آخرین اخبار

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟ روابط عاطفي

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟

  بزرگنمايي:

چه خبر - پرسيدن سوالات جنسي در جلسه خواستگاري

نياز جنسي يکي از ضروري ترين نيازهاي هر انساني است که به طور خدادادي و غريزي در نهاد هر انساني قرار گرفته است و هدف از قرار دادن شهوت در فطرت انسان ها تداوم نسل انسان و قوام بخشيدن و استمرار حيات انسان است که بدون آن حيات بشري دوامي ندارد لذا اين نيرو اگر در جا و مکان مناسب خود و طبق دستورات شرعي به کار گرفته شود مفيد و لذت بخش خواهد بود اما يکي از مسائلي که اين روزها زياد به گوش مي رسد طلاق عاطفي است که خود نشات گرفته از طلاق جنسي مي باشد . اگر تا به حال سري به دادگاه هاي خانواده زده باشيد و پاي درد و دل مراجعان نشسته باشيد يکي از دلايل آنها براي درخواست طلاق برآورده نشدن نيازهاي جنسي شان است .زماني که دو جنس مخالف با دو طبع جنسي متفاوت کنار هم قرار مي گيرند مسلما به خوبي نخواهند توانست به نيازهاي يکديگر پاسخ مثبت دهند.

به اين مساله توجه داشته باشيد که زمان پرسيدن سوالات جنسي بسيار مهم است گاهي برخي افراد در اولين جلسات خواستگاري صحبت از مسائل جنسي و... مي کنند و اين يا مي تواند دليل بر اين باشد که فرد هدفش از ازدواج تنها رفع نياز جنسي است و يا از روي ناپختگي و کم تجربه بودن چنين سوالي را در اولين جلسه مطرح کرده است!

يک زن و مرد زماني مي توانند به نيازهاي جنسي يکديگر به خوبي پاسخ دهند که از بازگو کردن احساسات و تمايلات جنسي خود تفره نروند و صحبت در اين زمينه را برابر با بي حيايي و قباحت تلقي نکنند.

متاسفانه بسياري از جوانان به پيروي از عرف ترجيح مي دهند صحبت در رابطه با مسائل جنسي را به بعد از ازدواج موکول کنند. شايد هم پيش خود اينگونه تصور کنند که يک جواني که در آستانه ي ازدواج است مسلما از نياز جنسي متعادلي برخوردار خواهد بود اما يک نکته اساسي در اينباره وجود دارد: به نظر شما صحبت در رابطه با مسائل جنسي بعد از ازدواج کمي دير نيست؟ اصلا فرض کنيد که يک جوان در آستانه ي ازدواج از تمايلات جنسي متعادلي برخوردار باشد اما اگر طرف مقابلتان شدت تمايلات جنسي اش از شما بيشتر يا کمتر باشد وضعيت چگونه خواهد بود ؟! اگر بعد از ازدواج متوجه شويد که آنطور که فکر ميکرديد نبوده است راه حل چيست؟!

رابط جنسي ابزاري براي لذت زندگي!

در گذشته هاي دور زير يک سقف رفتن بدون اطلاع داشتن از مسائل جنسي کاملا قابل هضم بود و مي بينيم که پدر بزرگ و مادربزرگان ما حتي بدون اينکه با طرف مقابلشان در رابطه با مسائل اساسي زندگي هم صحبت کنند زندگي مشترکشان را شروع ميکردند و دچار هيچگونه مشکلي هم نمي شدند .مي دانيد چرا؟! براي قديمي ها منظور از ازدواج تشکيل نهاد اجتماعي بود و نه لزوما غريزه جنسي .در گذشته دو نفر که ازدواج ميکردند در درجه اول هدفشان به جا آوردن سنت الهي بود و بعد هم قصدشان اين بود که تشکيل زندگي دهند و هدفشان از برقراري رابطه جنسي توليد مثل بود البته حتما لذت بردن براي شان مهم بود اما نه به اندازه ي امروز. در هر صورت رابطه جنسي از گذشته تا امروز مهم است . ابزاري که اگر باشد زندگي لذت بخش خواهد بود. لذا لازم است توجه به سوالات جنسي را به بعد از ازدواج موکل نکنيد حتي اگر از پرسيدن سوالات جنسي به طور مستقيم هم ابا داريد مي توانيد با تکنيک ها روانشناسي فرمولش را پيدا کنيد.

ذکر اين نکته لازم است که به اين مساله توجه داشته باشيد که زمان پرسيدن سوالات جنسي بسيار مهم است گاهي برخي افراد در اولين جلسات خواستگاري صحبت از مسائل جنسي مي کنند و اين يا مي تواند دليل بر اين باشد که فرد هدفش از ازدواج تنها رفع نياز جنسي است و يا از روي ناپختگي و کم تجربه بودن چنين سوالي را در اولين جلسه مطرح کرده است! لذا بهترين زمان صحبت کردن درباره مسائل جنسي جلسات نهايي خواستگاري و حتي بعد از تحقيقات کامل است اما به ياد داشته باشيد که در اين ميان حرمت ها را هم حفظ کنيد وبه پرسيدن سوالات متعارف و جامعي که شما به جواب مورد نظرتان برساند اکتفا کنيد و وارد جزئيات نشويد سوالاتي همچون :

-چقدر در زمينه مسائل جنسي اطلاعات داريد؟

-از چه منابعي اطلاعات جنسي را دريافت کرده‌ايد؟

-انتظارات و سليقه‌هاي جنسي شما چگونه است؟

-وجود فرزند چقدر براي شما ضرورت دارد؟

-چقدر در زندگي به رابطه جنسي بها مي‌دهيد؟ (شناخت مزاج جنسي سرد يا گرم‌ در طرفين) و ...

حال اگر روي پرسيدن چنيني سوالاتي را هم نداريد و مي خواهيد از تکنيک هاي روانشناسي استفاده کنيد بدانيد که ميزان خورد و خواب در ميزان ميل جنسي هم تاثير گذار است. فردي كه زياد مي‌خورد يا خوش‌خواب و طناز است، معمولا در رابطه زناشويي هم موفق است.

خورد و خواب در ميزان ميل جنسي هم تاثير گذار است. فردي كه زياد مي‌خورد يا خوش‌خواب و طناز است، معمولا در رابطه زناشويي هم موفق تر است. به‌طور كلي افراد را مي‌توان به دو دسته تقسيم كرد؛ افرادي كه زياد مي‌خوابند و افرادي كه كم مي‌خوابند. كساني كه نيازمند خواب كم هستند و با دوره خواب كوتاهي سرحال مي‌شوند و سرزنده، شاداب و پر انرژي هستند، افراد تيزي هستند و از نظر جنسي فعال‌ترند و ذاتا مهارت‌هاي جنسي زناشويي را بهتر بلد هستند و البته جاه‌طلب‌تر بوده و در زندگي بلندپروازترند ولي افرادي كه خواب طولاني دارند عموما تنبل‌ترند و اغلب هم ميل جنسي كمتر و مهارت‌هاي جنسي پايين‌تري دارند. اين است كه ازدواج فردي كه زياد مي‌خوابد با فردي كه كم مي‌خوابد مي‌تواند سخت باشد.

در نهايت بايد گفت که درست است غريزه جنسي در تمام انسانها وجود دارد اما ميزان و انتظارات و سلايق افراد در برآوردن نيازهاي جنسي متفاوت است و لازم است که زوج ها قبل از ازدواج در اين رابطه با يکديگر تعامل و گفتگو داشته باشند . در اين زمينه مهم اين است که زن و مرد در اين انتظارات توافق داشته باشند و از عقايد مربوط به تعهدات جنسي و اخلاقي همديگر مطلع شوند .در جلسات خواستگاري به يک کليت در اين موضوع برسيد و در دوران نامزدي و عقد کردگي بهتر بررسي کنيد.منبع : tebyan.net


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

آقايان حتما اين مقاله را بخوانند!!

کليد موفقيت در ازدواج هاي امروزي کشف شد!!

در اولين قرار ملاقات دونفره تان مراقب اين اشتباهات باشيد!!

اين نشانه ها مي گويد شوهرتان ديگر شما را دوست ندارد

4 اشتباه بيشتر مردان در رابطه جنسي!!

کودکم به خانواده شوهرم وابسته است، چگونه اين وابستگي را از بين ببرم؟

آقايان، اين حرفهاي همسرتان را باور نکنيد!!

6 جمله اي که نبايد به فرزندتان بگوييد!! به بهانه روز جهاني کودک

اگر همسرتان اين جمله ها را مي گويد ازدواج تان در خطر است

عاشق اين دسته از مردان نشويد!!

ميل جنسي شما به اين دلايل کم مي شود، مراقب باشيد!!

چگونه به سوالات جنسي کودکان پاسخ دهيم؟

قبل از بازگشت به رابطه عشقي شکست خورده تان بخوانيد!!

با اين روشها نگذاريد براي همسرتان عادي شويد!!

همسر مناسب شما بايد اين 8 نشانه را داشته باشد!!

بعد از دعواهاي زناشويي اين اشتباهات را نکنيد

جلوي اين افراد هرگز به همسرتان بي احترامي نکنيد!!

اين دسته از مردان شما را فقط براي دوستي مي خواهند نه ازدواج

5 نبايد در دعواهاي کودکان که هر پدر و مادري بايد بداند!!

خيانت هاي زناشويي در زندگي هاي مدرن امروزي به چه معنا است؟

آقايان، بايد همسرتان را به اين 6 نفر ترجيح دهيد!!!

والديني که فرزند دانش آموز دارد، بخوانند!!

همسرم عاشق رئيس جوان اش شده است!!

دور مرداني با اين خصوصيات را يک خط قرمز بکشيد!!

5 نياز مردانه اي که زنان بايد به آنها توجه کنند!!

پسري که عاشق واقعي شما است اين نشانه ها را دارد!!

دختر 11 ساله ام از تنهايي مي ترسد، چه کنم؟

3 نشانه که مي گويد رابطه زناشويي تان در خطر است!!

چرا عشق قديمي ام را نميتوانم فراموش کنم؟

مراقب اين اشتباهات در رابطه با جنس مخالف باشيد!!

آداب رستوران رفتن را چگونه به کودک ياد بدهيم؟

يک هشدار جدي به همسران، از اين کار به شدت دوري کنيد!!

در دعوا با همسرتان با اين ترفندها پيروز شويد!!

ترفندهايي مردانه براي تسخير قلب همسر!!

مادر همسرم از بچه هايم براي جاسوسي استفاده مي کند!!

اين عکس هاي فرزندتان را در شبکه هاي اجتماعي پخش نکنيد

بچه دارم و ميخواهم با پسر مجردي که عاشقش هستم ازدواج کنم!

ترفندهاي مهم شوهرداري که زنان بايد بدانند!!

آقايان، با گفتن اين جملات همسرتان را جادو کنيد!!

نشانه هاي آزار جنسي در کودک که هر پدر و مادري بايد بداند

کدام مردان به همسرشان خيانت مي کنند؟

قبل از بچه دار شدن در مورد اين مسائل با همسرتان حرف بزنيد

رابطه جنسي تان را با اين روشها قوي تر کنيد

راز خوشبختي زوج هاي خوشبخت، اين بار از زبان خودشان!

با تکنيک روز ويژه آرامش و عشق را به زندگي زناشويي تان برگردانيد

بهترين واکنش به همسري که دروغ مي گويد چيست؟

محکم کردن ازدواج و زندگي زناشويي با 8 نکته کليدي

چگونه زني جذاب و زيبا باشيم؟

ميل جنسي مردان را اين کارهاي زنانه کم مي کند!!

کودکم به لوازم آرايش علاقه دارد، نمي دانم چه کنم؟