آخرین اخبار

آشپزي

رول سوسيس و تخم مرغ يک صبحانه لاکچري و ارزان قيمت!!

صبحانه يکي از مهم ترين وعده هاي غذايي است که مي توانيد آن را مفصل برگزار کنيد. اما براي اين کار نيازي به پرداخت هزينه زيادي نيست. در اين مقاله به شما طرز تهيه يک صبحانه لاکچري و ارزان قيمت به اسم رول سوسيس و تخم مرغ را آموزش مي دهيم

کوفته کدو سبز، يک کوفته رژيمي و خوشمزه

کوفته يکي از خوشمزه ترين غذاهاي سنتي ما ايرانيان است. اين بار مي توانيد با کدو سبز يک کوفته خوشمزه و رژيمي درست کنيد

اسپاگتي اسکواش شکم پر، شک شام پاييزي خوشمزه

اسپاگتي اسکواش شکم پر يکي از غذاهاي پاييزي است که مي تواند يک شام سبک، خوش طعم و ساده باشد. براي دانستن طرز تهيه اين شام پاييزي با ما همراه شويد

سينه مرغ سيردار، يک پيش غذاي رژيمي و خوش طعم

سينه مرغ يکي از رژيمي ترين قسمت هاي مرغ است که با آن مي تونيد يک پيش غذاي رژيمي و در عين حال خوش طعم درست کنيد. سينه مرغ سيردار يکي از اين پيش غذاهاي رژيمي و خوش طعم است

پاستا سوسيس پنيري، يک شام سبک و خوش طعم پاييزي

پاستا يکي از خوشمزه ترين غذاها براي هر گروه سني است، مخصوصا اگر با پنير و سوسي ترکيب شود. در اين مقاله به شما طرز تهيه پاستا سوسيس پنيري را آموزش مي دهيم

پوره غذاي کودک را چگونه درست کنيم؟

پوره يکي از اولين غذاهايي است که کودکان بالاي 6 ماه از آن استقبال مي کنند. در اين مقاله چند بايد و نبايد مهم در تهيه انواع پوره را به شما مي گوييم

طرز تهيه پاستا پنه با مرغ و سس آلفردو

پاستا يکي از غذاهايي است که درست کردن آن زمان زيادي نمي برد و طرفداران بسياري دارد. در اين مقاله طرز تهيه اين پاستاي لذيذ را به شما آموزش مي دهيم

سالاد ميوه تابستاني رژيمي + فيلم

قصد داريم به شما طرز تهيه سالاد ميوه اي رژيمي خيلي خوشمزه با موز و توت فرنگي را آموزش دهيم. با ما همراه باشيد

خوراک مرغ با سس پرتقال، خوشمزه ترين خوراک مرغ

مرغ يکي از پروتئين هايي است که خانم ها با آن غذاهاي متنوعي درست مي کنند. به همين بهانه قصد داريم در اين مقاله طرز تهيه يک خوراک مرغ خوشمزه با سس پرتقال را به شما آموزش دهيم. ويژگي اصلي اين خوراک نداشتن بوي زهم مرغ است

فينگر فود پنير و کرفس، يک پيش غذاي نيم ساعته و خوشمزه

فينگر فود يکي از بهترين پيشنهادات براي درست کردن يک پيش غذاي عالي براي پذيرايي از ميهمانان است. اين بار با کرفس، بروکلي، پنير و شويد يک فينگر فود عالي در عرض نيم ساعت درست کنيد

در پخت مرغ مجلسي، مراقب اين اشتباهات باشيد!!

مرغ يکي از غذاهايي است که همه خانم ها فکر مي کننددرست کردن آن کار ساده اي است و نياز به مهرات خاصي ندارد، اما اشتباهاتي در پخت مرغ وجود دارد که اگر آنها را بدانيد مي توانيد يک مرغ بدون بو و خوش طعم درست کنيد

همبرگر تابستاني، طرز تهيه يک شام نيم ساعته

همبرگر يکي ساندويچ هاي خوشمزه است که مي تواند يک شام سبک تابستاني باشد. در اين مقاله طرز تهيه يک همبرگر تابستاني را به شما آموزش مي دهيم. با ما همراه شويد. اين همبرگر را مي توانيد در عرض نيم ساعت درست کنيد

فينگر فود قارچ و نعنا، يک پيش غذاي 20 دقيقه اي

فينگر فود يکي از بهترين ايده ها براي درست کردن يک پيش غذاي شيک و خوشمزه است. يکي از اين فينگر فود ها، فينگر فود قارچ و نعنا است که مي توانيد در عرض 20 دقيقه آن را درست کنيد.

سالاد ذرت تابستاني، يک شام سبک و کم کالري

سالاد يکي از بهترين پيشنهادها براي يک شام سبک تابستاني است. سالاد ذرت يکي از بهترين سالادهاي کم کالري است که مي تواند يک شام سبک تابستاني باشد. با ما همراه شويد تا طرز تهيه اين سالاد خوش طعم تابستاني را به شما آموزش دهيم.

فينگر فود گوشت و سبزيجات براي افطار ماه رمضان

فينگر فود ها انواع و اقسام بسياري دارند و بسياري از آن ها براي افطار ماه رمضان بسيار مناسبند. فينگر فود گوشت و سبزيجات يکي از اين فينگر فود ها است.

آموزش تهيه کشک خانگي براي آش افطار ماه رمضان

آش کشک يا آش رشته يکي از پايه هاي اصلي سفره افطار ماه مبارک رمضان است. شما مي توانيد به جاي تههي کشک هاي حاضري با دستور زير يک کشک خانگي خوش طعم درست کنيد.

سوپ گوجه فرنگي و پنير، يک افطار سبک براي ماه رمضان

سوپ گوجه فرنگي يکي ديگر از وعده هاي غذايي معمول اول براي افطار است و يکي از محبوب ترين غذاها در خاورميانه است. در اين مقاله طرز تهيه سوپ گوجه فرنگي بدون نياز به مرغ را به شما آموزش مي دهيم.

شامي کباب مرغ، يک افطار مقوي براي ماه رمضان

شامي يکي از بهترين غذاها براي افطار ماه رمضان است. شامي کباب مرغ يکي از مقوي ترين شامي هايي است که مي توانيد براي افطار ماه رمضان درست کنيد. طرز تهيه اين شامي بسيار ساده است.

افطار امروز آش گوجه همداني درست کنيد

آش گوجه همداني، يکي از خوشمزه هاي محلي همدان آش گوجه است که بيشتر در منطقه رزن طبخ مي شود. اين آش طعم ترش و لذيذي دارد که به شدت براي وعده افطار به شما پيشنهاد مي کنم.

جلوگيري از وا رفتن کوفته با چند نکته ساده

کوفته يکي از خوشمزه ترين غذاهاي سنتي ما ايرانيان است. يکي از مشکلات در درست کردن کوفته، وا رفتن آن است. اگر شما هم با مشکل وا رفتن کوفته مواجه مي شويد، نگران نباشيد. در اين مقاله راه هايي براي جلوگيري از وا رفتن کوفته به شما پيشنهاد مي کنيم.

افطاري چي بپزيم؟ کبه لبناني، يک غذاي خوشمزه و راحت

کبه لبناني غذايي خوشمزه هست که بسيار ظاهر زيبا و جالبي دارد با وجود اينکه جزء غذاهاي سرخ کردني محسوب مي شود ولي در هنگام سرخ کردن مقدار خيلي کمي روغن جذب مي کند. پيشنهاد مي‌کنيم اين غذاي خوشمزه را براي افطار تهيه کنيد و از آن لذت ببريد.

کوکو مرغ و قارچ، يک کتلت خوشمزه و سريع

کوکو مرغ يکي از خوشمزه ترين و سريع ترين کوکو هايي است که مي توانيد به عنوان يک شام سبک ميل کنيد. کوکو مرغ و قارچ يکي از اين مدل کوکو ها است.

چند نکته مهم براي سرخ کردن صحيح غذا

سرخ کردن يکي از روش هاي طبخ غذا است که اگر نکته هاي سرخ کردن صحيح را بدانيد، مطمئن باشيد که هيچ ضرري براي بدن تان ندارد.

لواشک کيوي و توت فرنگي، با کيوي هاي مانده عيد لواشک درست کنيد

لواشک يکي از خوشمزه ترين تنقلات براي تمام سنين است. اگر شما هم از ميوه هاي عيدتان کيوي هايي هنوز مانده و نمي دانيد با آنها چه کنيد، با ما همراه شويد و يک لواشک کيوي خوش طعم درست کنيد.

پاستا فتوچيني با سس قارچ، يک پاستاي خوش طعم خانگي

پاستا يکي از خوشمره ترين غذاهايي است که مي توانيد به راحتي با دستورهاي مختلفي در خانه تان درست کنيد. پاستا فتوچيني با سس قارچ يکي از اين مدل هاي است که در ادامه طرز تهيه آن را براي شما مي گوييم.

فينگر فود گوشت و قارچ،پيش غذايي که با ساندويچ ميکر درست ميشود

فينگر فود ها بهترين پيشنهاد براي پيش غذا براي ميهماني ها است. اين بار با ساندويچ ميکر مي توانيد يک فينگر فود خوشمزه درست کنيد. براي درست کردن اين فينگر فود گوشت و قارچ با ما همراه شويد.

سريعترين و ساده ترين روش پخت لازانيا!

با روش پخت سريع و آسان لازانيا هر گاه که اراده کنيد به راحتي و در مدت زماني بسيار کمتر از روشهاي ديگر پخت آن مي توانيد يک لازانياي خوشمزه را ميل کنيد.

خانمهاي کارمند بخوانند: غذاهايي که مي توانيد با آرام پز درست کنيد

خيلي از ما نمي‌دانيم چه تعداد غذاهاي متنوعي را مي‌توانيم در آرام‌پز بپزيم و در پايان روز بعد از يک روز کاري خسته‌کننده با خوردن يک وعده غذايي خوشمزه خستگي در کنيد. در ادامه مطلب امروز با ليستي از بهترين غذاهايي آشنا خواهيد شد که حتي تصور نمي‌کرديد مي‌توانيد به راحتي آن‌ها را در آرام‌پز طبخ کنيد.

طرز تهيه سس ليمو، يک سس خوشمزه مخصوص افراد ديابتي

سس يکي از خوش مزه ترين چاشني هايي است که روي غذاها و انواع سالاد مي ريزيم. افراد ديابتي به دليل محدوديت هاي غذايي در مصرف بيشتر سس ها ممنوعيت دارند، در اين مقاله طرز تهيه سس ليمو مخصوص افراد ديابتي را به شما آموزش مي دهيم.

خورش شويد، خوشمزه ترين غذاي شمال ايران

خورش شويد از انواع غذاهاي معروف شمالي است که شما مي توانيد اين نوع خورش خوشمزه را در منزل به راحتي بپزيد و از طعم بي نظير آن نهايت لذت را ببريد.

تلخي بادمجان را با 4 روش جديد و موثر!!

تلخ بودن بادمجان باعث مي شود که غذاهاي خوش طعمي که با بادمجان درست مي کنيم، طعم خوبش را از دست بدهد. اما نگران نباشيد با موادي مانند آبليمو و روشهاي مختلف ديگر مي توانيد تلخي بادمجان ها را از بين ببريد.

نان شکم پر، صبحانه اي خوشمزه و 10 دقيقه اي!!

نان يکي از غذاهاي اصلي است که دروعده صبحانه ميل مي کنيد. اين بار صبحانه تان را کمي متفاوت درست کنيد. با نان، فلفل دلمه اي و ژامبون يک صبحانه خوشمزه و 10 دقيقه اي درست کنيد.

سوفله و گراتن چه تفاوتي با هم دارند؟

سوفله و گراتن هر دو از غذاهايي هستند که آماده کردن آنها زمان کمي از شما مي گيرد و جزو غذاهايي است که براي ميهماني ها بسيار مناسب است. اما گراتن سوفله تفاوت هايي با هم دارند که در اين مقاله آنها را به شما مي گوييم.

چگونه از ادويه هاي مختلف در پخت و پز استفاده کنيم؟

ادويه ها علاوه بر خوشمزه تر کردن غذاها، خواص بسياري براي سلامتي و بدن دارند. اگر شما هم نمي دانيد چگونهمي توانيد از ادويه هاي مختلف در پخت و پز استفاده کنيد با ما همرا شويد.

رفع شوري غذا با 4 روش ساده

شور شدن غذا حتي ممکن است براي آشپزهاي حرفه اي هم اتفاق بيافتد و اين مساله اصلا نگران کننده نيست. در اين مطلب به شما چند راه را معرفي مي کنيم که مي تواند شوري غذاهاي تان را از بين ببرد.

پيتزا سيب زميني و سالامي، يک شام خوش طعم نيم ساعته

پيتزا يکي از خوشمزه ترين فست فودها است که مي توانيد به راحتي در منزل تان آن را سالم تهيه کنيد. بههمين بهانه در اين مقاله طرز تهيه يک پيتزا سالم و سريع را به شما آموزش مي دهيم.

بال مرغ اسپايسي کنجدي، يک پيش غذاي عالي و خوشمزه

بال مرغ سوخاري يکي از خوشمزه ترين پيش غذاها است. اين بار مي توانيد بال مرغ را با دستور بال مرغ اسپايسي کنجدي درست کرده و طعم متفاوت و لذيذ آن را تجربه کنيد.

8 راز پختن يک ميگوي خوش طعم

ميگو يکي از غذاهاي دريايي است که خواص بسياري براي بدن دارد. و مشکل بيشتر خانم ها در طعم دار کردن و گرفتن بوي بد آن است. در اين مقاله به شکا مي گوييم چطور مي توانيد ميگو را مزه دار کنيد.

غذاهاي ايراني را با اين روشها کم کالري درست کنيد

براي تمام غذاها روش‌هايي براي پخت کم‌کالري وجود دارد. روش‌هايي که مي‌توان به راحتي براي غذاهاي ايراني هم اعمال کرد. اين روش‌هاي جايگزين را بدانيد تا بتوانيد غذاهاي ايراني کم‌کالري و در عين حال خوشمزه بپزيد.

برگر يوناني، يک ساندويچ سالم و خوش طعم خانگي

برگر ها انواع و اقسام مختلفي دارند. يکي از اين مدل ها برگر يوناني است که با گوشت بوقلمون و گل کلم درست مي شود. اين برگر طعم بسيار فوق العاده اي دارد.

4 نکته مهم در استفاده از روغن هاي خوراکي!!

مدل هاي مختلفي از روغن براي سرخ کردن، پخت و پز و سالاد وجود دارد و شما هم ممکن است براي خريد و انتخاب آن دچار سردرگمي شويد. در اين مقاله به 4 سوال رايجي که درباره پرمصرف‌ترين انواع روغن مي‌پرسند، پاسخ داده است. با ما همراه شويد.

چند ترفند مهم براي کباب کردن گوشت، مرغ، ماهي و حتي سبزيجات

کباب مرغ، ماهي، گوشت و حتي سبزيحات را اگر حاضري و بيرون از خانه ميل کنيد مزه آن با چيزي که در خانه درست مي کنيد بسيار متفاوت است. اما نگران نباشيد در اين مقاله ترفندهايي به شما ياد مي دهيم که يک کباب پز حرفه اي شويد.

تلخي بادمجان را چگونه بگيريم؟

بادمجان يکي از خوشمزه ترين صيفي جات است که با آن غذاهاي بسياري مي توانيد درست کنيد. فقط بايد بدانيد که تلخي بادمجان را چگونه بگيريد.

ترفندهاي مهم آشپزي از معروفترين آشپزهاي دنيا

فوت و فن هايي که در اين مطلب مي خوانيد، مواردي است که سرآشپزهاي باتجربه از کشورهاي مختلف گفته اند. اين سرآشپزها، بهترين سرآشپزهاي دنيا محسوب مي شوند.

ادويه شناسي، اين مقاله را همه خانم ها بخوانند!!

ادويه ها از چاشني هاي اصلي غذاي ما ايرانيان است که طعم و رنگ غذا را تغيير مي دهد. در اين مقاله قصد داريم ادويه اي معروف و کاربردهاي آنها را به شما معرفي کنيم.

شام شب يلدا امسال يک دلمه کلم متفاوت درست کنيد

شب يلدا جزو يکي از زيباترين سنت هاي ما ايرانيان است. اين شب علاوه بر تزيينات، غذاهاي بسياري هم دارد که يکي از اين غذاها دلمه کلم برگ با سس انار است.

غذا شب يلدا امسال را مازندراني درست کنيد، خورش سير و انار

شب يلدا علاوه براي تزييناتي که دارد، غذاهاي مخصوص هم دارد. يکي از اين غذاها خورش سير و انار مازندراني است. با ما همراه شويد تا بدانيد غذا شب يلدا مازندراني را چگونه درست مي کنند.

ترشي زنجبيل را با اين دستور عالي درست کنيد

ترشي زنجبيل با سوشي يا sashimi و سوسيس هاي مختلف خورده مي شود. در اکثر بازارهاي آسيايي مي توان ترشي زنجبيل را يافت، اما من ترجيح مي دهم آن را خودم درست کنم. در اين مقاله طرز تهيه ترشي زنجبيل را به شما آموش مي دهم.

دسر شب يلدا پيتزا هندوانه اي درست کنيد!!

دسر شب يلدا يکي از خوراکي هايي است که خانمها خانه براي شب يلدا ترجيح مي دهند خودشان آن را درست کنند. پيتزا هندوانه هم يکي از بهترين پيشنهادها براي درست کردن اين دسر است.

شام شب يلدا، براي پيش غذا کاناپه لبو درست کنيد

شب يلدا از سنت هاي قديمي ما ايرانيان است که همگي دور هم جمع شده و اين شب را جشن ميگيريم. بيشتر خوراکي هاي اين شب شامل انار و لبو است. کاناپه لبو يکي از بهترين پيش غذاهايي است که مي توانيد براي شام شب يلدا درست کنيد.

شام شب يلدا، مسما انار درست کنيد

در شب يلدا معمولاً رسم بر اين است که خوراکي هاي تدارک ديده را به گونه اي زيبا به روي ميز يا سفره اي چيده و مهمانان با توجه به تعدادشان دور آن مي نشينند. خوردن غذا نيز جزئي از شب يلداست که با انار بسيار لذيذ تهيه مي شود. مسما انار يکي از غذاهاي شب يلدا است.

طرز تهيه ترشي به سبک مادربزرگ ها

درست کردن ترشي در فصل پاييز يکي از رسوم هاي قديمي ما ايرانيان است. در اين مقاله به شما چند نکته مهم براي درست کردن ترشي را آموزش مي دهيم.

طرز تهيه رب گوجه فرنگي خانگي با يک دستور عالي

رب گوجه فرنگي يکي از چاشني هاي پرمصرف براي غذاهاي ما ايرانيان است. رب گوجه فرنگي صنعتي به دليل مواد افزودني که دارد ممکن است مضراتي براي بدن داشته باشد و بهتر است به جاي آن از رب گوجه فرنگي خانگي استفاده کنيد.

طرز تهيه لبو با 3 روش مختلف خانگي

لبو يکي از خوشمزه ترين و پر خاصيت ترين سبزي هاي پاييزي است که طرفداران بسياري دارد. همچنين لبو يکي از پايه هاي اصلي شب يلدا ي ما ايرانيان است. در اين مقاله 3 روش مختلف براي طرز تهيه لبو را ذکر کرده ايم.

سم زدايي بدن با سوپ سير و زنجبيل

سوپ سير و زنجبيل، سوپ خوشمزه يکي از غذاهاي سالمي است که مواد تشکيل دهنده آن خاصيت سم زدايي دارد.

دو روش سرخ کردن بادمجان با کمترين مقدار روغن

بادمجان يکي از خوشمزه ترين سبزيجاتي است که حتي سرخ کرده آن هم يکي از غذاهاي لذيذ است. يکي از اشکالات اصلي بادمجان جذب بالاي روغن در هنگام سرخ شدن است. در اين مقاله دو راه به شما معرفي مي کنيم که با کمترين مقدار روغن بتوانيد بادمجان را سرخ کنيد.

جوجه کباب حرفه اي خانگي با 4 نکته اصلي!!

شايد ساده به نظر برسه اما نکاتي وجود دارد که رعايت کردن کردن آنها جوجه کباب هاي خونگي رو بسيار بسيار لذيذ مي کنه بدون اينکه گوشت آن سفت يا بي مزه باشد. در ادامه درباره بهتر درست کردن جوجه کباب بيشتر بخوانيد.

سوفله سيب و پنير چدار، يک پيش غذاي خوش طعم و آسان پاييزي + فيلم

سوفله يکي از پيش غذاهايي است که براي ميهماني ها بسيار مناسب و بوده و پخت آن هم بسيار ساده است. در اين مقاله طرز تهيه سوفله سيب و پنير چدار، که يک پيش غذاي پاييزي است را به شما آموزش مي دهيم.

سالاد کينوا، يک سالاد رژيمي و واقعا کم کالري

کينوا گياهي است که طبخ آن شبيه به برنج است و فوايد بسياري براي سلامتي و بدن دارد. کينوا را مي توانيد در صبحانه، نهار و شام استفاده کنيد. يکي از کاربردهاي کينوا در درست کردن انواع سالاد است.

ساندويچ آووکادو و پنير، يک غذاي خوشمزه که مي توانيد با آووکادو درست کنيد

آووکادو يکي از مفيد ترين ميوه هايي است که اين روزها طرفداران بسياري دارد. شما هم اگر نمي دانيد چگونه بايد آووکادو را در برنامه غذايي تان قرار دهيد با ما همراه شويد تا شما را با يک دستور غذايي خوشمزه با آووکادو آشنا کنيم.

ساندويچ مرغ و پنير، يک ناهار عالي براي مادراني که دانش آموز دارند

درست کردن ناهار براي دانش آموزان يکي از مسائلي است که بيشتر مادران با آن درگير هستند. در اين مقاله طرز تهيه يک ساندويچ را به شما آموزش مي دهيم که يک ناهار عالي براي فرزندتان است.

دلمه کدو ايتاليايي، يک پيش غذاي 10 دقيقه اي با مايکروفر

دلمه کدو ايتاليايي يک پيش غذاي مخصوص گياهخواران است که با اضافه کردن مرغ مي تواند به يک غذاي کامل تبديل شود. اين پيش غذا را به راحتي در عرض 10 دقيقهمي توانيد با ميکروفرتان درست کنيد.

ته چين هويج، يک ته چين خوشمزه و متفاوت!!

ته‌چين يکي از غذاهاي لذيذ و سنتي ايراني است. ته چين هويج اندکي با ته چين معمولي که هميشه با مرغ درست مي‌کنيم متفاوت است.

اشترودل تن ماهي، يک پيش غذاي خوشمزه مايکروويوي

اشترودل يکي از بهترين پيشنهادها براي يک پيش غذاي خوشمزه است. در اين دستور غذايي به شما ياد مي دهيم چگونه با مايکروويو سولاردام اين پيش غذاي خوشمزه را درست کنيد.

ميگوي مرد افکن، يک غذاي فوق العاده با ميگو

ميگو يکي از مفيدترين محصولات دريايي است که فوايد بسياري براي سلامتي و بدن دارد.در اين مقاله طرز تهيه يک ميگو خوش طعم و خوشمزه را به شما آموزش مي دهيم.

نان شکم پر اسفناجي، يک شام خوشمزه و سريع +فيلم

نان شکم پر اسفناجي يکي از بهترين غذاهاي سبکي است که هم مي تواند براي شما يک شام سبک باشد و هم به عنوان يک پيش غذاي خوشمزه براي ميهماني ها. با ما همراه شويد تا طرز تهيه اين نان شکم را ياد بگيريد.

شکرک عسل را چگونه از بين ببريم؟

عسل يکي از مقوي ترين و بهترين مواد غذايي است که بايد در سبد غذايي روزانه قرار بگيرد. در برخي از موارد پيش مي آيد که عسل شکرک بزند. در اين مقاله به شما راهي نشان مي دهيم که به شما کمک مي کند شکرک عسل را از بين ببريد.

8 نکته مهم در پخت گوشت گوساله

 گوشت گوساله يکي از گوشت هايي است که درست کردن آن ترفند خودش را دارد. در اين مقاله به شما مي گوييم که ترفندهاي درست کردن يک گوشت گوساله خوش طعم و خوشبو چيست؟

پياز شکم پر سوخاري، پيش غذاي آسان و خوشمزه تابستاني + فيلم آموزشي

 پياز يکي از سبزيجاتي است که خواص بسياري براي بدن دارد و شما مي توانيد با آن غذاهاي بسيار متنوعي درست کنيد. پياز شکم پر سوخاري يکي از اين غذاها است که مي تواند يک پيش غذاي خوشمزه باشد.

طرز تهيه سرکه سيب

سرکه يک فراورده است طبيعي که براي مصارف مختلف از آن استفاده مي شود مانند خواراکي و پزشکي و پاک کنندگي در مطالب زير طرز تهيه سرکه سيب به چند روش مختلف آموزش داده خواهد شد.

چند تکنيک مهم آشپزي که هر کدبانويي بايد بداند

ممکن است براي هر خانمي پيش بيايد که غذاهايش شور، تند و ... شود يا با مشکلاتي مانند شفته شدن برنج يا مسائلي مانند آنها روبرو شوند. اما نگران نباشيد، در اين مقال به شما راه هايي را معرفي مي کنيم که به راحتي مي توانيد با اين مشکلات مقابله کنيد.

سوپ ذرت تابستاني، يک شام سبک و کم کالري

سوپ يکي از پيش غذاها يا غذاهاي سبکي است که مي تواند براي يک شام سبک بسيار مناسب باشد. اين سوپ ذرت به صورت سرد سرو مي شود و يک شام سبک و کم کالري تابستاني است.

اخبار خواندنی

ليمو عماني خانگي را با اين دستور ساده درست کنيد

بادمجان سوخاري فيليپيني يک پيش غذاي سريع و خوشمزه

چگونه از سبزيجات خوش طعم و خوشبو در آشپزي استفاده کنيم؟

آش گندم شير، يک آش محلي خوشمزه براي افطار

شامي بلغور، يک غذاي سبک براي افطار ماه رمضان

کباب نگيني، يک غذاي مقوي براي سحري ماه رمضان

کوکو مرغ و لپه، يک کوکو عالي براي افطار ماه رمضان

آش ترشي (آش ميوه) يک افطار مقوي و خوش طعم براي ماه رمضان

طرز تهيه آش دوغ براي افطار ماه رمضان

سوپ مرغ اندونزي، يک سوپ مقوي براي افطار ماه رمضان

دلمه سيب زميني يک ايده عالي براي افطار ماه رمضان

افطار امروز يک املت متفاوت درست کنيد

پيتزاي صبحانه در تابه، يک صبحانه شيک و خوشمزه براي صبح جمعه

پاستل گوشت و پنير، يک غذاي برزيلي خوش طعم

ماکاروني سبوس دار را اينگونه مزه دار کنيد

با اين نکته ها غذاي تان سالم سرخ کنيد!!

پاستا پياز، يک غذاي گياهي خوش طعم

طرز تهيه يک پياز داغ مجلسي و ترد!!

خوراک مرغ و پنير پارمزان، يک خوراک جديد و خوشمزه

5 صبحانه خوشمزه و مقوي براي کودکان بد غذا

پنير سرخ شده با سس چيلي، يک پيش غذاي آسان و شيک

سس هزار جزيره خانگي را با اين دستور متفاوت درست کنيد

ساندويچ ژامبون و پنير، يک صبحانه مجلل خانگي

رب انار خانگي را با اين دستور درست کنيد

5 مهارتي که غذاهاي تان را خوشمزه تر مي کند!!

توپک سيب زميني پنيري يک پيش غذاي خوش طعم نيم ساعته

فسنجان ميگو، يک غذاي خوشمزه براي دوستداران ميگو

سس سير خانگي را با اين دستور بي نقص درست کنيد

مزه دار کردن ماهي به روش جنوبي ها

سبزي پلو ماهي شب عيد را به سبک گيلاني ها درست کنيد

فيش اند چيپس، يک غذاي خوشمزه دريايي با طعمي متفاوت

چند نکته مهم در پخت يک جوجه کباب حرفه اي و خوشمزه

کوکو سيب زميني سوخاري، يک شام شيک و خوشمزه

گوشت کبابي را اينگونه درست کنيد تا سرطان زا نشود!

پاستا سبزيجات، يک پاستاي تمام عيار براي نهار جمعه!

6 نکته مهم آشپزي از جيمز مارتين، سرآشپز معروف جهاني

مرغ بريان با سس انار، يک شام خوشمزه براي شب يلدا

شب يلدا : انار پلو يک شام خوشمزه و آسان براي شب يلدا

کوکو و رولت را چگونه رول کنيم که نشکند؟

چگونه غذاها را با روغن کمتر و سالم تر بپزيم؟

کيک خانگي که درست کرده ام جمع شده است، دليل اين مشکل چيست؟

طرز تهيه کوکو فوري براي ميهمانان سرزده!

چند نکته مهم براي خوشمزه شدن شور و ترشي هاي پاييزي

طرز تهيه پودر سوخاري خانگي

سوپ بروکلي و پنير چدار، يک سوپ تمام عيار پاييزي

راز خوشمزه بودن کتلت هاي مامان پر چيست؟

فيله مرغ سوخاري با پنير گودا، يک پيش غذاي سريع و خوشمزه

سوپ گوجه فرنگي و ريحان، يک سوپ نيم ساعته پاييزي

بادمجان شکم پر؛ غذاي فصل

سالاد اسفناج و انار، يک سالاد پاييزي با طعمي فوق العاده

سوپ کدو حلوايي با شير، يک سوپ خوشمزه پاييزي

نان جادويي شکم پر، يک پيش غذاي فوري و خوشمزه

کوفته سماق، يک کوفته خوش طعم و متفاوت

ترفندهاي آشپزهاي حرفه اي براي خوشمزه شدن غذاهاي شان را اينجا بخوانيد

چند فوت مهم براي پخت خورش قيمه نذري

در پخت غذاي نذري به اين نکات دقت کنيد

ميگو کبابي را با اين دستور سريع و بي نقص درست کنيد

10 راز يک زرشک پلو خوش طعم که سرآشپزها نمي گويند

بازگشت به مدرسه : 7 ساندويچ خوشمزه براي ناهار بچه مدرسه اي هاي بد غذا

خورش قيمه خوش رنگ و خوش طعم را با ترفندهاي زير درست کنيد

سالم ترين روش پخت سبزيجات براي حفظ خواص آن چيست؟

بازگشت به مدرسه : 9 صبحانه سريع و مقوي براي کودکان مدرسه اي

کوکو تره فرنگي يک پيش غذاي خوشمزه و سريع

دلمه آرتيشو، يک دلمه شيک و باکلاس

تخم مرغ شکم پر، يک پيش غذاي خوش طعم و چند دقيقه اي

املت فنجاني، يک صبحانه متفاوت و شگفت انگيز

پيتزا رولي پنيري، يک پيتزاي خوشمزه نيم ساعته!

اسنک گوجه فرنگي، يک پيش غذاي برزيلي خوش طعم

سالاد اندونزيايي بسيار خوشمزه

طرز تهيه ي خمير پيتزا در منزل

يک پيش غذاي پنگوئني براي پذيرايي از ميهمانان شيک!!

همبرگر شکم پر سورپرايزي، يک ساندويچ خوشمزه خانگي

سس پيار کاراملي، يک سس متفاوت براي چيپس سيب زميني

مرغ بريان خانگي را با اين تکنيک مانند مرغ بريان هاي رستوراني درست کنيد

سيب زميني سرخ کرده با سس مخصوص به سبک لاتين

سالاد پياز و گشنيز، يک سالاد خوش طعم براي کساني که رژيم لاغري دارند

سرخ کردن ماهي با روغن زيتون يا روغن سرخ کردني؟ کدام بهتر است؟

لقمه بادمجان و پنير، يک پيش غذاي آسان و باکلاس

يک سالاد ضد سرطان خوشمزه درست کنيد

پيتزا نودل، جديدترين پيتزايي که مي توانيد بدون فر درست کنيد

ساندويج همبرگر مغزدار، يک ساندويچ متفاوت که سورپرايزتان مي کند!!!

يک صبحانه متفاوت و خوشمزه با تخم مرغ و کالباس!!!

با قارچ يک پيش غذاي باکلاس نيم ساعته درست کنيد!!

سوپ مرغ را با اين دستور کاملا متفاوت براي سفره افطارتان درست کنيد!!!

سالاد روس، يک سالاد خوش طعم و کم کالري!!!

سوپ عدس، يک پيشنهاد عالي براي افطار ماه رمضان

خورش کنگر را با يک دستور کاملا متفاوت و خوش طعم درست کنيد!!!

آش گوجه سبز، يک آش مفيد براي اطفار روزه داران

يک املت خوشمزه به شکل آفتابگران درست کنيد!!!

براي افطارتان يک سوپ خوش طعم سريع درست کنيد!!

اين نکته ها سالادهاي تان را خوشمزه تر مي کند!!

اين خورش بهاري خوش طعم يک پيشنهاد عالي براي وعده سحري تان است!!

7 تکنيک که غذاي رستوران ها را خوشمزه مي کند!!!

سالاد سيب زميني کاليفرنيايي، يک پيش غذاي شيک و باکلاس!!!

با خوردن اين پاستا، انگشت هايتان را هم مي خوريد!!!

با اسفناج يک غذاي جديد،خوش طعم و کم کالري درست کنيد!!!

سالادتان را با اين مواد غذايي متفاوت و خوشمزه کنيد!!

يک خورش خوشمزه و ملس براي طرفداران گوجه سبز!!

با تخم مرغ يک غذاي شيک و باکلاس درست کنيد!!!

با برگ مو يک غذاي جديد و متفاوت درست کنيد!!!!

مرغ شکم پر را با اين دستور بي نقص درست کنيد!!

کوفته هويج، يک کوفته آسان و خوش طعم!!

سوپ پياز فرانسوي، يک سوپ عالي بهاري

سس سيب زميني تنوري را با دستور جيمي اليور درست کنيد!!

خمير کرپ را با اين دستور عالي درست کنيد

کيک ماکاروني، يک غذاي متفاوت براي کودکان بدغذا!!

پيتزا تک نفره شيک و باکلاس را اينگونه درست کنيد!!

کباب کوبيده را اين بار با طعمي عالي و متفاوت درست کنيد!!

سس هاي خانگي را با اين دستور، مانند سس هاي آماده درست کنيد!!

يک سالاد بهاري خوش طعم و متفاوت درست کنيد!!

يک پيتزا يک ساعته خاص براي طرفداران پر و پا قرص پيتزا!!

با قارچ يک غذاي جديد و خوش طعم درست کنيد!!

سيب زميني سرکه اي، يک عصرانه عالي براي عصرهاي بهاري!!

رول بادمجان و اسپاگتي، يک غذاي شيک با اسپاگتي هاي مانده!!

ترشي قارچ را با اين دستور درست کنيد!!

سالاد استيک و سيب زميني، يک سالاد جديد و باکلاس!!

اصول آشپزي آسان را ياد بگيريد!!

کتلت عدس، يک شام خوش طعم و عالي

با مرغ و پنير، يک پيش غذاي خوش طعم درست کنيد!!!

پياز حلقه اي سوخاري، يک پيش غذاي شيک و ساده!!

کوکو کالباس، يک غذاي فوري براي روزهاي پر رفت و آمد نوروز!!

غذاهاي کبابي و تنوري را با سه روش زير سالم سازي کنيد!!

نان شکم پر با خمير جادويي، يک پيش غذاي عالي براي ميهمانان مشکل پسند!

يک کباب ترکي خانگي تمام عيار درست کنيد!!

يک شام سه سوته براي شب هاي پرميهماني عيد!!

سبزي پلوي شب عيد را کاملا گياهي درست کنيد!

يک غذاي سه سوته خارجکي براي خانم هاي کارمند پرمشغله!!

پيتزا بادمجان، پيتزايي خوش طعم و متفاوت!!

يک املت خوش طعم زمستاني براي طرفداران سبزيجات!!

سالاد عدس و انار، شامي خوش طعم و سبک براي شب هاي زمستان

ادويه هاي پرکاربرد آشپزي را خودتان درست کنيد!!

يک ساندويچ سريع و فوري براي شام خانم هاي کارمند!!

خوراک ماهيچه مجلسي را با يک دستور حرفه اي درست کنيد!!

يک ساندويچ عالي براي تغذيه بچه هاي مدرسه اي!!

يک شام سريع و خوش طعم مخصوص خانم هاي کارمند!!

يک سالاد متفاوت و خوش طعم با سيب زميني!!

خوشمزه ترين غذاي گيلاني را با اين دستور درست کنيد!!

از بين بردن بوي زهم مرغ با چند ترفند ساده اي که باورتان نمي شود!!

يک روش عالي براي مزه دار کردن ماهي

يک پيتزاي کم کالري براي عاشقان پيتزا که رژيم لاغري دارند!!

سوپ مرغ را به شيوه اي جديد درست کنيد!!

يک کوکو سه سوته خوش طعم براي طرفداران قارچ!!

ترفندهاي درست کردن يک کباب کوبيده اصيل را بدانيد!!

املت لقمه اي، يکي صبحانه مجلل براي جمعه صبح!!

کالباس خانگي را با اين دستور مانند کالباس هاي حاضري درست کنيد!!

يک کوکو سه سوته و خوش طعم مخصوص شام خانم هاي کارمند!!

يک ديزي تمام عيار ايراني براي ناهار جمعه تان درست کنيد!

طرز تهيه دو ترشي خوش طعم و متفاوت با گوجه فرنگي!

مرغ را اينگونه به بهترين روش مزه دار کنيد

آش مخصوص براي شب يلدا