آخرین اخبار

حوادث

کشتمش چون به من تعرضِ کرد

مقتول به من تجاوز کرد و مدعي شد از من فيلم گرفته‌ است. من هم براي اينکه فيلم را از او بگيرم با او قرار گذاشتم اما خواست دوباره به من تجاوز کند که اين‌بار او را کشتم و جسدش را داخل چاهي انداختم.

فروش مشروبات الکلي در پوشش آب معدني

پس از فروش مشروبات الکلي در بطري‌هاي دلستر، اين بار فروشندگان اين مشروبات الکلي براي در امان ماندن خود، اقدام به توزيع آنها در قالب بسته‌هاي 6تايي آب معدني يک برند معروف کردند که به‌طرز ماهرانه‌اي پلمب شده است.

کلاهبرداري‌هاي ميليوني 40 پسردخترنما ازمردان

جوان آرايشگر که با همدستي 40 پسردخترنما ازطريق شبکه‌هاي اجتماعي تلگرام و اينستاگرام مردان هوسران را فريب داده و از آنها کلاهبرداري مي‌کردند با رديابي‌هاي ويژه پليسي به دام افتادند.

تصادف زنجيره‌اي 56 خودرو

بامداد امروز جمعه ساعت 1:03، تصادف زنجيره‌اي بين 56 خودرو در اتوبان قزوين – کرج رخ داد که 215 نفر در اين تصادف حادثه ديدند.

پسري مادرش را آتش زد

پسري خانه را به آتش کشيد که در جريان اين آتش سوزي مادرش فوت شد.

سارق دستفروش دستگير شد

جانشين يگان انتظامي مترو از دستگيري سارق تحت پوشش دستفروش در ايستگاه‌هاي مترو خبر داد.

اعتراف مرد شکاک به همسرکشي

کارآگاهان جنايي در حال تحقيق از مردي هستند که متهم است همسرش را در جريان مشاجره خانوادگي به قتل رسانده و جنازه او را در خيابان رها کرده است.

پدر کودک سه ساله گنبدي اعتراف کرد

دستگاه قضايي نسبت به پرونده هاي کودک آزاري حساسيت ويژه دارد و پرونده قتل اين کودک نيز به سرعت رسيدگي و نتيجه آن به آگاهي مردم رسانده خواهد شد.

پدر معتاد کودک 3 ساله اش را کشت

رئيس اورژانس اجتماعي کشور از فوت محمد، کودک سه ساله گنبد کاووسي خبر داد که روز گذشته بر اثر شدت جراحات ناشي از ضرب و شتم پدرش به بيمارستان منتقل شده بود.

رابطه پنهاني همسر مقتول با مرد جوان

بدين ترتيب با شناسايي هويت قرباني، تحقيقات وارد مرحله تازه‌اي شد و کارآگاهان در تجسس‌هاي نامحسوس، متوجه رابطه پنهاني همسر مقتول با مرد جوان غريبه‌اي شدند.

ناپدري اهورا تمام جرم هاي خود را انکار کرد!

ناپدري اهورا در حالي ‌که پيش از اين بارها به تجاوز و قتل اهورا اعتراف کرده بود تمام جرم‌هاي خود را انکار کرد و مدعي شد که فقط براي تنبيه‌کردن اهورا آرام سرش را به ديوار زده است.

زلزله 6 ريشتري صبح امروز کرمان را لرزاند

زلزله اي به بزرگي 6.1 ريشتر در ساعت شش و دو دقيقه هجدک در استان کرمان را لرزاند. اين زلزله در شهرهاي زرند، سيرجان و کرمان نيز احساس شد.

دستگيري سارقاني که از کاربران ديوار و شيپور سرقت مي کردند+عکس

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداري پليس آگاهي تهران بزرگ از دستگيري دو سارق که اقدام به فريب فروشندگان اموال در سايت‌هاي شيپور و ديوار کرده و اقدام به سرقت از ده ها نفر از آنان کرده بودند، خبرداد.

ضايعات دکل حفاري 95 فتح از کانون آتش تخليه شد

سپهر سپهري مديرعامل و رئيس ستاد راهبري مهار فوران چاه 147 رگ سفيد، گفت: تجهيزات و ضايعات دکل حفاري 95 فتح به نحو مناسب از کانون آتش تخليه و دهانه چاه پاکسازي شد.

سقوط پنجره کلاس، بر سر دانش‌ آموز 10 ساله+ عکس

سقوط پنجره يک مدرسه کانکسي بر سر دانش آموز 10 ساله مقطع ابتدايي در روستاي بختک سرباز در استان سيستان و بلوچستان سبب از بين رفتن حافظه دانش آموز شد.

قتل مرموز دختر جوان با ضربات چاقو

رازگشايي از قتل هولناک دختر جواني که در يکي از محله‌هاي حاشيه شهرهمدان با ضربات چاقو به قتل رسيده است در دستور کار تيم جنايي قرارگرفت.

زلزله در بروجرد چند مصدوم داشت؟

مديرکل مديريت بحران لرستان از مصدوم شدن 27 نفر در زلزله بروجرد خبر داد و گفت: در جريان وقوع اين زلزله به تعدادي واحد مسکوني هم خسارت وارد شد.

ريزش کوه روي خطوط راه آهن انديمشک؟؟؟

مديرکل راه‌آهن زاگرس گفت: اطلاع‌رساني‌ها در بحث حادثه ريزش کوه روي خطوط راه آهن در منطقه انديمشک نادرست بوده و هيچ ريزش کوهي در محدوده راه آهن زاگرس رخ نداده است و فقط زماني که نيروها براي کار کردن روي خط در حال اعزام به محل بودند، يک سنگ از کوه پايين آمده و با دريزين آنها برخورد کرده است.

يک کودک ديگر هم قرباني جنايت جنون‌ آميز پدر شد

مردي که متهم است شوهر خواهرش و فرزند خود را به قتل رسانده است، به‌زودي در دادگاه کيفري پاي ميز محاکمه مي‌رود. او درحالي در زندان منتظر جلسه دادگاه است که پيش از اين، اقدام به خودکشي کرده، اما مأموران او را نجات داده بودند.

دستگيري بازرس ويژه بيت رهبري قلابي

سربازان گمنام امام زمان (عج) فردي را که با جعل عناوين مختلف از جمله بازرس ويژه بيت رهبري و پرسنل وزارت اطلاعات به اخاذي و دريافت رشوه از طعمه هايش در تهران و کرج اقدام مي کرد، دستگير کردند.

زلزله 5.3 ريشتري در مهران

زلزله اي به بزرگي 5.3 ريشتر مرز ايران و عراق در حوالي مهران را تکان داد.

انفجار در آزمايشگاه مدرسه دخترانه

مدير روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان توضيحاتي را در رابطه با انفجار در آزمايشگاه شيمي يکي از دبيرستان‌هاي دخترانه شهرستان مبارکه ارائه کرد.

فهرست جديد اسامي قربانيان زلزله کرمانشاه

پزشکي قانوني استان کرمانشاه اسامي 424 نفر از جانباختگان زلزله در ثلاث باباجاني، سرپل ذهاب، ازگله، شهر کرمانشاه، اسلام آباد غرب، کرند و قصر شيرين را اعلام کرد.

زلزله شديد، اردبيل را لرزاند

زلزله اي به بزرگي 5.4 ريشتر که کانون آن در کشور جمهوري آذربايجان بود، شهرهاي شمالي استان اردبيل را لرزاند.

غارت اقلام امدادي زلزله‌زدگان توسط سودجويان

در اين بين گروه‌هايي که شايد نياز به اقلام امدادي و اوليه نداشته باشند به غارت اين اقلام مي‌پردازند. انتظار مي‌رود مديران دقيق‌تر و منظم‌تر اقلام را به مردم نيازمند آن هم به صورت اضطراري و فوري برسانند.

گزارش تصويري از بزرگترين پس لرزه ها در يک ساعت گذشته

لرزيدن تعداد زيادي از استان‌هاي کشور طي شامگاه يکشنبه موجب وحشت عمومي و حضور مردم در خيابان‌ها شد. در اين گزارش برخي از استان‌هايي که طي امشب تکان خوردند آمده است. مطابق اطلاعات اوليه منشا لرزش استان‌هاي مختلف کشورمان وقوع زلزله در کشور عراق بوده است.

زلزله 7 ريشتري عراق نيمي از ايران را لرزاند

لرزيدن تعداد زيادي از استان‌هاي کشور طي شامگاه يکشنبه موجب وحشت عمومي و حضور مردم در خيابان‌ها شد. در اين گزارش برخي از استان‌هايي که طي امشب تکان خوردند آمده است. مطابق اطلاعات اوليه منشا لرزش استان‌هاي مختلف کشورمان وقوع زلزله در کشور عراق بوده است.

جزئيات سقوط هواپيماي نظامي در استان فارس

روابط عمومي نيروي هوافضاي سپاه در اطلاعيه اي اعلام کرد: مقارن با ساعت 8 صبح امروز (20 آبان) يک فروند هواپيماي جنگنده سوخو 22 متعلق به اين نيرو که در حال انجام تمرينات رزمي بود در استان فارس دچار سانحه شد و سقوط کرد.

پرونده قتل مرموز زن ميان‌سال در بن‌ بست

هوويم خانه ديگري نيز داشت که راز آن را به من گفته و خواسته بود دراين‌باره به شوهرمان حرفي نزنم. من هم چيزي نگفتم و هوويم هر از گاهي به آن خانه مي‌رفت تا اينکه روز حادثه صبح به قصد رفتن به آن خانه از منزل خارج و سپس ناپديد شد».

پيام عجيب سارقان قوي هيکل براي اهالي زعفرانيه

سرکلانتر يکم پليس پيشگيري پايتخت از دستگيري سه سارق قوي هيکل در محدوده زعفرانيه خبر داد و گفت: اين متهمان که پس از هر بار سرقت براي اهالي خانه پيام هشداري مي گذاشتند.

راز جسد مثله شده برملا شد

رئيس پليس آگاهي استان البرز از به سرانجام رسيدن پرونده قتل مرد جواني پس از سه سال در کرج خبر داد.

دام کثيف يک راننده براي زنان در مسير فرودگاه

راننده شيطان صفتي که با کمين در مسير فرودگاه‌هاي تهران زنان و دختران جوان را ربوده و مورد آزار و اذيت قرار مي‌داد، در عملياتي غافلگيرانه‌اي در خانه‌اش دستگير شد.

سقوط زن جوان در چاه مجموعه ورزشي انقلاب تهران

مدير روابط عمومي مرکز اورژانس تهران گفت: يک خانم 27 ساله بدلايل نامشخص به درون يک حلقه چاه در مجموعه ورزشي انقلاب سقوط کرد و توسط تکنسين هاي اورژانس اين خانم مصدوم روانه بيمارستان شد.

پسر 15 ساله خود را به دار آويخت

رئيس مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي خراسان شمالي گفت: پسر 15 ساله آشخانه اي عصر ديروز خود را به درآويخت و درگذشت.

محاکمه و حکم براي زني که شوهرش را مثله کرد

زن و مردي که متهم هستند شوهر زن را به قتل رسانده و جسدش را تکه‌تکه کرده‌اند، با رضايت اولياي دم از چوبه دار نجات يافتند و به تحمل زندان محکوم شدند.

خارج کردن 639 ميخ از شکم بيمار اسکيزوفرني

جراحان با استفاده از آهنربا 639 ميخ را از شکم يک مرد هندي خارج کرده و جان او را نجات دادند و اين در حاليست که ميخ‌ها هيچ آسيبي به سيستم گوارش بيمار وارد نکرده بودند.

برخورد دو خودروي حامل زائران ايراني در عراق

مسئول پايگاه هلال احمر پايانه مرزي چذابه از مصدوم شدن سه نفر بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو ون حامل زائران ايراني اربعين حسيني در مسير العماره در کشور عراق خبر داد.

پايان شکايت دختري که از يک پسر باردار شد

چند ماه پيش دختر 16 ساله‌اي به نام رؤيا در شکايتي عنوان کرده بود پسري به نام «شهروز» او را فريب داده وپس ازرابطه با او باردار شده است.

گروگان گرفتن پيرزن مقيم آمريکا در کرمانشاه

کارآگاهان با انجام تحقيقات تخصصي راز يک آدم‌ربايي 600 ميليارد ريالي را کشف کردند. در اين آدم‌ربايي نافرجام، سه زن و يک مرد با هدف انتقال 600 ميليارد ريال سند، اقدام به ربودن يک زن 80 ساله کردند.

خودکشي ناکام دختر جوان در برج ققنوس

دختري که قصد داشت به زندگي خود پايان دهد، به واسطه حضور به‌موقع ماموران پليس و امدادگران از مرگ نجات يافت.

پايان تلخ زندگي يک قاتل ورشکسته

خانواده مرد ميانسالي که به دست ميهمان ناخوانده‌اش به قتل رسيده بود، با حضور در دادسراي جنايي خواهان دريافت ديه از بيت المال شدند. اين درحالي است که عامل جنايت مرموزهم پس از ارتکاب قتل، خود را از طبقه پنجم پايين انداخته و به زندگي‌اش پايان داده بود.

درگيري دو دانش‌آموز در مدرسه منجر به مرگ شد

مدير روابط عمومي آموزش‌وپرورش استان خوزستان گفت:درگيري دو دانش‌آموز در يکي از دبيرستان‌هاي شهرستان لالي منجر به فوت يکي از دانش‌آموزان شد.

به نام اربعين به کام سارقين

همچنان که با گذشت هر روز به برگزاري آيين مقدس اربعين حسيني نزديک تر مي شويم نوع ترفندها و کلاهبرداري عده اي سودجو نيز به منظور پر کردن جيب خود تغيير کرده و از ظرافت خاصي برخوردار مي شود.

زني براي قتل همسرش 13 نفر را کشت!

يک زن پاکستاني که قصد داشت جان همسر خود را با شير آلوده بگيرد به قتل 13 عضو خانواده متهم و بازداشت شد.

توقف خودرويي با 7 هزار فشنگ جنگي

در بازرسي از يک دستگاه خودروي پرايد تعداد 7 هزار و 397 فشنگ جنگي مربوط به اسلحه کلاشينکف کشف و ضبط شده است.

اخبار خواندنی

تصوير لحظه افتادن دکل95شرکت ملي حفاري ايران در منطقه رگ سفيد"

ماجراي خودکشي دانشجوي دانشگاه شهيد بهشتي

دستگيري سردار قلابي که با لباس نظامي بانوان بدحجاب پارك را بازرسي ميکرد

راز اسيدپاشي عروس خانم به مادرشوهر ثروتمند

اقدام جنون‌آميز پدر با نوزاد 2 ماهه اش

کيفرخواست پرونده قتل اهوراي 3 ساله صادر شد

خواننده مشهور رپ به دختر 16 ساله تجاوز کرد و ...

جزئيات تيراندازي به دانش آموز نيکشهري در مسير مدرسه

انفجار دستگاه خودپرداز با انگيزه سرقت

هشدار جدي / فروش اموال مسروقه در فضاي مجازي

آزادي کودک 7 ساله از جنگال آدم ربايان مسلح

ريزش آوار در زاهدان، 4 کشته بر جاي گذاشت

دستگيري عامل آزار و اذيت زنان در تهران

شيطان دستور حمله به اين طلبه را به من داد +عکس

خودکشي نافرجام خانم جوان در تهران+ عکس

جزييات حادثه براي هواپيماي کاسپين در فرودگاه مشهد

تجاوز سرايدار مدرسه به دختر دانش آموز در اروميه + عکس

فرار دختر نوجوان با 50 ميليون تومان طلاي مادرش

شليک شبانه به مغز راننده جوان

انتقال يک کودک با آثار جراحت به بيمارستاني در سمنان

ماري 6 متري در خوزستان موجب وحشت شد+ عکس

نهنگ آبي ، علت سقوط مرگبار دو دانش آموز دختر در اصفهان

جزئيات مرگ يک دانشجو در استخر دانشگاه

تشريح آخرين وضعيت پرونده «اهورا» توسط دادستان رشت

آزار و اذيت جنسي دختر 15 ساله توسط شوهرعمه

جزييات سقوط دو دختر جوان از پل چمران اصفهان

آمريکا دنبال بي‌ثباتي است نه دموکراسي

سقوط مرگبار زن ميانسال به چاهک آسانسور

ناپدري اهورا هنگام تجاوز مواد مخدر مصرف نکرده بود

اعتراض دقيقه نودي قاتل بنيتا به حکم قصاص

انفجار مين در دهلران

ماجراي دستگيري 8 عضو يک شرکت هرمي

قاتل ستايش پنجشنبه اعدام مي‌شود

تيراندازي در خيابان جمهوري

اطلاعيه آموزش و پرورش درباره پارگي پرده گوش دانش‌آموز شوشي

سيلي ناظم، گوش دانش آموز را پاره کرد!+ عکس

ماجراي جعل ويزاي عتبات عاليات در تهران

مرگ کودک خردسال در تعقيب و گريز پليس

بازداشت پسر جوان قبل از آزار دختر 8 ساله

راز قتل معلم نظرآبادي برملا شد

مثله کردن جسد آزارگر همسر پس از نبش قبر

تيراندازي افراد ناشناس به دو کارمند گمرک

درگيري مسلحانه با نيروهاي پليس امنيت

قاتل دانشجوي دختر دانشگاه تهران دستگير شد

دادستان مشهد: دست دزد گاو صندوق قطع شد

کشف جسد شکارچي 35 ساله در لاهيجان

درگيري مسلحانه در جايگاه سوخت بندرعباس يک مجروح برجا گذاشت

واژگوني عجيب خودروي سارقان پسته

پدر و پسر روي هم اسيد ريختند!

علت انفجار گلوله بازمانده از جنگ در دزفول هنوز مشخص نيست

آتش سوزي مرگبار در شرکت جهان ترمز

جزئيات اعدام قاتل ستايش قريشي

دستگيري شعبان بي مخ 21 ساله در گرگان

جزييات بازداشت عوامل تيراندازي‌هاي اخير در تهران

گروه شيطان پرستي مسجد حضرت جوادالائمه(ع) در شرق تهران آتش زدند+ فيلم

دختران جواني که به دست پدرشان کشته شدند

اعتراف پسر 19 ساله به قتل پدر 60 ساله اش

تيراندازي در خيابان طالقاني تهران

حکم اعدام براي عاملان 13 جنايت هولناک

دستگيري سه تن از عاملان تخريب شيشه بانک‌ها در تهران

کور شدن دختر چيني پس از بازي بي‌وقفه با گوشي

جاعل مقاله هاي علمي دستگير شد

حمله به تعدادي از بانک‌هاي تهران با تفنگ ساچمه‌اي

جزييات کشف جسد زن 30 ساله در اسدآباد

کشف 10 ميليون دلار جعلي در دنا

اقدام جنون آميز مادر سنگدل فسايي

تشريح پرونده قتل و سوزاندن جوان مهابادي

تصادف مرگبار 4 دستگاه خودرو سبک و سنگين در جاده دماوند- فيروزکوه

دختر 3 ساله که در ديگ نذري افتاد بود، جان باخت

خانواده «بنيتا» به رأي دادگاه اعتراض کرد

تصادف زنجيره اي در ولنجک + فيلم، عکس و وضعيت مصدومان

توضيح در مورد پرونده «سلفي با جسد سوخته»

يک سرباز، فرمانده اش را کُشت و خودکشي کرد

ابهام در پرونده قتل جوان عاشق‌ پيشه

مدير کانال تلگرامي نذري‌ياب در زنجان دستگير شد

توضيحات پليس فتا در خصوص کليپ صداهاي عجيب در آسمان اصفهان

کشف پيکر يکي از سرنشينان شناور غرق شده در انزلي+ عکس

مرگ دلخراش کودک سه ساله هنگام درگيري پليس با قاچاقچيان

روايت تکان دهنده يکي از شاهدان تيراندازي در لاس وگاس + فيلم

خبر آزادي حميد صفت از زندان و کليپ عزاداري هاي محرم صحت دارد؟

سارق حرفه‌اي با شليک پليس زمينگير شد

سلفي با جسد سوخته ! +عکس

مجروح شدن 3 شهروند بندرعباسي در يک هيأت عزاداري

زمين لرزه اي بوشهر را لرزاند

جزئيات حادثه تيراندازي در قم

سارق بيماران در بيمارستان دستگير شد

دندانپزشک قلابي در تهران دستگير شد

سه انفجار تروريستي مقابل مرکز پليس در دمشق + عکس

مشاجره لفظي دو پسر عمو، منجر به قتل شد

ادعاي اخير قاتل «ستايش» تاثيري در حکم ندارد

اقدام و توصيه‌ سازمان غذا و دارو درباره عطر "قاتل"

ارجاع پرونده متهمان رديف دوم و سوم قتل بنيتا

انفجار شديد در يک درمانگاه در چالوس

لحظه افتادن چندين عزادار زير نخل در ميبد

فوري : تيراندازي در لاس وگاس امريکا

تجاور به دختر جوان پس از ارتباط در فضاي مجازي

حمله تروريستي ديروز در فرانسه را داعش برعهده گرفت

ازدحام جمعيت در غرب هند،22 کشته و 30 مصدوم برجاي گذاشت

سرقت سريالي دزدان از 6 طلا فروشي

پايان داستان خيالي عامل جنايت سعادت آباد

کودک 3 ساله در ديگ غذاي نذري سوخت

جزئيات پيدا شدن قايق صياديِ غرق‌شده در بندر انزلي

قاتل مليکا دختر بچه هشت ساله هفتکلي دستگير شد

افتادن قطعه اي از هواپيماي بويينگ در ژاپن

اطلاعيه ارتش درباره سانحه سقوط بالگرد هوانيروز

مدير مدرسه از دست دانش آموز کتک خورد!

فرود اضطراري يک هواپيماي باري در کويت به دليل مرگ خلبان

زلزله 4.5 ريشتري حوالي بنارويه در استان فارس را لرزاند

ساناز شوهر داشت اما با من و مرد ديگري هم رابطه داشت

جسد راننده مدفون در معدن دندي پيدا شد

حادثه رانندگي وحشتناک در سيستان و بلوچستان با 8 کشته

راز قتل پسر پس از مرگ پدر فاش شد

پيدا شدن جمجمه سر يک انسان در پارک چيتگر

حمله مسلحانه به 2 ايستگاه صلواتي در تهران

بعد از فاجعه ضرب و شتم کارگران شرکت آذرآب، مدير عامل شرکت بازداشت شد

راز قتل عام خانوادگي خيابان يخچال فاش شد

متهم فراري بيمارستان طالقاني اهواز دستگير شد

فاجعه واژگوني اتوبوس در گردنه حيران

آدم‌ربايي 500هزار يورويي ناکام ماند

آتش سوزي در دبستان دخترانه شهيد طبرسي تهران

سريال ترکيه‌اي الگوي دختر جوان براي آدم‌ربايي

آب سردکن، بلاي جان کودک هفت ساله شد

مربي اينستاگرامي رقص دستگير شد

قاتل پسر 11 ساله: پشيمانم!

زلزله 5 ريشتري حوالي هجدک کرمان را لرزاند

سقوط يک فروند هواپيما در استانبول

انفجار در واحد اقامتي مقابل حرم مطهر حضرت معصومه(س)+ عکس

دستگيري دومين باند هرمي در غرب تهران

مرگ دردناک موتورسوار زير چرخ کاميون + عکس

زلزله‌اي به‌ بزرگي 5 ريشتر در استان کرمان

زلزله هرمزگان را هم لرزاند

بريدن سر مادر و دختر 4 ساله در محله اي در تهران/ قاتل دستگير شد

قاتل آتنا اصلاني اعدام شد+ عکس

مجتمع تجاري کوروش آتش گرفت+ عکس / خبرهاي تکميلي

دستگيري متکدي حرفه‌اي و پولدار در تهران+ عکس

واژگوني اتوبوس 12 مصدوم بر جاي گذاشت

خودکشي قاتل بعد از گلوله باران 4 عضو خانواده‌اش

يک کشته در درگيري مسلحانه 2 نفر در پيشوا

حريق پاساژي در ميدان امام خميني+ عکس

دختر 10 ساله در جنوب تهران رفت نان بخرد؛ ربوده شد!

تصادف مرگبار در شب عروسي

صدور راي پرونده متهمان بنيتا

دستگيري اعضاي باند وقوع تصادفات ساختگي

تله‌کابين رامسر سقوط کرد

محاکمه عاملان قتل زني که جسدش پيدا نشد

بادکنک هليومي براي دختر 15 ساله حادثه آفريد

درخواست قصاص براي ملي‌پوش متهم به قتل+ عکس

قتل پسر 11 ساله با انگيزه تجاوز

2کشته و يک مصدوم در واژگوني دلخراش پرايد

کشف انواع مواد خوراکي قاچاق در صومعه‌سرا