آخرین اخبار

انتخابات

دولت يازدهم در يک نگاه

دبيرخانه شوراي اطلاع رساني دولت با هدف ارائه­ تصويري موجز و درعين‌حال جامع از عملکردها و دستاوردهاي دولت گزارشي را منتشر کرده که در آن تلاش مي­‌شود تا به اين سؤالات جواب داده شود که دولت يازدهم در حوزه‌هاي مختلف چه دستاوردي داشته است و اين دستاوردها حاصل کدام مجموعه اقدامات بوده است؟

واعظي: دولت دوازدهم فراجناحي است و متعلق به اين تفکر يا آن تفکر نيست

رئيس دفتر رئيس‌جمهور با بيان اينکه دولت دوازدهم متعلق به جناح خاصي نيست، تاکيد کرد: تلاش بر اين بوده که هر دو دولت آقاي روحاني فراجناحي باشد و شايستگان و هر کسي که مشي اعتدالي دارد از هر تفکري در دولت حضور داشته باشد.

انتشار متن کامل گزارش وزير کشور در آئين تنفيذ حکم رياست جمهوري

دکتر رحماني فضلي: بزرگترين و مهمترين پيام حضور پر شور حدود 42 ميليون نفر از هموطنان عزيز، در پاي صندوق هاي رأي، اعتقاد مردم به آرمانهاي انقلاب واشتياق آنان براي مشارکت در تعيين سرنوشت ميهن اسلامي خود بود.

انتشار نتايج تفصيلي انتخابات رياست جمهوري

نتايج تفصيلي آراي انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري در سراسر کشور به تفکيک 31 استان و تمامي شهرستان ها از سوي کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور منتشر شد.

کثرت حضور مردم از نقطه صفر مرزي تا پايتخت در انتخابات هم صدايي را رقم زد

استاندار سيستان و بلوچستان گفت: کثرت حضور مردم از نقطه صفر مرزي تا پايتخت در انتخابات هم صدايي ملت بزرگ ايران را رقم زد به طوري که از نظر نوع نگاه به انتخابات 96 فاصله اي بين حضور ساکنان نقاط دور افتاده با مرکز کشور ديده نمي شود.

هجده روز پس از برگزاري انتخابات/ گزارش وزير کشور به نمايندگان ملت در مجلس شوراي اسلامي

وزير کشور: انتخابات 29 ارديبهشت در شرايطي برگزار شد که کشور به لحاظ مولفه‌هاي سياست خارجي، امنيت ملي و مسايل داخلي در وضعيتي قرار داشت که حضور گسترده مردم بيش از هر زماني ضروري بود.

همه گزارش ها بر اصالت، صحت و سلامت انتخابات تاکيد دارد

استاندار خراسان رضوي گفت: تمامي گزارش ها اعم از هيات هاي اجرايي، فرمانداران، نمايندگان فرمانداران و هياته اي نظارت در سطح اين استان بر اصالت، صحت و سلامت کليت انتخابات اخير تاکيد دارد.

استاندار قزوين: انتخابات 29 ارديبهشت سالم و قانونمند برگزار شد

استاندار قزوين، مردم و رسانه ها را بهترين ناظران انتخاباتي دانست و گفت: انتخابات اخير در استان يکي از با نظم ترين انتخابات بود و در کمال سلامت، رعايت قانون و امنيت برگزار شد.

استاندار خراسان جنوبي: پذيرش نتيجه انتخابات به فرهنگ تبديل شود

استاندار خراسان جنوبي با اشاره به روند برگزاري انتخابات در فضايي سالم، شفاف و قانونمند، روز 29 اردييهشت 96در استان، تاکيد کرد: نتيجه انتخابات را همه بپذيرند، تا اين شيوه به فرهنگ عمومي در جامعه تبديل شود.

استاندار: سه انتخابات همزمان در هرمزگان، بدون مشکل برگزار شد

استاندار هرمزگان گفت: روز 29 ارديبهشت سه انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري، پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستاها و انتخابات ميان دوره اي مجلس در غرب هرمزگان بدون مشکل خاص و نگران کننده اي برگزار شد.

مطرح کردن راي حلال و حرام دست بردن در دين است

استاندار کرمانشاه با اشاره به مطرح شدن راي حلال و حرام پس از انتخابات گفت: حلال و حرام خدا تا ابد در دين مشخص شده و نمي توان چيز جديدي به آن اضافه کرد اين دست بردن در دين است هرچند رقباي آقاي روحاني راي مبتني بر فريب مي خواستند به دست بياورند اما آنچه از صندوق هاي راي به دست آمد راي مبتني بر شعور مردم بود.

کثرت حضور مردم از نقطه صفر مرزي تا پايتخت درانتخابات هم صدايي را رقم زد

استاندار سيستان و بلوچستان گفت: کثرت حضور مردم از نقطه صفر مرزي تا پايتخت در انتخابات هم صدايي ملت بزرگ ايران را رقم زد به طوري که از نظر نوع نگاه به انتخابات 96 فاصله اي بين حضور ساکنان نقاط دور افتاده با مرکز کشور ديده نمي شود.

وزير کشور: هيچ گونه دستگيري نداشتيم

وزير کشور درباره موضوع دستگيري برخي از فرمانداران به دلايل انتخاباتي گفت: هيچ گونه دستگيري نداشتيم و تنها احضار و ارائه توضيحات بوده است.

سويه آرا در انتخابات ارديبهشت 96 پيام آور روشني براي مسئولان بود

استاندار استان مرکزي گفت: سويه آرا در انتخابات 29 ارديبهشت ماه پيام آور روشني براي مسئولان و حوزه هاي مختلف بود و مشارکت بالاي مردم در پاي صندوق هاي راي همراه با آگاهي و تفکر سرمايه اي بزرگ براي نظام اسلامي است.

استاندار زنجان: مشارکت گسترده در انتخابات نشان دهنده احساس مسئوليت و تعهد مردم بود

استاندار زنجان با بيان اينکه حضور گسترده و مسئولانه مردم در پاي صندوق هاي راي در اين استان و کشور غرور آفرين بود ، گفت: مشارکت گسترده مردم براي ما بسيار گوارا و شيرين و نشان دهنده احساس مسئوليت و تعهد قشرهاي مختلف جامعه بود.

استاندار: انتخابات آذربايجان غربي بدور از هر مشکل امنيتي برگزار شد

استاندار آذربايجان غربي با اشاره به برگزاري انتخابات 29 ارديبهشت اين استان بدور از هر مشکل امنيتي و تخلف سازمان يافته، گفت: مشارکت قابل توجه، امنيت کامل، رقابت عادلانه و سلامت را مي توان چهار ويژگي ارزشمند انتخابات در اين استان دانست.

استاندار فارس: انتخابات در نهايت صحت و سلامت برگزار شد

استاندار فارس گفت: انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين استان همانند ديگر استان هاي کشور در نهايت صحت و سلامت برگزار شد و از امنيت کامل برخوردار بود.

يادداشت رسانه اي وزارت کشور درخصوص انتشار يک نامه سرگشاده حاوي نسبت هاي خلاف واقع به وزارت کشور

وزارت کشور ... با ابراز تأسف از استمرارِ اهتمامِ برخي براي دروغگويي و جعلِ حقايق و تأکيد بر پيگيري حقوقي اينگونه اقدامات، ‌همگان را براي بازگشت به قانون فرا مي خواند.

استاندار هرمزگان: راي دوباره مردم به دولت وظايف مسئولان را سنگين تر مي کند

استاندار هرمزگان گفت: راي دوباره مردم به دکتر روحاني وظايف مسئولان را سنگين تر کرده و دولت اکنون مديون اعتماد دوباره مردم است و بايد تمام تلاش خود را به رفع مشکلات آنان اختصاص دهد.

استاندار خراسان شمالي: انتخابات استان در سلامت کامل برگزار شد/حضور 81 درصدي واجدان شرايط

استاندار خراسان شمالي گفت: به رغم رفتارهاي غيرمنصفانه و تبليغات غيراخلاقي برخي رقبا، هيچ شبهه اي در برگزاري انتخابات 29 ارديبهشت ماه در استان مطرح نشده است و اين انتخابات در سلامت کامل برگزار شد.

استاندار مازندران: انتخابات 29 ارديبهشت افتخار بزرگ براي نظام جمهوري اسلامي است

استاندار مازندران: انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي که با مشارکت حداکثري مردم همراه شد، افتخاري بزرگ براي نظام جمهوري اسلامي است.

استاندار کرمان: انتخابات در اين استان با مشارکت 73درصدي ودر سلامت کامل برگزار شد

استاندار کرمان گفت: انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين استان با مشارکت 73 درصدي اقشار مختلف مردم و در کمال صحت و سلامت برگزار شد.

استاندار گيلان: مردم در انتخابات حضوري مقتدرانه همراه با دانايي داشتند/انتخابات در سلامت کامل برگزار شد

استاندار گيلان حضور کم نظير مردم در انتخابات را مقتدرانه همراه با دانايي ذکر کرد و گفت: با برنامه‌ريزي دقيق و بدون وقفه، انتخابات را در سلامت کامل برگزار کرديم.

استاندار آذربايجان شرقي: انتخابات در سلامت و امانت کامل برگزار شد

استاندار آذربايجان شرقي اعلام کرد: دوزادهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در استان در سلامت کامل، بدون هيچ مشکل، بر مبناي مر قانون و امانتداري برگزار شد.

انتخابات در استان قم بدون هيچ مشکلي و با حضور حماسي مردم برگزار شد

استاندار قم با تبريک حماسه 29 ارديبهشت ماه اظهار داشت: به فضل الهي انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا دراين استان با حضور گسترده و حماسي مردم و بدون هيچ مشکلي برگزار شد.

استاندار گلستان: انتخابات اخير برگ زريني در تاريخ سياسي جمهوري اسلامي بود

استاندار گلستان با بيان اينکه انتخابات اخير رياست جمهوري و شوراها برگ زريني در تاريخ سياسي جمهوري اسلامي بود، گفت: اين انتخابات در گلستان نيز کم نظير برگزار شد که از جمله ويژگيهاي آن مي توان به افزايش مشارکت مردم و رشد آراي رييس جمهور منتخب نسبت به دوره قبل اشاره کرد.

انتخابات 29 ارديبهشت بدون نقص و با مشارکت حداکثري مردم در سمنان برگزار شد

استاندار سمنان با قدرداني از حضور حماسي مردم اين استان در انتخابات 29 ارديبهشت ماه گفت: دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا پرشور، بدون نقص و با مشارکت حداکثري در اين استان برگزار شد.

استاندار يزد: انتخابات در استان در سلامت کامل و بالاترين ميزان مشارکت برگزار شد

استاندار يزد گفت: به اذعان همه دست اندرکاران برگزاري انتخابات، روند برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين استان در سلامت کامل و با بالاترين ميزان مشارکت برگزار شد.

استاندار: مردم استان ايلام با مشارکت 77 درصدي در انتخابات مهر تاييدي بر آرمان هاي نظام و انقلاب زدند

استاندار ايلام با اشاره به مشارکت بيش از 77 درصد افراد واجد شرايط اين استان در انتخابات 29 ارديبهشت گفت: اين حضور بار ديگر مهر تاييدي بر علاقه مندي ملت ايران و استان ايلام نسبت به آرمان هاي والاي نظام و انقلاب زد.

نخستين برنده ي انتخابات ملت ايران هستند / مردم در انتخابات نام ايران را در کنار بزرگترين دموکراسي هاي جهان به ثبت رساندند/ مردم با حضور خود در انتخابات منزلت ايران را در منطقه و جهان افزايش دادند/ سران کشورهاي منطقه از مراجعه به آراي مردم خود وحشت دارند

معاون اول رييس جمهور با بيان اينکه مردم ايران با حضور پرشور در انتخابات رياست جمهوري و انتخابات شوراهاي شهر و روستا شگفتي سازي کردند گفت: ملت ايران در اين انتخابات به معناي واقعي کاري کارستان کردند و نام ايران را در کنار بزرگترين دموکراسي هاي جهان به ثبت رساندند.

نظم و امنيت انتخابات با نگاهي متفاوت/يادداشت حسين ذوالفقاري

انتخابات ارديبهشت ماه 1396 ... يک تجربه بسيار با ارزش در نحوه و مديريت مسائل امنيتي است که با مشارکت مردم به عنوان حافظان اصلي امنيت و همچنين با تدبير و بکارگيري خرد جمعي در مقوله انتخابات، زمينه‌هاي حضور حداکثري و برقراري نشاط و شور توأم با شعور مردم را فراهم کرد.

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور در خصوص نامه شوراي سياستگذاري ائمه جمعه

در بخش هايي از اظهارات خطيب محترم جمعه مواردي با قطعيت مبني بر تشکيک سلامت انتخابات مطرح شد که متاسفانه از نظر نويسنده نامه شوراي سياستگذاري ائمه جمعه مغفول مانده است.

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور در خصوص نامه شوراي سياستگذاري ائمه جمعه

در بخش هايي از اظهارات خطيب محترم جمعه مواردي با قطعيت مبني بر تشکيک سلامت انتخابات مطرح شد که متاسفانه از نظر نويسنده نامه شوراي سياستگذاري ائمه جمعه مغفول مانده است.

ناظران شوراي نگهبان صورتجلسه 62 هزار و 381 شعبه را امضا کرده اند/ حلال و حرام خواندن راي توهين به مردم است

رييس ستاد انتخابات کشور با بيان اينکه ناظران شوراي نگهبان صورتجلسه نهايي 62 هزار و 381 شعبه را امضا کرده اند، گفت: زيبنده نيست که با اين وضع و با اين ساختار اجرايي انتخابات و حضور ناظران، اينگونه از تريبون ها استفاده شود و بگويند تخلفات يا جرمي واقع شده است.

يادداشت رسانه اي مرکز اطلاع رساني وزارت کشور در خصوص برخي اخبار مربوط به ميزان مشارکت استان ها در انتخابات

نظر وزير کشور از نام بردن از استان هاي خراسان جنوبي و قم در پاسخ به سؤال خبرنگار گفتگوي وي‍ژه خبري شبکه دو سيما، استان هايي بوده است که کمترين درصد رأي به منتخب انتخابات را داشته اند.

پاسخ مرکز اطلاع رساني وزارت کشور به اظهارات اخير آيت اله موحدي کرماني درباره انتخابات

مطالبي به نقل از آيت اله موحدي کرماني در رسانه ها منتشر شد که با توجه به مراتب تقوي و سوابق ارزنده سياسي و اجتماعي ايشان بسيار مايه تعجب و غير قابل باور بود... لذا نکاتي را به استحضار ملت آگاه و هوشيار مي رسانيم.

نامه ستاد انتخابات کشور به شوراي سياستگذاري ائمه جمعه نسبت به مطالب نادرست و تفرقه انگيز خطيب نمازجمعه امروز تهران

از تريبون خطبه هاي نماز جمعه امروز تهران ... مطالبي نادرست و بعضا کذب در راستاي تفرقه و انشقاق در تجلي مردمسالاري ديني نسبت به عملکرد مجريان و ناظران انتخابات حماسي 29 ارديبهشت مطرح شد...

هيچ مشکلي در تجميع آراي انتخابات وجود نداشت/تمام استانداردها رعايت شده است

رئيس کميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: در تجميع آراي انتخابات 29 ارديبهشت ماه، تمام استانداردها رعايت شده و تمام کنترل ها صورت گرفته است و مطمئن هستيم هيچ مشکلي در اين ارتباط وجود ندارد.

نامه ستاد انتخابات کشور به شوراي سياستگذاري ائمه جمعه نسبت به مطالب نادرست و تفرقه انگيز خطيب نمازجمعه امروز تهران

از تريبون خطبه هاي نماز جمعه امروز تهران ... مطالبي نادرست و بعضا کذب در راستاي تفرقه و انشقاق در تجلي مردمسالاري ديني نسبت به عملکرد مجريان و ناظران انتخابات حماسي 29 ارديبهشت مطرح شد...

پيام رهبري انقلاب اسلامي به مناسبت حضور گسترده و حماسي مردم در انتخابات

در پي حضور پرشکوه و حماسي مردم در دوازدهمين دوره‌ي انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره‌ي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر انقلاب اسلامي پيام تشکر و قدرداني صادر و بر نکات مهمي تأکيد کردند.

پاسخ مرکز اطلاع رساني وزارت کشور به اظهارات اخير آيت اله موحدي کرماني درباره انتخابات

مطالبي به نقل از آيت اله موحدي کرماني در رسانه ها منتشر شد که با توجه به مراتب تقوي و سوابق ارزنده سياسي و اجتماعي ايشان بسيار مايه تعجب و غير قابل باور بود... لذا نکاتي را به استحضار ملت آگاه و هوشيار مي رسانيم.

يادداشت رسانه اي مرکز اطلاع رساني وزارت کشور در خصوص برخي اخبار مربوط به ميزان مشارکت استان ها در انتخابات

نظر وزير کشور از نام بردن از استان هاي خراسان جنوبي و قم در پاسخ به سؤال خبرنگار گفتگوي وي‍ژه خبري شبکه دو سيما، استان هايي بوده است که کمترين درصد رأي به منتخب انتخابات را داشته اند.

نظم و امنيت انتخابات با نگاهي متفاوت/يادداشت حسين ذوالفقاري

انتخابات ارديبهشت ماه 1396 ... يک تجربه بسيار با ارزش در نحوه و مديريت مسائل امنيتي است که با مشارکت مردم به عنوان حافظان اصلي امنيت و همچنين با تدبير و بکارگيري خرد جمعي در مقوله انتخابات، زمينه‌هاي حضور حداکثري و برقراري نشاط و شور توأم با شعور مردم را فراهم کرد.

نتوانستيم از عده اي از مردم راي بگيريم؛ از آنها عذرخواهيم/ پس از تکميل صورت جلسه نهايي، آمار و اطلاعات تفکيکي منتشر مي شود

دبير ستاد انتخابات کشور گفت: با هدايت هاي مقام معظم رهبري سه انتخابات رياست جمهوري، شوراهاي اسلامي شهر و روستا و ميان دوره اي مجلس شوراي اسلامي در آرامش برگزار شد.

هيچ مشکلي در تجميع آراي انتخابات وجود نداشت/تمام استانداردها رعايت شده است

رئيس کميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: در تجميع آراي انتخابات 29 ارديبهشت ماه، تمام استانداردها رعايت شده و تمام کنترل ها صورت گرفته است و مطمئن هستيم هيچ مشکلي در اين ارتباط وجود ندارد.

نتوانستيم از عده اي از مردم راي بگيريم؛ از آنها عذرخواهيم/ پس از تکميل صورت جلسه نهايي، آمار و اطلاعات تفکيکي منتشر مي شود

دبير ستاد انتخابات کشور گفت: با هدايت هاي مقام معظم رهبري سه انتخابات رياست جمهوري، شوراهاي اسلامي شهر و روستا و ميان دوره اي مجلس شوراي اسلامي در آرامش برگزار شد.

امروز روز پيروزي تمام مردم ايران است

خانواده آيت‌الله هاشمي رفسنجاني با انتشار پيامي خطاب به مردم ايران پس از اعلام انتخابات رياست جمهوري يادآورشد کهامروز روز پيروزي تمام مردم ايران است.

پيام رهبري انقلاب اسلامي به مناسبت حضور گسترده و حماسي مردم در انتخابات

در پي حضور پرشکوه و حماسي مردم در دوازدهمين دوره‌ي انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره‌ي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر انقلاب اسلامي پيام تشکر و قدرداني صادر و بر نکات مهمي تأکيد کردند.

تکرار روحاني در ارديبهشت

رييس ستاد انتخابات کشور ساعتي قبل بخش دوم آراي کانديداهاي رياست جمهوري دوازدهم را اعلام کرد که در ميان 4 کانديدا حسن روحاني بالاترين راي را آورد.

وزير کشور : بعد از ساعت 24 و اتمام رأي گيري دستور شمارش آراي رياست جمهوري را صادر خواهم کرد/مردم ايران امروز حماسه جديدي خلق کردند

وزير کشور گفت: مردم ايران با حضور پرشور در عرصه انتخابات بار ديگر به دنيا ثابت کردند که پاي آرمانهاي خود ايستاده اند.

اعلام نتايج غير قطعي انتخابات رياست جمهوري از سوي رئيس ستاد انتخابات کشور / سهم 4 نامزد انتخابات از شمارش بيش از 25 ميليون رأي مأخوذه

علي اصغر احمدي، در نخستين نوبت اعلام نتايج انتخابات، نتايج شمارش 25.966.729 رأي از مجموع آراء اخذ شده در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري را اعلام کرد.

اعلام نتايج غير قطعي انتخابات رياست جمهوري از سوي رئيس ستاد انتخابات کشور / سهم 4 نامزد انتخابات از شمارش بيش از 25 ميليون رأي مأخوذه انتخابات رياست جمهوري

علي اصغر احمدي، در نخستين نوبت اعلام نتايج انتخابات، نتايج شمارش 25.966.729 رأي از مجموع آراء اخذ شده در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري را اعلام کرد.

وزير کشور: پس از پايان راي گيري ابتدا صندوقهاي انتخابات رياست جمهوري شمارش مي شود/ همکاري شوراي نگهبان با مجريان انتخابات بسيار عالي است

رحماني فضلي وزير کشور گفت: امروز روزي سرنوشت ساز و تاريخي براي ملت ايران است و تأکيد مقام معظم رهبري بر حضور در انتخابات نشان دهنده اهميت اين حضور است.

صدور اطلاعيه شماره 34 ستاد انتخابات کشور

ستاد انتخابات کشور در اطلاعيه شماره 34 خود پايان رأي گيري انتخابات رياست جمهوري، شوراهاي اسلامي و مياندوره اي مجلس شوراي اسلامي را در سراسر کشور اعلام کرد.

انتشار اطلاعيه شماره 35 ستاد انتخابات کشور

بر اساس اطلاعيه شماره 35 ستاد انتخابات کشور، عوامل اجرايي کليه شعب اخذ رأي موظفند رأي مراجعه کنندگان را اخذ و رأس ساعت 24 نسبت به اتمام رأي گيري اقدام کنند.

وزير کشور : بعد از ساعت 24 و اتمام رأي گيري دستور شمارش آراي رياست جمهوري را صادر خواهم کرد/مردم ايران امروز حماسه جديدي خلق کردند

وزير کشور گفت: مردم ايران با حضور پرشور در عرصه انتخابات بار ديگر به دنيا ثابت کردند که پاي آرمانهاي خود ايستاده اند.

انتشار اطلاعيه شماره 35 ستاد انتخابات کشور

بر اساس اطلاعيه شماره 35 ستاد انتخابات کشور، عوامل اجرايي کليه شعب اخذ رأي موظفند رأي مراجعه کنندگان را اخذ و رأس ساعت 24 نسبت به اتمام رأي گيري اقدام کنند.

تمديد مهلت اخذ راي تا ساعت 23 امشب

با موافقت وزير کشور زمان اخذ رأي در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و اولين مياندوره اي مجلس تا ساعت 23 (يازده شب) تمديد شد.

تمديد مهلت اخذ راي تا ساعت 23 امشب

با موافقت وزير کشور زمان اخذ رأي در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و اولين مياندوره اي مجلس تا ساعت 23 (يازده شب) تمديد شد.

زمان اخذ راي تا ساعت 22 تمديد شد

با موافقت وزير کشور در شهرهاي سراسر کشور، اخذ رأي به مدت دو ساعت يعني تا ساعت 22 ( ده شب ) تمديد شد.

زمان اخذ راي تا ساعت 22 تمديد شد

با موافقت وزير کشور در شهرهاي سراسر کشور، اخذ رأي به مدت دو ساعت يعني تا ساعت 22 ( ده شب ) تمديد شد.

اخبار خواندنی

وزير کشور: پس از پايان راي گيري ابتدا صندوقهاي انتخابات رياست جمهوري شمارش مي شود/ همکاري شوراي نگهبان با مجريان انتخابات بسيار عالي است

موافقت وزير کشور؛ تمديد مهلت اخذ راي انتخابات شوراها تا ساعت 19 امروز

در انتخابات رياست جمهوري فقط نام يک نامزد نوشته شود

صبح امروز صادر شد؛ بخشنامه ستاد انتخابات کشور درخصوص ضرورت درج شهرت نامزدها در آگهي اسامي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري

اطلاعيه شماره 28 ستاد انتخابات کشور/تعرفه و برگ راي فاقد مهر انتخابات راي باطل است

افراد فاقد مسئوليت حق حضور بي مورد در شعب اخذ راي را ندارند

انتشار اطلاعيه شماره 25 ستاد انتخابات کشور/اسامي نامزدها خوانا نوشته شود

انتشار اطلاعيه شماره 25 ستاد انتخابات کشور/اسامي نامزدها خوانا نوشته شود

انتشار اطلاعيه شماره 21 ستاد انتخابات کشور/لزوم خودداري مسئولان شعب از ضرب مهر انتخابات در کارت منضم به شناسنامه

انتشار اطلاعيه شماره 22 ستاد انتخابات کشور/نوشتن اسم نامزدهاي انتخابات شوراهاي اسلامي بدون نوشتن کد نامزدها هم کفايت مي کند

دبير ستاد انتخابات کشور: تا اين لحظه هيچ مشکلي در روند برگزاري قانوني انتخابات وجود ندارد

انتشار اطلاعيه شماره 23 ستاد انتخابات کشور

انتشار اطلاعيه شماره 23 ستاد انتخابات کشور

تاکيد ستاد انتخابات کشور بر امحاء اوراق و آثار تبليغاتي نامزدها در محل شعبه و اطراف آن

انتشار اطلاعيه شماره 19 ستاد انتخابات کشور/اعلام شرايط محل اخذ راي براي سه انتخابات امروز

اطلاعيه شماره 20 ستاد انتخابات کشور/مدرک قابل قبول براي شخص راي دهنده فقط شناسنامه و ارائه شماره ملي

اطلاعيه شماره 20 ستاد انتخابات کشور/مدرک قابل قبول براي شخص راي دهنده فقط شناسنامه و ارائه شماره ملي

بازديد رئيس جمهور از ستاد انتخابات کشور

ملاک اصلي براي تشخيص واجد شرايط راي بودن مراجعه کنندگان به شعب اخذ راي

تاکيد ستاد انتخابات کشور بر برخورد قانوني با تبليغات به هر شکل له يا عليه نامزدهاي انتخاباتي

مهندس مقيمي: نمايندگان نامزدهاي رياست جمهوري در ستاد انتخابات کشور حضور دارند/ نامزدها شخصاً هم مي توانند بازديد کنند

تاکيد ستاد انتخابات کشور بر برخورد قانوني با تبليغات به هر شکل له يا عليه نامزدهاي انتخاباتي

ضرورت رفاقت بعد از رقابت

تاکيد ستاد انتخابات کشور بر استفاده از فرد معتمد همراه براي نوشتن راي روشندلان، افراد بيسواد و ناتوان

تاکيد ستاد انتخابات کشور بر استفاده از فرد معتمد همراه براي نوشتن راي روشندلان، افراد بيسواد و ناتوان

آغاز اخذ راي در شعب انتخابات سراسر کشور با دستور وزير کشور

صدور اطلاعيه شماره 12 ستاد انتخابات کشور

صدور اطلاعيه شماره 13 ستاد انتخابات کشور

صدور اطلاعيه شماره 14 ستاد انتخابات کشور

صدور اطلاعيه شماره 15 ستاد انتخابات کشور

حضور رهبر انقلاب در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا

بازديد رئيس جمهور از ستاد انتخابات کشور

صدور اطلاعيه شماره 14 ستاد انتخابات کشور

صدور اطلاعيه شماره 15 ستاد انتخابات کشور

قائم مقام وزير کشور: نتايج شمارش آراء به صورت تدريجي اعلام خواهد شد

انتشار اطلاعيه شماره 11 ستاد انتخابات کشور

آغاز اخذ راي در شعب انتخابات سراسر کشور با دستور وزير کشور

انتشار اطلاعيه شماره 11 ستاد انتخابات کشور

وزير کشور: مردم حضور به موقع و مستمر پاي صندوق راي داشته باشند

اعلام خبر وصول نامه انصراف يک نامزد ديگر انتخابات رياست جمهوري به وزارت کشور

آغاز اخذ راي در شعب انتخابات سراسر کشور با دستور وزير کشور

مشارکت ايرانيان مقيم استراليا در انتخابات

ارسال انصراف کتبي يک نامزد انتخابات به هيات مرکزي نظارت بر انتخابات رياست جمهوري

ذوالفقاري: تنها مرجع اعلام نتايج انتخابات وزارت کشور است

پاسخ وزير کشور به نامه حجت الاسلام و المسلمين رحيميان

انتشار آگهي اسامي نامزدهاي انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري

انتشار آگهي اسامي نامزدهاي انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري

اطلاعيه مرکز اطلاع رساني و امور بين الملل وزارت کشور

اعلام خبر وصول نامه انصراف يک نامزد ديگر انتخابات رياست جمهوري به وزارت کشور

وزير کشور در برنامه زنده گفتگوي ويژه خبري شبکه دو سيما شرکت کرد

نتايج انتخابات رياست جمهوري تدريجي اعلام نمي‌شود

قائم مقام وزير کشور: نتايج شمارش آراء به صورت تدريجي اعلام خواهد شد

6 توصيه مهم ستاد امنيت انتخابات کشور به راي دهندگان

ارسال انصراف کتبي يک نامزد انتخابات به هيات مرکزي نظارت بر انتخابات رياست جمهوري

شجاعي کياسري: نشست خبري وزير کشور با رسانه هاي خارجي چهارشنبه 27 ارديبهشت برگزار مي شود

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور درخصوص اعلام پيش بيني تعيين تکليف انتخابات در مرحله اول

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور درخصوص اعلام پيش بيني تعيين تکليف انتخابات در مرحله اول

نتايج انتخابات رياست جمهوري تدريجي اعلام نمي‌شود

انتخابات در فضاي کاملا امن و بدون هر گونه تهديد امنيتي برگزار خواهد شد/ قاطعانه از هر گونه ناامني جلوگيري خواهد شد

تخلف در فضاي مجازي با اين همه گستردگي واقعا کم و حتي قابل چشم پوشي است / بايد جلوي همين تخلف اندک هم گرفته شود

پورعلي مطلق: نماينده نامزدها مي توانند در ستاد انتخاباتي کشور حضور يابند

اطلاعيه مرکز اطلاع رساني و امور بين الملل وزارت کشور

شجاعي کياسري: نشست خبري وزير کشور با رسانه هاي خارجي چهارشنبه 27 ارديبهشت برگزار مي شود

وزير کشور امشب ميهمان برنامه زنده گفتگوي ويژه خبري شبکه دو سيما

وزير کشور امشب ميهمان برنامه زنده گفتگوي ويژه خبري شبکه دوم سيما

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور خطاب به مديران روزنامه ها و نشريات

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور خطاب به مسئولان ستادهاي تبليغاتي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري

استفاده نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري از فضاهاي دانشگاهي با امکان و فرصت حضور برابر کاملاً مجاز است/ مراجع غير مرتبط در امر انتخابات از اظهار نظر غير مسؤولانه پرهيز کنند

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور خطاب به مديران روزنامه ها و نشريات

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور خطاب به مسئولان ستادهاي تبليغاتي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري

شجاعان: راي مردم در انتخابات الکترونيکي شوراهاي اسلامي شهر و روستا، قابل رديابي نيست

سخنان نسنجيده مقامات سعودي عواقب نامطلوبي خواهد داشت/نبايد ديپلماسي را قرباني بحث‌هاي داخلي کرد

رئيس ستاد انتخابات کشور در اروميه: بسترهاي لازم براي حضور پرشور مردم در انتخابات را فراهم مي کنيم

پورعلي مطلق: نماينده نامزدها مي توانند در ستاد انتخاباتي کشور حضور يابند

اصول رقابت سياسي در انتخابات

تخلف در فضاي مجازي با اين همه گستردگي واقعا کم و حتي قابل چشم پوشي است / بايد جلوي همين تخلف اندک هم گرفته شود

درخواست مجوز هيچ جريان سياسي در دولت يازدهم بي پاسخ نمانده است

تکذيب ادعاي دخالت بخشداران در جهت دهي به آراء‌ روستائيان

امکان تقلب و تخلف در انتخابات ميل به صفر دارد

تکذيب اعلام نظر وزير کشور در خصوص خود جوش بودن حاشيه هاي مراسم روز جهاني کارگر در مرقد امام (ره)

وزير کشور مسؤوليتي در خصوص فيلتر صفحات در فضاي مجازي ندارد

اعلام آمار قطعي واجدان شرايط حضور در انتخابات از سوي رييس ستاد انتخابات کشور

برگزاري نشست خبري وزير کشور

استفاده نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري از فضاهاي دانشگاهي با امکان و فرصت حضور برابر کاملاً مجاز است/ مراجع غير مرتبط در امر انتخابات از اظهار نظر غير مسؤولانه پرهيز کنند

اطلاعيه شماره 10 ستاد انتخابات کشور

اطلاعيه شماره 10 ستاد انتخابات کشور

انتخابات در فضاي کاملا امن و بدون هر گونه تهديد امنيتي برگزار خواهد شد/ قاطعانه از هر گونه ناامني جلوگيري خواهد شد

تکذيب ادعاي دخالت بخشداران در جهت دهي به آراء‌ روستائيان

انتشار متن کامل دستورالعمل فعاليت‌هاي تبليغاتي انتخابات در فضاي مجازي

صندوق الکترونيکي انتخابات شوراي شهر ساوه رونمايي شد

شجاعان: راي مردم در انتخابات الکترونيکي شوراهاي اسلامي شهر و روستا، قابل رديابي نيست

وزير کشور مسؤوليتي در خصوص فيلتر صفحات در فضاي مجازي ندارد

اعلام آمار قطعي واجدان شرايط حضور در انتخابات از سوي رييس ستاد انتخابات کشور

واکنش ستاد مبارزه با مواد مخدر به اظهارات يکي از نامزدهاي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري

ناصريان: پيش بيني لازم براي تامين هزينه هاي برگزاري انتخابات انجام شده است

تکذيب اعلام نظر وزير کشور در خصوص خود جوش بودن حاشيه هاي مراسم روز جهاني کارگر در مرقد امام (ره)

آخرين اخبار انتخاباتي؛ انتقاد از تخريب دولت و وعده‌هاي بي‌اساس نامزدها

تخريب دولت، برنامه کانديداها شده است

وزارت کشور پيگير جدي تحقق اقتصاد مقاومتي است/نبايد به کسي که توليد کننده و سرمايه گذار است بگوئيم رانت خوار

پيمانکار معدن آزادشهر در دادسرا/برجام و توان موشکي و...

برگزاري نشست خبري وزير کشور/ بخش نخست

بازنشر/ دستورالعمل تبليغات انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا

انتشار متن کامل دستورالعمل فعاليت‌هاي تبليغاتي انتخابات در فضاي مجازي

صدور اطلاعيه شماره 9 ستاد انتخابات کشور

صدور اطلاعيه شماره 9 ستاد انتخابات کشور

وزارت کشور پيگير جدي تحقق اقتصاد مقاومتي است/نبايد به کسي که توليد کننده و سرمايه گذار است بگوئيم رانت خوار

ناصريان: پيش بيني لازم براي تامين هزينه هاي برگزاري انتخابات انجام شده است

واکنش ستاد مبارزه با مواد مخدر به اظهارات يکي از نامزدهاي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري

"برجام" از نگاه کانديداهاي انتخابات رياست‌جمهوري

نماد انتخاباتي هاشمي‌طبا تعيين شد

ارائه گزارش عملکرد ستاد انتخابات به هيات اجرايي مرکزي انتخابات

کانديداهاي رياست‌جمهوري درباره "رفع فقر" چه نظر و برنامه‌اي دارند؟

126 نفر داوطلب انتخابات رياست جمهوري شدند/حضور اشخاص سرشناس+ حاشيه‌ها، عکس‌ و فيلم

سوداي رييس جمهور شدن در ايران

ثبت‌نام 126 داوطلب در روز اول ثبت نام انتخابات رياست جمهوري

ويدئو / گزارش ايسنا از نخستين روز ستاد انتخابات کشور

وظيفه همگاني ‏ما تبيين واقعيت‌ها براي مردم است/ بعد از 12 سال به رشد بالاي 8 درصد رسيديم

دوره دولت يازدهم شکوهمندترين دوره در توسعه کمي و کيفي برنامه‌هاي موشکي و دفاعي کشور بوده است

رؤساي کميته‌هاي هيأت نظارت بر انتخابات شوراي شهر تهران منصوبشدند

نجات «درياچه اروميه» از مرگ

دبير کل جامعه فاطميون: زد و بندهاي پشت صحنه انتخاباتي در شأن زنان نيست

آغاز دومين روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات رياست‌جمهوري

پايان مهلت ارائه شکايت ‌ردصلاحيت‌شدگان انتخابات ميان‌دوره‌اي مجلس

شوراي عالي اصلاح‌طلبان متخصصان را به شوراي شهر معرفي خواهد کرد

مسعود زريبافان داوطلب انتخابات رياست جمهوري شد

ادعاي واهي وزير جنگ رژيم صهيونيستي درباره روحاني

جرائم انتخاباتي در زمان تبليغات در فضاي مجازي، مشمول مجازات‌هاي مقرر در قانون مي‌شود

شوخيِ رييس جمهور ايران شدن!

کارنامه محيط زيستي دولت از نگاه ابتکار

دوباره انتخابات، دوباره خودنمايي

بيرق صيانت بر دوش نگهبانان قانون

جرايم انتخاباتي در زمان تبليغات کانديداها کدام است؟

حفاظت از جيب بيماران/ کاهش چشمگير زيرميزي در بازار سلامت

شهروندان براي شوراها به جاي اشخاص، به برنامه‌ها راي بدهند

برجام قدرت منطقه اي ايران را افزايش داد

شوراها به صورت مستقيم بر زندگي شهروندان تاثير مي گذارند

فقط متخصصين شهري قادر به حل معضلات هستند

کميسيون بررسي تبليغات انتخابات رياست جمهوري تصويب کرد؛ مناظره‌ نامزدهاي انتخابات زنده پخش خواهد شد

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور خطاب به مديران و اصحاب رسانه

صدور اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور در خصوص روند پيگيري تخلفات انتخاباتي رسانه ها

صدور اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور در خصوص روند پيگيري تخلفات انتخاباتي رسانه ها

برگزاري دومين جلسه هيات اجرايي مرکزي انتخابات

اطلاعيه کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات کشور خطاب به مديران و اصحاب رسانه

اعلام روزانه تخلفات انتخاباتي رسانه‌ها به ستاد انتخابات

بازنشر/ دستور العمل تبليغات انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري

بازنشر/ دستورالعمل تبليغات انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا

اطلاعيه وزارت کشور در خصوص فضاسازي سياسي برخي رسانه ها در خصوص مناظره هاي رياست جمهوري

ارائه گزارش عملکرد ستاد انتخابات به هيات اجرايي مرکزي انتخابات

برگزاري دومين جلسه هيات اجرايي مرکزي انتخابات

وزير کشور: راي نهايي در مورد برگزاري زنده مناظرات نامزدهاي انتخابات امروز اعلام مي شود