آخرین اخبار

تازه هاي سلامت

از مادر چه چيزهايي به ارث مي بريم؟

موضوع وراثت موضوعي است که مورد سوال بسياري از ماست. چه چيزهايي از مادر و چه چيزهايي از پدر به ارث مي بريم؟ در اين مقاله به تمام مواردي که از مادر به ارث مي بريم بيان مي شوند.

نشستن طولاني مدت و خطرات باورنکردني آن

نشستن طولاني مدت عادت بسياري از افراد است و در بسياري از مشاغل نيز رخ مي دهد، اما نشستن طولاني مدت داراي خطرات زياد و جبران ناپذيري است که قابل تصور هم نيست. در اين مقاله به خطرات آن اشاره مي کنيم.

دمنوش هاي لاغري و خطرات مصرف آنها براي سلامت

دمنوش هاي لاغري و روش هايي که به عنوان روش معجزه‌ آساي لاغر شدن فوري تبليغ مي‌شود، بيشتر از اينکه به سلامت فرد کمک کند، زمينه بروز خطرناکترين نارسايي‌ها در ناحيه کبد، کليه، دستگاه گوارش و ...را فراهم کرده و آينده فرد را با مشکلات جدي و اساسي همراه مي‌کند.

ورزش و تغذيه ضروري بعد از 40 سالگي

با افزايش سن تغييراتي در بدن به وجود مي آيد کع از طريق تغذيه و ورزش مي توان جلو روند پيري و انحطاط عضلات را گرفت. در اين مقاله به تغذيه و ورزش مناسب براي افراد 40 سال به بالا مي پردازيم.

40 ساله ها براي سالم ماندن حتما اين کارها را بکنيد

با افزايش سن تغييراتي در بدن به وجود مي آيد کع از طريق تغذيه و ورزش مي توان جلو روند پيري و انحطاط عضلات را گرفت. در اين مقاله به تغذيه و ورزش مناسب براي افراد 40 سال به بالا مي پردازيم.

بي خوابي در شب و پيامدهاي آن و اقدامات لازم براي بهبود حالتان

بي خوابي گاهي طبيعي است و خيلي از ما دچار آن شده ايم. اما روز بعد مطمئنا مشکلاتي خواهيم داشت. در اين مقاله نکاتي بيان مي شوند که کمک مي کنند با پيامدهاي بي خوابي راحت تر مقابله کنيد و از بروز بي خوابي مجدد پيشگيري کنيد.

سوزاندن کالري بيشتر با خواب کافي

با خواب بيشتر مي توانيد به حداکثر پتانسيل خود براي کاهش وزن برسيد. اين هم دليلي ديگر براي اين که به اندازه کافي بخوابيد.

خطرات سفيد کننده هاي شيميايي در خانه تکاني ها مراقب باشيد

سفيد کننده ها به ميزان زيادي در خانه و به ويژه در روزهاي آخر سال استفاده مي شوند. اما آيا با خطرات مصرف سفيد کننده هاي شيميايي در خانه ها آشنا هستيد؟ در ادامه به مهم ترين خطرات سفيد کننده ها اشاره مي کنيم که تا کنون نمي دانسته ايد.

توالت فرنگي يا توالت ايراني ، کدام بهتر است؟

برخي مي گويند استفاده از توالت فرنگي به دفع بهتر کمک مي کند و برخي ديگر استفاده از تولت ايراني را ترجيح مي دهند. در اين مقاله به مقايسه توالت ايراني و توالت فرنگي پرداخته مي شود.

راز طول عمر برخي افراد در اين عادت ساده روزانه است

افزايش طول عمر يکي از مسائلي است که برخي عادت هاي ساده روزانه و رعايت برخي نکات به شما کمک مي کند به آن برسيد. در اين مقاله به بررسي علت طول عمر برخي افراد مي پردازيم که يک عادت روزانه خيلي ساده است.

دست ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

هر بيماري و مشکلي که در بدن بروز مي کند، در بخشي از بدن علائم آن نمايان مي شود. علائم برخي بيماري ها در دست ها نمايان مي شوند که در اين مقاله به نشانه هاي بيماري ها در دست ها مي پردازيم.

کاهش وزن سريع با اين توصيه هاي سالم

کاهش وزن سريع اگر به روشي سالم انجام نشود عوارض جبران ناپذيري براي سلامت بدن خواهد داشت از اين رو بايد سلامت را هميشه در درجه اول اهميت قرار دهيد.

خواص اسپند در لاغري + فوايد خوردن اسپند

معمولا همه اسپند را براي دود کردن و تميز کردن هواي داخل خانه مي شناسند، اما خوردن اسپند نيز خواص زيادي دارد، از جمله باعث لاغري مي شود. در اين مقاله به مهم ترين خواص اسپند اشاره مي کنيم.

علت خارش زير بغل و راهکارهايي براي رفع آن

خارش زير بغل گاهي بسيار آزاردهنده مي شود. علت خارش زير بغل چيست؟ در اين مسئله به علت خارش زير بغل پرداخته شده و راهکارهايي براي رفع آن ارائه مي شود.

فيلم عصر يخبندان و اختلال شخصيت ضد اجتماعي و چند فيلم ايراني ديگر

اختلالات شخصيتي از رايج ترين مشکلات روحي و رواني هستند که گاهي کارگردان ها برخي از آنها را در فيلم هاي خود به نمايش در مي آورند. در اين مقاله به بررسي 4 اختلال شخصيت در 4 فيلم متفاوت مي پردازيم.

غذاهاي رايجي که به DNA آسيب مي رسانند

برخي خوراکي ها و مواد غذايي بسيار پرطرفدار هستند و جز غذاهاي سالم نيز محسوب مي شوند. اما گاهي اين مواد غذايي حاوي سم ها يا قارچ هايي هستند که به DNA آسيب مي رسانند. در ادامه به غذاهايي اشاره مي کنيم که به DNA آسيب مي رسانند.

بهترين آدامس کدام آدامس است؟

اکثر افراد و به ويژه جوان ها آدامس مي جوند. اما آيا آدامس جويدن براي دهان و دندان مضر است؟ کدام آدامس بهترين نوع آدامس محسوب مي شود؟

وقتي عاشق مي شويد چه اتفاقي در مغز و بدن شما مي افتد؟

معمولا تصور مي شود با نگاه کردن به فرد مورد نظر عاشق مي شويم، اما آنچه باعث عاشق شدن مي شود، فرايندهاي شيميايي است که در مغز و بدن رخ مي دهد که در اينجا به اين فرايندهاي شيميايي اشاره مي کنيم.

درمان بيماري سل با پياز ايراني

مقاومت به آنتي بيوتيک در بيماران مبتلا به سل منجر به عوارض جنبران ناپذير و مرگ ميشود ولي اخيرا دانشمندان با استفاده از عصاره پياز ايراني به اميدهاي جديدي براي درمان اين بيماري دست پيدا کرده اند.

درمان آسيب کبد ديابتي ها با ميوه نسترن

ميوه نسترن را مي توان به عنوان يک درمان مکمل ديابت در کنار داروهاي کاهش دهنده قند خون و کمک به کاهش آسيب هاي کبدي ديابتي ها استفاده کرد.

علت مرگ عمو موسي چاقي او بود؟

طبق بررسي هاي گسترده اي که در پنج قاره انجام شد، چاقي باعث کوتاه شدن زندگي مي شوند.در ادامه به بررسي يافته هاي دانشمندان مي پردازيم.

برف بخوريم يا نخوريم ؟

خوردن برف در قديم به شکل يک سنت در آمده بود اما شرايط آب و هوايي آن دوران با امروز بسيار متفاوت بود. با توجه به اين تفاوت ها آيا امروزه مي توانيم برف بخوريم؟ بهتر است براي دريافت پاسخ مقاله زير را مطالعه نماييد.

روز برفي چه تاثيري بر سلامت دارد؟ + ميزان کالري سوزي در برف بازي

برف علاوه بر اينکه به بهبود آب و هوا کمک مي کند و فوايد زيادي براي زمين دارد، بر روي سلامت جسمي و روحي ما نيز تاثرات زيادي دارد که در اين مقاله مزيت هاي يک روز برفي را بيان مي کنيم.

چگونه پف صورت را از بين ببريم؟ علت پف صورت چيست؟

صورتتان پف کرده و ديگر زيبا نيست؟ نميدانيد بايد با ورم صورتتان چه کنيد؟ اگر دليل پف کردگي و ورم صورتتان را بدانيد مسلما به راحتي مي توانيد اين مشکل را به حداقل برسانيد.

شير استرليزه را نبايد بخوريم؟ تفاوت شير پاستوريزه و استرليزه چيست؟

اکثر مردم از استرليزه به خاطر وجود مواد نگهدارنده در آنها مصرف نمي کنند، اما آيا واقعا شير استرليزه مواد نگهدارنده دارد؟ براي پاسخ به سوال حتما اين مقاله را مطالعه کنيد.

زناني که همسران ورزشکار دارند کمتر افسرده مي شوند

فعاليت فيزيکي باعث افزايش ترشح اندورفين يا هورمون احساس خوب در بدن مي شود و مسلما مرداني که فعاليت ورزشي منظم داشته باشند اين احساس خوب را در زندگي به همسرشان هم منتقل مي کنند.

دليل خون دماغ شدن چيست؟

اگر خون دماغ شدن بر اثر ضربه باشد، با انجام برخي اقدامات اوليه برطرف مي شود، اما خون دماغ شدن هاي مداوم و بي دليل گاهي نگران کننده است و نياز به معاينات دقيق دارد.

درمان ميگرن با بوتاکس امکان پذير است؟

ميگرن سردرد بسيار شديد و ناتوان کننده اي است که روش هاي درماني موجود تا حدي به بهبود علائم کمک مي کنند. بوتاکس يکي از اين روش هاست که در اين مقاله به اين مسئله پرداخته مي شود.

دخترها باهوش ترند يا پسرها

تفاوت بين دخترها و پسرها در بسياري از جوامع هنوز وجود دارد، اما آيا تفاوتي در هوش و استعداد دخترها و پسرها وجود دارد؟ آيا پسرها باهوش ترند يا دخترها؟ در اين مقاله به طور کامل به اين مسئله مي پردازيم.

ويتامين D لازم را مي توان از خورشيد دريافت کرد؟

ويتامين D يکي از ويتامين هاي ضروري بدن نسان است که مهم ترين منبع آن هم نور خورشيد است، اما آيا خورشيد ويتامين D لازم براي بدن را تامين مي کند؟ در اين مقاله بيشتر به اين مسئله مي پردازيم.

چاق شدن در فصل زمستان به چه دليل است؟

چاق شدن در فصل زمستان بيشتر از فصل هاي ديگر رخ مي دهد که در اين مقاله به مهم ترين علت چاق شدن در فصل زمستان مي پردازيم.

تاثير سنگ پا بر سردرد و بيماري هاي مغزي

استفاده از سنگ پا علاوه بر تميز کردن و لايه برداري پوست پا داراي فوايد ديگري نيز هست که در ادامه به فوايد استفاده از سنگ پا اشاره مي کنيم.

بهترين نوشيدني صبحگاهي که بايد ناشتا بخوريد

نخستين نوشيدني که هنگام صبح مصرف مي کنيد چه چيزي است؟ اگر اين نوشيدني شامل آب و ليمو نمي شود ممکن است برخي فوايد فوق العاده که به سود سلامت شما هستند را از دست بدهيد.

اندازه گيري وزن تان در اين زمان ها مناسب نيست

وزنمان بعد از فعاليت هاي ورزشي يا مصرف مواد خوراکي خاص ممکن است روي ترازو کمتر يا بيشتر ديده شده و ما را دچار بي انگيزه اي کند بنابراين به شما توصيه ميکنيم در مواقع خاص خودتان را وزن نکنيد.

ارتباط از بين رفتن حس بويايي و زوال عقل چيست؟

بررسي ها نشان داده اند افرادي که دچار کم شدن حس بويايي مي شوند بيش از ديگران در معرض ابتلا به زول عقل هستند. در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

رفع سکسکه با چند روش خانگي

سکسکه گاهي واقعا مشکل ساز و خسته کننده مي شود، در اين مقاله به چند روش ساده براي درمان خانگي سکسکه اشاره مي کنيم.

راهکارهاي افزايش قد بعد از 18 سالگي

تصور مي شود افزايش قد تا پايان دوره بلوغ ادامه پيدا مي کند. در واقع افزايش قد بعد از بلوغ اتفاق نمي افتد، اما راهکارهايي براي افزايش نسبي قد بعد از بلوغ وجود دارد که در اين مقاله به آنها اشاره مي کنيم.

درمان برفک دهان با استفاده از سرکه سيب

براي بسياري از ما پيش آمده که دچار برفک دهان شده باشيم. در اين مقاله به علت برفک دهان و چند روش ساده براي درمان برفک دهان اشاره مي کنيم.

علت کبودي بدن بدون ضربه چيست؟

گاهي بدن بر اثر ضربه کبود مي شود که معمولا طي چند روز برطرف مي شود، اما زماني که بدون وارد شدن هيچ ضربه اي به بدن قسمتي از بدن کبود مي شود، علت چيست؟ در ادامه مهم ترين علل اين عارضه را بيان مي کنيم.

چطور خون سالم داشته باشيم؟

داشتن خون سالم از اهميت زيادي برخوردار است، اما چطور مي توانيم خوني سالم در بدن خود داشته باشيم. در اين مقاله راهکارهايي براي داشتن خون سالم بيان مي شود.

عوارض خوراکي هاي ترش مزه: پيري زودرس و کم خوني!!!

خوردن خوراکي هاي ترش مزه براي خيلي افراد لذت بخش است، اما بايد دقت کنيد که افراط در خوردن اين خوراکي ها باعث پيري زودرس و کم خوني مي شود. در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

تاثير باور نکردني حل جدول بر سلامت

حل جدول متقاطع کلمات علاوه بر اينکه به بالا رفتن اطلاعات کمک مي کند، تاثيرات زيادي بر روي سلامت مغز مي گذارد که در ادامه به آنها شاره مي کنيم.

تاثير باور نکردني حل جدول بر روي سلامت

حل جدول متقاطع کلمات علاوه بر اينکه به بالا رفتن اطلاعات کمک مي کند، تاثيرات زيادي بر روي سلامت مغز مي گذارد که در ادامه به آنها شاره مي کنيم.

عادت هاي بد شبانه که باعث چاقي مي شوند

تنها عامل چاقي زياد غذا خوردن نيست، برخي عادت هاي نامناسب شبانه نيز باعث چاق شدن مي شوند که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

عواقب خطرناک جلوگيري از عطسه چيست؟

عطسه يک عمل غير ارادي است که در افراد مختلف به شکل هاي متفاوتي ظاهر مي شود. نکته مهم اين است که جلوگيري از عطسه خطراتي دارد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

نصف کردن قرص ها قبل از مصرف چه عوارضي دارد؟

برخي افراد عادت دارند قرص ها را قبل از مصرف نصف مي کنند تا راحت تر بلعيده شوند، اما بهتر است بدانيد نصف يا خرد کردن قرص ها عوارضي دارد که در ادامه به آنها مي پردازيم.

غذاي مانده را گرم در يخچال بگذاريم يا سرد؟

غذاهايي که در يخچال نگهداري مي شوند بايد بعد از مدت کوتاهي مصرف شوند، اما نکته مهم چگونگي نگهداري از اين غذاها در يخچال است که در ادامه به آن مي پردازيم.

ورم مفاصل نشانه چه بيماري هايي است؟

ورم مفاصل گاهي نشان دهنده وجود يک مشکل و بيماري جدي در بدن است که بايد زودتر به آن رسيدگي شود. در اين مقاله به بيماري هايي که با التهاب مفاصل همراه هستند اشاره مي کنيم.

زبان باردار چيست و چگونه درمان مي شود؟

زبان باردار عارضه اي است که منجر به تغيير رنگ و التهاب زبان مي شود. در اين مقاله با زبان باردار و روش درمان آن آشنا خواهيد شد.

بزرگترين شايعات در مورد ميکروب ها

همه ما مي دانيم با رعايت بهداشت و تميزي اطراف از خطرات ميکروب ها در امان خواهيم بود. اما برخي تصورات اشتباه و شايعات در مورد ميکروب ها در بين مردم رواج دارد که در ادامه به آنها مي پردازيم.

همزمان با مصرف دارو اين مواد غذايي را نخوريد، خطرساز خواهند شد

بعضي از داروها با هم تداخل پيدا مي کنند که قبل از تجويز هر دارو پزشک آن را به شما اطلاع مي دهد، اما بعضي مواد غذايي نيز بر روي اثربخشي داروها موثر هستند که در ادامه به آنها مي پردازيم.

کچلي و موي سفيد در جواني هشدارهايي براي بيماري قلبي!!

محققان به تازگي دريافته اند افرادي که دچار کچلي مي شوند و در سنين پايين موي سفيد در سر خود مشاهده مي کنند، بيش از ديگران در معرض خطر بيماري عروق کرونر هستند. اين مقاله به تحقيقات انجام شده مي پردازد.

درمان آلزايمر با استفاده از سرکه بلوبري!!!

آلزايمر مشکلي است که معمولا در سنين بالا بروز مي کند. محققان به دنبال روش هايي براي درمان اين عارضه هستند که به تازگي دريافته اند سرکه بلوبري در بهبود علائم آن موثر است. در ادامه به اين مسئله مي پردازيم.

شکل و رنگ چشم ها چه چيزي در مورد سلامت شما مي گويند؟

رنگ و شکل چشم ها گاهي نشان دهنده وجود يک بيماري يا مشکل در بدن شماست. به علاوه تفاوت رنگ چشم ها باعث ايجاد ويژگي هاي متفاوت در افراد مي شود که در ادامه به تمام موارد مي پردازيم.

آيا درمان سرطان پوست با داروي آرتروز امکان پذير است؟

سرطان پوست يا ملانوما نوعي سرطان است که در مراحل اوليه قابل درمان است. محققان به تازگي دريافته اند استفاده از داروي آرتروز براي درمان ملانوما موثر است که در ادامه به اين مسئله مي پردازيم.

آيا پرتو ليزر سرطان زا ست؟

ليزر فرايند جديدي است که در علم پزشکي و همچنين فرايندهاي زيبايي مورد استفاده قرار گرفته است. اما نگراني بسياري از مردم سرطان زا بودن پرتوهاي ليزر است. در اين تحقيق به اين مسئله مي پردازيم.

عصاره گياه جينکو بيلوبا دارويي براي درمان سکته مغزي

درمان سکته مغزي و توانبخشي اين افراد از اهميت بالايي برخوردار است. محققان چيني به تازگي دريافته اند عصاره گياه جينکو بيلوبا به درمان سکته مغزي ايسکميک کمک مي کند که در ادامه به اين مسئله مي پردازيم.

عوامل موثر بر قرمز شدن گوش چيست؟

قرمز شدن گوش عارضه اي است که گاهي ممکن است علل مهمي داشته باشد. در اين مقاله به مهم ترين علل قرمز شدن گوش ها اشاره مي کنيم.

خواب رفتن دست و پا ممکن است به دليل يکي از اين بيماري ها باشد

خواب رفتن دست و پا گاهي بر اثر تحت فشار قرار گرفتن عصب ها رخ داده و موقتي است، اما خواب رفتن مزمن دست و پا مشکلي است که بايد جدي گرفتته شود. در ادامه به مهم ترين علل خواب رفتن دست و پا مي پردازيم.

مصرف مسکن مخرب کبد است، مراقب باشيد

مصرف بي رويه داروهاي مسکن مخرب اصلي کبد است، بدون مشورت با پزشک دارو مصرف نکنيد. در اين مقاله با جزئيات بيشتري به ايم مطلب مي پردازيم.

تغيير شکل مغز چگونه امکان پذير است؟

برخي عوامل باعث تغيير شکل مغز مي شوند که برخي از اين تغييرات مثبت و برخي منفي هستند. در ادامه به بررسي آنها مي پردازيم.

خلق و خو در جوانان به خوردن گوشت بستگي دارد!

مصرف گوشت همراه با ورزش به بهبود خلق و خوي جوانان کم سن و سال کمک مي کند، اما در افراد بزرگسال کمي متفاوت است که در اين مقاله به آن مي پردازيم.

23 ترفند براي داشتن شکم صاف، بدون ذره اي ورزش!

گاهي براي صاف کردن شکم نيازي به ورزش کردن نداريد، چرا که عواملي مثل تغذيه يا عادات نادرست باعث نفخ و بزرگ شدن شکم مي شوند. در اين مقاله چند ترفند جالب و ساده بيان مي کنيم که به داشتن شکم صاف بدون ورزش کمک مي کنند.

چه عواملي باعث التهاب مغز و در نتيجه بروز افکار خودکشي مي شوند؟

معمولا علت خودکشي را بيماري هاي روحي و به ويژه افسردگي مي دانند، اما تحقيقات جديدي که در اين زمينه انجام شده نشان داده است که التهاب مغز هم با افکار خودکشي در ارتباط است. اما مهم ترين عوامل التهاب مغز چه چيزهايي هستند؟

کاتاترنيا يا ناله در خواب چيست؟

اختلالات خواب انواع مختلفي دارند که بر روي وضعيت روحي و جسمي شما تاثير مي گذارد. در اين مقاله به بررسي يکي از اختلالات خواب به نام کاتاترنيا يا ناله در خواب مي پردازيم.

علت ورم پا زنگ خطر برخي بيماري هاست!

ورم پا عارضه اي است که شايد به آن توجه نکنيد، اما گاهي ورم پا نشان دهنده وجود مشکلات جدي است که در اين مقاله به مهم ترين علل ورم پا مي پردازيم.

درمان ميگرن با 3 روش غير دارويي

ميگرن يک درد ناتوان کننده است که هنوز درمان قطعي براي آن پيدا نشده است. در اين مقاله به شما 3 روش غير دارويي پيشنهاد مي کنيم که مي توانند به بهبود علائم ميگرن کمک کنند.

گروه خوني شما چيست و در معرض کدام بيماري ها قرار داريد؟

بسياري از ما گروه خوني خود را نمي دانيم و معمولا زمان بيماري يا خون دادن لزوم آن را احساس مي کنيم. اما بهتر است بدانيد گروه خوني شما ميزان حساسيتتان به برخي بيماري ها را هم مشخص مي کند.

چه کساني در معرض خطر لخته شدن خون قرار دارند؟

شکل گيري لخته هاي خوني در بدن يک مشکل رايج و خطرناک است. اما چه کساني بيش از ديگران در معرض خطر لخته هاي خوني هستند؟ در اين مقاله به اين مسئله پرداخته مي شود.

آيا هيپنوتيزم مي تواند به کاهش وزن شما کمک کند؟

هيپنوتيزم گاهي يک روش درماني محسوب مي شود و براي اصلاح و تغيير برخي رفتارها به کار مي رود، اما آيا اين روش به کاهش وزن هم کمک مي کند؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

اخبار خواندنی

مصرف آنتي بيوتيک ها روي نسل بعدي شما هم تاثير مي گذارند!

بيهوشي عمومي يا بيهوشي موضعي؛ خطر و عوارض کدام بيشتر است؟

چرا مدرسه ها صبح ها ديرتر باز نمي شوند؟

پوشيدن کفش هاي پاشنه بلند چه آسيب هايي به پاها مي زنند؟

مزيت پيوند کليه از اهداکننده زنده نسبت به اهداکننده فوت شده چيست؟

ترک سيگار با مصرف اين مواد غذايي راحت تر است!

استنشاق ذرات روغن هنگام سرخ کردن مواد غذايي خطرناک است!

فرمول پيش بيني قد نهايي نوزاد پسر و دختر

ملين هاي بدون نسخه و عوارض جانبي آنها که بايد احتياط کنيد

علائم کم خوابي که نشان مي دهد شما به اندازه کافي نمي خوابيد!

تماشاي بيش از حد تلويزيون با خطر ايجاد لخته خون همراه است!!

سرما باعث چربي سوزي در بدن مي شود؟!

مصرف بيش از حد برخي عرقيات خطرناک است

چرا وقتي خسته هستيم مغزمان خوب کار نمي کند؟

چرا درد دندان شب ها تشديد مي شود؟

علت بدخوابي شما چيست؟ چرا شب ها از خواب مي پريد؟

چطور خانه‌داري مي‌تواند شما را بيمار کند؟!

براي درمان سردرد به جاي قرص از اين اسانس ها استفاده کنيد!!

علت خستگي چشم در زمان کار با مانيتور و حل اين مشکل

علت گل انداختن و سرخ شدن گونه ها در زمان استرس و درمان آن

تاثير مواد راديواکتيو بر سلامت انسان

خيانت به همسر از مشخصات افرادي با اين چهره است!!

عبارت "عشق کور است" را مغز شما چگونه توضيح مي دهد؟

قبل از آزمايش دادن بخوانيد!!

علت تشديد سرفه در شب چيست؟

گل هاي آپارتماني مي توانند باعث مسموميت شوند؟

به اين دلايل بهتر است در اتاق سرد بخوابيد

هرگز در رستوران روي غذايتان فلفل نريزيد!!!

دخانيات بر زنان تاثير بيشتري دارد يا مردان؟

آيا بيدار کردن افراد از خواب با صداي بلند خطرناک است؟

مضرات پاکت فست فود‌ها از خود فست فود‌ها بيشتر است؟!

علاقه زياد شما به نمک به يکي از اين دلايل است

آيا زنان خودخواه‌تر از مردان هستند؟

تاثير استرس در طي روز بر خواب شب

بهترين زمان براي تزريق واکسن آنفلوانزا

چگونه مغزي سالم داشته باشيد

تحمل درد درست نيست

استرس و خواب چه رابطه اي دارند

دستگاه تصفيه آب خانگي, مفيد است يا مضر؟!

خوابيدن طولاني مدت چطور باعث کابوس شبانه مي شود؟

کاهش التهاب و درد با خوراکي هاي پاييزي

چرا قبل از گريه کردن حس مي‌کنيم توده‌اي راه گلويمان را بسته است؟

چرا قبل از آن که اشکمان سرازير شود، حس مي‌کنيم توده‌اي راه گلويمان را بسته است؟

مضرات زياد ايستادن براي قلب

رفتارهايي که از پدر و مادر به ارث مي بريم

رنگ درماني و کاربرد هاي آن

درمان هاي خانگي درد معده

خنديدن در زمان تزريق واکسن خاصيت محافظتي اش را بيشترمي کند!!

آپنه خواب، بدن شما را نابود مي‌کند

خطاي ديد چرا اتفاق مي افتد

تأثير سرطان بر شنوايي کودکان مبتلا به سرطان

کبد چه کاري انجام مي دهد؟

توصيه هاي مهم ارتوپدي براي سلامت دانش آموزان

بهترين ميان‌ وعده‌ براي عزيزان مدرسه اي

علت افزايش وزن يا کم نشدن وزن بي دليل شما!!

خطرات مرگبار بيش از 13 ساعت نشستن در روز

خطر گربه هاي خانگي براي سلامت جنسي آقايان

نقش پروبيوتيک ها در پيشگيري از سرطان روده

سلامت روده و مغز چه ارتباطي با هم دارند؟

CPR چيست؟ چگونه احياي قلبي ريوي انجام دهيم؟

کم خوابي مي تواند اين عوارض مرگبار را داشته باشد

آيا واقعا لازم است آنتي بيوتيک ها را تا آخر مصرف کنيد؟

نحوه نگهداري انسولين

راز طول عمر در رعايت اين 15 نکته آسان است!!

نشانه هاي کمبود منيزيم در بدن

آيا داروها زنانه و مردانه دارند

چرا در خواب حرف مي زنيم؟

استقامت عضلات زنان بيشتر است يا مردان؟

علائم وجود لخته خون در پا

تشخيص ابتلا به بيماري قلبي با توجه به سرعت راه رفتن شما!

اين اعداد طلايي را براي سلامت خود به ياد داشته باشيد

بي خوابي شبانه؟ چگونه از فکر و خيال شبانه جلوگيري کنيد؟

عوامل اصلي انسداد روده ها

چرا عضلات مي گيرند؟

با خلق و خوي آقايان در ساعات مختلف روز آشنا شويد

عادت هايي که به سيستم ايمني بدن صدمه مي زنند

چرا نبايد به پهلوي راست بخوابيد

چاقي بعد از ازدواج راه حل دارد ولي بايد خيلي مراقب بود

بدن در موقع خواب چه کارهايي انجام مي دهد

بيماري هايي که از حيوان به انسان منتقل مي شوند

نشانه هاي مسموميت غذايي را بشناسيد

چرا چند دقيقه قبل از زنگ خوردن ساعت بيدار هستم؟

افراد مشهوري که با بيماري ام اس زندگي بسيار موفقي دارند

مصرف زياد رانيتيدين اين مشکلات را براي سلامت شما بدنبال دارد

فوايد ترک سيگار براي دوران سالمندي

چگونه آب را از گوش خود خارج کنيم

دليل احساس رخوت و بي حالي در اثر گرما

با دلايل بسيار ساده پف دور چشم آشنا شويد

باورهاي درست و نادرست درباره افراد چپ دست

داروهايي که بايد با معده پر و يا خالي خورد

دارو هايي که بايد با معده پر و يا خالي خورد

روش هاي طبيعي رفع اسپاسم عضلاني بدون استفاده از دارو

باورهاي درست و نادرست در باره افراد چپ دست

چه افرادي مستعد ميگرن هستند و چه عواملي تشديد کننده ميگرن؟

آداب غدا خوردن و خواب صحيح از ديدگاه طب سنتي

مواد غذايي ناسازگار با مايکرو فر

تاثير غذاي خوشمزه و بدمزه بر بدن

آخرين تحقيق در مورد تفاوت عملکرد مغز در زنان و مردان

چرا پي دي عينک مهم است؟

خواب راحت شبانه را با خوردن صبحانه کامل تامين کنيد

تسريع در بهبود زخم با تغذيه مناسب

حقايق باورنکردني در بدن مردان

تحريک عصب واگ، چرا و چگونه

Methamphetamine متامفتامين چيست؟

فوايد آب دريا براي بدن| چرا هميشه در ساحل احساس خوبي داريد؟

ترک سيگار و اتفاقاتي که پس از ترک در بدن مي افتد

رابطه بين استاتين‌ها و آلزايمر براساس آخرين تحقيقات

انواع گروه خوني سازگار براي انتقال خون

سازگار کردن بدن با اين روزهاي گرم تابستان

چرا وقتي مراسم‌ مهمي داريم جوش مي‌زنيم

يکي از علائم اوليه پارکينسون، مشکلات بينايي است

راديکال هاي آزاد چيست، چگونه با راديکال هاي آزاد مقابله کنيم؟

چرا نبايد از بطري هاي پلاستيکي نوشيدني ها دوباره استفاده کنيد؟

چرا وقتي خسته مي شويم پاها را بالاتر از بدن قرار مي دهيم؟

با خطرات مصرف خودسرانه مکمل هاي مختلف آشنا شويد

آشنايي با انوع بي‌خوابي، از اضطراب تا بي‌برنامگي

چرا دچار سردرد ميشويم

در زمان شستن مرغ مراقب اين اشتباه خطرناک باشيد

ترس از آمپول زدن و راه حل ها

چه افردي نبايد کپسول امگا 3 مصرف کنند

درمان آفتاب سوختگي با ويتامين D

10 رازي که مغز شما ناخواسته بازگو مي کند

نشانه هاي عجيب کمبود ويتامين D در بدن

چشماني سالم و قوي با 15 راهکار ساده

تاثير صابون آنتي باکتريال بيش از صابون معمولي نيست!!

فرومون هاي انساني آيا واقعيت و تاثير جنسي دارند؟

درمان اضطراب امتحان با راهکارهايي ساده

دلايل جوان و خوش اندام ماندن زنان ژاپني

براي جلسه کنکور چه خوراکي هايي همراه ببريم؟

درمان خانگي سندروم پاي بي قرار, اگزما, معده درد, ميخچه پا و 10 مورد ديگر

طب سوزني چيست و چگونه بيماري ها را درمان مي کند

درمان خانگي براي سندروم پاي بي قرار, اگزما, معده درد, ميخچه پا و 10 مورد ديگر

علت خميازه کشيدن مسري چيست؟

کم کردن استرس کنکور با چند نسخه طبيعي

پيشگيري از ميگرن با چند دستور غذايي ساده

بي اختياري ادرار با مصرف اين مواد تشديد مي شود

موزيک تراپي براي اين بيماري ها مفيد است

واقعيت هايي در باره پاک کننده کولون

مواد غذايي را براي چه مدت مي توانيم در يخچال و فريزر نگه داريم؟

مثانه خود را بدعادت نکنيد

زندگي سالم تر و شاد تر با دوست داشتن بدن! چرا و چگونه؟

شرايط نامناسب براي آب تني و شنا کردن!

انواع فتق را بشناسيم

تاثير نوع صبحانه بر پرخاشگري شما

تداخل دارويي منجر به مرگ با مصرف همزمان اين دو داروي ساده

هورمون هاي شما با اين 12 راه طبيعي متعادل خواهند شد

علت جمع شدن اب زير پوست و احتباس آب در بدن چيست؟

ويتامين D و تاثير آن بر روحيه و سرحالي شما

فوايد اهداي خون و دانستني هاي اهداي خون

در صورت گزيدگي با نيش پشه، اين کارها را نکنيد