آخرین اخبار

پزشکي و سلامت

براي جوان ماندن چه چيزهايي بخوريم؟

برخي خوراکي ها را بايد براي جوان ماندن پوست، مغز و... بخوريد تا ظاهرتان کوچکتر از عدد شناسنامه تان به نظر برسد.

مهم ترين علت بروز توده ها و کيست هاي دهان چيست؟

در حاشيه دوازدهمين کنگره علمي ساليانه انجمن دندانپزشکان عمومي با دکتر وحيد مسگرزاده، جراح دهان، فک و صورت درباره مهم ترين علت بروز توده ها و کيست هاي دهان صحبت کرده ايم که مي خوانيد:

پوست, بال و گردن مرغ نخوريد!

بخش هاي مختلف مرغ داراي پروتئين و ارزش غذايي متفاوت است. اما خوردن پوست, گردن و بال مرغ توصيه نمي شود، آيا مي دانيد چرا؟

کاهش چربي شکم با مصرف برخي مواد غذايي خاص در شب!

کاهش چربي شکم و داشتن اندامي متناسب دغدغه بسياري از ماست که تنها از طريق ورزش حاصل نمي شود، بلکه تغديه سالم نيز نقش مهمي ايفا مي کند. در اين مقاله غذاهايي معرفي مي شوند که خوردن آنها در شب به کاهش چربي شکم کمک مي کنند.

کاتاترنيا يا ناله در خواب چيست؟

اختلالات خواب انواع مختلفي دارند که بر روي وضعيت روحي و جسمي شما تاثير مي گذارد. در اين مقاله به بررسي يکي از اختلالات خواب به نام کاتاترنيا يا ناله در خواب مي پردازيم.

مضرات سيگار کشيدن زنان

سيگار کشيدن تاثيرات زيادي بر روي سلامت جسم و روح دارد. اين تاثيرات بر روي خانم ها به شکل ديگري ظاهر مي شود که به آنها مي پردازيم.

مصرف باقالي چه مزيت هايي دارد؟

باقالي يکي از خوراکي هايي است که معمولا در غذاها مورد استفاده قرار مي گيرد، اما کمتر در مورد خواص اين ماده غذايي صحبت شده ست. در اين مقاله به برخي از مهم ترين خواص آن اشاره مي کنيم.

شکل طبيعي واژن بايد چگونه باشد؟

شکل واژن خانم ها مسئله اي است که گاهي بر روي اعتماد به نفس آنها تاثير مي گذارد. تحقيقاتي در اين زمينه انجام شد که در اين مقاله به نتايج آن مي پردازيم.

رفع پف چشم ها با 7 تغيير در رژيم غذايي

پف چشم مشکلي است که بسياري از خانم ها را نگران و ناراحت مي کند، اما بهتر است بدانيد اين مشکل با انتخاب يک رژيم غذايي مناسب برطرف مي شود. در اينجا چند غذاي مناسب براي رفع پف چشم معرفي مي شود.

آيا تنگي نفس هميشه نشان دهنده بيماري قلبي است؟

گاهي تنگي نفس نشانه بيماري و مشکل در قلب است، اما هميشه اينگونه نيست. گاهي تنگي نفس نشان دهنده وجود يک بيماري ديگر است که در اين مقاله با جزئيات بيشتري به آن مي پردازيم.

خاصيت خرمالو براي پوست و مو

خرمالو يک ميوه پاييزي خوشمزه و بسيار مفيد است. خوردن اين ميوه براي پوست و مو نيز فوايد زيادي دارد که در اين مقابه به آنها مي پرداريم.

علت بوي بد استون در دهان چيست؟

گاهي افراد مبتلا به ديابت بوي عجيبي شبيه به بوي استون و لاک پاک کن ها را در دهان خود احساس مي کنند. فکر مي کنيد علت بوي بد استون در دهان چيست؟

خوردن کباب ترکي مضر است! چرا؟

کباب ترکي که در کشورهاي اروپايي دونر کباب doner kebab ناميده مي شود، اخيرا از طرف کارشناسان تغذيه مضر اعلام شده است. اما علت آن چيست؟

غذاهاي دير هضم و غذاهاي زود هضم کدامند؟ و هرکدام براي کدام افراد مفيدند؟

هميشه به خوردن فيبر و غذاهاي زودهضم توصيه مي شود، اما برخي افراد لازم است از خوردن غذاهاي زودهضم اجتناب کنند. در اين مقاله به نکته مي پردازيم و برخي غذاهاي زودهضم را معرفي مي کنيم.

گريپ فروت چگونه شما را لاغر مي کند؟

گريپ فروت داراي خواص زيادي است. يکي از مهم ترين خواص اين ميوه تاثير آن بر روي وزن است. مصرف گريپ فروت باعث لاغري مي شود که در ادامه با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

کالري و پروتئين قسمت هاي مختلف مرغ

مرغ يک ماده غذايي پرطرفدار و رايج در بين مردم است، اما آيا از ميزان کالري و پروتئين موجود در بخش هاي مختلف مرغ اطلاع داريد؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

علت ابتلا به ايدز در زنان:رابطه با همسر، رابطه نامشروع يا خودفروشي؟

ميزان ابتلا به ايدز در زنان افزايش يافته است. همچنين احتمال انتقال بيماري ايدز از مادر به جنين وجود دارد که البته در مواردي هم قابل پيشگيري است. در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

5 علائم کمبود فيبر که به شما اخطار مي دهند!

همه ما نسبت به ضرورت و سودمندي فيبر آگاه هستيم. در اين مقاله به مهم ترين علائمي اشاره مي کنيم که نشان مي دهند شما دچار کمبود فيبر هستيد.

لثه هاي بيمار عامل سرطان مري مي شوند!

بهداشت دهان و دندان و سلامت لثه ها بيشتر از آنچه فکر مي کنيد اهميت دارند. محققان دريافته اند بيماري لثه ها با سرطان مري در ارتباط است.

رعايت اين نکات بهداشتي در دوران قاعدگي الزامي است

قاعدگي يکي از معدود چرخه هاي منظم و حياتي در طبيعت است که رعايت بهداشت در اين دوران کاملا ضروري است. در اين مقاله به رعايت برخي نکات مهم در ايم باره اشاره مي کنيم.

علت ورم پا زنگ خطر برخي بيماري هاست!

ورم پا عارضه اي است که شايد به آن توجه نکنيد، اما گاهي ورم پا نشان دهنده وجود مشکلات جدي است که در اين مقاله به مهم ترين علل ورم پا مي پردازيم.

شکل مدفوع در مورد سلامت شما چه مي گويد؟

مشکلات گوارشي و تغيير شکل مدفوع نشانگر موارد زيادي است که در اين مقاله طبق شاخص مدفوع بريستول به اين مسئله مي پردازيم.

درمان ميگرن با 3 روش غير دارويي

ميگرن يک درد ناتوان کننده است که هنوز درمان قطعي براي آن پيدا نشده است. در اين مقاله به شما 3 روش غير دارويي پيشنهاد مي کنيم که مي توانند به بهبود علائم ميگرن کمک کنند.

علل خشکي چشم و راه هاي پيشگيري از آن

خشکي چشم مشکلي است که تصور مي شود با افزايش سن يا نگاه کردن زياد به صفحه کامپيوتر يا موبايل بروز مي کند. اما در اين مقاله به مهم ترين علل بروز خشکي چشم اشاره مي کنيم.

تاثير ويروس اچ آي وي بر روي مغز چگونه است؟

تقريبا همه ما با اچ آي و ي و تاثير آن تا حدي آشنا هستيم. محققان طي تحقيقات جديدتر دريافته اند که ويروس اچ آي وي روي مغز هم تاثير مي گذارد.

گروه خوني شما چيست و در معرض کدام بيماري ها قرار داريد؟

بسياري از ما گروه خوني خود را نمي دانيم و معمولا زمان بيماري يا خون دادن لزوم آن را احساس مي کنيم. اما بهتر است بدانيد گروه خوني شما ميزان حساسيتتان به برخي بيماري ها را هم مشخص مي کند.

کاهش مصرف نمک به کمک اين رژيم غذايي!

نمک در عين حال که براي بدن ضروريست، مصرف زياد آن عوارض جبران ناپذيري در پي دارد. فلفل مي تواند راه حلي براي کاهش مصرف نمک باشد.

چه کساني در معرض خطر لخته شدن خون قرار دارند؟

شکل گيري لخته هاي خوني در بدن يک مشکل رايج و خطرناک است. اما چه کساني بيش از ديگران در معرض خطر لخته هاي خوني هستند؟ در اين مقاله به اين مسئله پرداخته مي شود.

آيا هيپنوتيزم مي تواند به کاهش وزن شما کمک کند؟

هيپنوتيزم گاهي يک روش درماني محسوب مي شود و براي اصلاح و تغيير برخي رفتارها به کار مي رود، اما آيا اين روش به کاهش وزن هم کمک مي کند؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

آيا عطسه کردن در دوران بارداري خطرناک است؟

در دوران بارداري عطسه کردن با بروز درد در ناحيه شکم همراه است. به همين دليل بسياري از خانم ها تصور مي کنند عطسه کردن در بارداري خطرناک است. در اين مقاله با جزئيات بيشتر به اين مسئله مي پردازيم.

هر آنچه بايد در مورد خواص جوانه گندم بدانيد

جوانه گندم يک ماده غذايي بسيار مفيد است که داراي خاص زيادي است. در اين مقاله هر آنچه لازم باشد در مورد جوانه گندم بدانيد، برايتان بيان مي شود.

قرار دادن پياز خام داخل جوراب براي درمان سرماخوردگي مفيد است؟

از زمان هاي گذشته مردم در زمستان ها قطعه اي پياز خام در داخل خانه مي گذاشتند تا از شيوع بيشتر سرماخوردگي جلوگيري کنند، اما اين کار تا چه اندازه ريشه علمي دارد؟ در اين مقاله با جزئيات بيشتري به اين مسئله مي پردازيم.

آيا درمان اختلال نعوظ با منيزيم ميسر است؟

اختلال نعوظ يک مشکل رايج در بين مردان است و بسياري از مردان هر از گاهي به اين مشکل دچار مي شوند. اختلال نعوظ يا نعوظ نکردن مردان قابل درمان است و در ادامه به برخي گزينه هاي درماني مي پردازيم.

پوست گردن و 6 توصيه متخصص پوست که براي مراقبت از گردن بايد بدانيد

در بحث مراقبت از پوست اکثر خانم ها تنها به پوست صورت خود اهميت مي دهند، اما پوست گردن نيز نازک و حساس است. در ادامه به توصيه هاي يک متخصص در مورد مراقبت از پوست گردن اشاره مي کنيم.

ديابتي ها بخوانند: ديابت باعث بروز مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک مي شود

ديابت يک بيماري نسبتا شايع در جامعه ماست، اما متاسفانه اکثر مبتلايان با همه عوارض اين بيماري آشنا نيستند. يکي از مهم ترين عوارض ديابت ابتلا به مثانه عصبي يا مثانه نوروژنيک است که با جزئيات بيشتري به آن اشاره مي کنيم.

چرا چربي شکم من آب نمي شود؟

معمولا تصور مي شود با انجام چند حرکت ورزشي يا گرفتن رژيم هاي سخت مي توان چربي شکم را آب کرد، اما آب کردن چربي شکم اصولي دارد که بايد به آنها توجه کرد.

تند غذا خوردن چه خطراتي دارد؟

يکي از مهم ترين اصول غذا خوردن آهسته غذا خوردن است. تند غذا خوردن نه تنها باعث چاقي مي شود، که به بخش هاي ديگر بدن نيز آسيب مي زند.

پيشگيري از کودک آزاري با چند مهارت ساده

بسياري از ما کودک آزاري را همان آزار دادن جسمي و جنسي مي دانيم، اما گاهي خودمان ناخواسته و نادانسته ممکن است به کودک آزاري اقدام کنيم.

چرا مدرسه ها صبح ها ديرتر باز نمي شوند؟

سال هاي سال است که مدرسه ها صبح خيلي زود شروع به کار مي کنند، اما تحقيقات جديد نشان داده اند ديرتر شروع شدن کلاس ها باعث بالا رفتن بازدهي و همچنين پيشگيري از برخي بيماري ها مي شود. مطلب ما را در اين باره بخوانيد.

چشم ها در مورد سلامت شما چه مي گويند؟

گاهي بروز برخي بيماري ها قبل از اينکه نشانه اي از خود بروز دهند، در چشم ها مشخص مي شوند. چشم ها پنجره اي به درون بدن محسوب مي شوند. برخي از اين نشانه ها که در چشم نمايان مي شوند در مقاله زير بيان مي شوند.

چرا مدرسه ها صبح ها ديرتر باز نمي شوند؟

سال هاي سال است که مدرسه ها صبح خيلي زود شروع به کار مي کنند، اما تحقيقات جديد نشان داده اند ديرتر شروع شدن کلاس ها باعث بالا رفتن بازدهي و همچنين پيشگيري از برخي بيماري ها مي شود. مطلب ما را در اين باره بخوانيد.

اشتباهات رايج در مورد توده هاي پستاني

تصور اکثر خانم ها در مورد توده هاي پستاني اين است که اين توده ها سرطاني هستند، اما لزوما هر توده اي در پستان نشان دهنده ابتلا به سرطان نيست. در اينجا به اشتباهات رايج که در مورد اين توده ها وجود دارد اشاره مي کنيم.

پوشيدن کفش هاي پاشنه بلند چه آسيب هايي به پاها مي زنند؟

کفش هاي پاشنه بلند طرفداران زيادي در بين خانم ها دارند. بعضي خانم ها با پوشيدن کفش پاشنه بلند احساس زيبايي و اعتماد به نفس بيشتري مي کنند. اما اين کفش ها آسيب هاي زيادي نه تنها به پاها که به تمام قسمت هاي بدن مي زنند.

اسکيزوفرني قبل از تولد و در رحم مادر قابل تشخيص و درمان است!

بيماري اسکيزوفرني schizophernia يک اختلال روحي قابل درمان است. محققان مي توانند اين بيماري را قبل از تولد و در رحم مادر تشخيص دهند و اميدوار هستند بتوانند با اين يافته ها بيماري را قبل از تولد درمان کنند.

علت آنوسمي يا از دست دادن حس بويايي يا کر بويي چيست؟

گاهي حس بويايي ما دچار مشکل مي شود که ممکن است نشانه يک مشکل جدي باشد. اما چه دلايلي باعث از دست دادن حس بويايي يا آنوسمي مي شود؟ براي پي بردن به اين دلايل مقاله زير را مطالعه کنيد.

درمان آرتروز زانو با روش هاي غيردارويي

آرتروز زانو مشکلي است که در بين خانم ها و افراد مسن زياد به چشم مي خورد و تاکنون درمان قطعي براي اين عارضه پيدا نشده است، اما با رعايت برخي نکات مي توان پيشروي اين مشکل را به تعويق انداخت و علائم آن را بهبود بخشيد.

چرا گاهي لازم است تنها باشيم؟

تاکنون در مورد مضرات و خطرات تنهايي صحبت هاي زيادي شده است، اما گاهي تنها ماندن نيز لازم است که در اينجا به مزيت هاي آن مي پردازيم.

منابع کدام ويتامين بيشترين تاثير را در تقويت ميل جنسي دارد؟

رژيم غذايي مناسب نه تنها به سلامت جسمي کمک مي کند و از بروز بيماري هاي مختلف پيشگيري مي کند، بلکه باعث تقويت قواي جنسي مي شود. در اين مقاله چند صبحانه موثر براي تقويت قواي جنسي به شما معرفي مي شوند.

مزيت پيوند کليه از اهداکننده زنده نسبت به اهداکننده فوت شده چيست؟

پيوند کليه گاهي از اهدا کننده زنده و گاهي از اهدا کننده فوت شده به فرد نيازمند کليه مي رسد. کليه اي که از اهدا کننده زنده پيوند زده مي شود بلافاصله عملکرد خود را در بدن دريافت کننده شروع خواهد کرد. بهتر است براي اطلاعات بيشتر ادامه مطلب را مطالعه کنيد.

مصرف آنتي‌بيوتيک‌ هنگام مشاهده‌ علائم اوليه‌ سرماخوردگي در کودکان, درست يا غلط؟

بهتر است به ‌خانواده ها آموزش داده شود تا مجموعه‌اي از نشانه‌هاي اوليه عفونت‌هاي تنفسي را شناسايي‌کنند تا شروع درمان با آنتي‌بيوتيک با تجويز پزشک به موقع انجام شود.

شکل طبيعي سر نوزاد بايد چگونه باشد؟

شکل سر بعضي نوزادان در هنگام تولد کمي ناهموار است و ممکن است باعث نگراني والدين نوزاد شود. اما آيا هر ناهمواري در سر نوزاد نگران کننده است؟شکل طبيعي سر نوزاد بايد چگونه باشد؟

درمان سکته مغزي به کمک سنجاب ها

دانشمندان با بررسي تغييرات مغز سنجاب ها در خواب زمستاني به يافته هاي ارزشمندي رسيده اند که اميدوار هستند به کمک اين يافته ها بتوانند از مغز انسان در مقابل سکته مغزي محافظت کنند.

اگر احساس افسردگي يا اضطراب داريد بايد تيروئيد خود را چک کنيد!

بسياري از علائم افسردگي و اضطراب، علائم اختلالات تيروئيد هم هستند که به اين معنا که بسياري از افراد اغلب نمي دانند دچار مشکل تيروئيد هستند. در اينجا چگونگي رسيدگي به اين مشکل را بيان مي کنيم.

يوگاي داغ چيست؟

يوگا ورزشي جسمي و رواني (فکري) مي‌باشد که در شبه قارهٔ هند و توسط هندوها به وجود آمده‌است.يوگا فوايد زيادي براي جسم و روح دارد. در اين مقاله مي خواهيم شما را با يوگاي داغ آشنا کنيم.

چربي هاي حيواني مفيد هستند يا مضر؟

تصور اکثر ما اين است که چربي هاي حيواني مضر هستند و با بروز بيماري هاي قلبي و عروقي در ارتباط مي باشند، اما آيا واقعا چنين است؟

آموزش 8 حرکت يوگا براي درمان استرس

چه يک استاد يوگا باشيد و چه يک مبتدي، يوگا تاثيرات شگفتي در قدرت بدني، انعطاف پذيري و حتي سلامت روان شما دارد. پس اگر به دنبال راهي براي کاهش تنش، اضطراب و استرس هستيد اين مقاله را حتما بخوانيد.

رفع خستگي چشم با يوگاي چشم eye yoga

امروزه فاصله کاري چشم ها به خاطر استفاده از کامپيوتر، تلفن، آي پد iPad و غيره کمتر شده و با وجود نور آبي صفحه هاي نمايش، خستگي چشم يکي از مشکلات رايج زندگي امروزه شده.شما مي توانيد اين مشکل را به کمک يوگاي چشم برطرف کنيد.

آيا تزريق ويتامين B12 به کاهش وزن کمک مي کند؟

ويتامين B12 در بسياري از عملکردهاي حياتي بدن نقش مهمي ايفا مي کند. اما اخيرا برخي محققان ادعا کرده اند ويتامين B12 به کاهش وزن هم کمک مي کند. آيا اين ادعا حقيقت دارد؟ آيا مصرف ويتامين B12 باعث کاهش وزن مي شود؟

فرمول پيش بيني قد نهايي نوزاد پسر و دختر

علاوه بر ژنتيک عوامل ديگري هم بر روي بلند شدن قد تاثير مي گذارند. آيا شما با اين عوامل موثر آشنا هستيد؟ آيا مي خواهيد با فرمول پيش بيني قد نهايي نوزاد پسر و دختر آشنا شويد؟

6 علائمي که هرگز نبايد ناديده گرفته شوند

گاهي ممکن است به هر دليلي دچار درد شويم يا علائمي را در خود مشاهده کنيم که در اکثر مواقع نگران کننده نيستند و پس از مدت کوتاهي برطرف مي شوند. اما علائمي را که در اين مقاله به آنها اشاره مي کنيم حتما جدي بگيريد.

واژينيسموس چيست؟ درمان, علائم و علل واژينيسموس

واژينيسموس يک مشکل جنسي در بين خانم هاست که بر اثر آن در هنگام برقراري رابطه جنسي عضلات واژن خانم سفت و منقبض مي شود. اين مشکل با ميزان ميل جنسي فرد ارتباطي ندارد. در اين مقاله واژينيسموس را بيشتر خواهيد شناخت.

اخبار خواندنی

مضرات جگر چيست؟ در هفته چقدر جگر بخوريم؟

آيا تعريق باعث افزايش کالري سوزي مي شود؟

مضرات جگر, در هفته چقدر جگر بخوريم؟

پوست شما بعد از 50 سالگي به اين دلايل ممکن است بهبود يابد!!

ورزش کردن احتمال ابتلا به آب سياه چشم را کاهش مي دهد؟

ملين هاي بدون نسخه و عوارض جانبي آنها که بايد احتياط کنيد

باکتري روده مي‌تواند عامل شروع بيماري ام اس باشد!

علائم تغييرات هورموني در مردان

قند چاق کننده تر است يا چربي؟

عادت هايي که شما را در معرض مشکلات مغزي و آلزايمر قرار مي دهند

با ميوه هايي که قند کمي دارند آشنا شويد

ترکيب الکل و نوشيدني هاي انرژي زا مي تواند مرگبار باشد!!

سم زدايي پوست بدن با چند روش ساده

علائم کم خوابي که نشان مي دهد شما به اندازه کافي نمي خوابيد!

کدام داروها دندان ها را خراب مي کنند؟

علائم سرطان پستان که بايد جدي بگيريد

آيا قوس گردن در بدو تولد وجود دارد؟

تب چند درجه در بزرگسالان خطرناک است؟

کدام ويتامين در بارداري زنان نابارور نقش پررنگي دارد؟

ارتباط ميان ماه تولد و خطر بيماري در طول سال‌هاي زندگي !

شستشوي هر روزه موهايتان را متوقف کنيد تا شاهد اين اتفاقات خوب باشيد!

بهترين چاي ها براي بهبود سيستم ايمني و آرامش در پاييز

تماشاي بيش از حد تلويزيون با خطر ايجاد لخته خون همراه است!!

سرما باعث چربي سوزي در بدن مي شود؟!

خواص آب هويج و سيب

متخصصان قلب و عروق اين 8 ماده غذايي را نمي خورند!

ماساژ کف پا را به اين دلايل هر شب داشته باشيد

کاهش علائم سندرم پيش از قاعدگي با اين خوراکي ها

آب و عسل و 8 معجزه درماني آن براي بدن

زناني که چندين بار ازدواج کرده‌اند بيشتر مستعد ابتلا به اين سرطان هستند!

علت بوي بد دهان در صبح چيست؟

اين خوراکي ها سديم اضافي بدن تان را خارج مي کنند!

حرف زدن با خود بسيار مفيد است!!

براي "جراحي چاقي" بايد به کدام متخصصان مراجعه کرد؟

عوارض رانندگي با خستگي و خواب آلودگي براي مغز چيست؟

هليکوباکتر پيلوري مي تواند شما را به کدام بيماري هاي ديگر مبتلا کند؟

افزايش ميل جنسي با روشي جديد

مضرات نوشيدن قهوه با معده خالي!

تسکين درد, ورم و خشکي مفاصل بيماران آرتروز روماتوئيد با اين خوراکي ها

با نوشيدن چاي داغ خود را به يکي از کشنده ترين سرطان ها نزديک مي کنيد!

مصرف سالادهاي بسته بندي را متخصصان صنايع غذايي توصيه مي‌کنند؟

مواد غذايي تخمير شده و 10 فايده آنها براي بدن

علت گرفتگي ماهيچه ها و درمان آن

آلودگي هوا براي افرادي با اين گروه هاي خوني خطرناک تر است

مصرف بيش از حد برخي عرقيات خطرناک است

بعد از زياده روي در مصرف شکر چه بايد خورد؟

اين مشاغل شما را به سنگ کليه مبتلا مي کنند!!

پروبيوتيک و 7 نکته اي که قبل از مصرف پروبيوتيک بايد بدانيد

چرا وقتي خسته هستيم مغزمان خوب کار نمي کند؟

ادويه هايي که آنتي اکسيدان هاي طبيعي هستند

سالاد لبو, سالادي براي مبتلايان به کم خوني, يبوست و کبد چرب

علت خارش سر و درمان خارش سر

پيشگيري از 4 مشکل گوارشي که اکثرا در سفر پيش مي آيند

علائم از دست دادن عضله به جاي چربي!!

تاثير مصرف غذاهاي تند بر فشار خون

اين خوراکي ها هضم بسيار آساني دارند

زلزله با سلامت روان ما چه مي‌کند؟

گاستريت معده, دلايل, علائم, تشخيص و درمان

علائمي در مدفوع که خبر از بيمار بودن شما مي دهند

آيا احساس ترسي که خيلي‌ها درباره زلزله دارند طبيعي است؟

بيماري آلزايمر به اين دلايل عجيب به سراغ تان خواهد آمد

جلوگيري از شيوع بيماري هاي مسري در مناطق زلزله زده

لباس هاي زير و ملحفه ها را هر چند سال يکبار بايد دور بريزيم؟

چرا درد دندان شب ها تشديد مي شود؟

چرا وقتي تنها هستم حتما بايد راديو يا تلويزيون روشن باشد؟

شکستگي استخوان داشتم براي جوش خوردن و ترميم استخوان چي بخورم؟

علت بدخوابي شما چيست؟ چرا شب ها از خواب مي پريد؟

چرا اکثر خانم هاي ايراني ورزش نمي کنند؟

عوارض خودارضايي بيش از حد

کره حيواني براي سلامتي شما مفيد است!!

بهترين منابع غذايي انواع ويتامين ها و مواد معدني

باز يافتن آرامش بعد از دعوا با اين روش در 10 دقيقه!!

شست شوي صورت با پاک کننده ها براي پوست مفيدتر است يا فقط آب؟!

بهترين مواد غذايي براي انواع ويتامين ها و مواد معدني

چطور خانه‌داري مي‌تواند شما را بيمار کند؟!

ميزان فشار خون سالم و ناسالم چقدر است؟

شرايط و بهترين سن براي عمل چشم براي برداشتن عينک يا کاهش شماره چشم

خطر گربه خراشي براي قدرت جنسي مردان!

براي درمان سردرد به جاي قرص از اين اسانس ها استفاده کنيد!!

آيا بايد در مورد ارگاسم با همسرتان صحبت کنيد؟

چرا دو دختر اصفهاني از خودکشي نمي ترسيدند؟

تاتو ايمن‌تر است يا کاشت ابرو؟

کاهش وزن در فصول سرد سال با اين خوراکي ها

خوردن غذاهاي چرب با بدن شما چه مي کند؟

علت خستگي چشم در زمان کار با مانيتور و حل اين مشکل

هرگز ماست را به همراه اين خوراکي ها نخوريد !!

چگونه تمايلم به خوراکي هاي شيرين را کنترل کنم؟

آلرژي به پروتئين گوشت قرمز, علت, علائم و درمان

علت گل انداختن و سرخ شدن گونه ها در زمان استرس و درمان آن

خطر استفاده زياد از وسايل الکترونيکي براي کودکان

علت تمايل من به خوردن خوراکي هاي شور چيست؟

ليوان هايي که براي سلامت شما مضر هستند!!

جوش هاي سرسياه خبر مي دهند از سر درون!

خوددرماني التهاب مزمن با تغيير در رژيم غذايي!

وقتي اسهال هستيم چي بايد بخوريم؟

خجالتي بودن برخي کودکان به چه علت است؟

براي درمان کمر درد بايد به کدام متخصص مراجعه کنيد؟

بهترين سبزيجات براي کنترل قند خون ديابتي ها

چه واقعيت هشداردهنده‌اي در پشت خنده‌هاي تلخ اين دو دختر وجود دارد؟

با اين عادت صبحگاهي 10 دقيقه اي هفته اي 400 کالري بيشتر بسوزانيد!!

کدام رفتار جنسي براي مردان و زنان در رابطه جنسي جذاب تر است؟

عوارض آلودگي هوا در طولاني مدت

چرا يبوست باعث آکنه مي شود؟ + درمان

اگر رفلاکس اسيد معده داريد دارو نخوريد!!

مرد آزاري , تجاوز به مرد و خشونت نسبت به مردان!!

آيا نوشيدن کلاژن خوراکي واقعا تاثيري بر پوستتان دارد؟

افزايش قدرت بدني با اين 6 خوراکي, قبل و بعد از ورزش

تاثير مواد راديواکتيو بر سلامت انسان

چگونه توانمندي و انعطاف‌پذيري مفصل شانه را افزايش دهيم؟

علت نفخ شما شايد مصرف اين ميوه ها و سبزيجات باشد

اين علائم سرماخوردگي مي گويد امروز بايد کار را فراموش کنيد

با حس آميزي يا سينستزيا اختلال وينسنت ون گوک آشنا شويد

خواص خرمالو و طرز تهيه خرمالو براي درمان هموروئيد , هموفيلي و...

پس از اتوي مو از اين روغن استفاده کنيد

کدام افراد حتما بايد صبح ها آب بنوشند؟

کاهو امکان ابتلا به ديابت نوع 2 را کاهش مي دهد!!

تقويت اسپرم با رعايت 3 نکته

خيانت به همسر از مشخصات افرادي با اين چهره است!!

علائم کمبود اکسيژن در خون

5 چربي تاييد شده توسط متخصصين براي داشتن پوستي شاداب

بستني چند کالري دارد؟ منبع خوبي براي کلسيم است؟

مغز انسان پس از مرگ هم آگاه باقي مي ماند‎!

واردات جسد به ايران !!

مگس‌ پران چشم چيست؟ و درمان مگس‌ پران چشم

درمان آفت دهان با گياهان دارويي

رابطه اسيدي چيست؟

تاتوي کنار چشم مدي انرژي درمان, آرام ساز يا خطرناک؟

آيا روغن زيتون باعث چربي سوزي و لاغري مي شود؟

بعد از حذف لبنيات از رژيم غذايي تان اين 5 اتفاق در بدن تان رخ مي دهد

بهترين تمرينات ورزشي براي تناسب اندام گلابي شکل

رعايت اين قوانين در پياده روي باعث تقويت استخوان ها مي شود

استفاده از موچين پس از اپيلاسيون, درست يا غلط؟

عبارت "عشق کور است" را مغز شما چگونه توضيح مي دهد؟

تماشاي فيلم ترسناک به لحاظ پزشکي براي شما مفيد است!!

10 علائم تيروئيد که ممکن است حتي توسط پزشک تان ناديده گرفته شود

با اين نوشيدني صبحگاهي, تمام طول روز کالري بسوزانيد!!

کدام زنان در معرض يائسگي زودرس هستند؟

روش لاغري عمو موسي که بعد از ماه عسل 60 کيلوگرم وزن کم کرده است

کينوا چيست؟ کينوا از کجا بخرم؟

مصرف همزمان ماهي با اين خوراکي ها بسيار خطرناک است

براي کاهش وزن خوردن ميوه به جاي شام درست است؟

بعد از مسموميت غذايي بايد چه بخوريم؟

تاثيرات خوردن 2 هفته لبو براي يک ورزشکار

پيشگيري از خودکشي و آلزايمر با عنصري به نام ليتيوم Lithium

اين نشانه ها مي گويد سطح هوش شما بالاتر از متوسط جامعه است

اصلاح موي بدن براي مردان مفيد است يا مضر؟

عوارض مصرف نادرست هورمون رشد در کودکان

قبل از آزمايش دادن بخوانيد!!

تشخيص بيماري پارکينسون 10 سال قبل از ابتلا با يک آزمايش ساده !!

علت تشديد سرفه در شب چيست؟