آخرین اخبار

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟ روابط عاطفي

سوالات جنسي را چگونه از دختر مورد علاقه ام بپرسم؟

  بزرگنمايي:

چه خبر - پرسيدن سوالات جنسي در جلسه خواستگاري

نياز جنسي يکي از ضروري ترين نيازهاي هر انساني است که به طور خدادادي و غريزي در نهاد هر انساني قرار گرفته است و هدف از قرار دادن شهوت در فطرت انسان ها تداوم نسل انسان و قوام بخشيدن و استمرار حيات انسان است که بدون آن حيات بشري دوامي ندارد لذا اين نيرو اگر در جا و مکان مناسب خود و طبق دستورات شرعي به کار گرفته شود مفيد و لذت بخش خواهد بود اما يکي از مسائلي که اين روزها زياد به گوش مي رسد طلاق عاطفي است که خود نشات گرفته از طلاق جنسي مي باشد . اگر تا به حال سري به دادگاه هاي خانواده زده باشيد و پاي درد و دل مراجعان نشسته باشيد يکي از دلايل آنها براي درخواست طلاق برآورده نشدن نيازهاي جنسي شان است .زماني که دو جنس مخالف با دو طبع جنسي متفاوت کنار هم قرار مي گيرند مسلما به خوبي نخواهند توانست به نيازهاي يکديگر پاسخ مثبت دهند.

به اين مساله توجه داشته باشيد که زمان پرسيدن سوالات جنسي بسيار مهم است گاهي برخي افراد در اولين جلسات خواستگاري صحبت از مسائل جنسي و... مي کنند و اين يا مي تواند دليل بر اين باشد که فرد هدفش از ازدواج تنها رفع نياز جنسي است و يا از روي ناپختگي و کم تجربه بودن چنين سوالي را در اولين جلسه مطرح کرده است!

يک زن و مرد زماني مي توانند به نيازهاي جنسي يکديگر به خوبي پاسخ دهند که از بازگو کردن احساسات و تمايلات جنسي خود تفره نروند و صحبت در اين زمينه را برابر با بي حيايي و قباحت تلقي نکنند.

متاسفانه بسياري از جوانان به پيروي از عرف ترجيح مي دهند صحبت در رابطه با مسائل جنسي را به بعد از ازدواج موکول کنند. شايد هم پيش خود اينگونه تصور کنند که يک جواني که در آستانه ي ازدواج است مسلما از نياز جنسي متعادلي برخوردار خواهد بود اما يک نکته اساسي در اينباره وجود دارد: به نظر شما صحبت در رابطه با مسائل جنسي بعد از ازدواج کمي دير نيست؟ اصلا فرض کنيد که يک جوان در آستانه ي ازدواج از تمايلات جنسي متعادلي برخوردار باشد اما اگر طرف مقابلتان شدت تمايلات جنسي اش از شما بيشتر يا کمتر باشد وضعيت چگونه خواهد بود ؟! اگر بعد از ازدواج متوجه شويد که آنطور که فکر ميکرديد نبوده است راه حل چيست؟!

رابط جنسي ابزاري براي لذت زندگي!

در گذشته هاي دور زير يک سقف رفتن بدون اطلاع داشتن از مسائل جنسي کاملا قابل هضم بود و مي بينيم که پدر بزرگ و مادربزرگان ما حتي بدون اينکه با طرف مقابلشان در رابطه با مسائل اساسي زندگي هم صحبت کنند زندگي مشترکشان را شروع ميکردند و دچار هيچگونه مشکلي هم نمي شدند .مي دانيد چرا؟! براي قديمي ها منظور از ازدواج تشکيل نهاد اجتماعي بود و نه لزوما غريزه جنسي .در گذشته دو نفر که ازدواج ميکردند در درجه اول هدفشان به جا آوردن سنت الهي بود و بعد هم قصدشان اين بود که تشکيل زندگي دهند و هدفشان از برقراري رابطه جنسي توليد مثل بود البته حتما لذت بردن براي شان مهم بود اما نه به اندازه ي امروز. در هر صورت رابطه جنسي از گذشته تا امروز مهم است . ابزاري که اگر باشد زندگي لذت بخش خواهد بود. لذا لازم است توجه به سوالات جنسي را به بعد از ازدواج موکل نکنيد حتي اگر از پرسيدن سوالات جنسي به طور مستقيم هم ابا داريد مي توانيد با تکنيک ها روانشناسي فرمولش را پيدا کنيد.

ذکر اين نکته لازم است که به اين مساله توجه داشته باشيد که زمان پرسيدن سوالات جنسي بسيار مهم است گاهي برخي افراد در اولين جلسات خواستگاري صحبت از مسائل جنسي مي کنند و اين يا مي تواند دليل بر اين باشد که فرد هدفش از ازدواج تنها رفع نياز جنسي است و يا از روي ناپختگي و کم تجربه بودن چنين سوالي را در اولين جلسه مطرح کرده است! لذا بهترين زمان صحبت کردن درباره مسائل جنسي جلسات نهايي خواستگاري و حتي بعد از تحقيقات کامل است اما به ياد داشته باشيد که در اين ميان حرمت ها را هم حفظ کنيد وبه پرسيدن سوالات متعارف و جامعي که شما به جواب مورد نظرتان برساند اکتفا کنيد و وارد جزئيات نشويد سوالاتي همچون :

-چقدر در زمينه مسائل جنسي اطلاعات داريد؟

-از چه منابعي اطلاعات جنسي را دريافت کرده‌ايد؟

-انتظارات و سليقه‌هاي جنسي شما چگونه است؟

-وجود فرزند چقدر براي شما ضرورت دارد؟

-چقدر در زندگي به رابطه جنسي بها مي‌دهيد؟ (شناخت مزاج جنسي سرد يا گرم‌ در طرفين) و ...

حال اگر روي پرسيدن چنيني سوالاتي را هم نداريد و مي خواهيد از تکنيک هاي روانشناسي استفاده کنيد بدانيد که ميزان خورد و خواب در ميزان ميل جنسي هم تاثير گذار است. فردي كه زياد مي‌خورد يا خوش‌خواب و طناز است، معمولا در رابطه زناشويي هم موفق است.

خورد و خواب در ميزان ميل جنسي هم تاثير گذار است. فردي كه زياد مي‌خورد يا خوش‌خواب و طناز است، معمولا در رابطه زناشويي هم موفق تر است. به‌طور كلي افراد را مي‌توان به دو دسته تقسيم كرد؛ افرادي كه زياد مي‌خوابند و افرادي كه كم مي‌خوابند. كساني كه نيازمند خواب كم هستند و با دوره خواب كوتاهي سرحال مي‌شوند و سرزنده، شاداب و پر انرژي هستند، افراد تيزي هستند و از نظر جنسي فعال‌ترند و ذاتا مهارت‌هاي جنسي زناشويي را بهتر بلد هستند و البته جاه‌طلب‌تر بوده و در زندگي بلندپروازترند ولي افرادي كه خواب طولاني دارند عموما تنبل‌ترند و اغلب هم ميل جنسي كمتر و مهارت‌هاي جنسي پايين‌تري دارند. اين است كه ازدواج فردي كه زياد مي‌خوابد با فردي كه كم مي‌خوابد مي‌تواند سخت باشد.

در نهايت بايد گفت که درست است غريزه جنسي در تمام انسانها وجود دارد اما ميزان و انتظارات و سلايق افراد در برآوردن نيازهاي جنسي متفاوت است و لازم است که زوج ها قبل از ازدواج در اين رابطه با يکديگر تعامل و گفتگو داشته باشند . در اين زمينه مهم اين است که زن و مرد در اين انتظارات توافق داشته باشند و از عقايد مربوط به تعهدات جنسي و اخلاقي همديگر مطلع شوند .در جلسات خواستگاري به يک کليت در اين موضوع برسيد و در دوران نامزدي و عقد کردگي بهتر بررسي کنيد.منبع : tebyan.net


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

اين نشانه ها مي گويد رابطه زناشويي تان در خطر است!!

5 ويژگي زنانه که باعث جذب مردان مي شود!!

خط قرمزهاي روابط دختران و پسران در دوران دانشجويي

10 نکته ساده براي داشتن يک زندگي عاشقانه و رويايي

3 رازي که دست شوهرتان را رو مي کند!!

چگونه يک زن قاطع در مقابل شوهرم باشم؟

کودک آزارها چه کساني هستند؟

قبل از ازدواج با دختري ارتباط داشتم، مي ترسم همسرم بفهمد!

يک راهنماي کامل براي مادرشوهرها، اينگونه با عروس تان رفتار کنيد!!

چرا شوهرم با زنان غريبه خوش برخوردتر است؟

اگر مردي اين نشانه ها را دارد، بدانيد که عاشق تان است!!

دو کلمه اي که در زندگي زناشويي تان معجزه مي کند!!

شوهر نمونه براي خانم ها در زندگي زناشويي چه ويژگي هايي دارد؟

9 رازي که هر زني از شوهرش پنهان مي کند!!

با مردان عصبي اينگونه رفتار کنيد!!

چگونه از همکارم خواستگاري کنم؟

چگونه با پسر دلخواهم ازدواج کنم؟

اين 10 نشانه مي گويد هنوز براي ازدواج تان زود است!!

اگر پسري اين نشانه ها را دارد بدانيد که نيمه گمشده تان است!!

دروغ هاي رايجي مردان به همسرشان مي گويند

7 نکته اي که مردان دوست دارند همسرشان در مورد آنها بدانند!!

13 نصيحت شيرين پدر بزرگ و مادر بزرگ براي نوه هايشان

20 راز يک زندگي عاشقانه که فاش شد!!

14 دليل که نمي گذارد شما به دومين قرار ملاقات با جنس مخالف برسيد!!

راز رابطه زناشويي موفق کيت ميدلتون و پرنس ويليام چيست؟

مردان از اين مدل زنان فرار مي کنند!!

6 جمله اي که براي ازدواج تان سم است!!

5 دليلي که باعث مي شود عاشق جنس مخالف شويد!!

پسرم همه چيز را پرت مي کند!!

مردي که عاشق شما است اين نشانه ها را دارد!!

8 اختلافي که زن و شوهرها در مورد پول دارند!

کدام خصوصيت زنانه براي مردان بسيار جذاب است؟

9 جمله اي که زنان نبايد به شوهرتان بگوييد!!

دور ازدواج با اين مدل پسران را خط بکشيد!!

رموز اصلي شوهرداري در زندگي زناشويي که خانمها بايد بدانند!!

رابطه عاشقانه تان را با گفتن اين سوالات گرمتر کنيد!!

با هوويم چه کنم؟!!

چرا بين من و شوهرم فاصله عاطفي افتاد؟

اگر جنس مخالف تان اين 7 نشانه را دارد، بدانيد نيمه گمشده تان است!!

خانمها بخوانند، چگونه همسر بهتري براي شوهرمان باشيم؟

چگونه به پسر مورد علاقه ام پيشنهاد ازدواج دهم؟

با بچه هاي موبايل به دست چه کنيم؟

همسرم را با زن غريبه اي در خيابان ديدم!!

مردان بخوانند!!خواسته هاي زنان از شوهرشان در هنگام مشکلات

عاشق دختري هستم که نمي توانم به او ابراز علاقه کنم،هر شب گريه مي کنم

اين 3 حرف را هيچ زني نبايد به شوهرش بگويد، حتي به شوخي!!

مردان در شبکه هاي اجتماعي براي همسرم کامنت مي گذارند!!

5 دليل طلاق هاي زود هنگام امروزي!!

کيفيت رابطه جنسي تان را با سه ترفند بالا ببريد

روشهاي گفتن نه به کودک، بدون جيغ و داد!!