آخرین اخبار

اقتصادي

انتقال سرورهاي تلگرام به ايران !!!

معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات شايعه پذيرفتن تلگرام مبني بر پذيرفتن انتقال سرورهايش به تلگرام را رد کرد.

860 ميليارد تومان به سپرده‌گذاران فرشتگان پرداخت شد و ...

موسسه اعتباري کاسپين تاکنون 859 ميليارد و 900 ميليون تومان براي تعيين تکليف 403 هزار و 725 نفر از سپرده‌گذاران تعاوني اعتبار فرشتگان (تعاوني ادغام شده در کاسپين) پرداخت کرد که 600 ميليارد تومان آن، خط اعتباري بانک مرکزي بوده است.

دريافت يارانه بعد از فوت سرپرست خانوار

برخي شهروندان از قطع يارانه هاي ساير اعضاي خانوار به مدت چندماه پس از فوت سرپرست و نپرداختن آن از سوي سازمان هدفمندي يارانه ها، گلايه دارند که اين امر نيازمند گذراندن مراحل قانوني براي وصل مجدد يارانه اعضاي خانوار در صورت تاييديه نيازمندي از سوي وزارت کار است.

وام فوري ازدواج در کدام بانک‌ها پرداخت مي‌شود؟

 بنا بر توضيحات مدير کل اعتبارات بانک مرکزي در طرح ضربتي پرداخت وام ازدواج به متقاضيان ١٠ بانک و يک صندوق قرض الحسنه حضور دارند که سهميه‌اي بيش از ٥٠٠ هزار فقره را تقبل کرده‌اند.

بانک ها نبايد سود بالاي ١٥٪‏ بدهند

رئيس بانک مرکزي گفت:هيچ بانکي نبايد مجاز باشد سود علي احساب را بيشتر از آنکه در شوراي پول واعتبار تصويب شده بدهد ،نرخ مصوب شوراي پول و اعتبار 15٪ است.

افشاگري در مورد سودجويي‌ موسسات غيرمجاز

رئيس کل بانک مرکزي در يادداشتي تلگرامي نوشت: دست اندرکاران موسسات غيرمجاز با سرمايه­ گذاري بي برنامه در بخش مسکن ، بيش از 60 درصد پول سپرده گذاران را با سوداي افزايش قيمت تورمي و کسب سودهاي نجومي حبس کردند.

قرارداد توتال را با انتخاب يک تيتر جعلي زير سوال بردند

معاون امور مجلس رئيس‌جمهور با ابراز تاسف از نحوه برخورد يکي از رسانه‌هاي منتقد دولت با موضوع محرمانگي تجاري در قراردادهاي اقتصادي از جمله قراردادهاي نفتي گفت: متاسفانه يکي از رسانه‌هاي منتقد دولت احتمالا از روي بي‌اطلاعي و ضعف دانش از محرمانگي تجاري در قراردادهاي تجاري، با انتخاب تيتري جعلي سعي در گمراه کردن مخاطبان کرد.

رواج عنوان مرخصي اجباري در روابط کار

يک حقوقدان و وکيل دادگستري مي‌گويد اصطلاح مرخصي اجباري جعل عنوان است چرا که نه در قوانين استخدامي و نه در قوانين حمايتي چنين موضوعي وجود ندارد و از اين بابت اگر کارگري به صورت غير ارادي از حضور در محل کارش منع شود نبايد از مطالبات مزدي او هيچ مبلغي کسر شود.

افزايش 12 درصدي قيمت فرآورده‌هاي گوشتي!

دبير انجمن صنايع فرآورده‌هاي گوشتي ايران از درخواست افزايش 12 درصدي قيمت فرآورده‌هاي گوشتي خبر داد و گفت: معمولا قيمت‌هاي جديد در صورت اخذ مجوز در نيمه دوم سال اعمال مي‌شود.

طرح ضربتي براي پرداخت وام ازدواج

بر اساس توافق انجام شده بين بانک مرکزي و ١١ بانک قرار بر اين شده تا از ابتداي مرداد تا پايان شهريور ماه حدود ٥٠٠ هزار فقره تسهيلات ازدواج به منظور کاهش صف متقاضيان در انتظار پرداخت قرار گيرد.

خبر خوش براي مديران دولتي/ بازگشت حقوق هاي نجومي

رييس مجلس شوراي اسلامي در واکنش به تذکر يک نماينده اصولگرا درباره برداشته شدن سقف حقوق برخي مديران از هيات تطبيق مصوبات درخواست کرد تا به اين موضوع رسيدگي کند.

کاهش 7000 توماني قيمت نيم‌سکه در بازار

قيمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوساني بوده و ثابت نيستند و جدول زير بر اساس آخرين قيمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکميل شده‌ است.

مصرف بنزين به اوج خود رسيد

معاون شرکت پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران با بيان اينکه مصرف بنزين در ايران به بيش از 83 ميليون ليتر رسيده است، اظهار کرد: با وجود اينکه مصرف بنزين در کشور به پيک خود رسيده، مشکلي در تامين بنزين وجود ندارد.

وکيل متهم پرونده نفتي: موکلين ما بچه‌هاي نظام‌اند/ قاضي: قرار نيست شعار دهيد

سومين جلسه رسيدگي به اتهامات دو متهم پرونده موسوم به فساد نفتي در شعبه 28 دادگاه انقلاب با حضور دو متهم پرونده، وکلاي مدافع آنها، وکلاي شرکت نفت، وکلاي بانک مسکن، وکلاي سازمان تامين اجتماعي و کارشناسان بانک مرکزي برگزار شد.

تعيين تکليف حساب‌هاي مشترک فرشتگان متوقف شد

در جريان رسيدگي به وضعيت سپرده‌گذاران تعاوني منحله فرشتگان به دليل نقص فني ايجاد شده، تعيين تکليف حساب‌هاي مشترک فعلا متوقف است، اما بررسي ساير حساب‌ها در جريان خواهد بود.

مصرف خمير مرغ در سوسيس و کالباس با اين شرط مجاز است

معاون دفتر نظارت بر بهداشت عمومي سازمان دامپزشکي اعلام کرد که بر اساس مذاکرات صورت گرفته با سازمان غذا و دارو و ديگر دستگاه‌هاي نظارتي مانند سازمان استاندارد مصرف خمير مرغ در سوسيس و کالباس کمتر از 60 درصد با شرايط خاصي مجاز اعلام شده است

آقاي شهردار کجايي؟ / نانوايي در آپارتمان مسکوني

رييس کميته اجتماعي شوراي شهر تهران از کوتاهي شهرداري در اجراي حکم کميسيون ماده 100 مبني بر قلع و قمع نانوايي‌اي که در واحد مسکوني فعاليت مي‌کرد، انتقاد کرد.

اگر زير 2 ميليون حقوق مي‌گيريد و ماليات مي‌دهيد اعلام کنيد!

رئيس سازمان امور مالياتي مي‌گويد حقوق زير دو ميليون تومان از پرداخت ماليات معاف است و اگر افرادي هستند که کمتر از دو ميليون تومان حقوق مي‌گيرند و تحت عناوين مختلفي از حقوق آن‌ها ماليات کسر مي‌شود حتما اين موضوع را به سازمان امور مالياتي اعلام کنند.

رشوه 60 ميليون دلار توتال به مقام ايراني!!

مدير مسئول کيهان گفت: تاريخ 29 مي 2013 که بالاي سند درج شده تاريخ محکوميت توتال در دستگاه قضايي آمريکاست و در همان سند آمده است که جرم اين شرکت يعني پرداخت رشوه به مقام دولتي ايران در دو نوبت و در سالهاي 1995 و 2004 صورت گرفته که مربوط به دولت‌هاي سازندگي و اصلاحات است.

بازداشت 8 نفر در پرونده پديده شانديز

دادستان مشهد در خصوص آخرين وضعيت پرونده پديده شانديز توضيحاتي را ارائه کرد و گفت: همچنان حدود 8 نفر در بازداشت به سر مي‌برند.

نرخ سود بانکي کاهش مي‌يابد

رئيس شوراي هماهنگي بانکهاي دولتي در خصوص زمزمه‌هاي کاهش نرخ سود به 12 درصد، گفت: نرخ بهره بانکي به طور قطع به کمتر از 15 درصد کاهش خواهد يافت.

آغاز تعيين تکليف سپرده هاي تا يک ميليارد ريال تعاوني منحله فرشتگان

 پيرو اطلاعيه هاي منتشرشده از سوي بانك مرکزي درباره ساماندهي تعاوني اعتبار غيرمجاز منحله فرشتگان با عامليت موسسه اعتباري كاسپين به اطلاع مي رساند چهارمين مرحله از طرح تعيين تکليف سپرده هاي سپرده گذاران اين تعاوني با مبالغ تا سقف يک ميليارد ريال از روز شنبه 24 تيرماه آغاز و به مدت 14 روز کاري در شعب هشتادگانه اين مؤسسه ادامه خواهد داشت.

آزاد سازي خروج خودرو از منطقه آزاد کيش

 مونسان با اشاره درخواست هاي مردمي و لزوم تامين رفاه بيشتر شهروندان ، ازنتيجه بخش بودن پيگيري هاي مستمر و آزاد سازي خروج خودرو از کيش به سرزمين اصلي خبرداد.

پيک مصرف برق به 53 هزار مگاوات رسيد

 پيک مصرف برق در اين روزها قصد پايين آمدن ندارد و در يک روند شتابان پرمصرف قرار گرفته است، به طوري که در روز گذشته بازهم در محدوده 53 هزار مگاوات باقي ماند.

جدول قيمت‌ها از بازار سکه و ارز

قيمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوساني بوده و ثابت نيستند و جدول زير بر اساس آخرين قيمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکميل شده‌ است.

کشور همچنان در محدوده خطر خاموشي

پيک مصرف برق در اين روزها قصد پايين آمدن ندارد و در يک روند شتابان پرمصرف قرار گرفته است، به طوري که در روز گذشته بازهم در محدوده 53 هزار مگاوات باقي ماند.

فروش برنج با قيمت هاي عجيب و غريب

بازرس انجمن واردکنندگان برنج گفت: وزارت جهاد کشاورزي با قيمت پايه اي که براي خريد برنج گذاشته است، نتوانسته اقبال کشاورزان را به دست بياورد.

دفاع زنگنه از قرارداد توتال و واکنش لاريجاني در مجلس

وزير نفت با تشريح چگونگي انعقاد قرارداد توسعه فراساحل فاز 11 پارس جنوبي گفت: اين قرارداد براي ما امنيت‌زا است و اگر به هر دليلي در حين اجرا پيمانکار کار را متوقف يا رها کند هيچ پرداخت و يا خسارتي داده نمي‌شود.

مشخص شود چه کسي به فرمانده وقت نيروي انتظامي اجازه داد نفت بفروشد!

غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي، نماينده مردم رشت و نايب رئيس فراکسيون مستقلين ولايي در گفت وگو با ايلنا به بيان مواردي پرداخته که تا حد زيادي غيرمنتظره و البته نگران کننده به نظر مي رسد.

قيمت پياز داخلي 6 برابر نرخ صادراتي!

در شرايطي که هفته‌هاست قيمت پياز ناشي از کمبود توليد و عرضه به کيلويي 4000 تومان رسيده است، اين محصول کيلويي کمتر از 700 تومان يعني يک ششم قيمت بازار داخلي، به کشورهاي مختلف صادر مي‌شود.

بدهي خارجي ايران چقدر است؟

آخرين گزارش از مبادلات خارجي ايران حاکي از بدهي 8481 ميليون دلاري در روندي فزاينده است.

همدستان بابک زنجاني اعدام نميشوند!

وکيل مدافع متهم رديف سوم پرونده نفتي مي‌گويد ديوان عالي کشور به خاطر اينکه مطمئن نبوده مهدي شمس و حميد فلاح هروي با علم و آگاهي اقدام به اخلال در نظام و اقتصادي کرده‌اند، حکم اعدام را نقض کرده است.

زمان واريز يارانه تير ماه مشخص شد

هفتاد و هفتمين مرحله يارانه نقدي ساعت 24 بامداد روز دوشنبه 26 تير ماه به حساب سرپرستان خانوار واريز و قابل برداشت خواهد شد.

براي سند زدن خودرو نياز به دفترخانه نيست

سخنگوي نيروي انتظامي تاکيد کرد که سند خودروي صادرشده از سوي پليس رسميت دارد و هيچ الزام قانوني براي مراجعه به دفترخانه ثبت براي نقل و انتقال خودرو وجود ندارد.

برنامه جديد دولت دوازدهم براي قيمت آب

معاون وزير نيرو در امور آب و آبفا گفت: با توجه به شرايط بحراني آب لازم است که وضعيت قيمت سروسامان پيدا کند؛ به همين دليل پيشنهاد وزارت نيرو پلکاني شدن قيمت آب است.

برخورد با گران فروشان / لبنيات گران نشده است

در پي کشمکش درباره افزايش قيمت محصولات لبني، رييس سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان اعلام کرد: فعلا هيچ کدام از محصولات لبني افزايش قيمت نداشته‌اند و درخواست توليدکنندگان براي افزايش قيمت در حال بررسي بوده و هنوز تاييد نشده است.

جديدترين آمار از سپرده‌هاي فرشتگان/پرداخت 121 ميلياردي با خط اعتباري

فرايند تعيين تکليف سپرده‌گذاران تعاوني منحله فرشتگان تا سقف 50 ميليون تومان در حالي ادامه دارد که آخرين گزارش از عملکرد رسيدگي به وضعيت اين تعاوني حاکي از آن است که تاکنون و طي سه مرحله اختصاص خط اعتباري بانک مرکزي حدود 121 ميليارد تومان به 14 هزار و 820 نفر پرداخت شده است.

آقاي روحاني در محله شما قيمت اجاره مسکن چقدر است؟

رهن يک واحد مسکوني 40 متري (15 سال ساخت) در چهارراه قصر 10 ميليون تومان با اجاره ماهانه يک ميليون و 400 هزار تومان است. اجاره هر متر مربع از اين واحد مسکوني با احتساب پول پيش 41 هزار و 800 تومان است.

7 ميليون مستاجر و 2.5 ميليون خانه خالي در ايران

تا سال 90 در کشور بر اساس آمارها حدود 5 ميليون مستاجر وجود داشت که اين تعداد از سال 90 تا 95 بيش از 2 ميليون مستاجر افزايش پيدا کرده و اکنون بيش از هفت ميليون مستاجر در کشور وجود دارد که اين مساله يک تهديد براي بازار مسکن است.

واکنش پليس به ادعاي پلاسکويي ها

معاون مبارزه با سرقت پليس آگاهي ناجا با بيان اينکه در ساختمان قديمي پلاسکو چيزي باقي نمانده، گفت: تا جايي که من اطلاع دارم اکثر مغازه‌هاي اين پاساژ تخليه شده و گاوصندوق‌ها هم منتقل شده است، مگر مواردي که در پي حادثه از بين رفته باشد.

کاهش مقطعي توليد عامل گراني پياز

مديرکل دفتر محصولات علوفه‌اي و جاليزي وزارت جهاد کشاورزي اعلام کرد که شرايط خاص اقليمي، کاهش توليد ناشي از وضعيت آب و هوايي و بازار نامناسب پياز در سال گذشته باعث گراني مقطعي اين محصول شده است اما تا 20 روز آينده و به بازار رسيدن توليدات جديد، شاهد کاهش قيمت پياز خواهيم بود.

دلار ثابت ماند/ سکه ارزان شد

قيمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوساني بوده و ثابت نيستند و جدول زير بر اساس آخرين قيمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکميل شده‌ است.

هشدار جديد بانک مرکزي به سپرده‌گذاران کاسپين

يک مقام مسئول در بانک مرکزي گفت: تنها 80شعبه‌ کاسپين که اسامي آنها در سايت بانک مرکزي وجود دارد مجاز به پرداخت سپرده‌ها هستند و اتفاقي که در خارج از اين شعب رخ دهد، مورد تائيد اين بانک نيست.

ماجراي املاک جنجالي "فرشتگان"

اخيرا انتشار برخي اخبار در رابطه با املاک تعاوني منحله فرشتگان موجب تشديد حواشي پيرامون آن و البته پاسکاري اين تخلف بين فرشتگان و کاسپين شد. کشف جديد تعداد قابل توجهي املاک و دارايي که به نام زدن برخي از آنها براي دو زن صيغه‌اي تخلفي پر هياهو بود.

جعبه سياه پرونده زنجاني، باز خواهد شد؟

پول‌شويي و مشارکت در عوايد حاصل از جرم به مبلغ يک‌ميلياردو 200 ميليون يورو و پول‌شويي و مشارکت در عوايد حاصل از کلاهبرداري شرکت نيکو به مبلغ 767‌ميليون‌و 500 هزار يورو از اتهامات بوده است.

وضعيت بحراني برق/ در مصرف برق صرفه جويي کنيد

بدينوسيله از عموم هموطنان و مشتركين گرامي در تمامي بخش‌ها تقاضا دارد تا با كاهش و مديريت مصرف برق به ويژه در ساعت‌هاي اوج بار (12 الي 16 و 20 الي 23) كاركنان صنعت برق را در ارائه هرچه بيشتر خدمات و تامين برق پايدار ياري نمايند.

افشاگري در مورد ميزان تخلفات نفتي دولت گذشته

براساس بررسي هاي ديوان محاسبات 23 هزار ميليارد تومان مربوط به واردات بنزين و نفت گاز بيش از حد مجوزهاي قانوني، از طريق معاوضه نفت خام با فرآورده هاي نفتي طي سال هاي 87 تا 89 بوده است.

احکام بانکداري اسلامي از منظر مقام معظم رهبري

حلال يا حرام بودن دريافت و پرداخت سود به بانک‌ها، مبلغ اضافه به‌ازاي تاخير در پرداخت قسط‌، دريافت وام، بانک‌هاي ربوي، و ... از جمله مباحث چالش برانگيز در زمينه بانکداري اسلامي هستند که رهبر انقلاب براي هريک از آنها راهکاري ارائه کرده‌اند.

آغاز تحويل پژو 2008 با 98 ميليون و 900 هزار تومان خواهد بود

مديرعامل گروه صنعتي ايران ‌خودرو گفت: در صورتي که عوامل موثر بر قيمت تمام شده به ويژه نرخ ارز نسبت به شرايط کنوني ثابت بماند و تغيير نکند در آغاز تحويل، پژو 2008 با 98 ميليون و 900 هزار تومان به دست مصرف‌کننده مي‌رسد.

زمان واريز و مبلغ سود "سهام عدالت"

مشاور سازمان خصوصي‌سازي از واريز مرحله اول سود سهام عدالت تا پايان شهريورماه سال جاري خبر داد و گفت: اين سود طي دو تا سه مرحله واريز مي‌شود و کل رقم آن براي امسال، حدود 90 هزار تومان است.

دارايي‌هاي کاسپين به نام ٢ زن صيغه اي !

کشف دارايي‌هاي جديد «کاسپين»، آن هم از نوع ثبت دارايي‌ها به نام دو زن صيغه‌اي؛ اين خبري است که ديروز از کميسيون اقتصادي مجلس با حضور رئيس کل بانک مرکزي و وزير امور اقتصادي و دارايي به بيرون درز کرد.

دولت در مقابل تحقير فرانسه، به توتال جايزه داد!

«پاتريک پويانه» مديرعامل شرکت فرانسوي توتال که براي عقد قرارداد با وزارت نفت کشورمان به ايران آمده بود، با آقاي دکتر روحاني ملاقات کرد و خبر اين ملاقات با آب و تاب منتشر شد.

روزي که وزير نفت خنديد

زنگنه که شخصيتي سختگير و سختکوش دارد، در مراسم امضاي قرارداد توسعه فاز 11 ميدان گازي پارس جنوبي، لبخندي به لب داشت که کمتر از او ديده شده است.

جنجال مصادره ويلاي پسر فوتباليست معروف به خاطر بدهي 25 ميلياردي

پسر يکي از فوتباليست‌هاي مشهور تيم ملي فوتبال که خود نيز سابقه بازي در تيم‌هاي مختلفي را دارد، بابت خريد برنج وارداتي از دولت به صورت ترهيني حدود 25 ميليارد تومان از سال 1393 به شرکت بازرگاني دولتي بايد پرداخت مي‌کرد اما ...

بازگشت پنج ملک ديگر به صندوق بازنشستگي کشوري

مديرعامل صندوق بازنشستگي کشور گفت: پنج ملک ديگر که در استان هاي گلستان، هرمزگان، اصفهان و آذربايجان شرقي از سوي اشخاص حقيقي و حقوقي تصرف شده بود، پس گرفته شد.

فهرست آپارتمان‌هاي مناسب خانه اولي‌ ها

ميانگين قيمت آپارتمان مسکوني در تهران بر اساس معاملات صورت گرفته در ماه گذشته، حدود چهار ميليون و 500 هزار تومان است و در محدوده اين قيمت ميانگين، آپارتمان‌هاي نوساز تا 15 ساله در مناطق مختلف تهران قابل‌تملک است.

دليل عجيب بي‌کيفيتي برخي خودروهاي داخلي!

يک کارشناس صنعت خودرو درباره توليد خودروهايي با سطح کيفي تک ستاره از سوي شرکتهاي داخلي اظهار کرد که يکي از دلايل پايين بودن کيفيت برخي خودروهاي داخلي رانت و زد و بند بين برخي خودروسازان و قطعه‌سازان است.

اتحاديه اروپا تحريم‌هاي جديدي عليه ايران تصويب نکرده است

سخنگوي وزارت امورخارجه اظهار داشت: اساسا موضوع تصويب تحريم‌هاي جديد عليه کشورمان از سوي اتحاديه اروپا، نه اکنون و نه در ماه‌‌هاي اخير و بلکه ظرف سه سال گذشته (از زمان مذاکرات هسته‌اي منتج به توافق برجام) مطرح نبوده و تصويب نشده است.

روند افزايشي نرخ طلا در بازار

قيمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوساني بوده و ثابت نيست و جدول زير بر اساس آخرين قيمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکميل شده‌ است.

بابک زنجاني: حاضرم بميرم اما بدهي ام را ندهم!

محمدعلي پورمختار که پيش از اين رياست کميسيون اصل 90 مجلس را به عهده داشت، به بيان ناگفته هايي از پرونده بابک زنجاني متهم بزرگ نفتي پرداخت و گفت: يکي از موضوعات مهم ارجاعي به کميسيون در زمان مسئوليت بنده پرونده بابک زنجاني بود که قبل از دستگيري طي سه جلسه با وي گفت و گو کردم.

تجمع اعتراضي سهامداران در تالار حافظ/ رشد 95 واحدي شاخص کل

امروز تعدادي از سهامداران در شرکت بورس اوراق بهادار تهران تجمع کرده و با شعارهايي سازمان بورس را به فساد متهم کردند، تعدادي از تجمع کنندگان که جزو سهامداران شرکت کنتور سازي بودند در شعار هايي که به دست داشتند سازمان بورس را مسئول ضرر و زيان‌هاي خود مي‌دانستند.

شرايط پرداخت ديه به خانواده جانباختگان حادثه معدن زمستان يورت

پرداخت ديه دو ميليارد و 100 ميليون ريالي به خانواده (وراث) جانباختگان حادثه معدن زمستان يورت آزادشهر با حضور ابراهيم کاردگر مديرعامل بيمه آسيا درمحل فرمانداري اين شهرستان آغاز شد.

ماجراي قاچاق کالاي دختر آقاي وزير ادامه دارد

سخنگوي کميسيون قضايي مجلس گفت: برخي از ارکان دولتي به طور مستقيم يا غيرمستقيم در قاچاق کالا به کشور دست دارند و ما شاهد قاچاق کالا توسط دختر يکي از وزرا و شرکت‌داري و کارخانه‌داري توسط آقاي وزير در کشور هستيم.

کدام بانک ها و موسسات مجاز هستند

بانک مرکزي تازه ترين فهرست بانک ها و موسسات مالي و اعتباري مجاز داراي مجوز بانک مرکزي را در تير 1396 منتشر و مراوده با بانک‌ها و موسسات غيرمجاز را ممنوع اعلام کرد

دختر و داماد ترامپ چقدر حقوق مي گيرند؟

در فهرست منتشر شده جلوي اسامي «ايوانکا ترامپ» و «جيرد کوشنر» دختر و داماد رئيس‌جمهور آمريکا رقم صفر درج شده است. آنها قبلاً متعهد شده بودند بابت انجام وظايف محول شده به آنها در کاخ سفيد دستمزدي دريافت نکنند.

تير وزارت کار به خطا رفت/ دهک‌هاي پردرآمد شناسايي نشدند

در حالي که هفتاد و ششمين مرحله يارانه نقدي در خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واريز شد که گويا وزارت کار در شناسايي دهک‌هاي پردرآمد جامعه براي کنار گذاشتن از ليست موفق نبوده است و در اين راستا برنامه جديدي نيز پيش‌رو ندارد.

آب معدني 20 هزار توماني فرانسوي در بازار

با صدور مجوز جهت واردات آب‌هاي بسته‌بندي آشاميدني، در حال حاضر محصولات فرانسوي با قيمت 15 تا 20 هزار تومان در بازار عرضه شده است.

توليد پوشاک ايراني با برند خارجي!

عضو کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي، گفت: جذابيت پوشاک قاچاق به قدري افزايش پيدا کرده که توليد کنندگان ايراني براي استقبال بازار از محصول آنها توليدات خود را با برند خارجي وارد بازار مي‌کنند.

قيمت طلا به 1254 دلار رسيد

قيمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد کاهش به 1254 دلار رسيد، اما فاصله چنداني از بالاترين رقم يک هفته اخير که روز جمعه به ثبت رسيده بود نگرفت.

مصدوميت 100 تن در آتش سوزي پالايشگاه صحت ندارد/ 10 نفر از همکاران دچار سوزش چشم و ريه شدند

سخنگوي پالايشگاه اصفهان گفت: آسيب ديدگي 100 تن از کارگران در حادثه آتش سوزي اين پالايشگاه صحت ندارد. در حدود 10 نفر از همکاران دچار سوزش چشم و ريه شدند که اين مصدومين به صورت سرپايي درمان شدند.

اخبار خواندنی

مهر اقتصاد در فهرست بانک هاي مجاز قرار گرفت

روش‌هاي جديد جمع‌آوري زکات فطريه

جاماندگان ثبت نام يارانه و خانواده هايي که يارانه آنها قطع شده است، بخوانند!

مقابله با مصوبه آمريکا درخصوص اعمال تحريم‌هاي جديد عليه ايران

شرايط پرداخت تسهيلات 3 ميليارد ريالي به کسبه پلاسکو

توضيح درباره ارسال پيامک‌ به سرپرستان خانواده هايي که يارانه آنها قطع شده است

روايت وزير بهداشت از پشت پرده تصويب تعرفه‌هاي پزشکي

اعلام آخرين مهلت ثبت نام در آزمون استخدامي دستگاه‌هاي اجرايي

قاچاق خاک از کشور با مجوز صادرات سيمان

واردات داروي اسرائيلي بعد از اين همه مرگ بر اسرائيل گفتن ؟!؟

آخرين قيمت‌ها از بازار طلا و ارز+ جدول

جزئيات کاهش قيمت دلار در خرداد ماه

عکس: تغييرات در ساختمان آلومينيوم پس از ماجراي پلاسکو

کاسپيني‌ها از فردا پولهايشان را پس مي‌گيرند

دستور پلمب شعب «حافظ» / سپرده‌گذاري نکنيد

اُفت ارزش سهام گروه خودرويي در تالار شيشه‌اي/سايپا همچنان ريپ مي‌زند

چرا عربستان به دنبال قيمت بالاتر نفت است؟

گرا‌‌ن‌فروشي هايپر معروف تهران +تصاوير

قيمت طلا اندکي رشد کرد

آقاي کارشناس قبل از حضور در تلويزيون و اظهارات عجيب تان مطالعه کنيد

هلدينگ چيست؟

سپرده‌هاي بانکي بيمه ميشوند/ به شايعات توجه نکنيد

خانه هاي عجيب/ خانه‌هاي 50 متري که چهار خانوار را در خود جاي مي‌دهند!

تجمع اعتراضي مالباختگان موسسه آرمان در پاستور

ميزان زکات فطريه امسال هم اعلام شد

افزايش نرخ کرايه حمل و نقل به شهرداري تهران ابلاغ شد

سايتهاي خودروسازي خارجي ايران را بشناسيد

بالاخره بانک ها ورشکسته شده اند يا فقط شايعه است؟

سکه 11 هزار تومان ارزان شد

آخرين وضعيت ادغام موسسات مهر اقتصاد، ثامن و کوثر

تعرفه هاي پزشکي 96 جنجال ساز شد

ادامه آبياري مزارع سبزي تهران با فاضلاب!

ميزان و شرايط اعطاي وام به يارانه بگيران/شروع پرداخت وام 5 ميليون توماني از امروز

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامي دستگاه‌هاي اجرايي از امروز

پول‌هاي زنجاني در يک بانک ژاپني؟!

طرح پرداخت مستمري به کم‌درآمدها متوقف شد

گزينه‌هاي احتمالي وزارتخانه‌هاي صنعت، کشور و کار

بالاخره اعتراف کردند / قيمت برنج منطقي نيست

ثبات در بازار خودروهاي وارداتي+ جدول قيمت

جزئيات استخدام و خروج در دولت/ هزينه جذب هر نفر چقدر است؟

کاهش قيمت طلا در بازار +جدول

منطقه يک تهران داراي بالاترين ضريب مالکيت خودرو

حاشيه هاي بازديد جهانگيري از آزاد راه تهران ـ شمال

عکس: واردات آبميوه عربي با نام خاص به ايران

بررسي تحريم‌هاي جديد ايران در مجلس نمايندگان آمريکا

از جزييات دريافت وام 5 ميليوني با کارت يارانه تا وضعيت معدن يورت گلستان

قصد خريد آپارتمان 50 متري داريد بخوانيد/دلار نزولي شد

تکليف سپرده‌گذاران موسسه فرشتگان چه ميشود ؟

در اين شرايط رستوران شما قطعا پلمپ مي شود!

جديدترين قيمت‌هاي طلا و ارز

براي خريد پژو 2008 مردم فريب نخورند

جدول قيمت روز موبايل در بازار تهران

ضربه اي که شايعه پنبه به حليم فروشان زد

عملکرد روحاني و احمدي‌نژاد در کنترل قيمت‌ مواد غذايي به روايت تصوير

محسن هاشمي: افتتاح زودرس خطوط مترو براي امنيت شهروندان خطرناک است

شانس مجدد براي حذف شدگان از دريافت يارانه

گستردگي فساد در صندوق ذخيره فرهنگيان

قيمت سکه کاهشي شد+ جدول قيمت سکه و دلار

دليل ارجاع پرونده پديده شانديز به وزارت کشور!!!

يکي جواب بدهد در وزارت خانه ها فلسفه ادغام چه بود و فلسفه تفکيک چيست

تلاش سناتور ارشد آمريکايي براي تحريم شرکت هواپيمايي ماهان‌اير

تکذيب خبر صادرات مجاني گاز ايران به ترکيه

قانوني که گوگوش به اقتصاد ايران تحميل کرد

عمان محصولات کشاورزي ايران را پس فرستاد!

فهرست آپارتمان‌هاي نقلي زير قيمت در تهران

تکليف سرقفلي کسبه ساختمان پلاسکو مشخص شد؟!

پرايد تا پايان سال 96 از خطوط توليد خارج ميشود

جدول قيمت برخي خودروهاي وارداتي

متهم پرونده ذخيره فرهنگيان از کشور گريخت

وزارت خارجه خودروهاي لوکس قاچاق خريد؟!

رقم بدهي‌هاي شهرداري که در فضاي مجازي گفته مي‌شود قابل اعتماد نيست

پرداخت حق بيمه عمر و حوادث و هزينه خريد مسکن آتش نشانان شهيد پلاسکو

هشدار جدي وزير نيرو براي قطع برق

بالاخره خريد 60 هواپيما از بوئينگ نهايي شد

واکنش بورس تهران به حملات تروريستي در مجلس

براي خريد خودرو ام‌جي چقدر بايد هزينه کرد+ جدول قيمت

رابطه گراني گوشت با تب کريمه کنگو چيست؟

افزايش قيمت‌ سکه در بازار 96/03/16

راي‌ گيري آمريکايي ها درباره تحريم‌هاي جديد ايران

جريمه تأخير در تمديد گواهينامه رانندگي چقدر است؟

شفاف‌ سازي در مورد صادرات گاز به ترکيه

قيمت سکه کاهش يافت

براي خريد خانه لوکس ويلايي چقدر سرمايه لازم است ؟ + جدول قيمت

جزييات پرداخت وام 5 ميليون توماني اعلام شد

شما هم زير خط فقر هستيد؟

پشت پرده واردات خرماهاي اسرائيلي به کشور

جوابيه ستاد رئيسي درباره هزينه هاي انتخاباتي

شکايت کاسپيني ها در دادگاه از رئيس بانک مرکزي

قيمت دلار، سکه و طلا در بازار روز 96.03.13

اسکناس جديد 10 هزار ريالي، سبز شد+ عکس

برترين فن آوري هاي خانه هوشمند

قيمت دلار، سکه و طلا در بازار روز 96.03.09

دومينوي مسدود کردن پولهاي ايراني به دست اعراب

جزييات توزيع سبد کالايي ماه مبارک رمضان

بالاخره صادرات خاک ممنوع شد

کاسپيني‌ها مقابل بانک مرکزي کفن پوش شدند+ عکس

قيمت سکه و دلار در بازار آزاد

روزنه‌هاي سوءاستفاده از طرح کارورزي را ببنديد!

رقم عجيب معوقات و بدهي‌هاي شهرداري تهران

آغاز ثبت نام آزمون استخدامي از هفته آينده

قيمت دلار، سکه و طلا در بازار روز 96.03.06

کاهش ساعات کاري ادارات در ماه رمضان

گوشت قرمز کيلويي 21 هزار تومان در راه است

تجمع تاکسيرانان فرودگاهي مقابل وزارت کار

توصيه مراجع به روحاني: يارانه افزايش يابد

نرخ مصوب زولبيا و باميه در ماه مبارک رمضان اعلام شد

مهمترين پروژه اقتصادي در دولت دوازدهم

درباره مضاربه چه مي دانيد؟

قانون جديد مالياتي براي موسسات بيمه

هشدار جدي بانک مرکزي به سپرده‌ گذاران

توزيع خوراکي هاي مورد نياز در ماه رمضان

قيمت برنج ايراني در آستانه ماه مبارک رمضان + جدول قيمت

طلا از نردبان قيمت سقوط کرد/همراهي دلار در کاهش قيمت+جدول قيمت

اگر شک داريد که پول نفت بر سر سفره شما هم آمده اين مقاله را بخوانيد !

نرخ جديد کارمزد خدمات بانکي ابلاغ شد + جدول

آقاي روحاني براي فساد مالي به وجود آمد در کشور هم فکر کرده ايد؟

ميخواهند آش و حليم ماه رمضان را گران کنند

اعترافات مفيد همدست بابک زنجاني

وعده هايي که خيلي راحت فراموش شدند!

مردم، چشم به راه خروج مسکن از رکود

برنج با طعم آرسنيک در سفره هاي ماه رمضان!

عدم پاسخگويي بانک مرکزي دردسرساز شد

ثبات بازار سکه و دلار در آخرين روز ارديبهشت

پيشتازي روحاني بازار بورس را تکان داد

ادعاي فساد در دولت يازدهم تکذيب مي شود

قيمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز 96/02/27

يارانه ارديبهشت ماه واريز شد

توزيع «سبد غذايي رمضان» بعد از انتخابات

جدول آپارتمان‌هاي زير قيمت در تهران

آمريکا تعليق تحريم هاي ايران را تمديد مي کند

جدول آپارتمان‌هاي زير قيمت در تهران

ترکيه ساخت ديوار در مرزهاي خود با ايران را آغاز کرد

ترکيه ساخت ديوار در مرزهاي خود با ايران را آغاز کرد

ثبت نام از فارغ‌ التحصيلان بيکار آغاز شد

قيمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز 96/02/23

شرايط بخشودگي جرايم رانندگي

سيل جوابيه ها و تکذيبه ها بعد از مناظره جنجالي نامزدها

شرايط دريافت مستمري براي خانوارهاي کم درآمد

سيل جوابيه ها و تکذيبه ها بعد از مناظره جنجالي نامزدها

نحوه محاسبه ماليات بر حقوق چگونه است؟

نحوه محاسبه ماليات بر حقوق چگونه است؟

جدول قيمت دلار و سکه در بازار آزاد

خبر خوش براي جوانان تحصيلکرده بيکار

تب قيمت گوشت بالاتر رفت

آقاي قاليباف اگر ما پولدار هستيم و شما نه، بيايد داراي هايمان را با هم معاوضه کنيم

خبر خوش براي جوانان تحصيلکرده بيکار

کارت سوخت ماندني شد

خانوارهاي کم‌درآمد در سامانه وزارت‌کار ثبت‌نام کنند

قيمت دلار، سکه و طلا در بازار روز 96/02/19

نوبخت: آستان قدس هم بايد ماليات پرداخت کند