آخرین اخبار

تغذيه

شير خشک براي کودک چه عوارضي دارد

شيرخشک يکي از مواد غذايي است که بسياري از مادران براي نوزادان خود استفاده مي کنند اما شير خشک براي نوزاد عوارضي در پي دارد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

يبوست با اين غذاها بدتر مي شود

يبوست مشکلي است که گاهي واقعا طاقت فرسا و ناراحت کننده مي شود. تغذيه سالم يکي از مهم ترين راه ها براي رفع يبوست است. اين غذاها باعث تشديد يبوست مي شوند.

قبل و بعد از پياده روي چه بخوريم؟

پياده روي به عنوان يک ورزش ساده و موثر در نظر گرفته مي شود اما در عين حال تغذيه در زمان پياده روي اهميت زيادي دارد. آيا مي دانيد قبل و بعد از پياده روي چه چيزهايي بايد بخوريد؟

هسته زردآلو چه زماني باعث مرگ مي شود؟

خوردت هسته زردآلو خطرناک است و پيامدهاي ناخوشايندي در پي خواهد داشت. در اين مطلب به جزئيات بيشتري در اين باره اشاره مي شود.

تغذيه سالم در تابستان چگونه بايد باشد؟

تغذيه سالم در تابستان با توجه به تغيير آب و هوا اهميت زيادي دارد. در اين مطلب چند نکته مهم در مورد تغذيه سالم در تابستان بيان مي شود.

تضمين سلامت کبد با مصرف متعادل قهوه

مصرف قهوه به اندازه متعادل مي تواند فوايد زيادي براي بدن داشته باشد.. در مطالعه اي جديد مشخص شده مصرف قهوه مي تواند از بيماري هاي کبد پيشگيري کند.

تاثير نور آفتاب بر تخريب مواد غذايي چگونه است

تجزيه نوري به‌خصوص در مورد برخي ترکيبات غذايي از قبيل رنگدانه‌ها، چربي‌ها، پروتئين‌ها و ويتامين‌ها بيشتر محتمل است و سبب رنگ پريدگي، بد طعمي و افت ارزش تغذيه‌اي مي‌شود.

فوايد سويا براي پوست و مو

فوايد سويا براي پوست و مو زياد است که در اين مطلب به مهم ترين فوايد سويا اشاره مي کنيم.

بهترين جايگزين هاي طبيعي براي قند

چند شيرين کننده طبيعي در دسترس هستند که مي توانيد آنها را به جاي قند پالايش شده استفاده کرده و سلامت خود را در معرض خطر قرار ندهيد.

الکل با بدن چه مي کند؟

الکل و مشروبات الکلي علاوه بر کبد، تاثيراتي بر روي مغز و بدن دارند که شايد برخي از آنها را تاکنون نشنيده باشيد. در ادامه به مهم ترين تاثيرات الکل بر بدن اشاره مي شود.

تصفيه خون را با اين سبزي ها انجام دهيد

تصفيه خون امري ضروري است که به سلامت قلب و کبد کمک مي کند. در اين مطلب سبزي ها و گياهاني معرفي مي شوند که به تصفيه خون کمک مي کنند.

آبليمو سنتي يا کارخانه اي ، کداميک سالمتر است؟

آبليمو يکي از زعم دهنده ها يا چاشني هايي است که ما ايراني ها زياد استفاده مي کنيم، اما بايد توجه داشته باشيد که مصرف آبليموهاي سنتي خطراتي دارد که در اينجا به آنها اشاره مي کنيم.

براي چربي سوزي چربي بخوريد!!!

چربي هاي غذايي انرژي ما را تامين مي کنند، از اندام ها محافظت مي کنند، غشاي سلولي را حفظ مي کنند و به بدن در جذب و پردازش مواد مغذي کمک مي کنند.

خوراکي هايي که بايد با هم بخوريد تا بيمار نشويد

بعضي خوراکي ها و غذاها را بهتر است با هم بخوريد تا مزيت هاي آنها را به طور کامل دريافت کنيد. در اين مطلب به خوراکي هايي که بايد با هم خورده شوند اشاره مي کنيم.

عوارض کمبود منيزيم در بدن چيست؟

عوارض کمبود منيزيم را مي توان از کارهايي که منيزيم در بدن انجام مي دهد تشخيص داد. در ادامه به مهم ترين نقش هاي منيزيم اشاره مي کنيم.

کاهش وزن فوق العاده با تغييراتي ساده در رژيم غذايي

شايد کاهش وزن تک تک اين تغييرات جالب توجه نباشد ولي اگر همه موارد را در کنار هم رعايت کنيد مسلما نتيجه برايتان شگفت آور خواهد بود و بدون کوچکترين زحمتي به کاهش وزن خود سرعت مي بخشيد.

روغن درخت چاي جايگزيني مناسب براي آنتي بيوتيک

روغن درخت چاي داراي خواص زيادي است که يکي از آنها خاصيتي شبيه هب آنتي بيوتيک هاست. در ادامه به چند مسئله مهم در رابطه با اين خاصيت روغن درخت چاي اشاره مي کنيم.

بهترين رژيم غذايي براي ديابت

رژيم غذايي سالم و مناسب براي افراد مبتلا به ديابت بسيار مهم است. در اين مطلب چند نکته مهم در مورد رژيم مناسب بيماري ديابت بيان مي شود.

بهترين نوشيدني براي روزه داران مبتلا به سنگ کليه

در ماه مرضان تامين آب بدن اهميت زيادي دارد و انتخاب يک نوشيدني مناسب بسيار مهم است. در اين مطلب به نکاتي در مورد تغذيه مناسب ماه رمضان و بهترين نوشيدني در اين ماه اشاره مي شود.

خواص طالبي اين ميوه خوشمزه تابستاني

طالبي يکي از ميوه هاي خوشمزه و پرطرفدار در تابستان است که داراي خواص زيادي است. در ادامه به مهم ترين خواص طالبي اشاره مي کنيم.

بهترين و بدترين غذاها براي کبد

شناخت بهترين و بدترين غذاها براي کبد به شما کمک مي کند در انتخاب مواد غذايي خود دقت بيشتري داشته باشيد. در ادامه بهترين و بدترين غذاها براي کبد معرفي مي شوند.

منابع غذايي سرشار از يد

کمبود يد در بدن به جز ايجاد بيماري تيروئيد باعث ايجاد خستگي و افسردگي هم مي شود. استفاده از مواد غذايي که منبع يد هستند مي تواند از اين مشکل پيشگيري کند.

خواص چند سبزي و ادويه براي مغز و بدن

مغز و بدن ما براي سالم ماندن به تغذيه سالم و مناسب نياز دارند که در ادامه به چند گياه و ادويه موثر براي مغز اشاره مي کنيم.

اگر فشار خون بالا داريد از اين خوراکي ها اجتناب کنيد

با حذف مصرف مواد خوراکي که سديم بالايي دارند به راحتي مي توانيد فشار خون بالا را کنترل کنيد و يا شايد رعايت اين نکات باعث شود که ديگر نيازي به مصرف قرص هاي فشار خون نداشته باشيد.

خواص مارچوبه براي فشار خون

مارچوبه جزو منابع خوب براي دريافت پتاسيم است و هر نصف فنجان از آن حدودا 6 درصد از نياز روزانه بدن به پتاسيم را تامين مي‌کند.

لاغري با بهترين ترکيب صبحانه

بسياري از ما استفاده از ميوه‌ها و سبزي‌ها را، خصوصا در وعده صبحانه، جدي نمي‌گيريم. ميوه‌ها و سبزي‌ها بايد نيمي از هر وعده غذايي ما را به خودشان اختصاص بدهند.

مصرف سبوس خام براي سلامت مضر است

سبوس حتما بايد فرآوري و تخمير شود و سپس مورد مصرف انسان قرار گيرد.اگر سبوس خام مصرف شود حتما بايد نگران اين موضوع باشيم که حاوي آلاينده هايي است که به شدت بر سلامت مصرف کننده تاثير دارد.

غذاهاي مفيد و مضر براي تيروئيد

تيروئيد يکي از غدد بسيار مهم در بدن است که تغذيه ما بر روي اين غده تاثير زيادي مي گذارد که لازم است با غذاهاي مفيد و مضر براي تيروئيد آشنا شويد.

سبزيجات مناسب روزهاي گرم

سبزيجات مناسب روزهاي گرم را بشناسيد تا با بيشتر خوردن آنها در روزهاي گرم از بروز مشکلات مختلف پيشگيري کنيد.

پاکسازي کبد با فرمول غذايي ساده

پاکسازي کبد اهميت بالايي دارد که هر چند وقت يک بار بايد به آن توجه شود. بهترين راه براي پاکسازي کبد انتخاب يک رژيم غذايي سالم و مناسب است که در ادامه اين مورد را بيان مي کنيم.

علت عرق کردن زياد در هنگام غذا خوردن چيست؟

عرق کردن زياد علت هاي مختلفي مي تواند داشته باشد. گاهي غذايي که مي خوريد باعث عرق کردن زياد مي شود که در ادامه به غذاهايي تاثير گذار بر ميزان عرق کردن اشاره مي کنيم.

تعادل هورموني با مصرف قند به هم مي خورد

مصرف بيش از حد قند پالايش شده موجب سردرد، مشکلات گوارشي، علائم سندرم پيش از قاعدگي، گرفتگي هاي عضلاني، آکنه، مغز مه آلود و بسياري موارد ديگر مي شود.

چاق شدن سريع با اين دستورهاي غذايي خوشمزه

بسياري از لاغري ها را مي توان با رژيم غذايي مناسب رفع کرد اگر شما هم از لاغري زيادتان خسته شده ايد مي توانيد با مصرف شيک ها و اسموتي هايي که در ادامه آورده ايم خيلي زود به وزن متعادل برسيد.

تقويت سلامت روده با مصرف چاي سياه

چاي سياه به بهبود عملکرد روده کمک کرده از کاهش وزن حمايت مي کند و ممکن است از ديابت و چاقي نيز پيشگيري کند. به بيان ديگر، چاي سياه فوايدي قابل توجه را ارائه مي کند.

چرا شير سرد براي کودک مضر است؟

شير سرد براي کودکان مضر است. اين نوشيدني مفيد وقتي سرد به کودک خورانده مي شود باعث بروز مشکلاتي مي شود که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

مصرف بيش از حد ميوه ها چه مشکلاتي به وجود مي آورد؟

مصرف ميوه ها هميشه توصيه مي شود اما در مورد ميوه ها هم مصرف بيش از حد آنها مشکلاتي را در پي خواهد داشت که در ادامه به مهم ترين عوارض مصرف بيش از حد ميوه ها اشاره مي کنيم.

درمان يبوست براي هميشه با راه هاي طبيعي

اولين روش براي درمان يبوست تغيير سبک زندگي و استفاده از روش هاي طبيعي است هم کم هزينه هستند و هم ملايم تر عمل کرده و نتيجه آن ها دائمي خواهد بود.

سيب بهترين ميوه براي ديابتي هاست

مصرف سيب به دليل محتواي فيبر بالا و شاخص گليسمي پايين بهترين گزينه براي ميوه انتخابي ديابتي هاست و تاثير زيادي بر سطح قند خون و انسولين نخواهد داشت.

ماست هاي طعم دار از ديدگاه طب سنتي و تغذيه براي سلامت

ماست‌هاي طعم‌دار با مخلوطي ازپودرسبزي‌ها يا مارمالاد ميوه‌ها، در طعم‌هاي مختلفي مانند توت‌فرنگي، خيار، زغال‌اخته، شاه‌توت، تمشک يا هلو در بازار موجود است که بهتر است قبل از خريد نکاتي را در مورد آن ها بدانيد.

خطرناک ترين چربي براي سلامت را بشناسيد

بدن ما براي حفظ سلامت خود به چربي هاي غير اشباع نياز دارد در حالي که مصرف چربي هاي ترانس که در غذاهاي فراوري شده و سرخ کردني ها موجود است سلامت انسان را در معرض خطر قرار مي دهد.

بهترين روغن سرخ کردني کدام روغن است؟

بهترين روغن سرخ کردني روغني است که مقاومت بيشتري در مقابل حرارت و گرما داشته باشد. البته به طور کل سرخ کردن مواد غذايي توصيه نمي شود. در اين مطلب بهترين روغن هاي سرخ کردني معرفي مي شوند.

براي معده درد چه بخوريم؟

معده درد مشکلي است که حتما تاکنون به آن دچار شده ايد. مواد غذايي که مي خوريد بر روي تسکين معده درد تاثير زيادي دارد. در ادامه مواد خوراکي را معرفي مي کنيم که براي معده درد خوب هستند.

کالري سوزي براي کاهش وزن در طول روز با چند نکته مهم

کالري سوزي براي کاهش وزن ضروري است، اما کالري سوزي به راحتي انجام نمي شود و رعايت برخي نکات در اين زمينه به شما کمک مي کند. در ادامه به چند نکته مهم در مورد کالري سوزي اشاره مي کنيم.

هر آنچه بايد در مورد تغذيه ماه رمضان بدانيد

تغذيه ماه رمضان به دليل تغيير عادت هاي غذايي و شرايط روزه دار از اهميت خيلي بالايي برخوردار است که در ادامه به مهم ترين اصول تغذيه در ماه رمضان اشاره مي کنيم.

نشانه هاي کمبود ويتامين C

ويتامين C يکي از ضروري ترين ويتامين ها براي بدن محسوب مي شود که کمبود آن با نشانه هايي همراه است. در ادامه به مهم ترين نشانه هاي کمبود ويتامين C اشاره مي کنيم.

سبوس به چه شکل بايد مورد مصرف انسان قرار بگيرد؟

سبوس يکي از مهم ترين و موثرترين مواد غذايي مورد استفاده است که معمولا شکل و چگونگي استفاده از آن توسط مصرف کنندگان مورد پرسش قرار مي گيرد. در اين مطلب به چگونگي مصرف سبوس اشاره مي شود.

زولبيا و باميه در ماه رمضان نخوريد

زولبيا و باميه در ماه رمضان طرفداران زيادي دارد، اما اين دو خوراکي سرشار از قند است، آيا افرادي که روزه مي گيرند مي توانند زولبيا و باميه بخورند؟

خواص گلابي و آب گلابي چيست؟

گلابي ميوه پرفايده و خوشمزه اي است. در اين مطلب به خواص گلابي و آب گلابي اشاره مي شود تا به اين ترتيب به مصرف بيشتر گلابي تشويق شويد.

بهترين مواد غذايي براي پشت ميز نشين ها

سلامت و يک رژيم غذايي متعادل دست در دست يکديگر دارند. کارمندان و افراد پشت ميز نشين به دليل تحرک کمتري که دارند بايد توجه ويژه اي به رژيم غذايي خود داشته باشند.

چاي سبز براي چه افرادي مضر است ؟

مصرف بيش از حد چاي سبز باعث آسيب به کبد و پانکراس مي شود. ضمن اين که مصرف چاي سبز برخي بيماري ها را تشديد مي کند از اين رو افراد بايد مراقب ميزان مصرف چاي سبزشان باشند.

درمان کلسترول و فشار خون با کرفس + فوايد سلامت کرفت

پژوهشگران بر اين باورند که کرفس به کاهش فشار خون کمک مي کند زيرا به عنوان يک شل کننده عضلات عمل مي کند، به رگ هاي خوني اجازه انقباض و انبساط راحت‌تر را داده و جريان خون را بهبود مي بخشد.

کله پاچه و حليم براي سحري بخوريم يا نه؟

کله پاچه و حليم دو غذاي محبوب و خوشمزه در بين ايرانينا به ويژه براي ماه رمضان است. اما آيا خوردن اين دو غذا در ماه رمضان و با وجود روزه داري سالم است؟

براي کنترل فشار خون چه بخوريم؟

کنترل فشار خون اهميت بالايي دارد که يکي از مهم ترين عواملي که به کنترل فشار خون کمک مي کند غذايي است که مي خوريم.

سحري و افطاري چي بخوريم؟

سحري و افطاري دو وعده غذايي مهم در ماه رمضان هستند. انتخاب غذاي درست در اين دو وعده اهميت زيادي دارد که در ادامه به غذاهاي مناسب براي افطاري و سحري اشاره مي کنيم.

خواص دسر آلوئه ورا و طرز تهيه دسر آلوئه ورا

دسر آلوئه ورا يک دسر خوشمزه است که داراي خواص زيادي است. در اين مطلب به برخي از مهم ترين خواص اين دسر اشاره کرده و طرز تهيه آن را بيان مي کنيم.

رفلاکس معده با اين خوراکي ها تشديد مي شود

رفلاکس معده يک مشکل گوارشي است که با برخي خوراکي ها تشديد مي شود. در اين مطلب به خوراکي هاي تشديد کننده افلاکس معده اشاره مي کنيم.

تقويت حافظه کوتاه مدت با چند گام موثر

تقويت حافظه کوتاه مدت به روش هاي مختلفي امکانپدير است که در اينجا چند غذاي موثر براي تقويت حافظه کوتاه مدت معرفي مي کنيم.

پيشرفت سرطان را با رژيم غذايي مهار کنيد

در حالي که تغذيه مي‌تواند در سرعت و پيشرفت انواع سرطان‌ها در مبتلايان به آنها نيز نقش حياتي داشته باشد ولي کمتر از سوي پزشکان به آن توجه لازم مي‌شود.

فوايد باقالي

فوايد باقالي بسيار زياد است که دانستن اين فوايد شما را تشويق به مصرف بيشتر باقالي مي کند.

جگر مرغ و پوست مرغ بخوريم؟

گوشت مرغ در بين مردم مصرف زيادي دارد، اما سوالي که مطرح مي شود اين است که آيا جگر مرغ و پوست مرغ هم خواص گوشت مرغ را دارند؟

چطور براي ماه رمضان آماده شويم؟

ماه رمضان نزديک است و برخي افراد خود را براي اين ماه آماده مي کنند که در اين مطلب به چند نکته در رابطه با آماده شدن براي ماه رمضان اشاره مي کنيم.

خواص دلمه برگ مو + طرز تهيه دلمه برگ مو

دلمه برگ مو يکي از غذاهاي خوشمزه و پرطرفدار ايراني هاست که خواص زيادي هم دارد. در ادامه به مهم ترين خواص دلمه برگ مو اشاره مي کنيم.

ميوه هاي کم قند مناسب رژيم لاغري و ديابت

اگر تصميم به کاهش وزن داريد بلايد مراقب مصرف ميوه ها هم باشيد و سعي کنيد از ميوه هايي در رژيم غذاييتان استفاده کنيد که قند کمتري داشته باشند.

کاهش فشار خون با خوردن کفير

حتما مطالب زيادي در مورد خواص کفير براي سلامت خوانده ايد ولي اخيرا دانشمندان متوجه شده اند که مصرف کفير در کاهش خون هم موثر است.

مضرات روغن کانولا براي سلامت

روغن کانولا تبديل به يکي از پرکاربردترين روغن هاي صنايع غذايي و آشپزي ها شده است ولي اگر از مضرات آن آگاه باشيد شايد دور مصرف آن را خط بکشيد.

سبزي هايي که نبايد مصرفشان را کنار بگذاريد

سبزيجات يکي از منابع مهم تامين ويتامين ها و مواد معدني ضروري براي بدن هستند که مصرف به اندازه آن ها تاثير زيادي بر سلامت کلي بدن دارد.

خواص کاهو چيست؟

کاهو يکي از سبزيجاتي است که داراي خواص زيادي است. براي شناخت خواص کاهو حتما اين مطلب را بخوانيد.

شکلات تلخ چه تاثيري بر قوه بينايي مي گذارد؟

شکلات تلخ علاوه بر تاثيري که بر قلب دارد بر روي چشم ها و قدرت بينايي نيز تاثير دارد که در ادامه با جزئيات بيشتري به تاثير آن مي پردازيم.

درمان نفخ براي هميشه با رژيم غذايي ضد نفخ

يکي از علل نفخ دائمي مي تواند عدم تحمل دستگاه گوارش و عدم توانايي درست کربوهيدرات ها باشد. اگر علت نفخ شما مواد غذايي مصرفيتان باشد مي توانيد به راحتي با اين رژيم غذايي مشکلتان را حل کنيد.

اخبار خواندنی

کربوهيدرات هايي که چاقتان نمي کند

سرکه سيب اسهال را درمان مي کند؟ + درمان اسهال

براي بهبود متابوليسم اين ادويه را به قهوه اضافه کنيد

خوردن آبگوشت براي اين افراد ممنوع + خواص آبگوشت

اسيد اوريک خود را با اين غذاها کاهش دهيد

چرا بچه هاي ژاپني سالم ترند؟

پاکسازي بدن در بهار با توصيه هايي از طب سنتي

ميل به خوردن شيريني را با اين خوراکي ها سرکوب کنيد

فوايد زغال اخته براي سلامت

برگ بو معجزه اي در درمان بيماري ها

خواص گوجه سبز چيست و چه ويتامين هايي دارد؟

تقويت دستگاه گوارش با چند ويتامين ضروري

چاقي گلوتن چيست؟ + چند نکته مهم در مورد گلوتن

منابع پروتئين + ميزان پروتئين مورد نياز براي افراد مختلف

ميوه ها و سبزيجات بهاري کدامشان بيشتر ارزش استفاده را دارند؟

بدترين گزينه هاي غذايي براي صبحانه

بيماري آسم را با اين خوراکي ها کنترل کنيد

نشانه هاي کمبود پتاسيم در بدن چيست؟

سم زدايي ميوه ها و سبزي ها با جوش شيرين

ارتباط بين اوتيسم و کمبود ويتامين D مادران کشف شد

کاهش وزن با اين روش غلط امکان پذير نيست

دمنوش هاي خواب آوري که مشکل بي خوابيتان را حل مي کنند

جلوگيري از پيري زودرس با اين آبميوه هاي سرشار از آنتي اکسيدان

کم کالري ترين ميان وعده ها براي رسيدن به وزن ايده آل

خواص سرکه سيب + يکي از ضررهاي سرکه سيب که نمي دانستيد

سم زدايي کبد و کاهش وزن با چند خوراکي ساده

رژيم غذايي سالم هم عوارضي دارد که تاکنون کسي به شما نگفته

خواص شير نارگيل و تاثير آن بر درمان سنگ کليه

فوايد کلم بروکلي براي قلب و عروق

ويتامين b در چه چيزهايي وجود دارد؟ منابع انواع ويتامين b

سبزي هاي فصل بهار و خواص آنها

روغن دنبه مفيد است؟ + چه ميزان روغن دنبه بخوريم؟

افزايش متابوليسم بدن با چند غذاي مفيد

آيا کاهش وزن با پاستا واقعا امکان پذير است؟

آنتي اکسيدان ها چطور باعث سلامت ما مي شوند

نشانه هاي مصرف نکردن ميوه و سبزي به اندازه کافي

لاغري با سرکه سيب تنها در يک هفته + فوايد سرکه سيب

بهبود گردش خون با اين ويتامين ها

ريحان بنفش چه خواصي دارد؟

ويتامين ها و منابع مختلف آنها در مواد غذايي

خواص آويشن + چه کساني نبايد آويشن بخورند؟

پيشگيري از چاقي سرطان و بيماري قلبي با اين غذاهاي قليايي

نکات تغذيه اي که در سفر بايد رعايت کنيد

خواص آب زنجبيل وقتي با معده خالي مصرف مي شود فوق العاده است

نمک خوب است يا بد؟ روزانه چقدر نمک بايد استفاده کنيد

کاهش وزن با افزايش احساس سيري

چگونه پلاکت خون را بالا ببريم؟

کاهش گرفتگي عضلات با اين ويتامين ها و مواد معدني

دير شام خوردن چه عوارضي دارد؟

خواص خيار و طرز تهيه نوشيدني خيار

خواص آجيل ها از ديدگاه طب سنتي

تغذيه سالم در تعطيلات نوروز چگونه است؟

قدرت ميوه ها و سبزيجات بنفش رنگ

درمان حالت تهوع در سفر با خوراکي هاي موثر

حقايقي درباره عسل

خواص سبزيجات قرمز رنگ براي بدن

کالري آجيل ها: کدام آجيل کمترين کالري را دارد

گياهخواري و باورهاي غلطي که بايد فراموش کنيد

زياده روي در مصرف چاي باعث اين بيماري هاي مي شود

کاهش کلسترول و تري گليسريد در آشپزخانه

پيشگيري از چاقي در نوروز با اين 7 روش

چگونه قند خون را با جوانه ها پايين بياوريم؟

خواص سيب و سنجد سفره هفت سين را بدانيد

پيشگيري از اضافه وزن در نوروز با اين نکات مهم

پاکسازي بدن در نوروز با شربت سکنجبين

چاي سفيد و خواص آن را بشناسيد

7 ماده مغذي و مهم که ممکن است در رژيم غذايي شما نباشد

علت زيبايي و جواني پوست زنان ژاپني + اهميت مصرف ويتامين K

درمان ديابت نوع 2 با رژيم پر فيبر

هفت سين خود را بخوريد

ابتلا به پارکينسون با مصرف بيش از حد کلسيم افزايش ميابد

کاهش اشتها با مصرف اين ويتامين ها و مواد معدني

پاکسازي کبد با يک نوشيدني ساده و مغذي

خطرات مصرف زياد زردچوبه

خاصيت گريپ فروت براي سلامت بدن

خواص گوشت بوقلمون + هر کس چه مقدار گوشت بوقلمون بخورد؟

بعد از استفراغ چه بخوريم و چه نخوريم؟

براي چاق شدن چي بخوريم؟ چاق کننده هاي طبيعي و سالم

کاهش چربي شکم با روغن کانولا + خواص روغن کانولا

کاهش وزن با اين 10 عادت سالم شبانه

بهبود گردش خون با بعضي غذاها و خوراکي ها

خواص بادرنجبويه + منع مصرف براي فشار خوني ها

درمان رفلاکس معده با رژيم مديترانه اي

خواص پاپ کورن : منبع آنتي اکسيدان و آهن پاپ کورن بيشتر بخوريد

آجيل بخوريد تا به سرطان مبتلا نشويد

خواص دانه هندوانه + دانه هندوانه منبع بي نظيري از پروتئين

رژيم غذايي عجيب و چاق کننده ترامپ

خوردن شکلات زياد در ايام عيد چه عواقبي دارد؟

پنير چاق کننده است؟ + خواص پنير

درمان سردرد با اين خوراکي ها

رژيم غذايي مگان مارکل که باعث خوش اندامي او شده چيست؟

لاغري با اين غذاها سخت مي شود

خواص پسته و ميزان مصرف روزانه پسته

قهوه را با اين خوراکي ها بخوريد تا موثرتر باشد

خواص آب جو

خطرات جبران ناپذير مصرف عسل براي نوزاد

7 غذا که هر متخصص تغذيه در يخچال خود دارد

فوايد ترب سفيد

فوايد سبوس گندم براي سلامت بدن

کباب خوردن چه خطراتي براي سلامت دارد؟ هشدار براي کباب خورها

خواص فندق براي سلامت بدن

چي بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟

غذاهاي دوايي و دواي غذايي در طب سنتي چيست؟

فوايد اسطوخودوس و خواص روغن اسطوخودوس براي مو

رژيم گرفتن و باورهاي اشتباه مربوط به آن

براي پاکسازي کبد چاي سبز مصرف کنيد

بهترين مسکن ها در آشپزخانه شما

براي کاهش فشار خون چه بخوريم + طرز تهيه اسموتي و سالاد

درمان سردرد با سرکه سيب

رژيم غذايي براي لاغري از نظر متخصصين تغذيه چگونه است؟

چاقي با مصرف غذاهاي تخليه کننده انرژي

چاي کوهي چيست؟ + خواص چاي کوهي

لبنيات سنتي سالم ترند يا صنعتي

چربي هاي مفيد براي سلامت را بشناسيد

قهوه سرد براي قلب ضرر دارد + خواص قهوه از ديدگاه طب سنتي

قبل از ورزش چه بخوريم؟ بهترين ميان وعده قبل از تمرين

عسل خام چيست و چه تفاوتي با عسل معمولي دارد؟

بادام سرد است يا گرم ؟ + طرز تهيه حلواي بادام

رقيق کننده خون طبيعي در اين مواد غذايي

خواص قارچ گانودرما + قارچ گانودرما چيست؟

سرطان را با اسفناج سرکوب کنيد

پاکسازي کبد در صورت مشاهده اين نشانه ها

لاغري 7 کيلويي با رژيم کاهو + طرز تهيه سالادي براي لاغري

آووکادو و هر آنچه بايد در مورد اين ميوه معجزه آسا بدانيد

تقويت سيستم ايمني بدن با غذاهايي که زمستان امسال بايد بيشتر بخوريد

عادت هاي غذايي سرطان زا را بشناسيد

کوچک کردن شکم با خوردن اين صبحانه قبل از ساعت 8

تشخيص کمبود ويتامين ها و مواد معدني از روي مو و صورت

خواص سبزي جعفري براي بدن

اگر بدانيد ژلاتين از چه ساخته شده شايد به آن لب نزنيد!

درمان سرفه با ترنجبين + خواص ترنجبين

چطور تا نوروز لاغر شويم؟

خاصيت ليمو ترش براي سلامت ، سرماخوردگي و آسم

پوست موز را به اين 6 دليل پزشکي بخوريد

لاغري با غذاها و دمنوش هاي چربي سوز امکان پذير است؟

حساسيت به انسولين را با اين خوراکي ها برطرف کنيد

مصرف قند در بارداري و افزايش خطر ابتلا به آسم در کودک

مقابله با آرتروز با صبحانه سرشار از فيبر و جو دوسر

خواص روغن کرچک براي خانم ها از زيبايي تا سلامت

لاغري سريع با رژيم 7-4-2 ، کاهش وزن 5 کيلويي در يک ماه

براي کاهش استرس اين دمنوش هاي گياهي را بخوريد + خواص دمنوش ها

درمان کمر درد با 10 عادت مناسب در روز

خواص انجير سياه تازه را بدانيد + طبع انجير سياه چيست؟

فوايد زعفران چيست؟ + طرز تهيه دمنوش زعفران

حقايقي جالب و عجيب در مورد ميوه ها وسبزي ها

براي رفع نفخ شکم اين سبزيجات را بخوريد

بعد از ترک سيگار چه بخوريم؟

درمان يبوست با گلقند + خواص گلقند

خواص شنبليله و تخم شنبليله که نمي دانستيد

ويتامين هاي ضروري براي سالمندان