آخرین اخبار

تناسب و زيبايي

سفيد کردن دندان در خانه با چند روش ساده

داشتن دندان هايي مرواريدي و سفيد يکي از رازهاي جذابيت و زيبايي است. شما هم اگر به دنبال راه هايي براي سفيد کردن دندان هاي تان در خانه هستيد اين روشها را امتحان کنيد.

کاهش وزن 5 کيلويي در 2 هفته با 10 نکته

کاهش وزن و لاغر شدن با روشها و متدهاي مختلفي وجود دارد. اگر شما هم ميخواهيد در عرض 2 هفته 5 کيلو وزن تان را کم کنيد فقط کافي است 10 نکته زير را بدانيد.

خانه تکاني را چرا بايد مردها انجام دهند؟

نويسندگان يک مطالعه هشدار مي دهند که استفاده از محصولات پاکيزه کننده براي زنان خطري براي سلامت تنفسي آنها محسوب مي شود. اما استفاده از اين محصولات بر ريه مرداني که يا تنها خانه خود را تميز مي کردند و يا به عنوان کارگران حرفه اي تميزکار فعاليت داشتند، هيچ تاثيري ندارد.

از بين بردن موهاي زائد پشت لب با 4 روش طبيعي

از بين بردن موهاي زائد پشت لب يکي از دغدغه هاي هميشگي خانمها بوده و هست. در اين مقاله به شما چند ترکيب طبيعي و خانگي را معرفي مي کنيم که مي تواند موهاي زائد پشت لب تان را از بين ببرد. با ما همراه شويد.

آب کردن شکم و پهلو با چند ترکيب موثر خانگي براي نوروز

آب کردن چربي هاي شکم و پهلو يکي از سخت ترين قسمت ها در هر برنامه لاغري و تناسب اندام است. اما جاي نگراني نيست در اين مقاله به شما ترکيباتي خانگي و موثر را معرفي مي کنيم که مي تواند تا نوروز چربي هاي شکم و پهلو هاي تان را آب کند.

از بين بردن تيرگي آرنج با 5 روش خانگي

تيرگي آرنج يکي از مشکلات پوستي است که مخصوصا براي خانم ها بسيار آزار دهنده است. در اين مقاله به شما 5 روش را آموزش مي دهيم که مي توانيد به کمک آن تيرگي آرنج دست هاي تان را از بين ببريد.

جديدترين طراحي ناخن براي نوروز 97

خانم هاي شيک پوش مدل طراحي ناخن هاي شان را متناسب با فصل انتخاب مي کنند. به همين بهانه در اين مقاله جديدترين مدل هاي طراحي ناخن براي نوروز 97 را گردآوري کرده ايم.

راز زيبايي خيره کننده کلئوپاترا بعد از قرن ها کشف شد!

در متون قديمي اسناد تاريخي بسياري وجود دارد که نشان دهنده زيبايي خيره کننده کلئوپاترا است. در قرن حاضر هم که موضوع زيبايي از اهميت بيشتري برخوردار شده است، متخصصين زيبايي تحقيقات ويژه‌ و وسيع‌تري روي اين موضوع انجام داده‌اند تا به حقيقت راز زيبايي او پي‌ببرند.

درمان موهاي زير پوستي با چند روش خانگي

تشکيل موهاي زير پوستي عارضه‌اي است که در آن موها در زير لايه‌هاي پوست شروع به رشد مي‌کنند. اين مشکل بيشتر در افرادي ديده مي‌شود که موهاي فر يا مجعد دارند.در ادامه مطلب امروز با چند درمان خانگي مفيد در اين زمينه آشنا خواهيد شد که استفاده از آن‌ها مي‌تواند خيلي سريع و به طور طبيعي باعث رفع اين معضل شود.

کاهش وزن 18 کيلويي به سبک کلويي کارداشيان

کلويي کارداشيان که دچار اضافه وزن شده بود، قبل از آنکه خيلي دير بشودبه فکر کاهش وزن افتاد و 18 کيلووزنش را کم کرد. دراين مقاله رازهاي کاهش وزن 18 کيلويي کلويي کارداشيان را به شما مي گوييم.

چاقي شکم، علل و روش هاي از بين بردن چاقي شکم

چاقي شکم يکي از مشکلاتي است که زيبايي و تناسب اندام شما را تحت تاثير قرار مي دهد. اگر شما هم دچار چاقي شکم هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم راه هاي درمان آن را بدانيد.

براي تقويت مو چي بخوريم؟ چه روغني موهايم را تقويت مي کند؟

تقويت مو يکي از روشها براي داشتن موهايي پرپشت، سالم و زيبا است. شما هم اگر به دنبالروش هايي براي تقويت مو هاي تان هستيد اين مقاله را بخوانيد تا بدانيد براي تقويت مو هاي تان چي بايد بخوريد و از چه روغن هايي استفاده کنيد.

کاهش وزن 10 کيلويي با 6 ترفند!!

آيا شما هم به دنبال کاهش وزن 10 کيلويي هستيد؟ اگر شما هم چنين رويايي در سر داريد به شما پيشنهاد مي کنيم 6 ترفند ساده براي کاهش وزن را بدانيد.

سرم تقويت کننده مژه با دو دستور خانگي + آموزش

در ادامه مطلب امروز با چند درمان خانگي و ساخت سرم تقويت‌کننده مژه در منزل آشنا مي‌شويد که استفاده منظم و دائمي از آن‌ها مي‌تواند موجب رشد، تقويت و مستحکم شدن مژه‌هاي‌تان شود.

مژه هايي بلند و پرپشت مي خواهيد؟ اين روشها را امتحان کنيد

بسياري از خانم‌ها دوست دارند مژه‌هايي بلندتر و کلفت‌تر داشته باشند. مژه‌هاي زيبا جلوه چشم‌ها را دو چندان مي‌کنند. با اين روشهاي خانگي مي توانيد مژه هاي تان را بلند و پرپشت کنيد.

براي لاغري برنج بخوريم يا نان؟

برنج و نان هر دو جزو غلاتي هستند که در رژيم هاي لاغري بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. سوالي که مطرح مي شود اين است که براي لاغر شدن نان بخوريم يا برنج؟

از بين بردن چين چروک صورت با چند روش کاربردي در خانه

بانوان همواره به دنبال راهي هستند تا چين و چروک صورتشان را از بين ببرند که اين خواسته با برخي روش‌هاي خانگي محقق مي‌شود. در اينجا به معرفي راهکارهايي مي‌پردازيم که سبب از بين رفتن چين و چروک مي‌شود.

نکته هايي براي داشتن ابرو هايي کمند و زيبا

ابروهاي شما به چشمان‌تان شخصيت و جذابيت مي‌دهند، پس نبايد نقش آنها را ناديده گرفت. چگونه ابروهايتان را متناسب با چهره‌تان اصلاح و آرايش کنيد؟ از چه اشتباهاتي خودداري کنيد؟ در اينجا توصيه‌هاي يک آرايشگر حرفه‌اي ارايه مي‌شود.

درمان آکنه با توصيه هاي کندال جنر

کندال جنر يکي از ستاره هاي هاليوودي بود که يکي اط بزرگترين مشکلاتش وجود آکنه هاي بسيار روي صورتش بود. در اين مقاله کندال جنر روشهاي درمان اکنه صورتش را به شما مي گويد.

مدل مو، براي ولنتاين 2018 اين مدل مو ها را انتخاب کنيد

در انتخاب مدل مو المان هاي بسياري مانند سن، فصل، مدل صورت، مدل لباس و ميهماني که قرار است در آن شرکت کنيد، دخيل است. به همين بهانه و به بهانه نزديک شدن به ولنتاين، مدل مو هايي براي ولنتاين 2018 را براي شما گردآوري کرده ايم.

9 ماده غذايي لاغر کننده براي پشت ميز نشين ها

کارمندهاي پشت ميز نشين علاوه بر ضايعه هاي کمر و گردن با مشکلي به نام چاقي روبرو مي شوند. در اين مقاله قصد داريم مواد غذايي را معرفي کنيم که کارمندهاي پشت ميز نشين براي لاغر شدن بايد ميل کنند.

براي درمان يبوست اين مغز و ميوه را با هم ترکيب کنيد

يبوست يکي از مشکلات گوارشي است که مشکلات بسياري به ارمغان مي آورد. اين مشکل ممکن است براي هر شخصي و در هر دوراني پيش بيايد، اما نگران نباشيد و به جاي استفاده از داروهاي شيميايي با اين ترکيب طبيعي يبوست تان را درمان کنيد.

جديدترين طراحي ناخن براي ناخن هاي نوک تيز

ناخن هاي نوک تيز، جزو جديدترين مدل هاي ناخن است. در دنياي آرايش و زيبايي براي هر مدل ناخن، مدل طراحي ناخن هم متفاوت است. به همين بهانه در اين مقاله مدل هاي طراحي ناخن براي ناخن هاي نوک تيز را گردآوري کرده ايم.جديدترين طراحي ناخن براي ناخن هاي نوک تيز

زنان در هر سني چگونه زيبايي خود را حفظ کنند؟

اين که در هر سني که داريد خوب به نظر برسيد و سالم باشيد، بستگي به انتخاب هاي هوشمندانه و شيوه زندگي سالم دارد . چند نکته ساده وجود دارد که با رعايت آن مي توانيد تندرستي تان را حفظ کنيد.

بهترين نوشيدني چربي سوز اين 7 چاي هستند

يک سري از چاي هااي طبيعي وجود دارد که مي تواند به عنوان يک چربي سوز عالي، چربي هيا اضافي بدن تان را از بين برده و شما را لاغر کند. در اين مقاله به معرفي اين 7 چاي معرفي مي کنيم.

لاغري سريع با چند نکته!!

لاغري و کاهش وزن يکي از آرزوهاي تمام کساني است که اضافه وزن دارند. اگر شما هم به دنبال روشي براي لاغري سريع هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم اين نکته هاي ساده را بدانيد.

چگونه جوان تر از سن واقعي مان باشيم؟

جواب اين سوال خيلي پيچيده تر از تعداد شمع هاي روي کيک تولدتان است. عادات روزانه ميتواند به اضافه شدن يا کم شدن سن کمک کند، عاداتي مانند مقدار ورزش و ميزان استرسي که به خود وارد ميکنيد.در اين مقاله راه هايي به شما نشان ميدهيم که ميتوانيد با کمک آنها جوانتر شويد.

علت اصلي ريزش مو هاي شما اينجاست!!

ريزش مو يکي از مشکلاتي است که شما را بسيار نگران مي کند. اگر شما هم علت ريزش مو هاي تان را نمي دانيد با ما همراه شويد. در اين مطلب قصد داريم علت هاي اصلي ريزش مو هاي تان را به شما بگوييم.

کاهش وزن با يک روش ساده!!

اگر تمامي راه ها براي کاهش وزن برايتان بي نتيجه مانده است، بد نيست نگاهي هم به تاثير رنگ ها بيندازيد. رنگ ها تاثير بسياري در کم کردن اشتها و در نتيجه کاهش وزن تان دارند.

بهترين ميان وعده رژيمي براي کارمندان چيست؟

ميان عده براي کرامندان بسيار ضروري است. مي خواهيم ميان وعده هايي به شما معرفي کنيم که علاوه بر کم کالري بودن ( همه اين ميان وعده ها کمتر از 200 کالري دارند ) احساس سيري نيز مي دهند.

سم زدايي کبد با 4 نوشيدني خانگي!!

کبد يکي از ارگان هاي مهم بدن است. اين روزها به دليل آلودگي هوا، آب و غذاي آلوده به مواد سمي و شيميايي، کبد ما تبديل به يک خاکروبه مي شود. در اين مقاله به شما 4 نوشيدني خانگي را معرفي مي کنيم که مي تواند به سرعت کبد تان را م زدايي کند.

رنگ مو، يک راهنماي جامع در مورد رنگ مو که هر خانمي بايد بداند

دنياي رنگ مو، دنياي بزرگي است، از انتخاب رنگ مو گرفته تا ترفندهاي رنگ کردن مو در خانه. در اين مقاله قصد داريم شما را با تمام زير و بم هاي دنياي رنگ مو آشنا کنيم. با ما همراه شويد.

ترميم موهاي آسيب ديده با روشهاي طبيعي

در مطلب امروز با چند شيوه درمان طبيعي براي ترميم موهاي آسيب‌ديده آشنا خواهيد شد که تهيه و استفاده از آن‌ها بسيار ساده اما کارآمد است. تمام مواد تشکيل‌دهنده اين ترميم‌کننده‌ها طبيعي و بيشتر‌ آن‌ها ساخته شده از ميوه‌هايي هستند که احتمالا هميشه در منزل‌تان وجود دارند.

مدل مو هاي برتر در جايزه گرمي 2018، ريحانا تا بيانسه

در مراسم جايزه گرمي Grammy 2018 هنرمنداني بسياري شرکت کرده بودند که برخي از آنها مدل مو هايشان به عنوان بهترين مدل مو انتخاب شد. در اين مقاله بهترين مدل مو در جايزه گرمي 2018 را گردآوري کرده ايم.

درمان جوش صورت با 7 خوراکي معجزه گر

جوش صورت يکي از مشکلات پوستي است که از سنين نوجواني شروع مي شود. اما برخ از مواد غذايي وجود دارد که مي تواند تاثير بسياري در درمان جوش صورت بگذارد. با ما همراه شويد تا 7 خوراکي معجزه گر براي دران جوش صورت را معرفي کنيم.

علت خستگي و خواب آلودگي در طول روز چيست؟

گاهي اوقات فرد از دليل احساس خستگي خود آگاه است؛ اما در برخي مواقع علت اين احساس دائمي مشخص نيست. سايت مديکال نيوزتودي در گزارشي به توضيح دلايل احتمالي احساس دائمي خستگي پرداخته‌ است.

جوش و آکنه صورت شما به دليل خوردن اين مواد غذايي است!!

جوش و آکنه صورت يکي از مشکلات پوستي است که رابطه مستقيمي با خوراک و تغذيه شما دارد. در اين مقاله قصد داريم 5 گروه مواد غذايي را بع شما معرفي کنيم که مي تواند باعث ايجاد جوش و اکنه شود.

بهترين آرايش ها در مراسم جايزه گرمي 2018، ليدي گاگا تا کيتي هولمز

در مراسم جايزه گرمي Grammy 2018 هنرمنداني بسياري شرکت کرده بودند که برخي از آنها مدل آرايش صورت شان به عنوان بهترين مدل آرايش انتخاب شد. در اين مقاله بهترين مدل آرايش صورت را گردآوري کرده ايم.

فر کردن مو با بيگودي با چند نکته که آرايشگران معروف به شما مي گويند

ما در اينجا مقدمات بيگودي پيچي و طريقه بستن موها را طي چند درس ساده به شما ياد مي‌دهيم. اگر اين درس‌ها را ياد بگيريد، ديگر دچار کوچک‌ترين اشکالي نخواهيد شد و مي‌توانيد خودتان آرايشگر خودتان باشيد.

طرز تهيه صابون خانگي با موادي که در خانه داريد

صابون خانگي بهترين جايگزين براي صابون هاي شيميايي است. به راحتي با مرکبات و گياهان معطري که در خانه داريد مي توانيد يک صابون خانگي معطر و مفيد براي پوست تان درست کنيد.

پرطرفدارترين رژيم لاغري براي کاهش وزن را بشناسيد

اين روزها رزيم هاي لاغري بسياري براي کاهش وزن وجود دارد که بسياري از انها براي شما کاهش وزن موقتي به ارمغان مي آورند. در اين مقاله به شما پرطرفدارترين رژيم هاي لاغري براي کاهش وزن را معرفي مي کنيم.

داشتن شکم سيکس پک ( شکم شش تکه ) با 6 قدم

داشتن شکم سيکس پک يا شش تکه از مهم ترين المان ها براي داشتن اندامي متناسب و زيبا است. اگر شما هم به دنبال داشتن شکم سيکس پک هستيد پيشنهاد مي کنيم 6 قدم زير را برداريد.

بدون رژيم لاغر شويد!!

براي لاغر شدن روش هاي بسياري مانند رژيم گرفتن، ورزش کردن و ... وجود دارد که ممکن است براي شما سختي هاي بسياري داشته باشد. در اين مقاله به شما روش هاي لاغري بدون رژيم را معرفي مي کنيم.

درمان و جلوگيري از خشکي لب با چند راه ساده

خشکي لب يکي از مشکلات پوستي است که شما را کلافه مي کند. در اين مقاله به شما مي گوييم براي جلوگيري از خشک شدن لب هاي تان چه راه هايي داريد.

رنگ ابرو و چند نکته کاربردي براي انتخاب آن بر اساس رنگ پوست و مو

رنگ کردن ابرو در ظاهر کار ساده‌‌اي است اما همين کار ساده نکات و تکنيک‌هاي ريزي دارد که مي‌تواند جلوه متفاوتي به ابروها بدهد و زيبايي را دو چندان کند.يکي از اين نکات انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست و رنگ مو يتان است.

لاغري شکم و پهلو با پيشنهادهاي دکتر آز

در ادامه مطلب، سؤالات و پاسخ‌هايي را خواهيد ديد که توسط دکتر آز طراحي شده است و به شما در راه کوچک کردن شکم کمک مي کند.

ماسک ضد جوش خانگي را با اين دستور ساده درست کنيد

ماسک هاي ضد جوش شيميايي بسياري در بازار وجود دارد. اما ما به شما پيشنهاد مي کنيم به جاي استفاده از ماسک ضد جوش شيميايي، يک ماسک ضد جوش موثر خانگي درست کنيد.

جرم گيري دندان با چند روش خانگي و طبيعي

جرم دندان يکي از مشکلاتي است که از زيبايي صورت شما مي کاهد. در اين مقاله به شما چند روش خانگي و طبيعي را معرفي مي کنيم که مي توانيد با استفاده از ان دندان هاي تان را جرمگيري کنيد.

رشد ناخن هاي تان را با 4 روش طبيعي چند برابر کنيد

داشتن ناخن هايي بلند، مقاوم و زيبا آرزوي هر خانمي است که به دنبال داشتن دست هايي زيبا است. شما به جاي کاشت ناخن و استفاد از ناخن هاي مصنوعي مي توانيد به روشهاي طبيهي رشد ناخن هاي تان را افزايش دهيد و به صورت طبيعي ناخن هايي زيبا داشته باشيد.

لاغري با 5 نوشيدني سم زداي خانگي

در اين مطلب قصد داريم شما را با 6 نوشيدني سم زداي خانگي آشنا کنيم که مي تواند به راحتي شما را لاغر کند.

4 راه زيبايي صورت با روشهاي طبيعي

چند ترفند ساده زيبايي وجود دارد که با استفاده از آن‌ها به‌طور طبيعي مي‌درخشيد و نيازي به استفاده از آرايش و لوازم آرايشي نداريد. اما چگونه بدون آرايش زيبا باشيم؟ براي پاسخ به اين سوال به مطلب زير توجه کنيد.

کم خوري و لاغري با 9 ترفند ساده

چگونه بدون احساس گرسنگي کمتر غذا بخوريم؟ اين سوالي است که در ذهن تمام کساني که به دنبال روشهاي کاهش وزن هستند به وجود مي آيد. در اين مقاله ترفندهايي را براي کم خوري به شما معرفي مي کنيم.

پاکسازي بدن از سموم با 12 ماده غذايي

کليه ها، کبد، ريه و پوست مهم ترين اندام هاي پاک کننده هستند. خوشبختانه دست طبيعت نيز در اين باره سخاوتمند است، به طوري که با مصرف خوراکي هايي که در اين مطلب به آنها خواهيم پرداخت، مي توان به روند پاکسازي بدن و پيشگيري از بيماري ها کمک کرد.

پرپشت شدن ابرو با 6 روش خانگي

داشتن ابرو هايي زيبا و پرپشت يکي از رازهاي زيبايي صورت است. در ادامه مطلب امروز با چند روش خانگي براي رشد مجدد و پرپشت شدن ابرو شما را آشنا مي کنيم. با ما همراه شويد.

موفق شدن در کاهش وزن با دانستن چند نکته!!

در اين مقاله با استفاده از تجريبات متخصصان تغذيه و افرادي که توانسته اند کاهش وزن سالمي داشته باشند، مي خواهيم توصيه هايي بسيار مهم را در رابطه با موفقيت در کاهش وزن به شما ارائه دهيم.

درمان چين و چروک دور لب با روشهاي خانگي

چين و چروک دور لب براي همه خانم ها يکي از مشکلات پوستي است که براي درمان آن به دنبال راه هاي شيميايي هستند. در ادامه اين مطلب با چند درمان خانگي براي چين‌ و چروک‌هاي اطراف دهان آشنا خواهيد شد.

مدل مو هاي برتر در مراسم SAG Awards 2018

مدل مو ستارگان هاليوودي در هر مراسمي مورد توجه تمامي مردم بوده و هست. به همين بهانه در اين مقاله بهترين مدل مو ستارگان هاليوودي در مراسم SAG Awards 2017 را گردآوري کرده ايم.

لاغري سريع بازو با يک حرکت ورزشي

داشتن بازوهايي لاغر و سفت يکي از رازهاي داشتن تناسب اندام است. اگر شما هم بازوهايي افتاده، چاق وآوزيان داريد پيشنهاد مي کنيم اين ورزش را براي لاغري سريع بازو هاي تان انجام دهيد.

تاتو لب و مراقبت هاي مهم قبل و بعد از آن

تاتو لب يکي از متدهاي آرايش دائم است که اين روزها بيشتر خانمها به دنبال آن هستند. اگر شما هم به دنبال انجام تاتو يا هاشور لب هتيد پيشنهاد مي کنيم توصيه هاي قبل و بعد از مراقبت از تاتو لب را بخوانيد.

4 توصيه متخصصان پوست به مهمانداران هواپيمايي

بزرگترين مشکل مهمانداران هواپيمايي کم خوابي و استرس است که هر دو اين موارد تاثير بسيار بدي بر سلامت و زيبايي پوست مي گذارد. به همين بهانه در اين مقاله 4 توصيه مهم براي مراقبت از پوست مهمانداران هواپيمايي براي تان ذکر مي کنيم.

لاغري با 6 ميان وعده 100 کالري

ميان وعده هايي که در اين ليست مي بينيد همه بسيار کم کالري هستند و ميتوانند کمک خوبي به انجام هرچه بهتر برنامه غذايي افرادي که رژيم دارند بکنند.

جلوگيري از جوش تا تقويت مو با 5 ماده غذايي که درون يخچال تان داريد

برخي از مواد غذايي اي که دون آشپزخانه شما وجود دارد مي تواند تاثيرات مثبت بسياري براي تقويت مو، پوست و حتي جلوگيري از جوش صورت داشته باشد. با ما همراه شويد تا اين 5 ماده غذايي را به شما معرفي کنيم.

نوشيدني انرژي زا خانگي با 3 دستور ساده

نوشيدني هاي انرژي زا انواع و اقسام بسياري دارند. شما مي توانيد به جاي خريد نوشيدني هاي انرژي زاي حاضري، نوشيدني انرژي زا خانگي درست کنيد. در ادامه با ما همراه شويد.

مدل مو زمستاني به پيشنهاد ستارگان هاليوود

مدل مو يکي از المان هاي زيبايي است که بايد متناسب با فصل، سن، صورت و ... انتخاب شود. در اين مقاله بهترين مدل مو هاي زمستاني به سبک ستارگان هاليوود را براي شما گردآوري کرده ايم.

لمينت مژه چيست؟ اين متد جديد آرايشي چه مزايا و معايبي دارد؟

متاسفانه همه ما نمي توانيم مژه هاي بلند، پرپشت و فرخورده اي داشته باشيم. امروزه با استفاده از تکنولوژي جديد لمينيت مژه جذابيت و زيبايي مژه ها بيشتر مي شود، به همين دليل در اين مقاله موضوع لمينت مژه چيست بررسي مي شود.

5 روش سفيد کردن پوست با آب برنج

در چين و بسياري از کشورهاي آسياي جنوبي از برنج به عنوان يک ماده طبيعي مفيد براي جلوگيري از پيري پوست استفاده مي‌کنند. در ادامه با چند ماسک برنج آشنا مي‌شويد که استفاده از آن‌ها تاثير به سزايي در زيبا‌سازي پوست‌تان خواهد داشت.

کوچک کردن شکم با 10 ورزش ساده

شناخت عضلات تشکيل دهنده شکم براي تقويت آن و داشتن شکمي تخت از اهميت بالايي برخوردار است. با چند تمرين ساده در منزل مي توانيد اين عضلات را تقويت و شکم تان را تخت کنيد.

کاهش وزن با 5 ميوه خوشمزه

خيلي از ما هنوز نمي دانيم مصرف برخي ميوه هاي خاص، باعث پيشگيري از چاقي و اضافه وزن مي شود. در اينجا خاص ترين ميوه هايي که مصرف آنها به طور روزانه، منجر به پيشگيري از چاقي مي شود، بيشتر معرفي شده اند.

اسکراب روغن زيتون، يک اسکراب خانگي براي داشتن دست هاي پنبه اي

دست عضو پرکار و مهم بدن، به مراقبت بيشتري نسبت به ساير اعضا نياز دارد. براي داشتن دست‌هاي لطيف و نرم در فصل پاييز و زمستان، اين اسکراب (لايه بردار) خانگي را تهيه و از آن استفاده کنيد.

کاهش وزن با ورزش چقدر زمان مي برد؟

ورزش کردن يکي از روش هاي کاهش وزن است که حتما بايد در کنار آن رژيم غذايي مناسب هم داشته باشيد. سوالي که مطرح مي شود اين است که براي کاهش وزن با ورزش چقدر زمان نياز است.

پرپشت کردن مژه بدون اکستنشن با چند راه ساده

در اين مطلب نکاتي براي‌تان داريم که ساده و کاربردي هستند و شما را از استفاده از مژه‌هاي مصنوعي يا انجام اکستنشن مژه بي‌نياز مي‌کنند.

چند پيشنهاد براي حذف نمک از سفره غذايي تان

نمک يکي از چاشني هايي است که اگر در مصرف ان زياده روي کنيد مي تواند مضرات بسياري براي بدن شما داشته باشد. در اين مقاله به شما چند راه حل پيشنهاد مي کنيم که مي تواند به حذف نمک کمک کند.

پوشاندن جاي جوش با آرايش + مراحل

پوشاندن جاي جوش وقتي که مي خواهيد به يک ميهماني يا جشن برويد شايد سخت ترين کار ممکن باشد. به راحتي اين مراحل آرايشي را دنبال کنيد تا جاي جوش صورت تان را از بين ببريد.

کمردرد شما به دليل اين 10 عادت غلط روزانه است

امروزه کمر درد، درد بسيار شايعي در ميان افراد است و بيش از نيمي از مردم در سرتاسر جهان به آن دچارند. ده نمونه از فعاليتهاي ساده روزانه که باعث ايجاد کمر درد شده و يا آن را تشديد مي کنند، عبارتند از:

قبل از خواب درون بالش تان يک حبه سير قرار دهيد!!

گذاشتن يک حبه سير زير بالش، يک روش قديمي و ساده براي داشتن خوابي عميق و باکيفيت است. اين شيوه بخصوص براي افرادي که از بيخوابي و بد خوابي رنج مي برند فوق العاده است.

جوانسازي پوست با ماساژ صورت + آموزش

جوانسازي پوست يکي از راه هاي داشتن چهره اي شاداب و زيبا است. ماساژ منظم صورت براي پيشگيري از چين و چروک‌ها و ساير علائم سالخوردگي سودمند است.

کوچک نشدن شکم شما به اين دلايل است!!

از بين بردن چربي شکم و کوچک کردن آن يکي از مشکلات کساني است که اضافه وزن دارند. شما ممکن است همه تلاش تان را براي کوچک کردن شکم تان انجام دهيد و نتيجه اي نگيريد. در اينجا به شما مي گوييم که کوچک نشدن شکم شما به چه دلايلي است.

6 اشتباه ساده که باعث زرد شدن دندان مي شود!!

دندان زرد يکي از بدترين مشکلات دهان و دندان است که تاثير مستقيمي بر چهره، صورت و زيبايي شما دارد. شما به راحتي با ترکاين اشتباهات مي توانيد از زرد شدن دندان هاي تان جلوگيري کنيد.

گلدن گلوب 2018 : بهترين مدل مو ستارگان هاليوودي

75 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در دوشنبه 8 ژانويه 2018 در هتل بورلي هيلز برگزار شد. به همين بهانه بهترين مدل مو ستارگان هاليوودي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

11 روغن گياهي مفيد براي مراقبت از مو، ريزش مو تا درمان موخره

چرب کردن منظم و مرتب موها يکي از بهترين عاداتي است که مي‌توانيد براي زيباتر کردن موهاي‌تان از آن بهره ‌ببريد و خود را به آن وفق دهيد. در ادامه با چند روغن طبيعي و مفيد آشنا خواهيد شد که استفاده از آن‌ها کف‌سر و موهاي‌تان را سالم‌تر خواهد کرد.

7 اشتباه ساده اي که شما را زشت مي کند

شما ممکن است در طول روز يک سري اشتباهات ساده اي انجام دهيد که صورت شما را زشت نشان دهد. اين 7 اشتباه عبارتند از :

کاهش وزن واقعي با 4 راه موفقيت آميز

کاهش وزن و لاغر شدن در نظر کساني که چاق هستند و اضافه وزن دارند کار بسيار سختي است. اما 4 راه را به شما معرفي مي کنيم که مي تواند در کاهش وزن به شما کمک بسياري کند.

اننخاب مدل مو مردانه بر اساس فرم صورت

انتخاب مدل مو براي آقايان شايد کمي کار سختي باشد. با ديدن تصاوير زير ابتدا فرم صورت تان را پيدا کرده و مدل مو مردانه متناب با آن را پيدا کنيد.

درمان نفخ شکم و معده با 3 دمنوش خانگي

نفخ شکم و معده يکي از مشکلات گوارشي است که فرد را به شدت اذيت مي کند. براي درمان نفخ شکم و معده تان ما 3 دمنوش خانگي را به شما پيشنهاد مي کنيم.

براي کاهش وزن چه موقع و چقدر چاي سبز بخوريم؟

کاهش وزن با چاي سبز يکي از روش هاي کم کردن وزن ات که اين روزها طرفداران بسياري دارد. اما بايد بدانيد که چگونه چاي سبز را مصرف کنيد تا وزن تان کم شود.

گلدن گلوب 2018 : بهترين آرايش صورت ستارگان هاليوودي

75 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در دوشنبه 8 ژانويه 2018 در هتل بورلي هيلز برگزار شد. به همين بهانه بهترين آرايش صورت ستارگان هاليوودي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

اخبار خواندنی

تاريخ انقضاي هر کدام از لوازم آرايش چقدر است؟

زيبايي با گوجه فرنگي، از درمان آکنه تا تقويت مو!

بهترين روش براي لاغري و تناسب اندام چيست؟

رشد مو هاي تان را با اين روغن گياهي چند برابر کنيد

اسکراب پوست صورت با گردو، يک روش عالي براي داشتن پوستي شفاف

راه هاي مراقبت از پوست و اشتباهات رايجي که نمي دانستيد!

طراحي ناخن مرمري، جديدترين مدل طراحي ناخن براي زمستان

کانسيلر دور چشم و توصيه هاي بابي براون براي افزايش دوام آن

ناخن هايي زيبا، سالم و محکم مي خواهيد؟ اين 7 نکته را بخوانيد

چاقي شما به دليل 4 اشتباه در غذا پختن تان است!

خواص ژله براي پوست، مو و زيبايي

راز زيبايي و تناسب اندام آيشواريا راي، ستاره زيباي باليوود

پيشگيري از سرماخوردگي با يک شربت خانگي

خواص گلاب، جلوگيري از پيري و افتادگي پوست با گلاب

پروتئين درماني مو در خانه با 3 ماسک ارزان قيمت

جلوگيري از چاقي شکم با اضافه کردن 4 ماده غذايي به رژيم غذايي

پرپشت کردن ابرو در يک هفته!

بزرگ کردن سينه با 4 ورزش موثر

خواب راحت مي خواهيد؟ اين دمنوش ها را بخوريد

کاهش قرمزي پوست بعد از اپيلاسيون با چند راه ساده

مدل مو کوتاه زمستاني براي خانم هاي زير 30 سال

بهترين ماسک براي صورت هايي که منافذ باز دارد

کنترل اشتها براي کاهش وزن با چند ماده غذايي

پروتز لب و 8 نکته کليدي که بايد بدانيد!!

روشهاي کوچک کردن شکم در خانه

مژه هاي تان را با اين روشها دو برابر کنيد!

20 عادت کوچکي که به سرعت چاق تان مي کند

15 مدل مو زيبا براي ميهماني کريسمس و سال نو ميلادي

فوايد مهم زرده تخم مرغ براي مو که نمي دانستيد!

رنگ مو بلوند رزگلد براي سال نو ميلادي

کوچک کردن شکم و پهلو با يک حرکت ساده ورزشي

ماسک صورت اين ميوه پاييزي پوست تان را شاداب مي کند

لاغري با سرکه، دروغ يا واقعيت؟

مراقبت از پوست در هواي آلوده با چند نکته ساده

براي پرپشت شدن مو هاي تان اين 8 نکته را بدانيد

چربي سوزي تان را در دويدن با 9 روش بالا ببريد تا راحت تر لاغر شويد

هشدار جدي، اين غذاها را در مايکروويو هرگز گرم نکنيد!!

آرايش لب شما با 9 اشتباه ساده زشت مي شود!!

درمان شوره سر با چند روش موثر و خانگي!!

طراحي ناخن کريسمس با ايده هايي نو و جديد

جوش سر سياه روي بيني را چگونه از بين ببريم؟

6 باور غلطي که همه افراد در مورد سرماخوردگي دارند

پرپشت کردن مژه با يک ترفند ساده آرايشي

9 روش چاق شدن و افزايش وزن

چند پيشنهاد سريع براي از بين بردن جوش

رفع ترک پا با 10 روش موثر

مدل مو باز به سبک جنيفر لوپز

خشک کردن مو بدون وزشدگي با چند روش!!

5 توصيه متخصصان پوست براي داشتن پوستي سالم و زيبا

درمان فوري دندان درد با چند روش خانگي

لاغر شدن با 7 روش عجيب ولي موثر!!

مدل مو باز به سبک جنيفر لوپز

پوست بدون جوش و شفاف مي خواهيد؟ اين نوشيدني ها را بخوريد

7 سبزي که با پختن ارزش غذايي شان چند برابر مي شود!!

در آلودگي هواي تهران از چه ماسکي استفاده کنيم؟

چه کنيم بعد از اصلاح، صورت مان جوش نزند؟

جديدترين مدلهاي طراحي ناخن براي زمستان امسال

قبل از وکس کردن صورت تان اين نکته ها را بدانيد

تقويت مو هاي آسيب ديده بعد از دکلره با توصيه هاي يک آرايشگر

لاغري و کاهش وزن در ميانسالي با چند روش موثر و واقعي

درمان پف زير چشم با 3 روش خانگي

آرايش عروس، از آرايشگرمان چي بخواهيم؟

کوچک کردن شکم با 7 روش بدون دردسر!!

بوتاکس صورت براي چه کساني ممنوع است؟

لاغري سريع با رژيم غذايي نظامي!!

برس مو حرارتي بخرم يا ساده؟ کدام بهتر است؟

چربي شکم و پهلو هايم آب نمي شود، چيکار کنم؟

درمان تيرگي زير بغل با 6 روش موثر خانگي

چند ماسک عالي براي درمان خشکي صورت

شکم تخت مي خواهيد؟ اين خوراکي ها را قبل از خواب بخوريد!!

اين مواد غذايي را در صبحانه تان نخوريد!!

کانتورينگ لب، يک ترفند فوق العاده زيبايي که هر خانمي بايد بداند

رنگ مو و 6 اشتباه رايجي که خانم ها انجام مي دهند

بهترين و بدترين سس ها براي سلامتي و بدن

براي کوچک کردن شکم چي بخوريم؟

چگونه پرخوري نکنم؟

چند حرکت مفيد براي کارمندهاي پشت ميز نشين

خطرات واي فاي و روش در امان بودن از اين خطرات را بدانيد

اين نشانه ها در رژيم لاغري تان مي گويد بايد غذاي بيشتري بخوريد!!

کمر درد شما به دليل اين عادتهاي بد است، مراقب باشيد

پر کردن و کشيدن ابرو با چند نکته ساده و کاربردي

زنان شاغل دور اين مدل کفش را يک خط قرمز بکشند!!

مانع کاهش وزن تان اين اشتباهات ساده صبحگاهي است!!

رنگ مو هاي پرطرفدار زمستاني، به پيشنهاد ستارگان هاليوودي

6 دمنوش لاغري خانگي که بيشترين مقدار چربي سوزي را دارند

6 گياهي که روند پيري را در زنان کند مي کند

تقويت ابرو و مژه با چند روغن گياهي و موثر

شب يلدا ناخن هاي تان را به شکل هندوانه طراحي کنيد

رنگ مو و نکته هاي مهمي که هر خانمي بايد بداند

پرپشت کردن مو با 9 روش موثر

راز تناسب اندام ستارگان خوش اندام هاليوودي که فاش شد!!

کالري اضافي خوردن دو برش پيتزا را چگونه بسوزانيم؟

تقويت ناخن با چند ماده غذايي موثر

کاهش وزن با 10 روش بدون رژيم و گرسنگي

10 ماسک صورت خانگي که خانمها بايد استفاده کنند

درمان جوش بعد از اپيلاسيون با چند روش موثر

عروس خانمها بخوانند، اين مطلب مخصوص شما است!!

با عرق کردن واقعا کالري مي سوزانيم؟

درمان پوست چرب با روشهاي خانگي

درمان ترک پوستي با چند روش طبيعي و خانگي

کوچک کردن شکم با 5 روش موثر واقعي!!

ماندگاري عطر را چگونه بالا ببريم؟

علت ريزش مو هاي تان يکي از اين 9 عادت بد است

شب يلدا ناخن هاي تان را با اين رنگ لاک طراحي کنيد

در رنگ مو کاربرد وارياسيون ها چيست؟

کالري سوزي با کدام ورزش ها بهتر است؟

رفع سياهي دور چشم با چند روش موثر واقعي!

ماسک مو هايي که معجزه مي کند

لايه برداري پوست صورت با چند ماسک طبيعي

تخت کردن شکم با چند نکته ساده

از نظر طب سنتي کدام گوشت را استفاده کنيم بهتر است؟

درمان کبد چرب با چند گياه موثر

لاغري با کارهاي خانه واقعا صحت دارد؟

ماسک سفيد کننده صورت را با اين ترکيب معجزه گر درست کنيد!!

8 فايده آب عسل در درمان هاي خانگي

چرا بايد در فصل پاييز لبو بخوريم؟

مراقبت از موي رنگ شده با چند نکته ساده

صاف کردن مو هاي وز و فر با بهترين راه

درمان ميخچه پا با چند روش موثر خانگي

افزايش وزن تان به دليل اين اشتباه در غذا خوردن است!!

چين و چروک صورت و 6 ماده غذايي که آن را به تعويق مي اندازد

اين عادت هاي غلط در صبحانه خوردن علت اصلي چاقي شما است

چرا در کاهش وزن موفق نيستم؟

فوايد روغن کرچک براي پوست صورت

براي لاغر شدن چند دقيقه بعد از غذا خوردن ورزش کنيم؟

ويتامين هايي که خانم ها بايد مصرف کنند

جلوگيري از چاقي با ترک چند اشتباه ساده قبل از خواب

درمان تبخال لب با چند روغن گياهي

آموزش بافت مو دو طرفه + فيلم

اپيلاسيون بدن حرفه اي با چند نکته ساده

کوچک کردن شکم به روش طبيعي!!

رفع بوي بد پا با چند راهکار موثر خانگي!!

ريشه موهام نارنجي شده، چيکار کنم؟

حفط تناسب اندام با خوردن چند ميوه خوشمزه

ماسک سفيد کننده صورت با 11 ترکيب خانگي

در گفتن جمله "مراقب باش" به کودکتان احتياط کنيد!!

رژيم لاغري شما با خوردن اين خوراکيها بسيار ساده مي شود!!

از بين بردن سريع جاي جوش صورت با روشهاي طبيعي

لاغري سريع با ليموناد چاي سبز!!

درمان سرفه با گياهان موثر خانگي

کاهش وزن با يوگا چگونه ممکن مي شود؟!

رشد سريع مو با چند ماده غذايي در دسترس!!

رفع سياهي دور چشم با 6 گزينه خوراکي

هايلايت مو پاييزي به پيشنهاد ستارگان هاليوودي

آب پياز چگونه مي تواند از ريزش موهايم جلوگيري کند؟

کاهش وزن بدون تحمل گرسنگي با 7 روش!!

پاک کننده آرايش صورت را با دو دستور ارزان خانگي درست کنيد

زيباترين خانم خانه دنياي همسرتان شويد!!

در آلودگي هواي تهران اين مواد غذايي را بخوريد!!

کاهش وزن با 7 نوشيدني سم زداي خانگي!!