آخرین اخبار

علمي

تلگرام X را بر روي گوشي خود نصب نکنيد!

بر اساس اطلاعات منتشر شده در گذشته، تلگرام X قرار بود با نام Challegram معرفي گردد که اين اتفاق نيفتاد و تنها با اضافه شدن حرف X به کلمه تلگرام، نام اين اپ انتخاب شد

ادامه حيات USSD مشروط به تضمين امنيت توسط اوپراتور ها شد

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات درباره مباحث اخير مطرح شده در مورد قطع سرويس USSD در کشور تاکيد کرد که اگر اپراتورها نتوانند از عهده تضمين امنيت بسترهاي USSD بربيايند، قطعا نظر ما هم اين است که اين شيوه ادامه پيدا نکند

تلگرام ايکس چيست؟ و چه فرقي با تلگرام دارد؟

تلگرام ايکس چيست؟ نسخه جديدي که قرار است به جايي متفاوت برسد يا ورژني که عملکردش بهبود يافته؟ نسبت آن با تلگرامي که قابل فيلتر کردن نيست، چيست؟ اصلا چه بايد کرد؟ تلگرام جديد را جايگزين تلگرام قبلي کرد، يا بي تفاوت از کنار اين ايکس مجهول گذشت؟

لينک سرويس تماس صوتي و تصويري تلگرام آلوده است؟

يک لينک در گروه‌هاي تلگرامي منتشر شده که کاربران را به دانلود سرويس تماس صوتي و تصويري تلگرام دعوت مي‌کند؛ ظاهرا اين لينک ويروس بوده و به کاربران توصيه مي‌شود برروي آن کليک نکرده و به‌روزرساني‌ها و قابليت‌هاي تلگرام را تنها از مارکت‌هاي معتبر و يا وب‌سايت اين شرکت دانلود کنند.

قفل اپ‌استور بدون گذرواژه باز شد!

کارشناسان امنيتي آسيب‌پذيري جديدي را در نسخه‌اي از سيستم عامل مکينتاش کشف کردند که به کاربران اجازه مي‌دهد با وارد کردن هر گذرواژه‌اي اپ‌استور را باز کنند.

شکايت دولت از استارت‌آپ‌ها پس گرفته مي‌شود

امروز در دولت اين تصميم گرفته شد که، شکايت بدنه دولت از کسب و کارهاي نوپا قبل از مطرح شدن در مراجع قضايي، در کميته‌اي به مسووليت معاونت حقوقي رياست جمهوري و عضويت نمايندگان وزارت ارتباطات، وزارت کار و معاونت علمي رياست جمهوري بررسي شود و سپس به دستور قضايي ارجاع شود.

«ويز» رفع فيلتر شد

در حاليکه مسيرياب ويز به دستور دادستاني فيلتر شده بود بنابر گزارش کاربران اينترنت اين اپليکيش هم اکنون روي اينترنت ثابت و سيار بدون هيچ محدوديتي قابل استفاده شده است.

تلگرام رفع فيلتر شد

تلگرام براي ارتباطات ثابت و سيار رفع فيلتر شده است.

اولين تاکسي پرنده دنيا، ولوکوپترVolocopter در نمايشگاه CES 2018

اين تاکسي پرنده در نمايشگاه CES در لاس وگاس امروز اولين پرواز خود را در ايالات متحده آمريکا به نمايش گذاشت."ولوکوپتر" پس از پايان سخنان "برايان کرزانيچ"، مدير عامل اينتل در صحنه نمايشگاه CES براي يک پرواز کوتاه به هوا بلند شد و با احتياط و ايمني کامل به زمين نشست.

اخطار دادستاني بابت رفع‌ فيلتر غيرقانوني اينستاگرام

دبير کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه اعلام کرد: از سوي دادستاني کل کشور به مسئولين وزارت ارتباطات اخطار داده شده که رفع فيلتر اينستاگرام بر خلاف موازين قانوني و قضايي انجام شده و مسئولين امر بايد پاسخگو باشند.

شرط رفع فيلترينگ تلگرام

سخنگوي هيئت رئيسه مجلس، گفت: فيلترينگ تلگرام از سوي شوراي عالي امنيت ملي انجام شد.

قطع ارتباط گوشي هاي رجيستر نشده از امروز

طبق اعلام کميته اجراي طرح رجيستري، از امروز ارتباط گوشي هاي ثبت نشده در سامانه رجيستري به تدريج قطع شده و ارتباط اين گوشي‌ها از شبکه اپراتورهاي تلفن همراه حذف خواهد شد

شرط ايران براي تلگرام جهت ادامه فعاليت

وزير ارتباطات با اشاره به اينکه برخي کانال هاي تلگرامي ترويج خشونت در کشور دارند، گفت: اجازه فعاليت به اين کانال ها را نمي دهيم.

آيا واتس اپ فيلتر شده است؟

يک منبع آگاه از عدم صدور دستور براي فيلترينگ واتس‌اپ و ادامه فيلترينگ تلگرام و اينستاگرام به صورت موقت خبر داد.

خطرناک‌ترين نقطه تهران هنگام زلزله کجاست؟

خطرناک ترين نقطه تهران هنگام زلزله از ديدگاه علي بيت اللهي دبير کارگروه ملي زلزله اعلام شد. فکر مي‌کنيد خطرناک ترين نقطه تهران هنگام زلزله کجا باشد؟

آمريکا ممنوعيت توليد ويروس‌هاي مرگبار را برمي‌دارد

تصميم جنجاليِ دولت آمريکا براي تقويت توليد ويروس‌هاي مرگبار در آزمايشگاه به بهانه مقابله با عوامل بيماري‌زا که به سرعت در حال رشد بوده و تهديدي جدي براي سلامت عمومي هستند، موجب اعتراض‌هاي گسترده شده است

برگزاري آزمون استخدامي کل کشور لغو شد

در پي رخداد زلزله شب گذشته تهران، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: برگزاري ازمون استخدامي سازمان بازرسي کل کشور امروز لغو شد و زمان برگزاري اين آزمون متعاقبا اعلام مي شود

ناسا از کشف هشتمين سياره در منظومه کپلر خبر داد

به گزارش ناسا، اين سياره موسوم به کپلر-90i که توسط تلسکوپ فضايي کپلر ناسا رصد شده، هشتمين سياره است که به دور ستاره کپلر-90، يک ستاره شبه خورشيدي در فاصله 2545 سال نوري از زمين مي‌چرخد

سرانجام تلگرام هم صاحب دفتر کار شد!

پاول دوروف، بنيانگذار شبکه تلگرام اعلام کرد که پس از سه سال سفر به سراسر جهان سرانجام تصميم گرفته است تا دفتر تلگرام را در دوبي افتتاح کند

جدول مقايسه تعرفه اينترنت غير حجمي شرکت ها

شرکت‌هاي متعددي تعرفه‌هاي خود را به شکل‌هاي گوناگون منتشر کرده‌اند. قيمت ماهيانه اينترنت در آن‌ها تفاوتي ندارد، اما در سقف حجم اعلام‌شده و يا همان مصرف منصفانه، تفاوت‌هاي زيادي وجود دارد.

از کمک به ايجاد فيس بوک احساس گناه دارم

معاون اول اين شبکه اجتماعي در حوزه رشد تعداد کاربران، تصريح کرده که به علت کمک به ايجاد و شکل گيري فيس بوک به شدت احساس گناه مي کند.

هشدار پليس نسبت به يک باج افزار که عکس عريان شما را مي خواهد!

رئيس اداره اجتماعي پليس فتا ناجا با هشدار به تهديد جديد باج افزار"Ransomware"از کاربران خواست که با مسدود کردن راه هاي نفوذ سيستم هاي خود و جلوگيري از آلودگي آنها به باج افزارها باج ندهند.

تلگرام به‌ زودي بسته مي‌شود!

اظهارنظرهاي بعضي مقامات حاکميتي و دولتي در روزها و هفته‌هاي اخير، احتمال بسته شدن تلگرام را قوت بخشيده است.

کاربران کم مصرف، نگران اينترنت غيرحجمي نباشند

وزير ارتباطات گفت: انتظار مي رود در شيوه جديد فروش اينترنت ثابت بر مبناي سرعت، شرکت هاي ارايه دهنده خدمات اينترنت، بسته هاي تشويقي متنوعي براي انواع مشترکان طراحي کنند.

چرا تلگرام مختل شد؟

تلگرام امروز در نقاط مختلف ايران به قطعي و اختلال دچار شد و اين در حالي بود که ديگر برنامه‌هاي اجتماعي فعال و در دسترس بودند و ظاهرا اختلال تلگرام از اشکال در شبکه‌ داخلي نبوده است.

کاربران تلگرام مراقب اين باج‌افزار باشند+ عکس

باج‌افزاري در حال گسترش است که از طريق برنامه‌ها و کانال‌هاي تلگرام منتشر مي‌شود و لازم است کاربران در صورت مشاهده اين برنامه‌ها از دانلود و نصب آنها خودداري کنند.

دردسر جديد و خنده دار گوگل به خاطر يک ايموجي

"ساندار پيچاي" مديرعامل گوگل در واکنش به ايراد برخي کاربران از شکل يکي از ايموجي‌هاي اين شرکت در توييتي به کنايه اعلام کرد گوگل همه کارهايش را براي اصلاح اين ايموجي بر زمين خواهد گذاشت.

زنگ خطر جدي اي که اپل آن را تکذيب کرد

شرکت اپل ادعاي بسياري از رسانه ها مبني بر کاهش کيفيت قابليت تشخيص چهره يا فيس آي دي آيفون 10 به دليل تسريع در توليد آن را تکذيب کرد.

دلفين‌ها هم آلزايمر مي‌گيرند!

محققان دانشگاه آکسفورد با بررسي مغز دلفين‌ها، نشانه‌هاي واضحي از آلزايمر را يافته‌اند.

"ويز" ايراني به بازار آمد

جاي خالي نرم‌افزارهاي مسيرياب صوتي بدون دردسر فيلترشکن، برنامه‌نويسان ايراني را بر آن داشت که با اتکا به توانايي‌هاي خود به توليد يک نرم‌افزار بومي اقدام کنند.

شيوع باج گير سايبري جديد در کشور

مرکز ماهر نسبت به انتشار نوع جديدي از بدافزار باج گير در فضاي سايبري کشور هشدار داد که اين ويروس، براي هدف قراردادن کاربران فارسي زبان طراحي شده است.

فروش آيفون در چين ممنوع شد

مقامات کوالکام تحت تاثير بالا گرفتن منازعات ميان اين شرکت و اپل، درصدد جلوگيري از فروش گوشي‌هاي آيفون در چين هستند.

قابليت عاليه و جديد واتس اپ هم اعلام شد

اپليکيشن واتس اپ در نسخه به‌روزرساني شده خود قابليت جديدي را اضافه کرده است که به کاربران اجازه مي‌دهد پيام‌ها و محتواي ناخواسته را از حافظه گوشي خود حذف کنند.

رقابت فيس‌بوک مسنجر با واتس‌اپ

طبق گزارش‌هاي منتشر شده، تعداد کاربران اپليکيشن پيام رسان فيس‌بوک مسنجر از مرز 1.3 ميليارد نفر نيز عبور کرده است.

تاثيرات آلودگي هوا بر دستگاه تنفسي

محققان دانشگاه ميلان ايتاليا دريافتند آلودگي هوا موجب تغيير نوع باکتري‌هاي موجود در دستگاه تنفسي مي‌شود.

گزارش ناسا درباره طوفان‌هاي آمريکا + تصاوير

"سازمان فضايي آمريکا"(ناسا) اعلام کرده است که از طريق ماهواره‌هاي مختلف و همچنين ايستگاه فضايي بين‌المللي وضعيت طوفان‌هاي عظيم اين روزهاي آمريکا را رصد مي‌کند.

وزير ارتباطات: در پي رفع وابستگي به گوگل هستيم

جهرمي: تمام تلاش آمريکايي‌ها اين است که در زندگي مردم اختلال به وجود بياورند. بنابراين تصميمات به ظاهر خوب ما نبايد به گونه‌اي باشد تا زندگي مردم تحت تاثير شعارهاي خوب ما قرار گيرد و نبايد زندگي مردم را مختل کنيم.

فريب سيستم تشخيص چهره گلکسي نوت 8 با يک عکس ؟!

پس از آنکه ويديويي مبني بر اينکه سيستم تشخيص چهره‌ گلکسي نوت 8 با يک عکس فريب مي‌خورد و قفل دستگاه را باز مي‌کند منتشر شد، مشخص شد که اين موضوع واقعيت ندارد.

فيلمي درباره پايان جهان هستي

پايان کار جهان چگونه است و چه زماني اتفاق مي‌افتد؟ گروهي از دانشمندان بر اساس برخي اطلاعات و نظريه‌هاي علمي موجود، آينده جهان در چندين سال بعد را پيش‌بيني کرده‌اند. اين ويدئو در اين‌باره توضيحات بيشتري مي‌دهد.

تولد بره عجيب‌الخلقه در هشترود+ عکس

جانشين رئيس اداره دامپزشکي هشترود با اشاره به عکسي که اخيراً در فضاي مجازي با عنوان «تولد بره عجيب‌الخلقه در هشترود» گفت: اين بره دو ماه پيش متولد شده بود و اين موضوع تازگي ندارد.

قابليت جديد اينستاگرام در بخش دايرکت

 کاربران از اين به بعد مي‌ توانند با استفاده از تصوير و يا فيلم اختصاصي خود، به شيوه ‌اي جديد به عکس ارسال شده توسط دوستانشان در اينستاگرام پاسخ دهند.

ويرايش ژن جنين انسان براي اولين بار

محققان براي اولين بار با استفاده از يک روش ويرايش ژن موفق به اصلاح ژن مرتبط با يک بيماري پيچيده قلبي در جنين انسان شدند.

بهترين ترفندهاي اينستاگرام را بشناسيد

اپليکيشن اينستاگرام يکي از محبوبترين هاي دنياي مجازي است که قابليت هاي زيادي دارد. در ادامه با برخي از ترفندهاي اينستاگرام آشنا خواهيد شد.

ترامپ شرکت تويوتا را تهديد کرد!

دونالد ترامپ، رئيس‌جمهور منتخب آمريکا که به زودي قدرت را به دست مي‌گيرد، گروه خودروسازي تويوتا را تهديد کرد اگر مدل کرولا را به جاي مکزيک در آمريکا توليد نکند، مجبور به پرداخت ماليات بسيار سنگيني خواهد بود.

قرار است سوار چه هواپيمايي شويد؟/ تصاوير داخل اولين ايرباس نو ايران که در مهرآباد فرود آمد

سرانجام براي اولين بار در 37 سال گذشته ايرا‌ن‌اير اولين ايرباس نو خود را تحويل گرفت و اين هواپيما در فرودگاه مهرآباد به زمين نشست. ايرباس A321-211 ايران‌اير قرار است در پرواز داخلي و براي مردم کشورمان به کار گرفته شود تا امنيت کامل پروازي را همه احساس کنند.

همه چيز درباره ليموزين زرهي ترامپ که جمعه رونمايي مي‌شود/تانک 8تني

روز 20 ژانويه دونالد ترامپ با برگزاري مراسم تحليف به صورت رسمي کار خود را به عنوان رئيس جمهور جديد آمريکا شروع مي‌کند. همزمان با اين مراسم خودروي جديد رئيس جمهور آمريکا هم که يک کاديلاک زرهي است رونمايي مي‌شود.

کشف سلفي که 4 هزار سال قدمت دارد!

يک سلفي 4هزار ساله متعلق به دوران عصر حجر از دل يکي از ترسناک‌ترين مناطق بريتانيا کشف شده‌است.

فضاپيماي کاسيني آماده شيرجه زدن در زحل/ عکس روز ناسا

کاسيني در حال آماده شدن براي شيرجه زدن در زحل است. اين فضاپيماي روباتيک طي يک دهه‌ي گذشته در مدار زحل گردش مي‌کرد و اين سياره را از نزديک زير نظر گرفته بود. ولي ماه سپتامبر امسال با يک شيرجه‌ي هيجان‌انگيز در اتمسفر زحل به ماموريت خود خاتمه مي‌دهد.

ربات اينشتين به بچه‌ها درس مي‌دهد

شرکت هنسون روباتيک براي اولين بار روباتي به شکل پرفسور آلبرت انيشتن طراحي کرده که مي‌تواند به بچه‌ها درس علوم را آموزش دهد.

بالاخره سفر انسان به ماه راست بود يا دروغ؟

هنوز هم هر خبري که درباره سفر انسان به ماه در ماموريت آپولو منتشر مي‌شود جنگي تمام عيار ميان کساني که به شواهد علمي اين ماجرا اعتقاد دارند و گروهي که آن را جعل و دروغ مي‌خوانند در مي‌گيرد. حالا با رقابت 20 ميليون دلاري گوگل احتمال دارد که اين جنگ بتواند براي هميشه تمام شود.

اخبار خواندنی

رباتي که خريدهايتان را همراه‌تان مي‌آورد!

نخستين دختر درختي در جهان+ عکس

چشم‌گربه در فضا+ عکس فوق العاده

بررسي دوباره هشدارها درباره روغن پالم

سه برابر شدن تفکيک رنگ و وضوح تصوير تلويزيون‌ها

نفس بکشيد اين دستگاه آنفلوانزا را تشخيص مي‌دهد!

سابقه دو ميليارد سال آتشفشاني در مريخ

ژاکتي که حرارت مورد نياز بدن‌تان را تنظيم مي‌کند

زندگي دانشمندان بعد از فرمان ترامپ/ زنداني به نام آمريکا

اپل متهم به دستکاري عمدي برنامه فيس تايم شد

رکوردشکني طولاني‌ترين پرواز جهان/ از قطر تا نيوزيلند بدون توقف

دليل خودکشي نهنگ ها، واقعا خورشيد است؟

عکس: کهکشاني به شکل گراز ماهي

پيشرفت خارق‌العاده پزشکي: امکان درمان افراد کاملا ناشنوا در آينده نزديک

عکس: قمر زحل که احتمالا زير سطح‌اش يک اقيانوس دارد

خودرويي که در شتاب فراري، بوگاتي و لامبورگيني را گرفت!

عکس: درفت بوگاتي ويرون و جنگنده يوروفايتر تايفون

عکس : اين آقا رکورددار داشتن بيشترين مدرک دانشگاهي است!

پزشک مجازي که از روي تلفن مراقبت‌تان است

بوگاتي شيرون چطور توليد مي‌شود؟/ تصاوير خط توليد خودروي 2.6 ميليون دلاري

فيس‌ليفت دنا در غرفه ايران‌خودرو؛ خوب، بد يا زشت؟

مشخصات فني خودروهايي که به نمايشگاه تهران مي‌آيند

عکس: اعلام کشف قاره هشتم جهان!

عکس: بحران آتش گرفتن سوپر اسپرت 4 ميليون دلاري!

عکس:بازگشت به زندگي مردي که صورتش با شليک گلوله وحشتناک شده بود

دستگيري اعضاي باندي که فراري و لامبورگيني تقلبي توليد مي‌کرد!

دانشمندان در آستانه امکان پاک‌کردن خاطرات تلخ انسان/فناوري جنجالي جهان

چرا حشرات ناهار آنجلينا جولي شدند؟/ از پروتئين کرم تا کلوچه زنبور؛ غذاي نسل آينده بشر!

خيز بوگاتي شيرون براي يک رکورد شگفت‌انگيز

رودخانه‌هاي آسماني پشت پرده سيلاب و آسيب سد کاليفرنيا

لحظه‌شماري براي ديدن اولين عکس واقعي از يک سياه‌چاله

تصوير متحرک لوگو گوگل به مناسبت کشف 7 سياره شبيه زمين

خبر هيجان‌انگيز ناسا که همه را شگفت‌زده کرد:کشف 7 سياره سنگي شبيه به زمين!

عکس: فروشگاهي در سوئد سبزيجات را خالکوبي مي‌کند!

همه چيز درباره سمي که برادر رهبر کره شمالي با آن ترور شد

عکس لو رفته خودروي مفهومي پژو را ببينيد

عکس: همه چيز درباره دو ايراني پيشتاز که دومين اسکار فرهادي را دريافت کردند

عکس‌هاي جاسوسي از رنو مگان جديد/ تلاش براي رکوردشکني

رويدادهايي که امروز خبري مي شود

عکس خارق‌العاده از رصد حلقه آتش

عکس خارق‌العاده هابل از ابرنواختري در فاصله‌ 163000سال نوري!

عکس فوق العاده : لايه‌هاي يخ با پهناي 100 کيلومتر در قطب شمال مريخ

برترين دانشگاه‌هاي مهندسي دنيا را بشناسيد

فناوري جديد براي نگهداري طولاني مدت از عضوهاي آماده پيوند

عکس: طوفان‌هاي عظيم و ابرهاي گازي آشفته در يک سياره ديگر

انتقاد امام جمعه شهر بندر امام (ره) از احداث درياچه نمک در مسير خروجي شهر

نشست هم انديشي اقتصادي شرکتهاي دانش بنيان ايران و مجارستان برگزار شد

غرس3ميليون نهال دربوستان هاي پايتخت/راه اندازي پويش يه عالمه درخت

زمينه مشارکت مردم براي توسعه شهر پاک در کهگيلويه وبويراحمد فراهم شود

گزيده اخبار علم، فناوري و محيط زيست در هفته دوم اسفند

رهاسازي 6 بهله عقاب و سنقر در آستارا

چهار راس گوزن از ايلام به خوزستان منتقل شد

افزايش 30 درصدي گونه هاي جانوري در منطقه حفاظت شده دنا

ساخت الکتروکارديو گراف کوچک ايراني با قابليت ذخيره اطلاعات بيمار

وزير علوم، تحقيقات و فناوري وارد لرستان شد

سمينار دو سالانه الکتروشيمي ايران ارديبهشت 96 در اصفهان برگزار مي شود

ايران اولين کشور آسيايي ميزبان کنگره بين المللي محاسبات کلان مقياس

درماني شبيه به دياليز براي آسم

آغاز پذيرش دانشجو در شعبه اربيل کردستان عراق دانشگاه علم و صنعت از مهر 96

وزير علوم: 140 طرح تحقيقاتي دانشگاهي با کشورهاي اروپايي منعقد شد

تاثير استرس بر بينايي

مالچ هاي رسي مانع خيزش ريزگردها در سه استان کشور مي شود

کارگاه آموزشي لاپاراسکوپي در سنندج برگزار شد

بررسي کاربردهاي آي تي در شبکه هوشمند با حضور محققان ايران و فرانسه

نام نويسي در نوزدهمين جشنواره جوان خوارزمي آغاز شد

با اين روش قدرت يادگيري مغز شما اندازه گيري مي شود

دنبال کار مي گرديد ؟/ فراگيرشدن کسب و کار در فضاي مجازي

44 موسسه ايراني در فهرست بهترين هاي جهان

شرايط دشوار براي 500 هزار واحد دامي استان يزد

فضاي گفت و گو و نقد را فراهم کنيد

تغذيه مديترانه اي و کاهش ابتلا به سرطان سينه

درمان سرطان کيسه صفرا با استفاده از ژن

اولين گوشي هوشمند با دوربين 360 درجه ساخته شد

رونمايي ازسامانه شبکه نوآوري تهران

روباتي براي کمک به سالمندان مبتلا به زوال عقل

مشاهده گربه وحشي در خوي

رونمايي شبکه مديريت نوآوري ايران/ثبت استاندارد ملي مديريت نوآوري تا 4ماه آينده

510 مقاله به همايش ملي تبيين حقوق شهروندي در آذربايجان غربي ارسال شد

کاربران رسانه هاي اجتماعي بيشتراحساس انزوا مي کنند

گلوکوم؛ مرگ بي صداي بينايي

دفتر علمي و فناوري ايران در اروپا در شهر بن آلمان تاسيس مي شود

رييس صندوق نوآوري و شکوفايي: حرکت فناوري در کشور براه افتاده است

نايب رييس اتاق ايران: رتبه کشور در شاخص نوآوري با افق 1404 فاصله دارد

حمايت از برگزاري 61 همايش‌ با رويکرد نشر دانش و فناوري جديد

معرفي دانشگاه ها و مراکز پژوهشي برگزيده حوزه همکاري هاي بين الملل

«پرديسان» گسل جوان تهران؛ چه بايد کرد ؟

قوه قضاييه متجاوزان به منابع طبيعي و محيط زيست را از فهرست عفو رهبري خارج کند

بخش بزمان ايرانشهر مستعد وجود انواع گياهان دارويي و حيوانات است

استفاده از سلاح علم جزو بهترين راهکارها براي مقابله با دشمن است

افزايش 13 برابري دانشگاه هاي برتر بين المللي ايران در سه سال اخير

تمام مجوزهاي محيط زيست از نيمه خرداد از پيشخوان دولت صادر مي شود

شورايعالي فضاي مجازي تدبير ديروز نياز امروز

سن ازدواج در کشور 4 تا 6 سال افزايش يافته است

اسنودن:آيفون واندرويد بسترجاسوسي آمريکاست

علل و درمان دومين عامل نابينايي درجهان

جمع آوري 900 هزار خودروي فرسوده

بازگشت پوزه عقابي ها به قشم

جايگاه علمي کشور نيازمند رشد شتابان است

کشور بايد به سمت تمرکز ديتا سنترها حرکت کند

توليد لاستيک با استفاده از پوسته تخم مرغ و پوست گوجه فرنگي

ارتباط با دانشگاهها ومراکز پژوهشي حفاري را سرآمد کرده است

رييس سازمان جنگل ها: يک ميليون هکتار تالاب کشور محل توليد ريزگرد است

طراحي نرم افزاري براي درمان اختلال هاي خوردن

آغاز به کار کنفرانس بين المللي ` علم نجوم `در شهرکرد

سومين انستيتوپزشکي بازساختي کشور راه اندازي شد

عمل جراحي قلب آيت‌الله نورمفيدي/حال عمومي امام جمعه گرگان رضايت بخش است

شناسايي مکانيسم کاهش اشتها در استخوان‌ها

252 تالاب کشور در وضعيت قرمز است

برگزاري همايش ملي پايش و پيش آگاهي در گياه پزشکي در گنبدکاووس

دومين همايش ملي پايش و پيش آگاهي در گياه پزشکي در گنبدکاووس آغاز شد

آيت الله نورمفيدي اواخر هفته آينده از بيمارستان مرخص مي شود

حمايت از خريد کالاي ايراني در حوزه پژوهش

شرکت بيش از دو هزار طلبه در آزمون مبلغين سازمان اوقاف کشور

جلوي سيل ويرانگر فضاي مجازي را تنها با فيلتر نمي توان گرفت

تاکيد ابتکار بر ضرورت اجراي سخت گيرانه سياست هاي تمرکز زدايي براي تهران

مازندران قهرمان پنجمين دوره مسابقه هاي ملي بازي‌ سازي رايانه ‌اي شد

کاهش دردهاي عضلاني و اضظراب با نماز

فعاليت مغزي انسان بعد از مرگ تا بيش از 10دقيقه مي تواند ادامه يابد

قندي نادر براي تنظيم قند خون

رويت پشه حامل زيکا در جزاير ويرجين آمريکا

48 ميليون حساب کاربري در توييتر فقط براي ربات ها

کامپيوترمان را خانه تکاني کنيم

پويش مردمي «همين يک زمين» با پيام «زباله پاداش جنگل نيست»

روشي براي کنترل و حذف آلاينده هاي مضر هوا

ثبت لحظه ورود پلاستيک به چرخه غذايي

تومورهاي بدخيم پوست، سينه و روده بزرگ، شايعترين سرطان ها

ضعف تجارت الکترونيکي را جدي بگيريد

جهانگيري مصوبه اختصاص 8 ‌هزارميليارد ريال براي عمليات در حوضه آبريز درياچه اروميه را ابلاغ کرد

وقف جلوه تازه اي از سرمايه گذاري در حوزه اقتصاد دانش بنيان است

پرداخت321 ميليارد تومان از سرمايه 95 صندوق نوآوري و شکوفايي تا پايان سال

پنجمين کنفرانس فناوري نانو در صنعت برق و انرژي برگزار مي‌شود

ثبت نام در يازدهمين جشنواره ملي لکوکاپ شريف تا پايان اسفند ادامه دارد

همايش جذب سرمايه براي استارت‌آپ‌ها در اصفهان

همه پيام هاي شما در يک نرم افزار/Franz يک نرم افزار، 14 سرويس پيام رسان

بارش ها از امشب در گلستان آغاز مي شود / پيش بيني کاهش دماي 14 تا 18 درجه اي

رويدادهاي آسماني فروردين 96

همه بايد به پويش نه به ريختن زباله بپيوندند

دردسر جديد بازي هاي موبايلي با چاشني بلوغ زودرس

ربات هاي پرنده آتش نشان در راه هستند

دودي که بيشتربه چشم زنان مي رود

کفش هاي عجيب و غريبي که به زودي وارد بازار مي شوند

تلگرام صوتي از امروز دو طرفه شد

مکالمه صوتي تلگرام به صورت کامل مسدود شد

ساخت پوست انسان با ژلاتين!!

ارسال تصاوير به تلويزيون امکان‌پذير شد

چرا زنان بدتر از مردان مي‌خوابند؟

شرکت در انتخابات متضمن سرنوشت و امنيت ملي

کره شمالي پشت پرده حملات سايبري قرار دارد

ابتکار:فاصله با طبيعت را کم کنيم/ رونمايي نماد جديد ام اس

برجام کمبود داروي بيماري خاص را از بين برد/ ظريف سفير جهاني ام اس