آخرین اخبار

بيماري ها و پيشگيري

3 علائم حساسيت به گلوتن يا بيماري سلياک

قبل از دست کشيدن از خوردن پاستا و نان به دليل حساسيت به گلوتن و بيماري سلياک حتما اين مقاله را بخوانيد تا با علائم حساسيت به گلوتن و بيماري سلياک آشنا شويد تا اگر نيازي بود حتما نست دهيد.

رفع پف چشم ها با 7 تغيير در رژيم غذايي

پف چشم مشکلي است که بسياري از خانم ها را نگران و ناراحت مي کند، اما بهتر است بدانيد اين مشکل با انتخاب يک رژيم غذايي مناسب برطرف مي شود. در اينجا چند غذاي مناسب براي رفع پف چشم معرفي مي شود.

آيا تنگي نفس هميشه نشان دهنده بيماري قلبي است؟

گاهي تنگي نفس نشانه بيماري و مشکل در قلب است، اما هميشه اينگونه نيست. گاهي تنگي نفس نشان دهنده وجود يک بيماري ديگر است که در اين مقاله با جزئيات بيشتري به آن مي پردازيم.

علت بوي بد استون در دهان چيست؟

گاهي افراد مبتلا به ديابت بوي عجيبي شبيه به بوي استون و لاک پاک کن ها را در دهان خود احساس مي کنند. فکر مي کنيد علت بوي بد استون در دهان چيست؟

شکل مدفوع در مورد سلامت شما چه مي گويد؟

مشکلات گوارشي و تغيير شکل مدفوع نشانگر موارد زيادي است که در اين مقاله طبق شاخص مدفوع بريستول به اين مسئله مي پردازيم.

علل خشکي چشم و راه هاي پيشگيري از آن

خشکي چشم مشکلي است که تصور مي شود با افزايش سن يا نگاه کردن زياد به صفحه کامپيوتر يا موبايل بروز مي کند. اما در اين مقاله به مهم ترين علل بروز خشکي چشم اشاره مي کنيم.

ديابتي ها بخوانند: ديابت باعث بروز مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک مي شود

ديابت يک بيماري نسبتا شايع در جامعه ماست، اما متاسفانه اکثر مبتلايان با همه عوارض اين بيماري آشنا نيستند. يکي از مهم ترين عوارض ديابت ابتلا به مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک است که با جزئيات بيشتري به آن اشاره مي کنيم.

چشم ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

گاهي بروز برخي بيماري ها قبل از اينکه نشانه اي از خود بروز دهند، در چشم ها مشخص مي شوند. چشم ها پنجره اي به درون بدن محسوب مي شوند. برخي از اين نشانه ها که در چشم نمايان مي شوند در مقاله زير بيان مي شوند.

علت آنوسمي يا از دست دادن حس بويايي يا کر بويي چيست؟

گاهي حس بويايي ما دچار مشکل مي شود که ممکن است نشانه يک مشکل جدي باشد. اما چه دلايلي باعث از دست دادن حس بويايي يا آنوسمي مي شود؟ براي پي بردن به اين دلايل مقاله زير را مطالعه کنيد.

درمان آرتروز زانو با روش هاي غيردارويي

آرتروز زانو مشکلي است که در بين خانم ها و افراد مسن زياد به چشم مي خورد و تاکنون درمان قطعي براي اين عارضه پيدا نشده است، اما با رعايت برخي نکات مي توان پيشروي اين مشکل را به تعويق انداخت و علائم آن را بهبود بخشيد.

اگر احساس افسردگي يا اضطراب داريد بايد تيروئيد خود را چک کنيد!

بسياري از علائم افسردگي و اضطراب، علائم اختلالات تيروئيد هم هستند که به اين معنا که بسياري از افراد اغلب نمي دانند دچار مشکل تيروئيد هستند. در اينجا چگونگي رسيدگي به اين مشکل را بيان مي کنيم.

6 علائمي که هرگز نبايد ناديده گرفته شوند

گاهي ممکن است به هر دليلي دچار درد شويم يا علائمي را در خود مشاهده کنيم که در اکثر مواقع نگران کننده نيستند و پس از مدت کوتاهي برطرف مي شوند. اما علائمي را که در اين مقاله به آنها اشاره مي کنيم حتما جدي بگيريد.

تب چند درجه در بزرگسالان خطرناک است؟

هر درجه‌اي بالاتر از 37 درجه در بزرگسالان، تب محسوب مي‌شود، اما در چه صورت اين تب در بزرگسالان خطرناک است؟

علت بوي بد دهان در صبح چيست؟

در بيشتر موارد، بوي بد دهان صبحگاهي مساله نگران کننده اي نيست. اما در برخي موارد ممکن است بوي بد غير عادي نشان دهنده يک مشکل سلامت زمينه اي باشد.

هليکوباکتر پيلوري مي تواند شما را به کدام بيماري هاي ديگر مبتلا کند؟

بررسي دردسرهاي ميکروب شايع هليکوباکتر پيلوري باحضور دکتر محمدجعفر فره‌وش فوق‌تخصص گوارش و کبد، دکتر ايرج خسرونيا متخصص داخلي دکتر رامين طاهري متخصص پوست و دکتر ابراهيم رزم‌‌پا فوق‌تخصص جراحي سروگردن:

علت گرفتگي ماهيچه ها و درمان آن

آيا تا به حال گرفتگي ماهيچه را تجربه کرده ايد؟ در اين مطلب در مورد علت و درمان گرفتگي ماهيچه ها توضيح مي دهيم؟

گاستريت معده, دلايل, علائم, تشخيص و درمان

آندوسکوپي، روش معمول مورد استفاده براي تشخيص گاستريت معده است. آزمايش خون و مدفوع نيز کمک کننده تشخيص گاستريت معده هستند.

بيماري آلزايمر به اين دلايل عجيب به سراغ تان خواهد آمد

ابتلا به بيماري آلزايمر امروزه جزو ترس هاي بسياري از مردم دنياست. علت بيماري آلزايمر فراتر از ژنتيک و عادت هاي ناسالم است، هر چند اين دو، جزو عوامل مهم در ابتلا به اين بيماري هستند.

خوددرماني التهاب مزمن با تغيير در رژيم غذايي!

او نه تنها توانست با تغيير رژيم غذايي مشکلات التهاب مزمن را از بين ببرد بلکه توانست 20 پوند وزن و 13و يک چهارم اينچ کاهش سايز داشته باشد. داستان او از اين قرار است...

علائم کمبود اکسيژن در خون

شرايطي که بدن، به ميزان کافي اکسيژن در اختيار ندارد به نام هيپوکسمي شناخته مي شود.که به دليل مشکلاتي که پيش خواهد آورد بايد حتما به علائم آن توجه کرد.

10 علائم تيروئيد که ممکن است حتي توسط پزشک تان ناديده گرفته شود

اختلالات تيروئيد در سراسر جهان بسيار شايع هستند (کم‌کاري تيروئيد در ايران به چهار برابر ميانگين جهاني مي‌رسد) اين درحالي است که تشخيص علائم تيروئيد کار دشواري است که گاهي توسط پزشک هم با خطا همراه است.

چه کساني بايد سنجش تراکم استخوان بدهند؟

سنجش تراکم استخوان براي تشخيص بيماري پوکي استخوان انجام مي شود. اگر مي خوايد بدانيد که شما هم جزو افرادي هستيد که بايد اين سنجش را انجام دهند يا خير. اين مقاله را بخوانيد.

مثانه نورولوژيک و درمان آن

مثانه نوروژنيک (Neurogenic bladder dysfunction) يکي از بيماريهاي مثانه است که موجب اختلال در ادرار مي‌شود. مثانه نوروژنيک دو نوع است.

عوارض نگه داشتن مدفوع

آيا عادت به نگه داشتن مدفوع خود داريد؟ از عوارض نگه داشتن مدفوع مطلع هستيد؟

بيماري نوروويروس, بيماري پاييز و زمستان

بهداشت عمومي انگلستان، هر سال در بخش رويکردهاي زمستاني براي حفظ سلامت افراد، توصيه‌هاي مناسبي را با هدف جلوگيري از مبتلا شدن به نوروويروس و شيوه‌هاي مناسب براي درمان بيماري نوروويروس ارائه مي‌دهد.

5 راز افرادي که هيچگاه سرما نمي خورند

سرماخوردگي به ظاهر بيماري سختي نيست اما ابتلا به آن گاهي ما را از مهم ترين قرارهاي کاري که مي تواند زندگي مان را تغيير دهد جا مي گذارد پس با اين 5 راز از سرماخوردگي پيشگيري کنيد.

علت حالت تهوع بعد از غذا چيست؟

شرايط زيادي وجود دارد که باعث حالت تهوع بعد از خوردن غذا مي شود، از مسموميت غذايي گرفته تا بارداري.اما علت حالت تهوع بعد از غذا چيست؟

سروتونين چيست؟

سروتونين بر تمام اجزاي بدنتان تاثير مي گذارد، از احساسات تان گرفته تا موتور مهارت هايتان. سروتونين به عنوان تثبيت کننده خلق و خوي طبيعي در نظر گرفته مي شود.

کاهش التهاب روده با 7 ماده غذايي

التهاب روده و مشکلات گوارشي خود را با مصرف آن دسته از غذاهايي که به بهبودي کمک مي‌کنند و باعث کاهش التهاب مي‌شوند درمان کنيد

6 علت تنگي نفس بعد از خوردن غذا

بعد از غذا خوردن به دلايل متفاوتي ممکن است احساس تنگي نفس کنيد. براي پي بردن به علت تنگي نفس بعد از غذا خوردن مي توانيد اين مقاله را مطالعه نماييد.

سوزش سر دل داريد؟ اين خوراکي ها را نخوريد!!

سوزش سر دل نشانه‌اي ناراحت‌کننده از عملکرد نامناسب اسفنکتر مري است. گاهي اوقات علائم سوزش سر دل آنقدر قوي است که اکثر افراد آن را با حمله قلبي اشتباه مي‌گيرند. در مواقع ابتلا به اين مشکل خوردن برخي مواد غذايي توصيه نمي‌شود.

پوکي استخوان و بايد و نبايدهاي ورزشي

پوکي استخوان يا استئوپروز بيماري خاموشي است که تا وقتي شکستگي در استخوان پيش نيامده باشد خود را نشان نمي دهد. در اين مقاله علت به وجود آمدن اين بيماري و بهترين و بدترين ورزش ها را به شما مي گوييم.

علت آروغ زدن چيست؟

آروغ زدن خجالت آور است، پس براي خجالت نکشيدن بايد علت آن را پيدا کنيد: باکتري هاي عميق در شکم شما. و البته گاز اضافي و نوشيدني هاي گازدار.

چرا برآمدگى پشت گوش بوجود مي آيد و درمان آن چيست

برآمدگى پشت گوش مي تواند دلايل زيادي داشته باشد، ممکن است در زمان ابتلا به عفونت، رشد بيش از حد استخوانها، به دليل حساسيت، يا در نتيجه برخى از انواع سرطانها، برآمدگى هاى دردناک يا بدون دردى در پشت گوش ايجاد شود

پيشگيري از سنگ کليه با 10 روش

راه هاي زيادي براي پيشگيري از تشکيل سنگ کليه وجود دارد که از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره کرد.

کاهش فشار خون با گياهان موثر

فشار خون يکي از مشکلاتي است که بيشتر افراد با آن درگير هستند و براي کاهش فشار خون از داروهاي شيميايي استفاده مي کنند. در اين مقاله چند گياه را به شما معرفي مي کنيم که ميتواند در کاهش فشار خون شما موثر باشد.

کبد چرب داريد؟ اين رژيم غذايي را رعايت کنيد

محمود قادري کارشناس طب سنتي؛ در رابطه با علل ايجاد کبد چرب توضيح داد: رژيم غذايي نامناسب و مهم‌ترين آن آب‌ يخ، خصوصا بين غذا، بعد از حمام، بعد از ورزش، صبح زود و شب است.

افزايش ريسک نارسايي قلبي با هواي سرد

به گفته محققان، قرارگيري در معرض هواي سرد يا هواي پرفشار با بروز افزايش ريسک نارسايي قلبي در سالمندان همراه است

جلوگيري از ابتلا به آب‌سياه با پروتئين

دانشمندان پروتئيني طبيعي را شناسايي کردند که مي‌تواند از چشم در برابر ابتلا به بيماري آب سياه (گلوکوم چشمي) و نابينايي محافظت کند

افزايش ريسک نا رسايي قلبي با هواي سرد

به گفته محققان، قرارگيري در معرض هواي سرد يا هواي پرفشار با بروز افزايش ريسک نارسايي قلبي در سالمندان همراه است

سندرم روده چکه کن چيست؟ و 10 علائم داشتن روده چکه کن

سندرم روده چکه کن، بيماري اي که به طورمعمول تشخيص داده نمي شود اما مي تواند بر سلامت بسياري از مردم تاثير بگذار. روده چکه کن " احتمالا به عنوان يکي از مهم ترين مفاهيم پزشکي زمان ما شناخته خواهد شد.

عوامل موثر در آمبولي ريه

عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با اشاره به اينکه عوامل خطر براي ايجاد بيماري آمبولي ريه به 2 نوع ارثي و اکتسابي تقسيم مي شوند، گفت: سيگار، چاقي، بارداري و سرطان از عوامل مهم اکتسابي هستند

توصيه به بيماران مبتلا به لوپوس

محققان دانشگاه اوهايو دريافتند که انجام ورزش با شدت متوسط به سلامت بيماران مبتلا به لوپوس کمک مي‌کند. بررسي‌ها نشان داده است که ميزان فعاليت ورزش و کنترل استرس زياد در بيماران لوپوس مورد توجه قرار نمي‌گيرد

چگونه سيگار را ترک کنيم؟

اگر معتاد به سيگار هستيد و قصد داريد سيگار را ترک کنيد، بايد برنامه منظمي را دنبال کنيد که شامل روش‌هاي رفتاري و نيز درمان‌هاي جايگزيني نيکوتين و درمان‌هاي دارويي است

کساني که سکته را تجربه کرده اند، حتما بخوانند

ساليانه قلب 17.5 ميليون نفر در دنيا به دليل ابتلا به بيماري‌هاي قلبي مي‌ايستد، مشکلي که امروز جزو چهار عامل اصلي مرگ و مير در ايران قرار گرفته و رکورددار است؛ به همين دليل ايران متعهد شده که تا سال 2025 با اجراي برنامه‌هايي متعدد در زمينه پيشگيري از ابتلا به اين بيماري، رقم مرگ ناشي از بيماري‌هاي قلبي را کاهش دهد

خطرات قمه زدن از سردرد تا خونريزي مغزي

ضربه مغزي يکي از مهم‌ترين و اورژانسي ترين مواردي است که در قمه زني بايد به شدت مورد توجه قرار گيرد، زيرا مي تواند با ايجاد فشار به پرده مننژ، خطر التهاب حاد و حتي خون ريزي مغزي را با خود به همراه آورد

راه هاي جلوگيري از کاهش قد مرتبط با افزايش سن

افزايش قد در بزرگسالي دور از دسترس است و کار چنداني نمي توان در اين زمينه انجام داد، اما راهکارهايي وجود دارد که با استفاده از انها مي توان از کاهش قد مرتبط با افزايش سن، پيشگيري کرد

روش هاي خانگي توقف خونريزي هاي کوچک

جراحت‌هاي منجر به خونريزي‌هاي جزيي ناشي از بريدگي و خراشيدگي بايد متوقف شود. اغلب اين جراحت‌ها در خانه قابل درمان هستند اما مهم است افراد بدانند چگونه اين کار را به شيوه صحيح انجام دهند

آيا وضعيت بيماري آلزايمر در ايران خطرناک است؟

حدود 7.5 ميليون سالمند در کشور زندگي مي کنند، که بيش از 700 هزار نفر آنها به بيماري آلزايمر مبتلا هستند. دراين مطلب به بررسي وضعيت آلزايمر در ايران مي پردازيم

مراقب شيوع تب کريمه در محرم باشيد

رئيس اداره پيشگيري از بيماري‌هاي انسان و دام وزارت بهداشت گفت: ذبح گوسفند در ايام عزاداري حسيني در هيئات به هيچ عنوان مورد تائيد وزارت بهداشت نيست و به راحتي بيماري تب کريمه کنگو را انتشار مي‌دهد

نشانه هايي ساده از بيماري هايي خطرناک

به گزارش readersdigest برخي بيماري هاي مهلک به ميزان زيادي پيشرفت مي کنند چون هيچ علامت و نشانه اي ندارند، و اگر افراد از ماهيت علائم اين بيماري ها به اندازه کافي آگاهي داشته باشند، مسلما قابل پيشگيري خواهند بود

علائم مهم بروز سرطان گلو

پديدار شدن سرطان در ناحيه سر و گردن مي تواند به شکل گيري التهاب چشمگير منجر شود. اگر مشکلي جدي در حال گسترش باشد، بيمار ممکن است تورم در آرواره يا در قسمت زير چانه را تجربه کند

علائم بروز سرطان در کودکان را بشناسيد

بروز سرطان در کودکان به گفته متخصصان علائمي مشابه بيماري‌هاي شايع مانند سرماخوردگي دارد که به همين دليل باعث تشخيص ديرهنگام و در نتيجه ورود به مراحل پيشرفته و صعب‌العلاج مي‌شود، پس بهتر است اين علائم بروز سرطان در کودکان را بشناسيد و مراقب آنها باشيد

هشدار هاي زبان شما در باره سلامتي شما

دهانتان را باز کنيد و نگاهي به زبانتان بيندازيد، شايد عجيب به نظر برسد، اما زبان شما مي‌تواند موارد زيادي درباره سلامت شما بازگو کند

دليل مسموميت غذايي آخرين وعده غذايي که خورده ايد نيست

مسموميت غذايي براي نشان دادن علائم خود زمان نسبتاً زيادي مي خواهد و معمولاً به ندرت به اين سرعت خود را نشان مي دهد که آن را به شام شب قبل يا آخرين چيزي که خورده ايد نسبت دهيد

دارو هايي که معمولا اشتباه مصرف مي‌شوند!

حقايق شگفت انگيزي در مورد مصرف بعضي داروها وجود دارد که نه تنها مي تواند اثر آن ها را کمتر کند بلکه توجه نکردن به اين نکات ممکن است عواقب بسيار بدي به همراه داشته باشد

با مصرف قهوه از ابتلا به ديابت پيشگيري کنيد

متخصصان سلامت در سراسر جهان ديابت را قاتل خاموش مي نامند. حتي يک علامت واحد نشاندهنده شروع بيماري، مي تواند نگران کننده باشد. در مطالعه جديد، محققان دريافته اند که فوايد قهوه موجب کاهش ريسک ابتلا به ديابت مي گردد

چرا هميشه احساس مي کنيد بويي در بيني شما گير افتاده است؟

در اين مقاله برايتان توضيح مي دهيم که چرا بعد از مدت زيادي که از دفتر کارتان خارج شده ايد هنوز هم بوي عطر غليظي که همکارتان استفاده کرده بود را در بيني تان حس مي کنيد. علت وجود يک بوي هميشگي در بيني تان چيست؟

با مهم ترين بيماري هايي که موجب آسيب به بينايي شما مي شوند آشنا شويد

چشم ها از جمله اندام هاي حساسي هستند که به راحتي تحت تاثير عوامل مختلف مورد آسيب قرار مي گيرند. برخي از بيماري ها هستند که بينايي شما را تحت تاثير قرار مي دهند که در ادامه به معرفي و بررسي آنها خواهيم پرداخت

چرا احساس مي کنم چيزي در گلويم گير کرده؟ علت و درمان

احساس گير کردن چيزي در گلو يک تجربه آزار دهنده براي بسياري از افراد است. به همين خاطر برخي از افراد مبتلا، سعي مي کنند با بلع زياد يا سرفه کردن اين اختلال را برطرف کنند

چه کنيم که در دريا غرق نشويم؟

کارشناس حوادث غيرترافيکي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي شيراز، گفت: غرق شدگي يکي از آسيب‌هاي قابل پيشگيري و درمان و از علت هاي شايع مرگ و مير در دنيا است، شايع ترين زمان غرق شدگي ساعت هاي ابتداي صبح و غروب آفتاب است

تهديد کننده هاي اصلي سلامت روده را بشناسيد

به لطف پژوهش هاي جديد و مدرن، ما بيش از هر زمان ديگري درباره نقش چشمگيري که دستگاه گوارش و به ويژه روده در سلامت انسان ايفا مي کنند، آگاه شده ايم

با بيماري محراب قاسم خاني آشنا شويد, نقرس

معمولا همه چيز درباره هنرمندان براي مردم جذاب است حتي دانستن نوع بيماري که هنرمندان به آن مبتلا هستند. گروه سلامت سيمرغ هم به همين بهانه سعي در دادن اطلاعت بيشتر درباره شناخت، درمان و پيشگيري بيماري هاي مختلف دارد که اين بار به بيماري محراب قاسم خاني مي پردازيم، يعني نقرس.

اخبار خواندنی

نشانه هاي تومور مغزي را بشناسيد

درمان سندرم ايکس شکننده با تشخيص زودهنگام ممکن است

تغيير صداي ناگهاني را جدي بگيريد، دلايل و راه هاي درمان آن

چگونه علائم نيش و گزيدگي انواع حشرات را تشخيص دهيم؟

راه‌هاي تشخيص سنگ مثانه و درمان آن

سيگار شما را زودتر مي کشد يا غذاهاي فرآوري شده مانند سوسيس و کالباس؟

آيا سرطان روده مي تواند ارثي باشد؟

آيا سرطان روده مي تواند ارثي باشد؟

خطرناکترين دارو ها براي کليه را بشناسيد

عوارض عدم درمان کبد چرب چيست؟

متولدين قبل از 71 حتما واکسن هپاتيت B بزنند

علت نفخ شما خطرناک است، اگر همراه نفخ اين علائم را هم داريد

براي کاهش فشار خون بدون دارو چه بخوريم و چه بکنيم؟

نشانه هايي که خبر از ام اس مي دهند | ام اس ديگر ترسناک نيست

علائم بيماري ديابت که با شناخت آن مي توانيد از پيشرفت ديابت پيشگيري کنيد

8 علت سردرد صبحگاهي

شايع ترين و خطرناک ترين اشتباهات در زمان اقدام به کمک هاي اوليه

8 علت سردرد صبحگاهي

بعد از يک سکته قلبي و براي پيشگيري از سکته قلبي بعدي چه بکنيد؟

تقويت سيستم ايمني بدن با 8 راه طبيعي

در صورت آلودگي‌ ميکروبي يا شيميايي چشم چه بايد کرد

روماتيسم مفصلي يا آرتريت روماتوئيد چيست؟

رسوب کلسيم در پوست، علائم، دلايل و درمان

آيا حافظه تان مثل قبل نيست؟ اين کار را انجام دهيد

تمرينات قدرتي براي کنترل بيماري ام اس مفيد هستند

با دلايل ترک پاشنه پا آشنا شويد

مواد غذايي مفيد براي ضعيفي چشم وجود دارد؟

بدترين مواد غذايي براي استخوان ها

درمان اختلالات کف لگن

براي استفاده از ريمل ها اين موارد را بدانيد و رعايت کنيد

کبودي بدن، علت، درمان سريع، انواع خطرناک آن

دچار آپنه خواب شده ايد اگر اين 7 علائم را داريد

کيست مويي چيست؟ ( سينوس پيلونيدال )

گوش درد هاي خطرناک را بشناسيم

علائم ديابت چيست؟

لوپوس و نشانه هاي آن را بشناسيد و با آن مبارزه کنيد

بيماري آب سياه چشم، بسيار خطرناک ولي قابل پيشگيري

پيس ميکر چيست و چگونه کار مي کند؟

هموکروماتوز چيست؟ علت، علائم و درمان hemocromatose

بعد از ترک سيگار چه اتفاقاتي در بدن شما مي افتد؟+سير زماني

جلوگيري از حمله قلبي، با توجه به اين علائم

ترور بيولوژيکي چيست | به بهانه احتمال ترور بيولوژيک مريم ميرزاخاني

از سرطان سينه با سم زدايي زير بغل ها پيشگيري کنيد

سرطان مريم ميرزاخاني چه بود؟

ويروس هاي درون روده در ابتلاي به ديابت نوع 1 موثر است

زونا چيست و دليل ابتلاي بزرگسالان مضطرب به زونا

جوان هايي که قصد ازدواج دارند اين فيلم را تماشا کنند

علت قرمز شدن چشم شما در استخر کلر نيست!!

کوچک شدن کليه نشانه چيست؟

علت بدن درد و کوفتگي مي تواند اين بيماري ها باشد؟

اسهال|درمان خانگي اسهال, علت و علايم در نوزادان, کودکان و بزرگسالان

با سندرم گلين باره, بيماري عجيب کيميا عليزاده آشنا شويد

بيماري وبا و علائم آن، هشدار درباره شايع‌ترين بيماري عفوني در تابستان

سندرم گيلن باره Guillen Barre چيست؟

کمر درد, سر درد, زانو درد, گردن درد و 8 نکته درماني که نمي دانستيد

تبخال تناسلي و تبخال لب شما با اين مکمل ورزشي سرکوب مي شود

حمله خواب چيست؟ عوامل، علائم و درمان

بيماري دستگاه گوارش و کبد و پاسخ به سوالات کاربران

با 5 گل زيبا ولي سمي، آشنا شويد

با سندروم روده نشت کننده آشنا شويد

ادرار زياد در روز نشانه اين بيماري است

نکاتي ساده ولي طلايي براي سلامت کبد

علائمي ساده و مهم براي تشخيص سرطان سينه

مروري گذرا بر بيماري فنيل کتونوري در روز جهاني اين بيماري

واريس مري چيست؟

انواع سرطان هاي پوست که در حال افزايش هستند

درباره گلودرد هاي خطرناک بيشتر بدانيم

در باره گلودرد هاي خطرناک بيشتر بدانيم

نوروپاتي ديابتي چيست؟ علل، علائم و درمان

چگونه يبوست را با آب ولرم رفع کنيم

علائم سرطان تيروئيد که بايد بسيار مراقب باشيد

خون دماغ شدن و گرماي تابستان چه ارتباطي باهم دارند

براي پيشگيري از گرمازدگي و درمان آن چه بايد کرد

علائم و درمان تاندونيت

آنزيم هاي قلبي چگونه آسيب هاي وارده به قلب را مشخص مي کنند؟

مراقبت از چشم ها در تابستان را جدي بگيريد

علائم هشدار دهنده سرطان مقعد را بشناسيد

رابطه بين اختلال خواب و اختلالات مغزي

عادت هاي تهديد کننده روده

چرا عرق سوز مي شويم؟ و چگونه با عرق سوز شدن مقابله کنيم؟

پيشگيري از سرطان سينه، باز هم پيشگيري، تنها علاج سرطان سينه

اختلال کف لگن داريد, اگر احساسي بد در واژن يا دردناکي رابطه جنسي اذيتتان مي کند

نشانه هاي اوليه سرطان روده بزرگ که بايد بدانيد

سنگ کليه و روزه گرفتن ماه رمضان

کاهش خارش کهير مزمن با اين 9 روش

اختلال کف لگن داريد, اگر احساس بد در واژن يا دردناکي رابطه جنسي اذيتتان مي کند

علائم تب کريمه کنگو و نحوه پيشگيري از تب کريمه

علت تورم غدد لنفاوي گردن و درمان آن

انواع مواد مخدر و مضرات آن

عرق کردن در خواب، افرادي که در خواب خيلي عرق مي کنند بخوانند

درمان سکته مغري در 4 ساعت اول پس از علايم سکته مغزي، ممکن است

علائم هاري در انسان و انتقال بيماري هاري از حيوانات خانگي به انسان

چگونه کمردرد را از درد کليه تشخيص بدهيم؟

چرا بايد فشار خونم را بگيرم و چگونه فشارم را کاهش دهم؟

چه کنيم که ام اس نگيريم؟

اورژانس هاي چشمي که بايد بشناسيد!

چرا بدنم بي دليل کبود مي شود؟

يک پيشنهاد ويتاميني براي جلوگيري از يائسگي زودرس

علائم ورم معده و نحوه پيشگيري و درمان

چکار کنيم که سنگ کليه نگيريم؟

فيبروميالژيا يا اختلال درد مزمن

نشانه هاي اصلي فيبريلاسيون دهليزي و فاکتورهاي ريسک

مواد غذايي دودي پر خطر

مرگ ناگهاني و زود هنگام در کمين اين افراد

فشار خون بالا چه بيماري هايي ايجاد مي کند؟

ميگرن چشمي چيست؟

انواع مسموميت هاي خانگي را بشناسيد

6 دليل مور مور شدن دست و پا

سندروم تونل مچ دست يا سندروم تونل کارپ چيست؟

درمان بواسير را زودتر شروع کنيد

قندي که مغزتان را از بين مي برد و راه مقابله با آن

کدام سردرد ها اورژانسي اند

چشمانتان را با اين مواد غذايي تغذيه کنيد

دليل بزرگ شدن غدد لنفاوي کشاله ران

علائم سکته قلبي و تفاوت آن با ايست قلبي

چه کساني مبتلا به سرطان مثانه مي شوند

حس بويايي شما را از اين بيماري ها آگاه مي سازد

نشانه هاي آسيب کبدي چيست؟

قوز قرنيه در مراحل ابتدايي، به سادگي قابل درمان است

هشدار در مورد اثرات شوکه کننده قند اضافه اي که مي خوريد

درد آپانديس چه تفاوتي با دردهاي شکمي دارد؟

15 نشانه اصلي کمبود آهن در بدن

علت مرگ عارف لرستاني

عدم تحمل لاکتوز بيماري ژنتيکي است؟

بي حسي انگشتان دست در مورد سلامت شما چه مي گويد؟

آيا نفخ زياد مي تواند از علائم سرطان باشد؟

فساد غذا در معده!!!

اين نشانه ها خبر از وجود لخته خون در بدن شما دارند, بسيار مراقب باشيد

درد دست چپ در چه صورت نشانه مشکل قلبي است؟

چکار کنيم که خروپف نکنيم؟

علائم پنهان تنبلي چشم در کودکان

افزايش قد با چند توصيه متخصصين غدد

يافته هاي جديد درباره آلزايمر و روش هاي پيشگيري از آلزايمر

يافته هاي جديد در باره آلزايمر و روش هاي پيشگيري از آلزايمر

در چه مواردي بايد کولونوسکوپي انجام داد؟

راه هاي جلوگيري از سرطان ريه و نشانه هاي ابتلا به سرطان ريه

علايمي که نشان مي دهند کليه ها مشکل دارند

توصيه هايي براي مبتلايان به ميگرن در سفر

مبتلايان به تالاسمي قبل از تعطيلات و سفر اين نکات را رعايت کنند

پيشگيري از ناهنجاري هاي اسکلتي

اگر شب ها سوزش سردل داريد, راه حلش اينجاست

دلايل از حال رفتن که نمي دانستيد, مراقب باشيد

آرتروز درمان قطعي دارد؟

پيشگيري از آلزايمر با محافظت از مغز بوسيله معجزه رژيم ذهن و انگور!

آسم چيست؟

موثرترين راه درمان کبد چرب

شما بيمار هستيد اگر يکي از اين 7 علايم را در بدنتان داريد!

علت آبريزش بيني و عطسه هاي متوالي در صبح

جلوگيري از سکته مغزي با رعايت چند نکته

با درد معده از خواب بيدار شده ايد؟ راه حل تسکين درد را بخوانيد