آخرین اخبار

سلامت زناشويي

هر چيزي درباره زنان و رابطه جنسي مي دانيد اشتباه است

چندين قرن است که مردان از خود مي پرسند زنان در رابطه جنسي چه مي خواهند؟ شايد فکر کنيم تا به حال که سال 2018 است بايد جواب درستي براي اين سوال پيدا کرده باشم ولي در واقع اين طور نيست

درد و گرفتگي واژن زنان چه دلايلي دارد؟

در اين مقاله برخي از شايع ترين علل پرفتگي واژن و همچينن گزينه هاي درماني و زماني که بايد به پزشک مراجعه نماييد را با شما در ميان مي گذاريم

رابطه جنسي به چه شرطي باعث سلامت مي شود؟

رابطه جنسي مسئله مهمي است که با سلامت روحي و جسمي افراد و همچنين شکل رابطه زوجين ارتباط مستقيم دارد، در اين مطلب به بررسي يک رابطه جنسي سالم از ديدگاه طب سنتي پرداخته مي شود

بلوغ زودرس در دختران چه دليلي دارد؟

بلوغ زودرس مسئله اي است که بر روي ميزان رشد فرد تاثير مي گذارد، بلوغ دير رس نيز نشان دهنده وجود مشکل و بيماري است که در اين مطلب به آن مي پردازيم

کاندوم چيست؟ + علت حساسيت به کاندوم را بدانيد

کاندوم يکي از ابزارهاي ضروري براي پيشگيري از بارداري است که بعضي زنان و مردان به آن حساسيت دارند، در اين مطلب نکات مهمي در مورد حساسيت به کاندوم بيان مي شوند

نعوظ طولاني در مردان با 7 روش موثر

براي حل اين مشکل و رفع اختلال نعوظ و داشتن نعوظي عالي و طولاني نکاتي وجود دارد که با رعايت آن ها مي توانيد به نتيجه برسيد

بهترين موقعيت هاي جنسي براي شرايط گوناگون (لذت، بارداري و ...)

رابطه جنسي يکي از بخش هاي مهم زندگي مشترک است که داشتن رابطه جنسي بهتر به تداوم پيوند زناشويي کمک مي کند، در ادامه چند موقعيت جنسي يا پوزيشن جنسي معرفي مي شوند که در داشتن رابطه بهتر موثر هستند

بهبود رابطه جنسي با تحريک حسي

گرچه بسياري از افراد در رابطه زناشويي بر تحريک فيزيکي تمرکز دارند ولي حقيقت اين است که حواس ديگري وجود دارند که عاملي تعيين کننده براي افزايش ميل جنسي هستند

سردرد جنسي چيست؟ + علت سردرد بعد از ارگاسم و درمان آن

ممکن است با بالا رفتن هيجان جنسي متوجه دردي ناخوشايند در ناحيه سر و گردن شويد. يا به طور معمول ممکن است دچار سردرد شديد و ناگهاني درست قبل از ارگاسم يا در حين ارگاسم شويد

بهبود رابطه جنسي با تحريک حسي

گرچه بسياري از افراد در رابطه زناشويي بر تحريک فيزيکي تمرکز دارند ولي حقيقت اين است که حواس ديگري وجود دارند که عاملي تعيين کننده براي افزايش ميل جسي هستند

رابطه جنسي در دوره پريود و رعايت برخي اصول

رابطه جنسي در دوره پريودي معمولا توصيه نمي شود، اما در اين مطلب نکاتي بيان مي شوند که به برقراري رابطه جنسي در دوره پريود کمک مي کند.

آناتومي سينه زنان را بشناسيد

سينه خانم ها يکي از اندام مهمي است که آشنايي با آناتومي آن مي تواند به شما کمک کند برخي مشکلات و بيماري هاي مربوط به آن را زودتر شناسايي کنيد.

بهبود رابطه جنسي با چند توصيه کاربردي

رابطه جنسي يکي از مهم ترين بخش ها در يک زندگي مشترک است که هر گونه اختلال و مشکل در آن باعث بروز مشکلاتي در روابط يک زوج مي شود. در اين مطلب چند راهکار ساده و مهم براي بهبود رابطه جنسي ارائه مي شود.

آموزش جنسي به کودکان را از چه سني آغاز کنيم؟

آموزش جنسي به کودکان يکي از ضروريات جامعه امروز است و وظيفه والدين و سيستم آموزشي محسوب مي شود. در ادامه در مورد سن آموزش جنسي با کودکان و نکات مهم ديگر با يک روانشناس صحبت مي شود.

رابطه جنسي تان با اين اشتباه خراب مي شود

به نظر شما وقتي صحبت از روابط عاشقانه است، چه موارد مزاحمي براي زوج ها وجود دارد؟ بعضي از اين مشکلات ممکن است منجر به سرد شدن رابطه زناشويي و در نتيجه سرد شدن زندگيتان شوند.

آزار جنسي دانش آموزان پسر !!! مشکل چيست؟

آزار جنسي دانش آموزان پسر در مدرسه اي در غرب تهران به تازگي خبرساز شده و نگراني هاي زيادي را در بين مردم و والدين به وجود آورده است. علت زياد شدن مشکلات و بحران هاي جنسي اخير در کشور چيست؟

ترنس ها با چه مشکلاتي روبه رو هستند؟

ترنس ها و افرادي که دچار اختلالات جنسي هستند، علاوه بر بيماري جنسي که به آن دچار هستند، مشکلات روحي و رواني است که به آن معمولا توجه زيادي نمي شود. در اين مطلب به بررسي مشکلات اين گروه از جامعه مي پردازيم.

بهترين روش بزرگ کردن آلت تناسلي مردان کدام است؟

به احتمال زياد آلت تناسلي شما خوب است و اندازه اي طبيعي دارد ولي اگر در مورد افزايش سايز و روش هاي بزرگ کردن آلت تناسلي کنجکاو هستيد چند گزينه دردناک و البته گران قيمت پيش رو داريد که برخي از آن ها از سوي متخصصين تضمين شده هم نيستند.

علت رابطه جنسي دردناک بعد از 50 سالگي و راه حل آن

بسياري از زنان حدود 50 سالگي سطح استروژنشان کاهش پيدا کرده و واژنشان خشک مي شود و انعطاف پذيري سابق براي کش آمدن را ندارد و در نتيجه هنگام رابطه جسي احساس درد دارند.

بعد از رابطه جنسي چه کارهايي براي بهبود سلامت انجام دهيم

ممکن است فراموش کنيم چه کارهايي بعد رابطه جنسي لازم است انجام دهيم. مثلا رفتن به دستشويي و بي لباس خوابيدن. اين نکات را بايد به خاطر بسپاريد تا زندگي جنسي شما به سلامت و با تمام سرعت به جلو پيش برود.

مشکلات جنسي را مي توان با مواد مخدر برطرف کرد؟

مشکلات جنسي در بين مردان شايع است که با مصرف دارو برطرف مي شود، اما برخي مردان تصور مي کنند براي رفع مشکلات جنسي مي توان از مواد مخدر استفاده کرد. آيا اين تصور درست است؟

علت درد بعد از رابطه جنسي در زنان

يک رابطه جنسي دردناک باعث مي شود که زن از هر گونه رابطه جنسي واژينال مجدد اجتناب کند که مي تواند تاثيري منفي روي روابط داشته باشد.

افزايش ميل جنسي با دمنوش هاي گياهي

چاي هاي گياهي خاصي براي افزايش ميل جنسي به بازار عرضه مي شوند که به طور معمول حاوي چند گياه در ترکيب خود هستند. اگر مطمئن نيستند که علت کاهش ميل جنسيتان چيست، گزينه هايي را انتخاب کنيد که مزاياي متعددي داشته باشد.

رابطه جنسي زودگذر و موقت و عواقب روحي و جسمي آن

رابطه جنسي زودگذر و موقت با يک فرد غريبه و تنها يک بار بر روي سلامت روحي فرد تاثيرات زيادي دارد که در ادامه به مهم ترين تاثيرات و پيامدهاي روحي آن اشاره مي کنيم.

تشخيص تفاوت بين دختر باکره و غير باکره

متاسفانه برخي مردان تصور مي کنند مي توانند باکره بودن را تشخيص دهند که البته واقعيت ندارد! برخي از مردان به رفتار همسرشان دقت مي کنند و سعي مي کنند تشخيص دهند که آيا رفتارش مشابه يک دختر باکره هست يا خير ولي بايد بدانيد که هيچکدام از اين روش ها 100% نيست.

مکمل هاي جنسي مردانه و زنانه و چند گياه دارويي

مکمل هاي جنسي گياهاني هستند که با مصرف آنها مي توانيد رابطه جنسي خود را بهبود بخشيد. در اين مطلب چند نمونه مکمل جنسي براي مردان و زنان معرفي مي کنيم.

کاهش وزن با رابطه جنسي واقعيت دارد؟

رابطه جنسي به کاهش وزن کمک مي کند؟ جمله بسيار هيجان انگيزي است، درست است؟ مثل اين است که بدانيد خوردن غذاي مورد علاقه تان بدون نگراني وزنتان را کاهش مي دهد. ولي آيا واقعا چنين اتفاقي مي افتد؟

بهبود عملکرد جنسي با چند خوراکي

مواد خوراکي و نوشيدني ها و ادويه هاي مختلف مي توانند شور و هيچان بيشتري به رابطه جنسي داده و ميل جنسي شما را افزايش دهند.

جلوگيري از بارداري و پاسخ به پرتکرار ترين سوالات شما

معمولا همه افراد به دنبال روش هايي دقيق و مطمئن براي پيشگيري از بارداري هستند ولي اين روش ها هميشه هم آسان نيستند. گاهي اوقات بدست آوردن اطلاعات دقيق و مطلوب در مورد پيشگيري و کنترل باروري دشوار مي شود و ممکن است سوالات زيادي در اين زمينه برايتان بوجود آيد.

از دست دادن بکارت و اولين رابطه جنسي چه حسي دارد؟

از دست دادن بکارت زماني است که يک زن با يک مرد رابطه دخولي برقرار کنيد. ولي حقيقت اين است زماني که صحبت از بکارت به ميان مي آيد بايد انواع ديگر رابطه جنسي را هم در نظر بگيريد.

کاهش ميل جنسي زنان با مصرف اين گياهان اتفاق مي افتد

اگرچه بسياري از زنان ترجيح مي دهند گياهاني پيدا کنند که ميلي جنسيشان را افزايش دهد ولي برخي افراد ترجيح مي دهند که اين ميل فيزيکي را کم کنند. شايد بخواهيد بدانيد عوارض جانبي مصرف چه گياهاني مي تواند ميل جنسي زنان را کاهش دهد.

نکروفيليا يا مرده خواهي چيست و چه علائمي دارد؟

نکروفيليا يا مرده خواهي نوعي بيماري جنسي کمياب است که فرد مبتلا تمايل به برقراري رابطه جنسي با اجساد مردگان دارد. نکروفيليا انواع دارد که در ادامه به معرفي انواع آن مي پردازيم.

آيا رابطه مقعدي ضرر دارد؟

رابطه مقعدي توسط بسياري از زوجين انجام مي شود، اما رابطه مقعدي داراي خطراتي است و نه تنها عوارضي براي زنان بلکه براي مردان نيز مشکلاتي ايجاد مي کند که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

آيا تنگي واژن و عدم دخول واقعيت دارد؟

تنگي واژن و عدم دخول باعث ايجاد ترس و ناراحتي در اولين رابطه براي برخي خانم ها مي شود ولي آيا اين مسئله واقعيت دارد يا فقط يک باور اشتباه است؟

علت سردرد در زمان رابطه جنسي چيست؟

سردرد حين رابطه جنسي براي برخي افراد آزار دهنده است ولي نکته مهم اين است که نبايد آن را ناديده گرفت و حتما براي پيدا کردن علت آن با پزشک مشورت کرد.

ارضا جنسي و صميميت بيشتر با يک راهکار ساده

رسيدن به رضايت جنسي کليد موفقيت يک زندگي مشترک صميمي است و براي رسيدن به اين صميميت فقط يک قدم ساده و البته جسورانه بايد برداشته و از فانتزي هاي خود با شريک زندگيتان صحبت کنيد.

رابطه جنسي سالم چطور باعث افزايش طول عمر مي شود؟

رابطه جنسي سالم يکي از مهم ترين قسمت هاي يک زندگي شاد است که به استحکام رابطه و صميميت کمک زيادي مي کند. به علاوه رابطه جنسي باعث افزايش طول عمر مي شود، اما چطور؟

علت ابتلا به ايدز در زنان:رابطه با همسر، رابطه نامشروع يا خودفروشي؟

ميزان ابتلا به ايدز در زنان افزايش يافته است. همچنين احتمال انتقال بيماري ايدز از مادر به جنين وجود دارد که البته در مواردي هم قابل پيشگيري است. در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

تاثير ويروس اچ آي وي بر روي مغز چگونه است؟

تقريبا همه ما با اچ آي و ي و تاثير آن تا حدي آشنا هستيم. محققان طي تحقيقات جديدتر دريافته اند که ويروس اچ آي وي روي مغز هم تاثير مي گذارد.

افزايش ميل جنسي با روشي جديد

بارها و بارها مقالات متفاوتي در مورد افزايش ميل جنسي خوانده ايم. اين بار شما را با روشي جديد براي افزايش ميل جنسي آشنا مي کنيم.

عوارض خودارضايي بيش از حد

خود ارضايي تحت عنوان تحريک اندام هاي جنسي خود با استفاده از دست براي دريافت لذت جنسي تعريف شده است. هم مردان و هم زنان مي توانند براي لذت جنسي، درگير خود ارضايي شوند.

کدام رفتار جنسي براي مردان و زنان در رابطه جنسي جذاب تر است؟

مردان اغلب براي داشتن فانتزي هاي جنسي مشهور هستند ولي يک نظر سنجي جديد نشان داد که آن ها تا حدودي اميال متفاوتي دارند. پس بخوانيد: کدام رفتار جنسي براي مردان و زنان در رابطه جنسي جذاب تر است؟

رابطه جنسي در دوران قاعدگي از نظر بهداشت و سلامتي

رابطه جنسي در دوران قاعدگي شرعا حرام بوده و مطابق آموزه هاي اديان ديگر و همچنين عرف اجتماعات و فرهنگ هاي مختلف نيز کراهت شديد دارد وليکن آگاهي از واقعيت هاي علمي در مورد عوارض آن از هر لحاظ براي شما مفيد مي باشد

علائم ايدز بعد از روابط جنسي پر خطر و پاسخ به سوالات کاربران

آمار جديد منتشره از مبتلايان به ايدز نشان مي‌دهد كه ابتلا از طريق رابطه جنسي، نسبت به سال‌هاي اوليه شيوع بيماري رشد نگران‌كننده‌يي داشته است. در همين خصوص کارشناسان سيمرغ به سوالات شما کاربران در اين خصوص پاسخ داده اند.

سامانه راهنماي والدين براي تربيت جنسي کودکان راه اندازي مي شود

معاون امور اجتماعي بهزيستي استان تهران گفت: آموزش تربيت جنسي کودکان بزودي با راه‌اندازي سامانه‌اي به منظور پيشگيري از کودک آزاري جنسي در دسترس همگان از جمله والدين قرار مي‌گيرد

آموزش مسائل جنسي به کودکان تا پايان دبستان /دقيقا بايد به او چه بگوييد؟

بسياري از پدر و مادرها فکر مي‌کنند آموزش مسائل جنسي مسئله‌اي است که در مدرسه، بايد توسط ديگران به فرزندشان آموزش داده شود. غافل از اينکه بيشترين کودک‌آزاري‌ها، در سنين قبل از دبستان اتفاق مي‌افتد.

حرکات ريتميک چگونه موجب ارگاسم مي شود؟

تحقيقات بر روي ارگاسم، معمولا بر چگونگي ايجاد احساس شديد لذت جنسي، در لحظه رسيدن فرد به ارگاسم، متمرکز مي شود ولي براي اولين بار رابطه بين ارگاسم و فعاليت هاي مغز مورد بررسي قرار گرفته است که در ادامه نتايج آن را مطالعه خواهيد کرد

مراقبت از کودکان در برابر مبتلايان به اختلال پدوفيليک با آموزش "نه" گفتن

اختلال پدوفيليک در کساني ديده مي‌شود که نسبت به کودکان نابالغ، معمولا کمتر از 13 سال، علاقه جنسي نشان مي‌دهند. براي اينکه فردي مبتلا به اين اختلال تشخيص داده شود بايد حداقل 16 ساله بوده و 5 سال از قرباني خود بزرگتر باشد

آموزش جنسيت به کودکان و افزايش آگاهي جنسي، تلنگر فاجعه «آتنا»

دل و روح و احساسات همه ايرانيان براي مرگ «آتنا اصلاني» دخترک معصوم پارس آبادي جريحه دار شد. بغض مردم در رثاي دخترکي بيگناه، گرفتار در چنگال فقر و فساد ترکيد و غمي سنگين بر دل والدين نگران نشست

سونوتراپي آلت، درمان مشکلات جنسي مردان با اولتراساوند

اختلال نعوظ، گونه‌اي از مشکلات جنسي در مردان است که در آن آلت تناسلي قادر نيست به وضعيت نعوظ برسد يا در آن حالت باقي بماند، بنابراين فرد نمي‌تواند عملکرد رضايت‌بخشي در آميزش جنسي داشته باشد

نشانه هاي يک زندگي جنسي سالم

ندگي جنسي سالم نشانه هايي دارد. در اين مقاله شما را با نشانه هاي زندگي جنسي سالم آشنا مي کنيم.

بررسي تاثيرات مختلف فيلم هاي مستهجن

هدف اصلي فيلم هاي پورنو اين است که با بازنمايي روابط جنسي، به افراد لذت آني بدهد. فيلم پورنو، همچون راه ميانبري است که به بيننده امکان مي‌دهد تا با دستچين تصاوير تحريک‌آميزتر، بيشترين لذت جنسي را، بدون نياز به ايجاد رابطه، کسب کند

هوش جنسي به چه معني است؟

آيا مي دانستيد که متوسط هوش جنسي بانوان از متوسط هوش جنسي آقايان بالاتر است و اين بدان خاطر است که در جوامع امروزي، زنان بيش از مردان مورد کنش‌هاي جنسي واقع مي‌گردند

رابطه جنسي و عوارض و فوايد نادر آن !!

رابطه جنسي درست فوايد زيادي دارد که همه ما راجع به آنها شنيده ايم اما گاهي رابطه جنسي عوارض و فوايدي دارد که اگرچه بسيار نادر هستند، اما وجود دارند.

کودک آزاري و انحراف جنسي پدوفيليا، مراقبت از کودکان را جدي بگيريم

4 ژوئن ( 14 خرداد ماه) روز بين المللي کودکان بي گناه قرباني تجاوز و تعرض مي باشد، کودکان بي دفاع ترين موجودات اجتماع انساني هستند و وظيفه تک تک اعضاي جامعه، حفاظت از کودکان در مقابل آزار و اذيت هاي جنسي است

حقوق جنسي چيست؟ و سلامت جنسي چگونه تعريف مي شود؟

با توجه به پيشرفت هاي انجام شده در حوزه هاي مختلف علوم زيستي و انساني در جوامع مختلف، نياز به آشنايي افراد هر جامعه با حقوق خود از جمله حقوق جنسي، بيشتر مي گردد. لذا در اين نوشتار به تعريف خلاصه اي از حقوق جنسي و سلامت جنسي پرداخته ايم

تاثير هورمون تستوسترون در زنان و مردان و باورهاي غلط جنسي

بايد بدانيد که هورمون تستوسترون که هورموني مردانه است، تنها علت مهم در ميل جنسي مردان به حساب نمي‌آيد. اين هورمون در زنان هم وجود دارد. در اينجا به بررسي باور هاي غلط جنسي در باره تستوسترون مي پردازيم

افکار جنسي در زنان و مردان چه تفاوتي دارد؟

افکار جنسي چيست؟ چرا افکار جنسي گاهي به سراغمان مي آيد؟ آيا مردان و زنان افکار جنسي يکسان و مشابهي دارند؟ آيا تعداد دفعاتي که زنان و مردان به افکار جنسي فکر مي کنند يکسان است؟

بهبود اختلالات جنسي با ورزش درماني

فعاليت هاي ورزشي که به طور مستمر و مداوم انجام گيرد، به کاهش اختلالات عصبي و همينطور کاهش مشکلات عاطفي کمک کرده و از بروز بسياري از اختلالات جنسي نيز جلوگيري مي نمايد

چه عواملي رابطه جنسي را تحت تاثير قرار مي دهند؟

اين عوامل مي توانند روي رابطه جنسي شما تاثيرات منفي بگذارند، پس قبل از هر چيز براي بهبود کيفيت رابطه جنسي، بهتر است آنها را شناخته و عوامل مخرب رابطه جنسي را رفع کنيد

خودارضايي، دروغ ها و واقعيت ها

خودارضايي عملي است که به لحاظ ديني نکوهش فراوان شده است، با اين حال افسانه‌ها و خرافات فراواني دربارهٔ آن وجود دارد. بسياري از اين افسانه‌ها پشتوانه علمي ندارند و صرفاً موجب احساس اضطراب و ايجاد احساس گناه در افراد مي‌شود

کاهش دهنده هاي ميل جنسي: ميگو، نوشابه رژيمي و ...

هورمون ها در کاهش و افزايش ميل جنسي تاثير دارند، هورمون تستوسترون در آقايان و استروژن در خانم ها، ايجاد کننده ميل جنسي مي باشد. کم شدن يا زياد شدن اين هورمون ها به همان نسبت در ميل جنسي تاثير مي گذارد

اخبار خواندنی

تاثير فعاليت جنسي بر زندگي کاري

پاسخ به سوالات در مورد واکسن HPV براي جلوگيري از زگيل تناسلي و سرطان دهانه رحم

دلايل منع قربالگري ايدز

برخورد با مزاحمت هاي جنسي، چند راهکار موثر

13 فايده رابطه جنسي بيشتر براي سلامت بدن!

6اشتباه بزرگي که زوجين در رابطه جنسي خود مرتکب مي شوند

8 تاثير رابطه جنسي بر مغز انسان

پيشگيري از ايدز با خودمراقبتي

سريع ترين روش براي برداشتن زگيل تناسلي

مشکلات پوستي ناحيه تناسلي و درمان آن

با دکتر بازي بچه‌ها چه برخوردي کنيم؟

بهداشت جنسي در مسافرت و تعطيلات

ورزش ميل جنسي شما را کاهش مي دهد, اگر ...

راز داغ نگه داشتن رابطه جنسي بر اساس يافته هاي علمي

رضايت و لذت جنسي هميشگي زن و مرد با 14 راز سر به مهر!

31 تقويت کننده ميل جنسي طبيعي براي داشتن رابطه جنسي بهتر

ارگاسم بهتر و رسيدن به اوج لذت جنسي با اين 12 راز !

رفتارجنسي پر خطر و رفتار جنسي ايمن، تعاريف و کليات

بي ميل جنسي در مردان و دلايل آن

در باره سوزاک بيشتر بدانيد

پاسخ به سوالات در مورد بيماري ايدز و روابط جنسي

عوارض مصرف قرص تاخيري و داروي جنسي در مردان

پيشگيري اورژانسي از اچ آي وي ( ايدز )

تاثير سندروم روده تحريک پذير بر رابطه جنسي

19 حقيقت باور نکردني درباره رابطه جنسي و عشق

با خشونت هاي جنسي، تجاوز و خطر ابتلا به ايدز چه بايد کرد

رابطه جنسي بهتري را با اين حرکات بدني تجربي کنيد

چگونه رابطه جنسي پوست شما را از آکنه و چروک پاک مي کند؟

رابطه جنسي بهتررا با اين ويتامين ها تجربه کنيد

تفاوت ميل به رابطه جنسي در زنان و مردان

يک سئوال و جواب در مورد رابطه جنسي

جنون جنسي در کمين جوانان است

دارو هاي تاخيري براي درمان زود انزالي

ويروس اچ پي وي ( HPV ), ويروسي جنسي که در ايران زياد شده است

فوايد رابطه جنسي بر اي شما و همسرتان

چرا بعضي زنان به رابطه جنسي علاقه ندارند؟

همه باورهاي اشتباه درباره پورنوگرافي

بکارت ذهني چيست و چه عوارضي دارد

واکسن زگيل تناسلي و ناگفته هايي در باره آن

جلوگيري از ابتلا به ايدز با اين توصيه ها

رابطه جنسي لذت بخشي نداريد, زيرا...

رابطه جنسي خود را با رعايت اين نکات ترميم کنيد

تفاوت مشکلات جنسي و اختلالات جنسي

آيا روزي حداقل يک بار به رابطۀ جنسي فکر مي کنيد؟ بله / خير

علت درد در اولين رابطه زناشويي چيست؟

وقتي رابطه جنسي نداريد چه اتفاقاتي مي‌افتد؟

رابطه جنسي در زندگي زناشويي با حضور بچه

آمار واقعي مبتلايان به ايدز در ايران چقدر است؟

نياز متفاوت زن و شوهر در دفعات رابطه جنسي

اگر رابطه جنسي تان با خواسته‌هايتان مطابق نيست, بخوانيد

رابطه جنسي : روش هاي رسيدن زنان به ارگاسم در رابطه جنسي

زوج هاي جوان نبايد براي اولين رابطه جنسي خود عجله کنند, زيرا...

بلوغ ديررس در پسربچه ها, علت و درمان

با رفع مشکلات جنسي خود, رابطه جنسي تان را لذت بخش کنيد

سعي در برقراري عدالت مطلق در رابطه جنسي ايده مطلوبي نيست

رابطه جنسي با همسرتان را بيشتر کنيد, به اين دلايل

مراحل اعتياد به پورنوگرافي (ديدن سايت هاي مستهجن)

درمان ناتواني جنسي مردان و ضعف تخمک گذاري زنان با جوانه گندم

همسرم درخواست جنسي من را پس مي زند, چرا؟

رابطه جنسي که از سر علاقه باشد, اين فوايد را خواهد داشت

وقتي يک کودک مي‌پرسد چگونه متولد شده است؟

چگونه ارضا شدن را به خوبي تجربه کنيم؟

اعتياد به پورنوگرافي را اين گونه ترک کنيد

خواسته هاي جنسي آقايان که نمي گويند

تنبلي جنسي چيست؟

عدد رابطه جنسي شما و همسرتان چند است؟

تاثير رابطه جنسي بر مغز زنان

وقتي طلاق جنسي اتفاق مي افتد....

اين مواد غذايي ميل جنسي را مي کشند!

با افزايش فاصله بلوغ تا ازدواج, سلامت جنسي بايد چگونه حفظ شود؟

اختلال جنسيت با داروهاي نيروزا

براي داشتن رابطه جنسي با همسرتان برنامه ريزي مي کنيد؟

رابطه جنسي براي زنان در چه روزهايي جذاب تر است؟

اجبار جنسي چيست؟

رابطه جنسي خود را با ويتامين D بهبود ببخشيد

خانمها در زمان رابطه جنسي به اين موارد فکر نکنيد

چرا مردان بعد از رابطه جنسي مي خوابند ولي زنان نه؟

اگر شرايط لازم براي يک رابطه جنسي را نداريد، هرگز مبادرت به عشق ورزي نکنيد

آيا مقاربت جنسي سبب انقباض رحمي و سقط جنين مي شود؟

رابطه جنسي به دليل اين تصورات اشتباه براي برخي مردان لذت بخش نيست

رابطه جنسي در افراد مبتلا به ايدز, به بهانه سريال پريا

درمان بي خوابي در مبتلايان به عفونت HIV

چگونه از همسرم در مورد کيفيت رابطه جنسي مان بپرسم؟

براي داشتن يک رابطه جنسي خوب بايد اين اصول اوليه مهم را بدانيد

بدن شما تا چه سني به رابطه جنسي نيازمند است؟

خطر ترجيح خودارضايي به داشتن رابطه جنسي با همسر!!

باورهاي نادرست جنسي که مانع از لذت جنسي شما مي شوند

ما بايد زنان روسپي را سالم نگه داريم!!

اين کارها به ناحيه تناسلي شما آسيب مي زنند، بسيار مراقب باشيد

خطرات بلوغ زودرس براي پسرها

آموزش‌ پيشگيري از آزارجنسي در مهدها و پيش‌دبستاني‌ها!

خطرات بلوغ زودرس براي دختران

چه مواردي در رابطه جنسي، خشونت جنسي به حساب مي آيند؟

کاندوم, اسپرم کش يا آگاهي از زمان تخمک گذاري, کدام روش بهتري براي جلوگيري از بارداري است؟

مراقب اين ويروس مرگبار جنسي باشيد

افزايش امکان بارداري با کدام پوزيشن ها در رابطه جنسي افزايش مي يابد؟

ارگاسم (اوج لذت جنسي) و سردرد ناشي از آن

افزايش لذت رابطه جنسي با روش هاي سالم

زياده روي در رابطه جنسي چه عوارضي دارد؟

در طول مدت رابطه جنسي چه اتفاقي در بدن زنان و مردان رخ مي دهد؟

آيا دچار اعتياد جنسي هستيد؟ تست سنجش شخصيت جنسي شما

فوايد رابطه جنسي براي بدن خانم ها

پاسخ اين سئوالات، ميزان موفقيت شما در رابطه جنسي تان را مشخص مي کند

موانع فکري زنان در برقراري رابطه جنسي

موانع فکري رنان در برقراري رابطه جنسي

اين علائم در بدن شما مي گويند نبايد رابطه جنسي داشته باشيد

رابطه جنسي چرا براي برخي لذت بخش نيست؟

مدتيه ميل جنسيم خيلي کم شده, چه کنم ميل جنسيم بيشترشه؟

دلايل الزام داشتن رابطه جنسي منظم

طول مدت انزال طبيعي چقدر است؟

بهترين رابطه جنسي را تجربه خواهيد کرد اگر...

خطر انتقال ويروس درمان ناپذير تبخال تناسلي را جدي بگيريد، حتما بخوانيد

مروري سريع بر دلايل اختلال نعوظ

وقتي براي رابطه جنسي آمادگي ندارم، چگونه به همسرم بگويم؟

تحريک ميل جنسي از اين طريق اصلا درست نيست

خانمها مراقب باشند در رابطه جنسي اين اشتباهات را نداشته باشند

تاثير تعداد دفعات رابطه جنسي بيشتر است يا کيفيت آن؟

بيماري هاي غدد, عامل ناتواني جنسي در مردان و زنان

ام اس و داشتن يک زندگي جنسي پر نشاط و سالم - اگر ام اس هم نداريد بخوانيد

خود ارضايي در کودکان، دلايل، عوارض و راه حل

بيماري هايي که فکرش را نمي کرديد از طريق رابطه جنسي منتقل شوند

همسر من روياهاي شبانه اي دارد که منجر به ارگاسم او مي شود، چه کنم؟

هشدار درباره غيرقابل درمان شدن اين بيماري مقاربتي يا آميزشي!

اعتيادي به نام اعتياد به خودارضايي!

خودارضايي در زنان!

رابطه جنسي مناسب چقدر وقت مي خواهد؟

تفاوت خود ارضايي در زنان با مردان

آيا داشتن رابطه در ذهن خطرناک است؟

رابطه بوسيدن و سلامتي

مرز رفتار عاشقانه و جنسي بين بچه ها و والدين کجاست؟

افزايش کيفيت رابطه جنسي، چرا و چگونه؟

امراضي که مي‌توان با ارگاسم درماني با آن‌ها مقابله کرد!!

ولوودينيا, بيماري زنانه اي که باعث درد و سوزش فرج مي شود

خود ارضايي و تغيير سليقه جنسي

در رابطه زناشويي، به چه درخواست‌هاي جنسي همسرم بايد تن دهم؟

علائمي که به شما مي گويند، رابطه جنسي تان زيان بخش است

مشکل ارگاسم براي زنان در رابطه جنسي

براي رفع مشکلات جنسي وياگراي(محرک توانايي جنسي) طبيعي بخوريد!

در رابطه ي جنسي چه چيزي را بايد رعايت کنيم؟

تاثير رابطه جنسي بر عضله سازي و هرمون ها

رابطه جنسي خوب در بارداري

زگيل تناسلي بيماري مسري است!

با اين 5ماده ي غذايي زندگي جنسي خود را تغذيه کنيد

سلامت جنسي مردان در دست اين مواد غذايي است

لطفا از بيماري هاي مقاربتي بترسيد!

روابط جنسي بعد از 40 سالگي براي زنان بهتر مي شود يا بدتر؟

وقتي دختر شما از تفاوت هاي اندامش آگاه مي شود و خجالت مي کشد, چگونه همراهي اش مي کنيد؟

جاذبه جنسي شما براي همسرتان چيزي بيش از اندام شماست!

چرا صبح بهترين زمان براي رابطه جنسي است + دلايل علمي

خوراکي هاي تعيين کننده جنسيت فرزند