آخرین اخبار

اخبار پزشکي

مهار سلول هاي سرطاني با قرص زعفران

محققان ايراني به تازگي توانسته اند با کمک زعفران قرصي توليد کنند که به مهار سلول هاي سرطاني کمک مي کند

درمان شنوايي با يک راهکار جديد

سال هاست روش هاي مختلفي براي درمان شنواي ارائه مي شود که گاهي برخي موفق بوده اند، اما راهکارهاي جديدتر موفق تر از قبلي ها عمل کرده اند، در اين مطلب نيز يافته هاي جديد دانشمندان در اين رابطه بيان مي شود

افزايش طول عمر با 5 عادت ساده

افزايش طول عمر مسئله اي است که به عوامل مختلفي وابسته است، در اين مطلب 5 عادت مهم بيان مي شوند که به افزايش طول عمر کمک مي کنند

مقابله با دو سرطان خطرناک با پوست سيب

علاوه بر اينکه سيب داراي خواص زيادي است، پوست ان نيز خواص فوق العاده اي دارد که در اينجا به يکي از مهم ترين خواص ان در پيشگيري از سرطان اشاره مي شود

درمان آپانديس بدون جراحي و با آنتي بيوتيک

جراحي آپانديس جراحي نسبتا ساده اي است، اما محققان روش تازه اي براي درمان مشکل آپانديس يافته اند و آن هم استفاده از آنتي بيوتيک است

داروي پيشگيري از ايدز توليد شد

مطالعات و پژوهش هاي باليني و ازمايشگاهي فراواني از موثر بودن و ايمن بودن اين دارو در پيشگيري از ويروس اچ. اي . وي خبر مي دهند

شرايط بهداشتي براي نذري دادن و نذري گرفتن

نذري دادن در روزهاي محرم بسيار زياد مي شود که رعايت اصلو بهداشت در مورد نذري ها هم اهميت زيادي دارد که در اين مطلب به آن پرداخته مي شود

آيا چاي کيسه اي سرطانزاست؟

چاي کيسه اي مصرف زيادي در بين مردم دارد که به دليل ترکيباتي که در تهيه کاغذ و چاي آن استفاده شده مصرف آن با خطراتي همراه است که در ادامه به اين مسئله پرداخته مي شود

اگر به تازگي واکسن آنفولانزا زده ايد حتما بخوانيد

واکسن آنفولانزا هر سال براي پيشگيري از بروز آنفولانزا به برخي افراد تزريق مي شود که امسال مشکلي در اين زمينه وجود داشته، در ادامه به بررسي مشکل واکسن آنفولانزا پرداخته مي شود

واکسن آکنه به زودي توليد مي شود

آکنه يک التهاب پوستي است که به صورت جوش هاي قرمز و معمولا چرکي در پوست و به ويژه صورت ظاهر مي شود و اغلب در نوجوانان شايع است.‌

سرطان سر و گردن به چه علتي بروز مي کند؟

سرطان به شکل يک بيماري رايج در ايران در آمده است که در اين مطلب به علت بروز سرطان سر و گردن به ويژه در مردان اشاره مي شود

اينترنت چطور مغز شما را خراب مي کند؟

اينترنت کارهاي ما را ساده کرده و به زندگي سرعت بخشيده، اما در عين حال ضررهايي نيز داشته که در ادامه به مهم ترين تاثير آن بر مغز اشاره مي کنيم

خطرات مصرف مسکن در بيماران آلزايمري

مطالعه اي که اخيرا انجام شده نشان مي دهد مسکن ها باعث ايجاد عوارض شديدتري در افراد مبتلا به زوال عقل مي شود

تب کريمه کنگو جان 5 نفر را گرفت !

تب کريمه کنگو بيماري است که در فصل گرم شيوع پيدا مي کند. در اين مطلب چند نکته در رابطه با پيشگيري از اين بيماري بيان مي شود

آيا بيماري ايدز با نيش پشه منتقل مي شود؟

ايدز که شکل پيشرفته ابتلا به اچ آي وي است، به حالتي گفته مي‌شود که سيستم دفاعي بدن فردي که اچ آي وي دارد، ضعيف شده و توان مقابله با ويروس را ندارد.

سي تي اسکن عامل بروز سرطان خون

سي تي اسکن يکي از روش هاي تشخيصي مورد استفاده توسط پزشکان است، اما بهتر است با عوارض اين روش نيز آشنا شويد.

عمل باي پس معده ، عملي براي لاغري

عمل باي پس معده نوعي جراحي است که براي کم کردن حجم معده و کمک به کاهش وزن انجام مي شود. در اين مطلب به طور کامل به بررسي عمل باي پس معده مي پردازيم.

بهبود زخم ديابتي با لارو درماني

ديابت يک مشکل شايع است که يکي از مهم ترين پيامدهاي آن زخم ديابتي است. لارو نوعي حشره است که براي درمان زخم هاي ديابتي از آن استفاده مي شود.

چطور از فردي که مورد تجاوز جنسي قرار گرفته مراقبت کنيم؟

مراقبت از فردي که مورد تجاوز جنسي قرار گرفته اهميت زيادي دارد چرا که هيچ تجربه اي بدتر از مورد تجاوز قرار گرفتن نيست. در اين مطلب با کارشناساني در اين باره صحبت شده است که مي توانيد از نظرات و توصيه هاي آنها استفاده کنيد.

چه افرادي نبايد به استخر بروند؟

شنا و رفتن به استخر در تابستان رواج زيادي در بين علاقمندان به اين ورزش پيدا مي کند. اما قبل از رفتن به استخر نکاتي را مد نظر داشته باشيد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

تشخيص سرطان تنها با چند قطره خون امکان پدير شد

تشخيص سرطان تنها با چند قطره خون پيشرفتي است که دانشمندان به تازگي به آن دست يافته اند. در ادامه با جزئيات بيشتري به معرفي اين آزمايش مي پردازيم.

چاقي همه ايراني ها را تهديد مي کند + عوارض چاقي

چاقي همه ايراني ها را تهديد مي کند و پيامدهاي آن بسيار زياد است. بهتر است آمار تکان دهنده چاقي را در ايران بدانيم تا کمي بيشتر مراقب تغذيه و تحرک خود باشيم.

ابتلا به زوال عقل در ميان سالي با زياد نشستن مرتبط است

نشستن زياد روزانه با مشکلات حافظه در ميان سالي و سالمندي مرتبط است. ثابت ماندن در طولاني مدت مثل تمام روز پشت ميز نشتن با ايجاد تغييرات در بخشي از مغز افراد بالغ که براي حافظه اهميت دارد، مرتبط است.

صحبت با چند نفر از مسمومين به قارچ هاي سمي

صحبت با چند نفر از مسمومين به قارچ هاي سمي که از بيمارستان مرخص شده اند جالب توجه است. در اين مطلب به بيان صحبت هاي اين دو نفر مي پردازيم.

گردن درد و علت هاي عجيب آن

گردن درد يک مشکل شايع بين افراد است که گاهي دلايل بروز گردن درد کمي عجيب است. در اين مطلب به مهم ترين و رايج ترين علل گردن درد اشاره مي کنيم.

تشخيص پوکي استخوان از روي تراشه هاي ناخن

پوکي استخوان عارضه اي شايع به ويژه بين خانم هاست که محققين جوان روش جديدي براي تشخيص اين عارضه کشف کرده اند و در ادامه به معرفي اين روش پرداخته مي شود.

تشخيص قارچ سمي لطفا قارچ مشکوک نخريد

مسموميت به قارچ سمي طي چند روز اخير به شدت افزايش پيدا کرده که در ايم مطلب با جزئيات بيشتري به مسئله مسموميت به قارچ سمي مي پردازيم.

کشف درمان جديد آلزايمر با يک مولکول کوچک

در بيماران آلزايمري ميزان اين پروتيين به سطوح غيرعادي مي رسد و باعث تشکيل ساختارهاي مضري به نام کلاف ها مي شود اخيرا محققان روشي براي متوقف کردن ساختار اين کلاف ها کشف کرده اند.

مصرف ريتالين براي شب امتحان خوب است؟

ريتالين داروي پر عارضه اي است که بايد زير نظر پزشک مصف شود، اما دانش آموزان از اين دارو براي بيدار ماندن در شب امتحان استفاده مي کنند که در ادامه به شکل کامل تري به بررسي اين مسئله مي پردازيم.

سلول هاي سرطاني را خودمان تغذيه مي کنيم

سلول هاي سرطاني با عادت هاي نادرست و تغذيه ناسالم رشد مي کنند که يکي از مهم ترين عوامل تغذيه سلول هاي سرطاني را در اين مطلب بيان مي کنيم.

روز جهاني ماما، 15 ارديبهشت

روز جهاني ماما در 5 مه مصادف با 15 ارديبهشت برگزار مي شود و هدف آن بالا بردن آگاهي مردم نسبت به اهميت نقش ماماهاست.

نکاتي مهم در رابطه با ارگونومي محل کار

ارگونومي محل کار از اهميت بالايي برخوردار است چرا که به سلامت و کيفيت کاري افراد تاثير مي گذارد. در اين مطلب به سلامت محيط کار مي پردازيم.

عضو جديد کشف شده در بدن چيست؟

عضو جديد کشف شده در بدن راه را براي درمان سرطان و بروز بسياري از بيماري هاي ديگر باز کرده است.

کشف عامل ضد پيري توسط دانشمندان

تحقيقات جديد به ماده اي رسيده است که مي تواند ساخت عروق خوني و عضلات را در بدن افراد مسن مانند يک فرد جوان تقويت کند.

علت افسردگي در ايام نوروز چيست؟

علت افسردگي در ايام نوروز به خودمان برمي گردد و مي توانيم اين افسردگي را درمان کنيم يا از آن پيشگيري کنيم. براي شناخت بيشتر علت افسردگي اين مطلب را بخوانيد.

نقش پروبيوتيک ها در درمان بيماري MS

پروبيوتيک ها باعث تقويت روده مي شوند و اخيرا محققان دريافته اند که پروبيوتيک ها علاوه بر تقويت روده به بهبود علائم بيماري MS نيز کمک مي کنند.

براي عيد گندم بکاريم يا هسته پرتقال؟ پاسخ حاميان محيط زيست غافلگيرتان مي کند

با نزديک شدن به سال نو سنت کاشتن سبزه در بين مردم آغاز مي شود، اما برخي معتقدند کاشت هسته پرتقال يا نارنج به جاي گندم به حفاظت محيط زيست کمک مي کند. ظاهرا حاميان محيط زيست نظر ديگري دارند.

علت عرق کف دست چيست؟

عرق کردن کف دست گاهي تبديل به يک مشکل بزرگ مي شود و نشان دهنده وجود يک مشکل است که بايد درمان شود. علت عرق کردن کف دست را مي دانيد؟

مصرف بيش از حد ويتامين D چه خطراتي دارد؟

ويتامين D يکي از ويتامين هاي ضروري براي بدن است که اگر ميزان مناسبي از اين ويتامين مصرف نشود، عوارضي در پي خواهد داشت.

جلوگيري از آسيب ريه با استفاده از آب و پارچه ميکروفايبر در خانه تکاني ها

با نزديک شدن به سال نو و ايام خانه تکاني بسياري از خانم ها از مواد شوينده و سفيد کننده به مقدار زيادي استفاده مي کنند، اما استفاده از اين مواد شوينده خطرات زيادي در پي دارد که در ادامه به آنها اشاره مي کنيم.

آنفولانزاي مرغي بيخ گوش ايراني‌ها

عضو کميته کشوري آنفلوآنزا به بيان توضيحاتي درباره علت بروز بيماري آنفلوآنزاي مرغي و راه‌هاي مقابله با آن پرداخت.

تشديد آرتريت روماتوئيد در يائسگي

يکي از عوامل تشديد کننده آرتريت يائسگي است و افت حرکتات جسمي و معلوليت در دوران يائسگي در زنان افزايش پيدا مي کند.

انجام اين ورزش ها در هواي آلوده ممنوع !

آلودگي هوا خطرات زيادي دارد و بسياري از مسائل در اين شرايط بايد رعايت شوند. يکي از مسائل ورزش کردن در هواي آلوده است که توصيه نمي شود. در ادامه با جزئيات بيشتري به اين مسئله پرداخته مي شود.

کشف واکسن سرطان توسط دانشمندان

سرطان در دنياي امروز بسياري از افردا را مبتلا ساخته است که دانشمندان به تازگي موفق شده اند واکسن سرطان را کشف کنند. در اين مقاله به جزئيات بيشتري در مورد اين مسئله مي پردازيم.

آلودگي هوا با بدن شما چه مي کند؟

آلودگي هوا خطرناک تر از آن است که فکرش را مي کنيد. در اين مقاله به تمام تاثيرات آلودگي هوا بر بخش هاي مختلف بدن اشاره مي کنيم.

ميوه يا آبميوه کدام بهتر است؟ + مدت زمان نگهداري از آبميوه چقدر است؟

ميوه يکي از مهم ترين خوراکي هاي مورد نياز ما انسان هاست، اما آيا خوردن آبميوه هم به اندازه ميوه براي بدن مفيد است؟ در اين مقاله به طور کامل به بررسي اين مسئله مي پردازيم.

اقدامات اورژانسي لازم بعد از ليزر خوردن در معابر يخ زده و بروز شکستگي

با سرد شدن هوا و بارش برف و باران معابر لغزنده شده و احتمال ليز خوردن و بروز آسيب و شکستگي افزايش پيدا مي کند. اما در زمان بروز اين شکستگي ها چه بايد کرد؟ در مقاله زير به اين مسئله اشاره مي شود.

جديدترين آنفولانزا با نام ياماگاتا چه نشانه هايي دارد؟

با شروع فصل پاييز و زمستان شيوع آنفوالانزا و سرماخوردگي افزايش پيدا مي کند که آنفولانزا براي برخي افراد بسيار خطرناک است و هر سال گونه جديدي از آنفولانزا شيوع پيدا مي کند. در اين مقاله به معرفي نوع جديد آنفولانزا با نام ياماگاتا مي پردازيم.

پيش بيني زمان مرگ با ماشين حساب مرگ !!

عليرغم پيشرفت هاي علم پزشکي برخي بيماريها هنوز غير قابل درمان هستند. دانشمندان تصميم گرفته اند با پيش بيني زمان مرگ اينگونه بيماران به جاي مراقبت ها و درمان هاي نافرجام آرامش را برايشان فراهم کنند. در اين مقاله به بررسي ماشين حساب مرگ در اين باره مي پردازيم.

اضطراب اولين و مهم ترين نشانه بروز آلزايمر

آلزايمر يکي از مشکلاتي است که در سنين بالا، بالاتر از 60 سال، بروز مي کند. اضطراب اولين نشانه آلزايمر است که در اين مقاله به اين مسئله مي پردازيم.

درد دنبالچه در زنان بيشتر از مردان است ، چرا؟

درد دنبالچه يک مشکل رايج در بين خانم هاست ک بررسي ها نشان داده خانم ها بيش از آقايان به درد دنبالچه دچار مي شوند. در اين مقاله به بررسي علت اين مسئله مي پردازيم.

مصرف کدئين با خطر اعتياد همراه است ، مراقب باشد

کدئين پر مصرف ترين داروي ضد درد است، اما آيا با خطرات و عوارض اين دارو آشنا هستيد؟ در اين مقاله به معرفي کامل داروي کدئين و چند ضد درد پر مصرف ديگر مي پردازيم.

اين افراد سوار هواپيما نشوند

سفر هوايي عليرغم راحتي که دارد، اما براي برخي افراد به هيچ عنوان توصيه نمي شود. در اين مقاله بيان مي شود که سوار هواپيما شدن براي چه کساني خطرناک است.

علت درد گردن چيست؟ + روش هاي درمان

درد گردن يک مشکل رايج است که البته گاهي به خودي خود برطرف مي شود، اما گاهي اوقات درد گردن ناشي از يک مشکل جدي است و نياز به درمان هاي خاص دارد. در اين مقاله به بررسي علت درد گردن مي پردازيم.

علت مرگ پريسا خدري ژيمناستيک کار جوان داروي اپي نفرين بود؟

عمل بيني پريسا خدري، ژيمناستيک کار جوان باعث مرگ ايشان شد، به گفته پزشک بيهوشي پريسا در اتاق عمل داروي اپي نفرين به اين ورزشکار جوان تزريق شده است. اپي نفرين چيست و چه عوارضي دارد؟؟؟

قبل از مصرف هر دمنوش گياهي با پزشک مشورت کنيد

مصرف دمنونش هاي گياهي در کشور ما رواج زيادي دارد، اما هميشه اين دمنوش ها موثر نيستند و عوارضي در پي دارند. در اين مقاله به اين مسئله مي پردازيم.

اخبار خواندنی

آلودگي هوا و ترافيک دو عامل مهم در افزايش ميزان سکته قلبي

عمل بيني چيست و چه عوارضي دارد که منجر به مرگ ورزشکارمان شد؟

پاکسازي آلودگي هواي خانه با استفاده از اين گياهان

تاثيرات وحشتناک کم آبي بر مغز

تعريق زياد يا هايپرهيدروزيس چيست و چه پيامدهايي دارد؟

ارتباط بين رژيم غذايي و علائم بيماري ام اس

فشار پايين در سالمندان را جدي بگيريد، احتمال مرگ زودرس وجود دارد!

لثه هاي بيمار عامل سرطان مري مي شوند!

درمان سکته مغزي به کمک سنجاب ها

آيا نشستن حشرات روي غذاها باعث آلودگي غذا مي شود؟

باکتري روده مي‌تواند عامل شروع بيماري ام اس باشد!

ارتباط ميان ماه تولد و خطر بيماري در طول سال‌هاي زندگي !

براي "جراحي چاقي" بايد به کدام متخصصان مراجعه کرد؟

عوارض رانندگي با خستگي و خواب آلودگي براي مغز چيست؟

آلودگي هوا براي افرادي با اين گروه هاي خوني خطرناک تر است

اين مشاغل شما را به سنگ کليه مبتلا مي کنند!!

چرا اکثر خانم هاي ايراني ورزش نمي کنند؟

باز يافتن آرامش بعد از دعوا با اين روش در 10 دقيقه!!

ليوان هايي که براي سلامت شما مضر هستند!!

عوارض آلودگي هوا در طولاني مدت

اگر رفلاکس اسيد معده داريد دارو نخوريد!!

مغز انسان پس از مرگ هم آگاه باقي مي ماند‎!

واردات جسد به ايران !!

تماشاي فيلم ترسناک به لحاظ پزشکي براي شما مفيد است!!

تشخيص بيماري پارکينسون 10 سال قبل از ابتلا با يک آزمايش ساده !!

ريزش مو در کدام فصل بيشتر است؟ و چرا؟

راز سلامتي پوتين 65 ساله

آرد کدام نان‌ها با آهن و اسيدفوليک غني مي‌شود؟

چه کساني بايد قبل از سفر اربعين واکسن آنفولانزا تزريق کنند؟

عسل بديعي پوستش را اهدا کرده بود!!

چرا ناهار مدرسه هاي ژاپن بهترين ناهار دنيا است؟!

زخم ديابتي کشنده تر از سرطان است! مراقب باشيد

درمان گرفتگي گوش در هواپيما

پيشگيري از صرع با مصرف نوعي مکمل !

با مشاهده اين علايم ممکن است در چند قدمي مرگ باشيد!

کدام دردها در شهرهاي بزرگ شايع تر است

بهترين مسکن ها براي سردردهاي عصبي

نقش آنتي‌اکسيدان‌ها در کارکرد مغز

همايش بيماري هاي کودکان، PICU، ديابت، راديولوژي و بيماري هاي متابوليک

چه ارتباط بين کسلي و خواب آلودگي وجود دارد

مهم ترين ضرر ايستادن به مدت طولاني

امکان ارائه درمان هاي جديد براي صرع

مراقب کودکان در اين روزها باشيد،80 درصد سوختگي دختر 3 ساله

زائران عتبات بايد دو هفته قبل از عزيمت، واکسن آنفلوآنزا تزريق کنند

واکسن آنفلوآنزا را با روحيه خوب بزنيد

غذاهاي نذري را در اين ظروف پخش کنيد

حفاظت از قدرت بينايي با لاغر شدن

دليل رشد 200 درصدي دختران سيگاري چيست؟

امکان شيوع "سوپر مالاريا" در جهان

هنگام تغيير ارتفاع هواپيما، نخوابيد

خطرات بلند قد بودن براي سلامت

آيا درمان کامل براي پارکينسون وجود دارد

رژيم غذايي «بد» پنجمين عامل مرگ و مير در جهان است

گيـاهخـواري مي تواند زمينـه‌سـاز افسـردگي باشد

مبارزه با سرطان، بدون جراحي، فرضيه اي جالب

مبارزه با سرطان، بدون جراحي، فرضيه اي جالب

ثبات هورمون کورتيزول به سلامتي آسيب مي‌رساند

چرا عاشق بوي کتاب هاي قديمي هستيم؟

وزارت‌ بهداشت اعلام کرد که چيزي به اسم"طب اسلامي" نداريم

ابر کامپيوتري فراتر از تصور بشر بنام مغز

رابطه بين حس بويايي و پارکينسون

زمان بيماري آلزايمر با هوش مصنوعي قابل تشخيص شد

رژيم غذايي روزانه آدري هپبورن

افزايش سکته مغزي ناشي از مصرف مت آمفتامين در ميان جوانان ايراني

افراد مسن پروتئين روزانه خود را بايد در سه وعده غذايي به مصرف برسانند

تحقيق در مورد کتامين و تاثير آن بر افسردگي

آيا مردان با جثه بزرگ، مستعد سرطان مهاجم پروستات هستند؟

رژيم غذايي مرلين مونرو و راز تناسب اندام او چه بوده است؟

کار زياد ريتم قلب را به هم مي زند

محدوديت‌هاي فرهنگي براي آموزش روابط جنسي

مبتلايان به اوتيسم چرا ارتباط چشمي برقرار نمي‌کنند؟

بهترين زمان تزريق واکسن آنفلوآنزا از اواسط شهريور تا اوايل مهرماه است

ضربه به سر و تبعاتي که شايد از آن خبر نداشته باشيد

آيا مايکروويو باعث سرطاني شدن غذا مي شود؟

ويتامين C در خدمت مبارزه با سرطان خون

نان هاي صنعتي بهتر هستند يا نان هاي سنتي

ترميم بافت قلب با استفاده از باند هاي تزريقي

نرون هاي مسئول احساس درد هاي مکانيکي شناسايي شدند

اعتراض انجمن سکته مغزي به تبليغ درمان سکته مغزي با زالو

چگونه مغز تحت تاثير گيم هاي ويدئويي تخريب مي شود؟

!ادعاي بکار بردن روغن آرگان در انواع محصولات بهداشتي و آرايشي

درمان سرطان به کمک نانو ذرات طلا

لطفا در هواپيما از اين خوراکي ها استفاده نکنيد

بطري هاي آب معدني بدون خطر، به بازار مي آيند

هفته جهاني تغذيه با شير مادر 2017

خطرات مهلک ميليارد ها ميکروب‌ روي اسفنج ظرفشويي

روز جهاني تغذيه با شير مادر 2017

خطر رنگ زعفران جدي است!

فلج صورت آنجلينا جولي: فلج صورت چيست؟

براي تشخيص سرطان ريه در افراد سيگاري، اسکن از ريه الزامي است

علت فوت دوقلو هاي نيک شهري چه بود؟

علت فوت دوقلو هاي نيک شهري چه بود؟

براي خلاقيت بيشتر، برنامه ريزي شده استراحت کنيد

بر طبق تحقيقات زنان فعال ترند يا مردان؟

مسافران شمال مراقب اين شناگاه هاي آلوده باشند

تنش در زندگي و تاثير آن بر پيري مغز

هشدار سازمان دامپزشکي براي نحوه مصرف گوشت و جگر به دليل تب کريمه کنگو

هشدار جدي سازمان جهاني بهداشت در مورد شيوع وبا در مراسم حج

علايم اوليه پارکينسون مي تواند مشکل بينايي باشد

شيوع ويروس مرگبار سرخک در اروپا بدليل ترس از اوتيسم

چهره شما بازگو مي کند که ثروتمند هستيد يا فقير

خطرناک ترين سرطان به خاطر زيبايي دست‌ها

تهديد سلامت شهروندان با دکل هاي فشار قوي

حيواناتي که مي‌توانند سرطان را تشخيص دهند

اولين داروي درمان سرطان کبد توسط FDA تاييد شد

کاهش سائيدگي مفصل با مصرف فيبر بيشتر

سيگارهاي با تار tar کمتر سالم تر هستند؟

کار شيفت شب عامل چاقي است

اگر شير نمي توانيد بخوريد، آب ماست بخوريد

پيش بيني زمان مرگ با برآورد سن مغز!

خطري که کاغذ ديواري هاي خيلي قديمي براي سلامتي دارند

مبارزه با مواد مخدر، چرا يک وظيفه اجتماعي است؟

بالاخره به دليل بيماري تب کريمه کنگو جگر بخوريم يا نخوريم؟

ايرانيان، عصباني ترين مردم دنيا هستند! گزارش 2017 گالوپ

ارتباط داروهاي کاهش کلسترول با بيماري پارکينسون

بلافاصله بعد از روشن کردن ماشين کولر نگيريد

عوامل بيماري زاي سرفه يا عطسه چه مدت در هوا زنده مي مانند

ترکيبي فوق العاده براي مقابله با سرطان پروستات

رابطه افسردگي با فشار خون

تاثير عجيب کلم بروکلي بر ديابت

بدبيني باعث تخريب DNA افراد مي شود

چگونگي پردازش و تشخيص چهره‌ها توسط مغز

تذکر به مسافران شمال، مراقب نيش دراکولا باشيد

روز جهاني مبارزه با دخانيات، توتون و تنباکو تهديدي براي توسعه جوامع

زولبيا و باميه رنگي نخريد!

با يکي از علائم عجيب پير شدن آشنا شويد!

کارت اهداي عضو براي اندام هايي که نبايد خاک شوند

ابتلاي 40 درصدي ايرانيان به اختلالات عضلاني و اسکلتي

کاهش التهاب در بدن, فقط با 20 دقيقه پياده روي روزانه

مواد مخدر کروکوديل، وحشتناک و تهوع آور

درمان دارويي آلزايمر به کمک داروي جديد sak3 ممکن خواهد شد

احتمال وقوع مرگ با تزريق داروهاي هورموني دامي در بدن‌سازي

شيوع بيماري ابولا در کنگو، بحراني جهاني

تاثير راست يا چپ دست بودن بر نحوه گفتار شما

هشدار معاونت غذا و داروي علوم پزشکي ايران: از بستني سنتي بترسيد

يادداشت تلگرامي وزير بهداشت: برعهد خود با خدا و مردم مي مانيم

با کتاب خواندن اين ويژگي ها در شما تقويت مي شوند

ضوابط درج تصوير روي فرآورده هاي غذايي اعلام شد

روشي جديد براي درمان سرطان

تاثير سوء مواد شيميايي اطراف ما، بر عملکرد اسپرم ها

مراقب آسم باشيد، به مناسبت روز جهاني آسم

چه گروه خوني کمتر سکته مي کند؟

واکسن ترک اعتياد ساخته شد

غضروف مصنوعي تهيه شده از هيدروژل در خدمت مفاصل زانو

تزريق mRNA، جايگزيني مناسب براي پادتن هاست

روز زمين پاک

اميد به زندگي مردم ايران چقدر است؟

کشف جديد: غذاهاي شور و پر نمک گرسنه مي کند، نه تشنه

چرا مردان شديدتر از زنان بيمار مي شوند؟

آيا فشار خون مادر مي تواند بر جنسيت جنين تاثيرگذار باشد؟