آخرین اخبار

بيماري ها و پيشگيري

علل سکته مغزي را بشناسيد

سکته مغزي علل مختلفي دارد که شناخت علل سکته مغزي و نشانه هاي آن به پيشگيري بهتر از اين بيماري کمک مي کند.

پيشگيري از سرطان و توصيه هاي پزشکان در اين مورد

پيشگيري از سرطان يکي از مهم ترين اهداف مردم در دنياي امروز و افزايش ميزان ابتلا به سرطان است. در اين مطلب به چند اقدام ساده براي پيشگيري از سرطان اشاره مي کنيم.

اگر درد مفاصل داريد از اين خوراکي ها اجتناب کنيد

درد مفصل ممکن است کمي آزار دهنده يا غير قابل تحمل باشد. ممکن است چند روز با چند هفته ( حاد ) طول بکشيد يا ممکن است چندين ماه ( مزمن ) ادامه داشته باشد. همچنين دردهاي کوتاه مدت يا تورم داخل مفاصل هم مي تواند کيفيت زندگي شما را تحت تاثير قرار دهد.

علايم اوليه بيماري کبد را بشناسيد

يکي از اين علائم بيماري کبد، جوش‌هاي مقاوم است؛ از آن جايي که کبد مسئول تصفيه سموم بدن است، در صورت بيماري و ضعف آن سموم مزاحم مي‌توانند نقش مخرب خود را داشته باشند و تعادل هورموني بدن را مختل کنند.

سوزش کف پا نشانه چيست؟

سوزش کف پا گاهي نشانه وجود مشکل خاصي نيست اما گاهي بايد جدي گرفته شود و مورد درمان قرار گيرد.

چرا ادرار بوي قهوه مي دهد؟

بوي قهوه در ادرار علل مختلفي دارد که برخي از آنها نياز به بررسي و معاينات پزشکي دارند.

برنج مانده باعث مسمويت غذايي مي شود مگر اينکه ...

برنج مانده باعث مسموميت غذايي مي شود اما متاسفانه اين مسئله را اکثر مردم نمي دانند و همچنين گرم کردن برنج مانده بسيار رايج است. راهي براي پيشگيري از بروز مشکل را در اين مطلب بيان مي کنيم.

روز جهاني هموفيلي 17 آوريل + هموفيلي چيست؟

روز جهاني هموفيلي براي بالا بردن آگاهي مردم جهان نسبت به اين بيماري است که در اين مطلب به مناسبت روز جهاني هموفيلي اين بيماري را به طور کامل معرفي مي کنيم.

پيش بيني بيماري قلبي با آزمايش خون امکان پذير شد

بيماري هاي قلبي يکي از عوامل اصلي مرگ مير بيماران است ولي اکنون مطالعات جديد نشان داده اند که با آزمايش خون مي توان قبل از بروز علايم احتمال بيماري هاي قلبي را با دقت بالا پيش بيني کرد.

عوارض مصرف ايبوپروفن با معده خالي

يکي از عوارض اصلي مصرف ابوپروفن با معده خالي، ناراحتي معده است از اين رو توصيه مي شود که اين دارو را به همراه غذا يا شير مصرف نماييد.

علائم فتق که گاهي ناديده مي گيريد

علائم فتق گاهي با بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شوند. شناخت علائم اين بيماري به درمان سريعتر آن کمک مي کند.

بيماري ام اس چيست؟ + علائم ام اس

علائم ام اس گاهي به طور ناگهاني بروز مي کند و گاهي نيز با بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شود. در اين مقاله علائم ام اس و نکاتي مهم در مورد بيماري ام اس بيان مي شود.

سم زدايي کليه ها با پياز و جعفري

از آن جايي که کار کليه ها پاکسازي ساير اندام هاي بدن است در طول زمان رسوبات زيادي در آن ها جمع خواهد شد بنابراين بهتر است براي مراقبت از کليه ها هر چند وقت يکبار آن ها را پاکسازي کنيم. يکي از بهترين روش ها براي پاکسازي کليه ها استفاده از پياز است.

ميگرن چند مرحله دارد؟

ميگرن طي چند مرحله بروز مي کند و هر مرحله داراي علائم خاصي است که در اين مقاله مراحل ميگرن را معرفي کرده و علائم آن را بيان مي کنيم.

درمان يبوست با چند روش خانگي

درمان يبوست يک مسئله مهم است که از بروز پيامدهاي مختلف جلوگيري مي کند. چند روش خانگي براي درمان يبوست در اين مطلب معرفي مي شوند.

پاکسازي رگ ها با اين مواد خوراکي

براي پيشگيري از ايجاد پلا هاي خوني در عروق و بيماري هاي قلبي يا سکته مغزي رعايت رژيم غذايي سالم و استفاده از مواد خوراکي اي است که عرق شما را پاکسازي مي کنند.

ارتباط بيماري هاي قلب با قدرت دستان

قدرت و توان دست هاي شما مي تواند احتمال ابتلاي شما به بيماري هاي قلبي را نشان دهد. هر چه قدرت دستانتان بيشتر باشد احتمال ابتلا به بيماري هاي قلبي در شما کمتر است.

درمان خانگي رفلاکس معده با چند روش ساده

درمان خانگي رفلاکس معده مزيت هاي زيادي دارد، به ويژه اينکه نيازي به مصرف داروهاي مختلف نيست. در اين مطلب به چند روش براي درمان خانگي رفلاکس معده اشاره مي کنيم.

چطور از فرد مبتلا به آلزايمر در مسافرت مراقبت کنيم؟

آلزايمر در سالمندان براي افرادي که از آنها مراقبت مي کنند گاهي به يک چالش تبديل مي شود. در اين مطلب راهکارهايي براي مراقبت از مبتلايان به آلزايمر در مسافرت بيان مي شود.

عوامل حساسيت زا در فصل بهار

افرادي که آلرژي دارند معمولا در فصل بهار به دليل تغييرات طبيعيت و وجود گرده ها با مشکلات بيشتري روبرو هستند که مي توان با اجتناب از آن ها علايم آلرژيک را کاهش داد.

درمان کمر درد با مکمل هاي طبيعي

براي تسريع بهبود روند کمر درد علاوه بر استراحت و انجام يک سري حرکات ورزشي مي توانيد از مکمل هاي طبيعي هم استفاده کنيد.

بند آوردن آبريزش بيني با روش هاي خانگي

آبريزش بيني يکي از ناراحت کننده ترين عوارض سرماخوردگي است براي بند آوردن آن مي توانيد يک نوشيدني گرم بخوريد، بخور دهيد يا يک غذايي تند نوش جان نماييد.

سندرم داون چيست؟ به مناسبت روز جهاني سندروم داون

افراد مبتلا به سندرم داون مي تونند زندگي پربار و سالمي داشته باشند. پيشرفت هاي اخير پزشکي و پشتيباني هاي فرهنگي براي افراد مبتلا به سندرم داون و خانواده هاي آن ها فرصت هاي زيادي براي کمک به غلبه بر چالش هاي اين وضعيت فراهم مي کند.

90 دقيقه طلايي که بايد جدي گرفته شود

تمام موارد سکته قلبي قابل درمان است و اگر بتوانيم بيماران را سر موقع به درمان برسانيم، همه آنها قابل درمانند.

دليل آروغ زدن زياد چيست؟

آروغ زدن بعد از غذا خوردن باعث آرام شدن دستگاه گوارش مي شود، اما آروغ زدن زياد نشانه وجود مشکل است که بايد جدي گرفته شود.

درمان لخته خون پا با 9 روش خانگي

ترومبوز وريدي عميق Deep vein thrombosis يا لخته خون در رگهاي عمقي پا مي تواند منجر به مشکلات سلامتي جدي شود. معمولا لخته خون ژلاتيني و جامد است. اين وضعيت منجر به تورم، گرفتگي ماهيچه، تغيير رنگ پوست و ... مي شود.

مردان بيشتر دچار نارسايي کليه مي شوند يا زنان؟

بيماري کليه و نارسايي و درد کليه يکي از بيماري هاي مهم است که عدم توجه به آن پيامدهاي جبران ناپذيري را در پي خواهد داشت. چه کساني بيشتر به بيماري کليوي دچار مي شوند؟

علائم سکته مغزي که فکرش را هم نمي کنيد

علائم سکته مغزي را بشناسيد تا بتوانيد اقدامات درماني را سريع تر انجام دهيد و از بروز آسيب هاي جبران ناپذير بيشتر جلوگيري کنيد.

هپاتيت E چيست؟

هپاتيت E يک بيماري کبدي است که با ويروس هپاتيت E منتقل مي شود. در ادامه به معرفي دقيق تر اين بيماري مي پردازيم.

بيماري استيون هاوکينگ چه بود؟

استيون هاوکينگ دانشمند بزرگ جهان مبتلا به چه بيماري بود و علت آن چه بود؟ در اين مقاله به اين دو سوال به طور کامل پاسخ داده مي شود.

درمان خانگي قارچ پوستي

درمان هاي خانگي و گياهي براي رفع قارچ هاي پوستي کاملا اثر گذار هستند و مي توانيد از روش هاي مفيد اين مقاله براي آن استفاده نماييد.

علائم سرطان را بشناسيد و قبل از پيشرفت درمانش کنيد

تشخيص سرطان در مراحل اوليه اهميت زيادي دارد و درمان آن را در کوتاه مدت و با هزينه هاي کم تر امکان پذير مي کند. بنابراين توجه به تغييرات ظاهري بدن در اين زمينه به شما کمک مي کند.

علت سکته قلبي در خواب ،به بهانه فوت کاپيتان فيورنتينا و به ياد هادي نوروزي

سکته قلبي در خواب يکي از مشکلاتي است که اخيرا بيشتر شده است. اخيرا کاپيتان تيم فيورنتينا و دو سال پيش هادي نوروزي دچار سکته قلبي در خواب شده و از دنيا رفتند. در اين مطلب به بررسي علت سکته قلبي در خواب پرداخته مي شود.

علائم کم خوني که کمي عجيب به نظر مي رسند

علائم کم خوني در اکثر افراد تقريبا مشابه هستند. گاهي علائم کم خوني کمي عجيب به نظر مي رسند که در ادامه به آنها اشاره مي شود.

مژگان صابري و اوتيسم؟ لطفا قضاوت نکنيد

اوتيسم طيف نادري است که تشخيص آن تا 3 سالگي امکان پذير نيست. اخيرا در مورد ابتلاي مژگان صابري به اوتيسم صحبت هاي زيادي شده که در اين جا به معرفي اين اختلال پرداخته و درستي يا نادرستي قضاوت مردم را بررسي مي کنيم.

سيروز کبدي با چه غذاهايي بهبود پيدا مي کند؟

سيروز کبدي يکي از بيماري هاي کبدي رايج و مهم است که با تغديه سالم مي توان به بهبود علائم آن کمک کرد و از پيشروي آن جلوگيري کرد. در ادامه به تغذيه مناسب براي مبتلايان به بيماري سيروز کبدي اشاره مي کنيم.

درمان سرطان با عصاره گل نرگس

کنترل پيشرفت سلول هاي سرطاني با عصاره گياهي آلکالوئيد موجود در گل نرگس انجام پذير است.

علت تپش قلب ناگهاني و درمان آن

افزايش ضربان قلب يا تپش قلب ناگهاني که در عرض چند دقيقه رفع مي شود به نام تاکي کاردي tachycardia يا تند تپشي شناخته مي شود که به طور کلي بي ضرر است.

سردي بدن نشانه چيست؟ 14 دليل سردي بدن

سردي بدن گاهي باعث آزار شما مي شود، اما آيا مي دانيد چرا هميشه دست ها يا پاهايتان سرد است و اکثر اوقات احساس سرما مي کنيد؟

براي حساسيت فصلي چه کنيم؟

حساسيت فصلي مشکلي است که بسياري از افراد را آزار مي دهد. با تمام شدن سال و نزديک شدن به فصل بهار ميزان شيوععلائم حساست فصلي نيز افزايش پيدا مي کند. اگر به حساسيت فصلي مبتلا هستيد حتما اين مطلب را بخوانيد.

علائم کبد چرب را بشناسيد

علائم کبد چرب را بايد بشناسيد، زيرا کبد چرب يک بيماري شايع است و عدم درمان آن نيز پيامدهاي جبران ناپذيري در پي دارد.

علائم قبل از سکته قلبي را بشناسيد

تشخيص سکته قلبي قبل از از بروز آن، زمان حساسي است و اگر با نشانه هاي آن آشنا باشيد به راحتي مي توانيد آسيب هاي وارد شده به بيمار را کاهش دهيد.

واريس و باورهاي غلطي که بايد فراموشش کنيد

رگ هاي واريسي ظاهري ناخوشايند روي پوست ايجاد کرده و براي سلامت هم مشکلاتي ايجاد مي کنند. براي شناخت بهتر اين مشکل بايد باورهاي غلطي که در مورد آن وجود دارد را کنار بگذاريد.

درد قفسه سينه و علت هاي عجيب آن

درد قفسه سينه هميشه به دليل مشکلات قلبي نيست، گاهي وجود برخي بيماري ها و مشکلات ديگر در بدن باعث بروز درد قفسه سينه مي شود که در اين مقاله به آن ها اشاره مي کنيم.

علايم هپاتيت چيست؟

هپاتيت يا يرقان به معناي التهاب و ورم کبدي است و اگر زود تسخيص داده شود به راحتي قابل درمان است از اين رو آشنايي با نشانه هاي ايجاد کننده هپاتيت ضروري است.

عادت هاي عجيبي که به قلب آسيب مي رسانند

قلب يکي از مهم ترين اندام هاي بدن است که عدم توجه به آن پيامدهاي جبران ناپذيري در پي خواهد داشت. همه مي دانيم رژيم غذايي بد و ورزش نکردن به قلب آسيب مي رساند، اما برخي عوامل آسيب رسان ديگر نيز وجود دارند که شايد تاکنون هرگز نشنيده باشيد. در اين مقاله به اين عوامل اشاره مي شود.

کلسترول بد خون خود را با اين غذاها بالا نبريد

کلسترول خون به دو نوع کلسترول خوب و کلسترول بد است. مصرف برخي مواد غذايي باعث بالا رفتن کلسترول بد خون مي شوند که در اين مقاله به مهم ترين آنها اشاره مي کنيم.

ديابت و سيگار کشيدن ، حتما بخوانيد

بررسي هاي جديد نشان داده اند سيگار کشيدن در کنار تمام خطراتي که دارد منجر به بروز يک مشکل ديگر نيز مي شود. سيگار کشيدن بر روي مقاومت بدن به انسولين تاثير مي گذارد و باعث بروز ديابت مي شود.

کاهش کلسترول خون با روش هاي طبيعي

بهترين روش براي کنترل کلسترول استفاده از روش هاي طبيعي و سبک زندگي سالم است که اگر به طور دقيق رعايت شود به راحتي مي توان کلسترول خون را کاهش داد.

درمان وسواس با روش هاي طبيعي

وسواس فکري و عملي در مراحل اوليه و خفيف بدون نياز به دارو و روش هاي طبيعي و آرام بخش قابل درمان است.

انواع کمر درد و نشانه هاي کمر درد خطرناک

کمر درد يکي از دردهاي رايج در بين مردم است که معمولا خطرناک نيست، اما برخي کمر دردها خطرناک هستند و نشان دهنده وجود يک مشکل جدي در بدن مي باشند که در اين مقاله به اين کمر دردها اشاره مي کنيم.

سردرد بستني يا سردرد بر اثر سرما چيست و چه تفاتي با ميگرن دارد؟

سردرد يکي از رايج ترين مشکلات است که افراد به دلايل مختلف و به ويژه در فصل سرما به آن مبتلا مي شوند. در اين مقاله سردرد بستني معرفي شده و تفاوت آن با سينوزيت و ميگرن بيان مي شود.

تنگي کانال نخاع چگونه باعث بستري شدن مسعود کيميايي شد؟

اواخر همه مي دانيم که مسعود کيميايي، کارگردان با سابقه بر اثر تنگي کانال نخاع در بيمارستان بستري شده اند. آيا اين بيماري خطرناک است؟ در اين مقاله به طور کامل تنگي کانال نخاع معرفي مي شوند.

پيشگيري از کبد چرب با کيوي

مصرف ميوه ها و رژيم غذايي سالم بهترين روش براي پيشگيري از ابتلا به بيماري کبد چرب است. يکي از بهترين ميوه هايي که مي تواند در اين زمينه به شما کمک کند، کيوي است.

از سرطان دهانه رحم با آي يو دي پيشگيري کنيد

آي يو دي IUD يکي از روش هاي پيشگيري از بارداري است که نسبت به ساير روش ها راحت تر بوده و مزاياي زيادي دارد و در تحقيقات اخير مشخص شده که از نظر سلامتي هم براي بسياري از خانم ها مفيد است.

درمان سرماخوردگي در طب سنتي

سرماخوردگي در فصل سرما بسيار رايج مي شود، اما طب سنتي توصيه هاي مهم و جالبي براي درمان سرماخوردگي دارد که به آنها اشاره مي کنيم.

پاره شدن طحال مهدي قائدي خطرناک است؟ + کار طحال چيست؟

همانطور که مي دانيد مهدي قائدي فوتباليست جوان در يک تصادف دچار پارگي طحال شد. آيا پارگي طحال خطرناک است؟ انسان بدون طحال مي تواند زندگي کند؟ در اين مقاله به اين سوالات پاسخ داده مي شود.

هورمون تستوتسترون در مردان از بيماري ام اس پيشگيري مي کند

بيماري ام اس يک بيماري خود ايمني و غير قابل درمان است که زنان بيشتر از مردان به آن دچار مي شوند. علت آن وجود هورمون تستوسترون در بدن مردان است که در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

همه چيز در مورد سينه پهلو + واکسن پنوموکوک چيست؟

سينه پهلو يک بيماري رايج در فصل هاي سرد سال و به ويژه در بين کودکان است. آيا مي توان با واکسن از اين بيماري جدي پيشگيري کرد؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

آنورکسيا چيست که باعث لاغر شدن آنجلينا جولي شده است؟

آنورکسيا نوعي اختلال روحي است که بر روي اندام و ظاهر فرد مبتلا به شدت تاثير مي گذارد. يکي از افراد مشهور مبتلا به آنورکسيا آنجلينا جولي است که در ادامه به بررسي کامل بيماري آنورکسيا مي پردازيم.

درمان سندرم تخمدان پلي کيستيک با زردچوبه

بر اساس تحقيقات جديد مشخص شده آنتي اکسيدان کورکومين در زردچوبه مي تواند در بهبود سندرم تخمدان پلي کيستيک تخمدان در خانم ها موثر باشد.

تزريق اين واکسن بعد از 50 سالگي ضروري است

بيماري شينگلز يک بيماري عفوني دردناک است که به دليل وجود ويروس آبله مرغان در بزرگسالان ايجاد مي شود بنابراين تمام افرادي که زماني مبتلا به آبله مرغان بوده اند بايد براي پيشگيري از ابتلا به اين بيماري عفوني واکسينه شوند.

راههاي پيشگيري از سنگ کليه چيست؟

سنگ کليه گاهي بر اثر تغديه نامناسب بروز مي کند. در اين مقاله به بايدها و نبايدهاي تغذيه اي براي سنگ کليه اشاره مي کنيم.

اخبار خواندنی

اسهال و انواع اسهال که سلامت شما را تحت تاثير قرار مي دهند

پيشگيري از سرطان با چند روش ساده و موثر

نشانه هاي ديابت ، آشکارترين و اولين نشانه ها

رنگ ترشحات گوش در مورد سلامت چه مي گويند؟

مثانه بيش فعال و بخور نخورهاي آن

شبها براي دستشويي رفتن بيدار ميشويد؟ علت تکرر ادرار در شب چيست؟

دلايل لاغري و کاهش وزن بي دليل

وجود پروتئين در ادرار نشانه چيست؟

ديابت مي گيريد اگر تنها بمانيد يا از دهانشويه استفاده کنيد !

پيشگيري از بيماري قلبي با مصرف روزانه موز + منابع پتاسيم

7 سردرد خطرناک ، اين سردرد نشان دهنده التهاب مغزي است

عجيب ترين و ترسناک ترين اختلالات خواب

نشانه هاي بيماري کبد + عوال بيماري زا در کبد

درد پاشنه پا از چيست؟

علت کبد چرب غيرالکلي چيست و آيا کبد چرب درمان مي شود؟

نوروپاتي ديابتي را با چند ورزش ساده درمان کنيد

نشانه هاي سکته مغزي که نبايد ناديده گرفته شوند

ندول تيروئيد چيست؟ آيا همه ندول ها بدخيم هستند؟

لرزش دست در جواني نشانه چيست؟

اختلال استرس پس از سانحه چه نشانه هايي دارد؟

درد پشت سر نشانه چيست؟

اقدامات اوليه براي درمان سوختگي چيست؟

مبتلايان به اوتيسم اين ويژگي ها را ندارند، اشتباه نکنيد!

بهترين اقدام در آلودگي هوا تقويت سيستم ايمني به اين 5 روش است

عرق کردن شديد مهم ترين نشانه حمله قلبي است، آن را جدي بگيريد

مهم ترين علت هاي عفونت ادراري چيست و چه بايد کرد؟

پاسخ به 7 سوال که هميشه درباره عفونت هاي سينوسي مي پرسيد

التهاب مزمن چيست و چطور مي توان بر آن غلبه کرد؟

معده درد بعد از غذا خوردن و بيان 4 علت اصلي

علائم کند شدن سوخت و ساز و ارتباط آن با غده تيروئيد

علائم کدام بيماري ها در دهان شماست؟

3 علائم حساسيت به گلوتن يا بيماري سلياک

5 علت سکسکه و هر آنچه بايد در مورد درمان سکسکه بدانيد

رفع پف چشم ها با 7 تغيير در رژيم غذايي

آيا تنگي نفس هميشه نشان دهنده بيماري قلبي است؟

7 نشانه که مي گويد سرماخوردگي شما جدي تر از آن است که فکر مي کنيد

علت بوي بد استون در دهان چيست؟

شکل مدفوع در مورد سلامت شما چه مي گويد؟

علل خشکي چشم و راه هاي پيشگيري از آن

ديابتي ها بخوانند: ديابت باعث بروز مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک مي شود

علت درد پاشنه پا, علت درد کف پا, علت درد انگشت پا

چشم ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

کدام غذاها به پيشگيري و درمان سرطان روده بزرگ کمک مي کنند؟

علت آنوسمي يا از دست دادن حس بويايي يا کر بويي چيست؟

درمان آرتروز زانو با روش هاي غيردارويي

راههاي انتقال هپاتيت C: از طريق رابطه جنسي هپاتيت C منتقل مي شود؟

اگر احساس افسردگي يا اضطراب داريد بايد تيروئيد خود را چک کنيد!

6 علائمي که هرگز نبايد ناديده گرفته شوند

ورزش کردن احتمال ابتلا به آب سياه چشم را کاهش مي دهد؟

عادت هايي که شما را در معرض مشکلات مغزي و آلزايمر قرار مي دهند

آيا قوس گردن در بدو تولد وجود دارد؟

تب چند درجه در بزرگسالان خطرناک است؟

علت بوي بد دهان در صبح چيست؟

هليکوباکتر پيلوري مي تواند شما را به کدام بيماري هاي ديگر مبتلا کند؟

علت گرفتگي ماهيچه ها و درمان آن

گاستريت معده, دلايل, علائم, تشخيص و درمان

علائمي در مدفوع که خبر از بيمار بودن شما مي دهند

بيماري آلزايمر به اين دلايل عجيب به سراغ تان خواهد آمد

جلوگيري از شيوع بيماري هاي مسري در مناطق زلزله زده

لباس هاي زير و ملحفه ها را هر چند سال يکبار بايد دور بريزيم؟

ميزان فشار خون سالم و ناسالم چقدر است؟

شرايط و بهترين سن براي عمل چشم براي برداشتن عينک يا کاهش شماره چشم

آلرژي به پروتئين گوشت قرمز, علت, علائم و درمان

خوددرماني التهاب مزمن با تغيير در رژيم غذايي!

براي درمان کمر درد بايد به کدام متخصص مراجعه کنيد؟

اين علائم سرماخوردگي مي گويد امروز بايد کار را فراموش کنيد

علائم کمبود اکسيژن در خون

مگس‌ پران چشم چيست؟ و درمان مگس‌ پران چشم

10 علائم تيروئيد که ممکن است حتي توسط پزشک تان ناديده گرفته شود

چه کساني بايد سنجش تراکم استخوان بدهند؟

روماتيسم ستون فقرات, علائم و عوارض و تفاوتش با ديسک کمر

مثانه نورولوژيک و درمان آن

وسايلي که باعث انتقال ويروس هستند و بايد مرتبا تميز شوند

عوارض نگه داشتن مدفوع

علائم خاموش مسدود شدن رگ ها که نمي دانستيد

بيماري نوروويروس, بيماري پاييز و زمستان

5 راز افرادي که هيچگاه سرما نمي خورند

علت حالت تهوع بعد از غذا چيست؟

اين مشکل به اندازه غذاهاي ناسالم براي روده مضر است!

سروتونين چيست؟

پياده روي اربعين براي اين بيماران اکيدا ممنوع است

اسفنج ظرفشويي نيازي به شستشو ندارد!!

کاهش التهاب روده با 7 ماده غذايي

علت سرگيجه چه زمان خطرناک است؟

6 مشکل دستگاه گوارش که بايد بسيار جدي گرفت

6 علت تنگي نفس بعد از خوردن غذا

سوزش سر دل داريد؟ اين خوراکي ها را نخوريد!!

پوکي استخوان و بايد و نبايدهاي ورزشي

علت آروغ زدن چيست؟

چرا برآمدگى پشت گوش بوجود مي آيد و درمان آن چيست

پيشگيري از سنگ کليه با 10 روش

کاهش فشار خون با گياهان موثر

کبد چرب داريد؟ اين رژيم غذايي را رعايت کنيد

افزايش ريسک نارسايي قلبي با هواي سرد

جلوگيري از ابتلا به آب‌سياه با پروتئين

افزايش ريسک نا رسايي قلبي با هواي سرد

سندرم روده چکه کن چيست؟ و 10 علائم داشتن روده چکه کن

عوامل موثر در آمبولي ريه

با بيماري فيبروميالژيا که تور ليدي گاگا را کنسل کرد آشنا شويد!

توصيه به بيماران مبتلا به لوپوس

چگونه سيگار را ترک کنيم؟

کساني که سکته را تجربه کرده اند، حتما بخوانند

خطرات قمه زدن از سردرد تا خونريزي مغزي

درد مفصل شما مي تواند نشانه يکي از اين بيماري ها باشد!!

آلرژي فصلي شما با اين موارد تشديد مي شود، مراقب باشيد

درمان سوزش سر دل بدون مصرف آنتي اسيد با اين 7 روش

سردرد سمت چپ خطرناک است، حتما اين نوع سردرد را جدي بگيريد

راه هاي جلوگيري از کاهش قد مرتبط با افزايش سن

چه کساني بايد حتما واکسن آنفلوآنزا بزنند و بهترين زمان واکسن زدن

روش هاي خانگي توقف خونريزي هاي کوچک

کمبود ويتامين دي و 10 گروه از افرادي که بيشتر مستعد ابتلا به آن هستند

آيا وضعيت بيماري آلزايمر در ايران خطرناک است؟

مراقب شيوع تب کريمه در محرم باشيد

نشانه هايي ساده از بيماري هايي خطرناک

علائم مهم بروز سرطان گلو

چرا رنگ دو چشم بعضي از افراد با هم متفاوت است؟

علائم بروز سرطان در کودکان را بشناسيد

رابطه انگل گربه با بروز سرطان و بيماري‌هاي عصبي

هشدار هاي زبان شما در باره سلامتي شما

راههاي انتقال هپاتيت C را بشناسيد و بسيار مراقب باشيد

دليل مسموميت غذايي آخرين وعده غذايي که خورده ايد نيست

احتمال ابتلا به التهاب مفصل يا آرتريت در اين مشاغل چند برابر مي شود

دارو هايي که معمولا اشتباه مصرف مي‌شوند!

با مصرف قهوه از ابتلا به ديابت پيشگيري کنيد

چرا هميشه احساس مي کنيد بويي در بيني شما گير افتاده است؟

با مهم ترين بيماري هايي که موجب آسيب به بينايي شما مي شوند آشنا شويد

چرا احساس مي کنم چيزي در گلويم گير کرده؟ علت و درمان

چه کنيم که در دريا غرق نشويم؟

تهديد کننده هاي اصلي سلامت روده را بشناسيد

با بيماري محراب قاسم خاني آشنا شويد, نقرس

کليه و مجاري ادراري و پاسخ به 2 سوال مردانه

نشانه هاي تومور مغزي را بشناسيد

درمان سندرم ايکس شکننده با تشخيص زودهنگام ممکن است

تغيير صداي ناگهاني را جدي بگيريد، دلايل و راه هاي درمان آن

چگونه علائم نيش و گزيدگي انواع حشرات را تشخيص دهيم؟

راه‌هاي تشخيص سنگ مثانه و درمان آن

سيگار شما را زودتر مي کشد يا غذاهاي فرآوري شده مانند سوسيس و کالباس؟

آيا سرطان روده مي تواند ارثي باشد؟

آيا سرطان روده مي تواند ارثي باشد؟

خطرناکترين دارو ها براي کليه را بشناسيد

عوارض عدم درمان کبد چرب چيست؟

متولدين قبل از 71 حتما واکسن هپاتيت B بزنند

علت نفخ شما خطرناک است، اگر همراه نفخ اين علائم را هم داريد

براي کاهش فشار خون بدون دارو چه بخوريم و چه بکنيم؟

نشانه هايي که خبر از ام اس مي دهند | ام اس ديگر ترسناک نيست

علائم بيماري ديابت که با شناخت آن مي توانيد از پيشرفت ديابت پيشگيري کنيد

8 علت سردرد صبحگاهي

شايع ترين و خطرناک ترين اشتباهات در زمان اقدام به کمک هاي اوليه

8 علت سردرد صبحگاهي

بعد از يک سکته قلبي و براي پيشگيري از سکته قلبي بعدي چه بکنيد؟