آخرین اخبار

روابط عاطفي

چند نکته مهم زنانه در رابطه جنسي!!

ارگاسم در زنـان يـک واکنش طبيعي جنسي است که تا کنون به صورت معمايي سربسته باقي مانده است. به اوج نرسيدن در حين عمل جنسي مي تواند سر منشا مشکلات فراواني باشد.

همسر عزيزم، وارد حريم خصوصي من نشو!!!

وجود حريم خصوصي در هر ارتباطي الزامي است و ضرورت رعايت اين مهم، بين زوجين هم از اهميت بسياري برخوردار است؛ البته بايد متذکر شويم که در روابط هم مالکيت بسيار مهم است، به اين معنا که اگر در رابطه خود با ديگران حد و مرزها را بشناسيم، مي توانيم درک کنيم چه کسي مالک کدام احساس، نگرش و رفتار است.

مردي با اين خصوصيات هرگز به شما خيانت نمي کند!!

خيانت به همسر يکي از مشکلات زندگي زناشويي است که مي تواند باعث بروز اختلافات بسياري بين شما و همسرتان شود. اگر شما هم دوست داريد بدانيد که آيا همسرتان به شما وفادار است يا خير، به دنبال نشانه هايي که در اينجا برايتان آورده ايم در رفتار همسرتان بگرديد تا مطمئن شويد که انتخاب شما اشتباه نبوده است.

همسرتان از شما راضي است اگر ...

هر زني دوست دارد شوهرش از ازدواجش با او خوشحال و راضي باشد. اين 7 علامت به شما نشان مي‌دهد که نظر شوهر شما درمورد ازدواجتان چيست.

به دليل شرايط کاري ام نياز به ازدواج موقت دارم!!

مردي 33 ساله هستم و به دليل شرايط کاري ام مجبور هستم به شهرهاي زيادي سفر کنم و متاسافنه همسرم من را در اين سفرها همراهي نمي کند. به دليل نيازي که دارم مجبور به ازدواج موقت هستم. مانده ام چه کنم؟

ميل جنسي خانم ها در اين زمان کم مي شود!!

ميل جنسي کم لزوما چيزي نيست که بخواهد موجب نگراني شود. در اين‌ جا مي‌خواهيم به اوقاتي اشاره کنيم که ممکن است در آن ميل جنسي‌تان کم باشد، در حالي که کاملاً طبيعي است.

اگر به دنبال خوشبختي هستيد اين سوالات را حتما از همسر آينده تان بپرسيد!!

شناخت ويژگي هاي طرف مقابل و پي بردن به اينکه آيا او شخصيتي بالغ دارد يا نه، به شما کمک مي کند با احتمال بالايي تعيين کنيد که آيا ازدواج تان با او موفقيت آميز خواهد بود يا خير. در اين بين و براي رسيدن به اين هدف، بايد طرح سوالات درست را ياد بگيريد.

اگر يک رابطه عاشقانه مي خواهيد اين مقاله را بخوانيد!!

خيلي از رابطه ها به دلايل رفتارهاي ناخواسته از هم پاشيده مي شود. اما برخي قوانين کلي وجود دارد که دانستن آنها بهتان کمک مي کند جلوي اشتباهات را گرفته و از آغاز يک رابطه عاشقانه لذت ببريد. در زير ده توصيه بهتان مي کنيم که با عمل کردن به آنها راهتان با شريک زندگي تان هموار مي گردد.

خواستگارم از ازدواج موقتش يک فرزند دارد!!

خواستگاري دارl 27 ساله که از ازدواج موقتش يک فرزند هم دارد، اما يک سال است که جدا شده اند و بچه با مادرش زندگي مي کند. او از کرده خود پشيمان است و همه هم قبولش دارند. به نظر شما چه کار کنيم؟

مراقب اين اشتباهات در رابطه جنسي شان باشند!!

زنان در روابط جنسي مشکلاتي را تجربه مي کنند و بر اساس اظهارات خودشان، به اندازه مردان از رابطه جنسي لذت نمي برند. در اين مقاله سعي داريم به اشتباهات ذهني و رفتاري بپردازيم که اکثر زنان در ارتباط جنسي مرتکب مي شوند.

وقتي نفر سوم يک خيانت زناشويي شدم!!

شخص اصلي در خيانت هاي زناشويي نفر سوم است، در اين مقاله کمي در مورد اين «نفر سوم» خواهيم نوشت. اگر شما کسي را مي شناسيد که وارد رابطه دو نفر ديگر شده يا خودتان اين تجربه را داريد، مطالعه مقاله زير کمک کننده است.

چرا شوهرتان به رابطه جنسي با شما نه مي گويد؟!!

اگر شوهرتان تلاش شما را براي برقراري رابطه جنسي پس مي‌زند، احتمالا توجيه خوبي هم براي عدم علاقه‌اش وجود دارد. در اينجا چند دليل شايع که مردان به رابطه جنسي «نه» مي‌گويند را بيان مي‌کنيم .

چگونه براي همسرم جاذبه جنسي داشته باشم؟

دوران نامزدي يکي از مهم ترين دوران هاي قبل از ازدواج است. نکته مهم اين است که در دوران نامزدي چگونه نامزدمان را جذب خودمان کنيم؟

5 کار ممنوعه والدين در تربيت کودک!!

اين 5 کار نمونه هايي از اين ايده ها هستند که والدين در بيشتر کشورهاي دنيا از آن به عنوان رفتارهاي رايج در تربيت کودک استفاده مي کنند؛ پنج کاري که بيشتر روان شناسان به خصوص روان شناسان کودک بر انجام ندادن آن ها تاکيد کرده اند؛ البته يادتان باشد براي اين که رفتار شما خالي از اين پنج مورد شود، به زمان نياز داريد.

غذاهاي ممنوعه در اولين شام عاشقانه با نامزدتان!

در اولين روزهاي آشنايي، قرار ناهار يا شامي با نامزدتان در منزل يا رستوران خواهيد داشت. اگر اصولش را رعايت نکنيد احتمال اينکه از چشم طرف سقوط آزاد کنيد زياد است. چون در ملاقات هاي اول همه به جزئيات توجه مي کنند بنابراين بايد حواستان را جمع کنيد تا اشتباهي مرتکب نشويد.

در اين موارد دور ازدواج را يک خط قرمز بکشيد!!

ازدواج يکي از مراحل مهم در زندگي هر انساني است که مي تواند سرنوشت او را تغيير دهد. اما بايد بدانيد که ازدواج در برخي موارد ممنوع و خطرناک است. با ما همراه شويد تا اين موارد ممنوع را بدانيد.

ميل جنسي خانم ها به اين دلايل کم مي شود

هر گونه تغيير قابل توجه در وضعيت هورمون‌هاي زنانه، عملکرد جنسي زنان را مختل مي‌کند. ميل جنسي تاثيري مستقيم بر کيفيت رابطه جنسي بين همسران دارد.

لاغري سريع با چند سبزي مفيد!!

لاغري روش هاي بسياري دارد که برخي از انها بسيار سخت هستند. اما نگران نباشيد، در اين مقاله مي خواهيم سبزي هايي را به شما معرفي کنيم که به سرعت مي توانند شما را لاغر کنند.

مردان عاشق اين زنان مي شوند!!

يکسري رفتارها در خانم ها هست که هرگز از توجه يک مرد دور نمي ماند و هميشه براي آن ها قابل تحسين است. اين ها همان رفتار و خصوصياتي هستند که يک مرد از همسرش انتظار دارد.

چرا مردان از رابطه جنسي با همسرشان لذت نمي برند؟

رابطه جنسي لذت بخش يکي از پايه هاي مهم زندگي زناشويي موفق است. چه عواملي مي توانند مانع رسيدن مرد به انزال و ارگاسم و لذت جنسي مردان شوند؟ تا به حال براي شما اين سوال پيش آمده علتارضا نشدن مردان چيست ؟

آتش عشق همسرتان را با اين کارها شعله ور کنيد!!

رابطه جنسي يکي از مهم ترين مسائل در زندگي زناشويي است که مي تواند رابطه عاشفي با همسر را تقويت کند، اما روش هاي ديگري هم براي تقويت رابطه عاطفي بين همسران وجود دارد که در ادامه آنها را بيان مي کنيم.

اگر با فلاني ازدواج کرده بودم ...

رابطه هاي قبل از ازدواج همواره رابطه هايي هستند که مي توانند تاثير بسياري در زندگي زناشويي تان بگذارند. بهتر است بدانيد که چگونه بايد فايل رابطه هاي قبل از ازدواج را ببنديد.

تربيت جنسي کودک با 6 اصل اساسي و مهم

تربيت جنسي کودک يکي از مباحث بزرگ در تربيت کودک است که مي توانند اثرات جبران ناپذيري براي کودک تان داشته باشد.

عشقم تا ابد عاشقم بمان!!

براي اين که روز به روز علاقه همسرتان را به خود بيشتر کنيد، مي توانيد از روش هايي که در ادامه بيان مي کنيم استفاده کنيد.

چرا مردان امروزي بيشتر خيانت مي کنند؟

خيانت در زندگي هميشه يکي از مشکلات پيش روي زوجين بوده که در جامعه امروز فضاي مجازي نقش زيادي در آن ايفا مي کند. با ما همراه شويد تا بدانيد چرا مردان امروزي بيشتر خيانت مي کنند؟

حرف هاي ممنوعه هنگام ترک کردن همسر!!

درست است که رابطه شما به پايان رسيده و فکر مي کنيد که هيچ راه برگشتي هم وجود ندارد اما بعضي حرف ها هستند که بايد از گفتن شان دوري کنيد، حتي اگر ديگر طرف مقابل تان را نبينيد.

رابطه جنسي در همسران با اختلاف سني بالا چگونه لذت بخش مي شود؟

رابطه جنسي يکي از ارکان مهم زندگي است و بايد به صورت متقابل و مشارکتي صورت گيرد، معمولا افراد طي انجام رابطه جنسي همواره مي کوشند تا با کسب بيشترين لذت براي خود، شريک جنسي شان را هم با انجام کارهايي مختلف به اوج لذت جنسي برسانند.

کودک تان را در دنياي مجازي مديريت کنيد

دنياي مجازي و استفاده از آن در اين روزها مختص به سن خاصي نيست و تمامي کودکان علاقه مند به استفاده از اين دنياي بي انتها و پر رمز و راز هستند. با ما همراه شويد تا بدانيد چگونه مي توانيد براي استفاده از کودک تان در دنياي مجازي يک الگوي مناسب باشيد.

اگر شوهرم ازدواج کند من ميميرم!!

حدود 4 ماه است که از همسرم جدا شده ام و برخي اوقات دلم برايش تنگ مي شود، اگر همسرم ازدواج کند من ميميرم. مانده ام چه کنم؟

چرا همسرتان عاشق شما نمي شود؟

در زندگي زناشويي برخي از همسران ممکن است موجب آزار و اذيت طرف مقابل شان شوند و اين هم سبب ايجاد اختلال در روابط زناشويي مي شود. با ما همراه شويد تا نشانه هاي يک همسر بد را بدانيد.

خطرناک ترين نوع ازدواج اين مدل است، مراقب باشيد!!

ازدواج يکي از بزرگترين مراحل زندگي براي هر دختر و پسري است و يکي از نکات براي داشتن يک ازدواج خوب، انتخاب صحيح همسر است. برخي از ازدواج ها که در اين دوره و زمانه رواج پيدا کرده است جزو دسته ازدواج هاي خطرناک هستند.

با نامزد سابق تان هرگز دوست نشويد!!

جدا شدن در دوران نامزدي صد در صد براي همه افراد بسيار سخت و ناگوار است و ممکن است بعد از اين جدايي کارهايي انجام دهيد که به نفع شما نيست. در اين مقاله شما را با اين کارها آشنا مي کنيم.

7 انتظاري که هرگز نبايد از شوهرتان داشته باشيد!!

خانم ها در زندگي زناشويي شان ممکن است يک سري درخواست ها و انتظاراتي از همسرشان داشته باشند که مي تواند زندگي تان را تحت تاثير قرار دهد. با ما همراه شويد تا بدانيد چه انتظاراتي را نبايد از همسرتان داشته باشيد.

همسرتان اگر اين نشانه ها را دارد يک کنترل گر واقعي است، مراقب باشيد!

همسر کنترل گر چيزي است که زندگي زناشويي تان را تهديد مي کند. ممکن است همسرتان در زندگيزناشويي به شما محبت هاي بسياري داشته باشد ولي مراقب باشيد اگر همسرتان يکي از نشانه هاي زير را دارد، او يک همسر کنترل گر است.

چرا مردان با زني پايين تر از همسرشان خيانت مي کنند؟

چرا برخي از مردان با وجود داشتن زني خوب ، متعهد و دوست داشتني باز هم به او خيانت مي کنند؟ دلايل تمايل اين مرد جوان به زناني پايين تر از سطح دوست عاطفي خود چيست؟ آيا چنين مرداني را مي توان به مسير صحيح عشق ورزي بازگرداند؟

چگونه کسي که دوستش داريم را جذب خودمان کنيم؟

براي اينکه جذاب‌تر از چيزي که هستيد به نظر برسيد لازم نيست زحمت زيادي بکشيد. با چند تغيير کوچک مي‌توانيد خودتان را به فردي جذاب‌تر تبديل کنيد.

7 تکنيک براي پيروز شدن در دعواهاي زناشويي!!

دعواهاي زناشويي چيزي جداناپذير در هر زندگي زناشويي است. اما راه هايي وجود دارد که بتوانيد در نهايت ادب منظور خود را برسانيد و در يک بحث پيروز شويد.

به اين دلايل رابطه عاطفي تان را سريع تر قطع کنيد!!

اگر رابطه اي که در آن به سر مي بريد رابطه اي ناسالم است، بهتر است که از ادامه آن خودداري کنيد. اما چطور مي توان به اين نتيجه رسيد که فردي براي شما مناسب است يا خير؟ از آنجا که تصميم گيري در اين زمينه ساده نيست، ما در اينجا به شما کمک مي کنيم تا بهترين تصميم را بگيريد.

چگونه خانه براي کودک نوپا ايمن کنيم؟

زماني که کودک مراحل مختلف رشد مانند خزيدن،‌ تاتي کردن و راه رفتن را سپري مي‌کند، شما هم بايد سطح تدابير محافظتي‌تان را ‌بالا ببريد. البته بسياري از اين پيشنهادات براي زماني است که کودک‌تان راه بيفتد، حرکت کند و بتواند بخزد، بگردد يا به سمت خطر برود.

درس هايي که بايد از يک رابطه عاطفي شکست خورده بگيريد!!

شکست عشقي يکي از بدترين تجربه ها براي هر کسي است که ممکن است در زندگي به وجود آيد. در اينجا 7 درسي که مي توان از يک رابطه شکست خورده گرفت را برايتان آورده ايم تا اگر شما هم در اين شرايط به سر مي بريد، از آن نهايت استفاده را بکنيد.

هر پسري را مي بينم دوست دارم با او رابطه داشته باشم!!!

دختري 16 ساله با وضع مالي بسياري خوبي هستم. هر پسري را مي بينم دوست دارم با او رابطه داشته باشم ولي در اين کار کمي ترس دارم. همين افکار باعث افت تحصيلي شديد و بي اعتمادي والدينم شده است. مانده ام چه کنم؟

نمي توانم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم!!

مشکلات جنسي يکي از اصلي ترين مشکلاتي است که بين زوج ها به وجود مي آيد و اگر به درستي حل نشود مي تواند منجر به طلاق شود. با ما همراه شويد تا بدانيد که چگونه بايد مشکل جنسي با همسر را مطرح و حل کنيم.

به دختر مجردتان اين جملات را هرگز نگوييد!!

در اين زمانه بسيار پيش آمده که دختران 25 تا 35 ساله به دليل رابطه سالمي که نتوانسته اند با مردان اطرافيان شان برقرار کنند با ترس از ازدواج نکردن به روان درمانگران مراجعه مي کنند. اما اشکال اصلي کار کجاست؟

همسرم از رابطه زناشويي با من لذت نمي برد!!

مردي هستم 37 ساله، مشکلم اين است که همسرم در رابطه زناشويي لذت نمي برد و به اجبار است و من هم به دليل همين قضيه ميل و رغبتي ندارم و برايم عذاب آور است و لذتي نمي برم. آيا راهي هست؟

با 5 روش ساده همسرتان را براي هميشه عاشق خودتان کنيد!!

عاشق بودن در زندگي زناشويي يکي از رازهاي داشتن تداوم زندگي زناشويي و پايدار بودن در ازدواج است. شما هم اگر ميخواهيد همسرتان را عاشق خودتان کنيد بايد 5 روش زير را امتحان کنيد.

همسرم به من پيشنهاد ازدواج مجدد داده است!!!

6 سال است ازدواج مجدد کرده ام و همسرم 4 سال از من بزرگتر است. من عاشق زن و زندگيم هستم ولي مدتي است همسرم نسبت به من بي تفاوت شده و حتب به من پيشنهاد ازدواج دوم داده است.

اين دسته از همسران بيشتر خيانت مي کنند!!

خيانت در زندگي زناشويي آسيبي دردناک بوده که از طاقت بيشتر افراد خارج است؛ آسيبي شبيه به زمين لرزه يا مرگ عزيزان در پيش چشمانمان. در اين نوشته به دنبال رسيدن به تعريفي از خيانت و انواع آن هستيم. در نهايت به بررسي علل خيانت خواهيم پرداخت.

اسباب بازي را براي کودک زير يک سال چگونه انتخاب کنيم؟

اصول خريد اسباب‌بازي براي نوزادان زير يک سال بسياري از پدرها و مادرها بر اين باورند که تا يک سالگي، تنها رسيدگي به تغذيه و رشد جسمي کودک کافي است. براي شناخت اسباب‌بازي‌هاي مناسب و مفيد براي کودکان زير يک‌سال در اين يادداشت با ما همراه شويد.

چگونه از دختر مورد علاقه ام خواستگاري کنم؟

در نخستين قدم، هنگامي كه در جايي، فرقي نمي‌كند خانواده، محله، دانشگاه يا محل كار احساس كرديد كسي جزو گزينه‌هاي مورد نظر شماست چطور بايد قدم‌هاي بعدي را براي ازدواج برداريد؟ تا پايان اين مطلب با ما همراه باشيد تا راهكارهاي آشنايي اوليه و مقدمات خواستگاري را با هم مرور كنيم.

7 کار ممنوعه در دعواهاي زناشويي!!

اين مطلب درباره اشتباهات بزرگ زن و شوهرها در بحث يا دعواهاي کلامي شان است که شرايط زندگي مشترک شان را غير قابل برگشت مي کند يا تاثيراتي مي گذارد که تا مدت ها، آسيب هايش هم خودشان و هم فرزندان شان را درگير مي کند.

مردها عاشق زني با اين خصوصيات مي شوند!!

اگر عشق زندگي تان را دوست داريد و دلتان مي خواهد که هر چه زودتر با او ازدواج کنيد، ما در اينجا خصوصياتي را به شما معرفي مي کنيم که اگر رعايت کنيد، بهترين انتخاب او براي زندگي آينده اش خواهيد بود.

همسرم قبل از ازدواج با مرد متاهلي رابطه داشت!

چند سال از ازدواج من و همسرم مي گذرد و دو فرزند داريم. بعضي اوقات ياد اين مسئله مي افتم که همسرم قبل از ازدواج با مرد متاهلي رابطه داشته و همين مساله من را اذيت مي کند.

بهترين رفتار با کودک لجباز و پرخاشگر چيست؟

داشتن کودک لجباز و پرخاشگز يکي از بزرگترين دردسرها براي والدين است. اگر شما هم کودک تان لجباز يا پرخاشگر است بايد بدانيد که چگونه بايد با او رفتار کنيد تا آرام شود.

عشق مرداني با اين خصوصيات واقعي است!!

عشق يکي از مقدس ترين واژه ها در هر مليتي است که باعث ايجاد پيوند زناشويي بين هر دختر و پسري مي شود، ولي گاهي عشق هاي زودگذر با عشق هاي واقعي اشتباه گرفته مي شوند. با ما همراه شويد تا خصوصيات يک عشق واقعي را به شما معرفي کنيم.

چرا مردان ايراني براي ازدواج مناسب نيستند؟!!

افزايش آمار طلاق در ايران منجر شده است رسانه هاي خارجي هم به اين مسئله واکنش نشان بدهند. در گزارش لس‌ آنجلس تايمز چهره تاريک و نه‌چندان مثبتي از روابط مردان و زنان ايراني و نگاه مردان به زنان ترسيم شده است. اين گزارش را در ادامه مي‌خوانيد.

اين جملات در رابطه عاشقانه تان معجزه مي کند!!

اگر شما دوست داريد که رابطه تان ادامه پيدا کنيد، خيلي راحت با گفتن چند جمله مي توانيد آتش عشق را بار ديگر ميان خود و محبوب تان روشن کنيد و از گرماي آن لذت ببريد. در اينجا جمله هاي ساده اي که تاثير زيادي در رابطه عاطفي شما خواهند داشت را برايتان آورده ايم تا با بيان آنها رابطه اي مستحکم تر از قبل براي خود بسازيد.

چگونه به کودک مان نه بگوييم؟

نه گفتن به کودکان شايد يکي از سخت ترين کارها براي پدرها و مادران است. زيرا کودک در هر سني هم که باشد شنيدن نه از پدر و مادرش براي سخت است. اما با روشهاي زير نم به کودک تان نه بگوييد هم از لجباز شدن اش جلوگيري کنيد.

چگونه در سايت هاي همسريابي، همسر ايده آل ام را پيدا کنم؟

در گذشته هاي نه چندان دور افراد براي ملاقات با يکديگر و نيز يافتن افراد جديد در زندگي اغلب يکديگر را در دانشگاهها، رستوران ، پارک و يا حتي در محل کار خود، پيدا مي کردند. اما امروزه مشاهده مي کنيم که يافتن دوستان جديد و حتي همسر مناسب، بطور فزاينده اي وارد فاز جديدي شده است ....." افراد در سايتهاي دوستيابي آنلاين و يا سايتهاي همسريابي به دنبال نيمه گمشده خود هستند " اين مثبت است يا منفي ؟

باورتان مي شود با اين کارهاي ساده بتوانيد بهترين همسر دنيا شويد؟!!

شاد کردن همسرتان در زندگي زناشويي يکي از بهترين روشها براي تبديل شدن به يک همسر خوب و ايده آل است. در اين مقاله قصد داريم شما را با ساده ترين راه ها براي خوشحال کردن همسرتان آشنا کنيم.

راز رابطه زناشويي لذت بخش چيست؟

برخي از زوج ها با گذشت زمان و کمتر شدن رابطه جنسي فکر مي کنند احساساتشان در حال محو شدن است و گويا چيزي در اين ميان ايراد دارد.اما زوج هاي شادي هستند که راز هايي براي هيجان انگيز نگه داشتن اين رابطه بلدند. در اين مقاله توصيه هايي که اين زوج ها براي داشتن رابطه اي طولاني مدت و همچنان جذاب دارند را در اختيار شما قرار مي دهيم.

اين نشانه ها مي گويد کودک تان آزار جنسي ديده است

به‌ عنوان پدر و مادر هميشه بايد نسبت به نشانه‌ها حساس باشيد. ممکن است کودک به‌ علت اينکه خجالت مي‌کشد يا به خاطر اينکه تهديد شده، نتواند به‌طور مستقيم درباره اتفاقي که برايش افتاده، صحبت کند اما والدين با ديدن برخي علائم و نشانه‌ها مي‌توانند شک کنند که از فرزندشان سوءاستفاده شده است. پس مراقب اين نشانه‌ها باشيد

رازهاي يک زندگي زناشويي عاشقانه که هر دختر و پسري بايد بداند

فکر مي کنيد همه رمز و رازهاي يک ازدواج سالم و موفق را مي دانيد؟ شايد وقتي بيشتر از فوت و فن هاي يک زندگي زناشويي موفق آگاه شويد بهتر بدانيد که چطور بايد در برابر همسر خود رفتار کنيد. با نکاتي که در ادامه خواهيد خواند، مي توانيد خوشبختي تان را به روز کنيد.

ده دليل خيانت شوهر به همسر خود!؟

همه مردان تا حدي مي‌دانند كه خيانت كار درست و پسنديده اي نيست و از ابتدا اكثر آنها حتي فكر خيانت را هـم به سـر خطور نـمي دهند ولـي..!؟؟

چگونه فرزندي مستقل تربيت کنيم؟

يكي از مهم‌ترين عواملي كه براي كودك، استقلال به همراه مي‌آورد، خصوصا در سنين بالاي 2 سال، تأمين جهان امن براي او، قبل از اين سن است. كودك به دنيا مي‌آيد در حالي‌ كه همه‌‌ چيز جهان براي او جديد است و تنها چيزي كه مي‌تواند به آن تكيه كند، مادر است.

چگونه از آزار جنسي کودک مان جلوگيري کنيم؟

شنيدن اخبار آزار جنسي کودکان اگرچه که بسيار دردناک و غير قابل تحمل است اما خوشبختانه چند سالي است که تابوي رسانه اي شدن آن شکسته شده است. حال اينکه چگونه بايد والدين مانع وقوع اين اتفاق شوند نکته اي است که روانشناسان براي آن پاسخي جز آموزش ندارند.

چگونه براي شوهرم يک زن جذاب باشم؟

جذاب بودن يک زن براي شوهرش يکي از رموز اصلي موفقيت در زندگي زناشويي است. اگر شما هم مي خواهيد براي همسرتان يک زن جذاي باشيد بهتر است خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

شوهرم با زنان غريبه رفتار آزادانه اي دارد، مانده ام چه کنم؟

برخي از رفتارهاي مردان براي همسرشان حساسيت‌ برانگيز و ناراحت‌ کننده است، مخصوصا رفتارهايي که آنها در مورد زنان ديگر در پيش مي‌گيرند. در موارد متعددي از سوال در اين زمينه باعث شد که ما با کمک فائزه دشتي، کارشناس‌ارشد روانشناسي به بازگويي برخي موارد مهم در اين ارتباط بپردازيم.

شوهرم اخلاق هاي زنانه اي دارد!!!

2 سال که ازدواج کرده ام ولي متاسفانه همسرم اخلاق هاي زنانه اي دارد که من را به شدت آزار مي دهد. مانده ام چه کنم؟

پسري که عاشق اش بودم بعد از 2 سال ترکم کرد!!

در سن 16 سالگي با پسري آشنا شده و به او علاقه مند شدم، او هم به من پيشنهاد ازدواج داد. اما بعد از 2 سال ترکم کرد و با دختر ديگري ازدواج کرد.

4 ويژگي يک کودک باهوش چيست؟

بچه هاي زير يک سالي که هوش کافي دارند، مي توانند تفاوت بين احساسات مختلف اطرافيان خود مانند شادي، غم، ترس، اضطراب يا خشونت را درک کنند و با توجه به اين رفتارها واکنش نشان دهند.

دروغگويي همسرتان را با اين راه ها فاش کنيد!!

تا بحال شده که احساس کنيد همسرتان همه واقعيت را به شما نمي‌گويد؟ اگر شما هم تا به حال همچين احساسي داشته ايد اين مقاله به شما کمک مي کند دروغ هاي همسرتان را فاش کنيد.

همسرم به دنبال زنان خياباني مي رود!!

پسرم 10 سال است که ازدواج کرده است ولي مدتي است همسرش متوجه شده که اون به دنبال زنان خياباني مي رود. مانده ايم چه کنيم؟

6 اشتباه مردانه در رابطه زناشويي با همسر

تغيير در تفکر ممکن است زندگي جنسي شما را بهبود بخشد. مردان مي توانند جزئيات بيشتري در هفت اشتباه رابطه جنسي با همسرشان را در زير بخوانند و ياد بگيرند که چگونه از آن ها اجتناب کنند.

بلوغ زودرس نوجوانان امروز، از علل تا راه هاي درمان

«بلوغ زودرس» پديده‌اي است که به‌دليل طي نشدن مراحل طبيعي رشد در جوامع افزايش پيدا کرده و باعث ايجاد نگراني و ترس در ذهن کودکان و والدين شده به گونه‌اي که امروزه بنابر عوامل و با به‌وجود آمدن فناوري‌هاي مختلف شاهديم که سن بلوغ در حال پايين آمدن است يا به عبارتي بهتر، سن بلوغ پايين آمده و باعث ايجاد دغدغه و سؤالاتي در ذهن والدين و فرزندان آنها که در حال وارد شدن به اين مرحله هستند، شده است.

اخبار خواندنی

زندگي زناشويي تان اگر اين نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!

اينها دليل اصلي بي ميلي شوهرتان نسبت به شما است!!

اگر همسر شما اين ويژگي ها را دارد شما يک زن بسيار خوش شانسي هستيد!

7 رفتار زشتي که خيانت به همسر است!!

اين مردها براي همسرشان شريک جنسي فوق العاده اي هستند

جوان سازي پوست صورت با چند روغن بي ضرر خانگي

اين نشانه ها مي گويد همسرتان، بدترين همسر دنيا است!!

بزرگترين اشتباهات خانم ها در جذب مرد مورد علاقه شان!!

اين نشانه ها مي گويد همسرتان هنوز با عشق قبلي اش در ارتباط است!!

12 خواسته زنان از يک رابطه که هرگز نمي گويند!!

همسرم مي گويد بايد با مرد ديگري رابطه داشته باشم!!

از چه سني کودکم را با مفاهيم ديني آشنا کنم؟

نکته هاي مهم و يواشکي شوهرداري براي زنان شاغل!!

پيامک زياد دادن به همسرتان اين مضرات را دارد، مراقب باشيد!!

اين تمرين 10 دقيقه اي حياتي را تمام زوج ها انجام دهند!!

3 سياست مهم شوهر داري که هر زني بايد بداند!!

بازگشت به مدرسه : بهترين ميان وعده براي کلاس اولي ها

چرا شوهرم دوست دارد زن دوم بگيرد؟

کارهاي ضروري که بايد پدر و مادر در مقابل فرزندشان انجام دهند

15 خواسته مردان از يک رابطه که هرگز نمي گويند!!

14 ساله و مدتي است با پسري در ارتباطم!!

وقتي مردي به شما مي گويد دوستت دارم در حقيقت در سرش چه مي گذرد؟

رابطه جنسي : اشتباه بزرگ خانم ها در رابطه جنسي که بايد بدانند

رابطه جنسي : روش هاي رسيدن زنان به ارگاسم در رابطه جنسي

تربيت کودک : 11 رفتار مهم که بايد جلوي چشم کودک تان انجام دهيد تا ياد بگيرد

زندگي زناشويي يکنواخت تان را با اين روش ها مهيج کنيد!

چگونه براي کلاس‌اولي‌ها محيط مدرسه را شادتر کنيم؟

دلايل جدايي برد پيت و آنجلينا از نظر روانشناسي

رگ خواب همسر بد قلق تان را با اين ترفندها به دست آوريد!!

رابطه زناشويي تان به 9 دليل باورنکردني زير سرد شده است!!

رابطه جنسي در اين مواقع خطرناک است!!

بازگشت به مدرسه : کلاس اولي ها را چگونه براي مدرسه رفتن آماده کنيم؟

قبل از مدرسه به کودکم الفبا ياد بدهم يا نه؟

اين اشتباهات زندگي زناشويي تان را جهنم مي کند!!

زني 31 ساله و با مرد 50 ساله اي در ارتباطم!!

چگونه کودکم را به درس و مدرسه علاقمند کنم؟

کدام خصوصيت زنانه باعث مي شود مردي شيفته زني شده و هرگز او را رها نکند؟

بازگشت به مدرسه : 5 کار مهمي که والدين بايد يک هفته قبل از مدرسه انجام دهند

همسرم چند وقتي است با يکي از آشنايانم رابطه دارد!!

رابطه جنسي، چگونه همسرم را براي رابطه جنسي آماده کنم؟

کيف و کفش کودک تان را براي رفتن به مدرسه با اين روش ها نو نوار کنيد!

سياست هايي که هر زن و مردي در زندگي زناشويي بايد بداند!

رابطه جنسي، زنان و مردان چگونه از رابطه جنسي شان سوء استفاده مي کنند؟

يک زوج خوشبخت 7 کار زير را هرگز انجام نمي دهند!

ايمني سرويس مدرسه با 9 فرمان

پسر مورد علاقه ام به خواستگاري خواهرم آمده است!!

رابطه جنسي لذت بخش با چند تغيير ساده!!

مادرم به پدرم مشکوک است!!

مردي با اين خصوصيات، مرد ايده آل دختران ايراني است!

دعوا و بحث سر اين مسائل زندگي تان را جهنم مي کند!!

ترس کودک تان از مدرسه را با اين توصيه ها از بين ببريد

مردي که عاشق تان است اين نشانه ها را دارد!

رابطه جنسي در اين زمان، زنان را عصباني مي کند

بهترين زمان براي رابطه جنسي چه موقعي است؟

يک کودک با شخصيت تربيت کنيد

چرا زنان بعد از ازدواج شان خيانت مي کنند؟!

ازدواج هايي به سبک پريا و کيوان در سريال پريا، خوب يا بد؟!

همسرم در حضور من فيلمهاي مستهجن تماشا مي کند!!

ازدواج با اين مردان ممنوعه شما را بدبخت مي کند!

رابطه جنسي : نکته هاي مهمي که مردان در رابطه جنسي با همسرشان بايد بدانند!

چطور فرزندمان را از خطرات دنياي مجازي دور نگه داريم؟

با شماره ناشناس به همسرم پيامک عاشقانه زدم، اما ...

کاش آن روز گول حرفهاي امير را نمي خوردم ...

اگر زندگي تان را دوست داريد، اين حرف ها را هرگز به مادرشوهرتان نگوييد!

همسر دروغگو يتان را با اين ترفندها شناسايي کنيد!!

ارضا شدن در زندگي هاي بدون رابطه جنسي!

دخترم با آرايش هاي غليظ بيرون مي رود!!

5 راه رسيدن به آرامش در زندگي زناشويي

اگر شوهرتان به خاطر زن ديگري به شما خيانت کرد ...

همسرتان از اين خصوصيات مردانه شما متنفر است، مراقب باشيد!!

شوهرم براي خوشگذراني مي خواهد خارج از ايران برود، مي گويد آنجا جاي زن نيست!!

شوهرم ديگر تمايلي يه رابطه جنسي با من ندارد، چه کنم؟

4 مشکل اصلي والدين با فرزندان در تابستان + راه حل مناسب

به تلفن هاي شوهرم مشکوکم!!

شکست عشقي تان را با اين جملات تحمل کنيد

شما هم مي خواهيد با يک بازيگر معروف ازدواج کنيد؟!!

رازهاي ناگفته اي که زنان دوست ندارند شوهرشان بدانند!!

براي يک رابطه جنسي لذت بخش با اين حرفها همسرتان را تحريک کنيد

4 جمله مثبت و تاثيرگذار در تربيت کودک

عاشق پسري هستم که مادرش مخالف ازدواج ماست!

9 برخورد غلط در رفتار با کودک نوپا را بشناسيد

خانم مورد علاقه ام همزمان با من، با 4 نفر ديگر هم در رابطه است!!

دروغ هايي که زنان در زندگي زناشويي به شوهرشان مي گويند!

پيشنهاد ازدواج دوم به شوهرم دادم!!

در رابطه جنسي با همسرتان از اين کارهاي غلط دوري کنيد!

3 قانون مهم تربيتي که پدران و مادران لازم است بدانند

با شوهرم که درگير خيالپردازي جنسي است چه کنم؟

با زياده خواهي شوهرم در رابطه زناشويي چه کنم؟

به اين مردان هرگز وابسته نشويد، خطرناکند!!

دروغ هايي که مردان در زندگي زناشويي به همسرشان مي گويند!

اين نشانه ها مي گويد پسر مورد علاقه تان هرگز مال شما نخواهد بود!!

حدود رابطه جنسي در دوران عقد تا کجاست؟

از چه سني مي توانم کودکم را تنها در خانه بگذارم؟

مادر همسرم در زندگي مان دخالت مي کند، ديگر خسته شده ام!!!!

همسرم را دوست ندارم، دختر مورد علاقه ام ترکم کرده است!!!!

شوهرم با چند دانشجوي دختر رابطه دارد!!!

متاهل هستم ولي چند سالي است به يکي از دختران فاميل هم علاقه دارم!

براي يک رابطه جنسي لذت بخش اين نکته ها را در مورد ارگاسم همسرتان بدانيد!!

پدر و مادرم به من مي گويند از پيش ما برو!!!!

با اين تکنيک هاي ساده، براي هميشه همسرتان را عاشق خودتان کنيد!!!!

پسر 9 ساله ام فيلم مبتذل ديده است، چگونه او را توجيح کنم؟

زشت ترين شوخي هاي زن و شوهري که بايد به سرعت ترک شان کنيد!!

اين روش هاي طبيعي ميل جنسي تان را چند برابر مي کنند!!!!

دختر مورد علاقه من به دليل متاهل بودنم، در ازدواجمان دودل است!!

رابطه جنسي با همسرتان را لذت بخش و به ياد ماندني کنيد!!

5 فايده بوسيدن کودک که هر پدر ومادري بايد بداند!!

خواستگارم داراي دو فرزند و از من کوچک تر است!!!

اگر مي خواهيد عروس خوب مادرشوهرجان  تان باشيد، بي زحمت اين کار ها را نکنيد!!!

بايدها و نبايدهاي ازدواج با مردهاي مطلقه، از رابطه جنسي تا ....

در گفتن اين کلمه به همسرتان محتاط باشيد!!!

رابطه جنسي شما و همسرتان 5 تفاوت عمده دارد، بهتر است بدانيد!!!

کودک پرخاشگرتان را با اين جملات آرام کنيد!!!

با اين کارها همسرتان هر روز به شما مي گويد دوستت دارم!!!

شوهرم بچه ننه است و مدام قهر مي کند!!!

عکس هاي دو نفره شوهرم را با زني در موبايلش پيدا کردم!!

شوهرم را دوست دارم ولي از خيانتش مي ترسم!!

در مورد رابطه جنسي با همسر قبلي، به همسر جديدم چه بگويم؟

دختر 14 ساله ام تمايل به دوستي با جنس مخالف دارد!!!!

اين نکته ها مي گويد کسي که با او ازدواج کرذه ايد بهترين است!!!!

رابطه زناشويي من و همسرم چرا سرد شد؟!!!

با اين ترفندها از مرد مورد علاقه تان جواب مثبت بگيريد!!!

پنهانکاري اين موضوعات در دوران نامزدي خطرناک است!!!

رابطه جنسي در اين مواقع ممنوع است!!!

ارزش پول را به کودک تان ياد بدهيد!!!

در اين 6 مورد هر چه سريع تر از همسرتان طلاق بگيريد!!!

اين 14 نشانه به شما مي گويد با جنس مخالف تان رابطه سالمي داريد يا نه!!!

شوهرتان از اين خصوصيات شما بيزار است، مراقب باشيد!!!

اگر همسر شما اين نشانه ها را دارد، در حال خيانت به شماست!!!

در رابطه جنسي چرا بايد همسرتان را بغل کنيد؟!!

اين روش تربيتي غلط است، مراقب باشيد!!

14 نشانه اينکه در يک رابطه سالم هستيد

اگر با همسرتان صميمي تر باشيد، اين مشکل به راحتي قابل حل است!!

چگونه پاي خانواده هايتان را به ماجراي ازدواج باز کنيد؟

چگونه اشتباهات خود را در رابطه مان جبران کنيم؟

رابطه جنسي خشن براي برخي افراد چرا لذت بخش است؟

اين اشتباهات مردانه زندگي تان را تلخ مي کند، مراقب باشيد!!!

سازمان ملل، نگران ديرشدن ازدواج مردم دنياست

در دوران نامزدي تان اين رازها را هرگز نگوييد!!!!

اينها نمي گذارند از رابطه جنسي تان لذت ببريد!!!

نبايد منتظر خواستگار پولدار بمانيد!

قوانين مهم در تشويق کردن کودکان که هر پدر و مادري بايد بداند!!

همه اشتباه‌هاي مردانه!

5 زبان عشق در دنياي متاهلي!!

خواستگاري 30 هزار توماني در تلگرام!

عاشق دختري هستم ولي پدر و مادرم مخالفند، چه کنم؟

8 دليل مردانه براي خيانت در زندگي زناشويي!!!

خيانت در هر صورت تلخ است!

رابطه جنسي تان را با اين نکات ساده لذت بخش کنيد!!!

بچه بيش فعالم من و پدرش را کلافه کرده است!!!

همسر مرد مورد علاقه ام اجازه داده با همسرش ازدواج کنم!!!!