آخرین اخبار

بيماري ها و پيشگيري

نشانه هاي مشکل قلبي که نبايد از آنها غافل شويد

نشانه هاي مشکل قلبي را بشناسيد و در صورت مشاهده هر يک از آنها بلافاصله به اورژانس اطلاع دهيد. اقدامات سريعتر در هنگام بروز مشکلات قلبي از پيامدهاي بعدي پيشگيري مي کند.

کريستال در ادرار نشانه چيست؟

کريستال در ادرار به علل مختلفي بروز مي کند که در اين مطلب به چند علت مهم مشاهده کريستال در ادرار اشاره مي کنيم.

آيا با ديابت مي شود روزه گرفت؟

ديابت يک بيماري نسبتا رايج است و بسياري از مبتلايان به اين بيماري در ماه رمضان شروع به روزه گرفتن مي کنند. اما آيا روزه گرفتن در شرايط ابتلا به ديابت درست است؟

جوان سازي رگ هاي خوني با آنتي اکسيدان Q10

کوآنزيم Q10 علاوه بر فوايد جوانسازي فراواني که براي پوست دارد در جوان سازي عروق خوني هم بسيار موثر است و مصرف آن باعث مي شود عروق خوني 15-20 سال جوان تر شوند.

علايم افت قند ناگهاني خون را بشناسيد

افت ناگهاني و شديد قند خون چه براي ديابتي ها چه براي افراد معمولي خطر زيادي براي سلامتي دارد بنابراين بهتر است علايم آن را بشناسيد تا به موقع بتوانيد مشکلتان را رفع کنيد.

پيشگيري از اسهال خوني چگونه امکان پذير است؟

اسهال خوني مشکلي است که در هواي گرم و تابستان احتمال ابتلا به آن بيشتر است. چند نکته مهم درمورد پيشگيري از اسهال خوني را بيان مي کنيم.

تقويت مفاصل با اين مواد خوراکي

افزايش سن و تغذيه نامناسب مي تواند باعث ايجاد التهاب در مفاصل يا بيماري هاي مفصلي شود که خوشبختانه مي توان با مصرف برخي مواد خوراکي از ايجاد مشکلات مفصلي پيشگيري کرد.

علايم تبديل شدن خال به سرطان ملانوم

خال‌هاي بزرگ سياه و مودار احتمال تبديل شدن آن‌ها به سرطان ملانوم بيشتر است افرادي که خال هاي زيادي در بدن دارند بايد بيشتر مراقب باشند.

هپاتيت B و هپاتيت C در کمين چه کساني است؟

هپاتيت B و هپاتيت C دو هپاتيت رايج هستند که در يک دوره خاص واکسن آن وجود نداشت. بنابراين برخي افراد بيش از ديگران در معرض ابتلا به اين بيماري هستند.

علت هاي عجيب سندروم متابوليک

سندروم متابوليک خطر ابتلا به برخي بيماري هاي جدي را افزايش مي دهد که در ادامه به معرفي سندروم متابوليک و بيان مهم ترين علل آن مي پردازيم.

کبد در بدن چه کارهايي انجام مي دهد؟ + فيلم کبد

کبد عضو بسيار مهمي در بدن است که اکثر ما با عملکردهاي آن و چگونگي مراقبت از آن آشنا نيستيم. در ادامه به مهم ترين عملکردهاي کبد و محل قرار گرفتن کبد اشاره مي کنيم.

پيشگيري از بيماري ها با مصرف شکلات تلخ

غلظت کاکائو بالاتر در شکلات‌ها، تأثير مثبت بر شناخت، حافظه، خلق، ايمني و ساير اثرات مفيد خواهد داشت. کاکائو منبع اصلي فلاونوئيدها است. فلاونوئيدهاي موجود در کاکائو، آنتي‌اکسيدان‌ها و عوامل ضدالتهابي بسيار قوي هستند که مکانيسم شناخته‌شده براي سلامت مغز و قلب و عروق مفيد به‌حساب مي‌آيند.

درمان درد کمر در خانه

درد و گرفتگي کمر، کشيدگي دردناک يا گرفتگي عضلات کمر است. اين درد ممکن است در نتيجه فشار بيش از حد در حين تمرينات ورزشي باشد يا بد خوابيدن يا انجام کارهاي خانه.

درمان کبد چرب بدون دارو

درمان اصلي بيماري کبد چرب حذف عوامل ايجاد کننده آن است و داروها تنها به عنوان کمک کننده استفاده مي شوند. بهترين درمان براي کبد چرب رعايت دقيق رژيم غذايي است.

تشخيص بيماري ها از روي تغييرات ظاهري پا

پاها اولين اعضاي بدن هستند که تحت تاثير مشکلات عصبي قرار مي‌گيرند و در دورترين فاصله از قلب و ستون فقرات واقع شده‌اند. همچنين دلايل ديگري وجود دارند که ثابت مي‌کنند نبايد از سلامت پاها غافل شد.

مهم ترين و شايع ترين سرطان ها در بين مردان

مهم ترين و شايع ترين سرطان در بين مردان سرطان روده است که نشانه هاي آن ديرتر از حد معمول نمايان مي شود. در اد امه به برخي از مهم ترين سرطان هاي شايع در بين مردان اشاره مي شود.

علل سکته مغزي را بشناسيد

سکته مغزي علل مختلفي دارد که شناخت علل سکته مغزي و نشانه هاي آن به پيشگيري بهتر از اين بيماري کمک مي کند.

پيشگيري از سرطان و توصيه هاي پزشکان در اين مورد

پيشگيري از سرطان يکي از مهم ترين اهداف مردم در دنياي امروز و افزايش ميزان ابتلا به سرطان است. در اين مطلب به چند اقدام ساده براي پيشگيري از سرطان اشاره مي کنيم.

اگر درد مفاصل داريد از اين خوراکي ها اجتناب کنيد

درد مفصل ممکن است کمي آزار دهنده يا غير قابل تحمل باشد. ممکن است چند روز با چند هفته ( حاد ) طول بکشيد يا ممکن است چندين ماه ( مزمن ) ادامه داشته باشد. همچنين دردهاي کوتاه مدت يا تورم داخل مفاصل هم مي تواند کيفيت زندگي شما را تحت تاثير قرار دهد.

علايم اوليه بيماري کبد را بشناسيد

يکي از اين علائم بيماري کبد، جوش‌هاي مقاوم است؛ از آن جايي که کبد مسئول تصفيه سموم بدن است، در صورت بيماري و ضعف آن سموم مزاحم مي‌توانند نقش مخرب خود را داشته باشند و تعادل هورموني بدن را مختل کنند.

سوزش کف پا نشانه چيست؟

سوزش کف پا گاهي نشانه وجود مشکل خاصي نيست اما گاهي بايد جدي گرفته شود و مورد درمان قرار گيرد.

چرا ادرار بوي قهوه مي دهد؟

بوي قهوه در ادرار علل مختلفي دارد که برخي از آنها نياز به بررسي و معاينات پزشکي دارند.

برنج مانده باعث مسمويت غذايي مي شود مگر اينکه ...

برنج مانده باعث مسموميت غذايي مي شود اما متاسفانه اين مسئله را اکثر مردم نمي دانند و همچنين گرم کردن برنج مانده بسيار رايج است. راهي براي پيشگيري از بروز مشکل را در اين مطلب بيان مي کنيم.

روز جهاني هموفيلي 17 آوريل + هموفيلي چيست؟

روز جهاني هموفيلي براي بالا بردن آگاهي مردم جهان نسبت به اين بيماري است که در اين مطلب به مناسبت روز جهاني هموفيلي اين بيماري را به طور کامل معرفي مي کنيم.

پيش بيني بيماري قلبي با آزمايش خون امکان پذير شد

بيماري هاي قلبي يکي از عوامل اصلي مرگ مير بيماران است ولي اکنون مطالعات جديد نشان داده اند که با آزمايش خون مي توان قبل از بروز علايم احتمال بيماري هاي قلبي را با دقت بالا پيش بيني کرد.

عوارض مصرف ايبوپروفن با معده خالي

يکي از عوارض اصلي مصرف ابوپروفن با معده خالي، ناراحتي معده است از اين رو توصيه مي شود که اين دارو را به همراه غذا يا شير مصرف نماييد.

علائم فتق که گاهي ناديده مي گيريد

علائم فتق گاهي با بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شوند. شناخت علائم اين بيماري به درمان سريعتر آن کمک مي کند.

بيماري ام اس چيست؟ + علائم ام اس

علائم ام اس گاهي به طور ناگهاني بروز مي کند و گاهي نيز با بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شود. در اين مقاله علائم ام اس و نکاتي مهم در مورد بيماري ام اس بيان مي شود.

سم زدايي کليه ها با پياز و جعفري

از آن جايي که کار کليه ها پاکسازي ساير اندام هاي بدن است در طول زمان رسوبات زيادي در آن ها جمع خواهد شد بنابراين بهتر است براي مراقبت از کليه ها هر چند وقت يکبار آن ها را پاکسازي کنيم. يکي از بهترين روش ها براي پاکسازي کليه ها استفاده از پياز است.

ميگرن چند مرحله دارد؟

ميگرن طي چند مرحله بروز مي کند و هر مرحله داراي علائم خاصي است که در اين مقاله مراحل ميگرن را معرفي کرده و علائم آن را بيان مي کنيم.

درمان يبوست با چند روش خانگي

درمان يبوست يک مسئله مهم است که از بروز پيامدهاي مختلف جلوگيري مي کند. چند روش خانگي براي درمان يبوست در اين مطلب معرفي مي شوند.

پاکسازي رگ ها با اين مواد خوراکي

براي پيشگيري از ايجاد پلا هاي خوني در عروق و بيماري هاي قلبي يا سکته مغزي رعايت رژيم غذايي سالم و استفاده از مواد خوراکي اي است که عرق شما را پاکسازي مي کنند.

ارتباط بيماري هاي قلب با قدرت دستان

قدرت و توان دست هاي شما مي تواند احتمال ابتلاي شما به بيماري هاي قلبي را نشان دهد. هر چه قدرت دستانتان بيشتر باشد احتمال ابتلا به بيماري هاي قلبي در شما کمتر است.

درمان خانگي رفلاکس معده با چند روش ساده

درمان خانگي رفلاکس معده مزيت هاي زيادي دارد، به ويژه اينکه نيازي به مصرف داروهاي مختلف نيست. در اين مطلب به چند روش براي درمان خانگي رفلاکس معده اشاره مي کنيم.

چطور از فرد مبتلا به آلزايمر در مسافرت مراقبت کنيم؟

آلزايمر در سالمندان براي افرادي که از آنها مراقبت مي کنند گاهي به يک چالش تبديل مي شود. در اين مطلب راهکارهايي براي مراقبت از مبتلايان به آلزايمر در مسافرت بيان مي شود.

عوامل حساسيت زا در فصل بهار

افرادي که آلرژي دارند معمولا در فصل بهار به دليل تغييرات طبيعيت و وجود گرده ها با مشکلات بيشتري روبرو هستند که مي توان با اجتناب از آن ها علايم آلرژيک را کاهش داد.

درمان کمر درد با مکمل هاي طبيعي

براي تسريع بهبود روند کمر درد علاوه بر استراحت و انجام يک سري حرکات ورزشي مي توانيد از مکمل هاي طبيعي هم استفاده کنيد.

بند آوردن آبريزش بيني با روش هاي خانگي

آبريزش بيني يکي از ناراحت کننده ترين عوارض سرماخوردگي است براي بند آوردن آن مي توانيد يک نوشيدني گرم بخوريد، بخور دهيد يا يک غذايي تند نوش جان نماييد.

سندرم داون چيست؟ به مناسبت روز جهاني سندروم داون

افراد مبتلا به سندرم داون مي تونند زندگي پربار و سالمي داشته باشند. پيشرفت هاي اخير پزشکي و پشتيباني هاي فرهنگي براي افراد مبتلا به سندرم داون و خانواده هاي آن ها فرصت هاي زيادي براي کمک به غلبه بر چالش هاي اين وضعيت فراهم مي کند.

90 دقيقه طلايي که بايد جدي گرفته شود

تمام موارد سکته قلبي قابل درمان است و اگر بتوانيم بيماران را سر موقع به درمان برسانيم، همه آنها قابل درمانند.

دليل آروغ زدن زياد چيست؟

آروغ زدن بعد از غذا خوردن باعث آرام شدن دستگاه گوارش مي شود، اما آروغ زدن زياد نشانه وجود مشکل است که بايد جدي گرفته شود.

درمان لخته خون پا با 9 روش خانگي

ترومبوز وريدي عميق Deep vein thrombosis يا لخته خون در رگهاي عمقي پا مي تواند منجر به مشکلات سلامتي جدي شود. معمولا لخته خون ژلاتيني و جامد است. اين وضعيت منجر به تورم، گرفتگي ماهيچه، تغيير رنگ پوست و ... مي شود.

مردان بيشتر دچار نارسايي کليه مي شوند يا زنان؟

بيماري کليه و نارسايي و درد کليه يکي از بيماري هاي مهم است که عدم توجه به آن پيامدهاي جبران ناپذيري را در پي خواهد داشت. چه کساني بيشتر به بيماري کليوي دچار مي شوند؟

علائم سکته مغزي که فکرش را هم نمي کنيد

علائم سکته مغزي را بشناسيد تا بتوانيد اقدامات درماني را سريع تر انجام دهيد و از بروز آسيب هاي جبران ناپذير بيشتر جلوگيري کنيد.

هپاتيت E چيست؟

هپاتيت E يک بيماري کبدي است که با ويروس هپاتيت E منتقل مي شود. در ادامه به معرفي دقيق تر اين بيماري مي پردازيم.

بيماري استيون هاوکينگ چه بود؟

استيون هاوکينگ دانشمند بزرگ جهان مبتلا به چه بيماري بود و علت آن چه بود؟ در اين مقاله به اين دو سوال به طور کامل پاسخ داده مي شود.

درمان خانگي قارچ پوستي

درمان هاي خانگي و گياهي براي رفع قارچ هاي پوستي کاملا اثر گذار هستند و مي توانيد از روش هاي مفيد اين مقاله براي آن استفاده نماييد.

علائم سرطان را بشناسيد و قبل از پيشرفت درمانش کنيد

تشخيص سرطان در مراحل اوليه اهميت زيادي دارد و درمان آن را در کوتاه مدت و با هزينه هاي کم تر امکان پذير مي کند. بنابراين توجه به تغييرات ظاهري بدن در اين زمينه به شما کمک مي کند.

علت سکته قلبي در خواب ،به بهانه فوت کاپيتان فيورنتينا و به ياد هادي نوروزي

سکته قلبي در خواب يکي از مشکلاتي است که اخيرا بيشتر شده است. اخيرا کاپيتان تيم فيورنتينا و دو سال پيش هادي نوروزي دچار سکته قلبي در خواب شده و از دنيا رفتند. در اين مطلب به بررسي علت سکته قلبي در خواب پرداخته مي شود.

علائم کم خوني که کمي عجيب به نظر مي رسند

علائم کم خوني در اکثر افراد تقريبا مشابه هستند. گاهي علائم کم خوني کمي عجيب به نظر مي رسند که در ادامه به آنها اشاره مي شود.

مژگان صابري و اوتيسم؟ لطفا قضاوت نکنيد

اوتيسم طيف نادري است که تشخيص آن تا 3 سالگي امکان پذير نيست. اخيرا در مورد ابتلاي مژگان صابري به اوتيسم صحبت هاي زيادي شده که در اين جا به معرفي اين اختلال پرداخته و درستي يا نادرستي قضاوت مردم را بررسي مي کنيم.

سيروز کبدي با چه غذاهايي بهبود پيدا مي کند؟

سيروز کبدي يکي از بيماري هاي کبدي رايج و مهم است که با تغديه سالم مي توان به بهبود علائم آن کمک کرد و از پيشروي آن جلوگيري کرد. در ادامه به تغذيه مناسب براي مبتلايان به بيماري سيروز کبدي اشاره مي کنيم.

درمان سرطان با عصاره گل نرگس

کنترل پيشرفت سلول هاي سرطاني با عصاره گياهي آلکالوئيد موجود در گل نرگس انجام پذير است.

علت تپش قلب ناگهاني و درمان آن

افزايش ضربان قلب يا تپش قلب ناگهاني که در عرض چند دقيقه رفع مي شود به نام تاکي کاردي tachycardia يا تند تپشي شناخته مي شود که به طور کلي بي ضرر است.

سردي بدن نشانه چيست؟ 14 دليل سردي بدن

سردي بدن گاهي باعث آزار شما مي شود، اما آيا مي دانيد چرا هميشه دست ها يا پاهايتان سرد است و اکثر اوقات احساس سرما مي کنيد؟

براي حساسيت فصلي چه کنيم؟

حساسيت فصلي مشکلي است که بسياري از افراد را آزار مي دهد. با تمام شدن سال و نزديک شدن به فصل بهار ميزان شيوععلائم حساست فصلي نيز افزايش پيدا مي کند. اگر به حساسيت فصلي مبتلا هستيد حتما اين مطلب را بخوانيد.

علائم کبد چرب را بشناسيد

علائم کبد چرب را بايد بشناسيد، زيرا کبد چرب يک بيماري شايع است و عدم درمان آن نيز پيامدهاي جبران ناپذيري در پي دارد.

علائم قبل از سکته قلبي را بشناسيد

تشخيص سکته قلبي قبل از از بروز آن، زمان حساسي است و اگر با نشانه هاي آن آشنا باشيد به راحتي مي توانيد آسيب هاي وارد شده به بيمار را کاهش دهيد.

واريس و باورهاي غلطي که بايد فراموشش کنيد

رگ هاي واريسي ظاهري ناخوشايند روي پوست ايجاد کرده و براي سلامت هم مشکلاتي ايجاد مي کنند. براي شناخت بهتر اين مشکل بايد باورهاي غلطي که در مورد آن وجود دارد را کنار بگذاريد.

درد قفسه سينه و علت هاي عجيب آن

درد قفسه سينه هميشه به دليل مشکلات قلبي نيست، گاهي وجود برخي بيماري ها و مشکلات ديگر در بدن باعث بروز درد قفسه سينه مي شود که در اين مقاله به آن ها اشاره مي کنيم.

علايم هپاتيت چيست؟

هپاتيت يا يرقان به معناي التهاب و ورم کبدي است و اگر زود تسخيص داده شود به راحتي قابل درمان است از اين رو آشنايي با نشانه هاي ايجاد کننده هپاتيت ضروري است.

عادت هاي عجيبي که به قلب آسيب مي رسانند

قلب يکي از مهم ترين اندام هاي بدن است که عدم توجه به آن پيامدهاي جبران ناپذيري در پي خواهد داشت. همه مي دانيم رژيم غذايي بد و ورزش نکردن به قلب آسيب مي رساند، اما برخي عوامل آسيب رسان ديگر نيز وجود دارند که شايد تاکنون هرگز نشنيده باشيد. در اين مقاله به اين عوامل اشاره مي شود.

اخبار خواندنی

سنگ کليه را مي توان با ماءالشعير درمان کرد؟ + پيشگيري از سنگ کليه

علائم آنفلوآنزاي مرغي و راه هاي پيشگيري از ابتلا به آن

راز سلامت افرادي که هرگز بيمار نمي شوند

کلسترول بد خون خود را با اين غذاها بالا نبريد

ديابت و سيگار کشيدن ، حتما بخوانيد

پيشگيري از سرطان با حذف ظروف پلاستيکي از آشپزخانه

ميزان مصرف ويتامين d3 و منابع اين ويتامين را بشناسيد

کاهش کلسترول خون با روش هاي طبيعي

درمان يبوست در سفر + علت يبوست در مسافرت چيست؟

درمان وسواس با روش هاي طبيعي

براي درمان کم خوني اين ويتامين ها را مصرف کنيد

ابتلا به آرتريت روماتوئيد با باکتري هاي موجود در شير

انواع کمر درد و نشانه هاي کمر درد خطرناک

آلزايمر و غذاهاي خطرناک که باعث آلزايمر مي شوند

سردرد بستني يا سردرد بر اثر سرما چيست و چه تفاتي با ميگرن دارد؟

تنگي کانال نخاع چگونه باعث بستري شدن مسعود کيميايي شد؟

ماليدن چشم باعث بروز اين مشکل ها مي شود

پيشگيري از کبد چرب با کيوي

رژيم غذايي مناسب بيماران مبتلا به ايدز + توصيه هاي سلامتي

علائم عفونت کليه چيست و چه کساني به عفونت کليه دچار مي شوند؟

از سرطان دهانه رحم با آي يو دي پيشگيري کنيد

درمان سرماخوردگي در طب سنتي

پاره شدن طحال مهدي قائدي خطرناک است؟ + کار طحال چيست؟

هورمون تستوتسترون در مردان از بيماري ام اس پيشگيري مي کند

همه چيز در مورد سينه پهلو + واکسن پنوموکوک چيست؟

آنورکسيا چيست که باعث لاغر شدن آنجلينا جولي شده است؟

علائم حمله قلبي چيست و چه ارتباطي با شانه درد دارد؟

درمان سندرم تخمدان پلي کيستيک با زردچوبه

تزريق اين واکسن بعد از 50 سالگي ضروري است

راههاي پيشگيري از سنگ کليه چيست؟

اسهال و انواع اسهال که سلامت شما را تحت تاثير قرار مي دهند

پيشگيري از سرطان با چند روش ساده و موثر

نشانه هاي ديابت ، آشکارترين و اولين نشانه ها

رنگ ترشحات گوش در مورد سلامت چه مي گويند؟

مثانه بيش فعال و بخور نخورهاي آن

شبها براي دستشويي رفتن بيدار ميشويد؟ علت تکرر ادرار در شب چيست؟

دلايل لاغري و کاهش وزن بي دليل

وجود پروتئين در ادرار نشانه چيست؟

ديابت مي گيريد اگر تنها بمانيد يا از دهانشويه استفاده کنيد !

پيشگيري از بيماري قلبي با مصرف روزانه موز + منابع پتاسيم

7 سردرد خطرناک ، اين سردرد نشان دهنده التهاب مغزي است

عجيب ترين و ترسناک ترين اختلالات خواب

نشانه هاي بيماري کبد + عوال بيماري زا در کبد

درد پاشنه پا از چيست؟

علت کبد چرب غيرالکلي چيست و آيا کبد چرب درمان مي شود؟

نوروپاتي ديابتي را با چند ورزش ساده درمان کنيد

نشانه هاي سکته مغزي که نبايد ناديده گرفته شوند

ندول تيروئيد چيست؟ آيا همه ندول ها بدخيم هستند؟

لرزش دست در جواني نشانه چيست؟

اختلال استرس پس از سانحه چه نشانه هايي دارد؟

درد پشت سر نشانه چيست؟

اقدامات اوليه براي درمان سوختگي چيست؟

مبتلايان به اوتيسم اين ويژگي ها را ندارند، اشتباه نکنيد!

بهترين اقدام در آلودگي هوا تقويت سيستم ايمني به اين 5 روش است

عرق کردن شديد مهم ترين نشانه حمله قلبي است، آن را جدي بگيريد

مهم ترين علت هاي عفونت ادراري چيست و چه بايد کرد؟

پاسخ به 7 سوال که هميشه درباره عفونت هاي سينوسي مي پرسيد

التهاب مزمن چيست و چطور مي توان بر آن غلبه کرد؟

معده درد بعد از غذا خوردن و بيان 4 علت اصلي

علائم کند شدن سوخت و ساز و ارتباط آن با غده تيروئيد

علائم کدام بيماري ها در دهان شماست؟

3 علائم حساسيت به گلوتن يا بيماري سلياک

5 علت سکسکه و هر آنچه بايد در مورد درمان سکسکه بدانيد

رفع پف چشم ها با 7 تغيير در رژيم غذايي

آيا تنگي نفس هميشه نشان دهنده بيماري قلبي است؟

7 نشانه که مي گويد سرماخوردگي شما جدي تر از آن است که فکر مي کنيد

علت بوي بد استون در دهان چيست؟

شکل مدفوع در مورد سلامت شما چه مي گويد؟

علل خشکي چشم و راه هاي پيشگيري از آن

ديابتي ها بخوانند: ديابت باعث بروز مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک مي شود

علت درد پاشنه پا, علت درد کف پا, علت درد انگشت پا

چشم ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

کدام غذاها به پيشگيري و درمان سرطان روده بزرگ کمک مي کنند؟

علت آنوسمي يا از دست دادن حس بويايي يا کر بويي چيست؟

درمان آرتروز زانو با روش هاي غيردارويي

راههاي انتقال هپاتيت C: از طريق رابطه جنسي هپاتيت C منتقل مي شود؟

اگر احساس افسردگي يا اضطراب داريد بايد تيروئيد خود را چک کنيد!

6 علائمي که هرگز نبايد ناديده گرفته شوند

ورزش کردن احتمال ابتلا به آب سياه چشم را کاهش مي دهد؟

عادت هايي که شما را در معرض مشکلات مغزي و آلزايمر قرار مي دهند

آيا قوس گردن در بدو تولد وجود دارد؟

تب چند درجه در بزرگسالان خطرناک است؟

علت بوي بد دهان در صبح چيست؟

هليکوباکتر پيلوري مي تواند شما را به کدام بيماري هاي ديگر مبتلا کند؟

علت گرفتگي ماهيچه ها و درمان آن

گاستريت معده, دلايل, علائم, تشخيص و درمان

علائمي در مدفوع که خبر از بيمار بودن شما مي دهند

بيماري آلزايمر به اين دلايل عجيب به سراغ تان خواهد آمد

جلوگيري از شيوع بيماري هاي مسري در مناطق زلزله زده

لباس هاي زير و ملحفه ها را هر چند سال يکبار بايد دور بريزيم؟

ميزان فشار خون سالم و ناسالم چقدر است؟

شرايط و بهترين سن براي عمل چشم براي برداشتن عينک يا کاهش شماره چشم

آلرژي به پروتئين گوشت قرمز, علت, علائم و درمان

خوددرماني التهاب مزمن با تغيير در رژيم غذايي!

براي درمان کمر درد بايد به کدام متخصص مراجعه کنيد؟

اين علائم سرماخوردگي مي گويد امروز بايد کار را فراموش کنيد

علائم کمبود اکسيژن در خون

مگس‌ پران چشم چيست؟ و درمان مگس‌ پران چشم

10 علائم تيروئيد که ممکن است حتي توسط پزشک تان ناديده گرفته شود

چه کساني بايد سنجش تراکم استخوان بدهند؟

روماتيسم ستون فقرات, علائم و عوارض و تفاوتش با ديسک کمر

مثانه نورولوژيک و درمان آن

وسايلي که باعث انتقال ويروس هستند و بايد مرتبا تميز شوند

عوارض نگه داشتن مدفوع

علائم خاموش مسدود شدن رگ ها که نمي دانستيد

بيماري نوروويروس, بيماري پاييز و زمستان

5 راز افرادي که هيچگاه سرما نمي خورند

علت حالت تهوع بعد از غذا چيست؟

اين مشکل به اندازه غذاهاي ناسالم براي روده مضر است!

سروتونين چيست؟

پياده روي اربعين براي اين بيماران اکيدا ممنوع است

اسفنج ظرفشويي نيازي به شستشو ندارد!!

کاهش التهاب روده با 7 ماده غذايي

علت سرگيجه چه زمان خطرناک است؟

6 مشکل دستگاه گوارش که بايد بسيار جدي گرفت

6 علت تنگي نفس بعد از خوردن غذا

سوزش سر دل داريد؟ اين خوراکي ها را نخوريد!!

پوکي استخوان و بايد و نبايدهاي ورزشي

علت آروغ زدن چيست؟

چرا برآمدگى پشت گوش بوجود مي آيد و درمان آن چيست

پيشگيري از سنگ کليه با 10 روش

کاهش فشار خون با گياهان موثر

کبد چرب داريد؟ اين رژيم غذايي را رعايت کنيد

افزايش ريسک نارسايي قلبي با هواي سرد

جلوگيري از ابتلا به آب‌سياه با پروتئين

افزايش ريسک نا رسايي قلبي با هواي سرد

سندرم روده چکه کن چيست؟ و 10 علائم داشتن روده چکه کن

عوامل موثر در آمبولي ريه

با بيماري فيبروميالژيا که تور ليدي گاگا را کنسل کرد آشنا شويد!

توصيه به بيماران مبتلا به لوپوس

چگونه سيگار را ترک کنيم؟

کساني که سکته را تجربه کرده اند، حتما بخوانند

خطرات قمه زدن از سردرد تا خونريزي مغزي

درد مفصل شما مي تواند نشانه يکي از اين بيماري ها باشد!!

آلرژي فصلي شما با اين موارد تشديد مي شود، مراقب باشيد

درمان سوزش سر دل بدون مصرف آنتي اسيد با اين 7 روش

سردرد سمت چپ خطرناک است، حتما اين نوع سردرد را جدي بگيريد

راه هاي جلوگيري از کاهش قد مرتبط با افزايش سن

چه کساني بايد حتما واکسن آنفلوآنزا بزنند و بهترين زمان واکسن زدن

روش هاي خانگي توقف خونريزي هاي کوچک

کمبود ويتامين دي و 10 گروه از افرادي که بيشتر مستعد ابتلا به آن هستند

آيا وضعيت بيماري آلزايمر در ايران خطرناک است؟

مراقب شيوع تب کريمه در محرم باشيد

نشانه هايي ساده از بيماري هايي خطرناک

علائم مهم بروز سرطان گلو

چرا رنگ دو چشم بعضي از افراد با هم متفاوت است؟

علائم بروز سرطان در کودکان را بشناسيد

رابطه انگل گربه با بروز سرطان و بيماري‌هاي عصبي

هشدار هاي زبان شما در باره سلامتي شما

راههاي انتقال هپاتيت C را بشناسيد و بسيار مراقب باشيد