آخرین اخبار

اخبار

يونسي: سرنوشت زهرا کاظمي را مرتضوي رقم زد

وزير پيشين اطلاعات فاش کرد که زهرا کاظمي به تشخيص وزارت اطلاعات دولت اصلاحات جاسوس شناخته نشد اما اصرار سعيد مرتضوي بر جاسوسي او، نهايتا مرگ اين شهروند ايراني - کانادايي را رقم زد.

روزنامه هاي امروز 96/12/06

تيتر روزنامه هاي امروز يکشنبه 96/12/06 و مهمترين عناوين خبري روزنامه هاي امروز ايران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه هاي امروز سيمرغ بخوانيد.

160تن کود انساني از ترکيه وارد ايران شد!!

به گفته روابط عمومي سازمان توسعه و تجارت واردات 160 تن کود انساني از ترکيه خبري اشتباه است که هيچ گونه ثبت سفارش واردات براي اين محصول وجود نداشته است.

عيدي بازنشستگان چه زماني پرداخت مي شود؟

مديرعامل تامين اجتماعي با اعلام پرداخت عيدي بازنشستگان تا 15 اسفندماه، از دريافت 6 هزار ميليارد تومان از مطالبات اين سازمان از دولت در روزهاي آينده خبر داد.

دزدي آشکار برخي سايت ها از کاربراي براي ارزکاوي و پول رمزنگاري شده

وزير ارتباطات با بيان اين‌که دسترسي به IP مشترکان مي‌تواند باعث انجام سوء‌استفاده‌هايي شود، گفت: مردم بدانند که اگر گزارشي را براي ما ارسال کنند، آن موضوع را پيگيري خواهيم کرد.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا يکشنبه 96/12/6

مديرکل پيش بيني و هشدار سريع سازمان هواشناسي گفت: از ظهر دوشنبه (7 اسفندماه) سامانه بارشي جديدي مجددا از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور و سبب بارش باران و در برخي نقاط رعد و برق، وزش باد و در مناطق سردسير بارش برف مي‌شود.

استفاده از دوربين در لباس ماموران پليس

رئيس پليس پيشگيري نيروي انتظامي گفت: استفاده ا دوربين در لباس ماموران در سه استان اصفهان، خراسان و تهران بزرگ به صورت پايلوت اجرايي مي شود.

قيمت هر کيلو مرغ در شب هاي عيد چقدر است؟

رئيس اتحاديه فروشندگان پرنده و ماهي گفت: اميدواريم قيمت مرغ را در شب عيد تا 8400 تومان داشته باشيم تا توليد کنندگان مرغ متضرر نشوند.

واکنش مطهري به نامه احمدي نژاد به رهبري

نايب رييس مجلس شوراي اسلامي خطاب به نامه احمدنژاد گفت: بهتر آن بود که پيشنهادات خود را در زمان صدارت خود و لااقل قبل از بازداشت دوستانتان و مطرح شدن پرونده هاي خودتان مي گفتيد.

طرح ترافيک جديد کلي ايراد دارد و زير سوال است!

عضو هيئت تطبيق با بيان اينکه طرح ترافيک جديد زير سوال است و تصويب آن به امسال نمي‌رسد، گفت: در نهايت طرح به هيات حل اختلاف خواهد رفت و آنها به نفع ما راي خواهند داد.

استفاده از دوربين در لباس ماموران پليس

رئيس پليس پيشگيري نيروي انتظامي گفت: استفاده ا دوربين در لباس ماموران در سه استان اصفهان، خراسان و تهران بزرگ به صورت پايلوت اجرايي مي شود.

پوست خربزه و درآمد ميليارديش براي کشور!

خربزه جزء يکي از ميوه هايي است که مورد علاقه ايرانيان است به گونه اي که در 10 ماه اول امسال 868 ميليون دلار ميوه هاي خوراکي و پوست مرکبات و پوست خربزه به کشورهاي ديگر صادر شده است.

تصوير منتشر شده متعلق به اجساد حادثه هواپيماي تهران-ياسوج نيست

اخيرا به دنبال سقوط هواپيما تهران-ياسوج تصويري منتشر شد که مدعي پيدا شدن اجساد تعدادي از سرنشينان اين هواپيماست که در نهايت به دليل سرما جانباختن که مشخص شد که تنها گمانه زني است و صحت ندارد.

1تا 10 سال حبس براي تحريک کنندگان به بي حجابي

نيروي انتظامي اعلام کرد: تشويق مردم به نداشتن حجاب مشمول بند دوم ماده 639 خواهد بود که يک تا ده سال حبس دارد و قابل تبديل به مجازات جايگزين حبس نيست.

سقف حقوق وزراء چقدر است؟

دفتر محمدباقر نوبخت (سخنگوي دولت)، اظهارات يکي از نمايندگان سابق مجلس شوراي اسلامي درباره ميزان حقوق وزراء را تکذيب کرد.

روزنامه هاي امروز 96/12/05

تيتر روزنامه هاي امروز شنبه 96/12/05 و مهمترين عناوين خبري روزنامه هاي امروز ايران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه هاي امروز سيمرغ بخوانيد.

کپي کارت ملي و شناسنامه حذف شدند!

سيد سلمان ساماني گفت: با اجراي پروژه حذف كپى كارت ملى و شناسنامه براى انجام امور ادارى علاوه بر سهولت در خدمت رساني به مردم، صرفه جويي قابل توجهي در زمينه حفظ محيط زيست و مشخصا استفاده از كاغذ انجام مى شود.

انتشار گزارش مقدماتي سانحه هواپيماي تهران-ياسوج

آخرين مکالمه خلبان هواپيما، در ساعت 09:30 دقيقه به ثبت رسيده و پس از آن تماس،پرواز 3704پاسخي به مکالمات کنترلر فرودگاه ياسوج نداده و اين شروع مرحله اعلام وضعيت عدم قطعيت سلامتي پرواز است.

سقف بودجه سال آينده افزايش يافت

در نهايت بعد از رفت و آمدهاي لايحه بودجه 1397 در کميسيون‌هاي مجلس و بررسي در صحن علني، سقف بودجه تا 23 هزار ميليارد تومان افزايش يافت.

کارخانه 2 هزار متري آتش گرفت

سخنگوي سازمان آتش نشاني تهران از حريق گسترده در کارخانه 2 هزار متري خبر داد.

احمدي نژاد شيطان حقير و ابله است که خودش را ناپلئون پنداشته

محمدعلي رامين درباره نامه ‌احمدي‌نژاد به رهبر انقلاب معتقد است: احمدي‌نژاد به وعده فروپاشي نظام اسلامي و حمايت شيطان دل خوش کرده است. او فقط يک شيطان حقير و ابله است که خودش را ناپلئون بناپارت پنداشته تا ميوه انقلاب را بچيند.

علت سکوت مدير عامل هواپيمايي آسمان چيست؟

هواپيمايي آسمان توضيحات جديدي را درباره سقوط هواپيماي تهران-ياسوج که هفته گذشته رخ داد ارائه کرده است که شامل نکات بسيار قابل توجهي است.

تشخيص سن از طريق چهره با راهکار هاي جديد

در پژوهشي که توسط محققان ايراني انجام‌شده، روشي براي بالا بردن دقت سيستم‌هاي تخمين سن از روي چهره ابداع شده است که مي‌تواند کارايي چنين سيستم‌هايي را بالاتر ببرد.

نامه احمدي‌نژاد به مقام معظم رهبري و پيشنهاد برکناري رئيس قوه قضاييه

«برگزاري فوري و آزاد انتخابات رياست جمهوري و مجلس شوراي اسلامي، البته بدون مهندسي شوراي نگهبان و دخالت نهادهاي نظامي و امنيتي و آزاد گذاردن مردم براي انتخاب، يک ضرورت فوري است.»

وکيل سيدامامي: همچنان دليل بازداشت سيد امامي براي ما مشخص نيست

مرگ کاووس سيدامامي بيش از همه، فعالان محيط زيست را شوکه کرده؛ به‌ويژه اينکه پيش از اثبات اتهام‌ها، صداوسيما در همين موضوع مستندي ساخته و پخش کرده است. مستندي که حالا زمينه‌ساز شکايت وکلاي خانواده سيدامامي از برنامه ٢٠:٣٠ شده است.

مسافراني که بليت هواپيما داشتند اما با تاکسي به کاشان رفتند!!

مدير روابط عمومي فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان گفت: پرواز 7458 هواپيمايي کيش اير به علت شکستن شيشه جلوي هواپيما درخواست فرود در فرودگاه اصفهان کرده و به منظور حفظ ايمني پرواز با تاييد درخواست، در شرايط عادي در اصفهان فرود آمد.

افزايش حقوق مقامات دولت در سال 97 ممنوع شد

نمايندگان مجلس ضمن ممنوع کردن هر گونه افزايش حقوق براي مقامات در سال آينده اين موضوع را براي اعضاي هيئت علمي و قضات مستثني کردند و در عين حال مصوب کردند که حداکثر ميزان افزايش حقوق در سال 97 براي کارکنان دولت 20 درصد باشد.

اعطاي وام 15 ميليوني ازدواج به زوج ها

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بانک مرکزي و بانک‌هاي عامل را موظف کردند از منابع بانکي شامل حساب‌هاي پس‌انداز، جاري و سپرده، قرض‌الحسنه به هر يک از زوج‌ها 15 ميليون تومان تسهيلات ازدواج پرداخت کنند.

افرادي که به خاطر عوام‌فريبي در خريد هواپيماي نو کارشکني کردند از مردم عذرخواهي کنند

نماينده مردم شيراز حوادث اخير کشور را همچون ضحاکي دانست که جان مردم را مي‌گيرد و گفت: چرا مجلس نمي‌تواند يا نمي‌خواهد کاوه‌اي براي نجات مردم از مصيبت‌ها باشد؟

امروز طرح زوج و فرد در تهران اجرا نمي شود

با توجه به برگزاري مراسم تشيع جنازه شهداي نيروي انتظامي( فاتب) و حضور انبوه همشهريان تهراني در اين مراسم براي رفاه بيشتر ايشان در تردد، امروز طرح زوج و فرد اجرا نمي شود.

عمليات تجسس و انتقال اجساد هواپيماي تهران-ياسوج فعلا متوقف شد

برغم تلاش امدادگران کوهنورد براي ادامه عمليات تجسس و انتقال اجساد سرنشينان هواپيمايي تهران- ياسوج در پنجمين روز از حادثه سقوط، معاون عمليات سازمان امداد و نجات هلال احمر از توقف اين عمليات به دليل شرايط نامساعد جوي خبر داد. تا کنون تعدادي از پپکرها به پايين کوه منتقل شده‌اند.

تاثير اقدامات مخابرات پيرامون تخمين محدوده سقوط هواپيماي ATR

مهندس صدري با تشريح اقدامات انجام گرفته مخابرات ايران در منطقه سقوط هواپيما در ارتفاعات دنا گفت: مجموعه اقدامات فني مهندسي انجام گرفته در بخش مخابراتي موجب اتخاذ راهکار هاي موثر به منظور شناسايي محل هواپيماي سقوط کرده شد.

سپرده هاي 15 درصدي که تنها براي بانک ها ضرر به همراه دارند!

در حالي که انتظار مي‌رفت انتشار اوراق گواهي سپرده ٢٠ درصدي، ورود منابع به بانک‌ها را به همراه داشته و موجب جذب بخشي از نقدينگي شود، ولي آنچه اکنون در بانک‌ها مشاهده مي‌شود اغلب به هجوم مشتريان براي بستن حساب‌هاي سپرده سالانه 15 درصد و تبديل آن به اوراق گواهي 20 درصدي مربوط است، جرياني که به وضوح و به اذعان مديران بانکي به ضرر بانک‌ها تمام خواهد شد.

آرامستاني که ديگر آرامش ندارد

«خواب پدربزرگم را ديدم. ناراحت بود، ازم مي‌خواست به قبرش سر بزنم. حالا که آمده‌ام مي‌بينم قبرستان را شخم زده‌اند. علت را که مي‌پرسم مي‌گويند قصدشان درست کردن محوطه است!»

روزنامه هاي امروز 96/12/03

تيتر روزنامه هاي امروز پنج شنبه 96/12/03 و مهمترين عناوين خبري روزنامه هاي امروز ايران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه هاي امروز سيمرغ بخوانيد.

اعطاي تسهيلات به مقامات ممنوع شد!

نمايندگاه مجلس دستگاه‌هاي مرتبط با قواي سه گانه کشور به‌استثناي بانکها و شرکتهاي بيمه دولتي مجاز را از دريافت سود از حساب هاي سپرده گذاري کوتاه مدت و بلند مدت نزد بانک ها ممنوع کردند.

لاک طلاي 18 عيار رسيد!!

عضو هيات مديره انجمن توليدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اعلام هشدار به مردم نسبت به خريد کالايي تحت عنوان "لاک طلا" گفت: به هيچ‌وجه در لاک‌هايي تحت اين عنوان، طلا وجود ندارد و صرفا ترفندي براي گران‌فروشي و جلب توجه مردم توسط سوءاستفاده‌کنندگان است.

اعلام قيمت انواع خشکبار در بازار+جدول

با توجه به آنکه روز هاي اول اسفند را پشت سر مي گذاريم و به عيد نزديک تر مي شويم حال و هواي شب هاي عيد در ميان مردم بيشتر قوت مي گيرد که انواع خشکبار جزء اقلام مهم شب هاي عيد محسوب مي شود.

پياده سازي آزمايشي بيت کوين در ايران

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از پياده‌سازي آزمايشي اولين ارز ديجيتالي کشور توسط پست‌بانک و عرضه به نظام بانکي براي تاييد خبر داد.

ادعاي نماينده مجلس درمورد گرفتن چک از خلبان پرواز تهران-ياسوج

معاون سازمان هواپيمايي در واکنش به اظهارات يک نماينده مجلس مبني بر اينکه از خلبان آسمان چک گرفته شده بود پس وي مجبور به پروزا شد تاکيد کرد: تمام اين اظهارات رد مي‌شود.خلبان اين پرواز از نيروهاي قديمي شرکت آسمان بوده و از وي هم هيچ چکي گرفته نشده است.

ارتباط عاملان ناآرامي هاي پاسداران با خارج از کشور

سخنگوي هيات رييسه مجلس شوراي اسلامي با تشريح جلسه غيرعلني صبح امروز درباره حوادث گلستان هفتم گفت که اين وقايع از يک سرقت آغاز شده و راننده اتوبوسي که ماموران نيروي انتظامي را زير گرفته برادر همان سارق است.

ادعاي نماينده مجلس درمورد گرفتن چک از خلبان پرواز تهران-ياسوج کذب است

معاون سازمان هواپيمايي در واکنش به اظهارات يک نماينده مجلس مبني بر اينکه از خلبان آسمان چک گرفته شده بود پس وي مجبور به پروزا شد تاکيد کرد: تمام اين اظهارات رد مي‌شود.خلبان اين پرواز از نيروهاي قديمي شرکت آسمان بوده و از وي هم هيچ چکي گرفته نشده است.

مشکلي با دراويش نداريم!

رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس با بيان اينکه جمهوري اسلامي ايران مشکلي با دراويش ندارد گفت که تامين امنيت رهبر دراويش با تامين کننده امنيت جامعه است.

افشاگري بزرگ درباره سقوط هواپيماي تهران-ياسوج

يک عضو کميسيون عمران مجلس درباره سقوط هواپيماي آسمان پرده از مسائلي برداشته است که عدم توجه به آنها مي تواند فجايع بزرگ تري را در صنعت هوايي کشور به ويژه در شرکت آسمان به دنبال داشته باشد.

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا پنج شنبه 1396/12/3

مدير پيش بيني هوا گفت: بر اساس تحليل آخرين نقشه‌هاي پيش يابي هواشناسي امروز با گذر موج تراز مياني جو در مناطقي از غرب کشور، دامنه‌هاي زاگرس مرکزي و جنوبي، جنوب غرب، بخش‌هايي از شمال غرب و غرب سواحل درياي خزر بارش پراکنده پيش‌بيني مي‌شود.

واکنش وزير کشور به اغتشاشات خيابان پاسداران

وزير کشور با بيان اينکه جريان دراويش را جرياني عاقلانه، منطقي و معتدل مي‌ناميم، اظهار کرد:‌ به هيچ وجه حوادث دوشنبه شب خيابان پاسداران را به اين جريان منتسب نمي‌کنيم.

قدرداني روحاني از مديريت سنجيده و مداراي حداکثري نيروي انتظامي

در جلسه امروز هيات دولت به رياست رئيس جمهور، گزارش وزراي کشور و اطلاعات از حوادث روزهاي اخير و اغتشاشاتي که منجر به شهادت تعدادي از نيروهاي انتظامي و بسيج گرديد، به هيات وزيران ارائه شد.

قيمت هر کيلو تخم مرغ پس از 27 ميليون مرغ معدومي چقدر است؟

رئيس هيات مديره اتحاديه مرغ تخم‌گذار استان تهران با اشاره به افزايش قيمت هر کيلوگرم تخم‌مرغ درب مرغداري به 8000 تومان، گفت: تاکنون بيش از 27ميليون مرغ بر اثر آنفلوانزا معدوم شده است.

ايوانکا ترامپ در کره جنوبي به دنبال چيست؟

دختر رئيس جمهور آمريکا براي شرکت در مراسم اختتامييه بازي هاي المپيک زمستاني به کره جنوبي سفر مي کند اما يکي از اهداف اصلي وي از اين اقدام مهيا کردن شرايط گفتگوي واشنگتن-پيونگ يانگ است.

اخبار خواندنی

جزئيات ناآرامي هاي خيابان پاسداران از زبان سردار کوثري

فکر مي کنيد بدهي دولت به بانک مرکزي چقدر است؟

چهارمين روز از عمليات جستجو و امدادرساني هواپيماي تهران-ياسوج/به روز رساني مي شود

بررسي ناآرامي هاي دو شب گذشته در جلسه غير علني مجلس

آقاي شهردار با حلوا حلوا گفتن دهان شيرين نمي‌شود

روزنامه هاي امروز 96/12/02

سهم هر ايراني از نفت ماهيانه چقدر است؟

زهرا رهنورد عزادار شد

ماجراي تلگرام ويروسي چه بود؟

تکليف ساکنين محدوده طرح ترافيک با اجراي طرح جديد چه مي شود؟

زهرا رهنورد عذادار شد

اطلاعيه ايساکو پيرامون ناآرامي هاي شب گذشته خيابان پاسداران

گفت‌وگو با راننده اتوبوس خيابان پاسداران + فيلم

درخواست روابط عمومي هلال احمر بعد از پيدا شدن اجساد هواپيماي تهران-ياسوج

پيکرهاي سرنشينان هواپيماي تهران-ياسوج پيدا شد +فيلم

درخواست روابط عمومي هلال احمر پيرامون سانحه سقوط هواپيما

توضيحات يک فعال حقوق دراويش درباره اغتشاشات خيابان پاسداران

دستگيري دراويش گنابادي اغتشاشگر خيابان پاسداران+ عکس و فيلم

خيابان پاسداران بعد از آشوب دراويش اغتشاش‌گر+عکس

تا يک ساعت و نيم ديگر کلاه سبزها به هواپيماي تهران-ياسوج خواهند رسيد

بالگردها امکان انتقال اجساد هواپيماي سقوط کرده تهران-ياسوج را ندارند

دراويش گنابادي قمه به دست همچنان در خيابان پاسداران تهران جولان مي دهند+فيلم

داماد سرخانه اي که شهردار شد

تصاوير پرسنل نيروي انتظامي که در درگيري ديشب خيابان پاسداران به شهادت رسيدند

لاشه هواپيماي تهران-ياسوج پيدا شد+فيلم

سومين روز جستجوي هواپيماي مسافربري تهران-ياسوج/ به روز رساني مي شود

توضيحات آذري جهرمي پيرامون گوشي موبايل مسافران سانحه هواپيما

دستگيري بيش از 300 آشوبگر در ناآرامي هاي شب گذشته

هدف روحاني از بيان رفراندوم چه بود؟

ترديدي در خودکشي کاووس سيدامامي وجود ندارد

احمد خميني به دنبال حذف آيت‌الله منتظري بود تا بتواند رهبر شود!

تغيير موضع دلواپسان پس از سقوط هواپيماي تهران-ياسوج

اين زن مي گويد از هواپيماي سقوط کرده تهران-ياسوج با او تماس تلفني گرفته اند!!

راننده اتوبوسي که به مردم و ماموران نيروي انتظامي در خيابان پاسداران حمله کرد+عکس

احتمال پيدا شدن محل دقيق سقوط هواپيما از طريق ماهواره

هويت راننده اتوبوسي که به ماموران آسيب رساند مشخص شد

شهادت 3 مامور پليس در درگيري امروز خيابان پاسداران+ويديو

همکاري سازمان هوا و فضا براي رصد ماهواره‌اي محل سقوط هواپيما

قطعاتي از هواپيماي سقوط کرده تهران - ياسوج پيدا شد + فيلم

گفتگو با خانواده قربانيان سقوط هواپيماي تهران-ياسوج

سخنان مسافر جا مانده از پرواز تهران-ياسوج

لحظه مواجهه وزير راه با خانواده قربانيان سانحه هواپيماي تهران-ياسوج

در کنفرانس والداي روسيه با عنوان «روسيه در خاورميانه، بازيگري در همه حوزه‌ها» چه گذشت؟

نورقلي پور: مديرعامل شرکت آسمان استعفا دهد

قيمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز دوشنبه 30بهمن ماه96

سخنان مسافر جا مانده از پرواز تهران-ياسوج

پيش بيني وضعيت هواي تهران و ايران براي فردا سه شنبه 1396/12/1

لاشه هواپيماي تهران-ياسوج پيدا شد/تکذيب شد

آمادگي کانادايي ها و فرانسوي ها براي بررسي سانحه سقوط هواپيما

درخواست تعدادي از نمايندگان پيرامون استعفاي وزاري راه و کار

اسامي پزشکان مسافر پرواز تهران-ياسوج اعلام شد

بازگشت پرواز «تهران – تبريز» به فرودگاه مهرآباد به‌علت نقص فني

دومين روز جست و جوي هواپيماي مسافربري تهران - ياسوج/در حال تکميل

گزارش نهايي سانحه هواپيما با توجه به اطلاعات جعبه سياه

برخورد قاطعانه دادستاني تهران با مجرمان حوزه ارز

ناطق نوري:احزاب امروز قبيله هستند نه حزب

اتحاد قواي سه گانه براي تحقق عدالت در کشور

ناطق نوري:احزاب امروز قبيله هستند نه حزب

احتمال پيدا شدن محل دقيق سقوط هواپيما از طريق ماهواره

هرآنچه را که بايد پيرامون هواپيماي سانحه ديده بدانيم

گزارش نهايي سانحه هواپيما با توجه به اطلاعات جعبه سياه

روزنامه هاي امروز 96/11/30

مقام معظم رهبري: در زمينه عدالت اقرار مي کنيم که عقب مانده ايم

موضع دولت در مورد «دختران خيابان انقلاب»

نوجوان ملايري هتاک به پرچم ايران،به 5 سال حبس تعزيري محکوم شد

خودکشي خانم جوان از پل عابر پياده خيابان آزادي

احمدي نژاد؛ اپوزيسوني است که آتش تفرقه مي افزايد

سهم احمدي نژاد در پرداخت بدهي زنجاني

جوراب هاي جريان ساز آقاي نخست وزير!

هشدار پليس فتا به دارندگان گوش‌هاي آيفون

تعطيلي 3500 واحد صنفي به موجب رکود کامل در بازار

حال و هواي خانواده‌هاي جان باختگان هواپيماي حادثه ديده

ابهام بزرگ در تعداد و اسامي مسافران سانحه ديده

مسافري که از هواپيماي تهران - ياسوج جا ماند

موکول شدن عمليات جستجوي هواپيماي سقوط کرده تهران-ياسوج به صبح فردا

ابهام بزرگ در تعداد و اسامي مسافران سانحه ديده

سکوت مسئولان هوايي درباره سقوط هواپيماي آسمان

صحبت هاي خانواده هاي جانباختگان حادثه سقوط هواپيماي تهران ياسوج

نگراني خانواده هاي حادثه ديدگان هواپيماي تهران ياسوج در فرودگاه +تصوير

چرا سيستم ELT هواپيما براي يافتن لاشه فعال نمي‌شود؟

در اجلاس امنيتي مونيخ چه گذشت؟

دردسرهاي 25 هزار خانوار سرپل ذهابي در باران

قيمت سکه، طلا و ارز در بازار امروز يکشنبه 29بهمن ماه96

نجات مسافران توسط «کاپيتان فولاد» در سال 92+فيلم

يش بيني وضعيت هواي تهران براي فردا دوشنبه 96/11/30

سردار صفوي:ايران بايد هزينه‌هايي را که در سوريه کرده، برگرداند

نگراني خانواده هاي حادثه ديدگان هواپيماي تهران ياسوج در فرودگاه +تصوير

دو کودک مسافر حادثه سقوط هواپيماي تهران-ياسوج

فرود اضطراري پرواز مشهد-ايلام در فرودگاه کرمانشاه

عدم تاييد نهايي فوت تمام سرنشينان از سوي شرکت آسمان

صحبت هاي خانواده هاي جانباختگان حادثه سقوط هواپيماي تهران ياسوج

عمر هواپيماي سقوط کرده فرسوده نبوده است

هواپيماي سقوط کرده برجامي نيست

هواپيماي سقوط کرده قبلا هم قرباني گرفته بود

سکوت مسئولان هوايي درباره سقوط هواپيماي آسمان

اسامي مسافران هواپيماي حادثه ديده تهران - ياسوج

سقوط هواپيماي آسمان تهران-ياسوج/اين خبر به روزرساني مي شود

بهرامي: پيگيري عکسهاي ربات ارزياب«سانچي» بسيار زمان بر است

ظريف وارد مونيخ شد

زمزمه هايي از خداحافظي آيت الله جنتي با امامت جمعه

4 کشته و 24 مصدوم در محور تبريز ـ زنجان

جزئيات محورهاي مسدود شده بر اثر برف و باران

دستگيري 40 مرد و زن در پارتي شبانه در آمل

روزنامه هاي امروز 96/11/29

مطهري: مسئولان حصر را رفع نکنند اعتراضاتمان را شروع مي کنيم

خاتمي: ميانگين حقوق طلبه، 600 هزار تومان است

حال و هواي خانواده ستايش پس از اعدام امير حسين چگونه است؟

چهار آسيب اجتماعي مهم شهر تهران از نگاه نجفي

هداياي هندي ها به روحاني

رد لايحه طرح ترافيک جديد در فرمانداري تهران

درگيري لفظي دو نماينده در صحن علني مجلس

ريزش کوه در روستاي «انجاورود» گيلانغرب بر اثر بارش شديد باران

پيدا شدن چهار دانشگاهي مفقودي در کوير چاه جام شاهرود

سيف :با اخلالگران ارزي برخورد مي شود

سرآشپز پوتين متهم به مداخله در انتخابات آمريکا شد!

آل اسحاق: احساسي دلار نخريد

وقتي محمود احمدي نژاد هرچه به دهانش مي آيد را مي گويد!

بستري شدن آيت‌الله شاه آبادي در بخش مراقبت هاي ويژه

قتل دوست قديمي براي جلوگيري از تجاوز!

عضو سابق داعش : مقصد جديد گروه داعش اين کشور است

زمان واريز عيدي کارمندان دولت

همه جريان ها و گروه هاي مختلف در آيين نامه جديد حق اعتراض دارند

نيسان در جايگاه CNG منفجر شد/مصدوميت 5 نفر در حادثه

افشاي رابطه نامشروع ترامپ با يک مدل

پيش بيني وضعيت هواي تهران براي فردا يکشنبه 96/11/29

ممنوعيت آزمون هاي پيشرفت تحصيلي در مدارس

قيمت سکه, طلا و ارز در بازار امروز شنبه 28 بهمن ماه 96

ماجراي تيراندازي جوان آمريکايي اخراجي از مدرسه

ابطحي: جاسوس آمريکايي چطور به منزل سيدامامي مي رفت؟

سقوط پژو 206 به گودال 12 متري

بزرگ‌ترين فسادهاي مالي از 71 تا 96 + فيلم

حضور بقايي در دادگاه/ اين خبر در حال تکميل است

فرزند احمد توکلي درگذشت

جريان اصلاحات به کدام سو مي رود؟

توصيه عروس امام خميني (ره) به «دختران خيابان انقلاب»

توضيحاتي پيرامون پستچي قلابي متجاوز

اداي احترام روحاني به گاندي

بيانيه ستاد حقوق بشر پيرامون خودکشي «کاووس سيد امامي»

ترافيك سنگين در آزادراه قزوين - کرج و كرج - تهران

ايرانيان بالاي 15 سال ملزم به دريافت کارت ملي هوشمندند

ولايتي: مهم ترين مشکل منطقه خاورميانه آمريکا است

روزنامه هاي امروز 96/11/28

قاتل «بنيتا» در ملأعام قصاص مي‌شود

تنباکو جنسي در پايتخت مشاهده نشده است

سانحه براي هواپيماي مسافربري در فرودگاه مشهد

شرايط پيش فروش سکه جذاب شد

درگيري 2 جوان بجنوردي، رنگ خون گرفت

قرارداد 2 ميدان مشترک نفتي به روس‌ها واگذار شد

واکنش تند علم‌الهدي به پيشنهاد رفراندوم روحاني

اخطاريه هواشناسي درباره شدت بارش در کشور و ضرورت اتخاذ تمهيدات مناسب