آخرین اخبار

روابط عاطفي

بهترين رفتار با همسر خودشيفته و خودخواه!!

اختلال شخصيت خودشيفته که امروزه در برخي موارد به دليل رواج تک فرزندي و تربيت ناصحيح شکل مي گيرد مي تواند در آينده ي زندگي مشترک افراد، مشکلات بزرگي را به وجود آورد. در اين مقاله به بررسي شخصيتي افراد خودشيفته و رفتار صحيح با آن ها از زبان متخصص اعصاب و روان مي پردازيم.

با اين ترفندها همسرتان را مانند روزهاي اول ازدواج تان عاشق کنيد!

روانشناسان بر اين باورند که بهترين راهکار براي جلوگيري از خاموش شدن آتش عشق و محبت اوايل زندگي، توجه به نکاتي است که همچنان زندگي شما را پر شور و هيجان مي‌کند. براي موفقيت در زندگي بهتر است به چند سوال ساده پاسخ دهيد

چرا رابطه جنسي من و همسرم ديگر لذت بخش نيست؟

بسياري از زوج هاي جوان از کم شدن لذت جنسي شان در ازدواج شکايت دارند و سوال شان اين است که چرا هر چه سن ازدواج بالا مي رود، لذت رابطه جنسي هم کمتر مي شود؟

اوقات فراغت فرزند خود را با چه کلاس هاي تابستاني پر کنيم؟

با شروع تعطيلات تابستاني يکي از چالش هاي والدين، پر کردن اوقات فراغت فرزندشان با کلاس هاي تابستاني مختلف مي باشد. اما در بين آنان سوالي مطرح است که چه کلاس تابستاني ثبت نام کنند تا به بهترين شکل ممکن اوقات فراغت فرزندان سپري شود. و يا اين که اصلا نيازي به اين کلاس ها هست يا خير؟ در اين مقاله به اين سوالات والدين پاسخ مي دهيم.

کتاب کودک، چطور يک کتاب خوب براي فرزندمان انتخاب کنيم؟

همه ما به اهميت کتاب و کتابخواني از دوران کودکي واقف هستيم. اما همواره والدين دغدغه انتخاب کتابي مناسب براي فرزند خود را دارند. در اين مقاله شما را با ملاک ها و معيارهايي که بايد در انتخاب کتاب فرزندتان در نظر بگيريد آشنا مي نماييم.

اين جملات آتش دعواي شما و همسرتان را شعله ور ميکند، مراقب باشيد!

براي آنکه بحث و گفتگوتان به دعوا کشيده نشود به شما توصيه ميکنيد که هرگز از اين جملات استفاده نکنيد چرا که تنها با گفتن اين جملات مردتان را عصباني مي کنيد و اتش دعوا را شعله ور تر....

رابطه جنسي اول صبح و فوايدي که براي بدن تان دارد!

براي اينکه صبح بعد از بيدار شدن از خواب رابطه‌ي جنسي نداشته باشيد هيچ دليلي وجود ندارد و براي‌تان مي‌گوييم چرا بهتر است رابطه‌ي جنسي را در روتين صبحگاه‌تان قرار دهيد.

4 مهارتي که مردان براي موفقيت در زندگي مشترک بايد بدانند!

هم زنان و هم مردان براي موفق شدن در زندگي مشترک شان بايد مهارت هاي کاربردي و مهمي بدانند، به همين بهانه در اين مقاله مهارت هايي که مردان براي موفقيت در زندگي مشترک شان بدانند را مي گوييم

با همسر دروغگو چه بايد کرد؟ چرا زن و شوهر به يکديگر دروغ ميگويند؟

يکي از ارکان اصلي زندگي زناشويي صداقت و اعتماد مي باشد. با دروغ گرفتن و عدم صداقت يکي از زوجين، اعتماد از بين مي رود و روابط زوجين با خطرات جدي مواجه مي شود. حال ببينيم در اين شرايط براي بهبود روابط زناشويي در زندگي چه بايد کرد.

اين نشانه ها ميگويد شما و همسرتان واقعا عاشق يکديگر هستيد يا نه؟

بسياري از زوج هاي جوان عاشقانه با هم ازدواج کرده و زندگي زناشويي شان را شروع مي کنند ولي با گذشت زمان اين زندگي به شکست خورده و از هم مي پاشد. در اين مقاله به شما نشانه هايي را مي گوييم که به شما مي گويد آيا شما و همسرتان عاشقان واقعي هستيد يا نه؟

مي خواهيد در ازدواج تان موفق باشيد؟ اين 5 نکته را بدانيد!

انتخاب همسر يکي از مهيج‌ترين اتفاقات زندگي است. اما همين اتفاق مهيج اگر با عقل و منطق رقم نخورد، يکي از تلخ‎ترين رويدادهاي ممکن يعني طلاق را به دنبال خواهد آورد. در اين يادداشت به پنج موضوعي که بايد در زمان انتخاب همسر به آن‌ها توجه کنيد مي‌پردازيم.

17 راز مردانه که هرگز به زبان نمي آورند!!

حقايقي درباره مردان وجود دارد که آن ها هيچ گاه به زبان نمي آورند اما دانستن اين رازها در بهبود روابط زناشويي بسيار موثر است. در اين مقاله 17 راز مردانه که دنياي آنان را از دنياي خانم ها متمايز مي کند گردآوري نموده ايم. با ما همراه باشيد.

چگونه مانند روزهاي اول ازدواج عاشق بمانيم؟

بيشتر زوجها با گذشت زمان گرماي ازدواج و عشق شان کمتر شده و ديگر مانند روزهاي اول آشناي شان نيستند. در اين مقاله قصد داريم 7 راز يک زندگي زناشويي هميشه عاشق را به شما معرفي کنيم.

اين نشانه ها مي گويد همسرتان ديگر شما را دوست ندارد!

در زندگي زناشويي هيچ چيزي براي دو طرف سخت تر از شنيدن عبارت " دوستت ندارم " نيست. اگر شما هم در زندگي با شريک زندگي تان اين نشانه ها را ديديد، به دوست داشتن همسرتان کمي دقت بيشتري کنيد.

صحبت با همسر

صحبت کردن با همسر يکي از نکات اصلي

عاشق يکي از فوتباليست هاي معروف شده ام!!

دختري هستم که عاشق يکي از فوتباليست هاي مشهور شده ام و حتما بايد تمام بازي هايش را زنده تماشا کنم. ميخوام به اون برسم، نمي دانم چه کنم؟

حسادت فرزند اول به نوزاد، راه هايي که پدر و مادرها بايد بدانند

حسادت در خصوص بچه اولي‌هايي که برادر يا خواهر جديد دارند اتفاقي طبيعي است. راهنمايي‌هايي که اينجا براي شما در نظر گرفته‌ايم کمکتان مي‌کند تا در هر فاصله سني که بين بچه‌ها هست، بتوانيد بهترين راهکار را انتخاب کنيد.

پول در رابطه زناشويي، همه آنچه بهتر است بدانيد!!

مسائل مالي يکي از موضوعات مهم در زندگي زناشويي است که اگر مديريت نشود مي تواند به يک بحران بزرگ بين زن و شوهر تبديل شود. براي اين که شما هم در زندگي زناشويي تان دچار اين بحران دردسرساز نشويد پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را بخوانيد.

کدام رابطه ها با جنس مخالف ماندگار مي شود؟

در اين مطلب عوامل و نشانه‌هايي را به شما مي‌گوييم که با آنها مي‌توانيد پيش بيني کنيد با طرف مقابل‌تان زندگي شاد و ماندگاري خواهيد داشت يا خير. البته يادآوري مي‌کنيم که لازم نيست تمام اين نشانه‌ها را داشته باشيد تا به اين نتيجه برسيد که رابطه‌ي شما هميشگي است.

چگونه کودک حرف گوش نکن را تربيت کنيم؟

مطيع نبودن بچه‌ها و ناديده گرفتن دستورهاي والدين يکي از بزرگترين مشکلات پدر و مادرها است. بچه‌هاي امروزي خيلي راحت حرف شما را مي‌شنوند و کار خودشان را مي‌کنند!

بررسي جالب و روانشناسانه ازدواج ملي و سيامک در فيلم "ملي و راه هاي نرفته اش"

داستان فيلم «ملي و راه هاي نرفته اش» محصول تازه شبکه نمايش خانگي به اين صورت است که «مليحه»، دختر جوان و کم تجربه، عاشق جواني به نام «سيامک» مي شود و برخلاف ميل خانواده با او ازدواج مي کند اما در زندگي مشترک اتفاقات تلخي برايش مي افتد و در پايان ... .

اگر زندگي زناشويي عاشقانه مي خواهيد با همسرتان بحث و جدل کنيد!!

بحث و جدل در زندگي زناشويي يکي از موارد گريز ناپذير است و تمامي زوج ها در طول زندگي زناشويي شان با هم دعوا مي کنند. در اين مقاله قصد داريم فوايد اين بحث و جدل هاي زناشويي را به شما بگوييم.

پاسخ به 15 سوال رايجي که مردان در مورد زنان دارند!

چندي پيش يک تيم تحقيقاتي توانست به جواب اين مهم دست يابد و طي يک مدت زماني، احساسات آقايان را نسبت به رفتار، کردار و چهره همسرشان بپرسيد، بخوانيد، جالب است.

والدين عزيز! مراقب نوجوان عاشق پيشه تان باشيد

نوجواني که عاشق مي شود، در همه حال حتي درس خواندن و خوابيدن در فکر اين موضوع هستند. اينجاست که نقش اطرافيان به خصوص خانواده بايد پررنگ تر باشد تا نوجوان اشتباه بزرگي را مرتکب نشود. در مطلب امروز هم درباره ي عشق در نوجواني با هم حرف خواهيم زد.

چرا در يک رابطه دونفره با جنس مخالف احساس تنهايي مي کنيم؟

احساس تنهايي کردن ربطي به مجرد يا متاهل بودن ندارد و افراد متاهل زيادي هستند که احساس تنهايي مي‌کنند. يعني حتي آنهايي که در يک رابطه قرار دارند هم ممکن است احساس تنهايي کنند و اين موضوع همين مطلب است.

هوس ازدواج دارم، ولي خانواده ام مخالفند!

پسري هستم 21 ساله، هوس ازدواج دارم و ميخواهم ازدواج کنم اما خانواده ام مخالف هستند و به من توجهي نمي کنند، نمي دانم چه کنم؟

همسرم به من خيانت کرده، چگونه او را ببخشم؟ از او جدا شوم؟

خيانت يکي از مشکلات بزرگ هر زندگي زناشويي است که تمام ابعاد زندگي را تحت الشعاع قرار مي دهد. اگر شما هم خداي نکرده با مشکل خيانت همسرتان واجه شديد و ميخواهيد به زندگي تان ادامه دهيد ولي نمي دانيد چگونه او را ببخشيد اين مطلب را بخوانيد.

سياست هاي مردانه براي جادو کردن زنان!!

ما در اين مطلب مهمترين و اساسي ترين سياست هاي مردانه اي را به شما خواهيم گفت که باعث مي شود همسرتان چشمش را بر تمام بدي هاي شما ببندد و زندگيتان روز به روز عاشقانه تر شود.

با اين نکته ها يک دختر شاد و قوي تربيت کنيد!!

تربيت دختران کمي پيچيده است همه‌جا شما با تبليغات دختران قوي و تأثيرگذار و دستاوردهاي چشمگير آن‌ها روبرو مي‌شويد اما افسردگي و اضطراب تهديدي بسيار واقعي براي دختران است. ما در اينجا به شما راهکارهايي ارائه مي‌دهيم تا به‌رغم همه مشکلات دخترتان بهترين و کامل‌ترين خودش باشد.

تست روانشناسي ازدواج : 15 سوال کليدي که به شما مي گويد ازدواج تان موفق است يا نه؟

ازدواج در زندگي هر دختر و پسري مهم ترين مرحله است. شما هم اگر ميخواهيد بدانيد که ازدواج تان يک ازدواج موفق است، پيشنهاد مي کنيم 15 سوال تست زير را انجام دهيد.

اگر کودک تان رابطه جنسي شما را ديد!!

گاهي والدين ممکن است به دلايل مختلفي و سهل انگاري باعث شوند فرزندشان رابطه جنسي آنها را ببيند. در اين موقع بهترين برخورد با اين کودکان چيست؟

در دوران نامزدي لطفا زن و شوهر واقعي نباشيد!!

امروزه به دليل شرايط کاري دختر و پسر، زندگي کردن نامزدها زير يک سقف قبل از ازدواج تان بسيار رواج پيدا کرده است. در اين مقاله قصد داريم ضررهاي اين مدل نامزدي را براي شما بگوييم.

اين 7 مدل دختر، پسران را فراري مي دهند!!

دختران از نبود يک پسر ايده آل به عنوان همسر آينده هميشه در گله و شکايت هستند، اما از اين غافل اند که برخي از خصيصه هاي غيرذاتي که در خودشان پرورش داده اند مانع از ازدواج کردن و نبود خواستگار مناسب برايشان شده است.

دختري که عاشقش هستم خواستگار دارد!

پسري 19 ساله و عاشق دختري 15 ساله ام. به تازگي پسردايي اين دختر به خواستگاري او رفته و من مي ترسم تا تابستان او ازدواج کند، نمي دانم چه کنم؟ اگر او ازدواج کند شکست بزرگي مي خورم.

با ترس کودک از دندانپزشکي چه کنيم؟

ترس کودک از دندانپزشکي يکي از مشکلات والدين است که نمي دانند چه کنند، با خواندن اين مقاله متوجه مي شويد که با ترس کودک تان از دندانپزشکي چگونه مواجه شويد.

مردان بخوانند: اين رفتارها همسرتان را آزار مي دهد، مراقب باشيد!!

زنان از کدام رفتارهاي مردان نفرت دارند؟ کدام رفتارهاي يک شوهر براي همسرش نفرت انگيز است؟ اين رفتارها چه در دوران نامزدي باشند و چه در زندگي مشترک، چه در اتاق خواب و چه بيرون از خانه و در ميان عموم، در اين مطلب چند رفتار مردان را که زنان از آنها بدشان مي‌آيد براي‌تان مي‌گوييم.

7 جمله دردسر ساز در دعواهاي زناشويي

براي آنکه يک بحث لفظي بين زوجين، تبديل يک مبارزه بوکس نشود، برخي جملات و رفتارها را هرگز نبايد به کار برد. در اينجا هفت جمله نامناسب که عموما بين زوج‌ها رد و بدل مي‌شود را ارايه مي‌کنيم که با کمي تغيير در نحوه بيان آنها مي‌توانيد باعث دوام زندگي عاشقانه خود شويد.

9 راز زنانه براي جذب همسر!!

بسياري از زنان به دنبال راه هايي هستند که بتوانند همسرشان را هر چه بيشتر جذب کنند. در اين مقاله به شما 9 تکنيک زنانه براي جذب بيشتر همسرتان مي گوييم. با ما همراه باشيد.

4 جمله مخرب و ممنوع در زندگي زناشويي!!

استفاده از چهار جمله اي که در ادامه خواهيد خواند، زندگي مشترک تان را به خطر مي اندازد. با ما همراه شويد تا اين 4 جمله را به شما بگوييم.

با اين توصيه ها بانوي اول شوهرتان شويد!

براي آنکه بانوي خانه ي خود شويد ، لازم نيست کارهاي خاص و سخت انجام دهيد ، شما در ايتدا بايد ياد بگيريد که بدرخشيد و قابل احترام باشيد تا ديگران هم به شما اينگونه بنگرند. راهکارهاي زير مي تواند به شما کمک کند.

ازدواج با مردي با اين خصوصيات، ممنوع!!

تصور کنيد با مردي ازدواج کنيد و بعد بفهميد او عادت‌هاي بدي دارد که اصلاح پذير نيستند. اولين چيزي که آروز مي‌کنيد چيست؟ احتمالا مي‌گوييد اي کاش قبلا مي‌دانستم مردي که چنين ويژگي‌هايي دارد براي ازدواج مناسب نيست. خب ما حالا در اين مطلب نکاتي را به شما مي‌گوييم که لازم است پيش از ازدواج بدانيد.

13 رازي که هر زني در مورد شوهرش بايد بداند!!

در زندگي زناشويي نکته هايي وجود دارد که هر زني بايد در مورد شوهرش بداند. در اين مقاله 13 رازي که هر زني در مورد شوهرش بايد بداند را به شما مي گوييم.

اين دسته از پسران هيچ وقت با شما ازدواج نمي کنند!!

بعضي مردها اهل ازدواج نيستند! به همين سادگي. مهم نيست چقدر مهربان و دلسوز باشيد، مهم نيست تا چه اندازه از راه و رسم تسخير قلب آقايان باخبر باشيد و مهم نيست چقدر زيبا يا موفق يا تحصيلکرده باشيد.

5 توصيه زناشويي که زندگي تان را نابود مي کند!!

خيلي از اين توصيه‌هاي زناشويي تکراري وکليشه‌اي و نادرست هستند و به جاي اينکه رابطه شما را در مسير درستي قرار دهند باعث دردسر بيشتر مي‌شوند.

اگر فکر مي کنيد نامزدتان در حال خيانت به شماست اين سوالات را از او بپرسيد!!

زنان مي توانند شک کردن به همسر خود را مخفي کنند. بهترين روش اين است که به جاي شک کردن در بهترين موقعيت از او سوالاتي بپرسيد تا اگر نامزدتان در حال خيانت به شما نباشد، رابطه اتان از بين برود. در اينجا 4 سوال آماده کرده ايم که مي توانيد در زمان مناسبي از همسر يا نامزدتان بپرسيد.

اگر شوهرتان اين خصوصيات را دارد، يک جنتلمن واقعي است

در اين مطلب، اتيکت‌هايي را براي‌تان مي‌گوييم که شايد تا حدودي در دنياي مردانه‌ي امروز فراموش شده‌اند، اما اگر مي‌خواهيد يک جنتلمن واقعي باشيد بايد بدانيد اين آيين‌ها و آداب معاشرت هرگز قديمي نمي‌شوند و در دنياي امروز هم کاربرد واقعي دارند.

شوهرم را دوست ندارم، با مردان ديگر ارتباط تلفني دارم!!

خانمي 19 ساله هستم که 8ماه از عقدمان مي گذرد، قبل از ازدواج با همسرم آشنايي داشتم ولي پدر و مادرم به ازدواج مان راضي نبودند. چند ماهي است علاقه ام به شوهرم کم شده و با مردان غزيبه ارتباط تلفني دارم.

رازهاي مگو به همسر، که هر زن و مردي بايد بداند!

زوجين گاهي احساس مي کنند اگر همه مسائل بايد و نبايد را با همسراشان در ميان بگذارند، صميمت بين آنها بيشتر مي شود اما آنها بايد بدانند که هر حرفي ارزش گفتن به طرف مقابل خود را ندارد.

نشانه هاي خطرناک کم شدن عشق در زندگي زناشويي!!

گاهي اوقات برخي از نشانه‌ها، بيانگر کمرنگ شدن عشق و محبت در زندگي زناشويي هستند. بدون شک دانستن اين نشانه ها به شما کمک بزرگي خواهد کرد تا بار ديگر مهر و محبت را در کانون زندگيتان پر رنگ کنيد و مهمتر از همه اين‌که از فروپاشي قريب‌ الوقوع زندگيتان جلوگيري نماييد. براي آشنايي با اين نشانه‌ها، با ما همراه باشيد.

مي خواهم يک کودک خوشبين تربيت کنم، اما چگونه؟

مي‌خواهيد بدانيد چطور فرزندتان را خوشبين بار بياوريد؟ به هر حال بچه‌هايي که نيمه‌ پُر ليوان را مي‌بينند بهتر مي‌توانند از پس چالش‌هاي زندگي بربيايند و شادتر هستند. نکات زير را عملي کنيد تا ببينيد که فوايد آن چگونه نصيب تمام اهل خانه مي‌شود!

اين مدل همسران ايام عيد را تلخ مي کنند!!

زندگي با يک همسر منزوي و گوشه گير کسالت بار است. کسي که تنهايي را به در جمع بودن و رفت و امد ترجيح ميدهد اما همين مساله باعث اختلافات شديدي در بين برخي از زوجين مي شود مخصوصا با نزديک شدن به ايام عيد اين اختلافات شدت بيشتري پيدا مي کند.

چرا رابطه شما با خانواده همسرتان به بن بست رسيد؟

اشتباه بعضي از زنان اين است که در ابتدا با حسن نيت اما عجولانه و بدون شناخت کامل و کافي، وارد يک رابطه صميمانه مي­ شوند و خيلي هم براي اين صميميت تلاش مي ­کنند اما بعدها به دليل حساسيت­ هاي فراواني که به لحاظ عاطفي بين مادر شوهر، شوهر و همسر ممکن است به وجود آيد يا به دليل اختلافات فرهنگي و سليقه­ اي و يا هر چيز ديگر، به يک­باره دلسرد شده و عقب مي­ کشند.

چرا رابطه زناشويي من و همسرم سرد شد؟

تمام زوج ها در اوايل ازدواج رابطه شان بسيار گرم و آتشين است ولي رفته رفته اين عشق کمرنگ تر شده و سردي در رابطه زناشويي شان نمود مي کند، اما علت اين سردي چيست؟

چرا ازدواج هاي امروزي را ازدواج هاي آدامسي مي نامند؟!

ازدواج و زندگي هاي آدامسي در اصطلاح به ازدواج هايي گفته مي شود که ابتداي آن همه چيز خوب و شيريني است ولي بعد از گذتش مدتي و با برخورد کردن با يک سري مشکلات، ازدواج بي معني شده و از هم مي پاشد.

ديازپام همسرتان باشيد!!

اختلال اضطراب يکي از مشکلات شايعي است که بسياري از زن يا شوهرها هم با آن دست به گريبان هستند. در صورتي که يکي از زوجين به اضطراب مبتلا باشد، طرف ديگر چطور مي تواند به او کمک کند؟

چگونه حرفهاي زشت را از ذهن کودک پاک کنيم؟

کودکان به خصوص در سال هاي اولي که به حرف مي آيند، ممکن است کلماتي را ياد بگيرند که زشت باشند. ممکن است اين کلمه را از زبان يکي از والدين شنيده باشند يا يکي از بچه هاي فاميل. در اين شرايط يکي از سخت ترين کارها براي پدر و مادرها اين است که اين کلمه را از ذهن کودک شان پاک کنند.

5 زبان عشق که هر زن و شوهري بايد بداند!

بعضي از محققان مي‌گويند که هر فردي داراي يک زبان اصلي و يک زبان ثانويه براي بيان عشق است. به‌علاوه، انسان‌ها تمايل دارند به شيوه‌اي ابراز عشق کنند که همان شيوه را براي دريافت عشق از سوي ديگران ترجيح مي‌دهند.

چرا نبايد کودکان را آرايش کنيم؟

آرايش کردن صورت دختربچه ها اين روزها بسيار رواج پيدا کرده و همه مادران ميگويند که عوارضي هم ندارد. اما اين کار عوارض بد روحي و رواني روي فرزندتان مي گذارد.

چرا زن و شوهر بعد از چند سال زندگي مشترک شبيه به هم مي شوند؟

شايد تا به حال متوجه شده باشيد که زن و شوهرها هر چه بيشتر با هم زندگي مي کنند بيشتر شبيه هم مي شوند. همه زوج ها چيزهاي مشترک زيادي دارند حتي اجزاء صورت مشابه. اما بعضي از آن ها به اندازه خواهر برادرها به هم شباهت دارند. و اما نظر دانشمندان درباره اين موضوع چيست؟

کدام دوستي ها واقعا به ازدواج ختم مي شود؟

آيا دوستي‌هاي قبل از ازدواج مي تواند منجر به شناخت بهتري شود؟ اگر درگير يک رابطه عاطفي شديم چگونه عمل کنيم ؟ ما در اين مقاله به اين سوالات پاسخ خواهيم داد.

10 نشانه اي که احتمالا همسرتان در حال خيانت به شما مي باشد

در حقيقت، اکثر کساني که خيانت مي کنند، هميشه چند نشانه از خود بر جاي مي گذارند که مي توانيد از اين نشانه ها بفهميد که آيا همسرتان در حال خيانت به شماست يا نه. در اينجا به چند مورد از اين نشانه ها اشاره مي کنيم.

اين رفتارهاي ساده، رابطه عاشقانه تان را خراب مي کند، مراقب باشيد!!

برخي رفتارها شايد در ظاهر مخرب نباشند اما در بلند مدت مي توانند شما را از شريک زندگي تان دور کنند. اگر دوست داريد بدانيد که اين رفتارها کدامند، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

چگونه عشق قديمي خود را فراموش کنم؟

شما دائماً وسوسه مي‌شويد که به عشق از دست رفته‌تان فکر کنيد و خودتان را غرق رؤياي او کنيد و اين تلاش‌هاي شما را براي فراموشي با شکست مواجه مي‌کند. اين راهکارها تسکين دهنده هستند و مي‌توانند وضعيت شما را تا اندازه‌اي بهبود بدهند.

شعله عشق همسرتان را با اين کارها چند برابر کنيد!!

در اين مطلب کارهاي ساده اي را که با انجام شان نه تنها لبخند بلکه خاطرات خوشي را در دل عشق زندگي تان حک خواهيد کرد، برايتان آورده ايم تا شما هم درس بگيريد و رابطه اي مستحکم تر از قبل براي خود بسازيد.

فرار دختران از خانه، دلايل و راه هاي پيشگيري

فرار دختران و پسران از خانه پدري شان يکي از مشکلات نوجوانان است که بيشتر پدر و مادرها نگران ان هستند. در اين مقاله به علت فرار دختران از خانه و راه هاي پيشگيري از ان پرداخته ايم.

رازهايي زنانه براي جذب جنس مخالف!!

خيلي ها نمي دانند چگونه بايد جنس مخالف را جذب خود کنند. جذب جنس مخالف فقط با ترفندهاي زنانه يا تعريف کردن از ظاهر او امکان پذير نيست. اگر دوست داريد بدانيد که چگونه مي توانيد او را مجذوب خود کنيد نکات زير را با دقت بخوانيد و استفاده ببريد.

عشق واقعي جنس مخالف را با اين نشانه ها بشناسيد!!

لازمه داشتن يک رابطه عاشقانه سالم و در پي آن ازدواجي موفق، شناخت عشق واقعي و تلاش جهت تحقق آن است. در ادامه مطلب با ويژگي هاي عشق واقعي بيشتر آشنا خواهيد شد.

شوخي هاي ممنوعه مردان با همسرشان!

بعضي مردان با همسر خود درباره موضوعاتي مانند ازدواج مجدد، طلاق، رفتار و چهره دختران ديگر شوخي مي کنند تا خود را بيشتر در دل همسرشان جا کنند غافل از اين که اين گونه سخنان براي بيشتر خانم ها اصلا شوخي محسوب نمي شود و احساس ناامني به آن ها خواهد داد.

چه زماني عاشق شويم؟ کشش جنسي چه تاثيري دارد؟

بسياري از جوانان هنوز علاقه دارند که جزوه هايشان به صورتي توسط يک عاشق پيشه ريخته شود و در حين جمع کردن برگه ها، عاشق و معشوق شوند که جداي شان امکان پذير نباشد. اما به راستي کدام عشق شيريني بيشتري را در زندگي به ارمغان دارد؟

اخبار خواندنی

چه کنيم کودک بعد از طلاق آسيب کمتري ببيند؟

چرا همسرم دائم در حال خيانت کردن به من است؟

اين عادت هاي بد همسرتان را براي هميشه از شما بيزار مي کند!!

ازدواج بدون رابطه جنسي عادي است؟

تست جالب همسرداري : در رابطه زناشويي يک همسر خوب هستيد، عالي يا معمولي

شوهر خيانتکار اين 10 نشانه را دارد، مراقب باشيد!!

ناخن جويدن کودکان، علت و راه حل هايي که والدين بهتر است بدانند

کدام اشتباه همسرم را در زندگي زناشويي ببخشم؟ کدام را نبخشم؟

5 اشتباهي که هر پدر و مادري در تربيت فرزندشان انجام مي دهند

آيا پسر مورد علاقه ام با من ازدواج مي کند؟

7 کار زشتي که مردان براي همسران خود انجام مي دهند!!

پسران قبل از وارد شدن به رابطه با جنس مخالف اين 6 نکته را حتما بدانند!!

تربيت کودک بد دهن، علت و راه حل

دلايلي که يک مرد شما را براي هميشه ترک مي کند!

بعد از طلاق، زنها و مردان ايراني چه مي کنند؟

خيانت مالي، جديدترين مشکل زن و شوهرهاي ايراني!

11 نکته که به شما مي گويد مردي واقعا عاشق شما است!!

6 شرطي که هر دختر و پسري براي ازدواج بايد داشته باشد

8 دليل که يک مرد به همسرش به راحتي خيانت مي کند!!

نکته هايي براي تربيت يکي يکدونه ها

همسر و فرزند دارم و ميخواهم با دختري که دوستش دارم ازدواج کنم!!

معيارهاي انتخاب همسر مناسب براي پسران و دختران را اينجا بخوانيد!

چگونگي خواستگاري دختر از پسر مورد علاقه اش، به بهانه خواستگاري از واليباليست معروف

چرا مردها فکر مي کنند همه چيز تمام اند و اشتباه نمي کنند؟

نکته هايي که مردان در بحث کردن با همسرشان بايد بدانند!!

چه هديه اي خانم ها را خوشحال مي کند؟

زنان از اين 7 دسته مرد بيزارند!!

کارهايي که مردان براي شادي همسرشان بايد انجام دهند

کودک تان قبل از 12 سالگي بايد اين کارها را انجام دهد

10 رفتار دخترانه و پسرانه براي داشتن يک زندگي عاشقانه

8 نشانه که مي گويد شوهرتان ديوانه وار عاشق شما است

ميخواهم شوهرم را از زني دور کنم، چطور او را جذب کنم؟

اين رفتارهاي زنانه هر مردي را جذب مي کند!

6 نشانه که همسرتان به اجبار عاشق شماست!!

اين زنان چه رازي دارند که شوهرشان، عاشق شان است؟

پدر و مادرم مدام با هم دعوا مي کنند، خسته شده ام

زندگي زناشويي شما اگر اين نشانه ها را دارد مسموم است!!

5 جمله اي که هيچ مردي نبايد به همسرش بگويد،حتي در بدترين شرايط!!

مردان به اين 7 دليل هر زني را ترک مي کنند!!

اين جملات را هرگز به شوهرتان نگوييد!!

ازدواج سفيد چيست؟ مصاحبه با زوجي که به صورت سفيد ازدواج کرده اند

والدين چگونه کودک را از طلاق شان مطلع کنند؟

مواردي که زنان در مورد مرد زندگي شان نمي دانند!!

همسرتان را با 5 روش هميشه عاشق نگه داريد!

چرا دختران تمايل دارند با مردي همسن پدرشان ازدواج کنند؟

حرف هايي که هر مردي دوست دارد از همسرش بشنود !

حقايقي که زنها در مورد خيانت همسرشان نمي دانند

پول تو جيبي را از چه سني به کودک بدهيم؟

همه آنچه در مورد عشق و انتخاب همسرتان بايد بدانيد!!

سوالات جنسي را در مراسم خواستگاري کي و چگونه بپرسيم؟

زبان بدن زني که عاشق شما است چگونه است؟

دخترهايي با اين خصوصيات هميشه مجرد مي مانند!!!

4 جمله اي که هيچ زني نبايد به شوهرش بگويد،حتي در بدترين شرايط!!

اين رفتار خانم‌ها روي مخ مردان است!

با 5 روش زير براي هميشه همسرتان را عاشق نگه داريد!!

علائم نشان‌ دهنده‌ آزار و اذيت اينترنتي نوجوانان را بشناسيد

4 ميم که مي تواند شما را در زندگي زناشويي تان خوشبخت کند

رابطه زناشويي در کشورهاي مختلف، از آمريکا تا کره

13 نشانه مردي که واقعا قصد ازدواج با شما را دارد

5 اشتباه زنانه که شوهر خوب را به شوهري بد تبديل مي کند!!

عاشق دوستِ معشوقه سابقم شدم!!

چرا همسرم حرف هايم را نمي فهمد؟

همسرم خيانت کرده، چگونه دوباره به او اعتماد کنم؟

والديني که پسر دارند بخوانند!!

ازدواج سفيد يعني چه و چرا جوانان امروزي به دنبال آن هستند؟

اين نشانه ها مي گويد رابطه زناشويي تان در خطر است!!

5 ويژگي زنانه که باعث جذب مردان مي شود!!

خط قرمزهاي روابط دختران و پسران در دوران دانشجويي

10 نکته ساده براي داشتن يک زندگي عاشقانه و رويايي

3 رازي که دست شوهرتان را رو مي کند!!

چگونه يک زن قاطع در مقابل شوهرم باشم؟

کودک آزارها چه کساني هستند؟

قبل از ازدواج با دختري ارتباط داشتم، مي ترسم همسرم بفهمد!

يک راهنماي کامل براي مادرشوهرها، اينگونه با عروس تان رفتار کنيد!!

چرا شوهرم با زنان غريبه خوش برخوردتر است؟

اگر مردي اين نشانه ها را دارد، بدانيد که عاشق تان است!!

دو کلمه اي که در زندگي زناشويي تان معجزه مي کند!!

شوهر نمونه براي خانم ها در زندگي زناشويي چه ويژگي هايي دارد؟

9 رازي که هر زني از شوهرش پنهان مي کند!!

با مردان عصبي اينگونه رفتار کنيد!!

چگونه از همکارم خواستگاري کنم؟

چگونه با پسر دلخواهم ازدواج کنم؟

اين 10 نشانه مي گويد هنوز براي ازدواج تان زود است!!

اگر پسري اين نشانه ها را دارد بدانيد که نيمه گمشده تان است!!

دروغ هاي رايجي مردان به همسرشان مي گويند

7 نکته اي که مردان دوست دارند همسرشان در مورد آنها بدانند!!

13 نصيحت شيرين پدر بزرگ و مادر بزرگ براي نوه هايشان

20 راز يک زندگي عاشقانه که فاش شد!!

14 دليل که نمي گذارد شما به دومين قرار ملاقات با جنس مخالف برسيد!!

راز رابطه زناشويي موفق کيت ميدلتون و پرنس ويليام چيست؟

مردان از اين مدل زنان فرار مي کنند!!

6 جمله اي که براي ازدواج تان سم است!!

5 دليلي که باعث مي شود عاشق جنس مخالف شويد!!

پسرم همه چيز را پرت مي کند!!

مردي که عاشق شما است اين نشانه ها را دارد!!

8 اختلافي که زن و شوهرها در مورد پول دارند!

کدام خصوصيت زنانه براي مردان بسيار جذاب است؟

9 جمله اي که زنان نبايد به شوهرتان بگوييد!!

دور ازدواج با اين مدل پسران را خط بکشيد!!

رموز اصلي شوهرداري در زندگي زناشويي که خانمها بايد بدانند!!

رابطه عاشقانه تان را با گفتن اين سوالات گرمتر کنيد!!

با هوويم چه کنم؟!!

چرا بين من و شوهرم فاصله عاطفي افتاد؟

اگر جنس مخالف تان اين 7 نشانه را دارد، بدانيد نيمه گمشده تان است!!

خانمها بخوانند، چگونه همسر بهتري براي شوهرمان باشيم؟

چگونه به پسر مورد علاقه ام پيشنهاد ازدواج دهم؟

با بچه هاي موبايل به دست چه کنيم؟

همسرم را با زن غريبه اي در خيابان ديدم!!

مردان بخوانند!!خواسته هاي زنان از شوهرشان در هنگام مشکلات

عاشق دختري هستم که نمي توانم به او ابراز علاقه کنم،هر شب گريه مي کنم

اين 3 حرف را هيچ زني نبايد به شوهرش بگويد، حتي به شوخي!!

مردان در شبکه هاي اجتماعي براي همسرم کامنت مي گذارند!!

5 دليل طلاق هاي زود هنگام امروزي!!

کيفيت رابطه جنسي تان را با سه ترفند بالا ببريد

روشهاي گفتن نه به کودک، بدون جيغ و داد!!

مردان از اين اخلاق هاي زنانه متنفراند!!

مادر شوهر شما جزو کدام مدل از مادر شوهرهاست؟!!

دخترم بدون ما به مدرسه نمي رود، نمي دانم چه کنم؟

اين ويژگي ها شما را براي جنس مخالف جذاب مي کند!!

پسر مورد علاقه ام بعد از طلاق، ديگر علاقه اي به ازدواج با من ندارد!!

اين عادت هاي زنانه را هيچ مردي دوست ندارد، مراقب باشيد!!

در رابطه جنسي تان با اين روشها تنوع ايجاد کنيد!!

پدر و مادرم آرزوي مرگم را دارند!!

آقايان حتما اين مقاله را بخوانند!!

کليد موفقيت در ازدواج هاي امروزي کشف شد!!

در اولين قرار ملاقات دونفره تان مراقب اين اشتباهات باشيد!!

اين نشانه ها مي گويد شوهرتان ديگر شما را دوست ندارد

4 اشتباه بيشتر مردان در رابطه جنسي!!

کودکم به خانواده شوهرم وابسته است، چگونه اين وابستگي را از بين ببرم؟

آقايان، اين حرفهاي همسرتان را باور نکنيد!!

6 جمله اي که نبايد به فرزندتان بگوييد!! به بهانه روز جهاني کودک

اگر همسرتان اين جمله ها را مي گويد ازدواج تان در خطر است

عاشق اين دسته از مردان نشويد!!

ميل جنسي شما به اين دلايل کم مي شود، مراقب باشيد!!

چگونه به سوالات جنسي کودکان پاسخ دهيم؟

قبل از بازگشت به رابطه عشقي شکست خورده تان بخوانيد!!

با اين روشها نگذاريد براي همسرتان عادي شويد!!

همسر مناسب شما بايد اين 8 نشانه را داشته باشد!!

بعد از دعواهاي زناشويي اين اشتباهات را نکنيد

جلوي اين افراد هرگز به همسرتان بي احترامي نکنيد!!

اين دسته از مردان شما را فقط براي دوستي مي خواهند نه ازدواج

5 نبايد در دعواهاي کودکان که هر پدر و مادري بايد بداند!!

خيانت هاي زناشويي در زندگي هاي مدرن امروزي به چه معنا است؟

آقايان، بايد همسرتان را به اين 6 نفر ترجيح دهيد!!!

والديني که فرزند دانش آموز دارد، بخوانند!!

همسرم عاشق رئيس جوان اش شده است!!

دور مرداني با اين خصوصيات را يک خط قرمز بکشيد!!

5 نياز مردانه اي که زنان بايد به آنها توجه کنند!!

پسري که عاشق واقعي شما است اين نشانه ها را دارد!!

دختر 11 ساله ام از تنهايي مي ترسد، چه کنم؟