آخرین اخبار

بهترين بازيگران زن ترکيه در سال 2018+ تصاوير سينما

بهترين بازيگران زن ترکيه در سال 2018+ تصاوير

  بزرگنمايي:

چه خبر - از اويکو کارايل تا هازال کايا

بازيگري در ترکيه نياز به ظاهر و چهره اي زيبا دارد. بسياري از بازيگران مشهوري که در حال حاضر در سينما و تلويزيون ترکيه فعاليت دارند، زماني مدل بوده اند. البته آنها نه تنها زيبا، بلکه بسيار با استعداد هم بوده اند، به طوري که توانستند خودشان را در سطح بهترين و محبوب ترين بازيگران بالا بکشند و جوايز زيادي را از آن خود کنند. در اين مطلب، نام بهترين و زيباترين بازيگران زن ترک را در سال 2017 به شما معرفي مي کنيم.

هانده دوغان دمير:
هانده دوغان دمير بازيگر جوان و خوش آتيه تلويزيون ترکيه که به دليل ايفاي نقش زينب در سريال ترکي در «انتظار آفتاب» در بين ايراني ها محبوب گرديده است در تاريخ 22 نوامبر 1985 در آنکاراي ترکيه متولد شد.

هانده دوغان دمير

هانده دوغان دمير

وي که در ابتداي کار به بازي در تيزرهاي تبليغاتي مشغول بود با پيشنهاد شبکه TRT ترکيه براي بازي در يک سريال مواجه شد و در سال 2011 با بازي در سريال «غم و اندوه» پا به دنياي حرفه اي بازيگري نهاد. هانده دوغان دمير فارغ التحصيل رشته جامعه شناسي از دانشگاه تاريخ و جغرافياي آنکارا است. او همچنين در دانشگاه ليل فرانسه در رشته زبان نيز تحصيل کرده است. هانده در سال 2013 با ايفاي نقش زينب در سريال «انتظار آفتاب» توانست براي اولين بار به عنوان بازيگر نقش اول در يک فيلم يا سريال بازي کند.

جانسو دره:

جانسو دره، در 14 اکتبر 1980 متولد شد و حال جزو يکي از مدل ها و بازيگران مشهور ترکيه به حساب مي آيد. او تحصيلات ابتدايي و متوسطه را در ازمير فرا گرفت و در رشته باستان‌شناسي از دانشگاه استانبول فارغ‌التحصيل شد. او کار در تلويزيون و سينما را از سال 2004 شروع کرد و بين سال‌هاي 2006 تا 2008 نقشي برجسته در مجموعه تلويزيوني «سيلا» داشت.

جانسو دره

جانسو دره

بعد از آن با همکاري کنان ايميرزالي اوغلو در فيلم« the Last Ottoman Yandim Ali» به شهرت رسيد. او توانايي هاي زيادي در بازيگري دارد، به طوري که در نقش هاي مختلفي، از کمدي گرفته تا نقش هاي جدي، هنرنمايي کرده است.

اويکو کارايل

اويکو کارايل بيشتر به خاطر چشم هاي جذاب و گيرايش شهرت دارد. او در استانبول در سال 1990 متولد شد و در دوران نوجواني، پس از يک آموزش کوتاه در تئاتر در سال 2007، وارد دانشگاه دولتي هنر و تئاتر استانبول شد. او ابتدا کار خود را با تئاتر آغاز کرد اما به تدريج توانست موفقيت هاي بيشتري را کسب کند.

اويکو کارايل

اويکو کارايل

ايکو کارايل در سال 2011 موفق شد براي بازي در «چيزهاي خوب براي مهماني» دو جايزه استعدادهاي درخشان جوان و جايزه ويژه افسس را از آن خود کند. در بين سريال‌هاي او نيز بازي در سريال «کارا پارا آشک» و همچنين نقش جمره در سريال «کوزي گوني» شاخص تر از کارهاي ديگرش بوده است.

سرناي ساريکايا

سرناي ساريکايا بازيگر و مدل حرفه‌اي ترک و صاحب جايگاه دوم دختر شايسته ترکيه در سال 2010 مي‌باشد. اين ستاره جذاب در سال 1991 در ترکيه متولد شد. بازي در سريال «عمرگل‌لاله» و «جزر و مد» باعث شناخته شدن وي در سطح جهاني شد.

سرناي ساريکايا

سرناي ساريکايا

او با بازي در اين دو سريال، دو تنديس پروانه طلايي کسب کرد که معتبرترين جايزه براي يک بازيگر اهل ترکيه به حساب مي آيد. علاوه بر بازيگري، سرناي چهره تبليغاتي برندهاي معروف ترکيه اي است. او در سال 2014 بهترين بازيگر زن شناخته شد و توسط جي‌کيو تنديس دريافت کرد.

بورجو بريجيک يکتين

بورجو بريجيک يکتين بازيگر اهل کشور ترکيه است که در سال 1989 در المالي متولد شد. وي فارغ‌التحصيل رشته باستان‌شناسي از دانشگاه اژه است. او در سال 2006 به عنوان ملکه مديترانه مسابقه زيبايي آنتاليا برگزيده شد و پس از آن کار حرفه اي خود را در کارآموزي تئاتر شهري شهر بورنوا آغاز کرد.

 بورجو بريجيک يکتين

بورجو بريجيک يکتين

او به عنوان يکي از زيباترين بازيگران ترکي سال 2017 شناخته شد و حال در پروژه هاي سينمايي زيادي فعاليت دارد که جديدترين آن « Life Song» مي باشد.

سونگول اودن

سونگول اودن در 17 فوريه 1977 به دنيا آمد. او در هر نقشي که پذيرفته، از نقش هاي جدي گرفته تا نقش هاي کمدي، توانسته به بهترين نحو هنرنمايي و خودش را در دل هوادارانش جا کند. او کار حرفه اي خود را در سال 1999 با سريال محبوب «Ferhunde Hanimlar» آغاز کرد.

سونگول اودن

سونگول اودن

او علاوه بر بازيگري در عرصه سينما، به تئاتر نيز علاقه دارد. به لطف توانايي هاي او، او تا به حال جوايز زيادي را از آن خود کرده است به طوري که در سال 2012 نام بهترين بازيگر کمدي را به خود اختصاص داد.

سلن سويدر

سلن سويدر در 26 دسامبر 1986 در ازمير، ترکيه، به دنيا آمد. سلن 54 کيلوگرم وزن و 1٫78 سانتي‌متر قد دارد و جزو مدل هاي حرفه‌اي ترکيه محسوب مي شود. او در سال 2007 توانست دختر شايسته ترکيه شود و در مراسم دختر شايسته کشور چين نيز شرکت کند. سلن سويدر در حال حاضر در رشته روابط بين‌الملل در دانشگاه تحصيل مي‌کند و علاوه بر بازيگري، به عکاسي و نويسندگي نيز علاقه دارد. او با بازي در سريال «شميم عشق» و «عمر گل لاله» به اوج شهرت رسيد.

سلن سويدر

سلن سويدر

برگوزار کرل

برگوزار کرل دوران کودکي خود را در اولوس، منطقه‌اي نزديک بشيکتاش، استانبول گذرانده است. او در رشته تئاتر در دانشگاه هنرهاي زيباي معمار سنان تحصيل کرده است. کورل با فيلم سينمايي «آشيانه گرگ‌ها» فعاليتش را آغاز کرد و در سال 2006 با بازي در فيلم «هزار و يک شب» مطرح شد، فيلمي که نه تنها در ترکيه بلکه در کشورهاي عربي و اروپاي شرقي نيز طرفداران زيادي پيدا کرد.

برگوزار کرل

برگوزار کرل

او همچنين در يک قسمت از فيلم «حريم سلطان» به عنوان بازيگر مهمان به ايفاي نقش پرداخت. از سال 2012 تا ژوئن 2015 در سريال «کارادايي» در نقش فريده شادعلو بازي کرد که براي بازي در اين سريال جوايز متعددي کسب کرد و شهرت و محبوبيت اش چند برابر شد.

هازال کايا

هازال کايا در يک خانواده طبقه بالا در شهر غازي عينتاب ترکيه در 10 اکتبر 1990 به دنيا آمد. او در دبيرستان ايتاليايي در استانبول درس خواند و در سال 2009 فارغ التحصيل شد. پدر و مادرش هر دو وکيل هستند و وقتي او هفت ساله بود از هم جدا شدند. او به عنوان يک کودک هفت ساله که ويولن و باله مي آموخت به دنياي هنر وارد شد.

hazel-kaya.jpg

هازال کايا

هازال کايا اولين نقش مهم خود را در سريال «گنجو» ايفا کرد و پس از آن در سال 2008 در سريال «عشق ممنوع» در نقش نيهال زياگل ظاهر شد. وي بخش عمده اي از محبوبيت خود را مديون بازي در سريال بسيار موفق «اسمش را فريحا گذاشتم» مي باشد. هازال کايا پس از دو سال عدم حضور در تلويزيون، در سال 2017 با سريال «داستان ما» که برگرفته از مجموعه تلويزيوني «بي شرم» است، بار ديگر به تلويزيون بازگشت.

طوبا بويوک‌اوستون

طوبا بويوک‌اوستون در سال 1982 در استانبول متولد شد، دوران مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحي صحنه و دکور و طراحي لباس در دانشگاه هنرهاي زيباي معمار سنان استانبول به تحصيلات خود ادامه داد. ضمن تحصيل در دانشگاه، او براي اولين بار در تبليغ مول‌پد جلوي دوربين فيلمبرداري رفت. وي در سال 2011 با اونور سايلاک ازدواج و صاحب دو فرزند دختر دو قلو به نام هاي توپراک و مايا شد.

طوبا بويوک‌اوستون

طوبا بويوک‌اوستون

شايعاتي در مورد طلاق طوبي از همسرش بود ولي هر دو در صفحه اينستاگرام خود اعلام کردند که ما از هم جدا نشديم. طوبا در بين زيباترين زنان جهان که از يک مجله معروف امريکايي منتشر شده بود رتبه 17 را کسب کرد.


منبع: bartarinha.irارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

فريماه فرجامي، مهشيد افشارزاده، گلچهره سجاديه و .../فراموش شدگان سينماي بي رحم

نخستين پيش بيني ها از برندگان احتمالي اسکار 2019 + عکس

غمگين‌ ترين فيلم‌هاي تاريخ سينما +عکس (قسمت1)

اتفاقات خنده داري که در فيلم هاي ترسناک مي افتد! +عکس (2)

بازيگراني که به خاطر ساختن يک فيلم شکنجه شدند! (قسمت2) + عکس

نگاهي به تمام فيلم هاي ورزشي ساخته شده در ايران

ستاره هايي با رگ و ريشه سرخ پوستي/ از مگان فاکس تا کال دراگوي

باران کوثري يا امير تتلو، کدام يک خطرناک ترند؟

اتفاقات خنده داري که در فيلم هاي ترسناک مي افتد! +عکس (1)

5 مردي که به خوبي در نقش زنان بازي کردند! + عکس

فيلم هاي خوبي که قرار است پاييز اکران شوند + عکس

صحنه هاي فيلم هاي مشهور که شبيه اثر هنري اند! (تصوير)

پرويز پرستويي مردي که هيچ وقت تکراري نمي شود + عکس فيلم ها

بازيگراني که به خاطر ساختن يک فيلم شکنجه شدند! (قسمت1) + عکس

نگاهي جديد به موضوع تجاوز در سينماي ايران

عکس هاي جالب از تغيير چهره ستاره هاي هاليوود!!/ با رژيم و عمل

بازيگراني که نماد فيلمشان را روي بدن خود تتو کردند + عکس

ستاره هاي مشهوري که علنا به خيانت خود اعتراف کردند! + عکس

حقايق جالب از زندگي سرسي لنيستر بازيگر «بازي تاج و تخت »

گزارشي از دستمزدهاي دلاري و پولشويي در سينماي ايران

کاهش وزن باورنکردني باران کوثري طي دو ماه!! + عکس

بازيگران ايراني که تغيير جنسيت دادند!! + عکس

حرفهاي جنجالي فرخ نژاد در مورد دستمزدش، قاليباف و.....

فيلم هاي جنايي هيجان انگيز و ماندگار تاريخ سينما + عکس

سلبريتي هايي با بيشترين تعداد بچه/ رپر آمريکايي با 15 بچه!!

استفاده از ترنس ها و بازيگران خارجي براي پرفروش شدن!!

مسير دشوار «بدون تاريخ، بدون امضا» تا جايزه اسکار 2019

تايتانيک چگونه ساخته شد؟/ ناگفته هايي جالب از تايتانيک!!

راز موفقيت بانوي شرقي سينماي ايران، ليلا حاتمي + عکس

خطرناک ترين سلبريتي هاي فضاي مجازي چه کساني اند؟!

نيکول کيدمن 51 ساله در منفي ترين نقش تمام عمرش بازي مي کند! + عکس

فيلم «همسر» wife: عشق باشکوه دوران سالخوردگي

قرار بود هزارپا دو فيلم سينمايي شود، سکانس هايي از آن حذف شد

جدول فروش فيلم ها: تجاوز و پايمال شدن حقوق زنان روي پرده سينما

مونيکا بلوچي کيست؟ نکات خواندني به مناسبت تولد 54 سالگيش

هاليوودي هاي باهوشي که در اوج شهرت درس مي خواندند!

ممنوع الورود شدن سلنا گومز، برد پيت و ليدي گاگا به چين! + دليل ممنوعيت

30 نکته جالب در مورد ويل اسميت به بهانه تولد 50 سالگي

فيلم پرش ويل اسميت به دره در سن 50 سالگي!

جذاب ترين و هيجان انگيزترين تريلرهاي قرن 21 + عکس

کارگردان «داش آکل»: حسين ياري بي‌معرفتي کرد!!

فيلم هاي عاشقانه دردناک که شما را از درون تکان مي دهد + عکس (قسمت2)

مروري بر 10 فيلم پرفروش روي پرده سينماي ايران

فيلم هاي عاشقانه دردناک که شما را از درون تکان مي دهد + عکس (قسمت1)

جديدترين عکس ها از جديدترين مجموعه هالووين Halloween

مبناي انتخاب فيلم ايراني براي اسکار چيست؟

درآمد فوق العاده بالاي ستاره هاي جهان!! + عکس

سورپرايزهاي جالب سلبريتي ها براي طرفدارانشان + عکس

خريدهاي عجيب و غريب پولدارهاي هاليوود/ از جن گير تا خريدن يک شهر!!

خواهران سلبريتي هاي مشهور و نوع رابطه شان! + عکس