آخرین اخبار

اجتماعي

مترو در اول مهر براي دانش‌آموزان رايگان شد

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران همزمان با جشن شکوفه ها از 73دستگاه ميني بوس ويژه سرويس مدارس که مقرر شده در دومنطقه 4 و 8 تهران به صورت آزمايشي ارائه خدمات داشته باشند بهره برداري کرد.

ليست تغذيه‌اي مجاز دانش‌آموزان اعلام شد

سخنگوي وزارت بهداشت گفت: با شروع فصل بازگشايي مدارس بايد نسبت به تغذيه دانش‌آموزان اقدام، و براساس ليست تغذيه‌اي ارائه شده به مدارس عمل شود.

ساعت "طرح ترافيک" و "زوج و فرد" در نيمه دوم سال تغيير مي‌کند؟

رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ درباره ساعت و نحوه اجراي طرح ترافيک و زوج و فرد در نيمه دوم سال توضيحاتي را ارائه کرد و گفت: با توجه به اينکه اعمال چنين تغييراتي با مصوبه‌ شوراي ترافيک تهران مقدور است طرح ترافيک و زوج و فرد همچون نيمه نخست سال خواهد بود.

هشدار جدي درباره تب کريمه ‌کنگو در ايام محرم

مديرکل دامپزشکي استان تهران گفت: به هيئت‌هاي مذهبي تأکيد مي‌شود که از ذبح دام زنده بدون رعايت معاينات و نظارت‌هاي بهداشتي در مقابل دسته‌هاي مذهبي خودداري کنند.

مسموميت غذايي 208 نفر با مرغ عروسي و عزا

معاون عمليات سازمان اورژانس کشور از مسموميت غذايي 208 نفر در شهرستان‌هاي صومعه‌سرا و فومن استان گيلان خبر داد.

دغدغه‌اي که قلب خيابان لاله‌زار را به درد آورده!

«بارها به معاونت ميراث‌فرهنگي سازمان ميراث‌فرهنگي نيزاعلام کرده‌ايم که اعتبار و نيروي انساني براي ثبت ملي محور خيابان لاله‌زار نداريم، در حالي که ثبت ملي اين محور يکي از دغدغه‌هاي معاونت ميراث فرهنگي استان تهران است.»

احکام "سقط جنين" از منظر مقام معظم رهبري

رهبر معظم انقلاب در پاسخ به پرسش‌هاي متعدد شهروندان در رابطه با زواياي مختلف اقدام به سقط جنين، نظرات‌شان را اعلام کردند.

10تا 12 ميليون ايراني در فقر مطلق هستند!

رئيس کميته امداد امام خميني(ره) با اشاره به طرح شعار «ريشه‌کني فقر مطلق در دولت دوازدهم» توسط رئيس‌جمهور، گفت: حدود 10 تا 12 ميليون نفر از افراد جامعه در فقر مطلق به سر مي‌برند.

قصدم قصاص بود اما امام رضا (ع) بذر گذشت را در قلبم کاشت

خانواده اي مومن و خداترس با باري از اندوه و غصه اما با دلي بزرگ و مالامال از عشق و ارادت به قرآن و ائمه معصومين(ع) امروز حماسه اي را خلق کردند که نمونه آن را تنها در ميان کساني مي توان يافت که در سايه اسلام و قرآن پرورش يافته باشند، بخشيدن ضارب پسري جوان و بي گناه، کاري خداپسندانه از طرف خانواده يارمحمدي بود.

ماجراي بدحجابي در هيات هاي عزاداري

امام جمعه موقت تهران ضمن بيان اينکه اگر اخلاص در عزاداري نباشد، پيش امام حسين(ع) جايگاهي نداريد خاطرنشان کرد: براي امام حسين(ع) بدون هيچ توقعي کار کنيد؛ گناه و بدحجابي را از هيئات دور کنيد، مبادا شرايطي فراهم کنيد که برخي اختلاط‌ها ايجاد شود.

معافيت سربازي به خاطر تتو و خالکوبي، حقيقت دارد؟

جانشين سازمان وظيفه عمومي با رد شايعه معافيت سربازي به دليل داشتن تتو بر روي نيمي از بدن، گفت: هيچيک از مشمولان خدمت وظيفه، به خاطر داشتن خالکوبي و تتو نيمي از بدن يا تمام بدن، از خدمت وظيفه عمومي معاف نمي‌شوند.

حرف خام افراد ناآگاه درباره آزادسازي کوپن ترياک

قائم‌ مقام دبيرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: توزيع مواد مخدر کوپني در کشور قابل قبول نيست، چرا که در کشور ما سلامت جوانان از اهميت زيادي برخوردار است؛ آزاد سازي کوپن ترياک تنها حرف خامي بود که توسط افراد ناآگاه بيان شد.

هشدار: احتمال وقوع سيلاب در خراسان شمالي

رئيس پيش بيني هواشناسي اداره کل هواشناسي خراسان شمالي از حاکم شدن سامانه ناپايدار جوي از فردا (سه شنبه) در استان خبر داد و اعلام کرد: در برخي مناطق اين خطه احتمال وقوع سيلاب و آبگرفتگي معابر وجود دارد.

ابداع روش نوين تشخيص تقلبات زعفران

محققان دانشگاه تهران و پژوهشگاه استاندارد ايران موفق شدند با روش کروماتوگرافي لايه نازک و آناليز تصويري تقلبات زعفران را شناسايي کنند.

هشدار؛ فيلم هاي نهنگ آبي را پخش نکنيد

رئيس اورژانس اجتماعي کشور نسبت به انتشار اخبار و پخش فيلم‌هاي «نهنگ آبي» واکنش نشان داد و گفت: انتشار اخبار و فايل‌هاي مربوط به اين بازي باعث مي‌شود که ذهن کنجکاو نوجوانان به سمت آن رفته و به نوعي تبليغ غير مستقيم براي اين محصول ايجاد شود.

کشف يک و نيم تن مواد مخدر در درگيري به قاچاقچيان

فرمانده انتظامي استان کرمان گفت: پليس اين استان پس از اقدامات اطلاعاتي و درگيري مسلحانه با قاچاقچيان مواد مخدر موفق به کشف يک و نيم تن مواد مخدر در شهرستان بردسير شد.

افزايش عجيب سوانح جاده اي در روزهاي پاياني تعطيلات تابستاني

رئيس پليس راهور ناجا با اشاره به افزايش سوانح جاده اي در روزهاي آخر تعطيلات تابستان گفت: سرعت زياد و توجه نکردن به جلو ناشي از خستگي و خواب آلودگي، سبقت غيرمجاز و انحراف به چپ‌ 80 درصد عامل سوانح جاده اي منجر به فوت يا مجروح شدن افراد در 15 روز گذشته بوده است.

من هنرمند هستم نه اراذل و اوباش!

ادعا مي‌کند نه اراذل است و نه اوباش بلکه هنرمند است و در ميان نفراتي که در طرح اخير پليس دستگير شده اند، جايگاهي ندارد.

بازي مرگبار نهنگ سفيد به ايران رسيده است؟

بازي نهنگ آبي که اين روزها در ميان نوجوانان کشورهايي مانند روسيه و فرانسه موجب رفتارهاي خطرناکي ازجمله خودکشي نيز شده، تهديدي براي نوجوانان در فضاي مجازي به شمار مي‌رود و به گفته کارشناسان بايد خانواده‌ها را با عواقب آن آشنا کرد.

دياليزي شدن 54 نفر در حادثه مسموميت با شراب تقلبي

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري کرمان گفت: وزارت اطلاعات و اداره‌کل اطلاعات استان بايد به‌صورت ويژه روي موضوع مبارزه با باندهاي توليد و توزيع مشروبات الکلي کار کرده و منشاء آن را شناسايي کند و در کنار آن بايد با کارهاي فرهنگي از مصرف مشروبات الکلي در جامعه جلوگيري شود.

کاهش بارش و افزايش دما در فصل پاييز

رئيس پژوهشکده اقليم‌ شناسي وضعيت بارش و دماي کشور طي ماه‌هاي آينده را پيش بيني کرد و از افزايش يک و نيم درجه‌اي دما در برخي نقاط کشور طي مهر ماه خبر داد.

آخر هفته، شمال کشور توفاني است

سازمان هواشناسي با اعلام اين که روز پنجشنبه و جمعه در شمال کشور رگبار باران و باد شديد و رعد و برق رخ خواهد داد به مسافران و شاليکاران هشدار داد.

اثر تاريخي که سطل زباله شد!

سنگ باستاني در روستاي شوش از توابع شهرستان باشت رها شده و مردم به عنوان زباله‌دان از آن استفاده مي‌کنند و اينگونه ميراث فرهنگي و هويت تاريخي مردم اين استان در سايه بي‌توجهي و سکوت مسئولان نابود مي‌شود.

سوء استفاده سودجويان از اسباب بازيها

«قانون بچه‌ها» به سراغ محمدحسين‌فرجو، مشاور دبيرخانه شوراي نظارت بر اسباب بازي رفت تا درخصوص طراحي و ساخت اسباب بازي‌ها و چگونگي مد شدن يک نوع اسباب بازي خاص، مانند اسپينر به گفت‌وگو بنشيند.

بيماران " اي بي" تنهاي تنهاي تنها + عکس (18+)

تا به حال درباره «نوروفيبروماتوز» شنيده‌اي؟ درباره «اي بي» چطور؟ مي‌داني دست و پنجه نرم کردن با «ايکتيوز» يعني چه؟ راجع به هزينه‌هاي اين بيماري‌ها چيزي مي‌دانيد؟

زمان بازگشت حجاج ايراني به کشور

اولين پرواز بازگشت حجاج جمهوري اسلامي ايران به کشور، در نخستين ساعت‌هاي فردا، 14 شهريورماه از فرودگاه جده انجام مي‌شود.

افزايش قابل توجه تردد در محورهاي چالوس و هراز

رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور با تشريخ آخرين وضعيت ترافيکي و جوي راه‌هاي کشور از افزايش قابل توجه تردد در محورهاي کرج-چالوس و هراز خبر داد.

برگزاري کلاس هاي رقص در باشگاهاي ورزشي!

برخي مربيان زومبا در ايران در مصاحبه‌ها گفته بودند، اين ورزش رشته‌اي مفرح و نشاط‌آور است كه هرگز متوقف نخواهد شد و اين ممنوعيت پايان زومبا در ايران نيست.

شاهدان از جشن طلاق چه ميگويند؟

جشن طلاق مراسمي است که ابتدا در آمريکا سر و کله اش پيدا شد. روانشناسان آمريکايي اعتقاد داشتند اين جشن، زهر جدايي و تلخي اش را مي گيرد و تحمل رنج زندگي پس از طلاق را مي کاهد.

هوا 5 درجه خنک مي‌شود

کارشناس سازمان هواشناسي از بارش باران در نيمه شمالي کشور خبر داد.

تغيير در سرويس دهي خط 8 مترو تهران

قائم مقام مديرعامل شرکت بهره برداري مترو تهران و حومه از تغييرسرويس دهي در خط 8 مترو تهران خبر داد.

تدوين شيوه‌نامه براي اردوهاي دانش‌آموزي

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي با اشاره به فوت دانش‌آموزان هرمزگاني از ارائه پيشنهاد براي تدوين شيوه‌نامه جديد براي اردوهاي دانش آموزي خبر داد.

آگهي‌هاي نامتعارف و عجيب در سايت نيازمندي ديوار

جست و جو را بر اساس کليدواژه هاي خاص در ديوار ادامه مي دهم، نتيجه جالب، ولي تاسف برانگيز است؛ تعداد زيادي از اين دست آگهي ها در ديوار ثبت شده و خيلي راحت در اختيار کاربران قرار گرفته است! تاييد اين گونه آگهي ها در «ديوار» آن هم با اين تعداد، جاي تامل دارد.

هشدار جدي/ ذبح دام در منزل و کنار خيابان ممنوع است

رئيس مرکز مديريت بيماري هاي واگير وزارت بهداشت با بيان اينکه دام بايد از ميادين تحت نظارت سازمان دامپزشکي تهيه شود، گفت: نذورات عيد قربان در منازل و کنار خيابان ذبح نشود.

هشدار براي ذبح دام در منازل/ توزيع گوشت قرباني پس از 24 ساعت

 با نزديک شدن به عيد قربان و به جا آوردن سنت ديرينه ذبح دام در اين ايام معاون دفتر بهداشت و مديريت بيماري‌هاي دامي سازمان دامپزشکي از مردم خواست ذبح دام را در مراکز مجاز انجام دهند.

انقلابي در محمود آباد در عرض دوماه با نيمروز عاشقي

درمانگاه خيريه روستاي محمودآباد هشت سال پيش تعطيل شد و همين مساله مشکلات فراواني را براي اهالي ايجاد کرد. تا اينکه از دو ماه پيش به همت گروه نيمروز عاشقي و همکاري مردم محمود آباد تلاش ها براي راه اندازي مجدد اين درمانگاه از سرگرفته شد و بالاخره به ثمر نشست.

مهلت ثبت نام کتب درسي تمديد شد

مهلت ثبت نام کتاب درسي دانش آموزان دوره ابتدايي، استعدادهاي درخشان (پايه هاي هفتم، هشتم و نهم)و پيش دانشگاهي که در مهلت مقرر موفق به ثبت سفارش نشده‌اند به شرط ثبت نام در سامانه سناد براي سال تحصيلي جديد تا 12 شهريور تمديد شد.

جديدترين طوفان توييتر ... ازمهرجانمانند؟!+ عکس

در توييتر يک طوفان ديگري به راه افتاد. فعالان حقوق کودکان،‌ فعالان حقوق اقليت‌ها و خيلي از مردم عادي، سه چهار هفته مانده به آغاز سال تحصيلي جديد با هشتگ #ازمهرجانمانند يادآوري کردند که همه نگران بچه‌هاي مهاجراني هستند که قانوني و غير قانوني در ايران زندگي مي‌کنند و ...

اضافه خدمت مشمولان غايب بخشيده مي‌شود

اشتري در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران در خصوص بخشودگي اضافه خدمت غيبت سربازان گفت: بنا به تدابير رهبر معظم انقلاب، ابلاغ ستاد کل نيروهاي مسلح مشمولان غايب کشور؛ اگر تا 22 بهمن 96 نسبت به تعيين تکليف خدمتي خود اقدام کنند، اضافه خدمت آنها بخشوده خواهد شد.

زال‌ها حقشان را مي‌خواهند!

«چو فرزند را ديد مويش سپيد/ ببود از جهان سربه‌سر نااميد»؛ اين بيتي از شاهنامه فردوسي در توصيف «سام» هنگام ديدن فرزند سپيدموي خود به اسم «زال» است؛ بيتي که خلاصه آنچه را در همه سال‌هاي گذشته، از قديم تابه‌حال بر سپيدموها يا همان زال‌ها رفته، نشان مي‌دهد.

حذف مهر طلاق از شناسنامه زنان، آري يا نه؟

زنان مطلقه معمولا در يافتن شغل و يا خانه نيز زير نگاه‌هاي سنگيني سر خم مي‌کنند که نمي خواهد اين زنان را در ميان خود بپذيرد. بار سنگين اداره خانواده تک سرپرست از يک سو و فشارهاي اجتماعي که به دنبال اين نگاه بر زنان آوار مي شود نيز مشکلات آنها را افزايش مي‌دهد.

دليل اين همه مسموميت در هتل هاي مشهد چيست؟

طبق تحقيقات انجام شده، بيشتر مسموميت‌هايي که در اماکن اقامتي مشهد رخ داده، به سيستم هتلداري مشهد ارتباطي نداشته و عوامل خارجي نيز در آن دخيل بوده است.

کمپين دادخواست ايرانيان عليه اپل

چند هفته‌اي است که اپليکيشن‌هاي ايراني موجود در App Store شرکت اپل به دنبال تحريم‌‌هاي وضع شده عليه ايران، يکي پس از ديگري حذف مي‌شوند. گروهي از فعالان حاضر در اينترنت به دنبال متوقف کردن اين اتفاق يک دادخواست تهيه کرده‌اند.

تا اطلاع ثانوي بونساي و بامبو نخريد!

معاون قرنطينه و بهداشت گياهي سازمان حفظ نباتات اعلام کرد:‌ به دليل آلوده بودن و قاچاق بودن گل‌هاي بونساي و لاکي بامبو همه آن‌ها به زودي با همکاري ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سازمان تعزيرات حکومتي از بازار جمع‌آوري مي‌شود و اگر تاجران بخواهند بايد از کشورهايي به غير از کشورهاي آسياي جنوب شرقي وارد کنند.

تعيين حبس براي تنش هاي زناشويي

معاون حقوقي قوه قضائيه باانتقاد ازلايحه مبارزه باخشونت عليه زنان گفت:اين لايحه که صد ماده را در خودجاي داده، هفتاد ماده آن وصف کيفري دارد وحتي براي کوچک‌ترين تنش ميان زوجين حبس مقررکرده است.

پرسش قابل تامل درباره موضوع زن و شادي

پرسش اين است که چرا در شبکه هاي اجتماعي با زنان( در هر سبکي از موسيقي که باشند) و خوانندگاني که آهنگ هاي شاد مي خوانند به يک شکل رفتار مي شود؟ چرا همواره « شادي» و « زن » دو مسأله يا مناقشۀ اصلي جامعه ايراني بوده و هست؟ آيا اين سوگيري ها در ناخودآگاه ما ايرانيان ريشه دوانده است؟

حبس 2450 مرد ايراني بابت مهريه

مدير عامل ستاد ديه با انتقاد از افزايش آمار محکومان پرداخت مهريه در کشور گفت: طبق آخرين اطلاعات ارايه شده از استان‌ها 2450 مرد ايراني به خاطر ناتواني در پرداخت مهريه زنداني هستند.

ازدواج فرزند خوانده با سرپرست به کجا رسيد؟

مديرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزيستي کشور از «حذف ازدواج فرزندخوانده با سرپرست» چه در زمان حضانت و چه بعد از آن، از متن قانون خبر داد و گفت: هم اکنون دولت لايحه اصلاحي «ممنوعيت ازدواج فرزند خوانده با سرپرست» را تدوين و به زودي به مجلس شوراي اسلامي ارسال خواهد کرد.

بستري بودن 9 زائر ايراني در بيمارستان هاي مکه

رئيس بيمارستان ايران در مکه مکرمه گفت: خوشبختانه در ميان زائراني که تا کنون در مکه مکرمه استقرار يافته اند، با مشکل حادي در زمينه بيماري و مسائل بهداشتي مواجه نيستيم.

مهلت ثبت نام در مدارس تهران تمام شد

رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران از ثبت نام 90 درصدي دانش آموزان تهراني خبر داد و گفت: علي‌رغم اتمام مهلت ثبت نام‌ها به جاماندگان کمک مي‌کنيم.

قرص مرگ در پستوي عطاري‌هاي متخلف

نه نياز به چرب‌زباني دارد و نه پول زيادي مي‌خواهد. کافي است اراده کنيد تا در کمتر از پنج دقيقه به «قرص برنج» دسترسي داشته باشيد؛ قرصي که مصرف‌کننده را زجرکش مي‌کند و براحتي در برخي عطاري‌ها به فروش مي‌رسد؛ آن هم بدون اين‌که نظارت جدي بر فعاليت اين عطاري‌هاي متخلف اعمال شود.

ماساژ كامل بدن توسط آقا همراه با مسائل جنسي!!!

يك ساعت ماساژ كامل بدن توسط آقا 300 هزار تومان كه اگر همراه با مسائل جنسي باشد 400 هزار تومان! در مورد خدمات‌دهي در منزل مي‌پرسم، با وقاحت تمام قبول مي‌كند و منتظر ارسال آدرس است...

هشدار جدي/ روزانه دو کودک آزاري اتفاق مي افتد

مديرعامل جمعيت امام علي (ع) با بيان آنکه در حاشيه شهرها حداقل روزانه يک يا دو مورد کودک آزاري مشاهده مي‌کنيم؛ بر ضرورت تصويب لايحه حمايت از حقوق کودکان و نوجوانان تاکيد کرد و گفت: نمايندگان مجلس بايد بدانند که حتي يک روز تعلل در تصويب اين لايحه به معناي وقوع کودک آزاري‌هاي بيشتر در جامعه است و آنها در مقابل اين مسائل مسئول هستند.

احتمال تقلبي بودن آب هاي بسته بندي قاچاق

معاون اداره کل نظارت بر فرآورده هاي غذايي سازمان غذا و دارو، احتمال تقلبي بودن آب هاي بسته بندي قاچاق در سوپرمارکت ها را تاييد کرد.

احتمال شناسايي پيکر برخي از شهداي منا

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت از حضور برخي خانواده‌هاي شهداي منا در عربستان براي شناسايي پيکرهاي عزيزانشان خبر داد.

فقط تا اين تاريخ ميتوانيد از شناسنامه هاي قديمي استفاده کنيد

معاون اسناد هويتي سازمان ثبت احوال استان اصفهان با اشاره به اينکه تعويض شناسنامه‌هاي قديمي فقط تا پايان امسال فرصت دارد، گفت: براي زمان تغيير شناسنامه‌ها هنوز تصميم‌ گرفته نشده است.

آگهي هاي عجيب و دردناک آدم هاي تنها+ عکس

«دنيايي شده که آدم را دور مي‌اندازند؛ قبل از اينکه تاريخ مصرفش تمام شود. کل کشور به پا مي‌خيزند و براي کسي کف مي‌زنند که ديگر نمي‌تواند کاري را به درستي انجام دهد. ميان‌مايگي را از ته قلب تحسين مي‌کنند.»

درسا دختر بيمار معروف فضاي مجازي درگذشت

درسا نامور ، کودک بيمار بابلسري که پدرش براي نجات او ، از پرفسور مجيد سميعي جراح معروف مغز واعصاب کشورمان تقاضاي کمک کرده بود، ساعتي پيش در بيمارستان محک تهران درگذشت.

ابتكار يك پزشك تبريزي در تجويز اجراي موسيقي زنده براي بيماران خود !

 به‌عنوان يک پزشک متخصص با پخش و يا اجراي زنده‎ي موسيقي لايت و ملايم در اتاق عمل نيز موافق هستم. چون  بيهوشي برخي بيماران نيمه عميق است و اين عمل مي‎تواند تأثير مثبتي داشته باشد.

کلاهبرداري از کارگردان سرشناس و تجار و بازرگانان

فردي که با ادعاي ارتباط تنگاتنگ با مقامات مهم دولتي، از تجار، بازرگانان و کارگردانان سرشناس مبالغ کلاني را کلاهبرداري کرده بود توسط ماموران پليس امنيت عمومي ناجا دستگير شد.

زن عقدي يا همسر موقت، کدام بهتر است؟

يکي از دعواهاي ما باعث شد همسرم بسيار کم حرف و گوشه گير شود. بعد از آن دچار سردمزاجي شده بود و به من توجهي نمي‌کرد. چند روز خوب بوديم و دوباره اختلاف پيدا مي‌کرديم و گاهي 6 ماه با هم حرف نمي‌زديم سرانجام در جريان يکي از سفرهايم در فرودگاه با زن بيوه‌اي آشنا شدم که کارمند ارشد يک شرکت خصوصي بود.

آمار عجيب از مردان مجرد و زنان بيکار

يک جمعيت شناس با بيان آنکه 15 تا 29 سالگي «سن جواني» محسوب مي‌شود گفت: 20 ميليون نفر از جمعيت کشور را جوانان تشکيل مي‌دهند اين در حاليست که روند جواني در کشور رو به کاهش است.

جزئيات تلفات حادثه سيل در 5 استان کشور

رئيس سازمان مديريت بحران کشور با اشاره به حوادث سيلاب اخير و خسارات وارده به پنج استان کشور گفت: تاکنون 12 نفر از هموطنان ما در اين حوادث که روزهاي پنجشنبه و جمعه به‌وقوع پيوست جان باختند.

افزايش تعداد مسمومين حادثه نشت گاز کلر در دزفول/ يک نفر فوت شد

رئيس دانشگاه علوم پزشکي دزفول با بيان اين‌که آمار مسمومين حادثه نشت گاز کلر در دزفول به صورت ساعتي در حال افزايش است، گفت: در پي حادثه نشت گاز کلر در اين شهرستان در شب گذشته، تاکنون بيش از 350 نفر بر اثر استنشاق اين گاز دچار مسموميت شده‌اند و به بيمارستان‌ها مراجعه کردند.

قاتل بنيتا و آتنا را سريع اعدام نکنيد

کوروش محمدي، رييس انجمن آسيب‌شناسي اجتماعي ايران، درباره قتل‌ها و خشونت‌هاي اخير معتقد است: هنوز به بحران نرسيده‌ايم اما اين موارد التهاب‌هايي است که بايد به فکر درمان آنها باشيم.

اخبار خواندنی

آخرين وضعيت مناطق سيل زده کشور

هشدار: مراقب کلاهبرداران بيمارستاني باشيد

جلوگيري از ازدواج دختر بچه 9 ساله با مردان 60 ساله!

ماجراي ازدواج سرپرست با فرزندخوانده

هوا آخر هفته خنک مي شود

پشت پرده غذاهاي 5 هزار توماني

آزارجنسي دختر 3 ساله در مشهد صحت دارد؟

برج ميلاد در حال کج شدن و فروريختن است؟

تن فروشي به سبک مردان ايراني

پايان محدوديت‌ ترافيکي تحليف در بهارستان/ آغاز محدوديت در ولنجک

درخواست پليس از شهروندان براي مراسم تحليف

عمليات 4 ساعته براي خروج اجساد 3 تن از زير آوار در گرمدره

خون‌فروشي در حاشيه تهران

محدوديت ترافيکي در راه‌هاي منتهي به شمال

همه ايراني‌ها چاق هستند و بيني‌هاي بدفرم دارند و از انواع اعتياد به شدت رنج مي‌برند

تعداد عجيب مرداني که تن به ازدواج نداده اند !

حال خوب ستايش / دختري که قرباني کودک آزاري پدر ناتني اش بود

طرح ترافيک شنبه اجرا مي شود

آزاده نامداري ميخواست هميشه تو چشم باشد، اين هم نتيجه اش!

تهران شنبه تعطيل است

تغيير مراسم دعاي کميل در حج

جزئيات بانک ژن مجرمان

تهران در حال فرونشست زمين/منتظر ريزش ساختمان‌ها باشيد

با استناد به قرآن مي توان ديه زنان و مردان را برابر کرد

رکورد تازه بزرگ‌ترين سرويس اشتراک ويديوي ايران

موردِ عجيب خانم مجري/ حجاب يک امر خصوصي است يا عمومي؟

کاري که بايد براي يافتن بنيتا انجام مي‌شد که نشد!

برخورد پليس با نمادهاي موادمخدر روي البسه و خودروها

هر زائر چقدر ارز مي‌تواند به عربستان ببرد؟

پرواز تهران به بندرعباس به شکل عجيبي لغو شد! ‌

جزئياتي از آمار فوت در استان تهران/در هر ساعت 6 تهراني از دنيا رفت

هشدار جدي / آتش در کمين 40 برج مشهد

زلزله اي به بزرگي 4.7 ريشتر شهر نهاوند را لرزاند

جزييات مفقود شدن 25 دانش آموز در «آيينه ورزان»

تصاويري از حضور خادمان حرم امام رضا در مراسم تدفين بنيتا

اعلام نظر دادستان درباره حکم قاتلان بنيتا

تشييع پيکر بنيتا کوچولو +تصاوير

دستگيري عوامل انتشار تصاوير فرقه هاي انحرافي در مشهد

واکنش ناجا به فيلم‌ جنجالي در پمپ بنزين

کشف 2 تن گوشت فاسد از يک کبابي معروف در شرق تهران

فال ورق و فال قهوه تضميني در تلگرام

ايلام، پايتخت خودکشي جهان!

سرانجام پرونده بنيتا دختر 8 ماه ربوده شده چه مي شود؟

از داف هاي عاشق کش ديروز تا پلنگ هاي دماغ سربالا و لب پروتز شده امروز

از دليل تجرد دهه شصتي‌ها تا افزايش ازدواج دهه هفتادي‌ها

سوسيس با طعم گربه و سگ؟!

دستگيري متهم سابقه‌دار سايبري اغفال دختران

آمار "کودک‌ربايي" در تهران به انگشتان يک دست هم نمي رسد اما...

ماموريت موتور آمبولانس‌هاي 108ميليون توماني در تهران

چرا بايد درمان با ترياک را آزاد کرد؟

نيکوکاران ايراني موفقيتي ديگر را رقم زدند

شيوع ناپديد شدن کودکان در ورامين، کرج و مشهد

اختلال هويت جنسي و رنج هايي که تمام نمي شود

اعتراض به ساخت مجتمع جديد شهروند در منطقه 17 تهران

زلزله جمهوري آذربايجان مناطق شمالي استان اردبيل را لرزاند

اعلام اسامي فرآورده هاي غذايي غيربهداشتي

کلاهبرداري افراد سودجو در شيپور و ديوار

تغيير نام بزرگراه نيايش به آيت الله هاشمي رفسنجاني تصويب شد

ازدواج موقت براي ضرورت است يا هوسبازي؟

کارت‌هاي کاغذي سربازي فاقد اعتبارند

آمار تاسف بار بيش از 2400 موردکودک‌آزاري درسال 95

آنتا و ستايش و ماجراي قورباغه در حال پخت!

طوفان خاک پرواز تهران - زابل را به زمين نشاند

هراز 10 ساعت مسدود است

نامگذاري يکي از اماکن يا خيابان‌هاي تهران با نام مريم ميرزاخاني!

هفته‌اي سه هزار کانال فاسد و غيراخلاقي مسدود مي‌شود

حمل کدئين، شيرين‌بيان و متادون در حج جرم دارد

خون بازي دختران راهي براي خودنمايي يا ...

تلفات تب کريمه کنگو به 5 نفر رسيد/ خوردن گوشت عامل انتقال بيماري نيست

موش هاي تهران امان مردم را بريده اند

هشدار درباره شيوع وبا در حج امسال

جزئيات فرار ديوانه‌وار خودرو اپتيما از دست پليس تهران + فيلم

هواشناسي: آسمان تهران طي 2 روز آينده ابري همراه با وزش باد است

محور قديم تهران - پرديس مسدود شد/ ترافيک در اتوبان پرديس سنگين است

نجات 20 نفر از آتش سوزي مجموعه اقامتي در مشهد

تداوم روند کاهش دماي هوا در تهران

احتمال بارش برف از امروز در ارتفاعات مازندران

از باز شدن محور هراز تا محدوديت‌ ترافيکي جاده‌ها

بالاخره يک واکنش نسبت به قطع درختان خيابان وليعصر تهران

چهار شهر خوزستان دماي بالاي 50 درجه داشتند

آخرين نظر وزير ارتباطات درباره ارائه اينترنت نامحدود و حجمي

آتش سوزي گسترده در ميدان قدس تهران

هشدار جدي: در نقاطي از آبادان فاضلاب با آب شرب آميخته مي‌شود

حريق مرگبار يک مغازه در بزرگراه سعيدي

دماي هواي تهران، به 40 درجه مي رسد

جزييات "تيراندازي" پليس کرمانشاه در محدوده فرودگاه

رونمايي از کتاب کودکان محک به مناسبت روز ادبيات کودک و نوجوان

منتظر طغيان مجدد سفيدبالک‌ها باشيد

اختصاص خط ويژه براي تردد خودروي چند سرنشين

خبر اولين فوتي در تهران به دليل تب کريمه کنگو صحت دارد؟

بخشش اضافه خدمت سربازان حين خدمت

بارش باران در آسمان 6 استان کشور

واژگوني يک دستگاه تريلر حامل سنگي 20 تني در بزرگراه نيايش + عکس

سقط جنين با 250 هزار تومان!

عکاسي جشن عروسي، براي آقايان ممنوع است

کجاي ماشين حريم خصوصي و کجا عمومي است؟

شاهکاري دير از ليست اميد/ کار انتخاب شهردار به روزنامه‌هاي کثيرالانتشار کشيد

جاده هراز مسدود مي شود

ريزش ديوار در يزد يک کشته و 2 مجروح بر جاي گذاشت

افزايش سرويس دهي در خط 7 مترو تهران

آيا رکورد 50 ساله دماي اهواز شکسته شد؟

ماجراي مافياي جسد

بدرقه حجاج ممنوع شد/ آغاز اعزام از 5 مرداد

معاون استاندار تهران: مترو حتما به پرند مي‌رسد

عاقبت تلخ گورخواب‌ها / از گور رانده شديم و در بيابان سرگردانيم

دستگيري 7 نفر به اتهام فراري دادن يک زنداني

10 سالگي تنها بيمارستان فوق‌تخصصي سرطان کودک در ايران

"حريم خصوصي در خودرو" از نگاه مراجع تقليد

ظرفيت کاروان‌هاي حج 96 تکميل شد

سقوط کابل برق در خط 5 مترو تهران

هواي تهران 2 درجه گرمتر مي شود

مردي که 170 بار مزاحم اورژانس شد!

گرد و غبار به پايتخت هم مي‌رسد/ دوشنبه هواي تهران خطرناک مي شود

هشدار در مورد مصرف سبزيجات جنوب تهران

اهواز در آتش، زابل زير خاک است!

جيره بندي آب در گرماي بالاي 50 درجه خوزستان!

خاک عراقي در راه اهواز/ افزايش دماي خوزستان از دوشنبه

انفجار منزل مسکوني در مشهد يک کشته و سه مصدوم برجاي گذاشت

وضعيت تردد در جاده هاي شمالي به سمت تهران

دسترسي بزرگراه شهيد آيت الله صدر به تونل نيايش مسدود شد

8 نفراز افشاکنندگان سؤالات امتحانات نهايي به دام افتادند

پاسخ آموزش و پرورش به برگزاري مجدد امتحانات نهايي/ مالباختگان به پليس مراجعه کنند

آخرين وضعيت ترافيکي جاده هاي کشور

بازگشت ساعت طرح زوج و فرد به روال سابق

6محور کشور داراي ترافيک پر حجم است

زمين‌لرزه خلخال دو مصدوم بر جاي گذاشت

قتل در 16 سالگي و دستگيري در 46 سالگي

زلزله 4.3 ريشتري خلخال را لرزاند

پيش‌بيني دو روز آينده هواي ايران

توقيف 5 هزار خودرو در 24 ساعت گذشته/ چالوس ساعت 15 يک‌طرفه مي‌شود

درگيري فاميلي و سه کشته و هشت زخمي در اهواز

راهبندان در آزاد راه تهران - کرج

وزش باد شديد و طوفان در سيستان وبلوچستان

ترافيک در محورهاي مواصلاتي شرق استان تهران بسيار سنگين است

ترافيک نيمه سنگين در 6 محور مواصلاتي کشور

6 کاميون زباله در يک خانه مسکوني در فرديس

قانون دريافت گواهينامه براي مشمولان، بلاتکليف است

دعاي روز سي ام ماه مبارک رمضان

اوج تردد خودروها از فردا بعد از ظهر / شهروندان بازگشت خود را به نهم تيرماه موکول نکنند

محدوديت‌هاي ترافيکي عيد سعيد فطر

آيا مي‌توان فطريه را به اقوام مستحق داد؟

اين خيابان منطقه 7 سنگ فرش مي شود

مه گرفتگي و گرد و غبار در راه‌هاي کشور/محور شمشک به ديزين مسدود مي‌شود

مدل تردد در بزرگراه صدر و تونل نيايش تغيير کرد

آتش سوزي در حوالي باغ پرندگان تهران

دشمنان عرصه دفاعي ما را محک نزنند/ تلاش براي ناامن‌سازي ايران پاسخي کوبنده دارد

هواي تهران 3 درجه خنک مي‌شود

مترو تهران روز جهاني قدس رايگان است

تمديد ثبت‌نام در جذاب‌ترين مسابقه فضايي ايران

ورود پليس براي بازرسي پلاژهاي خصوصي آزاد است/ پلاژها حريم خصوصي نيستند