آخرین اخبار

حرف هايي که هر مردي دوست دارد از همسرش بشنود ! روابط عاطفي

حرف هايي که هر مردي دوست دارد از همسرش بشنود !

  بزرگنمايي:

چه خبر - 10 جمله اي که هر زني بايد به شوهرش بگويد

ممکن است فکر کنيد که هميشه تمام حرف هاي دلخواه و مورد علاقه شوهرتان را به او مي زنيد، اما بايد بدانيد لحن حرف زدن بسيار مهم مي باشد و اينکه از کلمات چگونه استفاده کنيد بسيار مهم است. گاهي اوقات حرف هاي عاطفي بسيار بد زده مي شود و نه تنها مردان از آن خوششان نمي آيد بلکه ممکن است آنها را دلخور کند. شما بايد بدانيد که چگونه و در چه مواقعي از آنها قدرداني کنيد و هم چنين چه زماني و چگونه از آنها تعريف کنيد. کارشناسان مي گويند: قبل از هر چيز بايد رابطه اي دوستانه با همسرتان برقرار کنيد و بعد از عباراتي که در زير نمونه اي از آنها را برايتان آورده ايم استفاده کرده و اين کلمات محبت آميز را به شوهرتان بگوييد.

اين خيلي خوب و لذت بخشه که مي خواي توي اين کار بهم کمک کني،اما من خودم مي تونم اين کار رو سريع تر انجام بدم

ممکن است برخي از کارهاي روزمره را بخواهيد به تنهايي انجام دهيد، اما بعضي مواقع شوهرتان از شما مي خواهد که در انجام اين کار به شما کمک کند چرا که از نظر او شما يک روز بسيار پر کار را پشت سر گذاشته ايد و اکنون خسته هستيد. در اين جور مواقع بهترين کار اين است که يا اين جور کارها را به زماني موکول کنيد که او در خانه نيست و زمان شما آزاد است و يا اينکه به او بگوييد که من اين کار را به تنهايي سريعتر انجام مي دهم و بعد از آن بقيه زمان را مي توانيم در کنار يکديگر باشيم. اين جمله اي است که حتما شوهر شما از آن خوشش خواهد آمد ،چرا که مردها از اينکه نتوانند براي همسرشان حتي در کارهاي کوچک مفيد باشند ، بيزارند.

من از اينکه تو قادر به تعمير شير آب هستي بسيار خوشحالم

ممکن است شوهر شما در کاري که به او مي دهيد ماهر و حرفه اي نباشد .در اين مواقع بايد با گفتن جملاتي مانند ، من از اينکه تو اين شير را درست کني در تعجبم و اينکه کار تو را قبول دارم ،مي توانيد اعتماد به نفس او را تا حد زيادي بالا ببريد .مردها از اينکه توانايي هاي آنها را بالا ببريد بسيار حوشحال مي شوند . در واقع اين کار باعث مي شود مردانگي هر مردي در ذات او بالا برود و براي انجام کارهايي که از او مي خواهيد رغبت بيشتري داشته باشد.

از اينکه لباس ها را شستي واقعا ازت ممنونم ،ولي به نظرم مي تونستي جور ديگه اي بشوري که تميزتر بشند

در مقابل کاري که شوهرتان انجام داده است، تشکر کردن را فراموش نکنيد. ممکن است کار را به درستي انجام نداده باشد ،اما مطمئن باشيد که اگر از او انتقاد کنيد هيچ چيز درست نخواهد شد و بهترين کار در اين مواقع اين است که در ابتدا از کاري که انجام داده تشکر کنيد و بعد با لحني شبيه به شوخي ايراد کار او را بگوييد. خواهيد ديد که در انجام مجدد همان کار چگونه موفق خواهد بود و بازخورد مثبتي خواهد داشت. کمال دروني خود را رها کنيد و به جاي انتقاد از کاري که او انجام داده است ،طرز کار را با شوخي و خنده به او بفهمانيد.اين باعث مي شود که از اينکه اين کار را به درستي انجام نداده ، در برابر شما سرخورده و خجالت زده نشود.

تو تنها کسي هستي که مي تونم باهاش درد و دل کنم

بايد به شوهرتان بفهمانيد که او تنها کسي است که از صحبت کردن با او بسيار لذت مي بريد و مي توانيد احساسات و درد و دل هايتان را به او بگوييد و اجتناب از قرار دادن چنين بار احساسي سنگيني، بر دوش مردان نه تنها درست نمي باشد بلکه تمامي مردان دوست دارند که حامي و پشتيباني براي مشکلات همسرشان باشند. زماني که مشکلي داريد و يا اينکه احتياج داريد با کسي حرف بزنيد ،به شوهرتان بگوييد که ميدانم که مي توانم اين حرف ها را به دختر و مادرم هم بزنم، اما تو بهترين شنونده براي من هستي. من عاشق صحبت کردن و درد و دل کردن با تو هستم .به اين دليل که همانطور که تو مرا قبول داري من هم تورا واقعا قبول دارم. اين که شما واقعا به حرفهاي من گوش مي دهيد برايم لذت بخش مي باشد.

تو خيلي با حال و شيطوني!

براي بيان احساساتتان به شوهرتان از کلماتي چون تو خيلي زيبايي استفاده نکنيد. اين جور کلمات باعث مي شود مردها احساس کنند که بچه شده اند واين اصلا براي آنها خوشايند نمي باشد. به جاي آن در اين مواقع مي توانيد از کلماتي چون تو خيلي باحالي يا خيلي شيطوني و يا خيلي خوش تيپي استفاده کنيد. اينها کلمات ابتدايي هستند که باعث مي شود صميميت از نظر شوهرتان عميق ترشود. گفتن جمله اي شبيه به :" تو واقعا خوشتيپي "براي مردان تفاوتي با جمله ي " دوستدارم " نخواهد داشت و به همان اندازه تاثيرگذار خواهد بود.

هديه اي که برام گرفتي ،دقيقا هموني هستش که مي خواستم

به او بگوييد : واي از کجا مي دانستي من اين هديه را هميشه آرزو داشتم .با باز کردن هديه ، کف دستتان را به هم بزنيد و اينگونه احساستان را بيان کنيد. قدرداني از هديه اي که او برايتان گرفته است و استقبال از آن بسيار خوب است و او را بسيار ذوق زده خواهد کرد .مهم نيست که از اين هديه خوشتان آمده يا نه ،به هرحال او اين هديه را برايتان خريده است و نياز به تشکر و قدرداني از سوي شما دارد.حتي مي توانيد در چند روز باقي مانده به يک روز خاص مانند تولدتان ،در مورد اينکه چه چيزي اين روزها دوست داريد بخريد صحبت کنيد ،تا او را براي تصميم گيري در انجام خريد راحت تر کرده باشيد.

با اينکه اين فرزندم است، اما من شما را بيشتر از همه دوستدارم

اگر فرزند داريد ،مهم نيست که يکي داريد يا دو تا يا چند تا ، مهم اين است که در تنهايي اتان هميشه به شوهر خود بگوييد که او را بيشتر از همه دوست داريد .اين باعث مي شود تا حس حسادت او نسبت به شما براي محبتي که به فرزندتان مي کنيد از بين برود و هر زمان که از او بخواهيد تا با فرزندتان بازي کند واو را سرگرم کند تا شما به کارهايتان برسيد ،با کمال ميل قبول کند و در نهايت محيطي آرام در خانه فراهم گردد.

عاشق سورپرايزها و کارهاي فوق العادتم

اگر شوهرتان روزي شما را با چيز کوچکي مثلا يک دسته گل خواست سورپرايز کند ، حتما به آن اهميت دهيد و از آن استقبال کنيد. مهم نيست کار فوق العاده اي که او براي شما در نظر گرفته است ، يک برنامه ي کوچک است يا بزرگ ،بلکه مهم آن است که حتما هيجان خود را از انجام اين کار به او نشان دهيد. اين باعث مي شود تا اعتماد به نفس او براي انجام اين جور کارها بالا برود .همانطور که مي دانيد اين جور کارها بيشتر با زنان مي باشد .اما اگر تمامي زن ها از کارهاي کوچکي که همسرشان براي خوشحالي آنها انجام مي دهد رضايت داشته باشند ،مطمئن باشيد که مردان هم در اين کار پيشرفت خواهند داشت.

عاشق شکمتم!

مردان از اينکه از شکم بزرگشان تعريف شود بدشان نمي آيد. اصلا به او نگوئيد که شکم بزرگ و بدي داريد. حتي اگر واقعا شکم او بزرگ است مي توانيد بازهم بگوييد که شکم بزرگ و باحالي داري. اين باعث مي شود که شوهرتان نه تنها در حرف بلکه در زور بازو و عضلات هم بداند که براي شما اهميت دارد و شما به هيکل او هم اهميت مي دهيد و بعد از آن مي توانيد با زباني نرم مثلا : شکمت خيلي باحاله ولي اي کاش کوچيکتر بود ، از او بخواهيد که آن را کوچک کند.

تو بهترين در زندگي ام هستي

او مي خواهد از با شما بودن در بستر لذت ببرد اما او نمي خواهد شما در مورد او فکر بدي داشته باشيد و بدتر از همه اين است که از مردان ديگر و يا از گذشته ي شوهرتان در بستر با او صحبت کنيد ،که اين واقعا آنها را آزار مي دهد. متخصصان مي گويند : هر زني بايد بداند که شوهرش در بستر، اول از همه آرامش روحي مي خواهد و بعد اينکه بداند همسرش به او اعتماد و اطمينان دارد و مهم تر از هر چيزي برايش اين است که او را دوست دارد. از محبت کردن به او در اين حالات خود داري نکنيد و بدانيد که او هم مانند شما ،هميشه به اين حرف ها احتياج دارد.


منبع: سيمرغارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

همسران جوان بخوانند : همه چيز درباره رابطه جنسي

چگونه ميل جنسي مان را زياد کنيم؟

بعد از دعوا با همسرتان اين کارها را نکنيد!!

فرزند مسئوليت پذير مي خواهيد؟ اين 6 گام به شما کمک مي کند

رابطه با خانواده همسر، چگونه رابطه بهتري داشته باشيم؟

اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اگر اين نشانه ها را دارد، ترکش کنيد!!

آنچه که زنان آرزو دارند مردان درباره آنها بدانند

وقتي شوهرتان با شما قهر مي‌کند چگونه رفتار کنيد؟

10 نکته مهم در زندگي زناشويي که هر زن و مردي بايد بداند

برقراري روابط عاشقانه با مردان متاهل!!

نقش‌ مادران در كاهش‌ عوارض بلوغ دختران

چطور بعد از يک دعوا دوباره آشتي کنيم؟

با چهار سياست زنانه مردان را حرف شنو کنيد

خيانت همسرتان را با اين نشانه ها متوجه شويد!!

8 مرد خطرناک براي ازدواج!!

احترام در رابطه زناشويي چگونه ايجاد مي شود؟ حتما زوج ها بخوانند

11 رازي که بايد از همسرتان پنهان کنيد!!

شکوفا کردن خلاقيت کودک با چند پيشنهاد ساده

4 ترفند زنانه براي عاشق کردن همسر!!

رفتارهاي مردانه اي که زنان از آنها بيزارند، آقايان بخوانند!!

رابطه جنسي لذت بخش با ترک 12 اشتباه ساده!!

متاهلم اما علاقه مند به دوستي با زنان ديگر هستم!!

10 نکته که به شما مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

زندگي زناشويي تان را با اين ترفندها نجات دهيد!

نحوه صحيح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند!!

5 قانون تربيت کودک که بايد از ژاپني ها بياموزيم!

رموزي ناياب از ازدواج که همه بايد بدانند!!

11 کار غلطي که نبايد جلوي فرزندتان انجام دهيد!!

10 راه براي حرف شنو کردن کودکان

قوانيني که براي حفاظت از کودک بايد به او بگوييد، از قانون لباس زير تا ...

5 توصيه براي مشورت با فرزند قبل از سن بلوغ!!

بلوغ زودرس در دختران، چگونه جلوي آرايش کردن دختران خردسال را بگيريم؟

9 نشانه که مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

بعد از شکست عشقي اين کارها را هرگز نکنيد!!

براي داشتن يک رابطه طولاني مدت اين مقاله را بخوانيد!!

در اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اين سوالات را نپرسيد!

منظور مرد علاقه تان از گفتن اين جملات چيست؟

پسر مورد علاقه تان را اينگونه عاشق کنيد!!

ازدواج با اين دلايل ممنوع!!

اگر جوابتان به اين سوالات مثبت است، با اين مرد ازدواج نکنيد!!

دعواي شما با همسرتان اين فوايد جالب را دارد!!

فکر مي کنم همسرم در اينستاگرام به من خيانت مي کند!!

اين 10 جمله را هرگز به مادرشوهرتان نگوييد!!

حل اختلافات زن و شوهري با 6 کليد اصلي

سوالات جنسي که پاسخ شان را بايد بدانيد!

6 راز دوام ازدواج والدين تان که بايد بدانيد!!

متاهلان و کارهاي ممنوعه اي در اينستاگرام!!

عشق واقعي بين زن و مرد 20 نشانه اصلي دارد!!

حرف هاي جالب همسر يک هنرمند مشهور از دلايلي که زندگي مشترکش را تباه کرد!!

چگونه پسري که عاشق اش بودم را بعد از ازدواج فراموش کنم؟