آخرین اخبار

سفره آرايي

تزيين سفره شب يلدا ساده و سنتي!

تزيين سفره شب يلدا با ايده هاي ساده و سنتي يکي از مدل هاي پرطرفدار براي تزيينات شب يلدا است. در ادامه مدل هاي تزيين سفره شب يلدا را گردآوري کرده ايم

تزيين سالاد شب يلدا به شکل هندوانه!!

تزيين سالاد به شکل هندوانه شب يلدا يکي از ايده هاي جالب براي تزيينات شب يلدا است. در اين مقاله مدل هايي از اين تزيين جالب براي شب يلدا را گردآوري کرده ايم

تزيين هندوانه شب يلدا عروس به شکل ظرف ميوه، ايده اي جالب، کاربردي و زيبا

تزيين هندوانه شب يلدا عروس يکي از سنت هاي قديمي ما ايرانيان است که تنوع بسياري هم دارد. در اين مقاله به شما مدل هايي جالب از تزيين هندوانه شب يلدا عروس که به شکل ظرف هاي ميوه هستند را براي شما گردآوري کرده ايم

کيک شب يلدا عروس با مدل هايي جذاب و شيک!

کيک شب يلدا يکي از زيباترين تزيينات شب يلدا است که معمولا با ميوه هاي معروف شب يلدا يعني انار و هندوانه درست مي شود. راي ديدن مدل هاي اين کيک ها با ما همراه شويد

تزيين غذاي کودک با 14 ايده جالب در منزل!!

شما مي توانيد از دستورهاي غذايي خانواده مواردي را انتخاب نموده و با صرف کمي خلاقيت در دورچين غذا، آن ها را براي کودکانتان تزئين نماييد. در اين مطلب شما را با 14 ايده خلاقانه براي تزيين غذاي کودکان آشنا مي نماييم

تزيين ميز شام ولنتاين با گل رز پارچه اي عاشقانه + فيلم آموزشي

تزيين ميز شام ولنتاين يکي از ايده ها براي ميل کردن يک شام عاشقانه در کنار همسر است. در اين مقاله به شما آموزش مي دهيم چگونه با دستمال هاي پارچه اي يک گل رز عاشقانه براي ميز شام ولنتاين همسرتان درست کنيد.

تزيين انار شب يلدا عروس با 2 ايده جالب + آموزش

انار يکي از ميوه هاي اصلي شب يلدا است که براي تزيين شب يلدا عروس از آن استفاده مي کنند. در اين مطلب دو مدل تزيين انار شب يلدا عروس را به شما آموزش مي دهيم.

سفره شب يلدا 96 را با اين ايده ها تزيين کنيد

تزيين سفره شب يلدا يکي از سنت هاي قشنگ و زيباي ما ايرانيان براي شب يلدا است. در اين مقاله مدل هايي براي تزيين سفره شب يلدا به شما پيشنهاد مي کنيم.

تزيين هندوانه شب يلدا عروس + آموزش تصويري

هندوانه شب يلدا يکي از تزييناتي است که براي شب يلدا عروس استفاده مي شود. در اين مقاله آموزش تصويري و مرحله به مرحله تزيين هندوانه شب يلدا به شکل يک گل رز را به شما آموزش مي دهيم.

تزيين پرتقال شب يلدا + فيلم

يکي از تزيينات شب يلدا، ميوه آرايي شب يلدا است و يکي از اين ميوه ها، پرتقال است. با ديدن اين فيلم يک ايده جالب و راحت براي تزيين پرتقال شب يلدا را مي آموزيد.

تزيين انار شب يلدا عروس به شکل گل سرخ

انار شب يلدا يکي از معروف ترين نشانه اي شب يلدا است. امسال براي شب يلدا عروس مي توانيد از اين ايده جالب کمک گرفته و با انار دون شده يک گل رز زيبا درست کنيد.

ميوه آرايي شب يلدا با ايده هايي نو و جالب

ميوه آرايي يا تزيين ميوه هاي مختلف براي شب يلدا يکي از رسومات اصلي براي شب يلدا عروس خانم ها است. در اين مقاله مدل هاي جالبي از ميوه آرايي شب يلدا را براي شما گردآوري کرده ايم.

کيک شب يلدا : شب يلداي تان را با کيک هندوانه اي شيرين و متفاوت کنيد

شب يلدا يکي از بهترين و خاطره انگيزترين شب ها بين ايرانيان است. اگر تولد شما يا يکي از اعضاي خانواده تان در شب يلداست يکي از بهترين ايده ها براي تزيين کيک تولد شب يلدا، درست کردن يکي کيک تولد هندوانه اي است.

تزيين خيار به شکل گل رز + فيلم

خيار يکي از ميوه هايي است که براي سفره آرايي بسيار کاربرد دارد. با ديدن اين فيلم به راحتي ياد مي گيرد که چگونه مي توانيد با خيار گل رزهاي زيبايي درست کنيد.

6 مدل تزيين يخ و ميوه مخصوص روزهاي گرم تابستان

تابستان گرم ترين فصل سال و فصلي است که در آن نوشيدني هاي خنک بسيار استفاده مي شود. در اين مقاله 6 مدل جالب براي تزيين يخ و ميوه براي تابستان به شما معرفي مي کنيم.

شله زرد سفره افطار را با اين مدل ها تزيين کنيد

تزيين شله زرد يکي از راه هاي سفره آرايي سفره افطار است. اگر شما هم نمي دانيد شله زرد را چگونه تزيين کنيد از مدل هاي ساده زير الگو برداري کنيد.

تزيين خرما سفره افطار با چند ايده جالب

تزيين خرما سفره افطار يکي از تزيينات مخصوص ماه رمضان است. امروز در اينجا مي خواهيم ايده هاي تزيين خرما براي سفره افطار را با شما در ميان بگذاريم با ما همراه باشيد.

آموزش تزيين کاپوچينو حلزوني در خانه

تزيين کاپوچينو يکي از تزييناتي است که شايد به نظرتان کار بسيار ساده اي نباشد. اما با دنبال کردن تصاوير زير به راحتي مي توانيد کاپوچينو را به شکل حلزون زيبا تزيين کنيد.

آموزش درست کردن گل رز با ترب سفيد

ترب سفيد يکي از سبزي هايي است که مي توانيد براي تزيين ميز غذا خوري و سفره آرايي از آن استفاده کنيد. با ما همراه شويد تا تزيين ترب سفيد به شکل گل رز را به شما آموزش دهيم.

آموزش تصويري تزيين پياز به شکل گل نيلوفر

تزيين سفره و ميز غذا يکي از کارهايي است که کدبانوهاي ايراني بايد بدانند. در اين مقاله به شما آموزش درست کردن يک گل نيلوفر آبي زيبا را با پياز آموزش مي دهيم.

تربچه سبزي خوردن را چگونه تزيين کنيم؟

سبزي خوردن يکي از عضوهاي ثابت ميز غذاخوري ما ايراني ها است. اين بار تربچه هاي سبزي خوردن را اينگونه تزيين کنيد.

تزيين هندوانه شب يلدا با شکلات و ترافل، يک فينگر دسر زيبا و جالب

هندوانه يکي از ميوه هاي اصلي شب يلدا است که تزيين آن يکي از مهم ترين کارهاي شب يلدا است. اين بار هندوانه شب يلدا را با شکلات و ترافل به صورت دسرهاي يک نفره ( فينگر دسر هندوانه ) تزيين کنيد.

شب يلدا : تزيين ميوه با سيخ هاي چوبي، يک ايده جالب ميوه آرايي براي شب يلدا

تزيين ميوه شب يلدا يکي از بهترين ايده ها براي تزيينات شب يلدا است که در مدل هاي مختلفي انجام مي گيرد. اين بار با قالب هاي مختلف و سيخ هاي چوبي ميوه شب يلدا را تزيين کنيد.

هندوانه شب يلدا را اينطوري تزيين کنيد!

شب يلدا يکي از بهترين شب ها براي ما ايرانيان است . طبق رسومي که در اين شب داريم همگي دور هم جمع مي شويم. يکي ديگر از رسومات تزيين هندوانه براي شب يلدا است. با ما همراه شود و مدل هاي مختلف هندوانه شب يلدا را ببينيد.

تزيين سفره شب يلدا با ايده هايي نو و منحصر به فرد!!

شب يلدا يعني همان بلندترين شب سال يکي از شب هاي مهم براي ما ايرانيان است و طبق سنت ديرينه مان اين شب را جشن گرفته و همگي دور سفره شب يلدا جمع مي شويم. با ما همراه شويد و براي تزيين سفره شب يلداي امسال تان از ايده هاي زير کمک بگيريد.

تزيين دستمال سفره به شکل پروانه هاي زيبا

دستمال سفره يکي از ارکان اصلي تزيين ميز نهارخوري و ايجاد تنوع است. اين بار دستمال سفره تان را به شکل يک پروانه زيبا تزيين کنيد.

تزيين پنير به شکل گوزن براي کودکان بدغذا

پنير يکي از لبنياتي است که بسياري از کودکان از خوردن آن امتناع مي کنند. اگر فرزند بدغذاي شما هم جزو اين دسته از کودکان است بهتر است تزيين پنير به شکل يک گوزن زيبا را ياد گرفته و فرزندتان را علاقه مند به پنير کنيد.

کاسه يخي، يک ايده عالي براي سرو يخ و ميوه هاي خنک تابستاني

کاسه هاي يخي يکي از بهترين ايده ها براي پذيرايي از ميهمانان در تابستان است. مي توانيد براي سرو ميوه هاي خنک تابستاني و حتي سرو يخ براي ميز غذاخوري تان از اين کاسه هاي يخي استفاده کيند.

ميز شام تان را مانند رستوران هاي باکلاس بچينيد!

چيدن ميز غذا اعم از ميز صبحانه، نهار و شام يکي از کدبانوگري هايي است که براي پذيرايي از ميهمانان تان بهتر است بدانيد. با ما همراه شويد تا با چيدن 4 مدل ميز غذا آشنا شويد.

سبزي خوردن سفره افطار را اينگونه تزيين کنيد!!

تزيين سفره افطار يکي از رسومات زيباي ماه رمضان است. روشهاي بسياري براي تزيين سفره افطار وجود دارد. يکي از اين روش ها تزيين سبزي خوردن سفره افطار است.

تزيين غذاي جشن تولد کودک با چند راه ساده و زيبا!!

موقع جشن تولد بچه ها، مادرها دوست دارند که براي خوشحال کردن کوچولوي خود و پذيرايي از مهمان ها، از ايده هاي زيبا استفاده کنند. پيشنهاد مي کنيم ايده هاي زير را در اين زمينه ببينيد.

تزيين دستمال سفره به شکل نيلوفرهاي بهاري!!

دستمال سفره يکي از ارکان اصلي تزيين ميز نهارخوري و ايجاد تنوع است. اين بار دستمال سفره تان را به شکل يک گل نيلوفر زيبا تزيين کنيد.

تزيين دستمال سفره به شکل يک قلب پر از عشق!!

تزيين دستمال سفره يکي از بهترين ايده ها براي تزيين ميز ناهارخوري و سفره هاي تان است. اين بار دستمال سفره تان را به شکل يک قلب قرمز آتشين تزيين کنيد.

تزيين غذاي کودک با يک روش ساده و جالب!!

تزيين غذاي کودک يکي از بهترين و ساده ترين روشها براي تشويق کودکان براي غذا خوردن است. از ايده زير کمک بگيريد و برنج کودک تان را به شکل يک خرس زيبا تزيين کنيد.

تزيين سيب زميني سرخ کرده به شکل گل رز + آموزش

تزيينات غذا يکي از روش ها براي زيباتر کردن غذايي است که با عشق و علاقه درست کرده ايد. اين بار مي توانيد سيب زميني هاي سرخ کرده را به شکل گل رزهاي زيبايي درست کنيد.

تزيين شب يلداي هندوانه با چوب بستني و خلال دندان!!

شب يلدا يا شب چله يکي از بلندترين شبها براي ايرانيان است. هندوانه و انار دو ميوه اصلي و پاي ثابت شب يلدا هستند. اين بار هندوانه شب يلداي تان را متفاوت و لوکس تزيين کنيد.

سفره آرايي شب يلدا، با سبدهاي خاص و زيباي هندوانه اي!

شب يلدا يا همان شب چله يکي از بهترين و خاطره انگيزترين شب هاي سرد سال براي ايرانيان است. يکي از تزييناتي که براي شب يلدا مي توانيد از آنها استفاده کنيد تزيين هندوانه شب يلدا به شکل سبدي پراز ميوه است.

شب چله امسال با کاسه هاي سيبي از ميهمانان تان پذيرايي کنيد

شب يلدا يا همان شب چله يکي از زيباترين شب ها براي ايرانيان و فرصتي براي دور هم نشيني هاي صميمانه فاميلي است. از ايده زير کمک بگيريد و براي شب يلداي امسال تان با سيب يک ظرف ميوه زيبا درست کنيد.

تزيين دستمال سفره به شکل گل رز + آموزش

تزيين دستمال سفره يکي از بهترين ايده ها براي تزيين ميز ناهارخوري و سفره هاي تان است. اين بار دستمال سفره تان را به شکل يک يگل رز زيبا تزيين کنيد.

هندوانه شب يلدا را به شکل يک ظرف ميوه تزيين کنيد + آموزش تصويري

شب يلدا يا همان شب چله يکي از ماندگارترين شب ها بين ايرانيان است . ايرانيان براي اين شب دور هم جمع مي شوند و جشن مي گيرند. ميوه هاي مرسوم در اين شب، هندوانه، لبو، انار و آجيل معروف شب چله است. مي توانيد از ايده زير کمک بگيريد و هندوانه شب يلدا را به شکل ظرف ميوه تزيين کنيد.

شب يلداي تان را با کيک هندوانه اي شيرين و متفاوت کنيد

شب يلدا يکي از بهترين و خاطره انگيزترين شب ها بين ايرانيان است. اگر تولد شما يا يکي از اعضاي خانواده تان در شب يلداست يکي از بهترين ايده ها براي تزيين کيک تولد شب يلدا، درست کردن يکي کيک تولد هندوانه اي است.

شب يلداي تان را با سفره هاي زير خاص و متفاوت کنيد

شب يلدا يکي از بهترين شب ها بين ما ايراني هاست. در بيشتر خانه ها اين شب را همه فاميل دور هم جمع مي شوند و اين شب را جشن مي گيرند. اين بار سفره آرايي شب يلدا را با ايده هاي زير انجام دهيد.

تزيين دستمال سفره به شکل گلدان گل

تزيين دستمال سفره يکي از بهترين ايده ها براي تزيين ميز ناهارخوري و سفره هاي تان است. اين بار دستمال سفره تان را به شکل گلدان گل تزيين کنيد.

ژله رولي را به سه شکل زيبا تزيين کنيد

ژله رولي يکي از انواع تزيينات براي ژله است که درست کردن آن بسيار آسان بوده و وقت زيادي از شما نمي گيرد. بعد از درست کردن ژله رولي مي توانيد آن را به سه شکل زيباي زير تزيين کنيد.

سبدي از هندوانه

با استفاده از يک خط کش و کشيدن طرحي مانند يک قلب روي کاغذ و يک چاقو به راحتي مي توانيد سبد ميوه زيبايي از يک هندوانه درست کنيد.

هنر اسپرسو (هنر قهوه)

حرفه‌اي‌ها اين نوع قهوه رو بعد از ريختن داخل فنجان به کمک كمى خامه رقيق شده با شير پرچرب و البته کمي دقت و حوصله تزيين مي‌کنند که زيبايي خاصي رو به اين نوع از قهوه مي دهد.

ژله ميز شام را با گل هاي شکري تزيين کنيد

تزيين ژله براي ميز شام و ناهار خوري تان يکي از بهترين تزيينات براي زيباتر کردن ميزتان است. با پاستيل هاي شکري يک گل زيبا براي تزيين ژله درست کنيد.

تزيين دستمال سفره به صورت قايق

تزيين دستمال سفره يکي از بهترين ايده ها براي تزيين ميز ناهارخوري و سفره هاي تان است. اين بار دستمال سفره تان را به شکل قايق تزيين کنيد.

نان و پنير و خيار ساده را لوکس بخوريد

نان و پنير و خيار يکي از خوراکي هاي اصيل ايراني است که هم به عنوان عصرانه و هم به عنوان يک شام سبک طرفداران بسياري دارد. اين بار نان و پنير و گوجه و خيار را لوکس بخوريد.

گلچينهاي شب يلدايي سيمرغ

اگر در شبهاي يلداي سالهاي قبل با سفره آرايي شب يلدايي سيمرغ آشنا نشده ايد اين امکان براي شما فراهم شده تا گلچيني از زيباترين تزيينات ميوه ها به همراه آشنايي با رسم و رسومات اين شب را در کنار هم ببينيد...

آرايش متفاوت براي هندوانه

شب يلدا که گذشت . براي شب عيد هم هندونه گير نمي آيد ولي ديدنش خالي از لطف نيست

کيک هاي تولد منحصر به فرد براي کودکان

راهي براي گفتن «تو ويژه اي» بهتر از خلق يک کيک ويژه براي تولد دختر يا پسرتان وجود ندارد. در اينجا چندين نمونه کيک کودک آورده شده است..

سفره آرايي شب يلدا

حال که تقريبا تمام وسايل مورد نياز سفره ي يلدايي ما آماده شد مي‌توانيم به دو روش سنتي ومدرن آنها را در سفره قرار دهيم

روشهاي تزيين شمعهاي سفره يلدا

.... از چند عدد شمع سبک و کوچک مخصوص روي آب استفاده نماييد و با روشن کردن آنها به سفره يلدايي خود گرمي و روشني خاصي بيافزاييد.

روش تهيه ميوه خشک براي آجيل شب يلدا

يکي ديگر از تنقلات مفيد و شيک شب يلدا آجيل ميوه هاي خشک است که نه تنها براي اين شب بلکه هميشه مي‌تواند براي کودکان ما جايگزين تنقلات ناسالم شود

تزيين سيب و پرتقال براي شب يلدا!

يک عدد سيب زرد را برداشته ، آن را برش دهيد و جدا کنيد ،سپس اين قسمت را از سمت پوست سيب و از داخل به لايه‌هاي نازک تقسيم کنيد

لبو و تزئينات آن براي شب يلدا!

لبو هم از جمله خوراکي هاي پر طرفدار شب چله است که هم مي تواند به تنهايي در ظرفي قرار گيرد وهم پس از تزيين در کنار چند عدد شلغم شکل زيبايي به سفره ي شب يلدايي شما بدهد.

انار وتزيين آن براي شب يلدا!

انار ها را در صورت خشک و سفت بودن تاجشان از قسمت تاجشان نيم ساعت درون آب ولرم قرار داده وسپس.....

روشهاي تزئين آناناس براي شب يلدا

آناناس را با تاجش به شکل عمودي و از طول نصف کرده و داخل هر کدام را خالي کنيد و آناناسها را نگيني و چهار گوش خورد نماييد

روشهاي تزئين هندوانه شب يلدا

هندوانه شاخص ترين ميوه ي شب يلداست ومي دانيم که طبق آداب وسنن قديميان اگر در اين شب چيزهاي ديگر کمتر مصرف شوند ويا اصلا خورده نشوند ،هندوانه از اقلامي است که خورده خواهد شد

به به چه غذاى خوشگلى؟؟

از آنجا كه امروزه تبليغات حرف اول را مى زند مقوله تغذيه هم از اين امر مستثنى نيست . براى جلب نظر مشتريان ميهمانان و كودكان شما هم از اين روند دور نباشيد.

چگونه يك سفره براى ميهمانى ها بچينيم؟

براى چيدن سفره ميهمانى اندكى صبر و حوصله لذت دست پخت شما را دو صد چندان مى كند و هنر نماى شما اشتهاى ميهمانان را تحريك خواهد كرد.

تشريفات چيدن ميز ميهماني رسمي

چيدمان ميز هنگامى كه ميهمانى رسمى داريم بسيار مهم است و حسن سليقه ميزبان را مى رساند و در عين حال اشتهاى ميهمانان را تحريك مى كند.

انواع تزئينات روي کيک با خمير مارسيپان (1)

با استفاده از خمير مارسيپان شما مي توانيد کيک هايي بسيار زيبا و متفاوت درست کنيد، چرا که کاربرد اين خمير از خامه هاي رنگي راحت تر است...

آداب يک پذيرايي رسمي و تشريفاتي

آيا مي خواهيد ميزباني شما در همه جهات تمام و کمال باشد؟ ،اين مقاله به شما کمک مي کند تا يک ميهماني بي نقص داشته باشيد.

روشهاي آسان براي سفره آرايي

اگر دستورالعمل هاي خوب و مناسب داشته باشيد، هنر سفره آرايي براي ميز شام خيلي راحت تر خواهد شد. چه شامتان خيلي رسمي باشد يا معمولي، چند راهبرد اصلي هستند که بايد حتماً ياد بگيريد.

براق کردن هويج به روش کلاسيک

هويج‌هاي براق شده را مي‌توانيد براي تزيين مرغ،‌ دور ظرف چيده و يا به عنوان مخلفات و يا پيش غذا براي انواع غذاها استفاده کنيد

تزيين ليوان شير با ترافل‌هاي رنگي

ديدن اين ليوان‌هاي تزيين شده براي هر کسي جالب خواهد بود. از اين روش مي توانيد براي تزيين ليوان هر نوشيدني استفاده کنيد.

آداب و اصول پذيرايي از ميهمان

هر وسيله اي که با دست راست گرفته مي شود مانند کارد، قاشق و ليوان طرف راست و هر چه با دست چپ گرفته مي شود مانند چنگال طرف چپ بگذاريد.

اخبار خواندنی

چند مدل زيبا تزئين ماست و لبو، مناسب فصل پاييز

براي تزئيين شيريني تان گل هايي زيبا با آناناس درست کنيد

پيشنهادهايي براي تزئين هندوانه شب يلدا

تزئين هاي زيبا براي هندوانه شب يلدا

مدل هايي زيبا از تزئين ميوه به شکل حيوانات

چند مدل زيبا براي انواع ساندويچ

نکاتي مهم براي تزئين ميز غذا

با اين بشقاب هاي زيبا از ميهمانان تان پذيرايي کنيد

مدل هايي زيبا براي تزئين کاپوچينو

طرح هايي خلاقانه براي تخم مرغ صبحانه کودکان

ايده اي زيبا براي تزيين حلواي سفره افطار

ايده هايي زيبا براي تزئين سالاد

ايده اي زيبا براي تزئين سالاد الويه

طرز تهيه توپ هاي پنيري و بادام به شکل ميوه درخت کاج

آموزش تصويري تزئين خيارشور به شکل گل رز

با اين بشقاب ها کودکتان را به اشتها آوريد

تزئين هندوانه شب يلدا با کيک طعم دار و بستني

آموزش تصويري تزئين سالاد الويه به شکل هندوانه

ايده هايي براي تزئين بشقاب هاي ميوه براي کودکان بد غذا

سبزه عيد ،هنر دست کدبانوي خانه

ايده هايي جالب براي تزئين بشقاب ميوه کودکان

ايده هايي جالب براي تزئين سوشي

ايده هايي خاص و جالب براي تزئين بشقاب غذا

جديدترين و زيباترين مدلهاي کيک عروسي 2014

ايده اي ديگر براي تزيين حلواي سفره هاي افطارتان

بشقاب هايي براي کودکان بد غذا

براي ميهماني هاي تان قاشق و چنگال ها را اينگونه تزئين کنيد

آموزش تزئين پياز به شکل گل داوودي + عکس

ايده هايي جالب براي تزئين يخ براي ميهماني هاي تابستاني

تزيين تربچه به شکل موش

آموزش تصويري تزئين سالاد الويه به شکل کفش دخترانه

براي سفره افطارتان بشکه هندوانه درست کنيد

ته ديگ هايي به شکل گل درست کنيد

آموزش تصويري درست کردن پنگوئن با پنير و زيتون

تزيين سفره افطار

آموزش تصويري درست کردن گل رز با توت فرنگي

با گلابي و انگور يک جوجه تيغي زيبا درست کنيد

آموزش تزئين دورچين غذا به شکل هندوانه براي شب يلدا

پياز سوخاري را به شکل گل رز درست کنيد

دو ايده جالب براي تزيين توت فرنگي با شکلات

ايده هاي جالب براي تزيين يخ در تابستان

سفره آرايي سفره افطار با ايده هاي زير

تزيين سبزي خوردن براي سفره افطار ماه رمضان

تزيين دستمال سفره به شکل گل رز

دستمال سفره تان را به 5 مدل آسان و زيباي زير تزيين کنيد

دستمال سفره را با مهره هاي رنگي تزيين کنيد

تزيين دستمال سفره به شکل گل چند لايه

تزيين دستمال سفره به شکل پاکت

تزيين دستمال سفره به شکل بادبزن