آخرین اخبار

تغذيه

خواص فندق براي سلامت بدن

فندق يکي از مغزهايي است که با نزديک شدن به ايام سال نو بيش از قبل مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين مقاله به تمام خواص فندق اشاره مي شود.

چي بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟

پوکي استخوان و ضعيف شدن استخوان ها مشکل بسيار جدي است که با تغذيه سالم و مناسب قابل پيشگيري و درمان است. در اين مقاله به غذاهايي اشاره مي شود که به درمان پوکي استخوان ها و تقويت آنها کمک مي کنند.

غذاهاي دوايي و دواي غذايي در طب سنتي چيست؟

در طب سنتي هر يک از غذاها داراي خواص خاصي هستند که در زمان و شرايط خاص بايد مصرف شوند. در اين مقاله به تفاوت غذاي دوايي و دواي غذايي اشاره مي شود.

فوايد اسطوخودوس و خواص روغن اسطوخودوس براي مو

گياه اسطوخودوس يک يک گياه پر فايده براي سلامت محسوب مي شود که روغن آن نيز فوايد زيادي براي بدن و مو دارد. در ادامه به مهم ترين خواص روغن اسطوخودوس اشاره مي کنيم.

رژيم گرفتن و باورهاي اشتباه مربوط به آن

رژيم گرفتن يک مسئله بسيار مهم محسوب مي شود، به ويژه براي افرادي که داراي اصافه وزن هستند، اما باورهاي غلطي در مورد رژيم گرفتن وجود دارد که در اين مقاله به رايج ترين اعتقادات اشتباه در مورد رژيم گرفتن اشاره مي کنيم.

براي پاکسازي کبد چاي سبز مصرف کنيد

چاي سبز با مقدار زياد آنتي اکسيداني که دارد باعث کاهش ميزان کورتيزول و بهبود سوخت و ساز بدن و در نتيجه پاکسازي کبد مي شود.

بهترين مسکن ها در آشپزخانه شما

بسياري از مواد غذايي خاصيت ضد درد و ضد التهابي دارند که در دراز مدت حتي مي توانند گاهي موثرتر از بروفن استامينوفن عمل کنند.

درمان سردرد با سرکه سيب

مصرف سرکه سيب مانند داروهاي مسکن سبب درمان سردردها به طور مستقيم نمي شود بلکه با رفع علل اصلي سردرد همچون مشکلات گوارشي، آلرژيک، استرس و فشار خون بالا از بروز سردرد پيشگيري مي‌کند.

چاقي با مصرف غذاهاي تخليه کننده انرژي

برخي غذاها نسبت به بقيه انرژي بيشتري توليد مي کنند ولي برخي غذاها انرژي بدن را تخليه کرده و منجر به چاقي مي شوند.

چاي کوهي چيست؟ + خواص چاي کوهي

چاي کوهي گياهي است که در مزارع ذرت مي رويد اين گياه داراي خواص دارويي زيادي است که در اين مقاله به تمام اين خواص دارويي اشاره مي کنيم.

لبنيات سنتي سالم ترند يا صنعتي

تبليغات زيادي براي مصرف لبنيات سنتي و مفيدتر بودن آن ها انجام شده است ولي آيا اين محصولات از نظر بهداشت و سلامت هم قابل تاييد هستند.

چربي هاي مفيد براي سلامت را بشناسيد

چربي ها هميشه به عنوان محصولات مضر و خطرناک براي سلامت در نظر گرفته مي شده اند، اما همه چربي ها داراي اين ويژگي ها نيستند و برخي از آنها حتي براي بدن ضروري مي باشند. در ادامه به برخي از اين چربي هاي ضروري و مفيد اشاره مي کنيم.

عسل خام چيست و چه تفاوتي با عسل معمولي دارد؟

عسل خام حاوي حدود 22 اسيد آمينه، 31 ماده معدني متفاوت و طيف وسيعي از ويتامين ها و آنزيم هاست. اگر مي خواهيد مطمئن شويد که از تمام مزاياي سلامتي عسل بهره مند مي شويد بايد عسل خام را انتخاب کنيد.

رقيق کننده خون طبيعي در اين مواد غذايي

مواد غذايي که با خاصيت رقيق کنندگي خون شناخته مي شوند از ايجاد لخته هاي خوني مشکلات ناشي از آن در بدن پيشگيري مي کنند. ولي تا چه حد تاثيرگذار هستند؟

خواص قارچ گانودرما + قارچ گانودرما چيست؟

قارچ گانودرما Ganoderma lucidum قارچي است که اخيرا در کشور ما نيز پرورش داده مي شود و طرفداران زيادي دارد. در اين مقاله به طور کامل به معرفي قارچ گانودرما مي پردازيم.

سرطان را با اسفناج سرکوب کنيد

اسفناج و هويج بهترين سبزيجات براي پيشگيري از ابتلا به انواع سرطان ها هستند به خصوص براي افراد سيگاري که در معرض خطر ابتلا به سرطان ريه هستند.

پاکسازي کبد در صورت مشاهده اين نشانه ها

کبد يکي از اندام هاي اصلي بدن است و حفظ سلامت آن براي حفظ سلامت کلي بدن لازم است از اين رو بايد مراقب کارکرد صحيح کبد باشيم و در صورت مشاهده مشکلات کبدي فوري آن را سم زدايي نماييم.

تقويت سيستم ايمني بدن با غذاهايي که زمستان امسال بايد بيشتر بخوريد

تقويت سيستم ايمني بدن از اهميت بالايي برخوردار است چرا که سيستم ايمني از بدن در مقابل انواع بيماري ها محافظت مي کند. تقويت سيستم ايمني بدن در زمستان مهم تر است که در ادامه به غذاهايي اشاره مي کنيم که مصرف آنها در زمستان به تقويت سيستم ايمني بدن کمک مي کند.

عادت هاي غذايي سرطان زا را بشناسيد

برخي عادت هاي غذايي و روش هاي طبخ براي سلامتي بدن بسيار مضر است و در برخي مواد منجر به سرطان و آسيب هاي جبران ناپذير مي شوند.

کوچک کردن شکم با خوردن اين صبحانه قبل از ساعت 8

داشتن شکمي صاف ارتباط مستقيم با رژيم غذايي شما دارد و صبحانه مهم ترين وعده غذايي روزانه است به خصوص براي کساني که مي خواهد کاهش وزن و شکمي صاف داشته باشند.

خواص سبزي جعفري براي بدن

جعفري يکي از سبزي هايي است که بسيار مفيد است و خواص زيادي براي بدن دارد. در اين مقاله به تمام خواص سبزي جعفري اشاره مي کنيم.

چطور تا نوروز لاغر شويم؟

لاغر شدن به ويژه تا نوروز دغدغه اي است که خيلي ها در اين روزها دارند. در اين مقاله چند راهکار براي لاغر شدن ارائه مي دهيم.

پوست موز را به اين 6 دليل پزشکي بخوريد

پوست موز يکي از قسمت هاي مغذي ميوه موز است که دور ريخته مي شود، اما در اين مقاله به نکاتي اشاره مي کنيم که متوجه خواص پوست موز مي شويد و از امروز به بعد سعي خواهيد کرد پوست موز را هم بخوريد.

مصرف قند در بارداري و افزايش خطر ابتلا به آسم در کودک

دوران بارداري گاهي ولع مصرف شيريني جات در خانم ها را بالا مي برد ولي بايد بدانيد که مصرف شيريني زياد در اين دوران علاوه بر عوارض چاقي و افزايش قند خون که براي مادر به همراه دارد روي جنين هم تاثير منفي مي گذارد.

لاغري سريع با رژيم 7-4-2 ، کاهش وزن 5 کيلويي در يک ماه

شما هم مي خواهيد با خوردن و در مدت زمان کوتاه و خيلي سريع لاغر شويد؟ تحمل رژيم هاي سنگين و سخت را نداريد؟ پيشنهاد ما براي شما رژيم 7-4-2 که در آن وعده هاي غذايي لاغر کننده برايتان تدارک ديده ايم و مي توانيد به راحتي و به سرعت لاغر شويد.

براي کاهش استرس اين دمنوش هاي گياهي را بخوريد + خواص دمنوش ها

دمنوش هاي گياهي يکي از در دسترس ترين و بي خطر ترين درمان هاي خانگي در طب سنتي براي رفع استرس و اضطراب هستند. کساني که از داروهاي شيميايي استفاده مي کنند بايد توجه داشته باشند که بين استفاده از داروهاي گياهي و شيميايي 2 ساعت فاصله باشد.

درمان کمر درد با 10 عادت مناسب در روز

کمر درد يک عارضه رايج است که گاهي به راحتي قابل پيشگيري و درمان است. در اين مقاله به چند عادت ساده روزانه اشاره مي کنيم که به درمان کمر درد کمک مي کنند.

فوايد زعفران چيست؟ + طرز تهيه دمنوش زعفران

زعفران معمولا به عنوان رنگ دهنده و طعم دهنده به غذا اضافه مي شود، اين گياه داراي خواص زيادي است که در اين مقاله به فوايد زعفران اشاره مي کنيم.

حقايقي جالب و عجيب در مورد ميوه ها وسبزي ها

ميوه ها و سبزي ها داراي خواص گوناگوني هستند ولي برخي مواردي که ما به عنوان سبزيجات در نظر مي گيريم، در واقع در گروه ميوه ها هستند که در اين مقاله بيشتر به اين مسئله مي پردازيم.

براي رفع نفخ شکم اين سبزيجات را بخوريد

نفخ شکم يکي از مشکلاتي است که تقريبا همه ما هر از گاهي دچار آن مي شويم و مواد غذايي خود را محدود مي کنيم. در اين مقاله به سبزيجاتي اشاره مي کنيم که معمولا باعث نفخ نمي شوند.

بعد از ترک سيگار چه بخوريم؟

يکي از مضرات سيگار تحليل رفتن عملکرد ريه در طول زمان است ولي مي توان با مصرف بعضي خوراکي ها جلوي سرعت تحليل رفتن ريه را در افراد سيگاري فعلاي و افرادي که سيگار را ترک کرده اند بگيريم.

درمان يبوست با گلقند + خواص گلقند

گلقند يکي از فراورده هاي طب سنتي است که با ترکيب گلبرگ هاي گل محمدي و عسل تهيه مي شود و طبعي گرم دارد. اين معجون سنتي خواص معجزه آسايي دارد.

خواص شنبليله و تخم شنبليله که نمي دانستيد

شنبليله از قديم جايگاه خاصي در سفره هاي ايراني داشته و فوايد سلامتي آن کاملا اثبات شده است ولي شايد با برخي از مهم ترين خواص شنبليله براي سلامت به خصوص در خانم ها آشنايي نداشته باشيد.

ويتامين هاي ضروري براي سالمندان

مصرف بيشتر برخي از ويتامين ها در دوران سالمندي به دليل کاهش جذب آن ها در دستگاه گوارش ضروري تر است و حتي شايد گاهي نياز باشد براي تامين مقدار مورد نياز مصرف روزانه از مکمل هاي خوراکي استفاده نمود.

وقتي فست فود مي خوريم چه اتفاقي در بدن ما مي افتد؟

خوردن فست فود پيامدهاي جبران ناپذيري بر روي بدن مي گذارد. اما علت اين تاثير نامطلوب چيست؟ بدن ما در مقابل فست فودها چه واکنشي نشان مي دهد؟ در اين مقاله به اين سوالات پاسخ داده مي شود.

اين غذاها به رفع کم آبي بدن کمک مي کنند

کم آبي بدن يکي از مشکلاتي است که هم در زمستان و هم در تابستان باعث آسيب رساندن به بدن مي شود. علاوه بر نوشيدن آب برخي ميوه ها و سبزيجات هم مي توانند آب بدن را به خوبي تامين کنند که در اين مقاله به آنها اشاره مي کنيم.

نشانه هاي حساسيت به تخم مرغ و گندم چيست و چه دليلي دارد؟

حساسيت غذايي يکي از مشکلاتي است که بسياري از مردم دچار آن هستند. رايج ترين حساسيت هاي غذايي حساسيت به گندم، تخم مرغ و لبنيات است که در اين مقاله با جزئيات بيشتر به علت و نشانه هاي اين حساسيت ها مي پردازيم.

خواص کنجد براي پوست و مو + روش مصرف کنجد و روغن کنجد

کنجد داراي خواص زيادي است که هم مي توان از دانه ها و هم از روغن آن استفاده کرد. در اين مقاله با جزئيات بيشتر به خواص و مزاياي روغن کنجد و دانه کنجد براي پوست و مو مي پردازيم.

خرمالو سرد است يا گرم؟ + خواص خرمالو

خرمالو يکي از ميوه هاي پاييزي خوشمزه و بسيار مفيد است. در اين مقاله به طور کامل به خواص خرمالو اشاره مي کنيم.

دمنوش لاغري افسنطين + ديگر خواص افسنطين

افسنطين گياهي است که شايد بسياري از شما آن را نشناسيد. اين گياه داراي خواص دارويي زيادي است که در اين مقاله به تمام خواص افسنطين اشاره مي کنيم.

بهترين و بدترين نوشيدني ها

نوشيدن آب و ساير نوشيدني ها در روز براي آبرساني به بدن لازم است. در اين مقاله بهترين و بدترين نوشيدني ها را معرفي مي کنيم.

خواص خردل ، پودر خردل و روغن خردل

خردل از جمله موادي است که داراي خواص زيادي است. در اين مقاله به خواص خردل ، روغن خردل و پودر خردل مي پردازيم.

کبد چرب در کودکان با خوردن اين خوراکي ها

کبد چرب نه تنها بزرگسالان بلکه کودکان را نيز درگير کرده است. در اين مقاله به علت بروز کبد چرب در کودکان و راه هاي پيشگيري از آن مي پردازيم.

چقدر سالاد بخوريم که مغزمان جوان بماند؟

تحقيقات نشان داده خوردن سبزيجات مي تواند از کم شدن حافطه جلوگيري کند. در اين مقاله به بررسي دقيق تر اين مسئله پرداخته مي شود.

فوايد خوردن شير شکلات بعد از ورزش + طرز تهيه شير شکلات سالم

شير شکلات يکي از نوشيدني هاي مغذي و خوشمزه است که به ويژه بعد از ورزش توصيه مي شود. تصور مي شود شير شکلات حاوي قند و کالري زيادي باشد، اما در اين مقاله به بيان ارزش غذايي شير شکلات مي پردازيم.

فوايد شلغم در تقويت قواي جنسي + طرز تهيه ترشي شلغم

شلغم داراي خواص زيادي است که اکثر ما در زمستان و پاييز از شلغم استفاده مي کنيم. در اين مقاله به خواص شلغم اشاره مي کنيم که نشان مي دهد مي توانيد از اين ماده خوراکي در ديگر ايام سال هم استفاده کنيد.

پنير براي صبحانه بهتر است يا شام؟

صبحانه يک وعده غذايي بسيار مهمي است که معمولا ناديده گرفته مي شود و يا خوراکي هايي با ارزش غذايي پايين براي اين وعده انتخاب مي شوند. آيا پنير براي وعده صبحانه مناسب است؟

خواص روغن نارگيل براي سلامت

مصرف روغن نارگيل ارگانيک براي سلامت بدن و زيبايي پوست و مو شما مزاياي فراواني دارد و چون حاوي کالري کمتري نسبت به ساير چربي هاست براي کاهش وزن هم مفيد است.

لاغري با خاکشير و ديگر خواص خاکشير

مصرف شربت خاکشير به همراه عسل و آب ولرم به صورت ناشتا فوايد سلامت زيادي براي سلامت پوست و دستگاه گوارش دارد.

چرا گاز معده بدبو مي شود؟

بوي بد گاز معده و روده يکي از مشکلات آزار دهنده براي همه است که اگر علت ايجاد اين بوي بد را بدانيد راحت تر مي توانيد مشکل خودتان را رفع کنيد.

خواص کافور را بشاسيد

کافور صمغ درخت کافور است که خواص درماني دارد. اما اکثر مردم از خواص کافور مطلع نيستند. در اين مقاله به بيان خواص کافور مي پردازيم.

يک صبحانه سالم و کامل از نظر متخصصين تغذيه چيست؟

صبحانه يکي از مهم ترين وعده هاي غذايي است که انتخاب نوع صبحانه نيز اهميت زيادي دارد. در اين مقاله نظرات يکي از متخصصين تغذيه را در مورد يک صبحانه سالم و کامل بيان مي کنيم.

گوشت چه بخوريم تا سالم تر باشيم؟ + خواص گوشت ها

گوشت يکي از منابع غذايي است کههمه ما زياد مصرف مي کنيم. اما کدام گوشت سالم تر است و کلا چه ميزان گوشت براي بدن مفيد است؟ در اين مقاله به اين دو سوال پاسخ داده مي شود.

تاثير زنجبيل بر قاعدگي چيست؟

زنجبيل در بهبود علائم بسياري از بيماري ها استفاده مي شود، يکي از موارد مصرف زنجبيل در زمان قاعدگي است. اما زنجبيل چه تاثيري بر قاعدگي دارد؟ در اين مقاله به تاثير زنجبيل بر قاعدگي مي پردازيم.

خواص ماست پروبيوتيک ، ماست پروبيوتيک را به اين دلايل بخوريد

ماست يک ماده مغذي با است که همه افراد و به ويژه خانم ها بايد بيشتر مصرف کنند. ماست هاي غني شده با پروبيوتيک به مراتب ارزش غذايي بالاتري دارند که در اين مقاله به مزاياي مصرف ماست پروبيوتيک اشاره مي کنيم.

براي سرماخوردگي چي نخوريم؟!!

براي بهبود هر چه سريع تر سرماخوردگي و آنفولانزا علاوه بر مصرف دارو بايد پرهيز غذايي هم داشته باشيد و از مصرف خوراکي هايي که براي سرماخوردگي مضر هستند اجتناب کنيد.

خواص ادويه هاي پرمصرف در غذاهاي ايراني را بدانيد

ما تقريبا در تمام غذاهاي خود از اداويه استفاده مي کنيم. اما ادويه ها علاوه بر طعم دادن به غذاها داراي خواص درماني زيادي هم هستند که در اين مقاله به مهم ترين خواص برخي ادويه هاي پرمصرف اشاره مي کنيم.

رژيم پروتئين و خطرات مصرف پروتئين زياد

رژيم پروتئين يکي از رژيم هايي است که اکثر ورزشکاران و افرادي که قصد لاغر شدن دارند، از آن استفاده مي کنند. اما مصرف پروتئين زياد که اساس اين رژيم است خطرات زيادي دارد که در اين مقاله به آن مي پردازيم.

خواص دمنوش زرشک + طرز تهيه دمنوش زرشک

زرشک گياهي با خواص بسيار زياد است. در اين مقاله به خواص زرشک و طرز تهيه دمنوش زرشک اشاره مي کنيم و اينکه چه کساني نبايد دمنوش زرشک بخورند.

غذايي به عنوان چربي سوز وجود ندارد! براي کاهش وزن چه بايد کرد؟

معمولا افراد براي کاهش وزن شروع به خوردن غذاهاي چربي سوز يا دمنوش هايي مانند چاي سبز مي کنند. اما خوردن اين مواد تا چه اندازه موثر است؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

کالري تخمه آفتابگردان چقدر است؟

تخمه آفتابگردان داراي خواص بسياري است و مي توان از آن به عنوان يک ميان وعده مناسب استفاده کرد. در اين مقاله به بيان جزئيات کامل در مورد ميزان کالري و ويتامين هاي موجود در تخمه آفتابگردان مي پردازيم.

کنترل ديابت با رژيم غذايي

رعايت رژيم غذايي ساده ترين روش براي کنترل ديابت و قند خون است و اگر چند نکته کوچک را به صورت روزانه رعايت کنيد مي توانيد با ديابت کنار بياييد و از عوارض آن مصون بمانيد.

نشانه هاي يک روده ناسالم + روش هايي براي تقويت روده

سلامت روده از اهميت بالايي برخوردار است، زيرا ارتباط مستقيم با سلامت جسمي و روحي ما دارد. در اين مقاله به مهم ترين نشانه هاي روده ناسالم و روش هايي براي تقويت روده اشاره مي کنيم.

نمک چه تاثيري بر قسمت هاي مخلتف بدن مي گذارد؟

نمک يک ماده غذايي مورد نياز براي تمام ماست، اما زياده روي در مصرف آن خطراتي دارد که تا حدي با خطرات آن آشنا هستيد. در اين مقاله به تاثير نمک بر بخش هاي مختلف بدن به طور مجزا مي پردازيم.

چند نکته در مورد تغذيه سالم در طب سنتي

طب سنتي نکات زيادي در مورد تغذيه و سلامت ارائه مي دهد که در اين مقاله به چند نکته مهم در مورد تغذيه سالم در طب سنتي اشاره مي کنيم.

صبحانه چه بخوريم چه نخوريم؟

صبحانه يکي از مهم ترين وعده هاي غذايي در طول روز است، اما معمولا ناديده گرفته مي شود. به علاوه افرادي که صبحانه مي خورند اغلب صبحانه هاي ناسالم انتخاب مي کنند. در اين مقاله به صبحانه هاي مفيد و سالم اشاره مي کنيم.

تفاوت مصرف شير براي افراد سرد مزاج يا گرم مزاج

مصرف شير روزانه اهميت زيادي دارد، اما اينکه شير را با چي و چطور بخوريم هم خيلي مهم است، به علاوه مصرف شير براي افرادي که داراي مزاج سرد و گرم هستند متفاوت است. در اين مقاله به اين مسئله مي پردازيم.

بهترين غذاهاي تخميري براي سلامت روده شما

مصرف مواد غذايي تخمير شده به دليل محتواي پروبيوتيک بالايي که دارند براي تقويت باکتري هاي مفيد روده در نتيجه فرايند هضم و جذب مواد غذايي در روده بسيار مفيد هستند.

مصرف زنجبيل براي اين افراد خطرناک است!!

زنجبيل داراي خواص دارويي زيادي است که متخصصان همواره مصرف زنجبيل را توصيه مي کنند، اما کصرف زنجبيل براي برخي افراد به هيچ عنوان توصيه نمي شود که در ادامه به آن اشاره مي کنيم.

تاثيرات جادويي باميه بر روي ديابت ، ديابتي ها حتما بخوانيد

مبتلايان به ديابت بايد مراقب مواد غذايي مصرفي خود باشند. محققان به تازگي دريافته اند که گياه باميه تاثير فوق العاده اي بر روي ديابت دارد که در ادامه با جزئيات بيشتري به آن مي پردازيم.

رژيم غذايي ضدالتهاب چرا برايمان مهم است؟ ما به شما مي گوييم

التهاب مزمن يکي از مهم ترين عوامل بروز بيماري هاي مختلف است که مقابله با آن به پيشگيري از بيماري هاي زيادي کمک مي کند. در اينجا به شما علل التهاب مزمن و رژيم ضدالتهاب معرفي مي کنيم.

اخبار خواندنی

اگر مشکل بي خوابي داريد اين عرق گياهي را بخوريد

آيا مي دانيد يکي از عوارض دير شام خوردن کاهش هورمون رشد است!!

رژيم گياهخواري براي سم زدايي بدن

اين ميوه ها قند زيادي دارند، احتياط کنيد + معرفي ميوه هايي با قند کم

خواص به ليمو و طرز تهيه دمنوش به ليمو + اين افراد به ليمو نخورند

روغن هسته انار چه خواصي دارد؟

صبح ها شير بخوريم يا آب پرتقال؟

بهترين خواص قهوه را بدانيد و قهوه بخوريد

بهترين و بدترين سالادها را بشناسيد

بهترين رژيم غذايي بعد از 30 سالگي را بشناسيد

چه کساني نبايد آويشن مصرف کنند؟

خواص پاچه گوسفند را بهتر بشناسيد

ميل به خوردن غذاهاي ناسالم نشانه کمبود کدام مواد معدني است؟

شب يلدا و چند نکته تغذيه اي که بايد رعايت کنيد

چه ادويه هايي براي زمستان مفيد است؟ + خواص ادويه ها

در مورد خواص ميوه به و تاثير آن بر رفلاکس معده بيشتر بدانيد

عوارض خوردن چند نوع غذا با هم + مضرات نوشيدن آب همراه غذا

پوست کيوي چه فايده اي دارد و چه کساني نبايد پوست کيوي بخورند؟

کدام نوع پياز براي سلامتي مفيدتر است و چرا؟

آيا پرتقال به کاهش علائم سرماخوردگي مانند سرفه و خلط کمک مي‌کند؟

درد مزمن بيماري هاي مختلف را بجاي مسکن با 8 خوراکي کاهش دهيد

فوايد خوردن نمک قبل و بعد از غذا

کربوهيدرات يا چربي، کداميک به قلب آسيب بيشتري مي رساند؟!

خواص انار، آيا انار براي ديابت مفيد است؟

پيشگيري و درمان سرماخوردگي و آنفولانزا با 8 مکمل موثر

براي جوان ماندن چه چيزهايي بخوريم؟

پوست, بال و گردن مرغ نخوريد!

کاروتنوئيد چه هستند؟ هر آنچه بايد در مورد کاروتنوئيدها بدانيد

کاهش چربي شکم با مصرف برخي مواد غذايي خاص در شب!

اينکه مي گويند لبنيات استخوان ها را قوي مي کند، چقدر صحت دارد؟

مصرف باقالي چه مزيت هايي دارد؟

خاصيت خرمالو براي پوست و مو

خوردن کباب ترکي مضر است! چرا؟

غذاهاي دير هضم و غذاهاي زود هضم کدامند؟ و هرکدام براي کدام افراد مفيدند؟

گريپ فروت چگونه شما را لاغر مي کند؟

پيشگيري از سرماخوردگي با يک معجون تقويت کننده سيستم ايمني بدن

کالري و پروتئين قسمت هاي مختلف مرغ

5 علائم کمبود فيبر که به شما اخطار مي دهند!

کاهش مصرف نمک به کمک اين رژيم غذايي!

جلوگيري از بيماري هاي قلبي با پنير!

چه گوشتي بخوريم:گوشت کم چرب يا گوشت پر چرب؟؟

هر آنچه بايد در مورد خواص جوانه گندم بدانيد

ريفلاکس بيشتر در کمين افراد چاق است!

قرار دادن پياز خام داخل جوراب براي درمان سرماخوردگي مفيد است؟

خواص زنجبيل؛ صبح ها با معده خالي آب زنجبيل بخوريد

براي سوزاندن کالري دو تکه پيتزا بايد چقدر ورزش کنيم؟

چرا چربي شکم من آب نمي شود؟

در زمان سرماخوردگي خوردن ميوه، غذا و دمنوش ترش ممنوع!

تند غذا خوردن چه خطراتي دارد؟

علت نفخ زياد شما يکي از اين خوراکي هاي نفخ دار است, چک کنيد

منابع کدام ويتامين بيشترين تاثير را در تقويت ميل جنسي دارد؟

خواص کدو حلوايي که شما را به خوردنش ترغيب مي کند!

چربي هاي حيواني مفيد هستند يا مضر؟

آيا تزريق ويتامين B12 به کاهش وزن کمک مي کند؟

در رژيم غذايي ديابت هويچ را خام, پخته يا آب هويچ بخورند؟

مضرات جگر چيست؟ در هفته چقدر جگر بخوريم؟

مضرات جگر, در هفته چقدر جگر بخوريم؟

قند چاق کننده تر است يا چربي؟

با ميوه هايي که قند کمي دارند آشنا شويد

ترکيب الکل و نوشيدني هاي انرژي زا مي تواند مرگبار باشد!!

کدام ويتامين در بارداري زنان نابارور نقش پررنگي دارد؟

بهترين چاي ها براي بهبود سيستم ايمني و آرامش در پاييز

خواص آب هويج و سيب

متخصصان قلب و عروق اين 8 ماده غذايي را نمي خورند!

آب و عسل و 8 معجزه درماني آن براي بدن

اين خوراکي ها سديم اضافي بدن تان را خارج مي کنند!

مضرات نوشيدن قهوه با معده خالي!

تسکين درد, ورم و خشکي مفاصل بيماران آرتروز روماتوئيد با اين خوراکي ها

با نوشيدن چاي داغ خود را به يکي از کشنده ترين سرطان ها نزديک مي کنيد!

مصرف سالادهاي بسته بندي را متخصصان صنايع غذايي توصيه مي‌کنند؟

مواد غذايي تخمير شده و 10 فايده آنها براي بدن

بعد از زياده روي در مصرف شکر چه بايد خورد؟

پروبيوتيک و 7 نکته اي که قبل از مصرف پروبيوتيک بايد بدانيد

ادويه هايي که آنتي اکسيدان هاي طبيعي هستند

سالاد لبو, سالادي براي مبتلايان به کم خوني, يبوست و کبد چرب

پيشگيري از 4 مشکل گوارشي که اکثرا در سفر پيش مي آيند

علائم از دست دادن عضله به جاي چربي!!

تاثير مصرف غذاهاي تند بر فشار خون

اين خوراکي ها هضم بسيار آساني دارند

شکستگي استخوان داشتم براي جوش خوردن و ترميم استخوان چي بخورم؟

کره حيواني براي سلامتي شما مفيد است!!

بهترين منابع غذايي انواع ويتامين ها و مواد معدني

بهترين مواد غذايي براي انواع ويتامين ها و مواد معدني

کاهش وزن در فصول سرد سال با اين خوراکي ها

خوردن غذاهاي چرب با بدن شما چه مي کند؟

هرگز ماست را به همراه اين خوراکي ها نخوريد !!

چگونه تمايلم به خوراکي هاي شيرين را کنترل کنم؟

علت تمايل من به خوردن خوراکي هاي شور چيست؟

وقتي اسهال هستيم چي بايد بخوريم؟

بهترين سبزيجات براي کنترل قند خون ديابتي ها

افزايش قدرت بدني با اين 6 خوراکي, قبل و بعد از ورزش

علت نفخ شما شايد مصرف اين ميوه ها و سبزيجات باشد

خواص خرمالو و طرز تهيه خرمالو براي درمان هموروئيد , هموفيلي و...

کدام افراد حتما بايد صبح ها آب بنوشند؟

کاهو امکان ابتلا به ديابت نوع 2 را کاهش مي دهد!!

5 چربي تاييد شده توسط متخصصين براي داشتن پوستي شاداب

بستني چند کالري دارد؟ منبع خوبي براي کلسيم است؟

آيا روغن زيتون باعث چربي سوزي و لاغري مي شود؟

بعد از حذف لبنيات از رژيم غذايي تان اين 5 اتفاق در بدن تان رخ مي دهد

با اين نوشيدني صبحگاهي, تمام طول روز کالري بسوزانيد!!

کينوا چيست؟ کينوا از کجا بخرم؟

مصرف همزمان ماهي با اين خوراکي ها بسيار خطرناک است

براي کاهش وزن خوردن ميوه به جاي شام درست است؟

بعد از مسموميت غذايي بايد چه بخوريم؟

تاثيرات خوردن 2 هفته لبو براي يک ورزشکار

تغذيه مادران شيرده با 5 خوراکي مهم

چرا نبايد همه چربي ها را از رژيم غذايي خود حذف کنيم؟

پيشگيري از عوارض و اختلالات تيروئيد با اين 10 گياه

مصرف آب و ليموترش در صبح ناشتا را متوقف کنيد, خطرناک است!!

خواص خرما :روزانه 3 عدد خرما به مدت يک هفته بخوريد و ببينيد چه مي شود!

ميوه هاي نوبرانه نخريد!!

جايگزين هاي گياهي گوشت قرمز

بستني قيفي بخوريم؟

منابع منيزيم در اين 13 خوراکي

اين مواد غذايي باعث سنگ کليه مي شوند

10 روش براي خوردن پاستا بدون اين که افزايش وزن برايتان داشته باشد

غذاهاي ناسازگاري که نبايد با هم خورده شوند!!

آيا رگه هاي سفيد گوجه فرنگي مضر هستند؟

بيش از حد قند و شکر مي خوريد اگر اين علائم هشدار دهنده را داريد!

درمان سرماخوردگي و آنفولانزا با اين برنامه هاي غذايي روزانه

درمان سوزش سر دل با جوش شيرين

9 باور غلط درباره پروتئين که بايد فراموش کنيد

خواص موزهاي کاملا رسيده يا سياه شده

درمان معده درد با 11 دستور موثر طب سنتي

سوء تغذيه چيست؟ علائم و عوامل آن, شايد شما هم مبتلا باشيد!

از بين بردن چربي شکم با 5 ادويه تند و تيز

مصرف سرکه سيب براي چه کساني ممنوع است؟

ويتامين C در اين 12 خوراکي بيشتر از پرتقال وجود دارد!!

کيم کارداشيان براي حفظ تناسب اندامش اين صبحانه را مي خورد

موثرترين روش براي مصرف زردچوبه استفاده آن به شکل چاي است

عوارض مصرف محصولات تراريخته

رژيم غذايي مديترانه اي چگونه از مغز شما محافظت مي کند؟

منابع پلي فنل اين خوراکي ها هستند

علائم خطرناک کمبود ويتامين در بدن

برنج قهوه اي بخوريم يا برنج سفيد؟ کدام بهتر است؟

علت افسردگي و خلق و خوي بد شما رزيم غذايي بي ارزش تان است؟

زمان هايي که مي توانيد مصرف نمک را افزايش دهيد

کاهش کلسترول بد با خوردن بادام !!

غذادرماني پيشگيري از بيماري توسط غذا است يا درمان بيماري‌ها با غذا؟

کدام قهوه راحت تر هضم مي شود؟ لايت light يا دارک dark؟

سوشي و انگل هايي که با خوردن آن دچارشان مي شويم

چاقي چقدر ژنتيک‌ است؟

خوراکي‌هاي محبوب پاييزي را بشناسيد

آب آلوئه ورا و خواص و مضرات نوشيدن آن براي سلامتي

راهنماي خريد ماهي و ديگر غذاهاي دريايي

رژيم غذايي يک روزه براي جبران پرخوري در تعطيلات

از دلايل اضافه وزن کودکتان آگاه شويد

رفع خستگي مزمن با رعايت اين بخور و نخورها

منيزيم و اثر آن در جلوگيري از زوال عقل

به بيماري IBS مبتلا هستيد؟ از خوردن اين 12 خوراکي اجتناب کنيد