آخرین اخبار

خانه و دکوراسيون

نکات کليدي خريد لوستر براي نوروز 97

لوستر يکي از وسايل کليدي خانه براي دکوراسيون داخلي است. شما هم اگر براي نوروز تصميم به خريد لوستر داريد به شما پيشنهاد مي کنيم اين نکات کليدي را بدانيد.

خانه تکاني آشپزخانه با روغن زيتون

خانه تکاني يکي از کارهاي اصلي اي است که خانمهاي خانه در اسفند ماه انجام مي دهند. يکي از قسمت هاي خانه تکاني، تميز کردن آشپزخانه است. در اين مقاله به شما مي گوييم با روغن زيتون چگونه مي توانيد آشپزخانه تکاني کنيد.

ميز ناهارخوري گرد بخريم يا مستطيل؟ کدام براي خانه هاي کوچک بهتراست؟

با پايان دوران خودماني بودن فاميل ها، وسايل منزل با در نظر گرفتن نيازهاي ديگران تهيه مي شوند. در حال حاضر اگر بخواهيد يک ميز ناهارخوري براي خانه شخصي بخريد، بايد نکات زيادي را در نظر بگيريد.

گوشت مرغ سالم را با اين نکته ها خريداري کنيد

گوشت مرغ يکي از مفيدترين و پرخاصيت ترين گوشت ها است. نکته هاي بسياري وجود دارد که به شما در تشخيص گوشت مرغ سالم کمک مي کند. با ما همراه شويد تا اين نکته ها را بدانيد.

چگونه لکه فنجان هاي چاي را از بين ببريم؟

آيا فنجان‌هايي داريد که نياز به تميز شدن دارند؟ اين مقاله به شما ياد مي‌دهد که چگونه فنجان‌هاي خود را بدون کمک ماشين‌ظرف‌شويي، تميز کنيد.

5 مدل دکوراسيون آشپزخانه برتر براي بهار 97

وقتي پايان سال فرا مي رسد همگي به دنبال نو شدن و تغيير دکوراسيون هستند. يکي از قسمت هاي مهم و در حقيقت قلب خانه ، آشپزخانه است. در اين مقاله 5 ايده براي تغيير دکوراسيون آشپزخانه تان براي سال 97 ارائه مي دهيم. با ما همراه شويد.

براي خانه تکاني يخچال فريزر را چگونه تميز و بوزدايي کنيم؟

يخچال فريزر به دليل مواد غذايي، ميوه و سبزيجاتي که درون آن قرار دارند ممکن است بوي نامطبوعي داشته باشند. با ما همراه شويد تا شما را با روش هاي تميز کردن و بو زدايي يخچال و فريزر آشنا کنيم.

3 توصيه مهم در خانه تکاني عيد نوروز

با توجه به آغاز خانه‌ تکاني به مناسب عيد نوروز توصيه‌ هايي به منظور کاهش تلفات و رعايت نکات ايمني ارايه مي‌شود.

خانه تکاني : شيرآلات خانه تان را اينگونه برق بياندازيد + فيلم

شير آلات منازل يکي از قسمت هايي هستند که به علت جرم آب به سرعت کدر شده و تميزي خود را از دست مي دهند. با ما همراه شويد تا شما را با بک روش فوق العاده براي برق انداختن شيرآلات آشنا کنيم.

5 گام مهم در مرتب کردن کمدها براي خانه تکاني شب عيد

مرتب کردن کمدها براي خانه تکاني شب عيد جزو آخرين کارهاي خانه تکاني است که معمولا براي روزهاي آخر سال مي ماند. با ما همراه شويد تا شما را با 5 گام براي مرتب کردن کمد لباس هاي تان آشنا کنيم.

از بين بردن بوي زهم و نامطبوع مرغ با 7 راه

بوي زهم و نامطبوع مرغ يکي از مشکلات خانم هاي خانه در آشپزي است. در اين مقاله به شما چند راه براي از بين بردن اين بوي بد را معرفي مي کنيم.

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل ساحلي لئوناردو دي کاپريو

لئوناردو دي کاپريو Leonardo DiCaprio يک ويلاي ساحلي مجللي در منطقه ساحلي Malibu Colony که يک محوطه خصوصي شناخته شده مخصوص افراد مشهور و کارآفرينان ثروتمند است خريداري کرده است. در ادامه دکوراسيون داخلي اين ويلاي ساحلي را گردآوري کرده ايم.

چگونه از آلوئه ورا در خانه نگهداري کنيم؟خواص آلوئه ورا در مراقبت از پوست

آلوئه‌ورا اين روزها يكي از رايج‌ترين گياهاني است كه در آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن نگهداري مي‌كنند.آلوئه ورا خواص و فوايد بسياري براي زيبايي و مراقبت از پوست و مو دارد. در اين مقاله به شما مي گوييم چگونه مي توانيد از آلوئه ورا در خانه تان نگهداري کنيد.

گرانقيمت ترين خانه هاي ستارگان هاليوودي + تصاوير

ستاره هاي هاليوودي همگي خانه هاي گران قيمتي دارند. به همين بهانه در اين مقاله ستاره هاي هاليوودي را به شما معرفي مي کنيم که گرانقيمت ترين خانه ها را خريداري کرده اند.

رنگ قرمز چگونه در دکوراسيون داخلي خانه تان جادو مي کند؟

رنگ قرمز جزو دسته رنگ هاي گرم است که مي تواند در هر قسمت از دکوراسيون خانه تان جادو کند. با ما همراه شويد تا بدانيد براي دکوراسيون قسمت هاي مختلف خانه تان چگونه ميتوانيد از رنگ قرمز استفاده کنيد.

براي هر کدام از اتاق هاي خانه چه نوع گياهي انتخاب کنيم؟

گل و گياهان خانگي هم در زيبايي خانه و هم در آرامش آن موثر هستند. تنوع گل ها به قدري زياد است که انتخاب را سخت مي کند اما در اين مطلب شما را راهنمايي مي کنيم که براي هر کدام از اتاق هاي خانه چه نوع گلي را انتخاب کنيد.

دکوراسيون آشپزخانه سفيد با 9 ايده رنگي!!

دکوراسيون آشپزخانه به رنگ سفيد اين روزها طرفدار بسياري دارد. در اينجا 9 مدل آشپزخانه با دکوراسيون سفيد را به شما معرفي مي کنيم که شما را سرحال مي آورند.

تميز کردن مايکروويو با دو روش ساده

تميز کردن مايکرووي براي تمامي خانم هاي خانه يکي از سخت ترين کارها است. در اين مطلب به شما آموزش مي دهيم با دو ماده غذايي به‌ راحتي مايکروويو خود را از تميزي برق بيندازيد.

لکه سوختگي روي فرش و موکت را چگونه از بين ببريم؟

اگر لکه سوختگي فرش و موکت عميق نباشد مي توان در منزل آن را رفع نمود. اما چگونه؟ در بخش اسرار خانه داري با ما همراه شويد تا راهکارهايي براي از بين بردن لکه سوختگي موکت و فرش پيشنهاد دهيم.

تزيين ديوار اتاق خواب با 6 ايده برتر، کاغذ ديواري تا استيکر

اتاق خواب به دليل اين که مکاني براي استراحت شما است بايد به تزيين ان دقت بسياري داشته باشيد. تزيين ديوار اتاق خواب يکي از همين تزيينات است. در اين مقاله 6 ايده جالب براي تزيين ديوار اتاق خواب را به شما پيشنهاد مي دهيم. با ما همراه شويد.

لکه چربي روي کفش هاي جير را چگونه از بين ببريم؟

جلوه کثيف، کهنه و رنگ پريده کفش با هيچ لباسي سنخيت ندارد پس در کنار تهيه يک پکيج مناسب واکس زدن با اين مطلب مي‌توانيد به راه‌حل‌هاي سريع و خانگي تميز کردن کفش‌ها هم فکر کنيد.

اين محلول جرم گير طبيعي را جايگزين وايتکس کنيد!!!

حتما شما هم دوست داريد خانه‌اي تميز و بدون لکه و کثيفي داشته باشيد. اگر از جمله خانم‌هاي خانه داري هستيد که به تميزي و نظافت خانه اهميت مي‌دهيد و مدام از مواد شوينده و به خصوص از سفيدکننده‌ها و وايتکس استفاده مي‌کنيد، پيشنهاد مي‌کنيم به جاي استفاده از اين مواد سراغ شوينده‌هاي طبيعي برويد که کم عارضه‌تر هستند.

مبلمان فيروزه اي را با چه فرش و پرده اي ست کنيم؟

مبلمان يکي از اجزاي اصلي در دکوراسيون داخلي هر خانه اي است و تاثير اصلي و مهمي روي زيبا شدن دکوراسيون داخلي دارد. اگرشما هم مبلمان راحتي تان فيروزه اي است بايد بدانيد اين مبلمان را با چه پرده و فرشي بايد ست کنيد.

کابينت هاي ام دي اف را چگونه تميز کنيم؟

کابينت هاي ام دي اف چند سالي است که جايگزين کابينت هاي فلزي شده است. براي تميز کردن و نگهداري از کابينت هاي ام دي اف اگر نکته هاي زير را بدانيد به شما کمک خواهد که عمر کابينت هاي آشپزخانه تان افزايش يابد.

با مبلمان شزلون قهوه اي طلايي چه کاغذ ديواري ست کنيم؟

مبلمان من نيم ست شزلون قهوه اي سوخته با منبت کاري طلايي است. کابينت هاي آشپزخانه هم هايگلس سفيد و مشکي است و يک دست هم مبلمان راحتي کرم دارم. بهترين طرح و رنگ براي کاغذ ديواري چه طرح و رنگي است؟

فرش سبز فيروزه اي با مبلمان قهوه اي را با چه رنگ پرده و کاغذ ديواري ست کنم؟

ست کردن مبلمان، پرده، فرش و کاغذ ديواري يکي از رموز اصلي داشتن يک دکوراسيون زيبا است. در اين مقاله به سوال يکي از کاربران در مورد ست کردن فرش سبز فيروزه اي و مبلمان قهوه اي با پرده و کاغذ ديواري پاسخ داده ايم. با ما همراه شويد.

تميز کردن کفش جير و چرم در زمستان

کفش هاي زمستاني به دليل قرار گرفتن در برف و باران لک شده و کثيف مي شوند. هر کدام از اين کفش ها جنس خاصي دارند و بايد بدانيد انها را چگونه بايد بشوييد.

چگونه لباس هاي زمستاني را بشوييم؟

با آغاز زمستان لباس‌هاي زمستاني طرفدار پيدا مي‌کنند. پوليورهاي پشمي، بافتني‌ها و يقه اسکي‌ها حتي اگر هوا زياد هم سرد نباشد در اين فصل طرفداران زيادي دارند. فقط بايد يادتان باشد در صورت کثيف شدن اين لباس‌ها، روش شست و شوي آنها با لباس‌هاي ديگر بسيار متفاوت است.

روغن کنجد اصل را چگونه از تقلبي تشخيص دهيم؟

روغن کنجد يکي از سالم ترين روغن ها براي پخت و پز است. ولي متاسفانه در درست کردن روغن کنجد اصل هم شکو شبهه بسياري وجود دارد. در اين مقاله به شما چند راه را مي گوييم که بتوانيد روغن کنجد اصل را از تقلبي تشخيص دهيد.

تلخي غذا را چگونه از بين ببريم؟

برخي ازعوامل مانند سوختن پيازداغ، برخي از ليمو اماني ها و ... مي تواند باعث تلخ شدن غذاهاي تان بشود. در اين مقاله به شما راه هايي را براي از بين بردن تلخي غذاهاي تان معرفي مي کنيم.

از بين بردن لکه از روي لباس سفيد با 3 روش ساده

لباس هاي سفيد در دنياي مد بسيار زيبا هستند و پوشيدن آنها حس و انرژي بسيار خوبي به آدم ها مي دهد. تنها مشکل لباس هاي سفيد شستن آنها است. در اين مقاله به شما 3 روش براي از بين بردن لکه لباس هاي سفيد آموزش مي دهيم.

از بين بردن حشرات مزاحم با چند روش کاربردي

حشرات خانگي جزو مواردي است که تمام خانم هاي خانه براي از بين بردن آنها دچار مشکل هستند. در اين مطلب، روش‌هايي براي مهار و از بين بردن حشرات آورده شده است که مي‌تواند به شما کمک کند. با ما همراه باشيد.

از بين بردن بوي سيگار از روي پرده و لوازم خانه

بوي سيگار و تنباکو جزو بو هايي هستند که وقتي در خانه تان پخش شود، روي پرده و پارچه ها مي نشيند و به اين زودي از بين نمي رود. در اين جا 7 راه براي از بين بردن بوي سيگار و تنباکو براي شما مي گوييم.

گران قيمت ترين خانه دنيا در فرانسه را بشناسيد

عمارت Les Cedres در منظقه اي منحصر به فرد Saint Jean Cap Ferrat واقع شده و داراي 10 اتاق خواب، سالن رقص، کليسا، استخر شنا و يک باغ خاطره انگيز شامل 15 گلخانه گرم و 15000 مدل گياه است.

دکوراسيون داخلي ويلاي شيشه اي و مجلل الن

الن Ellen کمدين و مجري آمريکايي به تازگي ويلاي مجللي به قيمت 18 ميليون دلار خريداري کرده است. از ويژگي هاي منحصر به فرد اين ويلا ديوارهاي شيشه اي آن است.

دکوراسيون داخلي خانه ويلايي سرنا ويليامز

سرنا ويليامز Serena Williams فقط يک خانه ويلايي 6 خوابه در بورلي هيلز به مبلغ 6.6 ميليون دلار خريداري کرده است. در اين منطقه ستاره هايي مانند بريتني اسپيرز و گوان استفاني زندگي مي کنند.

دکوراسيون اتاق خواب ستاره هاي معروف هاليوود

دکوراسيون اتاق خواب افراد معروف و مشهور هميشه مورد توجه بوده و است. در اين مقاله معروف ترين دکوراسيون اتاق خواب افراد معروف و مشهور هاليوودي را براي شما گردآوري کرده ايم.

دکوراسيون داخلي هتل گران قيمت جياني ورساچه + تصاوير

جياني ورساچه در کنار اقيانوس اطلس صاحب يک ويلاي مجلل و زيبا بود که باخرج هزينه گزافي آن را به يک هتل لوکس تبديل کرده است. در ادامه تصاويري از دکوراسيون داخلي اين هتل را براي شما گردآوري کرده ايم.

شب يلدا ميز شام تان را با اين ايده هاي جالب و ساده تزيين کنيد

شب يلدا يکي از رسم هاي اصيل ما ايرانيان است. در شب يلدا همه خانواده دور هم جمع مي شوند و اين شب را جشن مي گيرند. در اين مقاله ايده هايي براي تزيين ميز شام شب يلدا را به شما پيشنهاد مي کنيم.

دکوراسيون داخلي خانه تان را به رنگ آذر 1396 ( نوامبر 2017 ) بچينيد

رنگ خاکستري يا طوسي يکي از رنگ هايي است که در دکوراسيون داخلي ميتوانيد با هر رنگي آن را ترکيب کنيد. اين رنگ به عنوان رنگ براي دکوراسيون داخلي در آذر 1396 يا همان ماه نوامبر 2017 انتخاب شده است.

تم شب يلدا 96 را با انار بچينيد!!

شب يلدا يکي از سنت هاي قديمي ما ايرانيان است که تزيينات خاصي براي آن استفاده مي کنيم. يکي از تم هايي که مي توانيد براي شب يلدا استفاده کنيد، تم انار است.

تزيين ميز شام کريسمس با چند ايده جالب

تزيين ميز شام کريسمس يکي از تزيينات زيبايي است که براي کريسمس و سال نو ميلادي انجام مي گيرد. در اينجا نمونه هاي جالبي از تزيين ميز شام کريسمس را براي شما گردآوري کرده ايم.

دکوراسيون اتاق خواب کوچک، چگونه از کمترين فضا بيشترين استفاده را کنيم؟

داشتن اتاق خواب کوچک يکي از مشکلات خانه هاي کوچک امروزي است. اگر شما هم اتاق خواب تان کوچک است با ما همراه شويد و از پيشنهادات ما براي استفاده بيشتر از کمترين فضاي اتاق خواب تان استفاده کنيد.

چيدن خانه هاي کوچک آپارتماني با 5 ترفند

چيدمان خانه هاي کوچک آپارتماني يکي از مشکلات خانه هاي امروزي است. شما هم اگر آپارتمان کوچکي داريد و در فکر راهي براي چيدن دکوراسيون آن هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم اين 5 ترفند را به کار بنديد.

تزيين ديوار هاي ساده با 12 ايده جالب و ارزان خانگي!!

ديوار هاي ساده دکوراسيون داخلي خانه را سرد و بي روح مي کنند. در اين مقاله به شما مي گوييم با لوازمي که در خانه داريد چگونه مي توانيد ديوار هاي ساده را با بودجه کمي تزيين کنيد.

دکوراسيون پاييزي با 7 ايده جالب و کم هزينه

چيدن دکوراسيون بر اساس فصل يکي از ايده هاي جالب براي تغيير دکوراسيون است. در اين مقاله به شما 7 ايده جالب و کم هزينه براي داشتن دکوراسيون پاييزي را مي گوييم.

7 رنگ برتر کابينت جزيره اي براي آشپزخانه هاي سفيد

رنگ سفيد يکي از پرطرفدارتين رنگ ها براي دکوراسيون آشپزخانه است. در اين مقاله به شما مي گوييم که براي اضافه کردن يک کابينت جزيره اي رنگي بهتر است از چه رنگ هايي استفاده کنيد.

اگر دکوراسيون اتاق نشيمن تان زيبا نيست، اين سوالات را از خودتان بپرسيد!!

اگر در اين موقيعت قرار گرفته‌ايد که احساس مي کنيد دکوراسيون اتاق نشيمن تان زيبا نيست اين 6 سوال را از خودتان بپرسيد تا چشم‌انداز جديدي داشته باشيد و اتاق نشيمن‌تان را به زيبايي دکور کنيد.

دکوراسيون داخلي خانه تان را به رنگ دي 1396 ( دسامبر 2017 ) بچينيد!!

رنگ قرمز تيره به عنوان رنگ دي 1396 يا دسامبر 2017 انتخاب شده است. شايد شما فکر کنيد که استفاده از اين رنگ در دکوراسيون داخلي کاره سختي است ولي با خواندن اين مقاله متوجه مي شويد که سخت در اشتباهيد.

از بين بردن بوي سيگار از روي پرده و لوازم خانه

بوي سيگار و تنباکو جزو بو هايي هستند که وقتي در خانه تان پخش شود، روي پرده و پارچه ها مي نشيند و به اين زودي از بين نمي رود. در اين جا 7 راه براي از بين بردن بوي سيگار و تنباکو براي شما مي گوييم.

دکوراسيون داخلي هتل گران قيمت جياني ورساچه + تصاوير

جياني ورساچه در کنار اقيانوس اطلس صاحب يک ويلاي مجلل و زيبا بود که باخرج هزينه گزافي آن را به يک هتل لوکس تبديل کرده است. در ادامه تصاويري از دکوراسيون داخلي اين هتل را براي شما گردآوري کرده ايم.

از بين بردن مگس توالت با اين روشها موثر است

مگس هاي ريز توالت يکي از مشکلات سرويس هاي بهداشتي است. به راحتي و با انجام دادن کارهاي زير مي توانيد اين مگس هاي مزاحم را از بين ببريد.

از بين بردن حشرات مزاحم با چند روش کاربردي

حشرات خانگي جزو مواردي است که تمام خانم هاي خانه براي از بين بردن آنها دچار مشکل هستند. در اين مطلب، روش‌هايي براي مهار و از بين بردن حشرات آورده شده است که مي‌تواند به شما کمک کند. با ما همراه باشيد.

چيدن خانه هاي کوچک آپارتماني با 5 ترفند

چيدمان خانه هاي کوچک آپارتماني يکي از مشکلات خانه هاي امروزي است. شما هم اگر آپارتمان کوچکي داريد و در فکر راهي براي چيدن دکوراسيون آن هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم اين 5 ترفند را به کار بنديد.

از بين بردن لکه از روي لباس سفيد با 3 روش ساده

لباس هاي سفيد در دنياي مد بسيار زيبا هستند و پوشيدن آنها حس و انرژي بسيار خوبي به آدم ها مي دهد. تنها مشکل لباس هاي سفيد شستن آنها است. در اين مقاله به شما 3 روش براي از بين بردن لکه لباس هاي سفيد آموزش مي دهيم.

تلخي غذا را چگونه از بين ببريم؟

برخي ازعوامل مانند سوختن پيازداغ، برخي از ليمو اماني ها و ... مي تواند باعث تلخ شدن غذاهاي تان بشود. در اين مقاله به شما راه هايي را براي از بين بردن تلخي غذاهاي تان معرفي مي کنيم.

روغن کنجد اصل را چگونه از تقلبي تشخيص دهيم؟

روغن کنجد يکي از سالم ترين روغن ها براي پخت و پز است. ولي متاسفانه در درست کردن روغن کنجد اصل هم شکو شبهه بسياري وجود دارد. در اين مقاله به شما چند راه را مي گوييم که بتوانيد روغن کنجد اصل را از تقلبي تشخيص دهيد.

دکوراسيون اتاق خواب کوچک، چگونه از کمترين فضا بيشترين استفاده را کنيم؟

داشتن اتاق خواب کوچک يکي از مشکلات خانه هاي کوچک امروزي است. اگر شما هم اتاق خواب تان کوچک است با ما همراه شويد و از پيشنهادات ما براي استفاده بيشتر از کمترين فضاي اتاق خواب تان استفاده کنيد.

چگونه لباس هاي زمستاني را بشوييم؟

با آغاز زمستان لباس‌هاي زمستاني طرفدار پيدا مي‌کنند. پوليورهاي پشمي، بافتني‌ها و يقه اسکي‌ها حتي اگر هوا زياد هم سرد نباشد در اين فصل طرفداران زيادي دارند. فقط بايد يادتان باشد در صورت کثيف شدن اين لباس‌ها، روش شست و شوي آنها با لباس‌هاي ديگر بسيار متفاوت است.

تميز کردن کفش جير و چرم در زمستان

کفش هاي زمستاني به دليل قرار گرفتن در برف و باران لک شده و کثيف مي شوند. هر کدام از اين کفش ها جنس خاصي دارند و بايد بدانيد انها را چگونه بايد بشوييد.

تابلو فرش را چگونه تميز کنيم؟

تابلو فرش ها جزو لوازمي در خانه هستند که براي تميز کردن و شستن آنها اگر از راه اصولي استفاده نکنيد، تابلو فرش شما خراب شده و تمام رنگ هاي آن به هم مي ريزد.

چگونه لپ تاپ را تميز کنيم که صدمه نبيند؟

يک نگاه به لپ تاپ خود بيندازيد، سپس به خاطر بياوريد که وقتي اين دستگاه را خريديد چه شکلي بود، براي شرايط فعلي لپ تاپ خود جز کلمه کثيف عبارت ديگري خواهيد يافت؟ در ادامه به شما نکاتي را خواهيم گفت تا بدانيد چگونه لپ تاپ خود را تميز کنيد

8 مبلمان که لازمه هر خانه و دکوراسيوني است!!

مبلمان شامل مبل، صندلي راحتي، ميز ناهارخوري، کمد و ... است. در اينجا مي خواهيم 8 مدل مبلمان را به شما معرفي کنيم که در هر خانه اي بايد داشته باشيد.

از بين بردن بوي بد توالت با چند راه موثر

از بين بردن بوي بد توالت و سرويس بهداشتي يکي از معضلاتي است که اين روزها افراد بسياري با آن درگير هستند. شما هم اگر اين مشکل را در خانه تان داريد پيشنهاد مي کنيم از راه هاي زير استفاده کرده و بوي بد توالت منزل تان را از بين ببريد.

از بين بردن پشه هاي ريز گلدان با چند روش تجربي و موثر

پشه هاي ريز گلدان يکي از مشکلاتي است که افراد علاقه مند به نگهداري گياهان در خانه با آن روبرو مي شوند. به همين بهانه در اين مقاله روشهاي از بين بردن اين پشه هاي ريز را براي شما عنوان کرده ايم.

دکوراسيون داخلي خانه تان را به رنگ دي 1396 ( دسامبر 2017 ) بچينيد!!

رنگ قرمز تيره به عنوان رنگ دي 1396 يا دسامبر 2017 انتخاب شده است. شايد شما فکر کنيد که استفاده از اين رنگ در دکوراسيون داخلي کاره سختي است ولي با خواندن اين مقاله متوجه مي شويد که سخت در اشتباهيد.

آموزش سرهمي بافتني نوزاد با الگو

سرهمي بافتني نوزاد يکي از مدل هاي پر طرفدار بافتني است که نوزاد شما را بسيار دوست داشتني تر مي کند. در اين مقاله 5 مدل سر همي بافتني نوراد به همراه الگو و مقدار کاوا مورد نياز را براي شما گردآوري کرده ايم.

10 کار جالبي که مي توانيد با فويل هاي آلومينيومي انجام دهيد

بطور حتم تا به حال متوجه اين نکته شده‌ايد که فويل‌هاي آلومينيومي از ضروري‌ترين لوازم آشپزخانه هستند اما به کاربردهاي اعجاب‌انگيز آنها در خيلي از مصارف خانگي توجه نکرده ايد؛ در ادامه با تعدادي از اين کاربردهاي خلاقانه آشنا مي‌شويد.

نگهداري بامبو در منزل با رعايت چند نکته

مراقبت از گياه بامبو نکته هاي خاص خودش را دارد. در اين مطلب براي اينکه از بامبوي محبوب‌تان به نحو احسن مراقبت کنيد شما را راهنمايي مي‌کنيم.

تزيين ميز شام کريسمس با چند ايده جالب

تزيين ميز شام کريسمس يکي از تزيينات زيبايي است که براي کريسمس و سال نو ميلادي انجام مي گيرد. در اينجا نمونه هاي جالبي از تزيين ميز شام کريسمس را براي شما گردآوري کرده ايم.تزيين ميز شام کريسمس با چند ايده جالب

خوشبو نگه داشتن خانه با چند روش ساده

داشتن خانه اي خوشبو يکي از راه هاي داشتن آرامش و زندگي اي پر از انرژي مثبت است. شما هم ممکن است در برخي مواد در خانه تان بوهاي نامناسبي وجود داشته باشد، اما نگران نباشيد با روشهاي ساده زير مي توانيد هميشه خانه اي خوشبو داشته باشيد.

اخبار خواندنی

سال نو امسال به عزيزان تان کارت تبريک سه بعدي هديه دهيد + آموزش

تصفيه هوا با گياهان آپارتماني که ناسا معرفي کرد

کادو کريسمس را با بابانوئل هاي دست ساز تزيين کنيد

براي ميز شام کريسمس تان دستمال سفره تان را اينگونه تزئين کنيد

کدام روغن زيتون بهتر است؟

زعفران اصل را با اين روشها تشخيص دهيد

سالمترين و بهترين قابلمه براي پخت و پز کدام است،مسي،تفلون يا استيل

تزيين پفيلا شب يلدا براي عروس

راهنماي خريد ماشين لباسشويي، مخصوصا عروس خانمها

تزيين انار شب يلدا با چند ايده جالب و ساده

راهنماي خريد يخچال فريزر مخصوص عروس خانم ها

تم شب يلدا 96 را با انار بچينيد!!

دکوراسيون داخلي خانه تان را به رنگ آذر 1396 ( نوامبر 2017 ) بچينيد

شام شب يلدا يتان را با اين شمع هاي دست ساز رمانتيک کنيد!!

شب يلدا ميز شام تان را با اين ايده هاي جالب و ساده تزيين کنيد

دکوراسيون اتاق خواب ستاره هاي معروف هاليوود

9 قانون کهنه دکوراسيون داخلي که بايد دور بريزيد!!

ظروف مختلف آشپزخانه را چگونه تميز کنيم؟

12 مدل کاشي که شومينه ها را متفاوت مي کند!!

مبلمان کرم طلايي با روکش قهوه اي کرم را با چه رنگ فرش و پرده اي ست کنم؟

سم زدايي هواي خانه با چند گياه خانگي

مدل ميز ناهار خوري مناسب خانه تان را با اين نکته ها انتخاب کنيد

دکوراسيون داخلي خانه ويلايي سرنا ويليامز

آموزش قلاب بافي چند رنگ،يک ايده جالب براي درست کردن روتختي

6 قانون اضافه کردن رنگ به دکوراسيون داخلي!!

ميوه هاي رسيده را دور نريزيد!! چند روش استفاده از ميوه هاي رسيده

دکوراسيون داخلي ويلاي جديد جاني دپ در لکسينگتون

براي ديوارهاي سفيد با قرنيز قهوه اي تيره و درب قهوه اي روشن، چه رنگ چهارچوبي انتخاب کنم؟

چند نکته جالب خانه داري که نمي دانستيد!!

دکوراسيون داخلي به سبک جشن هالووين

7 نکته براي نگهداري بهتر نان

دکوراسيون داخلي ويلاي شيشه اي و مجلل الن

فرش سبز فيروزه اي با مبلمان قهوه اي را با چه رنگ پرده و کاغذ ديواري ست کنم؟

3 ترفند جالب براي تميز کردن آشپزخانه

اگر دکوراسيون اتاق نشيمن تان زيبا نيست، اين سوالات را از خودتان بپرسيد!!

با چاي کيسه اي خوشبو کننده ماشين درست کنيد!!

دکوراسيون قصر رويايي و مجلل بيل گيتس را اينجا ببينيد

فرش زمينه سورمه اي، سفيد و نارنجي را با چه رنگ مبل و پرده اي ست کنم؟

آموزش تا کردن لباس در عرض چند ثانيه + فيلم

نگهداري اين مواد غذايي درون يخچال ممنوع!!

جرم گيري ماشين ظرفشويي در چند مرحله ساده

گران قيمت ترين خانه دنيا در فرانسه را بشناسيد

چند نکته مهم و ساده براي تازه نگه داشتن سيب

يک راه ساده براي جدا کردن برچسب روي شيشه

7 رنگ برتر کابينت جزيره اي براي آشپزخانه هاي سفيد

مبلمان کلاسيک زعفراني با روکش گلدار طوسي را با چه رنگ کاغذ ديواري و فرشي ست کنم؟

اجاق گاز شيشه اي روميزي را چگونه برق بيندازيم؟

دکوراسيون داخلي خانه سيندي کرافورد، مدل امريکايي

آموزش ساخت سبد با کارتون و کنف

کاربردهاي جالب ليمو ترش در خانه داري که نمي دانستيد

چه مدت مي توانيم مواد غذايي را در يخچال نگهداري کنيم؟

دکوراسيون پاييزي با 7 ايده جالب و کم هزينه

قهوه جوش سوخته را با اين روش خانگي پاک کنيد

دکوراسيون داخلي خانه جديد بيانسه و جي زد

با مبلمان شزلون قهوه اي طلايي چه کاغذ ديواري ست کنيم؟

تزيين ديوار هاي ساده با 12 ايده جالب و ارزان خانگي!!

8 کاربرد رنگ مشکي در دکوراسيون داخلي که نمي دانستيد!!

تميز کردن مايکروفر با دو شوينده طبيعي!!

فرش سورمه اي را با چه رنگ مبل استيل ست کنيم؟

دکوراسيون داخلي خانه مايلي سايرس

تفکيک زباله را چگونه در خانه انجام دهيم؟

دکوراسيون داخلي منزل را چگونه رنگي بچينيم؟

آموزش درست کردن جامدادي نمدي، ويژه دانش آموزان!!

خريد آباژور مناسب خانه شما با چند نکته کاربردي

6 وسيله اي که تاريخ مصرف دارند و شما نمي دانيد!!

دکوراسيون داخلي ويلاي آدري هپبورن، زن زيباي هاليوودي

با قابهاي قديمي يک نظم دهنده کاربردي براي زيورآلات تان درست کنيد + فيلم

5 گياه خانگي که آرامش را به خانه تان مي آورند

خطاهاي رايج خانم ها در آشپزي و خانه داري

دکوراسيون داخلي خانه جري لوئيس

فنگ شويي اتاق نوزاد با چند نکته ساده و کاربردي

کاغذ ديواري هايي که ديوارها را جادو مي کنند!!

چند نکته مهم در مورد خريد قابلمه

کابينت هاي آشپزخانه را با اين ترفندها مرتب و زيبا کنيد

دکوراسيون داخلي ويلاي لوکس و مجلل خانواده کارداشيان

خريد اين حبوبات ممنوع!!

در دکوراسيون داخلي، سقف ها را چگونه انتخاب و تزيين مي کنند؟

ظروف با جنس هاي مختلف را چگونه بشوييم؟

دکوراسيون اتاق خواب کوچک را چگونه بچينيم؟

در فريز کردن مواد غذايي مراقب اين اشتباهات باشيد

گوشت مرغ سالم چه ويژگي هايي دارد؟

در دکوراسيون آشپزخانه مايکروفر را کجا قرار دهيم؟

ميوه و سبزيجات را چگونه براي مدت طولاني تازه نگهداري کنيم؟

کفش هاي ساده تان را با اين روش طرح دار کنيد + فيلم

در دکوراسيون آشپزخانه اين رنگها را جايگزين رنگ سفيد کنيد!!

ادويه اصل و تقلبي را چگونه تشخيص دهيم؟

کاربردهاي جالب نوشابه، از جرم گيري سرويس بهداشتي تا لکه بري لباس

دکوراسيون دفتر کار با 15 طرح برتر سال 2017

فنگ شويي اتاق خواب با 8 اصل ساده

دکوراسيون اتاق نشيمن را با اين 7 رنگ بچينيد!

چگونه از پنير نگهداري کنيم که خراب نشود؟

کمبود جا در آپارتمان هاي کوچک کرايه اي را اينگونه حل کنيد

10 نکته يخچالي که هر کدبانويي بايد بداند!!

در دکوراسيون داخلي اين رنگ را جايگزين رنگ سفيد سقف ها کنيد

کاغذ ديواري را با 5 نکته مهم انتخاب کنيد!!

با دانه هاي پلاستيکي رنگي يک کاسه تزييني درست کنيد + فيلم آموزشي

ميز ناهارخوري هاي شگفت انگيز با 5 ايده جالب!

توالت فرنگي را چگونه جرم گيري و تميز کنيم؟

ميوه خشک را چگونه تهيه کنيم که رنگش تغيير نکند؟

5 وسيله در خانه تان که حتما بايد شسته شوند!!

در دکوراسيون نشيمن، اتاق خواب و غذاخوري فرش را کجا قرار دهيم؟

گل هاي آپارتماني را با اين ترفندها تازه نگه داريد

مبلمان راحتي و کلاسيک را با اين نکته ها بخريد

با اين گياه سوسک ها را از خانه تان فراري دهيد!!

دکوراسيون داخلي دفتر کار کورتني کارداشيان، با تزيين کفش التون جان

گاز شيشه اي را چگونه تميز کنيم؟

کارت تبريک سه بعدي براي هديه دادن درست کنيد + فيلم آموزشي

دکوراسيون داخلي خانه جديد سلنا گومز

دکوراسيون اتاق خواب دخترتان را پرنسسي بچينيد

دکوراسيون سرويس بهداشتي و حمام را چگونه انتخاب کنيم؟

کابينت آشپزخانه تان را با اين ترفندها مرتب کنيد

ميوه و سبزي را چگونه براي چند هفته تازه نگه داريم؟

5 رنگ بدي که نبايد براي دکوراسيون اتاق خواب انتخاب کنيد!!

پاک کردن لکه عرق با چند ترفند ساده

لکه چاي و قهوه را چگونه از روي لباس پاک کنيم؟ + فيلم

دکوراسيون خانه گرانقيمت کندال جنر

کاغذ ديواري طرح دار بژ طلايي را با چه رنگ پرده اي ست کنم؟

تزيين کادو تولد با يک ايده جالب و فانتزي

7 اشتباه بزرگ در استفاده از مايکروويو که هرگز نمي دانستيد!!

دکوراسيون اين آشپزخانه ها دل شما را مي برد!!

اين مواد غذايي را درون ظروف پلاستيکي قرار ندهيد، خطرناک است!!

نشانه هاي اصلي فساد تخم‌ مرغ

دکوراسيون داخلي خانه جديد بيانسه و همسرش جي زي

6 رنگ برتر دنياي دکوراسيون براي چيدن يک اتاق ناهار خوري زيبا

اصول شستن ميوه هاي مختلف براي ميکروب زدايي

روش صحيح شستن و تميز کردن اسکاچ

روشهاي خلاقانه براي اضافه کردن رنگهاي شاد به دکوراسيون داخلي

طرز پخت قارچ به کدام روش بهتر است؟ سرخ کردن يا کبابي؟

دکوراسيون داخلي ويلاي ماريا کري در مکزيک

دکوراسيون اتاق نشيمن شمالي را چه رنگي بچينيم بهتر است؟

دکوراسيون داخلي سفيد را با اين نکات بچينيد!!

با لوازمي که در خانه تان داريد يک گوشواره زيبا درست کنيد + فيلم

دکوراسيون داخلي ويلاي مجلل و رويايي ناتالي پورتمن

با کاناپه طوسي و ديوار سفيد چه رنگ مبلماني ست کنيم؟

چگونه از فضاهاي پرت و بيخودي يک اتاق ناهارخوري زيبا درست کنيم؟

نحوه شستن خاکشير با اين روش صحيح است

دکوراسيون داخلي خانه ييلاقي سلنا گومز

پارچه رومبلي چه رنگي بخريم؟

دکوراسيون ويلاي جديد کايلي جنر در بورلي هيلز

دکوراسيون داخلي را چگونه با رنگ صورتي بچينيم؟

پارچه رومبلي چه جنسي بخريم؟

چاقو آشپزخانه را با چند روش خانگي مانند روز اول تيز کنيد

انتخاب پارچه رومبلي بر اساس طرح و رنگ

از شلوار جين قديمي تان 6 وسيله قابل استفاده درست کنيد!!

چند ترفند جالب عکاسي با آيفون

نکاتي مهم براي خريد و نگهداري قارچ

ترفندهاي اتوکشي لباس در خانه

تمير کردن کامپيوتر با چند روش ساده خانگي!!

خانه اي خوشبو با چند تکنيک ساده!!

دکوراسيون داخلي ويلاي مريلين مونرو