آخرین اخبار

روابط عاطفي

پسري که عاشق واقعي شما است اين نشانه ها را دارد!!

پسري که به شما علاقه دارد تغييراتي در رفتار، حرکات و صحبت هايش ايجاد مي شود. اگر شما هم به يکي از همکاران يا هم کلاسي هاي تان شک کرده اين حتما اين ماله را بخوانيد. در اين مقاله نشانه هاي يک مرد عاشق را به شما مي گوييم.

چرا عشق قديمي ام را نميتوانم فراموش کنم؟

برخي از افراد وقتي رابطه عاطفي شان تمام مي شود هرگز نمي توانند عشق قديمي شان را فراموش کنند. براي اين افراد کنار آمدن با مساله جدايي بسيار سخت و دشوار است.

مراقب اين اشتباهات در رابطه با جنس مخالف باشيد!!

برخي اشتباهات هستند که در رابطه با جنس مخالف باعث ايجاد مشکلاتي مي شود.پيش از پرداختن به اين اشتباهات ابتدا بايد يادآوري کنيم که ما در مورد رابطه‌اي حرف مي‌زنيم که اساساً رابطه درست و سالمي است. در مورد رابطه‌اي که در آن شما آدم اشتباهي را انتخاب نکرده‌ايد.

آداب رستوران رفتن را چگونه به کودک ياد بدهيم؟

وقتي بچه داريم ديگر نمي توانيم راحت به رستوران و ميهماني هاي رسمي بريم. در اين مطلب به شما مي گوييم که با يک بازي به راحتي مي توانيد آداب رستوران رفتن را به کودک تان ياد بدهيد.

يک هشدار جدي به همسران، از اين کار به شدت دوري کنيد!!

بر اساس اين مطالعه، وقتي زوجي يکديگر را براي ازدواج انتخاب مي‌کنند تصور و احساسي خوب نسبت به يکديگر دارند تا زماني که يکي از آن‌ها در ذهن يا به زبان طرف مقابل يا زندگي‌شان را با ديگري مقايسه کند.

در دعوا با همسرتان با اين ترفندها پيروز شويد!!

دعواهاي زناشويي هميشه به معني ازدواج ناموفق نيست. گاهي سکوت و انکار مشکلات زندگي مشترک بيشترين ضربه را به روابط زناشويي مي زند. بايد حرف بزنيد البته اين کار نياز به مهارتي دارد که بايد ياد بگيريد.

ترفندهايي مردانه براي تسخير قلب همسر!!

به دست آوردن و تسخير قلب زنان يکي از اصلي ترين نکته هايي است که آقايان بايد در زندگي زناشويي بدانند. با ما همراه شويد تا اين ترفندها را به شما معرفي کنيم.

اين عکس هاي فرزندتان را در شبکه هاي اجتماعي پخش نکنيد

از زماني که کودک چشم باز مي‌کند، مادر يا پدر با گوشي موبايل بالاي سر او ايستاده‌اند و با يک چشم مسلح جزيي‌ترين اتفاقات روزانه کودک را ضبط مي‌کنند. اين ماجرا هر روز از صبح تا شب تکرار مي‌شود. يک روانشناس کودک اين مساله را مورد بررسي قرار داده است.

ترفندهاي مهم شوهرداري که زنان بايد بدانند!!

شما خانم عزيز؛ آيا از شگردهاي همسرداري و سياست هاي زنانه اطلاع داريد؟ براي اينکه بتوانيد رابطه خود را با همسر خود محکم‌تر کنيد، حتما اين مطلب مفيد را بخوانيد.

نشانه هاي آزار جنسي در کودک که هر پدر و مادري بايد بداند

سازمان بهداشت جهاني يکي از هر 5 دختر و يکي از هر 13 پسر مورد آزار جنسي قرار مي‌گيرند. به هر حال اين عدد در ايران هم تکان دهنده است. اين خيلي فاجعه بزرگي است و هيچ کس نمي‌خواهد اتفاق بيفتد اما چرا متجاوز موفق مي‌شود که يکي از هر 5 دختر بچه را مورد آزار قرار دهد؟

کدام مردان به همسرشان خيانت مي کنند؟

مردان خيانتکار تعدادشان از زنان خيانتکار بيشتر است. در اين مقاله به شما مي گوييم که کدام دسته از مردان بيشتر به همسرشان خيانت مي کنند.

قبل از بچه دار شدن در مورد اين مسائل با همسرتان حرف بزنيد

هر چه بيشتر خود را آماده موقعيت هاي مختلف کنيد و از قبل بيشتر با برنامه پيش برويد، بهتر مي توانيد از تجربه بچه دار شدن لذت ببريد. مسائلي که در ادامه مطرح مي شود، مسائل مهمي است که بايد درباره آن با هم صحبت کنيد .

رابطه جنسي تان را با اين روشها قوي تر کنيد

7 کاري که در اينجا به شما معرفي مي‌کنيم نه تنها کمک مي‌کند رابطه‌جنسي بهتري را تجربه کنيد، بلکه رابطه‌تان را به طور کل قوي‌تر مي‌کند.

راز خوشبختي زوج هاي خوشبخت، اين بار از زبان خودشان!

ما به سراغ زوج هاي خوشبخت رفتيم و از آنها علت موفقيت زندگي مشترک شان را جويا شديم. سوال ما از آنها اين بود: «راز خوشبختي تان را در يک جمله برايمان بگوييد.» آنها نيز پاسخ هاي جالب و متنوعي به ما دادند که در اينجا برخي از کاربردي ترين هاي آنها را برايتان آورده ايم. اميدواريم اين جملات براي زندگي مشترک شما نيز به کار آيند.

بهترين واکنش به همسري که دروغ مي گويد چيست؟

با يک دروغگو ازدواج کرده‌ايد؟ اگر اينطور است پس احتمالا با بي‌اعتمادي، تلخي و خشم در روابط تان دست و پنجه نرم مي‌کنيد که دليل‌شان همين دروغگويي است. اين مطلب را بخوانيد تا بفهميد با يک همسر دروغگو چگونه بايد رفتار کنيد.

محکم کردن ازدواج و زندگي زناشويي با 8 نکته کليدي

اگر از افرادي هستيد كه ميخواهيد از تجربه‌هاي ديگران استفاده كنيد و چنانچه تصميم به آغاز زندگي مشترك گرفته‌ايد، به اين هشت نكته توجه كنيد تا از برخي واقعيت‌هاي مهم و هشدار دهنده درباره ازدواج آگاه شويد.

چگونه زني جذاب و زيبا باشيم؟

بيشتر خانم ها به دنبال جذاب بودن هستند. پس بياييد باهم ببينيم چه چيزهايي مي‌تواند يک زن را جذاب کند، در حدي که هر مردي آرزويش را داشته باشد!

ميل جنسي مردان را اين کارهاي زنانه کم مي کند!!

در اين مقاله ليستي از مهمترين چيزها و رفتارهايي که تمايلات جنسي آقايان را متوقف مي کند، گرد آورده ايم. خانم ها هميشه به ياد داشته باشيد ممکن است همه اين موارد شعله تحريک همسر شما را خاموش نکند اما در هر حال از جمله متداولترين مسائلي است که مي تواند منجر به آن شود.

کودکم به لوازم آرايش علاقه دارد، نمي دانم چه کنم؟

کافي‌ است فقط چند دقيقه از فرزندتان غافل شويد و او را در اتاق‌تان تنها بگذاريد تا با صحنه‌اي آشنا براي اکثر مادران مواجه شويد! لوازم‌ آرايش‌تان کاملا به هم‌ ريخته و صورت فرزندتان رنگي است. در يک دستش رژ و در دست ديگر يک قلم‌مو گرفته و با هيجان سعي مي‌کند خودش را آرايش کند. البته که ميز و صندلي و در و ديوار اتاق هم در‌ امان نيستند.

تا وقتي اين سوالات را از خودتان نپرسيده ايد، ازدواج نکنيد!!

اگر دوست داريد بدانيد که آيا واقعا آمادگي ازدواج را داريد يا خير اين سوال ها را از خودتان بپرسيد. به علاوه با پرسيدن اين سوال ها خودتان را بهتر مي شناسيد و در نتيجه مي توانيد انتظار يک رابطه رضايت بخش و موفق را داشته باشيد.

اين جملات زنانه، مردان را عاشق مي کند

جملاتي در زندگي زناشويي هستند که مي تواند باعث صميميت بين همسران شود. خانمها با اين گفتن اين جملات مي توانند شوهرشان را براي هميشه عاشق کنند.

اين رابطه را با عشق اشتباه نگيريد

داشتن يک رابطه گرم و عاشقانه ، آرزوي هر کسي است که ازدواج مي کند اما گاهي عشق و چسبندگي عاطفي که مخل آرامش است ،را با هم اشتباه مي گيريم.

رابطه جنسي در دوران عقد را چگونه مديريت کنيم؟

اگر چه پس از جاري شدن صيغه عقد دائمي دو طرف عرفا و شرعا زن و شوهر محسوب مي شوند اما نکته اي که مهم تلقي مي شود اينکه دو طرف برخي روابط و رفتارهاي خود را تا زماني که زير يک سقف نرفته اند بايد کنترل کنند.

اگر دختر يا پسرتان با جنس مخالف رابطه دارد، بخوانيد

يکي از چالش برانگيزترين اتفاق ها براي خانواده ها در دوران نوجواني فرزندشان، برقراري ارتباط عاطفي با جنس مخالف است. آنها نمي دانند که با اين وضعيت چگونه روبرو شوند و عموما کار را خراب تر مي کنند. اين مطلب، راه هاي چگونگي رويارويي با اين وضعيت است.

راز ازدواج موفق از ديد ستاره هاي معروف هاليوود

زماني که از هاليوودي ها خواستيم تا راز يک رابطه و ازدواج موفق را برايمان تعريف کنند، جواب هاي جالبي دادند که در زير برخي از آنها را برايتان آورده ايم. بد نيست شما هم تجربيات آنها را بشنويد.

دليل خيانت زن متاهل ايراني به شوهرش چيست؟

خيانت يکي از بدترين معضلات اجتماعي است که خانواده هاي بسياري اين روزها درگير آن هستند. با ما همراه شويد تا دليل خيانت زن متاهل به شوهرش را بررسي کنيم.

رابطه جنسي تان به اين دلايل سرد شده است + راه حل

سرد شدن رابزه جنسي بين همسران يکي از مشکلاتي است که در طي سالها در زندگي زناشويي رخ مي دهد و حتي ممکن است زندگي حرا به طلاق بکشاند. در اين مقاله درباره علت قطع رابطه جنسي بين همسران صحبت کرده ايم.

دخترم رفتارهاي پسرانه اي دارد، نمي دانم چه کنم؟

دختر 13 ساله اي دارم که که رفتارهاي کاملا پسرانه اي دارد، از طرز لباس پوشيدن تا لوازم، مدل مو و ... . حالا که دارد بزرگ مي شود نمي دانم چگونه با اون برخورد کنم؟

13 نشانه يک پدر و مادر سمي که بسياري آن را نمي دانند!!

بيشتر پدر و مادر ها به راستي براي تربيت سالم فرزندانشان تلاش مي کنند؛ اما حتي اين افراد نيز مي توانند به طور تصادفي رفتارهاي آسيب رسان زيادي داشته باشند. گاهي برخي از پدر و مادر ها فراتر از اشتباه حرکت کرده و به سمت طبقه آسيب رسان، که از اين پس آنها را به عنوان " والدين سمي " مي ناميم، تغيير جهت مي دهند.

11 رفتار دخترانه اي که پسران را عصبي مي کند!!

درسته که بعضي از مردها دخترها رو از روي ظاهرشون برآورد و انتخاب ميکنن اما رفتار اون ها نقش تعيين کننده تري داره و در طولاني مدت اهميتش رو نشون ميده. از جمله عادت هاي دخترانه بدي که مورد پسند مردها نيست و اون ها رو عصبي ميکنه.

از دست شوهرم ناراحتم، چگونه با او صحبت کنم؟

حل تعارض از طريق گفتگو، از مهارت‌هاي مهم بين زوجين است که مي‌توان به شيوه‌اي کاربردي، از آن براي حل‌ و فصل اختلافات استفاده کرد. خيلي از زوج‌ها فکر مي‌کنند صرفاً با داشتن تجربه‌هاي مثبت و لذت بخش روزهاي اول ازدواج مي‌توانند در گذر زمان رابطه از هم گسيخته خود را از نو ترميم کنند.

تربيت کودک بدون داد و فرياد با چند پيشنهاد ساده!

تربيت کودک يکي از مقوله و مشکلات اصلي هر پدر و مادري است که داراي فرزند هستند. معمولا تربيت کودک با داد و فرياد پدر و مادر همراه است. ما در اين مقاله راه هايي را به شما مي گوييم که بدون داد و فرياد بتوانيد فرزندتان را تربيت کنيد.

رابطه عاشقانه تان با اين نشانه ها به پايان رسيده است، مراقب باشيد!!

گاهي افراد به هر دليلي از ادامه رابطه سر بار مي زنند، در اين شرايط برخي ها رک و رو راست نظرشان را بيان مي کنند، در حالي که برخي ديگر مي خواهند با رفتارهايشان به طرف مقابل نشان بدهند که تمايلي به ادامه ندارند. اما از کجا بايد اين رفتارها را تشخيص داد؟ در ادامه مطلب، به اعمالي که نشان از بهانه گيري هاي طرف مقابل تان براي برهم زده رابطه است، اشاره کرده ايم.

مراقب اين نشانه هاي خطرناک در دوران نامزدي تان باشيد

نامزدي دوره گذار از خواستگاري به عقد است. با مشاهده اين نشانه‌ها در رفتار نامزدتان، حتماً آنها را عميق‌تر بررسي و يا در مورد ادامه رابطه با نامزدتان با مشاور خانواده صحبت کنيد.

اين مطلب را هر زني بايد با شوهرش بخواند!!

کار کردن مردان در خانه يکي از مسائلي است که هميشه خانم ها مخصوصا خانم هاي کارمند با آن درگير هستند. در اين مقاله به شما مي گوييم که مردان چرا در کارهاي خانه کمک نمي کنند.

دعوا هاي زن و شوهري را با اين ترفندها پايان دهيد!!

فن‌هايي که در ادامه مي‌خوانيد به شما کمک مي‌کند ناسازگاري‌ها را در روابط بين خود و همسرتان مديريت کنيد. ابتدا بهتر است نشانه‌هاي وجود تعارض را در همسران بشناسيد.

آموزش مسائل جنسي به کودک را چگونه انجام دهيم؟

بسياري از والدين، اين سوال را دارند که از چه سني مي‌توانيم آموزش جنسي را شروع کنيم و دقيقا بايد چه چيزهايي بگوييم. روش‌هاي آموزش جنسي براي کودکان از 3سالگي تا پايان دبستان را به شما مي‌گوييم.

با 3 کار همسرتان را براي هميشه عاشق کنيد!!

رابطه زناشويي فقط به برقراري ارتباط جنسي ختم نمي‌شود. مهم‌ترين رکن يک رابطه زناشويي موفق، داشتن حس عاطفي و همچنين روحي قوي بين زن و مرد است. براي به وجود آوردن چنين حسي و تغذيه روحي او بايد نکاتي را در نظر داشت. در اين مطلب به بررسي راه‌هايي براي تغذيه روحي را براي شما توضيح مي‌دهيم.

چرا زن پولدار نگيرم؟

جواني 31 ساله هستم که مي خواهم ازدواج کنم. سوال من اين است که من مي توانم با دختر پولدار و ثروتمندي ازدواج کنم يا نه؟

رابطه جنسي سالم اين 10 ويژگي را دارد!!

در اين مقاله 10 راه براي اين که مطمئن شويد رفتارتان در اتاق خواب سلامت است و چه کاري مي توانيد براي بهبود آن انجام دهيد به شما ارائه مي کنيم :

رابطه جنسي تان را با اين روشها جذاب کنيد!

رابطه جنسي مهم ترين پايه هاي يک زندگي زناشويي پايدار و سالم است. در اين مقاله به شما راهکارهايي آموزش مي دهيم که بتوانيد رابطه جنسي با همسرتان را جذاب تر کنيد.

بالا بردن اعتماد به نفس کودک با 3 پيشنهاد

امروزه والدين دريافته‌اند که پرورش کودکاني با اعتمادبه‌نفس بالا به اندازه پرورش کودکاني سالم از اهميت برخوردار است. در ادامه راهکارهايي براي افزايش اعتماد به‌ نفس کودکان ذکر شده است.

چند ايده عالي براي سورپرايز کردن همسر!

در ادامه ما تلاش کرده ايم تا ايده هاي جالب و خوبي را که به طور کلي بيشتر مردها را خوشحال ميکند براي شما بازگو کنيم تا با سورپرايز کردن شوهرتان او را خوشحال کنيد.

10 سال پيش به شوهرم خيانت کردم!!

10 سال پيش يه شوهرم خيانت کردم و همسرم مي خواست از من جدا شود ولي با التماس هاي من منصرف شد. بعد از اين 10 سال اخلاق شوهرم به قبل برنگشته است. نمي دانم چه کنم؟

در رابطه با جنس مخالف بيشتر جذب چه افرادي مي شويد؟

سبک و روش دلبستگي شما تعيين مي کند که جذب چه کسي مي شويد. چقدر فکر مي کنيد اين نظريه بتواند به شما در پيدا کردن يک جفت مناسب کمک کند؟ روش دلبستگي شما بر هر جنبه از روابط احساسي شما موثر است. از جذب يک فرد بخصوص شدن تا فروپاشي يک رابطه.

آقاي محترم اگر اين 6 کار را انجام مي‌دهي، بدان رنجش آور هستند!!!

اگر مي خواهيد براي همسرتان شوهر خوبي باشيد ، بايد بدانيد همسرتان از چه کارهايي خوشش نمي‌آيد. بعضي کارها به طور کلي براي اکثر خانم‌ها چندان دوست داشتني نيستند که در اين مقاله به آنها مي پردازيم.

رابطه جنسي تان را با اين روش ها گرم تر کنيد!!

طرد شدن رابطه جنسي بين زوج ها يکي از مشکلات مهم است، اما نگران نباشيد در اين مقاله چند راهنمايي و نکته به شما آموزش داده ميشود تا سلامت زندگي جنسي تان را تضمين کنيد.

5 اشتباهي که والدين بايد بگذارند فرزندشان انجام دهد

والدين هميشه حواس شان به فرزندشان است و مراقب هستند که فرزندشان کار اشتباهي انجام ندهد. اما در اين مقاله 5 اشتباه را به شما معرفي ميکنيم که بايد بگذاريد فرزندتان انجام دهد.

عاشقش بودم ولي ازدواج کرد، نمي دانم چه کنم؟

حدود 4 سال پيش به يکي از دختران فاميل علاقه داشتم و موضوع را با خانواده ام در ميان گذاشتم. اين دختر به تازگي ازدواج کرده است. نمي دانم چه کنم؟

همسرتان در حال خيانت به شما است اگر اين نشانه ها را دارد!!

از آنجا که موضوع خيانت در رابطه عاطفي بسيار حساس است، بهتر است که تنها با ديدن يک يا دو نشانه زود قضاوت نکنيد. اگر بيش از 3 نشانه خيانت را به طور مکرر در همسرتان ديديد، آنوقت بايد هر چه سريع تر با او در اين رابطه صحبت کنيد. در ادامه نشانه هايي که ممکن است دليل بر خيانت همسرتان به شما باشد را برايتان آورده ايم.

10 نياز که رابطه زناشويي تان را محکم تر مي کند!!

محکم کردن رابطه زناشويي بين زنو مرد شايد در نظر ما کار بسيار سختي باشد، اما در اين مقاله 10 نياز و راهکار را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند رابطه زناشويي تان را محکم تر کند.

پول تو جيبي را از چه سني بايد به کودک بدهيم؟

پول تو جيبي يکي از ملزومات تربيتي براي کودکان است. اين که از چه زماني و چه مقدار بايد پول تو جيبي به کودک بدهيم. براي رسيدن به اطلاعاتي در اين زمينه توصيه‌هاي «رضا يعقوبي؛ روان شناس باليني» را در ادامه بخوانيد.

همسران خوشبخت رازهاي شان را در اين مقاله فاش کردند!!

محققان و روانشناسان براي اينکه بدانند کدام زوج ها حقيقتا احساس خوشبختي مي کنند به بررسي روابط بيش از 80000 زن و شوهر از سراسر جهان پرداختند و به ارقام و اعداد جالبي در زمينه رازهاي شگفت انگيز زوج هاي سعادتمند دست يافتند. مقاله زير چکيده اي از تحقيقات اين روانشناسان است.

8 موردي که هر پدري بايد به پسرش بياموزد!

با اينکه خيلي‌ها گمان مي کنند مادرها مهمترين نقش را در تربيت بچه دارند، چيزهايي هست که مطمئنا يک پدر بهتر مي تواند از پس آنها بربيايد، به ويژه وقتي پاي فرزند پسر در ميان باشد.

همسر عصباني را چگونه آرام کنيم؟

ما خيلي راحت مي‎توانيم با عصبانيت همسرمان کنار بياييم، آن را مديريت و از نتايج و عواقب نامناسبش کم کنيم؛ کافي است کمي در رفتارمان تجديدنظر کنيم. در ادامه نکاتي را براي مواجهه با عصبانيت همسر، مي‎خوانيد.

عاشق دختري هستم که نمي توانم با او ازدواج کنم!!

پسري هستم دانشجو که به يکي از دخترهاي همکلاسي ام علاقه مند شده ام ولي به دليل شرايطي که دارم نمي توانم با او ازدواج کنم. هر روز در فکرش هستم و روي درس و زندگي ام تمرکز ندارم. نمي دانم چه کنم.

زوجين بخوانند : روشهاي افزايش عشق در زندگي زناشويي

وقتي در زندگي زناشويي زن و شوهر نسبت به يکديگر عشق داشته باشند مي توانند تمام مشکلاتي که ممکن است در طول زندگي شان به وجود بيايد مقابله کنند. اما بايد بدانيد که روشهاي افزايش عشق چيست.

دو جمله مهم براي پايان دادن به بحث هاي زناشويي

همه زن و شوهرها بحث و درگيري دارند و اين کاملا طبيعي و نشان دهنده سالم بودن يک رابطه است. در يک رابطه سالم هيچ راهي براي اجتناب از بحث کردن وجود ندارد. اگر بتوانيد هنگام بحث آرامشتان را حفظ کنيد تنها با يک جمله مي توانيد بحث را از بدترين حالت به بهترين حالت برگردانيد يا حتي به آن خاتمه بدهيد.

5 بايد براي مديريت دعواهاي خواهر و برداري!!

دعواهاي خواهر و برادري در دنياي بچه ها يکي از مسائلي است که اگر برخورد مناسبي در مورد آن نشود مي تواند به روابط اجتماعي کودکان لطمه بزرگي وارد کند. با ما همراه شويد تا شما را با 5 بايد براي کاهش دعواهاي خواهر و برادري آشنا کنيم.

اگر نامزدتان 4 نشانه زير را دارد در تصميم تان تجديد نظر کنيد!!

دوران نامزدي از مهمترين و شيرين ترين دوران ها در زندگي هر دختر و پسري است. شما در دوران نامزدي مي توانيد شناخت نسبي نسبت به نامزدتان پيدا کنيد. در اين مقاله به شما 4 نشانه را مي گوييم که اگر نامزدتان انها را دارد بهتر است در تصميم تان تجديد نظر کنيد.

خواسته هاي زنانه اي که رابطه عاشقانه تان را به بن بست مي رساند!!

در ادامه مطلب، خواسته هاي اکثر زنان از شريک زندگي شان را که ممکن است پس از مدتي مشکل ساز شود و رابطه عاشقانه را به بن بست رساند، برايتان آورده ايم تا اگر شما هم همچين تقاضايي داريد، بار ديگر عاقلانه در مورد آنها بيانديشيد.

خيانت مردان و زنان متاهل تنها به اين دليل است!

خيانت يکي از آسيب هاي بزرگ در زندگي زناشويي است که در بيشتر موارد به جدايي زن و مرد از يکديگر منتهي مي شوند. اما شايد براي شما هم جالب باشد که بدانيد دليل اصلي خيانت مردان و زنان متاهل به يکديگر مسائل جنسي نيست بله قدرنشناسي است.

با مادر شوهر زورگو چه کنم؟

روابط بين مادر شوهر و عروس از گذشته تا به امروز هميشه جزو مسائلي است که بر سر آن اختلافات بسياري وجود دارد.

عاشقانه هاي جنسي دوران نامزدي!!

يکي از ويژگي هاي اصلي دوران نامزدي شناخت کامل طرفين از يکديگر در همه موارد و به خصوص مسائل جنسي است. اما بايد بدانيد که قوانين رابطه جنسي در دوران نامزدي چيست.

با کودک بد دهن چه کنيم؟

بد دهني بچه ها يکي از مشکلاتي است که فکر پدرها و مادران را بسيار به خود مشغول مي کند.با خواندن اين مقاله متوجه مي شويد هنگام بد دهني کودک چگونه بايد با او برخورد کنيم.

چگونه يک مرد جذاب براي خانم ها شويم؟

اگر شما هم در شرايطي هستيد که مي خواهيد دل فردي را به دست آوريد، به مواردي که در اينجا برايتان آورده ايم دقت کنيد. مواردي که خانم ها را بيش از هر چيز ديگري در ديدار اول جذب مي کند.

شوهر عزيزم 12 نکته اي که مي خواهم بداني!!

زن و شوهر در زندگي زناشويي هميشه خواسته ها و انتظاراتي از يکديگر دارند. اينها انتظارات ساده اي هستند که نبايد به سادگي از کنار آنها رد شويد. با رعايت اين نکات آرامش در زندگي زناشويي خود را تضمين مي کنيد. حتما اين 12 نکته را مطالعه کنيد که همه زنان از جمله خود من از شوهران خود انتظار داريم.

ازدواج با اين دسته از دختران ممنوع!!

راه‌هاي شناخت طرف مقابل زياد است شايد بتوان گفت به تعداد آدم‌ها راه وجود دارد اما نشانه‌هايي وجود دارد که مي‌تواند مثل ميانبر عمل کند و کمک کند طرفين در مدت کوتاه آشنايي قبل از ازدواج به شناخت قابل‌قبولي برسند. در مورد انتخاب همسر، به شما مي گوييم که با کدام دختران ازدواج نکنيد.

اين 10 جمله را هرگز به همسرتان نگوييد!!

گفتن برخي از جملات در زندگي زناشويي مي تواند رابطه عميق بين شما و همسرتان را خراب کند. اگر شما هم مي خواهيد با جملات مخرب در زندگي زناشويي آشنا شويد خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

با دوران بلوغ نوجوانم چه کنم؟

شايد شما که الان اين عنوان مقاله را ديديد به ياد ارتباطتان با دختر و پسر در حال بلوغتان افتاديد. به اين فکر کرديد که آيا واقعا بهترين و مناسبترين نوع برخورد با آنها چگونه بايد باشد؟ چگونه رفتار کنيد تا نوجوانتان از خشم کمتري برخوردار شود؟

نشانه هاي زندگي زناشويي بدون عشق!!

زندگي زناشويي که با عشق شروع مي شود ممکن است در طول زندگي بدون عشق شود. دانستن نشانه‌هاي يک رابطه بدون عشق به شما کمک مي‌کند بهتر براي آينده زندگي مشترکتان تصميم بگيريد.

اتاق خواب کودک را از چه سني جدا کنيم؟

جدا کردن اتاق کودک از والدين يکي از مهم ترين موضوعات براي والدين است و هميشه نگران هستند که بهترين سن براي اين کار چه سني است.

اين جملات شما را در ذهن شوهرتان يک هيولا مي کند، مراقب باشيد!!

کجا بودي؟ کجا ميري؟کي مياي؟چرا آنقدر دير کردي؟ گوشيت رو چرا جواب نميدادي؟ چرا رمز گوشيت رو عوض کردي؟ و...اينها جملات سخيف و در ديد مردان توهين آميزي است که برخي از زنان مسلسل وار نه يک بار بلکه در طول هفته چند بار با چنين جملاتي همسرشان را به رگبار مي بندند.

زنان بعد از رابطه جنسي چه مي خواهند؟

بيشتر مردان از اين مساله متعجب هستند که چرا با وجود اينکه قبل از شروع رابطه جنسي وقت زيادي را صرف پيش نوازش همسرشان مي کنند، اما باز هم همسرشان يک خط در ميان راضي به رابطه مي شود؟ اگر اين مسئله، سوال شما هم است لطفاً چند مورد از رابطه هاي جنسي اخيرتان را در ذهن مرور کنيد.

دعواي زوجهاي جوان در اول زندگي بر سر 4 مساله ساده زير است!!

همه زوج ها در نخستين سال آغاز زندگي بحث هايي با هم دارند که کاملا طبيعي است. حتي اگر دوره آشنايي شما سال ها طول کشيده باشد باز هم اين دعواها مشمول زندگي تان مي شود. اين بحث ها چيزي از عشق کم نمي کند و به رابطه ارزش بيشتري مي دهد.

عصبانيت همسر شما به اين 5 دليل اصلي است!!

گاهي اوقات ناخودآگاه بدون اين که خودتان تشخيص دهيد رفتارهاي خصومت آميزي از خودتان نشان مي‌دهيد و در اين ميان کسي که مجبور مي‌شود رفتارهاي تهاجمي شما را تحمل کند همسرتان است. از جمله مواردي که باعث ايجاد چنين رفتارهايي در رابطه مي‌شود موارد زير مي‌باشد.

کارهاي ممنوعه در ابتداي يک رابطه عاشقانه

اگر بخواهيد که رابطه اي بلند مدت داشته باشيد، بايد از انجام برخي کارها خودداري کنيد که در اينجا چند نمونه از آنها را به شما معرفي مي کنيم.

مراقب باشيد در ازدواج دچار پديده چراغ گاز از سمت شوهرتان نشويد!!

برخي از مردان براي رسيدن به مقاصد شوم خود دست به هرکاري مي زنند. در واقع اين زنان گرفتار پديده اي موسوم به چراغ گاز مي شوند. در اين مقاله به شما مي گوييم چگونه با اين پديده مبارزه کنيد.

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟

لطفا خجالت نکشيد... او قرار است شريک زندگي آينده ي شما باشد . نياز جنسي شما بخشي از زندگيتان است پس بدون رودربايستي سوالات جنسيتان را بپرسيد تا در آينده دچار مشکل نشويد. اما مطرح کردن اين سوالات شرايط خود را دارد.

اخبار خواندنی

فيلم مستهجن تماشا مي کردم،حالا به دختري علاقه مند شده ام!!!

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون که ساده که نمي دانستيد

رابطه زناشويي چرا سرد و کسل کننده مي شود؟ + راه حل

آنچه زنان از مردان مي خواهند! (ويژه آقايان)

رازهايي دخترانه براي جذب مردان در دوران نامزدي

به جنگ لوس شدن فرزندان در خانه مادربزرگ ها برويد!!

ترفندهاي يک زندگي عشقولانه!!

چرا شوهرم دائما در سايت هاي همسريابي مي چرخد؟

20 عادت بدي که ناخواسته شما و همسرتان را از هم دور مي کند!!

رفتارهاي زنانه اي که براي مردان غير قابل تحمل است!!

رابطه جنسي بهتر با چند ورزش ساده!!

نکته هاي مهم در تربيت کودک بعد از طلاق

احساس مي کنم همسرم به من خيانت مي کند!!

9 نکته اي که اي کاش قبل از طلاق گرفتن مي دانستم!!

يک مرد عاشقي چه ويژگي هايي دارد؟

شوهرم با زني در تلگرام رابطه دارد!!

چرا رابطه جنسي با همسرم برايم لذت بخش نيست؟

ترس را چگونه در کودک از بين ببريم؟

زندگي کارمندي تان را با اين روشها سرشار از عشق کنيد!!

تيپ شخصيتي نامزدتان را با خواندن اين مقاله بشناسيد!!

زنان چرا به شوهرشان خيانت مي کنند؟

آرزوي هر خانمي است که مرد زندگي اش اين رازها را بداند!!

چرا ميل جنسي همسرم نسبت به من کم شده؟

با کودک خجالتي چگونه برخورد کنيم؟

13 رازي که دختران قبل از ازدواج بايد بدانند!!

6 روش ساده روزانه که ازدواجتان را محکم تر از هميشه مي کند

3 جمله ممنوعه در زندگي زناشويي!!

10 اشتباه در اولين قرار عاشقانه!!

يک نکته مهم زناشويي که هر زني بايد بداند!

8 کلمه اي که کودکتان نيازمند شنيدن آن است

ترفندهاي پايدار کردن عشق در رابطه زناشويي

اين رفتارها مرد مورد علاقه تان را از شما دور مي کند!!

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون ساده!

8 حرفي که زنان هرگز نبايد به شوهرانشان بزنند!!

همسرم با منشي اش رابطه دارد!!

سوالات جنسي کودکم را چگونه جواب بدهم؟

با کدام تيپ شخصيتي ازدواج کنم؟

به همسرم عادت کرده ام، به هيچ عنوان او را دوست ندارم!!

5 رفتار مردان که روي مخ زنان است!!

4 رفتاري که شوهرتان را از شما دور مي کند

خانم ها مراقب اين اشتباهات در رابطه جنسي تان باشيد!!

اين شبکه اجتماعي هووي فرزندتان است!!

خواستگارم مرا تهديد به اسيد پاشي مي کند!!

7 نکته کليدي در برخورد با کودک لجباز

اين رفتارها به شما مي گويد که همسرتان خيانت مي کند يا نه !!

9 سوال ضروري که بايد قبل از ازدواج از همسرتان بپرسيد!!

استرس روز خواستگاري را چگونه کم کنيم؟

رفتارهاي ممنوعه متاهلان در شبکه هاي اجتماعي!!

رابطه عاشقانه با جنس مخالف را چگونه تمام کنيم؟

به خاطر آشنايي با يک دختر، خانواده ام تلفن همراهم را گرفته اند

ترفندهاي زنانه براي نگه داشتن همسر!!

خانم ها بخوانند، اين واقعيات ديد شما را نسبت به همسرتان تغيير مي دهد

گفتن اين جمله ها روي فرزندتان تاثير منفي مي گذارد، مراقب باشيد!!

ترفندهاي حل اختلاف با همسر در عيد نوروز

متاهل ها چرا هميشه از ازدواج تان ناراضي اند؟

چرا همسراني که با عشق ازدواج مي کنند، به هم خيانت مي کنند؟

بهترين روش هاي ابراز عشق به همسر که مردان بايد بدانند

اگر همسر شما هم ولخرج است اينگونه با او زندگي کنيد

روش هاي سرگرم کردن کودکان در تعطيلات نوروز

اين رفتارهاي شما با خيانت جنسي به همسرتان تفاوتي ندارد!!

فقط مردان متاهل بخوانند!!

زني 32 ساله، در عقد موقت پسري مجرد هستم!!!

اگر کودک تان رابطه جنسي شما را ديد!!

چند نکته اساسي در تربيت جنسي کودک

به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام!!

چند نکته براي والديني که مي خواهند با فرزنشان دوست شوند

مردان عاشق زني با اين خصوصيات مي شوند!!

رابطه جنسي براي زنان چرا لذت بخش نيست؟

6 جمله خطرناکي که شوهرتان به شما مي گويد!!

اگر شوهرتان اين نشانه ها را دارد يک همسر ايده آل است!!

اين نشانه ها مي گويد شوهرتان ديوانه وار عاشق شما است!!

قوانين مهم اتاق خواب براي داشتن رابطه جنسي بهتر

10 کار زنانه اي که روي مخ مردان است!!

10 نشانه خيانت زنان در زندگي زناشويي

چند نکته مهم زنانه در رابطه جنسي!!

در جيب پسر 18 ساله ام قرص ترامادول پيدا کرده ام

همسر عزيزم، وارد حريم خصوصي من نشو!!!

مردي با اين خصوصيات هرگز به شما خيانت نمي کند!!

همسرتان از شما راضي است اگر ...

به دليل شرايط کاري ام نياز به ازدواج موقت دارم!!

ميل جنسي خانم ها در اين زمان کم مي شود!!

چه زماني و چگونه کودک را از پوشک بگيريم؟

اگر به دنبال خوشبختي هستيد اين سوالات را حتما از همسر آينده تان بپرسيد!!

اگر يک رابطه عاشقانه مي خواهيد اين مقاله را بخوانيد!!

خواستگارم از ازدواج موقتش يک فرزند دارد!!

مراقب اين اشتباهات در رابطه جنسي شان باشند!!

وقتي نفر سوم يک خيانت زناشويي شدم!!

مي خواهم با مرد متاهلي ازدواج کنم، او را واقعا دوست دارم!!

رابطه زناشويي تان با اين اشتباهات نابود مي شود، مراقب باشيد!!

چرا شوهرتان به رابطه جنسي با شما نه مي گويد؟!!

چگونه براي همسرم جاذبه جنسي داشته باشم؟

5 کار ممنوعه والدين در تربيت کودک!!

عاشق همسرتان هستيد يا به او وابسته؟ اين مقاله را بخوانيد!!

25 رفتار مهمي که بايد به کودک تان بياموزيد

با مرد متاهلي که به من پيشنهاد ازدواج داده چه کنم؟

6 مسئله اي که هرگز نبايد به خاطر آن با همسرتان دعوا کنيد!!

غذاهاي ممنوعه در اولين شام عاشقانه با نامزدتان!

چرا شوهرم هيچ رابطه اي با من ندارد!!!

در اين موارد دور ازدواج را يک خط قرمز بکشيد!!

ميل جنسي خانم ها به اين دلايل کم مي شود

لاغري سريع با چند سبزي مفيد!!

درباره زندگي عاشقانه تان هرگز با اين افراد صحبت نکنيد!!

مردان عاشق اين زنان مي شوند!!

چرا مردان از رابطه جنسي با همسرشان لذت نمي برند؟

19 ساله هستم وچند وقتي است به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام، مانده ام چه کنم؟

آتش عشق همسرتان را با اين کارها شعله ور کنيد!!

بدترين کادوهايي که يک مرد مي تواند براي همسرش بخرد!!

اگر با فلاني ازدواج کرده بودم ...

چرا همسران در زندگي زناشويي دچار تنوع طلبي جنسي مي شوند؟

تربيت جنسي کودک با 6 اصل اساسي و مهم

عشقم تا ابد عاشقم بمان!!

هرگز عاشق اين دسته از مردان نشويد، خطرناکند!!

چرا مردان امروزي بيشتر خيانت مي کنند؟

حرف هاي ممنوعه هنگام ترک کردن همسر!!

رابطه جنسي در همسران با اختلاف سني بالا چگونه لذت بخش مي شود؟

کودک تان را در دنياي مجازي مديريت کنيد

اگر شوهرم ازدواج کند من ميميرم!!

چرا همسرتان عاشق شما نمي شود؟

خطرناک ترين نوع ازدواج اين مدل است، مراقب باشيد!!

با نامزد سابق تان هرگز دوست نشويد!!

7 انتظاري که هرگز نبايد از شوهرتان داشته باشيد!!

اين اشتباهات کودک تان را دروغگو مي کند، مراقب باشيد!!

همسرتان اگر اين نشانه ها را دارد يک کنترل گر واقعي است، مراقب باشيد!

چرا مردان با زني پايين تر از همسرشان خيانت مي کنند؟

چگونه کسي که دوستش داريم را جذب خودمان کنيم؟

7 تکنيک براي پيروز شدن در دعواهاي زناشويي!!

به اين دلايل رابطه عاطفي تان را سريع تر قطع کنيد!!

چگونه خانه براي کودک نوپا ايمن کنيم؟

درس هايي که بايد از يک رابطه عاطفي شکست خورده بگيريد!!

هر پسري را مي بينم دوست دارم با او رابطه داشته باشم!!!

5 اشتباه بزرگ در رابطه با همسر که زندگي تان را نابود مي کند!!

نمي توانم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم!!

همسرم بعد از ازدواج دوم اش دوباره مي خواهد با من ازدواج کند!

به دختر مجردتان اين جملات را هرگز نگوييد!!

شوهرم بعد از 11 سال زندگي مشترک مي گويد جهيزيه ات را بردار و برو!!

همسرم از رابطه زناشويي با من لذت نمي برد!!

با 5 روش ساده همسرتان را براي هميشه عاشق خودتان کنيد!!

همسرم به من پيشنهاد ازدواج مجدد داده است!!!

اين دسته از همسران بيشتر خيانت مي کنند!!

اسباب بازي را براي کودک زير يک سال چگونه انتخاب کنيم؟

چگونه از دختر مورد علاقه ام خواستگاري کنم؟

7 کار ممنوعه در دعواهاي زناشويي!!

پسر مورد علاقه ام به من پيشنهاد بيشرمانه مي دهد، اما من او را دوست دارم!!

مردها عاشق زني با اين خصوصيات مي شوند!!

همسرم قبل از ازدواج با مرد متاهلي رابطه داشت!

بهترين رفتار با کودک لجباز و پرخاشگر چيست؟

شوهرتان اين کارها را از شما مي خواهد ولي هرگز نمي گويد!!

عشق مرداني با اين خصوصيات واقعي است!!

چرا مردان ايراني براي ازدواج مناسب نيستند؟!!

اين جملات در رابطه عاشقانه تان معجزه مي کند!!