آخرین اخبار

روابط عاطفي

چرا مردان خيانت مي کنند؟ 8 کار زنانه که باعث خيانت مي شود!!

خيانت مرد به همسر يکي از موضوعاتي است که اين روزها در زندگي هاي زناشويي بسيار زياد شده است. در اين مقاله قصد داريم 8 رفتار زنانه را به شما بگوييم که مي تواند باعث خيانت همسرتان شود

9 رازي که هر زني در مورد شوهرش بايد بداند!!

زنان هميشه فکر مي کنند که همه موارد را در مورد مردان مي دانند و با دانستن اين نکات مي توانند زندگي زناشويي موفقي داشته باشند، اما در اين مقاله قصد داريم 9 راز را به شما بگوييم که هرگز در مورد شوهرتان نمي دانستيد

در مورد رابطه جنسي چگونه با همسرم صحبت کنم؟

رابطه جنسي يکي از پايه هاي اصلي هر زندگي زناشويي است. اگر شما هم در مورد رابطه جنسي با همسرتان برخي موارد به مشکل مي خوريد، به شما پيشنهاد مي کنيم در مورد رابطه جنسي با همسرتان صحبت کنيد

به کسي که عاشق اش هستيم چگونه ابراز علاقه کنيم؟

در اين بخش مي خواهيم بگوييم چطور مي توانيم به کسي که علاقه داريم بگوييم دوستش داريم. براي دانستن اين راه ها با ما همراه شويد تا بدانيد به کسي که عاشق اش هستيد چگونه بايد ابراز علاقه کنيد

اگر رابطه زناشويي تان را دوست داريد، اين جملات را هرگز به همسرتان نگوييد!!

در رابطه زناشويي يک سري حرف ها و جملاتي وجود دارد که اگر به همسرتان بگوييد مطمئنا رابطه عاطفي تان به خطر مي افتد. در اين مقاله قصد داريم اين جملات ممنوعه را به شما بگوييم.

آرام کردن نوزاد با 9 ترفند

آرام کردن نوزاد يکي از مشکلات بزرگ والدين است که هميشه با آن درگير هستند. در اين مقاله 9 ترفند براي آرام کردن نوزادتان به شما معرفي مي کنيم.

اين زنان زندگي زناشويي شان را نابود مي کنند!!

برخي از رفتارهاي زنانه در رندگي زناشويي هستند که تاثير فوق العاده منفي اي روي زندگي ها گذاشته و باعث نابودي زندگي مي شود. در اين مقاله قصد داريم اين مدل زنان که باعث نابودي زندگي زناشويي شان مي شوند را به شما معرفي کنيم

4 راز موفقيت زوج هاي عاشق که هرگز نمي دانستيد!!

موفقيت در زندگي زناشويي رمز و رازهاي ساده اي دارد که اگر آنها را بدانيد شما هم مي توانيد به راحتي يک زندگي عاشقانه داشته باشيد. با ما همراه شويد تا اين 4 نکته براي موفق شدن را به شما بگوييم

رابطه زناشويي شما به اين 4 دليل سرد مي شود!!

ما در اين صفحه مي خواهيم شما را با اشتباهات کوچک که زندگي تان را يخبندان مي کند آشنا کنيم و چشم هايتان را بيشتر از قبل روي رفتار تان باز کنيم. در اين مقاله 4 دليل اصلي سرد شدن رابطه زناشويي تان را ذکر مي کنيم

12 کار ممنوعه زوج هاي ايراني بعد از دعوا با همسر!

دعوا بين زن و شوهر امري جدا نشدني است و نمي توان زن و شوهري را مثال زد که دعوايي بين شان نبوده باشد. اما در اين بين کارهاي اشتباهي هستند که زوجها بعد از دعوا انجام مي دهند. در اين مقاله 12 کار ممنوعه اي که زوج ها بعد از دعواي زناشويي انجام مي دهند را ذکر مي کنيم

اين ازدواج ها به سرانجام نمي رسند، مراقب باشيد!!

بسياري از ازدواج ها با اين که با عشق و علاقه شروع مي شود ولي به سرانجام نمي رسند. در اين مقاله قصد داريم ازدواج هايي را به شما بگوييم که هرگز به سرانجام نمي رسند

مشکلات زناشويي با همسرتان را با 10 قانون ساده حل کنيد!!

مشکلات زناشويي بين همسران يکي از مواردي است که در زندگي همه زوج ها بوده، هست و خواهد بود. اما يک سري قوانين ساده وجود دارد کهمي تواند به حل شدن اين مشکلات کمک کند. اين قوانين عبارتند از :

اين نشانه ها ميگويد دختري که دوستش داريد، زن واقعي زندگيتان است يا نه!

انتخاب همسر يکي از بزرگترين مسائل براي دختران و پسران مجرد است و هميشه اين سوال در ذهن پسران ايجاد مي شود که آيا دختري که دوستش دارند مي تواند زن واقعي زندگي شان باشد يا نه؟ براي گرفتن پاسخ اين سوالتان کافي است اين نکته ها را بدانيد

حرف هاي ممنوعه در رابطه با همسر!

يک سري حرف هايي وجود دارد که اگر به همسرتان بگوييد مي تواند زندگي عاشقانه و رمانتيک شما را تلخ کند. در اين مقاله اين حرف هاي ممنوعه را به شما مي گوييم

رابطه تان با جنس مخالف پر از عشق است يا شهوت؟ با اين نشانه ها بفهميد!

تشخيص عشق و شهوت به هر عاشق و معشوقي اين فرصت را مي دهد که بهتر تصميم بگيرد و بداند که فرد مقابل چه نيت و هدفي دارد. در ادامه اين مطلب شما را با حرکات و نگاه هاي عاشقانه و يا فريب دهنده آشنا مي کنيم.

چهار سال پيش با مردي به همسرم خيانت کردم!

خانمي 35 ساله هستم که چهار سال پيش ناآگاهانه به همسرم خيانت کردم و از اون جدا شدم. بعد از يک سال رجوع کردم ولي الان همسرم به من زخم زبان مي دهد. نمي دانم چه کنم؟

آتش عشق همسرتان را با اين کارهاي کوچک و ساده شعله ور کنيد!!

در اين مطلب کارهاي ساده اي را که با انجام شان نه تنها لبخند بلکه خاطرات خوشي را در دل عشق زندگي تان حک خواهيد کرد، برايتان آورده ايم تا شما هم درس بگيريد و رابطه اي مستحکم تر از قبل براي خود بسازيد

چرا زنان به شوهرشان خيانت مي کنند؟

در زندگي هاي زناشويي امروزي خيانت يکي از مشکلات زوج ها است که باعث اصلي طلاق و جدايي آنهامي شود. بيشتر در مباحث مطرح مي شود که مردان به همسرشان خيانت مي کنند ولي هستند خانم هايي که به همسرشان خيانت مي کنند. ما دراين مقاله علت خيانت زن به شوهرش را بررسي مي کنيم

اين خصوصيات مردانه، زنان را جذب مي کند!

برخي از خصوصيات مردانه وجود دارند که باعث مي شوند مردان توسط زنان جذب شوند. در اين مقاله اين خصوصيات مردانه اي که باعث جذب شدن توسط زنان مي شود را ذکر مي کنيم.

اختلاف سني در ازدواج،دختر بزرگتر باشد يا پسر؟چقدر تفاوت سني مناسب است؟

اختلاف سني در ازدواج يکي از موضوعاتي است که هميشه بحث بر سر آن بسيار زياد است و تمام کارشناسان بر سر اين موضوع بحث دارند که بهترين اختلاف سني بين دختر و پسر چقدر بايد باشد؟

چرا مردان امروزي از زن شان کتک مي خورند؟

اين روزها صحبت در مورد شوهر آزاري بسيار زياد است و مردان بسياري با مراجعه به دادگاه از همسرآزاري زن شان شکايت کرده اند. در اين مقاله به بررسي اين مشکل پرداخته ايم.

من و برادرم هر دو عاشق يک دختريم!!

عشق و ازدواج يکي از مسائل مهم و پيچيده جوانان امروزي است. در اين مقاله جواني مطرح کرده است که عاشق دختري است که برادرش از او خواستگاري کرده و خود دختر هم خبر ندارد.

شکست عشقي تان را با مسکن هاي خطرناک مداوا نکنيد!!

شکست عشقي يکي از مشکلاتي است که ممکن است براي هر انساني در هر زماني به وجود بيايد. تنها کاري که شما بايد انجام دهيد اين است که از يکسري بايدها و نبايدها مهم بعد از شکست عشقي تان مطلع باشيد.

چرا پسرهاي امروزي عاشق دختري همسن مادرشان مي شوند؟!!

عاشق شدن پسرهاي اين دوره و زمانه قصه اي بس طولاني دارد. پسرهاي امروزي بيشتر دوست دارند با دخترهاي بزرگتر از خودشان ازدواج کنند. پسري 25 ساله هستم که عاشق دختري شده ام که 6 سال از من بزرگتر است. با اين عشق و عاشقي چه کنم؟

دختري 16 ساله و به شدت عاشق پسري 20 ساله شده ام!!!

عاشق شدن در سنين پايين يکي از مشکلات هميشگي نوجوانان و جوانان است. در اين مقاله کارشناس مربوطهبه سوال يکي دختر نوجوان که عاشق يک پس جوان شده است پاسخ داده است.

به دليل نياز جنسي ام مي خواهم ازدواج کنم!!!

نياز جنسي يکي از نيازهاي اصلي هر انساني در هر سني است. اگر شما هم جزو دسته کساني هستيد که به دليل نياز جنسي اي که داريد مي خواهيد ازدواج کنيد بهتر است دست نگه داريد.

خطرناک ترين نوع ازدواج را بشناسيد!!

ازدواج يکي از بزرگترين مراحل زندگي براي هر دختر و پسري است و يکي از نکات براي داشتن يک ازدواج خوب، انتخاب صحيح همسر است. برخي از ازدواج ها که در اين دوره و زمانه رواج پيدا کرده است جزو دسته ازدواج هاي خطرناک هستند.

14 ازدواج پايدار هاليوودي که مي تواند سرلوحه تان باشد!

در ادامه اين مطلب قصد داريم شما را با برخي از سلبريتي هاي هاليوودي آشنا کنيم که عليرغم فراز و فرودهاي زندگي و اقتضائات ناخوشايند شهرت، همچنان در کنار هم باقي مانده و زندگي مشترکشان همچنان بردوام است.

مرد‌ان در آرزوي اين داشتن اين زنان هستند!

نمي‌خواهيم نصيحت‌تان کنيم که چطور همسرتان را راضي نگه داريد، بلکه مي‌خواهيم توصيه کنيم که چگونه در نوع خودتان بهترين باشيد و در عين حال به نيازهاي همسرتان هم توجه کنيد.

در رابطه با همسرتان هرگز اين کارها را نکنيد!!

در اين مقاله برخي از بايدها و نبايدهايي که سبب پايداري بيشتر عشق و رابطه زناشويي و عاطفي مي‌شوند را برايتان نوشته‌ايم تا با رعايت آنها، زندگي شادتر و آرام‌تري براي خود و عشقتان رقم بزنيد.

شوهرتان را با اين نکته ها حرف گوش کن کنيد!!

همواره يکي از خواسته هاي خانم ها در زندگي مشترک اين است که همسرشان به حرف آن ها گوش داده و عمل کند. اما اغلب خانم ها ازين مساله شکايت دارند و تمايل دارند اين رفتار همسر خود را تغيير بدهند. تا انتهاي مطلب با ما همراه باشيد تا راه حل اين مشکل را از زبان دکتر روان شناس بشنويد.

معيارهاي ازدواج موفق + چند نکته طلايي که هر دختر و پسري بايد بداند

انتخاب همسر از حساس ترين و مهم ترين مراحل زندگي هر فردي مي باشد. اين انتخاب بايد آگاهانه و با شناخت صورت گيرد. در اين مقاله شما را با موارد مهمي که قبل از ازدواج بايد دختران و پسران مد نظر قرار بدهند آشنا مي کنيم.

چرا خانم هاي بالاي 40 سال نيازهاي شوهرشان را تامين نمي کنند؟

بيشتر خانم هاي بالاي 40 سال مشکلي که با همسرشان دارند اين است که به نيازها و تمايلات جنسي همسرشان توجه کمي دارند. ما در اين مقاله با يک روانشاس در اين مورد صحبت کرده و اين مساله را ريشه يابي کرديم.

رهايي از عشق يک طرفه با 7 توصيه جالب!

گاه پيش مي آيد که کسي را دوست ميداريم اما او اين احساس را نسبت به ما ندارد! عشق يک طرفه يا دوست داشتن يک طرفه يکي از مسائلي ست که به لحاظ روحي و رواني لطمات زيادي را به فرد عاشق وارد مي کند. اما در اين موقعيت چه بايد کرد؟ در اين مقاله راهکارها و توصيه هاي لازم براي رهايي از افسردگي شکست عشقي و کنار امدن با اين واقعيت را گردآوري نموده ايم.

10 واقعيت جالب در مورد ازدواج دو ستاره اصلي سريال Game Of Thrones

رز لزلي Rose Leslie و کيت هرينگتون Kit Harington بازيگران اصلي سريال بازي تاج و تخت Game Of Thrones چند هفته پيش با يکديگر ازدواج کردند. در اين مطلب شما را با واقعياتي در مورد اين دو و ازدواجشان آشنا کنيم که بدون شک براي شما طرفداران اين سريال جالب خواهد بود.

در مورد مسائل جنسي از چه سني و چگونه با کودک صحبت کنيم؟

صحبت در مورد مسائل جنسي با کودکان يکي از سخت ترين کارها براي والدين است. اگر شما هم نمي دانيد از چه سني و چگونه بايد در مورد مسائل جنسي بايد با کودک تان صحبت کنيد، حتما اين مقاله را بخوانيد.

12 خطاي دخترانه در ازدواج که بايد مراقب باشيد!!

12 مورد وجود دارد که دختر خانم‌ها را در همان شروع انتخاب و تصميم‌گيري براي ازدواج به اشتباه مي‌اندازد. به عبارت ديگر، بايد براي انتخاب همسر مناسب از اين 12 خطا دوري کنيد.

روانشناسان مي گويند هرگز با اين مردان ازدواج نکنيد!!

ازدواج در اين روزها به يکي از سخت ترين کارها و انتخاب ها تبديل شده است. در انتخاب همسر فاکتورهاي بسياري وجود دارد که خصوصيات فردي مهم ترين آنها است. در اين مقاله به شما خصوصيات مرداني را مي گوييم که نبايد با آنها ازدواج کنيد.

اشتباهات زنان عاشق در زندگي مشترک!!

اگر عاشقانه شوهر خود را دوست داريد و همواره در برابر او از خودگذشتگي مي کنيد لازم است زمينه کمي در رفتار خود تجديد نظر داشته باشيد. چرا که ازخودگذشتگي بي حد امکان دارد به رابطه شما لطمه وارد کند. در اين مقاله اشتباهاتي که زنان عاشق در رابطه با همسر خود مرتکب مي شوند را گرداوري نموده ايم! در ادامه با ما همراه باشيد.

ازدواج سالمندان و نکاتي که در اين ازدواج ها بايد رعايت شود

يکي از چالش هاي دوران کهنسالي احساس تنهايي است. برخي کهنسالان به اين منظور تصميم به ازدواج مي گيرند. اما انتخاب شريک زندگي در سنين کهنسالي همچون جواني بايد طبق ملاک هايي صورت گيرد. به اين بهانه مهم ترين مواردي که بايد در ازدواج هاي کهنسالي به آن توجه نمود را به اختصار توضيح مي دهيم.

بهترين رفتار با همسر خودشيفته و خودخواه!!

اختلال شخصيت خودشيفته که امروزه در برخي موارد به دليل رواج تک فرزندي و تربيت ناصحيح شکل مي گيرد مي تواند در آينده ي زندگي مشترک افراد، مشکلات بزرگي را به وجود آورد. در اين مقاله به بررسي شخصيتي افراد خودشيفته و رفتار صحيح با آن ها از زبان متخصص اعصاب و روان مي پردازيم.

با اين ترفندها همسرتان را مانند روزهاي اول ازدواج تان عاشق کنيد!

روانشناسان بر اين باورند که بهترين راهکار براي جلوگيري از خاموش شدن آتش عشق و محبت اوايل زندگي، توجه به نکاتي است که همچنان زندگي شما را پر شور و هيجان مي‌کند. براي موفقيت در زندگي بهتر است به چند سوال ساده پاسخ دهيد

چرا رابطه جنسي من و همسرم ديگر لذت بخش نيست؟

بسياري از زوج هاي جوان از کم شدن لذت جنسي شان در ازدواج شکايت دارند و سوال شان اين است که چرا هر چه سن ازدواج بالا مي رود، لذت رابطه جنسي هم کمتر مي شود؟

اوقات فراغت فرزند خود را با چه کلاس هاي تابستاني پر کنيم؟

با شروع تعطيلات تابستاني يکي از چالش هاي والدين، پر کردن اوقات فراغت فرزندشان با کلاس هاي تابستاني مختلف مي باشد. اما در بين آنان سوالي مطرح است که چه کلاس تابستاني ثبت نام کنند تا به بهترين شکل ممکن اوقات فراغت فرزندان سپري شود. و يا اين که اصلا نيازي به اين کلاس ها هست يا خير؟ در اين مقاله به اين سوالات والدين پاسخ مي دهيم.

کتاب کودک، چطور يک کتاب خوب براي فرزندمان انتخاب کنيم؟

همه ما به اهميت کتاب و کتابخواني از دوران کودکي واقف هستيم. اما همواره والدين دغدغه انتخاب کتابي مناسب براي فرزند خود را دارند. در اين مقاله شما را با ملاک ها و معيارهايي که بايد در انتخاب کتاب فرزندتان در نظر بگيريد آشنا مي نماييم.

اين جملات آتش دعواي شما و همسرتان را شعله ور ميکند، مراقب باشيد!

براي آنکه بحث و گفتگوتان به دعوا کشيده نشود به شما توصيه ميکنيد که هرگز از اين جملات استفاده نکنيد چرا که تنها با گفتن اين جملات مردتان را عصباني مي کنيد و اتش دعوا را شعله ور تر....

رابطه جنسي اول صبح و فوايدي که براي بدن تان دارد!

براي اينکه صبح بعد از بيدار شدن از خواب رابطه‌ي جنسي نداشته باشيد هيچ دليلي وجود ندارد و براي‌تان مي‌گوييم چرا بهتر است رابطه‌ي جنسي را در روتين صبحگاه‌تان قرار دهيد.

4 مهارتي که مردان براي موفقيت در زندگي مشترک بايد بدانند!

هم زنان و هم مردان براي موفق شدن در زندگي مشترک شان بايد مهارت هاي کاربردي و مهمي بدانند، به همين بهانه در اين مقاله مهارت هايي که مردان براي موفقيت در زندگي مشترک شان بدانند را مي گوييم

با همسر دروغگو چه بايد کرد؟ چرا زن و شوهر به يکديگر دروغ ميگويند؟

يکي از ارکان اصلي زندگي زناشويي صداقت و اعتماد مي باشد. با دروغ گرفتن و عدم صداقت يکي از زوجين، اعتماد از بين مي رود و روابط زوجين با خطرات جدي مواجه مي شود. حال ببينيم در اين شرايط براي بهبود روابط زناشويي در زندگي چه بايد کرد.

اين نشانه ها ميگويد شما و همسرتان واقعا عاشق يکديگر هستيد يا نه؟

بسياري از زوج هاي جوان عاشقانه با هم ازدواج کرده و زندگي زناشويي شان را شروع مي کنند ولي با گذشت زمان اين زندگي به شکست خورده و از هم مي پاشد. در اين مقاله به شما نشانه هايي را مي گوييم که به شما مي گويد آيا شما و همسرتان عاشقان واقعي هستيد يا نه؟

مي خواهيد در ازدواج تان موفق باشيد؟ اين 5 نکته را بدانيد!

انتخاب همسر يکي از مهيج‌ترين اتفاقات زندگي است. اما همين اتفاق مهيج اگر با عقل و منطق رقم نخورد، يکي از تلخ‎ترين رويدادهاي ممکن يعني طلاق را به دنبال خواهد آورد. در اين يادداشت به پنج موضوعي که بايد در زمان انتخاب همسر به آن‌ها توجه کنيد مي‌پردازيم.

17 راز مردانه که هرگز به زبان نمي آورند!!

حقايقي درباره مردان وجود دارد که آن ها هيچ گاه به زبان نمي آورند اما دانستن اين رازها در بهبود روابط زناشويي بسيار موثر است. در اين مقاله 17 راز مردانه که دنياي آنان را از دنياي خانم ها متمايز مي کند گردآوري نموده ايم. با ما همراه باشيد.

چگونه مانند روزهاي اول ازدواج عاشق بمانيم؟

بيشتر زوجها با گذشت زمان گرماي ازدواج و عشق شان کمتر شده و ديگر مانند روزهاي اول آشناي شان نيستند. در اين مقاله قصد داريم 7 راز يک زندگي زناشويي هميشه عاشق را به شما معرفي کنيم.

اين نشانه ها مي گويد همسرتان ديگر شما را دوست ندارد!

در زندگي زناشويي هيچ چيزي براي دو طرف سخت تر از شنيدن عبارت " دوستت ندارم " نيست. اگر شما هم در زندگي با شريک زندگي تان اين نشانه ها را ديديد، به دوست داشتن همسرتان کمي دقت بيشتري کنيد.

صحبت با همسر

صحبت کردن با همسر يکي از نکات اصلي

عاشق يکي از فوتباليست هاي معروف شده ام!!

دختري هستم که عاشق يکي از فوتباليست هاي مشهور شده ام و حتما بايد تمام بازي هايش را زنده تماشا کنم. ميخوام به اون برسم، نمي دانم چه کنم؟

حسادت فرزند اول به نوزاد، راه هايي که پدر و مادرها بايد بدانند

حسادت در خصوص بچه اولي‌هايي که برادر يا خواهر جديد دارند اتفاقي طبيعي است. راهنمايي‌هايي که اينجا براي شما در نظر گرفته‌ايم کمکتان مي‌کند تا در هر فاصله سني که بين بچه‌ها هست، بتوانيد بهترين راهکار را انتخاب کنيد.

پول در رابطه زناشويي، همه آنچه بهتر است بدانيد!!

مسائل مالي يکي از موضوعات مهم در زندگي زناشويي است که اگر مديريت نشود مي تواند به يک بحران بزرگ بين زن و شوهر تبديل شود. براي اين که شما هم در زندگي زناشويي تان دچار اين بحران دردسرساز نشويد پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را بخوانيد.

کدام رابطه ها با جنس مخالف ماندگار مي شود؟

در اين مطلب عوامل و نشانه‌هايي را به شما مي‌گوييم که با آنها مي‌توانيد پيش بيني کنيد با طرف مقابل‌تان زندگي شاد و ماندگاري خواهيد داشت يا خير. البته يادآوري مي‌کنيم که لازم نيست تمام اين نشانه‌ها را داشته باشيد تا به اين نتيجه برسيد که رابطه‌ي شما هميشگي است.

چگونه کودک حرف گوش نکن را تربيت کنيم؟

مطيع نبودن بچه‌ها و ناديده گرفتن دستورهاي والدين يکي از بزرگترين مشکلات پدر و مادرها است. بچه‌هاي امروزي خيلي راحت حرف شما را مي‌شنوند و کار خودشان را مي‌کنند!

بررسي جالب و روانشناسانه ازدواج ملي و سيامک در فيلم "ملي و راه هاي نرفته اش"

داستان فيلم «ملي و راه هاي نرفته اش» محصول تازه شبکه نمايش خانگي به اين صورت است که «مليحه»، دختر جوان و کم تجربه، عاشق جواني به نام «سيامک» مي شود و برخلاف ميل خانواده با او ازدواج مي کند اما در زندگي مشترک اتفاقات تلخي برايش مي افتد و در پايان ... .

اگر زندگي زناشويي عاشقانه مي خواهيد با همسرتان بحث و جدل کنيد!!

بحث و جدل در زندگي زناشويي يکي از موارد گريز ناپذير است و تمامي زوج ها در طول زندگي زناشويي شان با هم دعوا مي کنند. در اين مقاله قصد داريم فوايد اين بحث و جدل هاي زناشويي را به شما بگوييم.

پاسخ به 15 سوال رايجي که مردان در مورد زنان دارند!

چندي پيش يک تيم تحقيقاتي توانست به جواب اين مهم دست يابد و طي يک مدت زماني، احساسات آقايان را نسبت به رفتار، کردار و چهره همسرشان بپرسيد، بخوانيد، جالب است.

والدين عزيز! مراقب نوجوان عاشق پيشه تان باشيد

نوجواني که عاشق مي شود، در همه حال حتي درس خواندن و خوابيدن در فکر اين موضوع هستند. اينجاست که نقش اطرافيان به خصوص خانواده بايد پررنگ تر باشد تا نوجوان اشتباه بزرگي را مرتکب نشود. در مطلب امروز هم درباره ي عشق در نوجواني با هم حرف خواهيم زد.

چرا در يک رابطه دونفره با جنس مخالف احساس تنهايي مي کنيم؟

احساس تنهايي کردن ربطي به مجرد يا متاهل بودن ندارد و افراد متاهل زيادي هستند که احساس تنهايي مي‌کنند. يعني حتي آنهايي که در يک رابطه قرار دارند هم ممکن است احساس تنهايي کنند و اين موضوع همين مطلب است.

هوس ازدواج دارم، ولي خانواده ام مخالفند!

پسري هستم 21 ساله، هوس ازدواج دارم و ميخواهم ازدواج کنم اما خانواده ام مخالف هستند و به من توجهي نمي کنند، نمي دانم چه کنم؟

همسرم به من خيانت کرده، چگونه او را ببخشم؟ از او جدا شوم؟

خيانت يکي از مشکلات بزرگ هر زندگي زناشويي است که تمام ابعاد زندگي را تحت الشعاع قرار مي دهد. اگر شما هم خداي نکرده با مشکل خيانت همسرتان واجه شديد و ميخواهيد به زندگي تان ادامه دهيد ولي نمي دانيد چگونه او را ببخشيد اين مطلب را بخوانيد.

سياست هاي مردانه براي جادو کردن زنان!!

ما در اين مطلب مهمترين و اساسي ترين سياست هاي مردانه اي را به شما خواهيم گفت که باعث مي شود همسرتان چشمش را بر تمام بدي هاي شما ببندد و زندگيتان روز به روز عاشقانه تر شود.

با اين نکته ها يک دختر شاد و قوي تربيت کنيد!!

تربيت دختران کمي پيچيده است همه‌جا شما با تبليغات دختران قوي و تأثيرگذار و دستاوردهاي چشمگير آن‌ها روبرو مي‌شويد اما افسردگي و اضطراب تهديدي بسيار واقعي براي دختران است. ما در اينجا به شما راهکارهايي ارائه مي‌دهيم تا به‌رغم همه مشکلات دخترتان بهترين و کامل‌ترين خودش باشد.

تست روانشناسي ازدواج : 15 سوال کليدي که به شما مي گويد ازدواج تان موفق است يا نه؟

ازدواج در زندگي هر دختر و پسري مهم ترين مرحله است. شما هم اگر ميخواهيد بدانيد که ازدواج تان يک ازدواج موفق است، پيشنهاد مي کنيم 15 سوال تست زير را انجام دهيد.

اگر کودک تان رابطه جنسي شما را ديد!!

گاهي والدين ممکن است به دلايل مختلفي و سهل انگاري باعث شوند فرزندشان رابطه جنسي آنها را ببيند. در اين موقع بهترين برخورد با اين کودکان چيست؟

در دوران نامزدي لطفا زن و شوهر واقعي نباشيد!!

امروزه به دليل شرايط کاري دختر و پسر، زندگي کردن نامزدها زير يک سقف قبل از ازدواج تان بسيار رواج پيدا کرده است. در اين مقاله قصد داريم ضررهاي اين مدل نامزدي را براي شما بگوييم.

اين 7 مدل دختر، پسران را فراري مي دهند!!

دختران از نبود يک پسر ايده آل به عنوان همسر آينده هميشه در گله و شکايت هستند، اما از اين غافل اند که برخي از خصيصه هاي غيرذاتي که در خودشان پرورش داده اند مانع از ازدواج کردن و نبود خواستگار مناسب برايشان شده است.

اخبار خواندنی

دختري که عاشقش هستم خواستگار دارد!

با ترس کودک از دندانپزشکي چه کنيم؟

مردان بخوانند: اين رفتارها همسرتان را آزار مي دهد، مراقب باشيد!!

7 جمله دردسر ساز در دعواهاي زناشويي

9 راز زنانه براي جذب همسر!!

خط قرمز هايي که در انتخاب همسرتان اهميت ندارند!!

4 جمله مخرب و ممنوع در زندگي زناشويي!!

جدا کردن اتاق خواب کودک، چه سني براي اين کار بهتر است؟

با اين توصيه ها بانوي اول شوهرتان شويد!

چرا جوانان تمايلي به ازدواج ندارند و برعکس دليل رواج ازدواج سفيد چيست؟

ازدواج با مردي با اين خصوصيات، ممنوع!!

13 رازي که هر زني در مورد شوهرش بايد بداند!!

چگونه به کسي که علاقه دارم عشق ام را نشان بدهم؟

اين دسته از پسران هيچ وقت با شما ازدواج نمي کنند!!

نق زدن کودکان و راه هايي که والدين براي کنترل آن بايد بدانند

5 توصيه زناشويي که زندگي تان را نابود مي کند!!

همسرتان نسبت به شما سرد و بي توجه شده؟راه حل شما اينجاست!!

اگر فکر مي کنيد نامزدتان در حال خيانت به شماست اين سوالات را از او بپرسيد!!

اگر همسرتان اين نشانه ها را دارد بدانيد که يک وفادار واقعي است!

براي خواستگاري از دختر مورد علاقه ام استرس دارم، چه کنم؟

اگر شوهرتان اين خصوصيات را دارد، يک جنتلمن واقعي است

شوهرم را دوست ندارم، با مردان ديگر ارتباط تلفني دارم!!

نشانه هاي همسر عاشق واقعي در زندگي مشترک چيست؟

رازهاي مگو به همسر، که هر زن و مردي بايد بداند!

نشانه هاي خطرناک کم شدن عشق در زندگي زناشويي!!

مي خواهم يک کودک خوشبين تربيت کنم، اما چگونه؟

اين مدل همسران ايام عيد را تلخ مي کنند!!

چرا رابطه شما با خانواده همسرتان به بن بست رسيد؟

چرا رابطه زناشويي من و همسرم سرد شد؟

چرا ازدواج هاي امروزي را ازدواج هاي آدامسي مي نامند؟!

ديازپام همسرتان باشيد!!

چگونه حرفهاي زشت را از ذهن کودک پاک کنيم؟

فرزندي 4 ساله دارم و پسر مجردي از من خواستگاري کرده است

آقايان بخوانند:روشهاي غافلگير کردن همسر در روزهاي پاياني سال

5 زبان عشق که هر زن و شوهري بايد بداند!

چرا نبايد کودکان را آرايش کنيم؟

باورهاي رايج و غلطي که هر دختر و پسري درباره عشق و ازدواج دارد!!

چرا زن و شوهر بعد از چند سال زندگي مشترک شبيه به هم مي شوند؟

کدام دوستي ها واقعا به ازدواج ختم مي شود؟

10 نشانه اي که احتمالا همسرتان در حال خيانت به شما مي باشد

اين رفتارهاي ساده، رابطه عاشقانه تان را خراب مي کند، مراقب باشيد!!

چگونه عشق قديمي خود را فراموش کنم؟

همسرم در تلگرام با افراد غريبه چت مي کند!!

شعله عشق همسرتان را با اين کارها چند برابر کنيد!!

4 کار زنانه در شبکه هاي اجتماعي که مردان را از آنها بيزار مي کند!!

فرار دختران از خانه، دلايل و راه هاي پيشگيري

رازهايي زنانه براي جذب جنس مخالف!!

مردان بهتر است اين نکات را درباره زنان بدانند!!

عشق واقعي جنس مخالف را با اين نشانه ها بشناسيد!!

با اين روشها همسرتان را عاشق و ديوانه خود کنيد!

شوخي هاي ممنوعه مردان با همسرشان!

چه زماني عاشق شويم؟ کشش جنسي چه تاثيري دارد؟

چه کنيم کودک بعد از طلاق آسيب کمتري ببيند؟

چرا همسرم دائم در حال خيانت کردن به من است؟

اين عادت هاي بد همسرتان را براي هميشه از شما بيزار مي کند!!

ازدواج بدون رابطه جنسي عادي است؟

تست جالب همسرداري : در رابطه زناشويي يک همسر خوب هستيد، عالي يا معمولي

شوهر خيانتکار اين 10 نشانه را دارد، مراقب باشيد!!

ناخن جويدن کودکان، علت و راه حل هايي که والدين بهتر است بدانند

کدام اشتباه همسرم را در زندگي زناشويي ببخشم؟ کدام را نبخشم؟

5 اشتباهي که هر پدر و مادري در تربيت فرزندشان انجام مي دهند

آيا پسر مورد علاقه ام با من ازدواج مي کند؟

7 کار زشتي که مردان براي همسران خود انجام مي دهند!!

پسران قبل از وارد شدن به رابطه با جنس مخالف اين 6 نکته را حتما بدانند!!

تربيت کودک بد دهن، علت و راه حل

دلايلي که يک مرد شما را براي هميشه ترک مي کند!

بعد از طلاق، زنها و مردان ايراني چه مي کنند؟

خيانت مالي، جديدترين مشکل زن و شوهرهاي ايراني!

11 نکته که به شما مي گويد مردي واقعا عاشق شما است!!

6 شرطي که هر دختر و پسري براي ازدواج بايد داشته باشد

8 دليل که يک مرد به همسرش به راحتي خيانت مي کند!!

نکته هايي براي تربيت يکي يکدونه ها

همسر و فرزند دارم و ميخواهم با دختري که دوستش دارم ازدواج کنم!!

معيارهاي انتخاب همسر مناسب براي پسران و دختران را اينجا بخوانيد!

چگونگي خواستگاري دختر از پسر مورد علاقه اش، به بهانه خواستگاري از واليباليست معروف

چرا مردها فکر مي کنند همه چيز تمام اند و اشتباه نمي کنند؟

نکته هايي که مردان در بحث کردن با همسرشان بايد بدانند!!

چه هديه اي خانم ها را خوشحال مي کند؟

زنان از اين 7 دسته مرد بيزارند!!

کارهايي که مردان براي شادي همسرشان بايد انجام دهند

کودک تان قبل از 12 سالگي بايد اين کارها را انجام دهد

10 رفتار دخترانه و پسرانه براي داشتن يک زندگي عاشقانه

8 نشانه که مي گويد شوهرتان ديوانه وار عاشق شما است

ميخواهم شوهرم را از زني دور کنم، چطور او را جذب کنم؟

اين رفتارهاي زنانه هر مردي را جذب مي کند!

6 نشانه که همسرتان به اجبار عاشق شماست!!

اين زنان چه رازي دارند که شوهرشان، عاشق شان است؟

پدر و مادرم مدام با هم دعوا مي کنند، خسته شده ام

زندگي زناشويي شما اگر اين نشانه ها را دارد مسموم است!!

5 جمله اي که هيچ مردي نبايد به همسرش بگويد،حتي در بدترين شرايط!!

مردان به اين 7 دليل هر زني را ترک مي کنند!!

اين جملات را هرگز به شوهرتان نگوييد!!

ازدواج سفيد چيست؟ مصاحبه با زوجي که به صورت سفيد ازدواج کرده اند

والدين چگونه کودک را از طلاق شان مطلع کنند؟

مواردي که زنان در مورد مرد زندگي شان نمي دانند!!

همسرتان را با 5 روش هميشه عاشق نگه داريد!

چرا دختران تمايل دارند با مردي همسن پدرشان ازدواج کنند؟

حرف هايي که هر مردي دوست دارد از همسرش بشنود !

حقايقي که زنها در مورد خيانت همسرشان نمي دانند

پول تو جيبي را از چه سني به کودک بدهيم؟

همه آنچه در مورد عشق و انتخاب همسرتان بايد بدانيد!!

سوالات جنسي را در مراسم خواستگاري کي و چگونه بپرسيم؟

زبان بدن زني که عاشق شما است چگونه است؟

دخترهايي با اين خصوصيات هميشه مجرد مي مانند!!!

4 جمله اي که هيچ زني نبايد به شوهرش بگويد،حتي در بدترين شرايط!!

اين رفتار خانم‌ها روي مخ مردان است!

با 5 روش زير براي هميشه همسرتان را عاشق نگه داريد!!

علائم نشان‌ دهنده‌ آزار و اذيت اينترنتي نوجوانان را بشناسيد

4 ميم که مي تواند شما را در زندگي زناشويي تان خوشبخت کند

رابطه زناشويي در کشورهاي مختلف، از آمريکا تا کره

13 نشانه مردي که واقعا قصد ازدواج با شما را دارد

5 اشتباه زنانه که شوهر خوب را به شوهري بد تبديل مي کند!!

عاشق دوستِ معشوقه سابقم شدم!!

چرا همسرم حرف هايم را نمي فهمد؟

همسرم خيانت کرده، چگونه دوباره به او اعتماد کنم؟

والديني که پسر دارند بخوانند!!

ازدواج سفيد يعني چه و چرا جوانان امروزي به دنبال آن هستند؟

اين نشانه ها مي گويد رابطه زناشويي تان در خطر است!!

5 ويژگي زنانه که باعث جذب مردان مي شود!!

خط قرمزهاي روابط دختران و پسران در دوران دانشجويي

10 نکته ساده براي داشتن يک زندگي عاشقانه و رويايي

3 رازي که دست شوهرتان را رو مي کند!!

چگونه يک زن قاطع در مقابل شوهرم باشم؟

کودک آزارها چه کساني هستند؟

قبل از ازدواج با دختري ارتباط داشتم، مي ترسم همسرم بفهمد!

يک راهنماي کامل براي مادرشوهرها، اينگونه با عروس تان رفتار کنيد!!

چرا شوهرم با زنان غريبه خوش برخوردتر است؟

اگر مردي اين نشانه ها را دارد، بدانيد که عاشق تان است!!

دو کلمه اي که در زندگي زناشويي تان معجزه مي کند!!

شوهر نمونه براي خانم ها در زندگي زناشويي چه ويژگي هايي دارد؟

9 رازي که هر زني از شوهرش پنهان مي کند!!

با مردان عصبي اينگونه رفتار کنيد!!

چگونه از همکارم خواستگاري کنم؟

چگونه با پسر دلخواهم ازدواج کنم؟

اين 10 نشانه مي گويد هنوز براي ازدواج تان زود است!!

اگر پسري اين نشانه ها را دارد بدانيد که نيمه گمشده تان است!!

دروغ هاي رايجي مردان به همسرشان مي گويند

7 نکته اي که مردان دوست دارند همسرشان در مورد آنها بدانند!!

13 نصيحت شيرين پدر بزرگ و مادر بزرگ براي نوه هايشان

20 راز يک زندگي عاشقانه که فاش شد!!

14 دليل که نمي گذارد شما به دومين قرار ملاقات با جنس مخالف برسيد!!

راز رابطه زناشويي موفق کيت ميدلتون و پرنس ويليام چيست؟

مردان از اين مدل زنان فرار مي کنند!!

6 جمله اي که براي ازدواج تان سم است!!

5 دليلي که باعث مي شود عاشق جنس مخالف شويد!!

پسرم همه چيز را پرت مي کند!!

مردي که عاشق شما است اين نشانه ها را دارد!!

8 اختلافي که زن و شوهرها در مورد پول دارند!

کدام خصوصيت زنانه براي مردان بسيار جذاب است؟

9 جمله اي که زنان نبايد به شوهرتان بگوييد!!