طولاني مدت احتمالا به شما احساس امنيت، راحتي، و دلگرمي کافي مي دهد.ولي اين احساس هميشگي نيست و احتياج به مراقبت و نگهداري دارد تا هميشه گرم و داغ باشد.

بي ميل جنسي در مردان و دلايل آن

بي‌ميلي جنسي در روابط زناشويي همواره از موضوعاتي بوده است که در بسياري مواقع باعث فروپاشي يک خانواده و جدايي حتي‌گاه در آغاز زندگي مشترک شده است

در باره سوزاک بيشتر بدانيد

سوزاک يکي از بيماري هاي واگيردار است که بيشتر مواقع به وسيله تماس جنسي با فرد آلوده منتقل مي شود. همچنين اين بيماري ممکن است به وسيله تماس با مايعات بدن فرد مبتلا منتقل شود. به همين دليل بيماري مادر آلوده هنگام زايمان مي تواند به نوزاد سرايت کند

پاسخ به سوالات در مورد بيماري ايدز و روابط جنسي

مرکز ملي پيشگيري از ايدز ايران ضمن پوشش آخرين خبرهاي مرتبط با بيماري ايدز و مطالب آموزشي در اين زمينه، در بخش پرسش و پاسخ خود، به پرسش هاي مردم عزيز در زمينه بيماري ايدز پاسخ داده است که ما نيز جهت توسعه آگاهي عمومي از پيشگيري از ايدز به نشر آن اقدام کرده ايم

عوارض مصرف قرص تاخيري و داروي جنسي در مردان

ناتواني جنسي يا اختلال در نعوظ، باعث روي آوردن مردان به استفاده از داروهاي جنسي و قرص هاي تاخيري مي گردد، لذا در اينجا شما را با داروهاي ناتواني جنسي مردان و عوارض آنها آشنا مي‌کنيم

پيشگيري اورژانسي از اچ آي وي ( ايدز )

پيشگيري بعد از مواجه عبارت از اقداماتي است که فرد بلافاصله پس از مواجه شده با ويروس اچ آي وي HIV انجام مي دهد تا خطر ابتلا به آن کاهش يابد و آن عبارت از مصرف يک عده داروهائي است که از تکثير ويروس و منتشر شدن آن در بدن جلوگيري مي کند

با خشونت هاي جنسي، تجاوز و خطر ابتلا به ايدز چه بايد کرد

خشونت عليه زنان يکي از مشکلات زنان در جوامع مختلف است. زنان به طرق مختلف با خشونت هاي جنسي روبرو هستند، اين مسأله باعث آسيب هاي روحي، رواني و سلامتي زنان، بخصوص خطر ابتلاء به ايدز مي گردد

تفاوت ميل به رابطه جنسي در زنان و مردان

ميل به رابطه جنسي در زنان و مردان وجود دارد، اما تفاوت هايي در ميل به داشتن رابطه جنسي در زنان و مردان هم وجود دارد. در اين مطلب در مورد اين تفاوت ها صحبت مي کنيم.

يک سئوال و جواب در مورد رابطه جنسي

رابطه‌ي جنسي بخش قابل‌توجهي از زندگي زناشويي ا‌ست. در اين مطلب به پاسخ يک سئوال در مورد رابطه جنسي صحيح مي پردازيم.

جنون جنسي در کمين جوانان است

اين بار زنگ خطر«جنون جنسي» به صدا درآمده است. زنگ خطري که به‌گفته کارشناسان آسيب هاي اجتماعي، از مدت ها قبل، بي آن‌که به گوش مردم و مسئولان برسد به صدا درآمده بود

دارو هاي تاخيري براي درمان زود انزالي

زود انزالي يا زود ارضايي به مشکلي گفته مي شود که در آن مرد قبل از آنچه خود و همسرش مي خواهند مني از بدنش خارج شده و به انزال برسد. اگر اين مشکل هميشگي نباشد جاي نگراني نيست

ويروس اچ پي وي ( HPV ), ويروسي جنسي که در ايران زياد شده است

اين ويروس اچ پي وي يا پاپيلوماي انساني از طريق رابطه جنسي منتقل مي‌شود. متاسفانه بايد بگويم آلودگي به ويروس اچ پي وي در كشورمان زياد است و مطالعاتي كه انجام داده‌ايم نشان داده مشابه كشورهاي غربي و حتي بيشتر است.

فوايد رابطه جنسي بر اي شما و همسرتان

رابطه جنسي بخشي جدانشدني از زندگي مشترک است، اما بسياري از زوج ها سئوالاتي در مورد فوايد رابطه جنسي و تعداد دفعات مفيد از اين رابطه با همسرشان را دارند.

همه باورهاي اشتباه درباره پورنوگرافي

امروزه صنعت پورنوگرافي يک صنعت چند ميليارد دلاري است که کارتل هاي تجاري بزرگ پشت آن قرار دارند. به کمک اين صنعت آنها توانسته اند نورم هاي اجتماعي را درهم بريزند و هر جامعه اي برحسب شرايط، از کم تا زياد، تحت تاثير آثار مخرب آن قرار گرفته اند

بکارت ذهني چيست و چه عوارضي دارد

در باره بکارت مطالب زيادي شنيده و يا مطالعه کرده ايم ولي شايد در مورد بکارت ذهني چيزي نشنيده باشيم و يا اطلاع زيادي در مورد آن نداشته باشيم، ما سعي کرده ايم اطلاعات اوليه در مورد معني و مفهوم بکارت ذهني را براي شما بيان کنيم

واکسن زگيل تناسلي و ناگفته هايي در باره آن

زگيل تناسلي شايعترين بيماري منتقله از طريق تماس جنسي مي باشد که در اغلب موارد هيچ علامت و نشانه اي ندارند ولي در بعضي افراد بصورت برجستگي و خال گوشتي منفرد و پراکنده در ناحيه تناسلي ديده مي شود

جلوگيري از ابتلا به ايدز با اين توصيه ها

شما بايد عوامل افزايش‌دهنده خطر ابتلا به ايدز را بشناسيد تا با دوري از اين عوامل از خود در برابر بيماري ايدز مراقبت کنيد.

اخبار خواندنی

رابطه جنسي لذت بخشي نداريد, زيرا...

رابطه جنسي خود را با رعايت اين نکات ترميم کنيد

تفاوت مشکلات جنسي و اختلالات جنسي

آيا روزي حداقل يک بار به رابطۀ جنسي فکر مي کنيد؟ بله / خير

علت درد در اولين رابطه زناشويي چيست؟

وقتي رابطه جنسي نداريد چه اتفاقاتي مي‌افتد؟

رابطه جنسي در زندگي زناشويي با حضور بچه

آمار واقعي مبتلايان به ايدز در ايران چقدر است؟

نياز متفاوت زن و شوهر در دفعات رابطه جنسي

اگر رابطه جنسي تان با خواسته‌هايتان مطابق نيست, بخوانيد

رابطه جنسي : روش هاي رسيدن زنان به ارگاسم در رابطه جنسي

زوج هاي جوان نبايد براي اولين رابطه جنسي خود عجله کنند, زيرا...

بلوغ ديررس در پسربچه ها, علت و درمان

با رفع مشکلات جنسي خود, رابطه جنسي تان را لذت بخش کنيد

سعي در برقراري عدالت مطلق در رابطه جنسي ايده مطلوبي نيست

رابطه جنسي با همسرتان را بيشتر کنيد, به اين دلايل

مراحل اعتياد به پورنوگرافي (ديدن سايت هاي مستهجن)

درمان ناتواني جنسي مردان و ضعف تخمک گذاري زنان با جوانه گندم

همسرم درخواست جنسي من را پس مي زند, چرا؟

رابطه جنسي که از سر علاقه باشد, اين فوايد را خواهد داشت

وقتي يک کودک مي‌پرسد چگونه متولد شده است؟

چگونه ارضا شدن را به خوبي تجربه کنيم؟

اعتياد به پورنوگرافي را اين گونه ترک کنيد

خواسته هاي جنسي آقايان که نمي گويند

تنبلي جنسي چيست؟

عدد رابطه جنسي شما و همسرتان چند است؟

تاثير رابطه جنسي بر مغز زنان

وقتي طلاق جنسي اتفاق مي افتد....

اين مواد غذايي ميل جنسي را مي کشند!

با افزايش فاصله بلوغ تا ازدواج, سلامت جنسي بايد چگونه حفظ شود؟

اختلال جنسيت با داروهاي نيروزا

براي داشتن رابطه جنسي با همسرتان برنامه ريزي مي کنيد؟

رابطه جنسي براي زنان در چه روزهايي جذاب تر است؟

اجبار جنسي چيست؟

رابطه جنسي خود را با ويتامين D بهبود ببخشيد

خانمها در زمان رابطه جنسي به اين موارد فکر نکنيد

چرا مردان بعد از رابطه جنسي مي خوابند ولي زنان نه؟

اگر شرايط لازم براي يک رابطه جنسي را نداريد، هرگز مبادرت به عشق ورزي نکنيد

آيا مقاربت جنسي سبب انقباض رحمي و سقط جنين مي شود؟

رابطه جنسي به دليل اين تصورات اشتباه براي برخي مردان لذت بخش نيست

رابطه جنسي در افراد مبتلا به ايدز, به بهانه سريال پريا

درمان بي خوابي در مبتلايان به عفونت HIV

چگونه از همسرم در مورد کيفيت رابطه جنسي مان بپرسم؟

براي داشتن يک رابطه جنسي خوب بايد اين اصول اوليه مهم را بدانيد

بدن شما تا چه سني به رابطه جنسي نيازمند است؟

خطر ترجيح خودارضايي به داشتن رابطه جنسي با همسر!!

باورهاي نادرست جنسي که مانع از لذت جنسي شما مي شوند

ما بايد زنان روسپي را سالم نگه داريم!!

اين کارها به ناحيه تناسلي شما آسيب مي زنند، بسيار مراقب باشيد

خطرات بلوغ زودرس براي پسرها

آموزش‌ پيشگيري از آزارجنسي در مهدها و پيش‌دبستاني‌ها!

خطرات بلوغ زودرس براي دختران

چه مواردي در رابطه جنسي، خشونت جنسي به حساب مي آيند؟

کاندوم, اسپرم کش يا آگاهي از زمان تخمک گذاري, کدام روش بهتري براي جلوگيري از بارداري است؟

مراقب اين ويروس مرگبار جنسي باشيد

افزايش امکان بارداري با کدام پوزيشن ها در رابطه جنسي افزايش مي يابد؟

ارگاسم (اوج لذت جنسي) و سردرد ناشي از آن

افزايش لذت رابطه جنسي با روش هاي سالم

زياده روي در رابطه جنسي چه عوارضي دارد؟

در طول مدت رابطه جنسي چه اتفاقي در بدن زنان و مردان رخ مي دهد؟

آيا دچار اعتياد جنسي هستيد؟ تست سنجش شخصيت جنسي شما

فوايد رابطه جنسي براي بدن خانم ها

پاسخ اين سئوالات، ميزان موفقيت شما در رابطه جنسي تان را مشخص مي کند

موانع فکري زنان در برقراري رابطه جنسي

موانع فکري رنان در برقراري رابطه جنسي

اين علائم در بدن شما مي گويند نبايد رابطه جنسي داشته باشيد

رابطه جنسي چرا براي برخي لذت بخش نيست؟

مدتيه ميل جنسيم خيلي کم شده, چه کنم ميل جنسيم بيشترشه؟

دلايل الزام داشتن رابطه جنسي منظم

طول مدت انزال طبيعي چقدر است؟

بهترين رابطه جنسي را تجربه خواهيد کرد اگر...

خطر انتقال ويروس درمان ناپذير تبخال تناسلي را جدي بگيريد، حتما بخوانيد

مروري سريع بر دلايل اختلال نعوظ

وقتي براي رابطه جنسي آمادگي ندارم، چگونه به همسرم بگويم؟

تحريک ميل جنسي از اين طريق اصلا درست نيست

خانمها مراقب باشند در رابطه جنسي اين اشتباهات را نداشته باشند

تاثير تعداد دفعات رابطه جنسي بيشتر است يا کيفيت آن؟

بيماري هاي غدد, عامل ناتواني جنسي در مردان و زنان

ام اس و داشتن يک زندگي جنسي پر نشاط و سالم - اگر ام اس هم نداريد بخوانيد

خود ارضايي در کودکان، دلايل، عوارض و راه حل

بيماري هايي که فکرش را نمي کرديد از طريق رابطه جنسي منتقل شوند

همسر من روياهاي شبانه اي دارد که منجر به ارگاسم او مي شود، چه کنم؟

هشدار درباره غيرقابل درمان شدن اين بيماري مقاربتي يا آميزشي!

اعتيادي به نام اعتياد به خودارضايي!

خودارضايي در زنان!

رابطه جنسي مناسب چقدر وقت مي خواهد؟

تفاوت خود ارضايي در زنان با مردان

آيا داشتن رابطه در ذهن خطرناک است؟

رابطه بوسيدن و سلامتي

مرز رفتار عاشقانه و جنسي بين بچه ها و والدين کجاست؟

افزايش کيفيت رابطه جنسي، چرا و چگونه؟

امراضي که مي‌توان با ارگاسم درماني با آن‌ها مقابله کرد!!

ولوودينيا, بيماري زنانه اي که باعث درد و سوزش فرج مي شود

خود ارضايي و تغيير سليقه جنسي

در رابطه زناشويي، به چه درخواست‌هاي جنسي همسرم بايد تن دهم؟

علائمي که به شما مي گويند، رابطه جنسي تان زيان بخش است

مشکل ارگاسم براي زنان در رابطه جنسي

براي رفع مشکلات جنسي وياگراي(محرک توانايي جنسي) طبيعي بخوريد!

در رابطه ي جنسي چه چيزي را بايد رعايت کنيم؟

تاثير رابطه جنسي بر عضله سازي و هرمون ها

رابطه جنسي خوب در بارداري

زگيل تناسلي بيماري مسري است!

با اين 5ماده ي غذايي زندگي جنسي خود را تغذيه کنيد

سلامت جنسي مردان در دست اين مواد غذايي است

لطفا از بيماري هاي مقاربتي بترسيد!

روابط جنسي بعد از 40 سالگي براي زنان بهتر مي شود يا بدتر؟

وقتي دختر شما از تفاوت هاي اندامش آگاه مي شود و خجالت مي کشد, چگونه همراهي اش مي کنيد؟

جاذبه جنسي شما براي همسرتان چيزي بيش از اندام شماست!

چرا صبح بهترين زمان براي رابطه جنسي است + دلايل علمي

خوراکي هاي تعيين کننده جنسيت فرزند

براي باروري، زوجين قبل از رابطه زناشويي اين مواد غذايي را بخورند

آيا روابط زناشويي باعث بهبود ميگرن مي شود؟

اثر رابطه جنسي منظم بر شاد بودن زوجين

تاثير ترانه هاي خاص بر داشتن رابطه جنسي!

علائمي که نشان دهنده مضر بودن رابطه جنسي براي فرد است

کارهايي که بعد از پايان رابطه جنسي بايد خانم ها انجام دهند!

دليل افزايش ميل جنسي مردان در فصل پاييز چيست؟

آزادي جنسي مردان با رابطه جنسي فوري!

مردان چگونه بايد همسرشان را تحريک کنند؟

لذت جنسي در دوران بيماري هاي مزمن!

با رابطه جنسي بيشتر, از مغزتان محافظت کنيد!

داشتن رابطه جنسي، چند روز يکبار, کافي و نرمال است؟

چرا زنان بعد از رابطه جنسي افسرده مي شوند؟

چيزي به نام ارگاسم واژينال براي زن ها وجود ندارد!

اگر پس از رابطه جنسي دچار خونريزي مي شويد, به يک بيماري آميزشي مبتلا هستيد

داشتن ميل جنسي زياد و رفتارهاي پرخطر جنسي در مورد همسر از علائم اختلال جنسي است؟

تماس جنسي محافظت نشده دختر و پسر, شيوع اين بيماري را افزايش داده است!

آيا شما نيازي به آميزش درماني داريد؟!

چرا بعضي زنان از آميزش جنسي با همسرشان فراري هستند؟

بدکاري جنسي در زنان را جدي بگيريد!

قرص ميل جنسي براي زناني که دچار اختلال کاهش ميل جنسي هستند

از نظر طب سنتي چه کساني بايد از آميزش جنسي پرهيز کنند

زگيل تناسلي براي خانم ها خطرناک تر است يا آقايان؟

رابطه جنسي تان را بيشتر کنيد تا بچه دار شويد!!

HIV مثبت زنان متاهل و رفتارهاي پرخطر جنسي با تمرکز بر تن فروشي!!

چرا تمايلات جنسي و ارگاسم در آقايان قوي تر از خانم هاست؟

با رابطه جنسي کالري بسوزانيد و لاغر شويد!!

اگر ميلي به داشتن روابط جنسي نداريد, سري به کيسه داروهايتان بزنيد!!

"حسادت جنسي " چيست ؟!

همسران بايد همزمان به اوج لذت جنسي برسند؟

فليبانسرين: وياگراي زنانه

وقتي اپيلاسيون موجب انتقال بيماري هاي مقاربتي مي شود

پاسخ به سوالات شما درباره عادت ماهيانه

وقتي همسرتان از رابطه جنسي امتناع مي کند

آنچه نبايد درباره ارگاسم زنان باور کنيد

خودارضايي قابل درمان است؟

رفتارهاي جنسي پرخطر را بشناسيد

رابطه جنسي در مبتلايان به آرتروز و روماتيسم با چه مشکلاتي همراه است؟

کلينيک‌‌ سلامت‌ جنسي هم داريم؟

اگر به مشاوره ايدز نياز داريد، بخوانيد