آخرین اخبار

بيماري ها و پيشگيري

براي پيشگيري ازخطر مرگ در بيمارستان بايد اين نکات را رعايت کنيد

از ترکيبات دارويي گرفته تا خطاهاي پزشکي که در عمل‌هاي جراحي رخ مي‌دهد و حتي احتمال سقوط از تخت يا افتادن در بيمارستان و نيز عفونت‌هاي مرگبار ازجمله خطراتي هستند که جان بيماران را تهديد مي‌کند

9 علامت سرطان خون را بشناسيد

درد عميق استخوان‌ها، يکي از علايم آشکار سرطان خون است. درد هنگامي بروز مي‌کند که مغز استخوان، بر اثر تراکم غيرعادي سلول‌هاي سفيد خون موجود در مغز استخوان، منبسط مي‌شود.

جکوزي چه خطراتي براي سلامت دارد؟

شايد استراحت در جکوزي يک راه آرام بخش براي گذراندن شب هاي تابستان باشد ولي در موارد نادر و عدم رعايت بهداشت مناسب احتمال انتقال عفونت و بيماري موقع استفاده از جکوزي وجود دارد.

درد آرتروز زانو را چگونه کنترل کنيم ؟

آرترو‌ز زانو‌، بيماري است که بر اثر افزايش سن ايجاد مي‌کند، ولي عوامل زيادي وجود دارند که به کمک آنها مي‌توانيم اين عارضه را به تأخير بيندازيم يا طوري آن را درمان کنيم که افراد کمتر دچار مشکل شوند.

پيشگيري از گرمازدگي تابستان با فرمول هايي طلايي

در روزهاي گرم، نوشيدني‌هاي خنک طرفدارهاي بيشتري پيدا مي‌کنند، اما گاهي تنها نمي‌توان با آب روزها را گذراند، چرا که افت فشار و گرمازدگي در روزهاي گرم‌ بيشتر است.

بيماري هايي که با بوسيدن منتقل مي شوند

در شرايطي که ما بيشتر بيماري ها و عفونت هاي آميزشي را با اندام هاي تناسلي مرتبط مي دانيم، اما ابتلا به اين قبيل بيماري ها و عفونت ها با بوسه نيز امکان پذير بوده، اگرچه احتمال آن بسيار کمتر است.

بدون کيسه صفرا مي توان زندگي کرد +مراقبت هاي بعد از جراحي

هر گونه انسدادي در کيسه صفرا مي تواند منجر به درد شيديد به خصوص بعد از خوردن يک وعده غذايي چرب شود.گاهي اقات لازم است که براي جلوگيري از درد و ناراحتي کيسه صفرا را به طور کامل از بدن خارج نمود.

احتمال بيماري ام اس در نقاش ها بيشتر است

افرادي که در معرض رنگ، روغن جلا و ساير حلال ها قرار دارند، و حامل ژن هاي هم هستند که آنها را بيشتر در مقابل بيماري ام اس آسيب پذير مي کند، تا حدود 7 برابر بيشتر از افراد ديگر احتمال ابتلا به بيماري ام اس در آنها وجود دارد.

علت درد قفسه سينه به همراه استفراغ چيست ؟

درد قفسه سينه مي تواند به علت موارد گوارشي و شکمي مانند ريفلاکس اسيد معده يا زخم معده يا در برخي موارد به دليل مشکلات قلبي در بزرگسالان باشد.

درمان موثر براي ميگرن که بيماران پشت گوش مي اندازند

بسياري از افرادي که ميگرن را تجربه مي کنند از رفتار درماني براي درمان اين سردردهاي ناتوان کننده استفاده نمي کنند حتي اگر پزشکشان اين روش هاي مفيد را به آن ها توصيه کنند.

علت درد زانو در جوانان

زانو درد در دوران جواني بين 20 تا 30 سالگي است و معمولا درد در جلو زانو وجود دارد که اين بيماري در واقع از ساييده شدن غضروف کشکک توسط استخوان ران به وجود مي‌آيد

کشتن سلول هاي سرطاني بدون شيمي درماني

هيچ پزشکي به شما هشدار نمي دهد که سلول هاي سرطاني براي زنده ماندن نياز به گلوکز دارند بنابراين به راحتي با حذف کامل قند و گلوکز از رژيم غذايي خود مي توانيد باعث از بين رفتن و مرگ سلول هاي سرطاني شويد.

آزمايش ايدز چگونه است و چه زماني پاسخ آن مشخص مي شود؟

ايدز يکي از بيماري هايي است که ترسناک به نظر مي رسد، اما با رعايت اصول و نکات مهم مي توان از بروز آن پيشگيري کرده و در صورت ابتلا نيز علائم آن را تحت کنترل درآورد. در ادامه به نکاتي هم در رابطه به ايدز اشاره مي شود.

درد آرتروز را چگونه بدون دارو کاهش دهيم

استفاده از اين روش‌هاي بدون دارو عوارض مصرف داروهاي مسکن را کم مي‌کند، اما ذکر اين نکته ضروري است که تداوم بهبودي نياز به اين دارد که بيمار با ادامه ورزش و استفاده از ساير روش‌هاي کمکي چون آب‌درماني و فيزيوتراپي به عملکرد بهتر مفصل کمک کند.

علت درد بالاي شکم بعد از غذا خوردن چيست؟

براي تشخيص علت درد بالاي شکم يک سري آزمايش هاي پزشکي لازم است. درد بالاي شکم با ترکيبي از داروها و تغيير سبک زندگي درمان پذير است.

انحراف شست پا يا بونيون bunion چيست؟

بونيون که به آن قوز شست پا يا انحراف شست پا نيز گفته مي شود عارضه اي است که علت دقيق آن مشخص نيست. در اين مطلب به هر آنچه لازم است درباره اين عارضه بدانيد اشاره مي شود.

کليه ها با اين عوامل عجيب آسيب مي بينند

کليه ها اندام هاي حساسي هستند که آسيب آنها پيامدهاي زيادي نيز در پي دارد. در اين مطلب عواملي را مورد اشاره قرار مي دهيم که به کليه ها آسيب مي رسانند اما کمي عجيب به نظر مي رسند. بهتر است با اين عوامل آشنا شويد.

علت ايجاد گزگز دست و روش هاي درمان آن

سندرم تونل کارپ که علامت آن به صورت گزگز انگشتان دست تجربه مي‌شود به علت تحت فشار قرار گرفتن يک عصب بزرگ در مچ دست‌ها به نام عصب مديان ايجاد مي‌شود که ‌علائم‌ اصلي آن درد، احساس خواب رفتن و گزگز در انگشت‌هاي نشانه، شست و انگشت مياني است.

دليل اسهال صبحگاهي، چرا هر روز صبح اسهال مي شوم ؟

اسهال صبحگاهي به شرايطي گفته مي شود که بيمار هر روز صبح که از خواب بيدار مي شود معمولا مدفوعش سست و آبدار است.اين فشار ممکن است در ساعات صبحگاهي باعث ايجاد اختلال شود.

بيماري وبا چيست و چه علائمي دارد؟

بيماري وبا يک بيماري عفوني مسري است که اطلاع از علائم و روش هاي پيشگيري از آن به جلوگيري از شيوع بيماري وبا کمک مي کند. در ادامه اطلاعات مهم در مورد بيماري وبا ارائه مي شوند.

غدد لنفاوي زير بغل چرا متورم مي شوند؟

غدد لنفواي زير بغل گاهي متورم مي شوند و باعث نگراني فرد مي شوند، اما هميشه اين تورم نشانه سرطان نيست. در اين مطلب به مهم ترين علل تورم غدد لنفاوي زير بغل و روش هاي درمان آن اشاره مي کنيم.

درمان فشار خون بدون دارو

براي افرادي که به دنبال کاهش فشار خون هستند تغييرات سبک زندگي اولين و مهم‌ترين اقدام است. ورزش کردن بخصوص حرکات ايروبيک قابليت کمک به کاهش فشار خون را دارند. همچنين ميوه‌ها و سبزيجات سرشار از پتاسيم مي‌توانند همچون داروهاي کاهنده فشار خون تاثيرگذار باشند.

نفخ شکم در چه صورت خطرناک مي شود

اگر نفخ با علائمي نظير تهوع، استفراغ و يا درد شکم همراه باشد مي‌تواند خطرناک و نشانه بيماري باشد که در اين صورت به افراد توصيه مي‌شود به محض مشاهده علامت به پزشک مراجعه کنند.

درمان يبوست در ماه رمضان با اين راهکارهاي ساده

يبوست در ماه رمضان به علت تحريک کمتر و نوشيدن مايعات کم در بين بسياري از روزه داران رايج است که در ادامه به چند روش ساده براي درمان يبوست اشاره مي شود.

ايمني در برابر هپاتيت C با اين روش ها

ابتلا به بيماري هپاتيت سي عواقب بدي را به دنبال دارد و با توجه به درمان مشکل و پر هزينه آن، مهم‌ترين راه مقابله با اين بيماري، پيشگيري است.

نور آبي موبايل خطر سرطان پروستات و سينه را افزايش مي دهد

تحقيقات نشان داده اند که نور آبي تلفن هاي همراه ريتم روزانه ما را مختل کرده و خوابيدن را سخت مي کنند.ور آبي چراغ هاي خيابان و وسايل خانگي خطر ابتلا به سرطان پروستات را افزايش مي دهند.

شيرين کننده هاي مصنوعي عامل ديابت و چاقي هستند

مصرف زياد قند و شيريني ها مضرات زيادي براي سلامت فردي دارد و افرادي که به سلامتي خود علاقمندند سعي مي کنند مصرف آن را محدود کرده يا از آن صرف نظر کنند.

تشخيص بيماري ها در آينده با محل تجمع چربي در بدن

چربي هاي بدنتان در پهلوها جمع ميشود؟ روي شکم مي رود؟ صورتتان چاق مي شود؟ بخشي از بدن که وزنتان به آن اضافه مي شود اطلاعات زيادي در مورد خطراتي که در آينده سلامتيتان را تهديد مي کند، بر ملا مي نمايد.

علايم سرطان لوزالمعده که نبايد ناديده بگيريد

سرطان لوزالمعده يا پانکراس نادر است به همين دليل مردم اطلاعات زيادي از آن ندارند. عوامل و نشانه هاي خطر سرطان لوزالمعده را به راحتي مي توانيد تشخيص دهيد.

کاهش خطر سرطان تا 40 درصد با اين 10 قدم

در حال حاضر از هر 6 مرگ و مير در جهان 1 نفر به علت سرطان از دنيا مي رود و به نظر مي رسد با توجه به افزايش شيوه زندگي غربي در جهان اين آمار تا سال 2035 به 58 درصد برسد.

ويروس hpv چيست؟ + راههاي انتقال ويروس hpv

ويروس hpv يا ويروس پاپيلوماي انساني ويروسي است که به سادگي منتقل شده و درماني براي آن وجود ندارد. در ادامه با جزئيات بيشتري به معرفي اين ويروس مي پردازيم.

علائم بيماري ايدز در مردان

علائم بيماري ايدز در بين مردان گاهي با برخي بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شود و اين امر باعث مي شود مردان در مراجعه به پزشک کوتاهي کنند. در اين مطلب با علائم بيماري ايدز در مردان آشنا خواهيد شد.

بيماري ام اس را به طور کامل بشناسيد

بيماري ام اس يک بيماري است که باعث ناتواني جسمي فرد مبتلا مي شود. در اين مطلب به طور کامل اين بيماري معرفي مي شود.

علائم سرطان ريه، سرطان ريه درمان دارد؟

سرطان ريه يکي از سرطان هاي رايج است که باعث مرگ و مير مردان و زنان زيادي مي شود. شناخت علائم سرطان ريه به تشخيص زودهنگام و پيشگيري از پيامدهاي جدي کمک مي کند.

نشانه هاي بيماري مزمن کليه

شناخت نشانه هاي بيماري مزمن کليوي به تشخيص سريعتر اين بيماري و جلوگيري از پيامدهاي بيشتر کمک مي کند. در ادامه به چند مورد از مهم ترين نشانه هاي بيماري مزمن کليوي اشاره مي کنيم.

عوامل اصلي زانو درد را بشناسيد

زانو بزرگترين مفصل بدن است و برخي عادات و اشتباهات باعث مي شود فشار بيش از حدي به آن وارد شده و مفصل زانو را فرسوده و دردناک کند.

نشانه هاي مشکل قلبي که نبايد از آنها غافل شويد

نشانه هاي مشکل قلبي را بشناسيد و در صورت مشاهده هر يک از آنها بلافاصله به اورژانس اطلاع دهيد. اقدامات سريعتر در هنگام بروز مشکلات قلبي از پيامدهاي بعدي پيشگيري مي کند.

کريستال در ادرار نشانه چيست؟

کريستال در ادرار به علل مختلفي بروز مي کند که در اين مطلب به چند علت مهم مشاهده کريستال در ادرار اشاره مي کنيم.

آيا با ديابت مي شود روزه گرفت؟

ديابت يک بيماري نسبتا رايج است و بسياري از مبتلايان به اين بيماري در ماه رمضان شروع به روزه گرفتن مي کنند. اما آيا روزه گرفتن در شرايط ابتلا به ديابت درست است؟

جوان سازي رگ هاي خوني با آنتي اکسيدان Q10

کوآنزيم Q10 علاوه بر فوايد جوانسازي فراواني که براي پوست دارد در جوان سازي عروق خوني هم بسيار موثر است و مصرف آن باعث مي شود عروق خوني 15-20 سال جوان تر شوند.

علايم افت قند ناگهاني خون را بشناسيد

افت ناگهاني و شديد قند خون چه براي ديابتي ها چه براي افراد معمولي خطر زيادي براي سلامتي دارد بنابراين بهتر است علايم آن را بشناسيد تا به موقع بتوانيد مشکلتان را رفع کنيد.

پيشگيري از اسهال خوني چگونه امکان پذير است؟

اسهال خوني مشکلي است که در هواي گرم و تابستان احتمال ابتلا به آن بيشتر است. چند نکته مهم درمورد پيشگيري از اسهال خوني را بيان مي کنيم.

تقويت مفاصل با اين مواد خوراکي

افزايش سن و تغذيه نامناسب مي تواند باعث ايجاد التهاب در مفاصل يا بيماري هاي مفصلي شود که خوشبختانه مي توان با مصرف برخي مواد خوراکي از ايجاد مشکلات مفصلي پيشگيري کرد.

علايم تبديل شدن خال به سرطان ملانوم

خال‌هاي بزرگ سياه و مودار احتمال تبديل شدن آن‌ها به سرطان ملانوم بيشتر است افرادي که خال هاي زيادي در بدن دارند بايد بيشتر مراقب باشند.

هپاتيت B و هپاتيت C در کمين چه کساني است؟

هپاتيت B و هپاتيت C دو هپاتيت رايج هستند که در يک دوره خاص واکسن آن وجود نداشت. بنابراين برخي افراد بيش از ديگران در معرض ابتلا به اين بيماري هستند.

علت هاي عجيب سندروم متابوليک

سندروم متابوليک خطر ابتلا به برخي بيماري هاي جدي را افزايش مي دهد که در ادامه به معرفي سندروم متابوليک و بيان مهم ترين علل آن مي پردازيم.

کبد در بدن چه کارهايي انجام مي دهد؟ + فيلم کبد

کبد عضو بسيار مهمي در بدن است که اکثر ما با عملکردهاي آن و چگونگي مراقبت از آن آشنا نيستيم. در ادامه به مهم ترين عملکردهاي کبد و محل قرار گرفتن کبد اشاره مي کنيم.

پيشگيري از بيماري ها با مصرف شکلات تلخ

غلظت کاکائو بالاتر در شکلات‌ها، تأثير مثبت بر شناخت، حافظه، خلق، ايمني و ساير اثرات مفيد خواهد داشت. کاکائو منبع اصلي فلاونوئيدها است. فلاونوئيدهاي موجود در کاکائو، آنتي‌اکسيدان‌ها و عوامل ضدالتهابي بسيار قوي هستند که مکانيسم شناخته‌شده براي سلامت مغز و قلب و عروق مفيد به‌حساب مي‌آيند.

درمان درد کمر در خانه

درد و گرفتگي کمر، کشيدگي دردناک يا گرفتگي عضلات کمر است. اين درد ممکن است در نتيجه فشار بيش از حد در حين تمرينات ورزشي باشد يا بد خوابيدن يا انجام کارهاي خانه.

درمان کبد چرب بدون دارو

درمان اصلي بيماري کبد چرب حذف عوامل ايجاد کننده آن است و داروها تنها به عنوان کمک کننده استفاده مي شوند. بهترين درمان براي کبد چرب رعايت دقيق رژيم غذايي است.

تشخيص بيماري ها از روي تغييرات ظاهري پا

پاها اولين اعضاي بدن هستند که تحت تاثير مشکلات عصبي قرار مي‌گيرند و در دورترين فاصله از قلب و ستون فقرات واقع شده‌اند. همچنين دلايل ديگري وجود دارند که ثابت مي‌کنند نبايد از سلامت پاها غافل شد.

مهم ترين و شايع ترين سرطان ها در بين مردان

مهم ترين و شايع ترين سرطان در بين مردان سرطان روده است که نشانه هاي آن ديرتر از حد معمول نمايان مي شود. در اد امه به برخي از مهم ترين سرطان هاي شايع در بين مردان اشاره مي شود.

علل سکته مغزي را بشناسيد

سکته مغزي علل مختلفي دارد که شناخت علل سکته مغزي و نشانه هاي آن به پيشگيري بهتر از اين بيماري کمک مي کند.

پيشگيري از سرطان و توصيه هاي پزشکان در اين مورد

پيشگيري از سرطان يکي از مهم ترين اهداف مردم در دنياي امروز و افزايش ميزان ابتلا به سرطان است. در اين مطلب به چند اقدام ساده براي پيشگيري از سرطان اشاره مي کنيم.

اگر درد مفاصل داريد از اين خوراکي ها اجتناب کنيد

درد مفصل ممکن است کمي آزار دهنده يا غير قابل تحمل باشد. ممکن است چند روز با چند هفته ( حاد ) طول بکشيد يا ممکن است چندين ماه ( مزمن ) ادامه داشته باشد. همچنين دردهاي کوتاه مدت يا تورم داخل مفاصل هم مي تواند کيفيت زندگي شما را تحت تاثير قرار دهد.

علايم اوليه بيماري کبد را بشناسيد

يکي از اين علائم بيماري کبد، جوش‌هاي مقاوم است؛ از آن جايي که کبد مسئول تصفيه سموم بدن است، در صورت بيماري و ضعف آن سموم مزاحم مي‌توانند نقش مخرب خود را داشته باشند و تعادل هورموني بدن را مختل کنند.

سوزش کف پا نشانه چيست؟

سوزش کف پا گاهي نشانه وجود مشکل خاصي نيست اما گاهي بايد جدي گرفته شود و مورد درمان قرار گيرد.

چرا ادرار بوي قهوه مي دهد؟

بوي قهوه در ادرار علل مختلفي دارد که برخي از آنها نياز به بررسي و معاينات پزشکي دارند.

برنج مانده باعث مسمويت غذايي مي شود مگر اينکه ...

برنج مانده باعث مسموميت غذايي مي شود اما متاسفانه اين مسئله را اکثر مردم نمي دانند و همچنين گرم کردن برنج مانده بسيار رايج است. راهي براي پيشگيري از بروز مشکل را در اين مطلب بيان مي کنيم.

روز جهاني هموفيلي 17 آوريل + هموفيلي چيست؟

روز جهاني هموفيلي براي بالا بردن آگاهي مردم جهان نسبت به اين بيماري است که در اين مطلب به مناسبت روز جهاني هموفيلي اين بيماري را به طور کامل معرفي مي کنيم.

پيش بيني بيماري قلبي با آزمايش خون امکان پذير شد

بيماري هاي قلبي يکي از عوامل اصلي مرگ مير بيماران است ولي اکنون مطالعات جديد نشان داده اند که با آزمايش خون مي توان قبل از بروز علايم احتمال بيماري هاي قلبي را با دقت بالا پيش بيني کرد.

عوارض مصرف ايبوپروفن با معده خالي

يکي از عوارض اصلي مصرف ابوپروفن با معده خالي، ناراحتي معده است از اين رو توصيه مي شود که اين دارو را به همراه غذا يا شير مصرف نماييد.

علائم فتق که گاهي ناديده مي گيريد

علائم فتق گاهي با بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شوند. شناخت علائم اين بيماري به درمان سريعتر آن کمک مي کند.

اخبار خواندنی

بيماري پارکينسون چيست؟ 11 آوريل روز جهاني پارکينسون

بيماري ام اس چيست؟ + علائم ام اس

درمان آرتريت با هيدروژل کاهش دهنده التهاب

تشديد آلزايمر با مصرف طولاني مدت قهوه

سم زدايي کليه ها با پياز و جعفري

افزايش ابتلا به اوريون در بهار

ميگرن چند مرحله دارد؟

اوتيسم چيست و درمان آن 2 آوريل روز جهاني اوتيسم

بالا رفتن چربي خون با قرص هاي جلوگيري از بارداري و کورتوني

غرغر شکم چه دليلي دارد؟ + چه زماني غرغر شکم خطرناک است؟

درمان يبوست با چند روش خانگي

پاکسازي رگ ها با اين مواد خوراکي

ارتباط بيماري هاي قلب با قدرت دستان

تغيير صدا و سرفه مزمن در افراد سيگاري نشانه سرطان است

آزمايش قند خون و اشتباهات رايجي که انجام مي دهيد

درمان سريع اسهال در مسافرت با چه غذاهايي امکانپذير است؟

درمان خانگي رفلاکس معده با چند روش ساده

چطور از فرد مبتلا به آلزايمر در مسافرت مراقبت کنيم؟

بيماري سل را بيشتر بشناسيد به مناسبت 24 مارس روز جهاني سل

عوامل حساسيت زا در فصل بهار

پيش بيني خطر حمله قلبي با اندازه دور کمر

درمان کمر درد با مکمل هاي طبيعي

بند آوردن آبريزش بيني با روش هاي خانگي

توصيه هاي وزارت بهداشت براي نوروز بيماران تالاسمي و هموفيلي

سندرم داون چيست؟ به مناسبت روز جهاني سندروم داون

90 دقيقه طلايي که بايد جدي گرفته شود

دليل آروغ زدن زياد چيست؟

درمان لخته خون پا با 9 روش خانگي

مردان بيشتر دچار نارسايي کليه مي شوند يا زنان؟

علائم سکته مغزي که فکرش را هم نمي کنيد

هپاتيت E چيست؟

بيماري استيون هاوکينگ چه بود؟

آزمايش ادرار چه بيماري هايي را مشخص مي کند؟

آب سياه چشم و درمان آن ، به مناسبت هفته جهاني آب سياه

درمان کبد چرب با کاهش مصرف کربوهيدرات امکان پذير است

درمان خانگي قارچ پوستي

علائم سرطان را بشناسيد و قبل از پيشرفت درمانش کنيد

جعبه کمک هاي اوليه خود را براي سفرهاي نوروزي آماده کنيد

علت سکته قلبي در خواب ،به بهانه فوت کاپيتان فيورنتينا و به ياد هادي نوروزي

علائم کم خوني که کمي عجيب به نظر مي رسند

مژگان صابري و اوتيسم؟ لطفا قضاوت نکنيد

سيروز کبدي با چه غذاهايي بهبود پيدا مي کند؟

درمان سرطان با عصاره گل نرگس

علت تپش قلب ناگهاني و درمان آن

سردي بدن نشانه چيست؟ 14 دليل سردي بدن

براي حساسيت فصلي چه کنيم؟

علائم کبد چرب را بشناسيد

درمان انگل به روش هاي طبيعي و خانگي + طرز تهيه سالاد چغدر

علائم قبل از سکته قلبي را بشناسيد

واريس و باورهاي غلطي که بايد فراموشش کنيد

پيشگيري از سرطان دستگاه گوارش با مصرف آسپرين

پيشگيري از آلزايمر به روش متخصصين مغز و اعصاب

درد قفسه سينه و علت هاي عجيب آن

علايم هپاتيت چيست؟

قند خون خارج از کنترل است وقتي اين نشانه ها را داريد

سلامت مغز را با کنار گذاشتن اين عادت هاي غلط تضمين کنيد

عادت هاي عجيبي که به قلب آسيب مي رسانند

سنگ کليه را مي توان با ماءالشعير درمان کرد؟ + پيشگيري از سنگ کليه

علائم آنفلوآنزاي مرغي و راه هاي پيشگيري از ابتلا به آن

راز سلامت افرادي که هرگز بيمار نمي شوند

کلسترول بد خون خود را با اين غذاها بالا نبريد

ديابت و سيگار کشيدن ، حتما بخوانيد

پيشگيري از سرطان با حذف ظروف پلاستيکي از آشپزخانه

ميزان مصرف ويتامين d3 و منابع اين ويتامين را بشناسيد

کاهش کلسترول خون با روش هاي طبيعي

درمان يبوست در سفر + علت يبوست در مسافرت چيست؟

درمان وسواس با روش هاي طبيعي

براي درمان کم خوني اين ويتامين ها را مصرف کنيد

ابتلا به آرتريت روماتوئيد با باکتري هاي موجود در شير

انواع کمر درد و نشانه هاي کمر درد خطرناک

آلزايمر و غذاهاي خطرناک که باعث آلزايمر مي شوند

سردرد بستني يا سردرد بر اثر سرما چيست و چه تفاتي با ميگرن دارد؟

تنگي کانال نخاع چگونه باعث بستري شدن مسعود کيميايي شد؟

ماليدن چشم باعث بروز اين مشکل ها مي شود

پيشگيري از کبد چرب با کيوي

رژيم غذايي مناسب بيماران مبتلا به ايدز + توصيه هاي سلامتي

علائم عفونت کليه چيست و چه کساني به عفونت کليه دچار مي شوند؟

از سرطان دهانه رحم با آي يو دي پيشگيري کنيد

درمان سرماخوردگي در طب سنتي

پاره شدن طحال مهدي قائدي خطرناک است؟ + کار طحال چيست؟

هورمون تستوتسترون در مردان از بيماري ام اس پيشگيري مي کند

همه چيز در مورد سينه پهلو + واکسن پنوموکوک چيست؟

آنورکسيا چيست که باعث لاغر شدن آنجلينا جولي شده است؟

علائم حمله قلبي چيست و چه ارتباطي با شانه درد دارد؟

درمان سندرم تخمدان پلي کيستيک با زردچوبه

تزريق اين واکسن بعد از 50 سالگي ضروري است

راههاي پيشگيري از سنگ کليه چيست؟

اسهال و انواع اسهال که سلامت شما را تحت تاثير قرار مي دهند

پيشگيري از سرطان با چند روش ساده و موثر

نشانه هاي ديابت ، آشکارترين و اولين نشانه ها

رنگ ترشحات گوش در مورد سلامت چه مي گويند؟

مثانه بيش فعال و بخور نخورهاي آن

شبها براي دستشويي رفتن بيدار ميشويد؟ علت تکرر ادرار در شب چيست؟

دلايل لاغري و کاهش وزن بي دليل

وجود پروتئين در ادرار نشانه چيست؟

ديابت مي گيريد اگر تنها بمانيد يا از دهانشويه استفاده کنيد !

پيشگيري از بيماري قلبي با مصرف روزانه موز + منابع پتاسيم

7 سردرد خطرناک ، اين سردرد نشان دهنده التهاب مغزي است

عجيب ترين و ترسناک ترين اختلالات خواب

نشانه هاي بيماري کبد + عوال بيماري زا در کبد

درد پاشنه پا از چيست؟

علت کبد چرب غيرالکلي چيست و آيا کبد چرب درمان مي شود؟

نوروپاتي ديابتي را با چند ورزش ساده درمان کنيد

نشانه هاي سکته مغزي که نبايد ناديده گرفته شوند

ندول تيروئيد چيست؟ آيا همه ندول ها بدخيم هستند؟

لرزش دست در جواني نشانه چيست؟

اختلال استرس پس از سانحه چه نشانه هايي دارد؟

درد پشت سر نشانه چيست؟

اقدامات اوليه براي درمان سوختگي چيست؟

مبتلايان به اوتيسم اين ويژگي ها را ندارند، اشتباه نکنيد!

بهترين اقدام در آلودگي هوا تقويت سيستم ايمني به اين 5 روش است

عرق کردن شديد مهم ترين نشانه حمله قلبي است، آن را جدي بگيريد

مهم ترين علت هاي عفونت ادراري چيست و چه بايد کرد؟

پاسخ به 7 سوال که هميشه درباره عفونت هاي سينوسي مي پرسيد

التهاب مزمن چيست و چطور مي توان بر آن غلبه کرد؟

معده درد بعد از غذا خوردن و بيان 4 علت اصلي

علائم کند شدن سوخت و ساز و ارتباط آن با غده تيروئيد

علائم کدام بيماري ها در دهان شماست؟

3 علائم حساسيت به گلوتن يا بيماري سلياک

5 علت سکسکه و هر آنچه بايد در مورد درمان سکسکه بدانيد

رفع پف چشم ها با 7 تغيير در رژيم غذايي

آيا تنگي نفس هميشه نشان دهنده بيماري قلبي است؟

7 نشانه که مي گويد سرماخوردگي شما جدي تر از آن است که فکر مي کنيد

علت بوي بد استون در دهان چيست؟

شکل مدفوع در مورد سلامت شما چه مي گويد؟

علل خشکي چشم و راه هاي پيشگيري از آن

ديابتي ها بخوانند: ديابت باعث بروز مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک مي شود

علت درد پاشنه پا, علت درد کف پا, علت درد انگشت پا

چشم ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

کدام غذاها به پيشگيري و درمان سرطان روده بزرگ کمک مي کنند؟

علت آنوسمي يا از دست دادن حس بويايي يا کر بويي چيست؟

درمان آرتروز زانو با روش هاي غيردارويي

راههاي انتقال هپاتيت C: از طريق رابطه جنسي هپاتيت C منتقل مي شود؟

اگر احساس افسردگي يا اضطراب داريد بايد تيروئيد خود را چک کنيد!

6 علائمي که هرگز نبايد ناديده گرفته شوند

ورزش کردن احتمال ابتلا به آب سياه چشم را کاهش مي دهد؟

عادت هايي که شما را در معرض مشکلات مغزي و آلزايمر قرار مي دهند

آيا قوس گردن در بدو تولد وجود دارد؟

تب چند درجه در بزرگسالان خطرناک است؟

علت بوي بد دهان در صبح چيست؟

هليکوباکتر پيلوري مي تواند شما را به کدام بيماري هاي ديگر مبتلا کند؟

علت گرفتگي ماهيچه ها و درمان آن

گاستريت معده, دلايل, علائم, تشخيص و درمان

علائمي در مدفوع که خبر از بيمار بودن شما مي دهند

بيماري آلزايمر به اين دلايل عجيب به سراغ تان خواهد آمد

جلوگيري از شيوع بيماري هاي مسري در مناطق زلزله زده

لباس هاي زير و ملحفه ها را هر چند سال يکبار بايد دور بريزيم؟

ميزان فشار خون سالم و ناسالم چقدر است؟

شرايط و بهترين سن براي عمل چشم براي برداشتن عينک يا کاهش شماره چشم

آلرژي به پروتئين گوشت قرمز, علت, علائم و درمان