آخرین اخبار

سياسي

يونسي: سرنوشت زهرا کاظمي را مرتضوي رقم زد

وزير پيشين اطلاعات فاش کرد که زهرا کاظمي به تشخيص وزارت اطلاعات دولت اصلاحات جاسوس شناخته نشد اما اصرار سعيد مرتضوي بر جاسوسي او، نهايتا مرگ اين شهروند ايراني - کانادايي را رقم زد.

واکنش مطهري به نامه احمدي نژاد به رهبري

نايب رييس مجلس شوراي اسلامي خطاب به نامه احمدنژاد گفت: بهتر آن بود که پيشنهادات خود را در زمان صدارت خود و لااقل قبل از بازداشت دوستانتان و مطرح شدن پرونده هاي خودتان مي گفتيد.

احمدي نژاد شيطان حقير و ابله است که خودش را ناپلئون پنداشته

محمدعلي رامين درباره نامه ‌احمدي‌نژاد به رهبر انقلاب معتقد است: احمدي‌نژاد به وعده فروپاشي نظام اسلامي و حمايت شيطان دل خوش کرده است. او فقط يک شيطان حقير و ابله است که خودش را ناپلئون بناپارت پنداشته تا ميوه انقلاب را بچيند.

نامه احمدي‌نژاد به مقام معظم رهبري و پيشنهاد برکناري رئيس قوه قضاييه

«برگزاري فوري و آزاد انتخابات رياست جمهوري و مجلس شوراي اسلامي، البته بدون مهندسي شوراي نگهبان و دخالت نهادهاي نظامي و امنيتي و آزاد گذاردن مردم براي انتخاب، يک ضرورت فوري است.»

وکيل سيدامامي: همچنان دليل بازداشت سيد امامي براي ما مشخص نيست

مرگ کاووس سيدامامي بيش از همه، فعالان محيط زيست را شوکه کرده؛ به‌ويژه اينکه پيش از اثبات اتهام‌ها، صداوسيما در همين موضوع مستندي ساخته و پخش کرده است. مستندي که حالا زمينه‌ساز شکايت وکلاي خانواده سيدامامي از برنامه ٢٠:٣٠ شده است.

اعطاي تسهيلات به مقامات ممنوع شد!

نمايندگاه مجلس دستگاه‌هاي مرتبط با قواي سه گانه کشور به‌استثناي بانکها و شرکتهاي بيمه دولتي مجاز را از دريافت سود از حساب هاي سپرده گذاري کوتاه مدت و بلند مدت نزد بانک ها ممنوع کردند.

قدرداني روحاني از مديريت سنجيده و مداراي حداکثري نيروي انتظامي

در جلسه امروز هيات دولت به رياست رئيس جمهور، گزارش وزراي کشور و اطلاعات از حوادث روزهاي اخير و اغتشاشاتي که منجر به شهادت تعدادي از نيروهاي انتظامي و بسيج گرديد، به هيات وزيران ارائه شد.

آقاي شهردار با حلوا حلوا گفتن دهان شيرين نمي‌شود

بيان دردها و مشکلات به جا مانده از گذشته زماني براي شهروندان ارزش خواهد داشت که راه درمان آنها نيز براي مردم بازگو شود که به قول معروف با حلوا حلوا گفتن دهان شيرين نمي‌شود.

زهرا رهنورد عزادار شد

نرگس موسوي دختر زهرا رهنورد اعلام کرد که مادر بزرگش(مادر زهرا رهنورد) فوت کرده است.

زهرا رهنورد عذادار شد

نرگس موسوي دختر زهرا رهنورد اعلام کرد که مادر بزرگش(مادر زهرا رهنورد) فوت کرده است.

هدف روحاني از بيان رفراندوم چه بود؟

اين که چرا روحاني در اين مقطع زماني از رفراندوم سخن مي‌گويد جاي تامل و درنگ دارد و يا آنکه روحاني احساس مي کند براي تحقق وعده هايش داراي اختيارات کافي نيست؟

برخورد قاطعانه دادستاني تهران با مجرمان حوزه ارز

دادستان تهران از سرپرست دادسراي جنايي خواست در پرونده فوت کاووس سيدامامي با انجام تحقيقات لازم، نسبت به هرگونه مسامحه و قصور در نظارت بر زنداني و تعقيب افراد مقصر اقدام کند.

مقام معظم رهبري: در زمينه عدالت اقرار مي کنيم که عقب مانده ايم

رهبري پيشرفت کشور را نتيجه مردم سالاري ديني خواندند و با اشاره به نامگذاري دهه سوم انقلاب به نام «دهه پيشرفت و عدالت» خاطرنشان کردند: پيشرفت در عرصه هاي مختلف به معناي واقعي کلمه رخ داده اما در زمينه «عدالت»اقرار مي کنيم که عقب مانده ايم.

در اجلاس امنيتي مونيخ چه گذشت؟

وزير امور خارجه کشورمان ظهر روز يکشنبه به وقت محلي در پنجاه و چهارمين اجلاس امنيتي مونيخ سخنراني کرد.

سردار صفوي:ايران بايد هزينه‌هايي را که در سوريه کرده، برگرداند

مشاور عالي فرماندهي معظم کل قوا با اشاره به ضرورت حفظ استقلال و تماميت ارضي سوريه گفت: ما به طور جدي خواستار استقلال و تماميت ارضي سوريه هستيم. جمهوري اسلامي ايران هم بايستي هزينه‌هايي که در سوريه کرده است را برگرداند و سوري‌ها اين آمادگي را دارند که از نفت، گاز و معادن فسفات سوريه [اين هزينه‌ها را برگرداند].

زمزمه هايي از خداحافظي آيت الله جنتي با امامت جمعه

آيت الله احمد جنتي در سال‌هاي اخير حضورش در کسوت امامت جمعه کم‌رنگ و با معرفي ابوترابي‌فرد به عنوان امام جمعه جديد تهران زمزمه خداحافظي‌اش با اين مسئوليت بيشتر شده است.

خاتمي: ميانگين حقوق طلبه، 600 هزار تومان است

عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: ميانگين حقوق طلبه ما 500 تا 600 هزار تومان است و روحانيت خود را ميزبان انقلاب مي‌داند و وضع اش اين است، آيت‌الله ما شهريه‌اش به يک‌ميليون و 500 هزار تومان نمي‌رسد آن‌وقت جاروجنجال که انگار اين بودجه علما است که مشکل ايجاد کرده است.

درگيري لفظي دو نماينده در صحن علني مجلس

در جريان رسيدگي مجلس شوراي اسلامي به لايحه بودجه سال آينده بين عبدالحميد خدري نماينده مردم بوشهر و سيد کاظم دلخوش نماينده مردم صومعه سرا بر سر بودجه عمراني درگيري لفظي به وجود آمد.

وقتي محمود احمدي نژاد هرچه به دهانش مي آيد را مي گويد!

هنوز لذت حضور حماسي مردم سراسر ايران در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن مشغول نوازش جان‌هايمان بود که بار ديگر زبان‌ها و قلم‌ها به ميدان آمدند و به جاي درس گرفتن از مردمي که عليرغم مشکلات اقتصادي لحظه‌اي از حمايت انقلاب و نظام دريغ نمي‌ورزند به پراکندن بذر تفرقه مشغول شدند.

همه جريان ها و گروه هاي مختلف در آيين نامه جديد حق اعتراض دارند

مرتضي مبلغ؛ معاون سياسي وزارت کشور در دوره اصلاحات نوشت: قانون اساسي ضوابط مشخصي براي برگزاري هر نوع تجمعي تعيين کرده است و اين‌طور نيست که نتوان به نظر صريحي دراين‌باره رسيد. تاکيد قانون اين است که تجمع با هر عنوان و از جانب هر گروهي آزاد است؛ البته به اين شرط که مخل مباني اسلام نباشد.

بزرگ‌ترين فسادهاي مالي از 71 تا 96 + فيلم

123 ميليارد تومان، 1000 ميليارد تومان، 3 هزار ميليارد تومان و حتي 18 هزار ميليارد تومان نتيجه بزرگترين فسادهاي مالي از سال 71تا 96 در ايران.

فرزند احمد توکلي درگذشت

فرزند احمد توکلي به دليل نارسايي کبدي در بيمارستان شهيد نمازي شيراز گذشت.

جريان اصلاحات به کدام سو مي رود؟

اين روزها برخي بر اين باور هستند كه اصلاح‌طلبي درون خود به بحران رسيده و بالطبع جامعه را نيز دچار بحران كرده است. در مقابل برخي ديگر هم بر اين باورند كه همه‌چيز در گفتمان اصلاح‌طلبي و ساختار تشكيلاتي اصلاح‌طلبان خلاصه مي‌شود و در يك معنا اصلاح حكومت جز به دست اصلاح‌طلبان امكان‌پذير نيست.

اداي احترام روحاني به گاندي

رئيس جمهوري اسلامي ايران با حضور در بناي يادمان مهاتما گاندي بانثار تاج گل به پدر استقلال و رهبر فقيد سياسي و معنوي هندوستان اداي احترام کرد.

بيانيه ستاد حقوق بشر پيرامون خودکشي «کاووس سيد امامي»

ستاد حقوق بشر در پاسخ به فضاسازي ‌هاي وسيع، غيرمستند و خصمانه در خصوص خودکشي سيد امامي عليه جمهوري اسلامي ايران و ايضأ براي اطلاع رساني صحيح و تنوير افکارعمومي بيانيه اي صادر کرد.

ولايتي: مهم ترين مشکل منطقه خاورميانه آمريکا است

مشاور بين الملل مقام معظم رهبري با بيان اينکه سفر وزير خارجه آمريکا به منطقه ناشي از شکست هاي ميداني و نظامي آمريکا در کشورهاي اسلامي است گفت: مهمترين مشکل منطقه خاورميانه آمريکا است.

واکنش تند علم‌الهدي به پيشنهاد رفراندوم روحاني

نماينده ولي‌فقيه در استان خراسان‌رضوي در واکنش به سخنان اخير رئيس‌جمهور در جمع راهپيمايان 22 بهمن گفت: در سيل جمعيت چندميليوني 22 بهمن، اصل 59 را به رخ مردم مي‌کشيد و رفراندوم مطرح مي‌کنيد؟

بيانيه ستاد حقوق بشر در پاسخ به فضاسازي‌هاي وسيع و خصمانه عليه ايران درباره خودکشي سيد امامي

ستاد حقوق بشر در پاسخ به فضاسازي‌هاي وسيع، غيرمستند و خصمانه در خصوص خودکشي سيد امامي عليه جمهوري اسلامي ايران و ايضأ براي اطلاع رساني صحيح و تنوير افکار عمومي بيانيه‌اي صادر کرد

خاتمي: مطهري، دور بعد تاييد صلاحيت نمي‌شود

ما در يک دور معيوب گير کرده‌ايم. دو عامل ايجاد شد تا نظارت استصوابي شل بشود. يکي از آنها متاسفانه ترس از خارج است. به هر حال مي‌خواهند دموکراسي را رعايت کنند. امثال ما را که تاييد نمي‌کنند. چند نفري را در اين ميان تاييد مي‌کنند که به نظرم در دور بعد هم مطهري و صادقي را ديگر تاييد نمي‌کنند

روحاني: لوله تفنگ، مشکلات را حل نمي‌کند

رئيس جمهور با بيان اينکه برنامه ايران، صميميت و برادري با همه کشورهاي منطقه و جهان اسلام است، گفت: لوله تفنگ، مشکلات جوامع اسلامي را حل نمي کند

آيا احمدي نژاد بازداشت مي‌شود؟!

آيا با استناد به همين سخنان تند و تيز ديروز احمدي نژاد که از تعرض به رهبري، حاکميت، دستگاه هاي حاکميتي در آن ملاحظه شد تا مطرح شدن احتمال تحريک افکار عمومي توسط او و اطرافيانش عليه حاکميت، مي توان نسبت به بازداشت او و برخي نزديکانش اقدام کرد؟

پايان شهرداري «محمدعلي نجفي» فرا رسيد؟!

شايد وقتي بعد از آن همه پيگيري و استرس اصلاح طلبان توانستند محمد علي نجفي را به «بهشت» برسانند کمتر کسي گمان مي کرد عمر شهرداري اين چهره اصلاح طلب اينچنين کوتاه و البته پرحاشيه باشد

واکنش متفاوت دو عضو شوراي نگهبان به رفراندوم

سخنگوي سابق شوراي نگهبان گفته است اينکه بحث کنيم شوراي نگهبان بايد درباره همه‌پرسي اظهارنظر کند يا نه مسئله‌اي زودهنگام است و ارزيابي سياسي اين موضوع کار من نيست، اما سخنگوي فعلي چنين نظري ندارد

دادستان تهران: دخالت در پرونده قضايي اشکال دارد

دادستان عمومي و انقلاب تهران يا اشاره به پرونده کاووس سيدامامي گفت: برخي علي رغم اينکه هم پزشکي قانوني و هم قاضي ويژه دادسراي جنايي و هم خانواده متوفي اعلام کرده‌اند که اين موضوع خودکشي بوده است؛ کماکان فرافکني و تشکيک مي کنند، در واقع اين خودکشي رخ داده و در گزارش کالبد شکافي پزشکي قانوني وجود دارد.

رفراندومي که به مزاج بدخواهان انقلاب خوش آمد

امام جمعه موقت تهران با بيان اينکه راهپيمايي 22 بهمن بدخواهان انقلاب را که مي‌خواستند آن را به ضد خودش تبديل کنند نااميد کرد گفت: سخنان اخير رئيس‌جمهور براي بدخواهان انقلاب آن‌قدر شيرين بود که تبديل به تيتر اول بي‌بي‌سي فارسي شد.

جزئيات نحوه خودکشي سيد امامي از زبان دادستان

دادستان تهران: پس از بازداشت کاووس سيدامامي و ارائه اسناد و اطلاعات موجود به وي در فرآيند تحقيقات، از بازجوي خود براي پاسخ به سوالات، فرصتي درخواست نموده بود که مورد پذيرش قرار گرفته اما پس از مراجعه متهم به محل نگهداري خود در بازداشتگاه، با تدارک مقدمات، در سرويس بهداشتي اقدام به خودکشي نمود.

مشکلات مردم را تحريک کرد؛ نه من

امام جمعه مشهد در گفت‌وگويي مشروح به تشريح ريشه‌ ناآرامي‌هاي دي‌ماه در مشهد پرداخت و گفت:‌ مردم به دليل مشکلات تحريک شدند نه سخنان من.

آيا رفراندوم براي جلوگيري از دعوا راهگشاست؟

اين بار سومي است که حسن روحاني از رفراندوم سخن مي‌گويد. رييس‌جمهور حقوقدان معتقد است که اگر در مساله‌اي بحثي وجود دارد مي‌توان به اصل 59 قانون اساسي و همه‌پرسي مراجعه کرد.

تنها يک دانشجوي بازداشتي داريم

وزير علوم، تحقيقات و فناوري گفت: در حال حاضر تنها يک دانشجوي بازداشتي داريم که پيگير آزادي وي هستيم.

واکنش عارف به درگذشت کاووس سيدامامي در بازداشت

در پي درگذشت کاووس سيد امامي در بازداشت محمد رضا عارف رييس فراکسيون اميد مجلس خواستار بررسي هرچه سريع تر اين موضوع از سوي دادستان و نهادهاي نظارتي قوه قضائيه شد.

نحوه خودکشي «کاووس سيد امامي»

رئيس کميسيون امنيت ملي مجلس از برگزاري جلسه‌اي با حضور نايب رئيس مجلس درباره مرگ کاووس سيدامامي در زندان اوين خبر داد

جزييات پرونده متهمان مرتبط با جاسوسي

رييس دادگاه انقلاب گفت که پرونده افراد دستگير شده مرتبط با جاسوسي در دادسراي امنيت مطرح است و هنوز به دادگاه انقلاب نيامده است

ورود مجلس به موضوع خودکشي سيدامامي

محمدجواد فتحي عضو کميته مجلس براي بازديد از زندان‌ها درباره خودکشي کاووس سيدامامي استاد جامعه شناسي که گفته مي شود به تازگي در زندان اتفاق افتاده و چندمين خودکشي در ماه‌هاي اخير است

اژه‌اي: خودکشي «سيدامامي» در حال بررسي است

سخنگوي قوه قضاييه با بيان اينکه خودکشي سيدامامي در حال بررسي است تا ببينيم چگونه اتفاق افتاده است، درباره بازداشت تعدادي از فعالان محيط زيست گفت: اينکه براي چه کساني و به چه ميزاني اتهامشان اثبات مي‌شود بايد تا پايان بررسي‌ها و دادگاه صبر کرد

واکنش عباس عبدي به مرگ «کاووس سيدامامي»

خبر تاسف‌بار بود. ادعا شد كه دكتر كاووس سيدامامي استاد دانشگاه امام صادق و فعال محيط‌زيست در زندان خودكشي كرده است، در حالي كه جامعه و افكار عمومي از اصل بازداشت وي كه بيش از دو هفته از آن گذشته بود آگاهي نداشت

تابش: قوه قضائيه درباره دستگيري‌ها پاسخگو باشد

رييس فراکسيون محيط زيست مجلس در واکنش به دستگيري عده‌اي از فعالان محيط زيست و مرگ دکتر سيدامامي در زندان، خواستار پاسخگويي صريح قوه قضاييه و پيگيري دولت در اين رابطه شد

آشنا: يک مرتضوي براي يک کشور کافي بود

مشاور رئيس‌جمهور تاکيد کرد: همانگونه که نظارت بر قوه مجريه ضروري است اعمال نظارت بر رفتار با متهمان و محکومان هم ضروري است. يک مرتضوي براي يک کشور کافي بود؛ او را تکثير نکنيم

انتقاد سردار سليماني از مدعيان پيروي از خط امام

فرمانده سپاه قدس در مراسم سالگرد پيروزي انقلاب در کرمان گفت:کساني که فکر مي‌کنند براي اداره کشور بايد با امريکا همراه و متحد شد به سرنوشت کشورهايي بنگرند که هم پيمان امريکا شده‌اند اما در فقر شديد و با سرنوشت تيره بسر مي‌برند

گزارش‌هايي از آماده شدن آمريکا براي حمله موشکي به سوريه

در بحبوحه افزايش تنش ميان رژيم صهيونيستي و سوريه، منابع غربي از آماده شدن آمريکا براي حمله موشکي به سوريه خبر مي‌دهند اما نه در حمايت از اسرائيل بلکه اين بار به بهانه استفاده سوريه از سلاح شيميايي عليه مخالفان اين کشور

برگزاري آئين برافراشتن بزرگترين پرچم کشور

آئين برافراشتن بزرگترين پرچم جمهوري اسلامي ايران با حضور نجفي شهردار تهران، مولاوردي دستيار رئيس جمهور و مسئولان شهري در باغ موزه دفاع مقدس آغاز شد

سايت روزنامه‌هاي آرمان و ستاره صبح به حالت عادي بازگشت/ ورود تيم امنيت وزارت ارتباطات به موضوع

مديرمسئول روزنامه آرمان با اعلام اينکه سايت روزنامه‌هاي آرمان و ستاره صبح به دليل هک شدن، براي ساعاتي از دست‌رس خارج شده بودند، تاکيد کرد که با رفع مشکل، اين دو روزنامه به شروع فعاليت خود بازگشتند و در حال حاضر بر روي وب قابل مشاهده هستند

خبرنگاران ٢٤ کشور جهان راهپيمايي 22 بهمن را پوشش مي‌دهند

125 خبرنگار و عوامل خبري از هفتاد و يک رسانه منطقه‌اي و بين المللي وابسته به 24 کشور جهان، سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب انقلاب اسلامي را در مسير راهپيمايي و ميدان آزادي پوشش خبري خواهند داد

زيباکلام: تندرو‌ها نيازي به گفتگوي ملي نمي‌بينند

صادق زيباکلام، تحليلگر سياسي اصلاح طلب معتقد است گفتگوي ملي در صورتي عملياتي مي‌شود که نهادهايي مانند سپاه و شوراي نگهبان و همچنين چهره‌هايي چون جنتي، علم الهدي و مصباح يزدي به استقبال آن بروند؛ در غير اينصورت به گفته او نبايد به عملياتي شدن اين گفتگو خوش‌بين بود.

بقايي: حتي يک روز هم زندان نمي‌روم

حميد بقايي، معاون اجرايي محمود احمدي نژاد در دولت دهم پس از خروج از جلسه سوم دادگاه تجديدنظر اعلام کرد نتيجه راي نهايي را قبول ندارد. او تاکيد کرد: «حتي يک روز هم زندان نمي‌روم و براي شهادت در اين مسير آماده‌ام»

حتي اگر شوراي نگهبان بپذيرد، من مخالفم

يک فعال سياسي اصولگرا گفت: وقتي نگاه‎هاي دو گروه درباره موضوعات کشور تفاوت دارد، صحبت آنها نمي‌تواند به جايي برسد، شايد يک سري صحبت‌ها بين آنها هم مبادله شود اما هر کدام حرف خودشان را مي‌زنند و به جمع‌بندي روشن و عملياتي نمي‌رسند

اخبار خواندنی

متن نامه موسوي‌ خوئيني‌ها به احمد جنتي

شروط گفتگوي سازنده از نگاه روحاني اصلاح طلب

طرح سؤال نمايندگان مجلس از روحاني کليد خورد

برخورد با کارگزاران حکومتي‌اي که در آنها ظلم و فساد است، بايد جدي باشد

مدل جديد نظارت استصوابي شوراي نگهبان

واکنش علي مطهري به مصاحبه صداوسيما با هاشمي شاهرودي

مجمع تشخيص مصلحت نظام همان کاري که سنا مي‌تواند انجام دهد را انجام مي‌دهد

برخي امامان نماز جمعه منبر را به مديحه‌سرايي اين و بدگويي آن آلوده مي‌کنند!

جزئيات تازه از ماجراي حمله به نهاد رياست جمهوري

آقاي رئيس جمهور، آيا توضيح بديهيات بس نيست؟ چرا اصرار بر نشست خبري داريد؟

مصوبات استاني عجيب و غريب احمدي‌نژاد

روحاني: همه مسئولان کشور اعتراض را پذيرفتند

ساخت سونا و جکوزي 30 ميلياردي زير زمين يک امامزاده!

اگر بار برخي از وزرا را جمع نکنيم بار مملکت را زمين مي‌گذارند

چرا مردم براي زلزله کرمانشاه بجاي دولت به علي دايي پول دادند؟

پيشنهاد رشوه مسئولان ارشد صندوق فرهنگيان به مسئول تحقيق صندوق

توکلي: فساد, سيستماتيک شده است

فرد ديگري در زندان هاي اراک در پي حوادث اخير خودکشي کرده است؟

سپاه: موشک بالستيکي داريم که آمريکا هم ندارد

وزير کشاورزي بايد پاسخگو باشد

واکنش نيروي انتظامي به خبر درگيري ميان يک فرقه از دراويش با نيروهاي امنيتي

توئيت هاي عارف در توصيه به خطبا و تريبون‌داران کشور

تجمع خانواده جان باختگان نفتکش سانچي مقابل مجلس

جاسوس هسته‌اي به 6 سال حبس محکوم شد

دستگيري دو نفر از عناصر گروه ري استارت در شهرستان محلات

تير اندازي در محدوه نهاد رياست جمهوري

توضيح رئيس کل دادگستري خراسان درباره قطع دست سارقي در مشهد

توضيحات در مورد بستري شدن آيت‌الله آملي لاريجاني

نشست خبري رئيس جمهور سه شنبه برگزار مي شود

واکنش دفتر رئيس جمهور در مورد ادعاي خانه نشيني روحاني در روزهاي برفي

طائب: جاي موسوي و کروبي خوب است

پايان نخستين جلسه دادگاه تجديدنظر «حميد بقايي»/جلسه بعدي سه‌شنبه

رئيس سازمان پدافند غيرعامل کشور: تلگرام از وزارت ارتباطات سوء‌استفاده کرد

هشدار سيد حسن خميني درباره القاء «بحران ناکار آمدي»

باهنر: 5 ميليون نفر طرفدار آمريکا در کشور داريم

همايش بازرگان و انقلاب اسلامي، برگزار مي‌شود

عارف از ملت ايران عذرخواهي کرد

تصاويري از بازديد روحاني از روستاي زلزله زده گورک راور

آيت الله نوري همداني: آقاي قاليباف شما از هر جهت سرافراز بوديد

درخواست کمک سازمان ملل و دولت فرانسه از ايران

تذکر نماينده مجلس به رئيس جمهور

توضيحات محسني‌اژه‌اي درباره پرونده سعيد طوسي + فيلم

واکنش نوه امام (ره) به انتشار فيلم جلسه خبرگان 68

واکنش اطلاعات به تصويب کليات لايحه بودجه 97

آمريکا با گروگان‌گيري برجام از تهران, باج‌خواهي مي‌کند

واکنش ميرسليم به پرونده سعيد طوسي

علت سکوت احمدي نژاد در اعتراضات اخير

احضار شهردار تهران به دادگاه حقيقت دارد؟

محدوديت ها موجب شد تا دختران انقلاب روسري ها را سر چوب بگذارند

حکم تبرئه سعيد طوسي، يک ضربه و لطمه به اعتبار قوه قضاييه بود

براي حکومتي که فقط مي‌خواهد صداي انقلاب مردم را بشنود، بسيار دير است

شايد مشکلات مردم قابل حل نباشد، حداقل پنجره‌ها را نپوشانيد تا بيرون را ببينيم!

لحظه ورود امام رهبر انقلاب، آيت‌الله بهشتي و هاشمي رفسنجاني کجا بودند

تاکيد پزشکي قانوني بر خودکشي سينا قنبري و وحيد حيدري در زندان

از جنبش سبز عبور کرديم, امروز با جنبش زرد مواجه هستيم

توضيحات استاندار اصفهان درباره برکناري فرماندار گلپايگان + فيلم

مطهري: نامه کروبي به اصطلاح دلسوزانه بوده و بايد به رفع حصر کمک کند

فرماندار گلپايگان عذرخواهي کرد، اما برکنار شد

بازداشتي اوين از کيسه زباله به عنوان طناب استفاده کرده بود

يکي از ابر بدهکاران بانکي به امارات سفر کرد!!

علي مطهري: هيچ اجباري براي حجاب زنان در جامعه ديده نمي‌شود

اجازه مجلس به دولت براي برداشت از حساب ذخيره ارزي

دادستان تهران بازداشت دختر خيابان انقلاب را تاييد کرد

کليات لايحه بودجه 97 تصويب شد

عذرخواهي استاندار اصفهان بابت رفتار فرماندار گلپايگان + فيلم برخورد بد فرماندار

حضور رهبر انقلاب و هيات دولت در مرقد امام راحل +عکس

استخراج اطلاعات از جعبه سياه سانچي به کجا رسيد؟

واکنش حجت‌الاسلام دانشمند به ممنوع‌المنبر شدن

فيلم و محل خودکشي فرد دستگيرشده در اغتشاشات در اوين ديده شد

مصباح يزدي:برخي مسئولان, ولايت فقيه را ديکتاتوري مي‌دانند

امروز کدام نمايندگان از زندان اوين بازديد خواهند کرد؟

حجت الاسلام دانشمند ممنوع المنبر شد

واکنش مدير عامل خانه مداحان به کمک ميلياردي شهرداري به يک حسينيه

پاسخ لاريجاني به تذکر يک نماينده در سئوال از رئيس جمهور

رضا ضراب استحقاق ايستادن در کسوت استاد دانشگاه هاروارد را دارد

تا زماني که اروپا به برجام متعهد باشد ايران هم به برجام متعهد خواهد بود

دختر خيابان انقلاب آزاد شده است؟

پاسخ روابط عمومي وزارت امور خارجه به برخي شبهات درباره پالرمو

دلايل اصلي مخالفت نمايندگان با کليات بودجه 97 چيست؟

چرا نامه‌هاي احمدي‌نژادي‌ها به ترامپ و وزارت کشور هرگز به مقصد نرسيد؟

59 نهاد فرهنگي که از بودجه دولت اعتبار مي گرفتند, حذف شدند؟!

باقر نمازي موقتا آزاد شد

16 تروريست داعشي دستگير و 5 نفر به هلاکت رسيدند

موضوع تذکر کواکبيان به لاريجاني چه بود؟/ پاسخ لاريجاني

کليات بودجه 97 توسط نمايندگان مجلس رد شد

توييت برفي سفراي انگليس و فرانسه در تهران

بازديد برخي مسئولين از وضعيت برف روبي در شهر تهران

جهانگيري:نمي توان هيچ کس و جرياني را که با نظام بوده اند، حذف کرد

مردم در هر نقطه از کشور اگر با موارد مشکوک مواجه شدند گزارش دهند

چرا وقتي توئيتر فيلتر است وزير ارتباطات برخلاف قانون در آن فعاليت مي‌کند؟

نقويان در واکنش به حکم سعيد طوسي: دنبال پرده‌دري نرويد

کميسيون اصل 90 مجلس پي گير پرونده سعيد طوسي مي شود

سپاه در غرب کشور با داعش درگير شد

آيا رژيم گذشته نمي‌توانست به گونه‌اي رفتار کند که با انقلاب مواجه نشود؟

ميزان قدرت آقاي رئيس‌جمهور چقدر است؟

علت سکوت عجيب فرقه سه‌نفره احمدي‌نژاد، مشايي و بقايي

چه کساني پشت پرده هشتگ «من براندازم» هستند؟

سعيد طوسي تبرئه شد

سلفي ضرغامي با اموات!+ عکس

علم‌الهدي: مردم با حرف, با ان‌شاءالله و ماشاءالله اميدوار نمي‌شوند

چرا برخي از تسخيرکنندگان لانه جاسوسي بعداً از آمريکا عذرخواهي کردند؟

روزي تجمع‌کنندگان را خس و خاشاک مي ناميديد حالا درخواست مجوز مي کنيد؟

سرنوشت کانديداتورهاي اولين انتخابات رياست جمهوري ايران چه شد؟

تعدادي از مفسدان اقتصادي را شلاق بزنيد يا در ملأ عام اعدام کنيد

فضاي مجازي که تريبون بيگانگان است سگ هار است و گاز خواهد گرفت

اعتراض نوه امام (ره) به رسيدگي دولت به وضعيت مردم خوزستان

اصولگرايان ميان بد و بدتر، دولت روحاني را انتخاب مي‌کنند!

يادآوري اهميت اظهارعقيده و حق‌اعتراض در اينستاگرام رئيس‌جمهور با انتشار خطبه رهبري+فيلم

زيباکلام: احمدي نژاد مي خواهد خود را رهبر جريانات اخير نشان دهد

رئيس سيا مدعي همکاري هسته‌اي ايران و کره شمالي شد

محسن رضايي: آنقدر نگوييد نظامي‌ها نمي‌فهمند

کشف دو محموله انفجاري در کشور

درخواست احمدي‌نژادي‌ها از وزارت کشور براي برگزاري تجمع اعتراضي

مرگ چند هموطن در مناطق زلزله‌زده به دليل سرمازدگي/تکذيب شد

حاجي‌دليگاني: درآينده خواهيم ديد باز هم خيانت مي شود

چه ربطي ميان نسبت پول توجيبي و بودجه شوراي نگهبان وجود دارد؟

احمدي نژاد اين جسارت را به مردم داد كه مي‌شود يك شبه ره صد ساله رفت

موافقت رهبري با برداشت 4 ميليارد دلار از صندوق توسعه ملي براي اين موارد

مختصات گزارش ارائه شده به رئيس جمهور از حوادث اخير

پروژه‌هاي سپاه با مجوز رهبري و درخواست دولت انجام مي‌شود

واکنش تند ضرغامي به سخنان ديشب رئيس جمهور

اصلوگرايان تندرو عليه رئيس جمهور دست به بازي خطرناکي زده‌اند!

آقاي خاتمي که پشتيبان آقاي روحاني بود حالا به او تذکر دهد

علي لاريجاني: به عملکرد بودجه 96 اشکال وارد است

توييتر در دولت دوازدهم رفع فيلتر مي شود؟

واکنش علي مطهري به انتقاد تند شريعتمداري از او

انتشار تصويري از حضور روحاني در بين مردم کرمانشاه پس از انتقاد رشيدپور

مشروح سخنان رئيس جمهور در گفتگوي زنده تلويزيوني

هشدار هوايي ايران به دو فروند ناو جنگي بيگانه

زيباکلام: صداوسيما اصلاح‌ناپذير است, والسلام!

واکنش علي مطهري به انتشار فيلم انتخاب رهبري در سال 68

خبر درگذشت مير حسين موسوي صحت دارد؟

چرا ديگر گفتگوي تلويزيوني روحاني اهميتي ندارد؟

پاسخ وزارت خارجه به اظهارات يکي از برنامه‌هاي تلويزيوني در مورد برجام

رونمايي ظريف از ايده "شبکه‌سازي امنيتي" در روزنامه فايننشال‌تايمز

زهرا رهنورد از حصر خارج شد

سفير چين به تمامي ابهامات درباره نفتکش سانچي پاسخ داد

مديريت صداوسيما در انحصار يک جريان تندرو خارج از صداوسيماست!

تهديد ايران خط قرمز اربيل است

توضيحات رييس کميسيون تلفيق بودجه 97 درباره حذف بودجه گرد و غبار خوزستان

حضور دولتمردان در مراسم بزرگداشت دريانوردان سانچي + فيلم و عکس

آلمان در نظر دارد تحريم‌هاي جديدي عليه ايران اعمال کند

واکنش تند عضو سابق شوراي شهر تهران به ارائه گزارش نجفي عليه قاليباف

واکنش شريعتمداري به اعتراض وزارت امور خارجه به نقد برجام

طالبان : آمريکا را مجبور به‌ خروج از افغانستان مي‌کنيم

واکنش رهبر معظم انقلاب به تراشيدن محاسن شان

شوراي نگهبان مخالف افزايش قيمت بنزين است

چرا دادستان کل کشور درباره تخلفات شهرداري اقدامي نکرده است؟

ساختن کشتي و قرآن مطلا را چگونه بايد ببينيم و تفسير کنيم؟

کمک ميلياردي شهرداري منطقه 5 به حسينيه و مداح معروف