آخرین اخبار

بازگشت گروه دخترانه «اسپايس گرلز» بدون «ويکتوريا بکهام» موسيقي

بازگشت گروه دخترانه «اسپايس گرلز» بدون «ويکتوريا بکهام»

  بزرگنمايي:

چه خبر - اعضاي اسپايس گرلز Spice Girls و دليل جدايي ويکتوريا بکهام از آن ها

آن ها مي خواندند که «دوستي پاياني ندارد» اما در کمال تاسف به نظر مي رسد که اين جمله دستکم در مورد گروه موسيقي بريتانيايي موسوم به «اسپايس گرلز» (Spice Girls) صدق نمي کند. روز گذشته در خبري که با شگفتي، حيرت و البته شادي بسياري از طرفداران اين گروه موسيقي همراه بود، اعلام شد که اعضاي موفق ترين گروه دخترانه موسيقي تاريخ براي يک تور خداحافظي دوباره کنار يکديگر قرار خواهند گرفت، آن هم 24 سال پس از آن که جينجر، پُش، اسپورتي، بيبي و اسکري براي اولين بار دور هم جمع شده و دختران نوجوان بريتانيايي را به وجد آوردند.
اگر چه 4 نفر از اين گروه 5 نفره در نشست خبري روز گذشته حاضر بودند اما پُش که اسم هنري ويکتوريا بکهام، همسر ديويد بکهام ستاره سابق دنياي فوتبال، است و اکنون با داشتن 4 فرزند در عرصه مد و فشن فعاليت قابل توجهي دارد در اين نشست حضور نيافته بود که اين موضوع باعث شد بسياري به اين نتيجه برسند که ويکتوريا براي تور خداحافظي در کنار 4 دوست سابق خود حاضر نخواهد شد. تا آنجايي که رسانه هاي خبري اطلاع دارند، گفتگوها و مذاکرات بسياري براي اتحاد موقت دوباره اين گروه دخترانه صورت گرفته است تا آن ها راضي شوند که يک بار ديگر و براي آخرين بار در کنار هم به اجراي ترانه هاي قديمي خود بپردازند.

کناره گيري ويکتوريا بکهام از گروه Spice Girls

بر اساس اطلاعات يک منبع موثق، درگيري و دشمني شديدي بين مل بي (ملاني براون)، مل سي (ملاني چيسهلم)، اما بونتون و جري هورنر با ويکتوريا بکهام و مدير سابقشان سايمون فولر در سال هاي گذشته رخ داده است. اين عدم توافق چنان شديد بوده که مل بي در اوايل سال کنوني مجبور شده بيش از 4 نامه براي ويکتوريا بکهام بفرستد.

ويکتوريا بکام,ويکتوريا بکهام,جدايي ويکتوريا بکهام از اسپايس گرلز,ويکتوريا بکهام در اسپايس گرلز,گروه اسپايس گرلز
ويکتوريا بکهام

به نظر مي رسد که خصومت ناشي از حس خيانتي است که به نظر اين 4 نفر، ويکتوريا بکهام اکنون 44 ساله و فوبر 58 ساله با اعلام خروج از اين تور خداحافظي به گروه کرده اند. ماه فوريه گذشته اين گروه اعلام کرده بود که همه اعضا با مديريت فولر آخرين تور کنسرت خود را برگزار خواهند کرد که اکنون به نظر مي رسد ويکتوريا بکهام از اين کار کناره گيري کرده است.
يکي ديگر از عوامل درگيري و دشمني، ظاهراٌ تصويري از ويکتوريا بکهام با لباس هاي مخصوص خود در گروه اسپايس گرلز است که اوايل تابستان امسال روي جلد مجله ووگ رفت که باعث خشم و واکنش شديد مل بي شد. هفته گذشته، مل بي با حالتي بسيار عصباني و معترضانه با ظاهري شبيه ويکتوريا بکهام در جشن هالووين حاضر شد و بدين ترتيب مشخص شد که حتي اگر طرفداران نيز بخواهند، ويکتوريا در تور کنسرت گروه اسپايس گرلز حضور نخواهد يافت. مل بي همچنين گفت که رابطه بين او و ويکتوريا بکهام «رابطه عشق نفرت» است. در ويديو رسمي که روز گذشته منتشر شد نيز اشاره اي به عضو غايب گروه نشده بود، هر چند ويکتوريا پيامي دوستانه را در مورد اتحاد دوباره هم گروهي هاي سابق خود منتشر کرده بود.

ويکتوريا بکام,ويکتوريا بکهام,جدايي ويکتوريا بکهام از اسپايس گرلز,ويکتوريا بکهام در اسپايس گرلز,گروه اسپايس گرلز
مل بي

با اين وجود، عليرغم رسيدن روابط اعضاي اين گروه به کمترين مقدار خود در سال هاي اخير، چهار عضو باقيمانده اسپايس گرلز اميدوارند که ويکتوريا بکهام دستکم براي يک شب از سه شب تور گروه به آن ها بپيوندد. يکي از منابع نزديک به گروه گفته است که او بايد اين کار را براي «يادآوري به ديويد در مورد زني که روزي او را عاشق خود کرد» انجام دهد، در حالي که دوستان ويکتوريا اين ايده را به باد تمسخر گرفته و اعلام کرده اند که وقوع چنين اتفاقي غيرممکن به نظر مي رسد. ااما واقعيت بازگشت اين گروه موسيقي که روزگاري از پرطرفدارترين گروه هاي موسيقي جهان بود چيست که مي تواند براي هر کدام از آن ها 8 ميليون پوند و يا بيشتر از آن درآمد داشته باشد؟ آيا آن ها بدون حضور پُش مي توانند ورزشگاه ويمبلي لندن را به وجد بياورند؟
علاقه شديد مل بي به برگزاري اين تور خداحافظي از آن جهت است که وي اخيراً پس از جدايي از استفن بلافونته، تهيه کننده سينمايي مشهور، کاملاً ورشکسته و نااميد شده است. اخيراً دادگاه دستور داده که وي مبلغ 270٫000 پوند به صورت يکجا و 3٫000 پوند نيز به صورت ماهانه به خاطر هزينه نگهداري از فرزندان به شوهر سابقش بپردازد. مقداري پول از طريق يک اعانه در اواخر ماه گذشته براي وي جمع آوري شد و حتي دستمزد وي براي حضور در برنامه مسابقه اي تلويزيوني America’s Got Talen نيز توسط سايمون کاول افزايش يافته است.
اما وکلاي مل بي در دادگاه سال گذشته فاش کردند که او تمامي 38 ميليون پوند دارايي اش را خرج کرده است و او و بلافونته حتي پول نقد لازم براي پرداخت مالياتشان در پايان هر سال را نيز ندارند. بدين ترتيب مي توان ذوق شديد و تلاش مل بي براي برگزاري يک تور محدود چند روزه که براي او درآمدي حدود 10 ميليون پوندي را در پي دارد درک کرد. با اين وجود، تلاش براي متحد کردن دوباره دختران اسپايس گرلز به پيش از دوران جدايي مل بي از همسر سابقش باز مي گردد. اولين شايعات در مورد اين موضوع در سال 2015 منتشر شد که بر اساس آن اين گروه 5 نفره مي خواستند در سال 2016 و به مناسبت 20اُمين سالگرد انتشار اولين آهنگشان، «Wannabe»، دور هم جمع شوند که البته اين اتفاق رخ نداد.
آن دفعه نيز عليرغم موافقت چهار دختر ديگر، ويکتوريا بکهام تمايلي به اين اتحاد نداشت و دست رد به سينه دوستان سابقش زد. در آوريل 2016 نيز مل بي اعلام کرد که تمايلي به همراهي دوباره با اعضاي گروه ندارد. در ماه جولاي همان سال، 3 نفر باقيمانده قصد اجرايي محدود در هايد پارک را داشتند که با تهديد مل بي و ويکتوريا بکهام به شکايت قانوني مواجه شدند. با فرا رسيدن سپتامبر 2016، يک ايده ديگر شکل گرفت که بر اساس آن يک برنامه کشف استعداد تلويزيوني برگزار شود که برنده يا برندگان شانس ملحق شدن به سه عضو باقيمانده اسپايس گرلز در روي صحنه را داشته باشند. در ژانويه سال گذشته جري اعلام کرد که نمي تواند بار ديگر در اتحاد گروه سابقش حضور داشته باشد زيرا اخيراً فرزند پسرش از ازدواج با کريستين هورنر را بدنيا آورده است.

ويکتوريا بکام,ويکتوريا بکهام,جدايي ويکتوريا بکهام از اسپايس گرلز,ويکتوريا بکهام در اسپايس گرلز,گروه اسپايس گرلز
اما بونتون

در آوريل 2017، با شکست دومين ازدواج مل بي، ايده برگزاري يک تور خداحافظي قوت بيشتري به خود گرفت. فوريه گذشته نيز جلسه اي بين تمامي اعضاي گروه، از جمله ويکتوريا بکهام- در منزل شخصي جري در لندن برگزار شد که همگي بر انجام کاري مشترک در قالب گروه اسپايس گرلز تاکيد کردند که شروع برنامه هايي بود که اکنون به اجراي کنسرت خداحافظي منتهي شده است. مل بي 43 ساله به شدت به عوايد مالي اين کنسرت نياز دارد. او براي سري 2019 برنامه America’s Got Talent دستمزدي 2٫15 ميليون پوندي دريافت خواهد کرد و اين در حالي است که او 3 دختر از سه مرد متفاوت دارد: فينيکس 19 ساله از همسر اولش جيمي گلزار؛ آنجل 11 ساله از نامزدش ادي مورفي و مديسون 7 ساله از شوهر دومش بلافونته.

ويکتوريا بکام,ويکتوريا بکهام,جدايي ويکتوريا بکهام از اسپايس گرلز,ويکتوريا بکهام در اسپايس گرلز,گروه اسپايس گرلز
جري هورنر


ِاما بونتون 42 ساله به دي جي مشغول بکار است و گفته مي شود که نزديک به 21 ميليون پوند ثروت دارد. او و نامزدش جيد جونز که يکي از اعضاي سابق گروه پسرانه Damage است، دو فزند پسر به نام هاي تيت 11 ساله و بيو 7 ساله دارند که همگي در شمال لندن زندگي مي کنند. مل سي، 44 ساله نيز که ظاهراً 27 ميليون پوند ثروت اندوخته، بعد از خروج از گروه اسپايس گرلز، به صورت انفرادي در عرصه موسيقي فعاليت مي کند که البته موفق نيز بوده است. او يک دختر 9 ساله به نام اسکارلت از ازدواج با توماس استار، فعال در حوزه املاک، دارد و اخيراً نيز با مدير برنامه هايش، جو مارشال، نامزد شده است.

ويکتوريا بکام,ويکتوريا بکهام,جدايي ويکتوريا بکهام از اسپايس گرلز,ويکتوريا بکهام در اسپايس گرلز,گروه اسپايس گرلز
مل سي

جري، 46 ساله نيز که 30 ميليون پوند ثروت جمع کرده بعد از فروپاشي گروه اسپايس گرلز در حوزه خوانندگي، نويسندگي کتاب هاي کودکان و مجري گري در برنامه مسابقه خوانندگي بي بي سي فعاليت دارد. او از رابطه اش با ساشا گرواسي، فيلمنامه نويس و روزنامه نگار مشهور بريتانيايي داراي يک دختر 12 ساله به نام بلوبل شده و پس از ازدواج اخيرش با کريستين هورنر، مدير اجرايي موتور سواري، صاحب يک فرزند پسر 22 ماه به نام مانتي شده است.
در صورتي که تصميم 4 عضو باقيمانده گروه موسيقي دخترانه اسپايس گرلز بدون ويکتوريا بکهام قطعي شود، کنسرت يک هفته اي خداحافظي آن ها در تابستان آينده برگزار خواهد شد اما تجربه نشان داده که نبايد به تصميم گيري هاي اعضاي اين گروه موسيقي از هم پاشيده زياد اميدوار بود و هر اتفاقي ممکن است رخ بدهد. اين گروه يکبار ديگر نيز در سال 2007 با يک آهنگ جديد با عنوان «Headlines» قصد بازگشت به عرصه موسيقي را داشتند که با شکست مواجه شده و با قرار گرفتن در رتبه 20اُم پرفروش ترين آهنگ هاي ماه بريتانيا، شاهد فروش تنها 5٫000 نسخه بود.

بيشتر بدانيد : گروه اسپايس گرلز دوباره دور هم جمع مي‌شوند!

بيشتر بدانيد : عاشقانه ترين رابطه هاي سلبريتي هاي هاليوود/ از جرج کلوني تا کيم کارداشيان


منبع: rooziato.comارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

آهنگ «بهت قول ميدم» محسن يگانه رکود زد + حاشيه هاي آن

زندگي عاشقانه ادل پس از 7 سال به پايان رسيد! + عکس همسر و فرزند

ناگفته هايي از زندگي التون جان، يکي از موفق ترين خواننده هاي موسيقي + عکس

راجر واترز به مدونا: در تل آويو کنسرت اجرا نکن!

دختر 18 ساله اي که موسيقي آمريکا را ترکاند!! + عکس

کدام موسيقي دانان در سال 2019 بيشترين درآمد را داشتند؟ + عکس

گزارش و عکس هاي کنسرت کيهان کلهر

جنجال ها و حواشي موسيقي ايران در سال 97

خواننده هايي که در سال گذشته حال مردم را خوب کردند

از حميد هيراد تا همايون شجريان: چهره هاي خبرساز موسيقي در سال 97

پرطرفدارترين آهنگ هاي موسيقي پاپ در سال 97

ممنوع الکار شدن يک خواننده به دليل حرکات عجيب و مهيج روي صحنه!

صد خواننده برتر تاريخ موسيقي به انتخاب مجله رولينگ استون

مراسم رونمايي آلبوم «آرش کمانگير» شهرام ناظري + عکس

حاشيه ها و انتقادها از جشنواره موسيقي فجر/ وقتي داد رضا صادقي هم درآمد!!

شکست عشقي، آزار جنسي، بيماري ها و تمام رازهاي تلخ زندگي ليدي گاگا

دو برادر خواننده که در خانواده ناشنوا بزرگ شدند + عکس

توضيحات حميد عسکري درباره خواننده زن در کنسرت جنجالي اش + عکس

از شکيرا تا ادل، خوش صداترين ستاره هاي زن دنيا + عکس

جنجال آهنگ گروهي که حتي نام خودش را غلط تلفظ مي‌کند

عکس هاي ديدني و قديمي از محمدرضا شجريان که تا بحال نديده بوديد!

برندگان جشن «موسيقي ما» با حضور چهره هاي سرشناس

گفتگو با پري زنگنه؛ بانوي اپراي ايران

آلبوم هاي جديد خواننده ها، از حامد همايون تا احسان خواجه اميري

گروه چاووش؛ اولين گروه موسيقي زيرزميني ايران

سازهايي که با ياد استاد شجريان به نمايش درآمدند + عکس

بازگشت گروه دخترانه «اسپايس گرلز» بدون «ويکتوريا بکهام»

تعظيم سالار عقيلي به صبوري و متانت زلزله‌زدگان کرمانشاه

محمدرضا فروتن، هانيه توسلي و ابوالفضل پورعرب در يک اُپرا + عکس

خواننده‌اي که 8 سال اجازه کار نداشت و ممنوع‌الفعاليت بود

مهم‌ترين کنسرت‌هاي آذر 97 از محسن ابراهيم زاده تا بهنام باني و ماکان بند

خواننده پرتناقض که بعد عاشق شدن هنر را فراموش کرد!

ناگفته هايي جذاب از خواننده جوان و خوش‌آتيه + عکس

فعاليت هنري همايون شجريان از ابتدا تا امروز

همه چيز درباره الويس، مرده پر درآمد

گران‌ترين ساز جهان چه سازي است و از کجا آمده است؟

مصاحبه بي‌بي‌سي با امير تتلو و داغ شدن تتليتي ها!

آهنگ «بارون» را با صداي محمدرضا گلزار بشنويد

نقد و بررسي آلبوم «ابراهيم» محسن چاوشي

فريدون فروغي؛ خواننده‌اي که 17 سال پيش دِق کرد و مُرد!

پرفروش هاي موسيقي ايران بعد از انقلاب/از دهاتي شادمهر تا اصفهاني

خواننده‌اي که زود گل کرد و زود پژمرد + فيلم

بهترين و خاطره‌انگيز‌ترين خواننده‌هاي عرب‌ را بشناسيد + تصاوير

گفتگو با زيباروي خوش صداي افغان، مقيم کانادا

شجريان از نگاه خودش! شجريان از نگاه ديگران!

خاطره خواندني خواننده مشهور از استاد شجريان

«پيکلاويه»: گروه ايراني راک انگليسي! + تصاوير

خواننده‌هايي که سابقه انتشار قطعات عاشورايي داشته‌اند

شهريار قنبري، ترانه سرايي که شعر نفس کشيدن تنها کارش بود

نواي کمانچه کيهان کلهر روح بشري را تصاحب کرد + عکس