آخرین اخبار

تازه هاي سلامت

مزاج شناسي، مزاج سرد و تر چيست و اين افراد چه ويژگي هايي دارند؟

مزاج يکي از مسائلي است که مورد سوال بسياري از افراد است. برخي تفاوت هاي افراد به مزاج آنها مربوط مي شود که در ادامه به معرفي انواع مزاج ها و ويژگي هاي هر دسته از افراد مي پردازيم.

آيا ضد عرق باعث سرطان سينه مي شود؟ و بيان نکات مهمي ديگر

تصور عامه مردم اين است که استفاده از ضد عرق باعث بروز سرطان سينه مي شود، آيا ارتباطي بين اين دو وجود دارد؟ در اين مطلب به اين سوال پاسخ داده مي شود به علاوه چند نکته مهم ديگر درباره سلامت بيان مي شود.

روز زمين پاک 2 ارديبهشت، زمين را در آغوش بگيريم

روز زمين پاک در روز 22 آوريل مصادف با 2 ارديبهشت روزي است که به بررسي مهم ترين مشکلات محيط زيست جهاني پرداخته مي شود. در اين مطلب به بررسي گازهاي گلخانه اي و تاثير آنها بر دماي زمين مي پردازيم.

درمان لاغري افراطي با اين توصيه ها

کمبود شديد وزن هم مانند اضافه وزن براي سلامت شما مضر بوده و شايد يک بيماي محسوب شود. بهتر است به فکر رسيدن به وزن ايده آل باشيد و توصيه هاي زير را انجام دهيد.

بهترين سن سوراخ کردن گوش دختران چه سني است؟

برخي خانواده بلافاصله بعد از تولد نوزاد ددختر اقدام به سوراخ کردن گوش وي مي کنند، آيا اين کار درست است؟ بهترين سن سوراخ کردن گوش دختران چه سني است؟

پاکسازي بدن با آبميوه فراوان و خطرات آن

پاکسازي بدن به روش هاي مختلفي انجام مي شود که يکي از اين روش هاي اشتباه نوشيدن آبميوه فراوان است. اين روش با خطرات زيادي همراه است که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

عصباني ها مراقب باشيد آلزايمر بيشتر در کمين شماست

عصباني شدن بر روي تمام بخش هاي بدن و به ويژه مغز تاثير مي گذارد. بررسي ها نشان داده اند افرادي که بيشتر عصباني مي شوند بيش از ديگران در معرض ابتلا به آلزايمر خواهند بود.

اندازه گيري قند خون بدون نياز به سوزن امکان پذير شد

اندازه گيري قند خون يکي از کارهايي است که مبتلايان به ديابت روزانه انجام مي دهند. يکي از مشکلات اين کار استفاده از سوزن براي گرفتن نمونه خون است. در روش جديد ايجاد شده ديگر نيازي به استفاده از سوزن نيست.

سندروم استکهلم چيست؟

سندروم استکهلم Stockholm syndrome يکي از اختلالات روحي نادر است که در نتيجه آن فرد با کسي که او را مورد آزار قرار مي دهد رابطه عازفي برقرار مي کند.

رفع خلط با پختن انار و روغن زيتون

رفع خلط با انار و روغن زيتون يکي از روش هاي توصيه شده در طب سنتي است که در اين مطلب به چگونگي مصرف اين دو با يکديگر مي پردازيم.

علت خشکي کف پا يکي از اين بيماري هاست

خشکي کف پا در برخي افراد بيشتر از ديگران مشاهده مي شود و گاهي آزار دهنده است. در اين مطلب به مهم ترين علل خشکي کف پا اشاره مي کنيم.

سبزه عيد اکسير جواني است، سبزه عيد را بخوريد

سبزه عيد علاوه بر اينکه براي زيبا شدن سفره هفت سين استفاده مي شود، خواص زيادي براي سلامت دارد. اما چطور مي توان سبزه عيد را آماده کرد و خورد؟

باهوش هستيد اگر اين ويژگي ها را داريد

افراد باهوش داراي ويژگي هاي خاصي هستند که با شناخت برخي از اين ويژگي ها مي توانيد افراد باهوش اطراف خود را راحت تر شناسايي کنيد.

عوامل عجيبي که باعث حساسيت مي شوند

حساسيت يکي از مشکلاتي است که بسياري از ما دچار آن مي شويم، اما گاهي برخي عوامل عجيب باعث بروز حساسيت مي شوند که فکرش را هم نمي کنيد. در ادامه به اين عوامل عجيب اشاره مي کنيم.

افزايش وزن بر اثر اين عوامل عجيب

افزايش وزن يکي از مشکلاتي است که بسياري از ما با آن درگير هستيم، اما هميشه پرخوري يا عدم تحرک باعث افزايش وزن نمي شود. ارتباط بين افزايش وزن و برخي عوامل عجيب را معرفي مي کنيم.

آيا ويتامين ها را به اندازه کافي دريافت مي کنيد؟ + علائم کمبود ويتامين ها

ويتامين ها براي انجام عملکردهاي مختلف بدن ضروري هستند و کمبود هر يک از ويتامين ها با نشانه هاي خاصي در ارتباط است که در ادامه به برخي از مهم ترين آنها اشاره مي کنيم.

براي تسکين درد دست عزيزتان را بگيريد

براي تسکين درد توصيه مي کنيم دست عزيزتان را بگيريد. يافته هاي دانشمندان نشان داده اند گرفتن دست عزيزان در تسکين درد موثر است.

تعطيلاتي سالم با اين 12 نکته

برنامه مسافرت براي تعطيلات ايام نوروز حسابي گرم است ولي براي اين که سفري سلامت و بدون مشکل داشته باشيم رعايت برخي نکات الزامي است.

لباس نو را قبل از پوشيدن حتما بشوييد

لباس نو را که مي خريم فکر مي کنيم کاملا تميز است و هيچ تمايلي به شستن آن نداريم، اما اين تصور کاملا اشتباه است!!

با ايستادن کالري بسوزانيد

همه مي دانيم که نشستن طولاني مدت و عدم تحرک براي سلامت خطرناک است. يافته هاي جديد نشان داده اند که ايستادن به کالري سوزي کمک مي کند.

رابطه جنسي تان را با اين حقه ساده بهتر کنيد

رابطه جنسي بخش مهمي در زندگي مشترک است که روش هاي زيادي براي بهتر کردن آن وجود دارد. در اين مطلب به يکي از اين روش هاي ساده اشاره مي شود.

آواز خواندن و تاثيرات فوق العاده آن بر سلامت

علاوه بر اينکه گوش دادن به موسيقي و آواز خواندن ديگران مزيت هاي زيادي براي شما دارد، اينکه خودتان آواز بخوانيد مزاياي به مراتب بيشتري دارد که شايد تاکنون نشنيده باشيد.

حساسيت فصلي باعث درد مفاصل و کمر درد مي شود؟

حساسيت فصلي با پايان فصل زمستان و شروع فصل بهار بسيار شايع مي شود. حساسيت فصلي علاوه بر عطسه و سرفه با علائم ديگري نيز همراه است که به آنها اشاره مي کنيم.

بالا بردن متابوليسم بدن با چند روش ساده

افزايش متابوليسم با کاهش وزن و سلامت کلي بدن ارتباط مستقيمي دارد. با چند تغيير ساده در زندگي مي توانيد سوخت و ساز بدنتان را افزايش دهيد.

مدت استفاده از دستکش در خانه تکاني چند دقيقه است؟

خانه تکاني در ايام آخر سال يک کار رايج در بين خانم هاست، اما اگر نکاتي در اين زمينه رعايت نشوند، ممکن است سلامت تان به خطر بيفتد. توصيه مي کنيم مطلب زير را حتما مطالعه نماييد.

دليل مرگ زودهنگام مردان ايراني را بشناسيد

سبک زندگي نامطلوب، رفتارهاي پرخطر ترافيکي و رفتارهاي پرخطر جنسي و درنتيجه برخي بيماري ها مانند سکته قلبي، ايدز، اعتياد، حوادث تراقيکي ، حوادث شغلي، سرطانهاي خاص، خشونت و قتل با شيوع و اهميت بيشتري در مردان مشاهده مي شود.

خانه تکاني و تاثيرات آن بر سلامت

خانه تکاني يکي از سنت هاي ايرانيان است که در آستانه سال نو به آن مي پردازيم. اما خانه تکاني علاوه بر اينکه باعث تميز شدن خانه مي شود، مزيت هاي زيادي هم براي سلامت جسمي و روحي مان دارد.

حقايقي جالب و باورنکردني در مورد بدن انسان

بدن انسان داراي سيستم پيچيده اي است که بعضي بخش هاي آن ناشناخته مانده است. در اين مقاله حقايقي شگفت انگيز در مورد بدن انسان بيان مي کنيم که شايد تاکنون نشنيده باشيد.

براي پاکسازي ريه در خانه تکاني چي بخوريم؟

پاکسازي ريه در زمان انجام خانه تکاني و گردگيري خانه اهميت زيادي دارد. در اين مقاله خوراکي هايي معرفي مي شوند که به پاکسازي ريه کمک مي کنند.

بهترين زمان حجامت در سال

حجامت يکي از روش هاي پاکسازي بدن در طب سنتي است که اگر در زمان خاص خود انجام شود، نتيجه بهتري خواهد داشت. در اين مقاله به بهترين زمان انجام حجامت اشاره مي کنيم.

حس بويايي مردان قوي تر است يا زنان

تفاوت هاي فيزيکي موجود در بين مردان و زنان باعث ايجاد تفاوت هاي ديگري از جمله تفاوت در حس بويايي يا ميزان تحمل سرما در آنها شده است که در اين مقاله به بيان اين مطلب مي پردازيم.

از مادر چه چيزهايي به ارث مي بريم؟

موضوع وراثت موضوعي است که مورد سوال بسياري از ماست. چه چيزهايي از مادر و چه چيزهايي از پدر به ارث مي بريم؟ در اين مقاله به تمام مواردي که از مادر به ارث مي بريم بيان مي شوند.

نشستن طولاني مدت و خطرات باورنکردني آن

نشستن طولاني مدت عادت بسياري از افراد است و در بسياري از مشاغل نيز رخ مي دهد، اما نشستن طولاني مدت داراي خطرات زياد و جبران ناپذيري است که قابل تصور هم نيست. در اين مقاله به خطرات آن اشاره مي کنيم.

دمنوش هاي لاغري و خطرات مصرف آنها براي سلامت

دمنوش هاي لاغري و روش هايي که به عنوان روش معجزه‌ آساي لاغر شدن فوري تبليغ مي‌شود، بيشتر از اينکه به سلامت فرد کمک کند، زمينه بروز خطرناکترين نارسايي‌ها در ناحيه کبد، کليه، دستگاه گوارش و ...را فراهم کرده و آينده فرد را با مشکلات جدي و اساسي همراه مي‌کند.

ورزش و تغذيه ضروري بعد از 40 سالگي

با افزايش سن تغييراتي در بدن به وجود مي آيد کع از طريق تغذيه و ورزش مي توان جلو روند پيري و انحطاط عضلات را گرفت. در اين مقاله به تغذيه و ورزش مناسب براي افراد 40 سال به بالا مي پردازيم.

40 ساله ها براي سالم ماندن حتما اين کارها را بکنيد

با افزايش سن تغييراتي در بدن به وجود مي آيد کع از طريق تغذيه و ورزش مي توان جلو روند پيري و انحطاط عضلات را گرفت. در اين مقاله به تغذيه و ورزش مناسب براي افراد 40 سال به بالا مي پردازيم.

بي خوابي در شب و پيامدهاي آن و اقدامات لازم براي بهبود حالتان

بي خوابي گاهي طبيعي است و خيلي از ما دچار آن شده ايم. اما روز بعد مطمئنا مشکلاتي خواهيم داشت. در اين مقاله نکاتي بيان مي شوند که کمک مي کنند با پيامدهاي بي خوابي راحت تر مقابله کنيد و از بروز بي خوابي مجدد پيشگيري کنيد.

سوزاندن کالري بيشتر با خواب کافي

با خواب بيشتر مي توانيد به حداکثر پتانسيل خود براي کاهش وزن برسيد. اين هم دليلي ديگر براي اين که به اندازه کافي بخوابيد.

خطرات سفيد کننده هاي شيميايي در خانه تکاني ها مراقب باشيد

سفيد کننده ها به ميزان زيادي در خانه و به ويژه در روزهاي آخر سال استفاده مي شوند. اما آيا با خطرات مصرف سفيد کننده هاي شيميايي در خانه ها آشنا هستيد؟ در ادامه به مهم ترين خطرات سفيد کننده ها اشاره مي کنيم که تا کنون نمي دانسته ايد.

توالت فرنگي يا توالت ايراني ، کدام بهتر است؟

برخي مي گويند استفاده از توالت فرنگي به دفع بهتر کمک مي کند و برخي ديگر استفاده از تولت ايراني را ترجيح مي دهند. در اين مقاله به مقايسه توالت ايراني و توالت فرنگي پرداخته مي شود.

راز طول عمر برخي افراد در اين عادت ساده روزانه است

افزايش طول عمر يکي از مسائلي است که برخي عادت هاي ساده روزانه و رعايت برخي نکات به شما کمک مي کند به آن برسيد. در اين مقاله به بررسي علت طول عمر برخي افراد مي پردازيم که يک عادت روزانه خيلي ساده است.

دست ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

هر بيماري و مشکلي که در بدن بروز مي کند، در بخشي از بدن علائم آن نمايان مي شود. علائم برخي بيماري ها در دست ها نمايان مي شوند که در اين مقاله به نشانه هاي بيماري ها در دست ها مي پردازيم.

کاهش وزن سريع با اين توصيه هاي سالم

کاهش وزن سريع اگر به روشي سالم انجام نشود عوارض جبران ناپذيري براي سلامت بدن خواهد داشت از اين رو بايد سلامت را هميشه در درجه اول اهميت قرار دهيد.

خواص اسپند در لاغري + فوايد خوردن اسپند

معمولا همه اسپند را براي دود کردن و تميز کردن هواي داخل خانه مي شناسند، اما خوردن اسپند نيز خواص زيادي دارد، از جمله باعث لاغري مي شود. در اين مقاله به مهم ترين خواص اسپند اشاره مي کنيم.

علت خارش زير بغل و راهکارهايي براي رفع آن

خارش زير بغل گاهي بسيار آزاردهنده مي شود. علت خارش زير بغل چيست؟ در اين مسئله به علت خارش زير بغل پرداخته شده و راهکارهايي براي رفع آن ارائه مي شود.

فيلم عصر يخبندان و اختلال شخصيت ضد اجتماعي و چند فيلم ايراني ديگر

اختلالات شخصيتي از رايج ترين مشکلات روحي و رواني هستند که گاهي کارگردان ها برخي از آنها را در فيلم هاي خود به نمايش در مي آورند. در اين مقاله به بررسي 4 اختلال شخصيت در 4 فيلم متفاوت مي پردازيم.

غذاهاي رايجي که به DNA آسيب مي رسانند

برخي خوراکي ها و مواد غذايي بسيار پرطرفدار هستند و جز غذاهاي سالم نيز محسوب مي شوند. اما گاهي اين مواد غذايي حاوي سم ها يا قارچ هايي هستند که به DNA آسيب مي رسانند. در ادامه به غذاهايي اشاره مي کنيم که به DNA آسيب مي رسانند.

بهترين آدامس کدام آدامس است؟

اکثر افراد و به ويژه جوان ها آدامس مي جوند. اما آيا آدامس جويدن براي دهان و دندان مضر است؟ کدام آدامس بهترين نوع آدامس محسوب مي شود؟

وقتي عاشق مي شويد چه اتفاقي در مغز و بدن شما مي افتد؟

معمولا تصور مي شود با نگاه کردن به فرد مورد نظر عاشق مي شويم، اما آنچه باعث عاشق شدن مي شود، فرايندهاي شيميايي است که در مغز و بدن رخ مي دهد که در اينجا به اين فرايندهاي شيميايي اشاره مي کنيم.

درمان بيماري سل با پياز ايراني

مقاومت به آنتي بيوتيک در بيماران مبتلا به سل منجر به عوارض جنبران ناپذير و مرگ ميشود ولي اخيرا دانشمندان با استفاده از عصاره پياز ايراني به اميدهاي جديدي براي درمان اين بيماري دست پيدا کرده اند.

درمان آسيب کبد ديابتي ها با ميوه نسترن

ميوه نسترن را مي توان به عنوان يک درمان مکمل ديابت در کنار داروهاي کاهش دهنده قند خون و کمک به کاهش آسيب هاي کبدي ديابتي ها استفاده کرد.

علت مرگ عمو موسي چاقي او بود؟

طبق بررسي هاي گسترده اي که در پنج قاره انجام شد، چاقي باعث کوتاه شدن زندگي مي شوند.در ادامه به بررسي يافته هاي دانشمندان مي پردازيم.

برف بخوريم يا نخوريم ؟

خوردن برف در قديم به شکل يک سنت در آمده بود اما شرايط آب و هوايي آن دوران با امروز بسيار متفاوت بود. با توجه به اين تفاوت ها آيا امروزه مي توانيم برف بخوريم؟ بهتر است براي دريافت پاسخ مقاله زير را مطالعه نماييد.

روز برفي چه تاثيري بر سلامت دارد؟ + ميزان کالري سوزي در برف بازي

برف علاوه بر اينکه به بهبود آب و هوا کمک مي کند و فوايد زيادي براي زمين دارد، بر روي سلامت جسمي و روحي ما نيز تاثرات زيادي دارد که در اين مقاله مزيت هاي يک روز برفي را بيان مي کنيم.

چگونه پف صورت را از بين ببريم؟ علت پف صورت چيست؟

صورتتان پف کرده و ديگر زيبا نيست؟ نميدانيد بايد با ورم صورتتان چه کنيد؟ اگر دليل پف کردگي و ورم صورتتان را بدانيد مسلما به راحتي مي توانيد اين مشکل را به حداقل برسانيد.

شير استرليزه را نبايد بخوريم؟ تفاوت شير پاستوريزه و استرليزه چيست؟

اکثر مردم از استرليزه به خاطر وجود مواد نگهدارنده در آنها مصرف نمي کنند، اما آيا واقعا شير استرليزه مواد نگهدارنده دارد؟ براي پاسخ به سوال حتما اين مقاله را مطالعه کنيد.

زناني که همسران ورزشکار دارند کمتر افسرده مي شوند

فعاليت فيزيکي باعث افزايش ترشح اندورفين يا هورمون احساس خوب در بدن مي شود و مسلما مرداني که فعاليت ورزشي منظم داشته باشند اين احساس خوب را در زندگي به همسرشان هم منتقل مي کنند.

دليل خون دماغ شدن چيست؟

اگر خون دماغ شدن بر اثر ضربه باشد، با انجام برخي اقدامات اوليه برطرف مي شود، اما خون دماغ شدن هاي مداوم و بي دليل گاهي نگران کننده است و نياز به معاينات دقيق دارد.

درمان ميگرن با بوتاکس امکان پذير است؟

ميگرن سردرد بسيار شديد و ناتوان کننده اي است که روش هاي درماني موجود تا حدي به بهبود علائم کمک مي کنند. بوتاکس يکي از اين روش هاست که در اين مقاله به اين مسئله پرداخته مي شود.

دخترها باهوش ترند يا پسرها

تفاوت بين دخترها و پسرها در بسياري از جوامع هنوز وجود دارد، اما آيا تفاوتي در هوش و استعداد دخترها و پسرها وجود دارد؟ آيا پسرها باهوش ترند يا دخترها؟ در اين مقاله به طور کامل به اين مسئله مي پردازيم.

ويتامين D لازم را مي توان از خورشيد دريافت کرد؟

ويتامين D يکي از ويتامين هاي ضروري بدن نسان است که مهم ترين منبع آن هم نور خورشيد است، اما آيا خورشيد ويتامين D لازم براي بدن را تامين مي کند؟ در اين مقاله بيشتر به اين مسئله مي پردازيم.

چاق شدن در فصل زمستان به چه دليل است؟

چاق شدن در فصل زمستان بيشتر از فصل هاي ديگر رخ مي دهد که در اين مقاله به مهم ترين علت چاق شدن در فصل زمستان مي پردازيم.

اخبار خواندنی

تاثير سنگ پا بر سردرد و بيماري هاي مغزي

بهترين نوشيدني صبحگاهي که بايد ناشتا بخوريد

اندازه گيري وزن تان در اين زمان ها مناسب نيست

15 نکته مهم در مورد سلامتي از چپ دست ها گرفته تا ديابتي ها

ارتباط از بين رفتن حس بويايي و زوال عقل چيست؟

رفع سکسکه با چند روش خانگي

راهکارهاي افزايش قد بعد از 18 سالگي

درمان برفک دهان با استفاده از سرکه سيب

علت کبودي بدن بدون ضربه چيست؟

چطور خون سالم داشته باشيم؟

نوع راه رفتن چه واقعيت هايي در مورد سلامت جسمي آشکار مي کند؟

عوارض خوراکي هاي ترش مزه: پيري زودرس و کم خوني!!!

واکنش بدنتان نسبت به نيش پشه ها چگونه است و چه معنايي دارد؟

تاثير باور نکردني حل جدول بر سلامت

تاثير باور نکردني حل جدول بر روي سلامت

عادت هاي بد شبانه که باعث چاقي مي شوند

عواقب خطرناک جلوگيري از عطسه چيست؟

نصف کردن قرص ها قبل از مصرف چه عوارضي دارد؟

غذاي مانده را گرم در يخچال بگذاريم يا سرد؟

ورم مفاصل نشانه چه بيماري هايي است؟

زبان باردار چيست و چگونه درمان مي شود؟

بزرگترين شايعات در مورد ميکروب ها

همزمان با مصرف دارو اين مواد غذايي را نخوريد، خطرساز خواهند شد

کچلي و موي سفيد در جواني هشدارهايي براي بيماري قلبي!!

درمان آلزايمر با استفاده از سرکه بلوبري!!!

15 دقيقه پياده روي بعد از شام اين تاثيرات را در زندگي من گذاشت!

شکل و رنگ چشم ها چه چيزي در مورد سلامت شما مي گويند؟

آيا درمان سرطان پوست با داروي آرتروز امکان پذير است؟

آيا پرتو ليزر سرطان زا ست؟

عصاره گياه جينکو بيلوبا دارويي براي درمان سکته مغزي

چطور در شرايط بحران مانند زلزله استرس خود را کاهش دهيم؟

عوامل موثر بر قرمز شدن گوش چيست؟

خواب رفتن دست و پا ممکن است به دليل يکي از اين بيماري ها باشد

خانم هايي که در سه ماهه اول بارداري هستند مراقب آلودگي هوا باشند

کاهش انرژي شما شايد به خاطر يکي از اين بيماري ها باشد

مصرف مسکن مخرب کبد است، مراقب باشيد

شب ها خواب مي بينيد؟ پاسخ شما حقايق زيادي را برملا مي سازد

گرسنگي باعث بداخلاقي مي شود، آيا مي دانيد چرا؟

آلودگي هوا ، افزايش هموگلوبين خون و پيامدهاي آن

راز طول عمر مردم اين روستاي ايتاليايي چيست؟

پايين آوردن کلسترول با خوردن بادام و شکلات تلخ

تغيير شکل مغز چگونه امکان پذير است؟

خلق و خو در جوانان به خوردن گوشت بستگي دارد!

خطر ابتلا به سينوزيت مزمن يکي ديگر از خطرات آلودگي هواست

يکي از علائم ابتلا به پارکينسون در آينده، خواب ناآرام و بيقرار است!

23 ترفند براي داشتن شکم صاف، بدون ذره اي ورزش!

چه عواملي باعث التهاب مغز و در نتيجه بروز افکار خودکشي مي شوند؟

آروغ زدن به بهبود کدام مشکلات گوارشي کمک مي کند؟

آيا زندگي در نزديکي يک بزرگراه شلوغ بر سلامت قلب تاثير مي گذارد؟

شب کوري چيست و کدام ويتامين ها به بهبود آن کمک مي کنند؟

کاتاترنيا يا ناله در خواب چيست؟

شکل بدن و سايز اندام ها چه اطلاعاتي در مورد سلامتي تان مي دهند؟

کالري سوزي در خواب هم امکان پذير است؟ چه مقدار؟

درمان خانگي گرفتگي بيني با استفاده از داروهاي گياهي

علت ورم پا زنگ خطر برخي بيماري هاست!

درمان ميگرن با 3 روش غير دارويي

گروه خوني شما چيست و در معرض کدام بيماري ها قرار داريد؟

چه کساني در معرض خطر لخته شدن خون قرار دارند؟

آيا هيپنوتيزم مي تواند به کاهش وزن شما کمک کند؟

مصرف آنتي بيوتيک ها روي نسل بعدي شما هم تاثير مي گذارند!

بيهوشي عمومي يا بيهوشي موضعي؛ خطر و عوارض کدام بيشتر است؟

چرا مدرسه ها صبح ها ديرتر باز نمي شوند؟

پوشيدن کفش هاي پاشنه بلند چه آسيب هايي به پاها مي زنند؟

مزيت پيوند کليه از اهداکننده زنده نسبت به اهداکننده فوت شده چيست؟

ترک سيگار با مصرف اين مواد غذايي راحت تر است!

استنشاق ذرات روغن هنگام سرخ کردن مواد غذايي خطرناک است!

فرمول پيش بيني قد نهايي نوزاد پسر و دختر

ملين هاي بدون نسخه و عوارض جانبي آنها که بايد احتياط کنيد

علائم کم خوابي که نشان مي دهد شما به اندازه کافي نمي خوابيد!

تماشاي بيش از حد تلويزيون با خطر ايجاد لخته خون همراه است!!

سرما باعث چربي سوزي در بدن مي شود؟!

مصرف بيش از حد برخي عرقيات خطرناک است

چرا وقتي خسته هستيم مغزمان خوب کار نمي کند؟

چرا درد دندان شب ها تشديد مي شود؟

علت بدخوابي شما چيست؟ چرا شب ها از خواب مي پريد؟

چطور خانه‌داري مي‌تواند شما را بيمار کند؟!

براي درمان سردرد به جاي قرص از اين اسانس ها استفاده کنيد!!

علت خستگي چشم در زمان کار با مانيتور و حل اين مشکل

علت گل انداختن و سرخ شدن گونه ها در زمان استرس و درمان آن

تاثير مواد راديواکتيو بر سلامت انسان

خيانت به همسر از مشخصات افرادي با اين چهره است!!

عبارت "عشق کور است" را مغز شما چگونه توضيح مي دهد؟

قبل از آزمايش دادن بخوانيد!!

علت تشديد سرفه در شب چيست؟

گل هاي آپارتماني مي توانند باعث مسموميت شوند؟

به اين دلايل بهتر است در اتاق سرد بخوابيد

هرگز در رستوران روي غذايتان فلفل نريزيد!!!

دخانيات بر زنان تاثير بيشتري دارد يا مردان؟

آيا بيدار کردن افراد از خواب با صداي بلند خطرناک است؟

مضرات پاکت فست فود‌ها از خود فست فود‌ها بيشتر است؟!

علاقه زياد شما به نمک به يکي از اين دلايل است

آيا زنان خودخواه‌تر از مردان هستند؟

تاثير استرس در طي روز بر خواب شب

بهترين زمان براي تزريق واکسن آنفلوانزا

چگونه مغزي سالم داشته باشيد

تحمل درد درست نيست

استرس و خواب چه رابطه اي دارند

دستگاه تصفيه آب خانگي, مفيد است يا مضر؟!

خوابيدن طولاني مدت چطور باعث کابوس شبانه مي شود؟

کاهش التهاب و درد با خوراکي هاي پاييزي

چرا قبل از گريه کردن حس مي‌کنيم توده‌اي راه گلويمان را بسته است؟

چرا قبل از آن که اشکمان سرازير شود، حس مي‌کنيم توده‌اي راه گلويمان را بسته است؟

مضرات زياد ايستادن براي قلب

رفتارهايي که از پدر و مادر به ارث مي بريم

رنگ درماني و کاربرد هاي آن

درمان هاي خانگي درد معده

خنديدن در زمان تزريق واکسن خاصيت محافظتي اش را بيشترمي کند!!

آپنه خواب، بدن شما را نابود مي‌کند

خطاي ديد چرا اتفاق مي افتد

تأثير سرطان بر شنوايي کودکان مبتلا به سرطان

کبد چه کاري انجام مي دهد؟

توصيه هاي مهم ارتوپدي براي سلامت دانش آموزان

بهترين ميان‌ وعده‌ براي عزيزان مدرسه اي

علت افزايش وزن يا کم نشدن وزن بي دليل شما!!

خطرات مرگبار بيش از 13 ساعت نشستن در روز

خطر گربه هاي خانگي براي سلامت جنسي آقايان

نقش پروبيوتيک ها در پيشگيري از سرطان روده

سلامت روده و مغز چه ارتباطي با هم دارند؟

CPR چيست؟ چگونه احياي قلبي ريوي انجام دهيم؟

کم خوابي مي تواند اين عوارض مرگبار را داشته باشد

آيا واقعا لازم است آنتي بيوتيک ها را تا آخر مصرف کنيد؟

نحوه نگهداري انسولين

راز طول عمر در رعايت اين 15 نکته آسان است!!

نشانه هاي کمبود منيزيم در بدن

آيا داروها زنانه و مردانه دارند

چرا در خواب حرف مي زنيم؟

استقامت عضلات زنان بيشتر است يا مردان؟

علائم وجود لخته خون در پا

تشخيص ابتلا به بيماري قلبي با توجه به سرعت راه رفتن شما!

اين اعداد طلايي را براي سلامت خود به ياد داشته باشيد

بي خوابي شبانه؟ چگونه از فکر و خيال شبانه جلوگيري کنيد؟

عوامل اصلي انسداد روده ها

چرا عضلات مي گيرند؟

با خلق و خوي آقايان در ساعات مختلف روز آشنا شويد

عادت هايي که به سيستم ايمني بدن صدمه مي زنند

چرا نبايد به پهلوي راست بخوابيد

چاقي بعد از ازدواج راه حل دارد ولي بايد خيلي مراقب بود

بدن در موقع خواب چه کارهايي انجام مي دهد

بيماري هايي که از حيوان به انسان منتقل مي شوند

نشانه هاي مسموميت غذايي را بشناسيد

چرا چند دقيقه قبل از زنگ خوردن ساعت بيدار هستم؟

افراد مشهوري که با بيماري ام اس زندگي بسيار موفقي دارند

مصرف زياد رانيتيدين اين مشکلات را براي سلامت شما بدنبال دارد

فوايد ترک سيگار براي دوران سالمندي

چگونه آب را از گوش خود خارج کنيم

دليل احساس رخوت و بي حالي در اثر گرما

با دلايل بسيار ساده پف دور چشم آشنا شويد

باورهاي درست و نادرست درباره افراد چپ دست

داروهايي که بايد با معده پر و يا خالي خورد

دارو هايي که بايد با معده پر و يا خالي خورد