آخرین اخبار

اقتصادي

قيمت جديد انواع نان اعلام شد

قيمت انواع نان براي فروش در نانوايي‌هاي تهران اعلام شد. بر اين اساس قيمت نان بربري از 650 به 750 تومان، نان تافتون سنتي از 400 به 460 تومان، قيمت نان سنگک از 800 به 920 تومان و نان لواش و تافتون گردان از 210 به 240 تومان افزايش يافته است.

محاکمه غيابي "محمود رضا خاوري" در دادگاه انقلاب

حجت الاسلام و المسلمين محسني اژه اي سخنگوي قوه قضاييه در نشست خبري‌اش در اواخر شهريور ماه در پاسخ به سوالي در خصوص محاکمه خاوري گفت: براي اواخر ماه 7 يا ماه 8 وقت رسيدگي تعيين شده است.

کميسيون اصل 90 در مورد بي‌کيفيتي مسکن مهر تذکر داده بود!

رئيس کميسيون اصل 90 مجلس شوراي اسلامي گفت که در گزارش اين کميسيون راجع به مسکن مهر عنوان شده بود پيمانکاران برخي مجموعه‌ها دست دوم و سوم بوده و براي اقتصادي شدن فعاليتشان از کيفيت کاسته بودند.

جنجال ماجراي تغيير مديرعامل سايپا

در حالي امروز اخباري مبني بر تغيير مديرعامل گروه خودروسازي سايپا منتشر شده که بررسي‌ها نشان مي‌دهد سهامدار عمده اين گروه خودروسازي نيز موافق اين تغييرات است.

آمريکا، 2 فرد و 2 شرکت ايراني را تحريم کرد

وزارت خزانه‌داري آمريکا در ادامه مسير تحريم ايرانيان و شرکت‌هاي خارجي همکار با اتباع و نهادهاي کشورمان، دو فرد ايراني و 4 شرکت ايراني و آلماني را تحريم کرد.

قيمت تعرفه‌هاي جديد اينترنت مشخص شد/تضمين 95 درصدي سرعت براي کاربر

جزئيات تعرفه هاي جديد اينترنت نامحدود، مصوب کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، منتشر شد. در اين مصوبه، اپراتورها مجاز به کاهش سرعت مشترک اينترنت درصورت عبور از «آستانه مصرف منصفانه» شده اند.

قيمت نان قطعا افزايش مي‌يابد

رئيس اتحاديه نانوايان سنتي اعلام کرد که بر اساس مصوبه کارگروه تنظيم بازار قيمت انواع نان قطعاً افزايش پيدا مي‌کند اما در ادامه تصميم‌گيري‌هايي که در راستاي طرح يکسان سازي گندم، آرد و نان نيز اجرايي خواهد شد، نانوايان نگران گراني آرد نباشند.

ساخت مسکن دائمِ زلزله زدگان ظرف يک ماه آينده

عبدالرضا رحماني فضلي وزير کشور از ساخت مساکن موقت براي زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد و گفت: بنياد مسکن انقلاب اسلامي ظرف يک ماه آينده ساخت مساکن دائمي را نيز شروع مي کند.

ترامپ طرح کاهش خريد نفت از ايران را کليد زد

رييس‌جمهور آمريکا در اطلاعيه‌اي با بيان اين‌که «عرضه نفت و فرآورده‌هاي نفتي در جهان از کشورهايي غير از ايران به اندازه کافي وجود دارد»، گفت: بنابراين مي‌توان حجم خريداري نفت و مشتقات آن از ايران را به ميزان قابل توجهي کاهش داد.

نياز زلزله‌زدگان در ماه‌هاي آتي بيشتر مي‌شود

جمعيت هلال‌احمر ضمن قدرداني از نوع‌دوستي و همدردي بي‌وقفه هموطنان با مردم آسيب‌ديده در زلزله کرمانشاه، تاکيد کرد که با توجه به پيش‌بيني‌ها مبني بر نياز مناطق زلزله‌زده به کمک‌هاي امدادي در ماه‌هاي آينده، از مردم نوع‌دوست ايران تقاضا مي‌شود تا يک‌باره همه کمک‌هاي خود را روانه مناطق زلزله‌زده نکرده و با مديريت صحيح به فکر ماه‌هاي آتي و نياز مردم زلزله‌زده به اين کمک‌ها در چند ماه آينده نيز باشند.

تحريم شعبه فرانکفورت بانک سپه دروغ است

رئيس اداره کل امور بين‌الملل بانک سپه ضمن رد ادعاهاي صورت گرفته درخصوص تحريم بانک سپه از سوي آلمان گفت: ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مسئولان دولتي بانک‌هاي آلمان رو به گسترش است و طي روز گذشته (جمعه 26 آبان ماه) بالغ بر 52 ميليون يورو نقل و انتقال ارزي در اين شعبه انجام شده است.

بيماري دامي در مناطق زلزله‌زده؟

در راستاي چگونگي مديريت جمعيت دامي در مناطق زلزله‌زده ضمن تامين نيازها و کمبودهاي کرمانشاه از طريق استان هاي معين جمع آوري و معدوم سازي دام هاي تلف شده و واکسيناسيون جمعيت زنده دامي براي جلوگيري از شيوع بيماري صورت مي گيرد اما تاکنون هيچ گزارشي در زمينه شيوع بيماري در مناطق زلزله‌زده نداريم.

از بدهي انگليس به ايران تا پرونده زاغري

سخنگوي وزارت امور خارجه کشورمان، تاکيد کرد: پرداخت بدهي دولت بريتانيا به ايران به پرونده خانم نازنين زاغري هيچ ارتباطي ندارد و اين دو موضوع ، دو مقوله جدا از يکديگر هستند.

اظهارات تکان‌دهنده يک عضو سازمان نظام مهندسي

يک عضو سازمان نظام مهندسي با بيان اين‌که تهران در برابر زلزله تسليم محض است گفت: بساز و بفروش‌ها از کار مي‌زنند؛ شهرداري‌ها براي منافع خودشان مقررات را ناديده مي‌گيرند؛ سازمان نظام مهندسي به بنگاه تجاري تبديل شده و در اين شرايط وزارت راه و شهرسازي فقط روي بخش راه تمرکز کرده است.

اختصاص وام ١٠ ميليوني به هر خانوار زلزله‌زده

بانک مرکزي در جلسه‌اي فوق‌العاده مصوب کرد که نظام بانکي نسبت به اعطاي تسهيلات قرض‌الحسنه ١٠ ميليون توماني به هر خانوار آسيب‌ديده در زلزله استان‌هاي غربي اقدام کند.

بي‌نظمي در توزيع اقلام ضروري به زلزله‌زدگان

نماينده اسلام‌آباد غرب و دالاهو با بيان اينکه بزرگ‌ترين مشکل نحوه توزيع اقلام مورد نياز زلزله‌زدگان است، گفت: مشکل در تامين اقلام مورد نياز زلزله‌زدگان همچون پتو، دارو، غذا و چادر وجود ندارد، مشکل فعلي در نحوه توزيع اقلام به نيازمندان و زلزله‌زدگان است که متاسفانه بي‌نظمي ايجاد کرده است.

افزايش 15 درصدي قيمت نان هاي سنتي و ...

بر اساس مصوبه ستاد تنظيم بازار، قرار شده از ابتداي آذرماه امسال قيمت نان‌هاي سنتي 15 درصد بيشتر از نرخ کنوني عرضه شود.

ماجراي بليت 9 ميليوني هواپيما به کرمانشاه

از روز گذشته و به دنبال افزايش قابل توجه تقاضا براي سفر به استان‌هاي زلزله‌زده شايعه‌اي در فضاي مجازي به وجود آمد که از افزايش قابل توجه قيمت بليت هواپيما حکايت مي‌کرد.

حساب ايراني‌ ها در امارات بسته نشده است

رئيس اتاق مشترک بازرگاني ايران و امارات ضمن تکذيب خبر بسته شدن حساب ايرانيان در امارات تصريح کرد که اين اتفاق تنها براي يک نفر افتاده است و اين موضوع ارتباطي با ايراني بودن افراد ندارد.

کابوس مسکن بي‌ مهر در غرب کشور

تصاوير گوياست؛ ساختمان‌هاي مسکن ‌مهر فروريخته‌اند و ساختمان‌هاي ديگر با تخريب‌هايي کمتر، هنوز بر قامت خود ايستاده‌اند. اين نماي کلي از مسکن‌ مهر سرپل ذهاب است؛ دومين پروژه مسکن ‌مهري که بر اثر زلزله اين‌چنين فروريخت و زير پاي صاحبانش را خالي کرد.

نان گران مي شود

رئيس اتاق اصناف از موافقت ستاد تنظيم بازار با افزايش 15 درصدي قيمت نان خبر داد.

فاجعه مسکن مهر در زلزله کرمانشاه؟

ايمان عبدلي نوشت: داشتن سرپناه که خيلي خواسته ي زيادي نيست؟ هست؟ چقدر از ما بيچاره‌ي يک وجب و يک سقف بوديم و چه راحت دل داديم به وعده هايي که خانه هايي از جنس کاغذ پيشکشمان مي کرد.

شباهت زياد نجفي و قاليباف!!!

شهردار جديد تهران که به‌شدت دچار کمبود مديران کارا و در سن معقول مديريتي است، ترجيح داده هنوز هم از مديران بازنشسته استفاده کند

بستن حساب هاي بانکي راکد اجرايي مي‌شود

مديرکل مقررات ، مجوزهاي بانکي و مبارزه با پولشويي بانک مرکزي گفت: دستورالعمل بستن حساب هاي راکد در بانک ها از اول آذر اجرايي مي شود.

مدل اينترنت غيرحجمي تصويب شد

صبح امروز يکشنبه (21 آبان) وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با ارسال مطلبي در صفحه اينستاگرام خود از تصويب مدل غيرحجمي تعرفه سرويس هاي ثابت اينترنت خبر داد.

نحوه پرداخت وجوه سپرده‌ گذاران فرشتگان

در حالي از ديروز همزمان با 20 آبان‌ماه پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران تعاوني منحله فرشتگان در تمامي سقف‌ها در دستور کار موسسه کاسپين قرار گرفته که مشمولين مي‌توانند تا 14 روز کاري و بر اساس برنامه زمانبندي شده براي تعيين وضعيت خود مراجعه کنند.

قفل وام مسکن مهر امروز باز مي شود؟

مصوبه هفته اخير بانک مرکزي جهت افزايش نرخ تسهيلات تکميلي مسکن مهر تا 12 درصد با اعتراض و نگراني متقاضيان متوقف شد که اين مصوبه در روز جاري مجددا توسط مسئولين دولتي بازنگري خواهد شد.

توضيح درباره ويدئوي فروش سکه‌هاي تقلبي در بازار

درپي مطرح شدن موضوعي مبني بر فروش سکه‌هاي تقلبي وکيوم شده در بازار مصرف، رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران گفت: اين گونه اجناس تقلبي نمي‌توانند واحدهاي شناسنامه‌دار باشند و از جانب فروشندگان سرپايي توزيع مي‌شوند.

پاساژ نبوت پلمپ شد

به دستور مقام قضائي و با حضور عوامل شهرداري منطقه 8 و نيروي انتظامي، پاساژ نبوت در خيابان شهيد آيت پلمپ شد.

ردپاي سپرده‌ گذاران صوري در تجمعات اعتراضي

اين روزها صداي سپرده‌گذاران موسسات اعتباري غيرمجاز بلند است و از هر فرصتي براي بيان اعتراض خود استفاده مي‌کنند؛ اما افرادي اين تجمعات را داغ مي‌کنند که نه خود سپرده‌گذارند و نه خانواده‌شان.

سيم‌کارت هاي يک ميليارد توماني!

يک فعال صنفي بازار سيم کارت‌هاي تلفن همراه با بيان اينکه براي برخي سيم کارتها با شماره هاي خاص اصلا قيمتي نمي‌توان تعيين کرد، از آخرين قيمت سيم کارت‌هاي معمولي در بازار خبر داد.

قيمت منطقي تخم‌مرغ شانه‌اي 12 هزار تومان!

در حالي که قيمت تخم‌مرغ در بازار به شانه حدود 13 هزار تومان رسيده است، مديرعامل اتحاديه مرغداران مرغ تخمگذار اعلام کرد که قيمت منطقي اين محصول حداکثر شانه‌اي 11 هزار و 900 تومان بوده و گراني نهاده هاي توليد از جمله ذرت و سويا طي ماه هاي گذشته، عامل افزايش قيمت تخم‌مرغ است.

سکه 18 هزار تومان گران شد

در بازار امروز - سه‌شنبه - سکه تمام طرح جديد در ادامه افزايش روزهاي اخير با شيب تندي در جهت صعودي حرکت کرده و دلار آمريکا با ثبات قيمت همراه بوده است.

علي مطهري: مقصر اصلي بحران موسسات مالي بانک مرکزي است

نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از اظهارات اخير معاون رئيس قوه‌ قضائيه درباره سپرده‌گذاران موسسات مالي غيرمجاز گفت که مقصر اصلي در بحران کنوني اين موسسات، بانک مرکزي است نه مردم که به نظام مالي کشور اعتماد کرده‌اند.

روزنامه جوان: از هايپر مارکت ها خريد نکنيد

تب خريد از فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي در حالي در برخي از مردم و شهروندان بالا رفته است كه در كنار نگراني از تأثيرات فعاليت اين فروشگاه‌ها در تغيير سبك زندگي ايراني‌- اسلامي انتقاداتي نيز به فعاليت اين فروشگاه‌هاي بزرگ و تأثير آنها بر كار و كاسبي فروشگاه‌هاي خرد وجود دارد.

حل معماي دسترسي به اطلاعات بانکي افراد

در روزهاي اخير سازمان امور مالياتي به انتقاد شديد از کساني پرداخته که مانع دسترسي اين سازمان به اطلاعات مالي اشخاص حقيقي و حقوقي مي‌شوند.

فهرست آپارتمان‌هاي زير قيمت در تهران

عموم فايل‌هاي زيرقيمت در بازار مسکن پايتخت مربوط به واحدهاي با سن بناي بيش از 10 سال است که گزينه‌هاي مناسبي براي کساني که قصد تبديل به احسن کردن آپارتمان خود با اولويت خريد واحد مسکوني بزرگ‌تر را دارند، به‌شمار مي‌روند.

ايراني ها، آيفون X نخرند

مديرکل فناوري اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا: موبايل آيفون 10 يا آيفون X اولين موبايل ممنوعه در طرح رجيستري موبايل است.

حکم شرکاي بابک زنجاني صادر شد

قاضي پرونده متهم نفتي از صدور حکم شرکاي زنجاني خبر داد و گفت متهمان رديف دوم و سوم پرونده هر کدام به تحمل 20 سال حبس و استرداد اموال محکوم شدند.

جزييات بدهي‌ هزاران ميلياردي شهرداريِ قاليباف

معاون مالي و اقتصادي شهرداري تهران مجموع بدهي‌هاي شهرداري را 30 هزار ميليارد تومان اعلام کرد و گفت: بخش وسيعي از اين بدهي‌ها (حدود 17 هزار ميليارد تومان) مربوط به بانک‌هاست که در اين بخش، بيشترين بدهي را به بانک شهر داريم.

نگاهي به خاوري هاي بالقوه

«متواري شد.» اين جمله را شايد بارها از زبان مسوولان عالي قضايي آن هم در وصف متهمان اقتصادي شنيده باشيم؛ اقدامي که نتيجه آن، خروج ميليون‌ها و شايد هم ميلياردها دلار پول بيت‌المال از ايران به کشورهاي مقصد اين متهمان است.

تاکيد بر لزوم اجراي سريع سياست حذف دلار

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: اجراي اين سياست با همراهي کشورهايي که با جمهوري اسلامي تعامل سازنده دارند، در کاهش آثار تحريم ها بسيار مؤثر خواهد بود، به خصوص که آمريکا سلاحي جز تحريم ندارد و استفاده از اين سلاح نيز ناشي از عجز او و شکست در حوزه امنيت است.

پاي اردوغان هم به پرونده رضا ضراب باز شد

دادستاني آمريکا مي‎گويد تاجر ايراني-آمريکايي که در بازداشت دولت واشنگتن است، در راستاي دور زدن تحريم‎هاي ايران (!) به دنبال کمک گرفتن از رئيس جمهوري ترکيه بوده است.

بهمني‎: در دولت قبل با قايق‌ موتوري پول مي‌ آورديم!

رئيس‌کل سابق بانک‌ مرکزي گفت: وقتي مبادلات پولي ممنوع است، شما بايد با قايق‌موتوري از خليج‌فارس اسکناس بياوريد! شما اگر مسئول هستيد و نرويد، ديگران هم اين کار را نمي‌کنند. در مواردي حتما خودم مي‌رفتم.

قيمت نفت به بالاترين رقم خود رسيد

در حالي که ميزان تبعيت اوپک از توافق کاهش توليد به ميزان قابل توجهي افزايش يافته و روسيه نيز تمايل به تداوم توافق دارد، قيمت نفت برنت امروز به نزديکي بالاترين رقم 2 سال گذشته رسيد.

آمريکا با يک ادعاي واهي، تحريم عليه ايران را گسترش داد

دفتر کنترل دارايي‌هاي خارجي وزارت خزانه‌داري آمريکا (OFAC) در بيانيه‌اي اعلام کرد در پي ادعاي بي‌اساس حمايت از تروريسم ، تحريم‌هاي خود را عليه ايران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گسترش داده است.

محسني‌اژه‌اي: سوءاستفاده شخصي در پرونده تعاوني فرشتگان صورت گرفته است

سخنگوي دستگاه قضا با بيان اينکه تمام کارهاي تعاوني فرشتگان را يک نفر انجام مي‌داده است،‌ گفت: در اينجا سوءاستفاده‌هاي شخصي صورت گرفته و رقم آن از 700 ميليارد بيشتر يا کمتر تخمين زده شده که اين ميزان در حال کارشناسي است.

فروش قهوه 35 هزار توماني به قيمت 150 هزار تومان

آمار گمرک ايران حاکي از واردات بيش از چهار ميليون دلار انواع قهوه در نيمه نخست سال جاري است که در اين ميان، گران‌ترين قهوه مربوط به کشور روماني است.

از شايعه تا حقيقت پرتقال رنگ‌آوري شده در بازار

نائب رئيس اتحاديه باغداران استان تهران وجود مرکبات رنگ‌آوري شده در بازار را کاملا مشهود اعلام کرد در حالي که دبير کل تعزيرات حکومتي استان مازندران رنگ آوري مرکبات را شايعه و غير حقيقي خوانده بود.

وعده جديد براي کاسپين/ پرداخت‌ها شروع مي‌شود

بعد از توقف چند ماهه پرداختي‌ها به سپرده‌گذاران فرشتگان و توقيف اموالي که براي موسسه کاسپين اتفاق افتاده بود، تازه‌ترين اظهارنظر رئيس کل بانک مرکزي با وعده‌هاي جديدي همراه بوده است. به گفته وي طي مذاکرات انجام شده توقيف‌ها حل شده و به زودي پرداخت وجوه تا سقف 200 ميليون تومان از سرگرفته مي‌شود.

افزايش نرخ‌ها در بازار سکه و ارز ادامه دارد

دلار آمريکا در ادامه روند صعودي روزهاي اخير با افزايش 38 توماني به 4070 تومان رسيده است و از سوي ديگر سکه تمام طرح جديد نيز با افزايش 9000 تومان يک ميليون و 317 هزار تومان عرضه مي‌شود.

افزايش معاملات مسکن در تهران

بانک مرکزي از رشد 34 درصدي معاملات مسکن تهران در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

پس از شهرام جزايري و زنجاني، نوبت «ه.د» است

نماينده کرمانشاه ضمن توضيح درباره روند واگذاري پالايشگاه کرمانشاه و تمامي اتفاقات پشت پرده آن گفت: منتظر باشيد که بعد از شهرام جزايري و بابک زنجاني نفر سوم هـ .د خواهد بود.

چرا تقاصا براي خريد سکه در بازار زياد است؟

دلايل متعددي براي افزايش تقاضاي سکه در بازار وجود دارد که يکي از آنها وجود تقاضاي غيرمصرفي براي سکه است زيرا بسياري از خانوارها ترجيح مي‌دهند بخشي از دارايي‌شان را به سکه تبديل کنند.

اجراي طرح رجيستري، تقاضا در بازار موبايل را پايين آورد

با وجود اينکه چند روز از اجراي آزمايشي طرح رجيستري تلفن همراه نگذشته و اجراي اين طرح هم هزينه‌اي براي واردات و بازار نداشته است، بازار موبايل با افزايش حدود 10 تا 20 درصدي قيمت‌ مواجه شده است. البته در اين ميان بازار با رکود و کاهش تقاضا نيز همراه شده و گويا توصيه‌ها براي نخريدن گوشي تا شکسته شدن قيمت ها کارساز شده است.

سکه دوباره از يک ميليون و 300 هزار تومان گذشت

دلار آمريکا با ادامه روند افزايشي روزهاي گذشته به 4022 تومان رسيد و سکه تمام طرح جديد برخلاف روز گذشته افزايش 12 هزار توماني قيمت را تجربه کرد و يک ميليون و 307 هزار تومان عرضه مي‌شود.

عجيب‌ترين خانه‌هاي اجاره‌اي تهران

اين 406 متري نياوران رو از دست نده!، سوپر لاکچري اقدسيه 310متر، 512 متر کامرانيه فقط مال توئه؟... اين عبارت‌هاي شگفت‌انگيز جزئي از بازار اجاره مسکن در پايتخت ايران است، خانه‌هايي با رهن کاملِ دو و نيم ميليارد تومان ناقابل!

معضل جديد تهران؛ پادگان خواري هاي بي سرو صدا

پادگان‌هاي شهري يكي پس از ديگري تخليه مي‌شوند اما هنوز معلوم نيست داخل آن حصارهاي پرخاطره قرار است چه تصميمي رقم بخورد. تاكنون پادگان‌هاي قلعه‌مرغي و پادگان ٠٦ پاسداران تخليه شده‌اند كه البته تكليف اولي با فرمان مقام معظم رهبري با تبديل بخشي از آن به‌عنوان بوستان ولايت مشخص شده است.

ثبات محسوس سکه و دلار در بازار امروز

امروز (يکشنبه) قيمت دلار و سکه تمام طرح جديد با ثباتي محسوس نسبت به روز گذشته به ترتيب معادل 4016 و يک ميليون و 295 هزار و 500 تومان عرضه مي‌شود.

واکنش به گران‌فروشي ويزاي اربعين/ صدور ويزاي اربعين ريالي شد

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به انتقادهايي که اين روزها به گران‌فروشي سازمان حج و زيارت براي صدور ويزاي اربعين شده، واکنش نشان داد و گفت: برنامه‌ريزي زيارت اربعين در ستاد مستقر در وزارت کشور انجام مي‌شود؛ نه سازمان حج و زيارت.

وزير ارتباطات: مردم فعلا گوشي نخرند

وزير ارتباطات گفت: افزايش قيمت‌ها در بازار گوشي موبايل با آغاز رجيستري حباب است و بهترين پاسخ به اين موضوع، عدم خريد گوشي براي تنظيم بازار است.

آخرين مهلت افزايش صورت‌ حساب سهام عدالت

آخرين مهلت براي تسويه مانده بدهي اقساط سهام عدالت مشمولان 31 شهريور تعيين شده بود که بنابر نظر شوراي عالي اصل 44 قانون اساسي اين مهلت يک ماه ديگر تمديد شد و دارندگان سهام عدالت تنها تا پايان مهرماه فرصت دارند نسبت به تسويه مانده بدهي اقساط سهام عدالت خود اقدام کنند.

آمريکايي‌ها خود را از همکاري با اقتصاد ايران محروم کردند

معاون اول رئيس جمهور ،اظهارکرد:همانطوري که رهبري فرمودند سياست جمهوري اسلامي ايران همکاري با همه کشورها به استثناي رژيم غاصب صهيونيستي‌ که آنها را به رسميت نمي‌شناسيم، است، بر اين اساس آمريکايي‌ها خودشان را از همکاري اقتصادي با ايران محروم کردند.

ريخت و پاش‌ هاي عجيب در بودجه

مهدي پازوکي: آمارها حكايت از آن دارد كه با وجود افزايش ٩٧درصدي نفتي، بخش زيرساخت‌ها و عمراني، چندان اقبال نداشته و فقط سهم هفت‌درصدي از بودجه نصيبش شده است.

ضوابط جديد فروش گوشي تلفن همراه در بازار

يک مسئول در ستاد مبارزه با قاچاق از اجراي طرح ساماندهي فروش گوشي‌هاي تلفن همراه از 28مهر خبر داد و گفت:هر فردي مي‌خواهد گوشي بخرد، حتما کد گوشي را چک کند.

اخبار خواندنی

اين کشور اصلي ترين شريک تجاري ايران است اما...

ترامپ،لاگارد و وامي که ايران هيچ‌گاه نخواست!

دلار صعودي و سکه نزولي شد

حکم اعدام بابک زنجاني به کجا رسيد؟

اطلاعيه بانک ملي در خصوص اختلال در "ملي کارت ها"

چرا سخنراني اخير ترامپ تاثيري در اقتصاد ايران نداشت

کمک نقدي ايران به مسلمانان ميانمار چقدر بود؟

دلار ثابت ماند؛ سکه تمام افزايشي شد

باز هم پرايد سرافکنده شد/پرايد پرسرقت‌ترين خودروي تهران

اصفهاني ها چندهزار ميليارد تومان طلا در خانه هايشان نگهداري مي کنند؟

بازار سکه و ارز آرام است+ جدول

بابک‌زنجاني: پول دارم ولي يک ريال هم نمي‌دهم/قاضي: اجراي حکم اعدام به دست مسئولان است

دريافت وام 5 و 10 ميليون توماني با آسانترين روش ممکن!

افزايش قيمت مسکن/ آپارتمان هاي زير 500 ميليون تومان در تهران

هشدار جدي پليس به شهروندان/ کلاهبرداري از متقاضيان سهام عدالت

دو معاون بانک مرکزي عازم آمريکا شدند

تهراني‌ ها ميوه را گرانتر از نرخ حداکثري مي‌خرند!

ويزاي اربعين گران شد

دوگانه‌اي به نام «فساد خوب - فساد بد»!

کار سخنگوي دولت به قسم حضرت عباس (ع) کشيده شد+ فيلم

دوباره پرتقال‌هاي رنگ‌ شده آمد

افزايش حداقل دستمزد تا 2 ميليون‌ تومان

اسامي شرکت‌هاي غيرقانوني پيش‌فروش خودرو اعلام شد

وادي گردن کلفتي!

خبرهاي خوش براي سپرده‌گذاران کاسپين و ثامن

قيمت سکه افزايش يافت

جلوي اين فاجعه در تهران را بگيريد

پرداخت سود سهام عدالت در دولت‌هاي نهم و دهم غيرقانوني بود

اعلام شرايط جديد وام مسکن

آغاز پرداخت وديعه مسکن 50 ميليون توماني به خانواده‌هاي جانباختگان حادثه معدن آزادشهر

چهار نفري که دلار را تکان دادند

ماجراي خروج داروي بيماران خاص از فهرست کالاهاي يارانه اي

کدام واحدهاي مسکن مهر به کميته امداد واگذار خواهند شد؟

وقتي پاسخ وزير کار حتي مجلس را هم قانع نمي کند!

آخرين وضعيت رفع مسدودي حساب‌هاي "کاسپين"

نرخ اجاره بها در تهران مهر 1396

اسنپ دريايي راه مي افتد

آغاز تعيين تکليف سپرده‌ گذاران «آرمان»

خبرهاي خوش نوبخت براي کارمندان!

بانک هايي که سود بالا بدهند را نقره داغ مي کنيم

يک سوم صادرات‌مان به عراق به اقليم کردستان مي‌رود

اعلام جرم عليه دو نهاد درباره پرونده ثامن‌ الحجج

قيمت بنزين در سال 97 افزايش مي يابد؟

پاسخ سيف به منتقدان کاهش نرخ سود بانکي

آشفته بازار ظروف يکبار مصرف در محرم + قيمت‌

قيمت ميوه‌هاي نوبرانه پاييزي/ "ليموترش" و "به" گران‌ترين اقلام

قاضي‌پور خطاب به لاريجاني: براي تعامل با دولت خودکشي سياسي هم مي‌کنيد

آخرين مهلت ثبت نام در طرح جريمه ريالي سربازي

توضيح نوبخت درباره افزايش حقوق کارمندان دولت

ورود سران سه قوه به پرونده سپرده‌گذاران کاسپين و موسسات مالي

در برابر رباخواري بانک ها قيام کنيد /جريمه ديرکرد بانک ها رباست

هفت شغل پردرآمد در ايران

عمده ترين جعل سندها در کشور چه مواردي بوده است؟

اعلام تعرفه‌هاي پيشنهادي مخابرات + عکس

آزادسازي واردات خودروهاي لوکس با حجم موتور بيش از 2500 سي سي!!!

فهرست آپارتمان‌هاي کمتر از 350 ميليون تومان

سهام عدالتي‌ها بخوانند

انجام پروازها طبق ساعت رسمي کشور/زمان پرواز‌ها تغيير نمى‌کند

٢٨ ميليارد تومان هزينه کتاب قاليباف!

چک‌ها هم‌ شکل شدند + عکس نمونه چک هاي جديد

قبض تلفن ثابت، پيامکي مي شود

قيمت سکه اُفت کرد/ دلار3897 تومان + جدول قيمت

ساعت شروع کار ادارات از اول مهر تغيير ميکند

انتقال بابک زنجاني از زندان به دادگاه انقلاب

زمان واريز يارانه نقدي شهريور

هشدار بانک مرکزي به مردم/ دو موسسه ديگر غيرمجاز اعلام شدند

بانک‌ها فعلا راه آمدند / انحراف سود کم شد

قيمت آپارتمان کليد نخورده در نقاط مختلف تهران

سيف براي قراردادهاي تامين مالي به چين رفت

قيمت جهاني طلا اُفت کرد

حذف قيمت از کالاها/ بازار در انتظار قيمت هاي کاذب

بنز رسماً به ايران آمد

رسيدگي به مشکلات کسبه پلاسکو به رياست جمهوري رسيد!

آغاز توقف عمليات عمراني در تهران از امروز

احمدي‌ نژاد: مشکلات دهه 60 هم تقصير من بود؟

راننده‌هاي حادثه ساز تا 10 درصد خسارت را بايد بپردازند

سکه 15 هزار تومان ارزان شد

توقف فروش ارز مسافرتي از امروز

آپارتمان هاي زير 500 ميليون تومان در تهران

زمان واريز اولين سود سهام عدالت اعلام شد

تغيير ساعات ادارات در دو هفته اول مهر

قيمت انواع طلا و ارز در دومين روز هفته

ميزان باورنکردني مصرف ساليانه سيگار در ايران

بيمه‌هايمان دردي را دوا نمي‌کنند

حرام خواران بيت المال را تبرئه نکنيد

ادامه گراني قيمت طلا !!

قيمت نفت در بازارهاي جهاني افزايش يافت

مرغ و گوشت گران‌تر شد

ارز مسافرتي حذف شد

کدام نجومي‌ بگيران تبرئه شده‌اند؟

داستان غم‌انگيز اعتماد به يک "تابلو"

عيدي ناجا براي ترخيص خودروهاي توقيفي

کاهش نرخ طلا و سکه در بازار

وکيل بابک زنجاني: معطل شرکت نفت هستيم

تبرئه برخي از نجومي بگيران، تاييد شد

واکنش به ادعاي مختومه شدن پرونده حقوق‌هاي نجومي

واردات برنج ممنوع شد

ايرادات حذف برچسب قيمت برخي کالاها

زنجاني، تنهايي توان غارت 50 هزار تومان را هم نداشت

سکه همچنان مي‌تازاند+ جدول قيمت

خودروهاي فاقد معاينه فني روزانه 50 هزار تومان جريمه مي‌شوند

گرانترين خانه‌هاي اجاره‌اي تهران

پيش‌ بيني وضعيت آينده بازار طلا

شاهکاري ديگر از بانک‌ها!

شيوه جديد کلاهبرداري در جمعه بازار عبدل‌ آباد

دليل افزايش قابل توجه قيمت طلا مشخص شد

غافلگيري مردم با پيامک"حساب شما خالي است"!

تخلف 23 درصدي در اولين روز کاهش سود بانکي!!!

سهامداران کنتورسازي : قمارخانه نمي‌خواهيم!

قيمت باورنکردني فرش امضا دار محتشم با قدمت 150 سال

سيف: نظام بانکداري ايران مطابق با شرع است!

مؤسسات مالي و اعتباري وابسته به نهادهاي نظامي، واگذار ميشوند؟

کاهش تدريجي سود بانکي؛ از شنبه

تداوم رکوردشکني طلا در بازار جهاني

چک‌ يکپارچه مي‌شود

سردرگمي عجيب در بازار اجاره‌بهاي پايتخت

پرداخت فوري کسري حقوق مرداد نيروهاي مسلح

توضيح درباره فعاليت غيرمجازها در بازار پول کشور

خطر بزرگ در استفاده از پول بي پشتوانه

حقايقي تازه از کيفيت موتورسيکلت‌هاي انژکتوري

مذاکره با وزارت خارجه براي لغو رواديد گردشگران

سيف: از اينکه سپرده‌هاي مردم به خطر افتاد متاسفيم

افزايش عجيب قيمت طلا پس از 5 سال!

مرغ از 8800 تومان هم گذشت

مطهري: بانک مرکزي جلوي تخلفات بانک‌ها را بگيرد

چرا مردم کاهش تورم را احساس نمي‌کنند؟

ايران به دنبال خريد هواپيماي روسي است؟

افزايش عجيب قيمت سکه در يک هفته

اخلال گران مسکن مهر پرديس دستگير شدند

پرشکايت‌ترين شرکت‌هاي ارائه‌ دهنده‌ي اينترنت

توصيه مهم به مشمولان سهام عدالت

قيمت فروش آپارتمان‌هاي لاکچري در تهران

اعلام پيامکي سوابق بيمه‌اي طي 2 ماه آينده/ خبر خوش براي همه کارمندان

واکنش وکيل بابک زنجاني نسبت به اظهارات وزير نفت

زنگنه: کسي اموال بابک زنجاني را نمي خرد

ايران خودرو محصولاتش را گران کرد+ ليست قيمت

يک ضرورت در نحوه پرداخت يارانه ها

سپرده‌تان را مي‌خريم!

توضيحات سيف درباره ابلاغيه جديد بانک مرکزي/ سود بانکي تغيير کرد

معاوضه ويلا با آپارتمان در تهران

دستورالعمل جديد بانک مرکزي در رابطه با سود بانکي

اعلام جرم احمد توکلي عليه بانک مرکزي

لباس 244 ميليوني براي عروس!

زمان برگزاري چهارمين آزمون استخدامي دولت

مردي با نگاه خصوصي در ساختمان پاستور

قيمت هر برگ از اوراق تسهيلات مسکن چقدر است؟

پلمب تمام شعبه‌هاي يک مؤسسه مالي غيرمجاز

يارانه مرداد، چه روزي واريز مي شود؟

بررسي صلاحيت وزير پيشنهادي اقتصاد/ دلايل موافقان و مخالفان

رکود کاري کرده که دل مردم براي تورم تنگ شد