آخرین اخبار

خانه و دکوراسيون

تميز کردن مايکروفر با دو شوينده طبيعي!!

مايکروفرها يکي از کاربردي ترين وسايل در آشپزخانه هاي امروزي است و مشکل زماني به وجود مي آيد که اين مايکروفرها کثيف شوند. خبر خوب اين است که ما براي شما يک راه حل ساده و سريع براي تميز کردن مايکروفرها داريم.

دکوراسيون داخلي خانه مايلي سايرس

مايلي سايرس Miley Cyrus به تازگي خانه جديدي به قيمت 5.8 مليون دلاري را در کاليفرنيا خريده است. اين خانه 5 اتاق خواب و 6 حمام دارد.

تفکيک زباله را چگونه در خانه انجام دهيم؟

تا صحبت از تفکيک زباله از مبدأ مي‌شود، بسياري از شهروندان گمان مي‌کنند اين کار يک فرآيند سخت و پيچيده است که نياز به مهارت ويژه دارد، اما جداسازي زباله‌ در منزل، فرآيند بسيار ساده‌اي است که با چند بار انجام دادن آن، به يک عادت مفيد و روزمره تبديل خواهد شد.

آموزش درست کردن جامدادي نمدي، ويژه دانش آموزان!!

جامدادي يکي از لوازم بسيار مهم و ضروري براي دانش آموزان است. شما هم اگر در منزل تان فرزندان مدرسه اي داريد بهتان پيشنهاد ميکنيم به جاي خريد جا مدادي هاي حاضري با نمد، دکمه و لوازم غير استفاده اي که در خانه تان داريد مي توانيد يک جامدادي زيبا درست کنيد.

خريد آباژور مناسب خانه شما با چند نکته کاربردي

آباژور يکي از لوازم دکوراسيون داخلي است که انواع و مدلهاي مختلف دارد. در اين مقاله به شما چند نکته مهم براي خريد آباژور که بايد بدانيد را گوشزد مي کنيم.

6 وسيله اي که تاريخ مصرف دارند و شما نمي دانيد!!

هيچ چيز در زندگي ابدي نيست. هيچ وسيله و ابزاري را نيز نمي توان تا آخر عمر استفاده کرد، حتي اگر از جنس آهن و فلز باشد. خوشبختانه روي مواد غذايي يا لوازم آرايشي تاريخ انقضا را قيد کرده اند. با اين حال برخي ابزار و اشياء وجود دارند که تاريخ انقضا روي آنها ذکر نشده است، لذا افراد تعويض آن را الزامي نمي دانند.

دکوراسيون داخلي ويلاي آدري هپبورن، زن زيباي هاليوودي

آدري هپبورن Audrey Hepburn يکي از زيباترين زنان دنياي هاليوود بود. ويلاي آدري هپبورن بسيار زيبا، مجلل و بزرگ بود و به همين بهانه دکوراسيون داخلي اين ويلاي مجلل را گردآوري کرده ايم.

5 گياه خانگي که آرامش را به خانه تان مي آورند

اگر مي خواهيد در خانه حس و حال بهتري داشته باشيد يکي از گياهاني که در اين مطلب معرفي کرده ام را بخريد و در گوشه اي از خانه نگهداري کنيد. اين گياهان خانگي از نظر علمي ثابت شده است که تقويت کننده روحيه هستند و علاوه بر اين مزيت دکور منزلتان را زيباتر مي کند.

خطاهاي رايج خانم ها در آشپزي و خانه داري

آماده‌سازي وعده‌هاي غذايي ظاهرا کار پيچيده‌اي نيست، اما اشتباهات رايجي در اين زمينه وجود دارند که هم کيفيت غذا را پايين مي‌آورند و هم لذت بردن از غذا را کمتر مي‌کنند. بسياري از افراد فکر مي‌کنند که مرتکب اين اشتباهات نمي‌شوند، اما واقعيت چيز ديگري را نشان مي‌دهد.

دکوراسيون داخلي خانه جري لوئيس

جري لوئيس نويسنده، کارگردان و کمدين معروف هاليوددي هفته پيش چم از جهان فرو بست و به همين بهانه دکوراسيون داخلي خانه اين کمدين دوست داشتني را گردآوري کرده ايم.

فنگ شويي اتاق نوزاد با چند نکته ساده و کاربردي

 در اين مطلب مي‌خواهيم شما را با برخي از اصول فنگ‌شويي درزمينه چيدمان اتاق نوزاد آشنا کنيم. اساتيد فنگ‌شويي بر اين باورند که نحوه چيدن وسايل در منزل مي‌تواند بر نحوه حرکت جريان چي در فضا تاثير بگذارد.

کاغذ ديواري هايي که ديوارها را جادو مي کنند!!

کاغذ ديواري يکي از بهترين راه ها براي تزيين ديوار در دکوراسيون داخلي است. در اينجا 4 طراح، جادوي کاغذ ديواري هاي مدُ شده را با شما در ميان مي گذارند.

چند نکته مهم در مورد خريد قابلمه

 قابلمه وسيله اصلي پخت و پز است و هنگامي که خانمها براي خريد مي روند با اتواع و اقسام آن روبرو مي شوند. با ما همراه شود تا بدانيد کدام قابلمه براي پخت و پز مناسب تر است.

کابينت هاي آشپزخانه را با اين ترفندها مرتب و زيبا کنيد

نظم و ترتيب در هر مکان و فضايي، حس آرامش و زيبايي آن را چند برابر مي‌کند به خصوص انجام اين کار در آشپزخانه که قلب هر خانه‌اي نيز به حساب مي‌آيد. در اين مطلب روش هاي نظم دهي آشپزخانه را بررسي مي کنيم.

خريد اين حبوبات ممنوع!!

حبوبات يکي از منابع غذايي است که به دليل پروتئين و ويتامين هايي که دارد در سبد غذايي خانواده ها بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد، اما بايد در خريد يک سري حبوبات مراقب باشيد.

ظروف با جنس هاي مختلف را چگونه بشوييم؟

ظروف آشپزي انواع و اقسام مختلفي دارد از جمله استيل، آلومينيومي و ... . ممکن است در هنگام آشپزي غذاهاي تان بسوزد و ندانيد چگونه بايد آن را تميز کنيد.

دکوراسيون اتاق خواب کوچک را چگونه بچينيم؟

اتاق خواب کوچک يکي از مشکلات خانه هاي امروزي است. چيدن دکوراسيون اتاق خواب کوچک شايد براي شما هم کار مشکلي باشد. با ما همراه شويد تا شما را با ترفندهايي براي چيدن دکوراسيون اتاق خواب کوچک آشنا کنيم.

گوشت مرغ سالم چه ويژگي هايي دارد؟

گوشت مرغ يکي از پروتئين هايي است که بيشتر غذاها را با آن درست مي کنيم. تشخيص مرغ سالم کار بسيار سختي نيست.

در دکوراسيون آشپزخانه مايکروفر را کجا قرار دهيم؟

در اين مطلب مي خواهيم محل هاي قرار دادن مايکروويو يا مايکروفر را با مزايا و معايب هر کدام بررسي کند تا بتوانيد مناسب ترين چيدمان را براي دکوراسيون آشپزخانه  خود انتخاب کنيد.

کفش هاي ساده تان را با اين روش طرح دار کنيد + فيلم

 تزيين کفش هاي ساده يکي از راه هايي است که مي توانيد در منزل تان به راحتي انجام دهيد. با ديدن اين فيلم آموزش مي بينيد که چگونه مي توانيد با اکليل و نگين کفش هاي ساده تان را تزيين کنيد.

در دکوراسيون آشپزخانه اين رنگها را جايگزين رنگ سفيد کنيد!!

دکوراسيون آشپزخانه به دليل اين که خانم ها خانه بيشتر وقت شان را در آن مي گذارنند يکي از مهم ترين قسمت هاي خانه است. بسياري فکر مي کنند بهترين رنگ براي دکوراسيون آشپزخانه رنگ سفيد است. اما در اين مقاله ما به شما 8 رنگ را معرفي مي کنيم که بهترين جايگزين براي رنگ سفيد در دکوراسيون آشپزخانه هستند.

ادويه اصل و تقلبي را چگونه تشخيص دهيم؟

ادويه جات تنوع زيادي دارند و متاسفانه در ميان آن ها ادويه جات تقلبي و بي کيفيت هم يافت مي شود که باعث مي شود هنگام خريد به اشتباه بيفتيم. اين مشکل حتي در کشورهاي توليد کننده هم ممکن است به وجود بيايد. ما به شما ياد مي دهيم که چگونه کيفيت ادويه جاتي که مي خريد را تشخيص دهيد.

فنگ شويي اتاق خواب با 8 اصل ساده

طبق آموزه هاي فنگ شويي، خانه هاي ما انعکاسي مستقيم به شرايط زندگي مان دارند. پس با رعايت اين اصول فنگ شويي آرامش و عشق را به خانه هاي خود بياوريد.

دکوراسيون اتاق نشيمن را با اين 7 رنگ بچينيد!

دکوراسيون اتاق نشيمن بايد با رنگ هايي شايد و زيبا چيده شود. برخي از رنگ ها جزو بهترين رنگ ها براي دکوراسيون اتاق نشيمن هستند که در اين مقاله آن ها را به شما معرفي مي کنيم.

چگونه از پنير نگهداري کنيم که خراب نشود؟

پنير يکي از خوراکي هاي اصلي ما ايرانيان براي صبحانه و شام است. نگهداري از پنير يکي از سخت ترين کارها است. در اين مقاله به شما مي گوييم که از پنير چگونه نگداري کنيد.

کمبود جا در آپارتمان هاي کوچک کرايه اي را اينگونه حل کنيد

اين روزها بيشتر خانواده ها در آپارتمان هاي کوچک کرايه اي زندگي مي کنند و اولين و اصلي ترين مشکل شان کمبود جا است. با اين روش ها مي توانيد مشکل کمبود جا در آپارتمان هاي کوچک کرايه اي را حل کنيد.

10 نکته يخچالي که هر کدبانويي بايد بداند!!

رعايت 10 نکته ساده که در ادامه همين مطلب به آن اشاره کرده‌ايم نه‌ تنها به حفظ عملکرد مطلوب يخچال کمک مي‌کند بلکه موجب سلامت مواد غذايي و پيشگيري از بروز بيماري‌ها مي‌شود.

کاغذ ديواري را با 5 نکته مهم انتخاب کنيد!!

کاغذ ديواري يکي از پوشش هايي است که اين روزها براي ديوارها انتخاب مي شود. در اين مقاله 5 اصل مهم براي انتخاب کاغذ ديواري را به شما معرفي مي کنيم.

ميز ناهارخوري هاي شگفت انگيز با 5 ايده جالب!

ميز ناهارخوري، مکاني است که اعضاي خانواده دور هم جمع مي شوند تا از داشتن يک وعده غذايي با مرور خاطرات و گپ هاي دوستانه از کنار هم بودن، لذت ببرند.در اين مقاله 5 راه را به شما آموزش مي دهيم که بتوانيد يک ميز ناهارخوري زيبا درست کنيد.

توالت فرنگي را چگونه جرم گيري و تميز کنيم؟

تميزکردن توالت فرنگي بخش مهمي از نظافت خانه است که بسيار مورد توجه قرار مي‌گيرد. در ادامه مطلب تميزکردن توالت فرنگي را به شما آموزش مي‌دهيم.

ميوه خشک را چگونه تهيه کنيم که رنگش تغيير نکند؟

خشک کردن ميوه يکي از کارهايي است که آفتاب تابستان بسيار براي آن مناسب است. در اين مقاله به شما مي گوييم که ميوه هاي خشک را چگونه تهيه کنيم که رنگش تغيير نکند.

5 وسيله در خانه تان که حتما بايد شسته شوند!!

همه افراد به بهداشت و پاکيزگي آشپزخانه و سرويس بهداشتي اهميت مي‌دهند؛ اما جاهايي هم وجود دارد که در محدوده بهداشتي شما جاي نگرفته است. بسياري از اشيا در اطرافتان وجود دارد که هرگز آن‌ را نمي‌شوييد و کاملاً آلوده است. در ادامه به برخي از آن‌ها اشاره و راه‌حلي براي تميز کردن هر يک ارائه مي کنيم.

در دکوراسيون نشيمن، اتاق خواب و غذاخوري فرش را کجا قرار دهيم؟

فرش مي‌تواند به عنوان عنصري که در خانه اکثر ايراني‌ها نقش پررنگي دارد، موضوعي جذاب باشد، چراکه به نوعي نماينده هويت ايراني در خانه‌هاي ماست؛ به همين خاطر مي‌خواهيم نگاهي گذرا به فرش و نحوه به‌کارگيري آن در معماري داخلي، تاثيرش در چيدمان فضاهاي خانه و هم‌چنين استفاده از نقوش آن بيندازيم.

گل هاي آپارتماني را با اين ترفندها تازه نگه داريد

 گل ها هميشه به اطرافشان زيبايي مي بخشند. ما 10 ترفند براي مراقبت از گل ها معرفي مي کنيم. با اين ترفندها مي توانيد از زيبايي گل ها بيشتر و براي مدت طولاني تري بهره مند شويد.

با اين گياه سوسک ها را از خانه تان فراري دهيد!!

سوسک يکي از چندش آورترين و کثيف ترين حشراتي است که سر و کله شان در فصل تابستان پيدا مي شود. اما ديگر نگران نباشيد، به راحتي مي توانيد با برگ بو اين سوسک ها را فراري دهيد.

دکوراسيون داخلي دفتر کار کورتني کارداشيان، با تزيين کفش التون جان

کورتني کارداشيان Kourtney Kardashian يکي از دخترهاي خانواده کارداشيان است که براي دفتر کارش از تزيينات خاصي استفاده کرده است. به همين بهانه دکوراسيون داخلي اين دفتر کار را براي تان گردآوري کرده ايم.

گاز شيشه اي را چگونه تميز کنيم؟

گاز شيشه اي به سبب جنسي که دارد تميز کردن ان کمي مشکل تر از مابقي گازها است. در اين مقاله به شما مي گوييم که چگونه مي توانيد گاز شيشه اي را تميز کنيد.

کارت تبريک سه بعدي براي هديه دادن درست کنيد + فيلم آموزشي

کارت تبريک سه بعدي يکي از زيباترين کارت هايي است که مي توانيد به عزيزان تان در روزهاي خاص هديه دهيد. با ديدن اين فيلم متوجه مي شود چگونه مي توانيد با لوازمي که در خانه تان داريد يک کارت هديه سه بعدي زيبا درست کنيد.

دکوراسيون داخلي خانه جديد سلنا گومز

خانه جديد سلنا گومز Selena Gomez در کاليفرنيا يک خانه چهار خوابه پر زرق و برق بسيار بزرگ است که به ارزش حدودي 3 ميليون دلار است. فضاي سبز اين خانه طوري است که بايد حدود 30 دقيقه رانندگي کنيد.

دکوراسيون اتاق خواب دخترتان را پرنسسي بچينيد

دکوراسيون اتاق خواب کودک يکي از مهم ترين دکورهاي خانه است. يکي از بهترين ايده ها براي دکوراسيون اتاق خواب دخترانه، دکوراسيون اتاق خواب پرنسسي است.

کابينت آشپزخانه تان را با اين ترفندها مرتب کنيد

مرتب کردن کابينت ها در آشپزخانه هاي کوچک امروزي يکي مشکلات بزرگي است که تمام خانم ها با آن درگير هستند. با اين ترفندها کابينت هاي اشپزخانه تان را نظم داده و از کمترين فضا بيشترين استفاده را داشته باشيد.

ميوه و سبزي را چگونه براي چند هفته تازه نگه داريم؟

تازه نگه داشتن ميوه و سبزيجات براي خانم هاي خانه دار يکي از معضلات بزرگ در خانه داري است. با ما همراه شويد تا ترفندهاي تازه نگه داشتن سبزيجات را به شما معرفي کنيم.

5 رنگ بدي که نبايد براي دکوراسيون اتاق خواب انتخاب کنيد!!

در اين مقاله بدترين رنگ هاي که مي توانيد براي دکوراسيون اتاق خواب تان انتخاب کنيد را به شما معرفي مي کنيم. اين نکات را مارک که معروف ترين طراح دکوراسيون داخلي است به شما گوشزد مي کند.

پاک کردن لکه عرق با چند ترفند ساده

لکه عرق روي لباس مخصوصا در تابستان يکي از بدترين و سرسخت ترين لکه ها است. در اين مقاله راه هايي را به شما معرفي مي کنيم که مي توانيد لکه عرق را از روب لباس تان پاک کنيد.

لکه چاي و قهوه را چگونه از روي لباس پاک کنيم؟ + فيلم

لکه چاي و قهوه اگر روي لباس هاي تان به خصوص لباس هاي روشن بريزد، پاک کردن آن کار بسيار سختي است. با ديدن فيلم زير متوجه مي شويد با چه راه هايي مي توانيد لکه چاي و قهوه را از بين ببريد.

دکوراسيون خانه گرانقيمت کندال جنر

کندال جنر Kendall Jenner به تازگي يک خانه گرانقيمت کرايه کرده است و به همين بهانه دکوراسيون داخلي اين خانه را گردآوري کرده ايم.

تزيين کادو تولد با يک ايده جالب و فانتزي

تزيين کادو يکي از نکته هاي اصلي در هديه دادن به بهانه هاي مختلف است. تزيين کادو مي تواند در وهله اول در سورپرايز کردن طرف مقابل بسيار موثر باشد. با ما همراه شويد تا به شما بگوييم چگونه مي توانيد کادو را به شکل پليسه اي تزيين کنيد.

7 اشتباه بزرگ در استفاده از مايکروويو که هرگز نمي دانستيد!!

درست است که کار کردن با مايکروويو ساده است اما اکثر افراد اشتباهاتي در حين به کارگيري از آن مرتکب مي شوند که براي سلامتي مشکل ساز است. در اين مطلب به اين اشتباهات ويژه مي پردازيم. لطفاً با ما همراه باشيد.

دکوراسيون اين آشپزخانه ها دل شما را مي برد!!

دکوراسيون آشپزخانه شايد در خانه هاي قديمي زياد مورد توجه قرار نمي گرفت، اما در آشپزخانه هاي اوپن امروز، دکوراسيون آشپزخانه يکي از نکات اصلي دکوراسيون خانه است. با ما همراه شويد تا شما را با چند دکوراسيون زيبا براي آشپزخانه آشنا کنيم.

اين مواد غذايي را درون ظروف پلاستيکي قرار ندهيد، خطرناک است!!

متاسفانه بسياري از افراد شناختي در اين باره ندارند و اين شيوه را بدون رعايت اصول درست دائم در منزل، محل کار، گردش و سفر به کار مي‌گيرند. به همين دليل در ادامه 6 مورد از خوراکي‌هايي را که اصلا نبايد با مواد پلاستيکي تماس داشته باشند، معرفي مي‌کنيم.

نشانه هاي اصلي فساد تخم‌ مرغ

تخم مرغ يکي از مواد غذايي مفيدي است که فوايد بسياري براي بدن دارد. تشخيص دادن تخم مرغ فاسد شايد کار سختي باشد ولي با اين نشانه ها متوجه فساد تخم مرغ مي شويد.

دکوراسيون داخلي خانه جديد بيانسه و همسرش جي زي

بيانسه Beyonce و همسرش جي زد Jay Z به تازگي خانه ويلايي جديدي خريداري کرده اند و به همين بهانه دکوراسيون داخلي اين ويلاي جديد را براي شما گردآوري کرده ايم.

6 رنگ برتر دنياي دکوراسيون براي چيدن يک اتاق ناهار خوري زيبا

دکوراسيون اتاق ناهار خوري يکي ديگر از قسمت هاي مهم در دکوراسيون داخلي خانه است. اگر شما هم مي خواهيد بدانيد بهترين رنگ ها براي دکوراسيون اتاق ناهار خوري چه رنگ هايي است پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را بخوانيد.

اصول شستن ميوه هاي مختلف براي ميکروب زدايي

شستن ميوه و سبزيجات يکي از نکات مهمي است که هر خانم خانه داري بايد بداند و آن را رعايت کند. با ما همراه شويد تا بدانيد هر کدام از ميوه هاي نرم، سفت، چرب و ميوه هايي با پوست کلفت را چگونه بايد بشوييد.

روش صحيح شستن و تميز کردن اسکاچ

همه خانم ها فکر مي کنند اسکاچ و اسفنج ظرف شويي به سبب اين که هميشه با آب و مواد شوينده در تماس هستند، جزو تميز ترين قسمت هاي خانه اند. اما بايد بدانيد که سخت در اشتباهيد.

روشهاي خلاقانه براي اضافه کردن رنگهاي شاد به دکوراسيون داخلي

اگر شما هم دوست داريد مقداري رنگ هاي شاد و جسورانه به دکوراسيون داخلي خانه تان اضافه کنيد ولي نمي دانيد چگونه اين کار را بايد انجام دهيد پيشنهاد مي کنيم از روش زير استفاده کنيد.

دکوراسيون داخلي ويلاي ماريا کري در مکزيک

ماريا کري Mariah Carey به تازگي يک ويلاي محلل در مکزيک خريداري کرده است که در ادامه دکوراسيون داخلي اين ويلاي مجلل را گردآوري کرده ايم.

دکوراسيون داخلي سفيد را با اين نکات بچينيد!!

رنگ سفيد يکي از رنگ هاي مورد علاقه اين روزها براي دکوراسيون داخلي است. در اين مقاله چند راز مهم براي استفاده از رنگ سفيد در دکوراسيون داخلي را به شما مي گوييم.

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل و رويايي ناتالي پورتمن

ناتالي پورتمن Natalie Portman به تازگي يک خانه 10 هکتاري به مبلغ 6/5 ميليورن دلار در کاليفرنيا خريداري کرده است. يکي از ويژگي هاي منحصر به فرد اين خانه دارا بودن ديد پانوراما از اقيانوس آرام است. اين ويلا داراي 4 اتاق خواب و 5 حمام است و در بالاي يک تپه قرار گرفته شده است.

چگونه از فضاهاي پرت و بيخودي يک اتاق ناهارخوري زيبا درست کنيم؟

اتاق ناهارخوري يکي از ضروري ترين قمست هاي هر خانه ايست. اما ممکن است در خانه اي که شما خريداري مي کنيد فضايي به عنوان ناهارخوري درنظر نگرفته شده باشد. شما مي توانيد از ايده هاي زير الگوبرداري کرده و از فضاهاي بلا استفاده يک فضاي ناهارخوري گرم ايجاد کنيد.

نحوه شستن خاکشير با اين روش صحيح است

خاکشير يکي از شربت هاي سنتي ما ايرانيان است که براي رفع تشنگي روزه داران بسيار مفيد است. خاکشير املاح و شن ريزه هايي دارد که اگر به درستي شسته نشود مي تواند براي شما مشکلاتي ايجاد کند.

دکوراسيون داخلي خانه ييلاقي سلنا گومز

سلنا مري گومز Selena Marie Gomez متولد 22 ژوئيه 1992 بازيگر و خواننده و طراح مد اهل آمريکا است. سلنا گومز يک ويلاي رويايي به ارزش 3 ميليون دلار دارد که در ادامه دکوراسيون داخلي آن را براي تان گردآوري کرده ايم.

پارچه رومبلي چه رنگي بخريم؟

انتخاب رنگ پارچه رومبلي يکي از نکته هاي مهم در انتخاب و خريد مبلمان است. براي انتخاب پارچه رومبلي بايد چند نکته مهم را بدانيد.

دکوراسيون ويلاي جديد کايلي جنر در بورلي هيلز

کايلي جنر Kylie Jenner به تازگي خانه ويلايي در بورلي اجاره کرده است. اجاره اين خانه ويلايي ماهي 125000 دلار است. در ادامه دکوراسيون داخلي اين ويلا را گردآوري کرده ايم.

دکوراسيون داخلي را چگونه با رنگ صورتي بچينيم؟

رنگ صورتي يکي از رنگ هاي پرطرفدار اين روزها براي دکوراسيون داخلي است. با ما همراه شويد تا بدانيد بهترين رنگ ها براي ست کردن با رنگ صورتي چه رنگ هايي است.

پارچه رومبلي چه جنسي بخريم؟

انتخاب جنس پارچه رومبلي يکي از نکات مهم در خريد مبلمان است. شما بايد جنس پارچه رومبلي را متناسب با مبلمان که استيل است يا راحتي انتخاب کنيد.

انتخاب پارچه رومبلي بر اساس طرح و رنگ

براي انتخاب رنگ پارچه اول بايد ببينيم خونه و بعد از اون مبلمان ما در چه سبکي قرار ميگيره! اکثر خونه هاي ايراني يا کلاسيک هستن يا مدرن و يا تلفيقي ازين دو.

چند ترفند جالب عکاسي با آيفون

عکاسي با موبايل کار بسياري ساده اي است و تنها مشکل آن نداشتن افکت هاي دوربين هاي عکاسي است. اما نگران نباشيد، در اين مقاله به شما چند ترفند براي عکاسي با آيفون را آموزش مي دهيم.

نکاتي مهم براي خريد و نگهداري قارچ

قارچ يکي از سبزيجاتي است که علاوه بر خاصيت طعم بسيار لذيذي هم دارد. خريد قارچ کار بسيار سختي نيست ولي چند نکته مهم و ساده به شما کمک مي کند قارچ هاي تازه را خريداري کنيد.

ترفندهاي اتوکشي لباس در خانه

اتو کشيدن يکي از سخت ترين کارهاي خانه داري است که ممکن است خانم هاي خانه در انجام آن دچار اشکالاتي شوند. با ما همراه شويد تا شما را با نکته هاي مهم در اتوکشي لباس ها آشنا کنيم.

تمير کردن کامپيوتر با چند روش ساده خانگي!!

تميز کردن کامپيوتر و لپ تاپ يکي از سخت ترين کارها در خانه داري است. با اين روش هاي ساده به راحتي مي توانيد گرد و غبار را از کامپيوتر پاک کرده و تميز کنيد.

خانه اي خوشبو با چند تکنيک ساده!!

داشتن خانه اي خوشبو يکي از اصول يک زندگي سالم و سرشار از انرژي مثبت است. به راحتي با انجام چند کار ساده مي توانيد خانه اي خوشبو و سرشار از انرژيمثبت داشته باشيد.

دکوراسيون داخلي ويلاي مريلين مونرو

مريلين مونرو Marilyn Monroe متولد 1 ژوئن 1926 بازيگر، خواننده و مانکن مشهور آمريکايي بود که در سن 36 سالگي در اوج محبوبيت درگذشت. به همين بهانه دکوراسيون داخلي ويلاي مريلين مونرو را گردآوري کرده ايم.

طالبي شيرين را با اين ترفند تشخيص دهيد

طالبي يکي از ميوه هايي است که براي روزهاي گرم سال بسيار لذيذ است به شرطي که شيرين باشد. با اين ترفندها طالبي شيرين را تشخيص دهيد.

زيورآلات نقره را با 12 روش خانگي تميز کنيد

اگر ظروف و جواهرات نقره شما درخشش و زيبايي خود را از دست داده و سياه شده‌اند و دلتان مي‌خواهد دوباره براق و زيبا شوند ترفندهاي زير را با ما دنبال کنيد.

هندوانه شيرين را با اين ترفند تشخيص دهيد

بهار و تابستان فصل ميوه هاي خوش طعمي مانند هندوانه است. اگر مي خواهيد يک هندوانه شيريني، زبر و آبدار خريداري کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم با اين ترفندها هندوانه رسيده و شيرين را تشخيص دهيد.

کاربردهاي جالب اتو، آشپزي تا خانه داري

اتو فقط براي صاف کردن لباس ها نيست. از اتو استفاده هاي متفاوتي مي توان کرد که در اين ويديو به آنها اشاره شده است.

اخبار خواندنی

تختخواب کرم - مشکي را با چه رنگ روتختي ست کنم؟

آون تستر را چگونه تميز کنيم؟ + فيلم

چگونه مايکروويو را با ليمو تميز کنيم؟ فيلم آموزشي

چند نکته مهم براي انتخاب رنگ دکوراسيون داخلي

در خريد سيب زميني خلالي منجمد اين نکته ها را بدانيد!!

تخم مرغ براي چند ساعت بيرون از يخچال مي توانيم نگهداري کنيم؟

دکوراسيون داخلي خانه سابق اوباما

مبل ال قرمز را با چه رنگ هايي مي توانم ست کنم؟

لوازم برقي نقره اي را با چه رنگ دکوري ست کنيم؟

چند نکته مهم در نگهداري از روغن هاي خوراکي

شير تقلبي را با اين روش به راحتي تشخيص دهيد

دکوراسيون داخلي خانه جديد آنجلينا جولي

10 قانون دکوراسيون براي يک چيدمان حرفه اي و اصولي

ترفندهاي نگهداري مواد غذايي در يخچال و فريزر مخصوص کدبانوها

9 مدل سراميک که دکوراسيون داخلي خانه تان را متفاوت مي کند

4 کاربرد جالب پوست کن در آشپزي و سفره آرايي!

دکوراسيون اتاق خواب تان را با اين طرح هاي ديواري زيباتر کنيد

ديوار سفيد با مبلمان قرمز را چگونه با هم ست کنيم؟

چطور کاشي آشپزخانه را با کابينت ست کنيم؟

بهترين ترکيب هاي رنگي ملايم براي يک دکوراسيون بهاري زيبا

بوي غذا را درون خانه چگونه از بين ببريم؟

تخته هاي آشپزي را چگونه تميز کنيم؟

دکوراسيون داخلي ويلاي ايوانکا ترامپ در واشنگتن دي سي

مبلمان استخواني با روکش بنفش را با چه بوفه اي ست کنيم؟

جلوگيري از بخار گرفتن آينه حمام با چند روش ساده!!

در عرض 5 دقيقه يک جعبه کادو زيبا براي روز پدر درست کنيد

جعبه کادو به شکل پيراهن، يک سورپرايز عالي براي روز پدر + فيلم آموزشي

تزيين ديوارهاي ساده با چند اثر هنري جذاب، ساده و گيرا!

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل الن، کمدين و مجري معروف آمريکايي

مبلمان را چگونه با فرش هاي پر نقش و نگار ايراني ست کنيم؟

چند کاربرد جالب شامپوهاي تاريخ مصرف گذشته که پيشنهاد مي کنيم بدانيد

تزيين گلدان هاي سفالي ساده با 2 ايده جالب

15 ماده غذايي که نبايد در يخچال قرار دهيد!!

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل کلي کرلاکسون، خواننده معروف آمريکايي

با انواع کوسن و کاربردهاي آن آشنا شويد

تازه نگه داشتن گل با 10 روش ساده و کاربردي

با بطري آب معدني يک جاشمعي زيبا درست کنيد

چگونه از طرح هاي راه راه در دکوراسيون داخلي استفاده کنيم؟

چند نکته مهم در تشخيص مرغ سالم

دکوراسيون داخلي خانه جان بون جووي، خواننده پرطرفدار امريکايي

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين به شکل خروس

نگهداري آجيل در اتاق يا يخچال؟ کدام صحيح است؟

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين به شکل درختهاي تخم مرغي، يک ايده جالب

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين به شکل درختهاي تخم مرغي، يک ايده جالب

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين با يک ايده ساده و جالب

تزيين سفره هفت سين با ظروف سفالي، يک ايده ارزان و زيبا

براي خانه تکاني پرده هاي زبرا را چگونه بشوييم؟

لوازم آشپزخانه استيل را چگونه تميز کنيم؟

براي خانه تکاني يخچال فريزر را چگونه تميز و بوزدايي کنيم؟

3 توصيه مهم در خانه تکاني عيد نوروز

خانه تکاني : شيرآلات خانه تان را اينگونه برق بياندازيد + فيلم

5 گام مهم در مرتب کردن کمدها براي خانه تکاني شب عيد

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين به شکل خروس

درکوب تخم مرغي يک ايده جالب و زيبا براي دکوراسيون بهاري

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين با روزنامه و پارچه

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين به شکل آدمک هاي فانتزي، يک ايده جديد و جذاب

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين با نخ هاي کنفي، يک ايده نو و جالب

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين با گل هاي شاد بهاري

آموزش 3 مدل سبزه عيد

سبزه عيد را اينگونه تزئين کنيد

تخم مرغ سفره هفت سين را براي کودک تان اينگونه تزيين کنيد

تزيين سفره هفت سين با ظروف سفالي، يک ايده ارزان و زيبا

سبزه سفره هفت سين را با اين ايده ها تزيين کنيد

سفره هفت سين تان را فانتزي بچينيد

تزيين سفره هفت سين با رنگ هاي ويتراي، يک ايده جذاب و ساده

انتخاب پرده براي ست شدن با تخت سفيد و روتختي سبز صورتي

کابينت هاي چوبي قهوه اي را با چه رنگ وسايلي ست کنم؟

ست کردن کوسن و مبلمان با چند نکته کاربردي!!

براي نوروز امسال يک کوسن زيبا درست کنيد

درکوب تخم مرغي يک ايده جالب و زيبا براي دکوراسيون بهاري

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين با نخ هاي کنفي، يک ايده نو و جالب

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين با گل هاي شاد بهاري

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين با روزنامه و پارچه

تزيين تخم مرغ سفره هفت سين به شکل آدمک هاي فانتزي، يک ايده جديد و جذاب

تزيين سفره هفت سين با رنگ هاي ويتراي، يک ايده جذاب و ساده

سفره هفت سين تان را فانتزي بچينيد

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل ليدي گاگا

خانه کوچک تان را با اين ترفندها بزرگتر نشان دهيد!!

پتينه ديوار با ايده هايي جالب و ارزان قيمت براي نوروز

روش صحيح خرد کردن سبزيجات + فيلم آموزشي

دکوراسيون داخلي گران ترين خانه امريکا

انتخاب پرده براي ست شدن با مبلمان سفيد و کاغذ ديواري نسکافه اي

در استفاد از يخچال فريزرتان مراقب اين اشتباهات باشيد

حيوانات تخم مرغي براي نوروز امسال

تزيين تخم مرغ در سبد براي نوروز امسال

تخم مرغ هايي جديد براي هفت سين نوروز - قسمت دوم

تخم مرغ هايي جديد براي هفت سين نوروز - قسمت اول

نمونه هاي زيبا از تخم مرغهاي رنگ شده براي هفت سين

ايده هايي براي آرايش سبزه عيد

طرز تهيه انواع سبزه

يک ميز شام رمانتيک براي همسرتان بچينيد

با پيراهن قديمي همسرتان يک کوسن زيبا درست کنيد + فيلم آموزشي

هفت مرحله براي خانه تکاني شب عيد

کاربردهاي مختلف نمک که نمي دانستيد، از جلوگيري از کپک زدن پرده حمام تا از بين بردن بوي پياز!!

چگونه با پارچه نمدي جامدادي درست کنيم؟

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل گوئن استفاني

اين چيزها را هرگز درون مايکروويو نگذاريد

هواي درون خانه را چگونه تصفيه کنيم؟

تميز کردن سطوح استيل با يک محلول خانگي + فيلم

اين گياهان خانگي آلودگي هوا را کم مي کنند!!

بدترين روغن ها براي سرخ کردن کدامند؟

چند کاربرد جالب سلفون که نمي دانستيد!!

دکوراسيون داخلي خانه ايوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ

دکوراسيون داخلي خانه هاي کوچک را اينگونه بچينيد تا بزرگتر به نظر برسد

دکوراسيون اتاق نشيمن تان را با اين اشتباهات زشت تر نکنيد!!

چند ايده جذاب، ديدني و ارزان قيمت براي تزيين ديوار!

چند ترفند ساده براي تازه نگه داشتن غذاها

موم شمع را از روي سطوح مختلف چگونه پاک کنيم؟

دکوراسيون آشپزخانه را چگونه مطابق مد سال 2017 بچينيم؟

با پس ماندهاي منزل تان کود غير شيميايي براي گلدان هاي تان درست کنيد

رنگ کردن خانه تان را با اين نکات ساده تر کنيد

چند کاربرد جالب فويل آلومينيومي که هرگز نمي دانستيد!!

دکوراسيون داخلي با کدام سبک را مي پسنديد؟ مينيمال، سنتي، مدرن يا کلاسيک؟

براي هديه دادن به عزيزان تان با اين روش يک پاکت هديه زيبا درست کنيد + فيلم آموزشي

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل کايلي جنر

حوله حمام و دستشويي را چند وقت يه بار بشوييم؟

کاغذ ديواري براي ديوار خانه بهتر است يا رنگ؟ کدام خانه را بزرگتر مي کند؟

آموزش درست کردن 3 مدل پاپيون براي تزيين کادو + فيلم

با درب بطري ها يک ساعت ديواري جالب براي اتاق خواب تان درست کنيد + فيلم آموزشي

چگونه يک اتاق نشيمن زمستاني بچينيم؟

3 روش جالب براي مرتب کردن زيورآلات + فيلم آموزشي

کريسمس : تزيين خانه با شيشه هاي بلا استفاده، يک روش جالب و کم هزينه براي سال نو ميلادي

درختچه بونساي ( بن ساي ) را چگونه نگهداري کنيم؟

کريسمس : دکوراسيون سفيد و قرمز، يک پيشنهاد جالب و شگفت انگيز

کريسمس : آموزش 6 مدل کارت تبريک کريسمسي

دکوراسيون داخلي خانه جرج مايکل

کريسمس : دکوراسيون خانه تان را براي کريسمس امسال متفاوت بچينيد

کريسمس : يک ايده جالب و آسان براي تزيين شمع

7 وسيله اي که هرگز شسته نمي شوند، اما بايد بشوييد!!

چند اشتباه بزرگ در چيدن دکوراسيون اتاق نشيمن

شب يلدا : گلدان هندوانه اي، يک تزيين زيبا براي ميز شام شب يلدا

براي شب يلدا امسال انار را اينگونه تزيين کنيد

چگونه از لباس و کفش هاي مان مراقبت کنيم تا بيشتر عمر کنند؟

شب يلدا : ميز غذاخوري تان را براي شب يلدا اينگونه تزيين کنيد

چند نکته مهم در استفاده از ظروف لعابي، سراميکي و سنگي

شب يلدا : آموزش درست کردن درکوب اناري زيبا براي تزيين شب يلدا

شب يلدا امسال تان را با ايده هاي جالب هندوانه اي جشن بگيريد

هتل آرماني دبي، لوکس ترين و شيک ترين هتل دنيا در سال 2016

عايق کردن خانه در برابر سرما با چند روش خانگي

لباسها را چگونه در چمدان بگذاريم که چروک نشود؟

ميز شام تان را با اين نکته ها حرفه اي بچينيد

شب يلدا با اين ظرف شيريني دست ساز از ميهمانان تان پذيرايي کنيد!!

شب يلدا : روش هاي خشک کردن ميوه براي شب يلدا

شب يلدا : درکوب هاي اناري، يک تزيين زيبا و خلاقانه براي شب يلدا

حلقه نگين دار ازدواج را چگونه تميز کنيم؟

در تميز کردن خانه تان مراقب اين اشتباهات باشيد

دکوراسيون داخلي عمارت رويايي جاستين بيبر

اگر اين غذاها را در مايکروويو گرم کنيد سمي مي شوند

دکوراسيون آپارتمان 70 متري را اينگونه بچينيد

چند ايده جالب براي مرتب کردن ميز آرايش