آخرین اخبار

حاشيه هاي سينماي ايران در سالي که گذشت + عکس اخبار فرهنگي و هنري

حاشيه هاي سينماي ايران در سالي که گذشت + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - از شايعه طلاق راميد جوان تا حواشي بهاره رهنما

حاشيه و ابر برعکس هم رفتار مي­کنند. ابر وقتي به پايين نگاه مي‌کند و مي‌بيند شما همه‌جا را خشک کرده‌ايد، عبور مي‌کند و مي‌رود و باراني نمي‌بارد، اما حاشيه برعکس عمل مي‌کند. وقتي بالاي سينماي ايران مي‌رسد و مي‌بيند که همه‌جا خشک است و سينما به‌سختي نفس مي‌کشد، باريدن مي‌گيرد و باريدنش بند هم نمي‌آيد. ميگوييد نه، پس به حواشي سال گذشته سينماي ايران نگاهي بيندازيد که از اخبار متن سينما هم خبرسازتر بوده‌اند و به‌اصطلاح ترند شده‌اند:

پول کثيف

درحالي‌که عروس سفير سابق، از الگوي مد و فشن سخن مي‌گفت، پسر سفير سابق، با همه سلبريتي­ ها وارد جنگ لفظي شده بود و با پديده ژن خوب آشنا شديم، بحث پول‌هاي کثيف در سينماي ايران داغ داغ بود. تقريباً تمام نشست‌هاي جشنواره فيلم فجر با سؤالاتي درباره سرمايه تأمين‌شده فيلم‌ها همراه بود و حالا حسين هدايتي ملقب به عابر بانک فوتبال، در حال محاکمه است و يکي از آخرين سرمايه‌گذاري‌هايش «ماه تي تي»، ابوالحسن داوودي است. «شهرزاد» هم که هنوز زير سايه محمد امامي و اتهامات وي قرار دارد.

ازدواج، پشت ازدواج

مريم کاوياني که سال گذشته در مراسم ترحيم همسر رامين مهمان‌پرست، سخنگوي سابق وزارت خارجه حضور يافته بود، به‌تازگي با مهمان‌پرست ازدواج کرد تا ثابت کند زندگي هميشه جريان دارد. اين ازدواج هنري سياسي با واکنش مهناز افشار هم همراه بود که خود قبلاً با ازدواج نيمه سياسي‌اش حسابي جنجال به پا کرده بود. افشار در توييتر نوشت: “خدا رو شکر سيمرغ سعادت ازدواج سياستمدارانه از روي شانه‌هاي من برداشته شد.”

دومين ازدواج مريم کاوياني با يک شخصيت سياسي
دومين ازدواج مريم کاوياني با يک شخصيت سياسي

الهام حميدي و اميرحسين صديق هم ديگر بازيگراني بودند که امسال ازدواج کردند، اما ازدواجشان آن‌قدر پرسروصدا نبود. پرستو صالحي هم تا مرز تأهل رفت و بازگشت. درست مثل پولاد کيميايي که تا مرز خداحافظي از سينماي ايران رفت و بعد پشيمان شد.

بهاره رهنما، بانوي حاشيه‌ها

بهاره رهنما هنوز با ازدواج جنجالي‌اش خوشحال و سرمست است. بعد از انتشار صحبت‌هاي دختر همسر اولش در فضاي مجازي که ادعا مي‌کرد پدرش به او توجهي نمي‌کند، بعد از لايوهاي پشت سرهم اينستاگرام که قرار بود کتاب‌خواني باشد اما هر چيزي بود جز کتاب‌خواني و بعد از آنکه به عنوان باسوادترين بازيگر سينماي ايران براي چندمين بار توييت­هايش با غلط املايي همراه بود، دزدي از خانه رهنما آخرين جنجال اين هنرپيشه بود.

bahareh-rahnama.jpg
بهاره رهنما

دزدي که مخاطبان فضاي مجازي مرحله‌به‌مرحله در جريانش قرار داشتند و ردپاي دزد را هم ديدند. درنهايت هم خانم رهنما با تبليغ يک شرکت خدماتي، ما را در خانه‌تکاني عيدشان هم شريک کردند.

بيشتر بدانيد : عکس هاي بهاره رهنما و همسرش در مراسم رونمايي از آلبومش

بازهم الهام چرخنده

الهام چرخنده هم که با چرخش ناگهاني‌اش خيلي‌ها را متعجب کرد، هرچند وقت يک‌بار يک جنجال اساسي آفريده است. اين بار، شهربانو منصوريان، قهرمان ووشو بود که با افشاگري عليه چرخنده بار ديگر نام او را بر سر زبان‌ها انداخت.

elham-charkhande.jpg
الهام چرخنده

شهربانو منصوريان ادعا کرد که چرخنده با قول پول و ماشين و امکانات مالي از او و خواهرانش خواسته است تا چادري شوند و حجاب برتر را تبليغ کنند، اما بعداً همه وعده‌هايش را از ياد برده است. البته چرخنده هم ساکت ننشست و اعلام کرد که وعده‌هاي مالي‌اش صرفاً جنبه حمايت معنوي و روحي داشته است و خواهران منصوريان به ميل و اراده خود چادر را انتخاب کرده‌اند و حرف‌هايش را درست متوجه نشده‌اند.

بيشتر بدانيد : واکنش الهام چرخنده به ادعاي جنجالي خواهران منصوريان + عکس

هديه تولد؛ پاسپورت

وقتي بخش خبري 20:30 فهرستي بلندبالا از هنرمندان دو تابعيتي منتشر کرد، صداي اعتراض بسياري از اين هنرمندان و بازيگران درآمد. فريبرز عرب نيا با انتشار ويديويي سخنان تندي به زبان آورد و اين رويکرد را زير سؤال برد. مهراب قاسم‌خاني که نام برادرش پيمان در اين ليست بود، دليل تأخيرهاي هميشگي پيمان را شلوغي خروجي آمريکا به اتوبان صدر دانست!

سام درخشاني و دخترش
سام درخشاني و دخترش برکه

حميد فرخ نژاد هم که هميشه پست‌هاي اينستاگرامي­اش حسابي جنجال‌آفرين بوده است، در مصاحبه‌اي اعلام کرد که نه‌تنها سرمايه‌اي در آمريکا ندارد که در هزينه زندگي خانواده‌اش در آمريکا مانده است و صحبت‌هاي بعدش و واکنش‌هاي تندي که دريافت کرد باعث شد کامنت­هاي پستش را ببندد. سام درخشاني که به‌تازگي از تصاوير دخترش برکه رونمايي کرده است، در برنامه‌اي گفت تولد فرزندش در کانادا هديه‌اي بوده که به او داده است. اين صحبت‌هاي درخشاني هم واکنش‌هاي متفاوتي را همراه داشت و حتي احسان کرمي هم‌صحبت‌هاي او را نقد کرد. شايد بد نباشد بدانيد مهناز افشار، روناک يونسي و فريبا نادري چندتايي از سلبريتي هايي هستند که هديه مشابه درخشاني به فرزندانشان اهدا کرده‌اند.

بيشتر بدانيد : بازي کردن سام درخشاني در يک ژانر بدنام بعد از پدر شدن!

فراستي عليه ضلي‌­پور

مسعود فراستي پديده نقد چند سال اخير سينماي ايران، اين بار جلوي دوربين آرش ضلي­‌پور قرار گرفت، اما هيچ‌چيز آن‌گونه که فکر مي‌کرد پيش نرفت. ضلي‌­پور که انگار خودش را نماينده همه سينماگراني مي‌دانست که حداقل يک‌بار قرباني تيغ تيز نقدهاي فراستي شده‌اند، با توهين‌هاي واضح و آشکار، حدومرزهاي يک گفتگوي تلويزيوني را کاملاً جابه‌جا کرد. حاشيه‌هاي اين برنامه آن‌قدر زياد بود که عده‌اي از سينماگران از ضلي­‌پور حمايت کردند، برخي اين رفتار را نتيجه بي‌تجربگي‌اش دانستند و برخي هم اين بي‌احترامي‌ها عليه فراستي را محکوم کردند. درنهايت ضلي­‌پور توبيخ شد و از اجرا برکنار شد، اما فراستي در جشنواره فجر امسال کمي ملايم‌تر شد و حتي از چند فيلم هم حسابي تعريف کرد.

زندگي خصوصي رامبد جوان

رامبد جوان هرچقدر سعي مي‌کند زندگي خصوصي‌اش را خصوصي نگه دارد، موفق نمي‌شود. جدايي پرسروصداي او از سحر دولتشاهي و ازدواج مجدد وي با نگار جواهريان و ساخت فيلم «نگار» و تبليغات دونفره‌شان براي اين فيلم، نشان داد که شايد جوان خيلي هم دوست ندارد جزئيات زندگي خصوصي‌اش را از عموم پنهان کند.

رامبد جوان و نگار جواهريان
رامبد جوان و نگار جواهريان

به‌هرحال، درست زماني که شايعه جدايي نگار و رامبد بر سر زبان‌ها بود و حتي جوک‌هاي مربوط به اين قضيه ردوبدل مي‌شد، نگار جواهريان خبر از بارداري‌اش داد و در پشت‌صحنه «خندوانه» هم جشني به همين مناسبت براي جوان برگزار شد و تمام اين شايعات پايان يافت.

بيشتر بدانيد : رامبد جوان عکس جديد خودش و نگار جواهريان را براي پايان دادن به شايعات منتشر کرد

بيشتر بدانيد : شوخي بامزه رامبد جوان با شايعه طلاقش از نگار جواهريان + فيلم

حامد بهداد، آنتوني کوئين و پرويز پرستويي

ماجرا از آنجا شروع شد که کمال تبريزي در حاشيه اکران «مارموز»، با تقدير از قدرت بازيگري حامد بهداد او را با آنتوني کوئين مقايسه کرد. مقايسه‌اي که رسماً داد پرويز پرستويي را درآورد و گفت با حامد بهداد کاري ندارد، اما از تبريزي خواست به‌پاس همکاري‌هايي که باهم داشته‌اند تن آنتوني کوئين را در قبر نلرزاند.

حامد بهداد در مارموز
حامد بهداد در «مارموز»

حامد بهداد، در واکنش به صحبت‌هاي پرستويي گفت که اصلاً ناراحت نشده است و حتي اين‌که پرويز پرستويي به او توجه کرده است را مايه افتخار خود دانست و نشان داد از حامد بهدادي که سال‌ها سعي مي‌کرد شبيه مارلون براندو باشد فاصله گرفته است.

بيشتر بدانيد : نقد فيلم «مارموز»: سرشار از شوخي هاي سياس

بيشتر بدانيد : تصوير حامد بهداد روي پوستر بين‌المللي «مارموز»

عبدالرضا کاهاني و توقيف‌هاي هميشگي

درحالي‌که «ارادتمند، نازنين، بهاره، تينا»، همچنان پروانه نمايش نگرفته است و گفته مي‌شود به‌هيچ‌وجه مناسب نمايش نيست، عبدالرضا کاهاني براي فيلم آخرش «وقت داريم حالا»، تقاضاي پروانه نمايش در گروه هنر و تجربه ارائه داده است که با فهرستي از اصلاحات وارده مواجه شده است؛ ليست بلند بالايي که عبدالرضا کاهاني در اينستاگرامش منتشرش کرد و گفت به‌هيچ‌وجه چنين اصلاحاتي را در فيلمش اعمال نخواهد کرد. وزارت ارشاد هم در واکنش اعلام کرد که «وقت داريم حالا» پروانه نمايش نمي‌گيرد و نخواهد گرفت. همه اين جنجال‌ها باعث شد تا مجتبي جباري، فوتباليست سابق استقلال که سرمايه‌گذار فيلم کاهاني بوده بگويد اين شگرد کاهاني است براي پس ندادن پول او.

بيشتر بدانيد : شکست سنگين ژن خوب در سينما

چه خوب که گران شد

بهنوش بختياري هم دست‌کمي از بهاره رهنما ندارد و هرروز حاشيه و جنجال جديدي مي‌آفريند. بختياري طي چند روز گذشته در صداوسيما حاضر شد، در واکنش به خبر گران شدن بي‌سابقه گوشت در بازار و درحالي‌که مردم در صف گوشت يخ‌زده هستند در يک اظهارنظر عجيب گفت، خوب شد که گوشت گران شد، گراني گوشت باعث مي‌شود گوشت‌خواري کمتر شود. اين صحبت بختياري بيشتر از هميشه دوري سلبريتي­ها از زندگي مردم عادي را نشان داد. حالا فقط بايد منتظر ورود 20:30 به ماجرا باشيم.

بيشتر بدانيد : وقتي همه با بهنوش بختياري چپ افتادند!


منبع: blog.namava.irارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

فرزاد حسني، نيما شاهرخ شاهي، متين ستوده در اکران رالي ايراني 2

انتقاد صريح رضا کيانيان از زيرآب زني ها در جشنواره جهاني فجر 98

فيلمي که داريوش فرهنگ به همسر اولش، سوسن تسليمي تقديم کرد

پوريا پورسرخ، مهراوه شريفي نيا، شبنم قليخاني در جشنواره فجر

چهره خاص هديه تهراني روي پوستر بين المللي فيلم + عکس

فروش آلبوم شجريان به نفع سيل زدگان + عکس و آدرس مراسم امضا

روز چهارم جشنواره و استقبال پرشور مردم از نيکي کريمي! + عکس

شوخي پيمان قاسم خاني با ليگ 2 در جشنواره فيلم فجر

ژست خودماني مهران مديري و پيمان قاسم خاني + عکس

تصوير پارسا پيروزفر و باران کوثري در پوستر بي حسي موضعي + عکس

زيبا کرمعلي، الميرا دهقاني، فرشته حسيني و... در جشنواره فجر

منير فرمانفرماييان درگذشت

چهره جديد و متفاوت پارسا پيروزفر در جشنواره جهاني فجر

علي مصفا روي پوستر انگليسي فيلم سروش صحت + عکس

اميليا کلارک، دواين جانسون/ هنرمندان در بين 100 چهره تاثيرگذار 2019 + عکس

ريحانه پارسا، نويد محمدزاده، رضا داودنژاد و همسرش در جشنواره فجر

ماجراي شهاب حسيني و فيلم اولي هاي مهجور در جشنواره جهاني فجر

ديدگاه عباس کيارستمي درباره فيلمسازي درباره زندانيان

مهتاب کرامتي، فاطمه معتمد آريا و مريم معصومي در روز سوم جشنواره

رونمايي از پوستر «مصائب شيرين 2» فيلم خانوادگي داوودنژاد

عکس ترسناک شهاب حسيني روي پوستر يک فيلم

سوء استفاده دوباره ترامپ از سريال «بازي تاج و تخت»! + عکس

فيلم هاي جشنواره کن 2019 اعلام شد

مهناز افشار بر روي پوستر فيلم کارگردان ژاپني + عکس

ترلان پروانه، نگار جواهريان و بازيگران ديگر در جشنواره جهاني فجر

نويد محمدزاده پاي چوبه دار روي پوستر خارجي فيلم + عکس

اکران 2.5 ميليارد توماني «غلامرضا تختي» ويژه سيل زدگان + عکس

افتتاحيه سي و هفتمين جشنواره جهاني فيلم فجر با کنايه به حاتمي کيا + عکس

تگزاس 2 با چه شرطي جايگزين فيلم توقيفي رحمان 1400 شد؟

نامگذاري خياباني به نام محمدرضا شجريان در تهران + عکس

نويد محمدزاده پس از يک سال نظرش را عوض کرد!

مريم اميرجلالي: عطاران تلفنم را جواب نمي دهد! + عکس

تصوير جالب از ستاره درگذشته بر روي پوستر جشنواره کن 2019 + عکس

هزينه جشنواره فجر 6.3 ميليارد تومان! +عکس

معرفي 6 نفر از مهمانان ويژه جشنواره جهاني فجر

داوران جشنواره جهاني فيلم فجر معرفي شدند + عکس

نارضايتي خالق بازي تاج و تخت Game of Thrones از پايان سريال

احمد اقتداري درگذشت + عکس وصيت نامه

براي سينماي ايران که فقط 15 بازيگر آقا و خانم دارد، متاسفم!

تاثير قيمت دلار بر زندگي سوپراستارهاي سينماي ايران!!

ستاره فيلم‌هاي «اينگمار برگمن» در 83 سالگي درگذشت

سازندگان GOT همزمان با پخش قسمت آخر به مکان نامعلوم مي روند!!

توقف اکران فيلم «رحمان 1400» به دليل تخلف در نمايش

امين حيايي، مهتاب کرامتي و ... در حال جمع آوري کمک هاي مردمي به سيل زدگان + عکس

جزئيات کنسرت خيريه شهرام ناظري براي سيل زدگان

معرفي چهار فيلم بخش جام جهان نما جشنواره‌ جهاني فجر

اين نقش انگ الناز شاکردوست بود!! + عکس

نقاشي اي که 30 سال پيش جمشيد مشايخي با عشق از چهره همسرش کشيد + عکس

جديدترين عکس ها از «ترميناتور» منتشر شد + عکس

مرگ بازيگر بريتانيايي حين اجرا روي صحنه!