آخرین اخبار

شغل دوم معروف ترين سلبريتي هاي ايراني + عکس سينما

شغل دوم معروف ترين سلبريتي هاي ايراني + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - از شهاب حسيني و گلزار تا علي مصفا و ليلا حاتمي: هنرمندان دو شغله ايراني

بازيگر سريال " شهرزاد" پس از اين سريال تمام پيشنهادهاي سينمايي را رد کرده و ترجيح مي‌دهد به فعاليت هاي غير سينمايي بپردازد. ترانه عليدوستي اين روزها در باغ فردوس و اطراف موزه سينما در حال راه اندازي يک کافه گالري است، کافه گالري که قرار است طراحي و محيط متفاوتي داشته باشد؛ خبرگزاري برنا گزارش داده است که در تاسيس اين کافه گالري، با آرمان گرشاسبي فرزند مديرعامل باشگاه پرسپوليس و خواننده گروه چارتار همکاري دارد. البته عليدوستي نخستين و آخرين سلبريتي نيست که شغل ديگري را براي امرار معاش انتخاب مي‌کند و پيش از اين سلبريتي‌هايي ديگري در کنار فعاليت اصلي، مشاغل لاکچري ديگري را براي امرار معاش انتخاب کرده‌اند. شکل زندگي سلبريتي‌ها شبيه مردم عادي نيست. آنان جماعتي هستند که زندگي‌شان با طبقه متوسط ايراني با اختلاف فاحشي لوکس و لاکچري است و مفاهيمي مثل گراني و مشکلات اقتصادي، پوچ و بي‌معناست به همين جهت کارنامه برخي از دو شغله‌ها را در اين گزارش بررسي کرديم.

محمدرضا گلزار ابولمشاغل سلبريتي‌ها

او در ابتداي فعاليتش به عنوان نوازنده و بازيگر، فعاليت در حوزه تبليغات را تجربه کرد و مدل بودن او سبب شد که او يک کلوب زيبايي مخصوصاً آقايان در خيابان يخچال تهران تاسيس کند و آتليه عکاسي، آرايش‌گري و سولاريون بخشي از فعاليت‌هاي اين کلوپ محسوب مي‌شد. گلزار پس از مدتي ظاهراً به کار توليد پوشاک هم مشغول شد و برندي اختصاصي را فعال کرد. اين بازيگر پس از مدتي فعاليت در حوزه پوشاک، مدتي بعد «رستوران انار» را تاسيس کرد و فعاليت‌هاي خود را در مقام خواننده ادامه داد و کنسرت‌هايي متعددي را برگزار کرد. آنطور که از تبليغات ويدئويي گلزار مشخص است، بيشتر علاقه‌مندان اين سلبريتي بيشتر از آنکه براي شنيدن موسيقي او به کنسرت‌هايش بروند، براي ملاقات با او بليط تهيه مي‌کنند. گلزار صدا يا موسيقي خاصي ندارد و مشي او در موسيقي مثل سينماست و همچنان نان چهره‌اش را مي‌خورد.

«رستوران انار» محمدرضا گلزار
«رستوران انار» محمدرضا گلزار

گلزار هم اکنون برنامه برنده‌باش را در تلويزيون اجرا مي‌کند. در تحليل فعاليت‌هاي فرامتني گلزار اين نکته بسيار اهميت دارد که او چند سالي است به عنوان بازيگر فعال در حوزه سينما شناخته نمي‌شود، کما اينکه علاوه بر مطرح بودن، او بازيگري را در سينما به صورت مستمر دنبال نمي‌کند و در حال حاضر مسابقه برنده‌باش را روي آنتن دارد.

بهرام رادان و کافه و رستوران VIONA

رادان، ديگر موقعيت و اعتبار گذشته را در سينما ندارد و حضور او در يک اثر سينمايي، تضميني براي موفقيت آن اثر نيست. محور شدن رضا عطاران و جواد عزتي، سبب پايان دوران هنرپيشه‌هاي چشم رنگي شد. هنرپيشه‌هايي که زماني با خبرسازي‌هاي خاص، اخباري از حضور آنان در هاليوود منتشر مي‌شد، اما رادان مثل ساير ستاره‌هاي چشم رنگي دهه 80 دچار افول فاحشي شد، کما اينکه افول بخشي از کاراکتر او در حوزه بازيگري محسوب مي‌شود.

بهرام رادان و کافه و رستوران VIONA
بهرام رادان و کافه و رستوران VIONA

حتي چهره‌هايي نظير حميد گودرزي از رادان که حالا مدل «نوين چرم» شده، بازيگرتر است. او در سال‌هاي اخير نقش چندان مهمي را ايفا نکرده و به هنرپيشه‌اي درجه دوم تبديل شده است در نتيجه او هم همان مسيري گلزار را در پيش گرفته و بعيد نيست که رکود سينماي ايران او را به سوي تلويزيون و اجراي مسابقه يا نقش‌آفريني در سريال سوق دهد. او صاحب يک کافي شاپ است. اين کافه 2 شعبه در 2 خيابان معروف شمال تهران دارد.

شهاب حسيني

اين بازيگر که سال‌ها در منطقه لواسان زندگي مي‌کند، کافه هنر را با همکاري برادرش مهدي حسيني در سال 1387 تاسيس کرد. بهانه تاسيس اين کافه به گفته حسيني اين بود که با مخاطبانش به گپ و گفت بپردازد هر چند به نظر مي‌رسد با تاسيس کمپاني فيلمسازي در آمريکا، کافه داري از اولويت هاي شهاب حسيني محسوب نمي‌شود.

کافه هنر شهاب حسيني
کافه هنر شهاب حسيني
هادي کاظمي و ليالي

کافي شاپ و رستوران داري مهمترين و اصلي‌ترين شغلي است که سلبريتي براي کسب درآمد از آن به عنوان شغل دوم و يا شغل اصلي استفاده مي‌کنند. هادي کاظمي هم با اين بهانه که نمي‌خواهد هر نقشي را براي ايفا انتخاب کند، کافه ليالي را تاسيس کرد.

کافه ليالي هادي کاظمي و جواد عزتي
کافه ليالي هادي کاظمي و جواد عزتي

کاظمي پس از قهوه تلخ نتوانست به بازيگر شاخصي در آثار سينمايي و تلويزيوني تبديل شود و در حوزه بازيگري به عنوان دوست بازيگران مطرح شناخته مي‌شود که گه گاه نقش کوچکي را عهم ايفا مي‌کند. آخرين نقش کاظمي در سينما، حضور بسيار کمرنگ در فيلم مصادره است.

سياوش خيرابي از آتليه تا رستوران

خيرابي از آن دست ميکروسلبريتي‌ هايي است که نه در سينما توفيقي کسب کرد و نه در تلويزيون چندان درخشيد. پس از فروکش کردن تب سريال دلدادگان، تب فعاليت‌هاي خيرابي فروکش کرد و در نتيجه او هم همچون ساير ميني‌سلبريتي‌هاي به سراغ شغل دوم رفت. ابتدا آتليه عکاسي همراه با برادرش تاسيس کرد و پس از مدتي اقدام به تاسيس يک فست فود شيک و گران کرد.

فست فود کنجد سياوش خيرابي
فست فود کنجد سياوش خيرابي
نيما شاهرخ شاهي، مهندس ناظر باقي ماند

بسياري اعتقاد دارند نيما شاهرخ شاهي از ابتدا براي بازيگري ساخته نشده بود. بازيگري که بسيار از فيلمسازان و کارشناسان اعتقاد دارند، هنوز بسياري از کلمات را به خوبي ادا نمي‌کند و جويدن کلمات به بازيگري او لطمه فراواني مي‌زند. اين بازيگر با اشراف به اينکه دوره بازيگري او کوتاه مدت خواهد بود پس از فارغ‌التحصيلي در رشته مهندسي عمران به عنوان مهندس ناظر سال‌ها يک شغل معين را دنبال مي‌کند و مدت طولاني است که هيچ کار شاخصي را در سينما و تلويزيون انجام نداده است. او هم به سرنوشت بازيگراني نظير سروش گودرزي دچار خواهد شد. وي در گفت‌وگوي هاي متعددي اشاره کرده پس از حضور در فيلم مکس (سامان مقدم) هيچ وقت شغل اصلي‌اش را رها نکرده است.

تب شادمهري عسگري به کافه‌داري منجر شد

حميد عسگري ماحصل دوران بازتوليد سندروم شادمهر عقيلي است. زماني که اولين آلبوم او در نيمه دهه هشتاد به بازار آمد، او را با شدمهر عقيلي اشتباه مي‌گرفتند و از همان ابتدا آينده عسگري مشخص بود که با از ميان رفتن تب شادمهر شدن، هنري که عرضه مي‌کند رنگ خواهد باخت، در نتيجه عسگري از نيمچه فرصت و شهرت حاصله استفاده کرد و کافه‌اي را در غرب تهران وکرج تاسيس کرد تا با پايان يافتن دوران کوتاه شهرتش مثل بازيگراني نظير سياش خيرابي و نيما شاهرخ‌شاهي درآمدي غير از فعاليت در زمينه هنري داشته باشد.

محمد سلوکي؛ سمبل کت و شلوارهاي شيک

حکايت حضور و فعاليت‌هاي سلوکي در تلويزيون شبيه همان مَثل قديمي است که نه خاني آمده و نه خاني رفته است. سلوکي از همان نسل مجري‌هاي متوسطي است که بيشمار برنامه گفت‌وگو محورِ بي‌مخاطب را در تلويزيون اجرا کرده‌اند و صرفاً بوده‌اند و بودن يا نبودن، مثل ماندگار هملت در مورد آنان صدق نمي‌کند.

فروشگاه لباس محمد سلوکي
فروشگاه لباس محمد سلوکي

محمد سلوکي، مجري تلويزيون طبق شنيده‌ها صاحب يک پيک موتوري و البته فروشگاه لباس است. همين اواخر تصاوير او در فروشگاه لباسش در فضاي مجازي منتشر و دست به دست شد.

تب بهاري موسيقي حميد خندان

حميد خندان در دوراني به شهرت رسيد که چهره‌هاي جديد در عرصه سينما و تلويزيون، به شکل انفجاري وارد اين عرصه مي‌شدند، اما ماندگاري نداشتند و تاريخ مصرفشان زود تمام مي‌شد. کار به جايي رسيد که خواننده‌اي با آن همه آوازه، برنامه‌هاي کوچک محلفي در کيش اجرا مي‌کند، به همين دليل او نيز از فرصت حاصله در دوران اوج خود به درستي بهره‌برداري کرد و بزرگترين کافه را در ميان هنرمندان افتتاح کرد. البته خندان داراي يک آتليه شخصي عکاسي هم هست.

ضيغمي سمبل جراحي، همچنان مشغول به کار زيبايي

نيوشا ضيغمي سمبل جراحي‌هاي زيبايي در سينماست و کاملاً مشخص اين زيبايي هديه انستيتوهاي زيبايي است و سايت «بازده» گزارش مي‌دهد که اين بازيگر در مرکز زيبايي خودش با همکاري پزشکان مختلف و متخصص به بانوان خدمات زيبايي ارائه مي‌دهد. گفتني است که موسسه او در يکي از گران‌ترين خيابان‌هاي تهران است.

محمدرضا هدايتي مديريت رستوران پس از مديري

محمدرضا هدايتي تيپ ساز خوبي در آثار مديري بود، اما در هيچ اثر ديگري نتوانست به عنوان بازيگر شاخص شناخته شود. اوج موفقيت هايش محدود به حضور در کمدي‌هاي پويا فيلم و تقليد و لب زدن ترانه‌هاي لس‌آنجلسي است.

محمدرضا هدايتي و رستوران لندو
محمدرضا هدايتي و رستوران لندو

هدايتي آگاه به عدم موفقيتش در اين حرفه بود. او براي چهره ماندن خوانندگي را امتحان کرد که برايش نتيجه‌اي نداشت و در نهايت رستوران خود را به نام “لندو” راه اندازي کرده است. او متولد چابهار است و غذاهاي سنتي سيستاني را در آن غذاهاي سرو مي‌کند. حتي نام رستوران او از نام نوعي غذا گرفته شده که در سيستان و بلوچستان طبخ مي شود.

پايان دوران لوکس‌هاي تلويزيون و لوستر فروشي

يوسف تيموري با فروکش کردن تب توليدات آيتمي، در هيچ سريال و فيلم ديگري نتوانست خودي نشان دهد و فعاليت با نقش هاي طنز مخصوصاً نقش يک پسر دست و پاچلفتي احساساتي و بانمک در ذهن مخاطبان جاخوش کرده به عنوان شغل دوم خود لوستر فروشي را انتخاب کرد.

لوستر فروشي يوسف تيموري
لوستر فروشي يوسف تيموري
غفوريان سرنوشتي مشابه پير پکاجکي

مهران غفوريان تنها کاراکتر مهمي که در عرصه نمايش آفريد بهروز پيرپکاجکي در سريال زير آسمان شهر بود و پس از سال‌ها تجربه‌اندوزي، تنها وجه طنازانه‌اش به عنوان بازيگر، چپ کردن چشم‌هايش در سريال «در حاشيه» مهران مديري بود و جشن حافظ به شکل بيهوده‌اي او را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت.

رستوران مهران غفوريان
رستوران مهران غفوريان

در صورتيکه در منظومه آثار نمايشي غفوريان ديده نمي‌شود. او نيز از آن دسته سلبريتي‌هايي است که فقط معروف است، بي آنکه کار و اثر متفاوتي ارائه کرده باشد، در نتيجه بيکاري مستمر مثل ساير همکاران گريبانش را مي‌گيرد و او نيز با توجه به غذادوستي‌اش در عرصه رستوران داري حضور پرنگي دارد.

سپند و کمند اميرسليماني نجيب‌هاي تلف شده!

سپند و کمند اميرسليماني استعداد هاي تلف شده سينما و تلويزيون است، مخصوصاً سپند که مي‌توانست ستاره شاخص سينماي ايران باشد، اما سيکل معيوب سينماي ايران توليد بازيگر اگزجره مي‌کند که خروجي آن حامد بهداد و نويد محمدزاده است. در نتيجه اين خواهر و برادر با توجه به اينکه از سلامت‌ترين و خانواده‌دارترين هنرمندان کشور هستند، در سينما و تلويزيون چندان موفق نبودند.

رستوران سپند اميرسليماني
رستوران سپند اميرسليماني

اميرسليماني خواهر با توجه به اينکه با يک عکاس ازدواج کرده بود به سراغ هنر عکاسي رفت و يک آتليه عکاسي تاسيس کرده که در زمان فراغت از بازيگري به عنوان شغل دوم در آنجا مشغول است.امير سليماني برادر هم يک رستوران دارد که يکي از شلوغ‌ترين و پرمشتري‌ترين رستوران‌ها، در ميان سلبريتي‌هاست. به هر حال خانواده اميرسليماني نسبت به ساير همتايان و همکاران خود از محترم‌ترين سلبريتي‌ها به شمار مي‌روند.

پيمان معادي، ساعت فراموشي در ساعت فروشي

معادي ادعاي بازيگري در عرصه بين‌المللي را دارد اما به نظر مي‌رسد حضور در آثار هاليودي هم با توجه به گراني دلار کفاف زندگي معادي را نمي‌دهد. شايد بتوان به اين موضوع هم اشاره کرد که معادي صرفاً بازيگر خوبي است که توانايي‌اش محدود به عرصه بازيگري مي‌شود و در حوزه هاي ديگر چندان موفق نيست. معادي به دليل علاقه وافرش به ساعت، در شهرک غرب تهران صاحب گالري ساعت است.

اشکان خطيبي، رعنا نشد اما رعنا را تاسيس کرد

اشکان خطيبي در بازيگري از همان ابتدا هم مشخص بود به جايي نمي‌رسد و در نتيجه با چند سريال و حضور در شوء هاي تلويزيوني به شهرت رسيد. سينماگران رابطه کاري خوبي با خطيبي در سينما ندارند.

رستوران اشکان خطيبي
رستوران اشکان خطيبي

خطيبي متمرکز روي اجراي تئاترهاي موزيکال توام با آوازخواني (لاله‌زاري مدرن‌تر) است. در نتيجه آنقدر باهوش بود که مي‌دانست در مسير فعاليت‌هاي هنري و سينمايي به جايي نخواهد رسيد و از شهرت بدست آمده به خوبي استفاده کرد و به عنوان شغل دوم اقدام به رستوران داري کرد و يک رستوران به نام رعنا را راه‌انداخت. در ميان بازيگران و چهره‌هاي شناخته‌شده سينما و تلويزيون اشکان خطيبي اولين کسي بود که به سمت رستوران‌داري رفت.

درخشاني بازيگر فصلي و فست فودي

سام درخشاني هم مهره چندان جدي در حوزه بازيگري نيست و اگر سريال پژمان با حضور او ساخته نمي‌شد، او هم در اين عرصه حذف شده محسوب مي‌شد. اما قبل از پژمان فست‌فودش به راه انداخت و با پژمان دوباره مطرح شد. درخشاني چون قابليت قابل اعتنايي ندارد بزودي از اين عرصه محو خواهد شد و فعاليت فست فودي‌اش را گسترش خواهد داد.

رستوران سام درخشاني
رستوران سام درخشاني
کافه گردي با ليلا حاتمي و علي مصفا

اگر تاريخ سينماي ايران را منهاي نام مصفا فرض کنيم، هيچ اتفاق خاصي نخواهد افتاد. کما اينکه او را بيشتر به عنوان همسر ليلا حاتمي مي‌شناسند تا ليلا حاتمي را به عنوان همسر او. کارنامه مصفا يعني، حضور مستمر سايه‌وار در يک بازه طولاني در سينما که بود و نبودش حتي در فيلم گذشته اصغر فرهادي تفاوت چنداني نمي‌کند. با اين شرايط او هم به جمع کافه‌دارها پيوسته است.

کافه ليلا حاتمي و علي مصفا
کافه ليلا حاتمي و علي مصفا

طبقه بالاي «سينما جمهوري» جاي دنجي هست که حالا به نام کافه مصفا و همسرش «ليلا حاتمي» شناخته مي‌شود و اين مکان به عنوان کافه حاتمي شناخته مي‌شود تا مصفا. او درباره راه اندازي اين کافه مي‌گويد: «اين تريا در حقيقت کافي شاپ نيست. بلکه ما تصميم گرفته‌ايم که در طبقه بالاي سالن سينما جمهوري فيلم‌هاي مستند و زبان اصلي نمايش بدهيم و در کنار اين کار، کافه تريايي هم براي پذيرايي مهمانان و علاقه مندان در نظر گرفته‌ايم. اما تاکيد ما بر کار فرهنگي است». به گفته مصفا قرار است نمايش اين فيلمها همراه با جلسات نقد و بررسي باشد و در هر جلسه ميهمانان ويژهاي حضور داشته باشند.

جواد عزتي تازه به رستوران رسيده

دست فرمان عزتي در بازيگري شبيه غفوريان، رضويان و حتي عطاران است و به زودي او هم از ليست گيشه گردانان سينما حذف خواهد شد. البته او باهوش است و قبل از کمرنگ شدن او هم به جرگه رستوران داران پيوسته است.

رضا عطاران آتليه‌دار بدون آتيه

شکست خانم يايا، پايان رضا عطاران در سينماست. اما عطاران با تجربه ساعت خوش، مي‌داند که دوره‌اش در سينما همچون تلويزيون به پايان خواهد رسيد. و او نيز آتليه عکاسي‌اش را قبل از ورشکستگي در سينما افتتاح کرده است.

هنري بازيگر ويتريني براي شهرت و طراحي لباس

مهتاب کرامتي در سينما پله‌هاي سقوط را به جاي ترقي طي مي‌کند. او فيلم به فيلم بدتر مي‌شود و جاده قديم منيژه حکمت را يک تنه به زمين زد. شايد اگر هر بازيگر زن ديگري نقش او را ايفا مي‌کرد فيلم با چنين شکستي مواجه نمي‌شود.

 طراحي مزون و توليد لباس مهتاب کرامتي
طراحي مزون و توليد لباس مهتاب کرامتي

اين مرحله را هم بايد پايان کرامتي تلقي کنيم. کرامتي هيچگاه حتي نزد مخاطبان سينما محبوبيتي نداشته در اوقات بيکاري بيشتر با طراحي مزون و توليد لباسش سرگرم کرده است. او 12 سال است که در يک مزون به کار توليد انبوه لباس مشغول است و براي يکي از برندهاي معروف، لباس طراحي کرده و توليد مي کند.

رضا صادقي خداحافظ بلک من و بلک شاپ

دوره موفقيت رضا صادقي به پايان رسيده است و فيلم بدون خداحافظي احمد اميني درباره زندگي او را مي‌توان پاياني براي رضا صادقي دانست. او مدت‌هاست آهنگ داغي را نخوانده و مشغول فعاليت در فضاي مجازي است. کافه مشکي معروف به «بلک شاپ»، تاسيس و تعطيل شد و صادقي قصد دارد دوباره در جهانشهر يا عظيميه کرج کافه ديگري را افتتاح کند.

رستوران رضا صادقي
رستوران رضا صادقي
آناهيتا نعمتي

از همان ابتداي فعاليت در سينما و تلويزيون چهره تعجب‌برانگيزي بود، اما نه به خاطر ويژگي‌هاي ظاهري و بازي متفاوت، او چهره مشهوري بود چون عنوان همسر ابولفضل پور عرب را يدک مي‌کشيد و پس از طلاق از اين بازيگر محبوب دهه شصت و هفتاد، توفيقي در زمينه بازيگري نصيبش نشد و در شوهاي لباس حضور دارد و گاهي در پروژه هاي عکاسي حضور پيدا مي‌کند و اين مجموعه فعاليت تنها يک نام دارد؛ مدل.

علي لهراسبي

سلطان بي چون و چرا و تا مدت‌هاي تلويزيون که پس از نسل اولي هاي پاپ به شهرت رسيد، اما دايره شهرت و محبوبيت در موسيقي ايراني بسيار محدود است و لهراسبي همانطور که خيلي زود آمد، خيلي زود هم رفت. اما در دوره شهرت يک شغل پردرآمد را پذيرفت و به عنوان مدير پروژه تبليغاتي يک شرکت خصوصي مشغول به فعاليت شد و آنطور که در نمناک گزارش مي‌دهد او مشغول پول پارو کردن است.

نيکي کريمي

نيکي کريمي هم ام‌المشاغل سينماي ايران محسوب مي‌شود. کتاب ترجمه مي‌کند، فيلم مي‌سازد، گالري برگزار مي‌کند و … اما در همه مشاغلي که او در آن فعاليت مي‌کند مديريت يک انستيتو زيبايي تنها شغلي است که با توجه به ظاهر اين بازيگر، تخصصي‌تر از ساير مشاغل اوست و کريمي مثل سايرين که براي ژست بيشتر، کتاب ترجمه مي‌کند، اما مترجم خوبي نيست.

بيشتر بدانيد : 5 سلبريتي که شغل هاي ساده و معمولي را انتخاب کردند

بيشتر بدانيد : شغل دوم بازيگران سرشناس ايراني!

بيشتر بدانيد : درد و دل بازيگران مشهوري که کافي شاپ يا رستوران دارند!

بيشتر بدانيد : ميدانستيد اين بازيگر سرشناس کارمند بانک مرکزي است؟! عکس


منبع: cinemapress.irارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بيوگرافي ليام نيسون و مصيبت هايي که پشت سر گذاشته از کودکي تا امروز + عکس

مقايسه دستمزد بازيگران سريال بازي تاج و تخت با بازيگران پردرآمد ديگر

بهترين فيلم هاي سينماي جهان با موضوع جنگ جهاني دوم + عکس

ستاره هاي محبوبتان را قبلا با اين تيپ و ظاهر نديده بوديد!!

حقايق جالب ناشنيده در مورد فيلم هاي تام کروز + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت2)

براي موفق شدن در زندگي اين 10 فيلم را ببينيد + عکس

محبوب ترين شخصيت هاي منفي تاريخ سينما + عکس و ديالوگ هاي برتر

گفتگوي خواندني دو خواهري که با Game of Thrones بزرگ شدند! + عکس

10 فيلم سينمايي ايران براي مخاطبين سخت پسند سينما + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت1)

بازيگراني که به خاطر دلايل عجيب و غريب بازيگر شدند! + عکس

تاثيرگذارترين شاهکارهاي تاريخ سينما + عکس

12 پوستر ترسناک و خشن سينماي هاليوود که نمايششان ممنوع شد!!

حقايقي که نظرتان را درباره بازيگران «بازي تاج و تخت» تغيير مي دهد + عکس

ستاره هاي معروفي که در پياده روي مشاهير هاليوود صاحب ستاره نشدند!

نکات عجيب و جالب رابطه اورلاندو بلوم و کيتي پري! + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 2)

بازيگري که پس از 50 سالگي مشهور شد! + عکس

سلبريتي هايي که پس از مرگ مبلغ قابل توجهي بدهي به يادگار گذاشتند! + عکس

رحمان 1400 فيلمي با شوخي هاي مستهجن و مبتذل؟!! + عکس

جمشيد مشايخي به روايت جمشيد مشايخي + عکس کودکي

پول سازترين بازيگران سينماي ايران در سال 97/ از رضا عطاران تا سارا بهرامي

جنجال برانگيزترين فيلم‌هاي تاريخ سينما!! (+عکس)

شغل دوم معروف ترين سلبريتي هاي ايراني + عکس

فيلم هايي که تاريخ را با واقعيت و بدون تحريف نشان دادند + عکس

سکانس هاي برتر سينمايي در سال 97 + عکس

مادران متفاوت دهه نود در سينماي ايران + عکس

ستاره هايي که در زمينه عشق خوش شانس نبودند! + عکس

مردان جذاب سينماي ايران در سال 97 + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 1)

نگاهي به زندگي هنري سوسن تسليمي، زن تکرار نشدني سينماي ايران + عکس

گزارش تصويري: فيلم برنده اسکار 2018 کتاب سبز (Green Book)

کارگردان هاي مشهوري که هرگز اسکار بهترين کارگرداني نگرفتند + عکس

بيوگرافي پل نيومن، ستاره خوش چهره اي که با موي سفيد هم دوست داشتني است + عکس

آيا مي توانيد اين بازيگران زن را در اولين نقش هايشان تشخيص دهيد؟!

معروف ترين زبان هاي ساختگي در فيلم ها و سريال هاي مطرح

با اين عکس ها معجزه جلوه هاي ويژه در هاليوود را متوجه مي شويد!

فيلم هايي که بر مبناي زندگي شخصيت هاي واقعي ساخته شدند + عکس

ستاره هاي هاليوود که هيچ وقت ازدواج نکردند + عکس

10نکته در مورد فيلم ليدي گاگا A Star Is Born + عکس

10 فيلم برتري که بايد سه بعدي تماشا کنيد! (+عکس)

3 فيلم عاشقانه سال 97 که در يادها مي ماند + عکس

3 فيلم ديدني ايراني با حال و هواي نوروز

آيا در مستند جديد مايکل جکسون Michael Jackson حقايق بيان شده؟! + عکس

خبرسازان سينما در سال 97 چه کساني بودند؟

اکران فيلم هاي سينمايي در نوروز 98 + تصاوير

زيباترين و مشهورترين زنان سياهپوست دنيا + عکس

چرا برخي زوج هاي هاليوودي جدا از هم زندگي مي کنند؟! + عکس

بازيگران پرطرفدار «گرگ و ميش» قبل از معروف شدن!! (+عکس)