آخرین اخبار

دخترهايي با اين خصوصيات هميشه مجرد مي مانند!!! روابط عاطفي

دخترهايي با اين خصوصيات هميشه مجرد مي مانند!!!

  بزرگنمايي:

چه خبر - اگر اين خصوصيات را داريد بدانيد مجرد مي مانيد

تا به حال فکر کرده ايد چرا بعضي افراد اين همه طرفدار دارند و محبوب همه هستند اما بعضي ديگر ... انگار کسي دوست ندارد حتي نزديکشان بشود؟ خب، دسته اول مهره مار ندارند – شما که به اين جور خرافات اعتقاد نداريد؟! – بلکه خصوصياتي دارند که باعث محبوبيتشان مي شود، يا بهتر بگوييم فاقد خصوصياتي هستند که آدم ها را از آنها براند.

دخترهايي که براي خودشان «مرد» شده اند!

شمار اين جور دخترها در دنياي امروز روبه افزايش است، و جالب اينجاست که آنها اصلا از دافعه هاي خودشان خبر ندارند و به «مردانگي» خودشان کاملا افتخار مي کنند. آنها زنان ديگر را ضعيف، ناتوان، ظريف و وابسته مي دانند و اصلا حاضر نيستند به عنوان جنس زن به آنها نگاه شود.
لباس هاي مردانه، کارهاي مردانه، بازوهاي قوي و برجسته و صداي کلفت و مردانه از چيزهاي مورد علاقه آنهاست که با آن فخر مي فروشند. اگر شما هم ظرافت هاي زنانه را باعث سرافکندگي خود مي دانيد، به مقاله «پسرهايي که مجرد» مي مانند نگاهي بيندازيد.
زنان مردنما همانقدر براي ديگران دافعه دارند که مردان زن نما حال شما را بد مي کنند. زن، زن آفريده شده و مرد، مرد، و هر کدام از اين دو جنس در قالب خصوصيات خودشان است که جذابيت دارد، قدرت دارد و مي تواند کارهايش را راه بيندازد.
البته اين جور دختران مي توانند به خوبي جاي پدر را براي بچه هايشان پر کنند اما متاسفانه مجرد مي مانند، چون پدر بچه ها دنبال «همسر» خوبي براي خود مي گردد!

دخترهاي خرافاتي

اگر اولين سوالي که در هنگام آشنايي با افراد مي پرسيد اين است که متولد چه ماهي هستند، اگر پاي دکه روزنامه فروشي مي ايستيد و فال اين ماهتان را در تمام مجلات مي خوانيد، اگر در کتابخانه اتاقتان انواع گوناگون کتاب هاي تعبير خواب، فال قهوه، طالع بيني هندي، چيني، رومي، فرانسوي و ... است، اگر به خودتان انواع سنگ هاي ضد چشم زخم، ازدياد حافظه، مهره مار، سنگ ماه تولد، سنگ سياره ژوپيتر و از اين جور چيزها آويزان کرده ايد و اگر پاتوق شما خانه معروف ترين فال قهوه گير شهر است که براي رسيدن به آرزوها و خواسته هاي مختلفتان نسخه هاي عجيب و غريب مي پيچد، بايد بگوييم که سرگرمي خوبي داريد اما خيالتان را راحت کنم: متاسفانه در طالع شما هيچ ازدواج موفقي ديده نمي شود!
مي دانيد چيست، متاسفانه مردها سر از اسرار ماوراءالطبيعه در نمي آورند و اصلا نمي توانند شما را درک کنند. آنها واقع بين هستند و اکثرا همه چيز را از ديد عقل و تجربه ميبينند، به خاطر همين ذاتا از اين جور کارها دل خوشي ندارند. البته که مهم نيست آنها چه فکري در مورد شما مي کنند، اما ... خواهش مي کنم به خاطر خودتان هم که شده کمي منطقي باشيد!

دخترهاي خانم معلم

من يکي از آنها را مي شناسم. او مثل يک وجدان آگاه «اکسترنال» است که به من وصلش کرده باشند: مدام مسائل و بايد و نبايدهاي بهداشتي، روانشناختي، علمي، اجتماعي، سلامت، تغذيه و خلاصه هر چيز ديگري که راجع به آن مطالعه اي داشته را به من گوشزد مي کند.
او مرتب يادآوري مي کند که موقع ظرف شستن بهتر است دستکش بپوشم، موقع رد شدن از خيابان خيلي احتياط کنم، بزرگترها را نبايد به اسم کوچک صدا کنم، کلم بروکلي براي سلامتي مان خيلي خوب است، چت کردن کار بدي است، موقع کار با کامپيوتر بايد صاف نشست، و هيچ وقت نبايد از چراغ قرمز رد شد! و خدا نکند که من بخواهم دست از پا خطا کنم و اين دستورات را ناديده بگيرم، مثلا خداي ناکرده بروم سينما و پفک و چيپس با سس تند بخورم!
البته او خيلي دختر خوب و شايسته اي است، اما هيچ وقت نمي توانم از بودن با او لذت ببرم. (بيچاره همسرش!) بد نيست بدانيد که همه ما آدم ها علاوه بر والد،بالغ و کودک درون، يک «معلم» درون هم داريم که اينها را به ما گوشزد مي کند اما فرقش اين است که گاهي مي توانيم خاموشش کنيم و کمي از شيطنت هايمان لذت ببريم. معلم بازي به شدت ديگران را از شما فراري مي دهد.

دخترهاي پول پرست

نيازي به توضيح نيست که اينها چه جور دخترهايي هستند. اين دخترها نشانه هايي دارند که طرف مقابلشان خيلي زود آنها را مي شناسد: آنها مدام در مورد مسائل مالي حرف مي زنند، اولين سوالاتي که مي پرسند در موردميزان درآمد، مدل ماشين، محل زندگي، وضعي اقتصادي خانواده و اين قبيل است و اگر در چشم انداز آينده يک رابطه احتمال بحران مالي يا احيانا اجبار به قناعت را ببينند بلافاصله محو مي شوند!
قضيه خيلي ساده است، دختري که دنبال جيب طرف مقابلش است در روزهاي سخت به درد نمي خورد. رابطه عاطفي با چنين دختراني بي نهايت شکننده و نامطمئن است وهمسرشان تحت استرس زيادي قرار دارد. اگر چنين دختري هستيد متاسفانه طرفداري نداريد؛ پسرها هم مي خواهند با کسي ازدواج کنند که آنها را به خاطر خودشان بخواهد، نه جيبشان (آنها هم دل دارند!)، همانطور که شما دوست داريد طرف مقابلتان شما را به خاطر خودتان بخواهد نه ظاهرتان.

دخترهاي انحصارطلب

دخترهاي انحصارطلب خيلي خوبند، فقط يک ايراد بزرگ دارند: آنها روزگار همسرشان را سياه مي کنند! آنها مي خواهند تمام زندگي طرف مقابلشان شوند و اين اصلا منطقي نيست. همه خانم ها دوست دارند در مرکز توجه مرد زندگي شان باشند اما اين توجه حد و مرزي دارد که دخترهاي انحصارطلب از آن بي خبرند.
آنها تنها زماني شادند که احساس کنند تمام توجه مرد زندگي شان به آنهاست، و اگر او کوچکترين توجهي به ديگران يا به مسائل و جنبه هاي ديگر زندگي اش بکند اوقاتشان تلخ مي شود. حتي ممکن است تبديل به افرادي کنترلگر شوند و مدام همسرشان را چک کنند و مثل سايه دنبالش باشند.
البته در ابتداي آشنايي خودبخود طرف مقابل ما تمام زندگي مان مي شود اما اگر اين روند بخواهد ادامه پيدا کند ما را از کار و زندگي مي اندازد. هر فردي در کنار ازدواجش، که البته جنبه بسيار مهمي از زندگي اش است، لازم است به خانواده اش، کارش، تفريحات و دوستانش و علايق ديگرش هم به اندازه خودشان توجه کند؛ همچنين به فرديت خودشبه عنوان يک انسان مستقل. اين دخترها جلوي رشد و پيشرفت همسرشان را مي گيرند، وهيچ مردي هم اين را نمي خواهد.

دخترهاي خودباخته

دخترهاي خودباخته را حتما مي شناسيد: آنها به خاطر رابطه شان از همه چيزشان مي گذرند و حاضرند تمام زندگي شان را براي طرف مقابلشان فدا کنند. آنها از خود گذشته هايي هستند که هميشه در دسترسند، هرگز ناراحت و دلخور نمي شوند، هميه دنبال راضي کردن طرف مقابلند، هيچ اولويتي براي خودشان قائل نيستند، از نيازهاي خودشان مي گذرند تا به نيازهاي مرد زندگي شان برسند، به فکر رشد و پيشرفت شخصي نيستند و بالاخره همه زندگي شان در رابطه شان خلاصه مي شود.
اين جور دخترها همه اين کارها را به خاطر خشنود کردن طرف مقابل انجام مي دهند، اما برعکس آنچه خودشان فکر مي کنند به جاي راضي کردن طرف مقابل او را از خود مي رانند. آنها در نهايت به افرادي بي هويت و به شدت وابسته تبديل مي شوند که همه بار زندگي شان روي دوش همسرشان خواهد بود.
گاهي اينطور به نظر مي رسد که دخترهاي سر به زير حرف گوش کن بيشتر مورد توجه هستند، اما آنها بعد از مدتي بي نهايت کسل کننده مي شوند. در واقع دخترهايي که در حد خودشان استقلال و هويت دارند و به دنبال رشد شخصي خودشان هم هستند براي همه جذابترند.

دخترهاي غرغرو

اين آخرين مورد است اما بيشتر از تمام مواردي که تا اينجا خوانديد آدم ها را از شما فراري مي دهد. واقعا چه کسي دلش مي خواهد يک نفر مثل راديوهاي قديمي مدام زير گوش وزوز کند، آن هم از نوع غرغر؟!
از نزديکترين مردي که دم دستتان است سوال کنيد چه چيز بيشتر از همه روي مخش مي رود و او به شما خواهد گفت که يک آدم غرغرو. غرغروها انرژي آدم را تحليل مي برند و واقعا روي اعصاب راه مي روند و متاسفانه خودشان هم متوجه نمي شوند که چقدر اين کارشان بيهوده است.
وقتي مدام غرغر مي کنيد ديگر کسي به حرف هاي شما گوش نمي دهد و محتواي حرف هايتان را نمي فهمد؛ اگر هم تا به حال با غرغر توانسته ايد به هدفتان دست پيدا کنيد و کسي را مجبور به کاري بکنيد فقط براي اين بوده که از دستتان خلاص شوند و شما را از سر وا کنند، نه هيچ چيز ديگري.
البته که شما حق داريد خواسته هايتان را از ديگران بخواهيد يا شکايت هايتان را مطرح کنيد اما چطور است يک شيوه موثرتر و جذاب تر براي اين منظور پيدا کنيد؟ شايد هم خواسته هايتان نياز به بازبيني داشته باشد. مطمئنم اصلا دوست نداريد کسي توي دلش به شما بد و بيراه بگويد.


منبع : مجله موفقيتارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

همسران جوان بخوانند : همه چيز درباره رابطه جنسي

چگونه ميل جنسي مان را زياد کنيم؟

بعد از دعوا با همسرتان اين کارها را نکنيد!!

فرزند مسئوليت پذير مي خواهيد؟ اين 6 گام به شما کمک مي کند

رابطه با خانواده همسر، چگونه رابطه بهتري داشته باشيم؟

اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اگر اين نشانه ها را دارد، ترکش کنيد!!

آنچه که زنان آرزو دارند مردان درباره آنها بدانند

وقتي شوهرتان با شما قهر مي‌کند چگونه رفتار کنيد؟

10 نکته مهم در زندگي زناشويي که هر زن و مردي بايد بداند

برقراري روابط عاشقانه با مردان متاهل!!

نقش‌ مادران در كاهش‌ عوارض بلوغ دختران

چطور بعد از يک دعوا دوباره آشتي کنيم؟

با چهار سياست زنانه مردان را حرف شنو کنيد

خيانت همسرتان را با اين نشانه ها متوجه شويد!!

8 مرد خطرناک براي ازدواج!!

احترام در رابطه زناشويي چگونه ايجاد مي شود؟ حتما زوج ها بخوانند

11 رازي که بايد از همسرتان پنهان کنيد!!

شکوفا کردن خلاقيت کودک با چند پيشنهاد ساده

4 ترفند زنانه براي عاشق کردن همسر!!

رفتارهاي مردانه اي که زنان از آنها بيزارند، آقايان بخوانند!!

رابطه جنسي لذت بخش با ترک 12 اشتباه ساده!!

متاهلم اما علاقه مند به دوستي با زنان ديگر هستم!!

10 نکته که به شما مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

زندگي زناشويي تان را با اين ترفندها نجات دهيد!

نحوه صحيح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند!!

5 قانون تربيت کودک که بايد از ژاپني ها بياموزيم!

رموزي ناياب از ازدواج که همه بايد بدانند!!

11 کار غلطي که نبايد جلوي فرزندتان انجام دهيد!!

10 راه براي حرف شنو کردن کودکان

قوانيني که براي حفاظت از کودک بايد به او بگوييد، از قانون لباس زير تا ...

5 توصيه براي مشورت با فرزند قبل از سن بلوغ!!

بلوغ زودرس در دختران، چگونه جلوي آرايش کردن دختران خردسال را بگيريم؟

9 نشانه که مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

بعد از شکست عشقي اين کارها را هرگز نکنيد!!

براي داشتن يک رابطه طولاني مدت اين مقاله را بخوانيد!!

در اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اين سوالات را نپرسيد!

منظور مرد علاقه تان از گفتن اين جملات چيست؟

پسر مورد علاقه تان را اينگونه عاشق کنيد!!

ازدواج با اين دلايل ممنوع!!

اگر جوابتان به اين سوالات مثبت است، با اين مرد ازدواج نکنيد!!

دعواي شما با همسرتان اين فوايد جالب را دارد!!

فکر مي کنم همسرم در اينستاگرام به من خيانت مي کند!!

اين 10 جمله را هرگز به مادرشوهرتان نگوييد!!

حل اختلافات زن و شوهري با 6 کليد اصلي

سوالات جنسي که پاسخ شان را بايد بدانيد!

6 راز دوام ازدواج والدين تان که بايد بدانيد!!

متاهلان و کارهاي ممنوعه اي در اينستاگرام!!

عشق واقعي بين زن و مرد 20 نشانه اصلي دارد!!

حرف هاي جالب همسر يک هنرمند مشهور از دلايلي که زندگي مشترکش را تباه کرد!!

چگونه پسري که عاشق اش بودم را بعد از ازدواج فراموش کنم؟