آخرین اخبار

شادکامي و موفقيت

5 توصيه براي جذاب شدن در 3 دقيقه

اگر لبخند مي‌زنيد، هر چه لبخندتان صادقانه تر و بزرگتر باشد، زيباتر به نظر خواهيد رسيد. و به همين ترتيب شخص ديگر هم مي‌تواند بيشتر جذب شما شود

عادت هاي بدي که شادي شما را به تاراج مي برد!!

تقريبا همه کارهايي که در زندگي انجام مي‌دهيم، براي رسيدن به شادماني است، وضعيتي که در آن احساس رضايت، خشنودي و حتي سعادت وجود دارد.ولي در اين بين عادت هاي بدي هستند که شادي را از شما مي گيرند. اين عادت هاي بد عبارتند از ...

تقويت اعتماد به نفس با چند تغيير ساده!!

اعتماد به نفس در تمامي جنبه‌هاي زندگي روزمره ما تاثير مي‌گذارد و نبود آن باعث برهم خوردن تعادل زندگي و موفقيت مي‌شود

5 فرد موفقي که بعد از اخراج شان موفق شدند!!

در اين مقاله، باور عمومي منفي را که نسبت به اخراج وجود دارد به چالش مي‌کشيم و در ادامه از افرادي مي‌گوييم که نه تنها اخراج متوقف‌شان نکرده بلکه راهگشاي مسير موفقيت آن‌ها بوده ‌‌است

مديتيشن را چگونه در خانه تمرين کنيم؟

هر کسي مي تواند مديتيشن تمرين کند و خانه بهترين مکان براي اين کار است. در اين مقاله از تغييرات در فضاي خانه گرفته تا اصول مديتيشن ياد مي گيريم که چگونه در خانه مديتيشن کنيم

بگوييد چگونه مي خنديد تا شخصيت تان را به شما بگوييم!!

در اين مقاله و بر اساس نظرات چند روان شناس معروف، مدل هاي مختلف خنديدن و چيزي را که در خصوص شخصيت افراد بيان مي شود براي تان جمع آوري کرده ايم. بايد توجه کنيد که اين موارد ممکن است روي همه افراد صدق نکند

11 قانون اصلي فنگ شويي براي جذب عشق و پول

آيا مي دانستيد که دکوراسيون خانه روي حساب بانکي و عشق زندگي تان تاثير مي گذارد؟ اگر مي خواهيد پول و عشق را به زندگي خود جذب کنيد اين اصول فنگ شويي را در دکوراسيون منزل رعايت کنيد

دوست خوب و واقعي چه ويژگي هايي بايد داشته باشد؟

دوست خوب يکي از چيزهايي است که هر کسي در دنيا به آن نيازمند است. شايد بدون اغراق بتوان گفت داشتن يک دوست خوب يکي از نعمت هاي خوب خدا در دنياست. حال بايد ديد دوست خوب چه ويژگي هايي دارد

استفاده از كلمات قدرتمند – 101 كلمه ي قدرتمند

كلمات در درست كردن ، يا خراب كردن قدرت زيادي دارند. زماني كه ما از كلمات استفاده مي كنيم،‌به سادگي مي توانيم به وسيله ي انتخاب كلمات حساسات را تغيير دهيم...

شخص دروغگو را با اين 8 مورد شناسايي کنيد

آدم هاي دروغگو هميشه سعي در فريب دادن شما دارند و شما به راحتي با دانستن چند نکته ساده مي توانيد اين افراد دروغگو اطرافتان را شناسايي کنيد.

استرس شب امتحان را با اين روشها از بين ببريد

با فرا رسيدن ايام امتحانات، دلهره دانش آموزان هم شروع مي شود. آنان در هر سن و سالي که باشند باز هم چون نگراني هاي مختلف مربوط به درس خواندن در ذهن شان شکل مي گيرد دچار اضطراب و ترس از امتحان مي شوند.

زبان بدن فروشنده حرفه اي چگونه است؟

همانطور که مي دانيد زبان بدن همان زبان بي زباني است، به کليه ژستها، حالتها و مدلهاي نشستن، ايستادن، حتي حالت و ريتم و فيگورهاي سخن گفتن منهاي کلام به زبان رفتار يا زبان بدن اطلاق مي گردد. فروشندگاه حرفه اي با همين زبان بدن مي توانند فروش محصولات شان را چند برابر کنند.

کاهش استرس و اضطراب با چند روش خوراکي

وقتي صبحت از خوراکي هاي ضد استرس مي شود، منظور آنهايي هستند که واقعا احساس آرامش ايجاد مي‌کنند. در زير به چند نوع از خوراکي هاي کاهش دهنده استرس اشاره مي شود.

اصول زبان بدن براي تشخيص کلاهبرداران در ازدواج

جالبترين قسمت اين داستان اعتماد است اعتماد است اعتماد. مهندس قلابي اي که تحت عنوان کارآفرين پولدار و متمول خود را جا زده بود و با اتهام اغفال اينترنتي ده ها دختر جوان بازداشت شد، امروز دست مايه مازيار مير براي نگارش اين مقاله کوتاه است .

مريم ميرزاخاني در ليست 5 زن نخبه رياضي دنيا

مريم ميرزاخاني نابغه ايراني که در 24 تير 1396 بر اثر بيماري سرطان از دنيا رفت جزو 5 زن نابغه رياضيات دنيا بود. در اين مقاله شما را با 5 زن نخبه رياضي دنيا آشنا مي کنيم.

5 اصل روانشناسي براي يک زندگي راحت

شناختن روانشناسي خودمان و اطرافيان‌مان نقش بزرگي در شاد بودن‌مان دارد. همه‌ي ما از باورهاي محدود‌ کننده که از تجربيات گذشته‌ خود و تعامل با ديگران کسب کرده‌ايم رنج مي‌بريم و راحتي و آسايش زندگي‌مان را از دست داده‌ايم.

انسان هاي سمي اطرافتان را با اين روشها از زندگي تان دور کنيد

افراد سمي نه تنها زندگي شما را تباه مي‌کنند و جلوي رشدتان را مي‌گيرند بلکه مي‌توانند شما را هم در سطح خودشان پايين بکشند و شما را هم تبديل به يک آدم سمي کنند. خوشبختانه راههايي وجود دارد که مي‌توانيد اجازه‌ ورود اين افراد را به زندگي‌ شخصي‌تان را ندهيد؛ در اين مقاله قصد داريم راههايي که افراد باهوش و زيرک با استفاده از آنها با افراد سمي پيرامون خود برخورد مي‌کنند را به شما معرفي کنيم.

10 عادتي که براي شاد بودن بايد ترک شان کنيد!!

برخي از افراد سعي مي‌کنند با خريدن چيزهاي موقتي و يا انجام بعضي از فعاليت‌ها، به شادي دست پيدا کنند. اما آيا دوست داريد بدانيد از کجا بايد شروع کنيد؟ در ادامه 10 عادت را مي‌گوييم که براي شادتر بودن لازم است آنها را ترک کنيد.

چگونه در مقابل خواسته هاي ديگران نه بگوييم؟

اگر شما نيز جزء کساني هستيد که بيشتر اوقات عليرغم ميل باطني خود، ناچار به پذيرش تقاضاي ديگران شده‌ايد و يا اينکه نمي‌توانيد نارضايتي خود را از يک دوست بيان کنيد،احتمالاً در زمينه رفتار قاطعانه و يا جراتمندي در بيان نظرات خود مشکل داريد.

راه هاي کنترل خشم، چگونه خشم را کنترل کنيم؟

کنترل چشم يکي از کارهايي است که اين روزها بايد آن را مديريت کنيد. در اينجا ساده‌ترين و درعين حال موثرترين روش‌هاي کنترل خشم را باهم مرور مي‌کنيم.

اين نشانه ها مي گويد بايد به دوستي تان پايان دهيد!!

دوست يکي از با ارزش ترين چيزها در زندگي هر فردي است. همه دوستي ها ارزش حفظ کردن ندارد، برخي از اين ارتباطات بدون آن که متوجه شويم مشکلات زيادي را براي ما به وجود مي آورد.

دوست واقعي شما اين نشانه ها را دارد!!

گاهي هم پيش مي‌آيد که آنقدر مي‌خواهيم خودمان دوست خوب و همه چيز تمامي باشيم که از رفتارهاي بد طرف مقابل‌مان ميگذريم و حواسمان نيست که در چه رابطهٔ مسمومي قرار گرفته‌ايم. در ادامه 10 ويژگي دوستان واقعي بيان شده است.

اين 3 خصوصيت را هرگز نبايد داشته باشيد!!

خودکم‌بيني، حقارت و فقدان اعتماد به نفس؛ اين سه خصوصيت در بسياري از افراد مي‌تواند زمينه‌هاي گرايش به چشم و همچشمي و رقابت‌هاي بيمارگونه را فراهم کند.

فقط سه گام تا داشتن احساس خوشبختي فاصله داريد!

حتما برايتان پيش آمده که گاهي احساس ناراحتي و غم داشتيد و فکر کرديد که «چه چيزي باعث مي شود من خودم را خوشبخت بدانم؟ چه چيزي مي تواند در من احساس شادي و رضايت از زندگي ايجاد کند؟ و... » در اين مطلب سه گام براي ايجاد احساس خوشبختي به شما معرفي مي کنيم.

زبان بدن و 10 نکته که بايد بدانيد

زبان بدن يکي از ترفندهاي روانشناسي براي تشخيص رفتارها است. در مطلب پيش رو شما را با برخي نکات جالب درباره زبان بدن آشنا مي کنيم...

روشهاي عالي براي مقابله با احساسات منفي

اما لازم نيست هميشه اينطور باشد، چراکه شما بالاخره مي‌توانيد کنترل احساسات‌تان را بدست بگيريد. در ادامه با ديجي رو همراه باشيد تا باهم نگاهي به اين 10 راهکار که براي مقابله با احساسات منفي آورده شده‌اند بيندازيم.

تحليل زبان بدن مسي و رونالدو در مراسم بهترينهاي سال فوتبال 2017

مراسم انتخاب بهترين هاي سال فوتبال جهان در حالي به پايان رسيد که رونالدو براي پنجمين بار برنده توپ طلا شد. آن چه در اين مطلب به آن اشاره خواهد شد، واکاوي زبان صورت و بدن «مسي» و «رونالدو» از عکس هاي منتشر شده از اين مراسم، قبل از اعلام بهترين بازيکن سال جهان است.

چگونه به کسي که قصد خودکشي دارد کمک کنيم؟/به بهانه خودکشي هاي اخير

چه کنيم اگر فهميديم که يکي از دوستان يا آشنايان و نزديکانمان به خودکشي فکر مي‌کند؟ با راه‌هاي زير، ‌ممکن است بتوانيد جان يک آدم ديگر را نجات دهيد که به اندازه نجات کل آدم‌هاي دنيا مهم است.

گفتن اين جملات پس از 40 سالگي، ممنوع!

زماني که وارد دهه 40 سالگي زندگي مان مي شويم، احساس مي کنيم که دوران جواني خود را پشت سر گذاشته ايم، به همين دليل خود را از بسياري کارها محروم مي کنيم.

با غم و اضطراب بعد از زلزله چه کنيم؟

زلزله يکي از بلاياي طبيعي است که صدمات مالي، جاني و علي الخصوص روحي بسياري براي افراد باقيمانده دارد.

چگونه دقيقه نودي نباشيم؟!!

افراد به اصطلاح دقيقه نودي، افرادي هستند که روي زمان شان مديريت نداشته و کاري را به آنها محول مي کنيم دقيقا در زمان هاي آخر انجام مي دهند. در اين مقاله روشهايي را به شما مي گوييم که کمک تان مي کند تا يک آدم دقيقه نودي نباشيد.

هنگام وقوع زلزله بهترين کار چيست؟

زلزله يکي از بدترين تجربياتي است که ممکن است براي هر کسي و در هر شرايطي اتفاق بيافتد. در اينجا به شما مي گوييم که اگر زلزله آمد بهتر کار چيست و کجا بايد برويد.

زبان بدن چيست و 12 نکته که در مورد آن بايد بدانيد

زبان بدن به انواع شکل‌هاي ارتباط غير کلامي يا رفتاري اشاره مي‌کند که يک فرد از طريق رفتارهاي فيزيکي خود، بدون آنکه صحبتي بکند با ديگران قادر است، ارتباط برقرار نمايد.

چگونه مانند آهنربا ديگران را جذب کنيم؟

کاريزماتيک و توانايي در جذب ديگران يکي از مهم ترين مهارت هايي است که بايد بلد باشيد. اگر حس مي کنيد که کاريماتيک و دلربا نيستيد به شما پيشنهاد مي کنيم ترفندهاي زير را به کار ببنديد.

تحليل جالب زبان بدن کي روش بعد از قرار گرفتن ايران در گروه مرگ

ايران در جام جهاني در گروه مرگ قرار گرقت. با توجه به جوک هايي که براي تيم ملي ايران به دليل قرار گرفتن در گروه مرگ ساخته شده، تحليل زبان بدن «کي روش»، مربي تيم ملي کشورمان گوياي خيلي چيزها درباره گروه مرگ خواهد بود.

روشهاي شاد بودن در زندگي هاي سخت امروزي!!

در اين مطلب مي خواهيم در خصوص روش هاي شادتر بودن صحبت کنيم. روش هايي که از نظر علمي نيز به اثبات رسيده اند و به ما کمک مي کنند تا ابر غم و غصه را از آسمان زندگي مان پس بزنيم.

نکته هايي براي سحر خيزي در صبحهاي سرد زمستان

به نظر مي رسد بي رغبتي افراد براي صبح زود از خواب برخواستن به ويژه در فصل سرد سال يک مسئله جهاني است. در اين مقاله روشهايي را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند به سحر خيزي شما کمک کند.

مثبت انديشي با 7 روش ساده

مثبت انديشي يکي از رموز اصلي خوشبختي و دست پيدا کردن به موفقيت است که در علم روانشانسي هم ثابت شده است.

تست روانشناسي : چقدر اعتماد به نفس داريد؟

در زندگي روزمره تان چقدر اعتماد به نفس داريد؟ آيا هميشه حال خودتان را مي گيريد يا ديگران حال شما را آدم خودپسندي مي دانند؟ اين 24 سوال براي ارزيابي خودتان است.

5 جمله اي که هرگز نبايد به خودتان بگوييد

برخي از جملات منفي در زندگي وجود دارد که مي تواند تاثيرات بسيار بدي در زندگي تان داشتهباشد. اين 5 جمله را در اين مقاله به شما معرفي مي کنيم.

6 کليد اصلي براي رسيدن به موفقيت در زندگي که بايد بدانيد

ديده شده که بسياري از مردم تمام وقت‌شان را براي رسيدن به يک هدف صرف مي‌کنند و به ديگر هدف‌هاي ضروري زندگي کاري ندارند. براي رسيدن به يک هدف بزرگ ابتدا بايد آن هدف را به اهداف کوچکتر تقسيم کرد و به مرور زمان به تمامي اهداف که در اصل يک هدف بزرگ است، دست يافت.

اصول دست دادن در ملاقات هاي کاري و دوستانه

امروزه هم دست دادن نشان‌دهنده‌ي تمايل افراد براي داشتن گفت‌وگويي امن و سودمند است. در ادامه با انواع مختلف دست دادن با ما همراه باشيد.

کنترل خشم و عصبانيت با 10 ترفند

کنترل کردن خشم مي‌تواند يکي از کارهاي چالش‌ برانگيز در زندگي بسياري از افراد باشد. با اين‌حال، نکات راهنماي زيادي براي مديريت خشم وجود دارند که هم ساده هستند و هم کاربردي.اگر براي کنترل کردن خشم خودتان آماده هستيد، مي‌توانيد از ترفندهاي راهنماي زير کمک بگيريد.

روز مادر با چند پيشنهاد جالب، مادرتان را سورپرايز کنيد

خيلي از ما به اين فکر مي‌کنيم که چگونه مادر‌ را شاد کنيم و يک روز به يادماندني و هيجان‌انگيز براي او رقم بزنيم؟ در ادامه مطلب امروز با چند راه‌کار ساده براي داشتن يک روز مادر عالي آشنا خواهيد شد.

توصيه هايي براي مقابله با استرس هاي نوروزي

بسياري از ما درباره آن چه سال جديد با خودش براي مان به همراه خواهد آورد، استرس داريم چون نمي دانيم بعد از آن که شور و حال لحظه تاريخي تحويل سال را پشت سر گذاشتيم، چه روزها، ساعات و لحظاتي را پيش رو خواهيم داشت و سال جديد واقعا چه ارمغاني براي ما به همراه خواهد آورد؟

سفر نوروزي تان را با اين نکته هاي ساده، لذت بخش کنيد

نوروز يکي از فرصت هاي براي داشتن يک سفر لذت بخش است. در ادامه مطلب امروز با چند توصيه مهم و ترفند‌هاي ساده‌اي آشنا خواهيد شد که انجام آن‌ها مي‌تواند يک خاطره خوب به يادماندني در ذهن شما باقي بگذارد.

7 دروغ بزرگي که مانع خوشبختي ما مي‌شود

7 دروغي که در ادامه به آنها اشاره مي‌کنيم، شايد در لحظه حس خوبي به شما بدهند، اما در واقعيت به‌ضرر شما هستند و‌ در درازمدت به موانع شادي و خوشبختي شما تبديل خواهند شد.

روشهاي موفق افزايش صبر در زندگي

داشتن صبر يکي از رازهاي داشتن زندگي موفق و سرشار از شادي است. در اين مقاله به شما 6 راه براي افزايش صبر در زندگي تان پيشنهاد مي کنيم.

کارهاي ساده و جالبي که در لحظه حال تان را خوب مي کند

شايد باورتان نشود که در زندگي حقيقي، با انجام چه کارهاي کوچکي براي خودتان مي‌توانيد روحيه‌تان را بالا ببريد و ‌حالتان را خوب کنيد؛ کارهايي به سادگي دوش‌گرفتن يا پوشيدن جوراب‌هاي کرکي.

3 دروغ بزرگي که هر روز به خودمان مي گوييم!!

امروز مي خواهيم در مورد دروغ هايي صحبت کنيم که به خودمان مي گوييم. اين ها برخي از دروغ هاي رايجي هستند که ما به خودمان مي گوييم تا احساس بهتري در زمان حال خود داشته باشيم، و در عين حال آينده خود را نيز فدا مي کنيم.

چگونه از اعتياد به تلفن همراه خلاص شويم؟

با اينکه محدود کردن استفاده از تلفن همراه در عمل واقعاً کار آساني به نظر نمي رسد اما مي توانيد با يک ترفند ساده در مورد مقدار زماني که به چک کردن بي اختيار تلفن همراه خود مي گذرانيد هوشيارانه تر عمل کنيد. در ادامه با ما همراه شويد.

9 عادت بدي که هر چه سريع تر بايد ترک کنيد!!

در اينجا به تعدادي از عادت هاي رايجي مي پردازيم که بهتر است فراموش شان کنيم. اگر بعضي از اين عادت ها را داريد نگران نباشيد. تنها به خاطر داشته باشيد هر عادت بدي را مي توانيد با يک عادت خوب جايگزين کنيد.

راه هاي رفع کسالت بعد از تعطيلات نوروز

تعطيلات 13 روزه نوروزي زندگي شما را از روال عادي خارج کرده است و شما هم ممکن است براي بازگشتن به محل کارتان احساس کسالت و بي حوصلگي داشته باشيد.

کنترل استرس و اضطراب با 3 روش موثر

زندگي با اضطراب و نگراني هرگز راحت نيست. اگر هم اکنون شما از اضطراب رنج مي بريد يا بارها پيش آمده که دچار اضطراب شويد، اين سه تکنيک کاهش اضطراب را حتما امتحان کنيد.

بدون داشتن احساس گناه، در برابر خواسته هاي ديگران بگوييد نه!

شايد شما هم جزو آن دسته از افراد باشيد که در گفتن نه به ديگران احساس گناه و عذاب وجدان داريد، اما نگران نباشيد، با خواندن مقاله زير مي توانيد بدون داشتن احساس گناه به ديگران نه بگوييد.

تست جالب روانشناسي : آيا من خوشگلم؟

شايد تستي وجود نداشته باشد كه همه جنبه‌هاي شخصيت شما را نشان دهد اما اين تست‌ها به شما مي‌گويند شما خودتان را چطور مي‌بينيد … به شما براي تبديل شدن به شخصيتي كه دوست داريد، توصيه‌هايي داريم.

قدرت صدا و کلام تان را با اين روشها بالا ببريد

تحقيقات نشان مي‌دهد آدم‌هايي که با شما روبرو مي‌شوند در عرض چند ثانيه بعد از شنيدن صداي‌تان، قضاوت مي‌کنند که شما چقدر مورد اعتماد، مسلط و چيره دست هستيد.در اين مقاله به شما راه هايي براي اين که قدرت تاثيرگذاري صداي تان را بيشتر کنيد را به شما مي گوييم.

4 روش اشتباه براي جلب توجه ديگران!

بيشتر افراد وقتي در جمعي حاضر مي شوند به دنبال جلب توجه هستند ولي در اين بين روشهاي غلطي براي اين کار وجود دارد که آنها را به شما مي گوييم.

کاهش استرس با 8 روش ثابت شده و کاربردي

کسي که هميشه استرس دارد به سختي مي‌تواند از زندگي لذت ببرد. ممکن است نيمه شب از خواب بيدار شويد و ذهنتان درگير شود و ديگر خوابتان نبرد، دچار نوسانات خلق و خو شويد، سر درد بگيريد، مشکلات گوارشي پيدا کنيد، عضلاتتان دچار تنش شوند، دل درد بگيريد و .... در اين مطلب به راه‌هاي مقابله با استرس پرداخته‌ايم، با ما همراه باشيد.

روش هاي بالا بردن اعتماد به نفس در دختران امروزي

اعتماد به نفس يکي از ويژگي هايي است که براي موفقيت به آن نياز داريد. در اين مقاله به روش هاي تقويت اعتماد به نفس مخصوص دختران جوان اشاره مي کنيم. با ما همراه شويد.

با افراد منفي باف چگونه برخورد کنيم؟

افراد منفي باف افرادي هستند که در اطراف هر کسي وجود دارند. اين افراد فقط ناله و شکايت مي کنند و انرژي منفي درون شان را به بقيه منقل مي کنند.

عادت بد داريد؟ با اين راه هاي ساده آن را ترک کنيد!

عادت‌هاي بد، زندگي را مختل کرده و مانع رسيدن به اهداف مي‌شوند، اين عادت‌ها سلامت جسم و روح را نيز به خطر مي‌اندازند و وقت و انرژي را تلف مي‌کنند. پس چرا رهايشان نمي‌کنيم؟ و از همه مهمتر، آيا راهي وجود دارد که از شر عادت‌هاي بد خلاص شويم؟

در ميهماني ها چطور کمتر خجالت بکشيم؟

اگر شما هم يکي از افرادي هستيد که در ميهماني ها احساس خجالت داريد، پس مطلب زير را بخوانيد تا نکات ساده‌اي را براي مقابله با ترس و خجالت خود در محيط‌هاي اجتماعي ياد بگيريد.

مديتيشن چيست؟ چگونه در خانه مديتيشن کنيم؟

مديتيشن يا مراقبه يکي از فنون و روش اي تسلط بر ذهن است. اگر شما هم استرس داريد، افسرده شده ايد، نمي توانيد ذهن تان را متمرکز و انرژي هاي منفي را از خود دور کنيد، در خانه تان مديتيشن کنيد. در اين مقاله روش هاي مديتيشن در خانه را به شما مي گوييم.

با اين روشها دوباره شادي را به زندگي تان برگردانيد!!

شما هم ممکن است برخي از روزها وقتي چشم هايتان را باز مي کنيد احساس کنيد چقدر غمگين هستيد. ما براي شما 6 گام پيشنهادي داريم تا اگر در چنين حالتي به سر مي‌بريد با کمک گرفتن از آنها دوباره شادي و نشاط را به زندگي خود بازگردانيد.

افرادي با اين خصوصيات از لحاظ رواني بسيار قوي هستند!

شما هم ممکن است در اطرافيان تان کساني را بشناسيد که از لحاظ رواني افراد بسيار قوي اي هستند. آيا مي دانيد خصوصيت اين افراد چيست؟ با ما همراه شويد تا شما را با 13 خصويت اصلي اين افراد آشنا کنيم.

اين عادت ها را تا قبل از 30 سالگي حتما ترک کنيد!!

با رسيدن به سن 30 سالگي بايد نگاهي به زندگي خودتان بيندازيد و چيزهايي که نياز به تغيير دارند را پيدا کنيد تا زندگي موفق تر و سالم تري داشته باشيد. از جمله عادت هايي که بايد در اين سن ترک کنيد موارد زير هستند.

شما جزو کدام گروه شخصيتي هستيد؟

طبق جديدترين تحقيقات، انسان ها در چهار دسته از لحاظ شخصيتي قرار مي گيرند. گروه هاي شخصيتي C ، B ، A و D . در ادامه نکاتي درباره هر کدام از اين گروه ها و بارزترين ويژگي هايشان خواهيد خواند.

موفقيت در کنکور با رعايت 6 اصل!! چند روز مانده به کنکور چگونه درس بخوانيم؟

روزهاي قبل کنکور بسيار مهم است و همه ي کنکوري ها تلاش مي کنند که بهترين شيوه براي مطالعه و برنامه ريزي را انتخاب کنند. در اين ميان خانواده ها هم نقش بسزايي در کاهش استرس کنکوري ها دارند. در اين مطلب مواردي که بايد روزهاي قبل از کنکور براي بازدهي بهتر رعايت شود را گردآوري نموده ايم.

تست روانشناسي، چقدر احساس تنهايي مي کنيد؟

بسياري از افراد با اين که دور و برشان شلوغ است اما هميشه احساس تنهايي مي کنند. اگر شما هم از اين دسته هستيد يا دور و برتان آدم هايي از اين دسته مي شناسيد، اين مطلب را بخوانيد.

جملات مثبتي که از نان شب برايتان واجب تر است!

با انگيزه ماندن، آن هم وقتي بايد با چالش‌هاي زندگي مواجه شويد، کار بسيار مشکلي است. در ادامه با ما همراه باشيد تا 50 جمله انگيزشي را بيان کنيم که براي انجام هر کاري به شما انگيزه مي دهد.

علت دروغ گفتن چيست؟ بررسي انواع دروغ

يکي از عادات ناپسندي که ريشه ي بسياري از کارهاي ناپسند است و مي تواند به شخصيت اجتماعي افراد خدشه وارد کند، دروغ گفتن است. اما بايد ديد دليل اين که برخي افراد بيشتر دروغ مي گويند چيست؟

13 راز موفقيت از نگاه جيم ران، فيلسوف کارآفرين

در اين مقاله شما را با رموز بهبود زندگي از نگاه جيم ران فيلسوف کارآفرين امريکايي آشنا مي کنيم. با رعايت اين اصول شما قادر خواهيد بود ناممکن را به ممکن تبديل نماييد.

مديتيشن واقعا چه فوايدي براي مغز و خلق و خو دارد؟

50 سال تحقيقات و مطالعات علمي با شواهد فراواني ثابت کرده که مديتيشن مي‌تواند با فوايدي که دارد زندگي ما را تغيير بدهد. در اين مطلب به شما مي‌گوييم عادت به مديتيشن و انجام منظم آن چگونه مي‌تواند عملکرد مغزتان را بهبود بدهد و خوش اخلاق‌تان کند.

نگاهي روانشناسي به موفقيت تيمهاي غير مطرح در جام جهاني 2018

پرونده بيست و يکمين دوره مسابقات جام جهاني 2018 با حضور 32 تيم از مليت هاي گوناگون و فرهنگ هاي متفاوت با تمامي خاطرات تلخ، شيرين و گاهي عجيب، در حالي بسته شد که شگفتي هاي زيادي در آن رقم خورد.

چگونه با افسردگي بعد از سوگ مقابله کنيم؟

برخي افراد پس از مرگ عزيزان دچار افسردگي مي شوند. در اين بين وظيفه ي اطرافيان اين است که به فرد سوگوار کمک کنند تا به شرايط عادي زندگي خود بازگردد. راهکارهاي موثر در اين زمينه را گردآوري نموده ايم.

جملات ممنوعه اي که نبايد به 30 ساله ها بگوييد!

همه شما در مورد بحران سي سالگي حتما شنيده ايد. يک سري جملات هستند که هرگز نبايد با افراد 30 ساله بگوييد. در ادامه اين جمله هاي ممنوعه را به شما مي گوييم

مثبت انديش باشيد، تمريناتي براي کاهش بدبيني و حساسيت

اگر مايل هستيد در آرامش زندگي کنيد به شما توصيه مي کنيم که مثبت انديش باشيد و افکار منفي و بدبينانه را از خود دور کنيد. در اين صورت بر اساس قانون جذب انرژي هاي مثبت اطراف را دريافت خواهيد کرد و اتفاقات بهتري در انتظار شما خواهد بود

اخبار خواندنی

تست روانشناسي : چقدر به ديگران وابسته ايد؟

از بين بردن افکار منفي با 8 راه حل ساده!

10 فرد سمي که بايد هر چه سريع تر از خودتان دور کنيد!!

افسردگي پاييزي، با دلشوره و افسردگي پاييزي چه کنيم؟

چگونه عذرخواهي کنيم؟ همه آن چه درباره عذرخواهي بايد بدانيد

يک زندگي آرام مي خواهيد؟ اين 15 روش را امتحان کنيد!

انرژي هاي منفي را با اين روشها از خانه تان دور کنيد!

اعتماد ديگران را با اين جملات به دست آوريد

چرا زنان ايراني خودشان و بدن شان را دوست ندارند؟

با ديدن اين 7 نشانه به دوستي هاي خود پايان دهيد!!

زنان قوي 11 ويژگي جالب دارند، آنها را بدانيد!!

اين جملات را هرگز در پيامک تان نگوييد!!

راز جذابيت انسان هاي دوست داشتني چيست؟

اين اشتباهات در شبکه اجتماعي رابطه تان را خراب مي کند، مراقب باشيد!!

چرا از غر زدن لذت مي بريم!!؟

11 قانون اصلي فنگ شويي براي جذب عشق و پول

15 روش ساده براي رهايي از افسردگي

10 روش تمدد اعصاب براي کاهش استرس

با ديدن اين 7 نشانه به دوستي هاي خود پايان دهيد!!

زنان قوي 11 ويژگي جالب دارند، آنها را بدانيد!!

اين جملات را هرگز در پيامک تان نگوييد!!

راز جذابيت انسان هاي دوست داشتني چيست؟

اين اشتباهات در شبکه اجتماعي رابطه تان را خراب مي کند، مراقب باشيد!!

چرا از غر زدن لذت مي بريم!!؟

مديتيشن را چگونه در خانه تمرين کنيم؟

بگوييد چگونه مي خنديد تا شخصيت تان را به شما بگوييم!!

چرا زنان ايراني خودشان و بدن شان را دوست ندارند؟

اعتماد ديگران را با اين جملات به دست آوريد

انرژي هاي منفي را با اين روشها از خانه تان دور کنيد!

يک زندگي آرام مي خواهيد؟ اين 15 روش را امتحان کنيد!

چگونه عذرخواهي کنيم؟ همه آن چه درباره عذرخواهي بايد بدانيد

افسردگي پاييزي، با دلشوره و افسردگي پاييزي چه کنيم؟

10 فرد سمي که بايد هر چه سريع تر از خودتان دور کنيد!!

از بين بردن افکار منفي با 8 راه حل ساده!

تست روانشناسي : چقدر به ديگران وابسته ايد؟

اين مسائل را هرگز از ديگران توقع نداشته باشيد!!

تست جالب روانشناسي:با اين تست به ويژگي هاي شخصيتي خود پي ببريد

مثبت انديش باشيد، تمريناتي براي کاهش بدبيني و حساسيت

جملات مثبتي که زندگي تان را در اين روزها تغيير مي دهد!!

انتخاب رشته دانشگاه و چند نکته مهم که بهتر است بدانيد!

جملات ممنوعه اي که نبايد به 30 ساله ها بگوييد!

چگونه با افسردگي بعد از سوگ مقابله کنيم؟

نگاهي روانشناسي به موفقيت تيمهاي غير مطرح در جام جهاني 2018

مديتيشن واقعا چه فوايدي براي مغز و خلق و خو دارد؟

13 راز موفقيت از نگاه جيم ران، فيلسوف کارآفرين

علت دروغ گفتن چيست؟ بررسي انواع دروغ

جملات مثبتي که از نان شب برايتان واجب تر است!

با آدم هاي منفي اطرافم چگونه رفتار کنم که انرژي شان را جذب نکنم؟

تست روانشناسي، چقدر احساس تنهايي مي کنيد؟

سخنان تاثيرگذار اپرا وينفري، قدرتمندترين زن جهان براي موفقيت

10 عادت جالب در لباس پوشيدن که شخصيت تان را آشکار مي کند!!

موفقيت در کنکور با رعايت 6 اصل!! چند روز مانده به کنکور چگونه درس بخوانيم؟

شما جزو کدام گروه شخصيتي هستيد؟

اين عادت ها را تا قبل از 30 سالگي حتما ترک کنيد!!

افرادي با اين خصوصيات از لحاظ رواني بسيار قوي هستند!

با اين روشها دوباره شادي را به زندگي تان برگردانيد!!

مديتيشن چيست؟ چگونه در خانه مديتيشن کنيم؟

8 کار ساده اي که بايد در روزهاي تعطيل انجام دهيد

در ميهماني ها چطور کمتر خجالت بکشيم؟

عادت بد داريد؟ با اين راه هاي ساده آن را ترک کنيد!

مثبت انديشي در زندگي هاي سخت امروزي با 6 پيشنهاد

با افراد منفي باف چگونه برخورد کنيم؟

روش هاي بالا بردن اعتماد به نفس در دختران امروزي

کاهش استرس با 8 روش ثابت شده و کاربردي

4 روش اشتباه براي جلب توجه ديگران!

7 باور غلط و رايج در مورد يادگيري زبان انگليسي

راه هاي ساده شاد بودن در زندگي پر مشغله امروزي

4 کارآفرين موفق که با سرگرمي هاي شان ثروتمند شدند!

کارهاي ساده اي که حالتان را خوب و به شما انرژي مثبت مي دهد

قدرت صدا و کلام تان را با اين روشها بالا ببريد

تست جالب روانشناسي : آيا من خوشگلم؟

اين جمله ها را هرگز در پيامک نگوييد!!

رازهاي جذابيت در اولين برخورد با جنس مخالف!

بدون داشتن احساس گناه، در برابر خواسته هاي ديگران بگوييد نه!

کنترل استرس و اضطراب با 3 روش موثر

راه هاي رفع کسالت بعد از تعطيلات نوروز

9 عادت بدي که هر چه سريع تر بايد ترک کنيد!!

چگونه از اعتياد به تلفن همراه خلاص شويم؟

روش هايي جالب براي لذت بردن از ترافيک

3 دروغ بزرگي که هر روز به خودمان مي گوييم!!

کارهاي ساده و جالبي که در لحظه حال تان را خوب مي کند

راه هايي ساده براي ايجاد تغييراتي بزرگ در سال جديد

روشهاي موفق افزايش صبر در زندگي

7 دروغ بزرگي که مانع خوشبختي ما مي‌شود

سفر نوروزي تان را با اين نکته هاي ساده، لذت بخش کنيد

توصيه هايي براي مقابله با استرس هاي نوروزي

زندگينامه استيون هاوکينگ

روز مادر با چند پيشنهاد جالب، مادرتان را سورپرايز کنيد

کنترل خشم و عصبانيت با 10 ترفند

چطور در عکس، مانند مدل ها ژست بگيريم؟

آداب مهم کافي شاپ رفتن که هر دختر و پسري بايد بداند

چرا زنان در رهبري از مردان موفق تر هستند؟

اصول دست دادن در ملاقات هاي کاري و دوستانه

6 کليد اصلي براي رسيدن به موفقيت در زندگي که بايد بدانيد

5 جمله اي که هرگز نبايد به خودتان بگوييد

چرا دختران و پسران امروزي دوست دارند مجرد بمانند؟

فروش تان را با اين روشها دو برابر کنيد

تست روانشناسي : چقدر اعتماد به نفس داريد؟

مثبت انديشي با 7 روش ساده

مردي 40 ساله ام و بيشتر فکرم مشغول زنان است؟

چگونه يک مرد شيک پوش و جذاب باشيم؟

نکته هايي براي سحر خيزي در صبحهاي سرد زمستان

روشهاي شاد بودن در زندگي هاي سخت امروزي!!

تاثير باورنکردني اسم افراد بر سرنوشت و وضعيت روحي آنها

تحليل جالب زبان بدن کي روش بعد از قرار گرفتن ايران در گروه مرگ

براي موفق شدن، اين عادت‌هاي خانمان بر انداز را ترک کنيد

کارهاي ممنوعه والدين جلوي کودکان!!

چگونه مانند آهنربا ديگران را جذب کنيم؟

زبان بدن چيست و 12 نکته که در مورد آن بايد بدانيد

8 کاري که زنان بهتر از مردان انجام مي دهند

هنگام وقوع زلزله بهترين کار چيست؟

چگونه دقيقه نودي نباشيم؟!!

با غم و اضطراب بعد از زلزله چه کنيم؟

گفتن اين جملات پس از 40 سالگي، ممنوع!

افراد معروف و باکلاس در رستوران چگونه رفتار مي کنند؟

پستهاي اينستاگرام تان در مورد شخصيت شما چه مي گويد؟

چگونه به کسي که قصد خودکشي دارد کمک کنيم؟/به بهانه خودکشي هاي اخير

اعتياد به تلفن همراه و دنياي مجازي را چگونه از بين ببريم؟

چرا ما ايراني ها عادت به عذرخواهي نداريم؟؟؟

تحليل زبان بدن مسي و رونالدو در مراسم بهترينهاي سال فوتبال 2017

زنان کدام استانها از زندگي خانوادگي رضايت دارند؟

اين موارد را هرگز در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک نگذاريد!!

روشهاي عالي براي مقابله با احساسات منفي

10 کاري که افراد موفق قبل از خواب انجام مي دهند

زبان بدن و 10 نکته که بايد بدانيد

انجام اين کارها، شما را جذاب تر مي کند

فقط سه گام تا داشتن احساس خوشبختي فاصله داريد!

10 اشتباه در زندگي که جلوي شاد بودن تان را مي گيرد

اين 3 خصوصيت را هرگز نبايد داشته باشيد!!

دوست بد شما اين نشانه ها را دارد!!

دوست واقعي شما اين نشانه ها را دارد!!

بيوگرافي دارا خسروشاهي، مدير بزرگترين شرکت تاکسيراني آمريکا

نکته هايي که خانم ها براي دفاع از خودشان بايد بدانند!!

با همسر بهاره رهنما بيشتر آشنا شويد

در جمعه هاي دلگير چگونه حال مان را خوب کنيم؟

اين نشانه ها مي گويد بايد به دوستي تان پايان دهيد!!

بيوگرافي دکتر بهنام شکيبايي، استاد دانشگاه پنسيلوانياى آمريكا

راه هاي کنترل خشم، چگونه خشم را کنترل کنيم؟

8 روش براي شروع يک روز خوب

جلوگيري از اتلاف وقت با چند روش کاربردي

چگونه در مقابل خواسته هاي ديگران نه بگوييم؟

10 عادتي که براي شاد بودن بايد ترک شان کنيد!!

3 اشتباه که شما را بدون اعتماد به نفس نشان مي دهد

انسان هاي سمي اطرافتان را با اين روشها از زندگي تان دور کنيد

5 اصل روانشناسي براي يک زندگي راحت

مادلين وسترهات، دستيار 26 ساله ترامپ چقدر درآمد دارد؟

با مريم ميرزاخاني و 4 نابغه زن رياضي دنيا آشنا شويد

مي خواهم شاد باشم و شاد زندگي کنم!!

همه آنچه در مورد مريم ميرزاخاني نابغه ايراني رياضي مي خواهيد بدانيد

اصول زبان بدن براي تشخيص کلاهبرداران در ازدواج