آخرین اخبار

تغذيه

اسيد اوريک خود را با اين غذاها کاهش دهيد

اسيد اوريک يک عارضه خوني است که بالا رفتن آن پيامدهاي جدي در پي خواهد داشت. در اين مطلب به غذاهايي اشاره مي کنيم که به کاهش اسيد اوريک کمک مي کنند.

چرا بچه هاي ژاپني سالم ترند؟

کودکان ژاپني سالم ترين کودکان جهان محسوب مي شوند، اما علاوه بر تغذيه سالم چه عوامل ديگري به سلامت کودکان در اين کشور کمک مي کند؟

فوايد زغال اخته براي سلامت

زغال اخته با وجود داشتن ويتامين ها و مواد معدني و خاصيت آنتي اکسيداني و در نتيجه مزاياي سلامتي زيادي که دارد، ميوه اي ناشناخته در ايران است.

برگ بو معجزه اي در درمان بيماري ها

برگ بو يک گياه معجزه آسا براي درمان بيماري هاست. برگ بود در از بين بردن ديابت، فشار خون بالا، چربي بالا و درمان بي خوابي معجزه مي کند. اين خواص آن هم در ادويه اي که به فراموشي سپرده ايم.

تقويت دستگاه گوارش با چند ويتامين ضروري

تقويت دستگاه گوارش علاوه بر تغذيه سالم به ويتامين هايي هم نياز دارد که در ادامه به مهم ترين ويتامين ها براي تقويت دستگاه گوارش اشاره مي کنيم.

چاقي گلوتن چيست؟ + چند نکته مهم در مورد گلوتن

چاقي گلوتن چيست؟ اکثر مردم تصور مي کنند مصرف گلوتن باعث چاقي مي شود، اما اين تصور نادرست است. در ادامه به چند نکته مهم در رابطه با گلوتن اشاره مي کنيم.

بدترين گزينه هاي غذايي براي صبحانه

بدترين گزينه هاي غذايي براي صبحانه در اين مقاله معرفي مي شوند که در کمال تعجب برخي از اين گزينه ها بسيار محبوب و پر مصرف هستند.

بيماري آسم را با اين خوراکي ها کنترل کنيد

خستين خط دفاعي شما در برابر آسم يک رژيم غذايي سالم و متعادل است که از سلامت بدن حمايت مي کند. هرچه مواد غذايي تازه و با تراکم بالاي مواد مغذي مصرف کنيد مي توانيد کنترل بهتري روي بيماري خود داشته باشيد.

نشانه هاي کمبود پتاسيم در بدن چيست؟

پتاسيم يکي از مواد معدني مورد نياز بدن است که کمبود آن با نشانه هايي همراه است. در اين مطلب نشانه هاي کمبود پتاسيم بيان مي شوند.

سم زدايي ميوه ها و سبزي ها با جوش شيرين

اخيرا مطالعه اي نشان داده است که جوش شيرين اين محصول جادويي مي تواند تا 96 درصد از آفت کش هايي که روي ميوه ها و سبزيجات استفاده شده را از بين ببرد.

سم زدايي کبد و کاهش وزن با چند خوراکي ساده

سم زدايي کبد به سلامت جسم بسيار کمک کرده و در روند کاهش وزن نيز موثر است. خوراکي هايي که به سم زدايي کبد کمک مي کنند در اين مطلب معرفي مي شوند.

فوايد کلم بروکلي براي قلب و عروق

کلم بروکلي يکي از سبزيجات پرطرفدار است که دانستن خواص آن شما را به مصرف بيشتر آن تشويق مي کند.

سبزي هاي فصل بهار و خواص آنها

سبزي هاي فصل بهار خواصي دارند که آشنايي با اين خواص شما را تشويق به مصرف بيشتر اين سبزي ها در مواقع نياز خواهد کرد.

افزايش متابوليسم بدن با چند غذاي مفيد

افزايش متابوليسم بدن نه تنها به حفظ وزن متعادل کمک مي کند بلکه براي سلامت نيز مفيد است. غذاهايي که به افزايش متابوليسم بدن کمک مي کنند را بشناسيد.

آيا کاهش وزن با پاستا واقعا امکان پذير است؟

پاستا يکي از غذاهاي مورد علاقه خيلي هاست و با وجودي که سرشار از کربوهيدرات است ولي اگر در يک رژيم غذايي سالم مورد استفاده قرار بگيرد مي تواند به کاهش وزن کمک کند.

بهبود گردش خون با اين ويتامين ها

بهبود گردش خون بدن باعث بهبود سلامت کلي و پيشگيري از بيماري هاي قلبي عروقي و سکته خواهد شد.

ريحان بنفش چه خواصي دارد؟

ريحان بنفش يکي از سبزيجات معطر و خوشمزه است که خواص زيادي نيز دارد. بهتر است با خواص اين سبزي آشنا شويد.

ويتامين ها و منابع مختلف آنها در مواد غذايي

ويتامين ها از دسته مواد مهم و ضروري براي بدن است که منابع آنها در غذاهاي مختلف است. در اين مطلب به منابع غذايي ويتامين ها اشاره مي کنيم.

کاهش وزن با افزايش احساس سيري

رژيم غذايي و ورزش دو کليد اصلي براي کاهش وزن هستند. براي اين که احساس سيري را افزايش داده و مصرف کالريتان را کم تر کنيد بايد نکات زير را رعايت نماييد.

چگونه پلاکت خون را بالا ببريم؟

در صورتي که کاهش پلاکت خون در شما خفيف باشد مي توانيد با مصرف برخي مواد غذايي و خوراکي ها آن را درمان کنيد ولي اگر اين کاهش پلاکت شديد تر باشد در کنار رژيم غذايي به درمان هاي جدي تري نياز داريد.

کاهش گرفتگي عضلات با اين ويتامين ها و مواد معدني

اگر عضلاتتان به طور مرتب ميگيرند ممکن است دليلش کمبود ويتامين ها و مواد معدني باشد. گرفتگي عضلات مي تواند چند ثانيه يا چند دقيقه طول بکشد که معمولا بعد از ورزش يا استفاده بيش از حد از يک عضله بوجود مي آيند.

دير شام خوردن چه عوارضي دارد؟

دير شام خوردن و بلافاصله خوابيدن بعد از شام يکي از عادات بد اغلب ما ايراني هاست که براي بدن مضر بوده و باعث چاقي مي شود.

خواص خيار و طرز تهيه نوشيدني خيار

خيار داراي خواص زيادي است که مصرف آن به شکل نوشيدني يا اسموتي فوايد زيادي به بدن مي رساند. در اين مطلب چند نوشيدني و اسموتي را معرفي مي کنيم که ترکيب خيار و چند ميوه مختلف ديگر است.

خواص آجيل ها از ديدگاه طب سنتي

اجيل يکي از پر مصرف ترين خوراکي ها در ايام عيد است. هر يک از آجيل ها داراي خواص زيادي هستند که در اينجا به بيان خواص پر مصرف ترين آجيل ها مي پردازيم.

تغذيه سالم در تعطيلات نوروز چگونه است؟

تغذيه سالم يکي از مهم ترين مسائل در زندگي است، تغذيه سالم به ويژه در سفر اهميت بيشتري پيدا مي کند که به برخي از مهم ترين اصول تغذيه سالم در سفر اشاره مي کنيم.

قدرت ميوه ها و سبزيجات بنفش رنگ

ميوه ها و سبزيجات بنفش رنگ داراي يک ماده مغذي و مفيد هستند که قدرت فوق العاده به اين مواد غذايي بخشيده است. در ادامه با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

درمان حالت تهوع در سفر با خوراکي هاي موثر

درمان حالت تهوع در سفر يکي از بزرگترين چالش هايي است که بسياري از ما در مسافرت هاي خود با آن روبه رو مي شويم. مصرف چند خوراکي موثر به درمان حالت تهوع کمک مي کند.

حقايقي درباره عسل

عسل يک ماده خوراکي مفيد و پرطرفدار است که دانستن واقعيت هايي درباره اين ماده خوراکي به درست مصرف کردن آن کمک خواهد کرد.

خواص سبزيجات قرمز رنگ براي بدن

مصرف سبزيجات قرمز رنگ به کاهش خطر ابتلا به بيماري هايي نظير ديابت، پوکي استخوان و کلسترول بالا و تقويت سيستم ايمني بدن کمک مي کنند.

کالري آجيل ها: کدام آجيل کمترين کالري را دارد

آجيل ها سالم ترين مواد خوراکي هستند که با خيال راحت مي توانيد از آن ها در ژيم غذاييتان استفاده کنيد ولي نکته مهم اينجاست که بايد تا حد امکان آجيل ها را به صورت خام مصرف نماييد.

پيشگيري از چاقي در نوروز با اين 7 روش

اضافه وزن در نوروز يکي از معضلاتي است که به دليل تغيير در روند زندگي و رژيم غذايي ايجاد مي شود و براي پيشگيري از اضافه وزن در اين ايام بايد نکاتي را رعايت نماييد.

خواص سيب و سنجد سفره هفت سين را بدانيد

سيب و سنجد دو بخش جدا نشدني سفره هفت سين ايرانيان در عيد نوروز است و مسلما دو ميوه با خواص مفيد فراوان براي سلامت بدن.

پاکسازي بدن در نوروز با شربت سکنجبين

بهترين شربت براي پذيرايي از مهمان ها در ايام نوروز شربت سکنجبين است. اين معجون هزار خواص معروف طب سنتي ايراني مي تواند بدن را پاکسازي نمايد.

چاي سفيد و خواص آن را بشناسيد

چاي سفيد را مي شناسيد و با خواص آ آشنا هستيد؟ چاي سفيد نيز مانند چاي سبز خواص زيادي دارد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

هفت سين خود را بخوريد

هفت سين يک سنت زيبا در روزهاي سال نو است. مي دانيد هر يک از خوراکي هايي که روي سفره هفت سين مي گذاريد چه خواصي دارند؟

پاکسازي کبد با يک نوشيدني ساده و مغذي

پاکسازي کبد در اواخر زمستان و اوايل بهار بسيار مهم است. در اين مطلب براي پاکسازي کبد يک نوشيدني ساده معرفي مي شود.

خطرات مصرف زياد زردچوبه

زردچوبه اگر به اندازه و درست مصرف شود، خواص زيادي دارد، اما در کنار خواص آن مصرف بيش از حد آن خطراتي نيز در پي خواهد داشت.

خاصيت گريپ فروت براي سلامت بدن

گريپ فرت ميوه اي بسيار پرفايده است که يکي از مهم ترين خواص آن کنترل قند خون و تقويت سيستم ايمني است.

بعد از استفراغ چه بخوريم و چه نخوريم؟

بعد از استفراغ تمايلي به خوردن هيچ ماده خوراکي نداريد؟ اما بهتر است بدانيد خوردن برخي خوراکي ها به بهبود سريعتر کمک کرده و برخي ديگر شرايط را وخيم مي کنند.

براي چاق شدن چي بخوريم؟ چاق کننده هاي طبيعي و سالم

چاق شدن براي برخي افراد يک مسئله مهم است چرا که لاغري بيش از حد نيز خطرناک است و زيبايي زيادي هم ندارد. اما براي چاق شدن چه خوراکي هايي بخوريم که سلامت ما نيز به خطر نيفتد؟

کاهش وزن با اين 10 عادت سالم شبانه

عادت هاي سالم در شب بدون اين که متوجه شويد به سادگي مي توانند شما را در راه رسيدن به وزن ايده آلتان ياري دهند.

بهبود گردش خون با بعضي غذاها و خوراکي ها

بهترين روش براي بهبود گردش خون و پيشگيري از بيماري هاي قلبي استفاده از يک رژيم غذايي سالم و متعادل است که حاوي مقدار زيادي ميوه و سبزيجات متنوع باشد.

درمان رفلاکس معده با رژيم مديترانه اي

شايد رژيم مديترانه اي بهتر بتواند ترش کردن و رفلاکس معده شما را درمان کند. تحقيقات جديد نشان مي دهد که در درمان رفلاکس معده، خوراکي ها بهتر از دارو عمل مي کنند.

آجيل بخوريد تا به سرطان مبتلا نشويد

آجيل خوردن در عيد رواج زيادي پيدا مي کند. در اينجا به خواص خوردن آجيل و تاثير آنها بر پيشگيري از سرطان اشاره مي شود.

رژيم غذايي عجيب و چاق کننده ترامپ

رژيم غذايي ترامپ يکي از ناسالم ترين رژيم هاي غذايي است که اخيرا سعي در تغيير آن دارد. در اين مطلب به رژيم غذايي ناسالم ترامپ اشاره مي شود.

خوردن شکلات زياد در ايام عيد چه عواقبي دارد؟

خوردن شکلات در ايام عيد در بين مردم بسيار رايج مي شود، اما شکلات در کنار مزيت هايي که براي بدن دارد، زياده روي در مصرف آن عوارضي نيز در پي خواهد داشت.

پنير چاق کننده است؟ + خواص پنير

پنير يکي از محصولات لبني پرطرفدار است که گاهي تصور مي شود مصرف آن باعث چاقي مي شود. در ادامه به خواص پنير اشاره مي کنيم.

درمان سردرد با اين خوراکي ها

درمان هاي جايگزين مثل رژيم غذايي مناسب و تغيير سبک زندگي تاثير زيادي در تسکين سردرد دارد.

لاغري با اين غذاها سخت مي شود

لاغري يکي مهم تررين مسائلي است که امروزه بسياري از مردم به دنبال آن هستند، چرا که چاقي و اضافه وزن شيوع زيادي پيدا کرده است. در اين مقاله به غذاهايي اشاره مي کنيم که لاغري با آنها بسيار سخت خواهد شد.

خواص پسته و ميزان مصرف روزانه پسته

پسته يکي از آجيل هاي محبوب و خوشمزه است که علاوه بر خوشمزگي داراي خواص زيادي نيز براي سلامت است. در ادامه به مهم ترين خواص پسته اشاره مي شود.

قهوه را با اين خوراکي ها بخوريد تا موثرتر باشد

قهوه يک نوشيدني موثر و پرطرفدار است که در ميزان و چگونگي مصرف آن بايد دقت زيادي کرد تا بيشترين تاثير را از آن گرفت. در اين مقاله خوراکي هايي معرفي مي شوند که تاثير قهوه را تقويت مي کنند.

خواص آب جو

آب جو يک نوشيدني بدون الکل است که فرايند تخمير را نمي گذراند و فوايد زيادي براي بدن و سلامت دارد. در اين جا به مهم ترين خواص آب جو اشاره مي شود.

7 غذا که هر متخصص تغذيه در يخچال خود دارد

تغذيه سالم يکي از مهم ترين اصول سالم ماندن جسمي و روحي است. در اين مقاله 7 غذا که هر متخصص تغذيه خوردن آن را سفارش مي کند معرفي مي شوند.

فوايد ترب سفيد

ترب سفيد يکي از سبزيجاتي است که داراي خواص زيادي است. در اين مقاله به خواص ترب سفيد به طور کامل اشاره مي کنيم.

فوايد سبوس گندم براي سلامت بدن

سبوس گندم و جو مواد مغذي زيادي در خود دارد اما ما تمام سبوس مربوط به گندم و جو را دور مي ريزيم. در اين مقاله به مهم ترين خواص سبوس اشاره مي کنيم.

خواص فندق براي سلامت بدن

فندق يکي از مغزهايي است که با نزديک شدن به ايام سال نو بيش از قبل مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين مقاله به تمام خواص فندق اشاره مي شود.

چي بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟

پوکي استخوان و ضعيف شدن استخوان ها مشکل بسيار جدي است که با تغذيه سالم و مناسب قابل پيشگيري و درمان است. در اين مقاله به غذاهايي اشاره مي شود که به درمان پوکي استخوان ها و تقويت آنها کمک مي کنند.

غذاهاي دوايي و دواي غذايي در طب سنتي چيست؟

در طب سنتي هر يک از غذاها داراي خواص خاصي هستند که در زمان و شرايط خاص بايد مصرف شوند. در اين مقاله به تفاوت غذاي دوايي و دواي غذايي اشاره مي شود.

فوايد اسطوخودوس و خواص روغن اسطوخودوس براي مو

گياه اسطوخودوس يک يک گياه پر فايده براي سلامت محسوب مي شود که روغن آن نيز فوايد زيادي براي بدن و مو دارد. در ادامه به مهم ترين خواص روغن اسطوخودوس اشاره مي کنيم.

اخبار خواندنی

رژيم گرفتن و باورهاي اشتباه مربوط به آن

براي پاکسازي کبد چاي سبز مصرف کنيد

بهترين مسکن ها در آشپزخانه شما

براي کاهش فشار خون چه بخوريم + طرز تهيه اسموتي و سالاد

درمان سردرد با سرکه سيب

رژيم غذايي براي لاغري از نظر متخصصين تغذيه چگونه است؟

چاقي با مصرف غذاهاي تخليه کننده انرژي

چاي کوهي چيست؟ + خواص چاي کوهي

لبنيات سنتي سالم ترند يا صنعتي

چربي هاي مفيد براي سلامت را بشناسيد

قهوه سرد براي قلب ضرر دارد + خواص قهوه از ديدگاه طب سنتي

قبل از ورزش چه بخوريم؟ بهترين ميان وعده قبل از تمرين

عسل خام چيست و چه تفاوتي با عسل معمولي دارد؟

بادام سرد است يا گرم ؟ + طرز تهيه حلواي بادام

رقيق کننده خون طبيعي در اين مواد غذايي

خواص قارچ گانودرما + قارچ گانودرما چيست؟

سرطان را با اسفناج سرکوب کنيد

پاکسازي کبد در صورت مشاهده اين نشانه ها

لاغري 7 کيلويي با رژيم کاهو + طرز تهيه سالادي براي لاغري

آووکادو و هر آنچه بايد در مورد اين ميوه معجزه آسا بدانيد

تقويت سيستم ايمني بدن با غذاهايي که زمستان امسال بايد بيشتر بخوريد

عادت هاي غذايي سرطان زا را بشناسيد

کوچک کردن شکم با خوردن اين صبحانه قبل از ساعت 8

تشخيص کمبود ويتامين ها و مواد معدني از روي مو و صورت

خواص سبزي جعفري براي بدن

اگر بدانيد ژلاتين از چه ساخته شده شايد به آن لب نزنيد!

درمان سرفه با ترنجبين + خواص ترنجبين

چطور تا نوروز لاغر شويم؟

خاصيت ليمو ترش براي سلامت ، سرماخوردگي و آسم

پوست موز را به اين 6 دليل پزشکي بخوريد

لاغري با غذاها و دمنوش هاي چربي سوز امکان پذير است؟

حساسيت به انسولين را با اين خوراکي ها برطرف کنيد

مصرف قند در بارداري و افزايش خطر ابتلا به آسم در کودک

مقابله با آرتروز با صبحانه سرشار از فيبر و جو دوسر

خواص روغن کرچک براي خانم ها از زيبايي تا سلامت

لاغري سريع با رژيم 7-4-2 ، کاهش وزن 5 کيلويي در يک ماه

براي کاهش استرس اين دمنوش هاي گياهي را بخوريد + خواص دمنوش ها

درمان کمر درد با 10 عادت مناسب در روز

خواص انجير سياه تازه را بدانيد + طبع انجير سياه چيست؟

فوايد زعفران چيست؟ + طرز تهيه دمنوش زعفران

حقايقي جالب و عجيب در مورد ميوه ها وسبزي ها

براي رفع نفخ شکم اين سبزيجات را بخوريد

بعد از ترک سيگار چه بخوريم؟

درمان يبوست با گلقند + خواص گلقند

خواص شنبليله و تخم شنبليله که نمي دانستيد

ويتامين هاي ضروري براي سالمندان

وقتي فست فود مي خوريم چه اتفاقي در بدن ما مي افتد؟

اين غذاها به رفع کم آبي بدن کمک مي کنند

نشانه هاي حساسيت به تخم مرغ و گندم چيست و چه دليلي دارد؟

خواص کنجد براي پوست و مو + روش مصرف کنجد و روغن کنجد

خرمالو سرد است يا گرم؟ + خواص خرمالو

وقتي نمک زياد مصرف مي کنيد حتما اين کارها را انجام دهيد

دمنوش لاغري افسنطين + ديگر خواص افسنطين

بهترين و بدترين نوشيدني ها

خواص خردل ، پودر خردل و روغن خردل

کبد چرب در کودکان با خوردن اين خوراکي ها

چقدر سالاد بخوريم که مغزمان جوان بماند؟

فوايد خوردن شير شکلات بعد از ورزش + طرز تهيه شير شکلات سالم

فوايد شلغم در تقويت قواي جنسي + طرز تهيه ترشي شلغم

پنير براي صبحانه بهتر است يا شام؟

شير را با چي بخوريم بهتر است؟ + بهترين زمان خوردن شير

خواص روغن نارگيل براي سلامت

مواد غذايي که هضم آنها براي دستگاه گوارش دردسر ساز است

لاغري با خاکشير و ديگر خواص خاکشير

چرا گاز معده بدبو مي شود؟

خواص چاي ترش چيست و چه کساني نبايد چاي ترش بخورند؟

خواص کافور را بشاسيد

يک صبحانه سالم و کامل از نظر متخصصين تغذيه چيست؟

گوشت چه بخوريم تا سالم تر باشيم؟ + خواص گوشت ها

تاثير زنجبيل بر قاعدگي چيست؟

خواص ماست پروبيوتيک ، ماست پروبيوتيک را به اين دلايل بخوريد

براي سرماخوردگي چي نخوريم؟!!

خواص ادويه هاي پرمصرف در غذاهاي ايراني را بدانيد

رژيم پروتئين و خطرات مصرف پروتئين زياد

خواص دمنوش زرشک + طرز تهيه دمنوش زرشک

غذايي به عنوان چربي سوز وجود ندارد! براي کاهش وزن چه بايد کرد؟

کالري تخمه آفتابگردان چقدر است؟

کنترل ديابت با رژيم غذايي

نشانه هاي يک روده ناسالم + روش هايي براي تقويت روده

نمک چه تاثيري بر قسمت هاي مخلتف بدن مي گذارد؟

تقويت دستگاه گوارش در زمستان باچاي زنجبيل و نعناع

خواص دمنوش پونه + چه کساني نبايد پونه مصرف کنند

منابع کلسيم در مواد غذايي ، اين گياهان بيشتر از شير کلسيم دارند

چند نکته در مورد تغذيه سالم در طب سنتي

خواص روغن سير و تاثير آن بر روي موها + طرز تهيه روغن سير

صبحانه چه بخوريم چه نخوريم؟

گوشت گاو عامل بروز اين بيماري ها، در مصرف گوشت گاو احتياط کنيد

تفاوت مصرف شير براي افراد سرد مزاج يا گرم مزاج

بهترين غذاهاي تخميري براي سلامت روده شما

مصرف زنجبيل براي اين افراد خطرناک است!!

کاهش وزن با مصرف ويتامين C چطور امکان پذير است؟

تاثيرات جادويي باميه بر روي ديابت ، ديابتي ها حتما بخوانيد

رژيم غذايي ضدالتهاب چرا برايمان مهم است؟ ما به شما مي گوييم

خواص خار مريم چيست و به درمان چه بيماريهايي کمک مي کند؟

تخم مرغ کامل يا سفيده تخم مرغ، کدام براي ورزشکاران مفيدتر است؟

6 نشانه حساسيت غذايي در بزرگسالان که بايد جدي گرفته شوند

اگر مشکل بي خوابي داريد اين عرق گياهي را بخوريد

آيا مي دانيد يکي از عوارض دير شام خوردن کاهش هورمون رشد است!!

رژيم گياهخواري براي سم زدايي بدن

اين ميوه ها قند زيادي دارند، احتياط کنيد + معرفي ميوه هايي با قند کم

خواص به ليمو و طرز تهيه دمنوش به ليمو + اين افراد به ليمو نخورند

روغن هسته انار چه خواصي دارد؟

صبح ها شير بخوريم يا آب پرتقال؟

بهترين خواص قهوه را بدانيد و قهوه بخوريد

بهترين و بدترين سالادها را بشناسيد

بهترين رژيم غذايي بعد از 30 سالگي را بشناسيد

چه کساني نبايد آويشن مصرف کنند؟

خواص پاچه گوسفند را بهتر بشناسيد

ميل به خوردن غذاهاي ناسالم نشانه کمبود کدام مواد معدني است؟

شب يلدا و چند نکته تغذيه اي که بايد رعايت کنيد

چه ادويه هايي براي زمستان مفيد است؟ + خواص ادويه ها

در مورد خواص ميوه به و تاثير آن بر رفلاکس معده بيشتر بدانيد

عوارض خوردن چند نوع غذا با هم + مضرات نوشيدن آب همراه غذا

پوست کيوي چه فايده اي دارد و چه کساني نبايد پوست کيوي بخورند؟

کدام نوع پياز براي سلامتي مفيدتر است و چرا؟

آيا پرتقال به کاهش علائم سرماخوردگي مانند سرفه و خلط کمک مي‌کند؟

درد مزمن بيماري هاي مختلف را بجاي مسکن با 8 خوراکي کاهش دهيد

فوايد خوردن نمک قبل و بعد از غذا

کربوهيدرات يا چربي، کداميک به قلب آسيب بيشتري مي رساند؟!

خواص انار، آيا انار براي ديابت مفيد است؟

پيشگيري و درمان سرماخوردگي و آنفولانزا با 8 مکمل موثر

براي جوان ماندن چه چيزهايي بخوريم؟

پوست, بال و گردن مرغ نخوريد!

کاروتنوئيد چه هستند؟ هر آنچه بايد در مورد کاروتنوئيدها بدانيد

کاهش چربي شکم با مصرف برخي مواد غذايي خاص در شب!

اينکه مي گويند لبنيات استخوان ها را قوي مي کند، چقدر صحت دارد؟

مصرف باقالي چه مزيت هايي دارد؟

خاصيت خرمالو براي پوست و مو

خوردن کباب ترکي مضر است! چرا؟

غذاهاي دير هضم و غذاهاي زود هضم کدامند؟ و هرکدام براي کدام افراد مفيدند؟

گريپ فروت چگونه شما را لاغر مي کند؟

پيشگيري از سرماخوردگي با يک معجون تقويت کننده سيستم ايمني بدن

کالري و پروتئين قسمت هاي مختلف مرغ

5 علائم کمبود فيبر که به شما اخطار مي دهند!

کاهش مصرف نمک به کمک اين رژيم غذايي!

جلوگيري از بيماري هاي قلبي با پنير!

چه گوشتي بخوريم:گوشت کم چرب يا گوشت پر چرب؟؟

هر آنچه بايد در مورد خواص جوانه گندم بدانيد

ريفلاکس بيشتر در کمين افراد چاق است!

قرار دادن پياز خام داخل جوراب براي درمان سرماخوردگي مفيد است؟

خواص زنجبيل؛ صبح ها با معده خالي آب زنجبيل بخوريد

براي سوزاندن کالري دو تکه پيتزا بايد چقدر ورزش کنيم؟

چرا چربي شکم من آب نمي شود؟

در زمان سرماخوردگي خوردن ميوه، غذا و دمنوش ترش ممنوع!

تند غذا خوردن چه خطراتي دارد؟

علت نفخ زياد شما يکي از اين خوراکي هاي نفخ دار است, چک کنيد

منابع کدام ويتامين بيشترين تاثير را در تقويت ميل جنسي دارد؟

خواص کدو حلوايي که شما را به خوردنش ترغيب مي کند!

چربي هاي حيواني مفيد هستند يا مضر؟

آيا تزريق ويتامين B12 به کاهش وزن کمک مي کند؟