آخرین اخبار

پزشکي و سلامت

شير خشک براي کودک چه عوارضي دارد

شيرخشک يکي از مواد غذايي است که بسياري از مادران براي نوزادان خود استفاده مي کنند اما شير خشک براي نوزاد عوارضي در پي دارد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

بيماري قلبي و مرگ زودرس بر اثر تنهايي

به گفته‌ي محققان، افرادي که تنها هستند و يا از ديگران جدا شده ‌اند، در معرض خطر ابتلا به بيماري‌هاي قلبي عروقي و مرگ زودرس قرار دارند.

يبوست با اين غذاها بدتر مي شود

يبوست مشکلي است که گاهي واقعا طاقت فرسا و ناراحت کننده مي شود. تغذيه سالم يکي از مهم ترين راه ها براي رفع يبوست است. اين غذاها باعث تشديد يبوست مي شوند.

پوست و مو با کلر استخر چقدر آسيب مي بيند؟

استفاد از کلر بيش از حد در آب استخر مي تواند باعث تحريک پوستي شود ولي اگر استفاده از آن به اندازه استاندارد باشد معمولا نگران کننده نيست.

تقويت زانو با چند ورزش ساده و موثر

زانوهاي شما اندام بسياري مهمي هستند که فشار زيادي را تحمل مي کنند. اين ورزش ها به تقويت زانوها کمک مي کنند و از بروز بيماري و درد زانو پيشگيري مي کنند.

قبل و بعد از پياده روي چه بخوريم؟

پياده روي به عنوان يک ورزش ساده و موثر در نظر گرفته مي شود اما در عين حال تغذيه در زمان پياده روي اهميت زيادي دارد. آيا مي دانيد قبل و بعد از پياده روي چه چيزهايي بايد بخوريد؟

هسته زردآلو چه زماني باعث مرگ مي شود؟

خوردت هسته زردآلو خطرناک است و پيامدهاي ناخوشايندي در پي خواهد داشت. در اين مطلب به جزئيات بيشتري در اين باره اشاره مي شود.

تغذيه سالم در تابستان چگونه بايد باشد؟

تغذيه سالم در تابستان با توجه به تغيير آب و هوا اهميت زيادي دارد. در اين مطلب چند نکته مهم در مورد تغذيه سالم در تابستان بيان مي شود.

انحراف شست پا يا بونيون bunion چيست؟

بونيون که به آن قوز شست پا يا انحراف شست پا نيز گفته مي شود عارضه اي است که علت دقيق آن مشخص نيست. در اين مطلب به هر آنچه لازم است درباره اين عارضه بدانيد اشاره مي شود.

کليه ها با اين عوامل عجيب آسيب مي بينند

کليه ها اندام هاي حساسي هستند که آسيب آنها پيامدهاي زيادي نيز در پي دارد. در اين مطلب عواملي را مورد اشاره قرار مي دهيم که به کليه ها آسيب مي رسانند اما کمي عجيب به نظر مي رسند. بهتر است با اين عوامل آشنا شويد.

تضمين سلامت کبد با مصرف متعادل قهوه

مصرف قهوه به اندازه متعادل مي تواند فوايد زيادي براي بدن داشته باشد.. در مطالعه اي جديد مشخص شده مصرف قهوه مي تواند از بيماري هاي کبد پيشگيري کند.

تاثير نور آفتاب بر تخريب مواد غذايي چگونه است

تجزيه نوري به‌خصوص در مورد برخي ترکيبات غذايي از قبيل رنگدانه‌ها، چربي‌ها، پروتئين‌ها و ويتامين‌ها بيشتر محتمل است و سبب رنگ پريدگي، بد طعمي و افت ارزش تغذيه‌اي مي‌شود.

علت ايجاد گزگز دست و روش هاي درمان آن

سندرم تونل کارپ که علامت آن به صورت گزگز انگشتان دست تجربه مي‌شود به علت تحت فشار قرار گرفتن يک عصب بزرگ در مچ دست‌ها به نام عصب مديان ايجاد مي‌شود که ‌علائم‌ اصلي آن درد، احساس خواب رفتن و گزگز در انگشت‌هاي نشانه، شست و انگشت مياني است.

چربي سوزي و قوانين اصلي آن

وقتي غذايي که مي خوريد به عنوان انرژي مصرف نمي شود و يا براي بازسازي بدن مورد استفاده قرار نمي گيرد، به صورت چربي ذخيره مي شود.

کاهش درد عضلات با ورزش

درد عضلات ممکن است خفيف يا بسيار شديد و غير قابل تحمل باشد. معمولا در عرض چند روز خوب مي شود ولي گاهي ممکن است ماه ها به طول انجامد.

فوايد سويا براي پوست و مو

فوايد سويا براي پوست و مو زياد است که در اين مطلب به مهم ترين فوايد سويا اشاره مي کنيم.

بهترين جايگزين هاي طبيعي براي قند

چند شيرين کننده طبيعي در دسترس هستند که مي توانيد آنها را به جاي قند پالايش شده استفاده کرده و سلامت خود را در معرض خطر قرار ندهيد.

الکل با بدن چه مي کند؟

الکل و مشروبات الکلي علاوه بر کبد، تاثيراتي بر روي مغز و بدن دارند که شايد برخي از آنها را تاکنون نشنيده باشيد. در ادامه به مهم ترين تاثيرات الکل بر بدن اشاره مي شود.

تصفيه خون را با اين سبزي ها انجام دهيد

تصفيه خون امري ضروري است که به سلامت قلب و کبد کمک مي کند. در اين مطلب سبزي ها و گياهاني معرفي مي شوند که به تصفيه خون کمک مي کنند.

آبليمو سنتي يا کارخانه اي ، کداميک سالمتر است؟

آبليمو يکي از زعم دهنده ها يا چاشني هايي است که ما ايراني ها زياد استفاده مي کنيم، اما بايد توجه داشته باشيد که مصرف آبليموهاي سنتي خطراتي دارد که در اينجا به آنها اشاره مي کنيم.

براي چربي سوزي چربي بخوريد!!!

چربي هاي غذايي انرژي ما را تامين مي کنند، از اندام ها محافظت مي کنند، غشاي سلولي را حفظ مي کنند و به بدن در جذب و پردازش مواد مغذي کمک مي کنند.

خوراکي هايي که بايد با هم بخوريد تا بيمار نشويد

بعضي خوراکي ها و غذاها را بهتر است با هم بخوريد تا مزيت هاي آنها را به طور کامل دريافت کنيد. در اين مطلب به خوراکي هايي که بايد با هم خورده شوند اشاره مي کنيم.

عوارض کمبود منيزيم در بدن چيست؟

عوارض کمبود منيزيم را مي توان از کارهايي که منيزيم در بدن انجام مي دهد تشخيص داد. در ادامه به مهم ترين نقش هاي منيزيم اشاره مي کنيم.

کاهش وزن فوق العاده با تغييراتي ساده در رژيم غذايي

شايد کاهش وزن تک تک اين تغييرات جالب توجه نباشد ولي اگر همه موارد را در کنار هم رعايت کنيد مسلما نتيجه برايتان شگفت آور خواهد بود و بدون کوچکترين زحمتي به کاهش وزن خود سرعت مي بخشيد.

خودکشي در افرادي با اين نشانه ها زياد است

خودکشي يکي از اتفاقات ناگواري است که روز به روز هم در حال افزايش است. خودکشي آنتوني بوردن که اخيرا رخ داده نشان مي دهد هر کسي ممکن است در معرض خطر باشد.

انحراف جنسي را مي توان با مصاحبه شغلي تشخيص داد؟

تشخيص انحراف جنسي از طريق مصاحبه شغلي موضوعي است که با بروز اتفاقات ناگوار اخير مطرح شده است، اما آيا اين کار امکان پذير است؟ در اين باره با يک روانشناس صحبت شده است.

کاهش استرس با مصرف پروبيوتيک ها

مصرف پروبيوتيک ها باعث بهبود جمعيت باکتريهاي مفيد روده مي شود. باکتري‌هاي مفيد با خاصيت ضد التهابي وجود دارند که مي‌توانند با استرس مقابله کنند.

خانواده پر استرس داراي چه نشانه هايي است؟

استرس در خانواده ها بر روي تمام اعضاي خانواده تاثير مي گذارد. خانواده هاي پراسترس داراي نشانه هايي هستند که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

پرتاب کردن کودک به بالا خطرات جدي در پي دارد!!

پرتاب کردن کودک به بالا يکي از کارهايي است که بسياري از والدين و به ويژه پدرها انجام مي دهند. اما بهتر است بدانيد اين کار که از روي علاقه انجام مي دهيد، چه پيامدهاي خطرناکي دارد.

تزريق انسولين در بارداري ضرري براي جنين ندارد؟

اينکه تزريق انسولين در بارداري براي جنين خطرناک است يا نه باعث نگراني خانم هاي بارداري که مجبور به تزريق انسولين هستند مي شود. در اين مطلب به طور کامل به اين مسئله پرداخته مي شود.

سرطان رحم را بيشتر بشناسيد

سرطان رحم يک سرطان رايج در بين خانم هاست که معمولا بعد از يائسگي بروز مي کند. در ادامه به جزئيات بيشتري در مورد سرطان رحم اشاره مي شود.

سفيد کردن دندان ها با اين روش هاي سالم و ساده

سفيد کردن دندان ها مسئله مهمي است که تاثير زيادي بر روي چهره و لبخند ما مي گذارد. در اين مطلب چند روش ساده و مهم براي سفيد کردن دندان ها بيان مي شوند.

دستمال آشپزخانه باعث مسموميت غذايي مي شود

دستمال و حوله آشپزخانه، ابر شست‌وشو و حتي دستکش فر را بايد به طور مرتب شست يا تعويض کرد. همچنين پيش از استفاده مجدد از آنها بايد اجازه دهيم تا کاملا خشک شوند.

مصرف داروي لاغري چه خطراتي دارد

مصرف داروهاي لاغري براي کاهش وزن عوارض سلامتي براي بدن دارد ضمن اين که نتيجه بخشي آن ها به هيچ عنوان تضميني نيست.

جام جهاني 2018 و توصيه هاي پزشکي براي تماشاي مسابقات

تماشاي مسابقات جام جهاني براي طرفداران فوتبال استرس زيادي را به دنبال دارد. در اين مطلب توصيه هاي پزشکي براي فوتبال دوستان ارائه مي شود تا به اين ترتيب بتوانند از بروز مشکل پيشگيري کنند.

عينک آفتابي تقلبي چه آسيب هايي به چشم مي زند؟

عينک آفتابي يکي از وسيله هايي است که با آمدن تابستان همه بايد داشته باشند. اما در خريد عينک آفتابي رعايت برخي نکات ضروريست که در ادامه به آن مي پردازيم.

کوچک کردن بيني بدون عمل زيبايي چطور ممکن است؟

کوچک کردن بيني يکي از مواردي است که بسياري از افراد و به ويژه جوانان به دنبال آن هستند و از جراحي براي کوچک کردن بيني استفاده مي کنند. در اين مطلب روش هايي براي کوچک کردن بيني معرفي مي شوند.

داروهايي که مصرف آنها در هنگام ورزش کردن خطرناک است

ورزش کردن اهميت زيادي دارد اما در هنگام ورزش نکاتي را بايد مد نظر داشته باشيد که يکي از مهم ترين آنها داروهايي است که مصرف مي کنيد. مصرف برخي داروها با ورزش کردن تداخل ايجاد مي کند.

علت بدن درد چيست؟

بدن درد مشکلي است که علل مختلفي دارد. گاهي علت بدن درد خيلي جدي است و نياز به درمان دارد، گاهي نيز بدن درد علت خاصي ندارد و با استراحت برطرف مي شود. در ادامه به مهم ترين علل بدن درد اشاره مي شود.

چطور از فردي که مورد تجاوز جنسي قرار گرفته مراقبت کنيم؟

مراقبت از فردي که مورد تجاوز جنسي قرار گرفته اهميت زيادي دارد چرا که هيچ تجربه اي بدتر از مورد تجاوز قرار گرفتن نيست. در اين مطلب با کارشناساني در اين باره صحبت شده است که مي توانيد از نظرات و توصيه هاي آنها استفاده کنيد.

چه افرادي نبايد به استخر بروند؟

شنا و رفتن به استخر در تابستان رواج زيادي در بين علاقمندان به اين ورزش پيدا مي کند. اما قبل از رفتن به استخر نکاتي را مد نظر داشته باشيد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

دليل اسهال صبحگاهي، چرا هر روز صبح اسهال مي شوم ؟

اسهال صبحگاهي به شرايطي گفته مي شود که بيمار هر روز صبح که از خواب بيدار مي شود معمولا مدفوعش سست و آبدار است.اين فشار ممکن است در ساعات صبحگاهي باعث ايجاد اختلال شود.

بيماري وبا چيست و چه علائمي دارد؟

بيماري وبا يک بيماري عفوني مسري است که اطلاع از علائم و روش هاي پيشگيري از آن به جلوگيري از شيوع بيماري وبا کمک مي کند. در ادامه اطلاعات مهم در مورد بيماري وبا ارائه مي شوند.

غدد لنفاوي زير بغل چرا متورم مي شوند؟

غدد لنفواي زير بغل گاهي متورم مي شوند و باعث نگراني فرد مي شوند، اما هميشه اين تورم نشانه سرطان نيست. در اين مطلب به مهم ترين علل تورم غدد لنفاوي زير بغل و روش هاي درمان آن اشاره مي کنيم.

درمان فشار خون بدون دارو

براي افرادي که به دنبال کاهش فشار خون هستند تغييرات سبک زندگي اولين و مهم‌ترين اقدام است. ورزش کردن بخصوص حرکات ايروبيک قابليت کمک به کاهش فشار خون را دارند. همچنين ميوه‌ها و سبزيجات سرشار از پتاسيم مي‌توانند همچون داروهاي کاهنده فشار خون تاثيرگذار باشند.

نفخ شکم در چه صورت خطرناک مي شود

اگر نفخ با علائمي نظير تهوع، استفراغ و يا درد شکم همراه باشد مي‌تواند خطرناک و نشانه بيماري باشد که در اين صورت به افراد توصيه مي‌شود به محض مشاهده علامت به پزشک مراجعه کنند.

درمان سريع تبخال با چند روش خانگي

تبخال مشکلي است که بسياري از ما ممکن ست به آن دچار شويم. چند روش خانگي ساده و موثر براي درمان سريع تبخال در اين مطلب بيان مي شود که مي توانيد از آنها استفاده کنيد.

مزيت هاي خوابيدن در اتاق خواب خنک

خوابيدن در اتاق خواب خنک به بهتر خوابيدن کمک مي کند. علاوه بر اين مزيت هاي ديگري هم دارد که به آنها اشاره مي کنيم.

روغن درخت چاي جايگزيني مناسب براي آنتي بيوتيک

روغن درخت چاي داراي خواص زيادي است که يکي از آنها خاصيتي شبيه هب آنتي بيوتيک هاست. در ادامه به چند مسئله مهم در رابطه با اين خاصيت روغن درخت چاي اشاره مي کنيم.

خواب رفتن دست و پا چه علتي دارد؟

خواب رفتن دست و پا مشکلي است که براي همه ما اتفاق افتاده است که به هيچ عنوان خطرناک نيست، اما گاهي مي تواند نشانه يک بيماري باشد.

بهترين رژيم غذايي براي ديابت

رژيم غذايي سالم و مناسب براي افراد مبتلا به ديابت بسيار مهم است. در اين مطلب چند نکته مهم در مورد رژيم مناسب بيماري ديابت بيان مي شود.

درمان يبوست در ماه رمضان با اين راهکارهاي ساده

يبوست در ماه رمضان به علت تحريک کمتر و نوشيدن مايعات کم در بين بسياري از روزه داران رايج است که در ادامه به چند روش ساده براي درمان يبوست اشاره مي شود.

گند خوني يا گنديدن خون چيست؟

گند خوني نوعي واکنش شديد از طرف بدن به يک عفونت باکتريايي است که در اين مطلب به طور کامل به آن پرداخته مي شود.

ليزر چه خطراتي براي سلامت دارد؟

ليزر استفاده هاي زيادي در دنياي امروز دارد. در کنار تمام فوايدي که دارد، با خطراتي نيز همراه است که در ادامه به مهم ترين خطرات ليزر اشاره مي کنيم.

آموزش جنسي به کودکان را از چه سني آغاز کنيم؟

آموزش جنسي به کودکان يکي از ضروريات جامعه امروز است و وظيفه والدين و سيستم آموزشي محسوب مي شود. در ادامه در مورد سن آموزش جنسي با کودکان و نکات مهم ديگر با يک روانشناس صحبت مي شود.

درمان آرتريت روماتوئيد با جوش شيرين

درمان آرتريت روماتوئيد مسئله مهمي است که تحقيقات جديد نشان داده اند جوش شيرين داراي خاصيت درمان کنندگي براي آرتريت روماتوئيد مي باشد.

دلايل ريزش مو را بدانيد

ريزش مو يکي از مشکلاتي است که هر کدام از ما به آن دچار مي شويم. هيشه ريزش مو ژنتيکي نيست. در ادامه به مهم ترين دلايل ريزش مو که ارتباطي به ژنتيک ندارند اشاره مي کنيم.

سياهي زير چشم چرا ايجاد مي شود ؟

سياهي دور چشم يکي از عوامل نازيبايي در صورت است که گاهي مجبور مي شويد با آرايش آن را بپوشانيد ولي اگر علت بوجود آمدن آن را بدانيد شايد بتوانيد مشکلتان را حل کنيد.

فوايد صاف نشستن که فکرش را هم نمي کنيد

صاف نشستن روي صندلي علاوه بر اينکه به بهبود وضعيت جسماني و ظاهري کمک مي کند، فوايد زياد ديگري هم دارد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

بهترين نوشيدني براي روزه داران مبتلا به سنگ کليه

در ماه مرضان تامين آب بدن اهميت زيادي دارد و انتخاب يک نوشيدني مناسب بسيار مهم است. در اين مطلب به نکاتي در مورد تغذيه مناسب ماه رمضان و بهترين نوشيدني در اين ماه اشاره مي شود.

خواص طالبي اين ميوه خوشمزه تابستاني

طالبي يکي از ميوه هاي خوشمزه و پرطرفدار در تابستان است که داراي خواص زيادي است. در ادامه به مهم ترين خواص طالبي اشاره مي کنيم.

عفونت ادراري در مردان و هر آنچه بايد بدانيد

عفونت ادراري در مردان کمتر از زنان مشاهده مي شود، اما بروز عفونت ادراري در مردان پيامدهايي در پي دارد، در ادامه اطلاعات کامل در رابطه با عفونت ادراري در مردان بيان مي شود.

بهترين و بدترين غذاها براي کبد

شناخت بهترين و بدترين غذاها براي کبد به شما کمک مي کند در انتخاب مواد غذايي خود دقت بيشتري داشته باشيد. در ادامه بهترين و بدترين غذاها براي کبد معرفي مي شوند.

بهترين ورزش و زمان براي لاغري

مي دانيد بهترين زمان براي ورزش، چربي سوزي و کاهش وزن چه زماني است؟ ورزش هاي ايروبيک بيشتر چربي سوزند يا ورزش هاي مقاومتي؟

به تعويق انداختن پيري با 5 راه موثر

هيچ قرص جادويي اي براي به تعويق انداختن پيري وجود ندارد اما تغييرات شيوه زندگي از هم اکنون مي تواند باعث شود که در آينده احساس جواني بيشتري داشته باشيد.

ايمني در برابر هپاتيت C با اين روش ها

ابتلا به بيماري هپاتيت سي عواقب بدي را به دنبال دارد و با توجه به درمان مشکل و پر هزينه آن، مهم‌ترين راه مقابله با اين بيماري، پيشگيري است.

منابع غذايي سرشار از يد

کمبود يد در بدن به جز ايجاد بيماري تيروئيد باعث ايجاد خستگي و افسردگي هم مي شود. استفاده از مواد غذايي که منبع يد هستند مي تواند از اين مشکل پيشگيري کند.

اخبار خواندنی

نور آبي موبايل خطر سرطان پروستات و سينه را افزايش مي دهد

خواص چند سبزي و ادويه براي مغز و بدن

اگر فشار خون بالا داريد از اين خوراکي ها اجتناب کنيد

شيرين کننده هاي مصنوعي عامل ديابت و چاقي هستند

خواص مارچوبه براي فشار خون

لاغري با بهترين ترکيب صبحانه

بيماري هاي زنانه که مردان هم به آنها دچار مي شوند! لطفا جدي بگيريد

پاکسازي روده ها و درمان يبوست با يک ترکيب معجزه آساي خانگي

مصرف سبوس خام براي سلامت مضر است

حمله قلبي خاموش به چه معناست؟+ نشانه هاي حمله قلبي خاموش

بهبود افسردگي با اين مکمل ها

سلامت قلب و عروق را با اين آنتي اکسيدان طبيعي تضمين کنيد

متخصصين مغز و اعصاب هر روز اين مکمل را مصرف مي کنند

جوانسازي پوست با کاکائو

پيشگيري از گرمازدگي و رفع عطش در تابستان با چاي نعنا

سلامت قلب را با مصرف سبزيجات چليپايي تضمين کنيد

کاهش وزن با آب درماني

غذاهاي مفيد و مضر براي تيروئيد

علت افزايش يا کاهش پلاکت ها در خون چيست؟

ايمپلنت دندان چيست؟ اين افراد ايمپلنت نکنند

روغن نارگيل و خواص ضد آفتابي آن

باهوش مي شويد اگر کمي بيشتر زير آفتاب بايستيد

سبزيجات مناسب روزهاي گرم

تشخيص سرطان تنها با چند قطره خون امکان پدير شد

ناسالم ترين غذاها براي زنان را بشناسيد

پاکسازي کبد با فرمول غذايي ساده

علت عرق کردن زياد در هنگام غذا خوردن چيست؟

دندان عقل به چه دردي مي خورد؟ آيا بايد دندان عقل را کشيد؟

با شربت زرشک قاتل خاموش را مهار کنيد + خواص شربت زرشک

حقايقي درباره کرم هاي ضد آفتاب که نمي دانستيد

تعادل هورموني با مصرف قند به هم مي خورد

چاق شدن سريع با اين دستورهاي غذايي خوشمزه

تشخيص بيماري ها در آينده با محل تجمع چربي در بدن

رابطه جنسي تان با اين اشتباه خراب مي شود

تقويت سلامت روده با مصرف چاي سياه

علايم سرطان لوزالمعده که نبايد ناديده بگيريد

علل سردرد در ماه رمضان چيست؟هشدار به زناني که ميگرن دارند

لاغري و تثبيت کاهش وزن فقط با نوشيدن آب کافي

کاهش خطر سرطان تا 40 درصد با اين 10 قدم

حفظ جواني و مقابله با پوکي استخوان با اين ماده معدني مهم

شربت شاه تره و کاسني يک نوشيدني مناسب براي روزه داران

برتري فرش دستباف به ديگر کفپوش ها

آزار جنسي دانش آموزان پسر !!! مشکل چيست؟

ويروس hpv چيست؟ + راههاي انتقال ويروس hpv

اگر اين نکته را بدانيد هرگز لاک نمي زنيد

خوراکي هايي که در ماه رمضان پوست شما را خراب مي کنند

علائم بيماري ايدز در مردان

کم خوني و کمبود آهن و مهم ترين علت هاي آن چيست؟

عسل و شير داغ، يک نوشيدني خطرناک براي کبد

بيماري ام اس را به طور کامل بشناسيد

رابطه جنسي براي مبتلايان به ديابت چگونه است؟

دود کباب، سمي خطرناک براي پوست

علت شکستن ناخن ها چيست؟

هنگام پياده روي آدامس جويدن را به اين دليل مهم فراموش نکنيد

چرا نوک انگشت هاي من هميشه سرد است؟

علائم سرطان ريه، سرطان ريه درمان دارد؟

چرا شير سرد براي کودک مضر است؟

نشانه هاي بيماري مزمن کليه

چاقي همه ايراني ها را تهديد مي کند + عوارض چاقي

بعد از رابطه جنسي حتما دوش بگيريد زيرا ...

براي لکه هاي صورت چه کنيم؟ + معرفي چند ماسک صورت خانگي

ترنس ها با چه مشکلاتي روبه رو هستند؟

مصرف بيش از حد ميوه ها چه مشکلاتي به وجود مي آورد؟

عوامل اصلي زانو درد را بشناسيد

درمان يبوست براي هميشه با راه هاي طبيعي

نکاتي که در توالت هاي عمومي براي حفظ سلامت بايد رعايت کنيد

غده تيروئيد و بيماري هاي تيروئيد را بشناسيد، به بهانه هفته جهاني تيروئيد

زردآلو و خواص آن براي کبد چشم ها و سيستم گوارش

سيب بهترين ميوه براي ديابتي هاست

مبتلايان به آسم و آلرژي چگونه ماه رمضان را پشت سر بگذراند

کمبود مس در بدن چه علايمي دارد + عوارض مصرف بيش از حد مس

حفظ تناسب اندام با افزايش سن

آب گاز دار مفيد است يا مضر ؟ بدنتان را با آب گاز دار هيدراته کنيد

انتقال بيماري هاي جنسي بدون داشتن رابطه امکان پذير است؟

ماست هاي طعم دار از ديدگاه طب سنتي و تغذيه براي سلامت

خوردن کرفس به مدت يک هفته باعث اين اتفاقات خوب در بدن مي شود

درمان لک هاي پوستي با باقالا + خواص عجيب باقالا

خطرناک ترين چربي براي سلامت را بشناسيد

ابتلا به زوال عقل در ميان سالي با زياد نشستن مرتبط است

سنگ مرداب چه عوارض پوستي دارد؟

بهترين روغن سرخ کردني کدام روغن است؟

براي معده درد چه بخوريم؟

کالري سوزي براي کاهش وزن در طول روز با چند نکته مهم

ورزش کردن در اين شرايط ضروريست و به بهبود اوضاع کمک مي کند

آبرساني به بدن در تابستان با اين روش ها

صحبت با چند نفر از مسمومين به قارچ هاي سمي

گردن درد و علت هاي عجيب آن

هر آنچه بايد در مورد تغذيه ماه رمضان بدانيد

نشانه هاي کمبود ويتامين C

نشانه هاي مشکل قلبي که نبايد از آنها غافل شويد

ماساژ پروستات موثر است؟ فوايد ماساژ پروستات

تشخيص پوکي استخوان از روي تراشه هاي ناخن

تشخيص قارچ سمي لطفا قارچ مشکوک نخريد

کريستال در ادرار نشانه چيست؟

مي توان هم روزه گرفت و هم ورزش کرد؟

ليپوماتيک چيست و چه تفاوتي با ليپوساکشن دارد؟

علت غش کردن چيست؟

مصرف دارو در ماه رمضان چگونه است؟

کاهش وزن سريع با چند حرکت ساده ورزشي

سفيد کردن دندان ها با اين مواد طبيعي امکان پذير است؟

کبد چرب چيست؟ هر آنچه بايد در مورد کبد چرب بدانيد

سبوس به چه شکل بايد مورد مصرف انسان قرار بگيرد؟

فشار خون بالا و عواملي که باعث فشار خون بالا مي شوند

زولبيا و باميه در ماه رمضان نخوريد

خواص گلابي و آب گلابي چيست؟

آيا با ديابت مي شود روزه گرفت؟

قلب شکسته باعث مرگ مي شود؟؟

جوان سازي رگ هاي خوني با آنتي اکسيدان Q10

موثر ترين روش هاي از بين بردن خال کدامند؟

کشف دارويي جديد براي چاقي، کاهش وزن 6 کيلويي در يک ماه

بهترين مواد غذايي براي پشت ميز نشين ها

کشف درمان جديد ريزش مو توسط دانشمندان

بهترين روش بزرگ کردن آلت تناسلي مردان کدام است؟

علايم کمبود شديد ويتامين B12 در زنان که نياز فوري به پزشک دارد

چاي سبز براي چه افرادي مضر است ؟

معجوني ضد سرطان با سيب و هويج و لبو بسازيد

کشف درمان جديد آلزايمر با يک مولکول کوچک

کاهش وزن با خوردن صبحانه کليد موفقيت براي لاغري

خواب راحت با درمان هاي طبيعي

درمان کلسترول و فشار خون با کرفس + فوايد سلامت کرفت

کله پاچه و حليم براي سحري بخوريم يا نه؟

غذاهاي خوشمزه و وسوسه برانگيز که بايد از رژيم غذايي حذف شوند

مصرف ريتالين براي شب امتحان خوب است؟

براي کنترل فشار خون چه بخوريم؟

درمان سرفه کودکان، چه زماني سرفه کودکان را جدي بگيريم؟

چاقي بر اثر کم آبي بدن !!

خواص توت فرنگي، چطور از توت فرنگي براي پوست استفاده کنيم؟

سحري و افطاري چي بخوريم؟

قد بلندها بيشتر مريض مي شوند يا قد کوتاه ها

عينک آفتابي بزنيد تا سرطان پلک نگيريد

کاهش ميل جنسي مردان به چه دلايلي اتفاق مي افتد؟

علايم افت قند ناگهاني خون را بشناسيد

خواص دسر آلوئه ورا و طرز تهيه دسر آلوئه ورا

نشانه هاي جسمي افسردگي را بشناسيد

يائسگي زودرس با چه غذاهايي اتفاق مي افتد؟

خواص پوست آناناس براي سلامت فوق العاده است

تقويم حجامت + چه کساني نبايد حجامت کنند؟

رفلاکس معده با اين خوراکي ها تشديد مي شود

صندل پوشيدن چه خطراتي براي پا دارد و ويژگي هاي صندل خوب چيست؟

ماه رمضان 97، چند نکته مهم در مورد تغذيه که بايد بدانيد

چاي سبز چاي سياه و چاي اولانگ چه تفاوت هايي دارند؟

چرا ضربه زدن به بيني باعث ترشح اشک مي شود؟

تقويت حافظه کوتاه مدت با چند گام موثر

سيروز کبدي و درمان آن با مرباي شاتوت + خواص مرباي شاتوت

بوي بد دهان ممکن است نشانه اين بيماري ها باشد

خوردن اين شام به کالري سوزي در خواب کمک مي کند

پيشرفت سرطان را با رژيم غذايي مهار کنيد

درمان ساده شوره سر با طب سنتي + علت ايجاد شور سر

ژن هاي چاقي را با 5 قدم ساده براي هميشه خاموش کنيد

تغييرات رژيم غذايي بهتر از بوتاکس پوستتان را صاف مي کنند