آخرین اخبار

مد و لباس

گلدن گلوب 2017 : عکس هايي جالب و ديدني از آماده شدن ستارگان هاليوودي قبل از مراسم

74 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در يکشنبه 8 ژانويه 2017 در هتل بورلي هيلتون برگزار شد. در اين مقاله عکس هايي جالب از حاضر شدن ستارگان هاليوودي براي اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2017 : کت و شلوار ستارگان هاليوودي روي فرش قرمز، از برد پيت تا جاستين تيمبرليک

74 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در يکشنبه 8 ژانويه 2017 در هتل بورلي هيلتون برگزار شد. به همين بهانه مدل کت و شلوار ستارگاني که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

چگونه يک کفش پاشنه بلند راحت بخريم؟

حتما شما هم ديده ايد که در مراسم ها ابتدا همه ي خانم ها با کفش هاي پاشنه دارشان، جلوه مي کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسيده، کفش ها به کناري مي رود و پابرهنه مي شوند، اگر مي خواهيد اين اتفاق براي شما نيفتد، مطلب زير را بخوانيد و از راه و روش انتخاب يک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شويد.

مدل مانتو نيوشا ضيغمي در اکران فيلم ما همه گناهکاريم

اکران خصوصي فيلم ما همه گناهکاريم در سينما آزادي برگزار شد و نيوشا ضيغمي يکي از هنرمنداني بود که در اين مراسم شرکت کرده بود. به همين بهانه مدل مانتو الهام حميدي در اين اکران خصوصي را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2017 : طراح لباس اصغر فرهادي در مراسم گلدن گلوب کيست؟

مراسم گلدن گلوب 2017 Golden Globe در 8 ژانويه 2017 برگزار مي شود. اصغر فرهادي براي سومين بار نامزد گلدن گلوب شد و افشين صنايعي نام طراح لباسي است که لباس اطغر فرهادي را براي شرکت در اين مراسم طراحي و دوخته است.

مراقب باشيد، اين اکسسوري ها به بدن تان ضرر مي رسانند!!

خوش تيپ بودن خوب است اما واقعا گاهي ارزشش را ندارد که به خاطر آن سلامت تان را به خطر بياندازيد. اگر نمي دانيد که چه چيزهايي در زمينه مد و فشن به بدن تان آسيب مي رساند، به فهرستي که در اينجا برايتان آورده ايم، نگاهي بياندازيد.

مدل لباس در جشنواره بين المللي فيلم پالم اسپرينگز، از نيکول کيدمن تا ناتالي پورتمن

مدل لباس هنرمندان هاليوودي هميشه مورد توجه مردم عادي بوده و هست. به تازگي جشنواره فيلم پالم اسپرينگز Palm spring awards در کاليفرنيا برگزار شد و هنرمندان بسياري در آن شرکت کردند. به همين بهانه مدل لباس اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

کودک تان را با اين روش ها يک کودک هاليوودي و خوش تيپ کنيد!!

همه دوست دارند که کودکشان مانند کودکان درون فيلم ها خوش پوش و جذاب باشد، شيرين زباني کند و محبوب محافل باشد. براي اين که يک کودک خوش تيپ و جذاب داشته باشيد مي توانيد پيشنهادات ما را بررسي کنيد و هر کدامش که مورد پسندتان افتاد به کار ببنديد.

مدل مانتو الهام حميدي در اکران فيلم ما همه گناهکاريم

اکران خصوصي فيلم ما همه گناهکاريم در سينما آزادي برگزار شد و الهام حميدي يکي از هنرمنداني بود که در اين مراسم شرکت کرده بود. به همين بهانه مدل مانتو الهام حميدي در اين اکران خصوصي را گردآوري کرده ايم.

12 اتفاق مهم دنياي مد در سال 2016!!

سال 2016 چند روزي است به پايان رسيده است واين سال يکي از سالهاي پر بار دنيا مد و فشن بود. با ما همراه شويد تا 12 اتفاق برتر دنياي مد که در سال 2016 افتاده است را بررسي کنيم.

جورجيو آرماني : مدل مانتو و پالتو براي زمستان 2017

آرماني Armani شرکت طراحي مد و لباس ايتاليايي است که به يکي از بهترين و بزرگترين برندها در عرصه پوشاک تبديل شده است. به همين بهانه مدل مانتو و پالتو هاي زمستاني اين برند را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر جنيفر لارنس در سال 2016

جنيفر لارنس Jennifer Lawrence يکي از شيک پوش ترين زنان هاليوودي است. به همين بهانه و تمام شدن سال 2016، مدل لباس هاي برتر جنيفر لارنس را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس شب به سبک کيت وينسلت

ست کردن لباس شب يکي از اصول مهم شيک پوشي است که هر خانمي براي حاضر شدن در ميهماني هاي شبانه بايد بداند. با ما همراه شويد و لباس شب تان را به سبک کيت وينسلت Kate Winslet ست کنيد.

10 مدل لباس برتر سال 2016 از چه برندهاي بود؟

مدل لباس ستارگان هاليوودي در تمامي مراسم و فستوال ها هميشه مورد توجه مردم عادي بوده و هست. به همين بهانه 10 مدل لباس برتر در سال 2016 را گردآوري کرده ايم.

سحر دولت شاهي در مورد مدل مانتو و سبک پوشش اش مي گويد

سحر دولت شاهي يکي از بازيگران شيک پوش ايراني است که در جشنواره فجر سال گذشته با مدل مانتو و پوشش هاي بسيار زيبايي حاضر شده بود. به همين بهانه گزارشي خواندني از مصاحبه مجله استايل با اين هنرمند را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هنرمندان هاليوودي در ماه دسامبر 2016

چند روزي به پايان سال 2016 ميلادي مانده است و به همين بهانه مدل لباس هنرمندان هاليوودي در آخرين سال ميلادي، يعني دسامبر 2016 را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو سحر دولتشاهي در اکران فيلم وارونگي

سحر دولت شاهي، آناهيتا درگاهي و فرشه صدر عرفاني از هنرمنداني بودند که در مراسن اکران خصوصي فيلم وارونگي شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

جوايز امي : جواهراتي که در اين مراسم درخشيدند

مدل جواهرات ستارگان هاليوودي هميشه مورد توجه تمام مردم بوده است . در اين مطلب مدل جواهرات ستارگان هاليوودي در مراسم جوايز امي 2015 Emmy را گردآوري کرده ايم.

بهترين روش براي تست کردن عطر

براي انتخاب عطر وقتي به داخل فروشگاه هاي عطر فروشي مي رويد با بوها و عطرهاي مختلفي آشنا مي شود و اين امر در انتخاب عطر مناسب شما را گيج مي کند. با ما همراه شويد تا بهترين راه تست کردن عطر را بدانيد.

شنل : جديدترين مدل کت و دامن برند شنل براي زمستان 2017 - 2016

شنل Chanel يکي از معروف ترين و گران ترين برندهاي پوشاک و زيورآلات است. اين بار برند شنل Chanel براي زمستان 2017 - 2016 جديدترين کلکسيون کت و دامن خود را با مدل هايي زيبا و رنگارنگ را طراحي کرده است.

دختر شايسته 2016 انتخاب شد

مراسم دختر شايسته هر ساله برگزار مي شود و در اين مراسم دخترهاي شايسته از تمام کشورهاي دنيا شرکت مي کنند. هدف اين مراسم، بيشتر جمع آوري کمک به نيازمندان دنياست. اين مراسم امسال در کشور آمريکا برگزار شد.

مدل لباس در British fashion awards 2016، از ليدي گاگا تا جي جي حديد

مراسم جوايز مد بريتانيا British fashion awards يکي از مهم ترين مراسم در زمينه مد و طراحي لباس است که هر ساله در انگلستان برگزار مي شود. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي اي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

ست کردن چکمه با دامن، يک تيپ شيک زمستاني!!

چکمه هاي بلند يکي از اکسسوري هاي زمستاني است که تاثير بسياري در شيک پوشي خانم ها خواهد داشت. با ما همراه شويد تا ببينيد چگونه مي توانيد چکمه و دامن را در زمستان با هم ست کنيد.

چگونه پالتو زمستاني را بر اساس فرم بدني مان انتخاب کنيم؟

پالتو يکي از لباس هاي زمستاني است که تاثير بسياري در شيک پوشي افراد خواهد داشت. اگر شما هم در انتخاب پالتو متناسب با فرم بدني تان مشکل داريد و نمي دانيد کدام مدل را انتخاب کنيد با ما همراه شويد تا شما را براي انتخاب پالتو مناسب تان راهنمايي کنيد.

بربري : کت و پالتو هاي زنانه براي زمستان 2017-2016

بربري Burberry يا گروه بربري، شرکت کالاي لوکس و خانه مد بريتانيايي است، که در زمينه طراحي، توليد و توزيع پوشاک، لوازم آرايشي، عينک‌هاي آفتابي، لوازم جانبي، عطر و ترکيبات معطر فعاليت مي‌کند. در اين مقاله مدل کتو پالتو هاي زمستان اين برند را گردآوري کرده ايم.

رنگ سال 2017 اعلام شد

رنگ سال 2017 - موسسه پنتون رنگ سال 2017 را رنگ سبز روشن معرفي کرد.

خانم هايي که بدن سيبي شکل دارند اينگونه لباس بپوشند

بدن هاي سيبي شکل يکي از متداول ترين فرم هاي بدن بين زنان است که داراي اشکالاتي است. شما به راحتي با ترفندهاي زير مي توانيد بدانيد که براي شيک پوشي با فرم بدن سيبي شکل چگونه بايد لباس بپوشيد.

بهترين گردنبند هاي جنيفر لوپز روش فرش قرمز

گردنبند يکي از لوازم شيک پوشي خانم ها است. جنيفر لوپز يکي از زنان شيک پوش هاليوودي است و به همين بهانه مدل گردنبندهاي او را در مراسم هاي مختلف گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو H&A، هدا اکبري براي زمستان 1395

مانتوهاي زمستاني برند H&A با طراحي خاص و ويژه اي که دارد داراي تنوع و مدل هاي بسيار زيادي است که مطابق هر سليقه اي خواهد بود. در ادامه کلکسيون زمستاني اين برند را براي تان گردآوري کرده ايم.

ترفندهاي شيک پوشي زنانه در پاييز و زمستان

يکي از نکات اصلي شيک پوشي ، انتخاب مدل و سبک لباس متناسب با فصل و زمان است. در اين مقاله نکته هايي براي شيک پوش بودن را در روزهاي باراني پاييز و زمستان براي تان گردآوري کرده ايم.

مدل لباس ستارگان هاليوود روي فرش صورتي برند ويکتوريا سکرت

ويکتوريا سيکرت Victoria`s Secret بزرگترين شرکت توليد کننده و فروشنده لباس زير زنانه در آمريکا است و چند روز پيش ميهماني معروف اش را برگزار کرده بود. به همين بهانه مدل لباس ستارگاني که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس : پالتوهاي رنگي زمستاني را چگونه ست کنيم؟

پالتو هاي رنگي يکي از زيباترين مدهاي زمستاني است . اگر بدانيد که چه لباس هايي را مي توانيد با اين پالتوهاي رنگي ست کنيد، شما تبديل به يک خانم شيک پوش خواهيد شد. با ما همراه شويد تا براي ست کردن پالتو هاي رنگي شما را راهنمايي کنيم.

جديدترين عکس هاي ادل روي مجله مد ونتي فر

ادل Adele يکي از معروف ترين خواننده هاي هاليوودي است که اين روزها با مجله ونتي فر Vanity Fair همکاري داشته است. به همين بهانه جديدترين عکس هايي که براي مجله ونتي فر Vanity Fair گرفته است را گردآوري کرده ايم.

همه چيز درباره کت و شلوار جنجالي نخست وزير هندوستان

اين کت و شلوار به ظاهر ساده و شيک کمي بيشتر از آن چيزي است که به چشم مي‌آيد و با کمي دقت مي‌توان تشخيص داد که نام و نام خانوادگي نخست وزير هندوستان با الياف طلا بافته شده است.

فندي : مدل پالتو و کت زنانه براي زمستان 2016

فندي Fendi شرکت ايتاليايي فعال در زمينه طراحي و توليد لباس و کالاهاي لوکس است. در اين مقاله مدل پالتو و کت هاي زنانه فندي Fendi که براي زمستان 2016 و 2017 طراحي شده اند را گردآوري کرده ايم.

بدترين مدل لباس در جوايز لاتين گرمي 2016

جوايز لاتين گرمي latin grammy awards يکي از مهم ترين جشنواره هاي موسيقي است که هنرمندان بسياري در آن شرکت مي کنند. به همين بهانه بدترين مدل لباس هنرمندان در اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

مايکل کورس : کت و پالتوهاي زنانه براي زمستان 2016

مايکل کورس Michael Kors يکي از برندهاي پرطرفدار است در زمينه پوشاک است. به همين بهانه کلکسيون مدل کت و پالتو هاي زنانه مايکل کورس Michael Kors براي زمستان 2017 - 2016 را گردآوري کرده ايم.

بهترين مدل لباس در جوايز لاتين گرمي 2016، از جنيفر لوپز تا مارک آنتوني

جوايز لاتين گرمي latin grammy awards يکي از مهم ترين جشنواره هاي موسيقي است که هنرمندان بسياري در آن شرکت مي کنند. به همين بهانه بهترين مدل لباس هنرمندان در اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس : رنگ قرمز و مشکي را چگونه براي ميهماني هاي پاييزي ست کنيم؟

ست کردن لباس با رنگ هاي مختلف يکي از رموز افراد شيک پوش و خوش تيپ است. اين بار مي خواهيم به شما نشان دهيم که دو رنگ پر طرفدار قرمز و مشکي را چگونه براي ميهماني هاي پاييزي ست کنيم.

مجله پيپل جذاب ترين مرد سال 2016 را معرفي کرد

مجله People در جديدترين شماره اش دواين جانسون Dwayne Johnson ملقب به راک The Rock را به عنوان جذاب ترين مرد سال 2016 معرفي کرد. به همين بهانه عکس هاي اين هنرمند که براي مجله people گرفته شده است را گردآوري کرده ايم.

اين تيپ مردانه، زنان را عاشق مي کند!!

اگر مي خواهيد همسرتان از ظاهر شما راضي باشد يا حتي مجرديد و مي خواهيد دل فردي را به دست آوريد، اول از همه بايد به ظاهرتان توجه کنيد زيرا ظاهر شماست که تاثير اول را بر فرد مقابل مي گذارد. اما آيا تا به حال به اين فکر کرده ايد که خانم ها چه تيپي را مي پسندند؟ اگر جواب سوال تان را نمي دانيد، به نکاتي که در اينجا برايتان آورده ايم نگاهي بياندازيد.

مدل لباس هاي برتر اما استون روي فرش قرمز

اما استون Emma Stone يکي از زنان خوش پوش و شيک پوش هاليوودي است. به همين بهانه بهترين مدل هاي لباس اما استون روي فرش قرمز مراسم هاي مختلف را گردآوري کرده ايم.

چگونه لباس شب را متناسب با فرم بدنم انتخاب کنم؟

يکي از اصول اوليه شيک پوشي انتخاب لباس متناسب با اندام تان است. اگر شما هم در انتخاب دامن و لباس شب دچار ترديد شده ايد و نمي دانيد کدام مدل مي تواند نقص هاي بدن تان را بپوشاند پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را از دست ندهيد.

عکس هاي جديد ايوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ، مدل و بازيگر امريکايي

در انتخابات امريکا که ديروز بين هيلاري کلينتون و دونالد ترامپ برگزار شده بود، دونالد ترامپ موفق و رئيس جمهور امريکا شد. ايوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ يکي از معرفو ترين مدل هاي امريکايي است.

ست کردن لباس : کت و شلوار مشکي را با چه رنگ هايي مي شود ست کرد؟

کت و شلوار مشکي يکي از اصلي ترين لباس هاي کلاسيک براي مردهاست. مشکي يک رنگ هميشگي است. اين رنگ محدوديت زماني ندارد و به انواع رنگ هاي پوست و مو مي آيد. رنگ کلاسيک مشکي اگر درست انتخاب نشوند و با رنگ هاي مناسبي ترکيب نشوند قديمي و از مد افتاده به نظر مي رسند. اکنون مي خواهم در انتخاب کت و شلوار، کراوات و رنگ مناسب کمي شما را راهنمايي کنم تا مطمئن شويد که ظاهرتان کسل کننده و نامناسب نيست.

دولچه اند گابانا : پالتو زنانه براي پاييز 2016

اگر به دنبال پالتو هاي پاييزي با مدل هايي خاص و زيبا هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم براي پاييز 2016 زيباترين کلکسيون لباس زنانه را از برند دولچه اند گابانا Dolce & Gabbana انتخاب کنيد.

رتبه لباس ليلا حاتمي در جشنواره کن

پرس تي وي با چاپ تصوير ليلا حاتمي در مراسم اختتاميه فستيوال کن نوشت که بازيگر مطرح ايراني که فوق العاده به زبان فرانسه مسلط است و ...

ست کردن لباس : شالهاي پشمي چهارخانه با رنگ روشن را چگونه براي پاييز ست کنيم؟

شال و روسري هاي پشمي چهارخانه يکي از لوازمي است که خانم هاي شيک پوش هرگز در پاييز و زمستان آن را فراموش نمي کنند. اين شال هاي چهارخانه در دو تنوع رنگي روشن و تيره هستند. با ما همراه شويد تا بدانيد لباس هاي تان را چگونه بايد با اين شال هاي پاييزي ست کنيد.

مدل مانتو ليندا کياني، نيوشا ضيغمي، ليلا بلوکات و فقيهه سلطاني در اکران فيلم جاودانگي

اکران فيلم "جاودانگي" در سينما فرهنگ با حضور بازيگران برگزار شد. به همين بهانه مدل مانتو ليندا کياني، نيوشا ضيغمي، ليلا بلوکات و فقيهه سلطاني را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس در مراسم CMA awards 2016، از دختر شايسته آمريکا تا نيکول کيدمن

CMA Awards يکي از جشنواره هاي موسيقي است که به خوانندگان و هنرمندان برتر در زمينه موسيقي و خوانندگي جوايزي اهدا مي کند. يکي از مجريان اين جشنواره کري آندروود بود. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي اي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گرد آوري کرده ايم.

مدل مانتو مارال فرجاد، نفيسه روشن، شقايق فراهاني و شبنم فرشادجو در اکران فيلم جاودانگي

اکران فيلم "جاودانگي" در سينما فرهنگ با حضور بازيگران برگزار شد. به همين بهانه مدل مانتو مارال فرجاد، نفيسه روشن، شقايق فراهاني و شبنم فرشاد جو را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس : زرشکي و طوسي، دو رنگي که شما را در پاييز شيک پوش مي کند!!

يکي از ترکيب رنگ هايي که به نظر من بايد براي پاييز امسال استفاده کنيد ترکيب رنگ زرشکي و طوسي هست. اين دو رنگ براي فصل پاييز بسيار مناسب هستند و هم به صورت جداگانه زيبا به نظر مي رسند، هم به صورت ترکيبي.

مدل لباس هاي برتر ميشل اوباما، بانوي اول آمريکا

مدل لباس ميشل اوباما Michelle Obama بانوي اول کاغذ سفيد آمريکا يکي از زنان خوش پوش و شيک پوش در دنياي مد است. به همين بهانه مدل لباس هاي برتر او را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس : شيک پوشي مردانه به وقت پاييز

يکي از اصول شيک پوشي اين است که مطابق با فصل لباس هاي تان را با هم ست کنيد. در اين مقاله قصد داريم شما را با اشتباهات مردان در ست کردن لباس هاي شان براي پاييز آشنا کنيم.

مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم هاليوود

هالووين يکي از جشن هاي سنتي مغرب‌زمين است که مراسم آن در شب 31 اکتبر (نهم آبان) بر‌گزار مي‌شود. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي که در اين مراسم در سال هاي قبل شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو آنا نعمتي، نازنين بياني و مرجانه گلچين در اکران خصوصي متولد 65

آنا نعمتي، مريم سعادت، مرجانه گلچين و نازنين بياتي از جمله هنرمنداني بودند که در مراسم اکران فيلم متولد 65 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو زهره فکور صبور، سميرا حسن پور، هنگامه حميدزاده در اکران خصوصي متولد 65

زهره فکور صبور، سميرا حسن پور، هنگامه حميدزاده و مائده طهماسبي از جمله هنرمنداني بودند که در مراسم اکران فيلم متولد 65 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

طراح لباس هاي ايراني چگونه لباس مي پوشند؟

طراح لباس بودن يکي از دلايل براي شيک پوشي است. اگر شما هم مي خواهيد بدانيد طراحان لباس ايراني چگونه لباس مي پوشند با ما همراه شويد.

جشنواره فيلم رم 2016 : مدل لباس آنا نعمتي و مارال فرجاد

جشنواره فيلم رم هر ساله در ماه اکتبر در شهر رم برگزار مي شود. جاوادنگي يکي از فيلم هايي بود که در اين جشنواره شرکت کرده بود. به همين بهانه مدل لباس آنا نعمتي و مارال فرجاد در اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

ست کردن شلوار جين پاييزي به سبک جنيفر لوپز

جنيفر لوپز Jennifer Lopez يکي از زنان شيک پوش هاليوودي است. به همين بهانه ست کردن مدل هاي مختلف شلوار جين را براي پاييز 2016 به سبک جنيفر لوپز گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر تيلور سويفت در سال 2016

تيلور سويفت Taylor Swift يکي از زنان شيک پوش هاليوودي است که طرفداران بسياري دارد. به همين بهانه بهترين مدل لباس هاي او را جمع آوري کرده ايم.

طراح لباس مانتو هاي سارا منجزي چه کسي است؟

فرامرز فرماني زاده با شرکت در دوره هاي Fashion week در سال 2010 دبي، ايتاليا و ترکيه، موفق به کسب طراح لباس برگزيده اولين نمايشگاه مد و لباس از کارگروه ساماندهي مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در سال 1390 شد.

فندي : مدل مانتو و کت زنانه براي پاييز 2016

فندي Fendi شرکت ايتاليايي فعال در زمينه طراحي و توليد لباس و کالاهاي لوکس است. در اين مقاله مدل مانتو و کت هاي زنانه فندي Fendi که براي پاييز 2016 طراحي شده اند را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر در هفته مد نيويورک

مدل لباس ستارگان هاليوودي هميشه مورد توجه بوده است. به همين بهانه بهترين مدل لباس ها در هفته مد نيويورک که يکي از مهم ترين اتفاقات در زمينه مد و ستاره ها است را گردآوري کرده ايم.

ملانيا ترامپ، مدل و همسر دونالد ترامپ از استايل و سبک لباس پوشيدن اش مي گويد

ملانيا ترامپ سومين همسر دونالد ترامپ، يکي از نامزدهاي انتخابات رئيس جمهوري امريکا است. ملانيا ترامپ يکي از مدل هاي سرشناس بوده و در اين مقاله در مورد سبک لباس پوشيدن اش مي گويد.

شنل : جديدترين مدل روسري برند شنل براي پاييز 2016

شنل Chanel يکي از معروف ترين و گران ترين برندهاي پوشاک و زيورآلات است. اين بار برند شنل Chanel براي پاييز 2016 جديدترين کلکسيون روسري خود را با مدل هايي زيبا و رنگارنگ را طراحي کرده است.

رازهايي که لباس پوشيدن کلينتون و ترامپ آنها را فاش کرد

دکتر ربکا آرنولد معتقد است روش برخورد و تحليل درست ما از نحوه لباس پوشيدن سياستمداران، چه زن و چه مرد، نه مد روز بودن آن بلکه بايد رمز گشايي اهداف آنها باشد."به نظرم اکثر سياستمداران از مد روز پرهيز مي کنند و نحوه لباس پوشيدن آنها بيانگر ارزشهايي است که مي خواهند منعکس کنند."

مايکل کورس : مدل مانتو و کت زنانه براي پاييز 2016

مايکل کورس Michael Kors يکي از برندهاي پرطرفدار است در زمينه پوشاک است. به همين بهانه کلکسيون مدل مانتو و کت زنانه مايکل کورس Michael Kors براي پاييز 2016 را گردآوري کرده ايم.

عکس هاي پنه لوپه کروز در کمپين تبليغاتي برند آرايشي لانکوم

پنه لوپه کروز Penélope Cruz يکي از يکي از بازيگران پرطرفدار هاليوودي است که براي لوازم آرايش برند لانکوم Lancome تبليغاتي انجام داده است. در ادامه عکس هاي پنه لوپه Penélope Cruz کروز را گردآوري کرده ايم.

طراح لباس مانتو هاي نيکي کريمي چه کسي است؟

بنيانگذاران گروه زرير با برخورداري از دانش مهندسي نساجي ، شناخت دقيق انواع پارچه و رنگ ، روشهاي گوناگون رنگرزي ، چاپ و تکميل ، در کنار بهره گيري از دوره هاي متعدد طراحي لباس ، نقطه تمرکز خود را بر نوآوري قرار دادند.

عکس هاي جديد ايرينا شايک روي مجله ووگ

ايرينا شايک Irina Shayk يک مدل روسي است که براي مدت 5 سال نامزد کريستينا رونالدو بود. او به تازگي عکس هايي براي مجله ووگ Vogue گرفته است.

فروش فوق العاده مانتو هاي هدا اکبري با 30 درصد تخفيف

مانتوهاي پاييزي برند H&A با طراحي خاص و ويژه اي که دارد داراي تنوع و مدل هاي بسيار زيادي است که مطابق هر سليقه اي خواهد بود. در ادامه کلکسيون پاييزه برند H&A با 30% تخفيف را براي تان گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس براي خانم هايي که شکم بزرگي دارند

داشتن شکم بزرگ يکي از مشکلاتي است که خانم ها بسياري را درگير خود کرده است. شما به راحتي با رعايت يک سري نکات ساده مي توانيد طوري لباس بپوشيد که شکم بزرگ تان را مخفي کرده و اندام تان را لاغر نشان دهيد.

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي خشکسالي و دروغ، از محمدرضا گلزار تا شهرام حقيقت دوست

مدل لباس بازيگران هميشه مورد توجه مردم عادي بوده و هست. پنجشنبه شب فيلم خشکسالي و دروغ در پرديس چارسو با حضور بازيگران اکران شد و به همين بهانه مدل لباس محمدرضا گلزار و شهرام حقيقت دوست را گردآوري کرده ايم.

اخبار خواندنی

عکس هاي سلنا گومز روي مجله نيويورک تايمز

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي اروند رود، از رضا يزداني تا مهرداد صديقيان

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي اروند رود، ازالناز شاکردوست تا بهاره کيان افشار

طراح لباس مانتو هاي ليندا کياني چه کسي است؟

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي اروند رود، از طناز طباطبايي تا پانته آ پناهي ها

ورساچه : جديدترين کلکسيون کفش مدرسه براي پاييز 2016

عکس هاي جديد جنيفر لوپز روي مجله Instyle

لباس شب تان را به سبک آنجلينا جولي ست کنيد

مدل لباس بازيگران زن در اکران خصوصي آخرين بار کي سحر رو ديدي، از افسانه بايگان تا ترلان پروانه

دولچه اند گابانا : کلکسيون کيف و کفش براي بازگشت به مدرسه

مدل هاي با حجاب براي اولين بار در هفته مد نيويورک!!

خوش استايل ترين زن در دنياي مد چه کسي است؟

مدل لباس زنانه شنل براي پاييز 2016

جشن منتقدان سينما : مدل لباس بازيگران، از نويد محمدزاده تا پريناز ايزديار

ست کردن لباس پاييزي به سبک جنيفر لوپز شيک پوش

جشن خانه سينما : مدل لباس بازيگران مرد، از نويد محمدزاده تا پيمان معادي

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي فيلم هيهات، از گلاره عباسي تا ماه چهره خليلي

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز 2016، از مونيکا بلوچي تا اما استون

خريد کوله پشتي مدرسه و چند نکته ساده که بايد بدانيد

ترلان پروانه مدل جديد کمرون زيگزال شد

جشن خانه سينما : مدل لباس بازيگران مرد، از نويد محمدزاده تا پيمان معادي

جشن خانه سينما : مدل لباس بازيگران زن، از آزاده صمدي تا نيکي کريمي

ست کردن لباس، اين بار به رنگ سال 2016

عکس هاي جديد برد پيت روي مجله تي T

ست کردن لباس : رنگ هاي خنثي را چگونه ست کنيم؟

عکس هاي جديد هوليا آوشار بازيگر سريال ماه پيکر روي مجله Bestyle

خريد کفش مدرسه و چند نکته مهم که هر پدر و مادري بايد بداند

چند نکته مهم در خريد کفش مدرسه اي، که هر پدر و مادري بايد بداند

درآمد روزانه مدل هاي ايراني چقدر است؟

دولچه اند گابانا|جديدترين کلکسيون کيف و کفش پاييزي

کيف و کفش پاييزي تان را از جديدترين کلکسيون دولچه اند گابانا انتخاب کنيد

مصاحبه اي خواندني با مديه الشرقي طراح لباس مگان فاکس و کريس جنر

اين اشتباهات در لباس پوشيدن شما را قد کوتاه تر نشان مي دهد!

مدل لباس بازيگران در اکران آي آدم ها، از مهتاب کرامتي تا پيمان معادي

عکس هاي جديد سلنا گومز روي مجله مد ماري کلر

آقايان با اين 10 عطر، خواستني تر مي شوند!

پاييز 2016 با اين جواهرات بدرخشيد!!

جشنواره کن 2016 : مدل لباس هايي که با طراحي خاص شان در اين مراسم درخشيدند

ست کردن لباس : لباس ميهماني تان را مانند کيم کارداشيان ست کنيد

5 عطر مردانه دنياي مد که براي خانمها بسيار مناسب هستند!!

جديدترين پيراهن هاي طراحي شده توسط برندهاي معتبر دنياي مد که از طبيعت الهام گرفته اند

نظر 4 کارشناس مد در مورد استايل بازيگران سينماي ايران، از ترانه عليدوستي تا الناز شاکردوست

مدل کفش زنانه، جديدترين کلکسيون کفش زنانه از برند شنل

نحوه ست کردن لباسهاي پولک دوزي در يک پوشش شيک!(+عکس)

عکس هاي جديد کايا برگر سوپر مدل 14 ساله روي مجله پاپ

ست کردن لباس : خانم هاي شيک پوش در تابستان چگونه لباس هاي شان را ست مي کنند

لباس زير خود را چگونه انتخاب کنيد!

اسکار 2016 : مدل گوشواره و گردنبندهاي برتر در اين مراسم

آموزش 3 مدل بستن کراوات براي آقايان شيک پوش + عکس

جديدترين مدلهاي پيراهن مجلسي زيبا

دسته گل عروسي تان را به رنگ سال انتخاب کنيد

جديدترين عکسهاي جسيکا آلبا روي مجله آمريکايي ووگ

رتبه بندي لباسهاي منتخب گلدن گلوب 2013

ست کردن لباس : هر مدل شلوار جين را به چه کفشي ست کنيم؟

لباس شب تان را با اين معيارها انتخاب کنيد و لاغر به نظر برسيد

لباس عروس خواننده معروف امريکايي از برند روبرتو کاوالي

کامران بختياري کفش هاي کاروان ايران در المپيک 2016 را چگونه طراحي کرد؟

6 مدل حلقه نامزدي در دنياي مد که هيچ وقت قديمي نمي شوند

مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم جوايز بيلبورد، از آريانا گرند تا ريحانا

ستارگان شيک پوش 40 ساله هاليوودي چگونه لباس هاي شان را ست مي کنند؟

لباس هاي برتر افتتاحيه المپيک ريو 2016 انتخاب شدند، 8 کشور در صدر

جديدترين عکسهاي کيم کارداشيان روي مجله هارپر بازار

مدل مانتو متفاوت و زيباي برند معروف ايراني براي تابستان 1395

10 مدل عينک آفتابي که هميشه مد روز هستند!

10 عطر برتر تابستاني به انتخاب مجله مد بازار

گلدن گلوب 2016 : گردنبندهايي که در شب اين مراسم درخشيدند

با کامران بختياري طراح لباس کاروان ايران در المپيک 2016 و لباسهاي رضا گلزار آشنا شويد

ست کردن لباس تابستاني، اين بار با شلوارهاي جين سفيد!

جديدترين عکس هاي پرنسس شارلوت، دختر کيت ميدلتون

تيپ هاي خاص سوشا مکاني در دنياي مد

بزرگترين اشتباهات جوانان 20 ساله در دنياي مد!

جديدترين عکس هاي ويکتوريا بکام روي مجله ووگ

ست کردن لباس تابستاني، اين بار با رنگ هاي داغ و تند!!

جشن حافظ : مدل لباس بازيگران مرد ايراني، از ميلاد کي مرام تا پوريا پورسرخ

جشن حافظ : مدل لباس بازيگران زن ايراني، از نيوشا ضيغمي تا ليلا اوتادي

اين تيپ مردانه چشم زنان را خيره مي کند!!

جديدترين عکس هاي ادل روي مجله ووگ

خريد کت و شلوار به سبک مردان خوش تيپ هاليوودي

جديدترين کيف زنانه برند شنل براي تابستان 2016

جديدترين عکس هاي ميراندا کر، مدل معروف هاليوودي روي مجله ال

ست کردن بلوز و دامن تابستاني به سبک آدري هپبورن، ستاره شيک پوش سينماي هاليوود!!

درخشش لباس قرمز دختر شايسته جهان

مد دهه 80 برگشته است!

سوپرمدل انگليسي در پي بازگشت به هويت ايراني خود

پر درآمدترين مانکن هاي جهان

هنرمندي که با پارچه گردنبند درست ميکند(+عکس)

ورساچه ، از کارگاه خياطي تا بلندترين هتل دنيا!

طراح جديد جواهرات ديور معرفي شد!

زندگينامه الساندرا امبروسيو مانکن معروف برزيلي(+عکس)

بهترين مدل لباس بارداري به سبک بليک لايولي، مانکن خوش پوش هاليوودي!!

10 برند گران و برتر لباس در دنياي مد!!

جديدترين کلکسيون کيف و کفش دولچه اند گابانا براي تابستان 2016

بهترين مدل لباس شب به رنگ سفيد، به انتخاب شيک پوشان هاليوودي!!!

پيراهن تابستاني تان را به رنگ سال ست کنيد!!

راهنماي خريد شلوار جين براي خانم هاي ميانسال!!

بهترين مدل لباس و تيپ هاي کيم کارداشيان در دنياي مد!!!

طراح لباس هاي زيباي ميشل اوباما و شکيرا چه کسي است؟

متناسب با فرم صورت، گوشواره و گردنبندتان را انتخاب کنيد!!!

رنگ هايي که در دنياي مد نام ايران را زنده مي کنند!!

مدل لباس متفاوت کيت ميدلتون در يک ميهماني مخصوص در فرانسه!!

ست کردن لباس : شلوارهاي کوتاه تابستاني را اينگونه ست کنيد!!!

لباس خاص و متفاوت ادل در جشنواره گلاستونبري 2016

با اين اشتباهات يک مرد بدتيپ و بي کلاس مي شويد!!!

جديدترين مدل گوشواره به پيشنهاد مجله ال براي تابستان 2016

کيتي پري مدل تبليغاتي اين برند آرايشي شد!!!

بهترين رنگها براي شيک پوشي در تابستان!!!

زيباترين گوشواره هاي کيت ميدلتون در دنياي مد!!

با اين قوانين پوشش مانکن ديده شويد!!

بهترين مدل هاي کت و شلوار تابستاني، اين بار به سبک ستارگان هاليوودي!!

سلنا گومز مدل جديد برند لويي ويتون شد!! + عکس

ست کردن لباس : 10 ايده جالب براي پوشيدن نيم تنه هاي تابستاني!!!

موفق ترين طراح دنياي مد از رازهاي موفقيتش مي گويد!!!

اين اکسسوارهاي مردانه، شما را جذاب و خوش تيپ مي کند!!!

عينک آفتابي را متناسب با مدل صورتتان انتخاب کنيد + عکس

جديدترين عکسهاي تيلور سويف روي مجله ووگ!!

ست کردن لباس : خاص ترين ست هاي رنگي براي تابستان 2016

مت گالا 2016 : لباس عجيب و درخشان در اين مراسم!!

اين اکسسورهاي زنانه جذاب تان مي کنند!!

کلکسيون پيراهن هاي زنانه لانوين براي تابستان 2016

مت گالا 2016 : بدترين و زشت ترين لباس ها در مراسم مت گالا 2016

ست کردن لباس : شلوارهاي پلنگي را با چه لباس هايي ست کنيم؟

15 عطر معروف دنياي مد!!!

اصول شيک پوشي، اين بار به سبک بازيگر محبوب سريال مدينه!!

لباس عروس : بهترين طراحي هاي ديور براي لباس عروس در دنياي مد

لباس شب تان را به سبک جنيفر لارنس شيک پوش، ست کنيد!!!

جشنواره کن 2016 : مدل لباس بارداري روي فرش قرمز جشنواره کن

مدل لباس بازيگران ايراني که در جشنواره هاي بين المللي شرکت کردند!!!

جشنواره کن 2016 : برند لباس ستارگان هاليوودي در جشنواره کن 2016

جشنواره کن 2016 : طراح لباس ترانه عليدوستي در جشنواره کن چه کسي بود؟

جشنواره کن 2016 : نقد و بررسي پوشش بازيگران ايراني روي فرش قرمز کن، از ترانه عليدوستي تا اصغر فرهادي

جشنواره کن 2016 : مدل لباس ستارگان هاليوودي در روزهاي پاياني جشنواره کن

جديدترين مدل عينک آفتابي برند شنل براي تابستان 2016

جشنواره کن 2016 : ساعت گران قيمت اصغر فرهادي در جشنواره کن + عکس

جشنواره کن 2016 : مدل لباس ستارگان هاليوودي در روز نهم،مراسم تحقيقات بنياد ايدز

جشنواره کن 2016 : مدل لباس مهدي پاکدل و حميد فرخ نژاد در جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : مدل لباس ترانه عليدوستي در اختتاميه جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : مدل لباس هاي کتايون شهابي در جشنواره کن Canns 2016

جشنواره کن 2016 : مدل لباس آيشواريا راي در سومين روز جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : مدل لباس در روز ششم، از گلشيفته فراهاني تا کيت موس

جشنواره کن 2016 : مدل لباس در روز هفتم از سحر دولتشاهي تا آيشواريا راي

جشنواره کن 2016 : مدل لباس زيباي ترانه عليدوستي در آخرين روز جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : مدل لباس خاص و متفاوت ترانه عليدوستي در جشنواره کن

هفته مد بين المللي اسلامي در استانبول برگزار شد!!!

برند پوشي به سبک ستارگان ايراني، از هنگامه قاضياني تا بهرام رادان!!!

جشنواره کن 2016 : مدل لباس آيشواريا راي و سونام کاپور در چهارمين و پنجمين روز جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : مدل لباس در روز سوم جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : بهترين و بدترين لباس ها در جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : مدل لباس ستارگان هاليوودي در روز دوم جشنواره کن

جشنواره کن 2016 : بهترين مدل لباس در جشنواره کن 2016

ست کردن لباس : رنگ لباس،پوست و آرايشمان را چگونه ست کنيم؟