آخرین اخبار

شادکامي و موفقيت

کنترل خشم و عصبانيت با 10 ترفند

کنترل کردن خشم مي‌تواند يکي از کارهاي چالش‌ برانگيز در زندگي بسياري از افراد باشد. با اين‌حال، نکات راهنماي زيادي براي مديريت خشم وجود دارند که هم ساده هستند و هم کاربردي.اگر براي کنترل کردن خشم خودتان آماده هستيد، مي‌توانيد از ترفندهاي راهنماي زير کمک بگيريد.

آداب مهم کافي شاپ رفتن که هر دختر و پسري بايد بداند

کافي شاپ رفتن هم مانند هر رفتار ديگري، فرهنگ خودش را داراد. بنابراين حالا که فصل کافي شاپ بازي است، مي خواهيم درباره آن بيشتر بدانيم؛ از فرهنگ نشستن و گپ زدن در کافه تا طراحي و منوي کافي شاپ ها.

چرا زنان در رهبري از مردان موفق تر هستند؟

همواره بر سر برتري زنان و مردان بحث‌هايي وجود داشته است. مدافعان حقوق زنان مي گويند زنان در برخي امور خصوصاً در توانايي‌هاي مديريتي دست کم گرفته شده‌اند. در ادامه‌ مقاله، به توانايي‌هاي زنان اشاره مي کنيم و به شما مي گوييم چرا زنان در رهبري بهتر از مردان هستند؟

اصول دست دادن در ملاقات هاي کاري و دوستانه

امروزه هم دست دادن نشان‌دهنده‌ي تمايل افراد براي داشتن گفت‌وگويي امن و سودمند است. در ادامه با انواع مختلف دست دادن با ما همراه باشيد.

6 کليد اصلي براي رسيدن به موفقيت در زندگي که بايد بدانيد

ديده شده که بسياري از مردم تمام وقت‌شان را براي رسيدن به يک هدف صرف مي‌کنند و به ديگر هدف‌هاي ضروري زندگي کاري ندارند. براي رسيدن به يک هدف بزرگ ابتدا بايد آن هدف را به اهداف کوچکتر تقسيم کرد و به مرور زمان به تمامي اهداف که در اصل يک هدف بزرگ است، دست يافت.

5 جمله اي که هرگز نبايد به خودتان بگوييد

برخي از جملات منفي در زندگي وجود دارد که مي تواند تاثيرات بسيار بدي در زندگي تان داشتهباشد. اين 5 جمله را در اين مقاله به شما معرفي مي کنيم.

فروش تان را با اين روشها دو برابر کنيد

دو روش ابتدايي براي افزايش ميزان فروش وجود دارد: يا بايد بيشتر بفروشيد يا معامله هاي بزرگ تري انجام دهيد. بيشتر فروشندگان سعي مي کنند بيشتر بفروشند، اما موفق ترين فروشندگان آنهايي هستند که تلاش مي کنند با مشتريان بهتر و غول هاي صنعتشان کار کنند.

تست روانشناسي : چقدر اعتماد به نفس داريد؟

در زندگي روزمره تان چقدر اعتماد به نفس داريد؟ آيا هميشه حال خودتان را مي گيريد يا ديگران حال شما را آدم خودپسندي مي دانند؟ اين 24 سوال براي ارزيابي خودتان است.

مثبت انديشي با 7 روش ساده

مثبت انديشي يکي از رموز اصلي خوشبختي و دست پيدا کردن به موفقيت است که در علم روانشانسي هم ثابت شده است.

چگونه يک مرد شيک پوش و جذاب باشيم؟

نمي‌دانيد چه مدل لباس‌هايي به شما مي‌آيد و مشكل كجاست؟ پيشنهادات و نكات اين شماره ما را از دست ندهيد.

نکته هايي براي سحر خيزي در صبحهاي سرد زمستان

به نظر مي رسد بي رغبتي افراد براي صبح زود از خواب برخواستن به ويژه در فصل سرد سال يک مسئله جهاني است. در اين مقاله روشهايي را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند به سحر خيزي شما کمک کند.

روشهاي شاد بودن در زندگي هاي سخت امروزي!!

در اين مطلب مي خواهيم در خصوص روش هاي شادتر بودن صحبت کنيم. روش هايي که از نظر علمي نيز به اثبات رسيده اند و به ما کمک مي کنند تا ابر غم و غصه را از آسمان زندگي مان پس بزنيم.

تحليل جالب زبان بدن کي روش بعد از قرار گرفتن ايران در گروه مرگ

ايران در جام جهاني در گروه مرگ قرار گرقت. با توجه به جوک هايي که براي تيم ملي ايران به دليل قرار گرفتن در گروه مرگ ساخته شده، تحليل زبان بدن «کي روش»، مربي تيم ملي کشورمان گوياي خيلي چيزها درباره گروه مرگ خواهد بود.

کارهاي ممنوعه والدين جلوي کودکان!!

نرگس عبداللهي، کارشناس ارشد مشاوره و خانواده به 11 مورد از رفتارهايي که والدين بايد از انجام آنها در مقابل کودکان خودداري کنند، اشاره کرد.

چگونه مانند آهنربا ديگران را جذب کنيم؟

کاريزماتيک و توانايي در جذب ديگران يکي از مهم ترين مهارت هايي است که بايد بلد باشيد. اگر حس مي کنيد که کاريماتيک و دلربا نيستيد به شما پيشنهاد مي کنيم ترفندهاي زير را به کار ببنديد.

زبان بدن چيست و 12 نکته که در مورد آن بايد بدانيد

زبان بدن به انواع شکل‌هاي ارتباط غير کلامي يا رفتاري اشاره مي‌کند که يک فرد از طريق رفتارهاي فيزيکي خود، بدون آنکه صحبتي بکند با ديگران قادر است، ارتباط برقرار نمايد.

هنگام وقوع زلزله بهترين کار چيست؟

زلزله يکي از بدترين تجربياتي است که ممکن است براي هر کسي و در هر شرايطي اتفاق بيافتد. در اينجا به شما مي گوييم که اگر زلزله آمد بهتر کار چيست و کجا بايد برويد.

چگونه دقيقه نودي نباشيم؟!!

افراد به اصطلاح دقيقه نودي، افرادي هستند که روي زمان شان مديريت نداشته و کاري را به آنها محول مي کنيم دقيقا در زمان هاي آخر انجام مي دهند. در اين مقاله روشهايي را به شما مي گوييم که کمک تان مي کند تا يک آدم دقيقه نودي نباشيد.

گفتن اين جملات پس از 40 سالگي، ممنوع!

زماني که وارد دهه 40 سالگي زندگي مان مي شويم، احساس مي کنيم که دوران جواني خود را پشت سر گذاشته ايم، به همين دليل خود را از بسياري کارها محروم مي کنيم.

چگونه به کسي که قصد خودکشي دارد کمک کنيم؟/به بهانه خودکشي هاي اخير

چه کنيم اگر فهميديم که يکي از دوستان يا آشنايان و نزديکانمان به خودکشي فکر مي‌کند؟ با راه‌هاي زير، ‌ممکن است بتوانيد جان يک آدم ديگر را نجات دهيد که به اندازه نجات کل آدم‌هاي دنيا مهم است.

تحليل زبان بدن مسي و رونالدو در مراسم بهترينهاي سال فوتبال 2017

مراسم انتخاب بهترين هاي سال فوتبال جهان در حالي به پايان رسيد که رونالدو براي پنجمين بار برنده توپ طلا شد. آن چه در اين مطلب به آن اشاره خواهد شد، واکاوي زبان صورت و بدن «مسي» و «رونالدو» از عکس هاي منتشر شده از اين مراسم، قبل از اعلام بهترين بازيکن سال جهان است.

زنان کدام استانها از زندگي خانوادگي رضايت دارند؟

. معاونت زنان و امور خانواده رياست جمهوري در چند سال گذشته تحقيقاتي در اين خصوص انجام داده و شاخص‌هاي رضايتمندي زنان از خود و وضعيت زندگي و محيط تحصيل و اطرافشان را بدست‌ آورده است.

اين موارد را هرگز در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک نگذاريد!!

شايد فکر کنيد شبکه هاي اجتماعي، مانند فيسبوک، امنيت و حريم خصوصي خود را دارند، اما واقعيت چيز ديگري است.مواردي وجود دارند که نبايد به هيچ عنوان آنها را در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد.

روشهاي عالي براي مقابله با احساسات منفي

اما لازم نيست هميشه اينطور باشد، چراکه شما بالاخره مي‌توانيد کنترل احساسات‌تان را بدست بگيريد. در ادامه با ديجي رو همراه باشيد تا باهم نگاهي به اين 10 راهکار که براي مقابله با احساسات منفي آورده شده‌اند بيندازيم.

10 کاري که افراد موفق قبل از خواب انجام مي دهند

شما هر شب قبل از خواب چه کار مي‌کنيد؟ تلويزيون تماشا مي‌کنيد؟ صفحات اينترنتي را بالا و پايين مي‌کنيد؟ يا اينکه اوقات خوب و با کيفيتي را با خانواده‌تان سپري مي‌کنيد؟ افراد موفق چطور؟ آنها قبل از خواب چه مي‌کنند؟

زبان بدن و 10 نکته که بايد بدانيد

زبان بدن يکي از ترفندهاي روانشناسي براي تشخيص رفتارها است. در مطلب پيش رو شما را با برخي نکات جالب درباره زبان بدن آشنا مي کنيم...

انجام اين کارها، شما را جذاب تر مي کند

همه ما دوست داريم که در نگاه ديگران جذاب و دوست داشتني باشيم اما اين کار چگونه ممکن است؟ ما در اين مقاله به شما نکاتي را مي گوييم که شما را جذاب تر مي کند.

فقط سه گام تا داشتن احساس خوشبختي فاصله داريد!

حتما برايتان پيش آمده که گاهي احساس ناراحتي و غم داشتيد و فکر کرديد که «چه چيزي باعث مي شود من خودم را خوشبخت بدانم؟ چه چيزي مي تواند در من احساس شادي و رضايت از زندگي ايجاد کند؟ و... » در اين مطلب سه گام براي ايجاد احساس خوشبختي به شما معرفي مي کنيم.

اين 3 خصوصيت را هرگز نبايد داشته باشيد!!

خودکم‌بيني، حقارت و فقدان اعتماد به نفس؛ اين سه خصوصيت در بسياري از افراد مي‌تواند زمينه‌هاي گرايش به چشم و همچشمي و رقابت‌هاي بيمارگونه را فراهم کند.

دوست بد شما اين نشانه ها را دارد!!

گاهي اوقات تشخيص دوستان واقعي از غير واقعي کمي دشوار مي شود. با اين نشانه ها مي توانيد دوستان غير واقعي را تشخيص دهيد.

دوست واقعي شما اين نشانه ها را دارد!!

گاهي هم پيش مي‌آيد که آنقدر مي‌خواهيم خودمان دوست خوب و همه چيز تمامي باشيم که از رفتارهاي بد طرف مقابل‌مان ميگذريم و حواسمان نيست که در چه رابطهٔ مسمومي قرار گرفته‌ايم. در ادامه 10 ويژگي دوستان واقعي بيان شده است.

بيوگرافي دارا خسروشاهي، مدير بزرگترين شرکت تاکسيراني آمريکا

اوبر بزرگترين شرکت خدمات تاکسيراني آمريکا اعلام کرد که دارا خسروشاهي ايراني مقيم آمريکا را به عنوان مدير ‏اجرايي خود برگزيده است. در اين مقاله بيوگرافي دارا خسروشاهي را براي شما گردآوري کرده ايم.

نکته هايي که خانم ها براي دفاع از خودشان بايد بدانند!!

همه ما خانم ها توانايي دفاع از خودمان را داريم. وقتي به خودمان متفاوت نگاه کنيم مي فهميم که ما هم مي توانيم از خود مراقبت کنيم و هيچ کس قادر نيست به ما آسيبي برساند. البته اين احساس و باور در ابتدا بايد دروني باشد تا بتوان آن را بروني ساخت. در اين جا با ارائه نکات مهمي به شما ياد داده مي شود که چگونه امنيت خود را حفط کنيد و از موقعيت هاي خطرناک فرار کنيد.

اين نشانه ها مي گويد بايد به دوستي تان پايان دهيد!!

دوست يکي از با ارزش ترين چيزها در زندگي هر فردي است. همه دوستي ها ارزش حفظ کردن ندارد، برخي از اين ارتباطات بدون آن که متوجه شويم مشکلات زيادي را براي ما به وجود مي آورد.

بيوگرافي دکتر بهنام شکيبايي، استاد دانشگاه پنسيلوانياى آمريكا

دکتر بهنام شکيبايي، جراح ايمپلنت ايرانى استاد دانشگاه پنسيلوانياى آمريكا مى شود. اين دانشگاه با تاكيد بر تكنيكهاى جراحى "منحصر به فرد" و تحقيقات برجسته دكتر شكيبايى در جهان  رسما از ايشان دعوت به همكارى كرد.

راه هاي کنترل خشم، چگونه خشم را کنترل کنيم؟

کنترل چشم يکي از کارهايي است که اين روزها بايد آن را مديريت کنيد. در اينجا ساده‌ترين و درعين حال موثرترين روش‌هاي کنترل خشم را باهم مرور مي‌کنيم.

8 روش براي شروع يک روز خوب

آيا هر روزتان مثل هم است و همان طوري به پايان مي‌رسد که روزهاي گذشته به پايان مي‌رسيد؟ و اين چيزي جز تاريکي بر جاي نمي‌گذارد. اما ذات زندگي آن است که هر روزش متفاوت از ديروز باشد و براي اينکه اين چنين شود بايد سرحال و شاداب باشيد، مثل گل رز در سحرگاه! در اين نوشته راه‌هايي را باهم خواهيم خواند که مي‌توانيد روزتان را سرحال و پر انرژي شروع کنيد.

جلوگيري از اتلاف وقت با چند روش کاربردي

يکي از سئوالاتي که هميشه با آن روبرو هستيم اين است که چطور از اتلاف وقت جلوگيري کنيم و چگونه رفتار کنيم تا بهترين استفاده را از زمان برده باشيم. اين مطلب به ما در اين زمينه کمک خواهد کرد.

چگونه در مقابل خواسته هاي ديگران نه بگوييم؟

اگر شما نيز جزء کساني هستيد که بيشتر اوقات عليرغم ميل باطني خود، ناچار به پذيرش تقاضاي ديگران شده‌ايد و يا اينکه نمي‌توانيد نارضايتي خود را از يک دوست بيان کنيد،احتمالاً در زمينه رفتار قاطعانه و يا جراتمندي در بيان نظرات خود مشکل داريد.

10 عادتي که براي شاد بودن بايد ترک شان کنيد!!

برخي از افراد سعي مي‌کنند با خريدن چيزهاي موقتي و يا انجام بعضي از فعاليت‌ها، به شادي دست پيدا کنند. اما آيا دوست داريد بدانيد از کجا بايد شروع کنيد؟ در ادامه 10 عادت را مي‌گوييم که براي شادتر بودن لازم است آنها را ترک کنيد.

3 اشتباه که شما را بدون اعتماد به نفس نشان مي دهد

براي اينکه بدون اعتماد به نفس صحبت نکنيد، لازم نيست کارهاي خارق‌العاده انجام بدهيد يا نکات عجيب و غريبي به‌ کار بگيريد؛ تنها کافي است اشتباهات رايجي که باعث مي‌شوند در هنگام صحبت کردن فردي بدون اعتماد به نفس جلوه کنيد را کنار بگذاريد. با ما همراه باشيد و با خواندن ادامه‌ي اين مطلب اين اشتباهات را بشناسيد.

انسان هاي سمي اطرافتان را با اين روشها از زندگي تان دور کنيد

افراد سمي نه تنها زندگي شما را تباه مي‌کنند و جلوي رشدتان را مي‌گيرند بلکه مي‌توانند شما را هم در سطح خودشان پايين بکشند و شما را هم تبديل به يک آدم سمي کنند. خوشبختانه راههايي وجود دارد که مي‌توانيد اجازه‌ ورود اين افراد را به زندگي‌ شخصي‌تان را ندهيد؛ در اين مقاله قصد داريم راههايي که افراد باهوش و زيرک با استفاده از آنها با افراد سمي پيرامون خود برخورد مي‌کنند را به شما معرفي کنيم.

5 اصل روانشناسي براي يک زندگي راحت

شناختن روانشناسي خودمان و اطرافيان‌مان نقش بزرگي در شاد بودن‌مان دارد. همه‌ي ما از باورهاي محدود‌ کننده که از تجربيات گذشته‌ خود و تعامل با ديگران کسب کرده‌ايم رنج مي‌بريم و راحتي و آسايش زندگي‌مان را از دست داده‌ايم.

اصول زبان بدن براي تشخيص کلاهبرداران در ازدواج

جالبترين قسمت اين داستان اعتماد است اعتماد است اعتماد. مهندس قلابي اي که تحت عنوان کارآفرين پولدار و متمول خود را جا زده بود و با اتهام اغفال اينترنتي ده ها دختر جوان بازداشت شد، امروز دست مايه مازيار مير براي نگارش اين مقاله کوتاه است .

با اين روش ها حرف تان را به کرسي بنشانيد

خبر خوب اين است که شما مي‌توانيد با اعمال چند تغيير کوچک تاثيرگذاري صداي‎تان را بهينه کنيد. در زير نه نکته براي کنترل کردن لحن و صدا ذکر شده است تا بتوانيد با قدرت بيشتري بر ديگران تاثير بگذاريد.

چگونه خوش اخلاق و خوش برخورد باشيم؟

انسان هاي خوش اخلاق هميشه در بين تمام اقشار جامعه طرفدار بسياري دارند. در اين مقاله چند را براي خوش اخلاق شدن تان به شما پيشنهاد مي کنيم.

کاهش استرس و اضطراب با چند روش خوراکي

وقتي صبحت از خوراکي هاي ضد استرس مي شود، منظور آنهايي هستند که واقعا احساس آرامش ايجاد مي‌کنند. در زير به چند نوع از خوراکي هاي کاهش دهنده استرس اشاره مي شود.

چگونه مثل نابغه ها فکر کنيم؟

آيا حس مي کنيد به آخر خط رسيده ايد؟ اين استراتژي ها مي توانند به شما در يافتن نيروهاي محرک ذهن تان کمک کنند، فاصله ها را تصور کنيد، منتظر نمانيد و شروع کنيد.

13 اشتباه که در 30 سالگي انجام مي دهيم

شما در اين مقاله قرار است 13 اشتباه خطرناک، رايج و بسيار مهم را بخوانيد و بدانيد که طرزفکري اشتباه اند سپس سعي کنيد از آنها بپرهيزيد.

چگونه عذرخواهي کنيم؟

اگر فكر مى كنيد كه تنها با گفتن "ببخشيد" قائله ختم خواهد شد و طرفتان موظف است كه اشتباه شما را ببخشد و فراموش كند و همه چيز تمام شود سخت در اشتباه هستيد! اگر خواهان سر و سامان دادن رابطه تان هستيد، لازم است كه يك عذرخواهى خوب را ياد بگيريد.

زبان بدن فروشنده حرفه اي چگونه است؟

همانطور که مي دانيد زبان بدن همان زبان بي زباني است، به کليه ژستها، حالتها و مدلهاي نشستن، ايستادن، حتي حالت و ريتم و فيگورهاي سخن گفتن منهاي کلام به زبان رفتار يا زبان بدن اطلاق مي گردد. فروشندگاه حرفه اي با همين زبان بدن مي توانند فروش محصولات شان را چند برابر کنند.

استرس شب امتحان را با اين روشها از بين ببريد

با فرا رسيدن ايام امتحانات، دلهره دانش آموزان هم شروع مي شود. آنان در هر سن و سالي که باشند باز هم چون نگراني هاي مختلف مربوط به درس خواندن در ذهن شان شکل مي گيرد دچار اضطراب و ترس از امتحان مي شوند.

10 کاري که شما را از چشم ديگران مي اندازد!!

برخي از رفتارها وجود دارند که باعث مي شود تا شما را از چشم ديگران بياندازند. با ما همراه شويد تا شما را با 10 رفتار که شما را از چشم ديگران مي اندازد آشنا کنيد.

شخص دروغگو را با اين 8 مورد شناسايي کنيد

آدم هاي دروغگو هميشه سعي در فريب دادن شما دارند و شما به راحتي با دانستن چند نکته ساده مي توانيد اين افراد دروغگو اطرافتان را شناسايي کنيد.

زبان بدن سياستمداران چه تاثيري در انتخابات دارد؟

زبان بدن حرفه اي سياستمداران در کشور ما تا کنون آنقدرها مورد توجه قرار نگرفته است. امروز هر سياستمدار و يا هر فردي که قرار است پا به سياست بگذارد دقيقا بايد بدانيد که چگونه به مهارتهاي پيشرفته زبان بدن دست يابد و به سخن گفتن با هر دو زبان احاطه کامل داشته باشد.

زبان بدن در مناظره هاي انتخابات رياست جمهوري چه مي گويد؟

شاهد مناظره هاي انتخابات رياست جمهوري دوره دوازدهم در حالي بوديم که بيشتر افراد به شدت رقبا و دولتهاي قبل را بي رحمانه مورد تاخت و تاز قرار دادند، اما زبان رفتار و يا زبان بدن نقش تعيين کننده ايي دارد.

اصول و روشهاي درست انتقاد کردن!!

انتقاد کردن اگر درست باشد مي تواند به بهتر شدن رابطه شما و ديگران کمک بسياري کند.با ما همراه شويد تا شما را با روش هاي صحيح انتقاد کردن آشنا کنيم.

در سال جديد اين اشتباهات رايج را اصلاح کنيد

برخي از اشتباهات کوچک ممکن است در زندگي تان تبديل به مشکلات جدي اي شوند. در اينجا برخي ازاين خطاهاي رايج و راههاي اجتناب از آنها توصيه مي شود.

چگونه هميشه مثبت فکر کنيم؟

مقالات بسياري براي مثبت انديش بودن وجود دارد نگران نباشيد نکاتي که در اين جا توصيه مي کنيم مثل آن موارد کليشه اي هميشگي نيستند. اين نکات بسيار مهم و کاربردي هستند و با کاربرد آن ها واقعا تغيير خواهيد کرد.

موفق ترين افراد دنيا صبح خود را چگونه آغاز مي کنند؟

چه روزتان را با کشش بدن شروع کنيد چه با نوشتن برنامه هاي آزمايشي، عادت هاي مثبت و سازنده شما را به سمت موفقيت پيش مي برد. در اين جا چند نمونه از برنامه هاي روتين صبحگاهي مشهورترين انسان هاي موفق آمده است.

بيل گيتس با اين کار، شادتر، سالم تر و پولداتر شد

دلايل بسياري در اين زمينه وجود دارند که شما را قانع مي‌کنند بهتر است در برنامه کاري و پر مشغله خود زماني را براي مطالعه و يادگيري اختصاص دهيد. بيل گيتس، وارن بافت، اپرا وينفري و... همه اين افراد بخش قابل توجهي از زمان خود را در طول هفته صرف يادگيري نکات جديد مي‌کنند.

در 5 گام ميليونر شويد!!

افراد بسياري به دنبال کسب پول و ثروت هستند. شما هم با خواندن اين مقاله متوجه مي شويد که چگونه در 5 گام ميليونر شويم.

چگونه مثبت فکر کنيم؟

تفکر مثبت به فرد کمک مي‌کند تا وقتي در مسير سختي‌هاي زندگي قرار مي‌گيرد، با داشتن يک چشم‌انداز و نگرش سالم از زندگي لذت ببرد.

20 راز افراد شاد که هرگز به شما نمي گويند!!

خوشحالي يک انتخاب است و افرادِ واقعا خوشحال هر روز آن را انتخاب مي‌کنند! اگر تا به حال از خودتان پرسيده‌ايد که «چرا آنها هميشه اينقدر خوشحال‌اند؟» با ما همراه شويد تا برخي از رازهاي اين افرادِ واقعا خوشحال را مرور کنيم.

روش هاي غلبه بر استرس هاي نوروزي

تعطيلات نوروز براي بعضي ها يادآور آرامش، شادي، رفت و آمدهاي دلنشين و براي برخي تداعي کننده استرس، خستگي، تنهايي و غم است. استرس تعطيلات طي سه مرحله ( پيش از تعطيلات، حين تعطيلات و پس از تعطيلات ) آشکار مي‌شود. در ادامه به استرس در حين تعطيلات مي‌پردازيم.

سفر نوروزي با اين افراد را از سرتان بيرون کنيد

هنگام انتخاب همراه خود در مسافرت به سراغ کساني که متخصص خراب کردن لحظات خوب هستند، نرويد. افرادي که در اين مطلب از آنها ياد شده است، هرگز مناسب سفر نمي‌باشند.

تقويت حافظه با 5 روش ساده

آيا اخيراً پيدا کردن کليد، به خاطر سپردن نام و قيافه‌ها براي شما دشوار شده است؟ نگران نباشيد با اتخاذ چند روش طبيعي اثبات ‌شده، مي توانيد حافظه تان را بهبود دهيد.

عذرخواهي به اين دلايل ممنوع!!

عذرخواهي کردن در زماني که کار ناشايستي از ما سر زده باشد، جزو ضروريات زندگي در کنار ساير انسان‌هاست اما عذرخواهي کردن زماني که کار خطايي انجام نداده‌ايد، مي‌تواند از شما شخصيتي ضعيف و قابل ناديده گرفته شدن بسازد.

چگونه با خانه تکاني وسواسي خداحافظي کنيم؟

خانه تکاني عيد نوروز، سنتي قديمي و زيبا است که در دل خود فلسفه زيبايي را جاي داده اما برخي خانم‌ها – و حتي مردها- از اين سنت هيولاي وحشتناکي در ذهن خود ساخته‌اند که ديگر افراد خانواده را روزها و حتي شايد هفته‌ها با انواع کارهاي بيهوده درگير مي‌کنند و آنها را آزار مي‌دهند.

شانس خوشبختي را در زندگي تان بالا ببريد

همه ما مستحق احساس خوشبختي هستيم اما ضريب شانس ما براي رسيدن به آن متفاوت است که در بسياري مواقع از نظر دروني، اين ضريب‌هاي شانس دست خود ما است. ما به شما راه‌هايي را نشان مي‌دهيم که مي‌توانند ضريب شانس خوشبختي‌تان را افزايش بدهند.

انرژي هاي منفي اطراف تان را از خودتان دور کنيد

چند شيوه‌ي ساده وجود دارد که تمرکزتان را از خودتان و نفس‌تان دور کنيد. اگر تصميم بگيريد هميشه اين را در ذهن داشته‌باشيد، نفس‌تان خواه ناخواه آرام مي‌شود.

6 موردي که شما را از مهاجرت منصرف مي کند!!

فارغ از اين مسائل بديهي، نکاتي هم هست که قبل از مهاجرت بايد دانست و براي آن ها آمادگي داشت. در ادامه 6 مورد از عوامل اجتماعي و اقتصادي که بايد آن ها را در اين تصميم گيري مورد توجه قرار داد مي خوانيد.

اين کارها نمي گذارد يک ميلياردر شويد

ميليونر شدن آن‌قدرها هم که فکر مي‌کنيد دور از دسترس نيست. ميليونر شدن با تعهد، صبوري و تمرکز کاملا دست يافتني است. اگر من مي‌توانم اين کار را بکنم، هر کسي مي‌تواند.

اخبار خواندنی

چگونه با ديدن فيلم زبان انگليسي ياد بگيريم؟

شکست را با اين روش ها شکست دهيد!!

13 فکر منفي که بايد سريع تر از ذهن تان دور کنيد!!

با قانون 15 دقيقه اي شانس موفقيت تان را در زندگي بالا ببريد

برند بري بري چگونه برندي موفق و ماندگار شد؟

با اين روش هرگز وقت کم نمي آوريد!!

چگونه گيرا و جذاب صحبت کنيم؟

روش هاي فنگ شويي براي دور کردن بدشانسي از خانه!!

اين مسائل عاطفي را در شبکه هاي اجتماعي نگوييد!!

از کي اين‌قدر بد دهان شده‌ايم؟

برند رولکس چگونه پادشاه ساعت ها شد؟

عادت هايي که افراد ناموفق قبل از خواب دارند

در شبکه هاي اجتماعي مراقب اين اشتباهات باشيد!!

راهکارهاي ساده اي براي روان صحبت کردن

خليل رفعتي، کارتن خوابي که مولتي ميلياردر شد!!

چند توصيه براي دانش آموزاني که از اول سال درس نخوانده اند

در چهل سالگي اينگونه زندگي کنيد

از بين بردن استرس با چند روش گياهي

چگونه در زندگي هاي پرمشغله امروزي شاد زندگي کنيم؟

بالا بردن تمرکز با چند تمرين ساده

چگونه در زمستان افسرده نشويم؟

هميشه وقت کم مي آورم، زمان ام را چگونه مديريت کنم؟

اين افراد موفق قبل از موفقيت شان يک شکست بزرگ خورده اند!

چرا انسانهاي موفق هميشه يک مدل لباس دارند؟

انرژي مثبت را با اين روش هاي ساده جذب کنيد

با اين تمرين مانند آب خوردن به ديگران بگوييد نه

14 راز محبوبيت دکتر ظريف!

5 عاملي که مي تواند شما را شاد و خوشحال کند

استفاده از كلمات قدرتمند – 101 كلمه ي قدرتمند

اگر دوست تان اين ويژگي ها را دارد، دشمن شماست

با وجود استرس و فکر و خيال چگونه راحت بخوابيم؟

عادت هاي بدم را چگونه ترک کنم؟

7 تکنيک ساده براي ياد گرفتن آسان زبان انگليسي

افراد شاد اين کارها را انجام نمي دهند

12 درس استيو جابز براي موفق شدن

شاد بودن در زندگي با ساده ترين روش هاي ممکن

به جاي هديه گرفتن هديه بدهيد!

يک عادت 30 ثانيه اي که زندگي تان را متحول مي کند

چگونه سحرخيز شويم؟

از بين بردن استرس و اضطراب با چند اسانس خوشبو

اين عادت هاي روزانه شما را باهوش تر مي کند

بعد از ترک کردن شبکه هاي اجتماعي چه بر سرمان مي آيد؟!!

تقويت اعتماد به نفس با چند راه ساده

برند نايک و رازهاي موفقيت اش را اينجا بخوانيد

محبوبيت تان را با اين ترفندها بيشتر کنيد

در دهه سوم زندگي تان اينگونه زندگي کنيد!!

بي حوصلگي تان را ضربه فني کنيد!!

اين رفتارتان مردم را از شما فراري مي دهد!

5 عادت مضري که بايد از زندگي روزانه تان حذف کنيد

چرا ايرانيها دوست دارند لباس مشکي و تيره بپوشند؟

با فنگ شويي زندگي تان را شاد و متحول کنيد

بهترين و بدترين شهرهاي جهان براي زندگي انتخاب شد

تقويت فن بيان با چند روش ساده و موفقيت آميز

بر ترس هاي دروني تان اينگونه غلبه کنيد

افراد موفق اين ويژگي ها را دارند که شما نداريد!

9 سوالي که شما را متحول و دگرگون مي کند

چگونه در اولين ملاقات طرف مقابل را جذب خودمان کنيم؟

10 جواب دندان شکن به کساني که ا شما مي پرسند چرا ازدواج نکرده ايد!!

شما هم آدم حواس پرتي هستيد؟!!

ترفندهاي زبان بدن براي به دست آوردن اعتماد به نفس

مديريت زمان با 6 راه ساده

6 عاملي که شما را سريع تر به هدفه تان مي رساند

رهايي از استرس با چند روش ساده

اين عادت هاي ساده شما را اي کيو سان مي کند!!

اين نشانه هاي مي گويد شما افسردگي پنهان داريد!!

در مقابل 6 کار زير هرگز احساس گناه نکنيد!!!

رموز موفقيت هاي دقيقه نودي براي کنکوري ها!!!

اضطراب تان با اين خوراکي ها صد برابر مي شود!!!

مثل آب خوردن در جمع هاي بزرگ صحبت کنيد!!

در مصاحبه هاي شغلي چي بپوشيم؟

افراد سرسخت و يکدنده را نرم و چند دنده کنيد!!!

اين موسيقي ها بازده کارتان را بالاتر مي برند!!

اين خصلت هاي بد مي تواند موفق تان کند!!!

اين زنان ايراني در ليست ثروتمندان دنيا هستند!!

اضطراب تان را با اين روش هاي طبيعي به سادگي برطرف کنيد!!

رسيدن به روياهاي تان با اين ترفندها ممکن مي شود، خوشحال باشيد!!!

مصاحبه اي جالب و خواندني با 2 برادر ميلياردري که ديجي کالا را راه‌اندازي کردند!!

يک هفته قبل از امتحاناتم چگونه درس بخوانم؟

اوريگامي ‌را تمام دنيا مي‌شناسند، شما چطور؟

چگونه با همکار مشکل ساز خود برخورد کنيم؟

چرا اين برند کفش کتاني انقدر محبوب شد؟!!

امسال براي «محيط زيست» 5 قدم برداريد!

اين تست به شما مي گويد افسرده ايد يا نه؟؟؟

بدون کولر خانه تان را خنک کنيد

خيانت و زندگي مشترک

چگونه يک فرد خوش صحبت باشيم؟

آيا مدارس جديد و مجازي بهتر از قديمي هاست؟

فيلم: ترفندهاي استفاده از چسب حرارتي

ترافيک ايراني؛ فرصتي براي برابري و رهايي!

20 درسي که بايد پيش از 30 سالگي بياموزيد

چگونه يک شب زنده دار حرفه اي شويم؟

چگونه يک شب زنده دار حرفه اي شويم؟

گفتگوي خواندني با فعال ترين ترنس ايران

راز موفقيت جهاني اين 6 جوان ايراني را بدانيد!!

عجيب ترين کانال هاي تلگرامي که درگيرتان کرده اند

با همکار قلدر چگونه بايد رفتار کرد؟!

کارتن خوابي در ايران، دچار نيمبيسم!

اينجوري طرفدار دوآتشه حقوق حيوانات شويد

براي خريد عيد به کدام پاساژهاي تهران برويم؟

همه چيز درباره آفرود؛ يک ورزش عجيب و غريب

در محل کار؛ درباره اين موضوعات صحبت نکنيد

اقتصاد يا فرهنگ: کدام «شادي آفرين» است؟

ورزشي به نام پاساژنوردي

اوقات فراغت به سبک جوان ايراني

نوکيسگي، بحران جديد ايراني ها

گران ترين هاي تهران را بشناسيد و امتحان نکنيد

فرزند، عامل سردي رابطه زن و شوهر!

خانه تکاني يا خانه ترکاني؟!

کيفيت زندگي در مناطق تهران چگونه است؟

فرار مغزها يک پديده جهاني، نه ايراني! (1)

خانه‌ تكاني به سبک حرفه اي ها

پنج «عيب» که شما را دوست داشتني مي کند!

چرا به فالگيرها مراجعه مي کنيم؟!

دانشگاه امام صادق، مقر مديران سياسي

کتاب خانه مان را در لپ تاپمان جا دهيم

تمرين هايي براي فعال تر، پوياتر و باهوش تر بودن

امسال عيدي چي بگيرم؟!

عاليجناب اينستاگرام و ميل به خودنمايي

راهنماي خريد عيد با 688 هزار تومان!

خداحافظي با چرخي‌ هاي هوس‌انگيز...

خشونت در فضاي مجازي

نوروز امروزي و سنت‌هايي که بايد حفظ شوند

اضطراب هاي احتمالي تعطيلات

چرا قضاوت از روي قيافه ديگران غلط از آب در مي آيد؟

8 تصميم طلايي براي سال 95

برداشت هاي اشتباه ولي رايج درباره احساسات

حاشيه سازترين کمپين هاي مردمي سال 94

تنبلي موقوف!

بررسي اقتصادي فرار مغزها در دنيا و ايران

ايراني هاي خارج نوروز را بيشتر دوست دارند

عمليات ويژه براي فرار از روزمرگي

براي عزيزانمان چه کادويي بخريم؟

سلاطين پورشه و مازراتي محتاج نان شبند

چگونه لباس عشاير ايراني تبديل به مد روز مردم آلمان شد؟

مناسبات قدرت در خانواده ايراني

اصول سر ميز غذا نشستن را ياد بگيريد

فرار از روزمرگي

گام به گام تا تبديل شدن به يک ماهي گير حرفه اي

من عاشق زنان روسي هستم!

چرا شايعات با اين سرعت در فضاهاي مجازي منتشر مي شوند؟

حريم شخصي مو بکُش؛ لايکم کن!

جهان ايراني چيست؟

اينستاگرام، در خدمت يا خيانت به زنان؟

حقايقي درباره دروغ بر مبناي پژوهش هاي جهاني

ثروتمندان کجاها درس مي‌خوانند؟

چيزهاي کوچکي که زندگي تان را تغيير مي دهد

داستان دو برادر ايراني که دور دنيا را گشتند

ثروتمندترين و فقيرترين کشورهاي جهان

مرثيه‌ اي براي خودكشي هاي سال 94

10 مزيت ناراحت بودن!