آخرین اخبار

سريال هاي خارجي 2018 با بيشترين تعداد بيننده + عکس تلويزيون

سريال هاي خارجي 2018 با بيشترين تعداد بيننده + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - پربيننده ترين سريال هاي تلويزيوني در سال 2018

با انتشار فصول ديگري از سريال هاي شاخص و پرطرفداري مانند «سرگذشت نديمه» (The Handmaid’s Tale) و «آتلانتا» (Atlanta)، کمدي هاي نامتعارفي مانند «جاي خوب» (The Good Place) و «دهان گشاد» (Big Mouth) و سريال هاي ترسناک قوي و جديدي مانند «چيزهاي تيز» (Sharp Objects) و «تسخير در هيل هاوس» (The Haunting of Hill House)، طرفداران تلويزيون کار سختي براي انتخاب سريال داشته و کسي متوجه غيبت سريال «بازي تاج و تخت» (Game of Thrones) نشد.
از آنجايي که سرويس هاي اينترنتي آمازون، نتفليکس و هولو در مورد تعداد بينندگان خود بسيار رازدار بوده و تعداد بينندگان سريال هاي باکيفيت خود را اعلام نمي کنند نمي توان حتي تعداد تقريبي بينندگان آن ها را حدس زد. مي توان ادعا کرد سريال هاي اين سه سرويس اينترنتي و به خصوص سرويس نتفليکس بيش از هر سرويس و شبکه تلويزيوني ديگري است يا دستکم بخش بيشتري از مخاطبان سريال هاي تلويزيوني را به خود اختصاص مي دهند. با اين وجود به همان دليلي که گفته شد انتظار نداشته باشيد که در فهرست زير در مورد پربيننده ترين سريال هاي تلويزيوني سال 2018 نامي از سريال هاي پرطرفدار و مهيج اين سرويس هاي اينترنتي ببريم. بدون تلف کردن وقت بيش از اين در ادامه شما را با پربيننده ترين و محبوب ترين سريال هاي تلويزيوني خارجي سال 2018 آشنا خواهيم کرد.

بيشتر بدانيد : سريال هاي جديد و ديدني 2018 + عکس

سريال «بول» (شبکه CBS)

تعداد بيننده: 13٫511٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «بول»

با تعداد ميانگين 13٫5 ميليون بيننده به ازاي هر اپيزود، درام حقوقي «بول» (Bull) از زمان شروع پخش خود در سال 2016 از شبکه CBS، بيننده هاي زيادي را به خود جلب کرده است. در اين سريال مايکل ويترلي نقش دکتر جيسون بول را بازي مي کند، رييس يک شرکت فعال در حوزه مشاوره حقوقي که از تکنولوژي و روانشناسي براي کمک به تيم هاي حقوقي به منظور آمادگي براي روبرو شدن با قضات، دادستان ها و شاهداني که در روند برگزاري دادگاه خود با آن ها مواجه مي شوند استفاده مي کند. اين سريال با جنجال هايي همراه بوده از جمله اينکه شبکه سازنده سريال پس از اينکه اليزا دوشکو (از بازيگران سريال) ادعا کرد بازيگر اصلي سريال در هنگام فيلمبرداري او را مورد اذيت و آزار جنسي قرار داده، اين بازيگر جوان را اخراج نموده و بعدها براي مسکوت ماندن اين رسوايي به وي 9٫5 ميليون دلار پرداخت کرده است. هنوز معلوم نيست که اين رسوايي چه تاثيري بر کار ويترلي و آينده سريال دارد که هنوز ادامه آن براي فصل چهارم تاييد نشده است.

سريال مسابقه اي «بااستعدادهاي آمريکا» (شبکه NBC)

تعداد بيننده: 14٫273٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال مسابقه اي «بااستعدادهاي آمريکا»

سال گذشته يک بار ديگر شاهد رقابت هاي سخت در برنامه تلويزيوني مسابقه اي «بااستعدادهاي آمريکا» (America’s Got Talent) بوديم که در فصل سيزدهم خود که شب هاي سه شنبه به صورت زنده پخش مي شد به ازاي هر اپيزود و به طور متوسط، 14٫2 ميليون بيننده را به خود جلب مي کرد. برنده امسال اين برنامه يک شعبده باز جوان 27 ساله به نام شين ليم بود که در زمينه شعبده بازي با کارت هاي بازي تبحر داشت و ترفندهاي او بسياري را حيرت زده کرده بود. ماه بعد ليم همراه با 49 مسابقه دهنده ديگر از سراسر جهان باز خواهد گشت تا در برنامه اسپين آف «America’s Got Talent: The Champions» با هم رقابت کنند. از داوراني که به اين برنامه اسپين آف باز خواهند گشت مي توان به سايمون کول، مل بي، هايدي کلام و هووي مندل و البته تري کروز اشاره کرد که جاي تايرا بنکش را خواهد گرفت.

سريال «دکتر خوب» (شبکه ABC)

تعداد بيننده: 14٫517٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «دکتر خوب»

اگر در طي 15 فصل از سريال «ER» و 15 فصل (تاکنون) از سريال محبوب «آناتومي گري» (Grey’s Anatomy) چيزي ياد گرفته باشيم اين است که بينندگان از سريال هاي درام پزشکي با کيفيت استقبال مي کنند و در سال 2018 نيز سريال «دکتر خوب» (The Good Doctor) با بيش از 14٫5 ميليون بيننده به طور متوسط براي هر اپيزود يکي از پربيننده ترين درام هاي پزشکي سال بود. اين سريال که دومين فصل آن در حال پخش است داستان يک نوجوان مبتلا به اوتيسم با بازي فردي هايمور را روايت مي کند که به دليل بيماري خاص خود توانايي تشخيص خارق العاده انواع بيماري ها را دارد. تعداد بينندگان اين سريال در فصل دوم کمتر از فصل اول بوده که در سال 2017 سومين سريال پربيننده سال لقب گرفت. با اين وجود قرار گرفتن آن در ميان پربيننده ترين سريال هاي سال 2018 اين اطمينان خاطر را در ميان طرفداران سريال ايجاد مي کند که دستکم يک فصل ديگر از آن ساخته خواهد شد.

سريال «مانيفست» (شبکه NBC)

تعداد بيننده: 14٫622٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «مانيفست»

در اين سريال علمي-تخيلي جديد که در همين ابتدا بسياري آن را با سريال هاي مشابهي مانند «گمشدگان» (Lost) مقايسه مي کنند، گروهي از مسافران در هنگام پرواز از جامائيکا به نيويورک سيتي تکان ها و آشفتگي هاي غيرطبيعي را حس مي کنند و وقتي که بالاخره هواپيماي آن ها به زمين مي نشيند، متوجه مي شوند که 5 سال از زمان به پرواز درآمدن هواپيماي آنان گذشته است. خانواده ها و دوستان آن ها در تمام اين مدت بر اين باور بوده اند که هواپيماي آن ها دچار سانحه شده و تمامي سرنشينان کشته شده اند. در هفته هاي اول پس از بازگشت، اتفاقات عجيبي براي مسافران رخ داده و آن ها رفته رفته با واقعيت رازآلود ماجراي خود آشنا مي شوند. سريال «مانيفست» (Manifest) هنوز براي فصل دوم تمديد نشده است اما نيمه دوم فصل اول آن در سال جاري منتشر خواهد شد.

سريال «شلدون جوان» (شبکه CBS)

تعداد بيننده: 15٫668٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «شلدون جوان»

سريال اسپين آفي «شلدون جوان» (Young Sheldon) اگر چه هنوز بسيار جوان است اما به همين زودي دارد جايگاه برادر بزرگ ترش «تئوري بيگ بنگ» (The Big Bang Theory) را مي گيرد. اين سريال کمدي که به ازاي هر اپيزود بيش از 15٫6 ميليون نفر بيننده داشته داستان کودکي هاي شخصيت شلدون کوپر در سريال «تئوري بيگ بنگ» را روايت مي کند. در حالي که اين سريال با انتشار فصل دوازدهم خود به پايان خواهد رسيد، «شلدون جوان» به شکل پيش درآمد به داستان خود ادامه يافته و شايد شاهد حضور بازيگران سريال اصلي در آن نيز باشيم. پخش نيمه دوم فصل دوم اين سريال از روز 10 ژانويه سال جاري آغاز خواهد شد.

سريال «اين ما هستيم» (شبکه NBC)

تعداد بيننده: 16٫594٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «اين ما هستيم»

گاهي اوقات بينندگان تنها به چيزي خوب براي گريه کردن نياز دارند و اينجاست درام خانوادگي «اين ما هستيم» (This Is Us) به کمک آن ها مي آيد. اين سريال پربيننده داستان خانواده پيرسون را در دوره هاي زماني مختلف روايت کرده و رفته رفته رازهايي را در مورد آن ها فاش کرده و پاسخ سوالات بوجود آمده را مي دهد. اين سريال از همان ابتدا خيلي قوي شروع شده و بدين ترتيب نه تنها به يکي از پربيننده ترين سريال هاي تلويزيوني تبديل شده بلکه يکي از سريال هايي است که در فضاي مجازي بيش از هر سريال ديگري در مورد آن صحبت مي شود. طرفداران سريال در فضاي آنلاين تئوري ها و پيش بيني هاي خود را از داستان سريال به اشتراک مي گذارند زيرا داستان «اين ما هستيم» حاوي پيچش هاي داستاني و فراز و فرودهاي جذاب بسياري است. اين سريال پربيننده در ماه ژانويه سال جاري با نيمه دوم فصل سوم خود بازخواهد گشت.

سريال «ان سي آي اس» (شبکه CBS)

تعداد بيننده: 16٫724٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «ان سي آي اس»

سريال «ان سي آي اس» (NCIS) که اکنون دوازدهمين فصل خود را سپري مي کند با کاهش جزئي تماشگران خود نسبت به سال 2017 مواجه بوده است اما با اين وجود يک پله بالاتر از رتبه سال قبل از آن در ميان پربيننده ترين سريال هاي سال قرار گرفته است. در اين سريال پليسي-حقوقي، مارک هاموند نقش رهبر يک گروه ويژه از سرويس تحقيقات جنايي نيروي دريايي را بازي مي کند که به بررسي پرونده هاي جنايي مربوط به نيروي دريايي يا پرسنل آن مي پردازد. اين سريال پربيننده ترين سريال درام شبکه CBS در سال 2018 بوده و دو اسپين آف ديگر از آن که داستان هاي آن ها در شهرهاي نيواورلئان و لس آنجلس رخ مي دهند نيز در حال پخش است. در حالي که تاکنون بيش از 200 اپيزود از اين سريال منتشر شده و بينندگان همچنان از آن استقبال مي کنند، به نظر نمي رسد که به اين زودي ها شاهد اتمام سريال «ان سي آي اس» و اسپين آف هاي آن باشيم.

سريال «تئوري بيگ بنگ» (شبکه CBS)

تعداد بيننده: 18٫330٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «تئوري بيگ بنگ»

سريال گيک محور «تئوري بيگ بنگ» اکنون دوازدهمين و آخرين فصل خود را در حال پخش دارد و وقتي که در سال 2019 به اتمام برسد به عنوان يکي از بهترين و پربيننده ترين سريال هاي تاريخ تلويزيون به آرشيو خواهد رفت. اپيزود اول فصل پاياني «تئوري بيگ بنگ» بيش از 13 ميليون بيننده به صورت زنده داشت و به طور کلي و متوسط در هر اپيزود بيش از 18٫3 ميليون نفر تماشاگر هنرنمايي هاي لئونارد و گروهش بودند که سال گذشته شاهد کاهش تماشاگران خود بود. اگر پخش اپيزود پاياني فصل دوازدهم اين سريال نام آن را در ميان پربيننده ترين سريال هاي سال 2019 قرار دهد جاي تعجب نيست. با پايان پخش اين سريال که در ماه مي 2019 اتفاق خواهد افتاد، «تئوري بيگ بنگ» به طولاني ترين سريال چند دوربيني تاريخ تلويزيون تبديل خواهد شد که شامل 279 اپيزود بوده است.

بيشتر بدانيد : دستمزد باورنکردني بازيگران «تئوري بيگ بنگ»

سريال «روزان» (شبکه ABC)

تعداد بيننده: 19٫960٫000 نفر به ازاي هر اپيزود

سريال خارجي,سريال پربيننده,سريال جذاب خارجي,بهترين سريال خارجي
سريال «روزان»

اگر چه بسيار کوتاه بود اما بازگشت موقتي سريال «روزان» (Roseanne) تاثير زيادي بر بينندگان شبکه سازنده گذاشته و اين سريال به پربيننده ترين سريال تلويزيوني سال 2018 تبديل شد. در اين سريال بار ديگر شاهد بازگشت روزان بار و جان گودمن در نقش هاي روزان و دن کانر بوديم. اولين اپيزود از فصل دهم اين سريال توسط بيش از 27٫3 ميليون نفر تماشا شد و تنها چند روز بعد از پايان فصل دهم بود که ادامه آن براي فصل يازدهم نيز تمديد شد. اما بعد از يک پيام توئيتري نژاد پرستانه از روزان بار، ادامه اين سريال منتفي شده و با عنوان «کانرها» (The Conners) در قالب يک اسپين آف بار ديگر به تلويزيون بازگشت و شخصيت روزان بار در آن حذف شد.

بيشتر بدانيد : 6 سريال جديد هاليوود که شما را ميخکوب مي کند! + عکس

بيشتر بدانيد : 13 ميني سريال جذاب براي فصل پاييز + عکس

بيشتر بدانيد : رازهاي پشت پرده سريال فرندز Friends فاش شد + عکس (قسمت2)


منبع: rooziato.comارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

سريال هاي خوبي که سال جديد با فصل جديد برمي گردند + عکس

ضعيف‌ترين قسمت‌هاي پاياني سريال‌هاي تلويزيوني معروف

کدام سکانس سريال «مينو» سانسور شد؟!

سريال +16 «ممنوعه» چرا ممنوع شد؟!

براي شرکت در مسابقه «برنده باش» بايد چقدر پول داشته باشيم؟!

سانسور صحنه آتش زدن يک ايراني توسط عراقي ها در سريال «مينو»

گفتگو با کارگردان اولين سريال ترسناک ايراني

سريال هاي خارجي 2018 با بيشترين تعداد بيننده + عکس

واکنش ها به پايان سريال «بانوي عمارت» چگونه بود؟

شباهت بانوي عمارت به «بازي تاج و تخت»!

نخستين سريال ترسناک ايراني به زودي در شبکه نمايش خانگي + عکس

«جواهر» بانوي عمارت خيانت کرد، «مينا وحيد» فحش خورد!

بهترين اپيزودهاي سريال آينه سياه «Black Mirror» + عکس

نگاهي به سريال عاشقانه جديد تلويزيون + عکس

بيوگرافي فخرالزمان سريال بانوي عمارت + عکس

اولين عکس هاي سريال نوروزي سعيد آقاخاني

نيکي نصيريان: من بانوي عمارت بودم!

نگاهي به سريال‌هاي نوروزي سال 98

سريال «بانوي عمارت»؛ روايت عاشقانه‌اي در دل تاريخ

45 حقيقت جالب درمورد سريال وايکينگ ها که نمي‌دانستيد!

زيرنويس تلويزيون براي اطلاع‌رساني درباره نسبت بازيگر زن و مرد! + فيلم

مثلث ها و مربع هاي عشقي در سريال بانوي عمارت!!

گفتگو با فلورا سام به بهانه پخش سريال «بي‌قرار»

دوبلورهاي بزرگي که هنوز در ميان ما هستند

تاريخچه سريال هاي ترسناکي که دوستشان داريم

چرا رضا گلزار و حميد گودرزي بازنده شدند؟!

جديدترين عکس ها از ستايش 3

نگاهي به «ساخت ايران 2»؛ يک سريال پرزرق و برق اما پوشالي

سرنوشت هداياي دورهمي چه شد؟

پايان افتضاح سريال دلدادگان و جاي خالي اتفاقات جذاب در قسمت آخر

کارگردان «دلدادگان»: پانته‌آ بهرام بايد از همه عذرخواهي کند!!

همه آنچه از موزه دورهمي نمي‌دانيد !!

ماهايا پطروسيان: از اعتماد به تلويزيون خيلي لطمه خوردم! + عکس

حقوق مجريان تلويزيون! عادل فردوسي‌پور تا احسان عليخاني

خاطره انگيزترين و به يادماندني ترين زوج‌هاي کارتوني دوران کودکي

نگاهي به فصل 9 سريال مردگان متحرک walking dead

اولين عکس ها و جزئيات منتشر شده از فصل آخر «بازي تاج و تخت»

10 سکانس شوکه آور سريال هاي معروف که همه را مبهوت کرد! + عکس

جديدترين عکس ها و خبرها از کمدي جديد تلويزيون با بازي کامبيز ديرباز و بهرام افشاري

عموپورنگ: 3 بار عاشق شدم اما جواب رد شنيدم!!

زمان پخش خندوانه و دو برنامه پرطرفدار ديگر تلويزيون

سريال موفق «خانه‌پوشالي» house of cards با پاياني نااميدکننده

سريال ممنوعه سانسور مي شود؟

سريال جديد پرطرفدار مي خواهيد؟ اينها را ببينيد!

بازيگران «بازي تاج و تخت» در زندگي واقعي چه شکلي هستند؟! + عکس (1)

آيا بازيگران زن مجرد راحت‌تر به سينما راه پيدا مي‌کنند؟

واکنش زشت کارشناس آشپزي به شرکت کننده مسابقه تلويزيوني + فيلم

بازيگران «بازي تاج و تخت» در زندگي واقعي چه شکلي هستند؟! + عکس (2)

بايد کاري کنيم مردم به سريالمان بخندند نه خودمان!

بازيگر «حوالي پاييز» که با نيکلاس کيج همبازي شد!