آخرین اخبار

زيباترين و مشهورترين زنان سياهپوست دنيا + عکس سينما

زيباترين و مشهورترين زنان سياهپوست دنيا + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - از بيانسه تا ريحانا: زنان سياهپوست با شهرت و محبوبيت جهاني

برخي از زنان هستند که به دليل زيبايي شان شهرت دارند، برخي ديگر هم به خاطر موفقيت هايي که به دست آورده اند، اما در اين ميان زناني هستند که هر دوي اين فاکتورها را دارند. به بيان ديگر آنها علاوه بر زيبايي، به دليل موفقيت و تاثيري که داشته اند به شهرت و محبوبيت رسيده اند. در ادامه برخي از زنان سياهپوست که شهرت و محبوبيتي جهاني دارند را به شما معرفي مي کنيم.

بيانسه Beyonce

بيانسه، متولد 1981 از شهر تگزاس، خواننده، ترانه‌ سرا و هنرپيشه آمريکايي است. او در فهرست مشهورترين زنان سياهپوست جهان، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. بيانسه جزو جذاب ترين زنان قرن 21 شناخته شده است. علاوه بر زيبايي ظاهري، او يکي از تاثيرگذارترين مهره هاي موسقي پاپ در جهان است که ميليون هزار طرفدار در سراسر جهان دارد. او از کودکي در مسابقات مختلف خوانندگي و رقص شرکت کرد و در اواخر دهه 1990 به عنوان خواننده اصلي گروه آر اند بي «دستينيز چايلد» به شهرت رسيد.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
بيانسه

با مديريت پدرش، اين گروه از پرفروش‌ترين گروه ‌هاي موسيقي دخترانه شد. پس از وقفه ‌اي چندساله، بيانسه اولين آلبوم خود به نام «به طرز خطرناکي عاشق» را در سال 2003 منتشر کرد که براي او پنج جايزه گرمي به ارمغان آورد. او در طول فعاليت 19 ساله‌ اش، بيش از 100 ميليون آهنگ را به عنوان خواننده تک و بيش از 60 ميليون با گروه دستينيز چايلد، فروخته ‌است و به اين ترتيب يکي از پرفروش‌ترين خوانندگان تمام تاريخ به شمار مي رود. او تاکنون 22 جايزه گرمي را از آن خود کرده و يکي از بيشترين نامزد شدگان زن تاريخ گرمي است.

بيشتر بدانيد : نام عجيب فرزند بيانسه/آيا بيانسه به عرفان علاقمند شده است؟

ناتالي امانوئل Natalie Emanuelle

ناتالي امانوئل، متولد 1989، هنرپيشه اهل بريتانيا است که از سال 2006 ميلادي تاکنون مشغول فعاليت بوده ‌است. از فيلم ‌هاي معروف او مي‌ توان به بازي در فيلم‌ هاي «سريع و خشمگين 7»، «سرنوشت خشمگين»، «تيتان» و «سريال بازي تاج و تخت» اشاره کرد.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
ناتالي امانوئل

ناتالي با قد 170، نه تنها زيبايي طبيعي دارد، بلکه در کنار آن، با توانايي هاي فوق العاده اش در بازيگري، طرفداران زيادي را در سراسر جهان به سمت خود جذب کرده است. بي شک آينده روشني براي اين ستاره در راه است.

ريحانا Rihanna

ريحانا، متولد 1988، خواننده، بازيگر و طراح لباس و داراي برند آرايشي معروف fenty beauty و ديپلمات و زن خود اشتغال‌ اهل باربادوس است. او فعاليت هنري خود را بعد از آشنايي با ايوان روجرز در سال 2003 آغاز کرد و دو آلبوم اول موسيقي اش در هفته اول انتشار، با نام «موسيقي خورشيد» و «دختري مثل من» جزو 10 آلبوم برتر ليست بيلبورد 200 قرار گرفتند. ريانا، با انتشار آلبوم سوم خود به نام «دختر خوب بد شد» در سال 2007 تبديل به چهره ‌اي بين ‌المللي شد.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
ريحانا


اين آلبوم يک ‌بار ديگر در سال 2008 منتشر گرديد که هر دو نسخه آن نامزد دريافت 9 جايزه گرمي شدند. تاکنون 14 آهنگ ريحانا توانست رتبه نخست در ليست 100 آهنگ داغ بيلبورد را از آن خود کند. او همچنين موفق به کسب جوايز و افتخارات مختلفي شامل 9 جايزه گرمي، 8 جايزه موسيقي آمريکا، 22 جوايز موسيقي بيلبورد و 2 جايزه بريت شده است. در سال 2012 مجله فوربز وي را به عنوان چهارمين هنرمند قدرتمند جهان معرفي کرد. در سال 2014، از طرف شوراي طراحان مد آمريکا، ريحانا جايزه «نماد فشن» را نيز دريافت کرد.

بيشتر بدانيد : ريحانا در يک سريال معروف بازي مي کند!

آليشا کيز Alicia Keys

آليشا کيز، متولد 1981 از نيويورک، خواننده مشهور سبک آر اند بي، ترانه ‌سرا، پيانيست و بازيگر آمريکايي است. او تاکنون 15 بار جايزه گرمي که پراعتبارترين جايزه موسيقي در جهان است را از آن خود کرده است. آليشا در دوران کودکي به کلاس ‌هاي رقص و موسيقي فرستاده شد، در 7 سالگي نواختن پيانو را آغاز کرد و آثاري را از بتهوون، موتسارت و شوپن آموخت. زماني که 12 سال داشت در مدرسه حرفه ‌اي هنرهاي اجرايي ثبت نام کرد، جايي که او از 14 سالگي به ترانه نويسي پرداخت.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
آليشا کيز

چهار سال بعد و در 16 سالگي از آن مدرسه فارغ التحصيل شد و فعاليت حرفه اي خود را آغاز کرد. او علاوه بر استعدادهاي بالاي هنري، به دليل زيبايي طبيعي که دارد، محبوبيت زيادي در ميان مردم پيدا کرده است. او يک بار در توييتر کمپين #NoMakeup را به راه انداخت و زنان را به آرايش نکردن و دوست داشتن چهره طبيعي شان تشويق کرد.

هلي بري Halle Berry

هلي بري، زاده 1966، بازيگر آمريکايي ست که تاکنون توانسته جوايز امي و گلدن گلوب را تصاحب کند. او در سال 2000 به عنوان پردرآمدترين بازيگر هاليوودي شناخته شد. ترکيب زيبايي و تواناهايي هاي هنري، او را تبديل به يکي از محبوب ترين چهره ها در جهان کرده است.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
هلي بري

او تا به حال افتخارات زيادي را به دست آورده، به عنوان مثال او تنها زن سياه‌ پوستي است که توانسته جايزه بهترين بازيگر را دريافت کند يا اين که نام او در ميان جذاب ترين زنان جهان ثبت شده است. او در سال 2001 نيز به خاطر بازي در فيلم «مهماني هيولا» جايزه اسکار را دريافت کرده ‌است. او در سن 53 سالگي، همچنان هم تاثيرگذار است.

کري واشينگتن

کري واشينگتن، متولد 1977، هنرپيشه آمريکايي ست که از سال 1994 ميلادي تاکنون مشغول فعاليت بوده است.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
کري واشينگتن

از فيلم ‌هايي که وي در آن نقش داشته است مي ‌توان «آخرين پادشاه اسکاتلند»، «آقا و خانم اسميت»، « چهار شگفت ‌انگيز»، «مادر و فرزند» و... را نام برد. مجله تايمز در سال 2014 نام او را در ميان 100 تا از بهترين زنان جهان ثبت کرده است.

جنل موني Jennel muni

جنل موني، متولد 1985، خواننده، ترانه ‌سرا، مدل و هنرپيشه آمريکايي است. او از سال 2003 ميلادي تاکنون مشغول فعاليت بوده و تاکنون هشت بار نامزد جايزه گرمي شده است. او همچنين در ترانه «ما جوانيم» گروه فان به‌ عنوان خواننده مهمان حضور داشت که سال 2012 به‌ مدت شش هفته در صدر جدول 100 آهنگ داغ بيلبورد قرار داشت.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
جنل موني

او در لباس پوشيدن سبک خاص خود را دارد. شلوار تاکسيدو، پيراهن هاي سفيد و پاپيون هايي او، ما را به ياد سبک هاي کلاسيک سالها قبل مي اندازد. او يکي از پر انرژي ترين هنرمندان سبک آر اند بي است. اين ستاره با استعداد تاکنون 6 بار نامزد جايزه گرمي شده است. 2 تا از فيلم هاي محبوب او «ارقام پنهان» و « مهتاب» نام دارند که هر دو نامزد جايزه آکادمي اوارد شده اند.

سي يارا

سي يارا، متولد 1985، خواننده، بازيگر و مدل آمريکايي است. او دوران کودکي ‌اش را در سفر به نقاط مختلف دنيا سپري کرد تا اينکه پس از آشنايي با جز فا، تهيه ‌کننده موسيقي در آتلانتا جورجيا ساکن شد. در آنجا، او توانست با لافيس رکوردز قرارداد ببندد و اينگونه به سوي تبديل شدن به يک هنرمند زن موفق پيش رود. تاکنون بيش از 7 ميليون نسخه از آلبوم ‌هاي او در سراسر دنيا به‌ فروش رفته و چندين آهنگ او در فهرست ده آهنگ برتر قرار گرفته ‌است.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
سي يارا

سي ‌يرا، مايکل جکسون و جنت جکسون را بزرگ ‌ترين منبع الهام‌ زندگي ‌اش مي ‌داند. جدا از افتخارات زيادي که او به دست آورده، او موفق به دريافت 3 جايزه موسيقي MTV، 3 جايزه BET و گرمي شده است. جدا از استعداد و تواناهاي او، از او به عنوان يکي از جذاب ترين زنان سياهپوست جهان ياد مي شود.

نائومي کمبل Naomi Campbell

نائومي کمبل زاده 1970، سوپرمدل جامائيکايي تبار است که از 15 سالگي فعاليت خود را آغاز کرد و در ده هاي 1980 و 1990 جزو پردرآمدترين مدل هاي جهان بود. او اولين مدل سياه‌ پوستي است که تصويرش روي جلد مجله ووگ چاپ شده ‌است. او يکي از 6 مدلي ست که در نسل خودش عنوان سوپر مدل را از آن خود کرد.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
نائومي کمبل

او در ويدئوهاي خوانندگاني چون آرتا فرانکلين، جورج مايکل و مايکل جکسون ايفاي نقش کرده‌ است. نائومي در سن 49 سالگي، همچنان جزو جذاب ترين ستاره هاي جهان شناخته مي شود.

تايرا بنکس Taira Banks

تايرا بنکس زاده 1973، مجري برنامه ‌هاي تلويزيوني، بازيگر، مدل پيشين و بازرگان اهل آمريکا است. او ابتدا به عنوان مدل در پاريس، ميلان، لندن، توکيو و نيويورک به شهرت رسيد اما در سال ‌هاي بعد، اجراي برنامه ‌هاي تلويزيوني باعث دستيابي ‌اش به موفقيت تجاري شد.

زيباترين زنان سياهپوست,زنان زيباي سياهپوست,سياخپوستان زيبا,قشنگ ترين زنان سياهپوست,سياهپوستان مشهور
تايرا بنکس

او در سال 2009 به ‌خاطر برخي موضوعاتي که در برنامه ‌اش به آنها مي ‌پرداخت، نشان افتخار دريافت کرد. او يکي از تاپ مدل هاي آمريکايي و يکي از فرشتگان ويکتوريا سيکرت است. نام او به عنوان يکي از موفق ترين زنان سياهپوست جهان ثبت شده است.

بيشتر بدانيد : جوان ترين بازيگر کودک سياهپوست برنده اسکار

بيشتر بدانيد : عکس‌هايي ديدني از ديروز و امروز ستارگان هاليوود!!


منبع: زندگي ايده آلارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بيوگرافي ليام نيسون و مصيبت هايي که پشت سر گذاشته از کودکي تا امروز + عکس

مقايسه دستمزد بازيگران سريال بازي تاج و تخت با بازيگران پردرآمد ديگر

بهترين فيلم هاي سينماي جهان با موضوع جنگ جهاني دوم + عکس

ستاره هاي محبوبتان را قبلا با اين تيپ و ظاهر نديده بوديد!!

حقايق جالب ناشنيده در مورد فيلم هاي تام کروز + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت2)

براي موفق شدن در زندگي اين 10 فيلم را ببينيد + عکس

محبوب ترين شخصيت هاي منفي تاريخ سينما + عکس و ديالوگ هاي برتر

گفتگوي خواندني دو خواهري که با Game of Thrones بزرگ شدند! + عکس

10 فيلم سينمايي ايران براي مخاطبين سخت پسند سينما + عکس

سکانس هاي حذف شده سريال «بازي تاج و تخت» که داستان فيلم را تغيير مي دهند (قسمت1)

بازيگراني که به خاطر دلايل عجيب و غريب بازيگر شدند! + عکس

تاثيرگذارترين شاهکارهاي تاريخ سينما + عکس

12 پوستر ترسناک و خشن سينماي هاليوود که نمايششان ممنوع شد!!

حقايقي که نظرتان را درباره بازيگران «بازي تاج و تخت» تغيير مي دهد + عکس

ستاره هاي معروفي که در پياده روي مشاهير هاليوود صاحب ستاره نشدند!

نکات عجيب و جالب رابطه اورلاندو بلوم و کيتي پري! + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 2)

بازيگري که پس از 50 سالگي مشهور شد! + عکس

سلبريتي هايي که پس از مرگ مبلغ قابل توجهي بدهي به يادگار گذاشتند! + عکس

رحمان 1400 فيلمي با شوخي هاي مستهجن و مبتذل؟!! + عکس

جمشيد مشايخي به روايت جمشيد مشايخي + عکس کودکي

پول سازترين بازيگران سينماي ايران در سال 97/ از رضا عطاران تا سارا بهرامي

جنجال برانگيزترين فيلم‌هاي تاريخ سينما!! (+عکس)

شغل دوم معروف ترين سلبريتي هاي ايراني + عکس

فيلم هايي که تاريخ را با واقعيت و بدون تحريف نشان دادند + عکس

سکانس هاي برتر سينمايي در سال 97 + عکس

مادران متفاوت دهه نود در سينماي ايران + عکس

ستاره هايي که در زمينه عشق خوش شانس نبودند! + عکس

مردان جذاب سينماي ايران در سال 97 + عکس

برترين فيلم هاي تاريخ سينما، تلفيق کمدي و تراژيک + عکس ( قسمت 1)

نگاهي به زندگي هنري سوسن تسليمي، زن تکرار نشدني سينماي ايران + عکس

گزارش تصويري: فيلم برنده اسکار 2018 کتاب سبز (Green Book)

کارگردان هاي مشهوري که هرگز اسکار بهترين کارگرداني نگرفتند + عکس

بيوگرافي پل نيومن، ستاره خوش چهره اي که با موي سفيد هم دوست داشتني است + عکس

آيا مي توانيد اين بازيگران زن را در اولين نقش هايشان تشخيص دهيد؟!

معروف ترين زبان هاي ساختگي در فيلم ها و سريال هاي مطرح

با اين عکس ها معجزه جلوه هاي ويژه در هاليوود را متوجه مي شويد!

فيلم هايي که بر مبناي زندگي شخصيت هاي واقعي ساخته شدند + عکس

ستاره هاي هاليوود که هيچ وقت ازدواج نکردند + عکس

10نکته در مورد فيلم ليدي گاگا A Star Is Born + عکس

10 فيلم برتري که بايد سه بعدي تماشا کنيد! (+عکس)

3 فيلم عاشقانه سال 97 که در يادها مي ماند + عکس

3 فيلم ديدني ايراني با حال و هواي نوروز

آيا در مستند جديد مايکل جکسون Michael Jackson حقايق بيان شده؟! + عکس

خبرسازان سينما در سال 97 چه کساني بودند؟

اکران فيلم هاي سينمايي در نوروز 98 + تصاوير

زيباترين و مشهورترين زنان سياهپوست دنيا + عکس

چرا برخي زوج هاي هاليوودي جدا از هم زندگي مي کنند؟! + عکس

بازيگران پرطرفدار «گرگ و ميش» قبل از معروف شدن!! (+عکس)