آخرین اخبار

اين رفتار خانم‌ها روي مخ مردان است! روابط عاطفي

اين رفتار خانم‌ها روي مخ مردان است!

  بزرگنمايي:

چه خبر - اين رفتار خانم‌ها روي اعصاب آقايان است!

در اوايل رابطه همه چيز زيبا و جذاب است، به اين دليل که هر دو طرف رابطه تلاش مي کنند تا تاثير مثبتي روي يکديگر بگذارند، اما اين شرايط معمولا دوام زيادي ندارد و با گذشت زمان شما رفتارهايي از خود نشان مي دهيد که موجب آزار طرف مقابل تان مي شود و اين در هر رابطه اي اجتناب ناپذير است. به عنوان مثال برخي اوقات شما کلماتي را به زبان مي آوريد که دل عشق زندگي تان را مي شکند. اگر دوست داريد بدانيد که چه حرف ها و رفتارهايي بيش از همه موجب آزار مردها مي شود، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

پرسيدن مدام اين سوال: «آيا اين لباس چاقم مي کند؟»

اکثر آقايان از شنيدن اين جمله که «آيا در اين لباس چاق به نظر مي رسم؟» گيج و عصبي مي شوند. به راستي شما با مطرح کردن اين سوال انتظار چه جوابي را از آنها داريد. مطمئنا او به شما نمي گويد که در اين لباس چاق به نظر مي رسيد، زيرا مي داند که عاقبت خوبي در انتظارش نيست. بنابراين جز اين پاسخ که «نه! اصلا اينطور نيست. تو بسيار هم خوش هيکلي» چيز ديگري نخواهيد شنيد. بنابراين وقت خود و شريک زندگي تان را با اين سوال ها که آيا فلان لباس به شما مي آيد يا نه، تلف نکنيد. يا بهتر است که به جاي سوال کردن، نظر خودتان را در مورد لباسي که به تن کرده ايد، بيان کنيد تا او هم در مورد عقيده شما نظر دهد.

او با دوستانش است و شما مدام به او پيغام مي دهيد

نه تنها شما بلکه مرد مورد علاقه تان نيز به زمان هايي که تنها با دوستانش بگذراند، احتياج دارد. اما اگر در اين شرايط شما مدام به او پيغام دهيد، در واقع شب او را خراب کرده ايد. چيزي که او احتياج دارد فضاي تنهايي است. شما بايد به او اين فرصت را بدهيد تا هر از چند گاهي هر کاري که خودش دوست دارد را انجام دهد. اگر نمي توانيد در اين مواقع خودتان را نگه داريد و تا بازگشت او صبر کنيد، بهتر است که شما نيز سر خودتان را به گونه اي گرم کنيد.

مي گوييد: «خوبم» اما در حقيقت نيستيد

زماني که مرد زندگي تان از شما احساس واقعي تان را مي پرسد اما شما با وجود ناراحتي و عصبانيت در پاسخ مي گوييد: «خوبم، چيزي نيست» در واقع او را از خود رنجانده ايد. شايد دلايل گوناگوني را براي عدم بيان ناراحتي تان داشته باشيد، به عنوان مثال دوست داريد ببينيد که آيا خود او علت اين ناراحتي را مي فهمد، يا اين که مي خواهيد تلاش او را براي خوب کردن حال خود بدانيد... اما در هر صورت چيزي که او در اين شرايط از شما مي خواهد، صداقت و روراستي است. بنابراين به جاي اين که از او بخواهيد خودش علت ناراحتي شما را حدس بزند، هر چه سريع تر راز دلتان را فاش کنيد تا او بتواند آن را برطرف و شما را بار ديگر شاد کند.

از پسرهاي ديگر حرف مي زنيد

صحبت کردن از آدمهاي زندگي تان مانند دوستان، همکاران يا خانواده، امري عادي است اما زماني که شما پاي پسرهاي ديگر را وسط مي کشيد، همه چيز تغيير مي کند. به عنوان مثال شما با بيان جمله اي چون «آن مرد به من گفت که چقدر زيبايم» او را مي آزاريد. طرف مقابل تان شايد حتي به روي خودش نياورد اما با شنيدن اين جمله احساس ناامني پيدا خواهد کرد. در حقيقت، او مي داند که شما زيباييد اما نبايد اين گونه جملات را مدام پيش او به زبان آوريد.

دير سر قرار حاضر مي شويد

بياييد صادق باشم. خانم ها وقت زيادي براي حاضر شدن مي خواهند، آقايان نيز به اين حقيقت واقفند اما اگر شما هر بار که با طرف مقابل تان قرار داريد، دير کنيد، در حقيقت به او ثابت کرده ايد که احترام زيادي برايش قائل نيستيد. زمان او نيز مانند زمان شما ارزشمند است بنابراين اگر يک ساعت براي حاضر شدن زمان مي خواهيد، بهتر است که برنامه ريزي تان به گونه اي باشد که در زمان مقرر بر سر قرار حاضر شويد.

حرف او را قطع مي کنيد

هيچکسي دوست ندارد که حرف اش توسط ديگري قطع شود. در واقع زماني که شما وسط حرف طرف مقابل تان مي پريد، بدين معني است که براي حرف هاي او ارزشي قائل نيستيد. شايد دليل اين رفتار شما اين باشد که قبلا حرف هايش را شنيده ايد اما حتي اين هم بهانه خوبي براي گسستن حرف هاي مرد زندگي تان نيست. در نهايت دليل تان هر چه باشد، اين رفتار به دليل اين که نشاندهنده بي احترامي به طرف مقابل است، بسيار آزار دهنده مي باشد.

قدرت تصميم گيري نداريد

براي هر آدمي سخت است تا با فردي برخورد کند که قدرت تصميم گيري ندارد. زماني که شما طرف مقابل تان را در انتظار گرفتن يک تصميم نگه مي داريد، در واقع همه چيز را در حالت تعليق در آورده ايد. به عنوان مثال زماني که او از شما مي پرسد «کدام فيلم را دوست داريد تماشا کنيد» و شما در جواب مي گوييد که «نمي دانم» يا «فرقي نمي کند» در واقع او را ناراحت کرده ايد زيرا که او با پرسيدن اين سوال خواسته تا طبق علاقه شما پيش رود اما شما با چنين جوابي بي تفاوتي خود را نسبت به او نشان داده ايد. بنابراين سعي کنيد که تا جاي ممکن تصميم گيري هايتان را به تاخير نياندازيد.

مي پرسيد: «آيا هنوز هم مرا دوست داري؟»

حتما براي شما هم پيش آمده که از شريک زندگي تان بپرسيد «آيا هنوز مرا دوست داري؟». با بيان اين سوال انتظار چه جوابي داريد؟ حتي اگر طرف مقابل تان مانند قبل به شما احساس نداشته باشد، باز هم نمي گويد که «نه! کمتر از قبل دوستت دارم.». مطمئنا در جواب خواهيد شنيد: «معلوم که هنوز هم دوستت دارم» بنابراين پاسخي که براي اين سوال خواهيد شنيد، ممکن است که پاسخ صادقانه اي نباشد. شما با اين کارتان تنها نشان مي دهيد که در اين رابطه احساس ناامني داريد و همين امر ممکن است موجب دور شدن او از شما شود. بنابراين خودتان را با پرسش اين سوال خسته نکنيد و به دنبال راههاي ديگري براي ثابت کردن عشق او نسبت به خودتان باشيد.

از رابطه تان در شبکه هاي اجتماعي صحبت مي کنيد

آقايان دوست ندارند که شما از رابطه عاطفي تان مدام در شبکه هاي اجتماعي صحبت کنيد. مسائل خصوصي شما به هيچ کسي جز خودتان ربطي ندارد، به علاوه آنچه براي شما جذاب است، ممکن است که براي ديگران هيچ جذابيتي نداشته باشد، بنابراين از انتشار آنچه ميان شما و شريک زندگي تان مي گذرد، خودداري کنيد. زماني که شما مدام عکس عشق زندگي تان را منتشر مي کنيد يا هر روز درباره رابطه عاطفي تان مي نويسيد، در واقع حس ناامني را به طرف مقابل تان انتقال داده ايد. بنابراين از صحبت کردن در مورد رابطه عاطفي تان با دوستان مجازي، که امري بسيار شخصي است، پرهيز کنيد.

زماني که گوشي از دست شما نمي افتد

قبول داريم که شبکه هاي اجتماعي مانند اينستاگرام، توييتر، تلگرام يا فيسبوک اعتياد آورند اما زماني که پيش شريک زندگي تان هستيد بايد عادت گوشي تلفن به دست گرفتن را ترک کنيد. شما مدام سرتان داخل گوشي تان است زيرا نمي خواهيد هيچ پستي را از دست بدهيد اما طرف مقابل تان چه مي شود؟ او هم احتياج به توجه شما دارد. به عنوان مثال زماني که او با شما صحبت مي کند اما شما در پاسخ مي گوييد: «چه گفتي؟» در واقع او را از خود رانده ايد و در حقيقت اين حس را به او منتقل کرده ايد که هيچ اهميتي براي شما ندارد. بنابراين اگر شريک زندگي تان برايتان مهم است، اين عادت خود را ترک کنيد.


منبع : زندگي ايده آلارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

حرف هاي جالب همسر يک هنرمند مشهور از دلايلي که زندگي مشترکش را تباه کرد!!

چگونه پسري که عاشق اش بودم را بعد از ازدواج فراموش کنم؟

چرا همسرتان به حرف هاي شما گوش نمي کند؟

5 رفتار ساده که همسرتان را از شما فراري مي دهد!!

رابطه جنسي بهتر با دانستن چند نکته مردانه!

همکارام را بيشتر از شوهرم دوست دارم!!

از شوهرم منتفرم، ديگر دوستش ندارم!!

آزار جنسي کودکان و آموزش هاي لازم براي پيشگيري از آزار جنسي

نگاهي روانشناسانه به ابراز علاقه جواد کاظميان به مونيکا بلوچي

اين عاشقان معشوق شان را از عشق خفه مي کنند!!

عاشق رئيس ام شده ام که يک دختر دارد!!

توصيه‌‌هايي براي عشاق ناکام!!

مادران شاغل بخوانند! آموزش هاي ضروري والدين شاغل به کودکان در مواقع تنهايي

مهارت هايي براي حفظ رابطه عاشقانه!!

رابطه جنسي من و شوهرم بسيار کم است، چگونه او را به ترغيب کنم؟

5 پاسخ به 5 سوال رايج در مورد شکست عشقي

از بين بردن ترس کودک در روز اول مدرسه با چند پيشنهاد

7 دليل پيدا نکردن نيمه گمشده تان در رابطه عشقي!!

20 جمله اي که حتما بايد به همسرتان بگوييد!!

12 جمله اي که نبايد هرگز به همسرتان بگوييد!!

با زن مطلقه ازدواج کنم يا نه؟مزايا و معايب ازدواج پسران با زنان مطلقه

اگر پسر مورد علاقه تان اين ويژگي ها را دارد، يک مرد ضعيف است!!

ازدواج با اين دلايل شما را براي هميشه بدبخت مي کند!!

آنچه که هيچ دختر و پسري از دوران نامزدي نمي داند!!

رازهاي جذاب بودن براي جنس مخالف که بايد بدانيد!!

آشتي با همسر بعد از دعوا، مخصوص کساني که تازه ازدواج کرده اند!!!

دختران امروزي چرا به شاهزاده سوار بر اسب سفيد نه مي گويند؟

روش هاي جلوگيري از دخالت خانواده همسر در زندگي زناشويي!

شوهرتان اگر اين خصوصيات را دارد، بدانيد بهترين شوهر دنيا را داريد!

چرا مردان دوست دارند با زني همسن مادرشان ازدواج کنند؟

چگونه دعواي بين بچه ها را کنترل کنيم؟

اگر به آينده رابطه عاشقانه تان شک داريد، به اين سوالات جواب دهيد!!

6 گروه مردان که نبايد به ازدواج با آنان فکر کرد !!!

به اين مدل مردان وابسته نشويد، آنها اهل ازدواج نيستند!

ترفندهايي براي حرف شنو کردن مردان در زندگي زناشويي!!

رابطه عاشقانه با همسرتان را با اين ترفندها براي هميشه حفظ کنيد!!

زنان عاشق شنيدن اين حرفها از همسرشان هستند!!

اگر شوهرتان اين نشانه ها را دارد، يک مرد سرد در رابطه زناشويي است!!

نگاهي به تنوع طلبي مردانه، به بهانه طلاق و ازدواج مجدد مهاجم نيجريه

7 جمله مخرب که نبايد به نوجوان تان بگوييد!!

تفاوت بين عشق واقعي و هوس چيست؟ با 7 نکته زير متوجه ميشويد!!

آزار دهنده‌ترين رفتارهاي زنانه که مردان را فراري مي دهد!!

ازدواج با هدف هاي اشتباه؛ با اين اهداف هرگز ازدواج نکنيد!

رابطه زناشويي عاشقانه تان را با اين 5 رفتار ساده نابود نکنيد!!

چرا مردان متاهل خيانت مي کنند؟ بعد از خيانت، دوباره به او اعتماد کنم؟

آموزش جنسي، مسائل جنسي را چگونه براي کودک توضيح بدهيم؟

اين نشانه ها مي گويد دختري عاشق تان است!!

رابطه جنسي بهتر مي خواهيد؟ اين مواد غذايي را بخوريد!!

محکم کردن رابطه عاشقانه با همسر با 18 ترفند که نمي دانستيد!!

شوهرم دائم با زنان غريبه رابطه دارد!!