آخرین اخبار

خواننده اي که توانست رکورد مايکل جکسون را بزند + عکس موسيقي

خواننده اي که توانست رکورد مايکل جکسون را بزند + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - برونو مارس پا جاي بزرگان گذاشت

به همان ترتيب که آهنگ زندگي هرگز توقفي ندارد، دنياي موسيقي نيز هميشه ساز خودش را مي‌زند و هنرمندان زيادي در اين عالم دوست‌داشتني با عشق و پشتکار مشغول به خلق آثار جذابي هستند که روح و جان هر شنونده‌اي را التيام مي‌بخشد.
در اين بين هر از گاهي نيز ستاره‌اي در دنياي شعر و آهنگ طلوع مي‌کند که سبک موسيقي‌اش مرزها را به سرعت طي مي‌کند و به هنرمندي جهاني تبديل مي‌شود. يکي از اين هنرمند‌هاي جوان و خوش‌آتيه برونو مارس است. آوازه‌‌ي اين جوان بااستعداد که تنها 32 سال بيشتر ندارد اين روزها حسابي بر سر زبان‌ها افتاده و طرفداران براي حضور در کنسرت‌هاي برونو مارس سر و دست مي‌شکنند. جالب است بدانيد برونو مارس جوان توانسته‌ است رکورد کنسرت‌هاي مايکل جکسون افسانه‌اي را از لحاظ تعداد تماشاچي بشکند.
با اين حساب مي‌توان گفت بي‌ترديد در آينده بيشتر از برونو مارس خواهيم شنيد. به همين منظور قصد داريم در ادامه ببينيم برونو مارس چگونه پله‌هاي موفقيت را يکي پس از ديگري پشت‌سر گذاشته است.

بيوگرافي برونو مارس، خواننده جوان

برونو مارس در خانواده‌اي عاشق موسيقي بدنيا آمد و پدر و مادر برونو هر کدام به نوعي مشغول به ساز و آواز بودند. اين امر باعث شد تا برونو در همان دوران کودکي با سازهاي مختلف آشنا شود و يکي از عموهايش که عشق زيادي به الويس پريسلي داشت برونو را تشويق کرد تا در سن سه سالگي به روي صحنه برود. بعد از اينکه استعداد برونو در موسيقي شکوفا شد به تقليد از الويس پرداخت و در گروه موسيقي خانواده خود حضور پيدا کرد. هنرنمايي برونو محبوبيت زيادي را براي وي در شهر محل سکونتش به دنبال داشت. برونو در هيچ‌کدام از مراحل زندگي خود موسيقي را کنار نگذاشت و در دوران دبيرستان گروه موسيقي کوچکي با نام «بچه‌ مدرسه‌اي‌ها» را راه انداخت. برونوي جوان مدتي کوتاه پس از پايان دبيرستان به لس‌آنجلس رفت تا عشق خود به موسيقي را ادامه دهد.
اين هنرمند معروف که نام پيتر گنه هرناندز را در شناسنامه‌اش دارد پس از حضور در کاليفرنيا لقب برونو مارس را براي خود برگزيد تا در دنياي هنر با اين نام شناخته شود. وي سپس در سال 2004 قراردادي با يک شرکت ضبط ترانه بست که اين قرارداد سود مالي براي او به دنبال نداشت اما در عوض زمينه آشنايي برونو با ترانه‌سراي معروف فيليپ لارنس را مهيا کرد.

برونو مارس,زندگي برونو مارس,بيوگرافي برونو مارس,مايکل جکسون,جايگزين مايکل جمکسون
برونو مارس جوان


سبک کار برونو به دل لارنس نشست و باعث شد تا وي را به آرون بِي‌شاک (Aaron Bay-Schuck)، معرفي کند. آرون مدير شرکت ضبط‌ترانه آتلانتيک بود و پس از عقد قرارداد ميان برونو و اين شرکت دوران حرفه‌اي برونو در سال 2006 شروع شد. برونو در کنار خوانندگي به همراه فيليپ لارنس و آري لِوين يک گروه ترنه‌سرا و ضبط‌ موسيقي را نيز با نام Smeezingtons در سال 2009 تشکيل دادند. اين گروه از همان ابتدا مورد توجه اهالي موسيقي و علاقه‌مندان ترانه قرار گرفت و چهره‌هاي سرشناسي با اين گروه همکاري کرده‌اند.
محبوبيت‌هاي اين گروه جايزه‌هاي مختلفي را نيز به دنبال داشت که در اين بين مي‌توان به جايزه ASCAP براي ترانه‌سرايي اشاره کرد. برونو در تيرماه سال 2010 اولين تک‌آهنگ با نام Just The Way You Are را از اولين آلبوم استوديويي خود منتشر کرد. مدتي بعد نيز شاهد انتشار آلبوم Doo-Wops & Holigans بوديم. جالب است بدانيد آهنگ Just The Way You Are توانست به رتبه اول در ميان 100 ترانه برتر بيلبورد دست پيدا کند. اين آلبوم به عنوان بهترين آلبوم نوظهور موسيقي پاپ در آن سال شناخته شد و راه را براي تبديل برونو به يک فوق ستاره جهاني باز کرد.
موفقيت آلبوم اول برونو باعث شد تا طرفداران براي آلبوم جديد اين هنرمند روزشماري کنند و پس از انتشار آبلوم Unorthodox Jukebox به عنوان دومين آلبوم برونو در آذرماه سال 2012 شاهد يکي از آهنگ‌هاي آين آلبوم با نام Locked Out of Heaven بوديم. اين ترانه به مدت شش هفته پياپي در صد بيلبورد يک‌صد ترانه برتر قرار گرفت و راه خود را به فهرست 10 ترانه برتر در 20 کشور مختلف دنيا باز کرد تا برونو به موفقيتي جهاني دست پيدا کند.
برونوي جوان که تشنه موفقيت بود و دوست داشت هنرش را در معرض ديد جهانيان قرار دهد به سرعت پس از موفقيت آلبوم‌هايش، عازم يک تور جهاني شد. اين تور که برونو نام Moonshine Jungle را برايش انتخاب کرده بود از خرداد سال 2013 در آمريکاي شمالي شروع شد، برونو مارس اين تور را در کشورهاي مختلفي در قاره اروپا و اقيانوسيه برگزار کرد و حدود يک سال بعد در آمريکاي شمالي با برگزاري کنسرتي به اين تور خاتمه داد.

دستاوردهاي برونو مارس

اولين آلبوم برونو مارس با نام Doo-Wops & Hooligans بيشتر از 45 ميليون نسخه در کشورهاي مختلف فروش داشته است. ترانه‌هاي Just the Way You Are و The Lazy Song و Count On Me را مي‌توان از آهنگ‌هاي برجسته اين آلبوم ذکر کرد.
در آلبوم دوم برونو مارس با نام Unorthodox Jukebox شاهد سبک‌هاي مختلفي بوديم، اين آلبوم نيز موفقيت چشمگيري داشت و در فهرست 200 موسيقي بيلبورد آمريکا در رتبه دوم جاي گرفت و مدتي بعد توانست رتبه اول اين فهرست را از آن خود کند. اين آلبوم به لحاظ فني و هنري نيز داراي ارزش زيادي است و نظر منتقدين موسيقي را به خود جلب کرد.
برونو مارس تاکنون 5 مرتبه در مراسم BRIT awards نامزد دريافت جايزه شده است که از اين ميزان 3 بار اين جايزه را به خانه برده است.

برونو مارس,زندگي برونو مارس,بيوگرافي برونو مارس,مايکل جکسون,جايگزين مايکل جمکسون
برونو مارس


اين هنرمند خوش‌آتيه تاکنون 18 مرتبه نامزد جايزه معروف Grammy Awards شده و 2 بار اين جايزه را براي آهنگ‌هاي Just The Way You Are در سال 2011 و براي آلبوم Unorthodox در سال 2014 به خانه برده است. در کنار اين جوايز برونو مارس 3 جايزه ديگر از ASCAP را براي آلبوم‌هاي Locked out Heaven, When I was Your man و Treasure در سال 2014 از آن خود کرده است.

زندگي شخصي برونو مارس

برونو مارس در سال 2009 ريتا اورا، خواننده و هنرپيشه خوش‌سيماي انگليسي را ديد و دلباخته او شد. اين رابطه ديري نپاييد و به دلايل فشارهاي کاري در سال 2011 به جدايي ختم شد. برونو پس از جدايي از ريتا اورا در همان سال با جسيکا کابان، مدل خوش‌تراش آمريکايي وارد رابطه شد و همچنان با اين مدل 36 ساله در ارتباط است.

برونو مارس,برونو مارس و جسيکا کابان,همسر برونو مارس,برونو مارس و مايکل جکسون,
برونو مارس و جسيکا کابان


گفته مي‌شود ارزش خالص دارايي‌هاي برونو مارس بيشتر از 70 ميليون دلار است که اين ميزان با توجه به فروش جهاني آلبوم‌هاي وي و همچنين کنسرت‌هاي پرطرفداري که برگزار مي‌کند، روز‌به‌روز در حال افزايش است. برونو مارس با همکاري دو موسسه‌ خيريه معتبر يک باشگاه را راه‌اندازي کرده است، در اين باشگاه جوانان اهل موسيقي که جوياي نام هستند و دستشان خالي است کمک‌هاي مالي مي‌شود.
در پايان پيشنهاد مي‌‌کنيم اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص برونو مارس هستيد و نکته‌ جالبي در خصوص زندگي و سبک هنري اين خواننده‌ جهاني سراغ داريد، در قسمت نظرات ما و ساير کاربران را در جريان اين موارد قرار دهيد.

بيشتر بدانيد : برندگان جايزه موسيقي بيلبورد 2018 اعلام شدند : از تيلور سوئيفت تا برونو مارس

بيشتر بدانيد : گرمي 2018: برندگان نهايي /از ليدي گاگا تا متاليکا

بيشتر بدانيد : پرفروش‌هاي موسيقي هفته / تيلور سوئيفت بدترين رکورد فروش را زد


گردآورى: گروه فرهنگ و هنر سيمرغ
منبع: bartarinha.irارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

آهنگ «بهت قول ميدم» محسن يگانه رکود زد + حاشيه هاي آن

زندگي عاشقانه ادل پس از 7 سال به پايان رسيد! + عکس همسر و فرزند

ناگفته هايي از زندگي التون جان، يکي از موفق ترين خواننده هاي موسيقي + عکس

راجر واترز به مدونا: در تل آويو کنسرت اجرا نکن!

دختر 18 ساله اي که موسيقي آمريکا را ترکاند!! + عکس

کدام موسيقي دانان در سال 2019 بيشترين درآمد را داشتند؟ + عکس

گزارش و عکس هاي کنسرت کيهان کلهر

جنجال ها و حواشي موسيقي ايران در سال 97

خواننده هايي که در سال گذشته حال مردم را خوب کردند

از حميد هيراد تا همايون شجريان: چهره هاي خبرساز موسيقي در سال 97

پرطرفدارترين آهنگ هاي موسيقي پاپ در سال 97

ممنوع الکار شدن يک خواننده به دليل حرکات عجيب و مهيج روي صحنه!

صد خواننده برتر تاريخ موسيقي به انتخاب مجله رولينگ استون

مراسم رونمايي آلبوم «آرش کمانگير» شهرام ناظري + عکس

حاشيه ها و انتقادها از جشنواره موسيقي فجر/ وقتي داد رضا صادقي هم درآمد!!

شکست عشقي، آزار جنسي، بيماري ها و تمام رازهاي تلخ زندگي ليدي گاگا

دو برادر خواننده که در خانواده ناشنوا بزرگ شدند + عکس

توضيحات حميد عسکري درباره خواننده زن در کنسرت جنجالي اش + عکس

از شکيرا تا ادل، خوش صداترين ستاره هاي زن دنيا + عکس

جنجال آهنگ گروهي که حتي نام خودش را غلط تلفظ مي‌کند

عکس هاي ديدني و قديمي از محمدرضا شجريان که تا بحال نديده بوديد!

برندگان جشن «موسيقي ما» با حضور چهره هاي سرشناس

گفتگو با پري زنگنه؛ بانوي اپراي ايران

آلبوم هاي جديد خواننده ها، از حامد همايون تا احسان خواجه اميري

گروه چاووش؛ اولين گروه موسيقي زيرزميني ايران

سازهايي که با ياد استاد شجريان به نمايش درآمدند + عکس

بازگشت گروه دخترانه «اسپايس گرلز» بدون «ويکتوريا بکهام»

تعظيم سالار عقيلي به صبوري و متانت زلزله‌زدگان کرمانشاه

محمدرضا فروتن، هانيه توسلي و ابوالفضل پورعرب در يک اُپرا + عکس

خواننده‌اي که 8 سال اجازه کار نداشت و ممنوع‌الفعاليت بود

مهم‌ترين کنسرت‌هاي آذر 97 از محسن ابراهيم زاده تا بهنام باني و ماکان بند

خواننده پرتناقض که بعد عاشق شدن هنر را فراموش کرد!

ناگفته هايي جذاب از خواننده جوان و خوش‌آتيه + عکس

فعاليت هنري همايون شجريان از ابتدا تا امروز

همه چيز درباره الويس، مرده پر درآمد

گران‌ترين ساز جهان چه سازي است و از کجا آمده است؟

مصاحبه بي‌بي‌سي با امير تتلو و داغ شدن تتليتي ها!

آهنگ «بارون» را با صداي محمدرضا گلزار بشنويد

نقد و بررسي آلبوم «ابراهيم» محسن چاوشي

فريدون فروغي؛ خواننده‌اي که 17 سال پيش دِق کرد و مُرد!

پرفروش هاي موسيقي ايران بعد از انقلاب/از دهاتي شادمهر تا اصفهاني

خواننده‌اي که زود گل کرد و زود پژمرد + فيلم

بهترين و خاطره‌انگيز‌ترين خواننده‌هاي عرب‌ را بشناسيد + تصاوير

گفتگو با زيباروي خوش صداي افغان، مقيم کانادا

شجريان از نگاه خودش! شجريان از نگاه ديگران!

خاطره خواندني خواننده مشهور از استاد شجريان

«پيکلاويه»: گروه ايراني راک انگليسي! + تصاوير

خواننده‌هايي که سابقه انتشار قطعات عاشورايي داشته‌اند

شهريار قنبري، ترانه سرايي که شعر نفس کشيدن تنها کارش بود

نواي کمانچه کيهان کلهر روح بشري را تصاحب کرد + عکس