آخرین اخبار

اجتماعي

اختلال هويت جنسي و رنج هايي که تمام نمي شود

فرقي نمي‌کند دختر يا پسر، انگار همه آنها در مظان اتهامند و زندگي‌شان پر است از سرزنش‌هاي بيهوده. در بهترين حالت پدر و مادرشان آنها را از خانه بيرون نمي‌کنند!

اعتراض به ساخت مجتمع جديد شهروند در منطقه 17 تهران

خانواده شهدا، هيات امناي مساجد و اهالي محله خيابان شهيد صبوري عصر ديروز به ساخت مجتمع جديد تجاري شهروند در قسمتي از فضاي سبز پارک سردار شهيد محمد ناظري در منطقه 17 اعتراض خود را اعلام کردند.

اعلام اسامي فرآورده هاي غذايي غيربهداشتي

روابط عمومي سازمان غذا و دارو، اسامي تعدادي از فرآورده هاي غذايي را که فاقد مجوز بهداشتي بوده يا اقدام به جعل مستندات نموده اند، اعلام کرد.

ازدواج موقت براي ضرورت است يا هوسبازي؟

آيت الله مکارم شيرازي در پاسخ به حمله تند شيخ‌الأزهر به مکتب اهل بيت(ع) در موضوع ازدواج موقت، نامه سرگشاده‌اي صادر کرد.

کارت‌هاي کاغذي سربازي فاقد اعتبارند

جانشين رييس سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام کرد که طرح تعويض کارت‌هاي کاغذي معافيت و پايان خدمت همچنان ادامه دارد و کارت‌هاي قديمي فاقد اعتبارند.

آنتا و ستايش و ماجراي قورباغه در حال پخت!

انچه براي ستايش و آتنا روي داد و اتفاقي که در مترو شهرري افتاد را بايد در بستر آسيب هاي فرهنگي و اجتماعي بررسي کرد و اينها فقط اتفاقاتي است که رسانه اي شده و چه بسا وقايع ديگري شبيه اينها که روي مي دهد ولي رسانه اي نمي شود.

طوفان خاک پرواز تهران - زابل را به زمين نشاند

 مسئول روابط عمومي فرودگاههاي سيستان و بلوچستان گفت: توفان شديد و کاهش ديد، مسير پرواز تهران - زابل را تغيير داد و اين هواپيما در فرودگاه بين المللي زاهدان به زمين نشست.

هراز 10 ساعت مسدود است

رييس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور آخرين وضعيت راه‌هاي کشور را تشريح کرد.

نامگذاري يکي از اماکن يا خيابان‌هاي تهران با نام مريم ميرزاخاني!

رئيس مرکز مطالعات و برنامه ريزي شهر تهران از ارائه پيشنهادات اجرايي درخصوص نامگذاري يکي از اماکن و يا خيابان هاي شهر تهران به نام دانشمند ايراني، دکتر مريم ميرزاخاني، به شوراي شهر تهران خبر داد.

خون بازي دختران راهي براي خودنمايي يا ...

خط خطي کردن دست و پا با تيغ و آسيب زدن به بدن چندسالي است که در ميان دختران دوره متوسطه خبرساز شده است. برخي معتقدند اين خشونت عليه بدن موضوع جديدي نيست و آن نتيجه خشم فروخفته اي مي دانند که در دختران به شکل انتقام از بدن ظهور پيدا مي کند.

تلفات تب کريمه کنگو به 5 نفر رسيد/ خوردن گوشت عامل انتقال بيماري نيست

معاون دفتر مبارزه با بيماري‌هاي دامي سازمان دامپزشکي اعلام کرد که تب کريمه کنگو بيماري 40 ساله و بومي ايران در کشورهاي اين منطقه است که هيچ علائم باليني در دام ندارد اما ويروس آن مي‌تواند توسط کنه‌ها يا تماس مستقيم با دام، به انسان منتقل شود

هشدار درباره شيوع وبا در حج امسال

سازمان جهاني بهداشت هشدار داد، شيوع وبا در يمن مي‌تواند به مراسم سالانه حج که در ماه سپتامبر برگزار مي‌شود نيز تسري يابد.

جزئيات فرار ديوانه‌وار خودرو اپتيما از دست پليس تهران + فيلم

رانندگي مخاطره آميز راننده خودروي اپتيما سفيد رنگ پس از مصرف مواد روان گردان، به تعقيب و گريز پليس با اين خودرو انجاميد که فرار ديوانه وار وي از دست ماموران، علي‌رغم خسارت زدن به خودروي پليس و چند خودروي شخصي ناکام ماند.

تداوم روند کاهش دماي هوا در تهران

 اداره کل هواشناسي استان تهران از تداوم روند کاهش تدريجي دماي هواي استان از جمله پايتخت در 2 روز آينده خبر داد.

از باز شدن محور هراز تا محدوديت‌ ترافيکي جاده‌ها

کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته‌ براساس‌‌‌‌ اطلاعات دريافتي از 1999 دستگاه تردد‌شمار فعال در محورهاي برون‌ شهري، نسبت به روز قبل 2.5 درصد افزايش را نشان مي‌دهد.

چهار شهر خوزستان دماي بالاي 50 درجه داشتند

مديرکل هواشناسي خوزستان از کاهش دو تا سه درجه‌اي دماي هوا از فردا و احتمال فعال شدن کانون‌هاي داخلي گرد و غبار در نيمه غربي استان خبر داد.

هشدار جدي: در نقاطي از آبادان فاضلاب با آب شرب آميخته مي‌شود

نماينده آبادان در مجلس شوراي اسلامي گفت: مشکل ما اين است که در آبادان در نقاطي که آب شرب وجود دارد اين آب با فاضلاب آميخته شده و بدبو و لجني است و در نقاطي که آب وجود ندارد با تانکر آبرساني صورت مي‌گيرد.

حريق مرگبار يک مغازه در بزرگراه سعيدي

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرتهران از مرگ مردي جوان در پي وقوع حريق مغازه‌اي در بزرگراه سعيدي خبر داد.

منتظر طغيان مجدد سفيدبالک‌ها باشيد

سفيدبالک‌ها يا پشه‌هاي سفيد چندين سال است که با شروع فصل گرما، طغيان و مشکلاتي را براي پايتخت‌نشنينان ايجاد مي‌کنند. امسال اما خوشبختانه تاکنون در هيچ‌کدام از مناطق شهر طغيان سفيدبالک ها گزارش نشده است.

اختصاص خط ويژه براي تردد خودروي چند سرنشين

معاون شهردار تهران : پس از آن که اين موضوع در دستور کار سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران قرار گرفت مشخص شدطرح اختصاص خط ويژه به خودروهاي چندسرنشين حداقل در 2 بزرگراه تهران قابل اجراست.

سقط جنين با 250 هزار تومان!

سقط‌هاي قانوني به منظور جلوگيري از معلوليت زايي صورت گرفته و بايد اجرا شوند. سقط‌هاي عمدي نيز به علت آنکه فرد قصد به دنيا آوردن نوزاد خود را ندارد به هر طريقي اقدام به سقط مي‌کند و حتي اگر سقط انجام نشود نيز در صورت تولد نوزاد، فرد عملا از بارداري‌هاي بعدي خود جلوگيري مي‌کند.

عکاسي جشن عروسي، براي آقايان ممنوع است

رييس اتحاديه عکاسان و فيلمبرداران تاکيد کرد: واحدهاي مجازي که زير نظر اين اتحاديه فعاليت مي‌کند اجازه ندارند براي مراسم عروسي عکاس آقا بفرستند.

کجاي ماشين حريم خصوصي و کجا عمومي است؟

معاون فرهنگي قوه‌قضاييه گفت که فضاي خودرو به دو بخش پيدا و پنهان تقسيم مي‌شود که بخش پنهان مانند صندوق عقب، به عنوان حريم خصوصي تلقي مي‌شود و اين مفهوم شامل بخش پيداي خودرو که بدون تفتيش قابل رؤيت است، مانند جايي که سرنشينان خودرو مي‌نشينند، نمي‌شود.

جاده هراز مسدود مي شود

معاون راهداري اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي مازندران گفت که جاده هراز هفته آينده به مدت چهار روز صبح ها بر روي خودروهاي عبوري بسته مي شود.

آيا رکورد 50 ساله دماي اهواز شکسته شد؟

در روزهاي گذشته اخباري مبني بر افزايش بي‌سابقه دماي شهر اهواز در رسانه‌هاي داخلي و برخي رسانه‌هاي خارجي منتشر شد اما رئيس مرکز ملي خشکسالي و مديريت بحران سازمان هواشناسي کشور- رکوردشکني افزايش دما در اهواز را نادرست دانست و گفت: دمايي بالاتر از اين در تاريخچه دمايي اهواز ثبت شده است.

ماجراي مافياي جسد

سال گذشته بود که اعضاي هيأت ممتحنه علوم تشريح نامه‌اي را منتشر کردند که در آن از مافياي جسد اسم بردند. در اين نامه به مشکلات تهيه جسد براي دانشگاه‌هاي علوم پزشکي اشاره شده و گفته شده بود که پزشکي قانوني به آنها جسد نمي‌دهد.

بدرقه حجاج ممنوع شد/ آغاز اعزام از 5 مرداد

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت در حالي امروز (چهارشنبه) از ترمينال حجاج در فرودگاه امام خميني (ره) بازديد کرد که کمتر از يک ماه ديگر يعني 5 مردادماه اعزام زائران ايراني به عربستان آغاز مي‌شود.

معاون استاندار تهران: مترو حتما به پرند مي‌رسد

معاون عمراني استانداري تهران با تاکيد بر اينکه ادامه مترو فرودگاه امام خميني(ره) به سمت شهر جديد پرند از پروژه هاي مهم است از رسيدن مترو به صورت حتم به اين شهر خبر داد.

عاقبت تلخ گورخواب‌ها / از گور رانده شديم و در بيابان سرگردانيم

وقتي جايي براي ماندن نداشته باشي سرماي خاک هم گرمت مي‌کند اما حالا مدتي است که قبرهاي خالي گورستان نصيرآباد با سنگ‌هاي بتوني پوشيده شده‌اند. تا چشم کار مي‌کند، سنگ است و ماسه و حصار.

دستگيري 7 نفر به اتهام فراري دادن يک زنداني

دادستان عمومي و انقلاب کرج از دستگيري هفت نفر از متهماني خبر داد که در ابتداي هفته جاري به فراري دادن يک متهم زنداني در مسير اعزام او به پزشکي قانوني اقدام کرده بودند.

"حريم خصوصي در خودرو" از نگاه مراجع تقليد

سخنگوي نيروي انتظامي امروز درحالي صريحا اعلام کرد داخل خودروهاي شهروندان جزو حريم خصوصي محسوب نمي‌شود که برخي مراجع تقليد نظري مغاير با اين گفته دارند.

ظرفيت کاروان‌هاي حج 96 تکميل شد

سرپرست حجاج ايراني از تکميل شدن ظرفيت ثبت‌نام در کاروان‌هاي حج خبر داد و با اشاره به موجي که عليه حج در داخل کشور راه افتاده است، تاکيد کرد: بر اساس تصميم نظام، کارهاي حج 96 با قوت دنبال خواهد شد.

سقوط کابل برق در خط 5 مترو تهران

شرکت بهره برداري مترو تهران و حومه اعلام کرد: مشكل برق مسير شمالي خط 5 مترو تهران رفع و از صبح امروز حركت قطارهاي تهران - كرج طبق برنامه انجام مي شود.

هواي تهران 2 درجه گرمتر مي شود

اداره کل هواشناسي استان تهران از افزايش 2 درجه اي دماي هواي پايتخت طي 48 ساعت آينده خبر داد.

مردي که 170 بار مزاحم اورژانس شد!

معاون عمليات اورژانس تهران گفت: روزانه 653 نفر مزاحم اورژانس مي‌شوند و در سه ماه نخست امسال فردي را شناسايي کرديم که به تنهايي 170 بار براي سامانه 115 ايجاد مزاحمت کرده بود.

گرد و غبار به پايتخت هم مي‌رسد/ دوشنبه هواي تهران خطرناک مي شود

مدير واحد پيش‌بيني شرکت کنترل کيفيت هواي تهران با اشاره به افزايش غلظت ذرات معلق به دليل وزش باد شديد و احتمال وقوع پديده گرد و غبار از برقراري شرايط ناسالم براي گروه‌هاي حساس طي فردا خبر داد.

هشدار در مورد مصرف سبزيجات جنوب تهران

رئيس انجمن علوم وصنايع غذايي ايران گفت: آبياري با آب فاضلاب، سبزيجات را آلوده و مي‌تواند ناقل انواع بيماري‌ها و ميکروب‌ها در بدن باشد.

اهواز در آتش، زابل زير خاک است!

بعد از ركوردشكني جهاني دماي اهواز، ديروز زابل هم به خاطر آغاز توفان ١٢٠ روزه معروف سيستان، خبرساز شد.

جيره بندي آب در گرماي بالاي 50 درجه خوزستان!

نماينده مردم خوزستان در شوراي عالي استان‌ها گفت: جيره بندي آب در گرماي بالاي 50 درجه در خوزستان مشکلات متعددي را براي شهروندان ايجاد کرده و مردم از اين موضوع به شدت ناراضي هستند.

خاک عراقي در راه اهواز/ افزايش دماي خوزستان از دوشنبه

معاون پيش‌بيني اداره‌کل هواشناسي خوزستان با اشاره به ورود توده گرد و غبار از کشور عراق به استان در صبح امروز و بروز موج اول اين پديده گفت: موج دوم پديده گرد و غبار ناشي از ورود اين توده تا ساعتي ديگر به اهواز و پس از آن به سراسر استان خوزستان خواهد رسيد.

پاسخ آموزش و پرورش به برگزاري مجدد امتحانات نهايي/ مالباختگان به پليس مراجعه کنند

رييس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش توضيحاتي درباره نحوه برخورد با تخلفات و کلاهبرداري‌هاي صورت گرفته در زمينه خريد و فروش و همچنين لورفتن سوالات امتحان نهايي ارائه کرد.

آخرين وضعيت ترافيکي جاده هاي کشور

پليس راهور نيروي انتظامي اعلام کرد: ترافيک در شمال به جنوب محور کندوان و محور هراز (محدوده سه راهي چلاو) پرحجم اما روان گزارش شده است.

بازگشت ساعت طرح زوج و فرد به روال سابق

رئيس پليس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به پايان ماه مبارک رمضان، ساعت طرح زوج و فرد به روال سابق بازگشت و تا ساعت 19 ادامه دارد.

6محور کشور داراي ترافيک پر حجم است

پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي اعلام کرد: برابر آخرين اطلاعات دريافتي هم اکنون 6 محور کشور داراي ترافيک پر حجم است .

زمين‌لرزه خلخال دو مصدوم بر جاي گذاشت

مديرکل مديريت بحران استانداري اردبيل گفت: در زمين‌لرزه بامداد امروز خلخال دو نفر در حين فرار مصدوم شده‌اند و در بيمارستان بستري هستند.

قتل در 16 سالگي و دستگيري در 46 سالگي

مردي که با انگيزه سرقت در سن 16 سالگي مرتکب قتل پيرزني شده بود،‌پس از گذشت 30 سال و در سن 46 سالگي توسط پليس آگاهي تهران بزرگ شناسايي و دستگير شد.

درگيري فاميلي و سه کشته و هشت زخمي در اهواز

فرمانده انتظامي شهرستان باوي گفت: در يک درگيري فاميلي، در يکي از روستاهاي دهستان لامي بخش مرکزي اهواز، سه نفر کشته و هشت نفر زخمي شدند.

راهبندان در آزاد راه تهران - کرج

بر اساس نقشه گرافيکي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در آزادراه تهران تا کرج در مسير رفت از محدوده عوارضي تا شهر کرج راهبندان سنگين اعلام شده است.

6 کاميون زباله در يک خانه مسکوني در فرديس

صاحب اين واحد مسکوني به علت مشکل روحي و رواني از 3 سه سال پيش زباله ها را از اطراف جمع آوري و در منزل انباشت مي کرده که سبب آلودگي شديد زيست محيطي و تکثير حشرات و حيوانات موذي شده است.

ترافيک نيمه سنگين در 6 محور مواصلاتي کشور

پليس راهور نيروي انتظامي اعلام کرد: برابر آخرين گزارش هاي دريافتي تا اين لحظه در 6 محور آزاد راه تهران- کرج، هر دو باند کرج-قزوين، ساري به قائمشهر،هراز، کرج- چالوس و گيلان ترافيک نيمه سنگين گزارش شده است.

قانون دريافت گواهينامه براي مشمولان، بلاتکليف است

دفتر سخنگوي ناجا با بيان اينکه قانون دريافت گواهينامه براي مشمولان، بلاتکليف است، اعلام کرد: پليس منتظر است تا مجلس به عنوان قانونگذار کشور با مصوبه جديد، مرز ميان مواد قانوني مذکور را مشخص کرده تا پليس به وظايف ذاتي خود که همان اجراي قانون است، عمل نمايد.

دعاي روز سي ام ماه مبارک رمضان

خدايا قرار بده روزه مرا در اين ماه مورد قدردانى و قبول بر طبق خوشنودى تو و پسند رسول تو باشد و استوار باشد فرعش بر اصل به حق آقاى ما محمد و خاندان پاكش و ستايش خاص پروردگار جهانيان است.

اوج تردد خودروها از فردا بعد از ظهر / شهروندان بازگشت خود را به نهم تيرماه موکول نکنند

رييس مرکز اطلاعات وکنترل ترافيک پليس راهورناجا با اشاره به تعطيلات عيدفطر و آغاز مسافرت ها گفت: اوج تردد خودروها از فردا بعد ازظهرآغازمي شود، باتوجه به اين که بيشترين بازگشت هموطنان در روز جمعه نهم تيرماه است، توصيه پليس اين است که مسافران زمان بازگشت خود را به روزجمعه موکول نکنند.

محدوديت‌هاي ترافيکي عيد سعيد فطر

سازمان راهداري در اطلاعيه‌اي محدوديت‌هاي ترافيکي هفته‌ جاري همزمان با فرارسيدن عيد سعيد فطر را اعلام کرد.

اين خيابان منطقه 7 سنگ فرش مي شود

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري منطقه 7 از اجراي طرح سنگ فرش خيابان دماوند تقاطع اميرکيايي به منظور کاهش تصادفات و افزايش ايمني تردد شهروندان خبر داد.

مدل تردد در بزرگراه صدر و تونل نيايش تغيير کرد

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران گفت: طبق مصوبه شوراي عالي ترافيک مقرر شد تا دسترسي هم سطح بزرگراه صدر به تونل نيايش در مسير شرق به غرب تنها براي دسترسي اضطراري و امدادي استفاده شود.

دشمنان عرصه دفاعي ما را محک نزنند/ تلاش براي ناامن‌سازي ايران پاسخي کوبنده دارد

رئيس قوه قضاييه، اقدام اخير موشکي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در استان ديرالزور را ابلاغ کننده پيامي روشن براي تروريستها و حاميان منطقه اي و بين المللي آنها دانست.

هواي تهران 3 درجه خنک مي‌شود

اداره کل هواشناسي استان تهران در اطلاعيه اي اعلام کرد: طي 48 ساعت آينده دماي هواي پايتخت سه درجه کاهش پيدا مي کند.

فعاليت آتشفشان تفتان، فاجعه بوي بد شهر خاش را به وجود آورده بود؟

روزگذشته و به‌دنبال بوي بد پخش شده در فضاي شهر خاش، فعاليت آتشفشان تفتان به عنوان يکي از دلايل احتمالي ايجاد اين بو اعلام شد، موضوعي که سبب نگراني برخي از ساکنان اطراف اين قله آتشفشاني شده است.

ممنوع شدن اصلاح صورت با تيغ در آرايشگاه‌ها !!!

رييس اتحاديه آرايشگران و پيرايشگران گفت: با توجه به اين که اصلاح صورت در آرايشگاه‌ها مي‌تواند منجر به بيماري‌هاي مختلف پوستي شوده و يا حتي خطر ابتلاء به هپاتيت را به دنبال داشته باشد، اينگونه پيشنهاد داده‌ايم که ارائه‌ اين خدمات در آرايشگاه‌هاي مردانه ممنوع شود.

اخبار خواندنی

جشنواره نوآوري و کارآفريني محصولات و خدمات هوشمند

چه بيماراني به سفر حج اعزام نمي‌شوند؟

از 1600 متقاضي فرزندخواندگي در کشور تا مشکلات واگذاري نوزادان

محدوديت و تغيير در نحوه تردد خودروها به تونل نيايش

فصل جيرجيرک خوران در کرمان!+ عکس هاي عجيب و غريب

دعاي روز بيست و پنجم ماه مبارک رمضان

8 بيمار مشکوک به تب کنگو در فارس/ 3 بيمار فوت کرده‌اند

گزارش تصويري از دستگيري 145سارق و زورگير در پايتخت

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارک رمضان

تهران 4 درجه گرمتر مي شود

عکس: لو رفتن سوالات يک ربع قبل از امتحانات نهايي

دعا روز بيست و سوم ماه مبارک رمضان

1144 مرکز متخلف بهداشتي در ماه مبارک رمضان تعطيل شده است

دعاي روز بيست و دوم ماه مبارک رمضان

آزار و شکنجه شديد 6 کودک به دست پدر و مادر بي رحم

کار زشتي به نام ترساندن مردم

توضيحات پليس پايتخت درباره صداي نامتعارف در حرم حضرت عبدالعظيم (ع)

افزايش زمان فعاليت خط 7 مترو تهران/ دلايل محدود بودن ساعات خدمت‌رساني

هواي تهران 3 درجه خنک تر مي شود

آخرين جزئيات از انهدام تيم تروريستي / کشف سلاح‌هاي جنگي

زمان فعاليت خط 7 مترو تهران افزايش يافت

جرئيات آتش‌سوزي برج 20 طبقه پامچال در درياچه چيتگر

خرماهاي اسرائيلي پس از يکسال توقيف امحا شد+ عکس

تب کريمه کنگو در شميرانات؟!

خطر در همين نزديکي است

همه اما و اگر هاي پروازهاي زائران ايراني به نجف

جزئيات برخورد دو قطار در ايستگاه متروي طرشت

دعاي روز نوزدهم ماه مبارک رمضان

شب هاي احيا خارج از نظارت دامپزشکي دام ذبح نکنيد

بستني غيرپاستوريزه متهم رديف اول ابتلاي ايراني ها به بيماري هزار چهره

خدمات شبانه‌روزي مترو تهران در ليالي قدر

ماجراهاي عجيب و غريب در خط 7 متروي تهران

دعاي روز هجدهم ماه مبارک رمضان

هشدار: مصرف آب را مديريت کنيد

چرا آموزش زومبا در باشگاه‌هاي ورزشي ممنوع شد؟+ عکس

مگر مي‌شود در حليم پنبه باشد و مردم نفهمند!

شکنجه کودکان اوتيسم در يکي از موسسات توانبخشي

دعاي روز هفدهم ماه مبارک رمضان

امام زمان (عج) هيچ صفحه‌اي در اينستاگرام ندارند!

دعاي روز شانزدهم ماه مبارک رمضان

هوا گرمتر مي‌شود

اقامت مجردي زنان در هتل‌ها ديگر منع قانوني ندارد!

خدمتي که دولت براي خانواده شهداي تروريستي در نظر گرفته است...

دعاي روز پانزدهم ماه مبارک رمضان

بعد از 7 سال هنوز هم مرگ را مي فروشند

آغاز عمليات بزرگ قرن عليه داعش حقيقت دارد؟

آتش سوزي در همدان سه کشته و هفت مجروح برجاي گذاشت

محدوديت هاي ترافيکي مراسم روز جمعه در تهران

در حملات تروريستي به تهران باز هم تلگرام، جور صدا و سيما را کشيد!

در پي دو حادثه تروريستي ذخاير خوني در تهران کافي است

اسامي مصدومان حمله تروريستي به مجلس و حرم امام خميني

تجويز نسخه‌هاي شفابخش در امامزاده معروف تهران

محدوديت هاي ترافيکي ويژه چهاردهم و پانزدهم خرداد

هشدار هواشناسي: افزايش دماي هوا در سراسر کشور از فردا

مدارس روز 13 خرداد تعطيل نيست

هزينه درمان مبتلايان به تب کريمه کنگو چقدر است؟

آتش سوزي در پارک پرديسان تهران

سقوط مرگبار کارگر 25 ساله در چاه 30 متري

خدمات مترو تهران در سالروز ارتحال امام خميني (ره)

اعزام زنان مطلقه 20 تا 25 سال به آنتاليا؟!

دعاي روز هفتم ماه مبارک رمضان

جاده فيروزکوه مسير ايده آل مسافران/ترافيکي گزارش نشد

انفجار مهيب در شيراز+ فيلم

ترافيک سنگين در دو محور هراز و چالوس

دعاي روز هشتم ماه مبارک رمضان

عکس اولين بيمار تب کنگو در ساري + جزئيات

ساعت اتمام طرح ترافيک و زوج و فرد براي امروز

شناسايي 9 کرماني مشکوک به تب کنگو

دستگيري عاملان سرگرداني 400 زائر ايراني در عراق

جريمه براي مسافرکشي با پلاک شهرستان در تهران

جاده کرج - چالوس روز دوشنبه يکطرفه مي شود

3 کشته در اثر واژگوني يک دستگاه آمبولانس / فقط بيمار زنده ماند!

آخرين وضعيت تب کريمه کنگو در کشور/ توصيه‌هاي بهداشتي به مردم

اينجا گُل، اسيد و حشيش موجود است!

سرکشي شبانه وزير بهداشت از بيمارستان ها

دعاي روز پنجم ماه مبارک رمضان

تاييد فوت 3 نفر بر اثر تب کريمه کنگو

6 ملوان ايراني به کشور بازگشتند

تظاهر به روزه‌خواري در داخل خودرو جرم است

دعاي روز چهارم ماه مبارک رمضان

زورگير سالمندان را شناسايي کنيد+ عکس

عکس: شيرزن خميده به ديدار روحاني مي‌رود

دعاي روز سوم ماه رمضان

مرگ نوزاد به دليل اصرار پزشک بر زايمان طبيعي

برنزه کردن هم جرم شد!

عکس: تب کريمه کنگو در اصفهان يک قرباني گرفت

کلاهبرداري چند زن از آرزوي شما براي سفر به حج

دعاي روز دوم ماه رمضان

آغاز کاهش ساعات طرح زوج و فرد از امروز

دعاي روز اول ماه مبارک رمضان

اتفاق عجيب که خودروهاي جاده هراز را زمين گير کرد

شرکت هاي شبه بيمه اي در حوزه دندانپزشکي کلاهبردارند

مرگ مقني بر اثر سقوط سنگ

اطلاعيه جديد پليس؛ از جزئيات فعاليت رستوران‌ها در ماه رمضان تا برخورد پليس با هنجارشکنان ديني

گرد و غبار شعاع ديد در آبادان و خرمشهر را به 400 متر کاهش داد

محدوديت‌هاي ترافيکي پايان هفته اعلام شد

يک اتفاق براي اولين بار در ايران/ خودروي معيوب شما بدون شرط تعويض ميشود

هشدار جدي: وزش باد شديد در تهران

طوفان، تهران را در نورديد

عکس هاي ديدني از بارش برف در آذربايجان‌غربي

بارش باران در 14 استان طي امروز و فردا

زلزله 4.6 ريشتري در ريوش خراسان رضوي

اعلام نتايج انتخابات شوراي شهر برخي استان ها

براي رأي دادن به «حسينيه ارشاد» نرويد

مدارس تهران فردا تعطيل شدند

اين بانوي 120 ساله هم راي داد+ عکس

مدارس استان اصفهان فردا تعطيل است

متولدين 78.2.29 يا قبل از آن مي‌توانند راي دهند

وضعيت تعطيلي مدارس يک روز پس از انتخابات

حضور هواداران نامزدها، خيابان هاي شمالي تهران را قفل کرد

شور و هيجان پايتخت نشينان درشب آخر تبليغات

سخناني که عليه حج بر سر يک منبر زده اند

خبر درگذشت آيت الله هاشمي شاهرودي صحت ندارد

خبر درگذشت آيت الله هاشمي شاهرودي صحت ندارد

وقتي پديده "سوراخ کاري بدن " مد مي شود

بازديد از موزه‌ها رايگان شد

تصوير زشت شهري در پس تبليغات انتخاباتي

بدون کارت ملي راي بدهيد

کارگران شهرداري: حقوق بدهيد، املاک نجومي پيشکش!

پليس فتا نسبت به ويروس باجگير هشدار داد

هشدار جدي هواشناسي به احتمال سيلاب ناگهاني و صاعقه

واژگوني سواري رانا با شش کشته و2 مصدوم

برخورد تريلر با اتوبوس در اتوبان پيامبر اعظم هفت مصدوم بر جاي گذاشت

تعويض و صدور يک روزه شناسنامه براي شرکت در انتخابات

رييس جمهوري در معدن است، مالک کجاست؟سهامداران کجايند؟!

قاليباف دولتي ها را بر سر دو راهي 2 سر باخت قرار داد

رييس جمهوري در معدن است، مالک کجاست؟سهامداران کجايند؟!

هشدار در مورد وقوع سيلاب در 11 استان کشور

ماجراي جنجالي سارق کراواتي

بيمه شده از اولين روز اشتغال به کار مشمول تأمين اجتماعي است اما...

هشدار در مورد وقوع سيلاب در 11 استان کشور

حادثه معدن آزادشهر عمدي بود؟

بيمه شده از اولين روز اشتغال به کار مشمول تأمين اجتماعي است اما...

ماجراي جنجالي سارق کراواتي

بچه‌ها فقط بچه‌اند، حتي با ‌اچ‌آي‌وي مثبت

پيکر يک جانباخته ديگر حادثه معدن زغال سنگ آزادشهر خارج شد

صاعقه در قم، 2 نفر را به کام مرگ کشاند

آغاز مرحله اول ثبت‌نام طرح غيبت سربازي سال 96

حادثه معدن آزادشهر عمدي بود؟

شايعه عجيب در باره معدنچيان

تعداد مصدومان حادثه معدن به 71 نفر رسيد/ دو نفر تحت مراقبت‌هاي ويژه هستند

معدنچيان: حقوق ما به اندازه عصرانه وزيران است/ اعتراض کنيم اخراج مي‌شويم

تشکيل پرونده قضايي براي حادثه معدن آزادشهر

تشکيل پرونده قضايي براي حادثه معدن آزادشهر

معدنچيان: حقوق ما به اندازه عصرانه وزيران است/ اعتراض کنيم اخراج مي‌شويم

ديواره‌هاي تونل امدادرساني در معدن آزادشهر هم ريزش کرد

تعداد مصدومان حادثه معدن به 71 نفر رسيد/ دو نفر تحت مراقبت‌هاي ويژه هستند

محبوس شدن 80 کارگر در انفجار معدن گلستان

محبوس شدن 80 کارگر در انفجار معدن گلستان

پيش بيني رگبارهاي پراکنده و تندبادهاي لحظه اي