آخرین اخبار

رابطه جنسي لذت بخش با ترک 12 اشتباه ساده!! روابط عاطفي

رابطه جنسي لذت بخش با ترک 12 اشتباه ساده!!

  بزرگنمايي:

چه خبر - اين اشتباهات را در رابطه جنسي‌تان مرتکب نشويدفکر نکنيد همه چيز را مي‌دانيد و بلديد

فکر نکنيد همه چيز را در مورد خواسته‌ها و تمايلات همسرتان مي‌دانيد، مخصوصا اگر تازه ازدواج کرده‌ايد. همه‌ي ما خواسته‌هاي شخصي خودمان را داريم. ارتباط، کليد فهم خواسته‌هاي دروني همسرتان است. اگر بتوانيد با گفتگو و ارتباط مناسب درک کنيد همسر شما چه چيزهايي را ترجيح مي‌دهد، رابطه‌‌اي رضايتبخش خواهيد داشت، چه از نظر فيزيکي و چه از لحاظ روحي و هيجاني.

اتاق خواب جاي بگو مگو کردن نيست

خيلي از زن و شوهرها گله و شکايت‌هاي خود را براي پيش از خواب مي‌گذارند، احتمالا به اين دليل که اولين فرصتي است که با هم تنها مي‌شوند. اما وقتي خشم و دلخوري خود را به اتاق خواب‌تان وارد مي‌کنيد، فضاي آرامش و لذت را به زمين جنگ تبديل مي‌کنيد. و اگر کنترل بحث و بگومگوهاي‌تان از دست‌تان خارج شود مي‌تواند نتيجه‌اش اين باشد که يکي از شما به عنوان تنبيه طرف مقابل، رابطه‌ي جنسي را پس بزند.
اگر از دست همسرتان دلخوريد، در اتاق ديگري با او حرف بزنيد يا به فردا موکولش کنيد. حالا اگر يک بار با عصبانيت به رختخواب برويد، رابطه‌تان نابود نمي‌شود! چيزي که به زندگي زناشويي و رابطه‌تان آسيب مي‌زند اين است که اتاق خواب‌تان را محلي براي بگومگو و تجربيات ناگوار کنيد.

خجالت نکشيد و در مورد فانتريهاي‌تان حرف بزنيد

بيشتر زنها و مردها معمولا روي پيش نوازي و خود ِ رابطه جنسي متمرکز مي‌شوند و در مورد فانتريها و تخيلات جنسي خود حرفي به ميان نمي‌آورند. اگر خواسته‌هاي‌تان را به زبان بياوريد، جوري که سازنده باشد نه مخرب و سرزنش کننده، مطمئن باشيد کسي از شما ايراد نخواهد گرفت. طرز بيان تخيلات جنسي شما به خودي خود مي‌تواند تحريک کننده و شورانگيز باشد. همسري که واقعا دوست‌تان دارد به فانتريهاي شما گوش خواهد کرد.
اگر حرکتي شما را ناراحت مي‌کند حتما بگوييد. اگر روش جديدي را امتحان مي‌کنيد، بايد براي هر دوي شما لذتبخش و هيجان انگيز باشد، نه ناراحت کننده و استرس برانگيز.

در رابطه جنسي تظاهر نکنيد

به جاي وانمود کردن و فيلم بازي کردن، روراست باشيد تا حداقل، چيزي که دوست نداريد و باب ميل‌تان نيست تمام شود. اجازه دهين تفاوت‌هاي شما باعث شوند گفتگوهايي در مورد آنچه دوست داريد و دوست نداريد داشته باشيد. اگر هم فکر مي‌کنيد همسرتان براي راضي نگه داشتن شما تظاهر به لذت بردن مي‌کند در موردش حرف بزنيد، نه اينکه پيش خودتان گمانه زني و داستان پردازي کنيد.
يک باور اشتباه که بيشتر همسران را دچار مشکل مي‌کند اين است که تصور مي‌کنند در هر رابطه‌ي جنسي حتما بايد ارگاسم وجود داشته باشد، در حاليکه واقعا اينطور نيست و گهگاه نرسيدن به اوج لذت جنسي طبيعيست.

اگر حس رابطه جنسي را نداريد خودتان را مجبور نکنيد

يک باور اشتباه ديگر ميان همسران اين است که زوج‌هايي که چند بار در هفته رابطه جنسي دارند نسبت به زوج‌هايي که روابط جنسي‌شان کمتر است، شادتر و خوشبخت‌ترند. هرچند رابطه جنسي يک بار در هفته، پيوندتان را تقويت مي‌کند اما بيشتر از آن، لزوما چيزي را بهتر نخواهد کرد. اگر دوست داريد رابطه جنسي بيشتري داشته باشيد اما حس و حالش را نداريد، جور ديگري با همسرتان تماس فيزيکي برقرار کنيد: ماساژ و نوازش و ... نيز تماس فيزيکي هستند و رابطه جنسي فقط دخول نيست. کمي ابتکار به خرج دهيد!

هدف‌تان فقط اوج لذت جنسي نباشد

تمرکز کردن روي ارگاسم به عنوان تنها هدف از رابطه جنسي مي‌تواند شما را از ديگر تجربيات لذتبخش محروم کند، مخصوصا اگر تازه ازدواج کرده‌ايد. خيلي از زناني که تازه وارد رابطه جنسي شده‌اند لزوما به ارگاسم نمي‌رسند و معني‌اش اين نيست که اشکالي وجود دارد. فقط به اوج لذت جنسي فکر کردن و شتاب براي رسيدن به آن تاثير منفي بر لذت هيجاني و رواني‌تان خواهد گذاشت.

استرس‌‌هاي شغلي‌تان را با خود به اتاق خواب نبريد

شايد رئيس‌تان سرتان فرياد زده، شايد هم با بهترين دوست‌تان دعوا کرده‌ايد، عامل استرس‌تان هر چه که هست آن را پشت در اتاق خواب‌تان جا بگذاريد. مطالعات نشان داده‌اند آدمها، مخصوصا خانمها بايد بتوانند مغزشان را آرام و از تنش و فکر رها کنند تا بتوانند براي رابطه جنسي آماده شوند. البته منظور ما اين نيست که اگر مشغله‌هاي کاري داريد، رابطه جنسي را کنار بگذاريد. بلکه بايد بتوانيد ذهن‌تان را آرام کنيد و به شور جنسي‌تان فرصت بدهيد تا آن نيز شما را تسکين بدهد.

از ظاهر همديگر ايراد نگيريد

زماني که قصد برقراري رابطه جنسي را داريد اصلا وقت خوبي نيست که بزرگ شدن شکم همسرتان يا چربي آوردن پهلوهاي او را به رخش بکشيد! اعتماد بنفس زن و مرد، هر دو تحت تاثير برداشتي که از ظاهرشان دارند هست و زماني که تقريبا برهنه‌ در رختخواب هستيد، آسيب پذيري و حساسيت‌تان نسبت به اين موضوع بيشتر از هر زمان ديگريست. اعتماد بنفس پايين مخصوصا در زنان موجب اختلال در عملکرد جنسي‌شان مي‌شود و بيش از 90 درصد مردان نگران سايز آلت جنسي خود هستند. اگر به همديگر احساس جذاب بودن بدهيد و با بدن‌تان راحت باشيد مطمئنا اوقات بسيار لذتبخش و خاطره انگيزي از با هم بودن تجربه خواهيد کرد.

درمورد شريک جنسي سابق‌تان چيزي نگوييد

هيچکس دوست ندارد زمان رابطه، در مورد شريک جنسي سابق همسرش حرفي بشنود. ضمنا ذائقه‌هاي جنسي افراد متفاوت است، بنابراين چيزي که براي شريک جنسي سابق‌تان جالب بوده ممکن است براي همسر جديدتان خوشايند نباشد. تعريف کردن از خاطرات دل‌انگيزي که با شريک جنسي سابق‌تان داشته‌ايد، همه چيز را خراب خواهد کرد

درد در رابطه جنسي طبيعي نيست

برخي از افراد تصور مي‌کنند رابطه جنسي بايد کمي هم دردناک باشد اما اين درست نيست. درد حين رابطه نشان دهنده‌ي اين است که مشکلي وجود دارد، مثلا خوب تحريک نشدن، خشکي واژن، تغييرات هورموني پيش از يائسگي، پوزيشن نامناسب و يا حتي يک مشکل عاطفي. اگر درد و ناراحتي داريد حتما به همسرتان بگوييد و اگر با وجود تلاش‌تان مشکل همچنان باقي بود از مطرح کردن آن با پزشک‌تان نترسيد.

ضعف توان جنسي گه گاه طبيعي است

هر مردي گاهي دچار ضعف جنسي مي‌شود و لزوما مشکل خاصي وجود ندارد و مي‌تواند به دليل مشکلي موقتي در گردش خون، نوشيدن الکل، خستگي و يک روز سخت کاري باشد و هيچ ربطي هم به همسرش نداشته باشد. ضعف توان جنسي هميشه به معني مشکلي در مردانگي نيست. بزرگنمايي کردن آن فقط مي‌تواند شرايط را بدتر کند. اگر به عنوان يک زن، همسرتان را بابت ضعف توان جنسي‌اش سرزنش کنيد، مشکلي که ممکن است کاملا موقتي باشد، به مشکلي مزمن تبديل خواهد شد و به اعتماد بنفسش لطمه‌اي خواهد زد که نتيجه‌اش ضعف و اختلال بيشتر در عملکرد جنسي‌اش خواهد بود.

هنگام رابطه جنسي، گوشي‌تان را از خود دور کنيد

مطمئنا نيازي به توضيح نيست که زنگ و نوتيفيکيشن گوشي همراه‌تان چگونه مي‌تواند حواس‌تان را پرت کند. ضمنا در دسترس بودن گوشي همراه‌تان هنگام خصوصي‌ترين رابطه‌ي دونفره‌تان اين پيام را به همسرتان مي‌رساند که حتي حين عشقبازي نيز الويت‌هاي ديگري داريد و مستقما به او اعلام مي‌کنيد که: چيزهاي ديگري هم هستند که براي من از تو جذاب‌تر و مهمترند!


منبع : زندگي ايده آلارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

همسران جوان بخوانند : همه چيز درباره رابطه جنسي

چگونه ميل جنسي مان را زياد کنيم؟

بعد از دعوا با همسرتان اين کارها را نکنيد!!

فرزند مسئوليت پذير مي خواهيد؟ اين 6 گام به شما کمک مي کند

رابطه با خانواده همسر، چگونه رابطه بهتري داشته باشيم؟

اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اگر اين نشانه ها را دارد، ترکش کنيد!!

آنچه که زنان آرزو دارند مردان درباره آنها بدانند

وقتي شوهرتان با شما قهر مي‌کند چگونه رفتار کنيد؟

10 نکته مهم در زندگي زناشويي که هر زن و مردي بايد بداند

برقراري روابط عاشقانه با مردان متاهل!!

نقش‌ مادران در كاهش‌ عوارض بلوغ دختران

چطور بعد از يک دعوا دوباره آشتي کنيم؟

با چهار سياست زنانه مردان را حرف شنو کنيد

خيانت همسرتان را با اين نشانه ها متوجه شويد!!

8 مرد خطرناک براي ازدواج!!

احترام در رابطه زناشويي چگونه ايجاد مي شود؟ حتما زوج ها بخوانند

11 رازي که بايد از همسرتان پنهان کنيد!!

شکوفا کردن خلاقيت کودک با چند پيشنهاد ساده

4 ترفند زنانه براي عاشق کردن همسر!!

رفتارهاي مردانه اي که زنان از آنها بيزارند، آقايان بخوانند!!

رابطه جنسي لذت بخش با ترک 12 اشتباه ساده!!

متاهلم اما علاقه مند به دوستي با زنان ديگر هستم!!

10 نکته که به شما مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

زندگي زناشويي تان را با اين ترفندها نجات دهيد!

نحوه صحيح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند!!

5 قانون تربيت کودک که بايد از ژاپني ها بياموزيم!

رموزي ناياب از ازدواج که همه بايد بدانند!!

11 کار غلطي که نبايد جلوي فرزندتان انجام دهيد!!

10 راه براي حرف شنو کردن کودکان

قوانيني که براي حفاظت از کودک بايد به او بگوييد، از قانون لباس زير تا ...

5 توصيه براي مشورت با فرزند قبل از سن بلوغ!!

بلوغ زودرس در دختران، چگونه جلوي آرايش کردن دختران خردسال را بگيريم؟

9 نشانه که مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

بعد از شکست عشقي اين کارها را هرگز نکنيد!!

براي داشتن يک رابطه طولاني مدت اين مقاله را بخوانيد!!

در اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اين سوالات را نپرسيد!

منظور مرد علاقه تان از گفتن اين جملات چيست؟

پسر مورد علاقه تان را اينگونه عاشق کنيد!!

ازدواج با اين دلايل ممنوع!!

اگر جوابتان به اين سوالات مثبت است، با اين مرد ازدواج نکنيد!!

دعواي شما با همسرتان اين فوايد جالب را دارد!!

فکر مي کنم همسرم در اينستاگرام به من خيانت مي کند!!

اين 10 جمله را هرگز به مادرشوهرتان نگوييد!!

حل اختلافات زن و شوهري با 6 کليد اصلي

سوالات جنسي که پاسخ شان را بايد بدانيد!

6 راز دوام ازدواج والدين تان که بايد بدانيد!!

متاهلان و کارهاي ممنوعه اي در اينستاگرام!!

عشق واقعي بين زن و مرد 20 نشانه اصلي دارد!!

حرف هاي جالب همسر يک هنرمند مشهور از دلايلي که زندگي مشترکش را تباه کرد!!

چگونه پسري که عاشق اش بودم را بعد از ازدواج فراموش کنم؟