آخرین اخبار

ورزش و سلامت

آيا کاهش وزن با ورزش پيلاتس امکان پذير است؟

پيلاتس ورزشي است که قدرتي نيست و کالري زيادي نمي سوزاند، اما آيا باعث کاهش وزن مي شود؟ فوايد ورزش پيلاتس چيست؟ در ادامه به اين سوالات پاسخ داده مي شود

پيشگيري از گرفتن عضلات پا هنگام دويدن با اين روش ها

اگرچه شواهد چشمگيري درباره چگونگي پيشگيري از گرفتگي عضلاني حين دويدن وجود ندارند، کارشناسان توصيه هاي مختلفي را براي کاهش احتمال ابتلا به اين شرايط مطرح کرده اند. در ادامه با برخي از آنها بيشتر آشنا مي شويم

باورهاي غلطي که مانع از کاهش وزنتان مي شود

ما حتي به خود درباره آنچه باعث کاهش وزن مان مي شود نيز دروغ مي گوييم. صادق بودن با خود کمک مي کند چالش هايي که بايد از پس آنها بر بياييد را شناسايي کنيد تا بتوانيد يک برنامه واقعي بچينيد.

به جاي دراز نشست اين حرکات را انجام دهيد مفيد است

دراز نشست يک حرکت ورزشي ساده محسوب مي شود که بدون نياز به هيچ وسيله اي مي توان در خانه انجام داد، اگر از انجام دراز نشست خسته شده ايد اين حرکات را انجام دهيد

چند ورزش موثر براي مبتلايان به آرتريت

آرتريت يک بيماري همراه با درد است که با دارو و ورزش علائم آن بهبود پيدا مي کند، در ادامه به چند حرکت ورزشي اشاره مي شود که به بهبود آرتريت کمک مي کند

اشتباهات رايجي که جلوي کاهش وزنتان را مي گيرد

کاهش وزن، کار ساده‌اي نيست، اما وقتي همه‌ي کارها را انجام داده‌ايد اما نتيجه‌ي دلخواه را به دست نمي‌آوريد، روحيه‌ي شما خراب مي‌شود؛ در اين حالت چه کنيم؟

ران هاي خود را چگونه کوچک کنيم؟

کوچک کردن ران ها کمي سخت به نظر مي رسد، اما گاهي اين مسئله ژنتيکي است و گاهي نيز با چند ورزش مي توان به هدف مورد نظر رسيد

افزايش طول عمر با اين ورزش ها

کارشناسان دانمارکي در پژوهشي دريافتند انجام اين دسته از ورزش‌ها به طور متوسط سبب افزايش طول عمر به ميزان 9 و هفت دهم درصد مي‌شود

آموزش تصويري ماساژ براي تسکين درد مفاصل دست و انگشتان

ماساژ دست راهکاري فوق العاده مفيد براي کاهش درد مفاصل و ماهيچه‌هاي انگشتان، کف و مچ دست است، براي اين کار مي‌توانيد به تنهايي يا به کمک فردي که با شيوه ماساژ آشناست درخواست کنيد ماساژ را برروي انگشتان دست شما انجام دهد

درمان ديسک کمر با حرکت نيمه کبري

ديسک کمر عارضه اي دردناک است که گاهي بر روي فعاليت هاي روزمره تاثير مي گذارد، در اين مطلب يک حرکت موثر براي بهبود ديسک کمر معرفي مي شود

کاهش وزن با چند ورزش موثر

کاهش وزن علاوه بر تغذيه مناسب نيازمند ورزش منظم و مناسب هم هست که چند ورزش موثر براي لاغري و کاهش وزن معرفي مي شود

درمان درد پاشنه پا با چند حرکت ساده

درد پاشنه پا گاهي بر اثر التهاب يا خستگي بروز مي کند که در اين مطلب چند حرکت ورزشي ساده براي رفع درد پاشنه پا معرفي مي شوند

خطر ورزش براي بيماران ديابتي

اگر اين افراد علائم ديگري مانند درد سينه دارند يا با راه رفتن دچار خستگي زودرس مي‌شوند يا تنگي نفس دارند، حتما قبل از انجام فعاليت ورزشي از نظر قلبي و عروقي مورد چکاپ قرار گيرند

اشتباهات رايجي که باعث آسيب هاي ورزشي مي شود

فعاليت هاي ورزشي اگر به درستي انجام نشوند باعث آسيب ديدگي خواهند شد شايد متوجه نشويد ولي برخي عادت هاي شما در هنگام ورزش علت مشکلات و درد هاي بعدي شما هستند

ورزش پيلاتس چيست؟

ورزش پيلاتس اخيرا طرفداران زيادي پيدا کرده است که در اين مطلب به معفي بيشتر ورزش پيلاتس مي پردازيم

درمان سريع درد و گرفتي شانه و پشت با چند حرکت ورزشي

اگر تمام وقت پشت کامپيوتر مشغول کار هستيد، رانندگي مي کنيد، بچه بغل مي کنيد يا روي گوشي خم شده ايد و اينستاگرامتان را چک ميکنيد حتما دردشانه و پشت، جمع شدن شانه ها به جلو و گرفتگي عضلات پشت را تجربه کرده ايد

ورزش هاي مناسب براي دوره قاعدگي

ورزش کردن با شدت متوسط در دوران عادت ماهانه مي‌تواند به شما کمک کند تا راحت تر اين دوران را سپري کنيد.

دوچرخه سواري و مزيت هاي آن براي قلب و مغز

دوچرخه سواري يکي از ورزش هاي ساده و ارزان است که مزيت هاي زيادي براي سلامت جسم دارد. در ادامه به مهم ترين مزيت هاي دوچرخه سواري اشاره مي شود

تقويت زانو با چند ورزش ساده و موثر

زانوهاي شما اندام بسياري مهمي هستند که فشار زيادي را تحمل مي کنند. اين ورزش ها به تقويت زانوها کمک مي کنند و از بروز بيماري و درد زانو پيشگيري مي کنند.

کاهش درد عضلات با ورزش

درد عضلات ممکن است خفيف يا بسيار شديد و غير قابل تحمل باشد. معمولا در عرض چند روز خوب مي شود ولي گاهي ممکن است ماه ها به طول انجامد.

بهترين ورزش و زمان براي لاغري

مي دانيد بهترين زمان براي ورزش، چربي سوزي و کاهش وزن چه زماني است؟ ورزش هاي ايروبيک بيشتر چربي سوزند يا ورزش هاي مقاومتي؟

حفظ تناسب اندام با افزايش سن

بيشتر مردان 30 درصد از توده عضلاني خود را در طول زندگيشان از دست مي دهند. احتمالا به همين دليل است که بسياري از ما پيري را با ضعف ارتباط مي دهيم، اما الزاما نبايد اين گونه باشد.

مي توان هم روزه گرفت و هم ورزش کرد؟

ورزش در ماه رمضان بايد انجام شود، اما به شکلي که مشکلي براي فرد روزه دار به وجود نيايد. در اين مطلب به چگونگي ورزش کردن در ماه رمضان اشاره مي کنيم.

کاهش وزن سريع با چند حرکت ساده ورزشي

کاهش وزن دغدغه بسياري از ماست، به ويژه اينکه با سبک زندگي امروزي افزايش وزن رواج زيادي پيدا کرده است. چند حرکت ورزشي ساده براي کاهش وزن معرفي مي شود.

درمان ديسک کمر با حرکت همسترينگ نشسته

ديسک کمر در بسياري افراد شايع و باعث کمر درد مي شود. در اين مطلب حرکتي معرفي مي شود که به درمان ديسک کمر کمک مي کند.

ورزش هايي که به زانو آسيب مي رسانند

ورزش غير اصولي و طولاني مدت به جاي اين که باعث تقويت سيستم ايمني بدن شود تبديل به عاملي مضر براي بدن به خصوص زانوها خواهد شد.

مزيت هاي جسمي و روحي شنا را بشناسيد

مزيت هاي جسمي و روحي شنا بسيار زياد هستند که گاهي به عنوان يک روش درماني در نظر گرفته مي شود. در ادامه به همه مزيت هاي جسمي و روحي شنا اشاره مي کنيم.

چگونه کالري سوزي در ورزش را به حداکثر برسانيم

اگر اهل باشگاه رفتن هستيد و مي‌خواهيد بر روي دستگاه‌هايي مانند تردميل ورزش کنيد، بهتر است در بازه‌هاي کوتاه مدت و شديد ورزش کنيد يا تردميل را بر روي سطح شيب دار تنظيم کنيد.

بهبود نرمي مفاصل با اين ورزش

بيماري شلي مفاصل يک بيماري ژنتيکي بشمار رفته، در اين بيماري نقص در يک ژن خاص که توسط پدر و مادر به فرزندان انتقال پيدا مي‌کند نقش اساسي دارد.

حرکات ورزشي که خانم ها نبايد انجام دهند

خانم هايي که ميخواهند تناسب اندام داشته باشند بايد توجه کنند که انجام برخي حرکات به جاي سوزاندن چربي باعث بزرگ شدن عضلات آن قسمت مي شود. بنابراين بايد هدف خود را از انجام يک ورزش و تاثير آن روي بدنشان بدانند.

علت کمر درد بعد از ورزش و حرکات اصلاحي براي درمان آن

اگر بعد از تمرين يا بازي يا هر ورزشي دچار کمر درد در ناحيه پايين شديد بايد فورا به آن رسيدگي کنيد. کشش يا فشار حاد عضلات نياز به تسبيت، سرد کردن و استراحت دارد. اگر درد بعد از اقدامات و درمان مناسب بهبود گيا نکرد ممکن است علتش مشکلات بلند مدت بوده باشد.

افزايش قدرت بدني سالمندان با اين ورزش ها

سالمندان براي پيشگيري از تحليل رفتن عضلات و تقويت عملکرد فيزيکي خود بايد سعي کنند ورزش هاي عمقي و قدرتي را به صورت منظم انجام دهند.

کوچک کردن شکم با دراز نشست امکان پذير است؟

دراز نشست يکي از ورزش هايي است که تصور مي شود به کوچک کردن شکم کمک مي کند، اما آيا واقعا کوچک کردن شکم با درازنشست امکان پذير است؟

کاهش کلسترول خون با 6 تمرين ورزشي

ک روش طبيعي براي کاهش کلسترول افزايش فعاليت بدني است. فعاليت بدني متوسط که منجر به کاهش وزن شود تاثير مثبتي روي کاهش کلسترول خواهد داشت.

تناسب اندام در سال جديد با عادت هايي سالم تر

هنگامي که شما از مسائل رواني اي که منجر به شکل گيري يک عادت مي شوند، درک درستي داشته باشيد به راحتي مي توانيد عادت هاي اشتباه قديمي را کنار گذاشته و عادت هاي سالم تري را جايگزين آن ها کنيد.

کاهش چربي موضعي با ورزش امکان پذير است؟

کاهش چربي يا چربي سوزي موضعي نوعي سبک ورزش است که براي کاهش چربي مناطقي خاص از بدن استفاده مي شود طرفداران خاص خودش را دارد.

سرطان را با اين ورزش ها درمان کنيد

ورزش با تقويت عضلاني و سيستم ايمني بدن نقش موثري در بهبود بيماران به خصوص بيماران سرطاني ايفا مي کند.

کاهش وزن و تناسب اندام با ورزش چه مدت طول مي کشد

به نظرتان راه معجره آسايي براي کاهش وزن سريع و رسيدن به تناسب اندام دلخواه وجود دارد؟ بايد به شما بگوييم که متناسب با اضافه وزني که داريد، رژيم غذايي و ميزان فعاليت ورزشي تان اين مدت متفاوت است.

فوايد پياده روي منظم روزانه براي سلامت

پياده روي منظم روزانه تاثير زيادي بر سلامت فرد، دارد از سلامت جسمي، دفع سموم و لاغري گرفته تا سلامت رواني و بهبود خلق و خو و ايجاد نشاط در زندگي روزانه. در اين مقاله به فوايد پياده روي اشاره مي کنيم.

تناسب اندام با چند حرکت ساده با استفاده از کش

زيبايي اندام براي بسياري از ما مهم است. اما معمولا روش هاي صحيح براي رسيدن به زيبايي اندام را نمي دانيم. در اين مقاله به چند حرکت ساده که با کش انجام مي شود اشاره مي کنيم.

يوگاي داغ چيست؟

يوگا ورزشي جسمي و رواني (فکري) مي‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها به وجود آمده‌است.يوگا فوايد زيادي براي جسم و روح دارد. در اين مقاله مي خواهيم شما را با يوگاي داغ آشنا کنيم.

رفع خستگي چشم با يوگاي چشم eye yoga

امروزه فاصله کاري چشم ها به خاطر استفاده از کامپيوتر، تلفن، آي پد iPad و غيره کمتر شده و با وجود نور آبي صفحه هاي نمايش، خستگي چشم يکي از مشکلات رايج زندگي امروزه شده.شما مي توانيد اين مشکل را به کمک يوگاي چشم برطرف کنيد.

آموزش 8 حرکت يوگا براي درمان استرس

چه يک استاد يوگا باشيد و چه يک مبتدي، يوگا تاثيرات شگفتي در قدرت بدني، انعطاف پذيري و حتي سلامت روان شما دارد. پس اگر به دنبال راهي براي کاهش تنش، اضطراب و استرس هستيد اين مقاله را حتما بخوانيد.

روش لاغري عمو موسي که بعد از ماه عسل 60 کيلوگرم وزن کم کرده است

حتما شما هم عمو موسي شريفي، چاق ترين مرد جهان را که همين امسال ميهمان برنامه ماه عسل بود را مي شناسيد. او 316 کيلوگرم بود و امروز يک مرد 250 کيلوگرمي پر اميد است.پس بشنويد از روش درماني او براي لاغري.

محاسبه ميزان کالري مصرفي روزانه براي کاهش وزن + 10 قدم براي کمک به کاهش وزن

ما مي دانيم که سوزاندن کالري بيشتر از آن چيزي که مصرف مي کنيد بخشي از فرمول کاهش وزن است ولي تعيين پاسخ اين سوال "چند کالري بايد بخورم؟ يا ميزان کالري مصرفي روزانه براي کاهش وزنم بايد چقدر باشد؟" به مقداري فرمول رياضي نياز دارد.

از بين بردن چربي شکم با 13 استراتژي موثر

به گفته پزشکان هيچ فردي تا به حال نتوانسته روشي براي از بين بردن فقط چربي شکم يا فقط چربي يک قسمت به خصوص از اندام ر ارائه دهد. "پس ما در اين مقاله به شما کمک مي کنيم وزن کل بدنتان از جمله چربي شکم تان را کاهش دهيد.

ورزشي براي قوي کردن کل بدن

گاهي قصد ما از ورزش کردن تنها قوي کردن و يا متانسب کردن قسمتي از بدن نيست، اگر به دنبال ورزشي براي قوي کردن کل بدن تان هستيد، اين مطلب را بخوانيد.

ورزشي براي قوي کردن کل بدن

گاهي قصد ما از ورزش کردن تنها قوي کردن و يا متانسب کردن قسمتي از بدن نيست، اگر به دنبال ورزشي براي قوي کردن کل بدن تان هستيد، اين مطلب را بخوانيد.

ورزش گروهي براي حفظ تناسب اندام در دوران پيري مفيدتر است يا انفرادي؟

اهميت اين مساله اينجاست که حفظ فعاليت بعدني مي تواند موجب جلوگيري از بيماري هاي قلبي و محدوديت هاي فيزيکي در سالمندي که به طور جدي روي کيفيت زندگي تاثير گذارند، بشود.پس بهتر است بدانيد ورزش گروهي بهتر است يا انفرادي؟

EMS تحريک عضلاني الکترونيکي که ستارگان براي عضله سازي و کاهش وزن استفاده مي کنند چيست؟

افراد مشهوري از جمله هايدي کلوم Heidi Klum، اليزابت هارلي Elizabeth Hurley و مدونا Madonna، به صورت همزمان از روش EMS ( تحريک عضلاني الکترونيکي Electronic Muscle Stimulation ) استفاده مي کنند که معمولا به عنوان يک راه آسان براي عضله سازي و کاهش وزن بدون عرق ريختن، به کار مي رود.

راز جوان ماندن جنيفر لوپز چيست؟

اگر بخواهيم درباره رازهاي جوان ماندن صحبت کنيم مسلما بهترين گزينه جنيفر است.البته اصلا قصد صحبت کردن درباره رژيم غذايي جنيفر را نداريم. اين بار پاي رازي ديگر در ميان است.

آموزش 8 حرکت يوگا براي درمان استرس

چه يک استاد يوگا باشيد و چه يک مبتدي، يوگا تاثيرات شگفتي در قدرت بدني، انعطاف پذيري و حتي سلامت روان شما دارد. پس اگر به دنبال راهي براي کاهش تنش، اضطراب و استرس هستيد اين مقاله را حتما بخوانيد.

رفع خستگي چشم با يوگاي چشم eye yoga

امروزه فاصله کاري چشم ها به خاطر استفاده از کامپيوتر، تلفن، آي پد iPad و غيره کمتر شده و با وجود نور آبي صفحه هاي نمايش، خستگي چشم يکي از مشکلات رايج زندگي امروزه شده.شما مي توانيد اين مشکل را به کمک يوگاي چشم برطرف کنيد.

مبتلايان به ام اس چگونه بايد ورزش کنند

چند نفر از ما مي‌دانيم و مي‌توانيم تصور کنيم که يک فرد مبتلا به بيماري ام‌اس نه‌تنها مي‌تواند ورزش کند بلکه حتي يک کوهنورد حرفه‌اي باشد

جه عواملي مانع داشتن سيکس پک است؟

بسياري از افراد که ورزش مي‌کنند به دنبال داشتن شکمي عضلاني و سيکس‌پک هستند اما به دلايل مختلف همه نمي‌توانند به اين هدف برسند. اشتباه‌هاي متفاوتي مي‌تواند از رسيدن به اين هدف جلوگيري کند

علت درد قفسه سينه هنگام دويدن

شايد شما هم جزو کساني باشيد که درد قفسه سينه هنگام دويدن را تجربه کرده ايد، اما علت درد قفسه سينه هنگاه دويدن چيست؟

دمبل زدن، مزايا، معايب و معرفي حرکات

دمبل يکي از تجهيزات ورزشي است که در گروه وزنه‌ هاي آزاد گنجانده مي ‌شود و به‌ طور وسيع در تقويت، افزايش حجم و کارايي عصبي‌- ‌عضلاني بخش‌ هاي مختلف بدن کاربرد دارد

آيا مي شود فقط چربي هاي دور شکم را آب کرد؟

چه اضافه وزنتان در بالا تنه باشد چه در پايين تنه، به نظر مي آيد که اين نقاط را با ورزش هاي مخصوص آنها مي توان هدف قرار داد تا به لاغر شدنشان کمک کنيد ولي آيا عملا اين کار ممکن است؟ چربي هاي دور شکم چطور؟

جنيفر لوپز نکات طلايي رژيم غذايي اش را فاش کرد

تقريبا همه خانم ها از داشتن اندام متناسب لذت مي برند و جنيفر لوپز به عنوان يکي از کساني که براي رسيدن به اين هدف تقريبا در تمام طول زندگي اش از يک ؤزيم غذايي سخت و ورزش روزانه پي روي مي کند. حالا بشنويد از نکات طلايي رژيم غذايي جنيفر لوپز.

قبل از شروع به دويدن بخوانيد

دويدن به عنوان يک تمرين مهم و اساسي در زمينه تمرينات هوازي است. هر چند که همگان بر اين موضوع واقف هستند اما بسياري از افراد به علت عدم آگاهي از چگونگي انجام يک برنامه مدون نمي‌توانند استفاده لازم را از آن ببرند

ماساژ تراپيست بعد از يک ساعت ماساژ درماني به 12 مشکل در بدن شما پي مي برد

خيلي از شما عاشق ماساژ گرفتن براي رفع خستگي هستيد ولي ماساژ درماني که توسط يک ماساژ تراپيست انجام مي شود، بسيار فراتر از آن است و مي تواند پرده از بسياري از مشکلات بدن شما را نمايان کند.

چند کيلو کاهش وزن در يک ماه صحيح است؟

يک متخصص تغذيه عنوان کرد: کاهش وزن افراد در سه حالت ممکن است اتفاق بيفتد، از بين رفتن توده چربي، از دست دادن آب بدن و از دست رفتن عضلات بدن که البته تنها يکي از اين موارد مي‌تواند يک کاهش وزن طبيعي محسوب شود

مشکلات پوستي شايع در شناگران

شناگران به دليل تماس زياد با اشعه فرابنفش جزء افراد پرخطر هستند. خطرناکترين استعداد فرد، شخصي است که تماس نسبتاً شديدي در دوران کودکي قبل از 15 سال داشته است

نشانه ها و علامت هاي درست ورزش نکردن

بدون شک ورزش يکي از مهم ترين موارد براي تامين و حفظ سلامت افراد است. اما گاهي همين ورزش کردن در صورتي که به درستي انجام نشود مي تواند سبب بروز آسيب هايي براي بدن شما شود

تاثير شگفت انگيز 5% کاهش وزن بر سلامت بدن

گاهي اوقات براي ايجاد تغييري مثبت در زندگي نياز به برداشتن قدم‌هاي بزرگ نيست. در اينجا به شما مي‌گوييم که با کاهش تنها 5 درصد از وزن بدنتان به چه ميزان، تغيير مثبت در سلامتي‌تان ايجاد مي‌کنيد

درمان آلرژي با يوگا ممکن است؟

آلرژي باعث بالا رفتن ميزان استرس در بدن مي شود. داشتن تمرکز و انجام ورزش يوگا در مبارزه با آلرژي و درمان آن بسيار موثر است. در حالي که استرس، خود عامل آلرژي نيست

فوايد طناب زدن در بدنسازي و تناسب اندام

طناب زدن از آن ورزش هاي قديمي است که همه با آن آشناييم: در کودکي يکي از بازي هايمان بود و حالا در بزرگسالي طناب زدن را فقط براي بوکسورها مي دانيم و انجامش نمي دهيم

ورزش در هواي گرم نيازمند رعايت اين نکات است

نکته اي که اهميت بسياري دارد اين است که ورزش کردن در فصل گرما اصول و قواعدي دارد که اگر رعايت نشود به سلامتي فرد آسيب مي زند. با ما همراه باشيد تا اين قواعد را براي شما بيان کنيم

ورزش هاي رزمي براي دختر خانم ها مناسب است يا نه؟

ورزش هاي رزمي به دليل ظاهر خشن و تعارض هايي که با خصوصيات فيزيکي و ويژگيهاي رواني دختران دارند سوالات زيادي را در ذهن والدين دختر خانم ها ايجاد کرده است. در اينجا به برسي اين پرسش مي پردازيم که آيا هنرهاي رزمي براي دختران مناسب است يا نه؟

اخبار خواندنی

يوگاي صورت براي کاهش پيري پوست همراه با ويدئوي آموزشي

فوايد ورزش در شب

آيا تردميل براي زانو مضر است؟

درد پايين کمر شما, با اين حالت هاي خوابيدن آرام مي شود

کاهش وزن و تثبيت وزن با راه کارهاي ساده اما علمي و اصولي

آيا ورزش در پيشگيري از آلزايمر موثر است؟

علت افتادگي شانه ها و درمان افتادگي شانه ها

مصرف هورمون رشد بعد از اين سن صحيح نيست

ورزش کردن 9 سال بيولوژيکي به عمرتان اضافه مي کند

اهميت ورزش هاي هوازي براي افراد بالاي 40 سال

در برنامه کاهش وزن تان اين 25 مورد شگفت انگيز را حتما در نظر بگيريد

ورزش کردن بدون آنکه متوجه شويد, با اين چهار روش!!

براي تناسب اندام ورزش مي کنم اما نتيجه نمي گيرم, چرا؟

کاهش توده عضلاني در اثر افزايش سن قابل پيشگيري است؟

20 نکته مفيد براي لاغري و خوش اندام شدن

با اصول اوليه لاغري شکمي آشنا شويد

داشتن شکمي صاف با چند راهکار ساده

نحوه صحيح نشستن هنگام رانندگي

دويدن براي زانوها خوب است يا بد؟

کاهش وزن راحت تر را با پياده روي بيشتر و استرس کمتر تجربه کنيد!

فعاليت بدني بيش از حد، ممنوع

بازتواني قلبي و فوايد انجام آن

توصيه هايي براي تثبيت وزن کاهش يافته

با 7 تمرين هدفمند يوگا جلوي بالا رفتن شيب سنتان را بگيريد!

آموزش ماساژ دست, مناسب بعد از خانه تکاني+تصاوير

چرا ورزش به تنهايي به کاهش وزن افراد کمک نمي کند؟

افزايش متابوليسم يا سوخت و ساز بدن با 25 راز کاملا اجرايي

راه هاي مقابله با چاقي شکمي

حرکات يوگا - حرکت هلال نيمه ماه ( Half Moon Pose )

حرکات يوگا - حرکت کلاغ ( Crane Pose )

حرکات يوگا - حرکت ايستادن روي سر ( Head Stand )

حرکات يوگا - حرکت گاو آهن (Plough Pose )

حرکات يوگا - حرکت ايستادن روي شانه ها ( Shoulder Stand )

حرکات يوگا - حرکت سگ ( Dog Pose )

حرکات يوگا - حرکت ايستادن روي دست ( Handstand )

با 7 تمرين هدفمند يوگا جلوي بالا رفتن شيب سنتان را بگيريد!

اگر پادرد فردي با قرار دادن شيء سنگين روي موضع درد بهتر شود، نشانه چيست؟

فوايد طناب زدن براي بدن

گرم کردن بدن قبل از ورزش و آموزش با تصاوير متحرک

بهترين ورزش ها براي افزايش طول عمر

عوامل درد پشت مفصل زانو و درمان آن

انحراف يا قوز شست پا| علت و درمان

چگونه در اين روزهاي سرد زمستان به راحتي از رختخواب گرم خارج شويد؟

کاهش گرفتگي عضلاني با اين حرکات ورزشي ساده

چرا هنگام دويدن پهلويم درد مي گيرد؟

از مسموميت بارداري پيشگيري کنيد

کمردرد داريد؟ ورزش هاي خوب و بد را بشناسيد

علت گرفتگي عضلات شکم و درمان آن

حرکاتي که از بدن شما سم زدايي مي کند!

اين نوع ورزش باعث افزايش عمر شما خواهد شد

شرايط ورزش کردن در دوران بارداري

جلوگيري و درمان کمردرد فقط با رعايت 2 نکته

اگر بازوهاي حجيم و چاق داريد, بخوانيد

کاهش وزن و عضله سازي براي سال نو با 17 تمرين ورزشي

بادي پامپ چيست؟ چند تمرين بادي‌پامپ براي مبتدي‌ها

ورزش هاي ايزومتريک چه ورزش هايي هستند

تمرينات اينتروال جهت بالا بردن حداکثر اکسيژن مصرفي VO2max

توصيه هايي براي عضله سازي و کاهش چربي بدن شما

5 کاري که اثر ورزش و تمرينات را از بين مي برد

چگونه در هر سني شکم صاف داشته باشيد؟

با 7 تمرين هدفمند يوگا جلوي بالا رفتن شيب سنتان را بگيريد!

چگونه در هر سني شکم صاف داشته باشيد؟

کاهش گرفتگي عضلاني با اين حرکات ورزشي ساده

5 کاري که اثر ورزش و تمرينات را از بين مي برد

جلوگيري و درمان کمردرد فقط با رعايت 2 نکته

توصيه هايي براي عضله سازي و کاهش چربي بدن شما

5 عضله‌ اي که حتما بايد تمرين دهيد

کاهش وزن و عضله سازي براي سال نو با 17 تمرين ورزشي

بادي پامپ چيست؟ چند تمرين بادي‌پامپ براي مبتدي‌ها

ورزش هاي ايزومتريک چه ورزش هايي هستند

تمرينات اينتروال جهت بالا بردن حداکثر اکسيژن مصرفي VO2max

اگر بازوهاي حجيم و چاق داريد, بخوانيد

سفت کردن باسن با روش هايي بسيار ساده

با روش کاهش وزن بهاره رهنما آشنا شويد

شناخت تيپ بدني و تمرينات ورزشي، تغذيه و سبک زندگي مناسب آن

چگونه در اين روزهاي سرد زمستان به راحتي از رختخواب گرم خارج شويد؟

انحراف يا قوز شست پا| علت و درمان

عوامل درد پشت مفصل زانو و درمان آن

چقدر کاهش وزن در هفته يا ماه بي خطر است؟

ورزش کردن روي تردميل در زمستان و دلايل علمي

چربي بازو هايتان را با اين روش کم کنيد

ورزش اسپينينگ چيست و چگونه از آن لذت ببريم

بهترين ورزش ها براي افزايش طول عمر

8 اشتباه در رژيم گرفتن و ورزش که شما را پير مي کنند

انواع راه رفتن براي کاهش وزن

مزاياي پوشيدن سينه‌بند ورزشي چيست؟

چگونه کار با وزنه به سلامت ما کمک مي کند

شکم شش تکه (سيکس پک) در 30 روز

عملي‌ترين راه کاهش وزن سر سفره غذا !!

شرايط ورزش کردن در دوران بارداري

براي کاهش وزن بايد با اين الگو پياده روي کنيد

اگر کوفتگي ناشي از ورزش در شما تداوم دارد, بايد به پزشک مراجعه کنيد

آب کردن چربي زير شکم با چربي سوزي موثر

براي کاهش وزن شب ها در اتاق تاريک تاريک بخوابيد!

چربي سوزي بيشتر با پوشيدن لباس پلاستيکي هنگام ورزش صحت دارد؟

براي درمان لاغري و افزايش وزن, اين 9 کليد را داشته باشيد!

گرم کردن بدن قبل از ورزش و آموزش با تصاوير متحرک

فوايد طناب زدن براي بدن

چرا طناب زدن مفيد است؟

سفت کردن بازوهاي شل با ورزش هوشمندانه!

ورزش هم مي تواند به شما صدمه بزند, اگر...

تاثير استرس بر متابوليسم يا سوخت و ساز بدن

سايز کمرتان را با رعايت اين سه دستور به راحتي کم کنيد

براي کاهش وزن سريع گوشت قرمز را حذف کنيد!

چقدر پياده روي کنم تا وزنم کم شود؟

باوجود رژيم غذايي بازهم درکاهش وزن ناموفق هستيد؟ اين مطلب را بخوانيد

آب کردن شکم و پشت ران با اين حرکت ورزشي

چربي سوزي شکم و پهلو با دستورات طب سنتي

چربي هاي ران را چگونه آب کنيم

اين نوع ورزش باعث افزايش عمر شما خواهد شد

بهترين ساعت روز براي ورزش کردن چه زماني است؟

شکم تان را با اين روشهاي ساده تخت و شش تکه کنيد

دليل چاقي‌تان را بدانيد تا راحت‌تر راه‌حلي براي رفع آن بيابيد!

دليل چاقي شما و درمان آن چيست؟

براي کاهش وزن کمتر غذا خوردن موثرتر است يا ورزش کردن؟

دلايل تجمع چربي در شکم خانم ها و راه حل هايي براي رفع آن

چربي پهلوهايتان را با اين روش ها قطعا آب خواهيد کرد

به اين روش ها حتي در محيط کار خود نيز وزن کم کنيد

چرا من از رژيم هاي لاغري جواب نمي گيرم؟

درمان چاقي موضعي يا سلوليت چيست؟

اثربخشي تمرين تردميل تان را به حداکثر برسانيد

آيا فعاليت هاي بدني روزانه مي تواند جايگزين ورزش باشد؟

براي لاغرشدن بايد کالري بسوزانيم يا چربي؟

بهترين روش براي رسيدن به تناسب اندام کدام است؟

کالري سوزي با 30 دقيقه ورزش تاباتا Tabata + آموزش تصويري متحرک

نتايج اين ترفندهاي کاهش وزن تا طولاني مدت باقي خواهند ماند

کاهش وزن در ميانسالي و همه بايدها و نبايدهايش

چگونه جلوي چاق شدن بعد از ازدواج را بگيريم؟

6 نکته براي اينکه وزن کاهش يافته تان را حفظ کنيد

آيا درد ساق پا بعد از هر بار ورزش به‌دليل کمبود کلسيم است يا علت ديگري دارد؟

بهترين تمرينات ورزشي براي کالري سوزي و لاغري

استفاده از «گن» موجب لاغري مي شود؟

حرکاتي که از بدن شما سم زدايي مي کند!

اگر پادرد فردي با قرار دادن شيء سنگين روي موضع درد بهتر شود، نشانه چيست؟

نحوه ورزش کردن بعد از 30 سالگي براي جلوگيري از پيري

بالا بردن سوخت و ساز بدن حتي در حالت نشسته!

برنج چاق کننده تر است يا نان؟

جلوي سوخت و ساز بدنتان را گرفته و باعث افزايش وزنتان مي شويد، اگر...

چگونه چربي ناحيه ران را کم کنيم؟

شايد علت اضافه وزن شما اختلالات هورموني باشد

اشتهاي شما اينگونه افزايش پيدا مي کند

علت گرفتگي عضلات شکم و درمان آن

رژيم لاغري تان را با اين اشتباهات، بي فايده نکيند

اشتباهات رايج وزن کردن با ترازو در مسير کاهش وزن

يک رژيم لاغري جديد به نام گام

تناسب اندام در ميانسالي با رعايت اين نکات

اين ورزش نتايج خوبي براي کاهش وزن خواهد داشت

با خوردن اين مواد افزايش وزن پيدا کنيد!!

6 دليل کم نکردن وزن

کمپرس سرد بهتر است يا گرم؟