آخرین اخبار

اجتماعي

همين امروز منتظر برف باشيد

کارشناس سازمان هواشناسي گفت: بارش برف و باران در بيشتر مناطق کشور آغاز شده و آلودگي هوا از فردا به صورت کامل رفع مي شود. محمد اصغري ظهار داشت: امروز در ارتفاعات و شمال شهر تهران شاهد بارش برف به صورت خفيف خواهيم بود. فردا با وزش باد در تهران تمام آلودگي ها پاک خواهد شد.

گزارشي از اين روزهاي محک

محک با حمايت اتاق‌هاي بازرگاني ايران و تهران برگزار خواهد کرد:همايش بين‌المللي مسئوليت اجتماعي شرکت‌ها، تجارب عملي در جامعه مدني

واکنش به تبليغ دستگاه‌ موبايل‌ ياب ويژه مدارس

اين تبليغ مدتي است در فضاي مجازي منتشر مي‌شود: سري جديد دستگاه موبايل‌ياب ويژه مدارس با قابليت شناسايي موبايل، تبلت، لپ تاپ و ساير وسايل الکترونيکي در حالت روشن و خاموش و همچنين رديابي اشياء ديگر مانند چاقو، سيگار و لوازم آرايشي و ... آماده ارائه و فروش است...

در طي 40 روز به 9 زن و دختر تجاوز کردم

در تاريکي بيايان فرياد رسي نيست، راننده شيطان صفتي که در پوشش مسافرکش زن جوان را سوار کرده و او را به بيابان کشانده است،مي خواهد او را مورد اهداف شيطاني خود قرار دهد.

نگهداري از حيوانات وحشي در 3 پارک تهران

رئيس اداره محيط زيست شهر تهران با بيان اينکه در پايتخت حدود 12 مرکز نگهداري از حيات وحش داريم گفت: تعدادي از اينها مانند پارک ملت، پارک چيتگر و مجموعه پارک ساعي فاقد مجوزهاي لازم از سازمان حفاظت از محيط زيست هستند.

طرح ترافيک ميخواهيد اين شرط جديد را بخوانيد

رئيس ستاد معاينه فني شهرداري تهران با اشاره به جزئيات طرح جديد اخذ معاينه فني ويژه يا برتر گفت: براساس مصوبه شوراي عالي ترافيک از اين پس بايد معاينه فني خودروهايي که مي‌خواهند وارد محدوده طرح ترافيک شوند بايد سختگيرانه تر باشد.

لغو 100 پرواز در انگليس به علت برف

فرودگاه هيترو لندن روز پنجشنبه اعلام کرد که علاوه بر بروز تاخير در برنامه پرواز هواپيماها، تاکنون 100 پرواز اين فرودگاه به دليل شرايط بد آب و هوايي از سوي شرکت هاي هواپيمايي لغو شده است.

مراقب لوازم آرايش قاچاق باشيد

يک کانتينر لوازم آرايشي قاچاق به کمک سامانه مانيتورينگ ترانزيت توسط مأموران گمرک کشف و ضبط شد.

دلايل فرار از خدمت سربازي

معاون نيروي انساني ستاد کل نيروهاي مسلح گفت: جرايم فرار از خدمت سربازي 21 درصد کاهش يافته است.

آلودگي هوا تاوان چيست؟

نکته‌اي بديهي ولي مورد غفلت، اين است که با استفاده مناسب از ابزارهاي سياست‌گذاري و به رسميت شناختن قواعد اقتصادي، مي‌توان بخش عمده‌اي از اين مشکلات را به تدريج حل کرد.

فردا تعطيل نيست

استانداري تهران: فردا هيچ مقطعي از مراکز آموزشي استان تهران تعطيل نيست و همه اين مراکز به فعاليت روزانه خود ادامه خواهند داد.

تعطيلي تهران براي روز چهارشنبه قوت گرفت

با توجه به برگزاري مراسم تشييع پيکر آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در تهران و تعطيلي روز سه شنبه و همچنين تداوم برنامه‌هاي گرامي‌داشت...

يکي از معابر مهم پايتخت به نام مرحوم آيت‌ الله هاشمي رفسنجاني مي‌شود

رئيس کميسيون نامگذاري شوراي شهر تهران، گفت: روش و قاعده شورا بر اين است که وقتي چهره‌هاي سرشناس از دنيا مي‌روند جا نمايي خوبي براي بهره گيري از نام آنها در سطح شهر صورت بگيرد و قطعا آيت الله هاشمي رفسنجاني نيز از اين قاعده مستثني نيستند.

در مصلاي مرقد امام خميني(ره) چه ميگذرد؟

آماده‌باش پليس راهور تا پايان مراسم تشييع پيکر آيت‌الله هاشمي رفسنجاني ادامه خواهد داشت و تاکنون نيز با مشکل خاصي در خصوص راه‌ها مواجه نشده‌ايم.

پوشش امدادي مراسم تشييع پيکر آيت‌الله هاشمي

رئيس سازمان امداد و نجات، از پوشش امدادي مراسم تشييع پيکر آيت الله هاشمي رفسنجاني، خبر داد و گفت: نيروهاي امدادي به همراه پزشکان داوطلب در سراسر مسير برگزاري مراسم مستقر خواهند شد.

اعلام مسير تشييع پيکر آيت‌ الله هاشمي

فرزند آيت‌الله هاشمي گفت: پيکر آيت‌الله هاشمي تا جاي ممکن در مسير انقلاب تا حافظ تشييع مي‌شود و اگر ترافيک اجازه دهد تشييع پيکر تا ميدان راه‌آهن ادامه خواهد داشت و بعد پيکر به مرقد امام منتقل مي‌شود و در جوار حضرت امام دفن خواهد شد.

برافراشته شدن پرچم هاي سياه عزا در تهران

مديرعامل سازمان زيباسازي شهر تهران با اشاره به برافراشته شدن پرچم هاي مشکي به دليل رحلت آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت: تمامي نورپردازي ها مناطق 22گانه تهران از ديشب خاموش شد.

کليه فعاليت‌هاي آموزشي و اداري دانشگاه آزاد در روزهاي دوشنبه و سه‌شنبه تعطيل خواهد بود

دانشگاه آزاد اسلامي در اطلاعيه‌اي اعلام کرد، کليه فعاليت‌هاي اداري، آموزشي و خدماتي اين دانشگاه در روزهاي دوشنبه و سه‌شنبه 20 و 21 ديماه 1395 تعطيل است.

از صفر تا صد برخورد با يک معتاد/ فقط يک لحظه از خواي بيدار شويد!

اگر در فاميل خود يک معتاد داشته باشيد با او چگونه رفتار مي‌کنيد؟ معمولا در ميان اقوام تنهاترين افراد معتادها هستند. چون هيچکس حاضر نيست با آنها سخن بگويد و دل به دل آنها بدهد. همه مي‌خواهند او نباشد. همين رفتار باعث مي‌شود اين معتادها پناه به جوي و گور ببرند.

شيرکاکائو به جاي آب در خوزستان / نميخواهيد کاري کنيد؟

مردم خوزستان سال‌هاست که به‌جاي آب زلال و شفاف در لوله‌هاي منازل خود «شيرکاکائو» تحويل مي‌گيرند. آب گل‌آلودي که رنگ آن، انواع بيماري‌ها و انگل‌ها را در ذهن مصرف‌کننده تداعي مي‌کند. اين آب فقط از طريق دستگاه‌هاي تصفيه خانگي -که بسيار گران هستند- قابل استفاده مي‌شود.

چالش ازدواج زنان ايراني با اتباع بيگانه

مشاور وزير کشور در امور زنان و خانواده گفت:‌ ازدواج زنان ايراني با اتباع بيگانه غيرقانوني معضلات زيادي را براي کشور به همراه دارد که تولد فرزندان بدون هويت يکي از اين مسائل است.

ساعت و محدوده طرح ترافيک باز هم اضافه شد

جانشين رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ ضمن اعلام افزايش ساعت و محدوده موقتي طرح ترافيک از ادامه اجراي طرح تشديد برخورد با خودروهاي آلاينده و دودزا خبر داد.

تابعيت ايراني افراد دو تابعيتي لغو مي شود

نقوي حسيني با تأکيد بر اينکه چون پذيرش تابعيت مضاعف يک عمل غير قابل قبول در داخل کشورهاست، بيان داشت: بنابراين، اين عمل يک عمل مجرمانه است و معمولا افراد پنهان کاري مي کنند.

گوشت شکار با طعم آنفلوآنزا

پرسود بودن بازار فروش و استقبال از مصرف گوشت اين پرندگان در مازندران اين استان را به بازاري براي عرضه پرندگان شکار شده در استان هاي گيلان و گلستان تبديل کرده است.

قانون هاي جديد براي مدارس غير دولتي جنجال به پا کرد

در قانون صراحتا وضعيت کارکنان مدارس غير دولتي تعيين تکليف شده است و بر اساس آن موسس بايد از قانون کار و ضوابط آن براي کارکنان غيررسمي مراکز غيردولتي تبعيت کند و پرسنل خود را تحت پوشش بيمه قرار دهند.

گفتگو با پيرمرد مشهور تلگرامي که همچنان دخترش را صدا مي‌زند+ عکس

قصه پيرمرد خاص کهريزک، داستاني پردرد است؛ هنوز هم حال و روزش به هم مي‌ريزد وقتي ياد روزي مي‌افتد که دو پسرش خانه بزرگ و تمام دارايي‌اش را به نامشان زدند و او را تنها و بي کس رها کردند و رفتند.

ضرب و شتم دو ايراني به دست پليس گينه

سفير کشورمان در استراليا با اعلام اين خبر که ايران واستراليا براي راه اندازي خط پروازي مستقيم به تفاهم رسيدند، از پيگيري ضرب و شتم دو مهاجر ايراني به دست پليس گينه نو خبرداد.

باورتان نميشود در کباب کوبيده 2 هزار توماني چه چيزهايي ميريزند

رئيس اتحاديه چلوکباب و چلوخورشت گفت: مي گويند که اگر مانع فعاليت زنان دستفروشي شويم که غذا عرضه مي کنند ممکن است زمينه را براي کارهايي خلاف عرف فراهم کنيم، اين توجيه درستي نيست و نبايد با اين کار با جان مردم بازي کرد.

چيزي درباره تجارت فاضلاب مي دانيد؟

در تصفيه خانه التيمور بخشي از پساب تصفيه شده دوباره به کشف رود پمپاژ مي شود ومشکل آن جا است که کمي پايين تر تانکر هاي فاضلاب خام مستقيما در کشف رود تخليه مي شود واين فاضلاب تصفيه شده را دوباره آلوده مي کند واين يعني دوروهزينه باطل.

سياست تشويق براي کساني که زکات مي دهند

استاندار تهران با بيان اينکه حرکت خوبي در تهران در زمينه زکات آغاز شده است، گفت: امسال پيش بيني‌ها بر جمع آوري 9 ميليارد تومان زکات دلالت داشت که تاکنون 4 ميليارد تومان طي هشت ماهه امسال محقق شده است.

خواب آرام مردي زحمت کش+ عکس

هميشه بايد هواي آنهايي که زيبايي و پاکي را به ما هديه مي‌دهند داشته باشيم.

شرايط معافيت کفالت سربازي

يکي از بيشترين سوالاتي که در مورد معافيت‌هاي سربازي مطرح مي‌شود، شرايط بهره‌مندي از معافيت‌هاي کفالت است.

کهن‌ترين موزائيک دنيا در موزه‌ي ملي ايران

باستان‌شناسان ايراني معتقدند، «کهن‌ترين موزائيک» متعلق به بيابان لوت است، جايي که همين امسال در فهرست ميراث جهاني يونسکو هم به ثبت رسيد، اثري متعلق به هزاره سوم پيش از ميلاد، نه موزائيکي از دوره بيزانس و متعلق به دوهزار سال پيش!

به نوزادان هم رحم نکردند/ کشف 10 تن شيرخشک فاسد

فرمانده انتظامي شهرستان اسلام‌آبادغرب از کشف 10 تن شيرخشک فاسد خبر داد و اظهار کرد: افراد سود جو قصد داشتند اين ميزان شير خشک غيربهداشتي را در کارخانه لبنيات مورد استفاده قرار دهند.

تلگرامتان را آپديت کنيد/ امکان حذف پيام ها هم اضافه شد

تلگرام ظاهراً سال نو ميلادي را با تمام قوا آغاز کرده است. اين شرکت پس از آنکه پشتيباني از نسخه هاي خيلي قديمي اندرويد را کنار گذاشت، آپديت بزرگ ديگري در اختيار کاربران اين اپليکيشن روي سيستم هاي عامل اندرويد و iOS قرار داده که ويژگي هاي بسيار قابل توجهي به آن افزوده است.

زندگي تلخ جوان معتاد

آب خانه ما به خاطر بدهي قطع شده بود و مادرم از من خواست براي آوردن آب به بيمارستان بيايم.اول حوصله نداشتم اما مادرم آنقدر غر زد که به ناچار ظرفي برداشتم تا آب تهيه کنم.

چالش مجازي مانکن/ باز هم شورش را درآورديم!

چالش مانکن حالا بسياري از گروه‌هاي مختلف اجتماعي را درگير کرده است. از دانش‌آموزان، دانشجويان، کارمندان، پزشکان و... تا سلبريتي‌هاي دنيا، که هر کدام خود را در فضاهاي متفاوت فريز کرده و به شکل مجسمه‌هايي در حال انجام کارهاي مختلف در آورده‌اند.

چله انتظار براي حادثه تلخ قطار تبريز - مشهد

٤٠ روز از حادثه تلخ قطار تبريز - مشهد گذشت. صبح شوم ايستگاه هفت‌خوان. جمعه خونين آذرماه. فاجعه‌اي که خانواده‌هاي زيادي را داغدار کرد. روزي که بغض ايران ترکيد. يکي از پرخسارت‌ترين حوادث تاريخ حمل‌ونقل ريلي کشور.

ماجراي عجيب مقبره سليم موذن‌ زاده

استفاده از حروف لاتين در نوشته‌هاي قبر و مقبره مرحوم استاد سليم مؤذن‌زاده اردبيلي، اعتراضاتي را در پي داشته است.

ساخت عبارت ترافيک مصنوعي به عقل جن هم نمي‌رسد

ساخت عبارت ترافيک مصنوعي به عقل جن هم نمي‌رسد. نمي‌توان کلمه انسان به آنها گفت؛ چرا که هيچ کسي ترافيک ساختگي درست نمي‌کند و اين کلمه از آن دسته حرف‌هايي است که وقتي قافيه تنگ مي‌آيد و ديگر صحبتي ندارند، مطرح مي‌کنند و ...

پيگيري ماجراي تلخ ضرب و شتم يک جانباز 65 درصد

متاسفانه در حادثه‌اي تلخ، يکي از جانبازان قطع عضو 65 درصدي مورد حمله و زورگيري افرادي ناشناس قرار گرفت که طي آن پس از ضرب و شتم و کشاندن اين جانباز بر روي زمين، خودروي وي به سرقت رفت.

هوشيار باشيد؛ سرماي شديد در راه است

کارشناس سازمان هواشناسي : وزش باد در روزهاي آينده ادامه داشته و در دو روز پاياني هفته در شهرهاي شمالي شاهد وزش باد گرم خواهيم بود. البته در اين مناطق ممکن است به صورت پراکنده باران ببارد.

بررسي يک پديده‌ دردناک اجتماعي که خيلي‌ها ديده‌اند

درگذشت دبي رينولدز ستاره سابق هاليوود يک روز بعد از درگذشت دخترش کري فيشر که او هم هنرپيشه‌اي سرشناس بود بار ديگر اين قصه قديمي را زنده کرده است که مرگ عزيزان مي توان چنان دل آدمي را بشکند که خود نيز جان به جان آفرين تسليم کند؟

بخشي از بازار سبزه ميدان تهران ريزش کرد

سخنگوي سازمان آتش نشاني تهران گفت: بخشي از يک کوچه در بازار سبزه ميدان تهران به علت حفر چاه ريزش کرد و به چندين مغازه خسارت وارد شد.

گول آسمان آبي را نخوريد ، هواي پايتخت همچنان آلوده

نتايج پيش بيني آلودگي هوا نشانگر برقراري شرايط نامطلوب کيفي هوا براي گروه هاي حساس در روز جاري (دوشنبه) است که انتظار مي‌رود با کاهش تدريجي غلظت ذرات آلاينده تا روز سه‌شنبه، شرايط کيفي هوا به طور نسبي بهبود يابد.

آلوده‌ترين و پاک ترين مناطق تهران

کيفيت هواي تهران در چهارمين روز متوالي آلودگي هوا در شرايط ناسالم براي گروههاي حساس، بيماران، سالمندان و کودکان قرار گرفت که بر اساس شاخصه‌هاي آلودگي هواي امروز منطقه دو آلوده‌ترين و منطقه 14 سالم‌ترين نقاط تهران محسوب مي‌شوند.

بوشهر 8بار لرزيد

به بزرگي 3.7 ريشتر زلزله شهرستان فارياب در استان کرمان را لرزاند.

عقيم‌سازي زنان روسپي؛ دفع فاسد به افسد

پس از موجي که کلمه «گورخواب»ها به ساحل افکار عمومي روانه كرد، حالا خبر مي‌رسد که يكي از مسئولان استانداري از پيشنهادي سخن گفته که در آن براي کاهش آسيب‌هاي اجتماعي و معضلاتي که از ناحيه چنين افرادي به جامعه وارد مي‌شود، طرح عقيم‌سازي زنان روسپي کارتن‌خواب را اجرائي کنند.

هواي آلوده تهران، تهديد جدي براي سلامت کودکان

رئيس کميسيون نظارت و حقوقي شوراي اسلامي شهر تهران گفت: شرايط نا مطلوب اين روزهاي تهران مي طلبد که دولت فارق از افکار سياسي هر چه سريع تر به تعهدات خود در زمينه توسعه حمل و نقل عمومي و کاهش آلودگي هوا عمل کند.

مريم مرا آب برد، جلو چشمم افتاد تو آب و واسه هميشه رفت

«٦٠ روز گذشته. اين نخستين پنجشنبه‌اي هست که واسه مريم مراسم قرآن‌خواني گرفتيم. به اميد اين که يه خبري ازش بياد. روزهايي هست که پياده مسير جوي آب رو مي‌رم و دنبالش؛ چشم، چشم مي‌کنم و مي‌گردم. چشم‌هاي مريم تو آخرين لحظه‌هايي که ديدمش همراهم هست. به کي بگم؟

لطفا اينقدر راحت گول نخوريد

اگر فرآورده‌هاي جعلي و تقلبي در حوزه‌هاي اقتصادي، کشتي توليد ملي را به گل مي‌نشاند، تقلب در حوزه دارويي، مي‌تواند هم اقتصاد و هم سلامت مردم را بر باد دهد.

علم بهتر است يا سرقت؟!

خريد و فروش پايان نامه ميان دانشجويان درحالي طي سال‌هاي اخير افزايش بسيار زيادي يافته كه امروز توليد، صنعت و قبول مسئوليت در بسياري از مشاغل، بيشتر نياز به تخصص افراد دارد و نه مدرك آن‌ها.

آخرين وضعيت مسافران حادثه فرودگاه مهرآباد

سخنگوي اورژانس تهران با اشاره به حادثه هواپيماي بوئينگ در فرودگاه مهرآباد گفت: سقوط و آتش‌سوزي هواپيما تکذيب مي‌شود و همه مسافران سالم هستند.

واکنش به مجاز شدن واردات تراريخته با شرط پايش

رئيس کميسيون کشاورزي، آب و منابع طبيعي مجلس شوراي اسلامي در واکنش به مجاز شدن واردات تراريخته با شرط پايش گفت: ترارخته‌ها از ترياک نيز خطرناک تر هستند، آيا مي‌توان مصرف ترياک را در کشور با تعريف پروسه‌اي مجاز دانست؟

حرف و حديث ها درباره جذام مرغي صحت دارد؟

سازمان دامپزشکي اعلام کرد که ضايعه مشاهده شده در برخي طيور نوعي زخم مکانيکي و موضعي است که در شرايط بستر نامناسب، غير بهداشتي و مرطوب در طيور گوشتي و همچنين نامناسب بودن کف قفس در طيور تخم‌گذار ايجاد مي شود و جذام مرغي در طيور نداريم.

عقيم‌کردن اجباري زنان کارتن‌خواب معتاد!!!

در شرايط جامعه‌اي که به تب بند است، در دنيايي که آدم‌ها با ديدن عکس‌ها قلبشان به تپش درمي‌آيد و يک هفته در تب‌وتاب آن عکس فضاي مجازي را منفجر مي‌کنند، طبيعي است که زير اين بمباران‌ها مسئولان براي ديده‌شدن و منتشرشدن عکس‌هايشان در محل حادثه حضور پيدا کنند و به دنبال چاره باشند.

از پرونده سقوط جرثقيل در مکه چه خبر؟

دادستاني در عربستان اعلام کرد متهمان پرونده سقوط جرثقيل در مسجدالحرام که به شهادت 107 حاجي و زخمي شدن 238 نفر ديگر منجر شد، تلاش مي‌کنند از پذيرش مسئوليت حادثه فرار کنند.

طرح LEZ ارتباطي به کاهش ترافيک ندارد

مديرعامل شرکت کنترل کيفيت هواي تهران با تاکيد بر اينکه طرح LEZ عقيم نمانده و متوقف نشده است، گفت: اين طرح از نقطه خوبي شروع شده و در حال حاضر نيز به طور مرتب جلساتي در دولت و شهرداري داريم تا المان‌هاي بعدي LEZ را طي زمانبندي مناسب شروع کنيم.

جاده چالوس بازگشايي شد

پس از بازديد معاون هماهنگي امور عمراني استاندار البرز، مدير کل مديريت بحران استان البرز، مديرکل حمل و نقل و پايانه‌ها، فرماندار و بخشدار کرج تصميم بر بازگشايي جاده چالوس گرفته شد.

اجراي «طرح ترافيک» در محدوده زوج و فرد از فردا

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به اجراي طرح ترافيک در محدوده زوج فرد تا ساعت 19 از تشديد برخورد با خودروهاي آلاينده و دودزا و همچنين مخدوش کردن پلاک خودروها خبر داد.

ميهمان ناخوانده تهراني ها+ عکس

اهالي محله صراف در خيابان دولت تهران بر خلاف ساير پايتخت نشينان از آمدن باران خوشحال نمي شوند.

لغو پروازها در پي مه در بندرعباس

مشاور رسانه‌اي مديرکل فرودگاه‌هاي هرمزگان گفت: به علت مه صبحگاهي و کاهش ديد افقي، پرواز رفت و برگشت بندرعباس - شيراز لغو شد.

اين را يک افتخار بدانيد...

معاون وزير نفت و مديرعامل شرکت ملي گاز ايران گفت که در دوران سه ساله دولت تدبير و اميد 12 هزار روستاي کشور از نعمت گاز خانگي برخوردار شدند.

اعلام نتايج قرعه کشي عتبات دانشگاهيان

قرعه‌کشي متقاضيان شانزدهمين دوره عتبات دانشگاهيان به صورت اينترنتي، انجام و نتايج آن در سامانه عتبات در سايت www.labbayk.ir اعلام شد.

مرگ نوزاد کارتن‌ خواب

نوزاد کارتن خواب در سرماي زمستان نفس هايش به شماره افتاده و دقايقي بعد از تولد، جان خود را از دست مي دهد.

ريزش بهمن در محور کرج - چالوس

رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا گفت: جاده جالوس به دليل ريزش بهمن تا اطلاع ثانوي مسدود شد.

اخبار خواندنی

پديده جديد گور خوابي به جاي کارتن خوابي! +تصاوير

پدر افغانستاني: دخترم را 50 ميليون تومان دادم

از شايعه تا واقعيت / دلسترهاي انار کورتان ميکند!

750 هزار بيمار «اسکيزوفرني» در کشور، شوخي نيست!

ماساژ توسط جنس‌ مخالف؛ 250 هزار تومان!

ايراني به دليل بي کفايتي و بي لياقتي آل سعود و مسئولان عربستان قرباني شدند

فردا بارش باران و برف در تهران

دوست شدن زن با مرد در تلگرام ، رابطه نامشروع است

نتايج آزمون استخدامي اعلام شد

باران از پس آلودگي تهران برنيامد/ پايتخت قفل شد

خانواده‌اي 10 نفره که نمي‌دانند پول چيست!

ترافيک تهران به دليل زيادي خودرو نيست

اعدام از ايران نمي رود

توهين دختران ايراني را فراري مي دهد

خطر مرگ؛ از عطاري داروي سقط جنين نخريد

هشدار جدي/از خانه بيرون نياييد

فروش طرح ترافيک روزانه متوقف شد

يک قلاده روباه در تجريش به‌ دام افتاد

نجات پرواز «ام.اچ» مالزي از يک حادثه جديد

تهراني هاي پولدار تر از ...

کاهش کيفيت هواي تهران در 72 ساعت آينده

حکم اخراج براي متخلفان علمي صادر شد

مرگ غيرطبيعي روزانه 15 شهروند تهراني

32 مدير کانال‌هاي تلگرامي دستگير شدند/ اگر شما هم مدير يک گروه تلگرامي هستيد بخوانيد

انسداد 8 محور به دليل شرايط جوي

احتمال قصور پزشکي در مرگ دختر 7 ساله

مگه ما در تهران ترافيک داريم اصلا؟؟؟

بازار آجيل در شب چله يخ زد!

امروز برگزار مي شود /دورهمي و همايش يلداي استارتاپي با حضور کارآفرينان

کشف 3200 دست کله‌پاچه غيربهداشتي در کاشان

قرباني کردن زنان به روش جديد

يک تبعه فرانسوي در کوير لوت مفقود شد

يلداي مهرباني ويژه افراد بي خانمان

آبياري 2400 هکتار زمين کشاورزي با فاضلاب!!!

پلمپ کشتارگاه غيرمجاز شترمرغ در قزوين

ماجراي دستگيري عاملان حيوان‌ آزاري در پيرانشهر

زنگ خطر يک بحران زنانه در ايران زده شد

جايگزين حبس براي محکومان به زندان

بالاخره «هشتم ربيع‌ الاول» تعطيل اعلام شد اما..

تعطيلي مدارس اردبيل به علت بارش برف

نهضت مردمي «نه به روغن‌نباتي»!

ايمن سازي منطقه مولوي/ اسکان شهروندان در هتل

طرح کمک به بازماندگان تحصيل 7 تا 17 ساله

پيکر 5 نفر از جان باختگان حادثه سمنان پيدا نشد!

خبر خوش دولت براي فرهنگيان بازنشسته

رانندگان زنجير چرخ همراه داشته باشند

هشدار: کاهش دما در شهرهاي ساحلي خزر

خطر خفته 75 هزار بخاري نفتي در مدارس

موميايي 2500 ساله مانکن لباس فروشي بود!

برنامه امتحانات نهايي دي ماه مدارس

بازداشت اعضاي شوراي يک روستا در آمل

ماجراي دارو‌هاي بيهوشي چيني چيست؟

هوا آلوده است ،در خانه بمانيد

هفته آينده هر روز باران مي بارد

جوانان ايراني در سراشيبي سقوط

تاج گنبد حرم حضرت علي(ع) بازسازي شد

روايت همسر يكي از قربانيان عمل‌هاي زيبايي

حال عمومي آقاي قرائتي مساعد است

انتقاد به برنامه دورهمي با هشتگ حق طلاق

از روز چهارشنبه هوا باراني مي شود

استقرار بيش از 3 هزار کارتن خواب در مددسراها

جنازه اي که سرگردان رها شد +عکس

آزمون گواهينامه سخت مي شود

ترافيک غيرطبيعي تهران همچنان ادامه دارد

هشدار جدي به مشهدي ها

بهزيستي، خانه جديد نوزاد يک روزه رها شده

آسيب طوفان مازندران به موزه ننه مکرمه (نقاش خودآموخته)

27 اقدام شهروندي براي کاهش آلودگي هوا

پروازهاي فرودگاه مشهد دوباره متوقف شد

زلزله خاموش در کمين شهروندان تهراني

آمادگي براي سفرهاي نوروزي از 15 اسفند

هاشمي:‌ با دعوا نمي شود کشور را ساخت

برف مدارس مشهد را تعطيل کرد

گير افتادن 1900 گردشگر در اثر توفان در هند

ميزان جريمه نداشتن تجهيزات زمستاني خودرو

آزادي متهمان سانحه قطار سمنان به قيد ضمانت

عرضه زعفران‌هاي تقلبي در مترو

عوامل بروز حادثه قطار سمنان اعلام شدند

هشدار؛ ترافيک عصر امروز تهران سنگين خواهد بود

مهمانداري که در سانحه قطار سمنان مفقود شد

گلايه از ترافيک اين شب‌هاي تهران

پزشک متهم به قتل تبريزي در انتظار دادگاه

آمار کشته شدگان زلزله اندونزي به 97 نفر رسيد

چرا فردا تعطيل نيست؟

دود در واگن هاي مترو /علت نقص فني در ايستگاه متروي ميدان حر

امدادرساني به 568 نفر به علت گرفتاري در برف

5 استان تحت تاثير برف و کولاک

نخستين کنگره ملي زنان موفق ايران برگزار شد

هشدار جدي/ از يکشنبه آينده تهران را ترک کنيد!

اگر سلفي با ژست غمگين ميگيريد، اين مطلب را بخوانيد

9 ماه باردار باش ، 40 ميليون تومان بگير/ قانوني که تصويب شده!

23 ميليارد تومان کلاهبرداري در قماربازي آنلاين

زور باران به ذرات معلق نرسيد؛ تهران آلوده است

ازدواج ها در ايران چقدر طول ميکشد تا به طلاق ختم شود

بازي با آبروي گردشگري ايران در فرودگاه شيراز!

موتور نه ارابه مرگ

مرکز ترک اعتياد از نوع دانش‌ آموزي!

خبر مهم درباره فيش‌هاي عمره

جزئيات روند نوسازي تاکسي‌هاي فرسوده

آمار دردناک مرگ و ميرهاي ناشي از حوادث در کشور

دارندگان شبکه‌هاي اجتماعي احراز هويت مي‌شوند

عوارض از بزرگراه‌ها، شايد وقتي ديگر

ايران در معرض 30 مخاطره طبيعي است

يک پلنگ ايراني در توران با گلوله تلف شد

شرط مجلس براي متقاضيان مدارس غيردولتي

کمک به بحران آب با بيلبورد

بارش برف و باران در 10 استان کشور/ هوا سرد مي شود

خطر آنفلونزا؛ مرغ و تخم مرغ نيم پز نخوريد

يک معافيت جديد براي مشمولان غايب متاهل

آخرين مهلت بخشودگي جرايم معوق رانندگي

تندباد بي‌ سابقه موجب وحشت مردم آستارا شد

صفرتا 100 خسارات سانحه ريلي در هفت خوان

لکوموتيوران هنوز تبرئه نشده است

علت اصلي فوت دختر دانشجو در سيلاب لرستان

هواي تهران همچنان در شرايط ناسالم است

ترافيک پرحجم در محور قم- تهران

در ايران چند نفر ايدز دارند؟

شناسايي 7 شهيد ديگر خوزستاني حادثه حله

ماجراي شمع و مسجد در شب اول ماه ربيع‌الاول چيست؟

مشهد؛ بيشترين جمعيت حاشيه نشين در کشور

زلزله 5 ريشتري کرمان را لرزاند

نجات 23 نفر از برف و کولاک در نوشهر

نفس تهران باز هم به شماره افتاد

شليک شکارچيان به 4 قوي «گنگ» کمياب

هيس! مردم فرياد نزنيد

تشييع باشکوه جان باختگان حادثه قطار تبريز

قم رخت عزا بر تن کرد

زيارت دلسوختگان امام رئوف

آمار هولناک مرگ ايرانيان به دليل آلودگي هوا

خبري از مصدومان حادثه ريلي سمنان

گزارش حادثه سمنان هنوز نهايي نشده

برخورد با مقصران شوخي زننده با يک دانش آموز

ورود سامانه بارشي به کشور؛ از فردا

وضعيت مصدومان حادثه ريلي سمنان چگونه است؟

انتقاد از عدم تعطيلي امروز از سوي دولت

شناسايي 8 پيکر قربانيان حادثه سمنان +اسامي

تايلند و تعطيلات آخر هفته

تجربه ملبورن در انتظار اهواز؟

تهيه آش نذري 80 هزار کيلويي در شيراز+ عکس

آمار حيرت‌ انگيز از تلفات 6 ماهه حوادث ريلي

ترخيص 92 مصدوم حادثه ريلي هفتخوان

اينها دلايلي هستند که تهراني ها را خشن کرده است

ساعت اجراي طرح ترافيك و زوج و فرد تغيير كرد

تعطيلي مدارس مازندران ادامه دار شد

انتقال 52 جسد از حادثه تروريستي عراق به کشور

موافقت وزير راه و شهرسازي با استعفاي مديرعامل راه آهن

متن استعفاي محسن پورسيدآقايي, مديرعامل شرکت راه‌آهن

استعفاي مديرعامل شرکت راه آهن بعد از تصادف مرگبار قطارها در سمنان

آزمايش DNA براي شناسايي 51 قرباني حادثه حله

باندهاي فحشا در آرايشگاه‌هاي زنانه تهران