آخرین اخبار

بيماري رواني دونالد ترامپ چيست؟ سلامت روان

بيماري رواني دونالد ترامپ چيست؟

  بزرگنمايي:

چه خبر - دونالد ترامپ اختلال شخصيت اسکيزوئيد Schizoid دارد

نيازي نيست فقط به حرفهاي من در اين زمينه اتکا کنيد، فقط کافيست از هر روان شناسي در مورد دونالد ترامپ سوال کنيد.تا به حال توجه کرده ايد چطور با دستان گره کرده نشسته و تمام بدنش را محکم نگه مي دارد. تا به حال از خودتان پرسيده ايد چرا؟ آيا چيزي براي پنهان کردن دارد؟

من يک بار او را در مصاحبه اي ديدم که بسيار هيجان زده شده بود و از شدت هيجان حين مصاحبه به جلو و عقب تلو تلو مي خورد(وول خوردن).در روان شناسي شما علايم واضح حرکات غيراداري بدن را مي آموزيد. وول خوردن به جلو و عقب نشانه اي جدي از يک بيماري مهم است! منظورم نوعي پارکينسون نيست و صحبتم در مورد جمع شدن ساده ناگهاني چشم که نشان دهنده مشکلاتي در آينده است، نيست، اين نشانه مشکلي از اعصاب شماست.

وجود اين مشکل حرکتي نشان مي دهد که چرا ترامپ هنگام نشستن خودش را محکم نگه مي دارد و از يک ژست ثابت استفاده ميکند.  ضمن اين که حتما مشاورينش به او آموخته اند که با اين ژست ، تصوير بهتري از او در تلويزيون به نمايش در خواهد آمد.

بيماري رواني دونالد ترامپ چيست؟بيماري رواني دونالد ترامپ چيست؟

~~~~~ به گفته کارشناسان کنفرانس ييل Yale conference، "دونالد ترامپ بيماري رواني خطرناکي دارد. " يک گروه از روانپزشکان در حين برگزاري کنفرانس در دانشگاه ييل هشدار دادند که "دونالد ترامپ بيماري رواني خطرناکي دارد و براي رهبري ايالات متحده مناسب نيست." 

کارشناسان بهداشت رواني ادعا مي کنند که رئيس جمهور داراي اختلال پارانوئيد paranoid  و اختلال هذيان delusional است. و مي گويند مسئوليت اخلاقي آن ها ايجاب مي کند در مورد خطر وضعيت روان شناختي آقاي ترامپ به جامعه آمريکا هشدار دهند.

اگر مي خواهيد بيشتر بدانيد : پارانوئيد چيست؟ علائم ابتلا به اختلال پارانوئيد چيست؟

 

ما براي هشدار به جامعه آمريکا درباره بيماري رواني خطرناک ترامپ مسئوليت اخلاقي داريم.ما براي هشدار به جامعه آمريکا درباره بيماري رواني خطرناک ترامپ مسئوليت اخلاقي داريم.
دکتر جان گارتنر-دونالد ترامپ

دکتر جان گارتنر Dr John Gartner، روان درمانگر و مشاور روان پزشکي دانشگاه پزشي جان هاپکينز تا سال 2015 ، بيان مي کند : " ما براي هشدار به جامعه آمريکا درباره بيماري رواني خطرناک ترامپ مسئوليت اخلاقي داريم. "

دکتر گارتنر که همچنين يکي از اعضاي بنيانگذار " مسئول براي هشدار دادن Duty to Warn " است، سازماني که شامل ده ها تن از متخصصين سلامت رواني است و فکر مي کنند آقاي ترامپ از لحاظ ذهني مناسب رياست جمهوري نيست. و اعلام مي کنند که بيانيه رئيس جمهور درباره حضور بيشترين جمعيت در مراسم افتتاحيه(دروغ) فقط يکي از چندين موارد هشدار دهنده اين مشکل بزرگ است.

"وضعيت بدتر از دروغگو بودن يا خودشيفتگي است، به علاوه ايشان پارانوئيد، متوهم و اهل بزرگنمايي هستند و تمام اين ويژگي ها را همان روز اولي که رئيس جمهور شد به اثبات رساند."

به گفته رئيس اين همايش، دکتر باندي لي Dr Bandy Lee، استاد باليني در بخش روان پزشکي ييل: " تعدادي از روانپزشکان برجسته، ( سلامت روان ترامپ ) مانند حضور يک فيل در اتاق است ( يک مشکل واضح ). فکر مي کنم که جامعه در حال درک اين موضع است و در حال حاضر به طور گسترده اي در اين مورد صحبت مي کنند. 

جيمز گيليگان، روانپزشک و استاد دانشگاه نيويورک، در اين کنفرانس گفت که روي خطرناک ترين افراد جامعه کار کرده است، از جمبه قاتلان و متجاوزان، با اين حال متقاعد شده است که آقاي ترامپ شخصيت خطرناکي دارد.

" من روي خطرناک ترين افرادي که جامعه بوجود آورده به صورت مستقيم و بر اساس برنامه سلامت در زندان ها کار کرده ام، من روي قاتلان و متجاوزان کار کرده ام و از مايل ها دورتر مي توانم خطر را حس کنم. اما براي اين که تشخيص دهيد اين مرد تا چه حد خطرناک است لازم نيست مثل من يک متخصص در شناخت افراد خطرناک باشيد يا 50 سال را صرف مطالعه چنين افرادي کرده باشيد."

دکتر گارتنر اوايل امسال عريضه اي را به صورت آنلاين براي برکناري ترامپ از رياست جمهوري تنظيم کرد که در آن ادعا مي کند او " از لحاظ روان شناختي صلاحيت اجراي وظايف رياست جمهوري را ندارد. " اين عريضه تا کنون 41000 امضا کننده داشته است.

دکتر گارتنر اوايل امسال عريضه اي را به صورت آنلاين براي برکناري ترامپ از رياست جمهوري تنظيم کرد دکتر گارتنر اوايل امسال عريضه اي را به صورت آنلاين براي برکناري ترامپ از رياست جمهوري تنظيم کرد

در اين عريضه آمده است: " ما متخصصين سلامت روان که اين عريضه را امضاء کرده ايم، بر اساس قضاوت حرفه اي خود باور داريم که دونالد ترامپ آشکارا به بيماري رواني جدي اي مبتلاست که باعث مي شود از لحاظ رواني توانايي انجام وظايف رياست جمهوري ايالات متحده را نداشته باشد. و با احترام درخواست داريم از اين سمت عزل شود، بر اساس ماده 4 اصلاحيه 25 قانون اساسي که بيان مي کند در صورت عدم توانايي در انتقال قدرت و انجام وظايفش بايد جايگزين شود. "


اگر مي خواهيد بيشتر بدانيد : Mental Health Professionals Declare Trump is Mentally Ill And Must Be Removed

اگر مي خواهيد بيشتر بدانيد : Donald Trump has `dangerous mental illness`, say psychiatry experts at Yale conference

ادعاهاي ايراد شده در اين کنفرانس از سوي برخي افراد در انجمن روانپزشکي آمريکا مورد انتقاد قرار گرفته و نقض قانون گلد واتر Goldwater rule در مورد انجمن روان پزشکي آمريکا اعلام شده است که مي گويد روانپزشکان آمريکا نبايد در مورد افرادي که شخصا معاينه نکرده اند اظهار نظر حرفه اي نمايند.

ادعاي آن ها توسط جمهوري خواهان هم محکوم شده است، از جمله رئيس حزب جمهوري خواه کانتيکات جي آر رومانو JR Romano ، که اين گروه را متهم کرده " از آن جايي که نمي توانند نتايج انتخابات را بپذيرند، استاندارهاي اخلاقي را زير پا گذاشته اند . "

دکتر گارتنر در پاسخ به انتقادات بان نموده است: " به معناي واقعي کلمه نمي توان گفت که براي تشخيص بيماري يک فرد لازم است حتما به صورت شخصي او را معاينه کنيم. در يک مورد، تحقيقي نشان داده است که مصاحبه روانپزشکي کوچکترين شرط آماري قابل اعتماد براي تشخيص بيماري است. "

يک سخن گوي دانشگا ييل در مصاحبه با خبرگزاري ايندپندنت The Independent بيان داشته که هيات داوران در اين کنفرانس در طي مباحث از قانون گلدواتر پيروي کرده اند ولي سازمان دهنده کنفرانس به دليل مسکوت ماندن مناظره دچار مشکل شده است.

 

~~~~~ دست دادن بي ادبانه: دونالد ترامپ رئيس جمهوري است که ترس از ميکروب germaphobe دارد. ترامپ اضافه مي کند: " من ترس زيادي از ميکروب ها داردم، به هر حال، عقيده من اين گونه است. "( با توجه به رونويسي اي که از اين کنفرانس خبري شده ، حاضرين با شنيدن اين سخن خنديدند. ) ترامپ از ميکروبي شدن اجتناب مي کند، به خصوص ميکروب هايي که از طريق تماس منتقل مي شوند.

او تنها سياستمدار يا شخصيت معروف دنيا نيست که دچار اين ترس عجيب است، افراد زياد با درجه هاي متفاوتي از ميکروب گريزي وجود دارند. هاوارد هيوز Howard Hughes ميلياردري بود که در اواخر عمرش خود را در اتاقي تاريک در هتل حبس کرده بود تا از تهديد ميکروب ها به دور باشد. هاوي ماندل Howie Mandel که در مورد مقابله با ترس از ميکروب صحبت مي کرد، با يک روش افراطي با ترس خود کنار مي آمد: ماندل به ندرت دست مي داد و ترجيح ميداد با مشت به طرف مقابل ضربه بزند.

 

~~~~~ دونالد ترامپ علائم باليني واضح از بي ثباتي ذهني و جسمي قابل تشخيص را به نمايش مي گذارد که نشان دهنده عدم صلاحيت براي اجراي نقش رياست جمهوري است.

بيماري رواني دونالد ترامپ چيست؟بيماري رواني دونالد ترامپ چيست؟

 

نتيجه گيري

با در نظر گرفتن تمام حقايق، از جمله شواهد بي ثباتي ذهني، تمايل زياد براي حمله به ديگران، خلق و خوي نفرت انگيز، خود شيفتگي، خود بزرگ بيني، شباهتش به برخي از بدترين شخصيت هاي تاريخي، نژاد پرستي واضحش و ليستي دنباله دار که همچنان ادامه دارد.

آيا واقعا مي خواهيد اين مرد به عنوان رئيس جمهور ، معرف آمريکا باشد يا در اين سمت هر گونه نفوذي روي ملت آمريکا داشته باشد؟

دونالد ترامپ ، تو اخراجي.
منبع: سيمرغ

ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

لکنت زبان در کودکان

واکنش هاي کودکان نسبت به مرگ

روش هاي آشنا کردن کودکان با احساساتشان

افسردگي در نوجوانان را با اين علايم تشخيص دهيد

ترس هاي تخيلي کودکان را چگونه کنترل کنيم

تا چه سني بايد موبايل و تبلت را از کودکان دور نگه داريم

چطور به حرف زدن کودکمان کمک کنيم

9 علامت نشان دهنده بدرفتاري و سوء استفاده از کودکان

چرا خواب نمي بينم ؟ براي خوب خوابيدن چه کنم؟

گلي که دشمن استرس است

درمان ناخن جويدن با چند روش ساده و موثر

مزاج مغز شما سرد, گرم, خشک يا تر است؟

کاهش علايم شيزوفرني با مکمل هاي غذايي

کاهش ابتلا به افسردگي با زود بيدار شدن و تغيير عادت هاي صبح

راه هاي پيشگيري از فروپاشي عصبي و کنترل اعصاب در مشکلات

استرس و اضطراب شديد داريد اگر اکثرا اين علايم جسماني را تجربه مي کنيد!

9 علامت نشان دهنده بدرفتاري و سوء استفاده از کودکان

ناخن جويدن در مورد شخصيت شما چه مي گويد + روش درمان

راه هاي پيشگيري از فروپاشي عصبي و کنترل اعصاب در مشکلات

چطور به حرف زدن کودکمان کمک کنيم

تا چه سني بايد موبايل و تبلت را از کودکان دور نگه داريم

5 قدم براي روبرو شدن با خاطرات ترسناک و پشت سر گذاشتن آن ها

افسردگي چه تاثيري بر ميل جنسي مي گذارد؟

کاهش ابتلا به افسردگي با زود بيدار شدن و تغيير عادت هاي صبح

کاهش علايم شيزوفرني با مکمل هاي غذايي

ترس هاي تخيلي کودکان را چگونه کنترل کنيم

درمان ناخن جويدن با چند روش ساده و موثر

افسردگي در نوجوانان را با اين علايم تشخيص دهيد

گلي که دشمن استرس است

روش هاي آشنا کردن کودکان با احساساتشان

چرا خواب نمي بينم ؟ براي خوب خوابيدن چه کنم؟

چگونه از افسردگي پس از سقط جنين پيشگيري کنيم

آنچه درباره آزمايش اعتياد نمي‌دانستيد

با اين روش ترمز استرس را بکشيد

افسردگي در کمين کودکان چاق

واکنش هاي کودکان نسبت به مرگ

آموزش مهارت هاي مقابله با استرس

لکنت زبان در کودکان

الکسي تيميا alexithymia چيست و چه ارتباطي با مشکلات روحي دارد؟

چرا پزشک ها بيشتر از هر شغل ديگري خودکشي مي کنند؟

عکس پروفايل شما چه حقايقي را در مورد شخصيت تان بر ملا مي کند؟

چرا ستاره هاليوود تماشاي کارتون سيندرلا را براي دخترش ممنوع کرد؟

چرا بيماري هاي روحي و رواني در بين دانشجويان فزايش يافته؟

افسردگي چيست؟

آيا شما هم وسواس داريد؟

دليل و درمان حرف زدن در خواب

افسردگي در مردان چه تفاوتي با افسردگي در زنان دارد؟

کاهش استرس با ماساژ نقاطي خاص در بدن

آيا آلزايمر ارثي است؟

درمان موثر دردهاي مزمن با بخشيدن ديگران!!