آخرین اخبار

دخترهايي با اين خصوصيات هميشه مجرد مي مانند!!! روابط عاطفي

دخترهايي با اين خصوصيات هميشه مجرد مي مانند!!!

  بزرگنمايي:

چه خبر - اگر اين خصوصيات را داريد بدانيد مجرد مي مانيد

تا به حال فکر کرده ايد چرا بعضي افراد اين همه طرفدار دارند و محبوب همه هستند اما بعضي ديگر ... انگار کسي دوست ندارد حتي نزديکشان بشود؟ خب، دسته اول مهره مار ندارند – شما که به اين جور خرافات اعتقاد نداريد؟! – بلکه خصوصياتي دارند که باعث محبوبيتشان مي شود، يا بهتر بگوييم فاقد خصوصياتي هستند که آدم ها را از آنها براند.

دخترهايي که براي خودشان «مرد» شده اند!

شمار اين جور دخترها در دنياي امروز روبه افزايش است، و جالب اينجاست که آنها اصلا از دافعه هاي خودشان خبر ندارند و به «مردانگي» خودشان کاملا افتخار مي کنند. آنها زنان ديگر را ضعيف، ناتوان، ظريف و وابسته مي دانند و اصلا حاضر نيستند به عنوان جنس زن به آنها نگاه شود.
لباس هاي مردانه، کارهاي مردانه، بازوهاي قوي و برجسته و صداي کلفت و مردانه از چيزهاي مورد علاقه آنهاست که با آن فخر مي فروشند. اگر شما هم ظرافت هاي زنانه را باعث سرافکندگي خود مي دانيد، به مقاله «پسرهايي که مجرد» مي مانند نگاهي بيندازيد.
زنان مردنما همانقدر براي ديگران دافعه دارند که مردان زن نما حال شما را بد مي کنند. زن، زن آفريده شده و مرد، مرد، و هر کدام از اين دو جنس در قالب خصوصيات خودشان است که جذابيت دارد، قدرت دارد و مي تواند کارهايش را راه بيندازد.
البته اين جور دختران مي توانند به خوبي جاي پدر را براي بچه هايشان پر کنند اما متاسفانه مجرد مي مانند، چون پدر بچه ها دنبال «همسر» خوبي براي خود مي گردد!

دخترهاي خرافاتي

اگر اولين سوالي که در هنگام آشنايي با افراد مي پرسيد اين است که متولد چه ماهي هستند، اگر پاي دکه روزنامه فروشي مي ايستيد و فال اين ماهتان را در تمام مجلات مي خوانيد، اگر در کتابخانه اتاقتان انواع گوناگون کتاب هاي تعبير خواب، فال قهوه، طالع بيني هندي، چيني، رومي، فرانسوي و ... است، اگر به خودتان انواع سنگ هاي ضد چشم زخم، ازدياد حافظه، مهره مار، سنگ ماه تولد، سنگ سياره ژوپيتر و از اين جور چيزها آويزان کرده ايد و اگر پاتوق شما خانه معروف ترين فال قهوه گير شهر است که براي رسيدن به آرزوها و خواسته هاي مختلفتان نسخه هاي عجيب و غريب مي پيچد، بايد بگوييم که سرگرمي خوبي داريد اما خيالتان را راحت کنم: متاسفانه در طالع شما هيچ ازدواج موفقي ديده نمي شود!
مي دانيد چيست، متاسفانه مردها سر از اسرار ماوراءالطبيعه در نمي آورند و اصلا نمي توانند شما را درک کنند. آنها واقع بين هستند و اکثرا همه چيز را از ديد عقل و تجربه ميبينند، به خاطر همين ذاتا از اين جور کارها دل خوشي ندارند. البته که مهم نيست آنها چه فکري در مورد شما مي کنند، اما ... خواهش مي کنم به خاطر خودتان هم که شده کمي منطقي باشيد!

دخترهاي خانم معلم

من يکي از آنها را مي شناسم. او مثل يک وجدان آگاه «اکسترنال» است که به من وصلش کرده باشند: مدام مسائل و بايد و نبايدهاي بهداشتي، روانشناختي، علمي، اجتماعي، سلامت، تغذيه و خلاصه هر چيز ديگري که راجع به آن مطالعه اي داشته را به من گوشزد مي کند.
او مرتب يادآوري مي کند که موقع ظرف شستن بهتر است دستکش بپوشم، موقع رد شدن از خيابان خيلي احتياط کنم، بزرگترها را نبايد به اسم کوچک صدا کنم، کلم بروکلي براي سلامتي مان خيلي خوب است، چت کردن کار بدي است، موقع کار با کامپيوتر بايد صاف نشست، و هيچ وقت نبايد از چراغ قرمز رد شد! و خدا نکند که من بخواهم دست از پا خطا کنم و اين دستورات را ناديده بگيرم، مثلا خداي ناکرده بروم سينما و پفک و چيپس با سس تند بخورم!
البته او خيلي دختر خوب و شايسته اي است، اما هيچ وقت نمي توانم از بودن با او لذت ببرم. (بيچاره همسرش!) بد نيست بدانيد که همه ما آدم ها علاوه بر والد،بالغ و کودک درون، يک «معلم» درون هم داريم که اينها را به ما گوشزد مي کند اما فرقش اين است که گاهي مي توانيم خاموشش کنيم و کمي از شيطنت هايمان لذت ببريم. معلم بازي به شدت ديگران را از شما فراري مي دهد.

دخترهاي پول پرست

نيازي به توضيح نيست که اينها چه جور دخترهايي هستند. اين دخترها نشانه هايي دارند که طرف مقابلشان خيلي زود آنها را مي شناسد: آنها مدام در مورد مسائل مالي حرف مي زنند، اولين سوالاتي که مي پرسند در موردميزان درآمد، مدل ماشين، محل زندگي، وضعي اقتصادي خانواده و اين قبيل است و اگر در چشم انداز آينده يک رابطه احتمال بحران مالي يا احيانا اجبار به قناعت را ببينند بلافاصله محو مي شوند!
قضيه خيلي ساده است، دختري که دنبال جيب طرف مقابلش است در روزهاي سخت به درد نمي خورد. رابطه عاطفي با چنين دختراني بي نهايت شکننده و نامطمئن است وهمسرشان تحت استرس زيادي قرار دارد. اگر چنين دختري هستيد متاسفانه طرفداري نداريد؛ پسرها هم مي خواهند با کسي ازدواج کنند که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، نه جيبشان (آنها هم دل دارند!)، همانطور که شما دوست داريد طرف مقابلتان شما را به خاطر خودتان بخواهد نه ظاهرتان.

دخترهاي انحصارطلب

دخترهاي انحصارطلب خيلي خوبند، فقط يک ايراد بزرگ دارند: آنها روزگار همسرشان را سياه مي کنند! آنها مي خواهند تمام زندگي طرف مقابلشان شوند و اين اصلا منطقي نيست. همه خانم ها دوست دارند در مرکز توجه مرد زندگي شان باشند اما اين توجه حد و مرزي دارد که دخترهاي انحصارطلب از آن بي خبرند.
آنها تنها زماني شادند که احساس کنند تمام توجه مرد زندگي شان به آنهاست، و اگر او کوچکترين توجهي به ديگران يا به مسائل و جنبه هاي ديگر زندگي اش بکند اوقاتشان تلخ مي شود. حتي ممکن است تبديل به افرادي کنترلگر شوند و مدام همسرشان را چک کنند و مثل سايه دنبالش باشند.
البته در ابتداي آشنايي خودبخود طرف مقابل ما تمام زندگي مان مي شود اما اگر اين روند بخواهد ادامه پيدا کند ما را از کار و زندگي مي اندازد. هر فردي در کنار ازدواجش، که البته جنبه بسيار مهمي از زندگي اش است، لازم است به خانواده اش، کارش، تفريحات و دوستانش و علايق ديگرش هم به اندازه خودشان توجه کند؛ همچنين به فرديت خودشبه عنوان يک انسان مستقل. اين دخترها جلوي رشد و پيشرفت همسرشان را مي گيرند، وهيچ مردي هم اين را نمي خواهد.

دخترهاي خودباخته

دخترهاي خودباخته را حتما مي شناسيد: آنها به خاطر رابطه شان از همه چيزشان مي گذرند و حاضرند تمام زندگي شان را براي طرف مقابلشان فدا کنند. آنها از خود گذشته هايي هستند که هميشه در دسترسند، هرگز ناراحت و دلخور نمي شوند، هميه دنبال راضي کردن طرف مقابلند، هيچ اولويتي براي خودشان قائل نيستند، از نيازهاي خودشان مي گذرند تا به نيازهاي مرد زندگي شان برسند، به فکر رشد و پيشرفت شخصي نيستند و بالاخره همه زندگي شان در رابطه شان خلاصه مي شود.
اين جور دخترها همه اين کارها را به خاطر خشنود کردن طرف مقابل انجام مي دهند، اما برعکس آنچه خودشان فکر مي کنند به جاي راضي کردن طرف مقابل او را از خود مي رانند. آنها در نهايت به افرادي بي هويت و به شدت وابسته تبديل مي شوند که همه بار زندگي شان روي دوش همسرشان خواهد بود.
گاهي اينطور به نظر مي رسد که دخترهاي سر به زير حرف گوش کن بيشتر مورد توجه هستند، اما آنها بعد از مدتي بي نهايت کسل کننده مي شوند. در واقع دخترهايي که در حد خودشان استقلال و هويت دارند و به دنبال رشد شخصي خودشان هم هستند براي همه جذابترند.

دخترهاي غرغرو

اين آخرين مورد است اما بيشتر از تمام مواردي که تا اينجا خوانديد آدم ها را از شما فراري مي دهد. واقعا چه کسي دلش مي خواهد يک نفر مثل راديوهاي قديمي مدام زير گوش وزوز کند، آن هم از نوع غرغر؟!
از نزديکترين مردي که دم دستتان است سوال کنيد چه چيز بيشتر از همه روي مخش مي رود و او به شما خواهد گفت که يک آدم غرغرو. غرغروها انرژي آدم را تحليل مي برند و واقعا روي اعصاب راه مي روند و متاسفانه خودشان هم متوجه نمي شوند که چقدر اين کارشان بيهوده است.
وقتي مدام غرغر مي کنيد ديگر کسي به حرف هاي شما گوش نمي دهد و محتواي حرف هايتان را نمي فهمد؛ اگر هم تا به حال با غرغر توانسته ايد به هدفتان دست پيدا کنيد و کسي را مجبور به کاري بکنيد فقط براي اين بوده که از دستتان خلاص شوند و شما را از سر وا کنند، نه هيچ چيز ديگري.
البته که شما حق داريد خواسته هايتان را از ديگران بخواهيد يا شکايت هايتان را مطرح کنيد اما چطور است يک شيوه موثرتر و جذاب تر براي اين منظور پيدا کنيد؟ شايد هم خواسته هايتان نياز به بازبيني داشته باشد. مطمئنم اصلا دوست نداريد کسي توي دلش به شما بد و بيراه بگويد.


منبع : مجله موفقيتارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

حرف هاي جالب همسر يک هنرمند مشهور از دلايلي که زندگي مشترکش را تباه کرد!!

چگونه پسري که عاشق اش بودم را بعد از ازدواج فراموش کنم؟

چرا همسرتان به حرف هاي شما گوش نمي کند؟

5 رفتار ساده که همسرتان را از شما فراري مي دهد!!

رابطه جنسي بهتر با دانستن چند نکته مردانه!

همکارام را بيشتر از شوهرم دوست دارم!!

از شوهرم منتفرم، ديگر دوستش ندارم!!

آزار جنسي کودکان و آموزش هاي لازم براي پيشگيري از آزار جنسي

نگاهي روانشناسانه به ابراز علاقه جواد کاظميان به مونيکا بلوچي

اين عاشقان معشوق شان را از عشق خفه مي کنند!!

عاشق رئيس ام شده ام که يک دختر دارد!!

توصيه‌‌هايي براي عشاق ناکام!!

مادران شاغل بخوانند! آموزش هاي ضروري والدين شاغل به کودکان در مواقع تنهايي

مهارت هايي براي حفظ رابطه عاشقانه!!

رابطه جنسي من و شوهرم بسيار کم است، چگونه او را به ترغيب کنم؟

5 پاسخ به 5 سوال رايج در مورد شکست عشقي

از بين بردن ترس کودک در روز اول مدرسه با چند پيشنهاد

7 دليل پيدا نکردن نيمه گمشده تان در رابطه عشقي!!

20 جمله اي که حتما بايد به همسرتان بگوييد!!

12 جمله اي که نبايد هرگز به همسرتان بگوييد!!

با زن مطلقه ازدواج کنم يا نه؟مزايا و معايب ازدواج پسران با زنان مطلقه

اگر پسر مورد علاقه تان اين ويژگي ها را دارد، يک مرد ضعيف است!!

ازدواج با اين دلايل شما را براي هميشه بدبخت مي کند!!

آنچه که هيچ دختر و پسري از دوران نامزدي نمي داند!!

رازهاي جذاب بودن براي جنس مخالف که بايد بدانيد!!

آشتي با همسر بعد از دعوا، مخصوص کساني که تازه ازدواج کرده اند!!!

دختران امروزي چرا به شاهزاده سوار بر اسب سفيد نه مي گويند؟

روش هاي جلوگيري از دخالت خانواده همسر در زندگي زناشويي!

شوهرتان اگر اين خصوصيات را دارد، بدانيد بهترين شوهر دنيا را داريد!

چرا مردان دوست دارند با زني همسن مادرشان ازدواج کنند؟

چگونه دعواي بين بچه ها را کنترل کنيم؟

اگر به آينده رابطه عاشقانه تان شک داريد، به اين سوالات جواب دهيد!!

6 گروه مردان که نبايد به ازدواج با آنان فکر کرد !!!

به اين مدل مردان وابسته نشويد، آنها اهل ازدواج نيستند!

ترفندهايي براي حرف شنو کردن مردان در زندگي زناشويي!!

رابطه عاشقانه با همسرتان را با اين ترفندها براي هميشه حفظ کنيد!!

زنان عاشق شنيدن اين حرفها از همسرشان هستند!!

اگر شوهرتان اين نشانه ها را دارد، يک مرد سرد در رابطه زناشويي است!!

نگاهي به تنوع طلبي مردانه، به بهانه طلاق و ازدواج مجدد مهاجم نيجريه

7 جمله مخرب که نبايد به نوجوان تان بگوييد!!

تفاوت بين عشق واقعي و هوس چيست؟ با 7 نکته زير متوجه ميشويد!!

آزار دهنده‌ترين رفتارهاي زنانه که مردان را فراري مي دهد!!

ازدواج با هدف هاي اشتباه؛ با اين اهداف هرگز ازدواج نکنيد!

رابطه زناشويي عاشقانه تان را با اين 5 رفتار ساده نابود نکنيد!!

چرا مردان متاهل خيانت مي کنند؟ بعد از خيانت، دوباره به او اعتماد کنم؟

آموزش جنسي، مسائل جنسي را چگونه براي کودک توضيح بدهيم؟

اين نشانه ها مي گويد دختري عاشق تان است!!

رابطه جنسي بهتر مي خواهيد؟ اين مواد غذايي را بخوريد!!

محکم کردن رابطه عاشقانه با همسر با 18 ترفند که نمي دانستيد!!

شوهرم دائم با زنان غريبه رابطه دارد!!