آخرین اخبار

ورزش و سلامت

سرطان را با اين ورزش ها درمان کنيد

ورزش با تقويت عضلاني و سيستم ايمني بدن نقش موثري در بهبود بيماران به خصوص بيماران سرطاني ايفا مي کند.

کاهش وزن و تناسب اندام با ورزش چه مدت طول مي کشد

به نظرتان راه معجره آسايي براي کاهش وزن سريع و رسيدن به تناسب اندام دلخواه وجود دارد؟ بايد به شما بگوييم که متناسب با اضافه وزني که داريد، رژيم غذايي و ميزان فعاليت ورزشي تان اين مدت متفاوت است.

فوايد پياده روي منظم روزانه براي سلامت

پياده روي منظم روزانه تاثير زيادي بر سلامت فرد، دارد از سلامت جسمي، دفع سموم و لاغري گرفته تا سلامت رواني و بهبود خلق و خو و ايجاد نشاط در زندگي روزانه. در اين مقاله به فوايد پياده روي اشاره مي کنيم.

تناسب اندام با چند حرکت ساده با استفاده از کش

زيبايي اندام براي بسياري از ما مهم است. اما معمولا روش هاي صحيح براي رسيدن به زيبايي اندام را نمي دانيم. در اين مقاله به چند حرکت ساده که با کش انجام مي شود اشاره مي کنيم.

يوگاي داغ چيست؟

يوگا ورزشي جسمي و رواني (فکري) مي‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها به وجود آمده‌است.يوگا فوايد زيادي براي جسم و روح دارد. در اين مقاله مي خواهيم شما را با يوگاي داغ آشنا کنيم.

آموزش 8 حرکت يوگا براي درمان استرس

چه يک استاد يوگا باشيد و چه يک مبتدي، يوگا تاثيرات شگفتي در قدرت بدني، انعطاف پذيري و حتي سلامت روان شما دارد. پس اگر به دنبال راهي براي کاهش تنش، اضطراب و استرس هستيد اين مقاله را حتما بخوانيد.

رفع خستگي چشم با يوگاي چشم eye yoga

امروزه فاصله کاري چشم ها به خاطر استفاده از کامپيوتر، تلفن، آي پد iPad و غيره کمتر شده و با وجود نور آبي صفحه هاي نمايش، خستگي چشم يکي از مشکلات رايج زندگي امروزه شده.شما مي توانيد اين مشکل را به کمک يوگاي چشم برطرف کنيد.

روش لاغري عمو موسي که بعد از ماه عسل 60 کيلوگرم وزن کم کرده است

حتما شما هم عمو موسي شريفي، چاق ترين مرد جهان را که همين امسال ميهمان برنامه ماه عسل بود را مي شناسيد. او 316 کيلوگرم بود و امروز يک مرد 250 کيلوگرمي پر اميد است.پس بشنويد از روش درماني او براي لاغري.

محاسبه ميزان کالري مصرفي روزانه براي کاهش وزن + 10 قدم براي کمک به کاهش وزن

ما مي دانيم که سوزاندن کالري بيشتر از آن چيزي که مصرف مي کنيد بخشي از فرمول کاهش وزن است ولي تعيين پاسخ اين سوال "چند کالري بايد بخورم؟ يا ميزان کالري مصرفي روزانه براي کاهش وزنم بايد چقدر باشد؟" به مقداري فرمول رياضي نياز دارد.

از بين بردن چربي شکم با 13 استراتژي موثر

به گفته پزشکان هيچ فردي تا به حال نتوانسته روشي براي از بين بردن فقط چربي شکم يا فقط چربي يک قسمت به خصوص از اندام ر ارائه دهد. "پس ما در اين مقاله به شما کمک مي کنيم وزن کل بدنتان از جمله چربي شکم تان را کاهش دهيد.

ورزشي براي قوي کردن کل بدن

گاهي قصد ما از ورزش کردن تنها قوي کردن و يا متانسب کردن قسمتي از بدن نيست، اگر به دنبال ورزشي براي قوي کردن کل بدن تان هستيد، اين مطلب را بخوانيد.

ورزشي براي قوي کردن کل بدن

گاهي قصد ما از ورزش کردن تنها قوي کردن و يا متانسب کردن قسمتي از بدن نيست، اگر به دنبال ورزشي براي قوي کردن کل بدن تان هستيد، اين مطلب را بخوانيد.

ورزش گروهي براي حفظ تناسب اندام در دوران پيري مفيدتر است يا انفرادي؟

اهميت اين مساله اينجاست که حفظ فعاليت بعدني مي تواند موجب جلوگيري از بيماري هاي قلبي و محدوديت هاي فيزيکي در سالمندي که به طور جدي روي کيفيت زندگي تاثير گذارند، بشود.پس بهتر است بدانيد ورزش گروهي بهتر است يا انفرادي؟

EMS تحريک عضلاني الکترونيکي که ستارگان براي عضله سازي و کاهش وزن استفاده مي کنند چيست؟

افراد مشهوري از جمله هايدي کلوم Heidi Klum، اليزابت هارلي Elizabeth Hurley و مدونا Madonna، به صورت همزمان از روش EMS ( تحريک عضلاني الکترونيکي Electronic Muscle Stimulation ) استفاده مي کنند که معمولا به عنوان يک راه آسان براي عضله سازي و کاهش وزن بدون عرق ريختن، به کار مي رود.

راز جوان ماندن جنيفر لوپز چيست؟

اگر بخواهيم درباره رازهاي جوان ماندن صحبت کنيم مسلما بهترين گزينه جنيفر است.البته اصلا قصد صحبت کردن درباره رژيم غذايي جنيفر را نداريم. اين بار پاي رازي ديگر در ميان است.

آموزش 8 حرکت يوگا براي درمان استرس

چه يک استاد يوگا باشيد و چه يک مبتدي، يوگا تاثيرات شگفتي در قدرت بدني، انعطاف پذيري و حتي سلامت روان شما دارد. پس اگر به دنبال راهي براي کاهش تنش، اضطراب و استرس هستيد اين مقاله را حتما بخوانيد.

رفع خستگي چشم با يوگاي چشم eye yoga

امروزه فاصله کاري چشم ها به خاطر استفاده از کامپيوتر، تلفن، آي پد iPad و غيره کمتر شده و با وجود نور آبي صفحه هاي نمايش، خستگي چشم يکي از مشکلات رايج زندگي امروزه شده.شما مي توانيد اين مشکل را به کمک يوگاي چشم برطرف کنيد.

مبتلايان به ام اس چگونه بايد ورزش کنند

چند نفر از ما مي‌دانيم و مي‌توانيم تصور کنيم که يک فرد مبتلا به بيماري ام‌اس نه‌تنها مي‌تواند ورزش کند بلکه حتي يک کوهنورد حرفه‌اي باشد

جه عواملي مانع داشتن سيکس پک است؟

بسياري از افراد که ورزش مي‌کنند به دنبال داشتن شکمي عضلاني و سيکس‌پک هستند اما به دلايل مختلف همه نمي‌توانند به اين هدف برسند. اشتباه‌هاي متفاوتي مي‌تواند از رسيدن به اين هدف جلوگيري کند

علت درد قفسه سينه هنگام دويدن

شايد شما هم جزو کساني باشيد که درد قفسه سينه هنگام دويدن را تجربه کرده ايد، اما علت درد قفسه سينه هنگاه دويدن چيست؟

دمبل زدن، مزايا، معايب و معرفي حرکات

دمبل يکي از تجهيزات ورزشي است که در گروه وزنه‌ هاي آزاد گنجانده مي ‌شود و به‌ طور وسيع در تقويت، افزايش حجم و کارايي عصبي‌- ‌عضلاني بخش‌ هاي مختلف بدن کاربرد دارد

آيا مي شود فقط چربي هاي دور شکم را آب کرد؟

چه اضافه وزنتان در بالا تنه باشد چه در پايين تنه، به نظر مي آيد که اين نقاط را با ورزش هاي مخصوص آنها مي توان هدف قرار داد تا به لاغر شدنشان کمک کنيد ولي آيا عملا اين کار ممکن است؟ چربي هاي دور شکم چطور؟

جنيفر لوپز نکات طلايي رژيم غذايي اش را فاش کرد

تقريبا همه خانم ها از داشتن اندام متناسب لذت مي برند و جنيفر لوپز به عنوان يکي از کساني که براي رسيدن به اين هدف تقريبا در تمام طول زندگي اش از يک ؤزيم غذايي سخت و ورزش روزانه پي روي مي کند. حالا بشنويد از نکات طلايي رژيم غذايي جنيفر لوپز.

قبل از شروع به دويدن بخوانيد

دويدن به عنوان يک تمرين مهم و اساسي در زمينه تمرينات هوازي است. هر چند که همگان بر اين موضوع واقف هستند اما بسياري از افراد به علت عدم آگاهي از چگونگي انجام يک برنامه مدون نمي‌توانند استفاده لازم را از آن ببرند

ماساژ تراپيست بعد از يک ساعت ماساژ درماني به 12 مشکل در بدن شما پي مي برد

خيلي از شما عاشق ماساژ گرفتن براي رفع خستگي هستيد ولي ماساژ درماني که توسط يک ماساژ تراپيست انجام مي شود، بسيار فراتر از آن است و مي تواند پرده از بسياري از مشکلات بدن شما را نمايان کند.

چند کيلو کاهش وزن در يک ماه صحيح است؟

يک متخصص تغذيه عنوان کرد: کاهش وزن افراد در سه حالت ممکن است اتفاق بيفتد، از بين رفتن توده چربي، از دست دادن آب بدن و از دست رفتن عضلات بدن که البته تنها يکي از اين موارد مي‌تواند يک کاهش وزن طبيعي محسوب شود

مشکلات پوستي شايع در شناگران

شناگران به دليل تماس زياد با اشعه فرابنفش جزء افراد پرخطر هستند. خطرناکترين استعداد فرد، شخصي است که تماس نسبتاً شديدي در دوران کودکي قبل از 15 سال داشته است

نشانه ها و علامت هاي درست ورزش نکردن

بدون شک ورزش يکي از مهم ترين موارد براي تامين و حفظ سلامت افراد است. اما گاهي همين ورزش کردن در صورتي که به درستي انجام نشود مي تواند سبب بروز آسيب هايي براي بدن شما شود

تاثير شگفت انگيز 5% کاهش وزن بر سلامت بدن

گاهي اوقات براي ايجاد تغييري مثبت در زندگي نياز به برداشتن قدم‌هاي بزرگ نيست. در اينجا به شما مي‌گوييم که با کاهش تنها 5 درصد از وزن بدنتان به چه ميزان، تغيير مثبت در سلامتي‌تان ايجاد مي‌کنيد

درمان آلرژي با يوگا ممکن است؟

آلرژي باعث بالا رفتن ميزان استرس در بدن مي شود. داشتن تمرکز و انجام ورزش يوگا در مبارزه با آلرژي و درمان آن بسيار موثر است. در حالي که استرس، خود عامل آلرژي نيست

فوايد طناب زدن در بدنسازي و تناسب اندام

طناب زدن از آن ورزش هاي قديمي است که همه با آن آشناييم: در کودکي يکي از بازي هايمان بود و حالا در بزرگسالي طناب زدن را فقط براي بوکسورها مي دانيم و انجامش نمي دهيم

ورزش در هواي گرم نيازمند رعايت اين نکات است

نکته اي که اهميت بسياري دارد اين است که ورزش کردن در فصل گرما اصول و قواعدي دارد که اگر رعايت نشود به سلامتي فرد آسيب مي زند. با ما همراه باشيد تا اين قواعد را براي شما بيان کنيم

ورزش هاي رزمي براي دختر خانم ها مناسب است يا نه؟

ورزش هاي رزمي به دليل ظاهر خشن و تعارض هايي که با خصوصيات فيزيکي و ويژگيهاي رواني دختران دارند سوالات زيادي را در ذهن والدين دختر خانم ها ايجاد کرده است. در اينجا به برسي اين پرسش مي پردازيم که آيا هنرهاي رزمي براي دختران مناسب است يا نه؟

فوايد ورزش در شب

ورزش در شب فوايد زيادي دارد. در اين مطلب درمورد فوايد ورزش در شب صحبت مي کنيم.

آيا تردميل براي زانو مضر است؟

قديم ترها تردميل فقط در باشگاه‌هاي ورزشي وجود داشت اما امروزه با تنوع بسيار زياد و در انواع پيشرفته در خيلي از خانه‌ها جا خوش کرده است و اين سوال براي همه مطرح است که آيا تردميل براي زانو ضرر دارد يا نه

درد پايين کمر شما, با اين حالت هاي خوابيدن آرام مي شود

در اين مطلب بهترين حالت هاي خوابيدن در صورتي که مبتلا به درد پايين کمر هستيد و همچنين برخي کارهاي ديگر که موقع استراحت در شب مي توانيد انجام دهيد تا درد پايين کمر شما آرام گيرد را به شما معرفي مي کنيم.

کاهش وزن و تثبيت وزن با راه کارهاي ساده اما علمي و اصولي

براي کاهش وزن هميشه در ذهن مان به دنبال راه هاي سخت، ورزش هاي سنگين و رژيم هاي طاقت فرسا هستيم اما در اين مطلب شما را با راه کارهاي ساده اما اصولي براي تغيير سبک زندگي براي کاهش وزن آشنا مي کنيم.

آيا ورزش در پيشگيري از آلزايمر موثر است؟

اين سوال براي بسياري از مردم مطرح است که چرا در مورد ارتباط بين ورزش و آلزايمر چيزي نشنيده ايم يا کمتر شنيده ايم، آيا ورزش البته اگر به درستي انجام شود، به پيشگيري و درمان بيماري آلزايمر کمک نمي کند؟

علت افتادگي شانه ها و درمان افتادگي شانه ها

افتادگي شانه ممکن است به علت انجام غلط ورزش هاي حرفه اي يا نشستن هاي طولاني مدت، بخصوص در افرادي که ساعت هاي طولاني پشت کامپيوتر مي نشينند، ايجاد شود

مصرف هورمون رشد بعد از اين سن صحيح نيست

اين روزها کم نيستند افرادي که براي داشتن اندامي زيبا و عضلاني ورزش مي کنند و در اين بين برخي نيز براي سرعت بخشي به افزايش حجم عضلات به مصرف مکمل ها و هورمون رشد روي مي آورند

ورزش کردن 9 سال بيولوژيکي به عمرتان اضافه مي کند

محققان نتيجه گرفتند افرادي که به طور مدام ورزش مي کنند به طور قابل توجهي جوان تر از همسالان خود به نظر مي رسند و اين يعني ورزش کردن 9 سال بيولوژيکي به عمرتان اضافه مي کند.

اهميت ورزش هاي هوازي براي افراد بالاي 40 سال

اگر بالاي 40 سال سن داريد و مي‌خواهيد ورزش کنيد بايد نکاتي را در نظر بگيريد تا به قلب‌تان آسيب وارد نشود. براي دستيابي به سلامتي بيشتر، به ورزش‌هاي هوازي بي‌تفاوت نباشيد

کاهش توده عضلاني در اثر افزايش سن قابل پيشگيري است؟

اين سير طبيعي بدن است که با افزايش سن تودۀ عضلات کوچک‌تر شده و قدرت عمومي بدن کاهش مي‌يابد، ماهيچه‌هاي ما به‌طور طبيعي شروع به ضعيف شدن مي‌کنند، اما به‌جاي افسوس خوردن، مي‌توانيد با آن مبارزه کنيد

20 نکته مفيد براي لاغري و خوش اندام شدن

برخي افراد شاغل وقت زيادي براي برنامه ريزي غذايي در جهت رسيدن به تناسب اندام ندارند و نميدانند چگونه به اندامي زيبا دست يابند، برخي راهنمايي هاي تغذيه اي مفيد براي اين افراد در نظر داريم که با در پيش گرفتن آن ها مي توانيد اندامي ايده آل و بدني سالم داشته باشيد

با اصول اوليه لاغري شکمي آشنا شويد

از دست دادن چربي و لاغري شکمي با ساخت عضلات در ارتباط است. عضله سازي مي تواند نرخ سوخت و ساز را بالا نگه دارد و حساسيت به انسولين را بهبود ببخشد تا از تجمع چربي ها در شکم و ميانه بدن جلوگيري شود

داشتن شکمي صاف با چند راهکار ساده

کاهش چربي شکمي يک مسئله جداگانه از لاغر شدن عمومي بدن نيست، اما روش‌هاي موثري وجود دارند که براي آب کردن بافت و توده چربي در ناحيه شکم، بسيار مناسب هستند و در اين روند کمک فراواني به تناسب اندام و ايجاد شکمي صاف خواهند کرد

نحوه صحيح نشستن هنگام رانندگي

در هنگام رانندگي نحوه نشستن شما بسيار مهم است. اگر در هنگام رانندگي درست بنشينيد، کمتر دچار خستگي و بدن درد مي شويد.

دويدن براي زانوها خوب است يا بد؟

آيا دويدن واقعا صدمات مفصلي زانو در افراد را افزايش مي دهد يا به پيشگيري از آن ها کمک مي نمايد؟

فعاليت بدني بيش از حد، ممنوع

وقتي بيشتر از توان و قواي بدني تان ورزش مي کنيد ممکن است دچار پيامدها و عوارض مختلف شويد. مصدوميت ،آسيب به عضلات ،خستگي و افت عملکرد بدن، از پيامدهاي مختلف ورزش بيشتر از حد مجاز به شمار مي روند. سعي کنيد به توصيه هاي مربيان ورزشي تان در اين زمينه دقت کنيد

توصيه هايي براي تثبيت وزن کاهش يافته

اگر چه خيلي از افراد چاق، يا داراي اضافه وزن، به دنبال کاهش وزن (معمولا هم سريع) هستند، ولي يادمان باشد که شايد مهم‌تر و يا شايد سخت‌تر از کاهش وزن، حفظ وزن کاهش يافته است

با 7 تمرين هدفمند يوگا جلوي بالا رفتن شيب سنتان را بگيريد!

با بالا رفتن سن توده عضلاني تان را از دست مي دهيد –اگر فعاليت نداشته باشيد اين کاهش عضله 15 درصد در هر دهه خواهد بود. " ولي يوگا جلوي اين کاهش را مي گيرد به طوري که يک فرد 60 ساله به اندازه يک فرد 40 ساله توده عضلاني داشته باشد.يعني 20 سال جوان تر شدن.

راه هاي مقابله با چاقي شکمي

چاقي شکمي که در پايين شکم به وجود مي آيد يکي از شايع ترين مشکلات در بسياري از جوامع و در ايران است.

حرکات يوگا - حرکت کلاغ ( Crane Pose )

حرکت کلاغ در يوگا براي برقراري حس تعادل و هماهنگي اعضاي بدن و همچنين براي افزايش تمرکز بسيار مفيد مي باشد.

حرکات يوگا - حرکت سگ ( Dog Pose )

حرکت سگ در يوگا باعث افزايش قدرت در قسمت بالاتنه و پشت بدن مي شود.

با 7 تمرين هدفمند يوگا جلوي بالا رفتن شيب سنتان را بگيريد!

با بالا رفتن سن توده عضلاني تان را از دست مي دهيد –اگر فعاليت نداشته باشيد اين کاهش عضله 15 درصد در هر دهه خواهد بود. " ولي يوگا جلوي اين کاهش را مي گيرد به طوري که يک فرد 60 ساله به اندازه يک فرد 40 ساله توده عضلاني داشته باشد.يعني 20 سال جوان تر شدن.

فوايد طناب زدن براي بدن

بسياري از افرادي که برنامه‌اي براي افزايش آمادگي جسماني و تناسب اندام خود دارند، طناب زدن را در اين برنامه قرار مي‌دهند. طناب زدن حرکت ورزشي است که ضربان قلب را افزايش مي‌دهد و براي افراد با هر نوع آمادگي جسماني مناسب است

گرم کردن بدن قبل از ورزش و آموزش با تصاوير متحرک

گرم کردن بدن قبل از ورزش از ضرورياتي است که بايد به آن توجه کامل داشت، اگر شما يک تازه کار و يا يک متخصص در ورزش هستيد، فرقي نمي کند، بايد گرم کردن بدن قبل از ورزش را انجام دهيد. سيمرغ آموزش تصويري روش گرم کردن بدن را بصورت تصاوير متحرک براي شما تهيه کرده است

بهترين ورزش ها براي افزايش طول عمر

با وجود مفيد بودن انجام ورزش براي حفظ سلامت بدن، اما گروهي از ورزش ها از برخي ديگر مفيدتر هستند و انجام آنها مانند يک واکسن، از ابتلا به بيماري هاي مختلف در فرد پيشگيري مي کند

عوامل درد پشت مفصل زانو و درمان آن

اگر تا به حال درد پشت زانو، يا تورم و سفت شدن پشت زانويتان را داشته ايد،اين مطلب را بخوانيد تا برخي از رايج ترين عوامل درد مزمن پشت مفصل زانو و چگونگي رفع آن را بشناسيد.

انحراف يا قوز شست پا| علت و درمان

انحراف يا قوز شست پا، پديده شايعي است که مي‌تواند از سنين پيش از 10 سالگي آغاز شود. در ادامه اين مطلب، تمرين‌هايي آموزش داده مي‌شود که انجام مرتب آنها مي‌تواند باعث اصلاح انحراف يا قوز شست پاي شما شود.

چگونه در اين روزهاي سرد زمستان به راحتي از رختخواب گرم خارج شويد؟

براي اينکه زودتر بتوانيد در اين روزهاي سرد زمستاني از تخت خواب گرم و نرم خود خارج شويد و آماده براي شروع کار روزانه شويد اين نرمش ها را بلافاصله بعد از بيدار شدن از خواب انجام دهيد.

کاهش گرفتگي عضلاني با اين حرکات ورزشي ساده

گرفتگي عضلات تبديل به مشکلي شايع شده است. چند راهکار ساده با نگاهي به تمرينات يوگا براي رفع درد و گرفتگي عضلاني در اين نوشتار بيان شده است.

چرا هنگام دويدن پهلويم درد مي گيرد؟

درد پهلو در هنگام دويدن يکي از دردهاي بدي است که امکان ندارد در طول زندگي تان به آن دچار نشده باشيد. اما اين درد علتي دارد که بهتر است با علت آن آشنا شويد.

از مسموميت بارداري پيشگيري کنيد

فشارخون بالا در بارداري و مسموميت بارداري (پره اکلامپسي) از عوارض شايع و خطرناک اين دوران هستند که در 5 تا 8 درصد بارداري ها مشاهده مي شوند.

اخبار خواندنی

کمردرد داريد؟ ورزش هاي خوب و بد را بشناسيد

علت گرفتگي عضلات شکم و درمان آن

حرکاتي که از بدن شما سم زدايي مي کند!

اين نوع ورزش باعث افزايش عمر شما خواهد شد

شرايط ورزش کردن در دوران بارداري

جلوگيري و درمان کمردرد فقط با رعايت 2 نکته

اگر بازوهاي حجيم و چاق داريد, بخوانيد

کاهش وزن و عضله سازي براي سال نو با 17 تمرين ورزشي

بادي پامپ چيست؟ چند تمرين بادي‌پامپ براي مبتدي‌ها

ورزش هاي ايزومتريک چه ورزش هايي هستند

تمرينات اينتروال جهت بالا بردن حداکثر اکسيژن مصرفي VO2max

توصيه هايي براي عضله سازي و کاهش چربي بدن شما

5 کاري که اثر ورزش و تمرينات را از بين مي برد

چگونه در هر سني شکم صاف داشته باشيد؟

با 7 تمرين هدفمند يوگا جلوي بالا رفتن شيب سنتان را بگيريد!

چگونه در هر سني شکم صاف داشته باشيد؟

کاهش گرفتگي عضلاني با اين حرکات ورزشي ساده

5 کاري که اثر ورزش و تمرينات را از بين مي برد

جلوگيري و درمان کمردرد فقط با رعايت 2 نکته

توصيه هايي براي عضله سازي و کاهش چربي بدن شما

5 عضله‌ اي که حتما بايد تمرين دهيد

کاهش وزن و عضله سازي براي سال نو با 17 تمرين ورزشي

بادي پامپ چيست؟ چند تمرين بادي‌پامپ براي مبتدي‌ها

ورزش هاي ايزومتريک چه ورزش هايي هستند

تمرينات اينتروال جهت بالا بردن حداکثر اکسيژن مصرفي VO2max

اگر بازوهاي حجيم و چاق داريد, بخوانيد

سفت کردن باسن با روش هايي بسيار ساده

با روش کاهش وزن بهاره رهنما آشنا شويد

شناخت تيپ بدني و تمرينات ورزشي، تغذيه و سبک زندگي مناسب آن

چگونه در اين روزهاي سرد زمستان به راحتي از رختخواب گرم خارج شويد؟

انحراف يا قوز شست پا| علت و درمان

عوامل درد پشت مفصل زانو و درمان آن

چقدر کاهش وزن در هفته يا ماه بي خطر است؟

ورزش کردن روي تردميل در زمستان و دلايل علمي

چربي بازو هايتان را با اين روش کم کنيد

ورزش اسپينينگ چيست و چگونه از آن لذت ببريم

بهترين ورزش ها براي افزايش طول عمر

8 اشتباه در رژيم گرفتن و ورزش که شما را پير مي کنند

انواع راه رفتن براي کاهش وزن

مزاياي پوشيدن سينه‌بند ورزشي چيست؟

چگونه کار با وزنه به سلامت ما کمک مي کند

شکم شش تکه (سيکس پک) در 30 روز

عملي‌ترين راه کاهش وزن سر سفره غذا !!

شرايط ورزش کردن در دوران بارداري

براي کاهش وزن بايد با اين الگو پياده روي کنيد

اگر کوفتگي ناشي از ورزش در شما تداوم دارد, بايد به پزشک مراجعه کنيد

آب کردن چربي زير شکم با چربي سوزي موثر

براي کاهش وزن شب ها در اتاق تاريک تاريک بخوابيد!

چربي سوزي بيشتر با پوشيدن لباس پلاستيکي هنگام ورزش صحت دارد؟

براي درمان لاغري و افزايش وزن, اين 9 کليد را داشته باشيد!

گرم کردن بدن قبل از ورزش و آموزش با تصاوير متحرک

فوايد طناب زدن براي بدن

چرا طناب زدن مفيد است؟

سفت کردن بازوهاي شل با ورزش هوشمندانه!

ورزش هم مي تواند به شما صدمه بزند, اگر...

تاثير استرس بر متابوليسم يا سوخت و ساز بدن

سايز کمرتان را با رعايت اين سه دستور به راحتي کم کنيد

براي کاهش وزن سريع گوشت قرمز را حذف کنيد!

چقدر پياده روي کنم تا وزنم کم شود؟

باوجود رژيم غذايي بازهم درکاهش وزن ناموفق هستيد؟ اين مطلب را بخوانيد

آب کردن شکم و پشت ران با اين حرکت ورزشي

چربي سوزي شکم و پهلو با دستورات طب سنتي

چربي هاي ران را چگونه آب کنيم

اين نوع ورزش باعث افزايش عمر شما خواهد شد

بهترين ساعت روز براي ورزش کردن چه زماني است؟

شکم تان را با اين روشهاي ساده تخت و شش تکه کنيد

دليل چاقي‌تان را بدانيد تا راحت‌تر راه‌حلي براي رفع آن بيابيد!

دليل چاقي شما و درمان آن چيست؟

براي کاهش وزن کمتر غذا خوردن موثرتر است يا ورزش کردن؟

دلايل تجمع چربي در شکم خانم ها و راه حل هايي براي رفع آن

چربي پهلوهايتان را با اين روش ها قطعا آب خواهيد کرد

به اين روش ها حتي در محيط کار خود نيز وزن کم کنيد

چرا من از رژيم هاي لاغري جواب نمي گيرم؟

درمان چاقي موضعي يا سلوليت چيست؟

اثربخشي تمرين تردميل تان را به حداکثر برسانيد

آيا فعاليت هاي بدني روزانه مي تواند جايگزين ورزش باشد؟

براي لاغرشدن بايد کالري بسوزانيم يا چربي؟

بهترين روش براي رسيدن به تناسب اندام کدام است؟

کالري سوزي با 30 دقيقه ورزش تاباتا Tabata + آموزش تصويري متحرک

نتايج اين ترفندهاي کاهش وزن تا طولاني مدت باقي خواهند ماند

کاهش وزن در ميانسالي و همه بايدها و نبايدهايش

چگونه جلوي چاق شدن بعد از ازدواج را بگيريم؟

6 نکته براي اينکه وزن کاهش يافته تان را حفظ کنيد

آيا درد ساق پا بعد از هر بار ورزش به‌دليل کمبود کلسيم است يا علت ديگري دارد؟

بهترين تمرينات ورزشي براي کالري سوزي و لاغري

استفاده از «گن» موجب لاغري مي شود؟

حرکاتي که از بدن شما سم زدايي مي کند!

اگر پادرد فردي با قرار دادن شيء سنگين روي موضع درد بهتر شود، نشانه چيست؟

نحوه ورزش کردن بعد از 30 سالگي براي جلوگيري از پيري

بالا بردن سوخت و ساز بدن حتي در حالت نشسته!

برنج چاق کننده تر است يا نان؟

جلوي سوخت و ساز بدنتان را گرفته و باعث افزايش وزنتان مي شويد، اگر...

چگونه چربي ناحيه ران را کم کنيم؟

شايد علت اضافه وزن شما اختلالات هورموني باشد

اشتهاي شما اينگونه افزايش پيدا مي کند

علت گرفتگي عضلات شکم و درمان آن

رژيم لاغري تان را با اين اشتباهات، بي فايده نکيند

اشتباهات رايج وزن کردن با ترازو در مسير کاهش وزن

يک رژيم لاغري جديد به نام گام

تناسب اندام در ميانسالي با رعايت اين نکات

اين ورزش نتايج خوبي براي کاهش وزن خواهد داشت

با خوردن اين مواد افزايش وزن پيدا کنيد!!

6 دليل کم نکردن وزن

کمپرس سرد بهتر است يا گرم؟

غذاهايي که مربيان ورزشي اصلا توصيه نمي کنند

تغذيه و ورزش بانوان!

کاهش وزن با 16 تقلب ساده!!

طول عمرتان را افزايش دهيد

نسخه ورزشي براي درد

پنج اشتباه در دويدن که مي تواند باعث افزايش وزن شود!

درباره مسموميت بارداري چه مي دانيد؟

آيا يک رژيم غذايي لاغري اختصاصي شما وجود دارد ؟

مواردي که در کاهش وزن از عدد ترازو مهم تر هستند!

کاهش وزن با اين نکات کليدي، به جز ورزش يا رژيم غذايي

حرکات يوگا - حرکت ايستادن روي دست ( Handstand )

5 نشانه اي که مي گويد بايد استراحت کنيد

حرکات يوگا - حرکت سگ ( Dog Pose )

حرکات يوگا - حرکت ايستادن روي شانه ها ( Shoulder Stand )

حرکات يوگا - حرکت گاو آهن (Plough Pose )

حرکات يوگا - حرکت ايستادن روي سر ( Head Stand )

حرکات يوگا - حرکت کلاغ ( Crane Pose )

حرکات يوگا - حرکت هلال نيمه ماه ( Half Moon Pose )

حرکات يوگا - حرکت ايستاده خم شدن ( Standing Forward Bend )

پنج اشتباه در دويدن که مي تواند باعث افزايش وزن شود!

5 راز براي ساده سازي لاغري

از مسموميت بارداري پيشگيري کنيد

حرکات يوگا - حرکت هلال ماه ( Crescent Moon Pose )

حرکات يوگا - حرکت مثلث پيچ ( Revolved Triangle Pose )

3 گام براي کنترل وزن در دوران يائسگي

با اين فعاليت آرامش دهنده اعصاب آشنا شويد

پيشگيري از آنفولانزا با يوگاي نمکي!

پيشگيري از آنفولانزا با يوگاي نمکي!

چگونه سن تندرستي خود را کاهش دهيم؟

تناسب اندام بعد از 40 سالگي با راهکارهايي ساده

اتفاق خوبي که هنگام پياده روي در بدن شما اتفاق مي افتد

اگر اين علائم را داريد, بايد حتما وزن تا را کم کنيد!

بيماري هايي مانند کمردرد و آرتروز را با يوگا درمان کنيد

بعد از صرف غذا با چه فاصله اي به رختخواب برويم؟

چند قدم پياده‌روي روزانه لازم داريم؟

لاک زدن هاي هر روزي, عامل چاقي شماست!!

يوگا چه فوايدي دارد؟

اين بيماري را با تمرينات يوگا کنترل کنيد

روشي موثر براي مقابله با مشکلات يائسگي

اين ورزش ضد استرس است

سه حرکت مفيد يوگا براي از بين بردن سلوليت

ورزشي مفيد براي خانم هاي يائسه

يوگا واقعا استرس را کم مي کند؟

قبل از شروع يوگا، بخوانيد

پرخوري شما نتيجه يک اختلال عصبي است!

چه ورزش و رژيمي براي لاغري موضعي شکم, پهلوها و ران ها مناسب است؟