آخرین اخبار

جهان

«سوچي» نقض حقوق بشر در ميانمار را محکوم کرد!

رهبر دوفاکتوي ميانمار امروز (سه‌شنبه) پس از سکوتي طولاني در اظهاراتي خشونت‌ها و اقدامات ناقض حقوق بشري در راخين را محکوم کرد و گفت، عاملان اين خشونت‌ها طبق قانون مجازات مي شوند.

تراژدي سوچي در ميانمار

در جنگ جهاني، هنگامي که خيل عظيمي از لهستاني‌ها به روسيه برده شدند و بر اثر تحولات جنگ، خواستند آنها را پس بفرستند، تنها راه نجات آنها عزيمت به ايران بود و خود لهستاني‌ها نقش و انتخابي در آن نداشتند.

بمباران تمريني آمريکا و کره‌جنوبي بر شبه جزيره کره

کره جنوبي اعلام کرد که ارتش اين کشور به همراه جنگنده‌ها و بمب افکن‌هاي نيروي هوايي آمريکا يک رزمايش مشترک را بر فراز شبه جزيره کره انجام داده‌اند که هدف از آن تمرين يک عمليات بمباران گسترده بوده است.

اولين کنسرت در عربستان با حضور مردان و زنان + فيلم

يک گروه موسيقي آمريکايي براي اولين بار در عربستان کنسرت برگزار کرد. اين براي اولين بار بود که زنان و مردان عربستاني براي اولين بار در يک کنسرت شرکت مي‌کردند.

توييت‌هاي ترامپ روي دمپايي!+ عکس

يک شرکت فروش دمپايي ابري و لا انگشتي با استفاده از توييت‌هاي رئيس‌جمهوري آمريکا اقدام به جمع‌آوري پول براي اتحاديه آزادي‌هاي مدني آمريکا کرده است.

لقب جديد ترامپ به رهبر کره شمالي

رئيس‌جمهور آمريکا روز يکشنبه در حساب کاربري‌اش در توئيتر يک لقب جديد براي رهبر کره شمالي انتخاب کرد.

متن سخنراني ملکه بريتانيا براي جنگ جهاني سوم

ملکه بريتانيا تاکيد مي کند: «همان خصوصياتي که باعث شد طي اين قرن پر اندوه، دو بار آزادي خود را در برابر تهاجم بيگانگان حفظ کنيم، اين بار هم به ما نيرو خواهد بخشيد.»

نفوذ سپاه به مراکز کنترل فرماندهي آمريکا

⁩ فرمانده نيروي هوافضاي ⁧ سپاه ⁩گفت: ما به مراکز کنترل فرماندهي آمريکاييها در در طول اين چند سال نفوذ کرده و حضور داشتيم و مي ديديم در طول اين چند سال چه کرده اند.

پيشنهاد عجيب ترامپ براي مبارزه با تروريسم

رئيس جمهور آمريکا در پيامي مي نويسد: بايد با ابزار قويتري با تروريست هاي بازنده مقابله کرد. اينترنت به عنوان مهمترين ابراز آنها در جذب نيرو مطرح است که بايد آن را قطع کرد.

کره شمالي به سمت ژاپن، موشک شليک کرد

کره شمالي يک فروند موشک شليک کرد که از فراز ژاپن عبور کرد و به دنبال آن دولت ژاپن به شهروندانش هشدار داد که پناه بگيرند.

لغو فرمان ضد مهاجرتي ترامپ!

بنا به درخواست وزارت دادگستري آمريکا اجراي حکم دادگاه استيناف در مورد فرمان ضد مهاجرتي ترامپ که شامل شش کشور مسلمان از جمله ايران مي‌شود، از سوي ديوان عالي اين کشور لغو شد.

آموزش زبان انگليسي در کره شمالي تعليق شد

به دنبال هشدار وزارت امور خارجه انگليس مبني بر احتياط در سفر به کره شمالي به دليل خطرناک بودن اين کشور، پيونگ يانگ آموزش زبان انگليسي را متوقف کرد.

افزايش تحريم ها عليه کره شمالي تصويب شد

اعضاي شوراي امنيت پس از بحث و بررسي قطعنامه پيشنهادي آمريکا عليه کره شمالي، به اتفاق آرا به افزايش تحريم ها عليه اين کشور راي مثبت دادند.

حسادت عجيب و غريب ترامپ به امير کويت

بر اساس يک گزارش، پس از سفر امير کويت به واشنگتن، رئيس‌جمهور آمريکا بي وقفه غرولند مي‌کند که چرا هواپيماي او کوچکتر از هواپيماي صباح الاحمد ال جابر الصباح است!

هشدار جدي کره‌شمالي به آمريکا

کره‌شمالي در بيانيه‌اي اعلام کرد، اگر پيشنهاد مورد نظر واشنگتن براي اعمال تحريم‌هاي شديدتر عليه پيونگ‌يانگ در جلسه شوراي امنيت تصويب شود ايالات متحده بهاي سنگيني پرداخت خواهد کرد.

ترامپ به تنفر مردم از خودش پي برده است

دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمريکا بعد از پي بردن به اينکه مردم و افراد زيادي در عرصه سياست آمريکا از او متنفر هستند، رويکرد خود را تغيير داده است.

کاريکاتور جنجالي پسر نتانياهو + عکس

پسر بنيامين نتانياهو بعد از انتشار کاريکاتوري با تصويري که اهانتي به قوم يهود بود و با اين کار مخالفان پدرش را هدف قرار داده بود، موجي از خشم را به راه انداخت.

ارتباط خودکشي نهنگ‌ها با طوفان خورشيدي

گروهي از دانشمندان آلماني به اين نتيجه رسيده‌اند که به ساحل نشستن دسته جمعي نهنگ‌ها که به آن خودکشي نهنگ ها مي گويند مي تواند به دليل طوفان خورشيدي باشد.

پيشنهاد مرکل براي حل بحران کره‌شمالي به سبک توافق هسته‌اي با ايران

صدراعظم آلمان در مصاحبه با روزنامه‌اي تاکيد کرد که آماده است تا در ابتکار عمل ديپلماتيک پايان دادن به برنامه موشکي و اتمي کره‌شمالي مشارکت کند و مذاکراتي به سبک مذاکرات اتمي ايران را به عنوان يک نمونه پيشنهاد داد.

آيا مردم کره‌شمالي قرباني سگ ديوانه مي‎شوند

مقامات آمريکا تاکنون به تکرار از دو گزينه اصلي حمله نظامي و اقتصادي براي مهار برنامه هسته‌اي و موشکي نام مي‌برند، اما پرفسور مايکل چاساداوسکي در گزارشي تحليلي ضمن اشاره به جنايت هاي آمريکا در کره‌شمالي و عراق، واقعي و عملي‌بودن اين دو گزينه عليه کره‌شمالي را بررسي کرده‌است.

پرواز امن آمريکا براي فرماندهان داعش واقعيت دارد

فرانتس کلينتسويچ گفت: آمريکا با بالگرد 22 فرمانده داعشي را از ديرالزور به نقطه امن انتقال داد و اين اقدام بار ديگر رويکرد ارتباط و حمايت واشنگتن در باره اين گروه تروريستي را اثبات کرد.

اکنون زمان مذاکره با کره شمالي نيست

ترامپ با تاکيد بر اينکه اکنون زمان مذاکره با کره شمالي نيست، اين مساله را روشن کرد که همه گزينه‌ها براي دفاع از آمريکا و متحدانش در برابر تهاجم کره شمالي، باز مي‌ماند.

بانوي صورتي پوش کره‌شمالي کيست؟

اينديپندنت نوشت يک زن اهل کره شمالي پس از آزمايش اتمي اخير پيونگ‌يانگ توجه کاربران اينترنتي را به خود جلب کرده است.

قفل کودک براي آيفون ترامپ!

 مرورگر وب در گوشي هوشمند رئيس جمهور آمريکا به وسيله قفل کودک مسدود شده و براي همين وقتي ترامپ مي‌خواهد مقاله‌اي را بخواند بايد از دستيارانش بخواهد آن را برايش چاپ کنند.

عربستان: نگفتيم به ايران حمله نکنيد!

مشاور ديوان سلطنتي عربستان سعودي با تکذيب خبر منع رسانه‌هاي سعودي از انتقاد و حمله به ايران، آن را «شايعه» توصيف کرد و کار قطري‌ها دانست.

عادل الجبير: حرف هاي ظريف مضحک است

وزير خارجه عربستان سعودي مدعي شد که ايران براي بهبود روابط خود با عربستان جديتي ندارد و سخنان وزير خارجه ايران مضحک است.

واکنش آمانو به آزمايش هسته‌اي جديد کره شمالي

مديرکل آژانس بين المللي انرژي اتمي در واکنش به آزمايش هسته‌اي جديد کره شمالي اين اقدام را بسيار تاسف برانگيز توصيف کرد و از اين کشور خواست تا بطور کامل به قطعنامه‌هاي مربوطه شوراي امنيت و آژانس پايبند باشد.

رؤياي بن‌سلمان: گردشگري بدون حجاب در عربستان

روزنامه فايننشال‌تايمز مي‌پرسد مقررات سختگيرانه عربستان در رابطه با نوع پوشش زنان و ممنوع‌بودن باشگاه‌هاي شبانه و سالن‌هاي سينما، چه وضعيتي پيدا خواهند کرد؟

ششمين آزمايش هسته‌اي کره شمالي هم انجام شد!

دو زمين لرزه بزرگ در نزديکي کره شمالي که احتمال دارد نشان دهنده ششمين آزمايش هسته‌اي پيونگ يانگ باشد، ثبت شد. در همين حال ژاپن نيز تاييد کرده که کره شمالي آزمايش هسته‌اي انجام داده است.

آمريکا خواستار تعطيلي کنسولگري روسيه شد

تنش ميان واشنگتن و مسکو در سال‌هاي اخير بر سر مسائلي مانند سوريه، انضمام کريمه به روسيه و انتخابات پيشين رياست‌جمهوري آمريکا بار ديگر بالا گرفت؛ تنشي که انتظار مي‌رفت با روي‌کارآمدن «دونالد ترامپ» و سيگنال‌هاي مثبتش به روسيه به مدار آرامش باز گردد.

احتمال خودکشي دونالد ترامپ!

پسر ترامپ در جايي از سخنان خود تشکيلات سياسي کشورش را تا بن دندان فاسد خواند و گفت که در چنين تشکيلاتي دليل اصلي انتقاداتي که به پدرش مي شود اين است که او در چنين `باتلاقي` کارهاي درستي انجام مي دهد

پيش‌بيني سازمان ملل درباره پايان کار داعش در سوريه

فرستاده سازمان ملل به سوريه در گفت‌وگويي اعلام کرد، باقي‌مانده‌هاي داعش در سوريه ترجيحا تا اواخر اکتبر سقوط خواهند کرد. اين امر مي‌طلبد که جامعه جهاني به منظور برگزاري انتخابات آزاد و شفاف بر دولت و مخالفان سوريه اعمال فشار داشته باشد.

ابوبکر بغدادي زنده است و ...

فرمانده نيروهاي ائتلاف آمريکايي ضد داعش با اشاره به زنده بودن ابوبکر بغدادي گفت که احتمالا او در منطقه‎اي نزديک به فرات پنهان شده باشد.

دردسرهاي سياست هاي مبهم ترامپ

سرپرست اسبق آژانس مرکزي اطلاعات آمريکا «سيا» گفت: سياست ترامپ مبهم است و وي فراموش کرده که در حال حاضر اين آمريکا است که به پاکستان نياز دارد و اسلام‌آباد مانند گذشته نيازمند کمک واشنگتن نيست.

احتمال حمله اتمي کره‌شمالي به کره‌جنوبي

کره شمالي در حال آماده کردن نيروهاي ويژه خود براي انجام ماموريت‌هايي از سوي چتربازان انتحاري در سراسر مرز با کره جنوبي و با استفاده از هواپيماهاي دو باله دوران استالين است.

موگريني: توافق هسته‌اي يک تعهد بين‌المللي است

مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا با تاکيد بر اينکه توافق هسته‌اي يک تعهد ميان جامعه بين‌الملل و ايران است، گفت: توافق با ايران مسير اتحاديه اروپا به سمت سياست خارجي را نشان مي‌دهد.

احمق‌ها را بکشيد؛ اين دستور من به شما است!

رودريگو دوترته دو روز پس از تبديل مراسم تشييع جنازه نوجواني که در عمليات پليس کشته شده بود، به تظاهراتي عليه جنگ مرگبار بر سر مواد مخدر، اعلام کرد نيروهاي پليس مي‌توانند "احمق‌هايي" را که در برابر دستگيري با خشونت مقاومت مي‌کنند، بکشند.

فيلم/ طوفان سهمگين در آمريکا

در پي وقوع طوفان سهمگين هاروي در شهر هيوستون ايالت تگزاس آمريکا دست‌کم پنج تن جان باختند و ده‌ها نفر نيز به دليل سقوط درخت‌ و تخريب خانه‌ها زخمي و مصدوم شده‌اند.

دست رد آمريکا بر سينه محمود عباس

مشاور و داماد رئيس جمهور آمريکا در جريان ديدار اخيرش با محمود عباس در رام الله که روز پنجشنبه گذشته برگزار شد، اعلام کرد که توقف شهرک سازي در کرانه باختري ممکن نيست؛ چرا که اين مساله مي‌تواند منجر به فروپاشي دولت بنيامين نتانياهو شود.

داعش پاپ فرانسيس را هم تهديد کرد

وزير امور خارجه واتيکان روز شنبه نسبت به تهديدات اخير داعش عليه پاپ فرانسيس ابراز نگراني کرد.

بعد از 30 سال مردم غزه به سينما رفتند!

صدها نفر از مردم در نوار غزه براي اولين‌بار پس از بيش از سه دهه به سينما رفتند، گرچه اين سينما تنها براي يک شب داير شد.

داعش مسئوليت حمله بروکسل را بر عهده گرفت

شبه‌نظاميان داعش مسئوليت حمله به سربازان در بروکسل را پذيرفتند. سربازاني که در حال گشت‌زني بودند از سوي مهاجمي 30 ساله هدف حمله با چاقو قرار گرفتند که در نتيجه آن يک تن زخمي و فرد مهاجم هم کشته شد.

داعش با دختراني که زيبا نيستند، چه کار مي کند؟

يک دختر ايزدي در گفت وگو با شبکه تلويزيوني العربيه گفت: تروريست ها او را به منزلي در موصل فرستادند زيرا سرکرده‌هاي داعش او را نازيبا توصيف مي کردند و اين منزل چند طبقه مملو از زنان اسير بود.

طرح ترور محمد بن سلمان فاش شد!

وبلاگ‌نويس مشهور سعودي در تازه‌ترين افشاگري‌هاي خود عليه آل‌سعود از تغيير محل بازداشت خانگي وليعهد برکنار شده عربستان و صحت کامل خبر ترور محمد بن سلمان خبر داد.

هيلي: بازرسان بايد به سايت‌هاي نظامي ايران دسترسي داشته باشند

نماينده آمريکا در سازمان ملل با ادعاي اينکه برجام تفاوتي ميان سايت‌هاي نظامي و غيرنظامي قائل نشده است، گفت که بازرسان هسته‌اي بايد به سايت‌هاي نظامي ايران دسترسي داشته باشند.

رئيس سامسونگ به 5 سال حبس محکوم شد

 لي، فرزند ميلياردر رئيس بيمار شرکت سامسونگ روز جمعه از سوي دادگاهي در کره جنوبي به 5 سال زندان محکوم شده، در حالي که مقامات دادستاني اين کشور به دنبال صدور حکم حبس 12 ساله براي وي بودند.

پسر 10 ساله اي که ترامپ را تهديد کرد+ عکس

داعش ويديوي تبليغاتي جديدي منتشر کرد که در آن يک پسر بچه 10 ساله که پسر يکي از سربازان سابق آمريکاست، دونالد ترامپ را تهديد مي‌کند.

عربستان، چهره واقعي خود را نشان داد

رهبر جنبش انصار الله يمن ضمن محکوم کردن جنايت عربستان در صنعا، تأکيد کرد که اين گونه اقدام‌ها چهره واقعي دشمن و حاميان آن‌ را نشان داد.

هيلاري کلينتون: ترامپ انساني کثيف است

وزير امور خارجه سابق آمريکا و نامزد شکست خورده رقابت‌هاي انتخابات رياست جمهوري در کتاب جديد خود، ترامپ را شخصيتي کثيف توصيف کرده است.

پوسترهاي جنگ با آمريکا در کره شمالي+ عکس

يک پوستر که مردي از کره شمالي با مشت نظامي آمريکايي را سرنگون کرده است. در اين پوستر نوشته شده آمريکايي ها را بيرون کنيد و کشور خود را متحد کنيد.

درخواست داعش براي آتش‌بس در مرز با سوريه

منابع امنيتي لبنان اعلام کردند که داعش خواهان آتش‌بس در مرز سوريه شده اما ارتش لبنان آتش‌بس را مشروط به مشخص شدن سرنوشت نظامياني کرده که پيشتر به دست تروريست‌ها در عرسال ربوده شده بودند.

گوشت خوک نخوريد تا تروريست ها به شما حمله نکنند!

حزان نماينده پارلمان اسرائيل در توئيتر خود نوشته است: اسپانيايي‌هاي عزيز، دليل اصلي تروريسم در اسرائيل اشغالگري است اما دليل تروريسم در اسپانيا گوشت خوک است.

سفير آمريکا: کل عربستان ديوانه‌ است!

سفير امارات در آمريکا  در ايميل  از بن سلمان به عنوان "فردي که ماموريت دارد تا دولت سعودي را کارآمدتر کند" ياد کرده است.

حکم بازداشت نتانياهو صادر شد

دادگاهي در اسپانيا براي نخست وزير رژيم صهيونيستي و 7 نفر ديگر از مقامات اين رژيم به موجب اقدام صهيونيست ها در حمله به کشتي «ماوي مرمره» در سال 2010، حکم بازداشت صادر کرد.

مظنون حمله بارسلون، تسليم پليس شد

روزنامه وانگوارديا و تلويزيون TVE خبر دادند که پس از آنکه عکس «ادريس بوکبير» در رابطه با حمله بارسلون منتشر شد، وي خود را تسليم پليس کرد.

اخبار خواندنی

داعش، مسئوليت حمله بارسلون را برعهده گرفت

آخرين جزئيات از حمله تروريستي در بارسلون

تهديدات کره شمالي و عواقب آن براي آمريکا

راز حضور مدل 28 ساله در دفتر ترامپ!+ عکس

شائبه چاقوکشي هاي تروريستي در فنلاند و آلمان

اشتباه جديد ترامپ در توئيتر خبرساز شد!

نامه سرگشاده طالبان براي ترامپ

فوت 35 حاجي از آغاز اعزام زائران به عربستان

آمريکا: آماده حمله به کره شمالي هستيم

يک سايت انگليسي: وليعهد عربستان قصد دارد برادرش را جاي الجبير بگذارد

نشريه ويک: ترامپ! تمنا مي‌کنيم دهانت را ببند

ارسال نوزاد چيني به پرورشگاه با پيک موتوري!

ديوار برلين به خاطر يک اشتباه فرو ريخت!

توافق ترامپ و ماکرون براي مقابله با کره شمالي

شوخي سياسي با ترامپ و کيم جونگ اون + عکس هاي فوق العاده

اشتياق مردم کره شمالي براي جنگ با آمريکا !!

محکوميت پليس آمريکا به پرداخت غرامت به يک زن مسلمان به خاطر کشف حجاب اجباري

ترامپ: کره شمالي پشيمان خواهد شد

777 دلار براي خواب شبانه در خانه دوران کودکي ترامپ

مرغ غول پيکر مقابل کاخ سفيد نمادي از ترامپ+ عکس

حمله فردي با خودرو به نيروهاي ارتش فرانسه

واکنش سريع کره شمالي به هشدار شديد ترامپ

پوتين برهنه به دنبال چيست؟

هشدار شديداللحن مقام سابق سيا به دونالد ترامپ

سرقت موي 50 زن با بيهوش کردن آن ها!

حال ملک سلمان وخيم است/محمد بن سلمان بزودي شاه عربستان مي‎شود

بازجويي دو ساعته از همسر نتانياهو

پيشگويان آمريکا: ترامپ يا کشته مي‌شود يا برکنار

ترامپ: کاخ سفيد يک آشغال‌داني واقعي است!

عربستان براي جذب گردشگر، قوانين اسلامي را دور مي‌زند!

آغاز بازنشستگي شوهر ملکه انگليس در 96 سالگي

جريمه عابران پياده در صورت استفاده از گوشي

مايک پنس جانشين ترامپ مي شود؟

ولخرجي شاه سعودي با دلارهاي نفتي در مغرب +تصاوير

درخواست طلاق عجيب : همسرم به ترامپ علاقه دارد!

دختر رئيس جمهوري فقيد ازبکستان زنداني شد

متهمان به قتل برادر رهبر کره‌شمالي اعدام مي‌شوند

حمله با اره برقي در سوئيس با 5 زخمي+ عکس

جاي يه موجود چهارپاي پشمالو در کاخ سفيد خالي است

نمي‌شود رئيس جمهورهايمان را عوض کنيم؟

کشف کاميون مرگ در تگزاس

جنجال اعتياد محمد بن نايف به مرفين و کوکائين

بازار برده فروشي داعش دوباره داغ شد!

عکس هاي دردناک از کودکي که داعشي ها زير آوار جا گذاشتند

داعشي‌ها با لباس زنانه و آرايش+ عکس عجيب

اضافه کاري بيش از حد، عامل خودکشي کارگر استاديوم

آمريکايي ها حق مسافرت به کره شمالي را ندارند

ورود مردان زير سن 50 سال به مسجدالاقصي ممنوع شد

ديپلمات‎هاي ايراني تا 45 روز فرصت ترک کويت را دارند

بازداشت فعال حقوق بشر آلماني در ترکيه/ تنش ميان آلمان و ترکيه

پشت‌پرده شب برکناري وليعهد سابق عربستان

يک فلسطيني را بکش 115 دلار جايزه بگير!

اعدام‌هاي علني به جرم تماشاي تلويزيون کره‌ جنوبي!!

مردي پس از 42 دقيقه ايست قلبي به زندگي بازگشت

ويدئوي هنجارشکنانه يک زن جوان عربستاني + عکس

ادعاي عجيب دخالت وزير اماراتي عليه ايران

عربستان شهروندان خود را به جاسوسي براي ايران متهم کرد

محمد بن سلمان افراط‌گرايي ديني در عربستان را ناشي از انقلاب اسلامي ايران دانست

نامه روانشناسان مطرح آمريکايي براي عزل ترامپ

مرگ ابوبکر بغدادي در هاله اي ابهام!

الهه مرگ داعش دستگير شد

حمله هوايي جنگنده آمريکايي به مدرسه‌اي در افغانستان+ عکس

حريق مرگبار برج مسکوني در ايالت هاوايي

شکايت خانواده قربانيان 11 سپتامبر از امارات

ترامپ: از سوي رژيم‌هاي سرکشي مثل ايران تهديد مي‌شويم

برادر پادشاه عربستان سعودي درگذشت

پسر ترامپ سکوتش را شکست

مهريه عجيب زن داعشي +عکس

افشاي حمايت وليعهد سعودي از داعش

شکايت از ترامپ به خاطر بلاک کردن منتقدان

پادشاه عربستان پس از سه هفته وليعهد شدن پسرش را تبريک گفت

طرح تحريم ايران و روسيه با لابي ترامپ با مقامات کنگره

ترامپ قانون ورود کارآفرينان خارجي به آمريکا را موقتا متوقف کرد

داعش مرگ ابوبکر البغدادي را تاييد کرد

ترامپ، آزادي موصل را تبريک گفت

دادگاه انگليس به فروش سلاح به عربستان راي داد

واشنگتن پست: روس‌ها سيستم نيروگاه هسته‌اي آمريکا را هک کرده‌اند

بازگشت اوباما به مسير اصلي سياست

22 درصد از دوران رياست جمهوري ترامپ در زمين گلف سپري شده است!

نخست وزير عراق: دنيا فکر نمي کرد داعش را شکست دهيم

افتتاح بستني فروشي با نام معروفترين قاچاقچي مواد مخدر +عکس

عکس پين متفاوت روي کت ترامپ در اجلاس گروه 20

سقلمه اي که پوتين به ماکرون زد!

جنجال نشستن "ايوانکا ترامپ" در اجلاس 20 به جاي پدرش

پوتين: ترامپ واقعي با ترامپ تلويزيوني فرق دارد

دونالد ترامپ: اگر ايوانکا دختر من نبود شايد زندگي بهتري داشت

رفتار متفاوت ملانيا ترامپ با پوتين در ضيافت شام +عکس

ملانيا هم نتوانست صحبت ترامپ و پوتين را کوتاه کند+ عکس

تفسير حالات عجيب ترامپ در ديدار با پوتين+ عکس

زنان داعشي کودکان‌شان را سپر انساني مي‌کنند

به دنبال پيدا شدن بسته مشکوک، فرودگاه سانفرانسيسکو تخليه شد

دروغ بزرگ رسانه‌هاي آمريکايي درباره حمله به هواپيماي مسافربري ايران

رسوايي اخلاقي دليل برکناري "محمد بن نايف"

عکس: پرتره پوتين بر روي مزرعه کشاورزي در ايتاليا

کره‌شمالي: موشک که چيزي نيست ،هداياي بيشتري براي واشنگتن مي‌فرستيم

فراخوان آمريکا براي مقابله جهاني با کره شمالي

افتتاح مسجدي مختلط در آلمان

آماده باش نيرو هاي داعش براي حمله به مرزهاي عراق

تيراندازي در فرانسه/ يک کشته و 6 زخمي

منابع تکفيري: جاي ابوبکر بغدادي امن است

همه منتظر پاسخ قطر براي حل بحران

لغو ممنوعيت حمل لپ‌تاپ در پروازهاي امارات به آمريکا

فيلم: توئيت عجيب ترامپ، جنجال آفريد

قطر امروز پاسخ خود را تقديم کويت مي‌کند

نيکي هيلي، جانشين احتمالي تيلرسون در وزارت خارجه آمريکا

سند فروش زن برده در موصل از سوي داعش+ عکس

دردسر سفر عجيب ملک سلمان به هامبورگ با تخت سلطنتي‌!!

وزير خارجه قطر: به دنبال روابط سازنده با ايران هستيم

مجازات دردناک کسي که درباره مرگ ابوبکر بغدادي حرفي بزند!

فوري: انفجار انتحاري در دمشق+ عکس

افشاگر مرگ "ابوبکر البغدادي" بازداشت شد

حمله توپخانه‌اي رژيم صهيونيستي به مواضع ارتش سوريه

تيراندازي در يک باشگاه شبانه در آمريکا

تبريک امير قطر به مقامات عراق به خاطر پيروزي بر داعش

ممنوعيت سخنراني انتخاباتي مقامات خارجي در آلمان

سياست خارجي ترامپ در قبال ايران مبهم است

کره شمالي: آمريکا براي حمله اتمي پيشگيرانه آماده مي‌شود

اشک هايي که مرگ "ابوبکر البغدادي" را فاش کرد

اصلاح جديد در فرمان ضد مهاجرتي ترامپ

توئيت توهين آميز ترامپ درباره چهره مجري زن

پرونده داعش در استان حلب بسته شد

تلگرام براي فيلتر نشدن با روسيه توافق کرد

اقدامات ايران در چارچوب برجام، ستودني است

زمان اجراي فرمان جنجالي ترامپ عليه ايرانيان

اصابت موشک به جولان هنگام حضور نتانياهو

دمشق: هرگز از سلاح شيميايي استفاده نکرديم/آمريکا: همچنان نگرانيم

دستور داعش براي جايگزين کردن ارز خود به جاي لير سوريه در معاملات

خرافات مسافر، پرواز هواپيماي چيني را به تاخير انداخت

فاجعه / کشف جسد 255 مهاجر در سواحل ليبي

هلي‌کوپتر دزديده شده پليس ونزوئلا مقر دادگاه عالي را هدف گرفت+ عکس

اظهارات ضد ايراني نماينده آمريکا در سازمان ملل

حکم اقامت اجباري وليعهد سابق سعودي داده شد!

حمله جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي به غزه

اقدامات تهاجمي‌ «محمد بن سلمان» در عرصه سياست خارجي

نتانياهو مدعي شد: ايران به دنبال ايجاد پايگاه نظامي در سوريه است

ورود يک خودرو به جمعيت مسلمانان در نيوکسل انگليس

عامل انتحاري داعش خود را وسط سرکردگان اين گروه در غرب الانبار منفجر کرد

رئيس ديده‌بان حقوق بشر سوريه: ابوبکر بغدادي زنده است

نتانياهو تهديد کرد: حمله‌اي عليه اسرائيل را بي جواب نميگذاريم

حضور بشار اسد در نماز عيد فطر

پيام خنده‌دار ملک سلمان براي عيد فطر/ تروريسم آفت عصر است!

کشته شدن بيش از 123 نفر در پي واژگوني تانکر سوخت در پاکستان

تبريک صميمانه ترامپ براي فرا رسيدن عيد فطر

شيوه عجيب رئيس جمهور مصر در تبريک عيد فطر

افزايش شمار قربانيان انفجارهاي پاچنار پاکستان

عکس از حادثه رانش زمين و مفقود شدن 100 نفر در چين

چه کسي جانشين ابوبکر بغدادي مي‌شود؟

افزايش شمار قربانيان انفجارهاي پاچنار پاکستان

قطر: خواسته‌هاي کشورهاي محاصره‌کننده را بررسي مي‌کنيم

بازتاب برگزاري راهپيمايي روز قدس در رسانه‌هاي جهان