آخرین اخبار

روابط عاطفي

مردان از اين مدل زنان فرار مي کنند!!

مردها از چگونه زن‌هايي دوري مي‌كنند؟ آيا در فكر آن هستيد كه همواره در قلب همسرتان جايگاه ويژه خود را حفظ كنيد؟ اگر يكي از خصوصيات زير را داريد از امروز آن را تغيير دهيد.

6 جمله اي که براي ازدواج تان سم است!!

جمله‌ هاي منفي به راحتي ازدواج‌هايي که ساليان سال ادامه داشته‌اند را ويران مي‌کند. اگر ارتباط و احترام بين شما و همسرتان ضعيف‌تر شده است، احتمالاً نگران زندگي‌ زناشويي تان شده‌ايد.

پسرم همه چيز را پرت مي کند!!

پسرم يک سال دارد و خيلي فعال و هميشه در حال جنب و جوش است. به تازگي تمام وسيله هايي که دستش باشد را بع سمت ديگران پرتاب مي کند. نمي دانم چه کنم

8 اختلافي که زن و شوهرها در مورد پول دارند!

مسائل مالي يکي از مهم ترين مسائل بين زن و شوهر در زندگي هاي زناشويي است. در اين مقاله 8 اختلاف رايجي که بر سر مسائل مادي در زندگي زناشويي وجود دارد را به شما مي گوييم.

کدام خصوصيت زنانه براي مردان بسيار جذاب است؟

تا به حال به اين فکر کرده ايد که کدام خصوصيات زنانه واقعا براي مردان جذاب هستند؟ منظور از خصوصيات زنانه لزوما زيبايي ظاهري نيست ! اما اين خصوصيات جذاب زنانه چيست ؟

دور ازدواج با اين مدل پسران را خط بکشيد!!

موضوع ازدواج اما براي دختران دم بخت و انتخاب همسر قدري پيچيده تر است. ما در اين گزارش درباره پسراني مي نويسيم که ازدواج با آنها شما را به دردسر مي اندازد.

رموز اصلي شوهرداري در زندگي زناشويي که خانمها بايد بدانند!!

ما فکر مي کنيم که چون به رشد جسمي و بلوغ جنسي رسيده ايم آمادگي ازدواج را پيدا کرديم. در اين مقاله مي خواهيم به شما خانم ها نکاتي را معرفي کنيم که رمز اصلي شوهر داري در زندگي زناشويي است.

با هوويم چه کنم؟!!

زني 44 ساله هستم که شوهرم حدود سال است با خانم ديگري ازدواج کرده است. بعد از 10 سال تحمل کردن خسته هستم و نمي دانم چه کنم؟

چرا بين من و شوهرم فاصله عاطفي افتاد؟

داشتن يک رابطه صميمي بين زن و شوهر، از اصلي ترين نکته ها براي داشتن زندگي مشترک موفق است. اگر بين شما و همسرتان هم فاصله عاطفي افتاده است، پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را بخوانيد.

اگر جنس مخالف تان اين 7 نشانه را دارد، بدانيد نيمه گمشده تان است!!

ما مي‌گوييم براي هر فرد چندين نيمه گمشده در دنياي واقعي وجود دارد و تنها کاري که بايد بکنيم اين است که يکي از آنها را براي خودمان پيدا کنيم. قطعاً فکر مي‌کنيد کار سختي است و نمي‌دانيد چطور مي‌توانيد تشخيص دهيد که کسي نيمه گمشده شما هست يا نه. ما کمکتان مي‌کنيم.

چگونه به پسر مورد علاقه ام پيشنهاد ازدواج دهم؟

اطرافيان همه به شما مي‌گويند خانم بايد صبر كند تا برايش خواستگار بيايد ولي شما مرد مورد علاقه خود را يافته‌ايد؛اگر شما هم گرفتار چنين وضعيتي هستيد اين مطلب مي‌تواند راهنماي خوبي براي شما باشد.

با بچه هاي موبايل به دست چه کنيم؟

موبايل براي بچه ها امروزي به يکي از ابزارهاي اصلي سرگرمي و تفريح تبديل شده و اين يکي از بدترين اتفاقات است.

همسرم را با زن غريبه اي در خيابان ديدم!!

لحظه اي که متوجه مي شويد همسرتان شما را فريب داده است همه چيز تغيير مي کند. اعتماد از بين مي رود و ديگر نمي توانيد آينده اي را در کنار کسي که به شما خيانت کرده و با فرد ديگري ارتباط برقرار کرده است تصور کنيد. حالا چه بايد کرد؟

مردان بخوانند!!خواسته هاي زنان از شوهرشان در هنگام مشکلات

براي مردها سخت است که بدانند در زمان سختي همسرشان چه بايد بکنند. به همين دليل از زنان سراسر دنيا خواستيم که تصورشان را درمورد اينکه چطور شوهرانشان مي‌توانند در زمان‌هاي سختي و استرس کمکشان کنند، بگويند.

مردان در شبکه هاي اجتماعي براي همسرم کامنت مي گذارند!!

همسرم به دليل تنهايي در شبکه هاي اجتماعي عضو است. من به صورت نامحسوس او را کنترل کردم و ديدم که با مردان بسياري در ارتباط است و به همين دليل رابطه ما کمرنگ شده است. نمي دانم چه کنم؟

5 دليل طلاق هاي زود هنگام امروزي!!

بر اساس آمار سازمان ثبت احوال، در سال 95 بيشترين طلاق مربوط به ازدواج هايي بوده که کمتر از يک سال از عمر آن ها گذشته است. در اين مقاله به 5 دليل اصلي اين طلاق هاي زودهنگام اشاره مي کنيم.

کيفيت رابطه جنسي تان را با سه ترفند بالا ببريد

از آنجا که يکي از دغدغه‌هاي اغلب زوجين اين است که چطور مي‌توانم کيفيت رابطه جنسي‌ام را بهتر کنم؟ در اين مطلب به مواردي اشاره مي‌شود که در اين زمينه مي‌تواند کمک‌کننده باشد.

روشهاي گفتن نه به کودک، بدون جيغ و داد!!

بيشتر کودکان وقتي کلمه نه را از پدر و مادر خود مي شنوند، لجبازي کرده و جيغ و داد مي کنند. براي جلوگيري از اين مساله پدر و مادرها بايد بدانند در چه مواقعي و چگونه به فرزندتان نه بگويند.

مردان از اين اخلاق هاي زنانه متنفراند!!

از تعدادي از آقايون سوال کرديم که اگر قرار باشد يک چيز در خانم‌ها انتخاب کنند که از آن بدشان مي‌آيد، چه چيز را انتخاب مي‌کنند؟ و 10 موردي که در زير مي‌بينيد، از جمله متداول‌ترين پاسخ‌ها بودند.

مادر شوهر شما جزو کدام مدل از مادر شوهرهاست؟!!

اگر مي‌خواهيم ارتباط بهتري با مادرشوهرمان داشته باشيم، بايد بتوانيم تفاوت‌هاي او را هم ببينيم. اين انواع مادرشوهر را ما مي‌توانيم عنوان کنيم. مادرشوهر شما در اين ليست جاي مي‌گيرد؟ اگر نه، مادرشوهر شما چه ويژگي‌هايي دارد؟

در رابطه جنسي تان با اين روشها تنوع ايجاد کنيد!!

رابطه جنسي در طولاني مدت کسل کننده و يکنواخت مي شود. براي رهايي از اين يکنواختي فقط کافي است کارهايي را به روابط تان اضافه کنيد تا ميل جنسي‌تان تقويت شود.

پدر و مادرم آرزوي مرگم را دارند!!

نوجواني هستم که هر وقت کار اشتباهي انجام مي دهم پدر و مادرم آروزي مرگ من را دارند. از زندگي متنفر شده ام، نمي دانم چه کنم؟

آقايان حتما اين مقاله را بخوانند!!

در زندگي مشترک، ايجاد رابطه‌اي که هميشه پُر از عشق و شور و سازگاري باشد، کار راحتي نيست. اما راههايي وجود دارد که مي‌توانيد به همسرتان کمک کنيد تا جايي که ممکن است شاد و راضي باشد.

کليد موفقيت در ازدواج هاي امروزي کشف شد!!

يکي از علت ههاي اصلي طلاق هاي امروزي نداشتن تفاهم بين دختر و پسر است. و اما سوالي که مطرح مي شود اين است که براي داشتن تفاهم در زندگي مشترک چه کارهايي بايد انجام دهيم؟ با ما همراه شويد تا جواب اين سوال را بدانيد.

آقايان، اين حرفهاي همسرتان را باور نکنيد!!

بايد توجه داشت که دروغ گفتن از هر نوع، روابط را سست کرده و مشکلاتي به وجود مي‌‌آورد. در ادامه اين مقاله در مورد دروغ‌هايي که معمولا خانم‌ها مي‌گويند توضيح داده شده است.

عاشق اين دسته از مردان نشويد!!

اگر مردي که در زندگي‌تان است چند مورد از اين خصوصيات را دارد، زمان آن رسيده است که به او «نه» بگوييد.

چگونه به سوالات جنسي کودکان پاسخ دهيم؟

کودکان از زماني که سخن گفتن را مي‌آموزند، مي‌توانند سوالاتي را بپرسند که پاسخ به آن‌ها هميشه ساده نخواهد بود. کودکان بسيار کنجکاو هستند و مرتب سوالاتي در مورد پديده‌هاي مختلف مطرح مي‌کنند.

قبل از بازگشت به رابطه عشقي شکست خورده تان بخوانيد!!

اگر رابطه عاطفي شما دچار مشکل شده است و از عشق زندگي تان جدا شده ايد، حتما مي دانيد که اين اتفاق چه تجربه سختي بوده است. شما مي توانيد اين شانس را بار ديگر به خود و شريک زندگي تان دهيد اما قبل از آن بايد مواردي را در نظر بگيريد.

بعد از دعواهاي زناشويي اين اشتباهات را نکنيد

زن و شوهرها پس از بحث با هم کارهاي اشتباهي را انجام مي دهند که به تثبيت و طولاني تر شدن ناراحتي بسيار کمک مي کند.در ادامه به برخي از اين اشتباهات اشاره خواهيم کرد.

جلوي اين افراد هرگز به همسرتان بي احترامي نکنيد!!

متاسفانه گاهي برخي زنان در مواجهه با تنگناها، به جاي سخنان احترام آميز از الفاظ ناشايست، فحاشي و انتساب صفات منفي استفاده مي کنند و نمي دانند که تکرار اين اعمال، زمينه را براي بروز رفتارهاي نامناسب از جانب مردان فراهم مي کند.

آقايان، بايد همسرتان را به اين 6 نفر ترجيح دهيد!!!

اين عهد و پيمان نه تنها ارجمند و مقدس است بلکه، پايبندي به اين قول، کليد ايجاد روابطي محکم و پابرجاست. پس اگر دوست داريد روابط شما، هميشگي باشد، بايد همسرتان را به اين شش نفر در زندگي‌تان ترجيح دهيد.

همسرم عاشق رئيس جوان اش شده است!!

همسرم چند ماه پيش در شرکتي کار مي کرد و بعد کارش را رها کرد. به تازگي متوجه شدم که به رئيس جوان اش علاقه مند شده بود و دليل ترک کارش هم همين بوده است. نمي دانم همسرم اين زن را فراموش کرده يا نه؟

دور مرداني با اين خصوصيات را يک خط قرمز بکشيد!!

طبيعي است که ميان شما و مرد زندگي تان اختلاف نظرهايي باشد؛ اما برخي از رفتارهاست که با هيچ بهانه اي توجيه نمي شود. شما زن قدرتمندي هستيد، بايد قدر خود را بدانيد و به هيچ کسي، حتي مرد زندگي تان، اين اجازه را ندهيد تا با شما چنين رفتارهايي داشته باشد

5 نياز مردانه اي که زنان بايد به آنها توجه کنند!!

نيازهاي هر مردي متفاوت است اما به گفته‌ي Willard F. Harley، بيشتر مردها نيازهاي اساسي يکساني دارند. هر چند هر انساني منحصر به فرد است اما اين نيازهايي است که بيشتر آقايان دارند.

پسري که عاشق واقعي شما است اين نشانه ها را دارد!!

پسري که به شما علاقه دارد تغييراتي در رفتار، حرکات و صحبت هايش ايجاد مي شود. اگر شما هم به يکي از همکاران يا هم کلاسي هاي تان شک کرده اين حتما اين ماله را بخوانيد. در اين مقاله نشانه هاي يک مرد عاشق را به شما مي گوييم.

چرا عشق قديمي ام را نميتوانم فراموش کنم؟

برخي از افراد وقتي رابطه عاطفي شان تمام مي شود هرگز نمي توانند عشق قديمي شان را فراموش کنند. براي اين افراد کنار آمدن با مساله جدايي بسيار سخت و دشوار است.

مراقب اين اشتباهات در رابطه با جنس مخالف باشيد!!

برخي اشتباهات هستند که در رابطه با جنس مخالف باعث ايجاد مشکلاتي مي شود.پيش از پرداختن به اين اشتباهات ابتدا بايد يادآوري کنيم که ما در مورد رابطه‌اي حرف مي‌زنيم که اساساً رابطه درست و سالمي است. در مورد رابطه‌اي که در آن شما آدم اشتباهي را انتخاب نکرده‌ايد.

آداب رستوران رفتن را چگونه به کودک ياد بدهيم؟

وقتي بچه داريم ديگر نمي توانيم راحت به رستوران و ميهماني هاي رسمي بريم. در اين مطلب به شما مي گوييم که با يک بازي به راحتي مي توانيد آداب رستوران رفتن را به کودک تان ياد بدهيد.

يک هشدار جدي به همسران، از اين کار به شدت دوري کنيد!!

بر اساس اين مطالعه، وقتي زوجي يکديگر را براي ازدواج انتخاب مي‌کنند تصور و احساسي خوب نسبت به يکديگر دارند تا زماني که يکي از آن‌ها در ذهن يا به زبان طرف مقابل يا زندگي‌شان را با ديگري مقايسه کند.

در دعوا با همسرتان با اين ترفندها پيروز شويد!!

دعواهاي زناشويي هميشه به معني ازدواج ناموفق نيست. گاهي سکوت و انکار مشکلات زندگي مشترک بيشترين ضربه را به روابط زناشويي مي زند. بايد حرف بزنيد البته اين کار نياز به مهارتي دارد که بايد ياد بگيريد.

ترفندهايي مردانه براي تسخير قلب همسر!!

به دست آوردن و تسخير قلب زنان يکي از اصلي ترين نکته هايي است که آقايان بايد در زندگي زناشويي بدانند. با ما همراه شويد تا اين ترفندها را به شما معرفي کنيم.

اين عکس هاي فرزندتان را در شبکه هاي اجتماعي پخش نکنيد

از زماني که کودک چشم باز مي‌کند، مادر يا پدر با گوشي موبايل بالاي سر او ايستاده‌اند و با يک چشم مسلح جزيي‌ترين اتفاقات روزانه کودک را ضبط مي‌کنند. اين ماجرا هر روز از صبح تا شب تکرار مي‌شود. يک روانشناس کودک اين مساله را مورد بررسي قرار داده است.

ترفندهاي مهم شوهرداري که زنان بايد بدانند!!

شما خانم عزيز؛ آيا از شگردهاي همسرداري و سياست هاي زنانه اطلاع داريد؟ براي اينکه بتوانيد رابطه خود را با همسر خود محکم‌تر کنيد، حتما اين مطلب مفيد را بخوانيد.

نشانه هاي آزار جنسي در کودک که هر پدر و مادري بايد بداند

سازمان بهداشت جهاني يکي از هر 5 دختر و يکي از هر 13 پسر مورد آزار جنسي قرار مي‌گيرند. به هر حال اين عدد در ايران هم تکان دهنده است. اين خيلي فاجعه بزرگي است و هيچ کس نمي‌خواهد اتفاق بيفتد اما چرا متجاوز موفق مي‌شود که يکي از هر 5 دختر بچه را مورد آزار قرار دهد؟

کدام مردان به همسرشان خيانت مي کنند؟

مردان خيانتکار تعدادشان از زنان خيانتکار بيشتر است. در اين مقاله به شما مي گوييم که کدام دسته از مردان بيشتر به همسرشان خيانت مي کنند.

قبل از بچه دار شدن در مورد اين مسائل با همسرتان حرف بزنيد

هر چه بيشتر خود را آماده موقعيت هاي مختلف کنيد و از قبل بيشتر با برنامه پيش برويد، بهتر مي توانيد از تجربه بچه دار شدن لذت ببريد. مسائلي که در ادامه مطرح مي شود، مسائل مهمي است که بايد درباره آن با هم صحبت کنيد .

رابطه جنسي تان را با اين روشها قوي تر کنيد

7 کاري که در اينجا به شما معرفي مي‌کنيم نه تنها کمک مي‌کند رابطه‌جنسي بهتري را تجربه کنيد، بلکه رابطه‌تان را به طور کل قوي‌تر مي‌کند.

راز خوشبختي زوج هاي خوشبخت، اين بار از زبان خودشان!

ما به سراغ زوج هاي خوشبخت رفتيم و از آنها علت موفقيت زندگي مشترک شان را جويا شديم. سوال ما از آنها اين بود: «راز خوشبختي تان را در يک جمله برايمان بگوييد.» آنها نيز پاسخ هاي جالب و متنوعي به ما دادند که در اينجا برخي از کاربردي ترين هاي آنها را برايتان آورده ايم. اميدواريم اين جملات براي زندگي مشترک شما نيز به کار آيند.

بهترين واکنش به همسري که دروغ مي گويد چيست؟

با يک دروغگو ازدواج کرده‌ايد؟ اگر اينطور است پس احتمالا با بي‌اعتمادي، تلخي و خشم در روابط تان دست و پنجه نرم مي‌کنيد که دليل‌شان همين دروغگويي است. اين مطلب را بخوانيد تا بفهميد با يک همسر دروغگو چگونه بايد رفتار کنيد.

محکم کردن ازدواج و زندگي زناشويي با 8 نکته کليدي

اگر از افرادي هستيد كه ميخواهيد از تجربه‌هاي ديگران استفاده كنيد و چنانچه تصميم به آغاز زندگي مشترك گرفته‌ايد، به اين هشت نكته توجه كنيد تا از برخي واقعيت‌هاي مهم و هشدار دهنده درباره ازدواج آگاه شويد.

چگونه زني جذاب و زيبا باشيم؟

بيشتر خانم ها به دنبال جذاب بودن هستند. پس بياييد باهم ببينيم چه چيزهايي مي‌تواند يک زن را جذاب کند، در حدي که هر مردي آرزويش را داشته باشد!

ميل جنسي مردان را اين کارهاي زنانه کم مي کند!!

در اين مقاله ليستي از مهمترين چيزها و رفتارهايي که تمايلات جنسي آقايان را متوقف مي کند، گرد آورده ايم. خانم ها هميشه به ياد داشته باشيد ممکن است همه اين موارد شعله تحريک همسر شما را خاموش نکند اما در هر حال از جمله متداولترين مسائلي است که مي تواند منجر به آن شود.

کودکم به لوازم آرايش علاقه دارد، نمي دانم چه کنم؟

کافي‌ است فقط چند دقيقه از فرزندتان غافل شويد و او را در اتاق‌تان تنها بگذاريد تا با صحنه‌اي آشنا براي اکثر مادران مواجه شويد! لوازم‌ آرايش‌تان کاملا به هم‌ ريخته و صورت فرزندتان رنگي است. در يک دستش رژ و در دست ديگر يک قلم‌مو گرفته و با هيجان سعي مي‌کند خودش را آرايش کند. البته که ميز و صندلي و در و ديوار اتاق هم در‌ امان نيستند.

تا وقتي اين سوالات را از خودتان نپرسيده ايد، ازدواج نکنيد!!

اگر دوست داريد بدانيد که آيا واقعا آمادگي ازدواج را داريد يا خير اين سوال ها را از خودتان بپرسيد. به علاوه با پرسيدن اين سوال ها خودتان را بهتر مي شناسيد و در نتيجه مي توانيد انتظار يک رابطه رضايت بخش و موفق را داشته باشيد.

اين جملات زنانه، مردان را عاشق مي کند

جملاتي در زندگي زناشويي هستند که مي تواند باعث صميميت بين همسران شود. خانمها با اين گفتن اين جملات مي توانند شوهرشان را براي هميشه عاشق کنند.

اين رابطه را با عشق اشتباه نگيريد

داشتن يک رابطه گرم و عاشقانه ، آرزوي هر کسي است که ازدواج مي کند اما گاهي عشق و چسبندگي عاطفي که مخل آرامش است ،را با هم اشتباه مي گيريم.

رابطه جنسي در دوران عقد را چگونه مديريت کنيم؟

اگر چه پس از جاري شدن صيغه عقد دائمي دو طرف عرفا و شرعا زن و شوهر محسوب مي شوند اما نکته اي که مهم تلقي مي شود اينکه دو طرف برخي روابط و رفتارهاي خود را تا زماني که زير يک سقف نرفته اند بايد کنترل کنند.

اگر دختر يا پسرتان با جنس مخالف رابطه دارد، بخوانيد

يکي از چالش برانگيزترين اتفاق ها براي خانواده ها در دوران نوجواني فرزندشان، برقراري ارتباط عاطفي با جنس مخالف است. آنها نمي دانند که با اين وضعيت چگونه روبرو شوند و عموما کار را خراب تر مي کنند. اين مطلب، راه هاي چگونگي رويارويي با اين وضعيت است.

راز ازدواج موفق از ديد ستاره هاي معروف هاليوود

زماني که از هاليوودي ها خواستيم تا راز يک رابطه و ازدواج موفق را برايمان تعريف کنند، جواب هاي جالبي دادند که در زير برخي از آنها را برايتان آورده ايم. بد نيست شما هم تجربيات آنها را بشنويد.

دليل خيانت زن متاهل ايراني به شوهرش چيست؟

خيانت يکي از بدترين معضلات اجتماعي است که خانواده هاي بسياري اين روزها درگير آن هستند. با ما همراه شويد تا دليل خيانت زن متاهل به شوهرش را بررسي کنيم.

رابطه جنسي تان به اين دلايل سرد شده است + راه حل

سرد شدن رابزه جنسي بين همسران يکي از مشکلاتي است که در طي سالها در زندگي زناشويي رخ مي دهد و حتي ممکن است زندگي حرا به طلاق بکشاند. در اين مقاله درباره علت قطع رابطه جنسي بين همسران صحبت کرده ايم.

دخترم رفتارهاي پسرانه اي دارد، نمي دانم چه کنم؟

دختر 13 ساله اي دارم که که رفتارهاي کاملا پسرانه اي دارد، از طرز لباس پوشيدن تا لوازم، مدل مو و ... . حالا که دارد بزرگ مي شود نمي دانم چگونه با اون برخورد کنم؟

13 نشانه يک پدر و مادر سمي که بسياري آن را نمي دانند!!

بيشتر پدر و مادر ها به راستي براي تربيت سالم فرزندانشان تلاش مي کنند؛ اما حتي اين افراد نيز مي توانند به طور تصادفي رفتارهاي آسيب رسان زيادي داشته باشند. گاهي برخي از پدر و مادر ها فراتر از اشتباه حرکت کرده و به سمت طبقه آسيب رسان، که از اين پس آنها را به عنوان " والدين سمي " مي ناميم، تغيير جهت مي دهند.

اخبار خواندنی

11 رفتار دخترانه اي که پسران را عصبي مي کند!!

از دست شوهرم ناراحتم، چگونه با او صحبت کنم؟

تربيت کودک بدون داد و فرياد با چند پيشنهاد ساده!

رابطه عاشقانه تان با اين نشانه ها به پايان رسيده است، مراقب باشيد!!

مراقب اين نشانه هاي خطرناک در دوران نامزدي تان باشيد

اين مطلب را هر زني بايد با شوهرش بخواند!!

دو ويژگي مردانه اي که زنان را جذب مي کند!!

دختر هفت ساله ام دائم گريه مي کند، چه کنم؟

دعوا هاي زن و شوهري را با اين ترفندها پايان دهيد!!

آموزش مسائل جنسي به کودک را چگونه انجام دهيم؟

با 3 کار همسرتان را براي هميشه عاشق کنيد!!

چرا زن پولدار نگيرم؟

رابطه جنسي سالم اين 10 ويژگي را دارد!!

رابطه جنسي تان را با اين روشها جذاب کنيد!

بالا بردن اعتماد به نفس کودک با 3 پيشنهاد

چند ايده عالي براي سورپرايز کردن همسر!

10 سال پيش به شوهرم خيانت کردم!!

در رابطه با جنس مخالف بيشتر جذب چه افرادي مي شويد؟

آقاي محترم اگر اين 6 کار را انجام مي‌دهي، بدان رنجش آور هستند!!!

رابطه جنسي تان را با اين روش ها گرم تر کنيد!!

5 اشتباهي که والدين بايد بگذارند فرزندشان انجام دهد

عاشق پسري شده ام، اما خانواده اي مذهبي دارم!!

عاشقش بودم ولي ازدواج کرد، نمي دانم چه کنم؟

همسرتان در حال خيانت به شما است اگر اين نشانه ها را دارد!!

10 نياز که رابطه زناشويي تان را محکم تر مي کند!!

دوست ندارم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم، چه کنم؟

پول تو جيبي را از چه سني بايد به کودک بدهيم؟

اشتباهات زنانه اي که عشق مردان را نابود مي کند!!

همسران خوشبخت رازهاي شان را در اين مقاله فاش کردند!!

اگر اين 10 مورد بين شما همسرتان وجود دارد، خوشبخت هستيد!!

6 خواسته اصلي زنان از مردان که بايد بدانيد!!

رابطه جنسي موفق چه فوايدي براي شما و همسرتان دارد؟

8 موردي که هر پدري بايد به پسرش بياموزد!

همسر عصباني را چگونه آرام کنيم؟

عاشق دختري هستم که نمي توانم با او ازدواج کنم!!

زوجين بخوانند : روشهاي افزايش عشق در زندگي زناشويي

دو جمله مهم براي پايان دادن به بحث هاي زناشويي

5 بايد براي مديريت دعواهاي خواهر و برداري!!

اگر نامزدتان 4 نشانه زير را دارد در تصميم تان تجديد نظر کنيد!!

خواسته هاي زنانه اي که رابطه عاشقانه تان را به بن بست مي رساند!!

خيانت مردان و زنان متاهل تنها به اين دليل است!

با مادر شوهر زورگو چه کنم؟

عاشقانه هاي جنسي دوران نامزدي!!

با کودک بد دهن چه کنيم؟

چگونه يک مرد جذاب براي خانم ها شويم؟

شوهر عزيزم 12 نکته اي که مي خواهم بداني!!

ازدواج با اين دسته از دختران ممنوع!!

اين 10 جمله را هرگز به همسرتان نگوييد!!

رابطه جنسي تان را با اين اشتباهات خراب نکنيد

با دوران بلوغ نوجوانم چه کنم؟

نشانه هاي زندگي زناشويي بدون عشق!!

اتاق خواب کودک را از چه سني جدا کنيم؟

اين جملات شما را در ذهن شوهرتان يک هيولا مي کند، مراقب باشيد!!

زنان بعد از رابطه جنسي چه مي خواهند؟

به پسري که قبل از ازدواج علاقه داشتم تمايل پيدا کرده ام!!

دعواي زوجهاي جوان در اول زندگي بر سر 4 مساله ساده زير است!!

عصبانيت همسر شما به اين 5 دليل اصلي است!!

کارهاي ممنوعه در ابتداي يک رابطه عاشقانه

مراقب باشيد در ازدواج دچار پديده چراغ گاز از سمت شوهرتان نشويد!!

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟

فيلم مستهجن تماشا مي کردم،حالا به دختري علاقه مند شده ام!!!

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون که ساده که نمي دانستيد

رابطه زناشويي چرا سرد و کسل کننده مي شود؟ + راه حل

آنچه زنان از مردان مي خواهند! (ويژه آقايان)

رازهايي دخترانه براي جذب مردان در دوران نامزدي

به جنگ لوس شدن فرزندان در خانه مادربزرگ ها برويد!!

ترفندهاي يک زندگي عشقولانه!!

چرا شوهرم دائما در سايت هاي همسريابي مي چرخد؟

20 عادت بدي که ناخواسته شما و همسرتان را از هم دور مي کند!!

رفتارهاي زنانه اي که براي مردان غير قابل تحمل است!!

رابطه جنسي بهتر با چند ورزش ساده!!

نکته هاي مهم در تربيت کودک بعد از طلاق

احساس مي کنم همسرم به من خيانت مي کند!!

9 نکته اي که اي کاش قبل از طلاق گرفتن مي دانستم!!

يک مرد عاشقي چه ويژگي هايي دارد؟

شوهرم با زني در تلگرام رابطه دارد!!

چرا رابطه جنسي با همسرم برايم لذت بخش نيست؟

ترس را چگونه در کودک از بين ببريم؟

زندگي کارمندي تان را با اين روشها سرشار از عشق کنيد!!

تيپ شخصيتي نامزدتان را با خواندن اين مقاله بشناسيد!!

زنان چرا به شوهرشان خيانت مي کنند؟

آرزوي هر خانمي است که مرد زندگي اش اين رازها را بداند!!

چرا ميل جنسي همسرم نسبت به من کم شده؟

با کودک خجالتي چگونه برخورد کنيم؟

13 رازي که دختران قبل از ازدواج بايد بدانند!!

6 روش ساده روزانه که ازدواجتان را محکم تر از هميشه مي کند

3 جمله ممنوعه در زندگي زناشويي!!

10 اشتباه در اولين قرار عاشقانه!!

يک نکته مهم زناشويي که هر زني بايد بداند!

8 کلمه اي که کودکتان نيازمند شنيدن آن است

ترفندهاي پايدار کردن عشق در رابطه زناشويي

اين رفتارها مرد مورد علاقه تان را از شما دور مي کند!!

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون ساده!

8 حرفي که زنان هرگز نبايد به شوهرانشان بزنند!!

همسرم با منشي اش رابطه دارد!!

سوالات جنسي کودکم را چگونه جواب بدهم؟

با کدام تيپ شخصيتي ازدواج کنم؟

به همسرم عادت کرده ام، به هيچ عنوان او را دوست ندارم!!

5 رفتار مردان که روي مخ زنان است!!

4 رفتاري که شوهرتان را از شما دور مي کند

خانم ها مراقب اين اشتباهات در رابطه جنسي تان باشيد!!

اين شبکه اجتماعي هووي فرزندتان است!!

خواستگارم مرا تهديد به اسيد پاشي مي کند!!

7 نکته کليدي در برخورد با کودک لجباز

اين رفتارها به شما مي گويد که همسرتان خيانت مي کند يا نه !!

9 سوال ضروري که بايد قبل از ازدواج از همسرتان بپرسيد!!

استرس روز خواستگاري را چگونه کم کنيم؟

رفتارهاي ممنوعه متاهلان در شبکه هاي اجتماعي!!

رابطه عاشقانه با جنس مخالف را چگونه تمام کنيم؟

به خاطر آشنايي با يک دختر، خانواده ام تلفن همراهم را گرفته اند

ترفندهاي زنانه براي نگه داشتن همسر!!

خانم ها بخوانند، اين واقعيات ديد شما را نسبت به همسرتان تغيير مي دهد

گفتن اين جمله ها روي فرزندتان تاثير منفي مي گذارد، مراقب باشيد!!

ترفندهاي حل اختلاف با همسر در عيد نوروز

متاهل ها چرا هميشه از ازدواج تان ناراضي اند؟

چرا همسراني که با عشق ازدواج مي کنند، به هم خيانت مي کنند؟

بهترين روش هاي ابراز عشق به همسر که مردان بايد بدانند

اگر همسر شما هم ولخرج است اينگونه با او زندگي کنيد

روش هاي سرگرم کردن کودکان در تعطيلات نوروز

اين رفتارهاي شما با خيانت جنسي به همسرتان تفاوتي ندارد!!

فقط مردان متاهل بخوانند!!

زني 32 ساله، در عقد موقت پسري مجرد هستم!!!

اگر کودک تان رابطه جنسي شما را ديد!!

چند نکته اساسي در تربيت جنسي کودک

به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام!!

چند نکته براي والديني که مي خواهند با فرزنشان دوست شوند

مردان عاشق زني با اين خصوصيات مي شوند!!

رابطه جنسي براي زنان چرا لذت بخش نيست؟

6 جمله خطرناکي که شوهرتان به شما مي گويد!!

اگر شوهرتان اين نشانه ها را دارد يک همسر ايده آل است!!

اين نشانه ها مي گويد شوهرتان ديوانه وار عاشق شما است!!

قوانين مهم اتاق خواب براي داشتن رابطه جنسي بهتر

10 کار زنانه اي که روي مخ مردان است!!

10 نشانه خيانت زنان در زندگي زناشويي

چند نکته مهم زنانه در رابطه جنسي!!

در جيب پسر 18 ساله ام قرص ترامادول پيدا کرده ام

همسر عزيزم، وارد حريم خصوصي من نشو!!!

مردي با اين خصوصيات هرگز به شما خيانت نمي کند!!

همسرتان از شما راضي است اگر ...

به دليل شرايط کاري ام نياز به ازدواج موقت دارم!!

ميل جنسي خانم ها در اين زمان کم مي شود!!

چه زماني و چگونه کودک را از پوشک بگيريم؟

اگر به دنبال خوشبختي هستيد اين سوالات را حتما از همسر آينده تان بپرسيد!!

اگر يک رابطه عاشقانه مي خواهيد اين مقاله را بخوانيد!!

خواستگارم از ازدواج موقتش يک فرزند دارد!!

مراقب اين اشتباهات در رابطه جنسي شان باشند!!

وقتي نفر سوم يک خيانت زناشويي شدم!!

مي خواهم با مرد متاهلي ازدواج کنم، او را واقعا دوست دارم!!

رابطه زناشويي تان با اين اشتباهات نابود مي شود، مراقب باشيد!!

چرا شوهرتان به رابطه جنسي با شما نه مي گويد؟!!