آخرین اخبار

بيماري ها و پيشگيري

عادت هاي عجيبي که به قلب آسيب مي رسانند

قلب يکي از مهم ترين اندام هاي بدن است که عدم توجه به آن پيامدهاي جبران ناپذيري در پي خواهد داشت. همه مي دانيم رژيم غذايي بد و ورزش نکردن به قلب آسيب مي رساند، اما برخي عوامل آسيب رسان ديگر نيز وجود دارند که شايد تاکنون هرگز نشنيده باشيد. در اين مقاله به اين عوامل اشاره مي شود.

کلسترول بد خون خود را با اين غذاها بالا نبريد

کلسترول خون به دو نوع کلسترول خوب و کلسترول بد است. مصرف برخي مواد غذايي باعث بالا رفتن کلسترول بد خون مي شوند که در اين مقاله به مهم ترين آنها اشاره مي کنيم.

ديابت و سيگار کشيدن ، حتما بخوانيد

بررسي هاي جديد نشان داده اند سيگار کشيدن در کنار تمام خطراتي که دارد منجر به بروز يک مشکل ديگر نيز مي شود. سيگار کشيدن بر روي مقاومت بدن به انسولين تاثير مي گذارد و باعث بروز ديابت مي شود.

کاهش کلسترول خون با روش هاي طبيعي

بهترين روش براي کنترل کلسترول استفاده از روش هاي طبيعي و سبک زندگي سالم است که اگر به طور دقيق رعايت شود به راحتي مي توان کلسترول خون را کاهش داد.

درمان وسواس با روش هاي طبيعي

وسواس فکري و عملي در مراحل اوليه و خفيف بدون نياز به دارو و روش هاي طبيعي و آرام بخش قابل درمان است.

انواع کمر درد و نشانه هاي کمر درد خطرناک

کمر درد يکي از دردهاي رايج در بين مردم است که معمولا خطرناک نيست، اما برخي کمر دردها خطرناک هستند و نشان دهنده وجود يک مشکل جدي در بدن مي باشند که در اين مقاله به اين کمر دردها اشاره مي کنيم.

سردرد بستني يا سردرد بر اثر سرما چيست و چه تفاتي با ميگرن دارد؟

سردرد يکي از رايج ترين مشکلات است که افراد به دلايل مختلف و به ويژه در فصل سرما به آن مبتلا مي شوند. در اين مقاله سردرد بستني معرفي شده و تفاوت آن با سينوزيت و ميگرن بيان مي شود.

تنگي کانال نخاع چگونه باعث بستري شدن مسعود کيميايي شد؟

اواخر همه مي دانيم که مسعود کيميايي، کارگردان با سابقه بر اثر تنگي کانال نخاع در بيمارستان بستري شده اند. آيا اين بيماري خطرناک است؟ در اين مقاله به طور کامل تنگي کانال نخاع معرفي مي شوند.

پيشگيري از کبد چرب با کيوي

مصرف ميوه ها و رژيم غذايي سالم بهترين روش براي پيشگيري از ابتلا به بيماري کبد چرب است. يکي از بهترين ميوه هايي که مي تواند در اين زمينه به شما کمک کند، کيوي است.

از سرطان دهانه رحم با آي يو دي پيشگيري کنيد

آي يو دي IUD يکي از روش هاي پيشگيري از بارداري است که نسبت به ساير روش ها راحت تر بوده و مزاياي زيادي دارد و در تحقيقات اخير مشخص شده که از نظر سلامتي هم براي بسياري از خانم ها مفيد است.

درمان سرماخوردگي در طب سنتي

سرماخوردگي در فصل سرما بسيار رايج مي شود، اما طب سنتي توصيه هاي مهم و جالبي براي درمان سرماخوردگي دارد که به آنها اشاره مي کنيم.

پاره شدن طحال مهدي قائدي خطرناک است؟ + کار طحال چيست؟

همانطور که مي دانيد مهدي قائدي فوتباليست جوان در يک تصادف دچار پارگي طحال شد. آيا پارگي طحال خطرناک است؟ انسان بدون طحال مي تواند زندگي کند؟ در اين مقاله به اين سوالات پاسخ داده مي شود.

هورمون تستوتسترون در مردان از بيماري ام اس پيشگيري مي کند

بيماري ام اس يک بيماري خود ايمني و غير قابل درمان است که زنان بيشتر از مردان به آن دچار مي شوند. علت آن وجود هورمون تستوسترون در بدن مردان است که در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

همه چيز در مورد سينه پهلو + واکسن پنوموکوک چيست؟

سينه پهلو يک بيماري رايج در فصل هاي سرد سال و به ويژه در بين کودکان است. آيا مي توان با واکسن از اين بيماري جدي پيشگيري کرد؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

آنورکسيا چيست که باعث لاغر شدن آنجلينا جولي شده است؟

آنورکسيا نوعي اختلال روحي است که بر روي اندام و ظاهر فرد مبتلا به شدت تاثير مي گذارد. يکي از افراد مشهور مبتلا به آنورکسيا آنجلينا جولي است که در ادامه به بررسي کامل بيماري آنورکسيا مي پردازيم.

درمان سندرم تخمدان پلي کيستيک با زردچوبه

بر اساس تحقيقات جديد مشخص شده آنتي اکسيدان کورکومين در زردچوبه مي تواند در بهبود سندرم تخمدان پلي کيستيک تخمدان در خانم ها موثر باشد.

تزريق اين واکسن بعد از 50 سالگي ضروري است

بيماري شينگلز يک بيماري عفوني دردناک است که به دليل وجود ويروس آبله مرغان در بزرگسالان ايجاد مي شود بنابراين تمام افرادي که زماني مبتلا به آبله مرغان بوده اند بايد براي پيشگيري از ابتلا به اين بيماري عفوني واکسينه شوند.

راههاي پيشگيري از سنگ کليه چيست؟

سنگ کليه گاهي بر اثر تغديه نامناسب بروز مي کند. در اين مقاله به بايدها و نبايدهاي تغذيه اي براي سنگ کليه اشاره مي کنيم.

اسهال و انواع اسهال که سلامت شما را تحت تاثير قرار مي دهند

اسهال مشکلي است که بسياري از ما دچار آن مي شويم و عدم درمان آن پيامدهاي زيادي در پي خواهد داشت. در اين مقاله انواع اسهال را معرفي مي کنيم که آشنايي با آنها به درمان سريعتر اسهال کمک مي کند.

پيشگيري از سرطان با چند روش ساده و موثر

سرطان امروزه بسيار همه گير شده که علاوه بر آلودگي ها و عوامل محيطي برخي عادت هاي نادرست زندگي مدرن هم بر روي بروز اين بيماري ترسناک تاثير گذاشته اند که در ادامه به چند روش ساده اما موثر براي پيشگيري از اشاره مي کنيم.

نشانه هاي ديابت ، آشکارترين و اولين نشانه ها

ديابت بيماري مهمي است که پيامدهاي زيادي در پي دارد و بسياري از مبتلايان تا مدت ها از اينکه به ديابت مبتلا هستند اطلاعي ندارند. در اين مقاله به مهم ترين و آشکارترين نشانه هاي ديابت اشاره مي کنيم.

مثانه بيش فعال و بخور نخورهاي آن

مثانه بيش فعال مشکلي است که افراد بسياري را دچار مي کند که برخي خوراکي ها و غذاها اين مشکل را تشديد مي کنند. در ادامه به برخي خوراکي ها اشاره مي کنيم که براي مبتلايان به مثانه بيش فعال ممنوع است.

دلايل لاغري و کاهش وزن بي دليل

اگر بدون دليل و ناخواسته و بدون هيچ رژيمي وزنتان در حال کم شدن است ممکن است نشانه وجود بيماري در بدنتان باشد که براي تشخيص هر چه سريع تر آن بايد با پزشک مشورت کنيد.

وجود پروتئين در ادرار نشانه چيست؟

وجود پروتئين در ادرار اگر گاهي اتفاق بيفتد نگران کننده نيست، اما اگر به طور مداوم بروز کند ممکن است ناشي از وجود بيماري هاي جدي و خطرناک باشد. در اين مقاله به مهم ترين علل وجود پروتئين در ادرار اشاره مي کنيم.

ديابت مي گيريد اگر تنها بمانيد يا از دهانشويه استفاده کنيد !

هميشه مصرف قند زياد باعث ابتلا به ديابت نمي شود. برخي عادت هاي غلط روزمره باعث ديابت مي شوند که کمي عجيب به نظر مي رسند. در اين مقاله به عادت هايي اشاره مي کنيم که به نظر مي رسد به ديابت ارتباطي ندارند، اما در واقع عوامل ابتلا به ديابت هستند.

عجيب ترين و ترسناک ترين اختلالات خواب

خواب يکي از مهم ترين مسائل زندگي ماست که بروز هر گونه اختلال در آن پيامدهاي زيادي در پي خواهد داشت. در اين مقاله به چند اختلال نادر و عجيب اشاره مي کنيم که در برخي موارد ممکن است منجر به مرگ فرد مبتلا شوند.

نشانه هاي بيماري کبد + عوال بيماري زا در کبد

بروز بيماري در کبد با نشانه هاي خاصي همراه است. از آنجايي که کبد عضو مهمي است و بروز مشکل در اين بخش پيامدهاي زيادي خواهد داشت، در اين مقاله به نشانه هاي کبد ناسالم اشاره مي کنيم.

درد پاشنه پا از چيست؟

درد پاشنه پا يکي از دردهايي است که مشکلات زيادي براي فرد مبتلا ايجاد مي کند، اما در اغلب موارد قابل درمان است و درمان آن نيز بستگي به علت درد دارد. در اين مقاله به مهم ترين علل درد پاشنه پا مي پردازيم.

نوروپاتي ديابتي را با چند ورزش ساده درمان کنيد

افراد مبتلا به ديابت در معرض ابتلا به نوروپاتي ديابتي هستند که با انجام ورزش و رعايت برخي نکات مي توان از پيشروي علائم آن پيشگيري کرد. در اين مقاله به چند نکته ورزشي در اين باره اشاره مي کنيم.

نشانه هاي سکته مغزي که نبايد ناديده گرفته شوند

علايم سکته مغزي معمولا در تمام بيماران مشترک است و در صورتي که به سرعت توسط بيمار يا اطرافيانش تشخيص داده شده و بيمار تحت مراقبت هاي اورژانسي قرار بگيرد، عوارض ايجاد شده بعد از سکته مغزي به حداقل خواهد رسيد.

ندول تيروئيد چيست؟ آيا همه ندول ها بدخيم هستند؟

ندول ها يا گره هاي تيروئيد برجستگي هايي هستند که در جلوي گردن و در اطراف غده تيروئيد بروز مي کنند. آيا اين ندول ها نشانه سرطان هستند؟در اين مقاله به توضيح ندول تيروئيد مي پردازيم.

لرزش دست در جواني نشانه چيست؟

لرزش دست در افراد سالمند تا حدي طبيعي است، اما در جوانان مي تواند علت ديگري داشته باشد که در اين مقاله به مهم ترين علل لرزش دست در سنين پايين اشاره مي کنيم.

اختلال استرس پس از سانحه چه نشانه هايي دارد؟

افراد با توجه ويژگي هاي شخصيتي به رويدادها و سوانح واکنش هاي مختلف نشان مي دهند. اختلال استرس پس از سانحه اختلالي است که بر اثر تجربه يک سانحه ناگوار مانند زلزله به وجود مي آيد که در ادامه با جزئيات بيشتر به آن مي پردازيم.

درد پشت سر نشانه چيست؟

درد پشت سر مشکلي است که گاهي بر اثر بيخوابي يا استرس دچار آن مي شويم. اما گاهي اين درد به شکل يک مشکل مزمن و نگران کننده در مي آيد که در ادامه به مهم ترين علت هاي درد پشت سر اشاره مي کنيم.

اقدامات اوليه براي درمان سوختگي چيست؟

وقتي فردي دچار سوختگي مي شود، اقدامات اوليه که براي درمان وي انجام مي شود، بسيار در روند بهبود تاثير گذار خواهند بود. در اين مقاله به برخي اقدامات اوليه اشاره مي کنيم.

بهترين اقدام در آلودگي هوا تقويت سيستم ايمني به اين 5 روش است

آلودگي هوا مشکلي است که در برخي شهرهاي بزرگ گريبان گير مردم شده ست. لازم است در اين شرايط سيستم ايمني بدن را تقويت کنيد که در اين مقاله به روش هاي براي تقويت سيستم ايمني مي پردازيم.

مهم ترين علت هاي عفونت ادراري چيست و چه بايد کرد؟

هر کسي ممکن است در زندگي خود حداقل يک بار دچار عفونت ادرار شده باشد، که معمولا خانم ها بيشتر از آقايان به عفونت ادرار دچار مي شوند. در اين مقاله به مهم ترين علل بروز عفونت ادرار مي پردازيم.

معده درد بعد از غذا خوردن و بيان 4 علت اصلي

ممکن است شما هم بعد از خوردن غذا دچار معده درد يا دل درد شده باشيد که گاهي به شکل يک مشکل مزمن در مي آيد. در اين مقاله به مهم ترين علل معده درد بعد از خوردن غذا اشاره مي کنيم.

علائم کدام بيماري ها در دهان شماست؟

بهداشت دهان و دندان از اهميت خيلي بالايي برخوردار است تا جايي که با داشتن لثه ها و دندان هاي سالم مي توانيد از ابتلا به بسياري بيماري ها پيشگيري کنيد. در اين مقاله به طور مفصل به اين مصئله پرداخته مي شود.

3 علائم حساسيت به گلوتن يا بيماري سلياک

قبل از دست کشيدن از خوردن پاستا و نان به دليل حساسيت به گلوتن و بيماري سلياک حتما اين مقاله را بخوانيد تا با علائم حساسيت به گلوتن و بيماري سلياک آشنا شويد تا اگر نيازي بود حتما نست دهيد.

رفع پف چشم ها با 7 تغيير در رژيم غذايي

پف چشم مشکلي است که بسياري از خانم ها را نگران و ناراحت مي کند، اما بهتر است بدانيد اين مشکل با انتخاب يک رژيم غذايي مناسب برطرف مي شود. در اينجا چند غذاي مناسب براي رفع پف چشم معرفي مي شود.

آيا تنگي نفس هميشه نشان دهنده بيماري قلبي است؟

گاهي تنگي نفس نشانه بيماري و مشکل در قلب است، اما هميشه اينگونه نيست. گاهي تنگي نفس نشان دهنده وجود يک بيماري ديگر است که در اين مقاله با جزئيات بيشتري به آن مي پردازيم.

علت بوي بد استون در دهان چيست؟

گاهي افراد مبتلا به ديابت بوي عجيبي شبيه به بوي استون و لاک پاک کن ها را در دهان خود احساس مي کنند. فکر مي کنيد علت بوي بد استون در دهان چيست؟

شکل مدفوع در مورد سلامت شما چه مي گويد؟

مشکلات گوارشي و تغيير شکل مدفوع نشانگر موارد زيادي است که در اين مقاله طبق شاخص مدفوع بريستول به اين مسئله مي پردازيم.

علل خشکي چشم و راه هاي پيشگيري از آن

خشکي چشم مشکلي است که تصور مي شود با افزايش سن يا نگاه کردن زياد به صفحه کامپيوتر يا موبايل بروز مي کند. اما در اين مقاله به مهم ترين علل بروز خشکي چشم اشاره مي کنيم.

ديابتي ها بخوانند: ديابت باعث بروز مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک مي شود

ديابت يک بيماري نسبتا شايع در جامعه ماست، اما متاسفانه اکثر مبتلايان با همه عوارض اين بيماري آشنا نيستند. يکي از مهم ترين عوارض ديابت ابتلا به مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک است که با جزئيات بيشتري به آن اشاره مي کنيم.

چشم ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

گاهي بروز برخي بيماري ها قبل از اينکه نشانه اي از خود بروز دهند، در چشم ها مشخص مي شوند. چشم ها پنجره اي به درون بدن محسوب مي شوند. برخي از اين نشانه ها که در چشم نمايان مي شوند در مقاله زير بيان مي شوند.

علت آنوسمي يا از دست دادن حس بويايي يا کر بويي چيست؟

گاهي حس بويايي ما دچار مشکل مي شود که ممکن است نشانه يک مشکل جدي باشد. اما چه دلايلي باعث از دست دادن حس بويايي يا آنوسمي مي شود؟ براي پي بردن به اين دلايل مقاله زير را مطالعه کنيد.

درمان آرتروز زانو با روش هاي غيردارويي

آرتروز زانو مشکلي است که در بين خانم ها و افراد مسن زياد به چشم مي خورد و تاکنون درمان قطعي براي اين عارضه پيدا نشده است، اما با رعايت برخي نکات مي توان پيشروي اين مشکل را به تعويق انداخت و علائم آن را بهبود بخشيد.

اگر احساس افسردگي يا اضطراب داريد بايد تيروئيد خود را چک کنيد!

بسياري از علائم افسردگي و اضطراب، علائم اختلالات تيروئيد هم هستند که به اين معنا که بسياري از افراد اغلب نمي دانند دچار مشکل تيروئيد هستند. در اينجا چگونگي رسيدگي به اين مشکل را بيان مي کنيم.

6 علائمي که هرگز نبايد ناديده گرفته شوند

گاهي ممکن است به هر دليلي دچار درد شويم يا علائمي را در خود مشاهده کنيم که در اکثر مواقع نگران کننده نيستند و پس از مدت کوتاهي برطرف مي شوند. اما علائمي را که در اين مقاله به آنها اشاره مي کنيم حتما جدي بگيريد.

تب چند درجه در بزرگسالان خطرناک است؟

هر درجه‌اي بالاتر از 37 درجه در بزرگسالان، تب محسوب مي‌شود، اما در چه صورت اين تب در بزرگسالان خطرناک است؟

علت بوي بد دهان در صبح چيست؟

در بيشتر موارد، بوي بد دهان صبحگاهي مساله نگران کننده اي نيست. اما در برخي موارد ممکن است بوي بد غير عادي نشان دهنده يک مشکل سلامت زمينه اي باشد.

هليکوباکتر پيلوري مي تواند شما را به کدام بيماري هاي ديگر مبتلا کند؟

بررسي دردسرهاي ميکروب شايع هليکوباکتر پيلوري باحضور دکتر محمدجعفر فره‌وش فوق‌تخصص گوارش و کبد، دکتر ايرج خسرونيا متخصص داخلي دکتر رامين طاهري متخصص پوست و دکتر ابراهيم رزم‌‌پا فوق‌تخصص جراحي سروگردن:

علت گرفتگي ماهيچه ها و درمان آن

آيا تا به حال گرفتگي ماهيچه را تجربه کرده ايد؟ در اين مطلب در مورد علت و درمان گرفتگي ماهيچه ها توضيح مي دهيم؟

گاستريت معده, دلايل, علائم, تشخيص و درمان

آندوسکوپي، روش معمول مورد استفاده براي تشخيص گاستريت معده است. آزمايش خون و مدفوع نيز کمک کننده تشخيص گاستريت معده هستند.

بيماري آلزايمر به اين دلايل عجيب به سراغ تان خواهد آمد

ابتلا به بيماري آلزايمر امروزه جزو ترس هاي بسياري از مردم دنياست. علت بيماري آلزايمر فراتر از ژنتيک و عادت هاي ناسالم است، هر چند اين دو، جزو عوامل مهم در ابتلا به اين بيماري هستند.

خوددرماني التهاب مزمن با تغيير در رژيم غذايي!

او نه تنها توانست با تغيير رژيم غذايي مشکلات التهاب مزمن را از بين ببرد بلکه توانست 20 پوند وزن و 13و يک چهارم اينچ کاهش سايز داشته باشد. داستان او از اين قرار است...

علائم کمبود اکسيژن در خون

شرايطي که بدن، به ميزان کافي اکسيژن در اختيار ندارد به نام هيپوکسمي شناخته مي شود.که به دليل مشکلاتي که پيش خواهد آورد بايد حتما به علائم آن توجه کرد.

10 علائم تيروئيد که ممکن است حتي توسط پزشک تان ناديده گرفته شود

اختلالات تيروئيد در سراسر جهان بسيار شايع هستند (کم‌کاري تيروئيد در ايران به چهار برابر ميانگين جهاني مي‌رسد) اين درحالي است که تشخيص علائم تيروئيد کار دشواري است که گاهي توسط پزشک هم با خطا همراه است.

اخبار خواندنی

چه کساني بايد سنجش تراکم استخوان بدهند؟

روماتيسم ستون فقرات, علائم و عوارض و تفاوتش با ديسک کمر

مثانه نورولوژيک و درمان آن

وسايلي که باعث انتقال ويروس هستند و بايد مرتبا تميز شوند

عوارض نگه داشتن مدفوع

علائم خاموش مسدود شدن رگ ها که نمي دانستيد

بيماري نوروويروس, بيماري پاييز و زمستان

5 راز افرادي که هيچگاه سرما نمي خورند

علت حالت تهوع بعد از غذا چيست؟

اين مشکل به اندازه غذاهاي ناسالم براي روده مضر است!

سروتونين چيست؟

پياده روي اربعين براي اين بيماران اکيدا ممنوع است

اسفنج ظرفشويي نيازي به شستشو ندارد!!

کاهش التهاب روده با 7 ماده غذايي

علت سرگيجه چه زمان خطرناک است؟

6 مشکل دستگاه گوارش که بايد بسيار جدي گرفت

6 علت تنگي نفس بعد از خوردن غذا

سوزش سر دل داريد؟ اين خوراکي ها را نخوريد!!

پوکي استخوان و بايد و نبايدهاي ورزشي

علت آروغ زدن چيست؟

چرا برآمدگى پشت گوش بوجود مي آيد و درمان آن چيست

پيشگيري از سنگ کليه با 10 روش

کاهش فشار خون با گياهان موثر

کبد چرب داريد؟ اين رژيم غذايي را رعايت کنيد

افزايش ريسک نارسايي قلبي با هواي سرد

جلوگيري از ابتلا به آب‌سياه با پروتئين

افزايش ريسک نا رسايي قلبي با هواي سرد

سندرم روده چکه کن چيست؟ و 10 علائم داشتن روده چکه کن

عوامل موثر در آمبولي ريه

با بيماري فيبروميالژيا که تور ليدي گاگا را کنسل کرد آشنا شويد!

توصيه به بيماران مبتلا به لوپوس

چگونه سيگار را ترک کنيم؟

کساني که سکته را تجربه کرده اند، حتما بخوانند

خطرات قمه زدن از سردرد تا خونريزي مغزي

درد مفصل شما مي تواند نشانه يکي از اين بيماري ها باشد!!

آلرژي فصلي شما با اين موارد تشديد مي شود، مراقب باشيد

درمان سوزش سر دل بدون مصرف آنتي اسيد با اين 7 روش

سردرد سمت چپ خطرناک است، حتما اين نوع سردرد را جدي بگيريد

راه هاي جلوگيري از کاهش قد مرتبط با افزايش سن

چه کساني بايد حتما واکسن آنفلوآنزا بزنند و بهترين زمان واکسن زدن

روش هاي خانگي توقف خونريزي هاي کوچک

کمبود ويتامين دي و 10 گروه از افرادي که بيشتر مستعد ابتلا به آن هستند

آيا وضعيت بيماري آلزايمر در ايران خطرناک است؟

مراقب شيوع تب کريمه در محرم باشيد

نشانه هايي ساده از بيماري هايي خطرناک

علائم مهم بروز سرطان گلو

چرا رنگ دو چشم بعضي از افراد با هم متفاوت است؟

علائم بروز سرطان در کودکان را بشناسيد

رابطه انگل گربه با بروز سرطان و بيماري‌هاي عصبي

هشدار هاي زبان شما در باره سلامتي شما

راههاي انتقال هپاتيت C را بشناسيد و بسيار مراقب باشيد

دليل مسموميت غذايي آخرين وعده غذايي که خورده ايد نيست

احتمال ابتلا به التهاب مفصل يا آرتريت در اين مشاغل چند برابر مي شود

دارو هايي که معمولا اشتباه مصرف مي‌شوند!

با مصرف قهوه از ابتلا به ديابت پيشگيري کنيد

چرا هميشه احساس مي کنيد بويي در بيني شما گير افتاده است؟

با مهم ترين بيماري هايي که موجب آسيب به بينايي شما مي شوند آشنا شويد

چرا احساس مي کنم چيزي در گلويم گير کرده؟ علت و درمان

چه کنيم که در دريا غرق نشويم؟

تهديد کننده هاي اصلي سلامت روده را بشناسيد

با بيماري محراب قاسم خاني آشنا شويد, نقرس

کليه و مجاري ادراري و پاسخ به 2 سوال مردانه

نشانه هاي تومور مغزي را بشناسيد

درمان سندرم ايکس شکننده با تشخيص زودهنگام ممکن است

تغيير صداي ناگهاني را جدي بگيريد، دلايل و راه هاي درمان آن

چگونه علائم نيش و گزيدگي انواع حشرات را تشخيص دهيم؟

راه‌هاي تشخيص سنگ مثانه و درمان آن

سيگار شما را زودتر مي کشد يا غذاهاي فرآوري شده مانند سوسيس و کالباس؟

آيا سرطان روده مي تواند ارثي باشد؟

آيا سرطان روده مي تواند ارثي باشد؟

خطرناکترين دارو ها براي کليه را بشناسيد

عوارض عدم درمان کبد چرب چيست؟

متولدين قبل از 71 حتما واکسن هپاتيت B بزنند

علت نفخ شما خطرناک است، اگر همراه نفخ اين علائم را هم داريد

براي کاهش فشار خون بدون دارو چه بخوريم و چه بکنيم؟

نشانه هايي که خبر از ام اس مي دهند | ام اس ديگر ترسناک نيست

علائم بيماري ديابت که با شناخت آن مي توانيد از پيشرفت ديابت پيشگيري کنيد

8 علت سردرد صبحگاهي

شايع ترين و خطرناک ترين اشتباهات در زمان اقدام به کمک هاي اوليه

8 علت سردرد صبحگاهي

بعد از يک سکته قلبي و براي پيشگيري از سکته قلبي بعدي چه بکنيد؟

تقويت سيستم ايمني بدن با 8 راه طبيعي

در صورت آلودگي‌ ميکروبي يا شيميايي چشم چه بايد کرد

روماتيسم مفصلي يا آرتريت روماتوئيد چيست؟

رسوب کلسيم در پوست، علائم، دلايل و درمان

آيا حافظه تان مثل قبل نيست؟ اين کار را انجام دهيد

تمرينات قدرتي براي کنترل بيماري ام اس مفيد هستند

با دلايل ترک پاشنه پا آشنا شويد

مواد غذايي مفيد براي ضعيفي چشم وجود دارد؟

بدترين مواد غذايي براي استخوان ها

درمان اختلالات کف لگن

براي استفاده از ريمل ها اين موارد را بدانيد و رعايت کنيد

کبودي بدن، علت، درمان سريع، انواع خطرناک آن

دچار آپنه خواب شده ايد اگر اين 7 علائم را داريد

کيست مويي چيست؟ ( سينوس پيلونيدال )

گوش درد هاي خطرناک را بشناسيم

علائم ديابت چيست؟

لوپوس و نشانه هاي آن را بشناسيد و با آن مبارزه کنيد

بيماري آب سياه چشم، بسيار خطرناک ولي قابل پيشگيري

پيس ميکر چيست و چگونه کار مي کند؟

هموکروماتوز چيست؟ علت، علائم و درمان hemocromatose

بعد از ترک سيگار چه اتفاقاتي در بدن شما مي افتد؟+سير زماني

جلوگيري از حمله قلبي، با توجه به اين علائم

ترور بيولوژيکي چيست | به بهانه احتمال ترور بيولوژيک مريم ميرزاخاني

از سرطان سينه با سم زدايي زير بغل ها پيشگيري کنيد

سرطان مريم ميرزاخاني چه بود؟

ويروس هاي درون روده در ابتلاي به ديابت نوع 1 موثر است

زونا چيست و دليل ابتلاي بزرگسالان مضطرب به زونا

جوان هايي که قصد ازدواج دارند اين فيلم را تماشا کنند

علت قرمز شدن چشم شما در استخر کلر نيست!!

کوچک شدن کليه نشانه چيست؟

علت بدن درد و کوفتگي مي تواند اين بيماري ها باشد؟

اسهال|درمان خانگي اسهال, علت و علايم در نوزادان, کودکان و بزرگسالان

با سندرم گلين باره, بيماري عجيب کيميا عليزاده آشنا شويد

بيماري وبا و علائم آن، هشدار درباره شايع‌ترين بيماري عفوني در تابستان

سندرم گيلن باره Guillen Barre چيست؟

کمر درد, سر درد, زانو درد, گردن درد و 8 نکته درماني که نمي دانستيد

تبخال تناسلي و تبخال لب شما با اين مکمل ورزشي سرکوب مي شود

حمله خواب چيست؟ عوامل، علائم و درمان

بيماري دستگاه گوارش و کبد و پاسخ به سوالات کاربران

با 5 گل زيبا ولي سمي، آشنا شويد

با سندروم روده نشت کننده آشنا شويد

ادرار زياد در روز نشانه اين بيماري است

نکاتي ساده ولي طلايي براي سلامت کبد

علائمي ساده و مهم براي تشخيص سرطان سينه

مروري گذرا بر بيماري فنيل کتونوري در روز جهاني اين بيماري

واريس مري چيست؟

انواع سرطان هاي پوست که در حال افزايش هستند

درباره گلودرد هاي خطرناک بيشتر بدانيم

در باره گلودرد هاي خطرناک بيشتر بدانيم

نوروپاتي ديابتي چيست؟ علل، علائم و درمان

چگونه يبوست را با آب ولرم رفع کنيم

علائم سرطان تيروئيد که بايد بسيار مراقب باشيد

خون دماغ شدن و گرماي تابستان چه ارتباطي باهم دارند

براي پيشگيري از گرمازدگي و درمان آن چه بايد کرد

علائم و درمان تاندونيت

آنزيم هاي قلبي چگونه آسيب هاي وارده به قلب را مشخص مي کنند؟

مراقبت از چشم ها در تابستان را جدي بگيريد

علائم هشدار دهنده سرطان مقعد را بشناسيد

رابطه بين اختلال خواب و اختلالات مغزي

عادت هاي تهديد کننده روده

چرا عرق سوز مي شويم؟ و چگونه با عرق سوز شدن مقابله کنيم؟

پيشگيري از سرطان سينه، باز هم پيشگيري، تنها علاج سرطان سينه

اختلال کف لگن داريد, اگر احساسي بد در واژن يا دردناکي رابطه جنسي اذيتتان مي کند

نشانه هاي اوليه سرطان روده بزرگ که بايد بدانيد

سنگ کليه و روزه گرفتن ماه رمضان

کاهش خارش کهير مزمن با اين 9 روش

اختلال کف لگن داريد, اگر احساس بد در واژن يا دردناکي رابطه جنسي اذيتتان مي کند

علائم تب کريمه کنگو و نحوه پيشگيري از تب کريمه

علت تورم غدد لنفاوي گردن و درمان آن