آخرین اخبار

اجتماعي

مناطق پرخطر زمين‌لغزش کشور مشخص شد

مديرگروه آب‌زمين‌شناسي سازمان زمين‌شناسي و اکتشافات معدني از تهيه نقشه‌ ملي پهنه‌بندي زمين لغزش کشور خبر داد و گفت: اين نقشه‌ها اطلاعاتي در زمينه مناطق پرخطر و کم‌خطرتر از نظر وقوع زمين لغزش ارائه مي‌دهند.

شوري آب و مهاجرت مردم آبادان از شهرشان

رئيس اتاق بازرگاني آبادان درباره تاثير شور شدن آب در اين شهر گفت: اکنون بحث مهاجرت حتي در بين مردم بومي و عادي در شهر مطرح شده به طوري‌که اين اتفاق در بين افراد غير بومي که داراي شغل آزاد بودند اکنون اتفاق افتاده و ما شاهد موج مهاجرت به استان‌هاي همجوار هستيم.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا سه شنبه 97/04/05

مديرکل پيش‌بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي با اشاره به برقراري جو پايدار در غالب مناطق کشور، از کاهش کيفيت هوا در استان‌هاي قم، قزوين و تهران در اثر انتقال گرد و غبار به اين استان‌ها خبر داد.

حکم «ياسين رامين» هفته آينده اعلام مي شود

رئيس جمعيت هلال احمر گفت: در پرونده ياسين رامين که متهم مالي در پرونده سازمان تدارکات پزشکي هلال احمر است، بازپرسي تمام شده است و حکم دادگاه بدوي يازدهم تير اعلام مي شود.

مشاهده پيامکهاي عاشقانه دختر و پسري بر روي مانيتورهاي قطار تهران-مشهد

پسر جوان که از سر کنجکاوي با يک نرم افزار جاسوسي به تلفن همراه دختر و پسر همکلاسي‌اش دسترسي پيدا کرده بود، ناخواسته اطلاعات شخصي آنها را روي صفحه مانيتورهاي قطار مشهد- تهران فرستاد.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا دوشنبه 97/04/04

مديرکل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي از آسمان صاف و آفتابي در بيشتر مناطق کشور طي سه روز آينده خبر داد و گفت: امروز (3 تيرماه) احتمال خيزش گرد و خاک در استان‌هاي ايلام، خوزستان، کرمانشاه، سمنان، اصفهان و قم وجود دارد.

جلوگيري از ورود آمريکايي‌ها به کاشمر

دادستان کاشمر با بيان اينکه دستور داده شد که آمريکايي‌ها حق ندارند به اين منطقه بيايند، افزود: با اختيارات قانوني که داشتيم از ورود اين افراد جهت شکار به منطقه جلوگيري شد.

انتقاد تند علي مطهري نسبت به عدم حضور پويول در صداوسيما

نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از صدا و سيما به خاطر لغو حضور کارلوس پويول بازيکن سابق تيم ملي اسپانيا در برنامه جام جهاني شبکه سه اين اقدام را نشان دهنده حکومت ملوک‌الطوايفي و يا فرمانبري از بيرون در اين سازمان عنوان کرد.

علت افزايش سرطان در ايران

رييس اداره سرطان وزارت بهداشت با اشاره به مهم‌ترين عوامل خطر بروز بيماري‌هاي غيرواگير، علت افزايش بروز سرطان در ايران و جهان را تشريح کرد.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا يکشنبه 97/04/03

مديرکل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي گفت: بر اساس تحليل آخرين نقشه‌هاي هواشناسي در سه روز آينده در بيشتر مناطق کشور آسمان صاف و آفتابي و روند افزايش تدريجي دما پيش بيني مي‌شود.

تلگرام و هاتگرام طلايي عامل چالش برانگيز اين روزهاي پيام رسان هاي داخلي

دبير کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه مي‌گويد "برخي مسئولان فضاي مجازي کشور اجازه دادند هاتگرام و طلاگرام فيلتر تلگرام را دور بزنند و مانع از مهاجرت 70 درصد کاربران ايراني به پيام رسان‌هاي داخلي شوند و از اين طريق براي تلگرام زمان خريده‌اند."

پيش‌بيني رويت هلال شوال 1439 قمري

عضو کميته علمي مرکز نجوم اديب اصفهان گفت: بر اساس برخي پارامترهاي مهم رويت ماه، هلال شوال 1439 در غروب پنجشنبه 24 خرداد ماه در تمام کشور به ويژه مناطق جنوبي با چشم و ابزار مسلح نجومي قابل مشاهده است.

يارانه خرداد زودتر واريز مي‌شود

بر خلاف ماه‌هاي گذشته يارانه خرداد ماه دو روز زودتر و در روز پنجشنبه همزمان با 24 خردادماه واريز مي‌شود.

قاتل بنيتا و درخواست عجيبش از والدين مقتول!

متهم رديف اول پرونده قتل بنيتا گفت: مرا اعدام کنيد. من لايق بخشيدن نيستم. من عامل قتل يک کودک بي گناه بودم و نمي توانم با عذاب وجدان کنار بيايم. از شما مي خواهم که مرا اعدام کنيد و از خانواده اولياي دم هم مي خواهم که رضايت ندهند تا شايد از عذاب وجدان رها شوم.

روز عيد سعيد فطر اعلام شد

رئيس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبري گفت: جمعه 25 خرداد ماه، عيد سعيد فطر، مطابق با اول ماه شوال است.

HPV پاي دادستان تهران را هم به وسط کشيد

دادستان کل کشور، دادستان عمومي و انقلاب تهران را موظف کرد ادعاهاي مطرح شده در يک برنامه تلويزيوني از سوي يک فرد مبتلا به نوعي بيماري کمتر شناخته شده را در اسرع وقت پيگيري و نتيجه را گزارش کند.

شکايت از سعيد طوسي در ترکيه

ماجراي شکايت يکي از خانواده‌ها از سعيد طوسي مربوط به پرونده کودکي است که حدود 12 سال پيش در يک اردوي قرآني با طوسي عازم سفر ترکيه شده بود.

اتهامات ناظم مدرسه معين اعلام شد

سرپرست دادسراي ارشاد اتهام‌هاي اصلي متهم پرونده آزار و اذيت چند دانش‌آموز در غرب تهران را "تشويق به فساد" و "کودک‌آزاري" اعلام کرد.

مرگ 4 نفر در اثر آسفالت ريزي اخير در جاده چالوس!

رئيس شوراي شهر آسارا با بيان اينکه آسفالتي که اخيراً در جاده چالوس ريخته شده باعث سر خوردن خودروها مي‌شود گفت: در يک ماه اخير حوادث ناشي از اين موضوع باعث مرگ چهار نفر شده است.

نماينده اهواز: پيگير بازداشتي‌هاي «فولاد» هستم

نماينده مردم اهواز در مجلس‌ با اشاره به آخرين وضعيت اعتصاب و بازداشت کارگران شرکت ملي‌فولاداهواز، گفت: کارگران حق دارند که پيگير مطالبات خود باشند و نمايندگان نيز حتما اين موضوع را بررسي و پيگيري خواهند کرد.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا جمعه 97/03/25

مديرکل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي گفت: در سه روز آينده در شمال شرق، شرق، و جنوب شرق کشور شاهد وزش باد شديد خواهيم بود که در برخي از مناطق به‌ويژه منطقه زابل با خيزش گرد و خاک همراه مي‌شود.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا شنبه 97/03/26

مديرکل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي ضمن پيش‌بيني رگبار باران و وزش باد شديد در استان‌هاي گيلان، مازندران، قزوين، البرز، تهران و سمنان طي امروز و فردا از افزايش نسبي دما در غالب مناطق کشور طي دو روز آينده خبر داد.

درياچه اروميه عميق شد

مدير دفتر برنامه‌ر يزي و تلفيق ستاد احياي درياچه اروميه با اشاره به بارش‌هاي خوب امسال در حوضه آبريز درياچه اروميه، از عميق شدن اين درياچه خبر داد.

تجمع مردم ايرانشهر در مقابل فرمانداري

حدود 50 نفر از مردم ايرانشهر در اعتراض به ناامني و تعرض به تعدادي از دختران اين شهرستان در مقابل فرمانداري تجمع کرده و خواهان اشد مجازات براي ربابندگان دختران شدند.

تکذيب تجاوز به 41 نفر در ايرانشهر

دادستان زاهدان گفت: تجاوز به 41 دختر و زن در شهرستان ايرانشهر تا اين لحظه تکذيب مي‌شود زيرا تنها 3 نفر شاکي خصوصي تاکنون براي اين موضوع به دادسرا مراجعه کرده‌اند.

احتمال پخش نشدن بازي ايران و اسپانيا در تلويزيون کشور

خريد و پخش زنده مسابقات جام جهاني يکي از مسائلي است که در روزهاي اخير خبرساز شد، رئيس شوراي سياستگذاري و هماهنگي ورزش صداوسيما گفت: فقط تا چهارشنبه فرصت داريم حق پخش تلويزيوني را پرداخت کنيم وگرنه با اختلال در پخش مواجه مي‌شويم.

دستور وزير کشور براي بررسي دقيق حادثه ايرانشهر

وزير کشور در پي انتشار اخباري مبني بر بروز مواردي از ناامني اخلاقي در هفته هاي اخير در ايرانشهر، پيگيري مضاعف موضوع را از رئيس شوراي تأمين سيستان و بلوچستان خواستار شد.

استيذان حکم قصاص محمد ثلاث

وکيل مدافع محمد ثلاث راننده اتوبوس محکوم به قتل عمد سه مامور نيروي انتظامي در حادثه خيابان پاسداران تهران از استيذان (اجازه اجرا) حکم قصاص موکلش توسط رييس قوه قضائيه خبر داد.

نمايندگان مجلس بند «ز» را باطل کنند

عليرضا مقدم (حقوق‌دان و وکيل دادگستري) مي‌گويد: راه ابطال کامل بند «ز» ارائه طرح توسط نمايندگان مجلس براي اصلاح قانون بودجه است.

اعزام تيم پزشکي مجرب به ايرانشهر

اين تيم پزشکي، مسئله تجاوز به دختران ايرانشهري را از ابعاد مختلف روان شناختي و روانپزشکي مورد بررسي قرار داده و آموزش هاي لازم حمايتي را به کارشناسان اين دانشکده ارائه خواهند کرد.

درخواست امام جمعه زاهدان از دختران ايرانشهري براي شکايت عليه متجاوزين

امام جمعه اهل سنت زاهدان با اشاره به پرونده تجاوز به دختران در ايرانشهر گفت: براي اينکه به اين جنايت صحيح و درست رسيدگي شود، کساني که مورد آزار و تجاوز قرار گرفته‌اند، حتما بايد حتما شکايت کنند و ترسي نداشته باشند.

3 نفر از مجرمان حادثه ايرانشهر متواري هستند

معاون امنيتي و انتظامي استانداري با اشاره به دستور روز گذشته وزيرکشور به استاندار سيستان و بلوچستان براي پيگيري رخداد ايرانشهر گفت: صبح امروز "دوشنبه" جلسه شوراي تامين استانداري تشکيل و ابعاد موضوع بررسي شد.

زخمِ ناسورِ بي‌‌شناسنامه‌گي براي زباله‌گرد بلوچ

نادر مرادزهي، کارگر بي‌شناسنامه‌ي بلوچ است که به علت نداشتن اوراق هويت، او را به اردوگاه اتباع خارجي مي‌برند. صد هزار بي‌شناسنامه‌ي بلوچ در شرايط مشابهي هستند و از حقوق مدني و اجتماعي محرومند.

رانندگان معتاد به راحتي گواهينامه سلامت ارائه مي‌دهند

هدايتي با بيان اينکه هيچ آماري مبني براينکه چه تعداد از رانندگان حمل و نقل عمومي مبتلا به مصرف مواد مخدر هستند، نداريم گفت: تست‌ها و آزمايش‌هاي وزارت بهداشت و ناجا براي تشخيص اعتياد رانندگان کارايي ندارد و هر راننده‌اي مي‌تواند با اقداماتي باعث منفي شدن جواب آزمايش شود.

مراجعه 1 زن ايرانشهري به پزشکي قانوني و ادعاي تجاوز 4 مرد به وي

مديرکل پزشکي قانوني استان سيستان و بلوچستان گفت: تاکنون يک نفر از زناني که در حادثه ايرانشهر مورد تجاوز قرار گرفته اند، به پزشکي قانوني اين استان مراجعه کرده است. وي در ادعاي خود گفته که از سوي چهار نفر مورد تجاوز و آزار قرار گرفته است اما ما نمي توانيم تعداد متجاوزان را اثبات کنيم.

علت احضار علي کريمي به دادسرا مشخص شد

وکيل علي کريمي گفت: دليل احضار موکلم به دادسراي فرهنگ‌ورسانه به پست اخير او ارتباط نداشت و مربوط به پرونده ديگري بود.

سن اعتياد مشخص شد

‌دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر با بيان اينکه نگاه فرهنگي محور برنامه‌هاي سالروز جهاني مبارزه با مواد مخدر خواهد بود، گفت: ويژه برنامه‌هاي اين روز از يکم تيرماه آغاز و تا پنجم تيرماه ادامه خواهد داشت.

کشف و ضبط 2 تن مواد مخدر در حاشيه مدارس

رييس پليس مواد مخدر ناجا با تاکيد بر اينکه توليد گل در سطح مزارع اطراف تهران صحت ندارد، از افزايش مصرف اين ماده مخدر خبر داد.

پرونده تعرض به دختر خميني شهري به کجا رسيد؟

مديرکل دادگستري استان اصفهان با اعلام اينکه حادثه تعرض به کودکي در خميني شهر بدون توجه به مليت او در دست بررسي است اظهار کرد که اين کودک هنوز نتوانسته متهم را شناسايي کند.

مدرسه معين براي هميشه ممنوع الکار شد

در پي تشکيل جلسه شوراي نظارت بر مدارس و مراکز غيردولتي شهر تهران مجوز فعاليت واحد آموزشي دوره اول متوسطه غيردولتي غرب تهران لغو شد.

پزشک تبريزي به دو بار قصاص محکوم شد

رئيس‌کل دادگستري آذربايجان‌شرقي گفت: حکم دو قصاص براي پزشک تبريزي صادر شده و منتظر راي ديوان عالي کشور هستيم.

کميسيون تحقيقات مجلس: تعرضي به دانش آموزان مدرسه غرب تهران نشده است

رييس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس با بيان اينکه هيچ تعرضي به دانش‌آموزان غرب تهران نشده است، گفت: طبق گزارش مراجع ذيصلاح کار خلاف شئونات صورت گرفته ولي تعرضي به دانش‌آموزان نشده است.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا چهارشنبه 97/03/23

مديرکل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي از وزش باد شديد و احتمال وقوع گرد و خاک در استان‌هاي قزوين، البرز، تهران، سمنان، قم، شرق اصفهان و نيمه شرقي کشور طي دو روز آينده خبر داد.

شهادت يک مرزبان در مرز ميرجاوه

در درگيري مرزبانان با قاچاقچيان مواد مخدر در مرز ميرجاوه، يک مرزبان به شهادت رسيد.

اخبار خواندنی

ناظم مدرسه غرب تهران «منحرف جنسي» نيست

دخترهاي مجرد مراقب باشيد!

تشريح جلسه دادگاه شکايت از دستور دهنده فيلترينگ تلگرام

طوفان تهران را درنورديد

کولبراني که علاوه بر شغلشان بيمه شان هم منتفي شد

مهم‌ترين دلايل مرگ ايراني‌ها مشخص شد

تاييد آزار جنسي دختربچه افغان از سوي پزشکي قانوني

دعوت دانش آموزان حادثه غرب تهران به مصرف الکل!

حکم اعدام 8 تروريست داعشي تأييد شد

تحويل همه پيکر جانباختگان تا پايان خرداد

براي نشان دادن آزمايش به پزشک بايد ويزيت پرداخت شود؟

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا سه شنبه 97/03/22

وام اشتغال را به چه شغل‌هايي مي‌دهند؟+ليست مشاغل

هشدار نسبت به نصب تلگرام ايکس

4 اولويت افشاني براي تهران

پرونده محمدعلي طاهري به کجا رسيد؟

جزييات گزارش وزير آموزش و پرورش درباره حادثه مدرسه غرب تهران

سامانه سهام عدالت از اول تير از دسترس خارج مي شود

بازداشت چند نفر در مشهد به دليل تبليغ و آموزش غيرمجاز تاتو

پاسخ وزير بهداشت به حواشي ايجاد شده درباره واکسن HPV

چگونه تجاوز را ثابت کنيم؟

تحويل 42 پيکر از جانباختگان پرواز "تهران- ياسوج"

معاينه 7 دانش آموز حادثه مدرسه غرب تهران

حکم عجيب معلم قيچي به دست صادر شد

وضعيت بحراني کمبود آب در اصفهان

تغيير قيمت برخي داروها

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا دوشنبه 97/03/21

روايتي از دانش‌آموزان لاکچري مدارس خاص

ابلاغ مصوبه کاهش ساعت کاري در برخي استانها

مبلغ فطريه امسال اعلام شد

درباره انتشار يک فايل صوتي حاشيه ساز

رسيدگي به اتهام تعرض جنسي يک نصاب و يک نانوا به دو کودک

سايت هاي صيغه يابي که منجر به ضرب و شتم شد

مطالبه 400 هزار دلاري دزدان دريايي براي آزادي صيادان ايراني

هشدار پليس درمورد چراغ‌هاي غيرمجاز خودروها

محکوميت 20 هزار يورويي بانک ايرلندي به دليل برخورد نامناسب با زوج ايراني

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا يکشنبه 97/03/20

رئيس دادگستري تهران از زمان اجراي حکم قاتل بنيتا خبر داد

حجت‌الاسلام "احمدي" درگذشت

شکار 2 قوچ ديگر در خراسان جنوبي با تيرهاي اتباع آمريکايي

انهدام باند کيف قاپان در بهارستان

واکنشي به خبر اخراج بيمار جانباز از بيمارستان مصطفي خميني

ماجراي ضرب و شتم مدير يک مدرسه‌ در لرستان

ترافيک سنگين و راه بندان در مسير‌هاي ورودي به تهران

شروطي که رسانه‌اي شدن تجاوز را مجاز مي کند!

عکس العمل فتاح نسبت به کميپين «نه به صندوق صدقات»

بدترين واکنشي که درباره خبر تجاوز به دختر افغان ممکن بود+تصوير

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا جمعه 97/03/18

شهرداري موضوع "طرح ترافيک" خبرنگاران را سياسي نکند

کشف 5 نيم تنه از جانباختگان هواپيماي ياسوج

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا پنجشنبه 97/03/17

کنکور و گردش ميلياردي آن

اعلام ليست داروهاي ممنوعه براي حجاج

حذف معضل جدي در ثبت نام کارت ملي هوشمند

واکنش رئيس کميته امداد به حاشيه‌سازي درباره افطاري در غزه

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا چهارشنبه 97/03/16

هشدار مجدد هواشناسي؛ وزش باد شديد در تهران

محدوديت ترافيکي محور کرج-چالوس براي امروز 15 خرداد

محورهاي مسدود از سوي پليس راهور اعلام شد

وحشت پنهان تعرضات جنسي در مدارس آمريکا

6 علت اصلي ابتلاء به سرطان در ايران

"زنان سرپرست خانوار مهاجر" تحت حمايت بهزيستي قرار مي‌گيرند

سرقت به عنف از يک آرايشگاه زنانه در بجنورد

سه ساله شدن قراردادهاي موقت قطعي‌ست

اجراي آيين نامه سلامت رواني معلمان

يادداشت وزير بهداشت درباره برنامه ماه عسل و واکسن `اچ.پي.وي`

فرودگاه‌هاي تهران بسته شدند

فيلم: تکرار سانحه سقوط در دنا داشت دوباره خبرساز مي شد

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا سه شنبه 97/03/15

ايران و عربستان براي حج 97 به توافق رسيدند

هواپيمايي: مردم گرانفروشي را گزارش کنند

ترافيک سنگين در جاده‌هاي شمالي کشور

دکاني که مدارس غيرانتقاعي براي خود باز کرده اند

برخورد با عامل آزار جنسي دختربچه افغان

شکارفروشي به اتباع آمريکايي، مسئوليت جديد اداره کل محيط زيست

تاخير عجيب قطارها در راه‌آهن تهران به‌دليل نبود ديزل!

چرا معلمان آزاد آماج حمله‌ها قرار مي‌گيرند؟

ميانگين سن ازدواج 3 سال بالا رفت

مدير اجرايي پيام رسان سروش: از تلگرام جلوتر بوديم

دستگيري آخرين عامل قتل 4 زن کرمانشاهي

دادگسري بازداشت دانشجوي دختر را تکذيب کرد

محدوديت‌هاي توقف و تردد در مراسم ارتحال امام خميني

نقشه از پيش تعيين شده براي ربودن نوزاد 2 روزه

شکايت آموزش و پرورش تهران از معاون خاطي+تصوير

توصيف غم انگيز اولياي 2 دانش آموز آزارديده از روزهاي سخت فرزندانشان

ديد در کرمان به 2 کيلومتر رسيد

ادامه امدادرساني‌ها به 5 استان درگير سيل و طوفان

در نظر افکار عمومي پرونده سعيد طوسي بسته نشده

خبر تجاوز به دختر 6 ساله در خميني‌شهر تکذيب شد

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا دوشنبه 97/03/14

اولين جلسه رسيدگي به پرونده ناظم متعرض برگزار شد

آخرين وضعيت جوي و ترافيکي جاده‌هاي کشور

ايران از نظر ميزان افسردگي در کدام سطح قرار دارد؟

تغيير مکان معتادان متجاهر در تهران

90 درصد آزارهاي جنسي توسط خانواده و آشنايان صورت مي‌گيرد

آزار جنسي دختربچه افغان در خميني شهر

اطلاعيه مرکز ملي فضاي مجازي درباره ادعاي عضويت بدون‌اجازه مردم در سروش

حکم سگ‌آزار شفتي صادر شد

بررسي روان‌شناختي 6 دانش‌آموز مدرسه غرب تهران انجام شد

چرا پرونده سعيد طوسي نه، پرونده مدرسه معين آري؟

جايگاه نگران کننده ايران از نظر ميزان افسردگي در جهان

درخواست مديرکل مدارس غيردولتي آموزش و پرورش از مردم

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا يکشنبه 97/03/13

طبق تحقيقات هيچ تعرض و تجاوزي به دانش‌آموزان صورت نگرفته

کارتون؛ اينم روش جديد مراقبت از کودک در مدرسه!

مواجهه يک نسل آموزش‌نديده با مسائل جنسي فرزندان‌شان

پزشکي قانوني چطور تجاوز را تشخيص مي‌دهد؟

دستگيري دانشجويان در تجمعات کاميون داران!

آخرين اخبار از وضعيت پرونده آزار جنسي در مدرسه اي در غرب تهران

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا شنبه 97/03/12

آخرين اخبار از رجيستري گوشي‌هاي موبايل

قيمت بنزين افزايش يافت!

تخريب پله هاي خيابان وليعصر!

فيلتر تلگرام در ايران، ضربه سختي به آمريکا وارد کرد

هنگام سرقت گوشي چه بايد کرد؟

شرکت اپل درخواست روسيه را عملي کرد

11 مصدوم حاصل برخورد اتوبوس با تريلر در اتوبان ساوه – تهران

چند توصيه به خانواده دانش‌آموزان قرباني تعرض

پيکر خلبان و کمک‌خلبان هواپيماي ATR پيدا شد

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا جمعه 97/03/11

بازجويي از ناظم متخلف آغاز شد

فوت 10 نفر بر اثر «تب کنگو»!

روزنامه صداوسيما: آزار در مدرسه اتفاق تازه اي نيست

انحلال مدرسه معين در غرب تهران

وعده جديد وزير ارتباطات براي رفع فيلترينگ توييتر

جزييات دستگيري مزاحم اينستاگرامي در پايتخت

در مدرسه معين منطقه 2 تهران چه مي‌گذشته است؟

علت بارش‌هاي بهاري؛ باروري ابرها،نبود پارازيت يا ادعاي مهندس پروين؟

11 روايت از مردان و زنان قرباني آزار جنسي با #من_هم

توضيحات دادستان تهران درباره حادثه آزار دانش‌آموزان

گزارش تصويري از طوفان امروز تهران

وقت آنست با صداي بلند بگوييم جامعه ايران به بحران جنسي مبتلا شده

اعلام خسارات اوليه طوفان در تهران

دستور مستقيم رئيس قوه قضائيه نسبت به پيگيري سريع حادثه آزار جنسي دانش آموزان

حرکت طوفاني با سرعت 80 کيلومتر بر ساعت به سمت تهران

جزئيات حادثه تيراندازي در ميدان جمهوري مشهد

وزير ارتباطات: افت کيفيت اينترنت حق ‌الناس است

قيمت دارو افزايش يافت

دستگيري عامل ارسال مطالب غيراخلاقي در تلگرام

هشدار درخصوص کودک‌آزاري در معابرشهري

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا پنجشنبه 97/03/10

دستور ويژه درباره حادثه دلخراش پارک کودک سنندج

اعدام يا شلاق؛ مجازات ناظم متجاوز چيست؟

دستگيري عاملان تيراندازي وحشيانه در ميدان جمهوري مشهد

افزايش قربانيان مسموميت در کلاردشت

آماري تکان دهنده از تولد کودکان بي هويت هر ماهه در بيمارستان هاي تهران

تعليق مدير و احتمال تعطيلي مدرسه متخلف در آزار جنسي دانش آموزان

پليس 110 چند دقيقه‌اي در صحنه جرم حاضر مي‌شود؟

افزايش تعداد دختران فراري و زنان معتاد در پرديس

تخلف ٢١٠ هزار متري "ايران مال"