آخرین اخبار

سياسي

واکنش به ضرب و شتم کارگران آذرابي

عضو شوراي مرکزي بسيج علامه گفت: اعتراض کارگراني که چندين ماه هست حقوق خود را دريافت نکرده اند خيانت نيست، بلکه سکوت ما و ناکارآمدي مسولين در برابر جنايات وظلم سرمايه‌داران خيانت است.

ايران هر امتيازي را که در برجام داده پس ميگيرد اگر ...

وزير امور خارجه کشورمان گفت: اگر آمريکا خواهان امتيازات جديد هسته‌اي است، ايران هم متقابلا خواهان امتياز جديد است؛ آيا دولت آمريکا حاضر است 10 تن اورانيوم غني‌شده ما را به ما بازگرداند؟

تجاوز به ايران سرنوشت صدام را براي دشمنان رقم مي‌زند

رئيس ستادکل نيروهاي مسلح با بيان اينکه آموزه‌هاي دوران دفاع مقدس بايد سينه به سينه به جوانان و نسل‌هاي آينده منتقل شود، گفت: تجاوز به ايران سرنوشت صدام را براي دشمنان رقم مي‌زند.

راهپيمايي ضد ترامپ در سراسر کشور

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با صدور اطلاعيه‌اي اعلام کرد که پس از نماز جمعه فردا در کشور، تظاهرات ضد آمريکايي بر پا خواهد شد.

بازتاب سخنراني روحاني در سازمان ملل در دنيا

رئيس‌جمهور ايران يک روز پس از حمله تند دونالد ترامپ، رئيس‌جمهور آمريکا به توافق هسته‌اي سخن مي‌گفت، تاکيد کرد که سرنوشت اين توافق به دست دو يا سه کشور تعيين خواهد شد.

بازتاب سخنان روحاني در رسانه هاي عربي

سخنراني حسن روحاني، رئيس‌جمهور ايران در هفتاد و دومين نشست مجمع عمومي سازمان ملل بازتاب گسترده‌اي در رسانه‌هاي عربي داشت.

توضيحات ظريف در مورد نشست ايران و 1+5

وزير امور خارجه کشورمان پس از نشست بيش از يک ساعته با وزيران خارجه 1+5 در جمع خبرنگاران ايراني گفت: جلسه مشخصي بود که در آن تاکيد شد نگرش‌ها بر برجام مبتني بر رويکردي همه جانبه و چند جانبه است نه يک جانبه و يک قطعنامه شوراي امنيت نيز آن را مورد تاکيد قرار داده است.

ايران مرزهايش را روي اقليم کردستان خواهد بست

دولت جمهوري اسلامي ايران اعلام کرده که اگر همه پرسي کردستان انجام شود تمامي مرزهايش با اقليم کردستان را خواهد بست و دولت رسمي عراق اعلام کرده که به اين اقليم حمله نظامي خواهدکرد.

کنايه روحاني به‌ روابط ترامپ و عربستان

حسن روحاني در سخنراني سازمان ملل با کنايه به‌ روابط ترامپ و عربستان گفت: اعتدال، هم‌افزايي انديشه ها است و نه رقص شمشيرها.

سخنراني حسن روحاني در سازمان ملل متحد

متن سخنراني حسن روحاني در سازمان ملل متحد :دولت من در دوره قبل، همزمان با پيشبرد مذاکرات هسته‌اي در عرصه خارجي، براي تدوين حقوق شهروندي در عرصه داخلي نيز تلاش نموده و «منشور حقوق شهروندي» را اعلام، و براي اجرا ابلاغ نمود.

فرمانده کل سپاه: سخنان ترامپ نبايد بي‌جواب بماند

فرمانده کل سپاه با اشاره به اينکه بايد از ترامپ بابت برداشتن نقاب از چهره واقعي آمريکا تشکر کرد، گفت: سخنان رئيس جمهور آمريکا نبايد بي جواب بماند و اميدواريم رئيس جمهور محترم در نطق خود پاسخ قاطع، انقلابي و روشنگر چنانکه در شأن ملت ايران است به وي بدهد.

ديدار ضرغامي و حسين کروبي!+ عکس

ضرغامي؛ رئيس سابق صدا و سيما در کنال تلگرامي خود درباره ديدار با فرزند کروبي نوشت: آقاي کروبي در دوره رياست مجلس ششم به نيروهاي تندروي مشارکتي اعتماد نداشت.

ادعاهاي بي‌اساس ترکي الفيصل عليه ايران

رئيس پيشين سازمان اطلاعات عربستان در حاشيه نشست مجمع عمومي سازمان ملل ايران را به دخالت در امور کشورهاي منطقه متهم کرد.

ادعاي سخيف ترامپ در صحن عمومي سازمان ملل عليه ايران

رييس‌جمهور آمريکا با اعلام اين‌که «نمي‌توانيم متعهد به قراردادي باشيم که زمينه طرح‌ريزي يک برنامه هسته‌اي را فراهم مي‌کند» برجام را از بدترين توافقاتي دانست که آمريکا در طول تاريخ امضا کرده است.

روحاني: ديدار و مذاکره با آمريکا معنا ندارد

رييس جمهوري کشورمان با تاکيد بر اينکه رفتار ترامپ-رييس جمهور آمريکا- همه زمينه‌هاي مثبت را از بين مي‌برد، درباره مذاکره ايران با آمريکا گفت: وقتي از تغيير رژيم مي‌گويد و تعهدات مهم دولت آمريکا را زير پا مي‌گذارد، ديدار و مذاکره معنا ندارد.

لطف ناخواسته ترامپ در حق ايران و روحاني

سازمان ملل تبديل به محلي براي منازعه موافقان و مخالفان برجام شده است. ترامپ و نتانياهو به عنوان مهم‌ترين مخالفان توافق هسته‌اي ايران و کشورهاي 1+5 در تلاش هستند تا کشورهاي جهان به ويژه کشورهاي اروپايي را وارد زمين بازي خود کنند.

ديدار هاي مهم حسن روحاني ،ظريف و صالحي در نيويورک+ عکس

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني روز دوشنبه در ديدار با آنتونيو گوترش گفت: جمهوري اسلامي ايران همواره براي حمايت از شما و پيشبرد مسووليت سنگيني که برعهده داريد، آماده است.

وزير اطلاعات: بادانشجويان برخورد امنيتي نداريم/از دولت حقوق نمي‌گيريم

وزير اطلاعات با تاکيد بر اينکه تعاملات بين‌المللي بايد با هوشمندي باشد، اظهار کرد: اگر افرادي با اهداف غير علمي اما به بهانه هيات‌هاي علمي بخواهند با دانشگاه‌ها همکاري کنند دستگاه امنيتي از ورود آنها جلوگيري مي‌کند.

ترامپ، تهديد به خروج از برجام کرد

ترامپ در پيامي که توسط وزير انرژي آمريکا در کنفرانس سالانه آژانس قرائت شد، تهديد کرده است که اگر نظارت‌هاي آژانس بر ايران کافي نباشد از برجام خارج مي‌شويم.

روحاني: ترامپ غيرقابل پيش‌ بيني است اما ما ...

حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني در گفتگو با کريستين امانپور مجري شبکه سي‌ان‌ان آمريکا گفت: از آنجايي که فعاليت‌ها و برنامه‌هاي آقاي ترامپ تا حدي غيرقابل پيش‌بيني است، بنابراين ما هم براي آن شرايط پيش‌بيني‌هاي لازم را انجام داده ايم.

خداحافظي نجفي با اختيارات زياد؟!

شوراي شهر پنجم شوخي ندارد! اهل تساهل و تسامح هم نيست و برايش فرقي نمي‌کند شهردار پايتخت اصلاح‌طلب است يا اصولگرا! ظاهرا تنها در انديشه عمل به وعده‌هايي است که به مردم داده شده بود و اعضاي آن بر اساس اين وعده‌ها به بهشت راه يافتند.

احمدي‌نژاد در اين مورد تبرئه شد

قاضي سابق پرونده احمدي‌نژاد با تشريح جزئياتي ناگفته از پرونده رئيس دولت‌هاي نهم و دهم مي‌گويد در پرونده احمدي‌نژاد در ارتباط با شکايت شکات خصوصي حکم به رد شکايت‌ها صادر شده است.

قانون جديد کپي رايت به مجلس ارائه مي‌شود

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات گفت: ديدگاه ما در رابطه با قانون کپي رايت و ضرورت بازبيني آن بسيار روشن است؛ بايد اين قانون بازبيني شود. ما لايحه‌اي را تنظيم کرده‌ايم که با طي مراحل، به مجلس ارائه مي‌شود.

عباس عراقچي: دست همکاري با ظريف داده‌ام و ...

در چهارسال اخير نامش به برجام گره خورده است، ولي از 11 سال گذشته در کنار ديگر موضوعات معمول سياست خارجي به ديپلماسي آب نيز علاقمند بوده و همين موضوع باعث شده که مطالعات جدي و تخصصي در اين زمينه داشته باشد، چنان که در سال 1395 کتاب «ديپلماسي آب‌هاي فرامرزي و نظام بين الملل» را منتشر کرد.

کشته شدن 8 ايراني در حوادث تروريستي عراق+ اسامي

منابع امنيتي عراق از انفجار يک خودروي بمب‎گذاري و حمله مسلحانه به غرب استان «ذي‎قار» واقع در جنوب عراق و کشته شدن 37 نفر از جمله چند ايراني خبر دادند.

چرا نسل‌کشي ميانمار سياسي است؟

البته ممکن است در اين حادثه تعصب مذهبي تأثير داشته باشد اما اين قضيه، يک قضيه‌ي سياسي است، زيرا مجري آن، دولت ميانمار است و در رأس آن دولت نيز زني بي‌رحم قرار دارد که برنده‌ي جايزه‌ي صلح نوبل بوده و با اين اتفاقات، در واقع، مرگِ جايزه‌ي صلح نوبل رقم خورد.

ترامپ، برجام را تمديد کرد

«دونالد ترامپ»، رئيس‌جمهور آمريکا همزمان با اعلام تحريم‌هاي جديد عليه ايران، تعليق تحريم‌هاي برجامي ايران را براي 120 روز ديگر تمديد کرد.

تشکر بشار اسد از رهبر معظم انقلاب

بشار اسد رئيس جمهور سوريه با ارسال نامه‌اي به مقام معظم رهبري با اشاره به نقش آفريني ايران درشکست محاصره «ديرالزور» از ايشان و مردم ايران تشکر کرد.

ايران بيانيه وزراي خارجه اتحاديه عرب درباره جزاير ايراني را شديداً محکوم کرد

سياست اصولي جمهوري اسلامي ايران در قبال کشورهاي حوزه خليج فارس، رعايت حسن همجواري، احترام متقابل و عدم مداخله در امور داخلي ديگران و توجه به واقعيت هاي تاريخي و حقوقي و شرايط حساس کنوني منطقه است.

تلاش مجلس براي جلوگيري از وقوع فاجعه انساني و کشتار مردم در ميانمار

دستيار ويژه رئيس مجلس شوراي اسلامي در امور بين‌الملل در ديدار نماينده سازمان ملل در تهران گفت: مجلس شوراي اسلامي براي کمک به حل بحران ميانمار و جلوگيري از وقوع فاجعه انساني و کشتار و کوچ اجباري مردم، در حوزه ديپلماسي پارلماني تلاش مي‌کند.

از پيداشدن جزوه 40 صفحه‌اي تا نقش زنان بدنام در اردوکشي‌هاي خياباني

جانشين رئيس سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به حصر سران فتنه گفت:‌ اين موضوع در دبيرخانه بررسي و در شوراي عالي امنيت ملي مطرح شد و حتي يک نفر هم مخالفت نکرد در حالي که افرادي مانند آقاي روحاني که آنروز نماينده رهبري بودند.

اتهامات دروغ نيکي هيلي عليه ايران

هيچ دليلي وجود ندارد که انتقادات دولت ترامپ از برجام يا برنامه‌هايش براي جايگزيني توافق هسته‌اي را باور کنيم.

توضيح ابتکار درباره رسيدگي به وضعيت آسيب‌ديدگان حوادث سال 88

معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري با تاکيد بر اينکه رسيدگي به خانواده‌هاي آسيب ديده حوادث پس از انتخابات 88 مصوبه شوراي شهر تهران بوده است گفت که ضمن تکذيب موارد اتهامي مطرح شده از سوي برخي رسانه‌ها، پيگرد قانوني را حق خود مي‌داند.

واکنش رهبر درباره فاجعه ميانمار

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي صبح امروز در ابتداي جلسه درس خارج فقه با انتقاد شديد از سکوت و بي‌عملي مجامع جهاني و مدعيان حقوق بشر در قبال فجايع ميانمار تصريح کردند:دولت‌هاي اسلامي بايد عليه جنايات دولت ميانمار اقدام عملي کنند.

ادعاي‌مضحک رييس‌جمهور مستعفي يمن عليه ايران

رييس‌جمهور دولت مستعفي يمن در گفت‌وگو با يک رسانه عربي ادعاهايي بي‌اساس عليه ايران مطرح کرد و گفت: حوثي‌ها نمايندگان ايران هستند و دستورات آنها را انجام مي‌دهند.

شريعتمداري: لطفاً با شکم به لگد آمريکا نکوبيد

مديرمسئول روزنامه کيهان بابيان اينکه مسئولان هسته‌اي کشورمان مي‌گويند حتي اگر آمريکا هم از توافق هسته‌اي عقب‌نشيني کند اما اروپايي‌ها در آن بمانند، ايران احتمالاً بازهم به آن پايبند خواهد بود، گفت: ترجمه اين ديدگاه به زبان غير ديپلماتيک آن است که در چالش هسته‌اي با شکم خود محکم به لگد آمريکا مي‌کوبيم.

اموالي که با حکم خلخالي مصادره شدند، امکان برگشت دارند

اگر رئيس آن دادگاه مجتهد بود که مصادره‌ها از نظر شرعي هم صحيح بوده اما اگر رئيس دادگاه مجتهد نبود مانند خلخالي و امثالهم، آن مصادره‌ها هنوز جاي شک دارد و خيلي از آنها دارد برمي‌گردد.

ميانمار اجازه ورود محموله هلال احمر ايران را نداد

دبيرکل جمعيت هلال احمر از اعزام تيم ارزياب به منطقه پناهندگان ميانماري و همچنين ارسال محموله 40 تني کمک هاي امدادي به مردم آسيب ديده ميانمار از طريق کشور بنگلادش خبر داد و گفت: دولت ميانمار اجازه ورود محموله را نداد.

نخستين گفت‌وگو با مرد رييس‌جمهورساز تهران

نخستين گفت‌وگو با مرد رييس‌جمهورساز تهران، در دوران پسابهشت؛ دوراني كه به حضور ١٤ ساله و رياست ١٣ ساله مهدي چمران در شوراي شهر تهران پايان داد تا او هم در ارديبهشت ١٣٩٦، به جمع رانده‌شدگان از «بهشت» بپيوندد.

سخنراني روحاني در اجلاس سران سازمان همکاري اسلامي

رييس جمهور در در اجلاس سران سازمان همکاري اسلامي:ديروزِ جهان اسلام، دوران شکوفايي علمي، فرهنگي و تمدني بود، آيا نمي‌شود که امروز آن نيز به سوي نوآوري، خلاقيت و رشد برود و در کنار عقلانيت و اخلاق، جهاني عاري از خشونت و افراطي‌گري را خلق کند؟

سوال برجاميِ کيهان از ظريف و صالحي

سخنان وزيرخارجه و رئيس سازمان انرژي اتمي درباره ادامه اجراي برجام حتي با وجود خروج آمريکا از برجام، از نوعي نقيض‌گويي و سردرگمي مفرط حکايت مي‌کند.

رايزني روحاني و اردوغان براي کمک به مسلمانان ميانمار

روساي جمهوري اسلامي ايران و جمهوري ترکيه ، با تاکيد بر اراده دو کشور بر توسعه و تعميق همکاري هاي مشترک در همه حوزه ها ، تاکيد کردند که در مسير اين روابط هيچ مانعي وجود ندارد.

17 شهريور 57، سند آشکار جنايت رژيم پهلوي با چراغ سبز آمريکا

مردم ايران در لبيک به پيام حضرت امام(ره)، تظاهرات خود که به صورت متوالي پس ازشهادت حاج آقا مصطفي خميني، در شهرهاي مختلف کشور آغاز شده بود را ادامه دادند و در اين راستا در جريان تظاهرات گسترده مردم شهرهاي قم و تهران، عده اي زيادي توسط مزدوران رژيم پهلوي به شهادت رسيدند.

مي‌گويند اين‌ها ميانماري نيستند...

ميگويند اين‌ها ميانماري نيستند؛ خب، گيرم نباشند - البته دروغ ميگويند، سيصد چهارصد سال است که اين‌ها در آنجا زندگي ميکنند؛ آنطور که به ما گزارش ميشود - بايد کشته شوند؟! همين حالت در طول سال‌هاي متمادي در همان کشور و در کشور‌هاي مجاور، از سوي غربي‌ها، بخصوص از سوي انگليس، نسبت به همان مردم وجود داشته. پدر اين مردم را درآوردند.

روحاني و نجفي پيوندتان مبارک!

چهارشنبه ديروز، جلسه هيات دولت با حضور محمدعلي نجفي يکي از باسابقه‌ترين دولتمردان جمهوري اسلامي به رياست حسن روحاني تشکيل شد.

واکنش به کشتار بي رحمانه مسلمانان ميانمار

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام با صدور بيانيه‌اي در پي «کشتار مسلمانان ميانمار»، علماي اسلام را به بيدارگري توده‌ها نسبت به توطئه‌هاي شيطاني استکبارجهاني، و دولت‌هاي اسلامي را به تلاش مجدانه در راستاي توقف اين جنايت غير انساني دعوت کرد.

شريعتمداري عذرخواهي اش از ظريف را پس گرفت!

حسين شريعتمداري ضمن تأکيد چند‌باره بر بي‌حاصل بودن برجام و فاجعه‌بار بودن آن که در يادداشت مزبور آمده بود، خطاب به تيم هسته‌اي کشورمان نوشته بودم «اگرچه متن يادداشت را مستند مي‌دانم ولي چنانچه از تيتر يادداشت مزبور تلقي اهانت شده است...

عذرخواهي حسين شريعتمداري از ظريف

تيتر «مذاکره کرديد يا ديکته نوشتيد» با توجه به نکات فوق براي يادداشت مورد اشاره انتخاب شده بود و بديهي است که کمترين قصد اهانتي به اعضاي محترم تيم مذاکره‌کننده کشورمان در ميان نبوده است.

آمريکا: ايران کنترل نشود، با کره شمالي تازه اي مواجه خواهيم بود

نيکي هيلي گفت: اگر کماکان به رفتار ايران بي‌تفاوت باشيم و حل مشکلات مربوط به اين کشور را به فردا واگذار کنيم، به کره شمالي بعدي مواجه خواهيم بود چون به انها اجازه داد‌ه‌ايم که در برابر چشمان ما، به فن‌آوري‌هاي پيشرفته دست پيدا کنند.

سخنان صريح سخنگوي ناجا درباره گشت ارشاد

سخنگوي نيروي انتظامي با اشاره به وظايف پليس و ديگر دستگاه‌ها در حوزه عفاف و حجاب تاکيد کرد که نبايد کم کاري ديگر دستگاه‌ها سبب شود تا انجام وظيفه پليس سبب قرار گرفتن اين نيرو در مقابل مردم شود.

عربستان، حمله رسانه‌اي به ايران را ممنوع کرد

يک روزنامه‌ي عربي فرامنطقه‌اي اعلام کرد که ديوان پادشاهي عربستان روزنامه‌ها و تلويزيون‌هاي داخلي و خارجي خود را از انتشار اخبار عليه ايران ممنوع کرد.

پيشنهاد روزنامه اصولگرا براي رفع حصر

درصورت رفع حصر نوبت به بررسي جرم و محکوميت مربوط در دادگاه مي‌رسد و مي‌توان پيش بيني کرد رهبري نظام همان طور که 20 ماه بعد از انتخابات و در دوران بيش از شش ساله حصر براساس رافت اسلامي و مصلحت مردم از بررسي مجرميت و صدور حکم گذشت کردند، از اين پس هم گذشت خواهند کرد.

توضيح درباره سفر هيات سياسي سعودي به ايران

سخنگوي وزارت خارجه در واکنش به انتشار خبر احتمال ورود يک هيات ديپلماتيک سعودي به ايران گفت: اين اولين سفر بعد از قطع روابط است و قرار است متقابلا يک هيات ايراني هم به عربستان سفر کند.

حمايت وزير امور خارجه هلند از برجام

وزير امور خارجه هلند :ما از اين توافق حمايت مي‌کنيم و معتقديم اين بهترين توافق قابل حصول با توجه به شرايط موجود بوده است.

پاسخ قاطع ايران به گزارش حقوق بشري اين خانم!

سخنگوي وزارت امور خارجه کشورمان ، با رد گزارش جديد حقوق بشري «اسما جهانگير »گفت : اين گزارش را به رسميت نمي شناسيم و معتقديم رويکردهاي سياسي و گزينشي به تضعيف جايگاه و شان حقوق بشر در جهان مي انجامد .

مراکز نظامي ناموس نيروهاي مسلح هستند

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در واکنش به درخواست مقامات آمريکايي براي بازديداز مراکز نظامي ايران در راستاي اجراي برجام با تاکيد بر اين که مراکز نظامي ناموس نيروهاي مسلح هستند،اظهار کرد: آنها خود بهتر از هر کسي مي‌دانند که موضوع بازديد از مراکز نظامي منتفي است.

حرف‌هاي صريح ضرغامي درباره حصر و سال 88

عزت‌ الله ضرغامي در اولين گفتگوي رسانه‌اي پس از پايان رياستش بر سازمان صداوسيما مهمان شبکه افق سيما بود. او بي‌پرده از مديريت سازمان در روزهاي حساس کشور سخن گفت و ادامه داد: حصر به هيچ وجه ربطي به رهبري نداشت و تصميم شوراي عالي امنيت ملي کشور بود.

محمد علي رامين : بيشتر از احمدي‌نژاد در اروپا مشهور بودم!

اهل چانه‌زني است و زندگي‌اش پرهياهو؛ هياهو‌هايي که فرمان هدايتشان را در دست دارد و از برجسته‌شدن آنها هم هراسان نمي‌شود. او محمدعلي رامين است؛ هم زندگي سياسي‌اش پرخبر بوده و هم زندگي خصوصي‌اش همواره مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

كروبي مثل شما از كيهان متنفر و داغدار است!!!

عكسي كه ظاهرا سيد حسن خميني از كروبي در حال خواندن روزنامه كيهان منتشر كرده با واكنش برخي اصلاح‌طلبان مواجه شده است و آن را موجب خودآزاري بيشتر كروبي دانسته‌اند!

نماز عيد سعيد قربان اقامه شد

نماز عيد سعيد قربان به امامت آيت‌الله امامي کاشاني صبح امروز در مصلاي امام خميني (ره) تهران برگزار شد.

آيت‌الله جنتي : جريان تکفيري و داعش رو به افول است

دبير شوراي نگهبان ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر را گرامي داشت و افزود: آنها به واسطه اخلاص و عملکرد انقلابي خود، خاطره‌اي خوب در ذهن مردم ايران باقي گذاشتند.

ظريف: اظهارات هيلي نشان دهنده بي اطلاعي او از برجام است

وزير امور خارجه کشورمان، در مورد اظهارات اخير هيلي نماينده آمريکا در سازمان ملل درارتباط باموضوع برجام گفت: آنچه که خانم هيلي مطرح کرده است بيشتر نشان‌دهنده‌ي بي اطلاعي ايشان از متن توافق برجام است.

روحاني: سنگ اندازي به شيطان بايد جاودانه بماند

رييس جمهور گفت: شهيدان رجايي و باهنر مرداني بودند که راه ايثار و فداکاري را از ابتداي زندگي خود انتخاب کرده بودند و ان شاء الله ما هم بتوانيم راه آنها را ادامه دهيم.

علوي : نسبت به برهم‌زنندگان امنيت رحم نداريم

وزير اطلاعات با بيان اينکه ما در مساله امنيت با کسي تعارف نداريم، گفت: دل ما لبريز از مهر و محبت نسبت به تمام افراد جامعه است، اما سر سوزني رحم و عطوفت نسبت به دشمني که بخواهد امنيت مردم را ساقط کند نداريم.

توضيحات عارف در مورد ژن خوب

رئيس فراکسيون اميد با بيان اينکه اين روزها افاضاتي در فضاي مجازي در خصوص بحث ژن خوب شده است گفت: از مصاحبه پسرم به اندازه کافي در فضاي توام با بداخلاقي سوءاستفاده شده است.

اخبار ضد و نقيض درباره تحويل پيکر شهيد حججي

اخبار منتشر شده مبني بر تحويل گرفتن پيکر شهيد محسن حججي از سوي حزب‌الله لبنان اظهار کرد: منبع خبر منتشر شده در فضاي مجازي مشخص نيست. رسانه‌ها در انتشار اين اخبار بايد دقت و تأمل بيشتري داشته باشند.

پرونده کريمي‌قدوسي به دادگاه ارجاع شد

سخنگوي هيئت نظارت بر رفتار نمايندگان گفت که هيئت نظارت پرونده کريمي قدوسي درباره شکايت وزارت خارجه و معاونت حقوقي رئيس‌جمهور را به دادگاه ارجاع داد و به محمود صادقي نيز تذکر شفاهي داد.

اخبار خواندنی

واکنش تلخ و عجيب کيهان به بازتاب خبر درگذشت ابراهيم يزدي

آشنا، مشاور رييس جمهور شد

بازديد شبانه نجفي از محله هرندي

پيکر شهيد حججي به ايران باز‌ مي‌گردد

شهردار تهران به روحاني نامه نوشت

کنايه تند نماينده مجلس به نسبت فاميلي لاريجاني و مطهري

رايزني نماينده دبيرکل سازمان ملل متحد در روسيه با ظريف

نيکي‌ هيلي، فتنه جديد است

جوانفکر: از من خوششان مي‌آيد، مرتب احضارم مي‌کنند

جوانفکر: از من خوششان مي‌آيد، مرتب احضارم مي‌کنند

حکم شهردار تهران صادر شد

ابراهيم يزدي درگذشت

واکنش ايران به اقدامات آمريکا / ظريف به دنبال برگزاري نشست وزيران خارجه ايران و 1+5

گفت‌وگوي زنده تلويزيوني روحاني با مردم

وزارت کشور: تا استعلامات نرسد حکم صادر نميشود/ هاشمي: اطلاعات براي حکم نجفي در حال پيگيري است

مرعشي در بيمارستان بستري شد

تجديد ميثاق رييس جمهور با آرمان هاي امام راحل

وزير کشور: هيچ حزبي براي کسب مجوز پشت در وزارت کشور نيست

خواسته رهبري از فرمانده جديد کل ارتش

واکنش نجفي به شايعات هفته‌هاي اخير

پيشنهاد مطهري براي وزير شدن قاليباف در دولت!!!

اپل: اَپ‌هاي ايران را حذف مي‌کنيم

پيگيري خواسته مهدي کروبي/ پايان حصر نزديک است؟

بيانيه ايران در واکنش به سفر نيکي هيلي به وين

حمله کوبنده سپاه ايران به داعش

ادعاي کشف يک گروهک تروريستي وابسته به ايران !!!

جنجال خودرويي که به فرزند رئيس مجلس منتسب شد

وزارت کشور يک خبر در فضاي مجازي را تکذيب کرد

پرونده مداحان بازداشت شده در دادگاه ويژه روحانيت

لغو رواديد صربستان با ايران

احمد توکلي از روحاني خواست ليست اموالش را منتشر کند

نامه گلايه‌آميز ظريف به آمانو

دستور ويژه روحاني براي انتصاب مديران زن و جوان

نظر علي مطهري درباره ژن خوب پسر عارف

نقوي‌حسيني: از حمله تروريستي به مجلس جلوگيري مي شد اگر. . .

مسائل شخصي افراد به مجمع تشخيص ارتباطي ندارد

آراي بيطرف بعد از اين همه حاشيه تغيير ميکند؟

اصلاح آراي آخوندي/ موافقان وزير راه افزايش يافت

ماجراي گلابي خوردن قاضي پور در مجلس چه بود؟

واکنش قاطع سپاه به تهديدات تروريست ها

وعده توييتري آذري جهرمي

واکنش به ديوارکشي ترکيه در مرزهاي مشترک با ايران

نامه علي مطهري به اژه اي: چرا بهانه هاي حقوق بشري به دست دشمنان مي دهيد؟

واکنش حسن روحاني به بازداشت برادرش: کاري نميکنم، خودش وکيل بگيرد

نخستين دستور روحاني به وزرا

نتيجه نهايي راي‌گيري مجلس براي صلاحيت وزيران پيشنهادي

سرنوشت متفاوت پسران هاشمي

آغاز راي‌گيري مجلس براي صلاحيت وزيران پيشنهادي

افشاگري در مورد مدير کانال جنجالي آمد نيوز

پشت پرده حمله به ربيعي در مجلس

بررسي صلاحيت‌ وزراي پيشنهادي روحاني در مجلس روز پنجم

تکليف ما را روشن کنيد، پخش ربناي شجريان پيشکش!

نامه سرگشاده درباره جهرمي به نمايندگان مجلس

محسن هاشمي رييس شوراي شهر تهران شد/ترکيب هيات رييسه شوراي پنجم مشخص شد

مهدي کروبي قبول کرد اعتصاب غذا را بشکند

دستور روحاني براي رسيدگي به وضعيت مهدي کروبي

بوسه فرمانده سپاه بر دست پدر شهيد حججي+ عکس

تخريب آذري جهرمي/ مطالب عليه جهرمي، کذب محض است

کنايه توييتري ظريف به ترامپ

بررسي صلاحيت‌ وزراي پيشنهادي روحاني در مجلس روز چهارم/وزير راه و شهرسازي

روزنامه جوان حکم اعدام کروبي و موسوي را هم امضا کرد!

ماجراي ارائه فهرست اموال وزراي پيشنهادي

جزئيات مراسم تغيير نام رسمي بزرگراه نيايش به آيت الله هاشمي رفسنجاني+ عکس

دفتر رييس جمهور: اظهارات "قدوسي" مايه شرمساري و وهن جايگاه نمايندگي مجلس است

اعتصاب غذاي کروبي و قول وزير اطلاعات و وزير کشور براي پيگيري موضوع!

يك اتفاق بي سابقه در جلسه بررسي صلاحيت وزرا

اعتصاب غذاي کروبي در مجلس جنجال به پا کرد

بررسي صلاحيت‌ وزراي پيشنهادي در مجلس روز سوم / وزير کشاورزي

نامه قاضي زاده درباره حقوقش/ توضيحات جهرمي نسبت به اظهارات قاضي‌پور

تذکرات نمايندگان درباره جابجايي اظهارات مخالفين و موافقين وزراي پيشنهادي

توهين زشت نماينده تندرو به ظريف

بررسي صلاحيت وزير پيشنهادي امور خارجه/ دفاع جانانه زهرا ساعي از ظريف

تهديدهاي جديدي که کشور را تهديد ميکند

آغاز عمليات سپاه براي گرفتن انتقام خون محسن حججي

روز دوم بررسي صلاحيت وزراي پيشنهادي در مجلس / دلايل مخالفان و موافقان

هيلي: ايران نبايد با استفاده از برجام از جهان باج بگيرد

آمريکا، هشدار سفر به ايران را تجديد کرد

آذري جهرمي، آقازاده نيست

بازتاب سخنان روحاني در مورد برجام در رسانه‌هاي خارجي

جهانگيري: يادتان رفته رئيس جمهور کشور عليه رييس مجلس سي‌دي پخش کرد؟

بررسي صلاحيت 17 وزير پيشنهادي روحاني آغاز شد

جهت‌گيري کلي مجلس، راي اعتماد به وزرا است

کريمي قدوسي: حواستان باشد همسر يکي از وزرا، خارجي است

انتقاد شديد يک نماينده از ليست وزراي پيشنهادي دولت + فيلم

واکنش سپاه به ادعاي جديد آمريکايي ها

حاشيه هاي خنده دار جلسه راي اعتماد وزراي پيشنهادي

کيهان: چرا مثل کره شمالي نباشيم؟

روحاني: براي وزارت آموزش و پرورش سفارش جدي مي‌کنم

حسن روحاني در جلسه راي اعتماد وزراي پيشنهادي

جهانگيري: ابتکار، يک شيرزن واقعي است

تقدير روحاني از جهانگيري+ عکس

توضيحات کدخدايي از صلاحيت احمدي نژاد تا سلفي با موگريني و درگيري

پيام تشکر آيت‌الله هاشمي شاهرودي از رهبر

با رئيس جديد مجمع تشخيص مصلحت نظام بيشتر آشنا شويد

يک زن رئيس شوراي شهر تهران مي شود؟

انتصاب رئيس، دبير و اعضاي مجمع تشخيص مصلحت نظام/ از احمدي نژاد تا ميرسليم

دسته گل جديد روحاني در تعيين اعضاي دولت

درخواست کواکبيان از رهبري: تدبير تازه‌اي براي رفع حصر بيانديشند

واکنش ابوعزرائيل به شهادت محسن حججي

هدف عجيب از پخش شايعه اختلال در تلگرام /فقط کمي انسانيت داشته باشيم

حسن روحاني ، معاون رئيس جمهور را انتخاب و منصوب کرد

چرا دولت از تفکيک وزارتخانه‌ها منصرف شد

پاسخ نجفي به شايعاتي درباره سلامت قلبش

خيانت روس ها، عامل شهادت محسن حججي؟

دستگيري يک عامل انتحاري ايراني در افغانستان

خودتان سر حججي ها را ببريد و ما را گرفتار نکنيد!

سه‌شنبه روز سخت حسن روحاني در مجلس

ظريف: بانوان و اقليت‌ها را به وزارت خارجه مي آوريم

محسن حججي بزرگ‌مرد 25 ساله که از «سر» گذشت

انتقاد شديد از برخي دوستان و حاميان روحاني

اشتباه استراتژيک و عجيب احمدي نژاد

بازگشايي دفتر امور حج ايران در عربستان + عکس

عيادت کنندگان از سران فتنه را مجازات کنيد!!

انتقام خون شهيد حججي را مي گيريم

پيام سردار سليماني در پي شهادت مظلومانه حججي

واکنش وزير کشور به شهادت محسن حججي به دست داعش

صادق زيباکلام به دادگاه احضار شد

داعش، اسير ايراني را به شهادت رساند+ عکس

آيت‌الله جنتي :نمايندگان سلفي بگير با موگريني، توبه کنيد

اولين قول نجفي بعد از شهردار شدن به تهراني ها

محمدعلي نجفي، را بيشتر بشناسيد

انصراف تلويحي مرعشي از کانديداتوري شهرداري

نظر رئيس دولت اصلاحات در مورد کابينه روحاني

تيکه هاي تند و توهين آميز کيهان به نمايندگان حاضر در سلفي با موگريني

بازتاب جهاني حضور کمرنگ زنان کابينه‌ي روحاني

فيلم جنجالي :کفش باران کردن زائران ايراني

داعش دوباره ايران را به زبان فارسي تهديد کرد

دفاع تمام قد جهانگيري از کابينه پيشنهادي روحاني

انتصاب سه تن از بانوان در کابينه دوازدهم

انتقاد تند زيباکلام به روحاني: او نه خاتمي است نه نلسون ماندلا

واکنش جالب صالحي پس از معرفي شدن به‌ عنوان وزير پيشنهادي فرهنگ+ عکس

کنايه لاريجاني به عکاسي قشقاوي در تحليف

ترکيه ساخت ديوار در مرزهاي خود با ايران را آغاز کرد

آقاي روحاني چرا سراغ افراد توانمند نرفته ايد؟

موگريني ، زن درون‌گراي ايتاليايي ميان چند مرد برون‌گراي ايراني ‌

ديدار هيات انگليسي با خانواده نازنين زاغري در تهران

واکنش ظريف به سلفي نمايندگان با موگريني

قاليباف: 5 کانديداي شهرداري، حرف جديدي ندارند

احمد توکلي و پتکي که از سلفي ساخت!

واکنش لاريجاني به تمام حاشيه‌هاي جنجالي مراسم تحليف+ فيلم

ديگر ديپلمه ها نميتوانند براي ادامه تحصيل از ايران خارج شوند

وزراي پيشنهادي روحاني به مجلس معرفي شدند

ادعاي داعش در مورد به اسارت گرفتن يک ايراني

مطهري: پوشش موگريني از برخي بانوان ما بهتر بود/ به مسئله ، جنسي نگاه نکنيد !

انهدام يک تيم تروريستي در شمال غرب کشور

شهردار تهران، پنج شنبه معرفي مي شود

اولين توئيت موگريني بعد از مراسم تحليف روحاني

علت قطع صدا در پخش مراسم تحليف رئيس جمهور

مرز پرداختن به حواشي تحليف در رسانه‌ها کجاست؟

واقعاٌ روحاني، احمدي نژاد را به مراسم تحليف دعوت نکرد ؟