آخرین اخبار

اقتصادي

افت دسته‌جمعي قيمت سکه در بازار

در جريان معاملات بازار آزاد امروز تهران، قيمت دلار با 34 تومان به 3917 تومان رسيد، اين در حالي است که نرخ انواع سکه نيز با افت هزار تا 11 هزار توماني مواجه شده است.

ابر بدهکار بانکي دستگير شد

يکي از بدهکاران بانکي که با پرداخت رشوه مبلغ 2 هزار ميليارد تسهيلات گرفته بود بازداشت شد.

يکي از عوامل اصلي پرونده فساد نفتي دستگير شد

پيرو پيگيري ها و اقدامات صورت گرفته در ابتدا اين فرد در شرق آسيا (مالزي) رديابي، شناسايي و دستگير اما متأسفانه با تباني هاي صورت گرفته مجددا متواري شد....

يارانه نقدي فردا واريز مي شود

هفتاد و يکمين مرحله يارانه نقدي ساعت 24 فردا شب 25 دي ماه به حساب سرپرستان خانوار واريز و قابل برداشت خواهد شد.

تکذيب حذف تابعيت ايراني دو تابعيت ها

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در ادامه راجع به روند اجرايي طرح تحقيق و تفحص مديران دوتابعيتي خاطر نشان کرد: مطابق قانون، فردي که تابعيت کشوري بيگانه را پذيرفته از انتصاب در برخي سمتها منع شده است.

سقف حقوق مديران و کارکنان مشخص شد

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي مصوب کردند که مجموع ناخالص دريافتي حقوق ماهانه مقامات، مديران و کارکنان دستگاه‌ها حداکثر 2برابر حداکثر حقوق و مزاياي مستمر قابل پرداخت به کارکنان مشمول قانون مديريت است.

ثبت رکورد جديد نقدينگي در تاريخ ايران

نقدينگي در مهرماه حدود 1137 هزار ميليارد تومان اعلام شده بود که تا 11.9 درصد نسبت به شهريورماه رشد داشت. در عين حال که روند رشد نقدينگي در مهرماه سال 1395 در مقايسه با همين ماه در سال گذشته تا 28.3 درصد افزايش داشته است.

اختلال موبايل در مکان تشييع آيت‌الله هاشمي

مراسم تشييع پيکر آيت الله هاشمي رفسنجاني در حالي برگزار شد که به دليل ازدحام جمعيت، مشترکان تلفن همراه براي برقراري مکالمه و استفاده از ديتا با اختلالاتي مواجه شدند.

کاهش ارزش لير ترکيه رکورد زد

ارزش لير ترکيه روز گذشته باز هم ريخت و به بدترين عملکرد ميان ارزهاي کشورهاي در حال توسعه در سال 2017 تبديل شد.

قيمت دلار به 3953 تومان رسيد

در جريان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قيمت هر دلار با افزايش 8 توماني، به 3953 تومان رسيد.

بفرماييد وام 2 هزار ميلياردي بدون وثيقه!

هدايت وام‌هاي كلان به شركت‌هاي خودي در شرايطي به روندي عادي تبديل شده است كه نبود شفافيت و رهگيري منابع بانك‌ها مشكل بزرگي را براي سيستم بانكي به‌وجود آورده است، به‌طوري كه در يكي از موارد 200 ميليارد تومان وام به طور غيرقانوني به جواني 26 ساله پرداخت شده است.

نامه زنگنه به لاريجاني

زنگنه از مجلس براي مخالفت با تغيير نحوه تعيين نرخ خوراک پتروشيمي ها تقدير کرد.

چرا سايت مسکن مهر از دسترس خارج شد؟

همزمان با افزايش 10 ميليون توماني سقف تسهيلات مسکن مهر و مصوبه مجلس براي توقف آن، سايت مسکن مهر نيز از دسترس خارج شد.

اتفاق جديد اين روزها /خريد و فروش ارز آزاد در بانک‌ها

بعد ازابلاغيه بانک مرکزي و درخواست ازفعالان اقتصادي براي تأمين ارز موردنياز خود از سيستم بانکي، اکنون کار به صورت رسمي آغاز شده و بانک‌ها يکي پس از ديگري شرايط معاملات ارزي را اعلام مي‌کنند.

اين قاچاق خيلي دردناک است

ثروت‌ هزار‌ساله ايران از مرزها قاچاق مي‌شود بي‌آ‌نکه قانون بازدارنده و مجازاتي براي آن تعريف شده باشد. ايران ١٦٤‌ميليون هکتار مساحت دارد که از اين ميزان تنها يک‌دهم خاک آن از قابليت کشاورزي برخوردار است. خاکي که اين روزها به حال زار‌و‌نزاري افتاده است و فرسايش شديدي را تجربه مي‌کند

ماليات سبز در دستور کار دولت

رئيس سازمان حفاظت محيط زيست در حساب کاربري توييتري خود نوشت:«سازمان حفاظت محيط زيست طي دو سال اخير با وزارت اقتصاد و دارايي و کميسيون اقتصاد دولت ساعت‌ها کار کارشناسي و توجيهي داشته تا ماليات سبز در دستور کار دولت قرار گرفت.»

هشدار دولت به اخلال‌گران بازار گوشت

مديرعامل شرکت پشتيباني امور دام با بيان اينکه در کشور کمبود دام نداريم، گفت: باعرضه‌کنندگان گوشت اتمام حجت کرده‌ايم در صورت عدم کاهش قيمت‌، ميزان نامحدودي از اين کالا را وارد بازار مي‌کنيم.

مردم با خيال راحت پرتقال بخرند

رئيس تعاوني روستايي استان تهران با اشاره به سرمازدگي مرکبات از جمله پرتقال گفت: پرتقال‌هاي روانه شده به بازار مشکل خوراکي ندارند و شهروندان با خيال راحت پرتقال بخرند.

نوبخت: نرخ تورم در برنامه ششم تک رقمي مي‌شود

رئيس سازمان مديريت برنامه‌ريزي گفت: با برنامه‌ريزي انجام شده و بر اساس سند چشم ‌انداز بودجه‌‌اي برنامه ششم توسعه نرخ تورم تک رقمي مي‌شود.

غول نفتي به دنبال حضور در ايران

مديرعامل شرکت مهندسي و توسعه نفت ايران اعلام کرد شرکت اينپکس ژاپن براي حضور در مزايده توسعه ميدان آزادگان جنوبي اعلام آمادگي کرده است.

چرا ارز حاصل از صادرات به کشور بازنمي‌گردد؟

منطق اقتصاد حکم مي‌کند که افزايش قيمت هر کالايي در پي افزايش تقاضا در صورت کاهش يا ثبات عرضه اتفاق مي‌افتد. بنا بر اين افزايش شديد قيمت ارز در ماه‌هاي اخير هم بايد از همين قانون تبعيت کند

دستگيري صرافان به خاطر دپوي دلار

همزمان با تشديد تلاطم هاي ارزي در بازار نيروي انتظامي وارد عمل شده و در عملياتي هماهنگ اقدام به دستگيري صراف هايي کرده که گفته مي شود درحال دپوي دلار بوده اند.

پول‌هاي بلوکه‌ شده به صورت فيزيکي به ايران نمي‌آيد

معاون ارزي اسبق بانک مرکزي با بيان اينکه نقل و انتقال فيزيکي ارز مرسوم نيست؛گفت: اسکناس دلارهاي بلوکه‌شده‌اي که آزاد شد،به ايران نمي‌آيد و بانک مرکزي به مرور آن را طبق قانون مصرف مي‌کند.

حقوق خريداران در پيش‌ فروش خودرو

راساس اين آيين‌نامه اگر در جايي آگهي مشاهده شود که مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت را ندارد اما اقدام به عرضه خودرو کنند مرتکب تخلف شده‌اند و حتما با آن برخورد مي‌کنيم. همچنين فروشنده حق ندارد بيش از 50 درصد از مبلغ را به عنوان پيش‌فروش براساس آئين‌نامه مذکور از متقاضي دريافت کند.

10 رويداد مهم براي اقتصاد جهاني در 2017

سال 2016 در حالي به پايان رسيد که خالي از لحظات پر استرس و التهاب در بازارهاي مالي و اقتصادهاي جهان نبود و رويدادهاي غيرمنتظره براي سرمايه گذاران به همراه داشت.

آخرين خبرها از وضعيت کارخانه‌هاي ارج و آزمايش

يک مقام مسوول وزارت صمت آخرين وضعيت کارخانه‌هاي ارج و آزمايش را تشريح کرد و از تعيين تکليف کارخانه ارج طي دو ماه آينده در صورت مثبت بودن روند مذاکرات با بخش خصوصي داخلي و برندهاي متقاضي خارجي خبر داد.

خودروهاي مدل جديد آمدند

رييس اتحاديه صنف نمايشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش قيمت خودروهاي مدل 1395 به دنبال عرضه خودروهاي مدل 1396 خبر داد.

مگه ما در تهران گرسنه و فقير هم داريم ؟!

استاندار تهران گفت: در تهران به معناي واقعي گرسنه مطلق نداريم؛ اينهايي که شما مي‌بينيد معتاد هستند تا گرسنه؛ حساب اين دو از هم جداست.

کفگير پرديس به ته ديگ خورد

در شرايطي که بسياري از واحدها در فازهاي 5، 8، 9 و 11 مسکن مهر پرديس تکميل شده يا مراحل نهايي را طي مي‌کند، پيمانکاران منتظرند وام 10 ميليون توماني به ازاي هر واحد تزريق شود اما اين روزها ساخت و ساز در پرديس راکد است.

روند کاهش قيمت سکه و دلار ادامه دارد

ديروز سکه تمام طرح جديد يک ميليون و 133 هزار تومان فروخته مي‌شود که نشان از ادامه روند کاهشي قيمت دارد و دلار آمريکا نيز 3866 تومان است.

بازار طلاي سرخ به نام ايران به کام ديگران

ايران 94 درصد زعفران مورد نياز دنيا را تامين مي‌کند با اين وجود سهم کشورمان در تجارت جهاني طلاي سرخ تنها 60 درصد است و کشورهاي ديگر در اين ميان سود کلاني مي‌کنند.

کَره در بازار کمياب شد!

طي دو هفته اخير قيمت برخي محصولات غذايي از جمله برنج، کره، گوشت قرمز و تخم‌مرغ روند رو به افزايش داشته است.

اخطار رئيس‌ جمهور به نوبخت و طيب‌نيا

رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور از اخطار رئيس جمهور به اين سازمان و وزارت اقتصاد بابت تاخير در پرداخت حقوق کارمندان خبر داد و گفت: در سال جاري رشد بخش مسکن و ساختمان منفي 10 درصد و سرمايه‌گذاري منفي 8درصد شد.

سيف: قيمت واقعي دلار، 3600 تومان است

رييس کل بانک مرکزي ابراز عقيده کرد که قيمت واقعي دلار، 3600 تومان است؛ هرچند که با نوسان اندکي همراه خواهد بود.

شتر ارزانترين مبناي پرداخت ديه!

يک مدير باسابقه بيمه‌هاي اتومبيل با اشاره به دلايل مبنا قرار گرفتن بهاي شتر براي پرداخت ديه تصريح کرد: در کشورهاي اروپايي نرخ بيمه شخص ثالث بعضا معادل يک پنجم اصل قيمت خودرو است و بسياري تنها به دليل هزينه‌هاي جانبي نمي‌توانند صاحب خودرو شوند.

راز قبوض نجومي گاز کشف شد

برخي از مصرف کنندگان گاز در بخش خانگي از افزايش يکباره قيمت گاز بها گلايه مند هستند و اعلام مي کنند قبض گازي که در گذشته برايشان به رنگ سبز مي آمد و قيمت کمي را بابت گاز پرداخت مي کردند در قبوض جديد به يکباره چندبرابر شده است.

لطفا بهشت رانتي درست نکنيم!

وزير نفت در مخالفت با تصويب ساز و کار جديد براي تعيين نرخ خوراک پتروشيمي‌ها از دخالت نعمت‌زاده در اين موضوع انتقاد کرد و گفت: بنده مسئول پتروشيمي هستم و آقاي نعمت‌زاده هيچ مسئوليتي ندارد.

تکرار بحراني به نام بيکاري!

چندماه مانده به پايان دولت يازدهم،در حالي که انتظار مي‎رفت مسولان دستاوردهاي خود در حوزه اشتغال‌زايي را به مردم ارائه کنند، اما همچنان به تکرار انتقادات از سياست‌هاي دولت قبل مي‌پردازند.

فقط 3 ميليون نفر يارانه نمي‌گيرند!

در حالي آمارهاي رسمي نشان مي‌دهد که تا پايان بهار امسال جمعيت ايران در مرز 80 ميليون نفر قرار داشته است که اگر اين رقم را با تعداد حدود 77 ميليون نفري که در حال حاضر يارانه نقدي دريافت مي‌کنند کنار يکديگر قرار دهيم بايد گفت که اکنون فقط سه ميليون نفر يارانه دريافت نمي‌کنند!

دولت در يک سال چقدر حقوق مي‌دهد؟

دولت در لايحه بودجه 96 بيش از 147 هزار ميليارد تومان براي پرداخت حقوق به کارکنان و بازنشستگان درنظر گرفته که 62.5 درصد کل هزينه هاي جاري دولت را شامل مي شود.

بيشترين درآمد براي چه کساني است؟

سه استان تهران، اصفهان و خوزستان به تنهايي بيش از 60 درصد درآمدهاي استاني را تامين مي‌کنند و 40 درصد ديگر در 28 استان ديگر تامين مي‌شود.

اين روزهاي اوراق مسکن را به چه قيمتي بايد خريد

قيمت هر فقره اوراق 500 هزار‌توماني وام بدون‌سپرده خريد مسکن در حالي براي پنجمين ماه متوالي افت کرد که هم اکنون هزينه دريافت تسهيلات 110 ميليون توماني خريد آپارتمان در پايتخت به 17 ميليون تومان رسيده است.

اگر مسکن مهر داريد بخوانيد

قائم مقام وزير راه و شهرسازي گفت: دو ميليون و 215 هزار واحد مسکن مهر در کشور در دست اجرا بود که اجراي آن 93 درصد پيشرفت فيزيکي داشته است.

برندهاي خارجي جان بازار لوازم خانگي را گرفته اند

نتايج گزارش کميسيون صنعت و معدن اتاق بازرگاني تهران نشان مي دهد بازار لوازم خانگي ايران با ارزش 200 هزار ميليارد ريال، در تسخير برندهاي خارجي است که 150 هزار ميليارد ريال از اين بازار را در اختيار دارند.

گران شدن مسکن چقدر واقعي است؟

ميانگين قيمت مسکن شهر تهران در آذرماه امسال در حالي با رشد 7.7 درصدي نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بود که تورم نقطه به نقطه در همين ماه 9.2 درصد گزارش شد؛ يعني قيمت واقعي مسکن در بازه يکساله افت 1.5 درصدي را تجربه کرده است.

راه اندازي معاملات اختيار فروش سکه از امروز

مدير عامل بورس کالا گفت: ترکيب اختيار خريد، اختيار فروش، قرارداد آتي و معاملات بازار نقدي و گواهي سپرده سکه اين شرايط را فراهم مي کند که سرمايه گذاران اقدام به اتخاذ استراتژي هاي مناسب کنند.

دولتي که هزينه هاي مسکن مهر را پرداخت کرد

معاون وزير راه و شهرسازي با اشاره به مشکلات فراروي دولت در تکميل مسکن مهر گفت: دولت تدبير و اميد براي تکميل طرح هاي مسکن مهر هزينه اي به مراتب بيشتر از دولت قبل صرف کرد.

طرح جديد برخورد با مشترکان پرمصرف آب

قائم مقام وزير نيرو از طرح مجدد برخورد با مشترکان پرمصرف آب در دولت و پيگيري آن از سوي وزارت نيرو خبر داد و گفت: اين طرح که يک بار هم به شکل قانون در آمده است، قرار نيست به شکل قهر‌آميز اقدام به قطع آب مشترکان کند بلکه از اين به بعد آب بها به صورت قيمت تمام شده و يا بالاتر دريافت خواهد شد.

آذرماه، سکه را 44 هزار تومان گران کرد

بررسي ارزش گذاري سکه نشان از آن دارد که در کنار رشد قيمت دلار و طلاي خام 18 عيار، ارزش سکه تمام روند صعودي به خود گرفته و در طي ماه 44 هزار تومان نوسان داشته است.

رودررويي خودروسازان و واردکنندگان خودرو

رئيس انجمن واردکنندگان خودرو، خودروسازان داخلي را به اعمال فشار براي محدود شدن واردات خودرو متهم کرده است. خودروسازان در مقابل سکوت کرده‌اند.

سال آينده بازار مسکن رونق مي‌گيرد

رئيس اسبق اتحاديه کشوري مشاوران املاک با بيان اين‌که مجموعه اقدامات دولت افق روشني در بازار مسکن در سال 96 را رقم خواهد زد، افزود: به نظر من از ابتداي سال 96 به بعد اين شکوفايي رقم خواهد خورد و اقتصاد ما مي‌تواند از دبي و ترکيه نيز پيش افتد.

يکه تازي قيمت سکه و دلار ادامه دارد

سکه تمام طرح جديد به روند افزايشي قيمت ادامه داد و با 14 هزار تومان افزايش قيمت، در بازار امروز - دوشنبه - يک ميليون و 178 هزار تومان عرضه مي‌شود. دلار آمريکا نيز 4116 تومان قيمت دارد.

گشايش قريب‌ الوقوع نماد بانک ها !!

اگرچه مدت طولاني است که نماد بانکها در بورس به دليل ناهماهنگي با استانداردهاي صورت‌هاي مالي بانک مرکزي بسته است، خبرها حکايت از بازگشايي قريب‌الوقوع نماد بانکها در بورس طي روزهاي آتي دارد.

کاهش 17 درصدي ارزش پول ايران پس از برجام!!!

اسوشيتدپرس اعلام کرد: عدم مداخله بانک مرکزي در کنترل بازار ارز و عدم همکاري بانک‌هاي بين‌المللي در برگشت دلارهاي نفتي باعث شده ارزش پول ايران در 6 ماه گذشته پس از برجام 17 درصد کاهش يابد که انتخابات رياست جمهوري آينده را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.

در جريان فيش‌هاي نجومي کسي مجازات نميشود

وزير دادگستري با اشاره به اين مطلب که قرار است از رهگذر موضوعاتي نظير فيش‌هاي نجومي روندهاي موجود اصلاح شود گفت: قرار نيست پرونده تشکيل شود و ٥ نَفَر مجازات شوند.

شرايط پرداخت وام مسکن 130 ميليون توماني

روز گذشته بانک مسکن از طرح جديد خود براي پرداخت وام‌هاي 50 تا 130 ميليون توماني ساخت مسکن به ازاي هر واحد مسکوني براي انبوه سازان رونمايي کرد.

به جيب کارگران رحم کنيد

سال‌ها پيش در دوران سازندگي، يکي از دغدغه‌هاي کارگزاران سازندگي همواره «قانون کار» بود. قانوني که به‌زعم آنان بيش از حد دست و پاگير و برخلاف منافع صاحبان سرمايه و توليدکنندگان بود و براي سرعت بخشيدن به رشد و توليد و توسعه بايد اين موانع از سر راه توليدکنندگان و سرمايه‌داران برداشته مي‌شد.

قطار نخجوان - مشهد راه اندازي شد /قيمت اين بليت گران نيست؟؟؟

معاون مسافري راه آهن با اشاره به راه اندازي قطار مسافري نخجوان – مشهد و بالعکس، از 9 دي امسال گفت: پيش فروش بليت اين قطار از امروز در نخجوان آغاز شده،‌ضمن ان که به صورت آنلاين نيز در تهران و تبريز بليت آن به فروش مي‌رسد.

دليل افزايش ناگهاني قيمت گوشت قرمز

رييس اتحاديه دامداران درباره افزايش قيمت گوشت قرمز گفت: تعداد قصابي‌ها در سطح شهر زياد است در نتيجه فروش هر کدام از اين مغازه‌داران زياد نيست لذا براي پوشش هزينه‌ها، حاشيه سود خود را افزايش مي‌دهند.

ادامه هدفمندي يارانه‌ها تا سال 97

رئيس کميسيون تلفيق مجلس گفت: در برنامه ششم توسعه اعلام کرديم هدفمندي يارانه ها بايد تا سال 97 ادامه پيدا کند و دولت پيشنهادش را در اين زمينه به مجلس ارائه کند تا براي آن تصميم گيري شود.

تغيير واحد پول ملي ايران به‌ مرور زمان

وزير امور اقتصادي و دارايي با اشاره به مصوبه اخير دولت در خصوص جايگزيني واحد تومان با ريال گفت که اين جابجايي به‌مرور و در طول زمان انجام مي‌شود.

افشاي حقوق مديران براي مردم تا پايان 95

رئيس کميسيون تلفيق برنامه ششم با اشاره به اينکه سامانه حقوق و دستمزد تا پايان امسال راه اندازي مي شود،گفت:در اين سامانه هر شخص با هر مقامي در همه دستگاهها بايد بايک فيش،حقوق خود را دريافت کند و اين سامانه بايد در اختيار دستگاه هاي نظارتي و مردم باشد.

نکات مهم در خريد پرايد دست دوم

خودروهاي دست دوم و ارزان قيمت نسبت به نمونه هاي صفر کيلومتر و بي کيفيت ارجحيت دارد و خريد خودرو سالم اهميت ويژه اي پيدا کرده ،اما توجه به نکات مهم براي خريد پرايد به عنوان فراگيرترين خودرو اين روزهاي ايران ضروري است.

ترور هم مانع سفر ايراني ها به ترکيه نشد!

وزارت خارجه ايران اطلاعيه‌هايي را درباره خودداري از سفرهاي غيرضروري به ترکيه صادر کرده است، با اين حال اما، سفر ايراني ها به کشور همسايه کم و بيش و بدون توقف ادامه دارد.

قيمت دلار از مرز 4000 تومان گذشت

بازار ارز روزهاي پرتحولي را مي‌گذراند. روز گذشته قيمت 38 تومان افزايش يافت و نرخ دلار را به 3981 تومان رساند؛ اما قيمت امروز با افزايش 37 پله‌اي، مرز 4 هزار تومان را پشت سر گذاشت.

گران مي‌خريم که بايد گران بفروشيم

در حالي که برخي خرده‌فروشي‌هاي سطح شهر حتي در جنوبي‌ترين نقطه پايتخت برنج درجه يک ايراني را کيلويي 14 هزار تومان مي‌فروشند، اما قيمت اين محصول در بازار عمده‌فروشان مولوي همچنان کيلويي 11 هزار و 500 تا 12 هزار تومان است.

جنوب تهران را لوکس ميکنيم

معادله «تامين پارکينگ» در ساخت‌وسازها، محله‌هاي کم‌درآمدنشين پايتخت را با کمبود ساختمان‌هاي پرواحد «کوچک متراژ» مواجه کرده و سازنده‌هاي اين مناطق را به سمت احداث اجباري آپارتمان‌هاي بزرگ متراژ سوق داده است.

انتشار هزار ميليارد تومان اسناد خزانه به طيب‌نيا

به وزارت امور اقتصادي و دارايي اجازه داده مي‌شود؛ انتشار حداکثر ده هزار ميليارد ريال اسناد خزانه اسلامي مطابق تخصيص اعلام شده توسط سازمان برنامه و بودجه اقدام نمايد.

بدهکار 1000 ميلياردي در صندوق ذخيره فرهنگيان!

محمود فرشيدي با بيان اينکه دولت در مسئله صندوق ذخيره فرهنگيان فرافکني مي‌کند، عنوان کرد: هر چه تحقيقات از اين صندوق بيشتر مي‌شود، رقم اختلاس بالاتر مي‌رود.

در آستانه شب يلدا مرغ ارزان شد

رئيس اتحاديه پرنده و ماهي نرخ جديد مرغ و انواع مشتقات آن را اعلام کرد و گفت: نرخ مرغ نسبت به هفته قبل 300 تومان کاهش يافته است.

چرا مردم آسوده به شمال نروند؟

راه‌آهن امن‌ترين و مناسب‌ترين وسيله حمل‌ونقل بار و مسافر در جهان است. طبق آمار روزانه ٤٩ نفر در تصادفات جاده‌اي کشته و صدها نفر زخمي و روانه بيمارستان‌ها مي‌شوند اما تعداد کشته‌ها و زخمي‌هاي حمل‌ونقل ريلي در ايران در ١٠ سال به هزار نفر نيز نمي‌رسد. جان، آرامش و آسايش مردم چقدر ارزش دارد؟

روايت وزير راه از دو قرارداد بزرگ اقتصادي ايران

وزير راه و شهرسازي با تاکيد بر اين که تنها در شرکت‌هاي دانش بنيان فعال در اجراي دوربين‌هاي ثبت تخلف هوشمند 6000 نفر نيروي انساني مشغول کار هستند، از امضاي قرارداد قطعي با ايرباس در هفته جاري خبر داد.

قرارداد ايران و ايرباس نهايي شد

مديرعامل شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (ايران اير) گفت: براساس برنامه ريزي هاي انجام شده قرارداد خريد 100 فروند هواپيماي مسافري با شرکت ايرباس نهايي شده است و اين شرکت تا سال 2017 هفت يا هشت فروند هواپيما تحويل ايران اير مي دهد.

قيمت آجيل و شيريني در آستانه شب يلدا

در آستانه شب يلدا، بازار آجيل و شريني‌جات با رونق همراه شده و در ميان انواع محصولات مغز فندق، بادام هندي، گردو و ميوه خشک از گران‌ترين محصولات و کشمش، نخودچي و بادام زميني جزو ارزان‌ترين اقلام به حساب مي‌آيند.

سه اقدام چشم‌گير دولت روحاني

خيلي ها گفتند، اگر دولت روحاني بتواند اقتصاد ايران را به سال 90 يعني پيش از اجراي تحريم ها برساند،هنر کرده؛حالا اين هنرنمايي اتفاق افتاده است،آنهم قبل از پايان 4 سال فعاليت قانوني دولت.

شرط عجيب براي فروش آپارتمان در سعادت آباد

«برج‌هاي‌مان را فقط به فوق ليسانس به بالا مي‌فروشيم، البته مشاوره رواني و ارزيابي کارشناس ساختمان هم هست. اگر در اين مشاوره قبول شديد در خدمت تان هستيم. اين برج محل زندگي با فرهنگ‌هاست!» اينها حرف‌هاي مشاور املاک است درباره فروش واحدهاي برج معروفي در سعادت آباد تهران.

ورود 12 فروند ايرباس به ايران در سال 2017

قائم مقام وزير راه و شهرسازي از ورود 12 فروند هواپيماي ايرباس و ATR در سال 2017 خبر داد و گفت: فاينانس 47 هواپيماي ايرباس و بويينگ را تامين کرده ايم و قرار نيست شرکت آمريکايي خط اعتباري را تامين کند، تامين فاينانس مي تواند از سوي شرکت آمريکايي مقيم خارج انجام شود.

واعظي: به دنبال پس گرفتن مخابرات نيستيم

وزير ارتباطات علت فسخ قرارداد سازمان خصوصي سازي با مالک سهام شرکت مخابرات ايران را به مسائل مالي بين اين دو شرکت مربوط دانست و اظهار کرد دولت به دنبال باز پس گيري مخابرات نيست.

تکذيب شد: 7 ايرباس ايران اجاره اي هستند

خبرگزاري رويترز نوشته است که بر خلاف گزارش‌هاي منتشر شده، هفت ايرباسي که گفته مي‌شود به زودي به ايران مي‌آيند، اجاره‌اي هستند و ربطي به قرارداد خريد از اين شرکت ندارند.

اخبار خواندنی

بالاخره مرغ و تخم مرغ ارزان شد

ميوه و تره‌بار ايراني، برند مي‌شود

سنگک شيخ بهايي در آلمان، باگت چاودار در تهران!

قيمت هندوانه و انار شب يلدا

صف باورنکردني وام ازدواج

ايران براي گردشگران چيني فرش قرمز پهن کرده است اما...

راهکاري براي مقاوم سازي اقتصاد در ايران

ما به جاي ايجاد کار، اشتغال را صادر مي‌کنيم

مردم ديگر زکات نميدهند؟!!!

ماجراي قرارداد تاريخي بوئينگ با ايران

پولدارترين زن ايراني کيست؟ +عکس

حقوق فوق العاده سختي‌ کار و کار در محيط‌هاي غيرمتعارف حذف شد !!!

بالاخره درب هاي شيشه اي براي ايستگاه هاي مترو نصب مي شود/ پايان خودکشي در مترو ؟

دستورالعمل جديد واردات خودرو منتشر شد

افزايش تورم سياست حذف ريال را بي‌اثر مي‌کند

دو معضل بزرگ بوئينگ و ايران

تقدير روحاني از 3 مرد اقتصادي کابينه

«نه» مردم به تغيير واحد پول ايران

هشدار / قاچاق گسترده خاک از جنوب ايران!!!

هزينه تعويض پلاک 20 هزار تومان گران شد

شرط تخفيف مجازات بابک زنجاني از زبان اژه‌اي

کارت سوخت ماندني شد

تعيين تکليف يارانه بگيران براي سال آينده

بلاتکليفي در بحث املاک نجومي/ ماجرا چي بود؟

دستور سيف به بانک‌ ها درباره دارايي‌هاي منجمد

اعتماد به جوانان راه حل مقابله با نفوذ بيگانگان

خيالتان راحت ،صفر پول امسال برداشته نمي شود

رييس صندوق بين‌المللي پول محاکمه مي‌شود

نامه فاضل لاريجاني به دادستان درباره دارايي هايش

سيم کارت برخي مشترکان موبايل قطع مي‌شود

بيماران خاص براي جلوگيري از قطع يارانه دارويي تا پايان آذر ماه فرصت دارند

تازه ترين قيمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران

بانک ها با پولي که به آنها مي سپاريم، چه مي کنند؟

تاثير خبر تغيير واحد پول ايران به تومان در بورس

کدام کشورها صفر پول خود را حذف کردند؟

تاکيد بر حضور جدي‌تر ژاپن در بازارهاي ايران

دولت قبل چقدر از سهم بازار نفت را از دست داد؟

جزييات سرمايه گذاري بي ام دبليو در ايران

تغيير واحد پول کشور از ريال به تومان

نرخ سود بانکي همچنان بالاست

تقدير نمايندگان از ديپلماسي نفتي روحاني

با اعدام بابک زنجاني پرونده بسته نمي شود

کيلاگر، طلافروشان تهراني را نقره داغ کرد

پرداخت سهام عدالت هم پولي شد

آبروريزي اي که ساندويچ ٢٧٠‌هزار توماني در شيراز به بار آورد

چرا براي سفر ارزان‌تر به خارج از کشور مي رويم؟

14 هزار خانوار محروم صاحب مسکن مي‌شوند

ديه ماه حرام براي مقصران حذف شد

دولت موظف است يارانه ثروتمندان را قطع کند

درآمد سياسيون و مديران چقدر تعيين شده است؟

جزييات اين مسئله مهم در بودجه سال 96

سنتي ها عليه ديجيتالي ها متحد مي شوند!

10 حقوق بگير نجومي، پول ها را پس نمي‌دهند!

دخل و خرج سال 96 دولت «واقعي» است

گوشت قرمز گران شد

حقوق زير 1.5 ميليون تومان معاف از ماليات شد

خانه نخريد/ خريد مسکن ريسک بالايي دارد

جايگزيني پرايد و پژو 405

برخورد با حقوق بگيران متخلف شروع شد

پشت پرده نرمش ناگهاني عربستان در اوپک

دردسر افزايش قيمت دلار براي اقتصاد جهاني

حکم اعدام بابک زنجاني تاييد شد

سود اين توافق در جيب چه کساني مي رود؟

چرا تحريم‌هاي ايران، 10 سال ديگر هم تمديد شد؟/ واکنش هاي عجيب به تمديد تحريم هاي ايران

مرغ و تخم مرغ گران شد

برد تاريخي ايران در نشست اوپک

رهبري ايران در توافق برد - برد اوپک

مشکلات جديد سوريه / افزايش شمار گارگران خارجي

پيراهن مشکي در قبضه چين و ترکيه

حق مسکن کارگران را صاحب‌ خانه نمي‌کند!

مازراتي شاسي بلند در ايران+ عکس

ادامه نوسانات ارزي؛ دلار به 3902 تومان رسيد

به حقوق‌ها اشراف داريم اما به پاداش‌ها نه!

فريز نفتي هم براي ما شد معضل

گفتگوي روحاني و پوتين درباره بازار جهاني نفت

چرا حجم صادرات به عمان انقدر زياد شده است؟

گراني به وقت سرما

ميلياردرها در کجاها زندگي مي کنند؟

روند آرام معاملات بورس قبل از آغاز تعطيلات

پاداش پايان خدمت کارمندان 7 برابر حداقل حقوق شد

خود‌زني با شرکت‌هاي دست چندم خارجي

جدال 2 وزير بر سر واگن/ من روي ريل مي‌ايستم

به اين ميگن اقتصاد مقاومتي

خودروهاي وارد شده از آمريکا شماره گذاري ميشوند؟

حکم اعدام بابک زنجاني لغو شد

درآمدهاي گمرک چقدر است؟

تعطيلي اعتراضي طلافروشي‌ ها در تهران و زنجان

دهک اول جامعه، مستاجر دولت مي شوند!!!

افزايش فشار جهاني براي مهار توليد نفت ايران

مذاکره با تمام شرکت‌هاي هواپيماساز ادامه دارد

واردات خودرو از آمريکا بلامانع است؟!

رسانه رسمي دولت بر عليه دولت

کالاهاي قاچاق جمع شده از بازار کجا هستند؟

شما خوانندگان بگوييد اين پول‌ها در کدام بازارهايي مي‌چرخد که ...

بيمه جهيزيه آمد

آغاز دور جديد حذف يارانه هاي نقدي

دستمزد 800 هزار تومان، هزينه خانوار 3 ميليون!

ترامپ؛ بمب اين روزهاي اقتصاد جهان

افت قيمت دلار و سکه در بازار تهران

جديدترين رتبه ايران در ميان کشورهاي مرفه

آشفته بازاري به نام تعميرات موبايل

غايبين سرشماري بخوانند

کنايه جوان به دولت: گلابي‌هاي «هوايي» نمي‌رسند!

بارش برف و باران در ايران نصف شد

ايران از سهم خود در اوپک نمي‌گذرد

ردپاي آمريکا و هند در ريزش قيمت طلا

چک کشيدن شده اسباب بازي

چه کساني در ايران فقير محسوب مي‌شوند؟

اگر مردم داوطلبانه يارانه نگيرند، چه اتفاقي مي‌افتد؟

زنگ هشدار افزايش تورم به صدا درآمد

عاقبت چاوز و چاوزيسم؛ ويرانه اي به نام ونزوئلا

نيمي از خودروهاي داخلي بي‌ کيفيت‌اند

جزئيات مذاکرات جديد ايران و ايرباس

بيکار ديپلمه کمياب شد

مردم ايران هواپيما دوست شدند يا ...؟

تبليغات پيامکي فلزياب فيلتر مي‌شود

مردم فعلا برنج نخرند!

همه منکران فساد 8/000/000/000/000 توماني

ارزان‌ فروشي نفت ايران به بالاترين حد خود رسيد

کاهش نرخ سود و افزايش سقف تسهيلات!!

التهاب قيمت گوشت فروکش کرد

ضرر ميلياردي بزرگترين زيرمجموعه سايپا

اعلام آمادگي يک بانک دولتي براي پرداخت وثيقه بابک زنجاني

خودروهاي غيرآمريکايي نبايد وارد کشور شوند

رشوه 60،000،000 دلاري توتال به يک مقام ايراني

تازه‌ترين اخبار از ثامن‌ الحجج

چرا بابک زنجاني ممنوع الملاقات شد؟ / در نامه بابک زنجاني به دادستان کشور چه نوشته شده بود؟

نيسان با ترامپ به ايران مي آيد؟

ضرر 42 ميلياردي بعد از پيروزي ترامپ

اوپک پيش‌بيني خود را تغيير داد

لغو ممنوعيت واردات خودروهاي لوکس، به زودي

وزش باد پاييزي در بازار خودرو

بلاتکليفي 50 هزار ميليارد تومان در يکي از بانک‌ها

تکذيب تعيين شرط براي فروش هواپيما به ايران

بعد از پيروزي ترامپ بازار سهام ايران همگام با جهان در حال فروريختن

مديرعامل بانک سرمايه: اختلاسي در کار نيست!

افزايش 23 هزار توماني قيمت سکه بعد از انتخابات آمريکا

انتخابات آمريکا بر بازار ايران تاثير بلندمدت ندارد

واکنش منفي همه بازارها به خبر پيروزي ترامپ

سقوط نفت جهاني در واکنش به نتايج انتخابات آمريکا

سقوط بازار آسيا و صعود بازار آمريکا

افزايش شگفت انگيز ثروت پولدارها در يک روز

هر روز بدتر از ديروز/ رقم هاي نجومي در بازار سياه فروش بليط نجف

رد پاي برادر رضا ضراب در دور زدن تحريم‌هاي ايران !!!

تاثير انتخاب ترامپ در قيمت جهاني ارز و طلا

خبرهاي خوب براي ناوگان هوايي کشور

جويندگان کار يک هفته‌اي کار پيدا مي‌کنند

چرا جم براي کالاهاي ايراني تبليغ مي‌کند؟

مذاکره با فيات به کجا رسيد؟

درآمد بانک‌ها از کارمزد چقدر است؟