آخرین اخبار

پزشکي و سلامت

بيماري هايي که به ناخن آسيب مي رسانند

متخصص پوست با اشاره به بيماري‌هايي که سبب آسيب به ناخن مي‌شود، گفت: شکننده بودن ناخن مي‌تواند، علت ميکروبي و قارچي داشته باشد و نياز به بررسي دارد.

ترميم زخم ها‌ با استفاده از ترکيب روغن شترمرغ

پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکي تبريز با همکاري محققان دانشگاه موناش استراليا موفق به ساخت داربست‌‌هايي از ترکيب نانوفيبر و روغن شتر مرغ شده‌اند. اين ترکيب گزينه مناسبي براي طراحي پوشاننده‌هاي زخم و مهندسي بافت پوست و ترميم زخم‌ها خواهد بود.

بيماران رواني يا جن زده ها؟!

امروز مهم‌ترين استراتژي دنيا در زمينه سلامت‌روان توانمندسازي است. يعني افراد در شرايط مختلف مي‌توانند کيفيت زندگي خود را حفظ کنند.

چه کساني بايد پوست شان را پاکسازي کنند؟

پوست کدام افراد نياز به پاکسازي دارد؟ پاکسازي پوست فقط بايد روي پوست افرادي که زياد آرايش مي کنند انجام شود؟ يا فقط افرادي که پوست چرب دارند؟ و اما پاسخ صحيح را بخوانيد:

درمان گرفتگي گوش در هواپيما

احساس درد و يا گرفتگي گوش در طول پرواز يک واکنش شايع نسبت به تغييرات مرتبط با ارتفاع در فشار هواي کابين هواپيما است. که در اين مقاله ما طريقه درمان آن را به شما مي گوييم.

پيشگيري از صرع با مصرف نوعي مکمل !

در اين مطالعه دريافتند گلوکزامين در واقع آنزيم‌ پاک کننده پروتئين O-GlcNAcylation از مغز را مسدود مي‌کند که نتيجه آن افزايش سريع سطح اين پروتئين و پيشگيري از صرع است.

آيا رگه هاي سفيد گوجه فرنگي مضر هستند؟

رگه‌هاي سفيدرنگ در گوجه فرنگي ناشي از رسوب نيترات و فلزات سنگين نيست و مردم مي‌توانند اين محصولات را با اطمينان خاطر مصرف کنند.

درمان سوزش سر دل با جوش شيرين

آيا جوش‌شيرين براي درمان سوزش سر دل هم مفيد است؟ با چه ويژگي‌ها و به چه روش‌هايي مي‌توانيم از جوش شيرين براي درمان سوزش سر دل استفاده کنيم؟

با مشاهده اين علايم ممکن است در چند قدمي مرگ باشيد!

سردرد، ضعف جسماني، سرگيجه، بي قراري، تهوع، استفراغ، بي حالي و کاهش ديد از علائم شايع سرما خوردگي و يا آنفولانزاست، اما جالب است بدانيد همين چند علامت ساده گاهي مي تواند جانتان را بگيرد.

سروتونين چيست؟

سروتونين بر تمام اجزاي بدنتان تاثير مي گذارد، از احساسات تان گرفته تا موتور مهارت هايتان. سروتونين به عنوان تثبيت کننده خلق و خوي طبيعي در نظر گرفته مي شود.

9 باور غلط درباره پروتئين که بايد فراموش کنيد

چيزهايي که ما در مورد پروتئين مي دانيم، حرفهايي است که مردم مي زنند ولي فقط چون اين حرفها در مورد پروتئين بين مردم رايج است، دليل درستي آن ها نيست.

درمان معده درد با 11 دستور موثر طب سنتي

معده درد يکي از مشکلاتي است که تقريباً همه افراد در طول زندگي خود به آن دچار مي‌شوند بنابراين آشنايي با دستورات طب سنتي به وي‍ژه زماني که امکان دسترسي به پزشک وجود ندارد، سودمند است.

سوء تغذيه چيست؟ علائم و عوامل آن, شايد شما هم مبتلا باشيد!

سوءتغذيه نوعي بيماري به‌ شمار مي‌آيد که به علت مصرف ناکافي يا بيش از اندازه يک يا چند مادهٔ غذايي بروز مي‌کند. سوءتغذيه در همهٔ کشورهاي جهان با نمودهاي گوناگون چون چاقي، بدخوري يا کم‌خوري ديده مي‌شود و اما علل و علائم آن...

از بين بردن چربي شکم با 5 ادويه تند و تيز

مصرف مقداري ادويه مي تواند چربي احشايي شکم را هدف قرار داده و نفخ را کاهش دهد و به طول کلي زندگي و چاقي افراد را تا 110 درصد بهبود دهد. از امروز به بعد براي از بين بردن چربي شکم، غذاهايتان را با اين ادويه ها مزه دار کنيد.

مصرف سرکه سيب براي چه کساني ممنوع است؟

نوشيدن سرکه سيب حتي زماني که رقيق شده است، به برخي افراد که به بيماري هاي خاصي از جمله دستگاه گوارش مبتلا هستند توصيه نمي شود، زيرا مي تواند موجب تشديد بيماري شود.

استفاده از خمير دندان براي از بين بردن جوش انتخاب درستي است؟

بعضي مي گويند تنها چيزي که نياز داريد فقط کمي خمير دندان است – ولي ما شک داريم. همه ما اين روش را از قبل شنيده ايم بنابراين به سراغ يک متخصص پوست رفتيم تا بدانيم که اين راه حل مراقبتي پوست واقعا کارساز است و بي ضرر يا خير؟

کدام دردها در شهرهاي بزرگ شايع تر است

رئيس انجمن بررسي و مطالعه درد در ايران گفت: دردهاي تنشي در ساکنين تهران و کلان شهرها بيشتر از شهرهاي کوچک مشاهده مي شود

ورزشي براي قوي کردن کل بدن

گاهي قصد ما از ورزش کردن تنها قوي کردن و يا متانسب کردن قسمتي از بدن نيست، اگر به دنبال ورزشي براي قوي کردن کل بدن تان هستيد، اين مطلب را بخوانيد.

آيا زنان خودخواه‌تر از مردان هستند؟

پژوهشگران با انجام آزمايش‌هايي ارتباط بين جنسيت و تمايلات خودخواهانه يا ايثارگرانه در افراد را کشف کردند، نتيجه اين تحقيق، در اين مطلب در اختيار شما قرار دارد

کاهش التهاب روده با 7 ماده غذايي

التهاب روده و مشکلات گوارشي خود را با مصرف آن دسته از غذاهايي که به بهبودي کمک مي‌کنند و باعث کاهش التهاب مي‌شوند درمان کنيد

ورزشي براي قوي کردن کل بدن

گاهي قصد ما از ورزش کردن تنها قوي کردن و يا متانسب کردن قسمتي از بدن نيست، اگر به دنبال ورزشي براي قوي کردن کل بدن تان هستيد، اين مطلب را بخوانيد.

چه کنيم که کودک ما لوس نشود

اگر در حال لوس کردن فرزندتان هستيد، خيلي راحت از رفتارهاي آنها متوجه خواهيد شد. آنها در برابر شما و بزرگسالان ديگر رفتار گستاخانه‌اي خواهند داشت

آيا زنان خودخواه‌تر از مردان هستند؟

پژوهشگران با انجام آزمايش‌هايي ارتباط بين جنسيت و تمايلات خودخواهانه يا ايثارگرانه در افراد را کشف کردند، نتيجه اين تحقيق، در اين مطلب در اختيار شما قرار دارد

بهترين زمان براي تزريق واکسن آنفلوانزا

شما هم جزو کساني هستيد که واکسن آنفلوانزا را براي پيشگيري از ابتلا به سرماخوردگي تزريق مي کنند؟ اما چه زماني واکسن آنفلوانزا بزنيم؟

اختلال نعوظ فقط يک خبر بد براي رابطه جنسي تان نيست!

يکي از انواع اختلالات جنسي در مردان، اختلال نعوظ است. اين اختلال تقريبا زندگي جنسي مردان را متوقف مي کند، اما مشکل به همين جا ختم نمي شود و مي تواند تا مرگ زودرس پيش رود.

عوارض مصرف محصولات تراريخته

آزمايش هاي ژنتيکي مختلفي بر روي مواد غذايي و ميوه هاي مختلف صورت مي گيرد که اين کار با هدف دستکاري ژنتيکي براي اصلاح خواص و برخي از ويژگي هاي محصولات مختلف است، اما محصولات تراريخته عوارض سلامتي زيادي دارد

لکه‌بيني‌هاي طولاني را جدي بگيريد و درمان کنيد

متخصص و جراح زنان، زايمان و نازايي گفت: لکه‌بيني قبل از شروع پريود عادي است اما اگر مدتي طولاني ادامه يابد يا به گونه‌اي غيرطبيعي در دوران بارداري، يائسگي يا بين دوره‌هاي قاعدگي رخ دهد، احتمالا نشانه‌اي از وجود مشکل است که بايد معاينه و درمان شود

چگونه مغزي سالم داشته باشيد

مغز يکي از پيچيده‌ترين ارگان‌هاي بدن انسان است که سخت‌ترين وظايف را در بدن بر عهده دارد، در اين مطلب با شيوه هايي که باعث بهبود عملکرد مغز مي شوند، آشنا شويد. تمام افراد دوست دارند سالم و باهوش باشند و براي رسيدن به اين خواسته تمام تلاش خود را مي کنند

خوردني هاي مغذي براي ناخن ‌ها

براي تقويت سلامت ناخن ها، پزشکان اغلب از ناخنها به عنوان معياري براي تعيين سلامت کلي بدن استفاده مي ‌کنند‌. از آنجايي که بدن مواد مغذي را ابتدا به اندام ‌هاي حياتي مي فرستد‌، ناخن ‌ها عموما آخرين عضوي هستند که آنها را دريافت مي ‌کنند‌. از اين جهت در صورت وجود سوء‌ تغذيه در بدن‌، نوک انگشتانتان آن را نشان مي‌ دهند

از بين بردن جاي جوش با 7 محصول تخصصي پوست

ما از متخصصين پوست برجسته پرسيديم که از چه محصولاتي مي توانيم براي از بين بردن جاي جوش استفاده کنيد و در اينجا پيشنهاد آن ها براي کم کردن جوش هاي جديد يا قديم و حتي پيشگيري از مشکلات آينده را به شما معرفي مي کنيم:

تحمل درد درست نيست

نبايد درد را تحمل کنيد و براي تشخيص علت آن بايد به پزشک مراجعه کنيد. درد، علامتي از وجود يک مشکل در بدن است. حس درد به ما اخطار مي‌دهد که محرک نادرستي در بدن داريم

استرس و خواب چه رابطه اي دارند

اگر پس از يک روز سخت کاري نمي توانيد هنگام به خواب رفتن آرامش داشته باشيد، انتظار تجربه خواب با کيفيت بالا و خوب را نيز نداشته باشيد

مواد غذايي‌ که شما را از سرطان‌ پستان محافظت مي کند

بر اساس پژوهش‌ها و مطالعاتي که در زمينه کنترل بيماري سرطان پستان در مرکز تحقيقاتي کاليفرنيا انجام شده است، ارتباط تنگاتنگي ميان رژيم غذايي سالم و جلوگيري از ابتلا و پيشرفت اين بيماري وجود دارد

منابع پلي فنل اين خوراکي ها هستند

آيا با خوراکي هايي که منابع پلي فنل هستند، آشنايي داريد؟ در اين مطلب شما را با منابع پلي فنل آشنا مي کنيم.

علائم خطرناک کمبود ويتامين در بدن

کمبود ويتامين ها در بدن، علائم متفاوتي ايجاد مي کند که گاهي بسيار خفيف و گاهي خطرناک و غيرقابل جبران است.

دستگاه تصفيه آب خانگي, مفيد است يا مضر؟!

دستگاه تصفيه آب خانگي جزو وسايلي است که امروزه در بسياري از خانه ها ديده مي شود، اما آيا استفاده از دستگاه تصفيه آب خانگي توسط پزشکان توصيه مي شود؟

6 علت تنگي نفس بعد از خوردن غذا

بعد از غذا خوردن به دلايل متفاوتي ممکن است احساس تنگي نفس کنيد. براي پي بردن به علت تنگي نفس بعد از غذا خوردن مي توانيد اين مقاله را مطالعه نماييد.

سوزش سر دل داريد؟ اين خوراکي ها را نخوريد!!

سوزش سر دل نشانه‌اي ناراحت‌کننده از عملکرد نامناسب اسفنکتر مري است. گاهي اوقات علائم سوزش سر دل آنقدر قوي است که اکثر افراد آن را با حمله قلبي اشتباه مي‌گيرند. در مواقع ابتلا به اين مشکل خوردن برخي مواد غذايي توصيه نمي‌شود.

زنان شاغل اين مدل کفش را فراموش کنند!!

کفش پاشنه بلند؛ کفشي که بدون ترديد بسياري از خانم ها حاضر نيستند به سادگي از کنار آن عبور کنند. اين در حالي است که استفاده از اين کفش مي تواند بسيار آسيب زا و مضر باشد. مسئله اي که در خصوص برخي گروه ها از جمله زنان شاغل نمود نمود و ظهور بيشتري دارد.

پوکي استخوان و بايد و نبايدهاي ورزشي

پوکي استخوان يا استئوپروز بيماري خاموشي است که تا وقتي شکستگي در استخوان پيش نيامده باشد خود را نشان نمي دهد. در اين مقاله علت به وجود آمدن اين بيماري و بهترين و بدترين ورزش ها را به شما مي گوييم.

زنان شاغل اين مدل کفش را فراموش کنند!!

کفش پاشنه بلند؛ کفشي که بدون ترديد بسياري از خانم ها حاضر نيستند به سادگي از کنار آن عبور کنند. اين در حالي است که استفاده از اين کفش مي تواند بسيار آسيب زا و مضر باشد. مسئله اي که در خصوص برخي گروه ها از جمله زنان شاغل نمود نمود و ظهور بيشتري دارد.

زمان هايي که مي توانيد مصرف نمک را افزايش دهيد

اکثر افراد روزانه مقادير کافي نمک يعني همان 2500 ميلي گرم را مصرف مي کنند اما در اين بين کساني ھم ھستند که تصورشان بر اين است نمک بايد به کلي از رژيم غذايي شان حذف شود

کاهش التهاب و درد با خوراکي هاي پاييزي

برخي گزينه هاي غذايي مخصوص فصل پاييز، خاصيت کاهش التهاب و درد ناشي از بيماري آرتريت روماتوئيد را دارند که در اين مطلب به شما معرفي مي کنيم

بهترين مسکن ها براي سردردهاي عصبي

فوق تخصصي نروفيزولوژي با اشاره به اهميت ترشح هورمون سروتونين در مغز از بهترين و طبيعي ترين داروي رفع افسردگي و درمان سردردهاي عصبي پرده برداشت

ورزش گروهي براي حفظ تناسب اندام در دوران پيري مفيدتر است يا انفرادي؟

اهميت اين مساله اينجاست که حفظ فعاليت بعدني مي تواند موجب جلوگيري از بيماري هاي قلبي و محدوديت هاي فيزيکي در سالمندي که به طور جدي روي کيفيت زندگي تاثير گذارند، بشود.پس بهتر است بدانيد ورزش گروهي بهتر است يا انفرادي؟

کاهش کلسترول بد با خوردن بادام !!

بادام شما را در کاهش کلسترول بد کمک مي کند. در اين مطلب به شرح کار بادام جهت کاهش کلسترول بد مي پردازيم.

غذادرماني پيشگيري از بيماري توسط غذا است يا درمان بيماري‌ها با غذا؟

دبير دومين همايش و جشنواره غذادرماني با اشاره به جايگاه مهم غذادرماني در طب ايراني ـ اسلامي عنوان کرد: رفتن به کافي‌شاپ‌ و رستوران بيشترين و خطرناک‌ترين تفريح مردم ايران است.

پاکسازي و لايه برداري پوست صورت با اسکراپ شکر خانگي!

لايه برداري پوست صورت يک راه کار عا‌لي است براي از بين بردن سلول‌هاي مرده پوست تا شما بتوانيد پوستي درخشان و جوان داشته باشيد. اين دقيقا همان چيزي است که اسکراب شکر خانگي براي شما انجام مي‌دهد.

کدام قهوه راحت تر هضم مي شود؟ لايت light يا دارک dark؟

تحقيقات نشان داده اند که، اگر قهوه معده شما را ناراحت مي کند، ممکن است در حال نوشيدن نوع اشتباهي از قهوه هستيد. و احتمالا نيازي نيست دنبال خريد قهوه هايي که به نام "کم اسيد Low Asid" شناخته مي شوند، باشيد.

مضرات زياد ايستادن براي قلب

افرادي که در طول روز زياد مي ايستند بدانند اين کار براي قلب خطرناک است. در اين مطلب به شرح خطرات زياد ايستادن براي قلب مي پردازيم.

سوشي و انگل هايي که با خوردن آن دچارشان مي شويم

دردهاي شديد در معده، استفراغ، انسداد روده و يا شوک آلرژيک از ديگر پيامدهاي خوردن ماهي خام مي باشند ولي به اين ها، انگل هايي که با خوردن دارو از بين نمي روند را نيز اضافه کنيد

مؤثرترين راه کاهش فشار خون در مردان

نتايج حاصل از يک مطالعه نشان داده است که سونا مي‌تواند نقش مؤثري در کاهش ابتلا به فشار خون بالا و درمان آن در مردان داشته باشد

نقش آنتي‌اکسيدان‌ها در کارکرد مغز

تحقيقات بسياري بر روي ارتباط ترکيبات آنتي اکسيدان‌ها در کارکرد مغز و اعصاب در کشور انجام شده که نتايج مطلوبي را نيز به همراه داشته است، معمولا اين نوع تحقيقات کمتر در ساير نقاط دنيا صورت مي‌گيرد و ايران در اين زمينه گامهاي موثري برداشته است

بررسي شجاعت و ريسک پذيري در مردان و زنان

نتايج مطالعات پژوهشگران دانشگاه هاي اکستر و ملبورن نشان مي دهد ريسک پذيري زنان و مردان تفاوت چنداني نداشته و تنها نوع ان متفاوت است و شرايط موجود در جامعه نيز برآمده از تفکرات سنتي و کليشه اي قالب است

علت آروغ زدن چيست؟

آروغ زدن خجالت آور است، پس براي خجالت نکشيدن بايد علت آن را پيدا کنيد: باکتري هاي عميق در شکم شما. و البته گاز اضافي و نوشيدني هاي گازدار.

رفتارهايي که از پدر و مادر به ارث مي بريم

تحقيقات جديد نشان مي دهند دست كم بخشي از حالات صورت انسان از پدر و مادر به فرزندان به ارث مي رسد و اين عقيده كه انسان ها حالات صورت مرتبط با احساسات مختلف را از كودكي و با مشاهده ديگران ياد گرفته اند، درست نيست

رنگ درماني و کاربرد هاي آن

مصريان باستان ، از رنگها براي درمان بيماران استفاده مي كردند . آنها معبدهايي يا اتاقهاي جداگانه مي ساختند و هر يك از اين اتاقها را با رنگ خاصي ، بنفش ، صورتي ، آبي نورپردازي مي كردند

همايش بيماري هاي کودکان، PICU، ديابت، راديولوژي و بيماري هاي متابوليک

ادکتر علي رباني با اشاره به اهميت موضوعات مورد بحث در همايش امسال بيماري هاي کودکان، تاکيد کرد: تمام موضوعات و محورهاي انتخابي در همايش بيماري هاي کودکان با هدف پيشگيري و بهداشت بوده و تازه هاي پيشگيري و درمان بيماري هاي اطفال مورد بررسي قرار مي گيرد

چرا برآمدگى پشت گوش بوجود مي آيد و درمان آن چيست

برآمدگى پشت گوش مي تواند دلايل زيادي داشته باشد، ممکن است در زمان ابتلا به عفونت، رشد بيش از حد استخوانها، به دليل حساسيت، يا در نتيجه برخى از انواع سرطانها، برآمدگى هاى دردناک يا بدون دردى در پشت گوش ايجاد شود

چه ارتباط بين کسلي و خواب آلودگي وجود دارد

احساس کسلي از جمله ناخوشايند ترين حالاتي است که براي هر انساني ممکن است به وجود آيد. اين حالت در اغلب مواقع به علت خستگي و يا ناراحت بودن از چيزي بروز مي کند

چاقي چقدر ژنتيک‌ است؟

ترديدي وجود ندارد که چاقي در حال افزايش است و کارشناسان سلامت سعي دارند جلوي اين افزايش را بگيرند که تاکنون چندان موثر نبوده است

درمان هاي خانگي درد معده

معده درد يکي از مشکلاتي است که تقريباً همه افراد در طول زندگي خود به آن دچار مي‌شوند بنابراين آشنايي با درمان‌هاي خانگي به وي‍ژه زماني که امکان دسترسي به پزشک وجود ندارد، سودمند است

راه‌حلي براي کاهش فشارخون مردان

طبق اعلام مرکز کنترل و پيشگيري از امراض آمريکا حدود 75 ميليون فرد بزرگسال در اين کشور به فشارخون بالا مبتلا هستند. فشارخون بالا فاکتور خطرزاي جدي براي بيماري قلبي و سکته مغزي است

خمير ريش عامل کاهش اسپرم در آقايان است!

تحقيقات جديد نشان مي دهد که اصلاح کردن صورت با محصولات خاص مانند خمير ريش مي تواند يک خطر غير قابل مشاهده براي مردان باشد به نام: کاهش تعداد اسپرم ها.

خوراکي‌هاي محبوب پاييزي را بشناسيد

آغاز فصل پاييز همزمان با خزان درختان و بارندگي‌هاي پراکنده، شروع سرماخوردگي و آلرژي و شيوع انواع ويروس‌هاست. بسياري از افراد با شروع اين فصل، دچار آلرژي‌ها و بيماري‌هاي ويروسي پي‌درپي مي‌شوند و فرصتي براي لذت بردن از زيبايي‌هاي اين فصل پيدا نمي‌کنند.

پيشگيري از سنگ کليه با 10 روش

راه هاي زيادي براي پيشگيري از تشکيل سنگ کليه وجود دارد که از مهمترين آنها مي توان به موارد زير اشاره کرد.

کاهش فشار خون با گياهان موثر

فشار خون يکي از مشکلاتي است که بيشتر افراد با آن درگير هستند و براي کاهش فشار خون از داروهاي شيميايي استفاده مي کنند. در اين مقاله چند گياه را به شما معرفي مي کنيم که ميتواند در کاهش فشار خون شما موثر باشد.

کبد چرب داريد؟ اين رژيم غذايي را رعايت کنيد

محمود قادري کارشناس طب سنتي؛ در رابطه با علل ايجاد کبد چرب توضيح داد: رژيم غذايي نامناسب و مهم‌ترين آن آب‌ يخ، خصوصا بين غذا، بعد از حمام، بعد از ورزش، صبح زود و شب است.

آب آلوئه ورا و خواص و مضرات نوشيدن آن براي سلامتي

آب آلوئه ورا يک مايع غليظ و چسبناک است که از مغز برگ گياه آلوئه ورا بوجود مي آيد.نوشيدن اين اکسير سلامتي خواص سلامتي زيادي را براي کبد، معده و حتي آرايش و زيبايي شما به ارمغان مي آورد.

اخبار خواندنی

افزايش ريسک نارسايي قلبي با هواي سرد

جلوگيري از ابتلا به آب‌سياه با پروتئين

مهم ترين ضرر ايستادن به مدت طولاني

افزايش ريسک نا رسايي قلبي با هواي سرد

راهنماي خريد ماهي و ديگر غذاهاي دريايي

سندرم روده چکه کن چيست؟ و 10 علائم داشتن روده چکه کن

روش‌هاي اشتباه در مراقبت از پوست

نشانه هاي ابتلا به پارکينسون، 6 نشانه اوليه

عوامل موثر در آمبولي ريه

با بيماري فيبروميالژيا که تور ليدي گاگا را کنسل کرد آشنا شويد!

رژيم غذايي يک روزه براي جبران پرخوري در تعطيلات

امکان ارائه درمان هاي جديد براي صرع

توصيه به بيماران مبتلا به لوپوس

از دلايل اضافه وزن کودکتان آگاه شويد

بيماري هاي رواني که قدرت فوق العاده اي به مغز شما مي بخشند

خنديدن در زمان تزريق واکسن خاصيت محافظتي اش را بيشترمي کند!!

مراقب کودکان در اين روزها باشيد،80 درصد سوختگي دختر 3 ساله

دلايل افزايش سرطان پستان در ايران

چگونه سيگار را ترک کنيم؟

رفع خستگي مزمن با رعايت اين بخور و نخورها

پارکينسون چگونه توهم آفرين مي شود؟

زائران عتبات بايد دو هفته قبل از عزيمت، واکسن آنفلوآنزا تزريق کنند

آپنه خواب، بدن شما را نابود مي‌کند

کساني که سکته را تجربه کرده اند، حتما بخوانند

بهترين خميردندان چه ويژگي هايي دارد؟

خطرات قمه زدن از سردرد تا خونريزي مغزي

منيزيم و اثر آن در جلوگيري از زوال عقل

واکسن آنفلوآنزا را با روحيه خوب بزنيد

روشي براي بهبود زندگي جنسي خانم‌هاي يائسه

درد مفصل شما مي تواند نشانه يکي از اين بيماري ها باشد!!

اضطراب و دلهره پاييزي واقعي و قابل درمان است!!

چند نکته مهم در دارو دادن به کودک

مضرات استفاده از خلال دندان که تا به حال نمي دانستيد

غذاهاي نذري را در اين ظروف پخش کنيد

آلرژي فصلي شما با اين موارد تشديد مي شود، مراقب باشيد

بهترين تمرينات ورزشي براي تناسب اندام ساعت شني

درمان سوزش سر دل بدون مصرف آنتي اسيد با اين 7 روش

سردرد سمت چپ خطرناک است، حتما اين نوع سردرد را جدي بگيريد

حفاظت از قدرت بينايي با لاغر شدن

راه هاي جلوگيري از کاهش قد مرتبط با افزايش سن

دليل رشد 200 درصدي دختران سيگاري چيست؟

به بيماري IBS مبتلا هستيد؟ از خوردن اين 12 خوراکي اجتناب کنيد

علت سفيد شدن مو در جواني را با اين سه دليل توضيح مي دهيم

چه کساني بايد حتما واکسن آنفلوآنزا بزنند و بهترين زمان واکسن زدن

روش هاي خانگي توقف خونريزي هاي کوچک

خطاي ديد چرا اتفاق مي افتد

کمبود ويتامين دي و 10 گروه از افرادي که بيشتر مستعد ابتلا به آن هستند

درمان سلوليت با آگاهي از اين 15 راز

دليل هميشه ديرکردن افراد چيست؟

بچه‌ها نبايد مجازات اعدام را تماشا کنند

امکان شيوع "سوپر مالاريا" در جهان

تأثير سرطان بر شنوايي کودکان مبتلا به سرطان

EMS تحريک عضلاني الکترونيکي که ستارگان براي عضله سازي و کاهش وزن استفاده مي کنند چيست؟

آلوئه ورا براي مو اين فوايد شگفت انگيز را دارد

نقش مصرف نوشابه در ابتلا به ديابت نوع دوم

هنگام تغيير ارتفاع هواپيما، نخوابيد

آنچه بايد قبل از تزريق لب بدانيم

علايم يائسگي که مي گويد شما در حال ورود به دوران يائسگي هستيد

کبد چه کاري انجام مي دهد؟

دلايل چين و چروک پوست که هيچ ربطي به افزايش سن ندارد!!!

توصيه هاي مهم ارتوپدي براي سلامت دانش آموزان

آيا وضعيت بيماري آلزايمر در ايران خطرناک است؟

زمين خوردن در دوران بارداري چه تاثيري بر روي جنين دارد

مراقب شيوع تب کريمه در محرم باشيد

خطرات بلند قد بودن براي سلامت

بهترين ميان‌ وعده‌ براي عزيزان مدرسه اي

سوپر فود هاي پاييزي را بشناسيد

افسردگي فصلي چيست؟ علت، علائم و درمان افسردگي فصلي

پدر شدن در سن بالا آيا خطري دارد؟

ويتامين B3| مقدار مورد نياز, منابع, علائم کمبود, دلايل کمبود و درمان

شايعاتي درباره آب معدني و پاسخ آنها

قدرت يادگيري با افزايش سن کاهش نمي يابد

چه غذاهايي باعث تيرگي زير چشم مي شوند؟

نشانه هايي ساده از بيماري هايي خطرناک

نوک سينه و 11 واقعيت که بايد درباره آن بدانيد

علائم کمبود امگا 3 و امگا 6

ورزش سليقه غذايي مردان را عوض مي کند

آيا درمان کامل براي پارکينسون وجود دارد

علائم مهم بروز سرطان گلو

بهترين روش‌هاي رفع استرس و اضطراب

چرا رنگ دو چشم بعضي از افراد با هم متفاوت است؟

علت افزايش وزن يا کم نشدن وزن بي دليل شما!!

خطرات مرگبار بيش از 13 ساعت نشستن در روز

خطر گربه هاي خانگي براي سلامت جنسي آقايان

نقش پروبيوتيک ها در پيشگيري از سرطان روده

رژيم غذايي «بد» پنجمين عامل مرگ و مير در جهان است

راز جوان ماندن جنيفر لوپز چيست؟

علت بي خوابي شبانه در زنان بالاي 40 سال

بيماري هايي که مي شود از روي موي سر تشخيص داد

گيـاهخـواري مي تواند زمينـه‌سـاز افسـردگي باشد

علائم بروز سرطان در کودکان را بشناسيد

سلامت روده و مغز چه ارتباطي با هم دارند؟

اولين قاعدگي تان در چه سني بوده است؟ و تاثيرات بلوغ زودرس يا ديررس بر سلامت زنان

CPR چيست؟ چگونه احياي قلبي ريوي انجام دهيم؟

کم خوابي مي تواند اين عوارض مرگبار را داشته باشد

مبارزه با سرطان، بدون جراحي، فرضيه اي جالب

مبارزه با سرطان، بدون جراحي، فرضيه اي جالب

رابطه انگل گربه با بروز سرطان و بيماري‌هاي عصبي

افراد ناموفق چه دروغ‌هايي به خودشان مي‌گويند

آيا واقعا لازم است آنتي بيوتيک ها را تا آخر مصرف کنيد؟

لاغر کردن پاها با اين روش هاي موثر

هشدار هاي زبان شما در باره سلامتي شما

ثبات هورمون کورتيزول به سلامتي آسيب مي‌رساند

دستورالعمل هاي طب سنتي براي نوشيدن شير

ريز مغذي هاي موثر بر سلامت چشم و بينايي

راههاي انتقال هپاتيت C را بشناسيد و بسيار مراقب باشيد

رژيم غذايي دوپامين چيست و چگونه کار مي کند

تاثير ورزش بر مغز، مي‌تواند مانع پرخوري شود

نحوه نگهداري انسولين

دليل مسموميت غذايي آخرين وعده غذايي که خورده ايد نيست

احتمال ابتلا به التهاب مفصل يا آرتريت در اين مشاغل چند برابر مي شود

راز طول عمر در رعايت اين 15 نکته آسان است!!

آسيب‌هاي رواني ناشي از حوادث را جدي بگيريد

آنتي اکسيدان هاي محافظ پوست دز برابر آفتاب

يک هشدار جدي به خانم ها و آقايان، بخصوص زوج هاي جوان

گياهان دارويي سرکوب کننده اشتها

اين اشتباهات را در مورد زيبايي پوست, مو و دندان تان انجام مي دهيد؟

چرا عاشق بوي کتاب هاي قديمي هستيم؟

دارو هايي که معمولا اشتباه مصرف مي‌شوند!

بهترين روش شستن صورت

فوايد مصرف موز

نشانه هاي کمبود منيزيم در بدن

آموزش 8 حرکت يوگا براي درمان استرس

رژيم غذايي تاثير کمي روي افزايش وزن مرتبط با سن دارد

نرخ خودکشي در ايران پايين است يا بالا

آيا داروها زنانه و مردانه دارند

وزارت‌ بهداشت اعلام کرد که چيزي به اسم"طب اسلامي" نداريم

مواد غذايي که باعث بوي بد واژن و خوشبو شدن واژن مي شوند و چرا؟

چرا در خواب حرف مي زنيم؟

چرا هر چي مي خورم چاق نمي شم؟ حتما بخوانيد

ابر کامپيوتري فراتر از تصور بشر بنام مغز

با مصرف قهوه از ابتلا به ديابت پيشگيري کنيد

چرا هميشه احساس مي کنيد بويي در بيني شما گير افتاده است؟

جراحي پيشاني براي چه کســـــــاني مفيد است؟

خرنوب چيست؟ با خواص خرنوب آشنا شويد

بي سوادي عاطفي چيست؟ نشانه هاي آن را بشناسيد

ژل رويال چيست؟ تاثير ژل رويال بر زخم

رابطه بين حس بويايي و پارکينسون

جلوگيري از سرطان پروستات با رعايت اين 7 مورد

استقامت عضلات زنان بيشتر است يا مردان؟

افزايش ميل به مواد قندي با مصرف قهوه

پودر پروتئين, فوايد و مضرات

باور هايي که در مورد زوال عقل شايع است

با مهم ترين بيماري هايي که موجب آسيب به بينايي شما مي شوند آشنا شويد

علائم وجود لخته خون در پا

زمان بيماري آلزايمر با هوش مصنوعي قابل تشخيص شد

رفع خستگي چشم با يوگاي چشم eye yoga

اگر پوستي جوان و شاداب مي خواهيد با ريزه خواري آخر شب خداحافظي کنيد!

تشخيص ابتلا به بيماري قلبي با توجه به سرعت راه رفتن شما!

چرا احساس مي کنم چيزي در گلويم گير کرده؟ علت و درمان