آخرین اخبار

پزشکي و سلامت

اسيد اوريک خود را با اين غذاها کاهش دهيد

اسيد اوريک يک عارضه خوني است که بالا رفتن آن پيامدهاي جدي در پي خواهد داشت. در اين مطلب به غذاهايي اشاره مي کنيم که به کاهش اسيد اوريک کمک مي کنند.

سکته چشمي چيست و چه علائمي دارد؟

سکته چشمي يک عارضه غير قابل درمان در چشم است که با تشخيص درست و به وقع مي توان از بروز پيامدهاي جدي و خطرناک پيشگيري کرد.

مشکلات جنسي را مي توان با مواد مخدر برطرف کرد؟

مشکلات جنسي در بين مردان شايع است که با مصرف دارو برطرف مي شود، اما برخي مردان تصور مي کنند براي رفع مشکلات جنسي مي توان از مواد مخدر استفاده کرد. آيا اين تصور درست است؟

چرا بچه هاي ژاپني سالم ترند؟

کودکان ژاپني سالم ترين کودکان جهان محسوب مي شوند، اما علاوه بر تغذيه سالم چه عوامل ديگري به سلامت کودکان در اين کشور کمک مي کند؟

آيا پريود من طبيعي و منظم است؟ پاسخ به سولات مهم در مورد پريود

آيا پريود من طبيعي و منظم است ممکن است پرسش بسياري از خانم ها باشد. در اين مطلب به چند سوال مهم در مورد پريود پاسخ داده مي شود که به شما کمک مي کند طبيعي بودن پريود خود را بسنجيد.

درمان موخوره مو و مهم ترين علت بروز موخوره چيست؟

موخوره يکي از مشکلاتي است که اکثر خانم هاي داراي موهاي بلند به آن دچار مي شوند که اکثر اوقات برخي اقدامات اشتباه باعث بروز موخوره مي شود که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

علل سکته مغزي را بشناسيد

سکته مغزي علل مختلفي دارد که شناخت علل سکته مغزي و نشانه هاي آن به پيشگيري بهتر از اين بيماري کمک مي کند.

مزاج شناسي، مزاج سرد و تر چيست و اين افراد چه ويژگي هايي دارند؟

مزاج يکي از مسائلي است که مورد سوال بسياري از افراد است. برخي تفاوت هاي افراد به مزاج آنها مربوط مي شود که در ادامه به معرفي انواع مزاج ها و ويژگي هاي هر دسته از افراد مي پردازيم.

آيا ضد عرق باعث سرطان سينه مي شود؟ و بيان نکات مهمي ديگر

تصور عامه مردم اين است که استفاده از ضد عرق باعث بروز سرطان سينه مي شود، آيا ارتباطي بين اين دو وجود دارد؟ در اين مطلب به اين سوال پاسخ داده مي شود به علاوه چند نکته مهم ديگر درباره سلامت بيان مي شود.

روز زمين پاک 2 ارديبهشت، زمين را در آغوش بگيريم

روز زمين پاک در روز 22 آوريل مصادف با 2 ارديبهشت روزي است که به بررسي مهم ترين مشکلات محيط زيست جهاني پرداخته مي شود. در اين مطلب به بررسي گازهاي گلخانه اي و تاثير آنها بر دماي زمين مي پردازيم.

پيشگيري از سرطان و توصيه هاي پزشکان در اين مورد

پيشگيري از سرطان يکي از مهم ترين اهداف مردم در دنياي امروز و افزايش ميزان ابتلا به سرطان است. در اين مطلب به چند اقدام ساده براي پيشگيري از سرطان اشاره مي کنيم.

فوايد زغال اخته براي سلامت

زغال اخته با وجود داشتن ويتامين ها و مواد معدني و خاصيت آنتي اکسيداني و در نتيجه مزاياي سلامتي زيادي که دارد، ميوه اي ناشناخته در ايران است.

کاهش هورمون استرس در بدن با اين توصيه ها

زماني که ميزان کورتيزول در خون به طور افراطي بالا مي رود، صحبت از هيپرکورتيزوليسم يا سندرم کوشينگ به ميان مي آيد. اين بيماري باعث تجمع چربي، افزايش فشار خون و استرس بدني مي شود. کاهش مصرف قهوه و افزايش انرژي سوزي به کمک ورزش دو کار ضروري در کنترل ميزان کورتيزول مي باشد.

اگر درد مفاصل داريد از اين خوراکي ها اجتناب کنيد

درد مفصل ممکن است کمي آزار دهنده يا غير قابل تحمل باشد. ممکن است چند روز با چند هفته ( حاد ) طول بکشيد يا ممکن است چندين ماه ( مزمن ) ادامه داشته باشد. همچنين دردهاي کوتاه مدت يا تورم داخل مفاصل هم مي تواند کيفيت زندگي شما را تحت تاثير قرار دهد.

علت درد بعد از رابطه جنسي در زنان

يک رابطه جنسي دردناک باعث مي شود که زن از هر گونه رابطه جنسي واژينال مجدد اجتناب کند که مي تواند تاثيري منفي روي روابط داشته باشد.

کاهش استرس با اين خوراکي ها

يکي از روش هاي کاهش استرس استفاده از رژيم غذايي با فيبر بالاست که مي تواند باعث کاهش ترشح هورمون استرس در بدن شوند.

درمان لاغري افراطي با اين توصيه ها

کمبود شديد وزن هم مانند اضافه وزن براي سلامت شما مضر بوده و شايد يک بيماي محسوب شود. بهتر است به فکر رسيدن به وزن ايده آل باشيد و توصيه هاي زير را انجام دهيد.

علايم اوليه بيماري کبد را بشناسيد

يکي از اين علائم بيماري کبد، جوش‌هاي مقاوم است؛ از آن جايي که کبد مسئول تصفيه سموم بدن است، در صورت بيماري و ضعف آن سموم مزاحم مي‌توانند نقش مخرب خود را داشته باشند و تعادل هورموني بدن را مختل کنند.

ورزش هايي که به زانو آسيب مي رسانند

ورزش غير اصولي و طولاني مدت به جاي اين که باعث تقويت سيستم ايمني بدن شود تبديل به عاملي مضر براي بدن به خصوص زانوها خواهد شد.

برگ بو معجزه اي در درمان بيماري ها

برگ بو يک گياه معجزه آسا براي درمان بيماري هاست. برگ بود در از بين بردن ديابت، فشار خون بالا، چربي بالا و درمان بي خوابي معجزه مي کند. اين خواص آن هم در ادويه اي که به فراموشي سپرده ايم.

تقويت دستگاه گوارش با چند ويتامين ضروري

تقويت دستگاه گوارش علاوه بر تغذيه سالم به ويتامين هايي هم نياز دارد که در ادامه به مهم ترين ويتامين ها براي تقويت دستگاه گوارش اشاره مي کنيم.

بهترين سن سوراخ کردن گوش دختران چه سني است؟

برخي خانواده بلافاصله بعد از تولد نوزاد ددختر اقدام به سوراخ کردن گوش وي مي کنند، آيا اين کار درست است؟ بهترين سن سوراخ کردن گوش دختران چه سني است؟

چاقي گلوتن چيست؟ + چند نکته مهم در مورد گلوتن

چاقي گلوتن چيست؟ اکثر مردم تصور مي کنند مصرف گلوتن باعث چاقي مي شود، اما اين تصور نادرست است. در ادامه به چند نکته مهم در رابطه با گلوتن اشاره مي کنيم.

نکاتي مهم در رابطه با ارگونومي محل کار

ارگونومي محل کار از اهميت بالايي برخوردار است چرا که به سلامت و کيفيت کاري افراد تاثير مي گذارد. در اين مطلب به سلامت محيط کار مي پردازيم.

عوارض پروتز سينه

پروتز سينه يکي از جراحي هاي زيبايي پرطرفدار در بين خانم هاست که بهتر است اطلاعاتي در مورد نحوه انجام عمل پروتز سينه و عوارض آن داشته باشيد.

سوزش کف پا نشانه چيست؟

سوزش کف پا گاهي نشانه وجود مشکل خاصي نيست اما گاهي بايد جدي گرفته شود و مورد درمان قرار گيرد.

علائم سرطان دهانه رحم چيست؟

علائم سرطان دهانه رحم به تشخيص به موقع اين بيماري کمک کرده و از بروز مشکلات جدي جلوگيري مي کند.

چرا ادرار بوي قهوه مي دهد؟

بوي قهوه در ادرار علل مختلفي دارد که برخي از آنها نياز به بررسي و معاينات پزشکي دارند.

برنج مانده باعث مسمويت غذايي مي شود مگر اينکه ...

برنج مانده باعث مسموميت غذايي مي شود اما متاسفانه اين مسئله را اکثر مردم نمي دانند و همچنين گرم کردن برنج مانده بسيار رايج است. راهي براي پيشگيري از بروز مشکل را در اين مطلب بيان مي کنيم.

روز جهاني هموفيلي 17 آوريل + هموفيلي چيست؟

روز جهاني هموفيلي براي بالا بردن آگاهي مردم جهان نسبت به اين بيماري است که در اين مطلب به مناسبت روز جهاني هموفيلي اين بيماري را به طور کامل معرفي مي کنيم.

مزيت هاي جسمي و روحي شنا را بشناسيد

مزيت هاي جسمي و روحي شنا بسيار زياد هستند که گاهي به عنوان يک روش درماني در نظر گرفته مي شود. در ادامه به همه مزيت هاي جسمي و روحي شنا اشاره مي کنيم.

بدترين گزينه هاي غذايي براي صبحانه

بدترين گزينه هاي غذايي براي صبحانه در اين مقاله معرفي مي شوند که در کمال تعجب برخي از اين گزينه ها بسيار محبوب و پر مصرف هستند.

پاکسازي بدن با آبميوه فراوان و خطرات آن

پاکسازي بدن به روش هاي مختلفي انجام مي شود که يکي از اين روش هاي اشتباه نوشيدن آبميوه فراوان است. اين روش با خطرات زيادي همراه است که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

بيماري آسم را با اين خوراکي ها کنترل کنيد

خستين خط دفاعي شما در برابر آسم يک رژيم غذايي سالم و متعادل است که از سلامت بدن حمايت مي کند. هرچه مواد غذايي تازه و با تراکم بالاي مواد مغذي مصرف کنيد مي توانيد کنترل بهتري روي بيماري خود داشته باشيد.

نشانه هاي کمبود پتاسيم در بدن چيست؟

پتاسيم يکي از مواد معدني مورد نياز بدن است که کمبود آن با نشانه هايي همراه است. در اين مطلب نشانه هاي کمبود پتاسيم بيان مي شوند.

عصباني ها مراقب باشيد آلزايمر بيشتر در کمين شماست

عصباني شدن بر روي تمام بخش هاي بدن و به ويژه مغز تاثير مي گذارد. بررسي ها نشان داده اند افرادي که بيشتر عصباني مي شوند بيش از ديگران در معرض ابتلا به آلزايمر خواهند بود.

سم زدايي ميوه ها و سبزي ها با جوش شيرين

اخيرا مطالعه اي نشان داده است که جوش شيرين اين محصول جادويي مي تواند تا 96 درصد از آفت کش هايي که روي ميوه ها و سبزيجات استفاده شده را از بين ببرد.

جوان نگه داشتن پوست گردن با چند ترفند ساده

يکي از مناطقي که گذر زمان بيشترين اثر را روي آن مي گذارد پوست گردن است چون به سرعت کشساني خود را از دست داده و چروک مي خورد. ولي روش هايي ساده براي جوان تر نگه داشتن پوست گردن وجود دارد.

چگونه کالري سوزي در ورزش را به حداکثر برسانيم

اگر اهل باشگاه رفتن هستيد و مي‌خواهيد بر روي دستگاه‌هايي مانند تردميل ورزش کنيد، بهتر است در بازه‌هاي کوتاه مدت و شديد ورزش کنيد يا تردميل را بر روي سطح شيب دار تنظيم کنيد.

افزايش ميل جنسي با دمنوش هاي گياهي

چاي هاي گياهي خاصي براي افزايش ميل جنسي به بازار عرضه مي شوند که به طور معمول حاوي چند گياه در ترکيب خود هستند. اگر مطمئن نيستند که علت کاهش ميل جنسيتان چيست، گزينه هايي را انتخاب کنيد که مزاياي متعددي داشته باشد.

پيش بيني بيماري قلبي با آزمايش خون امکان پذير شد

بيماري هاي قلبي يکي از عوامل اصلي مرگ مير بيماران است ولي اکنون مطالعات جديد نشان داده اند که با آزمايش خون مي توان قبل از بروز علايم احتمال بيماري هاي قلبي را با دقت بالا پيش بيني کرد.

عوارض مصرف ايبوپروفن با معده خالي

يکي از عوارض اصلي مصرف ابوپروفن با معده خالي، ناراحتي معده است از اين رو توصيه مي شود که اين دارو را به همراه غذا يا شير مصرف نماييد.

بهبود نرمي مفاصل با اين ورزش

بيماري شلي مفاصل يک بيماري ژنتيکي بشمار رفته، در اين بيماري نقص در يک ژن خاص که توسط پدر و مادر به فرزندان انتقال پيدا مي‌کند نقش اساسي دارد.

تنظيم هورمون هاي زنانه با اين خوراکي ها

مصرف صحيح مواد غذايي مي تواند تاثير فوق العاده اي بر سطح هورمون هاي ما داشته باشد. ما در اين مقاله اين خوراکي ها را به شما معرفي مي کنيم.

چرا بعضي موسيقي ها را بارها و بارها گوش مي دهيم؟

بعضي موسقيي ها را بارها و بارها بدون خستگي گوش مي دهيم و لذت مي بريم. آيا تاکنون به علت آن فکر کرده ايد؟ در اين مطلب به چند سوال در اين باره پاسخ داده مي شود.

رابطه جنسي زودگذر و موقت و عواقب روحي و جسمي آن

رابطه جنسي زودگذر و موقت با يک فرد غريبه و تنها يک بار بر روي سلامت روحي فرد تاثيرات زيادي دارد که در ادامه به مهم ترين تاثيرات و پيامدهاي روحي آن اشاره مي کنيم.

علائم فتق که گاهي ناديده مي گيريد

علائم فتق گاهي با بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شوند. شناخت علائم اين بيماري به درمان سريعتر آن کمک مي کند.

سم زدايي کبد و کاهش وزن با چند خوراکي ساده

سم زدايي کبد به سلامت جسم بسيار کمک کرده و در روند کاهش وزن نيز موثر است. خوراکي هايي که به سم زدايي کبد کمک مي کنند در اين مطلب معرفي مي شوند.

اندازه گيري قند خون بدون نياز به سوزن امکان پذير شد

اندازه گيري قند خون يکي از کارهايي است که مبتلايان به ديابت روزانه انجام مي دهند. يکي از مشکلات اين کار استفاده از سوزن براي گرفتن نمونه خون است. در روش جديد ايجاد شده ديگر نيازي به استفاده از سوزن نيست.

بعد از آتنا و اهورا شايد بيمار پدوفيليا در کمين کودک شما هم باشد

مشکلات به وجود آمده براي کودکان بي گناه مانند آتنا و اهورا اخيرا بيشتر از قبل شده که لازم است اقداماتي براي رفع آنها انجام شود. در اين مقاله با علت بروز اين مشکلات بيشتر آشنا مي شويد.

فوايد کلم بروکلي براي قلب و عروق

کلم بروکلي يکي از سبزيجات پرطرفدار است که دانستن خواص آن شما را به مصرف بيشتر آن تشويق مي کند.

رابطه جنسي سالم بعد از سرطان پروستات امکان پذير است؟

رابطه جنسي سالم بعد از ابتلا به سرطان پروستات و درمان آن يکي از مشکلاتي است که براي بسياري از مبتلايان به اين بيماري سوال است. در اين مقاله به چگونگي بهبود رابطه جنسي بعد از سرطان پروستات مي پردازيم.

علت خارش واژن + درمان خانگي خارش واژن

خارش واژن مشکلي است که بسياري از خانم ها دچار آن مي شوند و البته مشکل آزاردهنده اي است. در اين مطلب به مهم ترين علل خارش واژن و درمان خانگي خارش واژن اشاره مي کنيم.

عضو جديد کشف شده در بدن چيست؟

عضو جديد کشف شده در بدن راه را براي درمان سرطان و بروز بسياري از بيماري هاي ديگر باز کرده است.

سبزي هاي فصل بهار و خواص آنها

سبزي هاي فصل بهار خواصي دارند که آشنايي با اين خواص شما را تشويق به مصرف بيشتر اين سبزي ها در مواقع نياز خواهد کرد.

بيماري ام اس چيست؟ + علائم ام اس

علائم ام اس گاهي به طور ناگهاني بروز مي کند و گاهي نيز با بيماري هاي ديگر اشتباه گرفته مي شود. در اين مقاله علائم ام اس و نکاتي مهم در مورد بيماري ام اس بيان مي شود.

افزايش متابوليسم بدن با چند غذاي مفيد

افزايش متابوليسم بدن نه تنها به حفظ وزن متعادل کمک مي کند بلکه براي سلامت نيز مفيد است. غذاهايي که به افزايش متابوليسم بدن کمک مي کنند را بشناسيد.

غذاهاي مفيد و مضر براي مو را بشناسيد

غذاهاي مفيد براي مو را بشناسيد تا با خوردن بيشتر آنها به تقويت موهايتان کمک کنيد. غذاهاي مضر براي مو را نيز از رژيم خود حذف کنيد تا از آسيب ديدن موهايتان پيشگيري کنيد.

سندروم استکهلم چيست؟

سندروم استکهلم Stockholm syndrome يکي از اختلالات روحي نادر است که در نتيجه آن فرد با کسي که او را مورد آزار قرار مي دهد رابطه عازفي برقرار مي کند.

دهان شويه هاي طبيعي که دهانتان را خوشبو مي کنند

يکي از روش هاي رفع بوي بد دهان استفاده از دهان شويه هاي طبيعي است. شما مي توانيد با ترکيباتي که در اين مقاله آمده است دهان شويه هايي با طعم هاي مورد علاقه خودتان بسازيد.

حرکات ورزشي که خانم ها نبايد انجام دهند

خانم هايي که ميخواهند تناسب اندام داشته باشند بايد توجه کنند که انجام برخي حرکات به جاي سوزاندن چربي باعث بزرگ شدن عضلات آن قسمت مي شود. بنابراين بايد هدف خود را از انجام يک ورزش و تاثير آن روي بدنشان بدانند.

کشف عامل ضد پيري توسط دانشمندان

تحقيقات جديد به ماده اي رسيده است که مي تواند ساخت عروق خوني و عضلات را در بدن افراد مسن مانند يک فرد جوان تقويت کند.

تشخيص تفاوت بين دختر باکره و غير باکره

متاسفانه برخي مردان تصور مي کنند مي توانند باکره بودن را تشخيص دهند که البته واقعيت ندارد! برخي از مردان به رفتار همسرشان دقت مي کنند و سعي مي کنند تشخيص دهند که آيا رفتارش مشابه يک دختر باکره هست يا خير ولي بايد بدانيد که هيچکدام از اين روش ها 100% نيست.

آيا کاهش وزن با پاستا واقعا امکان پذير است؟

پاستا يکي از غذاهاي مورد علاقه خيلي هاست و با وجودي که سرشار از کربوهيدرات است ولي اگر در يک رژيم غذايي سالم مورد استفاده قرار بگيرد مي تواند به کاهش وزن کمک کند.

اخبار خواندنی

تشديد آلزايمر با مصرف طولاني مدت قهوه

آنتي اکسيدان ها چطور باعث سلامت ما مي شوند

سم زدايي کليه ها با پياز و جعفري

افزايش ابتلا به اوريون در بهار

نشانه هاي مصرف نکردن ميوه و سبزي به اندازه کافي

لاغري با سرکه سيب تنها در يک هفته + فوايد سرکه سيب

افزايش سطح انرژي بدن در آغاز روز با رنگ نارنجي و چند اقدام ساده

بهبود گردش خون با اين ويتامين ها

رفع خلط با پختن انار و روغن زيتون

ريحان بنفش چه خواصي دارد؟

پرمويي يا هيرسوتيسم در خانم ها چه علتي دارد؟

مصرف ماده مخدر گل چرا افزايش يافته است؟

ويتامين ها و منابع مختلف آنها در مواد غذايي

ميگرن چند مرحله دارد؟

علت کبودي بي دليل نوزادان

علت خشکي کف پا يکي از اين بيماري هاست

علت کمر درد بعد از ورزش و حرکات اصلاحي براي درمان آن

خواص آويشن + چه کساني نبايد آويشن بخورند؟

پيشگيري از چاقي سرطان و بيماري قلبي با اين غذاهاي قليايي

سبزه عيد اکسير جواني است، سبزه عيد را بخوريد

مکمل هاي جنسي مردانه و زنانه و چند گياه دارويي

اوتيسم چيست و درمان آن 2 آوريل روز جهاني اوتيسم

بالا رفتن چربي خون با قرص هاي جلوگيري از بارداري و کورتوني

غرغر شکم چه دليلي دارد؟ + چه زماني غرغر شکم خطرناک است؟

نکات تغذيه اي که در سفر بايد رعايت کنيد

خواص آب زنجبيل وقتي با معده خالي مصرف مي شود فوق العاده است

درمان يبوست با چند روش خانگي

نمک خوب است يا بد؟ روزانه چقدر نمک بايد استفاده کنيد

شادابي و جوان سازي پوست با اين ميوه ها و سبزي ها

کاهش وزن با افزايش احساس سيري

پاکسازي رگ ها با اين مواد خوراکي

ارتباط بيماري هاي قلب با قدرت دستان

کاهش وزن با رابطه جنسي واقعيت دارد؟

تغيير صدا و سرفه مزمن در افراد سيگاري نشانه سرطان است

آزمايش قند خون و اشتباهات رايجي که انجام مي دهيد

چگونه پلاکت خون را بالا ببريم؟

درمان سريع اسهال در مسافرت با چه غذاهايي امکانپذير است؟

کاهش گرفتگي عضلات با اين ويتامين ها و مواد معدني

دير شام خوردن چه عوارضي دارد؟

چطور با استرس هاي سال سگ مقابله کنيم؟

آزمايش ويتامين D براي چه کساني ضروري است؟

خواص خيار و طرز تهيه نوشيدني خيار

درمان خانگي رفلاکس معده با چند روش ساده

خواص آجيل ها از ديدگاه طب سنتي

تغذيه سالم در تعطيلات نوروز چگونه است؟

بيماري هاي پوستي که در سفر به آنها دچار مي شويد

باهوش هستيد اگر اين ويژگي ها را داريد

عوامل عجيبي که باعث حساسيت مي شوند

پاکسازي روده و کاهش وزن با نوشيدني سيب و زنجبيل و ليمو

چطور از فرد مبتلا به آلزايمر در مسافرت مراقبت کنيم؟

افزايش وزن بر اثر اين عوامل عجيب

اسهال و استفراغ کودکان را در مسافرت چطور کنترل کنيم؟

تاثير آلوئه ورا بر درمان جوش پوستي

قدرت ميوه ها و سبزيجات بنفش رنگ

طرز استفاده از بي بي چک و پاسخ به سوالات رايج مربوط به بي بي چک

اين دانستني ها شايد روزي جان شما و ديگران را نجات دهند

درمان حالت تهوع در سفر با خوراکي هاي موثر

وقتي کشيدن دندان عقل منجر به مرگ مي شود!

حقايقي درباره عسل

آيا ويتامين ها را به اندازه کافي دريافت مي کنيد؟ + علائم کمبود ويتامين ها

علت افسردگي در ايام نوروز چيست؟

افزايش قدرت بدني سالمندان با اين ورزش ها

نامتقارن بودن بيضه در مردان چه دليلي دارد؟

خوش اندام ماندن در تعطيلات با 5 توصيه ساده

خواص سبزيجات قرمز رنگ براي بدن

چرا بي دليل گريه مي کنيم؟

کالري آجيل ها: کدام آجيل کمترين کالري را دارد

گياهخواري و باورهاي غلطي که بايد فراموش کنيد

پيشگيري از کمر درد در مسافرت نوروزي با چند راهکار ساده

زياده روي در مصرف چاي باعث اين بيماري هاي مي شود

بهبود عملکرد جنسي با چند خوراکي

بيماري سل را بيشتر بشناسيد به مناسبت 24 مارس روز جهاني سل

کاهش افسردگي با پياده روي روزانه

کاهش کلسترول و تري گليسريد در آشپزخانه

عوامل حساسيت زا در فصل بهار

پيشگيري از چاقي در نوروز با اين 7 روش

پوست خود را با خوردن شيريني و تخمه زياد خراب خواهيد کرد

پيش بيني خطر حمله قلبي با اندازه دور کمر

خطرات استفاده مداوم از دستمال کاغذي و خشک کردن واژن براي خانم ها

چگونه قند خون را با جوانه ها پايين بياوريم؟

درمان کمر درد با مکمل هاي طبيعي

خواص سيب و سنجد سفره هفت سين را بدانيد

ماهي‌قرمز را از دسترس بچه‌ها دور نگه داريد

براي تسکين درد دست عزيزتان را بگيريد

بند آوردن آبريزش بيني با روش هاي خانگي

قهوه براي کودکان ممنوع است

توصيه هاي وزارت بهداشت براي نوروز بيماران تالاسمي و هموفيلي

سندرم داون چيست؟ به مناسبت روز جهاني سندروم داون

پيشگيري از اضافه وزن در نوروز با اين نکات مهم

درمان تعريق زياد با جراحي امکان پذير است؟

گرفتن عکس سلفي به عنوان اختلال رواني شناخته شد

پاکسازي بدن در نوروز با شربت سکنجبين

جلوگيري از بارداري و پاسخ به پرتکرار ترين سوالات شما

نقش پروبيوتيک ها در درمان بيماري MS

چاي سفيد و خواص آن را بشناسيد

کوچک کردن شکم با دراز نشست امکان پذير است؟

90 دقيقه طلايي که بايد جدي گرفته شود

تغيير ساعت نوروزي باعث بيماري مي شود!!

7 ماده مغذي و مهم که ممکن است در رژيم غذايي شما نباشد

درمان خانگي دندان درد با چند داروي گياهي

قدرت اسپرم مردان با افزايش سن چه تغييري مي کند؟+ سن باروري مردان

خطر آسيب ريه بر اثر ترکيب مواد شوينده و پاک کننده در خانه تکاني

علت زيبايي و جواني پوست زنان ژاپني + اهميت مصرف ويتامين K

دليل آروغ زدن زياد چيست؟

پاکسازي کبد در 6 مرحله آسان و هر آنچه بايد در مورد کبدتان بدانيد

تعطيلاتي سالم با اين 12 نکته

درمان ديابت نوع 2 با رژيم پر فيبر

هفت سين خود را بخوريد

نکاتي که خانم هاي باردار بايد براي مسافرت رعايت کنند

درمان لخته خون پا با 9 روش خانگي

از دست دادن بکارت و اولين رابطه جنسي چه حسي دارد؟

سم زدايي روحتان از افکار منفي با اين روش ها

ابتلا به پارکينسون با مصرف بيش از حد کلسيم افزايش ميابد

کاهش اشتها با مصرف اين ويتامين ها و مواد معدني

بهترين روش هاي پيشگيري از بارداري : چسب، حلقه و هورمون تزريقي

عوارض کم خوابي به مناسبت روز جهاني خواب در 16 مارس 2018

آيا احساسات را به فرزندانمان ياد مي دهيم يا ارث مي دهيم؟

زخم بستر چيست و چطور زخم بستر را درمان کنيم؟

مردان بيشتر دچار نارسايي کليه مي شوند يا زنان؟

علائم سکته مغزي که فکرش را هم نمي کنيد

پاکسازي کبد با يک نوشيدني ساده و مغذي

هپاتيت E چيست؟

لباس نو را قبل از پوشيدن حتما بشوييد

خطرات مصرف زياد زردچوبه

بيماري استيون هاوکينگ چه بود؟

خاصيت گريپ فروت براي سلامت بدن

با ايستادن کالري بسوزانيد

شخصيت شما چه تاثيري بر سلامت شما دارد؟

سلوليت چيست و روش هاي درمان سلوليت کدامند؟

در فصل بهار غذاهاي گرم مزاج بخوريم يا سرد مزاج + مزاج آجيل ها

خانه تکاني امسال را مردها انجام دهند لطفا

براي سوختگي چي خوبه؟ بهترين خوراکي ها براي درمان سوختگي

آزمايش ادرار چه بيماري هايي را مشخص مي کند؟

رابطه جنسي تان را با اين حقه ساده بهتر کنيد

بالاخره براي عيد سبزه بکاريم يا نکاريم؟ نظر فعالان محيط زيست چيست؟

خواص گوشت بوقلمون + هر کس چه مقدار گوشت بوقلمون بخورد؟

بعد از استفراغ چه بخوريم و چه نخوريم؟

کاشت مو و پاسخ به مهم ترين سوالات مربوط به کاشت

سن بلوغ دختر و پسر چه سني است؟ + پيامدهاي بلوغ زودرس

آواز خواندن و تاثيرات فوق العاده آن بر سلامت

جوراب پوشيدن در هنگام خواب چه فوايدي براي سلامت دارد؟

براي چاق شدن چي بخوريم؟ چاق کننده هاي طبيعي و سالم

نوزادان شبيه به پدر سالم تر هستند يا شبيه به مادر؟

آب سياه چشم و درمان آن ، به مناسبت هفته جهاني آب سياه

حساسيت فصلي باعث درد مفاصل و کمر درد مي شود؟

کاهش چربي شکم با روغن کانولا + خواص روغن کانولا

کاهش وزن با اين 10 عادت سالم شبانه

ورزش را به درستي انجام نمي دهيد اگر اين علايم را داريد + راه حل

درمان کبد چرب با کاهش مصرف کربوهيدرات امکان پذير است

بهبود گردش خون با بعضي غذاها و خوراکي ها