آخرین اخبار

روابط عاطفي

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟

لطفا خجالت نکشيد... او قرار است شريک زندگي آينده ي شما باشد . نياز جنسي شما بخشي از زندگيتان است پس بدون رودربايستي سوالات جنسيتان را بپرسيد تا در آينده دچار مشکل نشويد. اما مطرح کردن اين سوالات شرايط خود را دارد.

فيلم مستهجن تماشا مي کردم،حالا به دختري علاقه مند شده ام!!!

جواني 20 ساله هستم که چند وقتي است فيلم هاي مستهجن نگاه مي کردم ولي الان به يکي از دخترهاي فاميل علاقه پيدا کرده و مي خواهم ازدواج کنم. نمي دانم به دليل گذشته ام مي توان ازدواج کنم يا نه؟

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون که ساده که نمي دانستيد

بيشتر زن و شوهرها همديگر را دوست دارند؛ اما نمي‌دانند چگونه رابطه و زندگي عاشقانه و شادي داشته باشند. اگر مي‌خواهيد رابطه خوبي داشته باشيد اين 5 قانون را در زندگي رعايت کنيد.

رابطه زناشويي چرا سرد و کسل کننده مي شود؟ + راه حل

کسل شدن رابطه زناشويي يکي از مشکلاتي است که ممکن است براي هر زن و شوهري پيش بيايد. با ما همراه شويد تا شما را با روشهاي جلوگيري از کسل شدن رابطه زناشويي تان آشنا کنيم.

آنچه زنان از مردان مي خواهند! (ويژه آقايان)

مردان اگر بدانند همسرشان در زندگي زناشويي چه مي خواهند مي توانند زندگي بسيار شادتري داشته باشند. با ما همراه شويد تا شما را با آنجه زنان از مردان مي خواهند آشنا کنيم.

رازهايي دخترانه براي جذب مردان در دوران نامزدي

دوران نامزدي يکي از دوران هاي مهم و سرنوشت ساز در زندگي دختران و پسران است. در اين مقاله قصد داريم شما را با رازهايي دخترانه براي جذب مرد مورد علاقه تان آشنا کنيم.

به جنگ لوس شدن فرزندان در خانه مادربزرگ ها برويد!!

لوس شدن کودکان در خانه مادربزرگ و پدربزرگ يکي از بزرگترين مشکلات پدرها و مادرها است. با ما همراه شويد تا شما را روش هايي آشنا کنيم که از لوس شدن فرزندتان جلوگيري مي کند.

ترفندهاي يک زندگي عشقولانه!!

داشتن يکزندگي عاشقانه و شاد آرزوي هر زوجي است و بهتر است بدانيد که اين کار، کار بسيار سختي نيست. به راحتي با ترفندهاي زير مي توانيد يک زندگي شاد و عشقولانه داشته باشيد.

چرا شوهرم دائما در سايت هاي همسريابي مي چرخد؟

حضور متاهلين در سايت هاي همسريابي يکي از بزرگترين مشکلات اين روزها زوجين بسياري با آن درگير هستند. در اين مقاله علت هاي اصلي حضور افراد متاهل در اين سايت ها و راه حل آن را بررسي مي کنيم.

رفتارهاي زنانه اي که براي مردان غير قابل تحمل است!!

همانطور که برخي از رفتارهاي آقايان براي خانم ها آزاردهنده است، برخي از رفتارهاي خانم ها نيز براي آقايان غير قابل تحمل است که در اينجا به برخي از بارزترين هاي آن اشاره کرده ايم.

رابطه جنسي بهتر با چند ورزش ساده!!

انجام دادن فعاليت‌هاي فيزيکي مي‌تواند لذت رابطه جنسي شما و همسرتان را بالا ببرد. در زير به برخي از حرکات ورزشي که به بهبود کيفيت رابطه جنسي کمک مي‌کنند، اشاره مي‌شود.

نکته هاي مهم در تربيت کودک بعد از طلاق

طلاق يکي از مشکلاتي است که شما به عنوان والدين دليل اصلي شکل‌گيري وضع موجود هستيد و بايد خود را وادار کنيد يکسري بايد و نبايد‌هايي را در مورد فرزندتان رعايت کنيد.

احساس مي کنم همسرم به من خيانت مي کند!!

چند وقتي است به شوهرم مشکوک شده ام و شماره هاي ناشناسي در تلفن همراهش پيدا کرده ام. فکر ميکنم همسرمبه من خيانت مي کند.

يک مرد عاشقي چه ويژگي هايي دارد؟

اگر با مردي آشنا شده ايد و وي به شما ابراز عشق و علاقه مي‌کند بايد از صداقت عشق او آگاه شويد. با خواندن اين مقاله تشخيص مي دهيد يک مرد عاشقي چه ويژگي هايي دارد؟

ترس را چگونه در کودک از بين ببريم؟

ترسهاي کودکان چيزي است که هميشه پدر و مادر به دنبال راهي براي از بين بردن آن هستند تعدادي از رايج‌ترين ترس‌هاي کودکان و راهکارهايي براي مواجهه با آن‌ها را بررسي مي‌کنيم.

زندگي کارمندي تان را با اين روشها سرشار از عشق کنيد!!

زنان شاغل علاوه بر مسئوليت‌هاي سخت داخل منزل، وظايفي در قالب شغل خود دارند که مديريت اين مسئوليت‌ها برايشان آسان نيست و همچنين آن‌ها بايد رضايت همسران و فرزندانشان را هم جلب کنند. در اين مطلب قصد داريم با چند توصيه کوتاه بگوييم که چطور مي‌شود با چالش‌هاي زندگي کارمندي کنار آمد و از اين نحوه زندگي کردن لذت برد.

زنان چرا به شوهرشان خيانت مي کنند؟

خيانت يکي از بزرگترين مشکلات زندگي زناشويي است که تاثيرات بسيار منفي اي روي زوجين مي گذارد.در اين بين خيانت زنان به شوهرشان بدترين نوع خيانت است.

چرا ميل جنسي همسرم نسبت به من کم شده؟

هر وقت يکي از زوجين احساس بي‌ميلي جنسي دارد، خواه ناخواه زوج ديگر هم درگير اين مشکل مي‌شود. اين مسئله بر زندگي زناشويي زوج تاثير منفي خواهد گذاشت.

با کودک خجالتي چگونه برخورد کنيم؟

شما مي توانيد خيلي زود و از سنين کم به کودک خجالتي کمک کنيد که با دوست يابي و شرکت در فعاليت اجتماعي اين خجالت را قبل از آنکه براي وي تبديل به عادت شود کنار بگذارد.

13 رازي که دختران قبل از ازدواج بايد بدانند!!

اگر دختري در سنين ازدواج هستيد، بهتر است مردان را بهتر بشناسيد. در اين مقاله 13 رازي که قبل از ازدواج بايد بدانيد را براي تان بازگو مي کنيم.

6 روش ساده روزانه که ازدواجتان را محکم تر از هميشه مي کند

براي محکم کردن ازدواج و لذت بردن از آن نيازي نيست هميشه کارهاي سختي انجام دهيد. در اين مقاله 6 کار ساده روزانه را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند ازدواج تان را محکم و پايدار کند.

3 جمله ممنوعه در زندگي زناشويي!!

سه عبارت هست که اگر با همسرتان در ميان بگذاريد؛ چه نيت تان خير باشد و چه نباشد، به احتمال زياد، او را دشمن خود خواهيد کرد.

10 اشتباه در اولين قرار عاشقانه!!

اولين قرار عاشقانه ممکن است شما اشتباهاتي انجام شويد که رابطه تان را به خطر بياندازد. در اين مقاله به 10 اشتباه رايج در اولين قرارهاي عاشقانه اشاره مي کنيم.

يک نکته مهم زناشويي که هر زني بايد بداند!

مهارت زناشويي يکي از مهم ترين مهارت هايي است که هر زندي براي خوشبخت شدن بايد بداند. با ما همراه شويد تا شما را با يک نکته مهم زناشويي آشنا کنيم.

8 کلمه اي که کودکتان نيازمند شنيدن آن است

به مناسبت‌هاي مختلفي همچون سالروز تولد و يا تعطيلات، براي کودکانتان نامه بنويسيد. هر نامه، يک تجلي ملموس از عشق و محبت همراه با اميد و آرزوهاي شما براي کودکانتان است.

ترفندهاي پايدار کردن عشق در رابطه زناشويي

پايدار کردن عشق با همسر يکي از اصلي ترين راه هاي خوشبختي در زندگي زناشويي است. اگر شما هم به دنبال يک عشق هميشگي هستيد بهتر است اين نکته ها را بدانيد.

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون ساده!

بيشتر زن و شوهرها همديگر را دوست دارند اما نمي دانند که اين رابطه بر زندگي عاشقانه و شاد حکمراني مي کند. اگر مي خواهيد رابطه خوبي داشته باشيد اين 5 قانون را در زندگي رعايت کنيد.

8 حرفي که زنان هرگز نبايد به شوهرانشان بزنند!!

اين درست است که زن و شوهر هيچ چيزي را نبايد از هم پنهان کنند ولي اگر به دنبال يک زندگي زناشويي پايدار هستيد بايد بدانيد که يکسري از موارد را هرگز نبايد به شوهرتان بگوييد.

همسرم با منشي اش رابطه دارد!!

سودابه و کامران زوجي هستند که به تازگي با هم به اختلافاتي برخورده اند. سودابه مي گويد همسرش او را ديگر دوست ندارد و با منشي اش رابطه دارد.

سوالات جنسي کودکم را چگونه جواب بدهم؟

پاسخ به سوالات جنسي کودکان يکي از مشکلات والدين است که نمي دانند با آن چه کنند. با ما همراه شويد تا در معرفي مسائل جنسي و پاسخ به سوالات جنسي کودک تان شما را راهنمايي کنيد.

با کدام تيپ شخصيتي ازدواج کنم؟

شناخت تيپ شخصيتي همسرتان بسيار مهم است و مي تواند به شما براي داشتن يک زندگي صميمي تر کمک کند.

5 رفتار مردان که روي مخ زنان است!!

ما در اينجا تعدادي از عادات مشابه در بيشتر آقايان را برايتان آورده ايم، تا با خواندن آنها بدانيد که اين رفتار مختص همسر شما نيست و در رفتار اکثر آقايان ديده مي شود. يادتان باشد، هيچ انساني کامل نيست.

4 رفتاري که شوهرتان را از شما دور مي کند

شما فکر مي کنيد هيچ اتفاقي نيفتاده؛ فکر مي کنيد تغييري نکرده ايد و اشتباهي مرتکب نشده ايد اما همسرتان روزبه روز بيشتر فاصله مي گيرد و سردتر مي شود. تقصير شما نيست.

اين شبکه اجتماعي هووي فرزندتان است!!

يکي از آسيب هايي که در اثر استفاده مدام از فضاي مجازي به خصوص براي مادران ايجاد مي شود، منزوي شدن و بي توجهي به فرزندان است که تداوم اين مشکلات در آينده مي تواند خطرآفرين باشد.

خواستگارم مرا تهديد به اسيد پاشي مي کند!!

خانمي 28 ساله هستم که به خواستگارم جواب رد داده ايم. بعد از شنيدن جواب رد مرتب من را به اسيد پاشي تهديد مي کند، نمي دانم چه کنم؟

7 نکته کليدي در برخورد با کودک لجباز

از طرف ديگر بايد روش «خاموشي» را اعمال کرد ، به اين مفهوم که والدين در مقابل رفتارهاي منفي کودک هيچ واکنش کلامي ، ديداري و شنيداري انجام نمي دهند.

استرس روز خواستگاري را چگونه کم کنيم؟

برخي از پسران در برابر استرس در روز خواستگاري تسليم مي‌شوند و سراسر جلسهٔ خواستگاري سکوت اختيار مي‌کنند و به تماشاي صحبت‌هاي اعضاي خانواده‌شان با خانواده دختر مي‌نشينند. اين روش مناسبي براي غلبه بر استرس روز خواستگاري و داشتن يک جلسهٔ پربار نيست.

رفتارهاي ممنوعه متاهلان در شبکه هاي اجتماعي!!

در اينجا 5 مورد از کارهايي را که بايد به شدت از انجام دادن آنها در شبکه هاي اجتماعي بپرهيزيد، برايتان آورده ايم. بنابراين، اگر شما هم به دنبال يک ازدواج شاد و سالم هستيد، اين نکات را رعايت کنيد.

رابطه عاشقانه با جنس مخالف را چگونه تمام کنيم؟

بسياري از افراد به هر دليلي مجبور مي شوند که از يک ارتباط عاطفي دست بکشند، اما ممکن است عقلي آنرا بپذيرند ولي احساسي نتوانند اين کار را انجام دهند.

ترفندهاي زنانه براي نگه داشتن همسر!!

آيا اخيرا وارد يک رابطه جديد شده ايد و نگران اين هستيد که چگونه يک رابطه پايدار بسازيد؟ عوامل دروني و بيروني زيادي در يک رابطه وجود دارند که مي توانند روي آن تاثير بگذارند. اگر مي خواهيد رابطه اي پايدار داشته باشيد موارد زير را بخوانيد.

گفتن اين جمله ها روي فرزندتان تاثير منفي مي گذارد، مراقب باشيد!!

آنچه پيش روي شما قرار دارد توصيه‌هايي از مدير باراندا ، مرکز رشد کودکان نوپا و نويسنده کتاب "چطور کودکان نوپا رشد مي‌کنند"دکتر توا کلاين است که در گفتگو با بيزنس اينسايدر پدر و مادرها را ترغيب مي‌کند از افراط در گفتن جمله‌هايي که مي‌تواند بر شکل گيري شخصيت بچه‌ها تاثير منفي بگذارد پرهيز کنند.

ترفندهاي حل اختلاف با همسر در عيد نوروز

بدون شک بهترين زمان براي نزديک شدن عاطفي همسران با يکديگر، تعطيلات عيد نوروز است. در اين فرصت، همسران بدون اينکه دغدغه هاي حاشيه اي محيط کارشان را داشته باشند مي توانند زمان مفيدي را در کنار يکديگر بگذرانند. اما اگر در اين زمان طلايي اختلافي پيش آمد چه کار کنند؟

متاهل ها چرا هميشه از ازدواج تان ناراضي اند؟

اين بار حرف از تجرد و دلايل ازدواج نيست. اين بار مي‌خواهيم از موضوع ديگري حرف بزنيم. از موضوعي که شايد مخاطبانش دختران و پسران مجرد نباشند اما بارها و بارها زماني که حرف از ازدواج به ميان آمده جملاتي را از کساني شنيده‌اند که خود زندگي متاهلي را تجربه کرده‌اند.

چرا همسراني که با عشق ازدواج مي کنند، به هم خيانت مي کنند؟

بايد بدانيم اين فقط مردها نيستند که خيانت مي‌کنند، بلکه خانم‌ها نيز اين کار را انجام مي‌دهند؛ بنابراين بهتر است به جاي اينکه اين مشکل را به جنگ جنسيت تبديل کنيم، به دنبال علت خيانت‌ها بگرديم.

اگر همسر شما هم ولخرج است اينگونه با او زندگي کنيد

در روابطي که يکي از زوج‌ها ولخرج و ديگري اهل جمع‌ کردن و پس‌انداز است تنش‌ها بيشتر هستند. زندگي با فردي که در مورد مسائل مالي کاملاً متفاوت از شما عمل مي‌کند، مي‌تواند بسيار دشوار باشد.

روش هاي سرگرم کردن کودکان در تعطيلات نوروز

تعطيلات نوروز زمان خوبي است تا وقت بيشتري را با فرزندانتان بگذرانيد. شما مي توانيد با انجام فعاليت هاي مختلف هم آنها را سرگرم کنيد و در کنارشان خاطره بسازيد و هم اين که به آنها تجربه هاي تازه را آموزش دهيد. اما اگر نمي دانيد که چه فعاليت هايي در تعطيلات بهار براي فرزندان تان مفيد است، با ما همراه باشيد.

اين رفتارهاي شما با خيانت جنسي به همسرتان تفاوتي ندارد!!

شايد خيانت از نظر شما دردناک ترين رفتاري است که در رابطه عاطفي ممکن است صورت گيرد اما رفتارهاي ديگري نيز وجود دارند که فرقي با خيانت نمي کنند و در دراز مدت همان احساس رانده شدني را که هنگام خيانت به فرد دست مي دهد، منتقل مي کند. اگر شما هم دوست داريد بدانيد که مخرب ترين رفتارها در رابطه عاطفي کدامند، با ما همراه باشيد.

فقط مردان متاهل بخوانند!!

همسر شما مادر فرزندان شماست، بنابراين کارهايي انجام دهيد تا از اينکه با شما ازدواج کرده، احساس شادي کند. اگر کنجکاو هستيد و مي خواهيد بدانيد با انجام چه کارهايي مي توانيد همسر خود را شاد کنيد، پيشنهاد مي کنيم نکته هاي ذيل را مطالعه کنيد.

زني 32 ساله، در عقد موقت پسري مجرد هستم!!!

زني 32 ساله و 5 سال است از همسرم جدا شده ام، 3 سال است که در عقد موقت پسري مجرد هستم. اخيرا در دعواهايمان به من مي گويد قدرنشناسي چون براي تو خرچ زيادي کرده ام. نمي دانم چه کنم؟

اگر کودک تان رابطه جنسي شما را ديد!!

وقتي فرزند اتفاقي رابطه زناشويي والدين را مشاهده مي‌کند يا صدايي از جانب اتاق خواب آنها به گوش او مي‌رسد، ممکن است آنچه در اتاق خواب بين پدر و مادر روي داده، به‌عنوان يک صحنه خشونت تعبير کند.

چند نکته اساسي در تربيت جنسي کودک

برخي از افراد فکر مي کنند که در امر مسائل جنسي نبايد اقدام خاصي را براي کودکان داشته باشند و برخي ديگر فکر ميکنند هر چه کودکشان زودتر و در منزل با اين مسايل آشنا بشود مي تواند آسيب کمتري را در فرزندشان ايجاد کند.

به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام!!

جواني 19 ساله هستم و به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام و با اين که چند بار توبه کرده ام ولي باز به ديدن اين تصاوير مي روم. نمي دانم چه کنم؟

رابطه جنسي براي زنان چرا لذت بخش نيست؟

رابطه جنسي يکي از پايه هاي مهم در داشتن زندگي زناشويي موفق است. آيا به دليل دردهاي بدني و مشکلات اين چنيني از برقراري رابطه زناشويي واهمه داريد و از آن اجتناب مي کنيد؟

6 جمله خطرناکي که شوهرتان به شما مي گويد!!

براي داشتن ازدواجي بادوام، محکم و شاد، سه چيز بايد بين شما ماندگار باشد: ارتباط کلامي، احترام متقابل و تعهد. اگر شوهر شما مدام اين جملات را به زبان مي‌آورد، راحت با او درمورد احساسي که اين جملات در شما ايجاد مي‌کند، با او حرف بزنيد. او بايد درکتان کند و به احساسات و نظرات شما احترام بگذارد.

قوانين مهم اتاق خواب براي داشتن رابطه جنسي بهتر

يک درمان‌گر اختلالات جنسي گفت: مؤلفه‌هاي مختلفي منجر به رابطه زناشويي رضايت‌بخش بين زوجين مي‌شود که يکي از مهم‌ترين آنها، اتاق خواب است که خود ويژگي‌هاي مختلفي دارد.

10 کار زنانه اي که روي مخ مردان است!!

از روي تحليل هاي بسيار زياد 10 نمـونــه از کارهاي خانم ها رو کشف کردم که آقايان را واقـعا کفري مي کند و باعث مي شود که مردها به سر حد جنون برسند.

10 نشانه خيانت زنان در زندگي زناشويي

خيانت يکي از مشکلاتي است که اگر در رابطه زناشويي پيش بيايد مي تواند ازدواج را به جدايي بکشاند. در اين مقاله قصد داريم شما را با 10 نشانه خيانت زنان در زندگي زناشويي آشنا کنيم.

چند نکته مهم زنانه در رابطه جنسي!!

ارگاسم در زنـان يـک واکنش طبيعي جنسي است که تا کنون به صورت معمايي سربسته باقي مانده است. به اوج نرسيدن در حين عمل جنسي مي تواند سر منشا مشکلات فراواني باشد.

همسر عزيزم، وارد حريم خصوصي من نشو!!!

وجود حريم خصوصي در هر ارتباطي الزامي است و ضرورت رعايت اين مهم، بين زوجين هم از اهميت بسياري برخوردار است؛ البته بايد متذکر شويم که در روابط هم مالکيت بسيار مهم است، به اين معنا که اگر در رابطه خود با ديگران حد و مرزها را بشناسيم، مي توانيم درک کنيم چه کسي مالک کدام احساس، نگرش و رفتار است.

مردي با اين خصوصيات هرگز به شما خيانت نمي کند!!

خيانت به همسر يکي از مشکلات زندگي زناشويي است که مي تواند باعث بروز اختلافات بسياري بين شما و همسرتان شود. اگر شما هم دوست داريد بدانيد که آيا همسرتان به شما وفادار است يا خير، به دنبال نشانه هايي که در اينجا برايتان آورده ايم در رفتار همسرتان بگرديد تا مطمئن شويد که انتخاب شما اشتباه نبوده است.

همسرتان از شما راضي است اگر ...

هر زني دوست دارد شوهرش از ازدواجش با او خوشحال و راضي باشد. اين 7 علامت به شما نشان مي‌دهد که نظر شوهر شما درمورد ازدواجتان چيست.

به دليل شرايط کاري ام نياز به ازدواج موقت دارم!!

مردي 33 ساله هستم و به دليل شرايط کاري ام مجبور هستم به شهرهاي زيادي سفر کنم و متاسافنه همسرم من را در اين سفرها همراهي نمي کند. به دليل نيازي که دارم مجبور به ازدواج موقت هستم. مانده ام چه کنم؟

ميل جنسي خانم ها در اين زمان کم مي شود!!

ميل جنسي کم لزوما چيزي نيست که بخواهد موجب نگراني شود. در اين‌ جا مي‌خواهيم به اوقاتي اشاره کنيم که ممکن است در آن ميل جنسي‌تان کم باشد، در حالي که کاملاً طبيعي است.

اگر به دنبال خوشبختي هستيد اين سوالات را حتما از همسر آينده تان بپرسيد!!

شناخت ويژگي هاي طرف مقابل و پي بردن به اينکه آيا او شخصيتي بالغ دارد يا نه، به شما کمک مي کند با احتمال بالايي تعيين کنيد که آيا ازدواج تان با او موفقيت آميز خواهد بود يا خير. در اين بين و براي رسيدن به اين هدف، بايد طرح سوالات درست را ياد بگيريد.

اگر يک رابطه عاشقانه مي خواهيد اين مقاله را بخوانيد!!

خيلي از رابطه ها به دلايل رفتارهاي ناخواسته از هم پاشيده مي شود. اما برخي قوانين کلي وجود دارد که دانستن آنها بهتان کمک مي کند جلوي اشتباهات را گرفته و از آغاز يک رابطه عاشقانه لذت ببريد. در زير ده توصيه بهتان مي کنيم که با عمل کردن به آنها راهتان با شريک زندگي تان هموار مي گردد.

خواستگارم از ازدواج موقتش يک فرزند دارد!!

خواستگاري دارl 27 ساله که از ازدواج موقتش يک فرزند هم دارد، اما يک سال است که جدا شده اند و بچه با مادرش زندگي مي کند. او از کرده خود پشيمان است و همه هم قبولش دارند. به نظر شما چه کار کنيم؟

مراقب اين اشتباهات در رابطه جنسي شان باشند!!

زنان در روابط جنسي مشکلاتي را تجربه مي کنند و بر اساس اظهارات خودشان، به اندازه مردان از رابطه جنسي لذت نمي برند. در اين مقاله سعي داريم به اشتباهات ذهني و رفتاري بپردازيم که اکثر زنان در ارتباط جنسي مرتکب مي شوند.

وقتي نفر سوم يک خيانت زناشويي شدم!!

شخص اصلي در خيانت هاي زناشويي نفر سوم است، در اين مقاله کمي در مورد اين «نفر سوم» خواهيم نوشت. اگر شما کسي را مي شناسيد که وارد رابطه دو نفر ديگر شده يا خودتان اين تجربه را داريد، مطالعه مقاله زير کمک کننده است.

چرا شوهرتان به رابطه جنسي با شما نه مي گويد؟!!

اگر شوهرتان تلاش شما را براي برقراري رابطه جنسي پس مي‌زند، احتمالا توجيه خوبي هم براي عدم علاقه‌اش وجود دارد. در اينجا چند دليل شايع که مردان به رابطه جنسي «نه» مي‌گويند را بيان مي‌کنيم .

چگونه براي همسرم جاذبه جنسي داشته باشم؟

دوران نامزدي يکي از مهم ترين دوران هاي قبل از ازدواج است. نکته مهم اين است که در دوران نامزدي چگونه نامزدمان را جذب خودمان کنيم؟

5 کار ممنوعه والدين در تربيت کودک!!

اين 5 کار نمونه هايي از اين ايده ها هستند که والدين در بيشتر کشورهاي دنيا از آن به عنوان رفتارهاي رايج در تربيت کودک استفاده مي کنند؛ پنج کاري که بيشتر روان شناسان به خصوص روان شناسان کودک بر انجام ندادن آن ها تاکيد کرده اند؛ البته يادتان باشد براي اين که رفتار شما خالي از اين پنج مورد شود، به زمان نياز داريد.

غذاهاي ممنوعه در اولين شام عاشقانه با نامزدتان!

در اولين روزهاي آشنايي، قرار ناهار يا شامي با نامزدتان در منزل يا رستوران خواهيد داشت. اگر اصولش را رعايت نکنيد احتمال اينکه از چشم طرف سقوط آزاد کنيد زياد است. چون در ملاقات هاي اول همه به جزئيات توجه مي کنند بنابراين بايد حواستان را جمع کنيد تا اشتباهي مرتکب نشويد.

در اين موارد دور ازدواج را يک خط قرمز بکشيد!!

ازدواج يکي از مراحل مهم در زندگي هر انساني است که مي تواند سرنوشت او را تغيير دهد. اما بايد بدانيد که ازدواج در برخي موارد ممنوع و خطرناک است. با ما همراه شويد تا اين موارد ممنوع را بدانيد.

اخبار خواندنی

ميل جنسي خانم ها به اين دلايل کم مي شود

لاغري سريع با چند سبزي مفيد!!

درباره زندگي عاشقانه تان هرگز با اين افراد صحبت نکنيد!!

مردان عاشق اين زنان مي شوند!!

چرا مردان از رابطه جنسي با همسرشان لذت نمي برند؟

19 ساله هستم وچند وقتي است به ديدن تصاوير مستهجن معتاد شده ام، مانده ام چه کنم؟

آتش عشق همسرتان را با اين کارها شعله ور کنيد!!

بدترين کادوهايي که يک مرد مي تواند براي همسرش بخرد!!

اگر با فلاني ازدواج کرده بودم ...

چرا همسران در زندگي زناشويي دچار تنوع طلبي جنسي مي شوند؟

تربيت جنسي کودک با 6 اصل اساسي و مهم

عشقم تا ابد عاشقم بمان!!

هرگز عاشق اين دسته از مردان نشويد، خطرناکند!!

چرا مردان امروزي بيشتر خيانت مي کنند؟

حرف هاي ممنوعه هنگام ترک کردن همسر!!

رابطه جنسي در همسران با اختلاف سني بالا چگونه لذت بخش مي شود؟

کودک تان را در دنياي مجازي مديريت کنيد

اگر شوهرم ازدواج کند من ميميرم!!

چرا همسرتان عاشق شما نمي شود؟

خطرناک ترين نوع ازدواج اين مدل است، مراقب باشيد!!

با نامزد سابق تان هرگز دوست نشويد!!

7 انتظاري که هرگز نبايد از شوهرتان داشته باشيد!!

اين اشتباهات کودک تان را دروغگو مي کند، مراقب باشيد!!

همسرتان اگر اين نشانه ها را دارد يک کنترل گر واقعي است، مراقب باشيد!

چرا مردان با زني پايين تر از همسرشان خيانت مي کنند؟

چگونه کسي که دوستش داريم را جذب خودمان کنيم؟

7 تکنيک براي پيروز شدن در دعواهاي زناشويي!!

به اين دلايل رابطه عاطفي تان را سريع تر قطع کنيد!!

چگونه خانه براي کودک نوپا ايمن کنيم؟

درس هايي که بايد از يک رابطه عاطفي شکست خورده بگيريد!!

هر پسري را مي بينم دوست دارم با او رابطه داشته باشم!!!

5 اشتباه بزرگ در رابطه با همسر که زندگي تان را نابود مي کند!!

نمي توانم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم!!

همسرم بعد از ازدواج دوم اش دوباره مي خواهد با من ازدواج کند!

به دختر مجردتان اين جملات را هرگز نگوييد!!

شوهرم بعد از 11 سال زندگي مشترک مي گويد جهيزيه ات را بردار و برو!!

همسرم از رابطه زناشويي با من لذت نمي برد!!

با 5 روش ساده همسرتان را براي هميشه عاشق خودتان کنيد!!

همسرم به من پيشنهاد ازدواج مجدد داده است!!!

اين دسته از همسران بيشتر خيانت مي کنند!!

اسباب بازي را براي کودک زير يک سال چگونه انتخاب کنيم؟

چگونه از دختر مورد علاقه ام خواستگاري کنم؟

7 کار ممنوعه در دعواهاي زناشويي!!

پسر مورد علاقه ام به من پيشنهاد بيشرمانه مي دهد، اما من او را دوست دارم!!

مردها عاشق زني با اين خصوصيات مي شوند!!

همسرم قبل از ازدواج با مرد متاهلي رابطه داشت!

بهترين رفتار با کودک لجباز و پرخاشگر چيست؟

شوهرتان اين کارها را از شما مي خواهد ولي هرگز نمي گويد!!

عشق مرداني با اين خصوصيات واقعي است!!

چرا مردان ايراني براي ازدواج مناسب نيستند؟!!

اين جملات در رابطه عاشقانه تان معجزه مي کند!!

شوهرم درآمدش را صرف رابطه با زنهاي ديگر مي کند!!

چگونه به کودک مان نه بگوييم؟

چگونه در سايت هاي همسريابي، همسر ايده آل ام را پيدا کنم؟

باورتان مي شود با اين کارهاي ساده بتوانيد بهترين همسر دنيا شويد؟!!

با مرد ثروتمندي که 14 سال از من بزرگتر است رابطه داشتم!

آداب غذاخوردن در ميهماني را چگونه به کودک ياد بدهم؟

2 سوال ممنوعه زير را هرگز از همسرتان نپرسيد!!

راز رابطه زناشويي لذت بخش چيست؟

اين نشانه ها مي گويد کودک تان آزار جنسي ديده است

رازهاي يک زندگي زناشويي عاشقانه که هر دختر و پسري بايد بداند

ده دليل خيانت شوهر به همسر خود!؟

چگونه فرزندي مستقل تربيت کنيم؟

چگونه از آزار جنسي کودک مان جلوگيري کنيم؟

چگونه براي شوهرم يک زن جذاب باشم؟

پسر مورد علاقه ام بعد از 10 سال رابطه نمي خواهد با من ازدواج کند!!

شوهرم با زنان غريبه رفتار آزادانه اي دارد، مانده ام چه کنم؟

شوهرم اخلاق هاي زنانه اي دارد!!!

پسري که عاشق اش بودم بعد از 2 سال ترکم کرد!!

4 ويژگي يک کودک باهوش چيست؟

دروغگويي همسرتان را با اين راه ها فاش کنيد!!

همسرم به دنبال زنان خياباني مي رود!!

اين 7 جمله طلايي در زندگي زناشويي تان معجزه مي کند

6 اشتباه مردانه در رابطه زناشويي با همسر

بلوغ زودرس نوجوانان امروز، از علل تا راه هاي درمان

زندگي زناشويي تان اگر اين نشانه ها را دارد، در لبه پرتگاه است!!

اينها دليل اصلي بي ميلي شوهرتان نسبت به شما است!!

اگر همسر شما اين ويژگي ها را دارد شما يک زن بسيار خوش شانسي هستيد!

7 رفتار زشتي که خيانت به همسر است!!

اين مردها براي همسرشان شريک جنسي فوق العاده اي هستند

جوان سازي پوست صورت با چند روغن بي ضرر خانگي

اين نشانه ها مي گويد همسرتان، بدترين همسر دنيا است!!

بزرگترين اشتباهات خانم ها در جذب مرد مورد علاقه شان!!

اين نشانه ها مي گويد همسرتان هنوز با عشق قبلي اش در ارتباط است!!

12 خواسته زنان از يک رابطه که هرگز نمي گويند!!

همسرم مي گويد بايد با مرد ديگري رابطه داشته باشم!!

از چه سني کودکم را با مفاهيم ديني آشنا کنم؟

نکته هاي مهم و يواشکي شوهرداري براي زنان شاغل!!

پيامک زياد دادن به همسرتان اين مضرات را دارد، مراقب باشيد!!

اين تمرين 10 دقيقه اي حياتي را تمام زوج ها انجام دهند!!

3 سياست مهم شوهر داري که هر زني بايد بداند!!

بازگشت به مدرسه : بهترين ميان وعده براي کلاس اولي ها

چرا شوهرم دوست دارد زن دوم بگيرد؟

کارهاي ضروري که بايد پدر و مادر در مقابل فرزندشان انجام دهند

15 خواسته مردان از يک رابطه که هرگز نمي گويند!!

14 ساله و مدتي است با پسري در ارتباطم!!

وقتي مردي به شما مي گويد دوستت دارم در حقيقت در سرش چه مي گذرد؟

رابطه جنسي : اشتباه بزرگ خانم ها در رابطه جنسي که بايد بدانند

رابطه جنسي : روش هاي رسيدن زنان به ارگاسم در رابطه جنسي

تربيت کودک : 11 رفتار مهم که بايد جلوي چشم کودک تان انجام دهيد تا ياد بگيرد

زندگي زناشويي يکنواخت تان را با اين روش ها مهيج کنيد!

چگونه براي کلاس‌اولي‌ها محيط مدرسه را شادتر کنيم؟

دلايل جدايي برد پيت و آنجلينا از نظر روانشناسي

رگ خواب همسر بد قلق تان را با اين ترفندها به دست آوريد!!

رابطه زناشويي تان به 9 دليل باورنکردني زير سرد شده است!!

رابطه جنسي در اين مواقع خطرناک است!!

بازگشت به مدرسه : کلاس اولي ها را چگونه براي مدرسه رفتن آماده کنيم؟

قبل از مدرسه به کودکم الفبا ياد بدهم يا نه؟

اين اشتباهات زندگي زناشويي تان را جهنم مي کند!!

زني 31 ساله و با مرد 50 ساله اي در ارتباطم!!

چگونه کودکم را به درس و مدرسه علاقمند کنم؟

کدام خصوصيت زنانه باعث مي شود مردي شيفته زني شده و هرگز او را رها نکند؟

بازگشت به مدرسه : 5 کار مهمي که والدين بايد يک هفته قبل از مدرسه انجام دهند

همسرم چند وقتي است با يکي از آشنايانم رابطه دارد!!

رابطه جنسي، چگونه همسرم را براي رابطه جنسي آماده کنم؟

کيف و کفش کودک تان را براي رفتن به مدرسه با اين روش ها نو نوار کنيد!

سياست هايي که هر زن و مردي در زندگي زناشويي بايد بداند!

رابطه جنسي، زنان و مردان چگونه از رابطه جنسي شان سوء استفاده مي کنند؟

يک زوج خوشبخت 7 کار زير را هرگز انجام نمي دهند!

ايمني سرويس مدرسه با 9 فرمان

پسر مورد علاقه ام به خواستگاري خواهرم آمده است!!

رابطه جنسي لذت بخش با چند تغيير ساده!!

مادرم به پدرم مشکوک است!!

مردي با اين خصوصيات، مرد ايده آل دختران ايراني است!

دعوا و بحث سر اين مسائل زندگي تان را جهنم مي کند!!

ترس کودک تان از مدرسه را با اين توصيه ها از بين ببريد

مردي که عاشق تان است اين نشانه ها را دارد!

رابطه جنسي در اين زمان، زنان را عصباني مي کند

بهترين زمان براي رابطه جنسي چه موقعي است؟

يک کودک با شخصيت تربيت کنيد

چرا زنان بعد از ازدواج شان خيانت مي کنند؟!

ازدواج هايي به سبک پريا و کيوان در سريال پريا، خوب يا بد؟!

همسرم در حضور من فيلمهاي مستهجن تماشا مي کند!!

ازدواج با اين مردان ممنوعه شما را بدبخت مي کند!

رابطه جنسي : نکته هاي مهمي که مردان در رابطه جنسي با همسرشان بايد بدانند!

چطور فرزندمان را از خطرات دنياي مجازي دور نگه داريم؟

با شماره ناشناس به همسرم پيامک عاشقانه زدم، اما ...

کاش آن روز گول حرفهاي امير را نمي خوردم ...

اگر زندگي تان را دوست داريد، اين حرف ها را هرگز به مادرشوهرتان نگوييد!

همسر دروغگو يتان را با اين ترفندها شناسايي کنيد!!

ارضا شدن در زندگي هاي بدون رابطه جنسي!

دخترم با آرايش هاي غليظ بيرون مي رود!!

5 راه رسيدن به آرامش در زندگي زناشويي

اگر شوهرتان به خاطر زن ديگري به شما خيانت کرد ...

همسرتان از اين خصوصيات مردانه شما متنفر است، مراقب باشيد!!

شوهرم براي خوشگذراني مي خواهد خارج از ايران برود، مي گويد آنجا جاي زن نيست!!

شوهرم ديگر تمايلي يه رابطه جنسي با من ندارد، چه کنم؟

4 مشکل اصلي والدين با فرزندان در تابستان + راه حل مناسب

به تلفن هاي شوهرم مشکوکم!!

شکست عشقي تان را با اين جملات تحمل کنيد