آخرین اخبار

اجتماعي

گزارش نهايي سانحه هواپيما با توجه به اطلاعات جعبه سياه

رييس کميسيون عمران به تشريح جزئيات جلسه ستاد بحران سقوط هواپيماي تهران- ياسوج پرداخت و گفت:‌ اگر خطري اين هواپيما را تهديد مي کرد خلبان فرصت اعلام خطر و گزارش را به مرکز کنترل را داشت اما هيچ صحبتي درباره خطراتي احتمالي و يا احساس خطر خلبان انجام نشده است .

موضع دولت در مورد «دختران خيابان انقلاب»

رييس سازمان امور اجتماعي کشور گفت: حجاب و عفاف قانون کشور ما است وکساني که براي انجام اقدام خود انگيزه سياسي داشته باشند بايد قوه قضاييه به آنها رسيدگي کند.

نوجوان ملايري هتاک به پرچم ايران،به 5 سال حبس تعزيري محکوم شد

در پي گفتگوي محمد کاظمي نائب رييس حقوقي و قضايي مجلس با نوجوان 15 ساله پيرامون پايين آوردن پرچم ايران در يکي از ميدان هاي ملاير وي به 5 سال حبس تعزيري محکوم شد که مورد اعتراض قرار گرفت.

موکول شدن عمليات جستجوي هواپيماي سقوط کرده تهران-ياسوج به صبح فردا

نماينده مردم سميرم در مجلس شوراي اسلامي گفت: بالگردها با توجه به اين شرايط نمي‌توانند به پرواز درآيند و تيم هاي امدادي از ساعت 5:30 صبح فردا(دوشنبه) ادامه عمليات جستجو را با جديت پي مي گيرند.

سکوت مسئولان هوايي درباره سقوط هواپيماي آسمان

صبح امروز يک فروند هواپيماي ATR شرکت هواپيمايي آسمان که تهران را به مقصد ياسوج ترک کرده بود دقايقي پس از پرواز از صفحه رادار محو شد تا بدين ترتيب شايعاتي درباره احتمال سقوط آن مطرح شود که با وجود تاييد نکردن هيچ يکي از مقام‌هاي رسمي هوايي کشور، مشاهدات مردمي و خبرهاي آمده حاکي از سقوط اين هواپيما است.

چرا سيستم ELT هواپيما براي يافتن لاشه فعال نمي‌شود؟

هواپيماهاي مسافري داراي سيستمي به نام ELT هستند که با ضربه فعال مي‌شود و موقعيت مکاني هواپيما را به ماهواره‌هاي امداد و نجات و حتي هواپيماهاي اطراف اعلام مي‌کند در حالي که ظاهراً در ATR آسمان اين سيستم فعال نيست.

دردسرهاي 25 هزار خانوار سرپل ذهابي در باران

فرماندار سرپل ذهاب با اشاره به بارندگي‌هاي شديد چند روز اخير و مشکلاتي که براي زلزله زدگان رخ داده، گفت: کمپ‌هاي را براي جابجايي چادرهاي مردم در نظر گرفتيم، اما بيشتر مردم حاضر به جابجايي نشدند.

هواپيماي سقوط کرده برجامي نيست

دبير انجمن شرکت‌هاي هواپيمايي اعلام کرد: شرکت آسمان از چند سال قبل 5 فروند از هواپيماهاي ATR72 را به صورت نو خريداري کرده بود و آنها از ابتدا در ناوگان اين شرکت فعاليت مي‌کردند.

بهرامي: پيگيري عکسهاي ربات ارزياب«سانچي» بسيار زمان بر است

سخنگوي شرکت ملي نفتکش با تاکيد بر اين‌که اين شرکت تلاش خود را براي پيدا کردن ساير پيکرهاي حادثه سانچي به کار مي‌برد،گفت: البته پيدا کردن ساير پيکرها منوط به نتيجه‌اي است که از گزارش‌هاي ربات ارزياب که براي عکسبرداري به زيرآب فرستاده شده است.

جزئيات محورهاي مسدود شده بر اثر برف و باران

مرکز کنترل ترافيک پليس راهور ناجا با اعلام آخرين وضعيت جوي و ترافيکي محورهاي مواصلاتي کشور از بارش برف و باران در محورهاي 10 استان خبر داد.

زمان واريز عيدي کارمندان دولت

معاون سرمايه انساني اين سازمان با تاکيد بر پرداخت عيدي کارمندان دولت با حقوق بهمن ماه گفت که دولت در اصلاحيه قانون مديريت خدمات کشوري که به مجلس شوراي اسلامي ارسال کرده افزايش ضريب عيدي کارمندان دولت را پيشنهاد کرده است.

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي فردا يکشنبه 96/11/29

مدير واحد مدل‌سازي و پيش‌بيني شرکت کنترل کيفيت هواي تهران گفت: وضعيت کيفي هواي پايتخت طي امروز در شرايط مطلوب است و انتظار مي‌رود تا فردا (29 بهمن ماه) شرايط کيفيت هواي سالم در بيشتر مناطق شهر تهران همچنان برقرار باشد.

ممنوعيت آزمون هاي پيشرفت تحصيلي در مدارس

دبيرکل شوراي عالي آموزش و پرورش درباره برگزاري آزمون ورودي مدارس خاص غيردولتي متوسطه اول گفت: مسئولان ذيربط با هماهنگي خود مديران مدارس چاره انديشي کرده‌اند تا آنها نيز همانند مدارس سمپاد و نمونه دولتي آزموني برگزار نکنند، بنابراين مدارس خاص غيردولتي در سال آينده آزمون نخواهند داشت.

تنباکو جنسي در پايتخت مشاهده نشده است

سرهنگ تقي افرند درباره اين خبر گفت: تاکنون درباره خريد، فروش يا استعمال تنباکو جنسي در واحدهاي صنفي تهران گزارشي واصل نشده است.

خاتمي: من کِي گفتم اغتشاشگران را بکشيد؟

آيت الله سيد احمد خاتمي شامگاه پنج شنبه در يادواره شهداي صفادشت با بيان اين که شهيدان دفاع مقدس ولايتي بودند، گفت: مجلس بزرگداشت شهدا براي امروز است، کم تر شهيدي در وصيت نامه خود ننوشته که امام را تنها نگذاريد

مهم‌ترين راهکار براي کاهش مصرف دخانيات، افزايش ماليات است

يک عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس خواستار افزايش منطقي و کارشناسي قيمت سيگار در بودجه ساليانه شد و گفت: اين باور که افزايش ماليات بر دخانيات و سيگار منجر به افزايش قاچاق مي‌شود، باور غلطي است که در جامعه وجود دارد

بلاتکليفي نرخ کرايه‌هاي تاکسي در سال 97

معاون حمل و نقل ترافيک شهرداري تهران گفت: هنوز لايحه کرايه هاي تاکسي و اتوبوس آماده نشده و هر زمان آماده شد به شورا ارائه مي شود

آيت الله سبحاني: چرا فضاي مجازي اصلاح نشد؟

آيت الله جعفر سبحاني از مراجع تقليد؛ محتوا، اثرگذاري و در راه خدا بودن را ويژگي هاي يک منبر خوب دانست و افزود: هيچ تکليف و وظيفه اي براي روحانيان بالاتر از تبليغ دين مبين اسلام نيست

بارش برف و باران در 19 استان طي امروز و فردا

سازمان هواشناسي از ورود سامانه جديد بارشي به کشور خبر داد و اعلام کرد: طي امروز و فردا 19 استان کشور تحت تاثير سامانه جديد، بارش باران و برف خواهند داشت

برف و باران فردا از راه مي‌رسد

معصومه احمدي درباره شرايط آب و هوايي کشور گفت: امروز شاهد آخرين فعاليت سامانه بارشي از شمال شرق کشور هستيم و در بخش هايي از خراسان شمالي و شمال استان خراسان رضوي بارش هاي خفيف و پراکنده همراه با کاهش دما پيش بيني مي شود

فقر در حال افزايش است/نيازمند کمک بيشتري هستيم

رييس کميته امداد امام خميني (ره) گفت: متاسفانه فقر در حال افزايش است و در جامعه هر روز بر تعداد فقرا افزوده مي‌شود به همين دليل به يار و ياوران بيشتري براي مددکاري و کمک نيازمند هستيم

سردار مؤيدي: جمعيت معتادان کشور رو به کاهش است

علي مؤيدي امروز (26 بهمن) در جمع خبرنگاران با بيان اينکه از ابتداي انقلاب اسلامي تاکنون رويکردهاي متفاوتي در قبال اعتياد و مقابله با آن اتخاذ شده است، گفت: در حال حاضر رويکرد کشور در قبال اين پديده و معضل رويکرد اجتماعي است

شرايط ثبت نام در مدارس غيردولتي برند اعلام شد

وزير آموزش وپرورش در جلسه شوراي سياست گذاري مدارس غيردولتي، حذف آزمون از مدارس تيزهوشان رابه معناي حذف اين مدارس ندانست و گفت: برگزاري هرگونه آزمون و شبه آن در مدارس غيردولتي ممنوع است.

مقايسه ماهواره و حجاب، قياس مع الفارق است/ادعاي امنيتي کردن فعاليت‌هاي زيست محيطي کذب است

دادستان تهران تمرکز اقدامات در مبارزه با آسيب‌هاي اجتماعي را امري ضروري خواند و گفت که پراکندگي اقدامات دستگاه‌هاي مرتبط با آسيب‌ها و فقدان انسجام در اين راستا، روند رسيدن به اهداف را با موانعي مواجه مي‌سازد

تعيين تيمي براي بررسي حادثه دانش‌آموزان مشگين‌شهري

مديرکل آموزش و پرورش استان اردبيل گفت: ما تيمي را مامور کرديم تا حادثه اخير دانش‌آموز مشگين‌شهري را مورد بررسي دقيق قرار داده تا اطلاع‌رساني واقعي از اين حادثه اتفاق بيفتد

هيچ نوع برنج تراريخته اي در کشور توليد نمي شود

رييس انجمن علمي ايمني زيستي مي گويد با وجود الزام قانوني براي حرکت کشور به سمت کشت و توليد محصولات تراريخته کشاورزي، اما دامن زدن به نگراني هاي مردم در زمينه توليد و مصرف اين محصولات سبب شده تا توليد آزمايشي برنج متوقف شود.

«تنباکوي جنسي» به بازار آمد!

رئيس کانون درمانگران اعتياد کشور از ورود مخدر جديدي با عنوان تنباکوي جنسي خبر داد و گفت: اين نوع تنباکو آغشته به مخدر به صورت محدود و به شکل مسافري از کشورهاي خارجي به کشور وارد شده است.

گسترش کلينيک هاي کاهش طلاق

رييس مرکز توسعه و پيشگيري سازمان بهزيستي کشور گفت: استراتژي بهزيستي در حوزه پيشگيري از طلاق، راه اندازي مراکز مشاوره و روانشناختي، گسترش کلينيک هاي مددکاري اجتماعي براي کاهش طلاق و ارائه خدمات آموزشي، مشاوره تلفني، اينترنتي و حضوري است.

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي فردا پنجشنبه 96/11/26

مدير کل پيش بيني و هشدار سريع هواشناسي با اشاره به برقراري جو پايدار در غالب مناطق کشور طي فردا (26 بهمن ماه) از ورود سامانه بارشي جديد در ساعات اوليه روز جمعه (27 بهمن ماه)خبر داد.

هفت ماه بدون «بنيتا» چگونه گذشت؟

«هم از آن خانه رفتند هم از آن محله. ديگر از آن پرايد نقره‌اي هم خبري نيست. آن را هم فروختند. مي‌خواستند فرار کنند از خاطرات و ياد بنيتاي ٨ ماهه اما نشد...»

هواي امروز پايتخت سالم است

مدير واحد مدل‌سازي و پيش‌بيني شرکت کنترل کيفيت هواي تهران گفت: نتايج پيش‌بيني کيفيت هوا براي امروز نشانگر برقراري کيفيت هواي سالم است و انتظار مي‌رود تا فردا وضعيت کيفيت هواي بيشتر مناطق شهر تهران در محدوده شرايط سالم و ناسالم براي گروه‌هاي حساس باشد.

گره تازه در قتل دختر 8 ساله

مردي که متهم است دختربچه‌اي را به قتل رسانده‌ به دليل قانع‌کننده‌نبودن مدارک و عدم معرفي ٥٠ نفر از سوي اولياي‌ دم براي اجراي مراسم قسامه، آزاد شد.

مراسم تشييع پيکر سه تن از جانباختگان حادثه نفتکش سانچي

16 ديماه سال جاري يک فروند نفتکش ايراني در حين عمليات انتقال ميعانات گازي به کره جنوبي در آبهاي چين با کشتي فله بر چيني برخورد مى كند و همه خدمه کشتي ايراني که 30 نفر ايراني و 2 نفر بنگلادشي بودند جان باختند.

برگزاري تجمع اعتراضي مقابل وزارت کشور

جمعي از رانندگان بخش خصوصي شرکت واحد اتوبوسراني تهران و حومه، صبح امروز در اعتراض به مشکلات صنفي خود مقابل ساختمان وزارت کشور تجمع کردند.

توصيه‌هاي وزارت بهداشت درباره آنفلوآنزاي پرندگان

رئيس مرکز مديريت بيماري‌هاي واگير وزارت بهداشت تاکيد کرد: احتمال انتقال ويروس آنفلوآنزاي پرندگان «H5N6» به انسان بسيار ناچيز است، اما همچنان لازم است که مردم از تماس و شکار پرندگان وحشي خودداري کنند و اين موضوع را جدي بگيرند.

وقتي که اسکايپ هم گرفتار ضعف امنيتي مي شود!

ضعف امنيتي و آسيب‌پذيري جديدي در اپليکيشن اسکايپ کشف شده که اين امکان را به هکرها مي‌دهد تا به رايانه شخص قرباني نفوذ کرده و اطلاعاتشان را به سرقت ببرند.

تبليغ «ولنتاين» در کرمان ممنوع شد

رييس پليس امنيت عمومي کرمان گفت که با صنوفي که اجناسي با نام و علائم ولنتاين تبليغ و عرضه کنند، برخورد مي‌شود.

ابتکار بر تاثير منفي تلفن همراه بر بنيان خانواده ها تاکيد کرد

معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده از زنان و خانواده به عنوان پشتوانه پيشرفت و تعالي اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي ياد کرد و گفت: داشتن خانواده سالم ضامن پيشرفت در ابعاد مختلف است.

غلظت خاک در هواي اهواز بيش از حد مجاز

مدير روابط عمومي اداره‌کل حفاظت محيط زيست خوزستان گفت: ميزان غلظت گرد و غبار در اهواز در ساعت 11 صبح امروز، به بيش از 47 برابر حد مجاز رسيده است.

ژاپني ها به داد هواي تهران مي رسند ؟

قرارداد چهار ساله همکاري رسمي شهرداري تهران و دولت ژاپن به منظور تامين تجهيزات اندازه‌گيري و تجزيه تحليل آلاينده‌هاي هواي تهران با حضور معاون شهردار تهران و سفير ژاپن امضا شد. اين کمک 13.3 ميليارد دلاري است.

هشدار! وزش باد شديد در تهران

وضعيت کيفي هواي بيشتر مناطق پايتخت طي امروز در محدوده شرايط سالم و ناسالم براي گروه‌هاي حساس است .

پيش بيني ترافيک سنگين در پايتخت

طبق گفته پليس راهور تهران به دنبال تغييرات جوي و آب و هوايي ترافيک بعد از ظهر پايتخت سنگين پيش بيني شده است.

هشدار پليس راهور در مورد بارش برف در کشور

رئيس پليس راهور ناجا نسبت به بارش برف و باران در جاده‌هاي کشور هشدار داد و به رانندگان توصيه کرد که حتما با زنجير چرخ و "باک پر" در جاده‌هاي برفي تردد کرده و حتما چند وعده غذايي و لباس گرم نيز به همراه داشته باشند

پرونده «بزرگترين خانه تهران» را مختومه کرده‌اند؟

«ثابت پاسال» را يکي از معدود نمونه‌هاي باقيمانده از خانه‌- باغ‌هاي ايراني در منطقه آفريقا (جردن) تهران و حتي «بزرگترين خانه‌ي تهران» مي‌نامند، خانه‌اي با وسعت 12 هزار مترمربع

تفکيک جنسيتي شهري؛ توهين به کل جامعه

او پيوندي قديمي با پژوهش در حوزه مطالعات زنان دارد، نگاه و روش جديدي در جامعه‌شناسي روسپيگري داشته و عمر پژوهشي خود را صرف جامعه‌شناسي آسيب‌هاي اجتماعي کرده‌ است

جزئياتي از بارش برف و باران در روزهاي آتي

مديرکل پيش‌بيني و هشدار سازمان هواشناسي کشور با بيان اينکه سامانه بارشي جديدي از اوايل وقت روز دوشنبه وارد کشور مي‌شود، گفت: پيامد اين سامانه بارشي که تا روز پنجشنبه ماندگار است، بارش‌هاي باران، برف و کاهش دما خواهد بود

خانه «نيما يوشيج» کافه نمي‌شود

شهردار منطقه يک در واکنش به ادعاي پيشنهاد صدور مجوز سفره خانه به خانه نيما يوشيج از سوي شهردار منطقه گفت: جلسه با مالک در زماني برگزار شد که ملک از ثبت ملي خارج شده بود

رکوردشکني ايراني‌ها در سفر به ترکيه

اتحاديه هتلداران ترکيه با انتشار بيانيه اي اعلام کرد: در سال 2017 بيش از 2.5 ميليون گردشگر ايراني به ترکيه سفر کردند. بر اساس اعلام اتحاديه هتلداران ترکيه، تعداد ورود گردشگران ايراني به اين کشور در سال گذشته ميلادي بيش از 50 درصد افزايش يافته و رکوردي در سفر ايرانيان به ترکيه به ثبت رسيد

ترافيک روان در تمامي جاده‌هاي کشور

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از بارش برف در استان خراسان جنوبي و بارش باران در استان گيلان خبر داد

نرخ عوارض تردد در محدوده طرح ترافيک جديد+جدول

محسن پورسيدآقايي ضمن تاکيد بر نقش معاينه فني برتر در کاهش نرخ عوارض تردد در تهران گفت: تفاوت قيمت عوارض براي خودروهايي که معاينه فني برتر دارند با خودروهايي که معاينه فني معمولي دارند 20 درصد يعني حدود يک ميليون تومان است

دعوا برسر کيفيت بنزين پايتخت همچنان ادامه دارد

نتايج گزارش پروژه پايش کيفيت سوخت شهر تهران در تابستان 1396 نشان مي‌داد سوخت بنزين عرضه شده در برخي جايگاه‌هاي تهران عدد اکتان پاييني دارد، اما ميزان گوگرد و بنزن آن از حد استاندارد بيشتر است

ترافيک پر حجم در مسيرهاي منتهي به تهران

رييس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا با اشاره به ترافيک نيمه سنگين در مسيرهاي منتهي به تهران از لغزنده شدن برخي محورهاي مواصلاتي در پي بارش باران خبر داد

پيش‌بيني وزش باد شديد در تهران

مدير واحد مدل‌سازي و پيش‌بيني شرکت کنترل کيفيت هواي تهران گفت: وضعيت کيفيت هواي پايتخت طي امروز در شرايط ناسالم براي گروه‌هاي حساس است و انتظار مي‌رود تا فردا، شرايط ناسالم براي گروه‌هاي حساس در بيشتر مناطق شهر تهران همچنان برقرار باشد

اصلاح قانون سن ازدواج دختران در مجلس

عضو فراکسيون زنان مجلس، گفت:‌ طرح اصلاح قانون ازدواج براي طرح آخرين مراحل بررسي به اداره قوانين ارسال شده است

صديقي: نگوييد ضامن بهشت رفتن مردم نيستيم

حجت‌الاسلام کاظم صديقي امام جمعه موقت تهران در خطبه‌هاي نماز عبادي سياسي جمعه امروز اظهار داشت: نظام اسلامي مسئوليت دارد که موانع سير بشر را به سوي حق تعالي و نيل بشر به بهشت و فردوس اعلا را برطرف کند

اسامي محورهاي مسدود و داراي محدوديت تردد

رييس مرکز کنترل ترافيک پليس راهور ناجا آخرين وضعيت جوي و ترافيکي را اعلام کرد و اسامي محورهاي مسدود و داراي محدوديت تردد را برشمرد

واکنش عضو خبرگان به بحث کشف حجاب در تهران

عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: حتما نبايد حجاب چادر باشد، من مصر هم بودم يکي از دکتراي من براي قاهره مصر است، دختران و زنان مصري چادر سر نمي‌کنند اما انصافا حجاب شان کامل است

اخبار خواندنی

اعلام محدوديت تردد و توقف در راهپيمايي 22 بهمن

صدور دستورالعمل جديد ثبت نام کارت هوشمند ملي

محور کرج به چالوس يک طرفه مي شود/ برف و باران در محورهاي 4 استان

طرح "زوج و فرد" فردا هم از در منزل اجرا مي‌شود

ديرکرد جرائم رانندگي سال 96 بخشيده شد

کاهش دما و بارندگي در 10 استان کشور

هشدارهاي وزارت بهداشت در پي تشديد شرايط آلودگي هوا

دست‌هاي عليرضاي 6 ساله قطع مي‌شود؟!

هشدارهاي وزارت بهداشت در پي تشديد شرايط آلودگي هو

تعطيلي مدارس تهران/ اجراي طرح زوج و فرد/ ادارات تعطيل نيست

سه مرگ بحث برانگيز در کرج

جريمه دو برابري ديرکرد جرايم رانندگي تا پايان سال 96 بخشيده شد؟

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا چهارشنبه 96/11/18

عوارض خروج براي سفرهاي زيارتي در سال 97 چقدر است؟

اين مشمولان با پرداخت جريمه غيبت معاف مي شوند

حکم قاتل اهورا اعلام شد

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي فردا سه شنبه 96/11/17

اين کارت هاي ملي صادر شده تا پايان امسال فاقد اعتبار مي شوند

خبر خوش براي دانش آموزان دبستاني

توافق امسال حج و زيارت ايران با عربستان از امتيازات بيشتري برخوردار است

سپاه آماده بارور کردن ابرهاست

واکنش قوه قضاييه به سخنان مهران مديري

شروط ستاد امر به معروف براي نحوه اجراي کنسرت

اخبار ضد و نقيض درباره دراويش گنابادي

واکنش محسني اژه‌اي به موضوع بي‌حجابي چند نفر در خيابان

خدمت دو تابعيتي‌ها، جرم مي‌شود

سعيد مرتضوي فردا محاکمه مي‌شود

شرح کامل طرح ترافيک جديد پايتخت

تأييد مرگ کودکان زلزله زده بر اثر سرما/ فاجعه هاي گم شده در هياهوي سياست

مجازات بي‌حجابي: 2 ماه حبس يا 50 هزار تومان

مدارس ابتدايي، پيش دبستاني و مهدهاي کودک تهران فردا تعطيل است + طرح تردد زوج و فرد از درب منزل

شيوع هپاتيت "بي" در سيستان وبلوچستان

مه‌گرفتگي و کاهش ديد در محورهاي 3 استان

اعلام مهلت جديد براي تکميل ثبت‌نام کارت ملي هوشمند

برخورد قاطع با کشف حجاب‌هاي اخير در خيابان

امام جمعه اصفهان: فاسقاني که در خيابان روسري از سر برمي‌دارند، از غرب دستور گرفته‌اند

واکنش خبرنگار جنجالي به برکناري فرماندار گلپايگان

واکنش مولاوردي به يکي از برنامه‌هاي صدا و سيما در مورد زنان

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا شنبه 96/11/14

بيماري واگيردار مناطق زلزله‌زده را تهديد مي‌کند؟

دستگيري 29 نفر براي مقابله با فراخوان کشف حجاب

قرائتي: هر چه سطح تحصيلات بالا ‌رود, ادب کمتر مي‌شود

درياچه اروميه با حمايت مالي ژاپن احيا مي شود

سرپرست شهرداري بروجرد به خاطر کودکان کار عزل شد

پي گيري پرونده مرگ کودک 8 ساله در نور

هواي تهران براي گروه‌هاي حساس ناسالم است

حل مشکل مستاجرين مناطق زلزله زده

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا جمعه 96/11/13

خبر مرگ يک تهراني بر اثر سرمازدگي تکذيب شد

ماجراي ساخت امامزاده کنار تخت جمشيد چيست؟

آخرين وضعيت پروازها در فرودگاه امام و مهرآباد

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي فردا پنج شنبه 96/11/12

هتل ها بايد پول مردم را پس بدهند

واکنش مدير شهر فرودگاهي امام به دريافت کرايه يک ميليوني از مسافران

از امروز سيستم هاي گرمايشي همه ادارات تهران از مدار خارج مي شود!

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا چهارشنبه 96/11/11

صداي اعتراض مسافران سرگردان ايراني به تلويزيون هاي ترکيه رسيد!

چه کساني هزينه کمتري براي ورود به طرح جديد ترافيک پرداخت مي کنند؟

کرايه فرودگاه امام تا تهران يک ميليون تومان!!

پخش موسيقي از بلندگوي کانتري در فرودگاه امام توسط مردم معترض

عذرخواهي صدا و سيماي يزد به دليل صحبت هاي يک کارشناس + فيلم

براي خانه هاي روي گسل زلزله تهران بايد چه کرد؟

کدام مسئولين بابت مشکلات اين روزهاي برفي از مردم عذرخواهي کردند؟

پيش بيني وضعيت هواي تهران و شهرستان ها براي فردا سه شنبه 96/11/10

در محور قديم تهران-قم بنزين خودروها تمام شده و مردم گرسنه هستند

اين تصوير متعلق به خانواده زلزله زده کرمانشاهي نيست

آخرين وضعيت ترافيکي و جوي محورهاي مواصلاتي کشور در 9 بهمن ماه

جبران خسارت وارده به شهروندان به دليل بارش برف و شکستن درختان با کيست؟

فردا 10 بهمن ماه مدارس شهر تهران تعطيل است؟

بليط 600 هزار توماني براي پرواز بندرعباس به تهران که انجام هم نمي شود!!

آقاي شهردار کمي فکر کن شايد اين بار نيز اشتباه آمده اي

3 ابهام بي پاسخ در پرونده سعيد طوسي

از سرگيري پروازها در فرودگاه امام خميني از چه ساعتي آغاز مي شود؟

ادارات و بانکهاي تهران فردا 9 بهمن ماه تعطيل است؟

قطار چه خبر بعد از 23 ساعت از مشهد به تهران رسيد!

فردا بخش عمده اي از تهران يخ خواهد بست و فردا روز سختي خواهد بود

ادارات تهران فردا 9 بهمن ماه تعطيل است؟

اطلاعيه سازمان مديريت بحران کشور براي هشدار به مردم

مدارس کدام شهرستان ها فردا 9 بهمن ماه تعطيل است؟

آخرين وضعيت پروازها در فرودگاه‌هاي تهران

تمديد مهلت ثبت نام در کنکور 97

گزارش تصويري از تهران سفيدپوش در برف

مرگ دختر زلزله زده معلول در کرمانشاه

کليه مدارس و دانشگاه‌هاي تهران فردا تعطيل است

يخ‌زدگي لوله‌هاي آب در پي سردي هوا

پروازهاي خروجي مهرآباد از سر گرفته شد, امافرودگاه امام تعطيل است

رييس پليس تهران: زمان خوبي براي رانندگي در شهر نيست

گزارش شهردار از وضعيت بزرگراه ها، خيابان ها و معابر تهران

امکان يخ زدگي معابر و ترافيک سنگين در تهران براي فردا

اعلام جاده ها و محورهاي مواصلاتي مسدود و باز کشور

شرکت بهره برداري متروي تهران و حومه آماده خدمات رساني است

احتمال تعطيلي ادارات استان تهران براي فردا

پيش بيني وضع هوا براي تهران و شهرستان ها در امروز و فردا

مدارس در اين شهرستان ها در نوبت عصر امروز تعطيل است

700 مورد قطعي برق در تهران کي رفع مي شود؟

گزارش تصويري اتوبان تهران - کرج، صبح يکشنبه 8 بهمن

مدارس نوبت عصر تهران هم تعطيل شد؟

وضعيت فرودگاه امام، فرودگاه مهرآباد و ديگر فرودگاه هاي کشور

هشدار هواشناسي؛ بهمن در راه است

حداقل 10 درصد ايراني‌‌ها به صورت تفنني ترياک‌ مصرف مي‌‌کنند!

وضعيت پروازهاي فرودگاه امام (ره) و مهرآباد چگونه است؟

آزادراه قزوين- زنجان و محور هراز به علت کولاک مسدود شد

برف و کولاک مدارس کدام شهرها را تعطيل کرد؟

هويت سه پيکر خدمه نفتکش سانچي شناسايي شد

جزئيات حکم تبرئه سعيد طوسي را بخوانيد

سه جريمه براي خودروهاي فاقد معاينه فني با ورود به محدوده طرح ترافيک

بيمارستان بقيه‌الله: چادر الزامي، دستور سپاه است

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي فردا يکشنبه 96/11/8

راهکاري براي پرکردن سابقه بيمه شدگان سازمان تامين اجتماعي

کشف پيکر دومين شهيد حادثه ناوشکن دماوند

آماده‌باش نيروهاي امدادي در مازندران در پي ورود سامانه بارش برف

نوزاد 4 ماهه هم قرباني سرمازدگي در کرمانشاه شد + عکس

معماي‌تازه؛ سرملوان‌سانچي 6 سال‌ پيش مفقود شد و هنوز خبري نيست!

نماينده کرمانشاه, فوت چند زلزله زده را تاييد کرد

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي امروز جمعه 5 بهمن ماه

اين مرد به زندگي زلزله زدگان سرپل ذهاب رنگ مي پاشد

ارسال پيامکهاي تبليغاتي ممنوع است!

شيوع آنفلوآنزا در اين شهرها شديدتر است, بسيار مراقب باشيد

نوبخت:روستاهاي زلزله زده استان کرمانشاه مملو از کانکس است

تصرفات غير قانوني با دفن ميت،گرفتن توليت امام زاده و ايجاد حسينيه!

معماي‌تازه؛سرملوان‌سانچي 6 سال‌ پيش مفقود شد و هنوز خبري نيست!

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي امروز پنجشنبه 96/11/5

علت آتش سوزي مخزن مواد نفتي در غرب بندرعباس چه بود؟

هشدار پدر علم زلزله‌شناسي براي جا به جايي پايتخت به دليل خطر زلزله

واکنش وزير کشور به اظهارات نجفي درباره تخلفات مالي شهرداري قبلي

توضيحات پدر سارينا درباره علت مرگ دخترش و تکذيب رئيس بيمارستان سرپل ذهاب

رمزگشايي جعبه سياه سانچي چه اطلاعاتي مي دهد و چرا اينقدر زمان مي برد؟

بچه هاي زلزله زده سر پل ذهاب به خدا نامه نوشتند + فيلم

پروژه گاپ GAP ترکيه؛عامل بحران ريزگردها در ايران و بيابان زايي در عراق

معلم دست دانش آموز را شکست و صورتش را مجروح کرد + عکس

دستور ويژه نجفي براي پيگيري موضوع کمک شهرداري به ساخت يک حسينيه

جعبه سياه سانچي باز شد

يک نفر بر اثر آلودگي هواي خوزستان جان باخت

زنان شهروندان درجه 2 نيستند

بستن شهوت نامزدتون نسبت به بقيه از طريق تلگرام!

فوت يکي از بازداشت شدگان اغتشاشات اخير کرمانشاه صحت ندارد

پيش دانشگاهي 35 ساعته مي‌شود

اداره آموزش و پرورش پرديس از معلمان براي صدور کارنامه پول مي گيرد!!

اعترافات دختري 18 ساله در باند فحشا؛ رابطه‌هايم قانوني بود!

واکنش نجفي به شکايت ناجا/ اجراي طرح ترافيک جديد از فروردين 97

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي امروز سه شنبه 96/11/3

شوخي شهروند يزدي با تعداد زياد دوربين‌هاي کنترل سرعت +فيلم

با آب معدني فرانسوي و هويچ آمريکايي نسل فردا هيچ برند ايراني نخواهد داشت!

طرح بزرگ پليس براي ارتقاي امنيت پايتخت در شب ها

علت مهاجرت زياد پرستاران به کشورهاي ديگر چيست؟

خانواده شهداي پلاسکو تنها يک خواسته دارند

زمان ثبت نام حج 97 مشخص شد

بررسي خبر احتمال ٢ برابر شدن وقوع زلزله هفت ريشترى تهران

توضيحات پليس درباره خبر آتش سوزي در شهرداري

در مشهد هر سازماني حوزه نفوذ خود را دارد! شهرداري، آستان قدس و..