آخرین اخبار

شادکامي و موفقيت

11 قانون اصلي فنگ شويي براي جذب عشق و پول

آيا مي دانستيد که دکوراسيون خانه روي حساب بانکي و عشق زندگي تان تاثير مي گذارد؟ اگر مي خواهيد پول و عشق را به زندگي خود جذب کنيد اين اصول فنگ شويي را در دکوراسيون منزل رعايت کنيد

15 روش ساده براي رهايي از افسردگي

هر کاري را که مي توانيد انجام بدهيد تا ذهنتان از ترس ها و نگراني هايش دور شود. مشغول نگه داشتن خودتان يک روش موثر براي غلبه بر افسردگي است.

10 روش تمدد اعصاب براي کاهش استرس

متخصصان مي گويند روابط اجتماعي به مغز شما کمک مي کند بهتر فکر کند و شما را تشويق کند که براي مسائلي که قبلا حل آنها غير ممکن مي نمود، راه حل مناسب پيدا کنيد. مطالعات نشان داده روابط فيزيکي مثل نوازش يا بغل کردن ، به کاهش فشار خون و استرس کمک مي کند.

با ديدن اين 7 نشانه به دوستي هاي خود پايان دهيد!!

در اين مقاله 7 نشانه‌ از يک دوستي نادرست را برايتان نوشته‌ايم. اگر اين موارد در رابطه شما با دوست مدرسه، دانشگاه يا همکارتان وجود دارد پيشنهاد مي‌کنيد هر چه سريع‌تر به اين دوستيِ مسموم پايان ببخشيد

چرا از غر زدن لذت مي بريم!!؟

ابراز دلخوري‌ها و خستگي‌ها به مقدار کم مانند مسکني براي استرس‌هاي‌تان عمل مي‌کند و در اين مطلب براي‌تان مي‌گوييم چرا معمولا غُر مي‌زنيم و بابت اين غر زدنها حس خوبي هم داريم

مديتيشن را چگونه در خانه تمرين کنيم؟

هر کسي مي تواند مديتيشن تمرين کند و خانه بهترين مکان براي اين کار است. در اين مقاله از تغييرات در فضاي خانه گرفته تا اصول مديتيشن ياد مي گيريم که چگونه در خانه مديتيشن کنيم

بگوييد چگونه مي خنديد تا شخصيت تان را به شما بگوييم!!

در اين مقاله و بر اساس نظرات چند روان شناس معروف، مدل هاي مختلف خنديدن و چيزي را که در خصوص شخصيت افراد بيان مي شود براي تان جمع آوري کرده ايم. بايد توجه کنيد که اين موارد ممکن است روي همه افراد صدق نکند

چرا زنان ايراني خودشان و بدن شان را دوست ندارند؟

جلوي آينه مي‌ايستد و خوب خودش را برانداز مي‌کند. چند دقيقه‌اي از سر يأس و نااميدي به حجم پوست و چربي جمع‌شده در دستش در آينه روبرو خيره مي‌شود و مي‌رود توي فکر؛ فکر عميق ... اين قصه هر روز خيلي از زن‌هاست

اعتماد ديگران را با اين جملات به دست آوريد

جملاتي در ادامه مطلب برايتان آورده ايم که با تکرارشان نه تنها اعتماد طرف مقابل را به دست خواهيد آوريد بلکه داشتن مکالمه اي مثبت و تاثيرگذار را تضمين خواهيد کرد

انرژي هاي منفي را با اين روشها از خانه تان دور کنيد!

گاهي وقت ها احساس مي کنيم فضاي خانه مان سنگين است. در اين مقاله مي خواهم تکنيک هايي به شما بياموزم تا چنين فضاهايي را در خانه خود خنثي کنيد و خود رنگ و بويي آرامش بخش به آن منتقل کنيد

چگونه عذرخواهي کنيم؟ همه آن چه درباره عذرخواهي بايد بدانيد

همه ما در زندگي به دلايل مختلف باعث رنجش اطرافيانمان شده ايم. عذرخواهي کردن، ابراز پشيماني از کار اشتباهي است که در حق کسي انجام داده ايم. هنري که اگر آن را به درستي انجام بدهيم مي توانيم تا اندازه ايي اشتباهمان را جبران کنيم. در اين مطلب نکات کليدي که در اين باره بايد بدانيد را گردآوري نموده ايم.

افسردگي پاييزي، با دلشوره و افسردگي پاييزي چه کنيم؟

پاييز فصل رنگ ها است و يکي از زيباترين فصل هاي خداوند است. اما در همين پاييز خوش آب و رنگ بسياري از افراد دچار افسردگي مي شوند. اگر شما هم دچار اين افسردگي مي شويد، با ما همراه شويد تا نکاتي را براي شما بگوييم

10 فرد سمي که بايد هر چه سريع تر از خودتان دور کنيد!!

«آدم‌هاي سمّي چه نشانه‌هاي دارند؟ از کجا بدانيد که با يک فرد سمّي معاشرت مي‌کنيد؟ و اگر اين طور است، بايدها و نبايدها در اين خصوص کدامند؟ سر و کار داشتن با افراد سمّي اجتناب‌ناپذير است

از بين بردن افکار منفي با 8 راه حل ساده!

مهار و سرکوب کردن افکار فايده اي ندارد بنابراين هشت شيوه رهايي از افکار منفي را برايتان مي گوييم. در مقاله اي که در American psychologist منتشر شده , دنيل وگنِر کارشناس سرکوب افکار , در مورد چند شيوه ممکن و موثر براي رها شدن از افکار منفي توضيح مي دهد

تست روانشناسي : چقدر به ديگران وابسته ايد؟

هر انساني در زندگي خود به فرد يا افرادي وابسته است. اين وابستگي ها همواره بايد کنترل شده باشد د رغير اين صورت هم براي خود فرد و هم براي شخص مقابل آزار دهنده خواهد شد. در اين مطلب تست روانشناسي که ميزان وابستگي شما را تعيين مي کند آورده ايم. با ما همراه باشيد!

مثبت انديش باشيد، تمريناتي براي کاهش بدبيني و حساسيت

اگر مايل هستيد در آرامش زندگي کنيد به شما توصيه مي کنيم که مثبت انديش باشيد و افکار منفي و بدبينانه را از خود دور کنيد. در اين صورت بر اساس قانون جذب انرژي هاي مثبت اطراف را دريافت خواهيد کرد و اتفاقات بهتري در انتظار شما خواهد بود

جملات ممنوعه اي که نبايد به 30 ساله ها بگوييد!

همه شما در مورد بحران سي سالگي حتما شنيده ايد. يک سري جملات هستند که هرگز نبايد با افراد 30 ساله بگوييد. در ادامه اين جمله هاي ممنوعه را به شما مي گوييم

چگونه با افسردگي بعد از سوگ مقابله کنيم؟

برخي افراد پس از مرگ عزيزان دچار افسردگي مي شوند. در اين بين وظيفه ي اطرافيان اين است که به فرد سوگوار کمک کنند تا به شرايط عادي زندگي خود بازگردد. راهکارهاي موثر در اين زمينه را گردآوري نموده ايم.

نگاهي روانشناسي به موفقيت تيمهاي غير مطرح در جام جهاني 2018

پرونده بيست و يکمين دوره مسابقات جام جهاني 2018 با حضور 32 تيم از مليت هاي گوناگون و فرهنگ هاي متفاوت با تمامي خاطرات تلخ، شيرين و گاهي عجيب، در حالي بسته شد که شگفتي هاي زيادي در آن رقم خورد.

مديتيشن واقعا چه فوايدي براي مغز و خلق و خو دارد؟

50 سال تحقيقات و مطالعات علمي با شواهد فراواني ثابت کرده که مديتيشن مي‌تواند با فوايدي که دارد زندگي ما را تغيير بدهد. در اين مطلب به شما مي‌گوييم عادت به مديتيشن و انجام منظم آن چگونه مي‌تواند عملکرد مغزتان را بهبود بدهد و خوش اخلاق‌تان کند.

13 راز موفقيت از نگاه جيم ران، فيلسوف کارآفرين

در اين مقاله شما را با رموز بهبود زندگي از نگاه جيم ران فيلسوف کارآفرين امريکايي آشنا مي کنيم. با رعايت اين اصول شما قادر خواهيد بود ناممکن را به ممکن تبديل نماييد.

علت دروغ گفتن چيست؟ بررسي انواع دروغ

يکي از عادات ناپسندي که ريشه ي بسياري از کارهاي ناپسند است و مي تواند به شخصيت اجتماعي افراد خدشه وارد کند، دروغ گفتن است. اما بايد ديد دليل اين که برخي افراد بيشتر دروغ مي گويند چيست؟

جملات مثبتي که از نان شب برايتان واجب تر است!

با انگيزه ماندن، آن هم وقتي بايد با چالش‌هاي زندگي مواجه شويد، کار بسيار مشکلي است. در ادامه با ما همراه باشيد تا 50 جمله انگيزشي را بيان کنيم که براي انجام هر کاري به شما انگيزه مي دهد.

تست روانشناسي، چقدر احساس تنهايي مي کنيد؟

بسياري از افراد با اين که دور و برشان شلوغ است اما هميشه احساس تنهايي مي کنند. اگر شما هم از اين دسته هستيد يا دور و برتان آدم هايي از اين دسته مي شناسيد، اين مطلب را بخوانيد.

موفقيت در کنکور با رعايت 6 اصل!! چند روز مانده به کنکور چگونه درس بخوانيم؟

روزهاي قبل کنکور بسيار مهم است و همه ي کنکوري ها تلاش مي کنند که بهترين شيوه براي مطالعه و برنامه ريزي را انتخاب کنند. در اين ميان خانواده ها هم نقش بسزايي در کاهش استرس کنکوري ها دارند. در اين مطلب مواردي که بايد روزهاي قبل از کنکور براي بازدهي بهتر رعايت شود را گردآوري نموده ايم.

شما جزو کدام گروه شخصيتي هستيد؟

طبق جديدترين تحقيقات، انسان ها در چهار دسته از لحاظ شخصيتي قرار مي گيرند. گروه هاي شخصيتي C ، B ، A و D . در ادامه نکاتي درباره هر کدام از اين گروه ها و بارزترين ويژگي هايشان خواهيد خواند.

اين عادت ها را تا قبل از 30 سالگي حتما ترک کنيد!!

با رسيدن به سن 30 سالگي بايد نگاهي به زندگي خودتان بيندازيد و چيزهايي که نياز به تغيير دارند را پيدا کنيد تا زندگي موفق تر و سالم تري داشته باشيد. از جمله عادت هايي که بايد در اين سن ترک کنيد موارد زير هستند.

افرادي با اين خصوصيات از لحاظ رواني بسيار قوي هستند!

شما هم ممکن است در اطرافيان تان کساني را بشناسيد که از لحاظ رواني افراد بسيار قوي اي هستند. آيا مي دانيد خصوصيت اين افراد چيست؟ با ما همراه شويد تا شما را با 13 خصويت اصلي اين افراد آشنا کنيم.

با اين روشها دوباره شادي را به زندگي تان برگردانيد!!

شما هم ممکن است برخي از روزها وقتي چشم هايتان را باز مي کنيد احساس کنيد چقدر غمگين هستيد. ما براي شما 6 گام پيشنهادي داريم تا اگر در چنين حالتي به سر مي‌بريد با کمک گرفتن از آنها دوباره شادي و نشاط را به زندگي خود بازگردانيد.

مديتيشن چيست؟ چگونه در خانه مديتيشن کنيم؟

مديتيشن يا مراقبه يکي از فنون و روش اي تسلط بر ذهن است. اگر شما هم استرس داريد، افسرده شده ايد، نمي توانيد ذهن تان را متمرکز و انرژي هاي منفي را از خود دور کنيد، در خانه تان مديتيشن کنيد. در اين مقاله روش هاي مديتيشن در خانه را به شما مي گوييم.

در ميهماني ها چطور کمتر خجالت بکشيم؟

اگر شما هم يکي از افرادي هستيد که در ميهماني ها احساس خجالت داريد، پس مطلب زير را بخوانيد تا نکات ساده‌اي را براي مقابله با ترس و خجالت خود در محيط‌هاي اجتماعي ياد بگيريد.

عادت بد داريد؟ با اين راه هاي ساده آن را ترک کنيد!

عادت‌هاي بد، زندگي را مختل کرده و مانع رسيدن به اهداف مي‌شوند، اين عادت‌ها سلامت جسم و روح را نيز به خطر مي‌اندازند و وقت و انرژي را تلف مي‌کنند. پس چرا رهايشان نمي‌کنيم؟ و از همه مهمتر، آيا راهي وجود دارد که از شر عادت‌هاي بد خلاص شويم؟

با افراد منفي باف چگونه برخورد کنيم؟

افراد منفي باف افرادي هستند که در اطراف هر کسي وجود دارند. اين افراد فقط ناله و شکايت مي کنند و انرژي منفي درون شان را به بقيه منقل مي کنند.

روش هاي بالا بردن اعتماد به نفس در دختران امروزي

اعتماد به نفس يکي از ويژگي هايي است که براي موفقيت به آن نياز داريد. در اين مقاله به روش هاي تقويت اعتماد به نفس مخصوص دختران جوان اشاره مي کنيم. با ما همراه شويد.

کاهش استرس با 8 روش ثابت شده و کاربردي

کسي که هميشه استرس دارد به سختي مي‌تواند از زندگي لذت ببرد. ممکن است نيمه شب از خواب بيدار شويد و ذهنتان درگير شود و ديگر خوابتان نبرد، دچار نوسانات خلق و خو شويد، سر درد بگيريد، مشکلات گوارشي پيدا کنيد، عضلاتتان دچار تنش شوند، دل درد بگيريد و .... در اين مطلب به راه‌هاي مقابله با استرس پرداخته‌ايم، با ما همراه باشيد.

4 روش اشتباه براي جلب توجه ديگران!

بيشتر افراد وقتي در جمعي حاضر مي شوند به دنبال جلب توجه هستند ولي در اين بين روشهاي غلطي براي اين کار وجود دارد که آنها را به شما مي گوييم.

7 باور غلط و رايج در مورد يادگيري زبان انگليسي

باورهاي غلط درباره هر چيزي فراوان است. مشکل اما وقتي است که تصورات غلط به هر دليلي رايج مي شوند. در اين مقاله، هشت باور نادرست و مشهور زبان آموزي را مرور مي کنيم.

4 کارآفرين موفق که با سرگرمي هاي شان ثروتمند شدند!

بيشتر ما در ساعت هايي از روز و هفته، زمان هايي داريم به نام اوقات فراغت که مي توانيم به تفريحات و علايق مان بپردازيم. چه اتفاقي مي افتد اگر شما بتوانيد سرگرمي هايتان را به يک کسب و کار تبديل کنيد؟

قدرت صدا و کلام تان را با اين روشها بالا ببريد

تحقيقات نشان مي‌دهد آدم‌هايي که با شما روبرو مي‌شوند در عرض چند ثانيه بعد از شنيدن صداي‌تان، قضاوت مي‌کنند که شما چقدر مورد اعتماد، مسلط و چيره دست هستيد.در اين مقاله به شما راه هايي براي اين که قدرت تاثيرگذاري صداي تان را بيشتر کنيد را به شما مي گوييم.

تست جالب روانشناسي : آيا من خوشگلم؟

شايد تستي وجود نداشته باشد كه همه جنبه‌هاي شخصيت شما را نشان دهد اما اين تست‌ها به شما مي‌گويند شما خودتان را چطور مي‌بينيد … به شما براي تبديل شدن به شخصيتي كه دوست داريد، توصيه‌هايي داريم.

اين جمله ها را هرگز در پيامک نگوييد!!

قبل از آن که پيغام تان را براي طرف مقابل ارسال کنيد، يک بار ديگر آن را بخوانيد. آيا طرف مقابل تان، مفهوم متني را که مي خواهيد ارسال کنيد، به درستي دريافت مي کند؟ در ادامه به چند مورد از رايج ترين آن ها اشاره کرده ايم.

رازهاي جذابيت در اولين برخورد با جنس مخالف!

اثري که همان اول بر طرف مي گذاريد تا آخر عمر يادش مي ماند. در حالت اغراق آميزش اين است که اين برخورد اول تعيين کننده نوع و ادامه يا عدم ادامه و شکل گيري رابطه خواهد بود. راه هاي جذاب شدن در اولين برخورد را به شما مي گوييم.

بدون داشتن احساس گناه، در برابر خواسته هاي ديگران بگوييد نه!

شايد شما هم جزو آن دسته از افراد باشيد که در گفتن نه به ديگران احساس گناه و عذاب وجدان داريد، اما نگران نباشيد، با خواندن مقاله زير مي توانيد بدون داشتن احساس گناه به ديگران نه بگوييد.

کنترل استرس و اضطراب با 3 روش موثر

زندگي با اضطراب و نگراني هرگز راحت نيست. اگر هم اکنون شما از اضطراب رنج مي بريد يا بارها پيش آمده که دچار اضطراب شويد، اين سه تکنيک کاهش اضطراب را حتما امتحان کنيد.

راه هاي رفع کسالت بعد از تعطيلات نوروز

تعطيلات 13 روزه نوروزي زندگي شما را از روال عادي خارج کرده است و شما هم ممکن است براي بازگشتن به محل کارتان احساس کسالت و بي حوصلگي داشته باشيد.

9 عادت بدي که هر چه سريع تر بايد ترک کنيد!!

در اينجا به تعدادي از عادت هاي رايجي مي پردازيم که بهتر است فراموش شان کنيم. اگر بعضي از اين عادت ها را داريد نگران نباشيد. تنها به خاطر داشته باشيد هر عادت بدي را مي توانيد با يک عادت خوب جايگزين کنيد.

چگونه از اعتياد به تلفن همراه خلاص شويم؟

با اينکه محدود کردن استفاده از تلفن همراه در عمل واقعاً کار آساني به نظر نمي رسد اما مي توانيد با يک ترفند ساده در مورد مقدار زماني که به چک کردن بي اختيار تلفن همراه خود مي گذرانيد هوشيارانه تر عمل کنيد. در ادامه با ما همراه شويد.

روش هايي جالب براي لذت بردن از ترافيک

اينجا سراغ پيشنهادها و خرده‌کارهايي رفتيم که مي‌شود به محض مواجهه با ترافيک آن‌ها را به کار بست و به جاي کلافه شدن از شرايط موجود از حداقل زمان‌هاي ازدست‌رفته حداکثر استفاده را کرد.

3 دروغ بزرگي که هر روز به خودمان مي گوييم!!

امروز مي خواهيم در مورد دروغ هايي صحبت کنيم که به خودمان مي گوييم. اين ها برخي از دروغ هاي رايجي هستند که ما به خودمان مي گوييم تا احساس بهتري در زمان حال خود داشته باشيم، و در عين حال آينده خود را نيز فدا مي کنيم.

کارهاي ساده و جالبي که در لحظه حال تان را خوب مي کند

شايد باورتان نشود که در زندگي حقيقي، با انجام چه کارهاي کوچکي براي خودتان مي‌توانيد روحيه‌تان را بالا ببريد و ‌حالتان را خوب کنيد؛ کارهايي به سادگي دوش‌گرفتن يا پوشيدن جوراب‌هاي کرکي.

روشهاي موفق افزايش صبر در زندگي

داشتن صبر يکي از رازهاي داشتن زندگي موفق و سرشار از شادي است. در اين مقاله به شما 6 راه براي افزايش صبر در زندگي تان پيشنهاد مي کنيم.

7 دروغ بزرگي که مانع خوشبختي ما مي‌شود

7 دروغي که در ادامه به آنها اشاره مي‌کنيم، شايد در لحظه حس خوبي به شما بدهند، اما در واقعيت به‌ضرر شما هستند و‌ در درازمدت به موانع شادي و خوشبختي شما تبديل خواهند شد.

سفر نوروزي تان را با اين نکته هاي ساده، لذت بخش کنيد

نوروز يکي از فرصت هاي براي داشتن يک سفر لذت بخش است. در ادامه مطلب امروز با چند توصيه مهم و ترفند‌هاي ساده‌اي آشنا خواهيد شد که انجام آن‌ها مي‌تواند يک خاطره خوب به يادماندني در ذهن شما باقي بگذارد.

توصيه هايي براي مقابله با استرس هاي نوروزي

بسياري از ما درباره آن چه سال جديد با خودش براي مان به همراه خواهد آورد، استرس داريم چون نمي دانيم بعد از آن که شور و حال لحظه تاريخي تحويل سال را پشت سر گذاشتيم، چه روزها، ساعات و لحظاتي را پيش رو خواهيم داشت و سال جديد واقعا چه ارمغاني براي ما به همراه خواهد آورد؟

زندگينامه استيون هاوکينگ

استيون هاوکينگ در 8 ژانويه سال 1942 در شهر آکسفورد انگلستان متولد و در 23 اسفند 1396 (14 مارس 2018 ميلادي) در سن 76 سالگي در خانه‌اش در کمبريج از دنيا رفت.

روز مادر با چند پيشنهاد جالب، مادرتان را سورپرايز کنيد

خيلي از ما به اين فکر مي‌کنيم که چگونه مادر‌ را شاد کنيم و يک روز به يادماندني و هيجان‌انگيز براي او رقم بزنيم؟ در ادامه مطلب امروز با چند راه‌کار ساده براي داشتن يک روز مادر عالي آشنا خواهيد شد.

کنترل خشم و عصبانيت با 10 ترفند

کنترل کردن خشم مي‌تواند يکي از کارهاي چالش‌ برانگيز در زندگي بسياري از افراد باشد. با اين‌حال، نکات راهنماي زيادي براي مديريت خشم وجود دارند که هم ساده هستند و هم کاربردي.اگر براي کنترل کردن خشم خودتان آماده هستيد، مي‌توانيد از ترفندهاي راهنماي زير کمک بگيريد.

آداب مهم کافي شاپ رفتن که هر دختر و پسري بايد بداند

کافي شاپ رفتن هم مانند هر رفتار ديگري، فرهنگ خودش را داراد. بنابراين حالا که فصل کافي شاپ بازي است، مي خواهيم درباره آن بيشتر بدانيم؛ از فرهنگ نشستن و گپ زدن در کافه تا طراحي و منوي کافي شاپ ها.

چرا زنان در رهبري از مردان موفق تر هستند؟

همواره بر سر برتري زنان و مردان بحث‌هايي وجود داشته است. مدافعان حقوق زنان مي گويند زنان در برخي امور خصوصاً در توانايي‌هاي مديريتي دست کم گرفته شده‌اند. در ادامه‌ مقاله، به توانايي‌هاي زنان اشاره مي کنيم و به شما مي گوييم چرا زنان در رهبري بهتر از مردان هستند؟

اصول دست دادن در ملاقات هاي کاري و دوستانه

امروزه هم دست دادن نشان‌دهنده‌ي تمايل افراد براي داشتن گفت‌وگويي امن و سودمند است. در ادامه با انواع مختلف دست دادن با ما همراه باشيد.

6 کليد اصلي براي رسيدن به موفقيت در زندگي که بايد بدانيد

ديده شده که بسياري از مردم تمام وقت‌شان را براي رسيدن به يک هدف صرف مي‌کنند و به ديگر هدف‌هاي ضروري زندگي کاري ندارند. براي رسيدن به يک هدف بزرگ ابتدا بايد آن هدف را به اهداف کوچکتر تقسيم کرد و به مرور زمان به تمامي اهداف که در اصل يک هدف بزرگ است، دست يافت.

5 جمله اي که هرگز نبايد به خودتان بگوييد

برخي از جملات منفي در زندگي وجود دارد که مي تواند تاثيرات بسيار بدي در زندگي تان داشتهباشد. اين 5 جمله را در اين مقاله به شما معرفي مي کنيم.

فروش تان را با اين روشها دو برابر کنيد

دو روش ابتدايي براي افزايش ميزان فروش وجود دارد: يا بايد بيشتر بفروشيد يا معامله هاي بزرگ تري انجام دهيد. بيشتر فروشندگان سعي مي کنند بيشتر بفروشند، اما موفق ترين فروشندگان آنهايي هستند که تلاش مي کنند با مشتريان بهتر و غول هاي صنعتشان کار کنند.

تست روانشناسي : چقدر اعتماد به نفس داريد؟

در زندگي روزمره تان چقدر اعتماد به نفس داريد؟ آيا هميشه حال خودتان را مي گيريد يا ديگران حال شما را آدم خودپسندي مي دانند؟ اين 24 سوال براي ارزيابي خودتان است.

مثبت انديشي با 7 روش ساده

مثبت انديشي يکي از رموز اصلي خوشبختي و دست پيدا کردن به موفقيت است که در علم روانشانسي هم ثابت شده است.

چگونه يک مرد شيک پوش و جذاب باشيم؟

نمي‌دانيد چه مدل لباس‌هايي به شما مي‌آيد و مشكل كجاست؟ پيشنهادات و نكات اين شماره ما را از دست ندهيد.

نکته هايي براي سحر خيزي در صبحهاي سرد زمستان

به نظر مي رسد بي رغبتي افراد براي صبح زود از خواب برخواستن به ويژه در فصل سرد سال يک مسئله جهاني است. در اين مقاله روشهايي را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند به سحر خيزي شما کمک کند.

روشهاي شاد بودن در زندگي هاي سخت امروزي!!

در اين مطلب مي خواهيم در خصوص روش هاي شادتر بودن صحبت کنيم. روش هايي که از نظر علمي نيز به اثبات رسيده اند و به ما کمک مي کنند تا ابر غم و غصه را از آسمان زندگي مان پس بزنيم.

تحليل جالب زبان بدن کي روش بعد از قرار گرفتن ايران در گروه مرگ

ايران در جام جهاني در گروه مرگ قرار گرقت. با توجه به جوک هايي که براي تيم ملي ايران به دليل قرار گرفتن در گروه مرگ ساخته شده، تحليل زبان بدن «کي روش»، مربي تيم ملي کشورمان گوياي خيلي چيزها درباره گروه مرگ خواهد بود.

کارهاي ممنوعه والدين جلوي کودکان!!

نرگس عبداللهي، کارشناس ارشد مشاوره و خانواده به 11 مورد از رفتارهايي که والدين بايد از انجام آنها در مقابل کودکان خودداري کنند، اشاره کرد.

چگونه مانند آهنربا ديگران را جذب کنيم؟

کاريزماتيک و توانايي در جذب ديگران يکي از مهم ترين مهارت هايي است که بايد بلد باشيد. اگر حس مي کنيد که کاريماتيک و دلربا نيستيد به شما پيشنهاد مي کنيم ترفندهاي زير را به کار ببنديد.

زبان بدن چيست و 12 نکته که در مورد آن بايد بدانيد

زبان بدن به انواع شکل‌هاي ارتباط غير کلامي يا رفتاري اشاره مي‌کند که يک فرد از طريق رفتارهاي فيزيکي خود، بدون آنکه صحبتي بکند با ديگران قادر است، ارتباط برقرار نمايد.

هنگام وقوع زلزله بهترين کار چيست؟

زلزله يکي از بدترين تجربياتي است که ممکن است براي هر کسي و در هر شرايطي اتفاق بيافتد. در اينجا به شما مي گوييم که اگر زلزله آمد بهتر کار چيست و کجا بايد برويد.

چگونه دقيقه نودي نباشيم؟!!

افراد به اصطلاح دقيقه نودي، افرادي هستند که روي زمان شان مديريت نداشته و کاري را به آنها محول مي کنيم دقيقا در زمان هاي آخر انجام مي دهند. در اين مقاله روشهايي را به شما مي گوييم که کمک تان مي کند تا يک آدم دقيقه نودي نباشيد.

گفتن اين جملات پس از 40 سالگي، ممنوع!

زماني که وارد دهه 40 سالگي زندگي مان مي شويم، احساس مي کنيم که دوران جواني خود را پشت سر گذاشته ايم، به همين دليل خود را از بسياري کارها محروم مي کنيم.

اخبار خواندنی

پستهاي اينستاگرام تان در مورد شخصيت شما چه مي گويد؟

چگونه به کسي که قصد خودکشي دارد کمک کنيم؟/به بهانه خودکشي هاي اخير

اعتياد به تلفن همراه و دنياي مجازي را چگونه از بين ببريم؟

چرا ما ايراني ها عادت به عذرخواهي نداريم؟؟؟

تحليل زبان بدن مسي و رونالدو در مراسم بهترينهاي سال فوتبال 2017

زنان کدام استانها از زندگي خانوادگي رضايت دارند؟

اين موارد را هرگز در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک نگذاريد!!

روشهاي عالي براي مقابله با احساسات منفي

10 کاري که افراد موفق قبل از خواب انجام مي دهند

زبان بدن و 10 نکته که بايد بدانيد

انجام اين کارها، شما را جذاب تر مي کند

فقط سه گام تا داشتن احساس خوشبختي فاصله داريد!

10 اشتباه در زندگي که جلوي شاد بودن تان را مي گيرد

اين 3 خصوصيت را هرگز نبايد داشته باشيد!!

دوست بد شما اين نشانه ها را دارد!!

دوست واقعي شما اين نشانه ها را دارد!!

بيوگرافي دارا خسروشاهي، مدير بزرگترين شرکت تاکسيراني آمريکا

نکته هايي که خانم ها براي دفاع از خودشان بايد بدانند!!

با همسر بهاره رهنما بيشتر آشنا شويد

در جمعه هاي دلگير چگونه حال مان را خوب کنيم؟

اين نشانه ها مي گويد بايد به دوستي تان پايان دهيد!!

بيوگرافي دکتر بهنام شکيبايي، استاد دانشگاه پنسيلوانياى آمريكا

راه هاي کنترل خشم، چگونه خشم را کنترل کنيم؟

8 روش براي شروع يک روز خوب

جلوگيري از اتلاف وقت با چند روش کاربردي

چگونه در مقابل خواسته هاي ديگران نه بگوييم؟

10 عادتي که براي شاد بودن بايد ترک شان کنيد!!

3 اشتباه که شما را بدون اعتماد به نفس نشان مي دهد

انسان هاي سمي اطرافتان را با اين روشها از زندگي تان دور کنيد

5 اصل روانشناسي براي يک زندگي راحت

مادلين وسترهات، دستيار 26 ساله ترامپ چقدر درآمد دارد؟

با مريم ميرزاخاني و 4 نابغه زن رياضي دنيا آشنا شويد

مي خواهم شاد باشم و شاد زندگي کنم!!

همه آنچه در مورد مريم ميرزاخاني نابغه ايراني رياضي مي خواهيد بدانيد

اصول زبان بدن براي تشخيص کلاهبرداران در ازدواج

توصيه هاي شنيدني رتبه يک کنکور 95 براي ساعات آخر کنکوري ها

با اين روش ها حرف تان را به کرسي بنشانيد

چگونه خوش اخلاق و خوش برخورد باشيم؟

کاهش استرس و اضطراب با چند روش خوراکي

چگونه مثل نابغه ها فکر کنيم؟

13 اشتباه که در 30 سالگي انجام مي دهيم

چگونه عذرخواهي کنيم؟

زبان بدن فروشنده حرفه اي چگونه است؟

اگر دنبال يک زندگي شاد هستيد اين موارد را کنار بگذاريد

اين ويژگي ها شما را چندش آور مي کند!!

استرس شب امتحان را با اين روشها از بين ببريد

10 کاري که شما را از چشم ديگران مي اندازد!!

شخص دروغگو را با اين 8 مورد شناسايي کنيد

زبان بدن سياستمداران چه تاثيري در انتخابات دارد؟

زبان بدن در مناظره هاي انتخابات رياست جمهوري چه مي گويد؟

اصول و روشهاي درست انتقاد کردن!!

عادت هاي روزانه افراد شاد که زندگي شان را لذت بخش مي کند

آداب استفاده ار تلفن همراه در ميهماني و مکان هاي عمومي

12 رفتاري که در اولين برخورد نبايد داشته باشيد!!

در سال جديد اين اشتباهات رايج را اصلاح کنيد

چگونه هميشه مثبت فکر کنيم؟

موفق ترين افراد دنيا صبح خود را چگونه آغاز مي کنند؟

5 عادت غلطي که بايد در سال جديد کنار بگذاريد!!

بيل گيتس با اين کار، شادتر، سالم تر و پولداتر شد

در 5 گام ميليونر شويد!!

چگونه مثبت فکر کنيم؟

20 راز افراد شاد که هرگز به شما نمي گويند!!

روش هاي غلبه بر استرس هاي نوروزي

10 اشتباهي که محبوبيت شما را کم مي کند

سفر نوروزي با اين افراد را از سرتان بيرون کنيد

تقويت حافظه با 5 روش ساده

عذرخواهي به اين دلايل ممنوع!!

چگونه با خانه تکاني وسواسي خداحافظي کنيم؟

شانس خوشبختي را در زندگي تان بالا ببريد

چگونه از افسردگي در تعطيلات نوروز جلوگيري کنيم؟

انرژي هاي منفي اطراف تان را از خودتان دور کنيد

6 موردي که شما را از مهاجرت منصرف مي کند!!

اين کارها نمي گذارد يک ميلياردر شويد

چگونه با ديدن فيلم زبان انگليسي ياد بگيريم؟

شکست را با اين روش ها شکست دهيد!!

13 فکر منفي که بايد سريع تر از ذهن تان دور کنيد!!

با قانون 15 دقيقه اي شانس موفقيت تان را در زندگي بالا ببريد

برند بري بري چگونه برندي موفق و ماندگار شد؟

با اين روش هرگز وقت کم نمي آوريد!!

چگونه گيرا و جذاب صحبت کنيم؟

روش هاي فنگ شويي براي دور کردن بدشانسي از خانه!!

اين مسائل عاطفي را در شبکه هاي اجتماعي نگوييد!!

از کي اين‌قدر بد دهان شده‌ايم؟

برند رولکس چگونه پادشاه ساعت ها شد؟

عادت هايي که افراد ناموفق قبل از خواب دارند

در شبکه هاي اجتماعي مراقب اين اشتباهات باشيد!!

راهکارهاي ساده اي براي روان صحبت کردن

خليل رفعتي، کارتن خوابي که مولتي ميلياردر شد!!

چند توصيه براي دانش آموزاني که از اول سال درس نخوانده اند

در چهل سالگي اينگونه زندگي کنيد

از بين بردن استرس با چند روش گياهي

چگونه در زندگي هاي پرمشغله امروزي شاد زندگي کنيم؟

بالا بردن تمرکز با چند تمرين ساده

چگونه در زمستان افسرده نشويم؟

هميشه وقت کم مي آورم، زمان ام را چگونه مديريت کنم؟

اين افراد موفق قبل از موفقيت شان يک شکست بزرگ خورده اند!

چرا انسانهاي موفق هميشه يک مدل لباس دارند؟

انرژي مثبت را با اين روش هاي ساده جذب کنيد

با اين تمرين مانند آب خوردن به ديگران بگوييد نه

14 راز محبوبيت دکتر ظريف!

5 عاملي که مي تواند شما را شاد و خوشحال کند

استفاده از كلمات قدرتمند – 101 كلمه ي قدرتمند

اگر دوست تان اين ويژگي ها را دارد، دشمن شماست

با وجود استرس و فکر و خيال چگونه راحت بخوابيم؟

عادت هاي بدم را چگونه ترک کنم؟

7 تکنيک ساده براي ياد گرفتن آسان زبان انگليسي

افراد شاد اين کارها را انجام نمي دهند

12 درس استيو جابز براي موفق شدن

شاد بودن در زندگي با ساده ترين روش هاي ممکن

به جاي هديه گرفتن هديه بدهيد!

يک عادت 30 ثانيه اي که زندگي تان را متحول مي کند

چگونه سحرخيز شويم؟

از بين بردن استرس و اضطراب با چند اسانس خوشبو

اين عادت هاي روزانه شما را باهوش تر مي کند

بعد از ترک کردن شبکه هاي اجتماعي چه بر سرمان مي آيد؟!!

تقويت اعتماد به نفس با چند راه ساده

برند نايک و رازهاي موفقيت اش را اينجا بخوانيد

محبوبيت تان را با اين ترفندها بيشتر کنيد

در دهه سوم زندگي تان اينگونه زندگي کنيد!!

بي حوصلگي تان را ضربه فني کنيد!!

اين رفتارتان مردم را از شما فراري مي دهد!

5 عادت مضري که بايد از زندگي روزانه تان حذف کنيد

چرا ايرانيها دوست دارند لباس مشکي و تيره بپوشند؟

با فنگ شويي زندگي تان را شاد و متحول کنيد

بهترين و بدترين شهرهاي جهان براي زندگي انتخاب شد

تقويت فن بيان با چند روش ساده و موفقيت آميز

بر ترس هاي دروني تان اينگونه غلبه کنيد

افراد موفق اين ويژگي ها را دارند که شما نداريد!

9 سوالي که شما را متحول و دگرگون مي کند

چگونه در اولين ملاقات طرف مقابل را جذب خودمان کنيم؟

10 جواب دندان شکن به کساني که ا شما مي پرسند چرا ازدواج نکرده ايد!!

شما هم آدم حواس پرتي هستيد؟!!

ترفندهاي زبان بدن براي به دست آوردن اعتماد به نفس

مديريت زمان با 6 راه ساده

6 عاملي که شما را سريع تر به هدفه تان مي رساند

رهايي از استرس با چند روش ساده

اين عادت هاي ساده شما را اي کيو سان مي کند!!

اين نشانه هاي مي گويد شما افسردگي پنهان داريد!!

در مقابل 6 کار زير هرگز احساس گناه نکنيد!!!

رموز موفقيت هاي دقيقه نودي براي کنکوري ها!!!

اضطراب تان با اين خوراکي ها صد برابر مي شود!!!

مثل آب خوردن در جمع هاي بزرگ صحبت کنيد!!

در مصاحبه هاي شغلي چي بپوشيم؟

افراد سرسخت و يکدنده را نرم و چند دنده کنيد!!!

اين موسيقي ها بازده کارتان را بالاتر مي برند!!

اين خصلت هاي بد مي تواند موفق تان کند!!!

اين زنان ايراني در ليست ثروتمندان دنيا هستند!!

اضطراب تان را با اين روش هاي طبيعي به سادگي برطرف کنيد!!

رسيدن به روياهاي تان با اين ترفندها ممکن مي شود، خوشحال باشيد!!!

مصاحبه اي جالب و خواندني با 2 برادر ميلياردري که ديجي کالا را راه‌اندازي کردند!!