آخرین اخبار

روابط عاطفي

رابطه جنسي سالم اين 10 ويژگي را دارد!!

در اين مقاله 10 راه براي اين که مطمئن شويد رفتارتان در اتاق خواب سلامت است و چه کاري مي توانيد براي بهبود آن انجام دهيد به شما ارائه مي کنيم :

رابطه جنسي تان را با اين روشها جذاب کنيد!

رابطه جنسي مهم ترين پايه هاي يک زندگي زناشويي پايدار و سالم است. در اين مقاله به شما راهکارهايي آموزش مي دهيم که بتوانيد رابطه جنسي با همسرتان را جذاب تر کنيد.

بالا بردن اعتماد به نفس کودک با 3 پيشنهاد

امروزه والدين دريافته‌اند که پرورش کودکاني با اعتمادبه‌نفس بالا به اندازه پرورش کودکاني سالم از اهميت برخوردار است. در ادامه راهکارهايي براي افزايش اعتماد به‌ نفس کودکان ذکر شده است.

چند ايده عالي براي سورپرايز کردن همسر!

در ادامه ما تلاش کرده ايم تا ايده هاي جالب و خوبي را که به طور کلي بيشتر مردها را خوشحال ميکند براي شما بازگو کنيم تا با سورپرايز کردن شوهرتان او را خوشحال کنيد.

10 سال پيش به شوهرم خيانت کردم!!

10 سال پيش يه شوهرم خيانت کردم و همسرم مي خواست از من جدا شود ولي با التماس هاي من منصرف شد. بعد از اين 10 سال اخلاق شوهرم به قبل برنگشته است. نمي دانم چه کنم؟

در رابطه با جنس مخالف بيشتر جذب چه افرادي مي شويد؟

سبک و روش دلبستگي شما تعيين مي کند که جذب چه کسي مي شويد. چقدر فکر مي کنيد اين نظريه بتواند به شما در پيدا کردن يک جفت مناسب کمک کند؟ روش دلبستگي شما بر هر جنبه از روابط احساسي شما موثر است. از جذب يک فرد بخصوص شدن تا فروپاشي يک رابطه.

آقاي محترم اگر اين 6 کار را انجام مي‌دهي، بدان رنجش آور هستند!!!

اگر مي خواهيد براي همسرتان شوهر خوبي باشيد ، بايد بدانيد همسرتان از چه کارهايي خوشش نمي‌آيد. بعضي کارها به طور کلي براي اکثر خانم‌ها چندان دوست داشتني نيستند که در اين مقاله به آنها مي پردازيم.

رابطه جنسي تان را با اين روش ها گرم تر کنيد!!

طرد شدن رابطه جنسي بين زوج ها يکي از مشکلات مهم است، اما نگران نباشيد در اين مقاله چند راهنمايي و نکته به شما آموزش داده ميشود تا سلامت زندگي جنسي تان را تضمين کنيد.

5 اشتباهي که والدين بايد بگذارند فرزندشان انجام دهد

والدين هميشه حواس شان به فرزندشان است و مراقب هستند که فرزندشان کار اشتباهي انجام ندهد. اما در اين مقاله 5 اشتباه را به شما معرفي ميکنيم که بايد بگذاريد فرزندتان انجام دهد.

عاشقش بودم ولي ازدواج کرد، نمي دانم چه کنم؟

حدود 4 سال پيش به يکي از دختران فاميل علاقه داشتم و موضوع را با خانواده ام در ميان گذاشتم. اين دختر به تازگي ازدواج کرده است. نمي دانم چه کنم؟

همسرتان در حال خيانت به شما است اگر اين نشانه ها را دارد!!

از آنجا که موضوع خيانت در رابطه عاطفي بسيار حساس است، بهتر است که تنها با ديدن يک يا دو نشانه زود قضاوت نکنيد. اگر بيش از 3 نشانه خيانت را به طور مکرر در همسرتان ديديد، آنوقت بايد هر چه سريع تر با او در اين رابطه صحبت کنيد. در ادامه نشانه هايي که ممکن است دليل بر خيانت همسرتان به شما باشد را برايتان آورده ايم.

10 نياز که رابطه زناشويي تان را محکم تر مي کند!!

محکم کردن رابطه زناشويي بين زنو مرد شايد در نظر ما کار بسيار سختي باشد، اما در اين مقاله 10 نياز و راهکار را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند رابطه زناشويي تان را محکم تر کند.

پول تو جيبي را از چه سني بايد به کودک بدهيم؟

پول تو جيبي يکي از ملزومات تربيتي براي کودکان است. اين که از چه زماني و چه مقدار بايد پول تو جيبي به کودک بدهيم. براي رسيدن به اطلاعاتي در اين زمينه توصيه‌هاي «رضا يعقوبي؛ روان شناس باليني» را در ادامه بخوانيد.

همسران خوشبخت رازهاي شان را در اين مقاله فاش کردند!!

محققان و روانشناسان براي اينکه بدانند کدام زوج ها حقيقتا احساس خوشبختي مي کنند به بررسي روابط بيش از 80000 زن و شوهر از سراسر جهان پرداختند و به ارقام و اعداد جالبي در زمينه رازهاي شگفت انگيز زوج هاي سعادتمند دست يافتند. مقاله زير چکيده اي از تحقيقات اين روانشناسان است.

8 موردي که هر پدري بايد به پسرش بياموزد!

با اينکه خيلي‌ها گمان مي کنند مادرها مهمترين نقش را در تربيت بچه دارند، چيزهايي هست که مطمئنا يک پدر بهتر مي تواند از پس آنها بربيايد، به ويژه وقتي پاي فرزند پسر در ميان باشد.

همسر عصباني را چگونه آرام کنيم؟

ما خيلي راحت مي‎توانيم با عصبانيت همسرمان کنار بياييم، آن را مديريت و از نتايج و عواقب نامناسبش کم کنيم؛ کافي است کمي در رفتارمان تجديدنظر کنيم. در ادامه نکاتي را براي مواجهه با عصبانيت همسر، مي‎خوانيد.

عاشق دختري هستم که نمي توانم با او ازدواج کنم!!

پسري هستم دانشجو که به يکي از دخترهاي همکلاسي ام علاقه مند شده ام ولي به دليل شرايطي که دارم نمي توانم با او ازدواج کنم. هر روز در فکرش هستم و روي درس و زندگي ام تمرکز ندارم. نمي دانم چه کنم.

زوجين بخوانند : روشهاي افزايش عشق در زندگي زناشويي

وقتي در زندگي زناشويي زن و شوهر نسبت به يکديگر عشق داشته باشند مي توانند تمام مشکلاتي که ممکن است در طول زندگي شان به وجود بيايد مقابله کنند. اما بايد بدانيد که روشهاي افزايش عشق چيست.

دو جمله مهم براي پايان دادن به بحث هاي زناشويي

همه زن و شوهرها بحث و درگيري دارند و اين کاملا طبيعي و نشان دهنده سالم بودن يک رابطه است. در يک رابطه سالم هيچ راهي براي اجتناب از بحث کردن وجود ندارد. اگر بتوانيد هنگام بحث آرامشتان را حفظ کنيد تنها با يک جمله مي توانيد بحث را از بدترين حالت به بهترين حالت برگردانيد يا حتي به آن خاتمه بدهيد.

5 بايد براي مديريت دعواهاي خواهر و برداري!!

دعواهاي خواهر و برادري در دنياي بچه ها يکي از مسائلي است که اگر برخورد مناسبي در مورد آن نشود مي تواند به روابط اجتماعي کودکان لطمه بزرگي وارد کند. با ما همراه شويد تا شما را با 5 بايد براي کاهش دعواهاي خواهر و برادري آشنا کنيم.

اگر نامزدتان 4 نشانه زير را دارد در تصميم تان تجديد نظر کنيد!!

دوران نامزدي از مهمترين و شيرين ترين دوران ها در زندگي هر دختر و پسري است. شما در دوران نامزدي مي توانيد شناخت نسبي نسبت به نامزدتان پيدا کنيد. در اين مقاله به شما 4 نشانه را مي گوييم که اگر نامزدتان انها را دارد بهتر است در تصميم تان تجديد نظر کنيد.

خواسته هاي زنانه اي که رابطه عاشقانه تان را به بن بست مي رساند!!

در ادامه مطلب، خواسته هاي اکثر زنان از شريک زندگي شان را که ممکن است پس از مدتي مشکل ساز شود و رابطه عاشقانه را به بن بست رساند، برايتان آورده ايم تا اگر شما هم همچين تقاضايي داريد، بار ديگر عاقلانه در مورد آنها بيانديشيد.

خيانت مردان و زنان متاهل تنها به اين دليل است!

خيانت يکي از آسيب هاي بزرگ در زندگي زناشويي است که در بيشتر موارد به جدايي زن و مرد از يکديگر منتهي مي شوند. اما شايد براي شما هم جالب باشد که بدانيد دليل اصلي خيانت مردان و زنان متاهل به يکديگر مسائل جنسي نيست بله قدرنشناسي است.

با مادر شوهر زورگو چه کنم؟

روابط بين مادر شوهر و عروس از گذشته تا به امروز هميشه جزو مسائلي است که بر سر آن اختلافات بسياري وجود دارد.

عاشقانه هاي جنسي دوران نامزدي!!

يکي از ويژگي هاي اصلي دوران نامزدي شناخت کامل طرفين از يکديگر در همه موارد و به خصوص مسائل جنسي است. اما بايد بدانيد که قوانين رابطه جنسي در دوران نامزدي چيست.

با کودک بد دهن چه کنيم؟

بد دهني بچه ها يکي از مشکلاتي است که فکر پدرها و مادران را بسيار به خود مشغول مي کند.با خواندن اين مقاله متوجه مي شويد هنگام بد دهني کودک چگونه بايد با او برخورد کنيم.

چگونه يک مرد جذاب براي خانم ها شويم؟

اگر شما هم در شرايطي هستيد که مي خواهيد دل فردي را به دست آوريد، به مواردي که در اينجا برايتان آورده ايم دقت کنيد. مواردي که خانم ها را بيش از هر چيز ديگري در ديدار اول جذب مي کند.

شوهر عزيزم 12 نکته اي که مي خواهم بداني!!

زن و شوهر در زندگي زناشويي هميشه خواسته ها و انتظاراتي از يکديگر دارند. اينها انتظارات ساده اي هستند که نبايد به سادگي از کنار آنها رد شويد. با رعايت اين نکات آرامش در زندگي زناشويي خود را تضمين مي کنيد. حتما اين 12 نکته را مطالعه کنيد که همه زنان از جمله خود من از شوهران خود انتظار داريم.

ازدواج با اين دسته از دختران ممنوع!!

راه‌هاي شناخت طرف مقابل زياد است شايد بتوان گفت به تعداد آدم‌ها راه وجود دارد اما نشانه‌هايي وجود دارد که مي‌تواند مثل ميانبر عمل کند و کمک کند طرفين در مدت کوتاه آشنايي قبل از ازدواج به شناخت قابل‌قبولي برسند. در مورد انتخاب همسر، به شما مي گوييم که با کدام دختران ازدواج نکنيد.

اين 10 جمله را هرگز به همسرتان نگوييد!!

گفتن برخي از جملات در زندگي زناشويي مي تواند رابطه عميق بين شما و همسرتان را خراب کند. اگر شما هم مي خواهيد با جملات مخرب در زندگي زناشويي آشنا شويد خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

با دوران بلوغ نوجوانم چه کنم؟

شايد شما که الان اين عنوان مقاله را ديديد به ياد ارتباطتان با دختر و پسر در حال بلوغتان افتاديد. به اين فکر کرديد که آيا واقعا بهترين و مناسبترين نوع برخورد با آنها چگونه بايد باشد؟ چگونه رفتار کنيد تا نوجوانتان از خشم کمتري برخوردار شود؟

نشانه هاي زندگي زناشويي بدون عشق!!

زندگي زناشويي که با عشق شروع مي شود ممکن است در طول زندگي بدون عشق شود. دانستن نشانه‌هاي يک رابطه بدون عشق به شما کمک مي‌کند بهتر براي آينده زندگي مشترکتان تصميم بگيريد.

اتاق خواب کودک را از چه سني جدا کنيم؟

جدا کردن اتاق کودک از والدين يکي از مهم ترين موضوعات براي والدين است و هميشه نگران هستند که بهترين سن براي اين کار چه سني است.

اين جملات شما را در ذهن شوهرتان يک هيولا مي کند، مراقب باشيد!!

کجا بودي؟ کجا ميري؟کي مياي؟چرا آنقدر دير کردي؟ گوشيت رو چرا جواب نميدادي؟ چرا رمز گوشيت رو عوض کردي؟ و...اينها جملات سخيف و در ديد مردان توهين آميزي است که برخي از زنان مسلسل وار نه يک بار بلکه در طول هفته چند بار با چنين جملاتي همسرشان را به رگبار مي بندند.

زنان بعد از رابطه جنسي چه مي خواهند؟

بيشتر مردان از اين مساله متعجب هستند که چرا با وجود اينکه قبل از شروع رابطه جنسي وقت زيادي را صرف پيش نوازش همسرشان مي کنند، اما باز هم همسرشان يک خط در ميان راضي به رابطه مي شود؟ اگر اين مسئله، سوال شما هم است لطفاً چند مورد از رابطه هاي جنسي اخيرتان را در ذهن مرور کنيد.

دعواي زوجهاي جوان در اول زندگي بر سر 4 مساله ساده زير است!!

همه زوج ها در نخستين سال آغاز زندگي بحث هايي با هم دارند که کاملا طبيعي است. حتي اگر دوره آشنايي شما سال ها طول کشيده باشد باز هم اين دعواها مشمول زندگي تان مي شود. اين بحث ها چيزي از عشق کم نمي کند و به رابطه ارزش بيشتري مي دهد.

عصبانيت همسر شما به اين 5 دليل اصلي است!!

گاهي اوقات ناخودآگاه بدون اين که خودتان تشخيص دهيد رفتارهاي خصومت آميزي از خودتان نشان مي‌دهيد و در اين ميان کسي که مجبور مي‌شود رفتارهاي تهاجمي شما را تحمل کند همسرتان است. از جمله مواردي که باعث ايجاد چنين رفتارهايي در رابطه مي‌شود موارد زير مي‌باشد.

کارهاي ممنوعه در ابتداي يک رابطه عاشقانه

اگر بخواهيد که رابطه اي بلند مدت داشته باشيد، بايد از انجام برخي کارها خودداري کنيد که در اينجا چند نمونه از آنها را به شما معرفي مي کنيم.

مراقب باشيد در ازدواج دچار پديده چراغ گاز از سمت شوهرتان نشويد!!

برخي از مردان براي رسيدن به مقاصد شوم خود دست به هرکاري مي زنند. در واقع اين زنان گرفتار پديده اي موسوم به چراغ گاز مي شوند. در اين مقاله به شما مي گوييم چگونه با اين پديده مبارزه کنيد.

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟

لطفا خجالت نکشيد... او قرار است شريک زندگي آينده ي شما باشد . نياز جنسي شما بخشي از زندگيتان است پس بدون رودربايستي سوالات جنسيتان را بپرسيد تا در آينده دچار مشکل نشويد. اما مطرح کردن اين سوالات شرايط خود را دارد.

فيلم مستهجن تماشا مي کردم،حالا به دختري علاقه مند شده ام!!!

جواني 20 ساله هستم که چند وقتي است فيلم هاي مستهجن نگاه مي کردم ولي الان به يکي از دخترهاي فاميل علاقه پيدا کرده و مي خواهم ازدواج کنم. نمي دانم به دليل گذشته ام مي توان ازدواج کنم يا نه؟

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون که ساده که نمي دانستيد

بيشتر زن و شوهرها همديگر را دوست دارند؛ اما نمي‌دانند چگونه رابطه و زندگي عاشقانه و شادي داشته باشند. اگر مي‌خواهيد رابطه خوبي داشته باشيد اين 5 قانون را در زندگي رعايت کنيد.

رابطه زناشويي چرا سرد و کسل کننده مي شود؟ + راه حل

کسل شدن رابطه زناشويي يکي از مشکلاتي است که ممکن است براي هر زن و شوهري پيش بيايد. با ما همراه شويد تا شما را با روشهاي جلوگيري از کسل شدن رابطه زناشويي تان آشنا کنيم.

آنچه زنان از مردان مي خواهند! (ويژه آقايان)

مردان اگر بدانند همسرشان در زندگي زناشويي چه مي خواهند مي توانند زندگي بسيار شادتري داشته باشند. با ما همراه شويد تا شما را با آنجه زنان از مردان مي خواهند آشنا کنيم.

رازهايي دخترانه براي جذب مردان در دوران نامزدي

دوران نامزدي يکي از دوران هاي مهم و سرنوشت ساز در زندگي دختران و پسران است. در اين مقاله قصد داريم شما را با رازهايي دخترانه براي جذب مرد مورد علاقه تان آشنا کنيم.

به جنگ لوس شدن فرزندان در خانه مادربزرگ ها برويد!!

لوس شدن کودکان در خانه مادربزرگ و پدربزرگ يکي از بزرگترين مشکلات پدرها و مادرها است. با ما همراه شويد تا شما را روش هايي آشنا کنيم که از لوس شدن فرزندتان جلوگيري مي کند.

ترفندهاي يک زندگي عشقولانه!!

داشتن يکزندگي عاشقانه و شاد آرزوي هر زوجي است و بهتر است بدانيد که اين کار، کار بسيار سختي نيست. به راحتي با ترفندهاي زير مي توانيد يک زندگي شاد و عشقولانه داشته باشيد.

چرا شوهرم دائما در سايت هاي همسريابي مي چرخد؟

حضور متاهلين در سايت هاي همسريابي يکي از بزرگترين مشکلات اين روزها زوجين بسياري با آن درگير هستند. در اين مقاله علت هاي اصلي حضور افراد متاهل در اين سايت ها و راه حل آن را بررسي مي کنيم.

رفتارهاي زنانه اي که براي مردان غير قابل تحمل است!!

همانطور که برخي از رفتارهاي آقايان براي خانم ها آزاردهنده است، برخي از رفتارهاي خانم ها نيز براي آقايان غير قابل تحمل است که در اينجا به برخي از بارزترين هاي آن اشاره کرده ايم.

رابطه جنسي بهتر با چند ورزش ساده!!

انجام دادن فعاليت‌هاي فيزيکي مي‌تواند لذت رابطه جنسي شما و همسرتان را بالا ببرد. در زير به برخي از حرکات ورزشي که به بهبود کيفيت رابطه جنسي کمک مي‌کنند، اشاره مي‌شود.

نکته هاي مهم در تربيت کودک بعد از طلاق

طلاق يکي از مشکلاتي است که شما به عنوان والدين دليل اصلي شکل‌گيري وضع موجود هستيد و بايد خود را وادار کنيد يکسري بايد و نبايد‌هايي را در مورد فرزندتان رعايت کنيد.

احساس مي کنم همسرم به من خيانت مي کند!!

چند وقتي است به شوهرم مشکوک شده ام و شماره هاي ناشناسي در تلفن همراهش پيدا کرده ام. فکر ميکنم همسرمبه من خيانت مي کند.

يک مرد عاشقي چه ويژگي هايي دارد؟

اگر با مردي آشنا شده ايد و وي به شما ابراز عشق و علاقه مي‌کند بايد از صداقت عشق او آگاه شويد. با خواندن اين مقاله تشخيص مي دهيد يک مرد عاشقي چه ويژگي هايي دارد؟

ترس را چگونه در کودک از بين ببريم؟

ترسهاي کودکان چيزي است که هميشه پدر و مادر به دنبال راهي براي از بين بردن آن هستند تعدادي از رايج‌ترين ترس‌هاي کودکان و راهکارهايي براي مواجهه با آن‌ها را بررسي مي‌کنيم.

زندگي کارمندي تان را با اين روشها سرشار از عشق کنيد!!

زنان شاغل علاوه بر مسئوليت‌هاي سخت داخل منزل، وظايفي در قالب شغل خود دارند که مديريت اين مسئوليت‌ها برايشان آسان نيست و همچنين آن‌ها بايد رضايت همسران و فرزندانشان را هم جلب کنند. در اين مطلب قصد داريم با چند توصيه کوتاه بگوييم که چطور مي‌شود با چالش‌هاي زندگي کارمندي کنار آمد و از اين نحوه زندگي کردن لذت برد.

زنان چرا به شوهرشان خيانت مي کنند؟

خيانت يکي از بزرگترين مشکلات زندگي زناشويي است که تاثيرات بسيار منفي اي روي زوجين مي گذارد.در اين بين خيانت زنان به شوهرشان بدترين نوع خيانت است.

چرا ميل جنسي همسرم نسبت به من کم شده؟

هر وقت يکي از زوجين احساس بي‌ميلي جنسي دارد، خواه ناخواه زوج ديگر هم درگير اين مشکل مي‌شود. اين مسئله بر زندگي زناشويي زوج تاثير منفي خواهد گذاشت.

با کودک خجالتي چگونه برخورد کنيم؟

شما مي توانيد خيلي زود و از سنين کم به کودک خجالتي کمک کنيد که با دوست يابي و شرکت در فعاليت اجتماعي اين خجالت را قبل از آنکه براي وي تبديل به عادت شود کنار بگذارد.

13 رازي که دختران قبل از ازدواج بايد بدانند!!

اگر دختري در سنين ازدواج هستيد، بهتر است مردان را بهتر بشناسيد. در اين مقاله 13 رازي که قبل از ازدواج بايد بدانيد را براي تان بازگو مي کنيم.

6 روش ساده روزانه که ازدواجتان را محکم تر از هميشه مي کند

براي محکم کردن ازدواج و لذت بردن از آن نيازي نيست هميشه کارهاي سختي انجام دهيد. در اين مقاله 6 کار ساده روزانه را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند ازدواج تان را محکم و پايدار کند.

3 جمله ممنوعه در زندگي زناشويي!!

سه عبارت هست که اگر با همسرتان در ميان بگذاريد؛ چه نيت تان خير باشد و چه نباشد، به احتمال زياد، او را دشمن خود خواهيد کرد.

10 اشتباه در اولين قرار عاشقانه!!

اولين قرار عاشقانه ممکن است شما اشتباهاتي انجام شويد که رابطه تان را به خطر بياندازد. در اين مقاله به 10 اشتباه رايج در اولين قرارهاي عاشقانه اشاره مي کنيم.

يک نکته مهم زناشويي که هر زني بايد بداند!

مهارت زناشويي يکي از مهم ترين مهارت هايي است که هر زندي براي خوشبخت شدن بايد بداند. با ما همراه شويد تا شما را با يک نکته مهم زناشويي آشنا کنيم.

8 کلمه اي که کودکتان نيازمند شنيدن آن است

به مناسبت‌هاي مختلفي همچون سالروز تولد و يا تعطيلات، براي کودکانتان نامه بنويسيد. هر نامه، يک تجلي ملموس از عشق و محبت همراه با اميد و آرزوهاي شما براي کودکانتان است.

ترفندهاي پايدار کردن عشق در رابطه زناشويي

پايدار کردن عشق با همسر يکي از اصلي ترين راه هاي خوشبختي در زندگي زناشويي است. اگر شما هم به دنبال يک عشق هميشگي هستيد بهتر است اين نکته ها را بدانيد.

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون ساده!

بيشتر زن و شوهرها همديگر را دوست دارند اما نمي دانند که اين رابطه بر زندگي عاشقانه و شاد حکمراني مي کند. اگر مي خواهيد رابطه خوبي داشته باشيد اين 5 قانون را در زندگي رعايت کنيد.

8 حرفي که زنان هرگز نبايد به شوهرانشان بزنند!!

اين درست است که زن و شوهر هيچ چيزي را نبايد از هم پنهان کنند ولي اگر به دنبال يک زندگي زناشويي پايدار هستيد بايد بدانيد که يکسري از موارد را هرگز نبايد به شوهرتان بگوييد.

همسرم با منشي اش رابطه دارد!!

سودابه و کامران زوجي هستند که به تازگي با هم به اختلافاتي برخورده اند. سودابه مي گويد همسرش او را ديگر دوست ندارد و با منشي اش رابطه دارد.

سوالات جنسي کودکم را چگونه جواب بدهم؟

پاسخ به سوالات جنسي کودکان يکي از مشکلات والدين است که نمي دانند با آن چه کنند. با ما همراه شويد تا در معرفي مسائل جنسي و پاسخ به سوالات جنسي کودک تان شما را راهنمايي کنيد.

با کدام تيپ شخصيتي ازدواج کنم؟

شناخت تيپ شخصيتي همسرتان بسيار مهم است و مي تواند به شما براي داشتن يک زندگي صميمي تر کمک کند.

5 رفتار مردان که روي مخ زنان است!!

ما در اينجا تعدادي از عادات مشابه در بيشتر آقايان را برايتان آورده ايم، تا با خواندن آنها بدانيد که اين رفتار مختص همسر شما نيست و در رفتار اکثر آقايان ديده مي شود. يادتان باشد، هيچ انساني کامل نيست.

4 رفتاري که شوهرتان را از شما دور مي کند

شما فکر مي کنيد هيچ اتفاقي نيفتاده؛ فکر مي کنيد تغييري نکرده ايد و اشتباهي مرتکب نشده ايد اما همسرتان روزبه روز بيشتر فاصله مي گيرد و سردتر مي شود. تقصير شما نيست.

اين شبکه اجتماعي هووي فرزندتان است!!

يکي از آسيب هايي که در اثر استفاده مدام از فضاي مجازي به خصوص براي مادران ايجاد مي شود، منزوي شدن و بي توجهي به فرزندان است که تداوم اين مشکلات در آينده مي تواند خطرآفرين باشد.

خواستگارم مرا تهديد به اسيد پاشي مي کند!!

خانمي 28 ساله هستم که به خواستگارم جواب رد داده ايم. بعد از شنيدن جواب رد مرتب من را به اسيد پاشي تهديد مي کند، نمي دانم چه کنم؟

7 نکته کليدي در برخورد با کودک لجباز

از طرف ديگر بايد روش «خاموشي» را اعمال کرد ، به اين مفهوم که والدين در مقابل رفتارهاي منفي کودک هيچ واکنش کلامي ، ديداري و شنيداري انجام نمي دهند.

استرس روز خواستگاري را چگونه کم کنيم؟

برخي از پسران در برابر استرس در روز خواستگاري تسليم مي‌شوند و سراسر جلسهٔ خواستگاري سکوت اختيار مي‌کنند و به تماشاي صحبت‌هاي اعضاي خانواده‌شان با خانواده دختر مي‌نشينند. اين روش مناسبي براي غلبه بر استرس روز خواستگاري و داشتن يک جلسهٔ پربار نيست.

رفتارهاي ممنوعه متاهلان در شبکه هاي اجتماعي!!

در اينجا 5 مورد از کارهايي را که بايد به شدت از انجام دادن آنها در شبکه هاي اجتماعي بپرهيزيد، برايتان آورده ايم. بنابراين، اگر شما هم به دنبال يک ازدواج شاد و سالم هستيد، اين نکات را رعايت کنيد.

رابطه عاشقانه با جنس مخالف را چگونه تمام کنيم؟

بسياري از افراد به هر دليلي مجبور مي شوند که از يک ارتباط عاطفي دست بکشند، اما ممکن است عقلي آنرا بپذيرند ولي احساسي نتوانند اين کار را انجام دهند.

ترفندهاي زنانه براي نگه داشتن همسر!!

آيا اخيرا وارد يک رابطه جديد شده ايد و نگران اين هستيد که چگونه يک رابطه پايدار بسازيد؟ عوامل دروني و بيروني زيادي در يک رابطه وجود دارند که مي توانند روي آن تاثير بگذارند. اگر مي خواهيد رابطه اي پايدار داشته باشيد موارد زير را بخوانيد.

اخبار خواندنی

گفتن اين جمله ها روي فرزندتان تاثير منفي مي گذارد، مراقب باشيد!!

ترفندهاي حل اختلاف با همسر در عيد نوروز

متاهل ها چرا هميشه از ازدواج تان ناراضي اند؟

چرا همسراني که با عشق ازدواج مي کنند، به هم خيانت مي کنند؟

بهترين روش هاي ابراز عشق به همسر که مردان بايد بدانند

اگر همسر شما هم ولخرج است اينگونه با او زندگي کنيد

روش هاي سرگرم کردن کودکان در تعطيلات نوروز

اين رفتارهاي شما با خيانت جنسي به همسرتان تفاوتي ندارد!!

فقط مردان متاهل بخوانند!!

زني 32 ساله، در عقد موقت پسري مجرد هستم!!!

اگر کودک تان رابطه جنسي شما را ديد!!

چند نکته اساسي در تربيت جنسي کودک

به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام!!

چند نکته براي والديني که مي خواهند با فرزنشان دوست شوند

مردان عاشق زني با اين خصوصيات مي شوند!!

رابطه جنسي براي زنان چرا لذت بخش نيست؟

6 جمله خطرناکي که شوهرتان به شما مي گويد!!

اگر شوهرتان اين نشانه ها را دارد يک همسر ايده آل است!!

اين نشانه ها مي گويد شوهرتان ديوانه وار عاشق شما است!!

قوانين مهم اتاق خواب براي داشتن رابطه جنسي بهتر

10 کار زنانه اي که روي مخ مردان است!!

10 نشانه خيانت زنان در زندگي زناشويي

چند نکته مهم زنانه در رابطه جنسي!!

در جيب پسر 18 ساله ام قرص ترامادول پيدا کرده ام

همسر عزيزم، وارد حريم خصوصي من نشو!!!

مردي با اين خصوصيات هرگز به شما خيانت نمي کند!!

همسرتان از شما راضي است اگر ...

به دليل شرايط کاري ام نياز به ازدواج موقت دارم!!

ميل جنسي خانم ها در اين زمان کم مي شود!!

چه زماني و چگونه کودک را از پوشک بگيريم؟

اگر به دنبال خوشبختي هستيد اين سوالات را حتما از همسر آينده تان بپرسيد!!

اگر يک رابطه عاشقانه مي خواهيد اين مقاله را بخوانيد!!

خواستگارم از ازدواج موقتش يک فرزند دارد!!

مراقب اين اشتباهات در رابطه جنسي شان باشند!!

وقتي نفر سوم يک خيانت زناشويي شدم!!

مي خواهم با مرد متاهلي ازدواج کنم، او را واقعا دوست دارم!!

رابطه زناشويي تان با اين اشتباهات نابود مي شود، مراقب باشيد!!

چرا شوهرتان به رابطه جنسي با شما نه مي گويد؟!!

چگونه براي همسرم جاذبه جنسي داشته باشم؟

5 کار ممنوعه والدين در تربيت کودک!!

عاشق همسرتان هستيد يا به او وابسته؟ اين مقاله را بخوانيد!!

25 رفتار مهمي که بايد به کودک تان بياموزيد

با مرد متاهلي که به من پيشنهاد ازدواج داده چه کنم؟

6 مسئله اي که هرگز نبايد به خاطر آن با همسرتان دعوا کنيد!!

غذاهاي ممنوعه در اولين شام عاشقانه با نامزدتان!

چرا شوهرم هيچ رابطه اي با من ندارد!!!

در اين موارد دور ازدواج را يک خط قرمز بکشيد!!

ميل جنسي خانم ها به اين دلايل کم مي شود

لاغري سريع با چند سبزي مفيد!!

درباره زندگي عاشقانه تان هرگز با اين افراد صحبت نکنيد!!

مردان عاشق اين زنان مي شوند!!

چرا مردان از رابطه جنسي با همسرشان لذت نمي برند؟

19 ساله هستم وچند وقتي است به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام، مانده ام چه کنم؟

آتش عشق همسرتان را با اين کارها شعله ور کنيد!!

بدترين کادوهايي که يک مرد مي تواند براي همسرش بخرد!!

اگر با فلاني ازدواج کرده بودم ...

چرا همسران در زندگي زناشويي دچار تنوع طلبي جنسي مي شوند؟

تربيت جنسي کودک با 6 اصل اساسي و مهم

عشقم تا ابد عاشقم بمان!!

هرگز عاشق اين دسته از مردان نشويد، خطرناکند!!

چرا مردان امروزي بيشتر خيانت مي کنند؟

حرف هاي ممنوعه هنگام ترک کردن همسر!!

رابطه جنسي در همسران با اختلاف سني بالا چگونه لذت بخش مي شود؟

کودک تان را در دنياي مجازي مديريت کنيد

اگر شوهرم ازدواج کند من ميميرم!!

چرا همسرتان عاشق شما نمي شود؟

خطرناک ترين نوع ازدواج اين مدل است، مراقب باشيد!!

با نامزد سابق تان هرگز دوست نشويد!!

7 انتظاري که هرگز نبايد از شوهرتان داشته باشيد!!

اين اشتباهات کودک تان را دروغگو مي کند، مراقب باشيد!!

همسرتان اگر اين نشانه ها را دارد يک کنترل گر واقعي است، مراقب باشيد!

چرا مردان با زني پايين تر از همسرشان خيانت مي کنند؟

چگونه کسي که دوستش داريم را جذب خودمان کنيم؟

7 تکنيک براي پيروز شدن در دعواهاي زناشويي!!

به اين دلايل رابطه عاطفي تان را سريع تر قطع کنيد!!

چگونه خانه براي کودک نوپا ايمن کنيم؟

درس هايي که بايد از يک رابطه عاطفي شکست خورده بگيريد!!

هر پسري را مي بينم دوست دارم با او رابطه داشته باشم!!!

5 اشتباه بزرگ در رابطه با همسر که زندگي تان را نابود مي کند!!

نمي توانم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم!!

همسرم بعد از ازدواج دوم اش دوباره مي خواهد با من ازدواج کند!

به دختر مجردتان اين جملات را هرگز نگوييد!!

شوهرم بعد از 11 سال زندگي مشترک مي گويد جهيزيه ات را بردار و برو!!

همسرم از رابطه زناشويي با من لذت نمي برد!!

با 5 روش ساده همسرتان را براي هميشه عاشق خودتان کنيد!!

همسرم به من پيشنهاد ازدواج مجدد داده است!!!

اين دسته از همسران بيشتر خيانت مي کنند!!

اسباب بازي را براي کودک زير يک سال چگونه انتخاب کنيم؟

چگونه از دختر مورد علاقه ام خواستگاري کنم؟

7 کار ممنوعه در دعواهاي زناشويي!!

پسر مورد علاقه ام به من پيشنهاد بيشرمانه مي دهد، اما من او را دوست دارم!!

مردها عاشق زني با اين خصوصيات مي شوند!!

همسرم قبل از ازدواج با مرد متاهلي رابطه داشت!

بهترين رفتار با کودک لجباز و پرخاشگر چيست؟

شوهرتان اين کارها را از شما مي خواهد ولي هرگز نمي گويد!!

عشق مرداني با اين خصوصيات واقعي است!!

چرا مردان ايراني براي ازدواج مناسب نيستند؟!!

اين جملات در رابطه عاشقانه تان معجزه مي کند!!

شوهرم درآمدش را صرف رابطه با زنهاي ديگر مي کند!!

چگونه به کودک مان نه بگوييم؟

چگونه در سايت هاي همسريابي، همسر ايده آل ام را پيدا کنم؟

باورتان مي شود با اين کارهاي ساده بتوانيد بهترين همسر دنيا شويد؟!!

با مرد ثروتمندي که 14 سال از من بزرگتر است رابطه داشتم!

آداب غذاخوردن در ميهماني را چگونه به کودک ياد بدهم؟

2 سوال ممنوعه زير را هرگز از همسرتان نپرسيد!!

راز رابطه زناشويي لذت بخش چيست؟

اين نشانه ها مي گويد کودک تان آزار جنسي ديده است

رازهاي يک زندگي زناشويي عاشقانه که هر دختر و پسري بايد بداند

ده دليل خيانت شوهر به همسر خود!؟

چگونه فرزندي مستقل تربيت کنيم؟

چگونه از آزار جنسي کودک مان جلوگيري کنيم؟

چگونه براي شوهرم يک زن جذاب باشم؟

پسر مورد علاقه ام بعد از 10 سال رابطه نمي خواهد با من ازدواج کند!!

شوهرم با زنان غريبه رفتار آزادانه اي دارد، مانده ام چه کنم؟

شوهرم اخلاق هاي زنانه اي دارد!!!

پسري که عاشق اش بودم بعد از 2 سال ترکم کرد!!

4 ويژگي يک کودک باهوش چيست؟

دروغگويي همسرتان را با اين راه ها فاش کنيد!!

همسرم به دنبال زنان خياباني مي رود!!

اين 7 جمله طلايي در زندگي زناشويي تان معجزه مي کند

6 اشتباه مردانه در رابطه زناشويي با همسر

بلوغ زودرس نوجوانان امروز، از علل تا راه هاي درمان

زندگي زناشويي تان اگر اين نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!

اينها دليل اصلي بي ميلي شوهرتان نسبت به شما است!!

اگر همسر شما اين ويژگي ها را دارد شما يک زن بسيار خوش شانسي هستيد!

7 رفتار زشتي که خيانت به همسر است!!

اين مردها براي همسرشان شريک جنسي فوق العاده اي هستند

جوان سازي پوست صورت با چند روغن بي ضرر خانگي

اين نشانه ها مي گويد همسرتان، بدترين همسر دنيا است!!

بزرگترين اشتباهات خانم ها در جذب مرد مورد علاقه شان!!

اين نشانه ها مي گويد همسرتان هنوز با عشق قبلي اش در ارتباط است!!

12 خواسته زنان از يک رابطه که هرگز نمي گويند!!

همسرم مي گويد بايد با مرد ديگري رابطه داشته باشم!!

از چه سني کودکم را با مفاهيم ديني آشنا کنم؟

نکته هاي مهم و يواشکي شوهرداري براي زنان شاغل!!

پيامک زياد دادن به همسرتان اين مضرات را دارد، مراقب باشيد!!

اين تمرين 10 دقيقه اي حياتي را تمام زوج ها انجام دهند!!

3 سياست مهم شوهر داري که هر زني بايد بداند!!

بازگشت به مدرسه : بهترين ميان وعده براي کلاس اولي ها

چرا شوهرم دوست دارد زن دوم بگيرد؟

کارهاي ضروري که بايد پدر و مادر در مقابل فرزندشان انجام دهند

15 خواسته مردان از يک رابطه که هرگز نمي گويند!!

14 ساله و مدتي است با پسري در ارتباطم!!

وقتي مردي به شما مي گويد دوستت دارم در حقيقت در سرش چه مي گذرد؟

رابطه جنسي : اشتباه بزرگ خانم ها در رابطه جنسي که بايد بدانند

رابطه جنسي : روش هاي رسيدن زنان به ارگاسم در رابطه جنسي

تربيت کودک : 11 رفتار مهم که بايد جلوي چشم کودک تان انجام دهيد تا ياد بگيرد

زندگي زناشويي يکنواخت تان را با اين روش ها مهيج کنيد!

چگونه براي کلاس‌اولي‌ها محيط مدرسه را شادتر کنيم؟

دلايل جدايي برد پيت و آنجلينا از نظر روانشناسي