آخرین اخبار

سياسي

آيا «دولت در سايه» مناسب فضاي سياسي ايران است؟

حميد بعيدي نژاد سفير جمهوري اسلامي ايران در انگليس روز پنجشنبه در يادداشتي با اشاره به طرح بحث هايي درمورد تشکيل دولت سايه در فضاي سياسي ايران عنوان کرد: دولت در سايه در يک نظام پارلماني و نظامي که وزيران خود نماينده مجلس باشند، معنا پيدا مي کند.

ميرسليم به روحاني نامه نوشت

ميرسليم: پيشنهاد مي‌نمايم به عنوان يکي از کانون‌هاي تفکر،با دعوت از نامزدهاي رياست جمهوري و تشکيل جلسات مداوم، شرايطي فراهم گردد تا با جمع‌بندي انديشه‌ها پيشنهادهاى عملياتى ارائه و تقديم دولت گردد.

بررسي جديد و کارشناسي گزارش تخلفات انتخاباتي!!

سخنگوي شوراي نگهبان اعلام کرد با توجه به کثرت گزارش تخلفات انتخاباتي واصله از ستادهاي 2 نامزد رياست‌جمهوري، در جلسه امروز شوراي نگهبان مقرر شد اين گزارش‌ها مورد بررسي کارشناسي بيشتري قرار گيرد.

روحاني: رأي بالا نگراني ندارد اما...

رئيس جمهور، راي ندادن 4 ميليون نفر را تقصير شوراي نگهبان انداخت و گفت: راي بالا که نگراني ندارد! چه 22 ميليون چه 25 ميليون.

تا امروز سخت‌ترين گردو‌ها را شکسته ايم/ خرمشهرهاي ديگري در راه است

فرمانده کميته جستجوي مفقودين ستادکل نيروهاي مسلح: همه ملتهاي منطقه از دوستان ما به حساب مي‌آيند و دولتهاي متخاصمي که قداره بستند و استکبار جهاني و آمريکا آن‌ها را تجهيز مي‌کند براي ما شناخته شده هستند.

حاشيه هاي ديدار علي شمخاني با دبير شوراي امنيت روسيه

شمخاني: موفقيتهاي مستمر نظامي و سياسي ائتلاف واقعي ضد تروريسم که موجب برقراري اتش بس پايدار وکاهش خشونت و خونريزي در سوريه گرديد اصلي‌ترين دليل افزايش تلاش سازمان يافته حاميان تروريسم تکفيري براي حفط توان روحي و عملياتي انان شده است.

تلاش علي مطهري براي رفع حصر و رفع ممنوع التصويري

او در واکنش به سوالي درباره سفر ترامپ به عربستان سعودي گفت: به نظر مي‌رسد سفر آقاي ترامپ به عربستان، يک سفر تجاري بود. به هر حال ترامپ نگاهي اقتصادي به مسائل جهان دارد، به نظر مي‌رسد بيشتر به دنبال اين است که از پول عربستان استفاده کند.

تغييرات در انتخابات شوراي شهر تهران

رئيس کميسيون حمل و نقل شوراي شهر تهران ضمن تبريک انتخاب مجدد رئيس جمهور و ابراز اميدواري از اينکه برنامه هاي ايشان با موفقيت اجرا شود، گفت: در خصوص انتخابات شهر ما نياز به اصلاح قوانين داريم.

دليل رفاقت خاتمي و ناطق، 20 سال بعد از 2 خرداد

٢٠ سال از دوم خرداد 1376 گذشته و ما دوباره انتخاباتي از جنس دوم خرداد برگزار کرديم. بعد از گذشت ٢٠ سال که دنيا دچار تحولات فراواني شده است، ‌متاسفانه در جبهه اصولگرايان حتي در شيوه تبليغ هم تغييري ايجاد نشده است اما اصلاحات بارور شد.

منت هاي عجيب و غريب وطن امروز بر سر روحاني!!!

آقاي روحاني! منت بزرگي بر سر حضرتعالي گذاشتيم که با وجود آن همه تخلف مشهود، هرگز مثل ترمزبريده‌هاي عاري از عقل، عمل نکرديم!سطل زباله‌اي را آتش نزديم! همين‌طور بي‌سند و مدرک، ادعاي تقلب را مطرح نکرديم!

گستاخي وزير خارجه بحرين عليه ايران

وزير خارجه بحرين به سخنان سخنگوي وزارت خارجه ايران تحت عنوان «آمريکا بايد از ايران هراسي و فروش اسلحه کشتار به حاميان تروريسم دست بکشد» در صفحه توييتر خود واکنش نشان داد.

روحاني در نشست خبري : مردم به «فريبکاران» نه گفتند/ براي آرامش کردم خيلي حرف ها را نميزنم !

حسن روحاني، رئيس جمهور منتخب مردم ايران در نشست خبري با رسانه‌هاي داخلي و خارجي گفت: مردم به فريبکاران نه گفتند، تلاش کردند به مردم بگويند دين شان در خطر است، تلاش کردند بگويند سند 2030، عليه دين مردم است.

چرا اصولگرايان مثل تتلو توبه نمي کنند؟

سيدجمال الدين اسدآبادي در وصف کشورهاي مسلمان نشين مي گويد"در اين کشورها مسلمان ديدم اما اسلام نديدم". درست وصف امروز ماست. از "اصولگرايي" چيزي نمانده، اما بيکرانيم ما اصولگراها.

روحاني: کارآمد تر و کم اشتباه تر خواهيم بود

روحاني: ملت ايران در اين انتخابات نشان دادند که بي‌نهايت نسبت به سرنوشت کشور مسئوليت‌پذيرند و در اين انتخابات فقط گزينش يک سياستمدار و يا سياستمداران مطرح نبود، بلکه مردم در واقع نسبت به آينده کشور و جامعه خود مي‌خواستند، تصميم‌گيري کنند و اين کار را به انجام رساندند.

تبريک علي لاريجاني به حسن روحاني

دکتر علي لاريجاني: اين موفقيت غرورآفرين ملت عزيز ميسر نمي‌گشت جز با عنايات الهي و توجهات حضرت ولي عصر – عجل الله تعالي فرجه الشريف- و تدابير حکيمانه رهبري معظم انقلاب اسلامي و حمايت‌هاي مراجع عظام تقليد و فرهيختگان کشور.

مرخصي ٢٣ روزه شهردار تهران تمام شد!

ديروز آخرين روز از مرخصي ٢٣ روزه شهردار تهران بود. مرخصي که البته بدون اجازه شوراي شهر و تنها با موافقت رييس فعلي آن يعني مهدي چمران امضا شد.

پيام کوتاه قاليباف درباره انتخابات

يکي از نامزدهاي انصراف داده انتخابات رياست جمهوري پس از اعلام پيروزي حسن روحاني در کانال تلگرامي‌اش پيام کوتاهي نوشت.

شريعتمداري: آراي واقعي رئيسي را اعلام نکردند!

به آساني مي‌توان نتيجه گرفت که رأي آقاي رئيسي دستکم دو برابر آراء اعلام شده يعني نزديک به 30 ميليون است چرا که وقتي با امکانات اندک و فرصت 40 روزه توانسته است صاحب 16 ميليون رأي شود

تبريک شبانه‌ي حاميان رئيسي و قاليباف به روحاني

جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي (جمنا) با صدور بيانيه اي پيروزي در رقابت هاي انتخاباتي و جلب اعتماد مردم براي ادامه خدمت در جايگاه رياست جمهوري را به حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني رئيس جمهور منتخب تبريک گفت.

تبريک عجيب زاکاني به روحاني

عضو جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي با تبريک به حسن روحاني گفت: اعتراضات جبهه انقلاب به تخلفات صورت گرفته از مجاري قانوني دنبال مي شود و مانند فتنه گران آسمان ريسمان نخواهيم کرد.

پيام رهبر بعد از اعلام نتايج انتخابات

در پي حضور پر شکوه و حماسي مردم در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا، حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي پيام تشکر و قدرداني صادر و بر نکات مهمي تأکيد کردند.

سفر معنادار ترامپ به عربستان

ترامپ در حالي وارد رياض مي‌شود که فقط چند ساعت از بمباران نيروهاي شبه نظامي طرفدار "بشار اسد"، رئيس جمهور سوريه، در جنوب اين کشور مي‌گذرد.

روحاني در خراسان شمالي پيش افتاده است

نتايج اوليه شمارش آرا انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري در خراسان شمالي از پيشتازي حسن روحاني حکايت دارد.

انتقاد مطهري از شوراي نگهبان درباره زمان رأي گيري

علي مطهري گفت: شوراي نگهبان در ساعات پاياني راي‌گيري اعلام کرد طبق قانون انتخابات که مي‌گويد راي‌گيري در روز جمعه صورت مي‌گيرد، از ساعت 24 ديگر راي گيري نمي شود. در حاليکه مردم پشت درهاي حوزه‌هاي راي‌گيري صف کشيده بودند.

وزير کشور: هر جا تعرفه تمام شده رسانده ايم، راي گيري نهايتا تا 12 تمديد مي شود

وزير کشور با بيان اين که راي گيري در ساعت 24 امشب به پايان مي رسد، گفت: حداکثر تا ساعت 12 شب مي توانيم زمان اخذ راي را تمديد کنيم زيرا بر اساس قانون تنها در روز جمعه بايد راي گيري شود.

رييس ستاد انتخابات از مردم عذرخواهي کرد

رييس ستاد انتخابات کشور با بيان اينکه سهل انگاري در اجراي انتخابات نبوده است، گفت: از مردم به خاطر حضور در صف‌هاي طولاني اخذ راي عذرخواهي مي‌کنيم.

انتخابات تا ساعت 22 تمديد شد

براساس اطلاعيه شماره 32 دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر تا ساعت 22 تمديد شد.

درهاي شعب اخذ رأي، ساعت 11 بسته مي شود

استاندار تهران گفت: ساعت 11 شب مراجعين به شعب اخذ راي به داخل شعب هدايت شده و درهاي شعب بسته خواهد شد اما راي گيري تا آخرين نفر انجام مي‌شود.

از عدم اعلام شهرت کامل رئيسي تا تحويل تعرفه بدون مهر قابل ابطال به مردم!!

نامه نيکزاد به اعضاي هيأت نظارت بر دوازدهمين انتخابات رياست جمهوري:مصاديق ارتکاب جرم در انتخابات از حد گزارش و شکايت گذشته است/ هيأت نظارت براي جلوگيري از ادامه روند تخلفات دامنه‌دار ورود کند

نماينده رئيسى: نتيجه انتخابات را قبول داريم

نماينده ابراهيم رييسى :آن چيزي که دستگاه هاي حاکميتي از نتيجه انتخابات اعلام مي‌کنند، ما هم آن را قبول خواهيم داشت اما معناي آن اين نيست که اشکالاتي را که ما و همکارانمان مي‌بينيم اعلام نکنيم و انتظار نداشته باشيم که پيگيري نشود ؛ اميدواريم اشکالاتي که اعلام مي‌کنيم پيگيري شود.

چرا محسن رضايي در قم رأي داد؟

رأي دادن در مسجدي نيز كه امام خميني نخستين رأي خود را در آن به صندوق انداخت، يادآور نقش روشنگرانه و وحدت بخش رهبري انقلاب در پيشبرد جمهوري اسلامي است

وزير ارشاد: انتخابات سال 76 تکرار مي شود

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي : انصافا اصحاب رسانه گمنام هستند و تلاش خوبي را براي پوشش اخبار انتخابات انجام داده‌اند و از همين جا به همه آنها ابراز ارادت و خسته نباشيد دارم.

کدخدايي: آراي سفيد و ناخوانا باطل هستند

سخنگوي شوراي نگهبان اعلام کرد آراي سفيد و ناخوانا باطل محسوب مي‌شوند و براى هيچ نامزدى محسوب نمى‌شوند، ولى جزو آرايى است که در جمع مشارکت محسوب مى‌شود و تعيين‌کننده است.

ميرسليم: «موتلفه» درباره انصراف من اشتباه کرد

ميرسليم در پاسخ به پرسشي درباره بيانيه حزب موتلفه اسلامي و ادامه حضور او در رقابت‌هاي انتخاباتي اظهار کرد: متاسفانه اشتباهي انجام شد و بر اساس استنباطي که از سفر من به مشهد داشتند، فکر کردند که من از انتخابات کناره گيري کرده‌ام و اين پيش تصور برايشان ايجاد شد.

عکس: لحظه راي دادن آيت الله جنتي

دبير شوراي نگهبان دقايقي پيش با شرکت در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا راي خود را به صندوق انداخت.

آخرين نتيجه انتخابات 96

براي آگاهي از آخرين نتايج معتبر و موثق انتخابات 96 اين صفحه را دنبال کنيد

رئيسي: همه بايد به راي مردم احترام بگذاريم

نامزد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با تاکيد بر اينکه رأي مردم در جمهوري اسلامي تشريفاتي نيست، گفت: امام خميني(ره) فرمودند ميزان رأي ملت است و اين حرفي تشريفاتي نيست.

نمايندگان 2 نامزد در ستاد نظارت بر انتخابات!!

عباسعلي کدخدايي در حاشيه بازديد از جايگاه استقرار خبرنگاران در ستاد مرکزي نظارت بر انتخابات رياست‌جمهوري در جمع خبرنگاران گفت که ستاد مرکزي نظارت بر انتخابات کار خودش را از ساعات اوليه آغاز کرد.

با شناسنامه در انتخابات شرکت کنيد و...

بهتر است که افراد کارت ملي خود را در روز راي ‌گيري به همراه خود بيارند ولي همانطور که گفتم داشتن شناسنامه الزامي بوده اما الزامي براي همراه داشتن کارت ملي وجود ندارد و حفظ بودن شماره ملي کافي است.

حاشيه‌ هاي راي گيري در مسجد لرزاده تهران

حضور خبرنگاران و عکاسان خبرگزاري‌ها و دوربينهاي شبکه خبر، واحد مرکزي خبر، المپيادين و پرس تي وي و حجم اخبار در حال مخابره در اين شعبه قابل توجه است.

لحظه به لحظه با دوازدهمين انتخابات رياست جمهوري

در داخل کشور هيچ‌کس نمي‌تواند با ارايه گذرنامه در انتخابات شرکت کند، اما هموطنان‌مان در خارج از کشور چنانچه شناسنامه نداشته باشند قانون به آن‌ها اجازه داده است با گذرنامه در انتخابات رياست جمهوري براي يک بار شرکت کنند.

اولين اطلاعيه مهم هيات مركزي نظارت بر انتخابات

از آنجا كه نظارت بر انتخابات صرفاً بر عهدة شوراي نگهبان مي‌باشد، لذا هيچ شخص يا مجموعه‌اي تحت عنوان نظارت و يا هر عنوان ديگر حق دخالت در امر نظارت بر انتخابات را نخواهد داشت.

استفاده غير اخلاقي از نام و عکس سردار سليماني در انتخابات

سردار سليماني :بنده به عنوان خادم مردم در لباس سبز پاسداري از نظام مقدس و راه امام عزيز و مقام عظماي ولايت به نظر بنيانگذار کبير انقلاب که *مخالف حضور نظاميان در سياست* بوده اند همچنان به دفاع و پاسداري از کشورم ادامه خواهم داد و آلوده سياست بازيها نخواهم شد

دستگاه‌هاي اخذ راي مشکل فني دارند

رئيس هيئت مرکزي نظارت بر انتخابات شوراها از احتمال بالاي لغو برگزاري انتخابات به صورت الکترونيکي در کشور خبر داد.

مسدود کردن سامانه هاي ارسال پيامک انبوه لزومي ندارد

معاون قضايي دادستان کل کشور در امور فضاي مجازي، مسدود کردن سامانه هاي ارسال پيامک انبوه را خود سرانه و غير قانوني دانست و گفت: در عين حال قوه قضاييه با ارسال پيامک هاي تبليغاتي از طريق اين سامانه ها نيز برخورد خواهد کرد.

بيانيه انتخاباتي آيت الله يزدي

آيت الله يزدي : امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به پشتوانه ي همبستگي و همراهي آحاد مردم با نظام اسلامي به عنوان مردم سالار‌ترين نظام ديني در جهان، ترکيب زيبايي از جمهوريت و اسلاميت که يادگار امام خميني‌(ره) است را به رخ جهانيان کشيده است.

مصاديق جرم انتخاباتي در روز راي گيري

قوه قضائيه بر اساس ماده 34 اين قانون مکلف است يکي از شعب موجود در هر حوزه قضائي را به‌ منظور رسيدگي خارج از نوبت به تخلفات و جرائم انتخاباتي اختصاص دهد.

رئيسي تحت تعقيب پليس اينترپل است؟

«روساي جمهور هر کشور داراي مصونيت سياسي و ديپلماتيک مي‌باشند و در حال حاضر دهها نفر از مقامات سياسي و روساي‌جمهور که تحت تعقيب دادگاههاي جنايي بين المللي و کيفري مي باشند‌»

مير سليم : حرفي از انصراف نزد اما...

آقا مير سليم : علت اصلي آمدنم به انتخابات ايفا نشدن حقوق اساسي مردم بود / فساد اقتصادي برازنده کشور نيست / وزرا نبايد دنبال کار اقتصادي خصوصي باشند/ تورم به دليل ارزان شدن قيمت نفت کاهش يافته است .

نتايج شمارش آرا، تدريجي اعلام خواهد شد

قائم مقام وزير کشور گفت: با کسب نظر شوراي نگهبان و مرتفع شدن مشکل حقوقي، نتايج شمارش آراء‌ در اين انتخابات به صورت تدريجي اعلام خواهد شد.

انصراف «ميرسليم» از انتخابات رياست جمهوري

حزب موتلفه اسلامي با صدور بيانيه‌اي با انصراف مهندس «سيد مصطفي ميرسليم» از کانديداتوري در انتخابات و حمايت از «سيدابراهيم رئيسي» موافقت کرد.

احتمال شکست سنگين رئيسي بسيار بالاست

روحاني رقيبي جدي در ميان اردوگاه اصولگرايان ندارد و در داخل اردوگاه اصلاح طلبان نيز اجماع همه طيف ها بر حمايت از او قرار گرفته است.

رهبر: امانت آراء مردم را حفظ کنيد

رهبر : هماهنگ هم دارند حرکت مي‌کنند. با وجود اين به اين دستگاه‌هاي مورد اعتماد تأکيد مي‌کنم مراقب باشند که آراء مردم مأمون باشد و امانت آن حفظ شود.

روحاني: صداوسيما را از دست اين باند خلاص کنيد

حسن روحاني در اردبيل: مردم ايران، روز جمعه قدرت خودتان را دربرابر انحصارگران نشان دهيد/ التماس مي کنم اگر عکس هاي روحاني را هم پاره کردند عکس العمل نشان ندهيد.

رئيسي: مردم مانند شمع آب مي‌شوند

کانديداي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري با بيان اينکه يکي از مشکلات ما با اين دولت محرمانگي‌هاست، گفت: چرا از بابک زنجاني شکايت نشد، نگوييد در اختيار ماست با مردم صداقت داشته باشيد.

دو لقب نااميد کننده براي ابراهيم رئيسي

علي شکوهي: آنچه از مجموع سخنان جناب رييسي بر مي‌آيد و تاكنون از زبان ايشان شنيده شد به گمان من بيان يك دسته شعارهاي كلي است كه برنامه اجرايي مشخصي آن را حمايت نمي‌كند.

دلخوري قاليبافي‌ ها از بدعهدي رئيسي !!!

قاليباف که در مناظره‌ها پوششي بودن جهانگيري را به سخره مي‌گرفت و بارها او را با لحن تهاجمي مورد هجمه قرار داد، خود نيز کانديداي پوششي از آب درآمد!

وزير کشور: انتخابات تک دوره اي مي شود

عبدالرضا رحماني فضلي گفت: با توجه به انصراف‌ها و ائتلاف‌هايي که انجام گرفته پيش‌بيني ما اين است که نتيجه انتخابات رياست‌جمهوري در مرحله اول مشخص مي‌شود و ديگر نيازي به برگزاري مرحله دوم انتخابات نيست.

تکرار دوران احمدي‌ نژاد با کاهش مشارکت

اگر آقاي قاليباف کنار نمي‌کشيد براي هميشه پرونده سياسي ايشان بسته مي‌شد و بعيد بود ميزان آراي وي بيشتر از آراي باطله مي‌بود و از منظر شخصي اولا نبايد قاليباف براي بار سوم براي انتخابات رياست جمهوري نامزد مي‌شد و ثانيا اين کناره‌گيري به مصلحت اعتبار سياسي وي است.

قاطع‌ترين پيروزي براي کدام رئيس جمهور بود؟

حماسه آفريني مردم انقلابي ايران در مهرماه سال 1360 تنها منحصر به مشارکت در انتخابات نبود آنها در آن سال اصلح ترين فرد را انتخاب کردند

بوفالو کجاست؟

مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاري انتخابات رياست جمهوري دوازدهم بويژه هيئت‌هاي اجرايي مستقر در نمايندگي‌هاي ايران در خارج، براي ايرانيان مقيم کانادا شرايطي را فراهم آورده‌اند که آن‌ها با صرف کمترين زمان و هزينه بتوانند آراي خود را به صندوق‌هاي راي بريزند.

خط و نشان براي روحاني: لوله و گاز انبر را نشانت مي دهيم!

گرچه نامزدهاي جبهه انقلاب از ابتدا به عنوان رقباي اصلي در صحنه انتخابات حاضر شده بودند اما تصميم نهايي به تحليل و ارزيابي صحنه رقابت‌ها موکول شد تا منافع کشور و مردم مقدم بر منافع اشخاص و جريان‌ها باشد.

اخبار خواندنی

جهانگيري امروز به نفع روحاني کناره گيري ميکند

آقاي رئيسي کنار برو، ضربه ميخوري

آقاي رئيسي کنار برو، ضربه ميخوري

از تتلو تا سعيد مرتضوي در ستاد حاميان رئيسي

فوري : قاليباف به نفع رئيسي کناره گيري کرد

نامه اعتراضي ستاد رئيسي به شوراي نگهبان

اگر در انتخابات شرکت نکنيد آن چيزي اتفاق مي افتد که نميخواهيد

به نامزد شوراي شهر کلاچاي شليک کردند

پرونده تخلف انتخاباتي براي 60 مدير دولتي

جهانگيري امروز به نفع روحاني کناره گيري ميکند

نامه اعتراضي ستاد رئيسي به شوراي نگهبان

روحاني: دولت حافظ دين مردم نيست ، مردم خودشان حافظ دينشان هستند

تاجگردون از هيأت اجرايي انتخابات رياست جمهوري استعفا کرد

فوري : قاليباف به نفع رئيسي کناره گيري کرد

ظريف حق شرکت در ميتينگ روحاني را نداشت؟

روحاني:دوم خرداد 76 را تکرار مي کنيم و...

هاشمي طبا: به روحاني راي بدهيد

ميرسليم: سراغ کسي نرويد که دنبال صرافي راه انداختن باشند

ظريف حق شرکت در ميتينگ روحاني را نداشت؟

علي لاريجاني و حمايت زير پوستي از حسن روحاني

روحاني: با ظريف، تحريم ها را برميداريم

کدام نامزدها امروز در صداوسيما برنامه دارند؟

رئيسي: از شهيد بهشتي ياد گرفتم در مقابل تهمت‌ها نهراسم

ميرسليم: سراغ کسي نرويد که دنبال صرافي راه انداختن باشند

سخنراني تند حسن روحاني در جمع مردم لرستان

رئيسي ميتوانست افشاگري کند، اما نکرد؟

سخنراني تند حسن روحاني در جمع مردم لرستان

آقاي روحاني پول يارانه را از کجا مي‌آوريد؟

علي مطهري: من هم به حسن روحاني راي ميدهم چون...

علي مطهري: من هم به حسن روحاني راي ميدهم چون...

فريدون ميخواهد جواب قاليباف را در تلويزيون بدهد

روحاني آماده مناظره دو به دو با قاليباف و رئيسي

اعتراض ستاد قاليباف به بداخلاقي هاي انتخاباتي

افزايش راي آقاي روحاني بعد از آخرين مناظره

بالاخره جهانگيري به نفع روحاني کناره گيري ميکند؟

روحاني آماده مناظره دو به دو با قاليباف و رئيسي

روحاني: آقاي قاليباف! شما کارتان لوله کردن بود

افزايش راي آقاي روحاني بعد از آخرين مناظره

شکايت نماينده قاليباف از دروغ جهانگيري

روحاني: آقاي قاليباف! شما کارتان لوله کردن بود

اولين حمله جهانگيري به رئيسي و قاليباف

لحظه به لحظه با آخرين مناظره کانديداها

جهانگيري: آقايان رئيسي و قاليباف! از سابقه خودتان نترسيد، بگوئيد چه کرده ايد

قاليباف به روحاني و جهانگيري: هم دروغگو هستيد و هم رانت خوار

جهانگيري: آقايان رئيسي و قاليباف! از سابقه خودتان نترسيد، بگوئيد چه کرده ايد

اولين حمله جهانگيري به رئيسي و قاليباف

لحظه به لحظه با آخرين مناظره کانديداها

وقتي دکترِ «سرلشکر سليماني» منافق از آب در آمد

حرف هاي حسن روحاني از پمپاژ پول تا ساختمان هاي بلند تهران

قاليباف: حاضرم همه اموال خود و خانواده‌ام را با نصف ‌خانه آقاي روحاني عوض کنم

روحاني، 4 سال ديگر زمان نياز دارد

ميرسليم: ميتوان زمين مجاني در اختيار مردم قرار داد

فاطمه هاشمي رفسنجاني:روحاني عقلانيت و اميد را به کشور بازگرداند

تجمع جوانان در ولنجک در اعتراض به خانه هاي ميلياردي دولتي ها

قاليباف: حاضرم همه اموال خود و خانواده‌ام را با نصف ‌خانه آقاي روحاني عوض کنم

حضور «جهانگيري» پرچم ناتواني و ضعف «روحاني» است

همايش «دختران شهر» با حضور قاليباف برگزار مي‌شود

در برابر سند 2030 يونسکو ساکت نمي‌نشينيم

286 شعبه اخذ راي براي ايرانيان خارج از کشور

نتيجه بررسي شکايت هاي روحاني از رئيسي چه شد؟

شايعه درباره ميثاق‌نامه شوراي سياست‌گذاري اصلاح‌طلبان

بيانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات

مديريت بي نظير رئيسي در مبارزه با فساد

روحاني باز هم از رئيسي شکايت کرد

اجراي سند 2030 متوقف مي شود؟

مديريت بي نظير رئيسي در مبارزه با فساد

اعتراض ستاد قاليباف به رئيس بانک مرکزي

اجراي سند 2030 متوقف مي شود؟

قاليباف ناراحت است اما به نفع رئيسي کنار مي‌رود

واکنش سعيد جليلي به حرفهاي روحاني درباره ديوار و برجام

مطهري: با قول‌هاي غيرعملي مردم را طلبکار نکنيد

قاليباف ناراحت است اما به نفع رئيسي کنار مي‌رود

با رئيس جمهور قانوني سوريه بيشتر آشنا شويد؟

دعوت ستاد رئيسي از آخوندي براي مناظره درباره مسکن مهر

واکنش سعيد جليلي به حرفهاي روحاني درباره ديوار و برجام

ميرسليم :موظفيم دارايي خود را به قوه قضاييه اعلام کنيم اما...

با رئيس جمهور قانوني سوريه بيشتر آشنا شويد؟

دعوت ستاد رئيسي از آخوندي براي مناظره درباره مسکن مهر

جزئياتي از زندگي غلامرضا پهلوي و درگذشتش

قاليباف مرتکب تخلف محرز انتخاباتي شد

ستاد انتخاباتي رئيسي: شايد قاليباف به نفع رئيسي کنار برود

قاليباف مرتکب تخلف محرز انتخاباتي شد

انتقاد عجيب و غريب بذرپاش به حسن روحاني

جزئياتي از زندگي غلامرضا پهلوي و درگذشتش

رئيسي: در دولت خود حقوق نجومي نخواهيم داشت

هيس؛ دولت مشغول «انتخابات» است

کدام بخش از صحبت هاي روحاني زير تيغ رفت!

اعتراض شديد معدنچيان يورت به رئيس جمهور/ روحاني مجبور به ترک معدن شد

با اين وضعيت رئيسي و قاليباف کناره‌ گيري ميکنند؟

عملکرد ميرسليم در مناظره از نگاه ضرغامي

رهبر انقلاب: تسليم سند 2030 يونسکو نمي شويم

با اين وضعيت رئيسي و قاليباف کناره‌ گيري ميکنند؟

کابينه شگفتي سازي انتخاب مي‌کنم

قاليباف آراي قديمي احمدي‌ نژاد را ميخواهد

کدام بخش از صحبت هاي روحاني زير تيغ رفت!

عملکرد ميرسليم در مناظره از نگاه ضرغامي

کابينه شگفتي سازي انتخاب مي‌کنم

قاليباف،‌ محل سكونتش را با مردم در ميان بگذارد

اتحاد رئيسي و قاليباف علني شد

رئيسي: رقيب خاصي در انتخابات ندارم/ آمده ام فقر را از بين ببرم

اتحاد رئيسي و قاليباف علني شد

قاليباف،‌ محل سكونتش را با مردم در ميان بگذارد

حاشيه هاي فرهنگي مناظره دوم از اسکار فرهادي تا ...

لحظه به لحظه با مناظره رياست جمهوري

پيگيري ابعاد حادثه معدن آزادشهر به صورت ويژه

پرونده فساد ميلياردي که 9 ماه روي ميز جهانگيري خاک مي‌خورد

ناراحتي حسام‌الدين آشنا از افشاگري سازنده مستند تبليغاتي روحاني

پيگيري ابعاد حادثه معدن آزادشهر به صورت ويژه

پخش دومين مناظره نامزدها با موضوع سياسي-فرهنگي

نامزدها نسبت به اعلام رسانه‌هاي تبليغاتي خود در فضاي مجازي اقدام کنند

گفت‌وگوي تلفني رئيس مجلس درباره آخرين وضعيت حادثه انفجار معدن

روحاني با اظهارات سخيف آخوندي برخورد کند

قاليباف:متقاضيان شغل درسامانه کارانه ثبت‌نام کنند

رئيسي فوت کارگران آزادشهري را تسليت گفت

پيام تسليت ستاد قاليباف درپي جان باختن کارگران معدن

از ريزش معدن ذغال سنگ سنگدر هم ميخواهند بر عليه دولت استفاده کنند!!!

مشاوران ناشي، دور قاليباف را گرفته‌‏اند

واکنش جهانگيري به احتمال کناره‌ گيري‌ روحاني

رد صلاحيت حدود 10 هزار داوطلب انتخابات شوراها

توزيع دستگاه‌هاي اخذ راي در چند استان

از ريزش معدن ذغال سنگ سنگدر هم ميخواهند بر عليه دولت استفاده کنند!!!

روحاني با اظهارات سخيف آخوندي برخورد کند

جبهه پايداري رسما از رئيسي حمايت کرد

ابراهيم رئيسي مخالفتي با کنسرت ندارد؟

رئيسي بايد کارکتر واقعي نشان دهد

کرباسچي: فقط چند ثانيه از حرف‌هايم را پخش شد

رد صلاحيت‌ها با عدالت انتخاباتي مغايرت دارد

برنامه هاي هشتمين روز کانديداها در رسانه ملي

جهانگيري: بايد بدون منت به مردم خدمت کنيم

روحاني از امکانات دولتي در تبليغات انتخاباتي استفاده نمي کند اما...

حاميان رئيسي: حضور قاليباف گل‌ به‌ خودي است

جناب کرباسچي، دندان‌هايت را در دهان کثيفت خرد مي‌کردم اگر...

چرا به روحاني راي مي‌دهم؟

مسئول ستاد بانوان «رئيسي» مشخص شد

جناب کرباسچي، دندان‌هايت را در دهان کثيفت خرد مي‌کردم اگر...

ارزيابي تاکتيک نامزدها در مناظره زنده

قاليباف: رئيس‌جمهور شوم، دارايي ام را اعلام مي‌کنم

برنامه هاي هفتمين روز کانديداها در صدا و سيما

جناب روحاني، 60 ميليارد دلار درآمد ناشي از اجراي برجام کجاست؟

آقاي‌ قاليباف! به همين که هستيد راضي باشيد

عکس: مرزبان اسير تروريست ها به شهادت رسيد؟

عکس: مرزبان اسير تروريست ها به شهادت رسيد

پارتي‌بازي و ارتباط فاميلي در کنار دولت کار و کرامت!

نامه اعتراضي ستاد ميرسليم به کميته نظارت بر تبليغات

موضوع مناظره‌ي دوم کانديداها اعلام شد

کيهان به کرباسچي: کاش اندازه ضدانقلاب غيرت داشتي!

روزنامه هاي امروز 96/02/11

کيهان به کرباسچي: کاش اندازه ضدانقلاب غيرت داشتي!

موضوع مناظره‌ي دوم کانديداها اعلام شد

اعتراض رئيسي به مجري مناظره