آخرین اخبار

سلامت خانواده

بيماري سه بازيگر هاليوود سلنا گومز ليدي گاگا و جوليا لوييس دريفوس

سه بازگير مطرح هاليوود سلنا گومز ليدي گاگا و جوليا لوييس دريفاس مبتلا به بيماري هايي هستند که اين بيماري ها روي زندگي شخصي و هنري آنها تاثير گذاشت. در اين مقاله به معرفي بيماري اين هنرپيشه ها مي پردازيم.

اگر مي خواهيد کودک باهوش داشته باشيد اين کارها را انجام دهيد

داشتن کودک باهوش يکي از آرزوهاي همه مادران در دوران بارداري است. بهتر است بدانيد تغذيه دوران بارداري تاثير مستقيم بر هوش کودک دارد. در اين مقاله غذاهايي را معرفي مي کنيم که به افزايش هوش کودک کمک مي کنند.

علت خروج مايع مني به همراه ادرار در مردان چيست؟

مشاهده مايع غليظ و قوام دار در ادرار هميشه به معناي وجود مايع مني در ادرار نيست، گرچه گاهي ادرار با مايع مني همراه است. اما علت بروز اين مشکل چيست؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

مشکلات قاعدگي را با اين روش ها کاهش دهيد

براي کاهش درد و گرفتگي و ناراحتي هاي دورن قاعدگي که همه خانم ها آن را تجربه مي کنند روش هاي زيادي توصيه شده که مي توانيد در ادامه مطالعه نماييد.

اين بيماري هاي زنان ، مردان را هم تهديد مي کند

برخي بيماري ها بيشتر درزنان و برخي بيشتر در مردان مشاهده ميشود، اما اين مسئله نبايد باعث شود تصور کنيم بيماري هاي زنان در مردان به هيچ عنوان بروز نمي کند. در ادامه به بيماري هاي زنان اشاره مي کنيم که مردان را هم تهديد مي کند.

چه چيزهايي درد پريود را کم مي کند؟

درد پريود و گرفتگي هاي به وجود آمده در اين دوران در برخي خانم ها بسيار شديد و طاقت فرساست. در اين مقاله خوراکي هايي را معرفي مي کنيم که به کاهش درد پريود کمک مي کنند.

سرطان سينه در بارداري براي جنين خطر دارد؟

سرطان سينه معمولا به ندرت در دوران بارداري بروز مي کند، اما اگر فرد در دوران بارداري به سرطان سينه مبتلا شود تشخيص آن سخت تر خواهد بود. آيا سرطان سينه براي جنين خطرناک است؟

پيشگيري از چاقي کودکان در آينده با 3 قدم

نيمي از افراد بالاي 35 سال مبتلا به چاقي هستند که ريش چاقي بسياري از آن ها در دوران کودکي نهفته است و والدين مي توانند با سه راهکار ساده جلوي چاقي کودکانشان در آينده را بگيرند.

کاهش نفخ بارداري با اين توصيه ها

نفخ بارداري در ماه هاي آخر براي همه خانم ها پيش مي آيد و دليلش تغييرات هورموني است که برايشان رخ مي دهد. البته راه کار هايي براي کاهش نفخ بارداري وجود دارد که در ادامه به آن اشاره مي کنيم.

علت خونريزي بعد از رابطه جنسي در خانم ها چيست؟

خونريزي بعد از رابطه جنسي مشکلي است که بعضي از خانم ها به آن دچار مي شوند و علت آن وجود يک بيماري زمينه اي است. در اين مقاله به مهم ترين علل خونريزي بعد از رابطه جنسي اشاره مي کنيم.

پريود در مردان چگونه است؟!!

شايد عجيب به نظر برسد، اما پريود در مردان هم اتفاق مي افتد که با شکل پريود در خانم ها تفاوت هاي زيادي دارد. در اين مقاله به بررسي پريود در مردان مي پردازيم.

چرا خانم ها در زمان پريودي بيشتر هوس شکلات مي کنند؟

در زمان پريودي خانم ها تغييرات زيادي را تحمل مي کنند، از جمله در خلق و خو و تمايلات غذايي. در زمان پريودي اکثر خانم ها به خوردن شکلات تمايل زيادي پيدا مي کنند، در اين مقاله به علت اين مسئله مي پردازيم.

شيردهي و کاهش خطر ابتلا به ديابت

شيردهي به نوزاد مزاياي زيادي براي سلامت مادر و کودک به همراه دارد و هميشه از سوي پزشکان توصيه مي شده است. اخيرا در تحقيقات جديد تاثير شيردادن بر کاهش ابتلا به ديابت در مادران به اثبات رسيده است.

سکسکه نوزاد چه زماني خطرناک است؟

يکي از مشکلاتي که براي نوزادها معمولا به وجود مي آيد سکسکه است. آيا سکسکه نوزاد خطرناک است؟ در اين مقاله بيشتر به بررسي سکسکه نوزاد مي پردازيم.

آقايان عزيز براي حفظ سلامت خود بايد اين آزمايش ها را انجام دهيد

برخي بيماري ها در بين آقايان رواج بيشتري دارد، اما متاسفانه آقايان کمتر به پزشک مراجعه مي کنند. در اين مقاله به مهم ترين آزمايش هايي که آقايان بايد به صورت منظم انجام دهند اشاره مي کنيم.

سرطان هاي رايج در بين خانم ها را بشناسيد

سرطان يکي از معضلات جامعه امروز شده است و امروزه افراد زيادي را مي بينيم که به سرطان مبتلا هستند. اما همه سرطان ها کشنده نيستند. در ادامه به رايج ترين سرطان ها در بين خانم ها و روش هاي پيشگيري از آنها اشاره مي کنيم.

چرا سينه چپ خانم ها بزرگ تر از سينه راست است؟!

نامتقارن بودن سينه يا بزرگتر بودن يک سينه نسبت به ديگري جزو نگراني هاي شايع خانم هاست ولي بايد بدانيد که اين مساله کاملا معمول بوده ودرست مثل ابروها وجود تفاوت هاي جزئي جاي هيچگونه نگراني اي ندارد.

آب دادن به نوزاد تا قبل از 6 ماهگي ممنوع

تمام ما انسان ها در هر سني به آب نياز داريم، اما در مورد نوزادها اين مسئله متفاوت است و آب مورد نياز بدن نوزاد با شير مادر تامين مي شود. در اين مقاله علت ممنوعيت آب دادن به نوزاد کمتر از 6 ماه را توضيح مي دهيم.

پرسش و پاسخ هاي رايج دوران بارداري

تعيين جنسيت جنين، تغييرات هورموني ايجاد شده در بدن پدران و مادران در دوران بارداري ، فراموشکار شدن مادران باردار و پاسخ علمي ساير پرسش هاي رايج دوران بارداري را در اين مقاله برايتان گرداوري نموده ايم.

مهم ترين مواد غذايي مورد نياز براي مردان جوان

تغذيه سالم يکي از مهم ترين اصول براي سالم ماندن جسمي و روحي است که اغلب مردان جوان به تغذيه سالم اهميت نمي دهند. در اين مقاله به مهم ترين مواد غذايي مورد نياز براي مردان جوان اشاره مي کنيم.

افزايش ميل جنسي زنان با افزايش سن چطور ممکن است؟

ميل جنسي خانم ها با افزايش سن تغييراتي مي کند، اما اين به معناي کاهش ميل جنسي خانم ها نيست. در اين مقاله به تغييرات تمايلات جنسي خانم ها با افزايش سن اشاره مي کنيم.

7 عادت بد روزانه که باعث عفونت قارچي مي شود

عفونت قارچي مشکلي است که بسياري از خانم ها حداقل يک بار در زندگي خود به آن مبتلا مي شوند. 7 عادت بدي که همه ما داريم مهم ترين عوامل ابتلا به عفونت قارچي هستند که در ادامه به آنها مي پردازيم.

اشتباه شايع خانم ها بعد از ورزش

بعد از ورزش منافذ پوستي باز شده در نتيجه پوست قدرت جذب بالاتري دارد و اشتباهي که بيشتر خانم ها بعد از ورزش انجام مي دهند استفاده از محصولات بهداشتي آرايشي پوست و مو است.

درمان نزديک بيني در کودکان با رفتن به محيط باز!!

استفاده از موبايل و تبلت توسط کودکان تاثيرات مخرب زيادي بر روي سلامت جسم کودکان دارد. محققان به تازگي دريافته اند که استفاده از موبايل و تبلت يکي از مهم ترين عوامل بروز نزديک بيني در کودکان است.

خانم هاي باردار اين علائم را جدي بگيرند! ممکن است خطرناک باشند

مشاهده برخي علائم در دوران بارداري به دليل تغييرات هورموني طبيعي است، اما برخي علائم جدي و خطرناک هستند و بايد سريعتر مورد بررسي قرار بگيرند. در ادامه به علائم خطرناک بارداري اشاره مي کنيم.

8 اشتباه که که هر ماه در زمان پريود انجام مي دهيد

خانم ها در زمان پريود بايد برخي نکات را رعات کنند تا از بروز درد جلوگيري کرده و علائم سندروم پيش از قاعدگي را کاهش دهند. در اين مقاله با رايج ترين اشتباهات خانم ها در زمان پريود اشاره مي کنيم.

ليستي از غذاهاي سالم و ضروري براي زنان

رژيم غذايي سالم نقش بسيار مهمي در سلامت جسمي و همچنين روحي افراد دارد، به ويژه خانم ها بايد بيشتر مراقب رژيم غذايي خود باشند. در ادامه ليستي از غذاهاي سالم و ضروري براي خانم ها ارائه مي شود.

براي بزرگ شدن سينه چه بايد کرد؟

بسياري از خانم ها تمايل به داشتن سينه هاي بزرگ دارند، اما راه رسيدن به اين تمايل را نمي دانند. در اين مقاله ساده ترين و ايمن ترين روش هاي داشتن سينه هاي بزرگتر را بيان مي کنيم.

علت انزال دردناک در مردان چيست و چه پيامدهايي دارد؟

انزال دردناک علاوه بر اينکه بر روي نوع رابطه جنسي تاثير مي گذارد، ممکن است نشان دهنده وجود يک مشکل جدي در بدن مرد باشد و بايد مورد توجه قرار بگيرد. در ادامه به مهم ترين علل انزال دردناک اشاره مي کنيم.

عفونت هاي پوستي در کودکان چه دليلي دارد؟

پوست کودکان حساس تر و آسيب پذير تر است، بنابراين عفونت هاي پوستي کودکان ممکن است آسيب بيشتري به آنها برساند. در ادامه به برخي ز شايع ترين عفونت هاي پوستي کودکان اشاره مي کنيم.

رابطه جنسي در خواب يا سکسومنيا چيست؟

سکسومنيا يا رابطه جنسي در خواب نوعي جرقه مغز در خواب محسوب مي شود که به خاطر آن فرد در خواب و بدون هوشياري اقدام به برقراري رابطه جنسي مي کند. در اين مقاله بيشتر به اين اختلال مي پرداريم.

مضرات سيگار کشيدن زنان

سيگار کشيدن تاثيرات زيادي بر روي سلامت جسم و روح دارد. اين تاثيرات بر روي خانم ها به شکل ديگري ظاهر مي شود که به آنها مي پردازيم.

شکل طبيعي واژن بايد چگونه باشد؟

شکل واژن خانم ها مسئله اي است که گاهي بر روي اعتماد به نفس آنها تاثير مي گذارد. تحقيقاتي در اين زمينه انجام شد که در اين مقاله به نتايج آن مي پردازيم.

رعايت اين نکات بهداشتي در دوران قاعدگي الزامي است

قاعدگي يکي از معدود چرخه هاي منظم و حياتي در طبيعت است که رعايت بهداشت در اين دوران کاملا ضروري است. در اين مقاله به رعايت برخي نکات مهم در ايم باره اشاره مي کنيم.

آيا عطسه کردن در دوران بارداري خطرناک است؟

در دوران بارداري عطسه کردن با بروز درد در ناحيه شکم همراه است. به همين دليل بسياري از خانم ها تصور مي کنند عطسه کردن در بارداري خطرناک است. در اين مقاله با جزئيات بيشتر به اين مسئله مي پردازيم.

آيا درمان اختلال نعوظ با منيزيم ميسر است؟

اختلال نعوظ يک مشکل رايج در بين مردان است و بسياري از مردان هر از گاهي به اين مشکل دچار مي شوند. اختلال نعوظ يا نعوظ نکردن مردان قابل درمان است و در ادامه به برخي گزينه هاي درماني مي پردازيم.

چرا مدرسه ها صبح ها ديرتر باز نمي شوند؟

سال هاي سال است که مدرسه ها صبح خيلي زود شروع به کار مي کنند، اما تحقيقات جديد نشان داده اند ديرتر شروع شدن کلاس ها باعث بالا رفتن بازدهي و همچنين پيشگيري از برخي بيماري ها مي شود. مطلب ما را در اين باره بخوانيد.

اشتباهات رايج در مورد توده هاي پستاني

تصور اکثر خانم ها در مورد توده هاي پستاني اين است که اين توده ها سرطاني هستند، اما لزوما هر توده اي در پستان نشان دهنده ابتلا به سرطان نيست. در اينجا به اشتباهات رايج که در مورد اين توده ها وجود دارد اشاره مي کنيم.

مصرف آنتي‌بيوتيک‌ هنگام مشاهده‌ علائم اوليه‌ سرماخوردگي در کودکان, درست يا غلط؟

بهتر است به ‌خانواده ها آموزش داده شود تا مجموعه‌اي از نشانه‌هاي اوليه عفونت‌هاي تنفسي را شناسايي‌کنند تا شروع درمان با آنتي‌بيوتيک با تجويز پزشک به موقع انجام شود.

شکل طبيعي سر نوزاد بايد چگونه باشد؟

شکل سر بعضي نوزادان در هنگام تولد کمي ناهموار است و ممکن است باعث نگراني والدين نوزاد شود. اما آيا هر ناهمواري در سر نوزاد نگران کننده است؟شکل طبيعي سر نوزاد بايد چگونه باشد؟

واژينيسموس چيست؟ درمان, علائم و علل واژينيسموس

واژينيسموس يک مشکل جنسي در بين خانم هاست که بر اثر آن در هنگام برقراري رابطه جنسي عضلات واژن خانم سفت و منقبض مي شود. اين مشکل با ميزان ميل جنسي فرد ارتباطي ندارد. در اين مقاله واژينيسموس را بيشتر خواهيد شناخت.

علائم تغييرات هورموني در مردان

مردان نيز همانند زنان دچار تغييرات هورموني مي شوند. اين تغييرات با نشانه هايي همراه است که در ادامه به آنها مي پردازيم.

علائم سرطان پستان که بايد جدي بگيريد

بسياري از علائم سرطان پستان ممکن است نشانه يک بيماري ديگر هم باشند. اگر هر يک از علائم زير را در خود مشاهده مي کنيد، حتما به پزشک مراجعه کنيد.

زناني که چندين بار ازدواج کرده‌اند بيشتر مستعد ابتلا به اين سرطان هستند!

زناني که چندين بار ازدواج کرده‌اند، زناني که دخانيات مصرف مي کنند و زناني که دچار کمبود ويتامين A ،C و اسيد فوليک هستند، بيشتر مستعد ابتلا به سرطان دهانه رحم هستند.

خطر گربه خراشي براي قدرت جنسي مردان!

يک جوان بلژيکي پس از آن‌که گربه خانگي‌اش تصادفا به انگشت دستش پنجه انداخت و کمي آن را خراشيد، با مشکلاتي چون درد در بيضه، تب، ناتواني و اختلال جنسي مواجه شد و کارش به بيمارستان کشيد.

مرد آزاري , تجاوز به مرد و خشونت نسبت به مردان!!

مرد آزاري و حتي عنوان "تجاوز به مرد"را نيز در ادبيات روانشناسي به‌ کار مي‌بريم، اما به دليل نگاه مرد سالارانه نسبت به اين موضوع، جامعه خشونت جنسي نسبت به مردان را نمي‌پذيرد.

تقويت اسپرم با رعايت 3 نکته

با استفاده از رعايت چند نکته مي توانيد اسپرم خود را تقويت کنيد. نمي توان گفت که هريک از اين ها مستقيما تاثيري روي کيفيت اسپرم مي گذارند، فقط يک ارتباط را بايد تاييد کرد.

کدام زنان در معرض يائسگي زودرس هستند؟

زناني که در سن جواني يا اواسط دهه 30 زندگي بيش از حد لاغر هستند، در مقايسه با زنان لاغر يا داراي وزن عادي در معرض يائسگي زودرس قرار دارند.

اختلال نعوظ فقط يک خبر بد براي رابطه جنسي تان نيست!

يکي از انواع اختلالات جنسي در مردان، اختلال نعوظ است. اين اختلال تقريبا زندگي جنسي مردان را متوقف مي کند، اما مشکل به همين جا ختم نمي شود و مي تواند تا مرگ زودرس پيش رود.

لکه‌بيني‌هاي طولاني را جدي بگيريد و درمان کنيد

متخصص و جراح زنان، زايمان و نازايي گفت: لکه‌بيني قبل از شروع پريود عادي است اما اگر مدتي طولاني ادامه يابد يا به گونه‌اي غيرطبيعي در دوران بارداري، يائسگي يا بين دوره‌هاي قاعدگي رخ دهد، احتمالا نشانه‌اي از وجود مشکل است که بايد معاينه و درمان شود

مواد غذايي‌ که شما را از سرطان‌ پستان محافظت مي کند

بر اساس پژوهش‌ها و مطالعاتي که در زمينه کنترل بيماري سرطان پستان در مرکز تحقيقاتي کاليفرنيا انجام شده است، ارتباط تنگاتنگي ميان رژيم غذايي سالم و جلوگيري از ابتلا و پيشرفت اين بيماري وجود دارد

زنان شاغل اين مدل کفش را فراموش کنند!!

کفش پاشنه بلند؛ کفشي که بدون ترديد بسياري از خانم ها حاضر نيستند به سادگي از کنار آن عبور کنند. اين در حالي است که استفاده از اين کفش مي تواند بسيار آسيب زا و مضر باشد. مسئله اي که در خصوص برخي گروه ها از جمله زنان شاغل نمود نمود و ظهور بيشتري دارد.

مؤثرترين راه کاهش فشار خون در مردان

نتايج حاصل از يک مطالعه نشان داده است که سونا مي‌تواند نقش مؤثري در کاهش ابتلا به فشار خون بالا و درمان آن در مردان داشته باشد

راه‌حلي براي کاهش فشارخون مردان

طبق اعلام مرکز کنترل و پيشگيري از امراض آمريکا حدود 75 ميليون فرد بزرگسال در اين کشور به فشارخون بالا مبتلا هستند. فشارخون بالا فاکتور خطرزاي جدي براي بيماري قلبي و سکته مغزي است

خمير ريش عامل کاهش اسپرم در آقايان است!

تحقيقات جديد نشان مي دهد که اصلاح کردن صورت با محصولات خاص مانند خمير ريش مي تواند يک خطر غير قابل مشاهده براي مردان باشد به نام: کاهش تعداد اسپرم ها.

دلايل افزايش سرطان پستان در ايران

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکي قزوين با اشاره به اين که سرطان ها دومين عامل مرگ و مير در ايران و اغلب کشورهاي اروپايي است، به مهم ترين دلايل افزايش آمار مبتلايان به سرطان پستان در ايران اشاره کرد

روشي براي بهبود زندگي جنسي خانم‌هاي يائسه

يکي از شکايات اصلي در دوران يائسگي، تغيير در عملکرد جنسي است. بسياري از زنان از اين تغييرات مي‌ترسند و نگران معني آن براي روابط زناشويي خود هستند

چند نکته مهم در دارو دادن به کودک

نکات ظريف و کليدي اي در مصرف داروي کودکان وجود دارد که خانواده ها بايد از آنها اطلاع داشته باشند. در اين مطلب به 20 نکته مهم که بايد در مصرف داروي کودکان رعايت شود، اشاره خواهم کرد.

زمين خوردن در دوران بارداري چه تاثيري بر روي جنين دارد

يکي از سؤالات زنان اين است که "آيا زمين خوردن در دوران بارداري با احساس درد در ناحيه لگن به جنين آسيب مي‌رساند؟" که در اين رابطه دکتر آرين ــ جراح و متخصص زنان، زايمان و نازايي توضيحاتي را ارائه کرده که در ادامه مي خوانيد

پدر شدن در سن بالا آيا خطري دارد؟

همه ما شاهد آن هستيم که سن آقايان براي پدر شدن رو به افزايش است. اما اين افزايش سن پدر شدن آيا خطراتي هم براي آقايان دارد؟

نوک سينه و 11 واقعيت که بايد درباره آن بدانيد

آيا تا به حال به نوک سينه خود نگاه کرده ايد و از خودتان پرسيده ايد که آيا آنها عادي هستند؟ در اين مقاله هر چيزي که در مورد نوک سينه ها نياز است بدانيد را برايتان آورده ايم.

ورزش سليقه غذايي مردان را عوض مي کند

نتايج مطالعات نشان مي‌دهد فعاليت بدني مي‌تواند تمايلات غذايي مردان را تغيير دهد،‌ اما اين تاثيرگذاري را روي زنان ندارد

علت بي خوابي شبانه در زنان بالاي 40 سال

اگر شما زني ميان سال هستيد و نمي توانيد يک خواب راحت داشته باشيد و علت بي خوابي خود را نمي دانيد، دليل آن را در اين مقاله پيدا مي کنيد.

اولين قاعدگي تان در چه سني بوده است؟ و تاثيرات بلوغ زودرس يا ديررس بر سلامت زنان

زناني که اولين قاعدگي شان زود و بلوغ شان زودرس بوده است ممکن است داراي فاکتورهايي باشند که در آينده منجر به بيماري هاي خطرناکي شود.در اين مورد بيشتر بخوانيد.

مواد غذايي که باعث بوي بد واژن و خوشبو شدن واژن مي شوند و چرا؟

اگر بعد از خوردن برخي خوراکي ها مانند مارچوبه متوجه بوي بد واژن تان شده ايد حتما اين مقاله را بخوانيد تا متوجه شويد که برخي خوراکي ها را بايد به خاطر واژن تان بخوريد و برخي را نبايد بخوريد.

جلوگيري از سرطان پروستات با رعايت اين 7 مورد

هيچ راه قطعي براي پيشگيري از سرطان پروستات وجود ندارد با اين حال شواهد نشان مي دهد که رعايت برخي نکات سالم، نقش کليدي در اين مورد ايفا مي کند

افزايش هورمون تستوسترون در مردان

آيا اخيراً حس خوبي نداريد و سرحال نيستيد؟ حس مي‌کنيد پيرتر شده‌ايد؟ شايد سطح هورمون تستوسترون شما کم شده باشد! آيا مي خواهيد سطح هورمون تستوسترون بدن خود را بالا ببريد؟

دلايل رواني موثر در ناتواني جنسي در مردان

ناتواني جنسي در مردان ممکن است ناشي از علل جسمي باشد از جمله فشار خون، ديابت و آسيب‌هاي موضعي- ولي دلايل رواني و عاطفي هم مي‌تواند اين عارضه را ايجاد کند

اخبار خواندنی

آنچه زنان بايد در مورد بدن خود بدانند

ژل لوبريکانت يا روان کننده و راهنماي مصرف آن

علائم کمبود ويتامين D در مردان چيست؟

واژن و 13 راز براي داشتن واژن سالم

احتمال بارداري در دوران پريود چقدر است؟

آيا وجود هر توده‌اي در پستان خطرناک است؟

غذاهاي مردانه را بشناسيد

عوامل اختلال نعوظ در مردان و نقش تيروئيد در اين اختلال

علت افسردگي مردان بعد از پدر شدن چيست؟

افسردگي مردان بعد از زايمان!

زنان دو برابر مردان دچار آلزايمر مي شوند، چرا؟

عفونت مخمري واژن، علت و درمان

هرگز با واژن تان اين کارها را انجام دهيد|روش شستشوي واژن

چرا زنان بايد وزنه بزنند، نگران نباشيد عضلات تان بزرگ نمي شوند

اختلال عملکرد عضلات کف لگن مي تواند ايجاد استرس نمايد

بيماري هايي که دختران از مادرانشان به ارث مي برند

نقش عوامل ژنتيکي در سرطان سينه را جدي بگيريد

7 علت خونريزي شديد قاعدگي

بخار دادن واژن يا بخور واژن چيست؟

کار با وزنه و وزنه زدن براي زنان اين فوايد را دارد

چگونه ريسک ديابت در زنان افزايش پيدا مي کند؟

درد هاي قاعدگي و ارتباطي که مي تواند با اندومتريوز داشته باشد

نور آفتاب و ويتامين D براي جلوگيري از سرطان پستان ضروري است

در رابطه جنسي چه اتفاقاتي براي واژن يک زن رخ مي دهد؟

درمان بيش فعالي با دارو و يا بدون دارو؟

گرگرفتگي در مردان و آندروپوز يا اصطلاح نادرست يائسگي مردانه

مشکلات واژن زنان که همه خانم ها بايد با آن آشنا باشند

اولين کاري که همه مردان بايد براي مراقبت از پروستات خود انجام دهند

چرا سرطان مريم ميرزاخاني درمان نشد؟ آيا بايد مبتلايان به سرطان پستان نگران باشند؟

پريود شما درباره طول عمرتان چه مي گويد؟

درد و سوزش ناحيه فرج و لابيا ها مي تواند نشانه بيماري ولوودينيا باشد

درد نوک پستانها نشانه چيست؟

چه نوع بالشي براي کودکان مناسب است؟

سندروم زنان پرکار، اختلالي خطرناک براي خانم‌ها

تمرينات قدرتي بهترين ورزش براي زنان بالاي 40 سال

بيماري هاي مقاربتي که مردان ممکن است بي خبر به آن مبتلا شده باشند!!

سرطان پروستات بيشتر سراغ چه مرداني مي‌رود؟

احتمال سکته قلبي در مرداني با کدام گروه خوني بيشتر است؟!

علت قاعدگي سنگين چيست؟

توانايي فکري زنان در هنگام قاعدگي کم مي شود؟

دندان ها در مورد آلت تناسلي مردان چه مي گويند

ويتامين هاي مورد نياز بدن زنان

هورمون هايي که خانم ها هر ماه با آنها درگيري دارند!!

6 جراحت رابطه جنسي براي زنان و روش مقابله با آنها

فلور واژن چيست؟

اين بيماري در مردان دير تشخيص داده مي شود

لابيا چيست؟خانم ها چه باورهاي اشتباهي درمورد لابيا دارند؟

پيشگيري از اختلالات نعوظ و محافظت از آلت تناسلي مردان با 10 ترفند ساده

چرا مردان به سلامت خود اهميت نمي دهند؟

پاسخ به سئوالات شما درباره زمان پريود

اجابت مزاج در زنان و 8 حقيقتي که بايد در مورد آن بدانند

کاهش خطر ابتلا به سرطان سينه با ناشتا ماندن شبانه

اختلال نعوظ در مردان مي تواند به دليل کمبود اين ويتامين باشد

فيبروم رحم و آنچه بايد در باره آن بدانيد

ويتامين ها و مواد معدني مورد نياز بدن مردان+علل کمبود

درد هايي که ممکن است نشانه سرطان پروستات باشد

لباس هايي که زنان را بيمار مي کنند

زنان رابطه جنسي بهتري خواهند داشت, اگر هر شب اين کار را انجام دهند

هر زني بايد اين 9 حقيقت را درباره مغز مردان بداند!!

هر زني بايد اين 9 حقيقت را درباره مغز يک مرد بداند!!

تهوع بارداري را با اين روشها کم کنيد

چه کساني مستعد ابتلا به سرطان بيضه هستند؟

8 علت کم شدن و سبک تر شدن خونريزي قاعدگي

مهمترين علت مرگ زنان ايراني

ترس از رابطه جنسي و 10 ترسي که زنان را از لذت رابطه جنسي محروم مي کند

درمان خارش واژن، علت و راه هاي رفع خارش و سوزش واژن

مقابله با يائسگي با جواني کردن در 50 سالگي

خوراکي هاي کاهش دهنده تستوسترون را بشناسيد

خبر هاي تازه در مورد خود آزمايي پستان

تاثير بزرگي خوش خيم پروستات بر عملکرد جنسي مردان چيست؟

عقب انداختن پريود با استفاده از قرص ضد بارداري

مواد غذايي موثر براي سندرم پيش از قاعدگي

سوالات زنانه اي که زنان خجالت مي کشند بپرسند!

خوابيدن با سينه بند، درست است يا غلط

کولپوسکوپي چيست؟

تست هاي تشخيص سرطان دهانه رحم، با توجه به سن و شرايط شما

در واژن زنان چه چيز هايي طبيعي و چه چيزهايي غير طبيعي است؟

اطلاعات بيشتر در باره پروتز سينه و عمل بزرگ کردن سينه

زنان مبتلا به اين بيماري ها، بايد براي بارداري خيلي مراقب باشند

خانم ها اين علايم را جدي بگيرند

استفاده روزانه از اين تکنولوژي کودک تان را بيش فعال مي کند

پاسخ به سوالات شما در باره بارداري هاي پرخطر

بيماري هاي مثانه در بانوان را جدي بگيريد

ويتامين هاي مورد نياز خانم ها، ميزان لازم و مواد غذايي مربوطه

انبه حفاظت کننده خانم ها از سرطان رحم

کيست بارتولين يکي از بيماري هاي نهفته اندام تناسلي زنان

روش هاي پيشگيري از عفونت ناحيه تناسلي در زنان

آقايان پيري خود را با اين روش ها به تاخير بيندازيد

گرگرفتگي در زنان مي تواند نشانه بيماري قبلي باشد

5 درد شکم قاعدگي که مي توانند نشانه يک مشکل جدي باشند

احتمال سکته قلبي در زنان قدبلند بيشتر است يا قد کوتاه؟

بيشتر مراقب سلامت پدرانمان باشيم

مدولوبلاستوما (نوعي تومور مغزي) آيا درمان دارد؟

6 رنگ خون قاعدگي و 6 نکته اي که درباره سلامتي شما مي گويد

خوراکي هايي که مصرف آنها براي آقايان ضروري است

علت کمردرد شما شايد کيف کج و يک طرفه تان باشد!!

لطفا کيف خود را کج و يک طرفه (cross-body) نيندازيد, زيرا...

خطرات وياگرا را جدي بگيريد

همه چيز درباره عفونت مخمري ناحيه واژينال

لکه بيني بعد از نزديکي

علائم و بيماري هاي هشدار دهنده براي مردان

زيبايي واژن بدون عمل جراحي

اختلالات هورموني در زنان، علائم، دلايل و راهکارها

خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در زنان - سرطان روده بزرگ

پيشگيري از يائسگي زودرس در جوانان

سرطان تخمدان، قاتل خاموش و 10 نشانه هشدار دهنده آن

سلامت پروستات با نخوردن 5 گروه غذايي

داروهاي ضد ريزش مو، ناتواني جنسي را افزايش مي دهند

پوشک بچه پمپرز Pampers حاوي مواد سرطان‌زاست!!

آيا صافي سر نوزاد مي تواند خطرناک باشد؟

خانمها پنير خامه اي نخورند!!

ويتامين هاي ضروري براي زنان کدامند؟ و منابع آنها

جوانسازي پوست آقايان در حمام با پرتقال!

چطور از ابتلاي فرزندم به ويروس پيشگيري کنم؟

خوراکي هاي ممنوع براي آقايان, بسيار مراقب باشيد

علائم بيماري هاي خطرناک در کودکان

چند توصيه براي سلامت مردان

خونريزي کم در زمان پريود مي تواند نشانه مشکلي باشد؟

براي زنان مسن چربي شکمي مرگبارتر از اضافه وزن است!

کاهش ميل جنسي در زنان دقيقا از چه زماني اتفاق مي افتد؟

تغييرات واژن در دهه هاي 30, 40, 50 و 60 زندگي

زناني که بيماري قلبي دارند, ميتوانند باردار شوند؟

آقايان اين دردها را بسيار جدي بگيريد

اين آقايان احتمال ناباروري دارند

التهاب مثانه در زنان, نشانه ها, علت و درمان

آيا ريزگردها در تولد کودکان نارس موثر هستند؟

انسداد مجراي انزالي در مردان, علت, علائم و درمان

رژيم مديترانه اي, بي توجهي و تکانشگري کودکان بيش فعال را کاهش مي دهد!

نشستن کودکان در اين وضعيت ممنوع است

فوايد و عوارض پدر و مادر شدن در سن بالا مانند جورج و امل کلوني

بهترين تب‌بر براي نوزادان و کودکان

بهترين روش اصلاح تغييرات واژن بعد از يائسگي

بهترين روش اصلاح تغييرات واژينال

عفونت پستان, انواع, علت و درمان

تنگي نفس در بارداري, علت و درمان

خوراکي هاي مفيد براي سلامت رحم

چگون به طور موقت از بارداري جلوگيري کنيم

سينه|تغييرات نگران کننده و تغييرات طبيعي سينه ها در زنان

10 علت رابطه جنسي دردناک در زنان + راه حل

درباره ايمپلنت پستان بيشتر بدانيم

دانستني هاي مردانه در مورد مني

بيماري پروانه اي چيست؟ EB دردي بي پايان

اقدامات فوري در زمان تشنج کودکان و نوزادان

10 آزمايش حياتي براي همه مردان

آيا هيسترکتومي باعث کم شدن لذت جنسي مي شود و توضيحات بيشتر

رژيم غذايي براي آقايان مبتلا به مشکلات پروستات

روش معاينه سينه ها توسط خود، براي تشخيص زود هنگام سرطان سينه

سيکل قاعدگي و شرح وضعيت بدني و نواسانات خلقي بانوان طي اين 28 روز

پيشگيري از سرطان پستان با لوتئولين موجود در اين سبزيجات

خواب کودکان و آنچه بايد در مورد آن بدانيم