آخرین اخبار

اجتماعي

صدور گواهينامه بدون کارت پايان خدمت

رئيس پليس راهور گفت: صدور گواهينامه رانندگي بدون‌کارت پايان خدمت يا معافيت سربازي از امروز در سراسر کشور آغاز شد.

دستمال؛ مخدر جديد و خطرناکي که به بازار آمده و ...

مثل آدم‌هاي عادي در پارک راه مي‌روند، قدم مي‌زنند، با اطرافيانشان صحبت مي‌کنند، بازي مي‌کنند، در نگاه اول هيچ‌چيزي عجيب نيست. عده‌اي جوان، در حال گفت‌وگو و خنده؛ اما اگر بيشتر دقت کنيد تفاوتشان را متوجه مي‌شويد، تفاوتي از زندگي تا مرگ...

زمين لرزه هيچ ارتباطي با فناوري هارپ ندارد اما . . .

يک استاد دانشکده علوم زمين دانشگاه شهيد بهشتي ضمن اشاره به آثار زيست محيطي که زمين لرزه مي‌تواند در پي داشته باشد از جمله آلودگي هوا و آب گفت: فناوري "هارپ" هيچ ارتباطي با زمين لرزه ندارد.

ال‌جي و گلديران در کنار زلزله‌زدگان + عکس

آقاي دي اس آن، مديرعامل شرکت ال‌جي در ايران گفت: حادثه‌اي که در کرمانشاه و ديگر استان‌هاي غربي ايران اتفاق افتاد واقعا دلخراش و ناراحت کننده است و من از صميم قلب به بازماندگان تسليت مي‌گويم.

ترافيک محورهاي کرمانشاه به حالت عادي برگشت

رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور با اشاره به اينکه ترافيک در محورهاي استان کرمانشاه به حالت عادي برگشته و روان است، از ادمه محدوديت‌هاي تردد وسايل نقيله در اين بعضي محورهاي اين استان خبر داد.

گزارشي از دلايل ويراني در کرمانشاه

بر اساس يافته‌هاي اوليه محققان کشور از مطالعات ميداني مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه بيشترين خرابي ساختمان‌ها در مسکن مهر مشاهده مي‌شود که اين تجربه در دو زلزله ورزقان نيز ديده شده است؛ ضمن آنکه نزديکي منطقه به گسل و نرم‌بودن خاک نيز در تخريب سازه‌ها بي‌تاثير نبوده‌اند.

يک دقيقه سکوت دانش آموزان کرمانشاهي

مديرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از تمامي فرهنگيان و دانش آموزان استان کرمانشاه دعوت کرد: فردا(سه شنبه) به احترام جان باختگان زلزله اخير استان يک دقيقه سکوت کنند.

داستان تلخ کاک‌حسين بر ويرانه‌هاي تپه‌رش

هفت روز از زلزله کرمانشاه مي‌گذرد. تا چشم کار مي‌کند ويرانه‌هاي خانه‌هاي روستايي بين دشتي وسيع از مزارع ديده مي‌شود. در گوشه‌اي تراکتوري نزديک چاله ايستاده که در قسمت باري پشتش تلي از زباله و خاک به چشم مي‌خورد.

نياز فوري به وسايل گرمايشي و نايلون در مناطق زلزله زده

نماينده قصرشيرين، گيلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس با بيان اينکه «نياز فوري مردم زلزله‌زده به چادر، وسايل گرمايشي و نايلون است» گفت: با توجه به آغاز بارندگي‌ها اگر وسايل گرمايشي، چادر و نايلون به اندازه کافي وجود نداشته باشد و شرايط مديريت نشود قطعا بحران شديد و بدتر از زلزله گريبان‌گير مردم خواهد شد.

رييس مرکز بهداشت کرمانشاه: نگران اپيدمي "وبا" هستيم

رييس مرکز بهداشت استان کرمانشاه با ابراز نارضايتي از وضعيت بهداشت مناطق زلزله‌زده گفت: زباله‌ها در مناطق زلزله‌زده به خوبي جمع‌آوري نمي‌‎شود و فاضلاب نيز به شکل بهداشتي دفع نمي‌گردد و اين امر مي‌واند اپيدمي وبا را به دنبال داشته باشد.

پيش‌بيني برف و باران در مناطق غربي کشور

سازمان هواشناسي کشور ضمن پيش‌بيني کاهش دما از روز يکشنبه در مناطق غربي کشور از ورود سامانه بارشي به مناطق زلزله‌زده خبر داد.

با خودروي شخصي به مناطق زلزله‌زده نياييد

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان کرمانشاه از افرادي که قصد کمک رساني به مناطق زلزله‌زده را دارند تقاضا کرد که با خودورهاي شخصي به اين مناطق مراجعه نکنند.

مدارس شنبه تعطيل است؟

بنابر اعلام معاون رسانه‌اي مرکز اطلاعات و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش مدارس کشور روز شنبه (27 آبان ماه) داير هستند.

پيش‌بيني بارش باران و وزش باد در مناطق زلزله‌زده از هفته آينده

مدير کل پيش‌بيني و هشدارسريع سازمان هواشناسي ضمن اشاره به برقراري جو پايدار و آسمان صاف در غالب نقاط کشور طي سه روز آينده، از ريزش باران و وزش باد در استان‌هاي غربي کشور از روز يکشنبه (28 آبان ماه) خبر داد.

دليل بارش کم در کشور چيست؟

مدير کل پيش‌بيني و هشدارسريع سازمان هواشناسي ضمن پيش‌بيني بارش و دماي کشور طي سه ماه آينده از تداوم کم بارشي تا آخر آبان ماه خبر داد و دليل بارش‌هاي کم در پاييز امسال را تشريح کرد.

انتشار "عفونت" در مناطق زلزله زده!

رييس گروه بيماري‌هاي واگيردار معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه از احتمال انتشار عفونت در مناطق زلزله استان خبر داد.

چگونگي صدور گواهي فوت براي قربانيان زلزله

سخنگوي سازمان ثبت احوال ضمن اشاره به صدور شناسنامه‌ و کارت ملي جديد براي حادثه ديدگان زلزله که طي اين حادثه مدارکشان مفقود شده است، گفت: در صورت اعلام فوت افراد توسط بخشداري‌ها، فرمانداري‌ها و دهياري‌ها شهرستان‌هاي آسيب ديده ،فوت افراد در سازمان ثبت احوال ثبت مي‌شود.

مردم امکانات امدادي 20 کاميون را دزديده اند!!

سخنگوي سپاه مي‌گويد: مسئولان هلال احمر مدعي هستند که ديشب مردم امکانات امدادي 20 کاميون حامل اقلام امدادي را قبل از رسيدن به شهر برده‌اند.

وزارت بهداشت از متخلفان ساخت بيمارستان‌هاي آسيب ديده در غرب کشور شکايت مي‌کند

مديرکل دفتر توسعه فيزيکي و عمراني وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت که اين وزارتخانه به عنوان بهره‌بردار بيمارستان‌هاي ساخته شده که در زلزله غرب کشورمان آسيب ديده‌اند، از مجريان و سازندگان آنها دعوي شکايت خواهد کرد.

روانشناسي و مشاوره رايگان به آسيب ديدگان زلزله

رئيس سازمان نظام روانشناسي و مشاوره کشور اعلام کرد: از آنجايي که آسيب‌ديدگان اين زلزله عمدتاً از خانواده‌هاي مستضعف هستند، به مدت يک سال، خدمات مشاوره و روانشناسي رايگان دريافت خواهند کرد.

ماجراي سوگواري مجازي براي سرپل ذهاب

اين بار شبکه‌هاي اجتماعي بودند که خيلي زود، نحوه پناه‌گرفتن در زلزله، کمک به مردم آسيب‌ديده و حتي جزئيات از محل حادثه را به اطلاع رساندند.

ترس مردم قصرشيرين از ورود به منازل مسکوني و عدم توزيع چادر در اين شهر/نگران سلامتي مردم هستيم

فرماندار قصرشيرين نسبت به عدم توزيع چادر در اين منطقه آسيب ديده انتقاد کرد و گفت: عمده‌ترين مشکل شهروندان قصر شيرين مشکل اسکان است که به يک موضوع لاينحل تبديل شده و به دليل برودت هوا نگران سلامتي مردم هستيم.

مردم به اخبار غير رسمي درباره زلزله توجه نکنند

وزير کشور گفت: خواهشمندم به اخبار و‌گزارشات غير رسمي درباره زلزله که اکنون هم حجم آن زياد است توجه نشود و‌ تلاش ما اين است که اخبار مربوطه را از طريق ستاد و‌ دستگاه‌هاي تخصصي هر حوزه اعلام کنيم.

دريافت گواهينامه راحت‌تر مي‌شود

رئيس اداره سرمايه انساني سرباز ستادکل نيروهاي مسلح در خصوص ابلاغ ماده 54 قانون بيمه شخص ثالث، گفت: در اين ماده موانع موجود در راه دريافت گواهينامه برداشته شده و افراد واجد شرايط مي‌توانند به راحتي و سهل‌الوصول مسير فوق را طي کنند.

بعد از ازدواج سفيد، ازدواج ساندويچي هم رسيد

دو سه روزي است کليپي در شبکه‌هاي اجتماعي دست‌به‌دست مي‌شود که حکايت‌ از دغدغه‌هاي اجتماعي يک استاد مردم‌شناسي دانشگاه تهران دارد. در آن کليپ که بخشي از نشستي درباره ازدواج سفيد در کانون انديشه جوان است، خط قرمزي نمي‌ماند که ابراهيم فياض از آن عبور نکرده باشد.

آنفلوآنزاي مرغي شايع شده اما جديد نيست

رييس سازمان دامپزشکي اعلام کرد که سويه جديدي از بيماري آنفلوآنزاي فوق حاد پرندگان گزارش نشده و همه گزارش‌هاي اين بيماري طي هفته‌ها و ماه‌هاي گذشته مربوط به سويه‌هاي تکراري و بومي شده سال‌هاي گذشته است.

(18+) سه روايت تکان‌دهنده از دخترانگي

زن‌هاي زيادي هستند که ساليان سال رازي بزرگ را با خود به دوش مي‌کشند. خيلي از زن‌ها با رازهايشان مدت‌هاست زير خاک رفته‌اند. خيلي‌ها هر روز صبح که از خواب بيدار مي‌شوند اولين چيزي که ذهنشان را مشغول مي‌کند راز بزرگشان است؛ رازهايي که گاهي وقت‌ها دردناک، عميق و زجرآورند.

گرد و غبار و کاهش دما در تهران و پنج استان ديگر

مدير کل پيش‌بيني و هشدارسريع سازمان هواشناسي کشور با اشاره به روند بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور طي فردا از وقوع گرد و غبار در استان‌هاي تهران، قم، البرز، قزوين، مرکزي، سمنان، اصفهان خبر داد.

طلاق فوري به همراه پاک کردن شناسنامه!

مي‌گويد اين که چند سال با همسر سابق زير يک سقف بوده‌ايم و چه مدت از طلاقمان مي‌گذرد در سخت و آسان شدن کار دخالت دارد، مي‌گويد بايد شناسنامه را ببيند که حرف اضافه‌اي کنار واژه طلاق آمده يا نه ...

عرضه قليان در رستوران‌ ها ممنوع شد

سيد علي اصغر ميرابراهيمي اظهار کرد: طبق قوانين موجود رستوران‌ها اجازه ارائه قليان ندارند و اگر چنين اتفاقي رخ دهد، قطعا با آنها برخورد خواهد شد.

ششم آذر تعطيل رسمي است

دوشنبه 6 آذر، مصادف با 8 ربيع الاول نيز تعطيلي رسمي است.

اعلام شرايط تغيير اسامي مذهبي در شناسنامه

سخنگوي سازمان ثبت احوال کشور درباره شرايط تغيير اسامي مذهبي در شناسنامه افراد، گفت: اسامي مذهبي تنها قابل تغيير به اسامي مذهبي ديگر و آن هم منوط بر غالب بودن فراواني نام منتخب ثانويه است.

ترافيک پرحجم در مسير بازگشت زائران اربعين

رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک راهور ناجا به بار بازگشت زوار اربعين حسيني از مرزها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بار بازگشت از مرزهاي مهران، شلمچه و چذابه پرحجم و روان گزارش شده است.

آيا پيرترين مرد جهان در آذربايجان شرقي است؟

در دو روز اخير تصاويري از يک پيرمرد ساکن يکي از روستاهاي شهرستان خداآفرين در فضاهاي مجازي آذربايجان شرقي همراه با کارت ملي وي منتشر شد که تاريخ تولد وي را 1266 شمسي نشان مي دهد، اما اظهارات رئيس ثبت احوال شهرستان، صحت اين ادعا را با اما و اگرهايي مواجه کرد .

وضعيت ابوالفضل کوچولو پس از شکنجه ناپدري

کودک دو ساله اي به نام ابوالفضل که مورد آزار و اذيت ناپدري اش قرار گرفته بود، روانه بخش آي سي يو بيمارستان علي ابن ابيطالب(ع) رفسنجان شد.

برگزاري پياده روي جاماندگان اربعين در تهران

مراسم پنجمين پياده روي جاماندگان از کربلا حسيني (ع) تهران؛ به تاسي از پياده روي ميليون ها عاشق اباعبدالله حسين(ع) درعراق ازمسيرهاي سه گانه پايتخت به سمت حرم حضرت عبدالعظيم حسني (ع) در شهرري را آغاز کردند.

برخورد با عرضه کنندگان قليان در اولويت قرار گرفت

رئيس مرکز سلامت محيط و کار وزارت بهداشت با بيان اينکه قوانين موجود براي مبارزه با عرضه قليان کافي است، گفت: با هماهنگي‌هايي که صورت گرفته از چند روز آينده با عرضه کنندگان قليان برخورد مي‌شود.

بررسي حضور زنان و دختران ايراني در شبکه‌هاي اجتماعي

بعضي محدوديت‌هاي خانواده‌ها براي ارتباطات فرزندان دختر، ديد عرفي جامعه بر فعاليت و ارتباطات دختران‌جوان و اخلاقيات اکثر دختران کشورمان در جامعه، تاثيرگذاري زيادي بر روابط‌اجتماعي زنان‌جوان در دنياي‌حقيقي دارد که اين محدوديت‌ها و رعايت کردن‌ها، در محيط اينترنت کم رنگ‌تر است و همين شايد يکي از دلايل روي آوردن زنان جوان به شبکه‌هاي‌اجتماعي باشد.

معرفي استارت‌آپ‌هاي فعال در حوزه معلولان

به مناسبت روز جهاني معلولان، جشنواره توان تک (Tavan Tech) به همت مجتمع آموزشي نيکوکاري رعد، با حضور استارت¬آپ‌هاي موفق و شرکت‌هاي صاحب‌نام حوزه تجارت الکترونيک، با هدف معرفي سرويس¬ها و خدمات موثر در بهبود کيفيت زندگي شهروندان، به ويژه توانيابان، از 21 تا 23 آذرماه برگزار مي‌شود.

هواي ايران باراني مي شود

سازمان هواشناسي کشور با صدور اطلاعيه‌اي از تقويت جريانات بارشي از روز چهارشنبه خبرداد و اعلام کرد که در روزهاي پاياني هفته 13 استان کشور با بارش باران و وزش باد شديد مواجه مي‌شوند.

حج عمره امسال برگزار نمي‌شود

رئيس سازمان حج و زيارت اواخر آذرماه را زمان مذاکره با سعودي‌ها درباره حج97 اعلام کرد و افزود: امکان برقراري حج عمره در شرايط فعلي فراهم نيست.

بچه هاي بهزيستي کمتر طلاق مي گيرند

قبل از 18 سالگي هيچ كدام از بچه‌هاي ما از مراكز بهزيستي نمي‌روند. بعد از 18 سالگي هم ما مراكزي را داريم تحت عنوان مراكز آماده‌سازي كه حالت پانسيون است و هر چهار تا پنج تا از بچه‌هايي كه ازدواج نكرده‌اند در يك خانه هستند به همراه يك مربي يا مددكار كه به نوعي پانسيون به شمار مي‌رود و ...

دختراني كه با آرامش کامل به سراغ مرگ رفتند!

خودكشي دلايل و انواع متنوع و مختلفي برحسب علت دارد. اميل دوركيم اولين كسي است كه در اين زمينه تحقيقات زيادي انجام داده و دسته‌بندي‌هاي مختلفي درباره خودكشي داشته است، اما واقعا نمي‌دانم اين نوع خودكشي در كدام‌يك از اين دسته‌ها جا مي‌گيرد

بارش باران در 14 استان کشور

کارشناس سازمان هواشناسي کشور از بارش باران و وزش باد در 14 استان کشور تا روز يکشنبه خبر داد و گفت: بنابر پيش‌بيني طي 24 ساعت آينده به غير از بارش‌ها در برخي نقاط، گردوغبار نيز بخش‌هايي از 10 استان را در برمي‌گيرد.

آخرين صحبت هاي دو دختر اصفهاني قبل از خودکشي + فيلم

مي گويند حال نداشتيم وصيت نامه بنويسيم؟ چه کسي و کجا جدي نگرفته آن ها را که آن قدر بي حال شده اند؟ «ديديد راسته» تاکيد چند باره شان را در همين فيلم ببينيد. آن جدي گرفته نشده اند هيچ بخشي از هويت آن ها رسمي نشده، نه لباس پوشيدن هاشان نه شوخي هاشان و نه عشق هايشان حتي!

محدوديت تردد خودروي تك سرنشين اعمال شود

متاسفانه بايد گفت كه کاري براي رفع آلودگي هوا انجام نداده ايم. اكنون اشکال زيادي که در هواي تهران وجود دارد به علت وجود دي اکسيد کربن است.

بلايي به نام ذرات معلق در هواي تهران

يوسف رشيدي:اگر شما به اطلاعات آرشيوي قبل از سال 80 برگرديد مي‌بينيد که در آن زمان مبحثي به نام آلودگي سرب درهواي تهران مطرح بوده و امروز ديگر نيست. يعني اين مشکل برطرف شده است.

شوهرم خيانت کرد او را کشتم،جسدش را مثله کردم

زن جواني که با اجير کردن يکي از دوستان خانوادگي شان، توطئه قتل شوهر خيانتکارش را طراحي واجرا کرده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد. اما با رضايت فرزندانش و اولياي دم، او و همدستش از مرگ نجات يافتند.

آمار دردناک فقط از يک نوع مرگ

سازمان پزشکي قانوني از فوت 728 تن به دليل غرق شدگي از ابتداي فروردين تا پايان شهريور ماه امسال در کشور خبر داد.

آغاز روند کاهش دما

کارشناس اداره کل هواشناسي قم گفت: از فردا چهارشنبه دهم آبانماه با کاهش دما از گرماي قم کاسته مي شود.

تعطيلي خط 7 مترو از امروز تا اطلاع ثانوي

روابط عمومي شرکت بهره‌برداري متروي تهران اعلام کرد: خط 7 متروي تهران به علت نواقص متعدد در جنبه‌هاي عمراني، تجهيزاتي و سامانه‌هاي ايمني و کنترلي، از روز دوشنبه هشتم آبان ماه 1396 تا اطلاع ثانوي تعطيل مي‌شود.

اتوبوس‌هاي درون‌شهري يا زندان‌هاي متحرک

«دَر اتوبوس که باز مي‏‌شود فضا از بس شلوغ، تاريک و دلگير شده که لحظه‌شماري مي‏کني پياده شوي. اين اتوبوس‌‏ها را مي‌توان با ماشين‏ زندانيان مقايسه کرد؛ چرا که زنداني‏‌ها را با ماشين‏‌هايي خاص که شيشه‏‌هاي‏شان مات است، جابه‌جا مي‏‌کنند. هيچ چيز اين مسير معلوم نيست. ايستگاه‏‌ها را نمي‏‌بيني، با ماشين زندان هيچ فرقي ندارد.»

پول مي‌گيريم مشق‌ فرزندانتان را مي‌نويسيم+عکس

بازار مکاره انجام خدمات سودجويانه به نظام تعليم و تربيت نيز کشيده شده است؛ به شکلي که حتي عده‌اي با دادن آگهي، آمادگي خود را براي نوشتن تکاليف درسي دانش‌آموزان در قبال دريافت وجه اعلام مي‌کنند.

آزار زنان در فضاهاي بي دفاع شهري/ تهران يک شهر مردانه

عضو کميسيون معماري و شهرسازي شوراي شهر تهران با بيان اينکه زنان 50 درصد جمعيت شهر را تشکيل مي‌دهند و توجه به زنان يکي از مطالبات و نيازهاي اصلي است، گفت: بايد در قالب قوانين و دستورالعمل‌ها تغيير رويکرد جدي در اين زمينه داشته باشيم تا نگاه گذشته به زن تغيير کند.

جنجال فروش سرباز هخامنشي در نيويورک + عکس

در حاليکه نقش‌برجسته سرباز هخامنشيِ سرقت شده از تخت‌جمشيد روي پوستر نمايشگاه «هنر کهن» نيويورک حک شده، اما با پيگيري به‌موقع، نمايش و فروش اين اثر تاريخي در نيويورک متوقف شد.

عرضه خوشبو کننده هوا با "رايحه شهدا"!

رئيس اداره آرايشي و بهداشتي سازمان غذا و دارو ضمن هشدار نسبت به سوء استفاده از احساسات مردم به ويژه در محصولات سلامت گفت: هيچ مجوزي براي خوشبو کننده هوا به نام"رايحه شهدا" صادر نشده است.

کاهش 3 درجه اي دماي هواي تهران

اداره کل هواشناسي استان تهران از کاهش 3 درجه اي دماي هواي پايتخت طي 2 روز آينده خبر داد.

اخبار خواندنی

معرفي "نهنگ آبي" با جزييات در تلويزيون!

اگر قرباني آزار و تعرض جنسي شديد، چگونه پيگيري حقوقي کنيد؟

بازي نهنگ آبي در ايران از دسترس خارج شد

پلاژ رايگان براي آفتاب گرفتن زنان در بوشهر

خُرده کلاهبرداري از مسافران کيش

ختنه دختران در جزيره قشم!

اطلاعيه‌اي جعلي درباره تعطيلي آرامگاه کوروش!

مرگ دردناک نوزاد 2 ماهه با يک بي احتياطي ساده

هشدار جدي هواشناسي :افزايش دما در برخي نقاط کشور و....

ادعاي دردناک ديگري درباره چالش نهنگ آبي

مسافربري با خودرو پلاک شهرستان، ممنوع!

با کارت مترو سوار تاکسي شويد

امشب، کرج-چالوس مسدود مي‌شود

فقط 10 روز مانده تا خداحافظي با قليان ها

در خانه فالگير مشهور شهر چه مي‌گذرد؟

واکنش به فعاليت سايت هاي همسفرياب

بازخواني روزهاي اعتياد زير سايه بهبودي

پليسي براي جرايم کودکانه

آمارهاي غير واقعي در مهاجرت دانشجويان، چرا؟

زيرگذرهاي شهري مازندران ؛ قوز بالاي قوز در بارندگي

فرماندار تهران: منتقدين جمع آوري متکديان، طرح جايگزين ارايه کنند

چرا کودکان را مي‌کشند؟

آغاز جمع آوري قليان دراماکن عمومي !!

دخترانِ پير در جايي نزديک ياسوج

طوفان در راه است؛ تهراني ها امروز مراقب باشند

طوفان مشهد به تهران مي رسد+ عکس

علت مشاهده اشياي نوراني در آسمان هرمزگان + فيلم

کلوب دات کام پس از 12 سال فعاليت خاموش مي شود

تکذيب يک شايعه درباره متخصصين بيهوشي

انگيزه‌هاي جالب براي اهداي جسد

درخواست نماينده مجلس براي برگزاري مراسم روز کوروش

خانم‌هاي جوان و زيبا 2 ميليون تومان حقوق دريافت کنند! + تصاوير

از بي‌قانوني در اسيدفروشي تا گدايان سوخته ميدان ونک

از ماساژ آقا توسط خانم تا اسکان رايگان براي زنان مجرد! + تصاوير

بنيانگذار تلگرام راز موفقيتش را فاش کرد

به پيمان جهاني کنترل سرطان بپيونديد

شرط سربازي براي اخذ گواهينامه حذف شد

سرانه بوق ايراني‌ها بالاست

حمل سلاح سرد ممنوع شد

برنامه‌هاي جديد شهرداري تهران براي کاهش آلودگي هوا

ترخيص تمامي خودروهاي توقيفي/ گذشت از متخلفان هديه ناجا در هفته نيروي انتظامي

ثروتمندان، جنين هايشان را آن ور آب مي برند!

محور هراز تا آذر ماه مسدود مي‌شود

بارش برف در ارتفاعات مازندران

هيچ معدني با تهديد گروهک تروريستي در خوي تعطيل نيست

کشف محموله جديد قاچاق انسان در مرز بازرگان

خروج بانوان متاهل بدون اجازه همسر از کشور با شرايط خاص

روايت وزير کار و رفاه اجتماعي ازافزايش موج زنان سالمند تنها

تشکيل پرونده بررسي علت مرگ توله خرس در گاليکش

بارش اولين برف پاييزي

جزييات جديد در مورد آزمون استخدامي دولت

آستان قدس رضوي اين خبر را تکذيب کرد

دستگيري دو مرد زن‌نما در امارات+تصاوير

هزينه هاي ميليوني براي موزيک هيأت ها!

کمپين "بگو يا حسين" در کاليفرنياي آمريکا + عکس

هشدار به آرايشگران/ آرايش محرم ممنوع

بارش باران در برخي مناطق کشور/ هشدار نسبت به وقوع سيلاب

کلاه بزرگي که سر مردم جهان مي‌رود

استخدام شکارچي در فرودگاه‌ مهرآباد براي شکار کبوتران

انتقاد از روشنفکرهاي مخالف عزاداري

محدوديت‌هاي ترافيکي جاده‌ها در تعطيلات عاشورا و تاسوعاي حسيني

مداح بايد شعر و مرثيه را بفهمد/ فقط گرياندن مردم که فايده‌اي ندارد

محدوديت‌هاي ترافيکي تشييع پيکر شهيد حججي

پرونده تعيين هويت ١١ شهيد مجهول‌الهويه در فاجعه منا هنوز باز است

برخورد با مزاحمان در اطراف مدارس

نهنگ آبي يا نيسان آبي؟/ با مرگ، "فالوئر" جمع مي‌کنند

کاهش ترافيک اول مهرماه در تهران

مترو در اول مهر براي دانش‌آموزان رايگان شد

ليست تغذيه‌اي مجاز دانش‌آموزان اعلام شد

تلگرام 60 درصد پهناي باند کشور را اشغال کرد

بخشنامه جديد نجفي براي مقابله با فساد در شهرداري

اموات تهراني‌‌ها فقط تا سال 98 در بهشت‌زهرا دفن مي‌شوند

ساعت "طرح ترافيک" و "زوج و فرد" در نيمه دوم سال تغيير مي‌کند؟

هشدار جدي درباره تب کريمه ‌کنگو در ايام محرم

مسموميت غذايي 208 نفر با مرغ عروسي و عزا

دغدغه‌اي که قلب خيابان لاله‌زار را به درد آورده!

احکام "سقط جنين" از منظر مقام معظم رهبري

10تا 12 ميليون ايراني در فقر مطلق هستند!

خيابان سي‌تير شب‌ها بسته مي‌شود/ راه‌اندازي غذاهاي خياباني در تهران

آمار جالب از ميزان محبوبيت تلگرام در ايران

توقيف خودروي رانندگاني که دو تخلف همزمان انجام دهند

قصدم قصاص بود اما امام رضا (ع) بذر گذشت را در قلبم کاشت

ماجراي بدحجابي در هيات هاي عزاداري

معافيت سربازي به خاطر تتو و خالکوبي، حقيقت دارد؟

دستگيري گردانندگان کانال تلگرامي توهين به مقدسات

از اولين علت مرگ ايراني‌ها تا شيوع چاقي در دانش‌آموزان

حرف خام افراد ناآگاه درباره آزادسازي کوپن ترياک

مشاوره رايگان پزشکي و برپايي بازارچه خيريه در مترو تهران

هشدار: احتمال وقوع سيلاب در خراسان شمالي

ابداع روش نوين تشخيص تقلبات زعفران

حکم قاتل آتنا اصلاني در ديوان عالي کشور تاييد شد

هشدار؛ فيلم هاي نهنگ آبي را پخش نکنيد

کشف يک و نيم تن مواد مخدر در درگيري به قاچاقچيان

افزايش عجيب سوانح جاده اي در روزهاي پاياني تعطيلات تابستاني

عجيب‌ترين روستاهاي ايران را بيشتر بشناسيد

بارش سيل آساي باران در شهرهاي مازندران

من هنرمند هستم نه اراذل و اوباش!

بازي مرگبار نهنگ سفيد به ايران رسيده است؟

حمله نافرجام به روحاني کاروان حجاج ايراني

دياليزي شدن 54 نفر در حادثه مسموميت با شراب تقلبي

محدوديت‌هاي ترافيکي تعطيلات عيد غدير اعلام شد

کاهش بارش و افزايش دما در فصل پاييز

هشدار جدي به مالخران و سارقان تهران

آخر هفته، شمال کشور توفاني است

اثر تاريخي که سطل زباله شد!

زمان صدور رواديد براي اربعين اعلام شد

تکذيب ممنوعيت تردد کاميون در 2 منطقه تهران

سوء استفاده سودجويان از اسباب بازيها

نصب بارکد بر روي سرويس مدارس اجباري شد

بيماران " اي بي" تنهاي تنهاي تنها + عکس (18+)

زمان بازگشت حجاج ايراني به کشور

افزايش قابل توجه تردد در محورهاي چالوس و هراز

دستگيري 213 اوباشگر تهران در پاتک شبانه پليس

برگزاري کلاس هاي رقص در باشگاهاي ورزشي!

شاهدان از جشن طلاق چه ميگويند؟

هوا 5 درجه خنک مي‌شود

تغيير در سرويس دهي خط 8 مترو تهران

تدوين شيوه‌نامه براي اردوهاي دانش‌آموزي

آگهي‌هاي نامتعارف و عجيب در سايت نيازمندي ديوار

هشدار جدي/ ذبح دام در منزل و کنار خيابان ممنوع است

هشدار براي ذبح دام در منازل/ توزيع گوشت قرباني پس از 24 ساعت

انقلابي در محمود آباد در عرض دوماه با نيمروز عاشقي

مهلت ثبت نام کتب درسي تمديد شد

جديدترين طوفان توييتر ... ازمهرجانمانند؟!+ عکس

اضافه خدمت مشمولان غايب بخشيده مي‌شود

زال‌ها حقشان را مي‌خواهند!

مبارک بار ديگر براي کودکان مبتلا به سرطان اجرا کرد

حذف مهر طلاق از شناسنامه زنان، آري يا نه؟

جريمه 30 هزار توماني در انتظار رانندگاني که روي خودرو شعر مي‌نويسند

با خاک يکسان شدن تهران با زلزله 7 ريشتري حقيقت دارد؟!

دليل اين همه مسموميت در هتل هاي مشهد چيست؟

کمپين دادخواست ايرانيان عليه اپل

تا اطلاع ثانوي بونساي و بامبو نخريد!

تعطيلي 5 روزه تهران، شايعه است

تعيين حبس براي تنش هاي زناشويي

پرسش قابل تامل درباره موضوع زن و شادي

حبس 2450 مرد ايراني بابت مهريه

حاکم مکه: براي حجاج ايراني شروط خاصي نگذاشتيم

ازدواج فرزند خوانده با سرپرست به کجا رسيد؟

كليه پروازهاى كشور به دليل اشكال فنى در رادار مركز كنترل متوقف شد؟!!!

بستري بودن 9 زائر ايراني در بيمارستان هاي مکه

مهلت ثبت نام در مدارس تهران تمام شد

قرص مرگ در پستوي عطاري‌هاي متخلف

پشت پرده کثيف آب ميوه و بستني فروشي‌هاي شمال شهر تهران + عکس

ماساژ كامل بدن توسط آقا همراه با مسائل جنسي!!!

عکس: مسموم کردن کودکان به وسيله مرگ موش و سيانور به دست اين خانم داعشي!!!

پاسخ رهبر به چند سوال / حکم : استفاده از تخمکهايي که خارج از رحم بارور شده اند چيست؟

هشدار جدي/ روزانه دو کودک آزاري اتفاق مي افتد

احتمال تقلبي بودن آب هاي بسته بندي قاچاق

احتمال شناسايي پيکر برخي از شهداي منا