آخرین اخبار

اخبار ويژه

انتشار کتاب چالش بر انگيز خاطرات دختر اول استيو جابز، پدري که زندگي دخترش را جهنم کرد

اين کتاب خواننده را وامي‌دارد تا با اين مسأله کلنجار برود که جابز نه صرفاً يک شبه انسان، بلکه يک‌جور هيولا بوده است. گزاف نيست که بگوييم با خواندن اين کتاب ديگر هرگز چنين فکري دربارۀ او نمي‌کنيد

کدام بانک‌ها 23 درصد سود سپرده مي‌دهند؟

بانک مرکزي سال گذشته بانک‌ها را ملزم به اجراي مصوبه شوراي پول و اعتبار در سال 95 کرد. براساس آن مصوبه نرخ سود سپرده بايد به 15 درصد کاهش مي‌يافت. براي اجراي اين مصوبه در سال سال گذشته بانک مرکزي مهلت 11 روزه در نظر گرفت و بانک‌ها در آن مهلت سپرده‌هاي يکساله را با نرخ سود بالاتر از نرخ مصوب، تمديد کردند

پيامدهاي خروج ترامپ از پيمان مودت با ايران

دو هفته از صدور رأي دادگاه لاهه به نفع ايران مي گذرد؛ دراين باره کارشناسان چه مي گويند؟ آيا واقعا نتايج به نفع ايران بود؟ در اين ميان کارشناسان و تحليلگران هرکدام از نگاه خود اين رويداد تاريخي را بررسي کردند، اين گزارش را بخوانيد

اينکه چندنفر در مجمع تشخيص قدرت قانونگذاري دارند،بدعت است

اصل 57 قانون اساسي، قواي حاکم در جمهوري اسلامي ايراني را قوه مقننه، قوه مجريه و قوه قضائيه مي‌داند که از يکديگر مستقل هستند ولي اين روزها متاسفانه افراد، گروه‌ها و حتي عناصري در پوشش زيرمجموعه مجمع تشخيص مصلحت نظام به خود اجازه مي‌دهند در روند قانونگزاري دخالت کنند

واکنش احمدي‌نژاد به سخنراني روحاني!

ستون طنز شهرونگ به جمله‌اي از اظهارات رئيس جمهور در اجلاس صلح که براي بزرگداشت نسلون ماندلا در مقر سازمان ملل متحد در نيويورک برگزارشد، واکنش نشان داد

هجوم ايراني‌ها به ترکيه براي خريد ملک

جدول زير،تعداد ايراني هايي را نشان مي دهد که در ترکيه اقدام به خريد خانه کرده اند. در ميان مردم منطقه، عراقي ها علاقه بيشنري براي خريد ملک نسبت به سايرين دارند

دردسرهاي بي پايان حضور احمدي نژاد در مجمع+تصاوير

در ميان تصاوير منتشر شده از جلسه امروز مجمع، تصويري از همنشيني آيت‌الله شبستري امام جمعه سابق تبريز با احمدي‌نژاد، حاشيه ساز شده است. در اين تصوير به نظر مي‌رسد، آيت‌الله مجتهد شبستري صندلي خود را پشت به احمدي‌نژاد کرده و آشکارا از نشستن کنار احمدي‌نژاد ناخرسند است

ماجراي پاسپورت دوم روحاني و 70 سفر به انگليس

هفته نامه 9 دي که متعلق به حميد رسايي است مدعي است که مقطع کارشناسي ارشد و دکتراي حسن روحاني 17 سال به طول انجاميده است که به دنبال آن 70 سفر به اسکاتلند و انگليس داشته است

بازگويي خاطره «هرگز يک ايراني را تهديد نکنيد» از زبان «جان کري»

وزير خارجه پيشين آمريکا بخش‌هايي از کتاب خاطرات خود را که قرار است سه‌شنبه اين هفته روانه بازار شود در اختيار رسانه‌ها قرار داد. در بخشي از خاطرات کري به مذاکرات هسته‌اي ايران و هماهنگي وزراي خارجه ايران و روسيه در يکي از اين نشست ها اشاره شده است

ماجراي مشکوک آخرين حرکت عجيب احمدي نژاد

توييت روز دوشنبه محمود احمدي‌نژاد درباره سرنا ويليامز، تنيسور ٣٧ ساله آمريکايي، آخرين حرکت عجيب اين سياستمدار پرحاشيه بود

ازدواج اشتباهيِ دختر هنگ‌کنگي با مرد غريبه چيني!

مردان چيني غريبه براي دريافت اقامت در هنگ کنگ با دختران هنگ کنگي عقد مي‌کنند و اين بار يک دختر 21 ساله هنگ کنگي "ناخواسته" قرباني پيامدهاي ازدواج صوري با يکي از اين مردان شده است

موج حملات به جمله پر حرف و حديث ظريف در پاسخ به رشيدپور+تصوير

محمدجواد ظريف يکشنبه براي پاسخ به پرسش هاي رضا رشيدپور در برنامه حالا خورشيد حاضر شد. پاسخ ظريف به سوالي در فضاي مجازي واکنش هاي منفي زيادي به دنبال داشت و هشتگ «#انتخاب_نکرديم» و «ما_انتخاب_کرديم» در توئيتر ترند شد.

شاهکار رياضي در جلسه علني امروز+تصوير

در جلسه امروز مجلس که با حضور روحاني و پرسش نمايندگان از وي برگزار شد از 272 نماينده 272 نفر در راي گيري شرکت کردند ولي برروي نمايشگر مجلس عدد %99 به نمايش درآمد و بدون راي نيز 0،%1 را به خود اختصاص داد!

مشايي در حال پاره‌کردن پيراهنش!

طراحي کاريکاتور اسفنديار رحيم مشايي به دنبال عصبانيتش در دادگاه و پرت کردن پيراهنش به سمتي

«پارک گئون هي» به 25 سال حبس محکوم شد

دادگاه تجديد نظر کره جنوبي `پارک گئون هي` رييس جمهوري پيشين اين کشور را در پرونده فساد به 25 سال حبس محکوم کرد

فيلم پسر قاضي پور مجلس در حال چوپاني

به دنبال کمپين #فرزندت_کجاست؟ و پاسخ قاضي پور به اين سوال فرزند اين نماينده فيلمي را از شغل خود منتشر کرد

غرامتي که بايد پرداخت شود

به لحاظ حقوقي دولت فعلي عراق جانشين رژيم پيشين است تعهدات و حقوق دولت بعثي طبق اصل جانشيني دولت‌ها به دولت جديد عراق منتقل مي‌شود. بنابراين دولت ايران بايد خسارت جنگ تحميلي را از دولت فعلي عراق دريافت کند

واقعيت پشت توييت‌هاي ترامپ چيست؟

توييت‌هاي او از صبح خيلي زود، گاهي حتي پيش از برآمدن آفتاب، آغاز مي‌شوند و تا حوالي نيمه‌ شب ادامه دارند؛ توييت‌هايي همچون «اوباما خيلي احمق است»، «گرمايش جهاني چرت و پرت است» و «نيويورک تايمز؛ فريبي منزجرکننده».

خشم امام (ره) از آيت‌الله مصباح يزدي

آقاي مصباح راي مردم را قبول ندارد و مي‌گويد جمهوريت شرک است، شخص آقاي مصباح زماني اظهارنظري در دانشگاه در اين باره کردند که موجب خشم امام شد

دل‌نوشته فرمانده سپاه خطاب به روحاني

فرمانده کل سپاه در دلنوشته‌اي خطاب به رئيس جمهور تأکيد کرد، همگان منتظر تصميمات انقلابي رئيس جمهور منتخب خود هستند تا از اين درگاه نور اميدي به دل‌هاي با ايمان آنان بتابد.

رهبر قاتلان جهان را بشناسيد

رونن برگمن، روزنامه‌نگار اسرائيلي در کتاب جديد خود به نام "برخيزيد و پيش از آنان، بکشيد" به بررسي عمليات موساد از زمان تاسيس تا کنون پرداخته و با استفاده از اسناد فاش شده و مصاحبه‌هايي که خود صورت داده، به افشاي بي تفاوتي‌هاي اسرائيل در قبال تلفات غيرنظاميان پرداخته است.

وقتي که وزير کار درباره نرخ بيکاري حضور ذهن ندارد

درحالي که اين روزها بيکاري تبديل به ابر چالش اقتصاد کشور شده است علي ربيعي به عنوان متولي وزارت کار آمار دقيق بيکاران را نمي داند و درباره نرخ بيکاري مي گويد که حضور ذهن ندارم.

گوشت گاو مصنوعي در رستوران ها!

يک شرکت هلندي که 5 سال پيش موفق به توليد "گوشت گاو" در آزمايشگاه شد، گفته است که قصد دارد تا 3 سال بعد اين گوشت‌ها را وارد رستوران‌ها کند.

راز شادي مسافران هند علي‌رغم نرسيدن به مقصد

پرواز شماره 810 شرکت هواپيمايي ايران اير از فرودگاه حضرت امام (ره) به مقصد هند، بر فراز فرودگاه بمبئي به دليل شرايط جوي نامساعد مجبور به برگشت شد اما پس از برگشت همه مسافران خوشحال و خندان بودند.

احمدي‌نژاد و روحاني چقدر نفت فروختند؟

درآمد نفتي ايران از ابتداي استقرار روحاني در سال 1392 تا پايان سال گذشته از 273 ميليارد دلار فراتر رفت. دولت روحاني در حالي پنجمين سال فعاليت خود را پشت سر مي گذارد که فراز و نشيب هاي نفتي فراواني را از سر گذرانده است .

فيلمي که 20 بيلبورد تبليغاتي به خودش اختصاص داد!

سخنگوي شوراي شهر تهران نسبت به اهداء 20 بيلبورد به تبليغ يک فيلم واکنش نشان داد و گفت: مديران شهري مسئولانه سخن بگويند و اگر تکذيب مي‌کنند مسئولانه تکذيب کنند.

گاوداري صدا و سيما!+عکس

پس از حواشي هاي متفاوت پيش آمده از سوي صدا و سيما به ويژه جريان مائه هژبري کاريکاتوري در اين زمينه کشيده شده است که در زير مي بينيد.

ابربدهکاران بانکي چه کساني هستند؟

حالا 12 سال از روزي که رييس جمهور سابق ايران وعده داد اسامي مفسدان اقتصادي که وام‌هاي ميلياردي گرفته‌اند و تسويه نکرده‌ اند را افشا مي کند، مي‌گذرد،اما هنوز افکار عمومي بخش بزرگي از بدهکاران بزرگ بانکي را نشناخته اند .

اعترافات رقصنده‌هاي مطرح اينستاگرام از پيش تعيين شده است+فيلم اعترافات

دانشجوي دکتراي مديريت رسانه در انگلستان درباره بازداشت اخير دختري مطرح در اينستاگرام گفت: اين يک برنامه ريزي تکراري آيينه عبرتي براي آنکه توضيح داده شود از دختران و پسران جوان توسط گروه هاي مشخص بهره برداري مي شود.

ورود هواپيماهاي آمريکايي به فرودگاه مهراباد در سکوت!

چندين فروند هواپيما با رجيستر آمريکا طي چند ماه اخير وارد مهرآباد شده است، پيگيري‌ درباره علت ورود اين هواپيماها به کشور و دليل فرود آن در مهر آباد و نه فرودگاه امام خميني(ره)، به نتيجه نرسيد و مسئولان سازمان هواپيمايي موضوع را بي‌توضيح گذاشتند.

پوتين و زندگي «سوپر لاکچري» اش به روايت تصوير

شايد بتوان رئيس‌جمهوري روسيه را در زمره ثروتمندترين‌هاي جهان دانست اما آنچه روشن است وي با ثروت فوق العاده خود شبيه به يک پادشاه زندگي مي کند.

واکنش مردم به فهرست دلاربگيران

واکنش‌هاي مردم به انتشار ليست 1482 گروه کالايي که ارز دولتي گرفته‌اند حاوي انتقاد به گراني اقلام اين ليست و عدم‌درج اسامي واردکنندگان اصلي و بزرگ در ديگر گروه‌هاي کالايي است.

تولد نوزاد عجول سر جلسه کنکور مادر

رييس سازمان سنجش آموزش کشور از زايمان يکي از داوطلبان کنکور 97 در حوزه امتحاني مريوان خبر داد و گفت: اين سازمان به رسم ياد بود هديه‌اي را به اين کودک تقديم خواهد کرد.

قابليت جديد اينستاگرام را بشناسيد

بالاخره قابليت مکالمه ويديويي به اينستاگرام اضافه شد. به لطف اين قابليت مي‌توانيد زماني که در دايرکت هستيد به طور همزمان با 4 نفر مشغول مکالمه تصويري شويد.

بليت پرواز مسکو-تهران، 32 ميليون تومان

همزمان با حذف ايران از جام جهاني و افزايش تقاضا براي برگشت ايراني‌ها، نرخ بليت پرواز از شهرهاي روسيه از مسکو به سمت تهران از مرز 32 ميليون تومان عبور کرده است.

ممنوعيت رانندگي زنان سعودي رسما لغو شد+فيلم

بامداد يکشنبه ممنوعيت رانندگي بانوان عربستاني رسما لغو شد و زنان اين کشور در قرن بيست و يکم اولين رانندگي در خيابان‌هاي اين کشور را تجربه کردند.

ترامپ و پرونده فساد جديدي از وي در دادگاه آمريکا

وکلاي ايالت مريلند آمريکا و همچنين شهر واشنگتن پايتخت اين کشور دونالد ترامپ را متهم به دريافت پول‌هاي غيرقانوني از جانب مقام‌هاي خارجي از طريق هتلش در پايتخت آمريکا کردند.

اهداي جايزه آزادي بيان به صادق زيباکلام+تصاوير

پتر ليمبورگ، مديرکل دويچه‌وله "جايزه آزادي بيان" دويچه‌وله را در «همايش جهاني رسانه‌ها» به طور رسمي به صادق زيباکلام، استاد علوم سياسي دانشگاه تهران اهدا کرد.

راز تحصيلي رهبر کره‌شمالي!

رهبر جوان کره شمالي پس از نشستن بر مسند قدرت در سال 2011 به يکي از مرموزترين چهره‌هاي جهان سياست تبديل شده است.

لغو پخش بازي‌هاي جام جهاني در فضاي بازِ مشهد

با وجود اعلام 7 بوستان براي پخش بازي‌هاي جام جهاني در مشهد، مسئولان سياسي استان از منتفي‌شدن اين برنامه به‌علت اعلام ديرهنگام اين تصميم از سوي شهرداري و آماده‌نبودن پيش‌بيني‌هاي انتظامي و امنيتي لازم خبر دادند.

هتل واقعي ترامپ+تصاوير

يک سناتور آمريکايي تصاويري را منتشر کرد و عنوان «هتل واقعي ترامپ» را براي آنها انتخاب کرد.

هديه يک پسر به دوست دخترش، جنايت او را لو داد

پسر جواني که با همدستي دوپسر ديگر هنگام سرقت کيف و موبايل يک زن در بهشت زهرا باعث مرگ وي شده بودند صبح ديروز در شعبه يازدهم دادگاه کيفري استان تهران پاي ميز محاکمه ايستادند.

پشت پرده ارتباط سياسي کيم کارداشيان و ترامپ!

ترامپ به درخواست کيم کارداشيان يک زنداني را آزاد کرد! اليس جانسون زن 63 ساله اي که به همراه 15 نفر ديگر در سال 1996 به جرم نقش داشتن در يک حلقه توزيع هروئين و البته پولشويي زنداني شده بود پس از ديدار ترامپ - کارداشيان مورد عفو ترامپ قرار گرفت.

قبر ويلايي در بهشت زهرا موجود است!

در حاليکه مسئولان بهشت زهرا قيمت قبر بالاي 15 ميليون تومان در بهشت زهرا را رد مي‌کنند اما در همين قبرستان پول هاي نجومي براي قبر رد و بدل مي شود و فروشندگان راه کارهاي قانوني براي واگذاري پيش روي مشتريان مي‌گذارند.

ناامن‌ترين شهرهاي آمريکا کدامند؟

بر اساس نتايج تحقيقات، شهر لاس وگاس در ايالات متحده آمريکا داراي کمترين شاخص امنيت سايبري در اين کشور است.

فروش زمين در کيش به خارجيان!

روابط عمومي و امور بين‌ الملل سازمان منطقه آزاد کيش در پي سخنان مطرح شده مبني بر فروش زمين به خارجيان در منطقه آزاد کيش اقدام به انتشار تکذيبيه اي کرد.

گوگل هم بر سينه پنتاگون دست رد زد

شرکت گوگل اعلام کرد که قرارداد همکاري در زمينه انجام پروژه هوش مصنوعي براي پنتاگون را تمديد نمي کند.

پرستاري که با اصابت تير در قلبش 21 سالگي خود را به پايان رساند

دختر جوان فلسطيني که روز گذشته با اصابت تير نظاميان صهيونيست در نوار غزه به قلبش به شهادت رسيد، حدود يک ماه پيش با خبرنگار روزنامه «نيويورک‌تايمز» مصاحبه کرده بود؛ اين گفت‌وگو يک روز پس از شهادت وي منتشر شده است.

جنگ جهاني در راه است؟!

به دنبال تصميم دولت آمريکا مبني بر وضع تعرفه بر واردات فولاد و آلومينيوم،کانادا و مکزيک اعلام کردند اقدامات تلافي جويانه اي را به اجرا مي گذارند و اتحاديه اروپا نيز اقدامات تلافي جويانه خود را آماده اجرا ساخته است.

دو رسوايي جنجال برانگيز از 2 سياستمدار بزرگ آمريکا

در دهه 1990 ميلادي، رسوايي روابط بيل کلينتون و يک کارآموز کاخ سفيد جنجالي جهاني را به وجود آورد. آيا رسوايي ترامپ و استورمي دنيلز نيز مي‌تواند پيامدهاي مشابهي داشته باشد؟

بذل و بخشش بي حساب و کتاب تسهيلات يک بانک بزرگ دولتي به يک فرد

بانک «م» که يکي از بانک‌هاي بزرگ دولتي محسوب مي‌شود به جاي پرداخت وام 3 ميليارد توماني با بازه زماني 6 ماهه براي بازپردخت، 31 ميليارد تومان وام با بازه زماني 10 ساله پرداخت کرده است.

ظهور «صدام جديد» و نگراني از عواقب زمامداري او

"سايمون اندرسون" پژوهشگر و تحليلگر مشهور انديشکده واشنگتن گفت که سعودي‌ها محمد بن سلمان وليعهد سعودي را شبيه صدام ديکتاتور پيشين عراق مي دانند و نگران عواقب زمامداري او هستند.

جرعه‌نوشي مجري بي‌بي‌سي در رمضان

گوينده چشم‌انداز بامدادي بدون توجه به قرارداشتن در ماه رمضان در فاصله پخش خبر و اظهارنظر کارشناسان جرعه‌اي از چاي يا قهوه‌اي را که در کنار ميز کارش داشت،سر مي‌کشيد.

سند جاسوسي رضاخان مطابق اسناد آمريکايي

مدير دفتر مطالعات و تدوين تاريخ ايران با بيان اينکه رضاخان مطابق اسناد آمريکايي‌ها جاسوس انگلستان است، گفت: رضا خان در تاريخ خيلي شأنش نازلتر از اين حرف‌ها است که عده‌اي وقت خود را صرف تطهير او بکنند.

افشاي پشت پرده فعاليت خيران قلابي و اينستاگرامي+فيلم

هفته گذشته روايتي از مشکلات پيش آمده براي تپلوهاي معروف فضاي مجازي منتشر شد؛ اما بلافاصله آقاي تهيه کننده و همسرش گزارش فارس را تکذيب کردند؛ در حالي‌که مستنداتي از رفتارها و گفتار اين زوج وجود دارد.

با شاخ‌هاي 60 ساله اينستاگرام آشنا شويد+تصاوير

بعد از معروف شدن شاخ هاي اينستاگرامي همچون گربه ها، سگ هاي دست آموز، بچه هاي شيرين زبان و ... اکنون با يک زن و شوهر بازنشسته در ايسنتاگرام برخورده ايم.

خريد و فروش طرح ترافيک در "ديوار"

طرح ترافيک بعد از ده ها سال تغيير کرد و براساس مصوبه شوراي عالي ترافيک و شوراي شهر قيمت تردد در آن برپايه زمان و ميزان آلايندگي خودروها، تعيين مي شود.

تفاوت عروس هاي ايراني با عروس خاندان سلطنتي چيست؟

حضوري با سادگي آرايش و لباس عروس جديد خاندان سلطنتي بريتانيا، با وجود هزينه نجومي اين مراسم، مورد توجه مردم ايران قرار گرفت و بسياري از جمله نعيمه اشراقي نوه امام خميني (ره) به آن واکنش نشان دادند.

ازدواج 46 ميليون دلاري نوه ملکه انگلستان در کنار رياضت اقتصادي انگلستان

نوه ملکه بريتانيا، فرزند دوم جانشين ملکه، طي مراسمي 46 ميليون دلاري با يک بازيگر آمريکايي ازدواج مي‌کند در حالي که مردم اين کشور با مشکلات عديده اقتصادي مواجه هستند.

تنها در 3 روز در شهرداري تهران استخدام شويد!

سازمان بازنشستگي شهرداري تهران در هفته اخير اقدام به استخدام 5 نيروي جديد در سطح مديرکل کرده است. اين افراد که همگي نسبت فاميلي نزديک با مديرانِ سطوح بالاي کشور دارند، قبل از حضور شهردار جديد جذب اين سازمان شده‌اند.

چه مي شود که سامانه هاي همسريابي نيتشان خير است اما عملشان بد؟!

مدتي قبل از فعاليت سامانه مطلع شديم؛ سامانه‌اي که در آن افرادي که تمايل به ازدواج دارند، مشخصات خود را وارد مي‌کنند و به کساني که با مشخصات آن‌ها همخواني دارد، براي ازدواج معرفي مي‌شوند.

اخبار خواندنی

واکنش سير فروش اروميه اي به خروج آمريکا از برجام+تصوير

رهبر انقلاب هزينه کتابهاي مورد پسندشان را پرداخت مي کنند

86 درصد نوجوان دبيرستاني الکل مصرف مي کنند

کمک 82 ميليون دلاري ماهانه سعودي به گروهک منافقين

علت کشتار عمدي اسب هاي کولبران چيست؟

وقتي با روحاني صحبت مي‌کنيد انگار که با اين بشقاب صحبت کرده‌ايد!

بيل گيتس و هشدار نسبت به يک اپيدمي آخرالزماني نزديک؛ چرا؟

اذعان ترامپ به دادن حق السکوت به بازيگر فيلم‌ هاي مستهجن

کنايه وزير ارتباطات به صدا و سيما به خاطر مستند «بدون فيلتر»

پاسخ سيد احمد خميني به انتقادات در خصوص مراسم عمامه گذاري اش

بيت کوين يک قمار است

پست اينستاگرامي حسن خميني پس از معمم شدن فرزندش+تصوير

مصائب مردم تهران پس از بارش باران شديد در روز اخير+تصاوير

خانه مداحان: وقتي ميلياردها به مراکز ديگر مي دهند، ما يک کلمه حرف زديم؟

وضعيت پايتخت بدون شهردار در روز سيلابي!+فيلم

سعادت بازنشستگي با پاداش 600 ميليوني نصيب چه کساني در سال 96 شد؟

بالاخره سيب طرح ترافيک پس از اين همه چرخيدن به زمين مي رسد؟

همسر ترامپ در کاخ سفيد تنها يک زنداني است

کدام مناطق تهران بر روي گسل هستند؟+جدول

واکنش جهرمي به جمله «بله تلگرام فيلتر مي شود»+تصوير

ابراز خوشحالي سفير انگليس از خدمت کردن در ايران

پشت پرده کنايه روحاني به پنير صبحانه ترامپ!+فيلم

پشت پرده کنايه روحاني به ترامپ درباره پنير ايراني!+فيلم

جسد کشف شده يا همان موميايي اکنون کجاست؟

روايت شاهدان از لحظات دستگيري قاضي مرتضوي+ فيلم محل اختفا

نگراني ترامپ از تميزي کت ماکرون!+عکس

جنجال برند روسري خانم مولاوردي +عکس

واقعيت ماجراي جسد موميايي کشف شده چيست؟

شايعات کشف جسد رضا شاه در آستان حرم عبدالعظيم به کجا رسيد؟

پيرترين فرد جهان که درگذشت را بشناسيد

متلک‌هاي «بي قانون» به کيهان، قاليباف، مرتضوي و احمدي نژاد!

علت گرو نگه داشتن نوزاد کرجي در بيمارستان چيست؟

روحاني: مي گويند مردم در بي خبري محض باشند بهتر مي خوابند

سقوط يک نماينده مجلس از اسب در حين سوارکاري+عکس

مسئولاني که از تلگرام خارج شدند را بشناسيد

آيا شوخي جنجالي مجلس تنها يک صداگذاري بوده است؟

افشاگري هاي يکي از دوستان بهمن ورزميار از فشارهاي رسانه اي بر خانواده ي او

هدف از انتشار فيلم هاي جشن برج سلمان، ساختن کاه از کوه بود

سيلي زدن مأمور پليس به يک تبعه افغانستاني+فيلم

عربستان هم بعد از 35 سال سينما دار شد

شوخي خلاف عرف نماينده مجلس دردسر شد!+فيلم

راهي جز فيلتر کردن تلگرام نداريم

پدر عروس روحاني يک اختلاس گر بانکي است!/تکذيب شد

با دستور رهبر انقلاب حکم اعدام بهمن ورمزيار متوقف شد

زيبا کلام: آقاي روحاني رفع حصر پيشکشتان لااقل کاوه مدني را نگه ميداشتيد

پيام توييتري تند کاوه مدني پس از ترک ايران+تصوير

کاوه مدني در پي انتشار عکس هاي جنجالي اش ايران را ترک کرد

تلگرام در ميان پرطرفدارترين شبکه هاي اجتماعي چه رتبه اي دارد؟

تکذيب فيلم منتسب به علم الهدي در شبکه‌هاي اجتماعي

پشت پرده جعل يک سند براي بدنام کردن هاشمي رفسنجاني

رسوايي جديد؛ ترامپ از خدمتکار برجش يک فرزند دارد

کنايه نجفي به موسيقي کليپي در مراسم توديعش

اعتراف مدير عامل فيس بوک به سوء استفاده از اطلاعات کاربران

پيام رسان مورد استفاده نمايندگان چيست؟ تلگرام يا سروش؟

جزئيات جلسه بررسي استعفاي نجفي +فيلم

گرانترين مايعات جهان را بشناسيد+تصاوير

بهترين خطوط هوايي جهان کدامند؟

گربه شيطاني محبوب در صفحات شبکه هاي اجتماعي+تصاوير

امام جمعه آمل: به «ژن خوب» دختر نمي دهم

فريز کردن مادر براي حقوق بازنشستگي!

شايعه پراکني هاي جديد شبکه آمدنيوز درباره مدافعان حرم+فيلم

روزي که هويدا اعدام شد

رونمايي صداو سيما از گل سرسبد سانسورهايش

فيلم: موهاي ترامپ بار ديگر سوژه شد

کشف جسد مردي با چهره سوخته در روستاي نوشهر

حمله به خانم محجبه اي در آمريکا+فيلم

مسابقات سراسري «ورق بازي» در عربستان با حضور مبلغان وهابي+تصاوير

دست دادن سفير ايران با سفير عربستان!

فيلم: حرکت عجيب اردوغان تا بين پوتين و روحاني بايستد

مجلس به نمايندگان وام خريد سوزوکي و سراتو مي دهد+تصوير

فيلم: عامل تيراندازي در دفتر يوتيوب خود را اهل اروميه معرفي مي کند

ناگفته‌هايي از زندگي شخصي رهبري؛ آقا مظلوم نيست

استقبال گرم عربستاني ها با سيلي از سعد حريري

3کودک استخوان هاي منقرض شده يک حيوان را يافتند

تلاش وکيل ترامپ براي مسکوت نگه داشتن بازيگران فيلم هاي مستهجن

ايمن‌ترين ايرلاين‌هاي جهان کدامند؟

قول وزير کار براي خواستگاري رفتن! + فيلم

رد صلاحيت رواني ترامپ از سوي مردم آمريکا

رئيس جمهور اسبق فرانسه به دادگاه احضار شد

واکنش هاي برخي از مسئولين نسبت به بي احترامي ها از زبان مديري + فيلم

واکنش شوراي شهر به سفره هفت سين 14 ميليون توماني

اگر با احمدي‌نژاد برخورد کنند يک مشکل است و اگر نه، مشکلي بدتر

استخدام پرستار ايراني از سوي قطر!

همسر رهبر کره شمالي را بشناسيد

امام در نامه عزل آقاي منتظري به او چه گفتند؟+متن نامه

نخستين پست اينستاگرامي سردار سليماني در سال جديد چيست؟+تصوير

پسر کروبي از شرايط اين روزهاي پدرش در حصر مي گويد

دلايل سستي سياست هاي وليعهد عربستان از ديدگاه نشريه آمريکايي

باهنر: حرف زدن با احمدي نژاد بي فايده است

گلايه والده مرحوم آيت الله هاشمي از پسرش چه بود؟

آنچه در سال 96 گذشت را اينجا بخوانيد

تلف شدن 150 نهنگ در سواحل استراليا+فيلم

دونالد ترامپ افغاني دردسر ساز شد+تصاوير

دروغ‌پردازي با تصاوير يکي از طلاب حوزه علميه در رسانه‌هاي مجازي+تصوير

سبزه در جيب کت ترامپ!+تصاوير

احمدي‌نژاد و نقشه فرار از زندان!+تصوير

عروس ترامپ براي درخواست طلاق به دادگاه نيويورک رفت+تصوير

روحاني که از انگيزه اش براي انجام ورزش بوکس مي گويد+فيلم

تلاش براي تلفظ صحيح موزه «لوور» امروز در مجلس+فيلم

نوبخت: شرمنده صدا و سيما هستيم! + فيلم

کاشت درخت انجير و زردآلو توسط رهبر انقلاب

با مالکوم ايکس مردي که رهبري از او تجليل کرد آشنا شويد

ممنوعيت برپايي ضيافت افطاري با بودجه دستگاه هاي اجرايي

جوراب هاي جريان ساز آقاي نخست وزير!

توصيه عروس امام خميني (ره) به «دختران خيابان انقلاب»

انتقاد از رفتار پليس در بحث دختران خيابان انقلاب

زيباکلام: حكومتي بودن خيلي هم قشنگ نيست

شريعتمداري: پيشنهاد روحاني، اهانت است

واکنش شوراي نگهبان به سخنان اخير روحاني

آيا «حجاب» چالش چهل سالگي انقلاب است؟

افزايش مصرف «گُل» در بين دختران ايراني

قيمت سيگار در ايران ارزان‌تر از دنيا است

توضيحات تکميلي درباره امامزاده مجهز به سونا

دليل ناپايداري نرخ ارز از زبان رئيس اتاق بازرگاني تهران

حاشيه‌هاي ادامه‌دار تبرئه شدن «سعيد طوسي»

رئيس جمهور نه محل زندگي خود را تغيير داده و نه محل کار خود را ترک کرده

حسين شريعتمداري خواستار برخورد شديد و تحريم محصولات کره‌جنوبي شد

بازگشت 700 ميليون تومان از يک حقوق بگير نجومي

اتفاقات جديد و بعضا عجيب آموزش مسائل جنسي در کشور

اعتراض «دختران خيابان انقلاب»، ريشه داخلي دارد

خطاي پزشکي در درمان هاشمي شاهرودي

نگاهي به محرمانه‌هاي انتقال آب در دولت آقاي روحاني

رئيس صدا و سيما عوض مي‌شود؟

در تعرفه جديد، مشترکين کم‌مصرف، فاقد انتخاب مناسب هستند

بقايي: پايم که به زندان برسد اعتصاب غذامي کنم تا به شهادت برسم

شاکيان سعيد طوسي به ١٥ نماينده مجلس نامه نوشتند, اما...

اين سياستمدار پيش از انقلاب بازيگر بود + فيلم

نمايندگان محترم! به اعتبار رسانه ها نزد مردم رحم کنيد

آگهي فروش لامبورگيني 13 ميلياردي در تهران !!+ عکس

نظر حجت الاسلام قرائتي درباره کشتي مطلا + فيلم

نيروي انتظامي از نجفي شهردار تهران شکايت کرد

شفاف سازي درباره قطع برق و کانکس هاي پس گرفته شده در مناطق زلزله زده دالاهو

افشاي نيت منتشر کننده فيلم انتخاب رهبري در سال 68

پيشنهاد عباس عبدي به سردار سليماني درباره جواني که پرچم را آتش زد

تمام اقدامات پزشکي با همان تاثير در داخل کشور هم قابل انجام بود

روساي‌ کدام کشورها بيشترين و کمترين حقوق را مي گيرند؟

آيا در بين فرزندان آيت الله هاشمي اختلاف وجود دارد؟

مقصر سانحه سانچي کدام کشتي است؟

تحليل کاپيتان کشتي‌ اقيانوس‌پيما از حادثه "سانچي"

احمدي نژاد در مقاطعي در تبعيت از ولايت فقيه زير سئوال رفت

فقط آيت‌الله شاهرودي نيست, از آيت‌الله مکارم‌شيرازي و ...هم گلايه داريم

اقدام وزارت اطلاعات احمدي‌نژاد براي شنود آيت الله هاشمي

عفت مرعشي: ما رنج‌ بسياري کشيديم که به‌خاطر همان حرف من بود

شب ها از ترس پورشه هاي آقازاده هاي مست مجبورم وسط اتوبان رانندگي کنم!

تجمع معترضان مقابل بيمارستان هاشمي‌شاهرودي در آلمان

آيت الله هاشمي شاهرودي بيمار پروفسور سميعي نيستند

پدر معنوي ترامپ که بود؟ و چرا ترامپ او را سگ خطاب کرد؟

اظهارات «ابتکار» درخصوص بازداشت جوانان در حوادث اخير

تلگرام يا شبکه‌هاي اجتماعي جايگزين، مسئله اين است

زيبا کلام: مسئولان، صورت مساله را درست تعريف کنند