آخرین اخبار

اخبار ويژه

ممنوعيت رانندگي زنان سعودي رسما لغو شد+فيلم

بامداد يکشنبه ممنوعيت رانندگي بانوان عربستاني رسما لغو شد و زنان اين کشور در قرن بيست و يکم اولين رانندگي در خيابان‌هاي اين کشور را تجربه کردند.

ترامپ و پرونده فساد جديدي از وي در دادگاه آمريکا

وکلاي ايالت مريلند آمريکا و همچنين شهر واشنگتن پايتخت اين کشور دونالد ترامپ را متهم به دريافت پول‌هاي غيرقانوني از جانب مقام‌هاي خارجي از طريق هتلش در پايتخت آمريکا کردند.

اهداي جايزه آزادي بيان به صادق زيباکلام+تصاوير

پتر ليمبورگ، مديرکل دويچه‌وله "جايزه آزادي بيان" دويچه‌وله را در «همايش جهاني رسانه‌ها» به طور رسمي به صادق زيباکلام، استاد علوم سياسي دانشگاه تهران اهدا کرد.

راز تحصيلي رهبر کره‌شمالي!

رهبر جوان کره شمالي پس از نشستن بر مسند قدرت در سال 2011 به يکي از مرموزترين چهره‌هاي جهان سياست تبديل شده است.

لغو پخش بازي‌هاي جام جهاني در فضاي بازِ مشهد

با وجود اعلام 7 بوستان براي پخش بازي‌هاي جام جهاني در مشهد، مسئولان سياسي استان از منتفي‌شدن اين برنامه به‌علت اعلام ديرهنگام اين تصميم از سوي شهرداري و آماده‌نبودن پيش‌بيني‌هاي انتظامي و امنيتي لازم خبر دادند.

هتل واقعي ترامپ+تصاوير

يک سناتور آمريکايي تصاويري را منتشر کرد و عنوان «هتل واقعي ترامپ» را براي آنها انتخاب کرد.

هديه يک پسر به دوست دخترش، جنايت او را لو داد

پسر جواني که با همدستي دوپسر ديگر هنگام سرقت کيف و موبايل يک زن در بهشت زهرا باعث مرگ وي شده بودند صبح ديروز در شعبه يازدهم دادگاه کيفري استان تهران پاي ميز محاکمه ايستادند.

پشت پرده ارتباط سياسي کيم کارداشيان و ترامپ!

ترامپ به درخواست کيم کارداشيان يک زنداني را آزاد کرد! اليس جانسون زن 63 ساله اي که به همراه 15 نفر ديگر در سال 1996 به جرم نقش داشتن در يک حلقه توزيع هروئين و البته پولشويي زنداني شده بود پس از ديدار ترامپ - کارداشيان مورد عفو ترامپ قرار گرفت.

قبر ويلايي در بهشت زهرا موجود است!

در حاليکه مسئولان بهشت زهرا قيمت قبر بالاي 15 ميليون تومان در بهشت زهرا را رد مي‌کنند اما در همين قبرستان پول هاي نجومي براي قبر رد و بدل مي شود و فروشندگان راه کارهاي قانوني براي واگذاري پيش روي مشتريان مي‌گذارند.

فروش زمين در کيش به خارجيان!

روابط عمومي و امور بين‌ الملل سازمان منطقه آزاد کيش در پي سخنان مطرح شده مبني بر فروش زمين به خارجيان در منطقه آزاد کيش اقدام به انتشار تکذيبيه اي کرد.

ناامن‌ترين شهرهاي آمريکا کدامند؟

بر اساس نتايج تحقيقات، شهر لاس وگاس در ايالات متحده آمريکا داراي کمترين شاخص امنيت سايبري در اين کشور است.

گوگل هم بر سينه پنتاگون دست رد زد

شرکت گوگل اعلام کرد که قرارداد همکاري در زمينه انجام پروژه هوش مصنوعي براي پنتاگون را تمديد نمي کند.

پرستاري که با اصابت تير در قلبش 21 سالگي خود را به پايان رساند

دختر جوان فلسطيني که روز گذشته با اصابت تير نظاميان صهيونيست در نوار غزه به قلبش به شهادت رسيد، حدود يک ماه پيش با خبرنگار روزنامه «نيويورک‌تايمز» مصاحبه کرده بود؛ اين گفت‌وگو يک روز پس از شهادت وي منتشر شده است.

جنگ جهاني در راه است؟!

به دنبال تصميم دولت آمريکا مبني بر وضع تعرفه بر واردات فولاد و آلومينيوم،کانادا و مکزيک اعلام کردند اقدامات تلافي جويانه اي را به اجرا مي گذارند و اتحاديه اروپا نيز اقدامات تلافي جويانه خود را آماده اجرا ساخته است.

دو رسوايي جنجال برانگيز از 2 سياستمدار بزرگ آمريکا

در دهه 1990 ميلادي، رسوايي روابط بيل کلينتون و يک کارآموز کاخ سفيد جنجالي جهاني را به وجود آورد. آيا رسوايي ترامپ و استورمي دنيلز نيز مي‌تواند پيامدهاي مشابهي داشته باشد؟

بذل و بخشش بي حساب و کتاب تسهيلات يک بانک بزرگ دولتي به يک فرد

بانک «م» که يکي از بانک‌هاي بزرگ دولتي محسوب مي‌شود به جاي پرداخت وام 3 ميليارد توماني با بازه زماني 6 ماهه براي بازپردخت، 31 ميليارد تومان وام با بازه زماني 10 ساله پرداخت کرده است.

ظهور «صدام جديد» و نگراني از عواقب زمامداري او

"سايمون اندرسون" پژوهشگر و تحليلگر مشهور انديشکده واشنگتن گفت که سعودي‌ها محمد بن سلمان وليعهد سعودي را شبيه صدام ديکتاتور پيشين عراق مي دانند و نگران عواقب زمامداري او هستند.

جرعه‌نوشي مجري بي‌بي‌سي در رمضان

گوينده چشم‌انداز بامدادي بدون توجه به قرارداشتن در ماه رمضان در فاصله پخش خبر و اظهارنظر کارشناسان جرعه‌اي از چاي يا قهوه‌اي را که در کنار ميز کارش داشت،سر مي‌کشيد.

سند جاسوسي رضاخان مطابق اسناد آمريکايي

مدير دفتر مطالعات و تدوين تاريخ ايران با بيان اينکه رضاخان مطابق اسناد آمريکايي‌ها جاسوس انگلستان است، گفت: رضا خان در تاريخ خيلي شأنش نازلتر از اين حرف‌ها است که عده‌اي وقت خود را صرف تطهير او بکنند.

افشاي پشت پرده فعاليت خيران قلابي و اينستاگرامي+فيلم

هفته گذشته روايتي از مشکلات پيش آمده براي تپلوهاي معروف فضاي مجازي منتشر شد؛ اما بلافاصله آقاي تهيه کننده و همسرش گزارش فارس را تکذيب کردند؛ در حالي‌که مستنداتي از رفتارها و گفتار اين زوج وجود دارد.

با شاخ‌هاي 60 ساله اينستاگرام آشنا شويد+تصاوير

بعد از معروف شدن شاخ هاي اينستاگرامي همچون گربه ها، سگ هاي دست آموز، بچه هاي شيرين زبان و ... اکنون با يک زن و شوهر بازنشسته در ايسنتاگرام برخورده ايم.

خريد و فروش طرح ترافيک در "ديوار"

طرح ترافيک بعد از ده ها سال تغيير کرد و براساس مصوبه شوراي عالي ترافيک و شوراي شهر قيمت تردد در آن برپايه زمان و ميزان آلايندگي خودروها، تعيين مي شود.

تفاوت عروس هاي ايراني با عروس خاندان سلطنتي چيست؟

حضوري با سادگي آرايش و لباس عروس جديد خاندان سلطنتي بريتانيا، با وجود هزينه نجومي اين مراسم، مورد توجه مردم ايران قرار گرفت و بسياري از جمله نعيمه اشراقي نوه امام خميني (ره) به آن واکنش نشان دادند.

ازدواج 46 ميليون دلاري نوه ملکه انگلستان در کنار رياضت اقتصادي انگلستان

نوه ملکه بريتانيا، فرزند دوم جانشين ملکه، طي مراسمي 46 ميليون دلاري با يک بازيگر آمريکايي ازدواج مي‌کند در حالي که مردم اين کشور با مشکلات عديده اقتصادي مواجه هستند.

تنها در 3 روز در شهرداري تهران استخدام شويد!

سازمان بازنشستگي شهرداري تهران در هفته اخير اقدام به استخدام 5 نيروي جديد در سطح مديرکل کرده است. اين افراد که همگي نسبت فاميلي نزديک با مديرانِ سطوح بالاي کشور دارند، قبل از حضور شهردار جديد جذب اين سازمان شده‌اند.

چه مي شود که سامانه هاي همسريابي نيتشان خير است اما عملشان بد؟!

مدتي قبل از فعاليت سامانه مطلع شديم؛ سامانه‌اي که در آن افرادي که تمايل به ازدواج دارند، مشخصات خود را وارد مي‌کنند و به کساني که با مشخصات آن‌ها همخواني دارد، براي ازدواج معرفي مي‌شوند.

86 درصد نوجوان دبيرستاني الکل مصرف مي کنند

تازه‌رين آمار منتشر شده نشان داده است، مصرف الکل ميان دانش‌‌‌آموزان آمريکايي طي دهه گذشته 400 درصد افزايش يافته است و 86 درصد نوجوانان دبيرستاني الکل مصرف مي‌کنند.

علت کشتار عمدي اسب هاي کولبران چيست؟

پخش فيلم کشتار نزديک به 90 اسب باربر در جنگل‌هاي اميرآباد شهرستان اشنويه واکنش‌هاي مختلفي را ازسوي کاربران در فضاي مجازي به‌دنبال داشته است.

بيت کوين يک قمار است

وارن بافت هشدار داد خريد بيت کوين بيش از آن که يک سرمايه گذاري باشد، يک نوع قمار است.

مصائب مردم تهران پس از بارش باران شديد در روز اخير+تصاوير

روز گذشته برخي مناطق تهران شاهد بارش شديد باران بود که موجب آبگرفتگي معابر و اختلال در رفت و آمد شهروندان شد. در تصاوير زير آبگرفتگي خيابان‌ در نزديک ميدان آزادي را مشاهده مي کنيد.

وضعيت پايتخت بدون شهردار در روز سيلابي!+فيلم

وضعيت تأسف‌بار خيابان‌هاي پايتختِ بدون شهردار پس از باران عصر ديروز تهران خالي از مشکل نبود؛ که مي توانيد در ويديوهاي ذيل آنها را مشاهده کنيد.

بالاخره سيب طرح ترافيک پس از اين همه چرخيدن به زمين مي رسد؟

بعد از اينکه شهرداري تهران تصميم گرفت هويت خبرنگاران را براي دريافت آرم طرح ترافيک بررسي کند، به صورت غيرمتعارف بسياري از خبرنگاران واقعي را رد و اعلام کرد اينها صلاحيت نداشتند.

همسر ترامپ در کاخ سفيد تنها يک زنداني است

بريژيت ماکرون، همسر رئيس جمهوري فرانسه در بازگشت از سفر آمريکا در گفتگو با نشريه لوموند از ديدارهاي خود با ملانيا ترامپ، همسر رئيس جمهوري آمريکا سخن گفت.

کدام مناطق تهران بر روي گسل هستند؟+جدول

دبير کارگروه ملي مخاطرات زلزله با بيان اينکه 12 هزار ساختمان در حرايم گسلي تهران ساخته شده‌اند، گفت: 245 ساختمان حساس در تهران در حريم‌هاي گسل قرار دارد.

جسد کشف شده يا همان موميايي اکنون کجاست؟

سه روز پيش در فضاي مجازي و اينترنتي، از کشف جسدي در صحن حرم حضرت عبدالعظيم (ع) که موميايي خوانده مي‌شد، خبر داده شد، خبري که هنوز هيچ رسانه‌اي نتوانسته آن را به اثبات و سرانجام برساند!

روايت شاهدان از لحظات دستگيري قاضي مرتضوي+ فيلم محل اختفا

«حکم را پاره کرد،بعد {مأمور} گفت: براي من حکم پاره مي‌کني؟ اين را که گفت، صداي يک خانمي را شنيدم که گفت: آقا توروخدا نبريدش! اين خانم اين چند روز را در خانه بود اما صدايش درنمي‌آمد.

نگراني ترامپ از تميزي کت ماکرون!+عکس

ترامپ در جريان ديدارش با ماکرون، رئيس‌جمهور فرانسه شوره‌‌هاي سر ماکرون را از روي شانه‌اش مي‌تکاند.

جنجال برند روسري خانم مولاوردي +عکس

دستيار ويژه رئيس‌جمهور در امور حقوق شهروندي به حواشي ايجاد شده درباره برند روسري‌اش واکنش نشان داد.

واقعيت ماجراي جسد موميايي کشف شده چيست؟

روز گذشته در عمليات طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظيم جسد يک موميايي کشف شد و اظهارنظرات درباره احتمال تعلق اين موميايي به رضاشاه پهلوي خبرساز شد و جوي از شايعات را درباره اين موميايي منتشر کرد.

پيرترين فرد جهان که درگذشت را بشناسيد

يک زن ژاپني که با 117 سال سن به عنوان مسن ترين فرد جهان شناخته مي شد و بيش از 160 فرزند و نواده داشت، در بيمارستاني در اين کشور درگذشت.

مسئولاني که از تلگرام خارج شدند را بشناسيد

با تاکيد بر لزوم انحصار بر خروج از انحصار پيام‌رسان غالب در ايران، مسوولان رده بالاي کشوري در صدر فهرست کوچ از تلگرام و استفاده از پيام‌رسان‌هاي داخلي قرار گرفتند.

آيا شوخي جنجالي مجلس تنها يک صداگذاري بوده است؟

حجت‌الاسلام «عليرضا سليمي»،عضو هيئت نظارت بر رفتار نمايندگان از احتمال صداگذاري در حين صحبت هاي نماينده مجلس سخن گفت و اعلام کرد هيئت نظارت به صورت ويژه قرار است پيگيري کند.

شوخي خلاف عرف نماينده مجلس دردسر شد!+فيلم

جمعي نمايندگان مجلس در نامه اي به علي لاريجاني رئيس مجلس خواستار پيگيري صداي خلاف شئونات اسلامي که ديروز در صحن مجلس پخش شده، شدند.

راهي جز فيلتر کردن تلگرام نداريم

فيلترينگ را تنها به عنوان بخش کوچکي از راه حل قبول داريم؛ در جايي که همه راه ها طي شده راهي جز اين نداريم. اگر ما در قوانين و مقررات نقص داريم به اين معنا نيست که بي قانوني را در اين فضا ترويج دهيم.

پدر عروس روحاني يک اختلاس گر بانکي است!/تکذيب شد

پس از انتشار مطلبي جعلي منتسب به رييس جمهور مبني برآنکه يکي از متهمان اختلاس هاي بانکي خويشاوند حسن روحاني است با اطلاع دقيق از اين موضوع اين خبر مورد تاييد واقع نشد.

کنايه نجفي به موسيقي کليپي در مراسم توديعش

پس از حواشي هاي به وجود آمده در مراسم روز زن در برج ميلاد نجفي شهردار سابق تهران در مراسم معارفه اش به موسيقي يک کليپ واکنش نشان داد.

پيام رسان مورد استفاده نمايندگان چيست؟ تلگرام يا سروش؟

هر جا مي‌رويم صحبت از کوچ اجباري است از تلگرام به پيام رسان هاي بومي است. در اين ميان سوال اين است که نمايندگان مجلس خودشان از چه پيام رساني استفاده مي‌کنند؟ تلگرام، سروش يا آي گپ؟

جزئيات جلسه بررسي استعفاي نجفي +فيلم

در دومين جلسه شوراي شهر پس از بررسي ابعاد مختلف استعفاي نجفي با کناره گيري وي از منصب شهردار تهران موافقت شد.

گرانترين مايعات جهان را بشناسيد+تصاوير

هريک از ما درک متفاوتي از «گراني» داريم. اما شايد ندانيم چيز‌ها و مايعات شگفت انگيزي وجود دارند که بسيار گران‌تر از تصور ما هستند.

بهترين خطوط هوايي جهان کدامند؟

براساس نتايج يک نظرسنجي از بهترين خطوط هوايي جهان، خطوط هوايي سنگاپور در بالاترين سطح نشست.

امام جمعه آمل: به «ژن خوب» دختر نمي دهم

امام جمعه آمل، يک روحاني کشاورزي است که براي ارتباط و گفت‌وگو با مردم، حتي بين معترضان دي ماه 96 حضور يافته است؛ امام جمعه‌اي که مي‌گويد روستايي و فرزند قصاب است و ...

فريز کردن مادر براي حقوق بازنشستگي!

پليس هند مردي را به اتهام نگهداري از جسد مادرش در يک فريزر بزرگ به منظور دريافت و جمع‌آوري حقوق بازنشستگي او بازداشت کرده است درحالي که اين زن سه سال قبل در 81 سالگي فوت کرده است.

اخبار خواندنی

شايعه پراکني هاي جديد شبکه آمدنيوز درباره مدافعان حرم+فيلم

روزي که هويدا اعدام شد

رونمايي صداو سيما از گل سرسبد سانسورهايش

فيلم: موهاي ترامپ بار ديگر سوژه شد

کشف جسد مردي با چهره سوخته در روستاي نوشهر

حمله به خانم محجبه اي در آمريکا+فيلم

مسابقات سراسري «ورق بازي» در عربستان با حضور مبلغان وهابي+تصاوير

دست دادن سفير ايران با سفير عربستان!

فيلم: حرکت عجيب اردوغان تا بين پوتين و روحاني بايستد

مجلس به نمايندگان وام خريد سوزوکي و سراتو مي دهد+تصوير

فيلم: عامل تيراندازي در دفتر يوتيوب خود را اهل اروميه معرفي مي کند

ناگفته‌هايي از زندگي شخصي رهبري؛ آقا مظلوم نيست

استقبال گرم عربستاني ها با سيلي از سعد حريري

3کودک استخوان هاي منقرض شده يک حيوان را يافتند

تلاش وکيل ترامپ براي مسکوت نگه داشتن بازيگران فيلم هاي مستهجن

ايمن‌ترين ايرلاين‌هاي جهان کدامند؟

قول وزير کار براي خواستگاري رفتن! + فيلم

رد صلاحيت رواني ترامپ از سوي مردم آمريکا

رئيس جمهور اسبق فرانسه به دادگاه احضار شد

واکنش هاي برخي از مسئولين نسبت به بي احترامي ها از زبان مديري + فيلم

واکنش شوراي شهر به سفره هفت سين 14 ميليون توماني

اگر با احمدي‌نژاد برخورد کنند يک مشکل است و اگر نه، مشکلي بدتر

استخدام پرستار ايراني از سوي قطر!

همسر رهبر کره شمالي را بشناسيد

امام در نامه عزل آقاي منتظري به او چه گفتند؟+متن نامه

نخستين پست اينستاگرامي سردار سليماني در سال جديد چيست؟+تصوير

پسر کروبي از شرايط اين روزهاي پدرش در حصر مي گويد

دلايل سستي سياست هاي وليعهد عربستان از ديدگاه نشريه آمريکايي

باهنر: حرف زدن با احمدي نژاد بي فايده است

گلايه والده مرحوم آيت الله هاشمي از پسرش چه بود؟

آنچه در سال 96 گذشت را اينجا بخوانيد

تلف شدن 150 نهنگ در سواحل استراليا+فيلم

دونالد ترامپ افغاني دردسر ساز شد+تصاوير

دروغ‌پردازي با تصاوير يکي از طلاب حوزه علميه در رسانه‌هاي مجازي+تصوير

سبزه در جيب کت ترامپ!+تصاوير

احمدي‌نژاد و نقشه فرار از زندان!+تصوير

عروس ترامپ براي درخواست طلاق به دادگاه نيويورک رفت+تصوير

روحاني که از انگيزه اش براي انجام ورزش بوکس مي گويد+فيلم

تلاش براي تلفظ صحيح موزه «لوور» امروز در مجلس+فيلم

نوبخت: شرمنده صدا و سيما هستيم! + فيلم

کاشت درخت انجير و زردآلو توسط رهبر انقلاب

با مالکوم ايکس مردي که رهبري از او تجليل کرد آشنا شويد

ممنوعيت برپايي ضيافت افطاري با بودجه دستگاه هاي اجرايي

جوراب هاي جريان ساز آقاي نخست وزير!

توصيه عروس امام خميني (ره) به «دختران خيابان انقلاب»

انتقاد از رفتار پليس در بحث دختران خيابان انقلاب

زيباکلام: حكومتي بودن خيلي هم قشنگ نيست

شريعتمداري: پيشنهاد روحاني، اهانت است

واکنش شوراي نگهبان به سخنان اخير روحاني

آيا «حجاب» چالش چهل سالگي انقلاب است؟

افزايش مصرف «گُل» در بين دختران ايراني

قيمت سيگار در ايران ارزان‌تر از دنيا است

توضيحات تکميلي درباره امامزاده مجهز به سونا

دليل ناپايداري نرخ ارز از زبان رئيس اتاق بازرگاني تهران

حاشيه‌هاي ادامه‌دار تبرئه شدن «سعيد طوسي»

رئيس جمهور نه محل زندگي خود را تغيير داده و نه محل کار خود را ترک کرده

حسين شريعتمداري خواستار برخورد شديد و تحريم محصولات کره‌جنوبي شد

بازگشت 700 ميليون تومان از يک حقوق بگير نجومي

اتفاقات جديد و بعضا عجيب آموزش مسائل جنسي در کشور

اعتراض «دختران خيابان انقلاب»، ريشه داخلي دارد

خطاي پزشکي در درمان هاشمي شاهرودي

نگاهي به محرمانه‌هاي انتقال آب در دولت آقاي روحاني

رئيس صدا و سيما عوض مي‌شود؟

در تعرفه جديد، مشترکين کم‌مصرف، فاقد انتخاب مناسب هستند

بقايي: پايم که به زندان برسد اعتصاب غذامي کنم تا به شهادت برسم

شاکيان سعيد طوسي به ١٥ نماينده مجلس نامه نوشتند, اما...

اين سياستمدار پيش از انقلاب بازيگر بود + فيلم

نمايندگان محترم! به اعتبار رسانه ها نزد مردم رحم کنيد

آگهي فروش لامبورگيني 13 ميلياردي در تهران !!+ عکس

نظر حجت الاسلام قرائتي درباره کشتي مطلا + فيلم

نيروي انتظامي از نجفي شهردار تهران شکايت کرد

شفاف سازي درباره قطع برق و کانکس هاي پس گرفته شده در مناطق زلزله زده دالاهو

افشاي نيت منتشر کننده فيلم انتخاب رهبري در سال 68

پيشنهاد عباس عبدي به سردار سليماني درباره جواني که پرچم را آتش زد

تمام اقدامات پزشکي با همان تاثير در داخل کشور هم قابل انجام بود

روساي‌ کدام کشورها بيشترين و کمترين حقوق را مي گيرند؟

آيا در بين فرزندان آيت الله هاشمي اختلاف وجود دارد؟

مقصر سانحه سانچي کدام کشتي است؟

تحليل کاپيتان کشتي‌ اقيانوس‌پيما از حادثه "سانچي"

احمدي نژاد در مقاطعي در تبعيت از ولايت فقيه زير سئوال رفت

فقط آيت‌الله شاهرودي نيست, از آيت‌الله مکارم‌شيرازي و ...هم گلايه داريم

اقدام وزارت اطلاعات احمدي‌نژاد براي شنود آيت الله هاشمي

عفت مرعشي: ما رنج‌ بسياري کشيديم که به‌خاطر همان حرف من بود

شب ها از ترس پورشه هاي آقازاده هاي مست مجبورم وسط اتوبان رانندگي کنم!

تجمع معترضان مقابل بيمارستان هاشمي‌شاهرودي در آلمان

آيت الله هاشمي شاهرودي بيمار پروفسور سميعي نيستند

پدر معنوي ترامپ که بود؟ و چرا ترامپ او را سگ خطاب کرد؟

اظهارات «ابتکار» درخصوص بازداشت جوانان در حوادث اخير

تلگرام يا شبکه‌هاي اجتماعي جايگزين، مسئله اين است

زيبا کلام: مسئولان، صورت مساله را درست تعريف کنند

در کدام استان ايران هيچ تجمع اعتراضي تشکيل نشد؟

طنز: چگونه مجوز اعتراض بگيريم!

در دولت احمدي‌نژاد به اين شخص بودجه تعلق مي گرفت!!+ عکس

وزير ارتباطات، اپراتور بي‌جا مي‌کند اطلاعات مشتريان را در اختيار ديگران بگذارد

تنبيه بدني يک دانش‌آموز در اسلامشهر

سي‌وسه پل نشست کرد/کابوس کارشناسان ميراث فرهنگي به حقيقت پيوست

روحاني اصلاح‌طلبان را به کجا مي‌برد؟

انتقاد از ماکرون به دليل برگزاري جشن تولد سلطنتي

مالک گران‌ترين خانه جهان کيست ؟ +تصاوير

ادعاي آب مازاد خوزستان، کذب است، به جاي آب، فاضلاب به کارون مي‌ريزد

ماجراي محتويات کيف ميلياردي يکي‌از بست‌نشينان چيست؟

چرا پرونده شکايت از نمايندگان سلفي‌بگير با موگريني رد و مختومه شد؟

توقف جلسه کميسيون برجام به احترام پرچم ايران

جهانگيري: هيچ فردي جرات کنار زدن مديران بي انگيزه و آويزان را ندارد؟!

ماجراي آنتن ندادن گوشي وزير ارتباطات در منزل پدر خانمش!

محسني‌اژه‌اي: بلدم سوت بزنم بلبلي هم بلدم +فيلم

واکنش مجلسي به نامه ولايتي در مورد حرکات موزون در روز دانشجو

واکنش دکتر ولايتي به حرکات موزون در مراسم روز دانشجو!

هم سلولي رضا ضراب او را به تجاوز و آزار جنسي متهم کرده است!

تصويري از سردار سليماني در حاشيه مراسم چهلم پدرشان

هديه جنجالي دانشجويان به صادقي پس از اتهام به آيت الله مکارم+عکس

نوه رهبر معظم انقلاب به دنيا آمد

دليل صدور حکم جلب براي برخي مديران وقتِ شهرداري

چهره واقعي و بدون روتوش وليعهد عربستان بن سلمان +تصاوير

پاسخ ظريف به انتقاد يک هموطن

غبطه مطهري به محاسن رييس جمهور + فيلم

تشکر فرزندان شهداي مدافع حرم از سردار سليماني+فيلم

اعطاي درجه سپهبدي به حاج قاسم سليماني, دروغ يا واقعيت؟

نامه تشکر دختر شهيد مدافع حرم از حاج قاسم سليماني+ عکس

حضور مجدد "رحيم‌مشايي" در دادسرا

حکم ارتباط با نامحرم در فضاي مجازي

تصوير تکان دهنده بي بي سي از کودک يمني

عدم حضور «مرتضوي» در دادگاه/ارائه لايحه دفاعيه

زلزله زدگان هنگام گرفتن سلفي لبخند بزنند!

پنجمين نوزاد در سرپل ذهاب به دنيا آمد

واکنش آشنا به حمايت احمدي‌نژاد از بست‌نشيني يارانش

واکنش به شايعه تماس استاندار کرمانشاه با اسحاق جهانگيري

حمايت احمدي‌نژاد از بست نشيني بقايي و جوانفکر!

توضيح ناجا درباره برخورد ناشايست يک پليس با زلزله‌زدگان

خانه‌اي در سرپل ذهاب که زلزله تخريبش نکرد+ عکس

کنايه يک روزنامه به احمدي نژاد: آشي که تو پختي!+ عکس

باورکنيد خودمان از زلزله بدتريم!

عدم پذيرش با وجود تخت خالي در بيمارستان كرمانشاه+ عکس

گزينه "تأييد سلامت" فيسبوک براي زلزله‌زدگان ايراني و عراقي فعال شد

ادامه حواشيِ ماجراي جنجالي بادمجان

ابراز تنفر مردم از گرفتن ماهي از آب گل آلود توسط شرکت هاي هواپيمايي

سفير آلمان در تهران: در صورت لزوم آماده کمک به زلزله زدگان در ايران هستيم

صفحه اول کيهان در روزگار پسا توقيف

ادارات ايلام امروز تعطيل شد

احمد خاتمي: حضورم در فضاي مجازي با استقبال کم‌نظيري همراه شده است

روحاني و اصلاح طلبان فِيک بودند!!

عکسي متفاوت از اربعين در پيجِ محسن رضايي

سعيد جليلي در پياده روي اربعين+ عکس

حکم توقيف کيهان ابلاغ شد

توضيح درباره ديدار شخصيت هاي سياسي با کروبي

واکنش رحماني فضلي به شايعه قهر با روحاني

لاکچري فوق عجيب ثروتمندان تهراني!+ عکس

تفاوت رفتاري ترامپ و اوباما+ عکس

تصوير ترامپ داخل گوش يک سگ!+ عکس فوق العاده عجيب

خانم نماينده کنگره آمريکا در پياده‌ روي اربعين +عکس