آخرین اخبار

اقتصادي

بانکداري اسلامي با ربا گيري آشکار بانک ها

مرجع تقليد شيعيان جريمه ديرکرد توسط بانک‌ها را مورد توجه قرارداد و گفت: اين اقدام به‌جايي رسيده که گاهي در اخبار اعلام مي‌شود بيشترين درآمد بانک از محل جريمه تأخير بوده، اين اقدامات خلاف شرع و دريافت هزينه ديرکرد توسط بانک‌ها رباي آشکار است.

قاضي‌ پور، وزراي دولت را تهديد کرد

پس از تصويب کليات بودجه سال 1396 کل کشور در صحن علني مجلس و پيش از ورود به جزئيات آن، بازار اخطارها و تذکرهاي نمايندگان گرم شد.

ماجراي خودروسازان و موسسات مالي غيرمجاز چيست؟

بانکهاي بنگاهدار و خودروسازان بانکدار؛ حال بانک مرکزي علاوه بر آنکه بايد حواسش به فعاليت موسسات مالي غيرمجاز و رقابت منفي بانکها در سود باشد، مي بايد براي «شبه بانکداران» هم تدبير کند.

مرغ 5500 توماني براي تنظيم بازار شب عيد

قائم مقام بازرگاني وزير جهاد کشاورزي گفت:با توجه به افزايش تقاضا در ايام عيد، پيش بيني شده گوشت مرغ منجمد با قيمت فروش هر کيلوگرم 5500 تومان تحويل درب سردخانه هاي شرکت پشتيباني امور دام و حداکثر تا پنج درصد قيمت بيشتر براي مصرف کننده عرضه شود.

استارت صادرات برق ايران به عراق زده شد

در حالي قرارداد برقي مربوط به سال 2017 ميلادي بين ايران و عراق مبادله شده که حدود يک ماه است صادرات برق به عراق به دليل اتمام زمان قرارداد و بدقولي اين کشور در پرداخت بدهي‌هاي خود از سوي ايران قطع شده بود.

کاهش قيمت دلار و سکه در نخستين روز اسفند

صرافان ارز و سکه امروز (يکشنبه) هر دلار آمريکا را با کاهش 57 ريالي در مقايسه با ديروز، 37 هزار و 915 ريال و هر قطعه سکه بهار آزادي طرح جديد را با پنج هزار ريال کاهش قيمت، 11 ميليون و 889 هزار ريال داد و ستد کردند.

زمان واريز يارانه اسفند ماه مشخص شد

يارانه نقدي اسفند ماه با توجه به نزديکي به ايام نوروز زودتر از موعد مقرر به حساب سرپرستان خانوار واريز خواهد شد.

تحريمهاي جديد عليه خطوط هوايي ايران

سناتورهاي آمريکا لايحه اي را به مجلس سنا ارائه کردند که تحريمهايي جديدي را عليه «خطوط هوايي ايران» وضع مي نمايد.

روند صعودي قيمت طلا و سکه ادامه يافت

رئيس اتحاديه طلا و جواهر تهران عنوان کرد که طي هفته گذشته بازار داخلي و خارجي طلا و سکه با شيبي ملايم به سمت افزايش قيمت حرکت کرده‌اند که دليل اصلي آن افت ارز دلار در بازارهاي بين المللي و افزايش تقاضا در بازار داخلي است.

بهترين راهکار براي خانه‌ دار شدن اقشار متوسط

معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با اشاره به اينکه تعاوني بهترين راهکار براي خانه دار شدن قشر ضعيف و متوسط جامعه است گفت: 2 ميليون و 700 هزار واحد مسکن از ابتداي انقلاب تاکنون توسط تعاوني‌ها ساخته و به صاحبان آن‌ها تحويل داده شده است.

حباب مسکن دولت دهم شکست

بازار مسکن از چهار سال گذشته در رکود به سر مي‌برد و انتظار رونق مجدد در اين بازار دور از انتظار کارشناسان اين حوزه بوده و در سال جاري تنها رشد قيمت‌ها را در مناطق مختلف شاهد بوده‌ايم و هنوز کليدي براي بازکردن قفل رکود مسکن پيدا نشده است.

وزير دولت هم طعم بي برقي اهواز را چشيد

در حاليکه وزير جهاد کشاورزي به نمايندگي از دولت براي بررسي بحران خوزستان به اهواز سفر کرده، وي نيز طعم بي برقي در اهواز را چشيد.

وزير اقتصاد: شيفته وزارت نيستم

وزير امور اقتصادي و دارايي با اشاره به شناسايي افرادي که تراکنش هاي مالياتي فراواني داشتند، اما پرونده مالياتي تشکيل نداده بودند، گفت: شيفته پست وزارت نيستم.

واريز يارانه بهمن ماه همراه با چاشني اضافه

هفتاد و دومين مرحله از يارانه‌هاي نقدي حدود 77 ميليون نفر در آستانه پرداخت قرار گرفته است. در حالي هر ماه مي‌تواند زماني براي عدم واريز يارانه تعدادي باشد که ظاهرا فرمول تازه‌اي براي کاهش حجم يارانه‌بگيران در دستور کار قرار گرفته و معيارها متفاوت از قبل خواهد بود.

مچ‌ گيري علي لاريجاني در صحن علني مجلس

بررسي ايرادهاي شوراي نگهبان به موادي از لايحه برنامه ششم توسعه، جلسه علني امروز-سه شنبه، 26 بهمن- را به خود اختصاص داد.

بانک‌ ها مشکوک مي‌زنند

واقعيت آن است که بانک‌ها درحدود 200 هزار ميليارد تومان از دولت و مردم طلب دارند.

انهدام باند بين‌ المللي پولشويي در تهران

رئيس پليس فتاي تهران بزرگ از دستگيري عاملان باند پولشويي بين‌المللي در عمليات ويژه پليس آگاهي و پليس فتا خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به صورت بين‌المللي اقدام به پولشويي مي‌کردند.

بيش از 300 ميليارد دلار زير زمين ايران دفن است

هرچه به قدمت ميادين نفتي اضافه مي‌شود برداشت نفت از اين ميادين را با چالش بيشتري مواجه مي‌کند، چالشي که اگر برطرف نشود، ميلياردها دلار سرمايه در زير زمين کشور يا با خاک يکسان شده يا نصيب کشورهاي همسايه مي‌شود.

يارانه اسفند زودتر پرداخت مي‌شود/ عيدي کارکنان دولت بسيار کم و بي‌ارزش است

سخنگوي دولت از پرداخت عيدي پايان سال کارکنان دولت همراه با حقوق بهمن‌ماه تا قبل از پايان ماه جاري خبر داد و گفت: حقوق اسفند کارکنان دولت تا بيستم ماه پرداخت مي‌شود.

وام 300 ميليوني براي کسبه پلاسکو

مجتبي دوروديان رئيس اتحاديه پيراهن دوزان و پيراهن فروشان از ارسال ليستِ اسامي کسبه آسيب ديده پلاسکو به بانک مرکزي براي بازگشايي پرونده تسهيلاتي آنها براي دريافت وام 300 ميليوني خبر داد.

اين هم يک سبقت جانانه براي خودروسازي ايران!

چشم‌انداز صنعت خودرو ايران دستيابي به جايگاه نخست صنعت خودرو در منطقه، رتبه پنجم آّسيا و رتبه‌ يازدهم جهان، از طريق رقابت‌پذيري مبتني بر توسعه‌ فناوري است و ...

ادعاها درباره ملك همسرم کذب بود همه ميدانند

اقدامات شهرداري براي حمل‌ونقل پاك و پيگيري و مطالبات شهرداري از دولت توسط چمران و قاليباف از مهم‌ترين موضوعاتي بود كه رئيس كميته حمل‌ونقل شوراي شهر تهران ديروز در نشست خبري برگزاري نمايشگاه خودرو درباره آن حرف زد.

درخواست خانواده شهداي آتش نشان از مقامات

عضو شوراي اسلامي شهر تهران از درخواست خانواده هاي شهداي آتشنشان خبر داد و گفت: خانواده هاي معزز اين شهدا طي درخواستي خواستند که نمايندگان آنان بتوانند در جلسات مربوط به بررسي ابعاد حادثه پلاسکو و شهداي آتشنشان حضور داشته باشند.

آمازون مجازات مي‌شود؟

شرکت آمازون روابط تجاري خود با ايران را که ممکن است مغاير با تحريم هاي آمريکا باشد، فاش کرد؛ ممکن است اين فعاليت ها پس از بررسي توسط آژانس هاي نظارتي مشمول جريمه شود.

گوشت قرمز اين هفته ارزان مي‌شود

در پي ادامه گران‌فروشي گوشت قرمز، رئيس مرکز اصلاح نژاد دام وزارت کشاورزي اعلام کرد که با افزايش عرضه دام زنده و گوشت قرمز داخلي و وارداتي، قيمت اين محصول در هفته جاري کاهش خواهد يافت.

سوئدي ها به ايران مي آيند

ايلوا بري در ديدار با غلامحسين شافعي، از آمادگي دولت و شرکت هاي برتر سوئد براي سرمايه گذاري و کار مشترک با ايران در شرايط جديد خبر داد.

ابهام بخشودگي بدهکاران تا 100 ميليون تومان

در اجراي طرح بخشودگي سود تسهيلات تا سقف 100 ميليون تومان که به تازگي به شبکه بانکي ابلاغ شده است، گاها اين ابهام بين مشتريان ايجاد شده که نحوه معافيت‌هاي تعيين شده و پرداخت‌ها چگونه خواهد بود. آيا بايد در کنار اصل بدهي رقم ديگري هم پرداخت کرد؟

زمان واريز يارانه نقدي بهمن ماه

هفتاد و دومين مرحله يارانه نقدي به مبلغ 45 هزار و 500 تومان از نيمه شب سه شنبه، از سوي سرپرستان خانوار قابل برداشت خواهد بود.

قانون بيمه بيکاري بازنگري شود

مديرکل حمايت از مشاغل و بيمه بيکاري وزارت کار بازنگري قانون بيمه بيکاري را خواستار شد و بر ضرورت ايجاد صندوق مستقل بيمه بيکاري تاکيد کرد.

فرصت ويژه بانک مرکزي براي بدهکاران بانکي

بدهکاران بانکي زير 100 ميليون تومان، در صورت پرداخت اصل بدهي خود به بانک تا پايان سال جاري از پرداخت سود متعلقه و وجه التزام معاف مي شوند و صرفا اصل مبلغ تسهيلات دريافتي را پرداخت مي کنند.

رشد 40 تا 50 درصدي صنعت خودرو

وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه عليرغم تمام محدوديت ها و مشکلات، صنايع روبه جلو حرکت مي کنند.

پاسخ دندان شکن روسيه به طرح ضدايراني ترامپ

يک مقام روسيه در واکنش به طرح کاخ سفيد براي تفرقه‌افکني در روابط مسکو و تهران گفت که با توجه به روابط اقتصادي و تجاري دو کشور چنين طرح‌هايي عملي نخواهند بود.

هيچ‌ اطلاعاتي از 256 برج در تهران وجود ندارد

دبير شوراي‌عالي شهرسازي و معماري ايران ضمن اعلام بررسي علل حادثه ساختمان پلاسکو توسط مرکز تحقيقات راه، مسکن و شهرسازي و همچنين دبيرخانه شورا، از ارايه گزارش نهايي طي هفته‌هاي آتي به دولت خبر داد.

يکي از سودهايي که برجام براي مان داشت

رييس کل بانک مرکزي گفت:در شرايط تحريم حداقل 15 درصد هزينه کشور در حوزه تجارت خارجي افزايش يافته بود که با گشايش‌هاي ايجاد شده اين هزينه کاهش مي‌يابد.

آيت‌ الله نوري همداني:مردم پول‌ به بانک‌ ها ندهند تا بانک ها دست از رباخواري بردارند

اگر بانک‌ها از اين کار خود دست برندارند، در درجه اول مردم بايد پول را به بانک‌ها نداده، خود استفاده کرده و اشتغال زايي نمايند و در درجه دوم، نيازمند به يک قانون قاطعي هستيم تا جلوي اين مدل فعاليت بانک‌ها گرفته شود.

جديدترين قيمت‌ سکه و دلار در بازار

کاهش 3000 توماني قيمت سکه در مقايسه با روز گدشته يک ميليون و 207 هزار تومان فروخته و دلار آمريکا 3828 تومان قيمت دارد.

بابک زنجاني به زودي اعدام مي شود

مسئول کميته پيگيري مطالبات وزارت نفت گفت: هنوز تغييري در پرداخت بدهي هاي بابک زنجاني به شرکت نفت حاصل نشده است.

پلاسکونشينان از امروز به مجتمع نور رفتند

در حالي که طي روزهاي گذشته اسکان کسبه آسيب‌ديده ساختمان پلاسکو در مجتمع "نور" به دليل وجود مشکلاتي به تاخير افتاده بود، رئيس اتحاديه پيراهن‌دوزان و پيراهن فروشان اعلام کرد که اين مشکلات حل شده و از امروز اسکان کسبه آسيب‌ديده آغاز شده است.

نوبخت: عيدي کارمندان بهمن پرداخت مي‌شود

سخنگوي دولت گفت: تلاش مي‌شود عيدي به همراه حقوق بهمن‌ماه به کارکنان دولت پرداخت شود و حداکثر تا 20 اسفندماه همه حقوق‌ها پرداخت شود.

زمان حذف دفترچه‌ هاي کاغذي تامين اجتماعي اعلام شد

مديرکل درمان تامين اجتماعي تهران از حذف دفترچه‌هاي بيمه تامين اجتماعي در 19 مرکز درماني تهران خبر داد و گفت: تا پايان امسال کليه مراکز ملکي سازمان تامين اجتماعي در استان تهران بيماران را بدون ارائه دفترچه بيمه پذيرش مي‌کنند.

پيشنهاد 5 ميلياردي براي خانواده شهداي آتش‌ نشان

يک عضو کميسيون سلامت شوراي شهر تهران از پيشنهاد 5 ميليارد توماني اين کميسيون براي کمک به خانواده شهداي آتش‌نشان خبر داد و گفت: اميدواريم اين پيشنهاد با موافقت اعضاي شوراي اسلامي شهر تهران در بودجه شهرداري تهران به تصويب برسد.

اما و اگر هاي جديد وام ازدواج

وزير ورزش و جوانان از پرداخت وام ازدواج به يک ميليون جوان ايراني تا پايان سال خبر داد.

درآمد نجومي تاکسي ياب هاي اينترنتي!

کسب و کارهايي که چند جوان با الگوبرداري از نمونه‌هاي مشابه خارجي به راه انداخته‌اند و حالا، با مزيت‌هاي رقابتي فوق العاده در انديشه آنند که حمل‌و‌نقل درون شهري را به انحصار خود درآورند.

شروط عجيب براي وام 10ميليوني مسکن مهر

يک سازنده مسکن مهر پرديس شرط و شروط بانک مسکن براي وام 10 ميليون توماني را نوعي خريد زمان دانست و گفت: به نظر مي‌رسد مسوولان بانک مسکن مايل نيستند پول هنگفتي از بانک خارج شود.

جهش 12 هزار توماني قيمت سکه

سکه تمام طرح جديد با جهش حدود 12 هزار توماني قيمت نسبت به ديروز، يک ميليون و 201 هزار تومان فروخته مي شود و دلار آمريکا 3857 تومان قيمت دارد.

پژو 2008 اسفندماه به توليد مي‌رسد

مديرعامل شرکت مشترک ايران خودرو و پژو (ايکاپ) با بيان اين‌که اجراي قرارداد پژو منافع زيادي نصيب اقتصاد کشور خواهد کرد، گفت: نخستين محصول پژو 2008 در اسفند ماه امسال از خط توليد خارج خواهد شد.

دولت پاکدست و پرونده‌هاي سنگين فساد

نايب‌رئيس مجلس دهم خبر داده که بناست کارگروهي ويژه گزارشي مستند از درآمدهاي نفتي دولت محمود احمدي‌نژاد تهيه کند تا براي افکار عمومي مشخص شود...

ابتکار: شاکي پسرم براي من مزاحمت ايجاد کرد

رييس سازمان حفاظت محيط زيست گفت: فرزند من يک فعال سياسي نيست. در بخش خصوصي کار مي‌کرده و طرح دانش‌بنياني داشته که تاکنون به نتيجه نرسيده و تحت تاثير اين فشارها ممکن است کار او دشوارتر هم بشود. فرزند من هيچ سوءاستفاده و رانتي نداشته است.

پاساژ کويتي‌ ها به مرمت نياز دارد

عضو هيات مديره سازمان نظام مهندسي استان تهران گفت: ريزش ساختمان پلاسکو آسيب چنداني به ساختمان‌هاي اطراف وارد نکرد اما پاساژ کويتي‌ها با توجه به قدمت و عدم توجه به نگهداري دائم، هم‌اکنون دچار فرسودگي شده و بايد مرمت شود.

فروش بليت‌هاي تقلبي هواپيما

معاون هوانوردي سازمان هواپيمايي از فروش بليت‌هاي جعلي هواپيما خبر داد و گفت: اشخاص حقيقي و حقوقي موظفند براي فروش بليت هواپيما مجوزهاي لازم را از سازمان هواپيمايي کشوري دريافت کنند.

21 هزار واحد تعطيل صنعتي فعال شده‌اند

قائم مقام وزير صنعت، معدن و تجارت، از پرداخت تسهيلات به 21 هزار واحد تعطيل و نيمه راکد صنعتي در کشور خبر داد و گفت: اين واحدها دوباره به چرخه توليد بازگشتند.

حساب‌هاي دولتي تا پايان سال کاهش مي‌يابد

مدير کل خزانه‌ وزارت امور اقتصادي و دارايي گفت: با انتقال هسته مرکزي حساب هاي دولتي به بانک مرکزي امکان مديريت نقدينگي و شفاف‌سازي پرداخت‌هاي دولت بيشتر مي‌شود ضمن اينکه امکان مانيتورينگ نيز ايجاد مي‌شود. با عملياتي کردن اين روش حساب ها از 250 هزار به 69 هزار رسيده و تا پايان سال به 45 هزار کاهش مي يابد.

نرخ بهره آمريکا ثابت ماند

بانک مرکزي آمريکا بعد از دو روز نشست و بررسي تصميم گرفت نرخ بهره را در اين کشور افزايش ندهد.

کاهش شديد ارزش لير ترکيه

ارزش لير در ترکيه به شدت کاهش يافته و اتفاقاتي نظير کودتا و نيز تحريم‌هاي روسيه عليه اين کشور، اقتصاد آن را به شدت تضعيف کرده است.

دولت 40 هزار ميليارد وام گرفت

در برنامه مالي دولت در سال گذشته، دريافت حدود40 هزار ميليارد تومان تسهيلات بانکي داخلي و خارجي ثبت شده است. اين حدود 50 درصد از ظرفيت قانوني وام‌گيري دولت به حساب مي‌آيد.

توضيح وزارت نفت درباره شكوائيه از يک نماينده

در پي انتشار اخباري مبني بر شکايت وزير نفت از «هدايت الله خادمي» نماينده مردم ايذه و باغ ملک در مجلس، روابط عمومي وزارت نفت با انتشار اطلاعيه اي اظهار کرد که هيچ شکايتي از سوي «بيژن نامدار زنگنه» وزير نفت از خادمي به مراجع قضايي تسليم نشده است.

در بزرگترين پالايشگاه غلات خاورميانه چه مي‌گذرد؟

پالايشگاه غلات «زر» به عنوان بزرگترين پالايشگاه غلات خاورميانه و اولين پالايشگاه غلات ايران روز سه‌شنبه، 12بهمن ماه با حضور دکتر حسن روحاني رييس‌جمهوري در استان البرز به بهره‌برداري رسيد. افتتاح اين پالايشگاه شايد اين پرسش را به ذهن متبادر کند که جايگاه بزرگترين پالايشگاه غلات خاورميانه در کشور چيست و چه اقداماتي در آن صورت مي‌گيرد؟

ليست دارايي هاي بابک زنجاني

بخشي از دارايي هاي زنجاني که در هنگام دستگيري اعلام شد چنين است: شرکت هواپيمايي قشم، هلدينگ سورينت، باشگاه فوتبال راه آهن (واگذار شد)، First Islamic Bank مالزي، بانک «ارزش» تاجيکستان، موسسه اي مالي اعتباري در امارات، سهام دار شرکت هواپيمايي «انور» ترکيه و

چرا خودروهاي قديمي نمي‌روند؟

خودروسازان داخلي در حالي فعلا هيچ محصول جديدي را در پسابرجام براي بازار زير 50 ميليون تومان خود در نظر نگرفته‌اند که به‌نظر مي‌رسد اين موضوع سه دليل عمده داشته و با موانع داخلي و خارجي مواجه است.

باز هم يارانه نقدي حق بقيه را خورد

اين گزاش بازهم از تکرار انحراف هدفمندي يارانه‌ها، عدم تحقق درآمدها، کسري ناشي از هزينه‌هاي بالاي پرداخت هاي نقدي،حذف محدود پردرآمدها و بي نصيب ماندن ساير بخش‌ها با خرج منابع در يارانه هاي نقدي حکايت داشت.

شرايط واگذاري مغازه به حادثه ديدگان پلاسکو

باتوجه به اينکه پلاسکونشينان آسيب‌ديده تا چند روز ديگر در مجتمع تجاري "نور" ساکن مي‌شوند، چگونگي واگذاري واحدهاي تجاري مذکور به کسبه صاحب سرقفلي يا مستاجر واحدها به مسئله مهمي تبديل شده است.

خطر فسخ قرارداد بوئينگ با ايران

قانون ممنوعيت مهاجرت ترامپ، قراردادهاي شرکت بوئينگ با کشورهايي نظير ايران و عراق را که به حدود 20 ميليارد دلار مي‌رسد، در معرض فسخ قرار داده است.

شغلي که اصلا شغل نيست!

طرح ساماندهي و حمايت از مشاغل خانگي يکي از برنامه‌هاي دولت دهم در راستاي اشتغال‌زايي به‌ويژه براي زنان تلقي مي‌شد.

راضي‌ها و ناراضي‌هاي چهارراه استانبول

به گفته رئيس اتاق اصناف، مجتمع تجاري نور به‌عنوان ساختمان جديد براي پلاسکونشينان در نظر گرفته شد که طي روزهاي آتي در آنجا مستقر مي‌شوند.

هزينه ايجاد شغل در بخش مسکن

رونق بخش ساختمان در ايران مي تواند بحران اشتغال در کشور را تا حدي کمرنگ کند .

اشتغال به کار يک ميليون فارغ التحصيل در سال 96

يک عضو هيات رئيسه کميسيون تلفيق لايحه بودجه 96 از مصوبه اين کميسيون براي اشتغال به کار يک ميليون نفر از فارغ‌التحصيلان دانشگاهي در سال 96 خبر داد.

اخبار تازه از کاسپين و ثامن‌الحجج

رئيس کل بانک مرکزي در رابطه با حواشي موسسه کاسپين و همچنين جريان ساماندهي سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج توضيحاتي ارائه کرد.

پرونده فرزند ابتکار فساد مالي نيست

معاون اول قوه قضاييه در پاسخ به سئوال ديگري درباره آخرين وضعيت پرونده فرزند ابتکار گفت: پرونده تشکيل شده دعواي شخصي بوده و فساد مالي نيست.

چالش قديمي دو وزارتخانه نفت و نيرو تازه شد

صنايع برق کشور درحال‌حاضر و در شرايط کنوني اقتصاد کشور، در نگاه وزارت نفت و شرکت ملي گاز ايران که متولي و عامل توزيع گاز در کشور است، صرفا در رديف خريداران خارجي گاز طبيعي قرار دارد و ...

بانک هاي بي کفايت جايزه ميگيرند

به غير از دو بانك تخصصي كوچك كه مجبور به مراوده ارزي بوده‌اند، همه بانك‌هاي بزرگ دولتي وضعيتي پايين‌تر از استانداردهاي حداقلي بانك مركزي دارند.

منافع ملي قرباني تصميم يك شبه وزير نفت

دولت گذشته به درستي بدون توجه به وقت‌كشي‌هاي اسلام آباد شرايط را براي صادرات گاز به اين كشور هموار كرد اما وزارت نفت در دوره جديد نه تنها همه برنامه‌هاي صلح را بر هم زد بلكه موضوع دريافت غرامت از پاكستان را نيز به فراموشي سپرد.

چه کساني بيشترين متقاضي کار هستند؟

مديرکل دفتر هدايت نيروي کار و کاريابي‌هاي وزارت کار مي‌گويد: عدم تناسب ميان نظام آموزشي و نياز بازار کار موجب شده تا بيکاري در دانش آموختگان افزايش يابد و فارغ التحصيلان دانشگاهي بيشترين متقاضيان کار به شمار آيند.

وزير کار: در دولت قبل 157 ميليون دلار بر باد رفت

وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با اشاره به خريد 10 کشتي توسط دولت قبل، گفت: متاسفانه 157 ميليون دلار پول ملت را براي اين قرارداد به باد دادند و با سوخت شدن اين ميزان بيت المال پول ملت به هدر رفت.

ايجاد 15 هزار شغل پس از برجام

‌استاندار قزوين گفت: ما پس از برجام 15 هزار شغل ايجاد کرديم و نزديک به 4 هزار نفر هم تعديل نيرو داشتيم. اگر اين سياست‌هاي درست دولت نبود، اگر اين حمايت‌هاي رهبري نبود، اگر اين تحمل مردم نبود، ما اکنون بجاي اين 4 هزار تعديل، شاهد 50 تا60 هزار تعديل و خوابيدن تعداد وسيعي از کارخانه‌ها بوديم.

30 کشور خريدار لبنيات ايران هستند

معاون وزير جهاد از صادرات محصولات لبني ايران به 30 کشور خبر داد و گفت: در 9 ماهه امسال بيش از 580 هزارتن لبنيات از کشور صادر شده است.

تخلف برخي واردکنندگان خودرو در خدمات‌ دهي

طبق قانون، نمايندگي‌هاي رسمي خودروسازان خارجي در ايران موظف‌اند به تمام خودروهاي تحت برند خود که از سوي ساير واردکنندگان وارد و عرضه شده‌ خدمات ارائه دهند، اما برخي از اين شرکت‌ها از اين کار خودداري مي‌کنند.

زنگنه: بابک زنجاني درباره اموالش دروغ مي‌گويد

وزيرنفت پيرامون ميزان اموال بابک زنجاني گفت: مرتب مي‌گويد 2 ميليارد دلار يا 3 ميليارد دلار اينجا و يا آنجا دارم، اما همه دروغ است من قبلا نيز گفته ام که اموال او کمتر از 2 هزار ميليارد تومان است.

اخبار خواندنی

شش تصميم دولت براي جبران خسارت پلاسکو

تعيين حقوق براي کارگران بيمه نشده پلاسکو

گران‌ترين بازارهاي مسکن جهان

ترميم بانك‌ها، دير اما واجب و دردناك!

با اين حقوق شما ماليات ندهيد

پسر معصومه ابتکار: اگر رانتي بودم نياز به قرض نداشتم

ناگفته‌هايي از زنجاني به روايت يک فعال اقتصادي

خبر خوش براي مدرسان حق التدريسي

ميانگين قيمت نفت به چند دلار مي‌رسد؟

فيش نجومي مديرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد

اصلاح قانون بانکداري بدون ربا بعد از 33 سال

گردش غير مجاز به چپ و راست؛ 200 هزار تومان!

ايرباس جديد را در مشهد طواف دادند+ عکس

سقوط 11 خودروي داخلي به پايين‌ترين سطح کيفي

دو تحريم ضد ايراني لغو شد

قيمت دلار واقعي نيست!

مجلس پيگير مشکل سرمايه‌ گذاران کاسپين

انتشار حکم جلب پسر معصومه ابتکار

خبر ممنوع الخروج بودن هواپيماهاي جديد را جدي نگيريد

يارانه واقعي کجاست؟

اسکناس‌هاي جديد ونزوئلا منتشر شد

همکار بابک زنجاني بازداشت شد

پرونده جديد تقلب يک خودروساز

پرداخت خسارت پلاسکو در اولين فرصت

واردات سوزن بخيه به کشور!

قطعي و اختلال در 3500تلفن ثابت اطراف پلاسکو

برخي واحدهاي پلاسکو بيمه نداشتند

برق پلاسکو وصل شد

عيدي امسال کارگران چقدر خواهد بود؟

احياي پلاسکو منوط به تصميم بنياد مستضعفان

پرداخت وام 100 ميليوني به توليدي‌هاي پلاسکو

چرا بناي پلاسکو فروريخت؟

برآورد خسارت 6 هزار ميلياردي پلاسکو

پلاسکو، معاملات سکه و طلا را مختل کرد

انتقال کسبه پلاسکو به پاساژي در جمهوري

فروش طرح ترافيک تا اطلاع ثانوي ممنوع شد

حکم اعدام بابک زنجاني ابلاغ شد

افت دسته‌جمعي قيمت سکه در بازار

ابر بدهکار بانکي دستگير شد

شما ميتوانيد از اين به بعد با 20 سال سابقه کار بازنشسته شويد

يکي از عوامل اصلي پرونده فساد نفتي دستگير شد

يارانه نقدي فردا واريز مي شود

خريد آپارتمان در منطقه 10 چقدر تمام مي‌شود؟

تکذيب حذف تابعيت ايراني دو تابعيت ها

سقف حقوق مديران و کارکنان مشخص شد

ثبت رکورد جديد نقدينگي در تاريخ ايران

اختلال موبايل در مکان تشييع آيت‌الله هاشمي

کاهش ارزش لير ترکيه رکورد زد

قيمت دلار به 3953 تومان رسيد

خودرو سال آينده چقدر درآمد ايجاد مي‌کند؟

بفرماييد وام 2 هزار ميلياردي بدون وثيقه!

نامه زنگنه به لاريجاني

چرا سايت مسکن مهر از دسترس خارج شد؟

اتفاق جديد اين روزها /خريد و فروش ارز آزاد در بانک‌ها

اين قاچاق خيلي دردناک است

85 ميليون متر مکعب از توليد گاز ايران گم شد!

ماليات سبز در دستور کار دولت

هشدار دولت به اخلال‌گران بازار گوشت

مردم با خيال راحت پرتقال بخرند

نوبخت: نرخ تورم در برنامه ششم تک رقمي مي‌شود

غول نفتي به دنبال حضور در ايران

چرا ارز حاصل از صادرات به کشور بازنمي‌گردد؟

دستگيري صرافان به خاطر دپوي دلار

پول‌هاي بلوکه‌ شده به صورت فيزيکي به ايران نمي‌آيد

حقوق خريداران در پيش‌ فروش خودرو

10 رويداد مهم براي اقتصاد جهاني در 2017

آخرين خبرها از وضعيت کارخانه‌هاي ارج و آزمايش

خودروهاي مدل جديد آمدند

مگه ما در تهران گرسنه و فقير هم داريم ؟!

کفگير پرديس به ته ديگ خورد

روند کاهش قيمت سکه و دلار ادامه دارد

بازار طلاي سرخ به نام ايران به کام ديگران

کَره در بازار کمياب شد!

علت برداشت ناگهاني بانک تجارت از حساب هاي شخصي چه بود؟

حقوق کارمندان فقط 10درصد افزايش مي‌يابد!

اخطار رئيس‌ جمهور به نوبخت و طيب‌نيا

سيف: قيمت واقعي دلار، 3600 تومان است

شتر ارزانترين مبناي پرداخت ديه!

راز قبوض نجومي گاز کشف شد

لطفا بهشت رانتي درست نکنيم!

تکرار بحراني به نام بيکاري!

فقط 3 ميليون نفر يارانه نمي‌گيرند!

دولت در يک سال چقدر حقوق مي‌دهد؟

10 نکته در خصوص تخلف گمرکي برند کره‌اي در کشور

بيشترين درآمد براي چه کساني است؟

شکايت و اعتراض در گمرک الکترونيکي شد

اين روزهاي اوراق مسکن را به چه قيمتي بايد خريد

سال نوي ميلادي بر بازار سکه اثر گذاشت

اگر مسکن مهر داريد بخوانيد

برندهاي خارجي جان بازار لوازم خانگي را گرفته اند

گران شدن مسکن چقدر واقعي است؟

راه اندازي معاملات اختيار فروش سکه از امروز

دولتي که هزينه هاي مسکن مهر را پرداخت کرد

طرح جديد برخورد با مشترکان پرمصرف آب

آذرماه، سکه را 44 هزار تومان گران کرد

رودررويي خودروسازان و واردکنندگان خودرو

سال آينده بازار مسکن رونق مي‌گيرد

يکه تازي قيمت سکه و دلار ادامه دارد

وضعيت حقوق نيروهاي شرکتي مشخص شد

گشايش قريب‌ الوقوع نماد بانک ها !!

دستورالعمل «عدالت دستمزد» رسما باطل شد+ عکس

کاهش 17 درصدي ارزش پول ايران پس از برجام!!!

در جريان فيش‌هاي نجومي کسي مجازات نميشود

شرايط پرداخت وام مسکن 130 ميليون توماني

به جيب کارگران رحم کنيد

قطار نخجوان - مشهد راه اندازي شد /قيمت اين بليت گران نيست؟؟؟

دليل افزايش ناگهاني قيمت گوشت قرمز

خبرهاي عجيب و غريب از پرونده اختلاس صندوق فرهنگيان

ادامه هدفمندي يارانه‌ها تا سال 97

قرارداد خريد هواپيما با ايرباس نهايي شد

تغيير واحد پول ملي ايران به‌ مرور زمان

افشاي حقوق مديران براي مردم تا پايان 95

نکات مهم در خريد پرايد دست دوم

ترور هم مانع سفر ايراني ها به ترکيه نشد!

قيمت دلار از مرز 4000 تومان گذشت

شرط و شروطهاي جديد براي استخدام در نهادهاي دولتي

گران مي‌خريم که بايد گران بفروشيم

آبروريزي برخي تجار ايراني/ فقط کمي ملاحضه کنيد

جنوب تهران را لوکس ميکنيم

چه‌کسي گفته قرار است نجومي‌بگيران را در شهر چرخانده و دار بزنند؟

پرخرج ترين ارگان هاي دولتي کدامند؟

انتشار هزار ميليارد تومان اسناد خزانه به طيب‌نيا

بدهکار 1000 ميلياردي در صندوق ذخيره فرهنگيان!

در آستانه شب يلدا مرغ ارزان شد

چرا دولت فعالان اقتصادي ايران را باور ندارد؟

چرا مردم آسوده به شمال نروند؟

روايت وزير راه از دو قرارداد بزرگ اقتصادي ايران

قرارداد ايران و ايرباس نهايي شد

قيمت آجيل و شيريني در آستانه شب يلدا

استخدام فارغ‌ التحصيلان فاقد مهارت ممنوع‌ است

سه اقدام چشم‌گير دولت روحاني

شرط عجيب براي فروش آپارتمان در سعادت آباد

ورود 12 فروند ايرباس به ايران در سال 2017

توليد شش مدل سواري متوقف شد

قيمت سبد نفتي اوپک باز هم کاهش داشت !!

واعظي: به دنبال پس گرفتن مخابرات نيستيم

تکذيب شد: 7 ايرباس ايران اجاره اي هستند

بالاخره مرغ و تخم مرغ ارزان شد

ميوه و تره‌بار ايراني، برند مي‌شود

سنگک شيخ بهايي در آلمان، باگت چاودار در تهران!

قيمت هندوانه و انار شب يلدا

صف باورنکردني وام ازدواج

ايران براي گردشگران چيني فرش قرمز پهن کرده است اما...

راهکاري براي مقاوم سازي اقتصاد در ايران

ما به جاي ايجاد کار، اشتغال را صادر مي‌کنيم

مردم ديگر زکات نميدهند؟!!!

ماجراي قرارداد تاريخي بوئينگ با ايران

پولدارترين زن ايراني کيست؟ +عکس

حقوق فوق العاده سختي‌ کار و کار در محيط‌هاي غيرمتعارف حذف شد !!!

بالاخره درب هاي شيشه اي براي ايستگاه هاي مترو نصب مي شود/ پايان خودکشي در مترو ؟