آخرین اخبار

حوادث

زورگيري با چاقو از مجري صدا و سيما

گوينده راديو و تلويزيون براي رفتن به خانه سوار يک دستگاه پرايد عبوري شد اما در دام دو سارق شيشه‌اي گرفتار شد و ساعت گران‌قيمتش به سرقت رفت. سارقان طي شش ماه، 22 فقره سرقت انجام دادند و دست‌کم 40 ميليون تومان به جيب زدند.

لحظه‌هاي وحشت 19 دختر و پسر در گرداب

اعضاي گروه 19 نفره کوهنوردي دختران و پسران که براي گذراندن آخر هفته به منطقه «چال کندي» دزفول رفته بودند، به دليل گرفتارشدن در گرداب رودخانه تا يک قدمي مرگ رفتند.

مرگ اسرارآميز همسر يک جراح جوان

همزمان با گذشت 17 ماه از مرگ اسرارآميز همسر يک جراح جوان، متخصصان کميسيون پزشکي قانوني راز اين جنايت هولناک را فاش کردند. اين در حالي است که تحقيقات نشان داد، متهم با دستکاري مدارک پزشکي، تلاش داشته مرگ همسرش را بر اثر مصرف متادون نشان دهد.

ريزش معدن در راور / 4 کشته و زخمي

معاون امور عمراني و فني استانداري کرمان از کشته و زخمي شدن 4 نفر در اثر ريزش معدن اشکليي منطقه هجدک شهرستان راور خبر داد.

انفجار شديد در منطقه اميريه شهريار

 مديرعامل آتش نشاني شهريار از مهار کامل آتش سوزي کارگاه شارژ سيلندر گاز ال پي جي در شهرک اميريه شهريار خبر داد.

جزئيات آتش سوزي در بيمارستان حاجي آباد

 مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي هرمزگان گفت: بخشي از بيمارستان حاجي آباد اين استان که عصر چهارشنبه طعمه حريق شد، با تلاش آتش نشانان مهار شد.

له شدن 3 ماشين در تصادف با تريلي حامل قير + عکس

رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از برخورد تريلي حامل قير با سه سواري درآزاد راه تهران - پرديس خبرداد و گفت: هفت سرنشين اين خودروها مصدوم و راهي بيمارستان شدند.

خودسوزي پسر 21 ساله نهاوندي

مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي همدان از خودسوزي جوان نهاوندي خبر داد.

مرگ دردناک پسر بچه شش ساله اي که پدرش او را به زير ماشين پرتاب کرد

مي‌خواستم با شتاب قبل از قرمز شدن چراغ از چهارراه عبورکنم که ناگهان متوجه شدم شخصي مي‌خواهد پسربچه ٦ ساله‌اش را به خيابان پرتاب کند. از آنجا که فاصله‌مان صدمتر بيشتر نبود نتوانستم ماشينم را کنترل کنم و با او برخورد کردم.

آتش‌سوزي در ميدان بهارستان تهران

سخنگوي سازمان آتش‌نشاني شهر تهران از آتش‌سوزي در دو باب ساختمان مملو از لوازم يدکي خودرو واقع در بهارستان خبر داد و گفت: در اين حادثه 3 نفر از آتش‌نشانان دچار مصدوميت شدند و هيچ يک از شهروندان و کسبه آسيبي نديدند.

ناپدري شيطان پرست 70 بار به دختر7 ساله تجاوز کرد

اين قصه پر غصه روايت زندگي آتناهاست. دختر بچه هاي پاک و معصومي که هنوز دلبسته عروسک بازي هستند اما در تلخي ناتمام اين زندگي، قرباني هوي و هوس مرداني مي شوند که ...

قطع دست دختر 23 ساله در شب عروسي

عروس 23 ساله‌اي که در حادثه رانندگي در شب عروسي خود دچار قطع عضو از ناحيه دست شده بود در بيمارستان چمران بروجرد پيوند عضو شد.

علت جدايي همسر اول قاتل آتنا اصلاني

دختربچه‌اي در حال عبور از خيابان بوده که اسماعيل او را به خانه برده و قصد آزار او را داشته است که دختربچه جيغ کشيده و سروصدا و فرار کرده است.

مريم ميرزاخاني درگذشت!؟+ عکس

مريم ميرزاخاني، رياضيدان ايراني و استاد دانشگاه استنفورد که با بيماري سرطان دست و پنجه نرم مي کرد، صبح امروز درگذشت.

آتش‌سوزي گسترده در شهرک شکوهيه قم

مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني استان قم گفت: آتش سوزي امروز صبح در شهرک شکوهيه قم با تلاش نيروهاي آتش نشاني و امدادي مهر و کنترل شد.

انفجار گاز در بهبهان با 2 کشته و 7 مصدوم

 رئيس مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي خوزستان گفت: بر اثر انفجار ناشي از نشت گاز شهري در بهبهان روز جمعه 2 نفر کشته و هفت نفر مصدوم شدند.

آتش سوزي در پارکينگ ساختمان مسکوني در تهران

 سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از حادثه آتش سوزي در پارکينگ يک ساختمان مسکوني در بلوار تعاون خبر داد و گفت: در اين حادثه 4 دستگاه خودروي سواري در آتش سوخت.

سيل سه مسير در جنوب سيستان و بلوچستان را مسدود کرد

 مديرکل مديريت بحران سيستان و بلوچستان گفت که مسير هاي مهرستان - سرباز، ايرانشهر - ابتر و ايرانشهر - خيرآباد در جنوب استان به دليل وقوع سيل و طغيان رودخانه هاي فصلي مسدود شده است.

علت خروج واگن‌هاي يک قطار از ريل در خرمشهر

شرکت راه‌آهن جمهوري اسلامي ايران توضيحاتي درباره حادثه خروج سه واگن يک قطار مسافربري از ريل که عصر ديروز اتفاق افتاد، ارائه کرد.

برخورد پرايد با خاور 7 کشته برجاي گذاشت

معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوي گفت: صبح امروز يک دستگاه خودروي پرايد با خاور برخورد کرده و در اثر آن از هشت سرنشين پرايد يک تن مصدوم و بقيه در دم فوت مي کنند.

نجات دو زن از حريق بالکن

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهر تهران از نجات دو زن جوان که در حريق بالکن خانه شان محبوس شده بودند خبر داد.

حمله خرس به مرد دامدار در مازندران + عکس

سخنگوي مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي استان مازندران، از حمله خرسي به يک دامدار 49 سال‌اي در در روستاي بادابسر در منطقه ابچين نکا خبر داد.

قتل مرموز دختر جوان در هاله اي از ابهام

با گذشت 5 سال از قتل دختر جواني که به طرز مرموزي کشته شده و جسدش را در خيابان مقابل خانه‌شان انداخته بودند عاملان اين جنايت شناسايي نشدند.

فرود اضطراري پرواز مسکو در رشت

پرواز هواپيمايي ماهان از مسکو به تهران به دليل وخامت حال يکي از مسافران در فرودگاه بين المللي سردار جنگل رشت فرود اضطراري کرد.

حکم شلاق براي 4 جوان به اتهام رابطه نامشروع

پسر نوجواني که متهم است به اتفاق دوستانش دختري را آزار داد‌ه ‌است، از سوي قضات به ١٨٠ ساعت کار اجباري در اماکن عمومي محكوم شد و همدستانش به شلاق محکوم شدند.

قتل يک خانواده 5 نفره در ملکشاهي

قتل يک خانواده 5 نفره در ملکشاهي ، بررسي‌هاي اوليه پليس حاکي از اين است که اين حادثه به‌احتمال‌زياد ناشي از اختلافات خانوادگي بوده است.

آتش سوزي در بوستان پرديسان

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از وقوع 2 حادثه آتش سوزي در بوستان پرديسان و پارکينگ يک ساختمان مسکوني در منطقه اوين خبر داد و گفت: اين 2 حادثه بدون مصدوميت و تلفات جاني مهار شد.

ميخواهم همسر از ترس هوو به خانه اش برگردد

نخستين ازدواج کامران به 30 سال پيش باز مي‌گشت. آن زمان او تازه از دانشگاه فارغ‌التحصيل شده و در يک شرکت اکتشاف نفت درامريکا مشغول به کار شده بود تا اينکه خانواده‌اش اصرار کردند هر چه زودتر ازدواج کند.

قصاص، مجازات نوجواني که پدرش را کشت

پسر نوجوان که متهم است براي به‌دست‌آوردن ثروت پدرش با نامادري‌اش همدستي کرده و پدر را به قتل رسانده، از سوي هيئت قضات بالغ تشخيص داده‌ و به قصاص محکوم شد.

کشف مواد شيميايي رها شده در بازار تهران!

خطر انتشار مواد شيميايي که در کنار سطل زباله در بازار تهران رها شده بود با تلاش آتش‌نشانان و گروه ويژه مقابله حوادث شيميايي سازمان آتش‌نشاني تهران برطرف و تمامي اين مواد از محل جمع‌آوري شد.

جزييات تيراندازي شب گذشته در اتوبان نواب

خودروي شيشه دودي که شب گذشته در محدوده کلانتري نواب براي دو نفر دردسر درست کرده بود در اتوبان نواب پس از شليک پليس زمين گير شد.

دخترم خودش را نکشته!

مادر دختر جواني که در سقوط مرموز از طبقه سوم يک مجتمع در خيابان سراج جان باخته است، با رد خودکشي فرزندش، عليه متهمان پرونده به اتهام قتل شکايت کرد.

فيلم: تصادف زنجيره‌اي پرخسارت در خيابان ولنجک

يک کاميون با بار آهن که به گفته راننده آن مشکل ترمز داشته است، با بريدن ترمز در ابتدا با خودروي پرايد پارک شده در کنار خيابان برخورد و آن را به تير چراغ برق مي کوبد که باعث شکستن تير برق و برخورد تير برق به ساختمان و آتش سوزي شد.

معماي سقوط مرموز دختر جوان

تحقيقات بازپرس جنايي تهران براي رازگشايي از پرونده سقوط مرموز دختر جوان در خيابان سراج تهران، صبح ديروز با احضار دو پسر و يک دخترجوان وارد مرحله تازه‌اي شد.

ماجراي داعشي هاي خشن غرب تهران

مردان خشن که سوار بر خودرو، شب‌ها در خيابان‌هاي خلوت شهر پرسه مي‌زدند پس از سوار کردن طعمه‌هايشان، خود را به عنوان مردان داعشي معرفي و با تهديد به مرگ، از آنها اخاذي مي‌کردند.

پيکر يک نفر از تونل برفي ازنا خارج شد

معاون فني فوريت هاي پزشکي لرستان با اشاره به حادثه ريزش تونل برفي اين شهرستان گفت: پيکر يک نفر توسط نيروهاي هلال احمر از تونل برفي ازنا خارج شده است.

نشست گاز باعث انفجار ساختماني در جنوب تهران شد

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني تهران از نشت گاز و انفجار در يک ساختمان مسکوني در جنوب تهران خبر داد و گفت:در اين حادثه 2 جوان 18 و 20 ساله مصدوم شدند.

مرگ پسر 2.5 ساله بر اثر گرما در قشم

سازمان هواشناسي کشور بيشينه و کمينه دماي هواي قشم در روز پنجشنبه را به ترتيب حدود 43 درجه و 30 درجه سانتيگراد اعلام کرده بود.

2 عروس يک خانواده در رودخانه هراز غرق شدند

سخنگوي مرکز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشکي مازندران گفت که 2 عروس از يک خانواده در بلده شهرستان نور پس از سقوط به داخل رودخانه هراز ، غرق شدند .

سقوط مرموز دختر 27 ساله از طبقه سوم ساختمان

کارآگاهان در نخستين گام به آپارتماني که احتمال مي‌رفت قرباني از آن سقوط کرده است رفتند. دو پسر و يک دختر جوان در خانه بودند اما ابتدا طوري وانمود کردند که خانه خالي است،ولي سرانجام در را باز کردند.

شناگران مفقود شده در خليج گرگان زنده پيدا شدند

معاون فرماندار بندرترکمن گفت: چهار تن از افرادي که عصر سه شنبه براي شنا وارد خليج گرگان شده بودند ،پس از چند ساعت سرگرداني در آب ،توسط نيروهاي جستجوگر شهرستان زنده از آب خارج شدند.

سرانجام به آتش کشيدن زن جوان زنده زنده

مرد جواني که به جرم کشتن همسر برادرش به قصاص محکوم شده بود به دليل ناتواني اولياي دم در پرداخت تفاضل ديه بخشيده شد واز اعدام نجات يافت.

نجات 7 ملوان از غرق شدن در خليج فارس

معاون دريايي و بندري اداره کل بنادر و دريانوردي استان بوشهر گفت: شناورهاي ناجي اين اداره با انجام عمليات امداد هفت ملوان موتور لنج باري را در آبهاي خليج فارس در نزديکي بندر عسلويه از خطر غرق شدن نجات دادند.

حادثه حريق در حرم رضوي تکذيب شد

در پي انتشار خبري مبني بر وقوع آتش‌سوزي در کارگاه موزه آستان قدس رضوي به اطلاع مي‌رساند اين آتش سوزي به هيچ وجه در کارگاه‌هاي اين آستان مقدس نبوده است.

دستگيري عامل جنايت خيابان فردوسي

عامل جنايت خيابان فردوسي که با شليک چندين گوله اقدام به کشتن مرد دلار فروش کرده بود ، در مخفيگاهش در شهر محمديه دستگير شد.

برخورد پژو 405 با ديواربتوني در بزرگراه شهيد بابايي تهران 2 کشته و 3 مصدوم داشت

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از برخورد يک دستگاه پژو 405 با ديواره بتوني حاشيه بزرگراه شهيد بابايي خبر داد و گفت: در اين سانحه رانندگي 2 نفر کشته شدند و 3 نفر بدليل مصدوميت راهي بيمارستان شدند.

مار پيتون 20کيلويي در رامسر به دام افتاد

مار حدودا 20کيلويي پيتون در لانه طيور يکي از منازل مسکوني در کتالم و سادات شهر رامسر توسط ماموران آتش نشاني شهرداري اين شهر به دام افتاد.

شيرکاکائو محصول گاوهاي قهوه اي!

نشريه آمريکايي واشنگتن پست گزارش داد: نتايج يک بررسي تکان دهنده نشان مي دهد که نيمي از آمريکايي ها منشا `شيرکاکائو` را نمي دانند و برخي ديگر نيز آن را محصول مستقيم گاوهاي قهوه اي رنگ مي دانند.

تخريب واحد مسکوني دراثر انفجار گاز درجنوب شرق تهران

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران گفت: يک مجتمع مسکوني چهار طبقه بدليل نشت گاز شهري حوالي خيابان ابوذر دچار انفجار و آتش سوزي شد؛ اين حادثه تلفات جاني نداشت.

فرار دو عضو خطرناک ترين گروه تروريستي از زندان

منابع رسمي پاکستان روز پنجشنبه از فرار دو نفر از اعضاي کليدي يکي از خطرناک ترين گروه هاي تروريستي ضدشيعه و مرتبط با داعش در اين کشور موسوم به گروه تروريستي `لشکر جهنگوي` از زندان مرکزي کراچي خبر دادند.

اخبار خواندنی

جت جنگنده مالزي ناپديد شد

تصادف وحشتناک پرشيا و وانت نيسان در بزرگراه امام علي(ع) تهران

انهدام و دستگيري همه اعضاي باند سلطان گل

شناسايي و دستگيري دزدان دريايي در آب‌هاي جزيره کيش

عاملان تيراندازي در ورامين دستگير شدند

کشف اشياي تاريخي در يک آرايشگاه

جوان 26 ساله، خود را حلق آويز کرد

اين زن مجنون است!

حمله خرس وحشي به زن 55 ساله

مامور سابق پليس در مسکو 4 نفر را کشت

زلزله 4.7 ريشتري در استان کرمان

فيلم‌هاي دردسرساز براي مرد سرشناس

برخورد دو کاميون در جاده قديم رشت - قزوين، سه کشته بر جا گذاشت

مغازه فروش لاستيک خودرو در خيابان اکباتان آتش گرفت

صداي مهيب در بزرگراه مدرس با حوادث تروريستي مرتبط بود؟

اسيدپاشي به 16 نفر در جنوب تهران

روايت دو تن از مجروحان تيراندازي مجلس از حادثه

کشف شکلات با طعم مشروب در فرودگاه مشهد

رهايي دختر نوجواني که پدرش را کشته بود از قصاص

فيلم تصادف شديد 2 قطار مترو در ايستگاه طرشت

دام اينستاگرامي براي 40 زن و دختر جوان

زن آمريکايي ميخواست با من رابطه داشته باشد و...

معماي عجيب مرگ کارمند بانک در مانور

ده بار قصاص براي عامل حادثه فهرج

انفجار در عسلويه کنترل شد

ماجراي سرقت مسلحانه از بانکي در تهران

کشف دستکم 34 جسد از مجموعه تفريحي پايتخت فيليپين پس از حمله يک فرد مسلح

پايان آدم ربايي با رهايي گروگانها در همدان

گمان مي کردم مرد مغازه دار به همسرم نظر سوء دارد

بازگشت به زندگي يک زن پس از ايست قلبي

جنايت هولناک/ قتل پدر و مادر به فاصله يک ساعت

قاتل ستايش دوباره محاکمه مي شود

راننده تريلي پسري 9ساله بود/ مهندس تقلبي سيکل هم نداشت

کسي که ضامن من شده بود مرا ربود و کتک ام زد

سرانجام پرونده مرگ هولناک زن ايراني در ترکيه

فراز و نشيب زندگي از عشق تا نفرت

آزار و اذيت زن جوان در پرايد

به مسئول حراست در زابل اسيد خوراندند!

سر دسته دزدها: براي پسردار شدن 3 بار ازدواج کردم

رسيدگي ويژه به پرونده قتل‌هاي سريالي در گرگان

دختر نوجوان: ميخواستم با دوست پسرم ازدواج کنم باکمک مادرم، پدرم را کشتم!

محاکمه طلافروشي که به زنان تجاوز ميکرد

برخورد مرگبار کاميون با عابر پياده در تهران

آدم ربايي کودک 8 ساله در زاهدان

همه چيز از رابطه من با پسرخاله همسرم شروع شد

6 کشته در تصادف وحشتناک دو خودروي سواري

مرگ به خاطر سلفي با آبشار!

ماجراي قتل ملوان ايراني در آب هاي چين

دختر جوان: جدايي پدر و مادرم من را سارق کرد

مرکز توليد بمب تروريست ها در مسکو کشف شد

قاتل حادثه خونين فهرج کرمان :من چوب بي ايمانيم را مي خورم ...

رئيس دادگستري گلستان: بررسي علت انفجار معدن آزادشهر زمان بر است

نظاميان ناتو با شليک هوايي شهروند عادي گريختند

دستگيري سرايدار بدليل سرقت ميلياردي خانه اي در عباس آباد تهران

اسيدپاشي روي برادر به خاطر اختلاف

مشکلاتي که افراد غير متخصص در روند امدادرساني به زلزله زدگان به وجود آوردند

ماجراي پسراني که به اتهام آدم‌ربايي و آزار پسرجوان محاکمه شدند

دستگيري سارقان حرفه اي خودرو در البرز

5 کشته در تصادف تريلي با 2 پرايد در تايباد

زن خيانتکار با همدستي مرد غريبه، شوهرش را کشت

قتل جوان 25 ساله با ضربات چاقو

جزئيات تکان دهنده آزار دسته‌جمعي 8 نفر به دختري 23 ساله!

شگرد جديد و خطرناک مجرمان سايبري/ افزايش فالوور

تجاوز آقاي باديگارد به زن جوان

قصور پزشکي جان اليناي 6 ساله را گرفت

تصادف تريلي‌ ها در بزرگراه امام علي (ع)

پدر، پسر معتادش را کشت

آقاي قاضي!من شاهد ملاقاتهاي مادرم بامردان غريبه بودم

مردي که هم همسرش را کشته بود بالاخره دستگير شد

فاجعه دردناک در انفجار کارخانه ذوب آهن روستاي فيروزآباد

اتهام آزار و اذيت دختر جوان و انتشار تصاوير مستهجن

مرد جوان، زن باجگير را با روسري خفه کرد

خطر جدي غرق شدن در اين رودخانه هر روز جوانان را تهديد ميکند

احضار مسئولان دو بيمارستان براي مرگ نوزاد

آتش سوزي گسترده در ايران خودروي تبريز+ عکس

قتل در صف انتخابات 96

مرگ مرموز دختر جوان در جشن تولد

بار ديگر اتفاق افتاد؛ کشف پيکر شهداي غواص با دستان بسته

جزييات خودکشي دو دانش آموز زنجاني

عکس: فوت چهار نفر در آتش‌سوزي ميني‌بوس در تهران

زن خيانتکار دستور قتل شوهرش را داد

پيدا شدن جسد زن و مرد در جيرفت

عوامل حادثه تروريستي اهواز دستگير شدند

عامل تيراندازي به نامزد شوراي شهر کلاچاي دستگير شد

پيدا شدن جسد زن و مرد در جيرفت

عامل تيراندازي به نامزد شوراي شهر کلاچاي دستگير شد

داماد جوان تازه عروس را کشت و قتل را انکار کرد

داماد جوان تازه عروس را کشت و قتل را انکار کرد

متهم فراري يک پرونده آدم‌ ربايي را شناسايي کنيد

متهم فراري يک پرونده آدم‌ ربايي را شناسايي کنيد

جنايت در زندان شيراز

جنايت در زندان شيراز

شهادت دو مامور پليس در کلانتري اهواز

شاه مازندران در زندان از دنيا رفت؟؟؟

شاه مازندران در زندان از دنيا رفت؟؟؟

شهادت دو مامور پليس در کلانتري اهواز

تبليغات انتخابات، جانِ پسر 17 ساله را گرفت!

تبليغات انتخابات، جانِ پسر 17 ساله را گرفت!

مسموميت 65 مهمان عروسي در مريوان

مرگ دردناک مادر و فرزند با برق کولر آبي

مسموميت 65 مهمان عروسي در مريوان

مرگ دردناک مادر و فرزند با برق کولر آبي

رفتار زشت و شيطاني با زن بيمار داخل پرايد

رفتار زشت و شيطاني با زن بيمار داخل پرايد

مرد جوان به کودک 11 ساله تجاوز کرد و او را به قتل رساند

مرد جوان به کودک 11 ساله تجاوز کرد و او را به قتل رساند

اين قاتل بعد از رهايي از قصاص دوباره آدم کشت

عکس: بجنورد لرزيد؛ 3 کشته و 225 مصدوم

عکس: بجنورد لرزيد؛ 2 کشته و 220 مصدوم

اين قاتل بعد از رهايي از قصاص دوباره آدم کشت

همخوابي تازه عروس با دوست مجرد داماد

عکس: تنبيه بدني دانش‌آموز لرستاني با کابل برق

عکس+ 18: مرگ فرزند جراح قلب مشهور با خودروي گران قيمت

عکس: تنبيه بدني دانش‌آموز لرستاني با کابل برق

کشف نامه‌ در کنار جسد خونين مرد جوان

کشف جسد حلق آويز شده در سعادت آباد

کشف نامه‌ در کنار جسد خونين مرد جوان

کشف جسد حلق آويز شده در سعادت آباد

محکوميت زن جوان براي يک رابطه شيطاني

محکوميت زن جوان براي يک رابطه شيطاني

جزئيات جديد از حريق پاساژ رضوان اهواز/خسارت 100درصدي محل حادثه

تعداد مصدومان و آسيب ديدگان زلزله پارس آبادمغان به 20 نفر رسيد

تعداد مصدومان و آسيب ديدگان زلزله پارس آبادمغان به 20 نفر رسيد

جزئيات جديد از حريق پاساژ رضوان اهواز/خسارت 100درصدي محل حادثه

آتش سوزي در پاساژ رضوان اهواز/ 2 تن از آتش‌نشانان مجروح شدند

آتش سوزي در پاساژ رضوان اهواز/ 2 تن از آتش‌نشانان مجروح شدند

سقوط خودروي پژو داخل کانال آب 5 نفر را در ورامين به کام مرگ فرستاد

سقوط خودروي پژو داخل کانال آب 5 نفر را در ورامين به کام مرگ فرستاد

41جانباخته حادثه معدن آزادشهر احراز هويت شده اند

زمين لرزه در پارس آباد مغان 11 مصدوم برجاي گذاشت

زمين لرزه در پارس آباد مغان 11 مصدوم برجاي گذاشت

41جانباخته حادثه معدن آزادشهر احراز هويت شده اند

قتل جوان 22 ساله همداني در يک نزاع

انتقام جويي انگيزه قتل برادر زاده 3 ساله / قاتل دستگير شد

قتل جوان 22 ساله همداني در يک نزاع

انتقام جويي انگيزه قتل برادر زاده 3 ساله / قاتل دستگير شد

دستگيري قاضي جعلي در مازندران

اعترافات عجيب: باورم نمي‌شود که سه عضو خانواده‌ام را کشته ام

دستگيري قاضي جعلي در مازندران

اعترافات عجيب: باورم نمي‌شود که سه عضو خانواده‌ام را کشته ام

از جنايت در تهران تا خودکشي ساختگي در ترکيه

قتل وحشتناک دختر 5 ساله

از جنايت در تهران تا خودکشي ساختگي در ترکيه

قتل وحشتناک دختر 5 ساله

عکس عجيب : 150 قطعه فلزي در شکم بيمار مشهدي

عکس عجيب : 150 قطعه فلزي در شکم بيمار مشهدي

پيکر آخرين معدنچي حادثه آزادشهر پيدا شد

پيکر آخرين معدنچي حادثه آزادشهر پيدا شد

نوزادم را در سرويس بهداشتي منزل به دنيا آوردم و او را به قتل رساندم!

نوزادم را در سرويس بهداشتي منزل به دنيا آوردم و او را به قتل رساندم!