آخرین اخبار

روابط عاطفي

ازدواج بدون رابطه جنسي عادي است؟

زندگي زناشويي و ازدواج بدون رابطه جنسي يعني زوجي که در ماه کمتر از 10 بار رابطه جنسي داشته باشند. اما آيا اين ازدواج ها طبيعي است؟

تست جالب همسرداري : در رابطه زناشويي يک همسر خوب هستيد، عالي يا معمولي

در دنياي روانشناسي تست هاي همسرداري بسياري وجود دارد که به بهتر شدن رابطه زناشويي کمک مي کند. در اين مقاله به شما يک تست روانشناسي معرفي مي کنيم که شما متوجه شويد براي همسرتان چه مدل همسرس هستيد.

شوهر خيانتکار اين 10 نشانه را دارد، مراقب باشيد!!

بعضي از نشانه هاي خيانت کاملاً واضح و آشکار هستند: بوي ادکلن، جلسات کاري در روزهاي تعطيل و ... ولي آقايان خيانتکار نشانه هاي ديگري نيز دارند که چندان واضح نيستند.

ناخن جويدن کودکان، علت و راه حل هايي که والدين بهتر است بدانند

اغلب کودکان در دوران رشد خود، عادت به انجام رفتارهايي دارند که مورد تائيد والدين و اطرافيان نيست و ناخن جويدن يکي از آن رفتارهاست. اگر مي‌خواهيد درباره اين دست رفتارهاي کودکان و چگونگي مقابله با آن بيشتر بدانيد با ما همراه باشيد.

کدام اشتباه همسرم را در زندگي زناشويي ببخشم؟ کدام را نبخشم؟

آيا مي دانيد که چه رفتارهايي در رابطه عاطفي قابل بخشش اند و کداميک نيستند؟ اگر دوست داريد بدانيد که کجاها بايد گذشت کنيد و کجاها از شريک زندگي تان بگذريد، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

5 اشتباهي که هر پدر و مادري در تربيت فرزندشان انجام مي دهند

در برخورد با بچه‌هايي که رفتارهايي بسيار چالش‌ برانگيز دارند، اغلب والدين معتقدند که فرصت دادن ديگر جواب نمي‌دهد. در برخي موارد اين حرف درست است، با اين حال مشکل اين‌جاست چه‌ زماني بايد فرصت داد. براي اکثر ما موارد زير جزو رايج‌ترين اشتباهاتي است که والدين هنگام فرصت دادن مرتکب مي‌شوند.

آيا پسر مورد علاقه ام با من ازدواج مي کند؟

آيا مي‌خواهيد بدانيد مردي که با او آشنا شده‌ايد قصد ازدواج با شما را دارد يا نه؟ در اين مطلب علائمي را مي‌گوييم که نشان مي‌دهد اين مرد به دنبال يک رابطه‌ي جدي و دائمي با شماست.

پسران قبل از وارد شدن به رابطه با جنس مخالف اين 6 نکته را حتما بدانند!!

اگر در برقراري ارتباط با جنس مخالف تجربه نداشته باشيد، چه مي کنيد؟ نگران نباشيد. در اين مقاله، به برخي نکات اشاره مي کنيم که بايد قبل از وارد شدن به يک رابطه آن را بدانيد.

تربيت کودک بد دهن، علت و راه حل

داشتن فرزند بد دهان و ناسزاگو يکي از مشکلاتي است که برخي از پدر و مادرها دارند. در اين مقاله به شما مي گوييم چرا فرزندتان بددهان مي شود و چگونه بايد با او برخورد کنيد.

دلايلي که يک مرد شما را براي هميشه ترک مي کند!

زنان بعد از اين که در رابطه اي مردشان آنها را ترک مي کند احساس قرباني شدندر رابطه را دارند. اما بايد بدانيد که بيشتر مردان به خاطر برخي از رفتارهاي زنان آنها را ترک مي کنند. در اين مقاله اين رفتارهاي زنانه را براي شما عنوان مي کنيم.

بعد از طلاق، زنها و مردان ايراني چه مي کنند؟

طلاق يکي از مشکلاتي است که ممکن است براي هر زندگي زناشويي، حتي زندگي زناشويي عاشقانه هم اتفاق بيافتد. سوالي که مطرح مي شود اين است که زنان و مردان ايراني بعد از طلاق چه مي کنند؟

خيانت مالي، جديدترين مشکل زن و شوهرهاي ايراني!

پنهان کردن پول! ما آن را خيانت مالي مي‌ناميم چون اين خلاف چيزي است که دونفر در يک رابطه به هم وعده داده‌اند. در اين مقاله مي خواهيم بگوييم چرا بين زن و شوهرخيانت مالي اتفاق مي افتد.

8 دليل که يک مرد به همسرش به راحتي خيانت مي کند!!

مساله خيانت يکي از مشکلات بزرگ در زندگي زناشويي است که بيشتر هم بين مردان وجود دارد. در اين مطلب 8 اعتراف مردان خيانت کار و دليل آنها براي خيانت را آورده ايم شايد تا با مغز و طرز فکر اين مردان بيشتر آشنا شويم.

نکته هايي براي تربيت يکي يکدونه ها

اگر شما مادر تک فرزندي هستيد که قرار نيست خواهر و برادري به زندگي‌اش راه پيدا کند اين راهنما را بخوانيد تا بتوانيد آسيب‌هاي تک فرزندي را براي کودکتان به حداقل برسانيد.

همسر و فرزند دارم و ميخواهم با دختري که دوستش دارم ازدواج کنم!!

پسري 23 ساله و داراي فرزند و همسر هستم. مدتي است که به دختر خانمي علاقه مند شده ام . مي خواهم با او ازدواج کنم و او هم موافق است فقط به دليل اين وجود همسر اولم او دو دل است. نمي دانم چه کنم؟

معيارهاي انتخاب همسر مناسب براي پسران و دختران را اينجا بخوانيد!

انتخاب همسر مناسب براي هر دختر و پسري يکي از بزرگترين و شايد مشکل ترين انتخاب هاي زندگي است. شما هم اگر به دنبال معيارهاي انتخاب همسر مناسب هستيد، پيشنهاد مي کنيم خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

چگونگي خواستگاري دختر از پسر مورد علاقه اش، به بهانه خواستگاري از واليباليست معروف

خواستگاري دختر از پسر خورد علاقه اش چند وقتي است در جامعه ما باب شده است ولي با اين حال بحث هاي بسياري دارد. به همين بهانه در اين مقاله اين مساله را بررسي مي کنيم.

چرا مردها فکر مي کنند همه چيز تمام اند و اشتباه نمي کنند؟

مردها اصلا دوست ندارند فکر کنند اشتباه کرده‌اند! و از اينکه کسي بگويد آنها مقصرند متنفرند. مردها حتي از اينکه پيش خود فکر کنند «ممکن است» اشتباه کرده باشند هم بيزارند و بيشتر از هم از اين بدشان مي‌آيد که قبل از اينکه خودشان بدانند، يک زن بداند آنها مرتکب اشتباه شده‌اند!

چه هديه اي خانم ها را خوشحال مي کند؟

مراسم مهمي در راه است؛ شايد يک تولد، يک سالگرد يا جشن فارق‌التحصيلي باشد و شما به دنبال يک هديه مناسب هستيد که به همسر، دختر يا مادرتان بدهيد. اين هديه قرار است نشان دهد که شما چقدر به او اهميت مي‌دهيد، چقدر به ياد او هستيد. پس گزينه‌هاي خود را بررسي کنيد.

زنان از اين 7 دسته مرد بيزارند!!

يک سري اخلاقيات و خصوصيات مردانه وجود دارد که مي تواند زنان را فراري دهد. در اين مقاله 7مدل مرد را معرفي مي کنيم که زنان از آنها بيزارند.

10 رفتار دخترانه و پسرانه براي داشتن يک زندگي عاشقانه

داشتن يک زندگي عاشقانه و سرشار از آرامش آرزوي هر دختر و پسري است که ازدواج مي کند. در اين مقاله 10 رفتار دخترانه و 10 رفتار پسرانه را معرفي مي کنيم که مي تواند يک زندگي عاشقانه براي شما رقم بزند.

ميخواهم شوهرم را از زني دور کنم، چطور او را جذب کنم؟

حدود دو ماهي به خاطر اختلاف با شوهرم در منزل پدرم زندگي مي کردم. اکنون مي خواهم به خانه ام برگردم ولي نمي دانم چه کنم. همچنين بايد شوهرم را از زني دور کنم، نمي دانم چگونه او را جذب خودم کنم.

اين زنان چه رازي دارند که شوهرشان، عاشق شان است؟

تفاوت بين زن و مرد هميشه باعث شده ايجاد اختلافاتي بين زن و مرد شود. در اين بين هستند زناني که شوهرشان براي هميشه عاشق نگه مي دارند. در اين مقاله راز اين زنان را براي تان بازگو مي کنيم.

اين جملات را هرگز به شوهرتان نگوييد!!

حتما براي شما هم پيش آمده که در حين حرف زدن با مرد زندگي تان جملاتي گفته باشيد که او ناراحت شود يا احساس ناامني کند.

والدين چگونه کودک را از طلاق شان مطلع کنند؟

طلاق يکي از بزرگترين مشکلات زندگي زناشويي است و بيشترين ضربه اي که وارد مي کند به بچه ها است. در اين مقاله دکتر روانشناسي اين والدين را راهنمايي مي کند که چگونه به کودک شان در مورد طلاق شان بگويند.

مواردي که زنان در مورد مرد زندگي شان نمي دانند!!

بسياري از زنان فکر مي‌کنند همه چيز را درباره‌ي مرداني که با آن‌ها در رابطه‌اند مي‌دانند و از آن سو مردان اصرار بر اين دارند که زنان موجودات پيچيده‌اي هستند، اما اگر نزديک‌تر به موضوع نگاه کنيم، مي‌بينيم که هر دو جنس رفتارهاي خاص خودشان را دارند.

همسرتان را با 5 روش هميشه عاشق نگه داريد!

عاشق نگه داشتن همسر براي هميشه در زندگي زناشويي شايد يکي از سخت ترين کارها باشد. اينجا به 5 نکته اشاره مي کنيم که مي توانيد همسر خود را براي هميشه عاشق خود نگه داريد.

حرف هايي که هر مردي دوست دارد از همسرش بشنود !

کارشناسان مي گويند: قبل از هر چيز بايد رابطه اي دوستانه با همسرتان برقرار کنيد و بعد از عباراتي که در زير نمونه اي از آنها را برايتان آورده ايم استفاده کرده و اين کلمات محبت آميز را به شوهرتان بگوييد.

حقايقي که زنها در مورد خيانت همسرشان نمي دانند

خيانت مردان در زندگي زناشويي يکي از آفت هاي اصلي و وحشتناک است که ممکن است در هر زندگي اي رخ بدهد. حقايقي درباره خيانت مردها به همسرشان وجود دارد که به احتمال زياد نمي دانيد، پس با ما همراه شويد.

پول تو جيبي را از چه سني به کودک بدهيم؟

از چه سني بايد به بچه ها پول توجيبي داد؟ ميزان پول تو جيبي به چه صورت باشد؟ چه چيزهايي را مي‌توان با اين کار به کودک آموخت؟ طرز استفاده از اين پول را چطور بايد به کودک آموخت؟ و... شايد اينها بخشي از سوالات مادراني باشد که با اين موضوع سر و کار دارند.

زبان بدن زني که عاشق شما است چگونه است؟

زنان بيش از 50 ژست دارند که براي نشان دادن علاقه خود از آنها استفاده مي کنند. در اين مقاله مهمترين ژست ها را به شما آموزش مي دهيم.

دخترهايي با اين خصوصيات هميشه مجرد مي مانند!!!

چه خصوصياتي باعث مي شود ديگران از ما فاصله بگيرند؟ موفقيت به شما مي گويد! اگر نمي خواهيد مجرد بمانيد اين خصوصيات را در اسرع وقت از خودتان از بين ببريد. هيچ کس دوست ندارد با چنين آدم هايي ازدواج کند.

اين رفتار خانم‌ها روي مخ مردان است!

اگر دوست داريد بدانيد که چه حرف ها و رفتارهايي بيش از همه موجب آزار مردها مي شود، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

رابطه زناشويي در کشورهاي مختلف، از آمريکا تا کره

شايد بد نباشد که اين بار به جاي اين که از دوست يا خانواده خود براي روابط عاشقانه تان کمک بگيريد، به فرهنگ کشورهاي ديگر نگاهي بياندازيد. در ادامه عادات و اعتقادات مردم کشورهاي مختلف به رابطه عاطفي را برايتان آورده ايم.

13 نشانه مردي که واقعا قصد ازدواج با شما را دارد

هر زني ممکن است در زندگي اش با مردهايي مواجه شوند که به ظاهر مي گويند قصد ازدواج دارند ولي در باطن چيز ديگري است. به همين بهانه 13 نشانه مردي که قصد ازدواج دارد را به شما مي گوييم.

عاشق دوستِ معشوقه سابقم شدم!!

چهارسال پيش به دختري علاقه داشتم و ميخواستيم با هم ازدواج کنيم ولي نشد. دوست همان دختر به من ابراز علاقه کرد و من هم الان به او وابسته شده ام. نميدانم به او پيشنهاد ازدواج بدهم يا نه؟

چرا همسرم حرف هايم را نمي فهمد؟

زن و شوهر گاهي پيش مي آيد حرف همديگر را نمي فهمند و نمي توانند ارتباط صميمانه اي با يکديگر داشته باشند. شما هم اگر با همسرتان اين مشکل را داريد با ما همراه شويد.

همسرم خيانت کرده، چگونه دوباره به او اعتماد کنم؟

خيانت يکي از مشکلاتي است باعث ايجاد اختلاف بين زن و مرد در زندگي زناشويي مي شود. اگر شما هم جزو افرادي هستيد که همسرتان به شما خيانت کرده و نمي دانيد چگونه مي توانيد به اون اعتماد کنيد با ما همراه شويد.

والديني که پسر دارند بخوانند!!

اگر فرزند شما پسر است، حتماً اين متن و توصيه‌هاي زير را بخوانيد تا با رعايت آنها پسر خود را همانند يك مرد مسئول و با اعتماد به نفس تربيت كنيد.

اين نشانه ها مي گويد رابطه زناشويي تان در خطر است!!

برخي از نشانه هاي به ظاهر ساده و کم اهميت در رابطه زناشويي تان وجود دارد که مي تواند خطرناک باشد. اگر شما هم اين نشانه ها را در زندکي زناشويي تان ديديد مراقب باشيد.

5 ويژگي زنانه که باعث جذب مردان مي شود!!

در زنان ويژگي هايي است که مي تواند مردام را جذب کند. زنان زيادي هستند که اين نکات را نمي‌دانند اما شما ديگر مي‌دانيد با چه رفتارهايي مي‌توانيد توجه يک مرد خوب و برازنده را به خود جلب کنيد!

خط قرمزهاي روابط دختران و پسران در دوران دانشجويي

به طور طبيعي دختران و پسران در دوران دانشجويي به دليل حضور جنس مخالف در کلاس هاي درس و محوطه دانشگاه ها، بيشتر زمان شان را در محيط هايي مي گذرانند که جنس مخالف در آن حضور دارد.

3 رازي که دست شوهرتان را رو مي کند!!

اين 3 راز همان‌هايي هستند که باعث مي‌شوند فکر کنيم مردها موجودات پيچيده‌اي هستند اما اشتباه نکنيد شما به راحتي مي‌توانيد مردتان را پيش‌بيني کنيد چون او خيلي ساده‌تر از آن است که تصور مي‌کنيد.

چگونه يک زن قاطع در مقابل شوهرم باشم؟

ممکن است بارها خودتان را با بعضي ديگر از خانم‌هاي فاميل يا دوست مقايسه کرده باشيد. از ديد شما آنها خانم‌هاي با سياست و خوش شانسي هستند.

کودک آزارها چه کساني هستند؟

تصور غالب در جامعه اين است که اغلب کودک آزاري ها از سوي افراد سابقه دار تبهکار با ظاهر مجرمانه انجام مي شود اما بايد دانست که اغلب کودک آزاران بين فاميل و آشنا و همسايه ها هستند که اتفاقا شايد ظاهري معصومانه هم داشته باشند.

قبل از ازدواج با دختري ارتباط داشتم، مي ترسم همسرم بفهمد!

به تازگي عقد کرده ام و همسرم را دوستدارم. قبل از ازدواج با خانمي در ارتباط بودم که بعد از مدتي ارتباط مان را قطع کردم. الان اين خانم براي من مزاحمت ايجاد مي کند و مي ترسم همسرم اين قضيه را بفهمد.

اگر مردي اين نشانه ها را دارد، بدانيد که عاشق تان است!!

وقتي با کسي آشنا مي شويد حتما اين سوال در ذهنتان پيش مي آيد که از کجا بفهميد واقعا عاشقتان است يا نه؟ در اين مقاله پويا ودايع، سخنران و مدرس زبان بدن به شما مي‌گويد چطور مي‌توانيد يك خواستگار عاشق را تشخيص دهيد.

دو کلمه اي که در زندگي زناشويي تان معجزه مي کند!!

وقت آن رسيده است تا اين رفتار را رها کنيد و به دنبال قدرداني باشيد. آخرين بار که به همسرتان گفتيد "ازت ممنونم" چه زماني بود؟ بر طبق يک پژوهش در دانشگاه جورجيا (UGA)، اين جمله راز طولاني ماندن و شاد ماندن در هر ازدواجي است.

شوهر نمونه براي خانم ها در زندگي زناشويي چه ويژگي هايي دارد؟

بودن يک شوهر نمونه براي همسرتان از رموز اصلي است که مي تواند زندگي زناشويي شما را به يک رابطه کاملا عاشقانه و دوستانه تبديل کند. در اين مقاله به شما مي گوييم ويژگي هاي يک شوهر نمونه چيست.

9 رازي که هر زني از شوهرش پنهان مي کند!!

زن ها در طول زندگي مشترک شان ممکن است رازهايي داشته باشند که از همسرشان پنهان کنند. در اين مقاله به 9 راز از اين رازها اشاره مي‌کنيم.

با مردان عصبي اينگونه رفتار کنيد!!

کنار آمدن با همسر عصبي شايد براي خانم ها يکي از مشکلات زندگي زناشويي باشد. اما نگران نباشيد در اين مقاله چند راه براي آرام کردن مردان عصباني را به شما مي گوييم.

چگونه از همکارم خواستگاري کنم؟

آشنا شدن در محيط کار ممکن است منجر به خواستگاري و در نهايت ازدواج شود. اما خواستگاري در محيط کار و از همکارتان قوانين دارد که در اين مقاله به آن اشاره مي کنيم.

چگونه با پسر دلخواهم ازدواج کنم؟

پيدا کردن مورد مورد علاقه تان که همه معيارهاي شما راداشته باشد کار بسيار سختي شده است. شايد شما هم در اطراف تان دخترهايي را ديده باشيد که با وجود داشتن همه معيارهاي خوبي ولي هنوز هم تنها و مجرد هستند.

دروغ هاي رايجي مردان به همسرشان مي گويند

مردها معمولا سعي مي کنند در مقابل خانم ها، با توسل به دروغ هاي ظريف و بي ضرر، برخي موقعيت ها را به سود خود تغيير دهند که در اين مطلب ما نمونه هايي از آنها را برايتان آورده ايم.

13 نصيحت شيرين پدر بزرگ و مادر بزرگ براي نوه هايشان

معمولا پدر بزرگ و مادر بزرگ ها نصيحت هايي که از سالها تجربيات زندگي شان به دست آمده، براي نوه هايشان دارند. اگر شما هم دوست داريد پاي دردودل آنها بنشينيد، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

20 راز يک زندگي عاشقانه که فاش شد!!

داشتن يک زندگي عاشقانه آرزوي اصلي هر زوجي است که تشکيل زندگي مشترک مي دهند. در نظرسنجي اي که از زوج هاي موفق در مورد رازهاي زندگي عاشقانه شان سوال شد 20 نکته را ذکر کردند.

مردان از اين مدل زنان فرار مي کنند!!

مردها از چگونه زن‌هايي دوري مي‌كنند؟ آيا در فكر آن هستيد كه همواره در قلب همسرتان جايگاه ويژه خود را حفظ كنيد؟ اگر يكي از خصوصيات زير را داريد از امروز آن را تغيير دهيد.

6 جمله اي که براي ازدواج تان سم است!!

جمله‌ هاي منفي به راحتي ازدواج‌هايي که ساليان سال ادامه داشته‌اند را ويران مي‌کند. اگر ارتباط و احترام بين شما و همسرتان ضعيف‌تر شده است، احتمالاً نگران زندگي‌ زناشويي تان شده‌ايد.

پسرم همه چيز را پرت مي کند!!

پسرم يک سال دارد و خيلي فعال و هميشه در حال جنب و جوش است. به تازگي تمام وسيله هايي که دستش باشد را بع سمت ديگران پرتاب مي کند. نمي دانم چه کنم

8 اختلافي که زن و شوهرها در مورد پول دارند!

مسائل مالي يکي از مهم ترين مسائل بين زن و شوهر در زندگي هاي زناشويي است. در اين مقاله 8 اختلاف رايجي که بر سر مسائل مادي در زندگي زناشويي وجود دارد را به شما مي گوييم.

کدام خصوصيت زنانه براي مردان بسيار جذاب است؟

تا به حال به اين فکر کرده ايد که کدام خصوصيات زنانه واقعا براي مردان جذاب هستند؟ منظور از خصوصيات زنانه لزوما زيبايي ظاهري نيست ! اما اين خصوصيات جذاب زنانه چيست ؟

دور ازدواج با اين مدل پسران را خط بکشيد!!

موضوع ازدواج اما براي دختران دم بخت و انتخاب همسر قدري پيچيده تر است. ما در اين گزارش درباره پسراني مي نويسيم که ازدواج با آنها شما را به دردسر مي اندازد.

رموز اصلي شوهرداري در زندگي زناشويي که خانمها بايد بدانند!!

ما فکر مي کنيم که چون به رشد جسمي و بلوغ جنسي رسيده ايم آمادگي ازدواج را پيدا کرديم. در اين مقاله مي خواهيم به شما خانم ها نکاتي را معرفي کنيم که رمز اصلي شوهر داري در زندگي زناشويي است.

با هوويم چه کنم؟!!

زني 44 ساله هستم که شوهرم حدود سال است با خانم ديگري ازدواج کرده است. بعد از 10 سال تحمل کردن خسته هستم و نمي دانم چه کنم؟

چرا بين من و شوهرم فاصله عاطفي افتاد؟

داشتن يک رابطه صميمي بين زن و شوهر، از اصلي ترين نکته ها براي داشتن زندگي مشترک موفق است. اگر بين شما و همسرتان هم فاصله عاطفي افتاده است، پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را بخوانيد.

اخبار خواندنی

اگر جنس مخالف تان اين 7 نشانه را دارد، بدانيد نيمه گمشده تان است!!

خانمها بخوانند، چگونه همسر بهتري براي شوهرمان باشيم؟

چگونه به پسر مورد علاقه ام پيشنهاد ازدواج دهم؟

با بچه هاي موبايل به دست چه کنيم؟

همسرم را با زن غريبه اي در خيابان ديدم!!

مردان بخوانند!!خواسته هاي زنان از شوهرشان در هنگام مشکلات

عاشق دختري هستم که نمي توانم به او ابراز علاقه کنم،هر شب گريه مي کنم

اين 3 حرف را هيچ زني نبايد به شوهرش بگويد، حتي به شوخي!!

مردان در شبکه هاي اجتماعي براي همسرم کامنت مي گذارند!!

5 دليل طلاق هاي زود هنگام امروزي!!

کيفيت رابطه جنسي تان را با سه ترفند بالا ببريد

روشهاي گفتن نه به کودک، بدون جيغ و داد!!

مردان از اين اخلاق هاي زنانه متنفراند!!

مادر شوهر شما جزو کدام مدل از مادر شوهرهاست؟!!

دخترم بدون ما به مدرسه نمي رود، نمي دانم چه کنم؟

اين ويژگي ها شما را براي جنس مخالف جذاب مي کند!!

پسر مورد علاقه ام بعد از طلاق، ديگر علاقه اي به ازدواج با من ندارد!!

اين عادت هاي زنانه را هيچ مردي دوست ندارد، مراقب باشيد!!

در رابطه جنسي تان با اين روشها تنوع ايجاد کنيد!!

پدر و مادرم آرزوي مرگم را دارند!!

آقايان حتما اين مقاله را بخوانند!!

کليد موفقيت در ازدواج هاي امروزي کشف شد!!

در اولين قرار ملاقات دونفره تان مراقب اين اشتباهات باشيد!!

اين نشانه ها مي گويد شوهرتان ديگر شما را دوست ندارد

4 اشتباه بيشتر مردان در رابطه جنسي!!

کودکم به خانواده شوهرم وابسته است، چگونه اين وابستگي را از بين ببرم؟

آقايان، اين حرفهاي همسرتان را باور نکنيد!!

6 جمله اي که نبايد به فرزندتان بگوييد!! به بهانه روز جهاني کودک

اگر همسرتان اين جمله ها را مي گويد ازدواج تان در خطر است

عاشق اين دسته از مردان نشويد!!

ميل جنسي شما به اين دلايل کم مي شود، مراقب باشيد!!

چگونه به سوالات جنسي کودکان پاسخ دهيم؟

قبل از بازگشت به رابطه عشقي شکست خورده تان بخوانيد!!

با اين روشها نگذاريد براي همسرتان عادي شويد!!

همسر مناسب شما بايد اين 8 نشانه را داشته باشد!!

بعد از دعواهاي زناشويي اين اشتباهات را نکنيد

جلوي اين افراد هرگز به همسرتان بي احترامي نکنيد!!

اين دسته از مردان شما را فقط براي دوستي مي خواهند نه ازدواج

5 نبايد در دعواهاي کودکان که هر پدر و مادري بايد بداند!!

خيانت هاي زناشويي در زندگي هاي مدرن امروزي به چه معنا است؟

آقايان، بايد همسرتان را به اين 6 نفر ترجيح دهيد!!!

والديني که فرزند دانش آموز دارد، بخوانند!!

همسرم عاشق رئيس جوان اش شده است!!

دور مرداني با اين خصوصيات را يک خط قرمز بکشيد!!

5 نياز مردانه اي که زنان بايد به آنها توجه کنند!!

پسري که عاشق واقعي شما است اين نشانه ها را دارد!!

دختر 11 ساله ام از تنهايي مي ترسد، چه کنم؟

3 نشانه که مي گويد رابطه زناشويي تان در خطر است!!

چرا عشق قديمي ام را نميتوانم فراموش کنم؟

مراقب اين اشتباهات در رابطه با جنس مخالف باشيد!!

آداب رستوران رفتن را چگونه به کودک ياد بدهيم؟

يک هشدار جدي به همسران، از اين کار به شدت دوري کنيد!!

در دعوا با همسرتان با اين ترفندها پيروز شويد!!

ترفندهايي مردانه براي تسخير قلب همسر!!

مادر همسرم از بچه هايم براي جاسوسي استفاده مي کند!!

اين عکس هاي فرزندتان را در شبکه هاي اجتماعي پخش نکنيد

بچه دارم و ميخواهم با پسر مجردي که عاشقش هستم ازدواج کنم!

ترفندهاي مهم شوهرداري که زنان بايد بدانند!!

آقايان، با گفتن اين جملات همسرتان را جادو کنيد!!

نشانه هاي آزار جنسي در کودک که هر پدر و مادري بايد بداند

کدام مردان به همسرشان خيانت مي کنند؟

قبل از بچه دار شدن در مورد اين مسائل با همسرتان حرف بزنيد

رابطه جنسي تان را با اين روشها قوي تر کنيد

راز خوشبختي زوج هاي خوشبخت، اين بار از زبان خودشان!

با تکنيک روز ويژه آرامش و عشق را به زندگي زناشويي تان برگردانيد

بهترين واکنش به همسري که دروغ مي گويد چيست؟

محکم کردن ازدواج و زندگي زناشويي با 8 نکته کليدي

چگونه زني جذاب و زيبا باشيم؟

ميل جنسي مردان را اين کارهاي زنانه کم مي کند!!

کودکم به لوازم آرايش علاقه دارد، نمي دانم چه کنم؟

تا وقتي اين سوالات را از خودتان نپرسيده ايد، ازدواج نکنيد!!

اين جملات زنانه، مردان را عاشق مي کند

طلاق زوجهاي جوان امروزي به دليل اين دو حرکت غلط است!!

اين رابطه را با عشق اشتباه نگيريد

رابطه جنسي در دوران عقد را چگونه مديريت کنيم؟

اگر دختر يا پسرتان با جنس مخالف رابطه دارد، بخوانيد

راز ازدواج موفق از ديد ستاره هاي معروف هاليوود

ازدواج با خانم مطلقه اي که با او رابطه دارم، درست است؟

اين نشانه ها مي گويد همسرتان شما را عاشقانه دوست دارد!!

دليل خيانت زن متاهل ايراني به شوهرش چيست؟

رابطه جنسي تان به اين دلايل سرد شده است + راه حل

دخترم رفتارهاي پسرانه اي دارد، نمي دانم چه کنم؟

13 نشانه يک پدر و مادر سمي که بسياري آن را نمي دانند!!

مردان اين موارد را از همسرشان پنهان مي کنند!!

اگر رابطه شما با جنس مخالف اين نشانه ها را دارد، يک رابطه مسموم است!!

11 رفتار دخترانه اي که پسران را عصبي مي کند!!

از دست شوهرم ناراحتم، چگونه با او صحبت کنم؟

تربيت کودک بدون داد و فرياد با چند پيشنهاد ساده!

رابطه عاشقانه تان با اين نشانه ها به پايان رسيده است، مراقب باشيد!!

مراقب اين نشانه هاي خطرناک در دوران نامزدي تان باشيد

اين مطلب را هر زني بايد با شوهرش بخواند!!

دو ويژگي مردانه اي که زنان را جذب مي کند!!

دختر هفت ساله ام دائم گريه مي کند، چه کنم؟

دعوا هاي زن و شوهري را با اين ترفندها پايان دهيد!!

آموزش مسائل جنسي به کودک را چگونه انجام دهيم؟

با 3 کار همسرتان را براي هميشه عاشق کنيد!!

چرا زن پولدار نگيرم؟

رابطه جنسي سالم اين 10 ويژگي را دارد!!

رابطه جنسي تان را با اين روشها جذاب کنيد!

بالا بردن اعتماد به نفس کودک با 3 پيشنهاد

چند ايده عالي براي سورپرايز کردن همسر!

10 سال پيش به شوهرم خيانت کردم!!

در رابطه با جنس مخالف بيشتر جذب چه افرادي مي شويد؟

آقاي محترم اگر اين 6 کار را انجام مي‌دهي، بدان رنجش آور هستند!!!

رابطه جنسي تان را با اين روش ها گرم تر کنيد!!

5 اشتباهي که والدين بايد بگذارند فرزندشان انجام دهد

عاشق پسري شده ام، اما خانواده اي مذهبي دارم!!

عاشقش بودم ولي ازدواج کرد، نمي دانم چه کنم؟

همسرتان در حال خيانت به شما است اگر اين نشانه ها را دارد!!

10 نياز که رابطه زناشويي تان را محکم تر مي کند!!

دوست ندارم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم، چه کنم؟

پول تو جيبي را از چه سني بايد به کودک بدهيم؟

اشتباهات زنانه اي که عشق مردان را نابود مي کند!!

همسران خوشبخت رازهاي شان را در اين مقاله فاش کردند!!

اگر اين 10 مورد بين شما همسرتان وجود دارد، خوشبخت هستيد!!

6 خواسته اصلي زنان از مردان که بايد بدانيد!!

رابطه جنسي موفق چه فوايدي براي شما و همسرتان دارد؟

8 موردي که هر پدري بايد به پسرش بياموزد!

همسر عصباني را چگونه آرام کنيم؟

عاشق دختري هستم که نمي توانم با او ازدواج کنم!!

زوجين بخوانند : روشهاي افزايش عشق در زندگي زناشويي

دو جمله مهم براي پايان دادن به بحث هاي زناشويي

5 بايد براي مديريت دعواهاي خواهر و برداري!!

اگر نامزدتان 4 نشانه زير را دارد در تصميم تان تجديد نظر کنيد!!

خواسته هاي زنانه اي که رابطه عاشقانه تان را به بن بست مي رساند!!

خيانت مردان و زنان متاهل تنها به اين دليل است!

با مادر شوهر زورگو چه کنم؟

عاشقانه هاي جنسي دوران نامزدي!!

با کودک بد دهن چه کنيم؟

چگونه يک مرد جذاب براي خانم ها شويم؟

شوهر عزيزم 12 نکته اي که مي خواهم بداني!!

ازدواج با اين دسته از دختران ممنوع!!

اين 10 جمله را هرگز به همسرتان نگوييد!!

رابطه جنسي تان را با اين اشتباهات خراب نکنيد

با دوران بلوغ نوجوانم چه کنم؟

نشانه هاي زندگي زناشويي بدون عشق!!

اتاق خواب کودک را از چه سني جدا کنيم؟

اين جملات شما را در ذهن شوهرتان يک هيولا مي کند، مراقب باشيد!!

زنان بعد از رابطه جنسي چه مي خواهند؟

به پسري که قبل از ازدواج علاقه داشتم تمايل پيدا کرده ام!!

دعواي زوجهاي جوان در اول زندگي بر سر 4 مساله ساده زير است!!

عصبانيت همسر شما به اين 5 دليل اصلي است!!

کارهاي ممنوعه در ابتداي يک رابطه عاشقانه

مراقب باشيد در ازدواج دچار پديده چراغ گاز از سمت شوهرتان نشويد!!

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟

فيلم مستهجن تماشا مي کردم،حالا به دختري علاقه مند شده ام!!!

بهبود رابطه با همسر با 5 قانون که ساده که نمي دانستيد

رابطه زناشويي چرا سرد و کسل کننده مي شود؟ + راه حل

آنچه زنان از مردان مي خواهند! (ويژه آقايان)

رازهايي دخترانه براي جذب مردان در دوران نامزدي