آخرین اخبار

تازه هاي سلامت

BMI چيست؟ + طريقه محاسبه BMI

BMI يا شاخص توده بدني براي محاسبه وزن ايده آل مناسب است. در اين مطلب در مورد BMI و روش هاي محاسبه وزن ايده آل نکاتي بيان مي شود

راشيتيسم يا نرمي استخوان را بيشتر بشناسيد

راشيتيسم يا نرمي استخوان در زمان تولد تشخيص داده مي شود، اما گاهي بزرگسالان هم به اين بيماري مبتلا مي شوند که در ادامه به آن مي پردازيم

فرمول جواني دوباره توسط دانشمندان کشف شد

اين پديده ازنظر علمي نوعي درمان محسوب مي‌شود که طي آن زوال سلول‌ها و اندام که ناشي از پيري هستند، وارونه شده و طي آن سلول‌هاي پير به سلول‌هاي جوان تبديل مي‌شوند.

وقتي سرطان در خانه شماست

سرطان در چند سال اخير بسيار شيوع پيدا کرده که مهم ترين عامل آن سبک زندگي اشتباه است. در ادامه به مهم ترين عوامل بروز سرطان اشاره مي کنيم

کدام سرطان با رايحه خوش سرکوب مي شود؟

سرطان مثانه سرطان رايجي در بين مردان است که کشف جديدي در مورد آن انجام شده است. سلول هاي سرطاني حس بويايي دارند که در ادامه به آن اشاره مي شود

حقايقي در مورد صدا يتان که نمي دانستيد

صدا يکي از تاثيرگذارترين ويژگي هاي هر انساني است که گاهي نيز دچار تغيير مي شود. در اين مطلب نکات جالبي در مورد صدا به صورت پرسش و پاسخ بيان مي شوند

پارابن چيست و چرا نبايد استفاده شود؟

پارابن ها نوعي از مواد نگهدارنده هستند که نخستين بار در دهه 1950 معرفي شدند. آنها براي افزايش ماندگاري در بسياري از محصولات سلامت و زيبايي مورد استفاده قرار مي گيرند زيرا از رشد کپک و باکتري ها در آنها پيشگيري مي کنند

عصباني خوابيدن خطرناک است چرا؟

به آرامش رسيدن قبل از خواب اهميت زيادي دارد، به طوريکه عصباني خوابيدن به هيچ عنوان توصيه نمي شود. در ادامه علت اين مسئله بيان مي شود.

ظروف مسي واقعا براي سلامت مفيد هستند؟

بسيار گفته مي شود که ظروف مسي براي سلامت بدن موثر هستند، آيا اين ادعا واقعيت دارد؟ در ادامه به بررسي اين مسئله پرداخته مي شود.

بيماري ها و خطرات موجود در آرايشگاه ها

آرايشگاه ها داراي وسيله هاي مخلتفي است که با برخي از آنها تا حدي آشنا هستيد. در اين مطلب به چند مورد از بيماري هايي که ممکن است در آرايشگاه ها به آنها مبتلا شويد اشاره مي کنيم. بهتر است آنها را جدي بگيريد.

زندگي سالم در سنين بالا با دانستن چند راز مهم

بعد از 50 سالگي افراد نياز به مراقبت هاي بيشتري دارند که تا بتوانند زندگي سالمتري داشته باشند. در اين مطلب به چند نکته مهم در رابطه با سالم زندگي کردن در سنين بالا بيان مي شود.

کنه ها کدام گروه خوني را دوست دارند و از کدام گروه خوني بيزارند؟

کنه ها حشراتي هستند که از طريق خون انسان تغذيه مي کنند. اين موجودات ريز تمايل بيشتري به نشستن روي برخي افراد دارند. در اين مطلب علت حساسيت بيشتر برخي افراد به کنه ها مشخص مي شود.

رنگ کبودي پوست نشان دهنده چيست

کبودي معمولاً چند ساعت پس از آسيب رسيدن به بافت‌هايي که دقيقاً زير پوست قرار دارند ظاهر مي‌شود، خواه اين کبودي ناشي از ضربه خوردن زانو توسط لبه يک ميز و خواه به علت زمين خوردن يا افتادن بر روي پله‌ها باشد.

درمان زنبور گزيدگي چطور انجام مي شود؟

زنبور گزيدگي گاهي منجر به بروز مشکلات جدي مي شود که نياز به اقدامات اورژانسي خواهد بود. در ادامه به برخي از اين اقدامات درماني اشاره مي شود.

افزايش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن سريع تر با اين ترفند ها

غذايي که مي خوريد سوخت مورد نياز بدن را تامين مي کند. زماني که بيشتر از غذاهاي فرآوري شده که سرشار از قندهاي التهاب آفرين، کربوهيدارت هاي کم ارزش و چربي هاي پالايش شده هستند، استفاده مي کنيد، احتمال کند کردن آهنگ فعاليت ميتوکندري ها را افزايش مي دهيد.

ديابت در تابستان چه مشکلاتي به بار مي آورد

ديابت يک بيماري نسبتا شايع است که مشکلات مربوط به آن در تابستان به دليل افزايش دما تشديد مي شود. در ادامه به مهم ترين مشکلات مربوط به ديابت در تابستان اشاره مي کنيم.

درمان کم خوني و کمبود آهن در طب سنتي

کم خوني و کمبود آهن در بين افراد در سنين مختلف رايج است که در اين مطلب به راهکارهاي طب سنتي در اين باره مي پردازيم.

يوگاي صورت چه مزيت هايي براي صورت دارد؟

يوگا يکي از ورزش هايي است که به بهبود سلامت جسم و روح کمک مي کند. در اين مطلب چند حرکت يوگا براي صورت معرفي مي شود که به رفع چين و چروک کمک مي کنند.

درمان زخم معده با نسخه اي ساده در طب سنتي

زخم معده در دنياي امروز بسيار رايج است که يک نسخه ساده براي درمان آن در طب سنتي ارائه مي شود. در اين مطلب بيشتر با آن آشنا مي شويد.

استرس باعث نابينايي مي شود!

استرس پيامدهاي زيادي دارد و بر روي بخش هاي مختلف بدن تاثير مي گذارد. به تازگي دانشمندان دريافته اند که يکي از پيامدهاي استرس تاثير آن بر بينايي است.

جلوگيري از خارش نيش پشه

نيش پشه در تابستان بسياري از ما را آزار مي دهد. در اين مطلب به چند روش ساده و خانگي براي جلوگيري و درمان خارش نيش پشه اشاره مي کنيم.

پيسي يا برص چيست؟ آيا درمان مي شود؟

بيماري پيسي يا برص يک بيماري خود ايمني است که محققان اخيرا به يک روش درماني جديد براي اين بيماري اميدوار شده اند. در اين مطلب به بررسي بيشتر اين دارو مي پردازيم.

پوست و مو با کلر استخر چقدر آسيب مي بيند؟

استفاد از کلر بيش از حد در آب استخر مي تواند باعث تحريک پوستي شود ولي اگر استفاده از آن به اندازه استاندارد باشد معمولا نگران کننده نيست.

چربي سوزي و قوانين اصلي آن

وقتي غذايي که مي خوريد به عنوان انرژي مصرف نمي شود و يا براي بازسازي بدن مورد استفاده قرار نمي گيرد، به صورت چربي ذخيره مي شود.

دستمال آشپزخانه باعث مسموميت غذايي مي شود

دستمال و حوله آشپزخانه، ابر شست‌وشو و حتي دستکش فر را بايد به طور مرتب شست يا تعويض کرد. همچنين پيش از استفاده مجدد از آنها بايد اجازه دهيم تا کاملا خشک شوند.

مصرف داروي لاغري چه خطراتي دارد

مصرف داروهاي لاغري براي کاهش وزن عوارض سلامتي براي بدن دارد ضمن اين که نتيجه بخشي آن ها به هيچ عنوان تضميني نيست.

جام جهاني 2018 و توصيه هاي پزشکي براي تماشاي مسابقات

تماشاي مسابقات جام جهاني براي طرفداران فوتبال استرس زيادي را به دنبال دارد. در اين مطلب توصيه هاي پزشکي براي فوتبال دوستان ارائه مي شود تا به اين ترتيب بتوانند از بروز مشکل پيشگيري کنند.

عينک آفتابي تقلبي چه آسيب هايي به چشم مي زند؟

عينک آفتابي يکي از وسيله هايي است که با آمدن تابستان همه بايد داشته باشند. اما در خريد عينک آفتابي رعايت برخي نکات ضروريست که در ادامه به آن مي پردازيم.

کوچک کردن بيني بدون عمل زيبايي چطور ممکن است؟

کوچک کردن بيني يکي از مواردي است که بسياري از افراد و به ويژه جوانان به دنبال آن هستند و از جراحي براي کوچک کردن بيني استفاده مي کنند. در اين مطلب روش هايي براي کوچک کردن بيني معرفي مي شوند.

داروهايي که مصرف آنها در هنگام ورزش کردن خطرناک است

ورزش کردن اهميت زيادي دارد اما در هنگام ورزش نکاتي را بايد مد نظر داشته باشيد که يکي از مهم ترين آنها داروهايي است که مصرف مي کنيد. مصرف برخي داروها با ورزش کردن تداخل ايجاد مي کند.

علت بدن درد چيست؟

بدن درد مشکلي است که علل مختلفي دارد. گاهي علت بدن درد خيلي جدي است و نياز به درمان دارد، گاهي نيز بدن درد علت خاصي ندارد و با استراحت برطرف مي شود. در ادامه به مهم ترين علل بدن درد اشاره مي شود.

مزيت هاي خوابيدن در اتاق خواب خنک

خوابيدن در اتاق خواب خنک به بهتر خوابيدن کمک مي کند. علاوه بر اين مزيت هاي ديگري هم دارد که به آنها اشاره مي کنيم.

خواب رفتن دست و پا چه علتي دارد؟

خواب رفتن دست و پا مشکلي است که براي همه ما اتفاق افتاده است که به هيچ عنوان خطرناک نيست، اما گاهي مي تواند نشانه يک بيماري باشد.

گند خوني يا گنديدن خون چيست؟

گند خوني نوعي واکنش شديد از طرف بدن به يک عفونت باکتريايي است که در اين مطلب به طور کامل به آن پرداخته مي شود.

درمان آرتريت روماتوئيد با جوش شيرين

درمان آرتريت روماتوئيد مسئله مهمي است که تحقيقات جديد نشان داده اند جوش شيرين داراي خاصيت درمان کنندگي براي آرتريت روماتوئيد مي باشد.

فوايد صاف نشستن که فکرش را هم نمي کنيد

صاف نشستن روي صندلي علاوه بر اينکه به بهبود وضعيت جسماني و ظاهري کمک مي کند، فوايد زياد ديگري هم دارد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

به تعويق انداختن پيري با 5 راه موثر

هيچ قرص جادويي اي براي به تعويق انداختن پيري وجود ندارد اما تغييرات شيوه زندگي از هم اکنون مي تواند باعث شود که در آينده احساس جواني بيشتري داشته باشيد.

کاهش وزن با آب درماني

تلاش هاي شما براي کاهش وزن ممکن است نتيجه دلخواه را به همراه نداشته و احساس نااميدي در شما شکل بگيرد. اگر به دنبال گزينه هاي جديد يا روشي ساده‌تر براي کاهش وزن هستيد، آب درماني يکي از گزينه هايي است که مي توانيد مد نظر قرار دهيد.

علت افزايش يا کاهش پلاکت ها در خون چيست؟

افزايش يا کاهش پلاکت ها دلايل مختلفي دارد و هميشه هم مسئله خطرناکي نيست. مهم ترين علت افزايش يا کاهش پلاکت هاي خون را بدانيد.

برتري فرش دستباف به ديگر کفپوش ها

براي سلامت بيشتر فرش ماشيني را جايگزين کفپوش و سراميک کنيد، از نظر طب سنتي کفپوش ها و سراميک و فرش ماشيني براي سلامت زياد خوب نيستند که در ادامه به آن مي پردازيم.

عسل و شير داغ، يک نوشيدني خطرناک براي کبد

عسل و شير داغ يک نوشيدني رايج براي همه مردم به ويژه در هنگام صبحانه است، اما اين نوشيدني خطراتي براي بدن و به ويژه کبد دارد که در ادامه به آن مي پردازيم.

چرا نوک انگشت هاي من هميشه سرد است؟

سرد بودن نوک انگشت ها براي هر کسي ممکن است رخ دهد، اما گاهي برخي به طور مداوم دچار سردي نوک انگشت ها هستند که اين امر نشان دهنده وجود يک مشکل است.

آبرساني به بدن در تابستان با اين روش ها

آبرساني به بدن در تابستان به خاطر گرم شدن هوا از اهميت بالايي برخوردار است. در اين مطلب به چند روش براي آبرساني بهتر به بدن اشاره مي شود.

علت غش کردن چيست؟

غش کردن گاهي علت خيلي جدي ندارد، اما گاهي بهتر است جدي گرفته شود و مي تواند نشانه يک مشکل مهم باشد. در اين مطلب به علت غش کردن اشاره مي کنيم.

مصرف دارو در ماه رمضان چگونه است؟

مصرف دارو در ماه رمضان با توجه به تغييرات ايجاد شده در الگو و زمان غذا خوردن اهميت بيشتري پيدا مي کند که در اين مطلب به آن مي پردازيم.

قلب شکسته باعث مرگ مي شود؟؟

سندروم قلب شکسته عارضه اي است که بر اثر شوک شديد بروز مي کند و حتي ممکن است باعث مرگ شود. در ادامه به بررسي دقيق تر اين مشکل مي پردازيم.

خواب راحت با درمان هاي طبيعي

براي بهتر شدن عادات خواب و داشتن خوابي آرام و راحت بايد يکسري تغييرات در سبک زندگي و عادات غذايي خود بدهيد.

چاقي بر اثر کم آبي بدن !!

کم آبي بدن يک مشکل جدي است که پيامدهاي زيادي نيز در پي دارد. يکي از اين پيامدها چاقي است که در ادامه به ارتباط بين چاقي و کم آبي مي پردازيم.

قد بلندها بيشتر مريض مي شوند يا قد کوتاه ها

قد بلندها و قد کوتاه ها تفاوت هايي با يکديگر دارند که اين تفاوت تنها ظاهري نيست. اين افراد از لحاظ جسمي هم تفاوت هايي دارند که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

عينک آفتابي بزنيد تا سرطان پلک نگيريد

عينک آفتابي در تابستان و بهار بسيار مهم است و از چشم ها محافظت مي کند. در اين مطلب به اهميت استفاده از عينک آفتابي و استانداردهاي عينک آفتابي اشاره مي کنيم.

ژن هاي چاقي را با 5 قدم ساده براي هميشه خاموش کنيد

بهترين روش براي از بين بردن چاقي براي هميشه ايجاد تغييرات اساسي در سبک زندگي است. با 5 تغيير ساده در سبک زندگي خود مي توانيد چاقي را براي هميشه فراموش کنيد.

علت آب نشدن چربي هاي شکمتان چيست ؟

آب کردن چربي هاي شکم کار سختي است و نياز به تلاش زياد و تغييرات عمده در سبک زندگي دارد. اگر شکمي صاف و تخت مي خواهيد با ما همراه شويد.

علائم گرمازدگي و مراحل گرمازدگي

گرمازدگي مشکلي است که در فصل گرما زياد با آن روبه رو هستيم. شناخت علائم گرمازدگي به درمان سريعتر ان کمک مي کند.

تقويت کبد با اين چند غذاي ساده و ارزان

تقويت کبد با تغذيه سالم يکي از راه هايي است که به حفظ سلامت عمومي بدن کمک مي کند. در ادامه به مواد غذايي تقويت کننده کبد اشاره مي کنيم.

انواع چاقي و عوارض چاقي

چاقي پيامدهاي زيادي دارد، به علاوه به دلايل مختلفي افراد دچار چاقي مي شوند که در ادامه به انواع چاقي و پيامدهاي آنها اشاره مي کنيم.

عوارض مصرف ماري جوانا ترسناک ترين ماده مخدر

ماري جوانا که نام ديگر آن علف است يک ماده مخدر است که اخيرا زياد مورد استفاده قرار مي گيرد و داراي تاثيرات روانگردان و عوارض زيادي است که در ادامه به آنها مي پردازيم.

چرا کودک من از بازي کردن خسته نمي شود؟

چرا کودک من از بازي کردن خسته نمي شود؟ اين سوالي است که بسياري از والدين بارها و بارها مي پرسند. دانشمندان تحقيقاتي در اين زمينه انجام داده اند.

اخبار خواندنی

پارگي تاندون شانه و بررسي علت آن

آيا خلط خوني نگران کننده است؟

افرادي که محکم دست مي دهند مغز سالم تري دارند !!

چاقي و علت هاي عجيب آن که تاکنون نمي دانستيد

موميايي کردن انسان چطور انجام مي شود؟ به بهانه يافت شدن موميايي

باکتري موجود در حوله ها را بشناسيد

نوشيدن آب سرد در روزهاي گرم و خطرات آن

وقتي چشم ها از سلامت قلب شما حرف مي زنند

سکته چشمي چيست و چه علائمي دارد؟

مزاج شناسي، مزاج سرد و تر چيست و اين افراد چه ويژگي هايي دارند؟

آيا ضد عرق باعث سرطان سينه مي شود؟ و بيان نکات مهمي ديگر

روز زمين پاک 2 ارديبهشت، زمين را در آغوش بگيريم

درمان لاغري افراطي با اين توصيه ها

بهترين سن سوراخ کردن گوش دختران چه سني است؟

چرا در خواب حرف مي زنيم؟ مجردها بيشتر در خواب حرف مي زنند يا متاهل ها؟

براي چربي سوزي اصولي چه کار کنيم؟

پاکسازي بدن با آبميوه فراوان و خطرات آن

عصباني ها مراقب باشيد آلزايمر بيشتر در کمين شماست

آيا جراحي زيبايي باعث سرطان مي شود؟

اندازه گيري قند خون بدون نياز به سوزن امکان پذير شد

فوايد امگا 3 براي بدن + خطرات مصرف مکمل هاي امگا 3

اين باورهاي اشتباه شما پزشکان را کلافه کرده

نگهداري از حوله و مسواک در داخل دستشويي و حمام ممنوع

آيا حمام آب گرم به اندازه پياده روي کالري مي سوزاند؟

سندروم استکهلم چيست؟

افزايش سطح انرژي بدن در آغاز روز با رنگ نارنجي و چند اقدام ساده

رفع خلط با پختن انار و روغن زيتون

علت خشکي کف پا يکي از اين بيماري هاست

سبزه عيد اکسير جواني است، سبزه عيد را بخوريد

آزمايش ويتامين D براي چه کساني ضروري است؟

باهوش هستيد اگر اين ويژگي ها را داريد

عوامل عجيبي که باعث حساسيت مي شوند

پاکسازي روده و کاهش وزن با نوشيدني سيب و زنجبيل و ليمو

افزايش وزن بر اثر اين عوامل عجيب

اين دانستني ها شايد روزي جان شما و ديگران را نجات دهند

آيا ويتامين ها را به اندازه کافي دريافت مي کنيد؟ + علائم کمبود ويتامين ها

پيشگيري از کمر درد در مسافرت نوروزي با چند راهکار ساده

براي تسکين درد دست عزيزتان را بگيريد

پاکسازي کبد در 6 مرحله آسان و هر آنچه بايد در مورد کبدتان بدانيد

تعطيلاتي سالم با اين 12 نکته

عوارض کم خوابي به مناسبت روز جهاني خواب در 16 مارس 2018

آيا احساسات را به فرزندانمان ياد مي دهيم يا ارث مي دهيم؟

زخم بستر چيست و چطور زخم بستر را درمان کنيم؟

لباس نو را قبل از پوشيدن حتما بشوييد

با ايستادن کالري بسوزانيد

شخصيت شما چه تاثيري بر سلامت شما دارد؟

در فصل بهار غذاهاي گرم مزاج بخوريم يا سرد مزاج + مزاج آجيل ها

براي سوختگي چي خوبه؟ بهترين خوراکي ها براي درمان سوختگي

رابطه جنسي تان را با اين حقه ساده بهتر کنيد

آواز خواندن و تاثيرات فوق العاده آن بر سلامت

جوراب پوشيدن در هنگام خواب چه فوايدي براي سلامت دارد؟

نوزادان شبيه به پدر سالم تر هستند يا شبيه به مادر؟

حساسيت فصلي باعث درد مفاصل و کمر درد مي شود؟

بالا بردن متابوليسم بدن با چند روش ساده

وقتي دستشويي خود را نگه مي داريد چه اتفاقي در بدن مي افتد؟

بيماري آلزايمر با ذرات آلاينده + پيشگيري از آلزايمر با اين غذاها

ماهي قرمز سفره هفت سين و خطرات آن ! لطفا ماهي قرمز نخريد

مصرف مکمل هاي غذايي براي چه افرادي لازم است

مدت استفاده از دستکش در خانه تکاني چند دقيقه است؟

دليل مرگ زودهنگام مردان ايراني را بشناسيد

خانه تکاني و تاثيرات آن بر سلامت

درمان يبوست و بيان چند روش نادرست براي درمان يبوست

حقايقي جالب و باورنکردني در مورد بدن انسان

براي پاکسازي ريه در خانه تکاني چي بخوريم؟

بهترين زمان حجامت در سال

آزمايش خون حقايقي را برملا مي کند که فکرش را هم نمي کنيد

ويتامين B و تاثيرات فوق العاده آن بر سلامت

حس بويايي مردان قوي تر است يا زنان

از مادر چه چيزهايي به ارث مي بريم؟

نشستن طولاني مدت و خطرات باورنکردني آن

دمنوش هاي لاغري و خطرات مصرف آنها براي سلامت

ورزش و تغذيه ضروري بعد از 40 سالگي

40 ساله ها براي سالم ماندن حتما اين کارها را بکنيد

بي خوابي در شب و پيامدهاي آن و اقدامات لازم براي بهبود حالتان

دوش گرفتن در شب چه فوايدي براي بدن و پوست دارد؟

سوزاندن کالري بيشتر با خواب کافي

خطرات سفيد کننده هاي شيميايي در خانه تکاني ها مراقب باشيد

توالت فرنگي يا توالت ايراني ، کدام بهتر است؟

راز طول عمر برخي افراد در اين عادت ساده روزانه است

دست ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

زخم را چطور ببنديم و خونريزي را بند آوريم؟

نکات مهم سلامتي از کمبود ويتامين D گرفته تا هورمون هاي غير مجاز

رژيم غذايي مديترانه اي و موفقيت بارداري به روش آي وي اف

کاهش وزن سريع با اين توصيه هاي سالم

خواص اسپند در لاغري + فوايد خوردن اسپند

علت خارش زير بغل و راهکارهايي براي رفع آن

فيلم عصر يخبندان و اختلال شخصيت ضد اجتماعي و چند فيلم ايراني ديگر

غذاهاي رايجي که به DNA آسيب مي رسانند

بهترين آدامس کدام آدامس است؟

وقتي عاشق مي شويد چه اتفاقي در مغز و بدن شما مي افتد؟

درمان بيماري سل با پياز ايراني

درمان آسيب کبد ديابتي ها با ميوه نسترن

علت مرگ عمو موسي چاقي او بود؟

3 مکمل که بايد بخوريد ، 3 مکمل که خريد آنها پول هدر دادن است

برف بخوريم يا نخوريم ؟

غذاهايي که در هواي سرد شما را گرم مي کنند

روز برفي چه تاثيري بر سلامت دارد؟ + ميزان کالري سوزي در برف بازي

چگونه پف صورت را از بين ببريم؟ علت پف صورت چيست؟

چاقي بي دليل بر اثر يکي از اين بيماري ها يا مشکلات

شير استرليزه را نبايد بخوريم؟ تفاوت شير پاستوريزه و استرليزه چيست؟

اگر جلوي عطسه خود را بگيريد به اين مشکلات خطرناک دچار مي شويد

زناني که همسران ورزشکار دارند کمتر افسرده مي شوند

دليل خون دماغ شدن چيست؟

درمان ميگرن با بوتاکس امکان پذير است؟

دخترها باهوش ترند يا پسرها

چاقي باعث بروز اين سرطان ها مي شود، مراقب باشيد

ويتامين D لازم را مي توان از خورشيد دريافت کرد؟

چاق شدن در فصل زمستان به چه دليل است؟

آيا باکتري هاي داخل ماشين ظرفشويي ما را بيمار مي کنند؟

تاثير سنگ پا بر سردرد و بيماري هاي مغزي

بهترين نوشيدني صبحگاهي که بايد ناشتا بخوريد

اندازه گيري وزن تان در اين زمان ها مناسب نيست

15 نکته مهم در مورد سلامتي از چپ دست ها گرفته تا ديابتي ها

ارتباط از بين رفتن حس بويايي و زوال عقل چيست؟

رفع سکسکه با چند روش خانگي

راهکارهاي افزايش قد بعد از 18 سالگي

درمان برفک دهان با استفاده از سرکه سيب

علت کبودي بدن بدون ضربه چيست؟

چطور خون سالم داشته باشيم؟

نوع راه رفتن چه واقعيت هايي در مورد سلامت جسمي آشکار مي کند؟

عوارض خوراکي هاي ترش مزه: پيري زودرس و کم خوني!!!

واکنش بدنتان نسبت به نيش پشه ها چگونه است و چه معنايي دارد؟

تاثير باور نکردني حل جدول بر سلامت

تاثير باور نکردني حل جدول بر روي سلامت

عادت هاي بد شبانه که باعث چاقي مي شوند

عواقب خطرناک جلوگيري از عطسه چيست؟

نصف کردن قرص ها قبل از مصرف چه عوارضي دارد؟

غذاي مانده را گرم در يخچال بگذاريم يا سرد؟

ورم مفاصل نشانه چه بيماري هايي است؟

زبان باردار چيست و چگونه درمان مي شود؟

بزرگترين شايعات در مورد ميکروب ها

همزمان با مصرف دارو اين مواد غذايي را نخوريد، خطرساز خواهند شد

کچلي و موي سفيد در جواني هشدارهايي براي بيماري قلبي!!

درمان آلزايمر با استفاده از سرکه بلوبري!!!

15 دقيقه پياده روي بعد از شام اين تاثيرات را در زندگي من گذاشت!

شکل و رنگ چشم ها چه چيزي در مورد سلامت شما مي گويند؟

آيا درمان سرطان پوست با داروي آرتروز امکان پذير است؟

آيا پرتو ليزر سرطان زا ست؟

عصاره گياه جينکو بيلوبا دارويي براي درمان سکته مغزي

چطور در شرايط بحران مانند زلزله استرس خود را کاهش دهيم؟

عوامل موثر بر قرمز شدن گوش چيست؟

خواب رفتن دست و پا ممکن است به دليل يکي از اين بيماري ها باشد

خانم هايي که در سه ماهه اول بارداري هستند مراقب آلودگي هوا باشند

کاهش انرژي شما شايد به خاطر يکي از اين بيماري ها باشد

مصرف مسکن مخرب کبد است، مراقب باشيد

شب ها خواب مي بينيد؟ پاسخ شما حقايق زيادي را برملا مي سازد

گرسنگي باعث بداخلاقي مي شود، آيا مي دانيد چرا؟

آلودگي هوا ، افزايش هموگلوبين خون و پيامدهاي آن

راز طول عمر مردم اين روستاي ايتاليايي چيست؟

پايين آوردن کلسترول با خوردن بادام و شکلات تلخ