آخرین اخبار

پزشکي و سلامت

خواص فندق براي سلامت بدن

فندق يکي از مغزهايي است که با نزديک شدن به ايام سال نو بيش از قبل مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين مقاله به تمام خواص فندق اشاره مي شود.

درمان سوختگي زبان

بسياري از ما ممکن است دچار سوختگي زبان شويم که معمولا به راحتي بعد از چند دقيقه برطرف مي شود. اما گاهي سوختگي زبان شديد و آزاردهنده است و نياز به درمان دارد. در ادامه به روش هاي خانگي براي درمان سوختگي زبان اشاره مي کنيم.

چي بخورم تا استخوان هام سالم بماند؟

پوکي استخوان و ضعيف شدن استخوان ها مشکل بسيار جدي است که با تغذيه سالم و مناسب قابل پيشگيري و درمان است. در اين مقاله به غذاهايي اشاره مي شود که به درمان پوکي استخوان ها و تقويت آنها کمک مي کنند.

غذاهاي دوايي و دواي غذايي در طب سنتي چيست؟

در طب سنتي هر يک از غذاها داراي خواص خاصي هستند که در زمان و شرايط خاص بايد مصرف شوند. در اين مقاله به تفاوت غذاي دوايي و دواي غذايي اشاره مي شود.

فوايد اسطوخودوس و خواص روغن اسطوخودوس براي مو

گياه اسطوخودوس يک يک گياه پر فايده براي سلامت محسوب مي شود که روغن آن نيز فوايد زيادي براي بدن و مو دارد. در ادامه به مهم ترين خواص روغن اسطوخودوس اشاره مي کنيم.

رژيم گرفتن و باورهاي اشتباه مربوط به آن

رژيم گرفتن يک مسئله بسيار مهم محسوب مي شود، به ويژه براي افرادي که داراي اصافه وزن هستند، اما باورهاي غلطي در مورد رژيم گرفتن وجود دارد که در اين مقاله به رايج ترين اعتقادات اشتباه در مورد رژيم گرفتن اشاره مي کنيم.

عادت هاي عجيبي که به قلب آسيب مي رسانند

قلب يکي از مهم ترين اندام هاي بدن است که عدم توجه به آن پيامدهاي جبران ناپذيري در پي خواهد داشت. همه مي دانيم رژيم غذايي بد و ورزش نکردن به قلب آسيب مي رساند، اما برخي عوامل آسيب رسان ديگر نيز وجود دارند که شايد تاکنون هرگز نشنيده باشيد. در اين مقاله به اين عوامل اشاره مي شود.

براي پاکسازي کبد چاي سبز مصرف کنيد

چاي سبز با مقدار زياد آنتي اکسيداني که دارد باعث کاهش ميزان کورتيزول و بهبود سوخت و ساز بدن و در نتيجه پاکسازي کبد مي شود.

بهترين مسکن ها در آشپزخانه شما

بسياري از مواد غذايي خاصيت ضد درد و ضد التهابي دارند که در دراز مدت حتي مي توانند گاهي موثرتر از بروفن استامينوفن عمل کنند.

بارداري و تغييرات پوستي در اين دوران

از آکنه گرفته تا خارش پوستي، تغييرات زياد هورموني در دوران بارداري مي توانند تاثير زيادي روي پوست داشته باشند.

سوزاندن کالري بيشتر با خواب کافي

با خواب بيشتر مي توانيد به حداکثر پتانسيل خود براي کاهش وزن برسيد. اين هم دليلي ديگر براي اين که به اندازه کافي بخوابيد.

کلسترول بد خون خود را با اين غذاها بالا نبريد

کلسترول خون به دو نوع کلسترول خوب و کلسترول بد است. مصرف برخي مواد غذايي باعث بالا رفتن کلسترول بد خون مي شوند که در اين مقاله به مهم ترين آنها اشاره مي کنيم.

تقويت مو با دمنوش هاي گياهي

دمنوش هاي گياهي با تقويت گردش خون در پوست سر و دفع سموم بدن به تقويت و رشد موها کمک مي کنند.

درمان سردرد با سرکه سيب

مصرف سرکه سيب مانند داروهاي مسکن سبب درمان سردردها به طور مستقيم نمي شود بلکه با رفع علل اصلي سردرد همچون مشکلات گوارشي، آلرژيک، استرس و فشار خون بالا از بروز سردرد پيشگيري مي‌کند.

بيماري سه بازيگر هاليوود سلنا گومز ليدي گاگا و جوليا لوييس دريفوس

سه بازگير مطرح هاليوود سلنا گومز ليدي گاگا و جوليا لوييس دريفاس مبتلا به بيماري هايي هستند که اين بيماري ها روي زندگي شخصي و هنري آنها تاثير گذاشت. در اين مقاله به معرفي بيماري اين هنرپيشه ها مي پردازيم.

خطرات سفيد کننده هاي شيميايي در خانه تکاني ها مراقب باشيد

سفيد کننده ها به ميزان زيادي در خانه و به ويژه در روزهاي آخر سال استفاده مي شوند. اما آيا با خطرات مصرف سفيد کننده هاي شيميايي در خانه ها آشنا هستيد؟ در ادامه به مهم ترين خطرات سفيد کننده ها اشاره مي کنيم که تا کنون نمي دانسته ايد.

ديابت و سيگار کشيدن ، حتما بخوانيد

بررسي هاي جديد نشان داده اند سيگار کشيدن در کنار تمام خطراتي که دارد منجر به بروز يک مشکل ديگر نيز مي شود. سيگار کشيدن بر روي مقاومت بدن به انسولين تاثير مي گذارد و باعث بروز ديابت مي شود.

توالت فرنگي يا توالت ايراني ، کدام بهتر است؟

برخي مي گويند استفاده از توالت فرنگي به دفع بهتر کمک مي کند و برخي ديگر استفاده از تولت ايراني را ترجيح مي دهند. در اين مقاله به مقايسه توالت ايراني و توالت فرنگي پرداخته مي شود.

راز طول عمر برخي افراد در اين عادت ساده روزانه است

افزايش طول عمر يکي از مسائلي است که برخي عادت هاي ساده روزانه و رعايت برخي نکات به شما کمک مي کند به آن برسيد. در اين مقاله به بررسي علت طول عمر برخي افراد مي پردازيم که يک عادت روزانه خيلي ساده است.

جوانسازي پوست صورت و معرفي جديدترين دستگاه هاي جوانسازي

جوانسازي پوست به ويژه پوست صورت يکي از مسائلي است که بسياري از خانم ها و آقايان به دنبال آن هستند، به همين دليل دستگاه هاي جوانسازي مختلفي درست شده اند که در اين مقاله به معرفي جديدترين دستگاه هاي جوانسازي پوست مي پردازيم.

بعد از کشيدن دندان چه کنيم؟

بعد از کشيدن دندان خون ريزي و درد برخي افراد را اذيت مي کند که در اين مقاله به اقدامات لازم بعد از کشيدن دندان اشاره مي کنيم.

سرطان را با اين ورزش ها درمان کنيد

ورزش با تقويت عضلاني و سيستم ايمني بدن نقش موثري در بهبود بيماران به خصوص بيماران سرطاني ايفا مي کند.

دست ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

هر بيماري و مشکلي که در بدن بروز مي کند، در بخشي از بدن علائم آن نمايان مي شود. علائم برخي بيماري ها در دست ها نمايان مي شوند که در اين مقاله به نشانه هاي بيماري ها در دست ها مي پردازيم.

کاهش کلسترول خون با روش هاي طبيعي

بهترين روش براي کنترل کلسترول استفاده از روش هاي طبيعي و سبک زندگي سالم است که اگر به طور دقيق رعايت شود به راحتي مي توان کلسترول خون را کاهش داد.

تشديد آرتريت روماتوئيد در يائسگي

يکي از عوامل تشديد کننده آرتريت يائسگي است و افت حرکتات جسمي و معلوليت در دوران يائسگي در زنان افزايش پيدا مي کند.

چاقي با مصرف غذاهاي تخليه کننده انرژي

برخي غذاها نسبت به بقيه انرژي بيشتري توليد مي کنند ولي برخي غذاها انرژي بدن را تخليه کرده و منجر به چاقي مي شوند.

تعبير خواب ديدن نزديکان چه حقيقتي را به شما مي گويد

تعبير خواب هايي که مي بينيم گاهي مي تواند نشان دهنده حالات روحي ما باشد. تفسير روياها مي تواند بينش ما را به ناخوداگاهمان بگشايد و وضعيت احساسي ترس ها و تجربياتمان را به ما نشان دهد.

چاي کوهي چيست؟ + خواص چاي کوهي

چاي کوهي گياهي است که در مزارع ذرت مي رويد اين گياه داراي خواص دارويي زيادي است که در اين مقاله به تمام اين خواص دارويي اشاره مي کنيم.

لبنيات سنتي سالم ترند يا صنعتي

تبليغات زيادي براي مصرف لبنيات سنتي و مفيدتر بودن آن ها انجام شده است ولي آيا اين محصولات از نظر بهداشت و سلامت هم قابل تاييد هستند.

چربي هاي مفيد براي سلامت را بشناسيد

چربي ها هميشه به عنوان محصولات مضر و خطرناک براي سلامت در نظر گرفته مي شده اند، اما همه چربي ها داراي اين ويژگي ها نيستند و برخي از آنها حتي براي بدن ضروري مي باشند. در ادامه به برخي از اين چربي هاي ضروري و مفيد اشاره مي کنيم.

درمان وسواس با روش هاي طبيعي

وسواس فکري و عملي در مراحل اوليه و خفيف بدون نياز به دارو و روش هاي طبيعي و آرام بخش قابل درمان است.

عسل خام چيست و چه تفاوتي با عسل معمولي دارد؟

عسل خام حاوي حدود 22 اسيد آمينه، 31 ماده معدني متفاوت و طيف وسيعي از ويتامين ها و آنزيم هاست. اگر مي خواهيد مطمئن شويد که از تمام مزاياي سلامتي عسل بهره مند مي شويد بايد عسل خام را انتخاب کنيد.

آيا تنگي واژن و عدم دخول واقعيت دارد؟

تنگي واژن و عدم دخول باعث ايجاد ترس و ناراحتي در اولين رابطه براي برخي خانم ها مي شود ولي آيا اين مسئله واقعيت دارد يا فقط يک باور اشتباه است؟

کاهش وزن سريع با اين توصيه هاي سالم

کاهش وزن سريع اگر به روشي سالم انجام نشود عوارض جبران ناپذيري براي سلامت بدن خواهد داشت از اين رو بايد سلامت را هميشه در درجه اول اهميت قرار دهيد.

انجام اين ورزش ها در هواي آلوده ممنوع !

آلودگي هوا خطرات زيادي دارد و بسياري از مسائل در اين شرايط بايد رعايت شوند. يکي از مسائل ورزش کردن در هواي آلوده است که توصيه نمي شود. در ادامه با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

کشف واکسن سرطان توسط دانشمندان

سرطان در دنياي امروز بسياري از افردا را مبتلا ساخته است که دانشمندان به تازگي موفق شده اند واکسن سرطان را کشف کنند. در اين مقاله به جزئيات بيشتري در مورد اين مسئله مي پردازيم.

درمان ريزش مو با سيب زميني سرخ شده !

ريزش مو يک مشکل نگران کننده است که روش هاي مهتلف و پرهزينه اي براي درمان ريزش مو وجود دارد، اما به تازگي محققان متوجه تاثير سيب زميني بر درمان ريزش مو شده اند که در ادامه به بررسي اين يافته مي پردازيم.

خواص اسپند در لاغري + فوايد خوردن اسپند

معمولا همه اسپند را براي دود کردن و تميز کردن هواي داخل خانه مي شناسند، اما خوردن اسپند نيز خواص زيادي دارد، از جمله باعث لاغري مي شود. در اين مقاله به مهم ترين خواص اسپند اشاره مي کنيم.

علت خارش زير بغل و راهکارهايي براي رفع آن

خارش زير بغل گاهي بسيار آزاردهنده مي شود. علت خارش زير بغل چيست؟ در اين مسئله به علت خارش زير بغل پرداخته شده و راهکارهايي براي رفع آن ارائه مي شود.

انواع کمر درد و نشانه هاي کمر درد خطرناک

کمر درد يکي از دردهاي رايج در بين مردم است که معمولا خطرناک نيست، اما برخي کمر دردها خطرناک هستند و نشان دهنده وجود يک مشکل جدي در بدن مي باشند که در اين مقاله به اين کمر دردها اشاره مي کنيم.

آلودگي هوا با بدن شما چه مي کند؟

آلودگي هوا خطرناک تر از آن است که فکرش را مي کنيد. در اين مقاله به تمام تاثيرات آلودگي هوا بر بخش هاي مختلف بدن اشاره مي کنيم.

فيلم عصر يخبندان و اختلال شخصيت ضد اجتماعي و چند فيلم ايراني ديگر

اختلالات شخصيتي از رايج ترين مشکلات روحي و رواني هستند که گاهي کارگردان ها برخي از آنها را در فيلم هاي خود به نمايش در مي آورند. در اين مقاله به بررسي 4 اختلال شخصيت در 4 فيلم متفاوت مي پردازيم.

ميوه يا آبميوه کدام بهتر است؟ + مدت زمان نگهداري از آبميوه چقدر است؟

ميوه يکي از مهم ترين خوراکي هاي مورد نياز ما انسان هاست، اما آيا خوردن آبميوه هم به اندازه ميوه براي بدن مفيد است؟ در اين مقاله به طور کامل به بررسي اين مسئله مي پردازيم.

رقيق کننده خون طبيعي در اين مواد غذايي

مواد غذايي که با خاصيت رقيق کنندگي خون شناخته مي شوند از ايجاد لخته هاي خوني مشکلات ناشي از آن در بدن پيشگيري مي کنند. ولي تا چه حد تاثيرگذار هستند؟

خواص قارچ گانودرما + قارچ گانودرما چيست؟

قارچ گانودرما Ganoderma lucidum قارچي است که اخيرا در کشور ما نيز پرورش داده مي شود و طرفداران زيادي دارد. در اين مقاله به طور کامل به معرفي قارچ گانودرما مي پردازيم.

سردرد بستني يا سردرد بر اثر سرما چيست و چه تفاتي با ميگرن دارد؟

سردرد يکي از رايج ترين مشکلات است که افراد به دلايل مختلف و به ويژه در فصل سرما به آن مبتلا مي شوند. در اين مقاله سردرد بستني معرفي شده و تفاوت آن با سينوزيت و ميگرن بيان مي شود.

سرطان را با اسفناج سرکوب کنيد

اسفناج و هويج بهترين سبزيجات براي پيشگيري از ابتلا به انواع سرطان ها هستند به خصوص براي افراد سيگاري که در معرض خطر ابتلا به سرطان ريه هستند.

اگر مي خواهيد کودک باهوش داشته باشيد اين کارها را انجام دهيد

داشتن کودک باهوش يکي از آرزوهاي همه مادران در دوران بارداري است. بهتر است بدانيد تغذيه دوران بارداري تاثير مستقيم بر هوش کودک دارد. در اين مقاله غذاهايي را معرفي مي کنيم که به افزايش هوش کودک کمک مي کنند.

پاکسازي کبد در صورت مشاهده اين نشانه ها

کبد يکي از اندام هاي اصلي بدن است و حفظ سلامت آن براي حفظ سلامت کلي بدن لازم است از اين رو بايد مراقب کارکرد صحيح کبد باشيم و در صورت مشاهده مشکلات کبدي فوري آن را سم زدايي نماييم.

تنگي کانال نخاع چگونه باعث بستري شدن مسعود کيميايي شد؟

اواخر همه مي دانيم که مسعود کيميايي، کارگردان با سابقه بر اثر تنگي کانال نخاع در بيمارستان بستري شده اند. آيا اين بيماري خطرناک است؟ در اين مقاله به طور کامل تنگي کانال نخاع معرفي مي شوند.

غذاهاي رايجي که به DNA آسيب مي رسانند

برخي خوراکي ها و مواد غذايي بسيار پرطرفدار هستند و جز غذاهاي سالم نيز محسوب مي شوند. اما گاهي اين مواد غذايي حاوي سم ها يا قارچ هايي هستند که به DNA آسيب مي رسانند. در ادامه به غذاهايي اشاره مي کنيم که به DNA آسيب مي رسانند.

بهترين آدامس کدام آدامس است؟

اکثر افراد و به ويژه جوان ها آدامس مي جوند. اما آيا آدامس جويدن براي دهان و دندان مضر است؟ کدام آدامس بهترين نوع آدامس محسوب مي شود؟

علت خروج مايع مني به همراه ادرار در مردان چيست؟

مشاهده مايع غليظ و قوام دار در ادرار هميشه به معناي وجود مايع مني در ادرار نيست، گرچه گاهي ادرار با مايع مني همراه است. اما علت بروز اين مشکل چيست؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

تقويت سيستم ايمني بدن با غذاهايي که زمستان امسال بايد بيشتر بخوريد

تقويت سيستم ايمني بدن از اهميت بالايي برخوردار است چرا که سيستم ايمني از بدن در مقابل انواع بيماري ها محافظت مي کند. تقويت سيستم ايمني بدن در زمستان مهم تر است که در ادامه به غذاهايي اشاره مي کنيم که مصرف آنها در زمستان به تقويت سيستم ايمني بدن کمک مي کند.

وقتي عاشق مي شويد چه اتفاقي در مغز و بدن شما مي افتد؟

معمولا تصور مي شود با نگاه کردن به فرد مورد نظر عاشق مي شويم، اما آنچه باعث عاشق شدن مي شود، فرايندهاي شيميايي است که در مغز و بدن رخ مي دهد که در اينجا به اين فرايندهاي شيميايي اشاره مي کنيم.

عادت هاي غذايي سرطان زا را بشناسيد

برخي عادت هاي غذايي و روش هاي طبخ براي سلامتي بدن بسيار مضر است و در برخي مواد منجر به سرطان و آسيب هاي جبران ناپذير مي شوند.

درمان بيماري سل با پياز ايراني

مقاومت به آنتي بيوتيک در بيماران مبتلا به سل منجر به عوارض جنبران ناپذير و مرگ ميشود ولي اخيرا دانشمندان با استفاده از عصاره پياز ايراني به اميدهاي جديدي براي درمان اين بيماري دست پيدا کرده اند.

پيشگيري از کبد چرب با کيوي

مصرف ميوه ها و رژيم غذايي سالم بهترين روش براي پيشگيري از ابتلا به بيماري کبد چرب است. يکي از بهترين ميوه هايي که مي تواند در اين زمينه به شما کمک کند، کيوي است.

مشکلات قاعدگي را با اين روش ها کاهش دهيد

براي کاهش درد و گرفتگي و ناراحتي هاي دورن قاعدگي که همه خانم ها آن را تجربه مي کنند روش هاي زيادي توصيه شده که مي توانيد در ادامه مطالعه نماييد.

کوچک کردن شکم با خوردن اين صبحانه قبل از ساعت 8

داشتن شکمي صاف ارتباط مستقيم با رژيم غذايي شما دارد و صبحانه مهم ترين وعده غذايي روزانه است به خصوص براي کساني که مي خواهد کاهش وزن و شکمي صاف داشته باشند.

از بين بردن جوش صورت با طب سوزني

درمان آکنه يا جوش جواني يکي از کاربردهاي طب سوزني است و طول درمان اين بيماري پوستي با توجه به شدت آن متفاوت است.

از سرطان دهانه رحم با آي يو دي پيشگيري کنيد

آي يو دي IUD يکي از روش هاي پيشگيري از بارداري است که نسبت به ساير روش ها راحت تر بوده و مزاياي زيادي دارد و در تحقيقات اخير مشخص شده که از نظر سلامتي هم براي بسياري از خانم ها مفيد است.

درمان سرماخوردگي در طب سنتي

سرماخوردگي در فصل سرما بسيار رايج مي شود، اما طب سنتي توصيه هاي مهم و جالبي براي درمان سرماخوردگي دارد که به آنها اشاره مي کنيم.

اخبار خواندنی

درمان آسيب کبد ديابتي ها با ميوه نسترن

پاره شدن طحال مهدي قائدي خطرناک است؟ + کار طحال چيست؟

خواص سبزي جعفري براي بدن

اگر بدانيد ژلاتين از چه ساخته شده شايد به آن لب نزنيد!

ماسک صورت براي جوانسازي پوست از ماسک زردچوبه تا ماسک خيار

هورمون تستوتسترون در مردان از بيماري ام اس پيشگيري مي کند

جلوگيري از پوسيدگي دندان ها با چاي سبز و عصاره هاي گياهي

علت مرگ عمو موسي چاقي او بود؟

همه چيز در مورد سينه پهلو + واکسن پنوموکوک چيست؟

3 مکمل که بايد بخوريد ، 3 مکمل که خريد آنها پول هدر دادن است

آنورکسيا چيست که باعث لاغر شدن آنجلينا جولي شده است؟

اقدامات اورژانسي لازم بعد از ليزر خوردن در معابر يخ زده و بروز شکستگي

علائم حمله قلبي چيست و چه ارتباطي با شانه درد دارد؟

برف بخوريم يا نخوريم ؟

افزايش سکته مغزي بر اثر سرد شدن هوا ! چطور مراقب خود باشيم؟

اين بيماري هاي زنان ، مردان را هم تهديد مي کند

چه چيزهايي درد پريود را کم مي کند؟

درمان سرفه با ترنجبين + خواص ترنجبين

هنوز نگران روغن پالم هستيد؟+ بهترين روغن براي پخت و پز کدام است؟

درمان سندرم تخمدان پلي کيستيک با زردچوبه

چطور تا نوروز لاغر شويم؟

غذاهايي که در هواي سرد شما را گرم مي کنند

روز برفي چه تاثيري بر سلامت دارد؟ + ميزان کالري سوزي در برف بازي

خاصيت ليمو ترش براي سلامت ، سرماخوردگي و آسم

آبسه دندان چيست؟

سرطان سينه در بارداري براي جنين خطر دارد؟

جديدترين آنفولانزا با نام ياماگاتا چه نشانه هايي دارد؟

راه هايي براي رشد سريع مو

پوست موز را به اين 6 دليل پزشکي بخوريد

چگونه پف صورت را از بين ببريم؟ علت پف صورت چيست؟

لاغري با غذاها و دمنوش هاي چربي سوز امکان پذير است؟

حساسيت به انسولين را با اين خوراکي ها برطرف کنيد

مصرف قند در بارداري و افزايش خطر ابتلا به آسم در کودک

تزريق اين واکسن بعد از 50 سالگي ضروري است

ارگاسم مردان واقعا مي تواند گرفتگي بيني را درمان کند؟

مقابله با آرتروز با صبحانه سرشار از فيبر و جو دوسر

خواص روغن کرچک براي خانم ها از زيبايي تا سلامت

لاغري سريع با رژيم 7-4-2 ، کاهش وزن 5 کيلويي در يک ماه

پيشگيري از چاقي کودکان در آينده با 3 قدم

کاهش نفخ بارداري با اين توصيه ها

براي کاهش استرس اين دمنوش هاي گياهي را بخوريد + خواص دمنوش ها

درمان افتادگي پوست شکم بعد از زايمان با چند روش ساده

علت خونريزي بعد از رابطه جنسي در خانم ها چيست؟

پيش بيني زمان مرگ با ماشين حساب مرگ !!

بهترين مسواک کدام است؟ مسواک برقي يا مسواک معمولي

درمان کمر درد با 10 عادت مناسب در روز

کاهش وزن و تناسب اندام با ورزش چه مدت طول مي کشد

راههاي پيشگيري از سنگ کليه چيست؟

خواص انجير سياه تازه را بدانيد + طبع انجير سياه چيست؟

جلوگيري از سفيدي مو با اين خوراکي ها امکانپذير است

اسهال و انواع اسهال که سلامت شما را تحت تاثير قرار مي دهند

پيشگيري از سرطان با چند روش ساده و موثر

وقتي کثيف بودن به درمان بيماري ها کمک مي کند !

نشانه هاي ديابت ، آشکارترين و اولين نشانه ها

علت اصلي ريزش مو چيست و براي جلوگيري از ريزش مو چه کنيم؟

پريود در مردان چگونه است؟!!

آلوئه ورا موثر براي درمان پسوريازيس

علت تبخال زدن چيست؟ + جلوگيري از تبخال

فوايد زعفران چيست؟ + طرز تهيه دمنوش زعفران

رنگ ترشحات گوش در مورد سلامت چه مي گويند؟

مثانه بيش فعال و بخور نخورهاي آن

چاقي بي دليل بر اثر يکي از اين بيماري ها يا مشکلات

حقايقي جالب و عجيب در مورد ميوه ها وسبزي ها

شير استرليزه را نبايد بخوريم؟ تفاوت شير پاستوريزه و استرليزه چيست؟

براي رفع نفخ شکم اين سبزيجات را بخوريد

اگر جلوي عطسه خود را بگيريد به اين مشکلات خطرناک دچار مي شويد

چرا خانم ها در زمان پريودي بيشتر هوس شکلات مي کنند؟

8 واقعيت که ناخن ها در مورد سلامت شما بيان مي کنند

بعد از ترک سيگار چه بخوريم؟

شيردهي و کاهش خطر ابتلا به ديابت

درمان يبوست با گلقند + خواص گلقند

خواص شنبليله و تخم شنبليله که نمي دانستيد

علت مشکلات گوارشي در ورزشکاران چيست؟

شبها براي دستشويي رفتن بيدار ميشويد؟ علت تکرر ادرار در شب چيست؟

علت سردرد در زمان رابطه جنسي چيست؟

ويتامين هاي ضروري براي سالمندان

وقتي فست فود مي خوريم چه اتفاقي در بدن ما مي افتد؟

اين غذاها به رفع کم آبي بدن کمک مي کنند

زناني که همسران ورزشکار دارند کمتر افسرده مي شوند

دلايل لاغري و کاهش وزن بي دليل

نشانه هاي حساسيت به تخم مرغ و گندم چيست و چه دليلي دارد؟

خواص کنجد براي پوست و مو + روش مصرف کنجد و روغن کنجد

دليل خون دماغ شدن چيست؟

درمان ميگرن با بوتاکس امکان پذير است؟

خرمالو سرد است يا گرم؟ + خواص خرمالو

دخترها باهوش ترند يا پسرها

سکسکه نوزاد چه زماني خطرناک است؟

وقتي نمک زياد مصرف مي کنيد حتما اين کارها را انجام دهيد

چاقي باعث بروز اين سرطان ها مي شود، مراقب باشيد

دمنوش لاغري افسنطين + ديگر خواص افسنطين

وجود پروتئين در ادرار نشانه چيست؟

بهترين و بدترين نوشيدني ها

اضطراب اولين و مهم ترين نشانه بروز آلزايمر

خواص خردل ، پودر خردل و روغن خردل

ويتامين D لازم را مي توان از خورشيد دريافت کرد؟

کبد چرب در کودکان با خوردن اين خوراکي ها

چقدر سالاد بخوريم که مغزمان جوان بماند؟

اندازه آلت تناسلي مردان چقدر است؟ مي توان آلت تناسلي را بزرگ کرد؟

فوايد خوردن شير شکلات بعد از ورزش + طرز تهيه شير شکلات سالم

چاق شدن در فصل زمستان به چه دليل است؟

فوايد شلغم در تقويت قواي جنسي + طرز تهيه ترشي شلغم

آيا باکتري هاي داخل ماشين ظرفشويي ما را بيمار مي کنند؟

آقايان عزيز براي حفظ سلامت خود بايد اين آزمايش ها را انجام دهيد

سرطان هاي رايج در بين خانم ها را بشناسيد

پنير براي صبحانه بهتر است يا شام؟

درد دنبالچه در زنان بيشتر از مردان است ، چرا؟

هشدار! مصرف ايبوپروفن در مردان اين خطر را در پي دارد

تاثير سنگ پا بر سردرد و بيماري هاي مغزي

اين 6 عادت باعث زرد شدن دندان ها مي شوند

ديابت مي گيريد اگر تنها بمانيد يا از دهانشويه استفاده کنيد !

مصرف کدئين با خطر اعتياد همراه است ، مراقب باشد

شير را با چي بخوريم بهتر است؟ + بهترين زمان خوردن شير

خواص روغن نارگيل براي سلامت

مواد غذايي که هضم آنها براي دستگاه گوارش دردسر ساز است

چرا سينه چپ خانم ها بزرگ تر از سينه راست است؟!

پيشگيري از بيماري قلبي با مصرف روزانه موز + منابع پتاسيم

زلزله تهران را مي توان پيش بيني کرد؟ با ترس از زلزله چه کنيم؟

لاغري با خاکشير و ديگر خواص خاکشير

فوايد پياده روي منظم روزانه براي سلامت

چرا گاز معده بدبو مي شود؟

7 سردرد خطرناک ، اين سردرد نشان دهنده التهاب مغزي است

خواص چاي ترش چيست و چه کساني نبايد چاي ترش بخورند؟

خواص کافور را بشاسيد

يک صبحانه سالم و کامل از نظر متخصصين تغذيه چيست؟

گوشت چه بخوريم تا سالم تر باشيم؟ + خواص گوشت ها

تاثير زنجبيل بر قاعدگي چيست؟

درمان سرطان پستان با استفاده از داروي گياهي

خواص ماست پروبيوتيک ، ماست پروبيوتيک را به اين دلايل بخوريد

اين افراد سوار هواپيما نشوند

بهترين نوشيدني صبحگاهي که بايد ناشتا بخوريد

عجيب ترين و ترسناک ترين اختلالات خواب

نشانه هاي بيماري کبد + عوال بيماري زا در کبد

آب دادن به نوزاد تا قبل از 6 ماهگي ممنوع

براي سرماخوردگي چي نخوريم؟!!

خواص ادويه هاي پرمصرف در غذاهاي ايراني را بدانيد

اندازه گيري وزن تان در اين زمان ها مناسب نيست

رژيم پروتئين و خطرات مصرف پروتئين زياد

ارضا جنسي و صميميت بيشتر با يک راهکار ساده

علت درد گردن چيست؟ + روش هاي درمان

علت خونريزي لثه چيست؟

خواص دمنوش زرشک + طرز تهيه دمنوش زرشک

غذايي به عنوان چربي سوز وجود ندارد! براي کاهش وزن چه بايد کرد؟

کالري تخمه آفتابگردان چقدر است؟

درد پاشنه پا از چيست؟

15 نکته مهم در مورد سلامتي از چپ دست ها گرفته تا ديابتي ها

کنترل ديابت با رژيم غذايي

پرسش و پاسخ هاي رايج دوران بارداري

ارتباط از بين رفتن حس بويايي و زوال عقل چيست؟

نشانه هاي يک روده ناسالم + روش هايي براي تقويت روده

نمک چه تاثيري بر قسمت هاي مخلتف بدن مي گذارد؟