آخرین اخبار

تئاتر

مخاطب ياد گرفته است عکس و امضا بگيرد و پز بدهد !

حسين فرخي در برنامه «چشم شب روشن» گفت: «هنرمندِ تئاتر مي‌خواهد کار فرهنگي کند اما مي‌بيند مخاطب ندارد چون مخاطب طور ديگري تربيت شده است. مخاطب ياد گرفته است امضا بگيرد و عکس بياندازد تا پز بدهد.»

کار روز عقيم به فاحشه ها و جاسوس ها رسيد !!

در حالي که توقيف نمايش «روز عقيم» تئاتري‌ها را دلخور کرده است روزنامه کيهان دست بردار نيست و در ادامه موجي که در روزنامه‌هاي اصولگرا به راه افتاده در يادداشتي کليت کار جديد کارگردان شناخته شده تئاتر ايران (حسين کياني) را زير سوال برده است.

دختري که روي صحنه پسر مي شود !

نمايش «دختر بودم، پسر شدم» نوشته فرهاد‌ نقدعلي و کارگرداني گلرخ ميلاني از اول بهمن در سالن گوشه فرهنگسراي نياوران روي صحنه مي‎رود.

تصاوير بازيگران با گريم ترنس در آبي مايل به صورتي

نمايش «آبي مايل به صورتي» نمايش مستندي از ساناز بيان است که بر يک موضوع حساس اجتماعي انگشت نهاده و آن را در قالب يک موضوع جنجالي؛ بلکه در قابل مفاهيم شرعي و تاريخي بررسي مي‌کند.

شوخي سخيف در پوستر مضحک جشنواره تئاتر فجر 96 + عکس

وقتي هزاران طراح پوستر هيچ راهي براي ورود به چنين فضايي و ارائه طرح‌شان و در نهايت قضاوت عمومي براي انتخاب پوستر مجموعه جشنواره‌هاي فجر نمي‌بينند، مشخص است که پوستر جشنواره‌هاي فجر از تئاتر تا فيلم، يک به يک بدتر از هم مي‌شود.

نمايشي که بهتر است مجردها نبينند

علي سرابي که پيش‌تر نمايش‌نامه‌ فرانسوي «خداي کشتار» را روي صحنه برده بود، اين‌‌بار نيز نمايش‌نامه «آن‌سوي آينه» را که توسط فلوريان زلر، نويسنده مطرح فرانسه، به نگارش درآمده، اجرا خواهد کرد.

حرف هاي جالب هانيه توسلي در مورد توانايي هاي بدني بازيگران

هانيه توسلي در مورد حضور چهره‌ها در تئاتر مي‌گويد بعضي وقت‌ها يک تئاترهايي انقدر خوبند که هيچ نيازي به چهره ندارند و غوغا هم مي‌کنند مثل کار اخير محمد مساوات يا بازي‌هاي پانته‌آ پناهي‌ها که خيلي از بازيگران چهره توانايي‌هاي او را ندارند و خود من توانايي بدنم در حد او نيست.

ارتباط باران کوثري و همکلاسي هايش با دبير ادبيات مرد روي صحنه + عکس

باران کوثري اين شب‌ها در نمايش «فعل» در حال بازي است. رابطه او به همراه ديگر دانش‌آموزان و دبيران يک دبيرستان دخترانه با دبير مردِ ادبيات فارسي، آشفتگي‌هايي را به وجود مي‌آورد.

هنوز هم برخي به سوسن پرور فحاشي ميکنند ...

کارگردان نمايش "هايلايت" گفت: اگر هنوز هم برخي در صفحه اينستاگرام به من فحش مي‌دهد من خوشحالم. چون هنوز هم به من توجه مي کنند و حداقل بي اعتنا از کنارم نمي گذرند.

جذابيت دختر زشت بداخلاق و عبوس براي يک کارگردان

کارگردان نمايش «آبجي» با بيان اينکه «به من گفتند چرا رفتي سراغ اين داستان، دنبال دردسر مي‌گردي؟!» گفت: هدايت در اين داستان به نقد جامعه مردسالار مي‌پردازد. موضوعي که هيچ‌وقت کهنه و قديمي نمي‌شود.

نگاهي به نمايشي که شايد نبايد از دست داد : گودالي در ارغنوان

در طراحي کارگرداني نمايش رُل (گودال) از شکل نگاه به متن گرفته تا جنس بازي‌هاي بازيگران همه چيز در خدمت اين نگاه است که مرز بين جديت خشک فلسفه و هجو واقعيت زندگي آن قدر کم‌ رنگ است که نمي توان با قطعيت راجع به چيزي حکم داد.

عکس آزاده صمدي, ستاره پسياني و شهروز دل افکار در جشن کانون ملي منتقدان تئاتر

پانزدهمين جشن سالانه کانون ملي منتقدان تئاتر ايران، شامگاه شنبه 11 شهريور، در تالار ناظرزاده کرماني تماشاخانه ايرانشهر با حضور منتقدان، هنرمندان و مسئولان به کار خود پايان داد.

عکس پرستو گلستاني, رويا تيموريان و مسعود رايگان در جشن کانون ملي تئاتر

پانزدهمين جشن سالانه کانون ملي منتقدان تئاتر ايران، شامگاه شنبه 11 شهريور، در تالار ناظرزاده کرماني تماشاخانه ايرانشهر با حضور منتقدان، هنرمندان و مسئولان به کار خود پايان داد.

عکس رويا ميرعلمي و پسرش, رحيم نوروزي در جشن کانون ملي تئاتر

پانزدهمين جشن سالانه کانون ملي منتقدان تئاتر ايران، شامگاه شنبه 11 شهريور، در تالار ناظرزاده کرماني تماشاخانه ايرانشهر با حضور منتقدان، هنرمندان و مسئولان به کار خود پايان داد.

عکس الهام پاوه نژاد, پانته آ بهرام و نسيم ادبي در جشن کانون ملي تئاتر

پانزدهمين جشن سالانه کانون ملي منتقدان تئاتر ايران، شامگاه شنبه 11 شهريور، در تالار ناظرزاده کرماني تماشاخانه ايرانشهر با حضور منتقدان، هنرمندان و مسئولان به کار خود پايان داد.

برگزيدگان جشن سالانه کانون ملي منتقدان تئاتر ايران

پانزدهمين جشن سالانه کانون ملي منتقدان تئاتر ايران، شامگاه شنبه 11 شهريور، در تالار ناظرزاده کرماني تماشاخانه ايرانشهر با حضور منتقدان، هنرمندان و مسئولان به کار خود پايان داد.

ماجراي بازيگري که خودش را روي صحنه کشت!

حبيب‌الله دانش، «چند درجه سوءتفاهم در مقياس اتللو» به نويسندگي محسن رهنما را از 13 شهريور در مکتب تهران روي صحنه مي‌برد.

سلفي صابر ابر, الهام کردا و علي شادمان در پشت صحنه تئاتر جديدشان

شيوا مسعودي کارگردان و نغمه ثميني نمايشنامه نويس تئاتر در جديدترين تجربه همکاري خود نمايش «زبان تمشک هاي وحشي» را از اوايل مردادماه در تماشاخانه پاليز به صحنه برده اند.

عمليات مانور آتش نشاني در ساعت24 شب در تئاتر شهر

سازمان آتش‌نشاني و سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهرتهران با همکاري مجموعه تئاتر شهر از يکشنبه 26 تير ماه به مدت سه روز مانور آتش نشاني و امداد و نجات را در اين مجموعه برگزار مي‌کند.

همسر چيني تکراري نمي شود و تاريخ انقضا ندارد!

نمايش «همسر چيني» به نويسندگي رحمت اميني و طراحي و کارگرداني مرجان قمري توسط سعيد خاکسار پيشکسوت نمايش‌هاي کمدي در خانه نمايش افتتاح مي‌شود.

جواد يحيوي پيرمرد 60 ساله مي شود!

جواد يحيوي که در نمايش «ايرلند نبايد جاي بدي هم باشه» ايفا مي کند،عنوان کرد اگر فردي قابليت و پشتکار حضور در عرصه تئاتر را نداشته باشد مطمئنا از اين چرخه حذف خواهد شد.

روايت ليلي رشيدي از کارگردان شدنش!

ليلي رشيدي : اجراي نمايش "اسم" براي من يک شروع است.همه بازيگرانش انتخاب‌هاي من بودند و دوست داشتم با تک تک‌شان همکاري داشته باشم.

دلايل ليلا حاتمي براي حضورش در يک تئاتر!

ليلا حاتمي گفت: حضور من در نمايش «اسم» يک اعلام عشق عمومي به ليلي رشيدي است.مي‌خواستم در محيط ليلي قرار بگيرم و در دنياي او شريک شوم.

سحر دولت‌شاهي بازيگر يک پرفورمنس شد!

پرفورمنس «خارش - هنر مقصود» به نويسندگي، ايده‌پردازي و اجراگرداني امير صادقي كنجاني و با بازي سحر دولت‌شاهي، حسن پورشيرازي، محسن رستگار و الهه بخشي، اجرا مي‌شود.

ليلا حاتمي رفت, ليلي رشيدي آمد!

ليلي رشيدي به دليل اشتباه کردن در زمان بندي که از سوي گروه نمايشي پيش آمد‌ ، جايگزين ليلا حاتمي در نمايش «اسم» شد.

مهرداد صديقيان و اولين تجربه بازي اش در تئاتر

مهرداد صديقيان درباره ويژگي هاي اولين بازي تئاتري و همچنين ورود خود به عنوان يک بازيگر سينما به اين عرصه و همبازي شدن با بازيگران مشهوري چون "نيکي کريمي" صحبت کرد.

يک نمايش به رخشان بني اعتماد تقديم شد!

نمايش «چشم در برابرچشم» عنوان نمايشي به کارگرداني نازنين سهامي زاده است که به رخشان بني اعتماد تقديم شد. اين نمايش به بررسي بخشي از زندگي آمنه بهرامي، قرباني اسيد پاشي مي‌پردازد.

``جنايات و مکافات`` مهدي پاکدل!

مهدي پاکدل که اين روزها با فيلم سينمايي "فردا" به سينماهاي کشور آمده است ، در حال تمرين تئاتري با نام "جنايات و مکافات" مي باشد.

علت جدايي محمدرضا فروتن از اين تئاتر چيست؟

محمدرضا فروتن بازيگر نمايش «عاشقانه هاي ناآرام» به دليل پايان قرارداد در ادامه اجراهاي اين اثر نمايشي که پس از ايام سوگواري شهادت حضرت علي (ع) آغاز مي شود، حضور نخواهد داشت.

بازيگر نقش هرکول پوآرو روي صحنه از حال رفت!

ديويد ساچت بازيگر تئاتر انگلستان که به عنوان بازيگر نقش پوآرو در ايران شناخته مي‌شود به دليل بازي در يک نقش سخت در تئاتر نمايش «اهميت ارنست بودن» دچار سرگيجه شد.

يکتا ناصر رسما از يک نمايش انصراف داد!

يکتا ناصر بازيگر سينما، تلويزيون و تئاتر که در نمايش «عاشقانه هاي ناآرام» به ايفاي نقش مي پرداخت درباره انصراف خود از حضور در اين اثر نمايشي يادداشت کوتاهي را منتشر کرد.

يک بازيگر قديمي با همسر و فرزندانش روي صحنه مي رود!

در اين نمايش همه اعضاي خانواده جواد انصافي، اين بازيگر قديمي حضور دارند؛ همسرش طراحي صحنه و لباس کار را بر عهده دارد. پسرهايش با بازيگري و آهنگسازي در اين نمايش همکاري خواهند کرد.

دلتنگي حامد کميلي براي بازي در تئاتر!

حامد کميلي: حضور و نفس کشيدن در روي صحنه تئاتر همواره در تمام سال هاي فعاليتم چه در سينما تلويزيون و حتي خود تئاتر که به سال‌هاي دور بر مي‌گردد

تصوير اکبر عبدي با 3 نقش در يک تئاتر!

به تازگي تصويري اجتماعي از عبدي با گريم زنانه در صفحه اجتماعيش متتشر شده که گويا مربوط به تازه ترين پروژه نمايشي عبدي است.

عکس هاي تمرين امين حيايي در نمايش داريوش مهرجويي

در نمايش غرب واقعي به کارگرداني داريوش مهرجويي ، امين حيايي،‌ محمدرضا خلج،‌ جمال مرتضوي و جميله فردين بازي مي‌کنند و کمي بعد از شروع کار امير علي دانايي نيز به گروه ملحق مي‌شود.

به رستوران عمو اکبر برويد!

اکبر عبدي اين روزها در حال اجراي نمايش «رستوران عمو اکبر» در سالن جام جم است و قصد دارد نمايش «مشدي عباد» را هم در تعطيلات نوروز 95 روي صحنه ببرد.

مجيد مظفري: حضور در صحنه تئاتر پز و ادا ندارد!

مجيد مظفري:عدم شناخت بازيگراني که المان‌ها و خصوصيات يک بازيگر تئاتري براي حضور در صحنه را ندارند، باعث مي‌شود که اين اتفاق به يک پز و ادا تبديل شود که نتيجه آن به نفعشان نيست.

عکس هاي جديد مهدي پاکدل در تئاتر

مهدي پاکدل اين روزها نقش اصلي نمايش «جنايت و مکافات» را بازي مي‌کند که به کارگرداني ايمان افشاريان در عمارت مسعوديه به صحنه رفته است.

چرا خواننده رپ را از لامبورگيني پياده کردند؟

در پي پيگيري از دفتر موسيقي مشخص شد عوامل نمايش «لامبورگيني» چهارشنبه 14 تير درخواست مجوز خوانندگي حميد صفت در اين اثر را داده‌اند و اين درخواست هم اکنون در شوراي شعر اين دفتر در حال بررسي است.

بازيگرن زني که کارتن خواب شدند!

سيما تيرانداز، لادن مستوفي، پانته‌آ بهرام و مينا دريس به زودي در تماشاخانه ايرانشهر در نقش زنان کارتن‌خواب به روي صحنه مي‌روند.

ماجراي يک ترور در تئاتر شهر +عکس

نمايش «هفت روز از تير شصت» براساس ماجراي ترور هفتم تيرماه سال 1360 در تئاتر شهر به صحنه مي‌رود.

همذات پنداري دو اسطوره سينما...

عزت‌الله انتظامي پيشکسوت تئاتر کشور در پيام کوتاهي که براي علي نصيريان نوشت، درخشش اين هنرمند بر صحنه‌هاي تئاتر را شادباش گفت.

افشاگري کودکان کار روي صحنه تئاتر ...+تصاوير

موسس جمعيت امام علي (ع) که تاکنون سه نمايش با حضور کودکان کار و براساس زندگي شخصي آن‌ها روي صحنه برده است، مي‌گويد بارها و بارها پيش آمده که يک تمرين ساده با اين بچه‌ها منجر به ساعت‌ها گريه کردن و فرياد زدن‌شان شده است.

اخبار خواندنی

عکس هاي شقايق و بهزاد فراهاني در نمايش مطرب

تصاويري از تمرين نمايش شاخ نبات: سارا خوئيني ها و ماه چهره خليلي

حالت خاص بهاره رهنما در پوستر"آرامش زن زيبايي ست که شوهر دارد"

گريم متفاوت سوسن پرور با کلاه گيس+عکس

عکسي جالب از پشت صحنه نمايش پاره هاي ساده

بهاره رهنما بالاخره از طلاقش گفت...

پيشنهاد دوستانه بهاره رهنما به مردان چند همسره!

عکسي جالب از بازيگران در پشت صحنه نمايش اعتراف شهاب حسيني!

نمايش اعتراف شهاب حسيني و علي نصيريان...

نامزدهاي جشن بازيگر اعلام شدند!

الهام چرخنده بازهم متحول ميشود!

واکنش دبير جشن خانه تئاتر به اظهارات بهزاد فراهاني

حادثه هولناک هنگام اجراي نمايش + فيلم (+18)

حضور خاص مشاور عالي رئيس جمهور در يک تئاتر

نمايش کافه طره: شبنم قلي خاني, محمد حاتمي و...+گزارش تصويري

مهراوه شريفي نيا در تئاتر امير جعفري را با دست از جا بلند کرد+ عکس

گريم ترسناک شبنم فرشادجو و پانته آ پناهي ها در نمايش هملت + عکس

حرف هاي جمشيد مشايخي درباره خوشگل ترين زني که در تئاتر ديده است!

نگار عابدي همچنان به مافيا بازي خود در تئاتر ادامه مي دهد!

گريم و ميک آپ عجيب الهام پاوه نژاد براي رفتن به کافه پولشري

سال هايي که بهنوش طباطبايي به ياد استادش بود + عکس

از رقص هاي حرام و برهنه عربي تا تعزيه هاي مذهبي

بيانيه کتبي علي نصيريان براي روز ملي تئاتر

سجاد افشاريان يک دهه شصتي را به شيراز مي برد...+عکس

پيشنهاد عباس عراقچي براي ديدن تئاتر ...

ديدار هانا کامکار و پدرش در پشت صحنه نمايش نام تمام مادران+عکس

عاطفه رضوي و همسرش حسين پاکدل و مهدي پاکدل در پشت صحنه تئاتر کابوس حضرت اشرف

رويا نونهالي, مصطفي زماني و ساعد سهيلي در پشت صحنه تئاتري با بازي ليندا کياني

مهناز افشار در آغوش ملکه زيبايي لي نين + تصاوير

عليرضا قرباني بازهم به پشت صحنه تئاتري با بازي بهنوش طباطبايي رفت+ تصاوير

عکس/ بهرام رادان و مجيد مظفري در پشت صحنه نمايش نام تمام مادران!

روش جديد بهاره رهنما براي توضيح عشق و و جدايي و گدايي + عکس

جشن تولدي که رضاکيانيان براي بازيگران متولد بهمن گرفت! + عکس

آزاده صمدي: جامعه ناپاک است, نميتوان به دوران اصلاحات بازگشت!

ورود شهاب حسيني, اصغر فرهادي و همسرش به مافيا + عکس

پناهندگي احسان کرمي در کمپ مانوس

حضور جن در تئاتر شهر + فيلم

پوريا شکيبايي: از نقشي که بازي ميکنم متنفرم!

يکي از چهره هاي برتر تئاتر ايران درگذشت!

بهاره رهنما بازيگر رضا کيانيان شد

گريم و پوشش متفاوت مارال فرجاد و شبنم قلي خاني در يک تئاتر

چهره هانيه توسلي در نقش همسر يک سرباز آمريکايي

ممنوعيت افراد زير 18 سال براي ديدن نمايش کمدي دو مرد در يک اتاق

نمايش ايراني که تماشاگران ايتاليايي با ديدن آن غش کردند!

اميرمهدي ژوله در تئاتر «روياي يک شب نيمه تابستان»

اجراي نمايش ژاندارك در آتش آغاز شد

از رويا نونهالي چه خبر؟ عکس

اين هنرمند اجازه رفتن به خانه اش را ندارد!!!

چيني شدن «آنا نعمتي»+ تصاوير

پديده اي به نام «مسخ»

محمدرضا فروتن در نقش«سهروردي»

علت توقيف «تانگوي تخم مرغ داغ»چه بود؟

لاله صبوري «دعا نويسي» ميکند!!!

«ازدواجهاي مرده» تئاتر+ تصاوير

صداي اعتراض «علي نصيريان» به جايي رسيد!

کارگرداني که براي علي نصيريان گريست!

همبازي شدن رويا نونهالي و سيامک انصاري

برنامه تابستان پيمان قاسم خاني چيست؟

باران کوثري و حبيب رضايي با«دل سگ»!

مسابقه فوتبال ايران و استراليا روي صحنه تئاتر

«سيندرلا»در قبيله ماتائو ها+تصاوير

کدام هنرپيشه ملکه دانمارک شد؟!

کنايه مرضيه برومند به يک همسر سياسي

تغيير جنسيت پلنگ صورتي+تصاوير

دعوت مرضيه برومند و اجابت حميد جبلي

سوغات انگليسي ها براي ايران«تک سلولي ها»

بهاره رهنما،مهناز افشار، بهنوش بختياري، سحر دولتشاهي با هم + تصاوير

To Be Or Not To Be

بهرام بيضايي و «خاطرات هنرپيشه نقش دوم»

پژمان جمشيدي،چه شباهتي به «ديويد بکام» دارد؟

اجراي تئاتر «فاوست»+ تصاوير

هديه عزت الله انتظامي به تماشاگران تئاتر +تصاوير

پژمان جمشيدي در پشت صحنه يک نمايش+تصاوير

تجربه خطرناک بهاره رهنما با 7 زن!

اين زنان عاشق!! + عکس

ناگفته‌هاي فاطمه معتمدآريا از ممنوع‌الفعاليتي‌اش + عکس

کيت بلانشت به کلفت‌هاي تئاتر پيوست + عکس

آمار فروش تئاتر در تهران چقدر است؟

30 ميليون تومان خسارت براي بي تعهدي خانم بازيگر!

همکاري رامبد جوان و نگار جواهريان در يک تئاتر

سفر فرزاد حسني و الناز حبيبي به شيراز

بازيگر زن پس از زايمان براي اولين بار در يک تئاتر حضور خواهد داشت! عکس

اقدام غيرحرفه اي بهنوش بختياري! خانم بختياري خسارت بدهند!

از جشنواره تئاتر فجر چه خبر؟

اجراي نمايش کا با يک بازيگر در تئاتر شهر! +عکس

ظريف و همسرش به تماشاي تئاتر نشستند! +عکس

حضور بازيگران سرشناس در يک مهماني بزرگ!

پوستر جشنواره تئاتر فجر رونمايي شد

تعريف زيباي صابر ابر از بازيگر زن سينماي ايران!

گلاب آدينه به تماشاي دردسر بزرگ آقاي مدير نشست

افراد زير 13 سال اين تئاتر ترسناک را نبينند!

کارگرداني که تحت تاثير اصغر فرهادي است!

روايتي متفاوت از غواصان دست بسته در نمايش جان گز +عکس

نيکول کيدمن جايزه بهترين بازيگر تئاتر انگليس را گرفت!

بهزاد فراهاني قصد ترک ايران را دارد!

تصاوير اختصاصي چه خبر از افتتاح نمايش برنارد مرده است!

کايرا نايتلي در شب افتتاحيه نمايش جديدش چه گفت؟

عکس باران کوثري روي پوستر فرانسوي يک نمايش!

يکتا ناصر قطام شد!

آيين افتتاح نمايش کمدي اتفاقات با حضور جواد عزتي!

اجراي شگفت انگيز يک نمايش در 6 تن آب!!

باران کوثري بعد از سلامتي کامل‎اش به پاريس رفت!

شرط ميترا حجار براي بازي در يک نمايش

از تهمينه ميلاني چه خبر؟

ريزش بخشي از سقف سالن اصلي تئاتر شهر +عکس

عکس هاي جديد مهدي پاکدل در تئاتر

مجيد مظفري: حضور در صحنه تئاتر پز و ادا ندارد!

نظر محسن افشاني درخصوص حضور بازيگران سينما در تئاتر!

فرزاد حسني، بهاره افشاري و ناصر ملک مطيعي در افتتاحيه يک نمايش

از بازيگر بي حاشيه سينما و تئاتر چه خبر؟

الهام پاوه نژاد: ترجيح مي‎دهم با نان و ماست تئاتر بسازم!!

به رستوران عمو اکبر برويد!

دستمزد بازيگر تئاتر با 35 سال سابقه، روزي هزار تومان است!

عکس هاي ديدني صابر ابر و پانته‎آ پناهي‎ها در نمايش کاليگولا

عکس هاي تمرين امين حيايي در نمايش داريوش مهرجويي

ستاره اسکندري، «شهلا جاهد» شد!

رودرروي پارسا پيروزفر با سه مرد و سه نام! + عکس

مهناز افشار براي اولين بار از زندگي مشترکش گفت!

بازيگر كيف انگليسي اين بار درنقش«شمس تبريزي و پدرسعدي» +عکس

اين عکس ها چرا ديده نمي شوند؟!

جايي در ميان خوک ها + تصوير

هيچ کس را مانند او نديده ام که ...

حميد جبلي «خونه مادربزرگه» را به تئاتر شهر مي برد

مهتاب کرامتي، مرضيه برومند، فاطمه معتمدآريا و حميد جبلي در کارناوال شادي کودکان+ تصاوير

نقش مهم دماغ در اين نمايش!

نمايشي براي +18

اجراي «ترانه‌هاي قديمي» در برج ميلاد

«ملاقات بانوي سالخورده» در تئاتر شهر

"يرما" بهترين شد

جشنواره تئاتر خياباني"تکم"

براي تولد "آقاي نمايشنامه نويس"

2 نمايش با يک بليت ببينيد!

تئاتر شهر در ايام سوگواري سيد الشهدا (ع) تعطيل نيست

بهنوش بختياري, پژمان جمشيدي و عليرضا مهران در "آرامسايش" + تصاوير

اگر سوله خالي داريد به اين هنرمند بدهيد!

بهمن فرمان آرا بازيگر "مردي براي تمام فصول" شد!

هنرمندي که در تنهايي با سرطان مبارزه مي‌کند

بزرگداشت "مهين بانوي تئاتر ميهن" مادر گريم ايران

مهمانان ويژه بهمن فرمان آرا و رضا کيانيان در پشت صحنه "مردي براي تمام فصول"

مسئولين به فکر بيفتند و لحاف مرگي که روي شهر افتاده را جمع کنند!

ترانه عليدوستي و اشکان خطيبي در نمايشنامه خواني "آنا کارنينا" به کارگرداني هما روستا

تئاتر آتيلا پسياني با حضور بهاره رهنما، سحر دولتشاهي و ...

قتل دانشجوي سينما در حلقه شيطان‌پرستان

اين روزها چه نمايش هايي روي صحنه است؟

همه ي دزدها که دزد نيستند!

نشان دادن زايمان زني در حضور مردان با تمام جزييات دريک تئاتر!

آزاده صمدي با " وُو " مي آيد !

ماجراي اعتراضات به يک پوستر در ايران!

تماشاي تئاتر روي آب! + سالنهاي شگفت آور جهان

زنداني سابق بازيگر تئاتر شد !