آخرین اخبار

ازدواج با مردي با اين خصوصيات، ممنوع!! روابط عاطفي

ازدواج با مردي با اين خصوصيات، ممنوع!!

  بزرگنمايي:

چه خبر - با مردي که اين خصوصيات را دارد ازدواج نکنيد

البته پيدا کردن مردي که کامل باشد غيرممکن است (گشتيم نبود، نگرد نيست!)، ولي اين دليل نمي‌شود استانداردها را کنار بگذاريم و با کسي ازدواج کنيم که عادات آزاردهنده‌اي دارد. شما بايد با مردي ازدواج کنيد که کاملا «مناسب شما» باشد. هر چند نقاط ضعفي خواهد داشت (همه‌ي ما داريم، مگر نه؟!) اما نقطه ضعف با عادت فرق مي‌کند.
عادت‌ها چيزهايي هستند که ما طي سالها يادگرفته‌ايم انجام‌شان دهيم؛ با رفتارهاي ما عجين شده‌اند و آنها را ناخودآگاه انجام مي‌دهيم. اين عادت‌ها نه تنها ممکن است شما را آزرده کنند، بلکه عملا تغيير دادن رفتار يک مرد غير ممکن است! اگر مردي هرکدام از ده عادت زير را داشته باشد، مناسب ازدواج نيست.

مردي که هميشه بهانه مي‌آورد

انگار هيچ وقت نمي‌تواند يک جواب کامل و مستقيم به شما بدهد و در عوض، متوسل به بهانه‌هايي بچه‌گانه و بي‌اساس مي‌شود. هر بار که او بهانه‌اي مي‌تراشد، نابالغ بودن خودش را به شما نشان مي‌دهد. ضمنا اين احتمال هم وجود دارد که دروغ مي‌گويد. بهانه‌ آوردن، کار بچه‌هاست و شما مي‌خواهيد با يک مرد ازدواج کنيد نه با يک بچه!

مردي که کوته فکر و متعصب است

مردهايي که کوته نظر هستند واقعا شما فرسوده مي‌کنند. آروز مي‌کنيد کاش به جاي اينکه تمام آخر هفته را پاي تماشاي فوتبال بنشينند، قبول مي‌کردند که کار جالب‌تري انجام دهند، دست از تشر زدن برمي‌داشتند يا اينقدر ديگران را قضاوت نمي‌کردند. بعضي از مردها انگار نسبت به موضوعاتي خاص، ديد بازتري دارند اما در ساير زمينه‌ها، کوته فکر هستند.
اين ويژگي هم آزاردهنده است چون مي‌تواند روابط شما را هم آلوده کند. مثلا تصور کنيد يک قرار کاري با همکار مردتان داريد و دقيقا مي‌دانيد در چه موردي قرار است گفتگو کنيد چه اتفاقي قرار است بيفتد اما همسرتان به او اعتماد ندارد و به شما مي‌گويد همه‌ي مردها فقط از شما رابطه‌ي جنسي مي‌خواهند و شما نبايد به ملاقات اين مرد برويد. اگر همسر شما همچنان در قرن نوزدهم سِير کند و نگرش محدود آن دوران را داشته باشد، لايق ازدواج با شما نيست.

مردي که داد و فرياد مي‌کند

مردي که عادت دارد زود از کوره دربرود و داد و فرياد راه بيندازد، هيچ اميدي به اصلاحش نداشته باشيد چون اين عادتي است که از بين رفتني نيست. اگر با مردي آشنا شده‌ايد که داد مي‌زند و هوار مي‌کشد و توهين کلامي به ديگران مي‌کند، خيلي زود از او فاصله بگيريد و ترکش کنيد.

مردي که زير قول‌هايش مي‌زند

اگر مردي که قصد ازدواج با او را داريد مدام زير قول‌هايش مي‌زند، علامت خوبي نيست. اين رفتار او اعلام مي‌کند که اين عادت بد را سالهاست با خود دارد و اميدي به تغييرش نيست. وفاي به عهد نکردن او شما را فرسوده و رنجور خواهد کرد. يک يا دو بار زير قول زدن شايد مشکل بزرگي نباشد، اما اگر اين رفتار ادامه پيدا کند، بايد آن را پرچم قرمزي بدانيد که بروز مشکلات بزرگ بعدي را نشان مي‌دهد. به زباني ديگر بگوييم؛ او با زير قول زدن‌هايش به شما بي‌احترامي مي‌کند و ارزشي براي رابطه‌تان قائل نيست و شما را يک احمق فرض کرده است. بدقولي‌هاي او نشاندهنده‌ي اين است که به اندازه‌ي کافي به شما اهميت نمي‌دهد و احتمالا در آينده هم تغيير نخواهد کرد.

مردي که دروغ مي‌گويد

اگر مردي که مي‌خواهيد با او ازدواج کنيد، با وقاحت تمام به چشم‌هاي شما نگاه مي‌کند و به شما دروغ مي‌گويد و با اينکه شما آشکارا مي‌دانيد اين يک دروغ است اما او زير بار نمي‌رود، يک هشدار جدي است که اين مرد قابل اعتماد نيست. دروغگويي عادت بدي است که به راحتي در رفتار انسان جا خوش مي‌کند اما به سختي مي‌توان از آن خلاص شد. اگر بيشتر از يک مورد، دست مرد مقابل‌تان را رو کرديد پس بايد اين را بدانيد که او مناسب ازدواج نيست.

مردي که شما براي او در اولويت نيستيد

اگر مردي که قصد ازدواج با او را داريد شما را به ديگران ترجيح نمي دهد بايد از خودتان بپرسيد: پس چه زماني من الويت او خواهم بود؟! جواب، هرگز است. مردهايي که همسرشان براي‌شان الويت ندارد معمولا عادت به رفيق بازي دارند يا کار و سرگرمي‌شان براي آنها الويت دارد. براي اينگونه مردها، عشق آخرين چيزي است که سراغش خواهند رفت. فکر نکنيد مي‌توانيد اين عادت را از سرش بيندازيد.

مردي که انحصار طلب و وابسته است

در ابتدا کمي وابستگي ايرادي ندارد، حتي قشنگ هم هست. اما وقتي مدتي از شروع رابطه‌تان گذشته و او همچنان بسيار انحصارطلب و وابسته است، عادتي است که احتمالا نمي‌تواند آن را ترک کند. اين مرد به احتمال زياد يک سلطه گر است که دوست دارد هميشه شما را کنترل کند و تحت فرمان او باشيد. چنين مردي مناسب زندگي مشترک نيست.

مردي که دوست دارد هميشه در بحث‌ها بَرنده باشد

اگر مردي که قصد ازدواج با او را داريد، با پيروزي در بحث و جدل‌هاي‌تان احساس رضايت و خوشنودي مي‌کند و اگر غير از اين باشد، برآشفته شده و نارضايتي خود را به روشي ناخوشايند بروز مي‌دهد، پس عادت بدي دارد که پرچم قرمزي براي شماست. در يک رابطه هيچ کدام‌تان نبايد با آروزي بُرد وارد بحث شويد، بلکه هدف از بحث و گفتگو اين است که راه حلي پيدا کنيد که مناسب هر دو طرف باشد.

مردي که مسئوليت پذير نيست

وقتي زير بار اشتباهات‌مان نمي‌رويم و مسئوليت اشتباه خود را نمي پذيريم، مانند بچه‌ها رفتار مي‌کنيم. اگر تقصير را گردن شخص ديگري بيندازيم که ديگر بدتر! تازه بدتر از اينها هم اين است که به خودمان فرصت درس گرفتن از اشتباهات‌مان را نمي‌دهيم. اگر اين ويژگي‌هايي است که در مرد مقابل‌تان مي‌بينيد، با او ازدواج نکنيد.

مردي که سبک زندگي ناسالمي دارد

اگر زياد سيگار مي‌کشد و ...، اما شما سبک زندگي سالمي داريد، بايد خيلي هوشمندانه تصميم بگيريد؛ درست است که هر کسي که اراده کند مي‌تواند سيگار کشيدن و ... را ترک کند و عادت‌هاي سالم را جايگزين کند، اما اگر اين مرد قبلا براي ترک کردن تلاش کرده و موفق نشده، پس بهتر است فکر ازدواج با او را از ذهن‌تان بيرون کنيد.


منبع : زندگي ايده آلارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

همسران جوان بخوانند : همه چيز درباره رابطه جنسي

چگونه ميل جنسي مان را زياد کنيم؟

بعد از دعوا با همسرتان اين کارها را نکنيد!!

فرزند مسئوليت پذير مي خواهيد؟ اين 6 گام به شما کمک مي کند

رابطه با خانواده همسر، چگونه رابطه بهتري داشته باشيم؟

اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اگر اين نشانه ها را دارد، ترکش کنيد!!

آنچه که زنان آرزو دارند مردان درباره آنها بدانند

وقتي شوهرتان با شما قهر مي‌کند چگونه رفتار کنيد؟

10 نکته مهم در زندگي زناشويي که هر زن و مردي بايد بداند

برقراري روابط عاشقانه با مردان متاهل!!

نقش‌ مادران در كاهش‌ عوارض بلوغ دختران

چطور بعد از يک دعوا دوباره آشتي کنيم؟

با چهار سياست زنانه مردان را حرف شنو کنيد

خيانت همسرتان را با اين نشانه ها متوجه شويد!!

8 مرد خطرناک براي ازدواج!!

احترام در رابطه زناشويي چگونه ايجاد مي شود؟ حتما زوج ها بخوانند

11 رازي که بايد از همسرتان پنهان کنيد!!

شکوفا کردن خلاقيت کودک با چند پيشنهاد ساده

4 ترفند زنانه براي عاشق کردن همسر!!

رفتارهاي مردانه اي که زنان از آنها بيزارند، آقايان بخوانند!!

رابطه جنسي لذت بخش با ترک 12 اشتباه ساده!!

متاهلم اما علاقه مند به دوستي با زنان ديگر هستم!!

10 نکته که به شما مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

زندگي زناشويي تان را با اين ترفندها نجات دهيد!

نحوه صحيح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند!!

5 قانون تربيت کودک که بايد از ژاپني ها بياموزيم!

رموزي ناياب از ازدواج که همه بايد بدانند!!

11 کار غلطي که نبايد جلوي فرزندتان انجام دهيد!!

10 راه براي حرف شنو کردن کودکان

قوانيني که براي حفاظت از کودک بايد به او بگوييد، از قانون لباس زير تا ...

5 توصيه براي مشورت با فرزند قبل از سن بلوغ!!

بلوغ زودرس در دختران، چگونه جلوي آرايش کردن دختران خردسال را بگيريم؟

9 نشانه که مي گويد براي ازدواج آماده ايد!!

بعد از شکست عشقي اين کارها را هرگز نکنيد!!

براي داشتن يک رابطه طولاني مدت اين مقاله را بخوانيد!!

در اولين قرار ملاقات عاشقانه تان اين سوالات را نپرسيد!

منظور مرد علاقه تان از گفتن اين جملات چيست؟

پسر مورد علاقه تان را اينگونه عاشق کنيد!!

ازدواج با اين دلايل ممنوع!!

اگر جوابتان به اين سوالات مثبت است، با اين مرد ازدواج نکنيد!!

دعواي شما با همسرتان اين فوايد جالب را دارد!!

فکر مي کنم همسرم در اينستاگرام به من خيانت مي کند!!

اين 10 جمله را هرگز به مادرشوهرتان نگوييد!!

حل اختلافات زن و شوهري با 6 کليد اصلي

سوالات جنسي که پاسخ شان را بايد بدانيد!

6 راز دوام ازدواج والدين تان که بايد بدانيد!!

متاهلان و کارهاي ممنوعه اي در اينستاگرام!!

عشق واقعي بين زن و مرد 20 نشانه اصلي دارد!!

حرف هاي جالب همسر يک هنرمند مشهور از دلايلي که زندگي مشترکش را تباه کرد!!

چگونه پسري که عاشق اش بودم را بعد از ازدواج فراموش کنم؟