آخرین اخبار

مد و لباس

مدل لباس در جشنواره برلين، ليلا حاتمي، پريناز ايزديار و ليلي رشيدي

امسال در جشنواره برلين فيلم خوک از ايران شرکت کرده است. ليلا حاتمي، پريناز ايزديار، ليلي رشيدي و علي مصفا از عوامل اين فيلم بودند که در فرش قرمز جشنواره برلين حاضر شدند. به همين بهانه مدل لباس اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر در هفته مد نيويورک، سلنا گومز تا پريانکا چوپرا

هفته مد نيويورک درتاريخ 18 فوريه 2018 برگزار شد. در اين فشن شو ستارگاه هاليوودي بسياري از جمله سلنا گومز، بليک لايولي، لوپيتا و ... شرکت کرده بودند. به همين بهانه بهترين مدل لبا در اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس زنانه گوچي براي نوروز 97 ( بهار 2018 )

شرکت گوچي Gucci به تازگي براي نوروز 97 ( بهار 2018 ) کلکسيون مدل لباس بهاري خود براي خانم ها را روانه بازار کرده است. به همين بهانه اين کلکسيون لباس بهاري را براي شما گردآوري کرده ايم.

با هر مدل لباس چه مدل گردنبندي ست کنيم؟

گردنبندها اين روزها مدل هاي بسياري دارند که در دنياي مد هر کدام از اين مدل ها را با يک مدل لباس بايد ست کنيد. با ما همراه شويد تا شما را راهنمايي کنيم که براي هر مدل لباس چه مدل گردنبندي مناسب است.

مدل لباس هايي که کيت ميدلتون و مگان مارکل دقيقا مانند هم پوشيدند

مگان مارکل Meghan Markle، عروس جديد خانواده سلطنتي است. کيت ميدلتون Kate Midlleton و مگان مارکل Meghan Markle سلايق مشترکي در انتخاب لباس دارند و به همين بهانه مدل لباس هاي مشترک اين دو عروس خانواده سلطنتي را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر آيريس آپفل، مادربزرگ شيک پوش دنياي مد

آيريس آپفل Iris Apfel، خانمي 93 ساله است که يکي از بزرگترين طراحان لباس در دنياي مد بوده و هست و بيشتر تاثير خود را از کوکو شنل Coco Chanel گرفته است. در اين مقاله مدل لباس ههاي برتر اين مادربزرگ شيک پوش دنياي مد را گردآوري کرده ايم.

نيم بوت مردانه، مردان شيک پوش در زمستان چه نکته هايي را رعايت مي کنند؟

هيچ کفشي نمي‌تواند جاي بوت‌ها را در زمستان بگيرد، کفش‌هايي کاربردي که مي‌تواند در يک قدم، سبک شما را کامل کند. اما اگر هنوز براي پوشيدن يک جفت بوت خاص مردانه، نياز به کمي راهنمايي داريد، با راه‌هاي متنوع پوشيدن اين کفش‌هاي فوق‌العاده آشنا شويد.

بهترين عطر مردانه براي زمستان 2018

عطر از لوازمي است که متناسب با فصل بايد آن را انتخاب کنيد. به همين بهانه در اين مقاله قصد داريم بهترين عطر هاي مردانه دنياي مد که براي زمستان 2018 انتخاب شده اند را معرفي کنيم.

مدل مانتو بازيگران در اختتاميه جشنواره فجر 36

باران کوثري، ماهور الوند، هدي زين العابدين، شبنم مقدمي، سحر دولتشاهي و ليندا کياني از هنرمنداني بودند که در اختتاميه جشنواره فجر 36 (جشنواره فجر 96 ) شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس به سبک آيشواريا راي و شکيرا براي ولنتاين 2018

رنگ قرمز يکي از رنگ هايي است که براي روز ولنتاين بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين مقاله چند ملد ست کردن لباس با رنگ قرمز به سبک شکيرا و آيشواريا راي را براي شما گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در آخرين روز جشنواره فجر 96

شيلا خداداد، شبنم فرشادجو، ليندا کياني و آزاده زارعي از هنرمنداني بودند که در نهمين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در نهمين جشنواره فجر 36

هانيه توسلي، مريلا زارعي، مليکا زارعي، سارا بهرامي و تينا پاکروان از هنرمنداني بودند که در نهمين روز جشنواره فجر 36 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

همکاري مجدد سلنا گومز با برند پوما براي معرفي جديدترين محصولش + عکس

سلنا گومز Selena Gomez يکي از چهره هاي هاليوودي است که به تازگي با برند پوما Puma براي تبليغ محصولاتش شروع به همکاري کرده است. پوما هم براي دومين بار براي تبليغ جديدترين محصولش از سلنا گومز استفاده کرده است.

مدل مانتو بازيگران در هشتمين روز جشنواره فجر 96

آزاده زارعي، مينا وحيد، الناز حبيبي، مارال فرجاد، الهه حصاري و بهاره کيان افشار از هنرمنداني بودند که در هشتمين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در ششمين روز جشنواره فجر 36

باران کوثري، هدي زين العابدين، سحر دولتشاهي، نازنين بياتي، ليلي رشيدي از هنرمنداني بودند که در ششمين روز جشنواره فجر 36 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در پنجمين روز جشنواره فجر 96

ليندا کياني، سحر دولتشاهي، الناز حبيبي، سميرا حسيني، شبنم مقدمي از هنرمنداني بودند که در پنجمين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مد هاي مراسم عروسي 2018 که عروس خانم ها بايد بدانند!

طراحان دنياي مد براي سال 2018 براي هر کدام از المان هاي مراسم عروسي مدهايي در نظر گرفته اند. شما هم اگر تصميم داريد در سال 2018 مراسم عروسي تان را برگزار کنيد پيشنهاد مي کنيم خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

مدل مانتو بازيگران در چهارمين روز سي و ششمين جشنواره فجر

ستاره اسکندري، شيلا خداداد، سحر دولت شاهي، رعنا آزادي ور، ماهور الوند، ليلي رشيدي و هدي زين العابدين از هنرمنداني بودند که در چهارمين روز سي و ششمين جشنواره فجر شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

ولنتاين 2018 لباس هاي تان را اينگونه ست کنيد

رنگ قرمزرنگ اصلي روز ولنتاين است. به همين بهانه با رنگ قرمز به شما ايده هايي براي ست کردن لباس در روز ولنتاين به شما پيشنهاد مي دهيم.

مدل مانتو بازيگران در سومين روز جشنواره فجر 36

نيکي مظفري، گلاره عباسي، ليلا حاتمي، مونا فرجاد، مونا وحيد، آزاده زارعي وگلوريا هاردي از هنرمنداني بودند که در سومين روز جشنواره فجر 36 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در دومين روز جشنواره فجر 96

مهتاب کرامتي، منيژه حکمت، ترلان پروانه، شيلا خداداد، مهناز افشار و تينا پاکروان از هنرمنداني بودند که در دومين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

10 زن زيباي هاليوود در سال 2017 معرفي شدند

هر ساله بعد از پايان سال ليست زنان زيباي سال گذشته منتشر مي شود. امسال هم به تازگي ليست 10 زن زيباي سال 2017 منتشر شده و به عبارت زير است . در اين بين زناني مثل بيانسه، تيلور سويفت و فحريه اوجن بازيگر ترکيه اي به چشم مي خورد.

مدل مانتو بازيگران در افتتاحيه جشنواره فجر 96

ليندا کياني، مارال فرجاد، الناز حبيبي، سميرا حسيني، هدي زين العابدين و ... از هنرمنداني بودند که در افتتاحيه جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران براي دي ماه 1396

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو بازيگران اي که در اکران هاي خصوصي و عمومي دي ماه شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

راهنماي شيک پوشي براي دوران بارداري

اگر جزو خانم هاي بارداري هستيد که فرم بدن تان تغيير کرده و نمي دانيد چه لباسي به اندام شما مي آيد، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد. ما در اينجا فرم هاي رايج اندام خانم هاي باردار و لباس هايي که با اندام آنها تناسب دارند را برايتان آورده ايم تا زيباتر از هميشه بدرخشيد.

بدترين مدل لباس در جايزه گرمي 2018

در مراسم جايزه گرمي Grammy 2018 هنرمنداني بسياري شرکت کرده بودند که مدل لباس آنها به عنوان بدترين مدل لباس معرفي شد. به همين بهانه اين مدل لباس ها را براي شما گردآوري کرده ايم.

لباس عروس 2018 از کلکسيون زمستاني کارولينا هررا

انتخاب لباس عروس شايد يکي از سخت ترين کارها براي هر عروس خانمي باشد. اگر شما هم جزو عروس خانم ها مشکل پسند هستيد پيشنهاد مي کنيم مدل لباس عروس 2018 را از بين کلکسيون کارولينا هررا Carolins Herrera انتخاب کنيد.

شلوار جين مناسب اندام شما اينجا است، با ما همراه شويد!

شلوار جين يکي از لباس هايي است که خانم ها در هر مکان و شرايطي آن را به تن مي کنند. اگر در انتخاب نوع شلوار جين دچار شک شده ايد و نمي دانيد کدام مدل شلوار جين را انتخاب کنيد با ما همراه شويد. شلوار جين مورد علاقه شما در اينجا است.

راز شيک پوشي رايان گاسلينگ، هنرپيشه معروف لالالند

رايان گاسلينگ هنرپيشه معروف فيلم لالالند يکي از مردان شيک پوش هاليوودي است. اگر شما هم دوست داريد که با استايل لباس پوشيدن اين ستاره هاليوودي آشنا شويد، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

کلکسيون زيورآلات دولچه اند گابانا براي ولنتاين 2018

برند دولچه اند گابانا در جديدترين کلکسيون خود، مدل هايي زيبا از زيورآلات را طراحي و روانه بازار کرده است. به سبب اين که اين مدل ها همگي تزيين شده با قلب هاي رنگي هستند به عنوان کلکسيون زيورآلات اين برند معرفي شده اند. تمامي اين زيورآلات با نگين هاي سواروسکي تزيين شده اند.

مدل لباس در SAG Awards 2018، نيکول کيدمن تا کيت هادسون

مدل لباس ستارگان هاليوودي در هر مراسمي مورد توجه تمامي مردم بوده و هست. به همين بهانه در اين مقاله مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم SAG Awards 2017 را گردآوري کرده ايم.

ست کردن شلوار جين زمستاني به سبک هيلاري داف

هيلاري داف Hilary Duff يکي از زنان پرطرفدار و شيک پوش هاليوودي است که دستي در عرصه مد و پوشش دارد. به همين بهانه در اين مقاله ست کردن شلوار جين زمستاني به سبک هيلاري داف را براي شما گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو زمستاني بلند به سبک بازيگران ايراني

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو بلند زمستاني به سبک بازيگران زن ايراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

مدل پالتو 2018 از برند لويي ويتون

برند لويي ويتون Louis Vuitton يکي از برندهاي معروف در صنعت مد و پوشاک است که به تازگي کلکسيوني زيبا از پالتو هاي خود را روانه بازار کرده است.

مدل لباس در جوايز منتقدان 2018، آنجلينا جولي تا نيکول کيدمن

مراسم جوايز منتقدان Critics’ Choice Awards 2018 در 11 ژانويه در کاليفرنيا برگزار شد. هنرمنداني مانند آنجلينا جولي، نيکول کيدمن و ... در اين مراسم شرکت کرد بودند. به همين بهانه مدل لباس اين هنرمندان را گردآوري کرد ايم.

ست کردن لباس زمستاني به سبک آدريانا ليما، سوپر مدل معروف برزيلي

آدريانا ليما Adriana Lima يکي از مدل و سوپر مدل هاي معروف دنيا است که جايگاه خاصي در شيک پوشي در دنيا دارد. در اين مقاله ست کردن لباس زمستاني به سبک آدريانا ليما Adriana Lima را براي شما گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2018:مدل لباس در ميهماني بعد از گلدن گلوب

هر ساله بعد از مراسم گلدن گلوب Golden Globe يک ميهماني شام برگزار مي شود و همه ستارگاندر اين مراسم شرکت مي کنند. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي در اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو زمستاني کوتاه به سبک بازيگران ايراني

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو کوتاه زمستاني به سبک بازيگران زن ايراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2018:عکسهايي جالب و ديدني از آماده شدن ستارگان هاليوودي قبل از مراسم

75 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در دوشنبه 8 ژانويه 2017 در هتل بورلي هيلتون برگزار شد. در اين مقاله عکس هايي جالب از حاضر شدن ستارگان هاليوودي براي اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2018:مدل کت و شلوار، ريکي مارتين تا جاستين تيمبرليک

75 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در دوشنبه 8 ژانويه 2018 در هتل بورلي هيلز برگزار شد. به همين بهانه مدل کت و شلوار هنرمندان هاليوودي اي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

براي مدل و مانکن شدن بايد وزن و قدمان چقدر باشد؟

خيلي از جوان‌ها آرزوي مدل شدن در سر مي‌پرورانند، راه رفتن روي استيج، خيره بودن نگاه‌ها به سوي آن‌ها و فلاش‌هايي كه به حضور آن‌ها جلوه‌ مي‌دهند. پول، محبوبيت و زيبايي؛ اين نهايت چيزي است كه اين دسته از مدلينگ مي‌دانند.

اصول پوشش ديپلمات ها و چند نکته مهم!!

پوشش ديپلمات ها يکي از مهم ترين نکاتي است که هر ديپلمات و سياستمداري بايد رعايت کند. چه يک ديپلمات رسمي، چه يک تاجر بين المللي و چه هنرمندي که براي شرکت در مراسمي به کشور ديگري رفته، بايد يکسري اصول عرفي را رعايت کنيد.

ست کردن بوت زمستاني به پيشنهاد مجله مد بازار

بوت زمستاني يکي از اکسسوري هايي است که بيشتر خانم ها در زمستاني از آن براي شيک پوشي استفاده مي کنند. شما هم اگر نمي دانيد اين بوت هاي زمستاني را چگونه ست کنيد با ما همراه شويد.

اين سبک لباس پوشيدن شما را 10 سال پيرتر مي کند!

انتخاب در لباس مي تواند شما را پيرتر و جوان تر از انچه هستيد نشان دهد. در اين مقاله قصد داريم به شما لباس هايي را معرفي کنيم که مي تواند شما را 10 سال پيرتر از سن واقعي تان نشان دهد.

پليور زنانه بنتون براي سال نو ميلادي

بنتون Benetton يکي از برندهاي ايتاليايي است که براي سال نو ميلادي کلکسيوني از پليورهاي زنانه را روانه بازار کرده است که در ادامه براي شما گردآوري کرده ايم.

عکس هاي جديد جنيفر لارنس براي برند ديور

جنيفر لارنس Jennifer Lawrence يکي از زنان زيباي هاليوودي است که مدتي است با برند ديور Dior همکاري تبليغاتي دارد. در ادامه جديدترين عکس هاي جنيفر لارنس Jennifer Lawrence که براي تبليغات برند ديور Dior گرفته است را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس بارداري به سبک کريسي تيگن شيک پوش

کريسي تيگن در 14 سپتامبر 2013 با جان لجند ازدواج کرد و مراسم عروسي آنها در کومو ايتاليا برگزار شد. در 12 اکتبر 2015 تيگن اعلام کرد که باردار است. به همين بهانه مدل لباس بارداري به سبک کريسي تيگن را گردآوري کرده ايم.

لباس شب تان را به سبک آنجلينا جولي ست کنيد

آنجلينا جولي Angelina Jolie يکي از زنان پرطرفدار هاليوودي است که هميشه در شيک پوشي و مد حرفي براي گفتن داشته است. به همين بهانه در اين مطلب ست کردن لباس شب به سبک آنجلينا جولي را براي شما گردآوري کرده ايم.

رنگ سال 2018 اعلام شد

موسسه رنگ Pantone يک سرويس مشاوره در است که پيش بيني روند رنگ هاي جهاني را ارائه مي دهد. اين موسسه به تازگي رنگ سال 2018 را روانه بازار کرده است.

مدل مانتو پاييزي کوتاه به سبک بازيگران ايراني

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو کوتاه پاييزي به سبک بازيگران زن ايراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران زن ايراني در مهر و آبان 1396

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو بازيگران زن ايراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي مهر و آبان شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس : شيک پوش ها چگونه لباس ست مي کنند؟

ست کردن لباس يکي از مشکلاتي است که ممکن است با آن درگير باشيد، و تنها دليل آن ندانستن قواعد ست كردن رنگ‌ها است. پس لازم است اين مطلب را بخوانيد و با اصول اين كار آشنا شويد تا از فردا صبح و چشم بر هم زدني يك ست لباس هماهنگ بپوشيد.

مدل لباس مليکا شريفي نيا در اختتاميه جشنواره بين المللي فيلمهاي ورزشي ميلان

مراسم اختتاحيه جشنواره بين المللي فيلم هاي ورزشي ميلان با حضور مليکا شريفي نيا، دوشنبه برگزار شد. به همين بهانه مدل لباس مليکا شريفي نيا در اختتاميه اين مراسم گردآوري کرده ايم.

دختر شايسته 2017 انتخاب شد

مراسم دختر شايسته 2017 Miss World در 18 دسامبر 2017 در شهر ساحلي سانيا Sanya چين برگزار و دختر شايسته 2017 از کشور هندوستان انتخاب شد.

مدل لباس مليکا شريفي نيا در جشنواره بين المللي فيلمهاي ورزشي ميلان

مراسم افتتاحيه جشنواره بين المللي فيلم هاي ورزشي ميلان با حضور مليکا شريفي نيا، چهارشنبه برگزار شد. به همين بهانه مدل لباس مليکا شريفي نيا را در اين جشنواره گردآوري کرده ايم.

مدل باراني ولنتينو براي پاييز 2017

والنتينو Valentino يکي از برندهاي معروف دنيا در زمينه مد و پوشاک است و به تازگي مدل باراني زنانه خود را براي پاييز 2017 وارد بازار کرده است.

مدل لباس هاي آنجلينا جولي در مراسم Governors Awards

Governors Awards، مراسم سالانه جايزه اي است که در هاليوود و هر ساله برگزار مي شود. آنجلينا جولي يکي از ستاره هايي است که در سال هاي2013 و 2017 در اين مراسم شرکت کرده بود. مدل لباس هاي انجلينا جولي در اين 2 سال بسيار زياد و جالب بود.

مدل لباس جالب جنيفر لارنس در مراسم Governors Awards

Governors Awards، مراسم سالانه جايزه اي است که در هاليوود و هر ساله برگزار مي شود. امسال هم مانند سالهاي پيش ستارگان معروف هاليوود از جمله جنيفر لارنس، سلما هايک و... در اين مراسم شرکت کرده بودند و به همين بهانه مدل لباس اين ستارگان معروف هاليوودي را گردآوري کرده ايم.

شيک پوشي مردانه با 7 رنگ پاييزي

متخصصان مد و فشن چند رنگ غالب اين فصل را براي آقايان انتخاب کرده اند که ست هاي زيبايي از آن را برايتان آورده ايم تا در اين پاييز، جذاب تر از هميشه بدرخشيد.

عطر را با 7 رايحه شادي بخش زير بخريد

عطر ها بوهاي مختلفي دارند و ممکن است شما در خريدن آنها گيج کند. در اين مقاله با هفت رايحه شادي آفرين که در طبيعت وجود دارند آشنا مي‌شويم.

مدل مانتو بلند پاييزي به سبک بازيگران زن ايراني

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو بلند به سبک بازيگران زن ايراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

آموزش بستن شال گردن پاييزي به 6 مدل شيک و امروزي! + فيلم

شال گردن يکي از اکسسوري هايي است که مي تواند براي پاييز شما را شيک پوش کند. ايده ها و مدل هاي بسياري براي بستن شال گردن وجود دارد و در اين مقاله شما را با 6 مدل برتر بستن شال گردن آشنا مي کنيم.

مدل لباس در جوايز فيلم هاليوود، آنجلينا جولي تا کيت وينسلت

در جوايز فيلم هاليوود امسال هنرمندان مطرحي چون آنجلينا جولي، کيت وينسلت، اوا لانگوريا و ... شرکت کرده بودند و به همين بهانه مدل لباس اين ستارگان هاليوودي را براي شما گردآوري کرده ايم.

بهترين عطر مردانه براي پاييز 2017

انتخاب عطر مناسب يکي از رازهاي اصلي شيک پوشي است. در اين مقاله به شما مي گوييم که براي پاييز 2017 بهتر است کدام عطرهاي مردانه را انتخاب کنيد.

مدل کت پاييزه شنل براي خانم هاي شيک پوش

شنل Chanel يکي از گران ترين و معتبرترين برندهاي لباس و جواهرات است که به تازگي کالکشن کت زنانه خود را براي پاييز 2017 روانه بازار کرده است.در ادامه اين کلکسيون را براي شما گردآوري کرده ايم.

اخبار خواندنی

مدل لباس در مراسم هالووين 2017، ادل تا پاريس هيلتون

مدل لباس هاي برتر ستارگان هاليوودي در هالووين 2016

مدل لباس در ستارگان معروف هاليوودي در Instyle Awards 2017

کت و شلوار زنانه زارا براي پاييز 2017

مدل لباس در مراسم انتخاب بهترين بازيکن سال 2017

جديدترين عکسهاي مدل معروف هاليوودي، بلا حديد روي مجله ووگ عربي

مدل کت و دامن پاييزي به سبک ملانيا ترامپ شيک پوش

انتخاب عطر و همه آنچه در مورد آن بايد بدانيد!!

کالکشن کت و پالتو زنانه گوچي براي پاييز 2017

مدل لباس در جشنواره فيلم لندن، نيکول کيدمن تا اما واتسون

لين استالر، پيرترين مدل در دنياي مد يا مدل تصادفي!!

مدل باراني زنانه ديور براي پاييز 2017

مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم amfAR 2017

کالکشن پيراهن زنانه دولچه و گابانا براي پاييز 2017

عکس هاي جديد آنجلينا جولي روي جلد مجله مد بازار

10 مانکن برتر مرد دنياي مد

مدل مانتو اسپرت دانشجويي براي پاييز 2017

کت و دامن پاييزه شنل از کالکشن 2017

کالکشن پالتو و باراني زنانه اچ اند ام براي پاييز 2017

ست کردن شلوار جين پاييزي به سبک شکيرا شيک پوش

مدل لباس هاي مهراوه شريفي نيا در جشنواره فيلم ماربيا اسپانيا

کالکشن پيراهن زنانه گوچي براي پاييز 2017

5 لباس ملانيا ترامپ که مورد توجه طراحان لباس دنياي مد قرار گرفت

کالکشن پيراهن زنانه والنتينو براي پاييز 2017

کلکسيون جديد و عجيب دولچه اند گابانا با الهام از دنياي خوراکي ها!!

مدل مانتو و باراني به سبک سلن ديون شيک پوش

مدل مانتو بازيگران زن در هفته آخر شهريور 96

نيم بوت زنانه برند اچ اند ام، راز شيک پوشي زنان در پاييز 2017

ريحانا از برند لوازم آرايش اش رونمايي کرد + عکس

راز زيبايي و تناسب اندام ستاره هاي هاليوودي اينجاست

نيم بوت پاييزي به پيشنهاد مجله مد بازار،براي خانمهاي شيک پوش

بيوگرافي امير زبده اولين و پدر مدل ايران

سلنا گومز چهره جديد تبليغاتي برند پوما شد + عکس

کفش مدرسه فرزندتان را از کلکسيون پاييزي ورساچه انتخاب کنيد

کيف و کفش مدرسه را از کلکسيون زيباي دولچه اند گابانا انتخاب کنيد

عطر ليلا حاتمي در فرانسه رونمايي شد + عکس

کفش مدرسه دخترانه و پسرانه از برند منگو

کيف و کفش مدرسه فرزندتان را از کلکسيون زارا انتخاب کنيد

مدل لباس در مراسم امي 2017، نيکول کيدمن تا جسيکا بيل

کفش مدرسه فرزندتان را از کلکسيون جديد گوچي انتخاب کنيد

مدل مانتو بازيگران زن براي شهريور 96

مدل مانتو بازيگران زن در اکران هاي خصوصي شهريور

برند لوکس لويي ويتون از اولين ساعت هوشمند خود رونمايي کرد

طراح لباس سريال شهرزاد از خط قرمزهايش گفت!!

کيف مدرسه فرزندتان را از کلکسيون پيشنهادي مجله بازار انتخاب کنيد

کفش مدرسه مناسب فرزندتان بايد چه ويژگي هايي داشته باشد؟

عکس هاي جديد آيشواريا راي روي يک مجله مد ايتاليايي

مدل لباس بازيگران مرد در جشن خانه سينما

مدل مانتو بازيگران در جشن خانه سينما

مدل کيف تان را از جديدترين کلکسيون کيف پاييزي ورساچه انتخاب کنيد

مقايسه جالب مراسم ازدواج دختر ترامپ و دختر کلينتون

عطر را با اين نکته ها انتخاب کنيد!!

گوشواره هايي که بايد در روز عروسي تان استفاده کنيد

مدل لباس باران کوثري و رخشان بني اعتماد در جشنواره فيلم ونيز 2017

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز، پنه لوپه کروز تا آمل کلوني

طراح لباس نويد محمد زاده و وحيد جليلوند در جشنواره فيلم ونيز چه کساني بودند؟

لباس جنيفر لارنس چگونه توسط طراحان برند ديور طراحي شد؟ + عکس

مردان کوتاه قد و چاق با اين نکته ها شيک پوش مي شوند!!

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز، جنيفر لارنس تا جولين مور

تاج ازدواج بهاره رهنما را کدام برند طراحي کرده بود؟

9 عادت روزانه زنان شيک پوش

مدل لباس بازيگران ايراني در جشنواره ونيز

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز 2017، امل تا جورج کلوني

مدل مانتو تابستاني بازيگران در شهريور 1396

واکنش تکتم رضايي, طراح لباس بهاره رهنما نسبت به انتقادات تند کاربران

مدل لباس اسپرت به سبک سلن ديون کانادايي

شلوار جين زنانه منگو براي خانم هاي سايز بزرگ

حلقه ازدواج بهاره رهنما متعلق به کدام برند است؟

زيباترين تاج هاي خانواده سلطنتي

کيف و کفش ازدواج بهاره رهنما را کدام برند طراحي کرده بود؟

کيف و کفش ازدواج بهاره رهنما را کدام برند طراحي کرده بود؟

طراح لباس و آرايشگر ازدواج بهاره رهنما

مدل پيراهن کوتاه به سبک ملانيا ترامپ شيک پوش

مدل لباس هاي برتر کيت ميدلتون از برند کاترين واکر

مدل لباس و استايل هاي معروف آدري هپبورن

بهترين عطر مردانه براي تابستان 2017

لباس نوزاد و چند نکته مهم در خريد آن

مدل مانتو تابستاني جديد از برند ال کوکو

مدل مانتو تابستاني بازيگران در جشن منتقدان

مدل لباس هاي گران قيمت در اسکار هاي گذشته

سلنا گومز مجموعه کيف خود را از برند Coach طراحي کرد

11 کيف زنانه از برندهاي معروف که به تعداد محدود طراحي شده اند

آيشواريا راي و دخترش در لباس هايي شبيه به هم در ملبورن

مدل لباس گران قيمت آيشواريا راي در مراسمي در ملبورن

مدل مانتو بازيگران در جشن حافظ 96، الناز شاکردوست تا ترلان پروانه

ناتالي پورتمن چهره تبليغاتي عطر ديور شد

مدل مانتو ترلان پروانه و آناهيتا درگاهي، همسر اشکان خطيبي در مرداد 96

عينک آفتابي زنانه دولچه اند گابانا با طرح هايي خاص و منحصر به فرد

بيوگرافي دختر ترامپ، ايوانکا ترامپ

پيراهن کوتاه را به سبک کيت ميدلتون ست کنيد!!

عکس هاي جديد کريستين استورات براي مجله مد براي مجله مد بازار

مدل پيراهن و کت و شلوار به سبک سلين ديوني که خاص مي پوشد

مدل پيراهن منگو مخصوص ميهماني هاي عصرانه تابستاني

کلکسيون لباس زنانه ديور با الهام از طرحهاي بته جقه اي ايراني

کراوات دو گره را چگونه ببنديم؟ + فيلم آموزشي

جنيفر لارنس براي بار دوم چهره تبليغاتي برند ديور شد!

مدل مانتو سحر قريشي و يکتا ناصر در مرداد 1396

مدل لباس پوشيده به سبک سلين ديون

لباس عروس هاي برتر در هفته مد نيويورک

ست کردن لباس مادر و دختر به مناسبت روز دختر

لباس عروس ميراندا کر چگونه توسط طراح معروف برند ديور طراحي شد؟ + عکس

مدل مانتو آزاده صمدي و بهاره کيان افشار در تيرماه 1396

مدل مانتو ليندا کياني و پريناز ايزديار در تير 1396

مدل مانتو يکتا ناصر و سحر قريشي در تير 1396

عروسي ميراندا کر در لباس عروس ديور + فيلم

عروسي ميراندا کر در لباس عروس ديور + فيلم

کاربرد جيب کوچک شلوار جين چيست؟

انتخاب شلوار جين مناسب با 7 قانون يک طراح لباس

مدل مانتو مهناز افشار و پرستو صالحي در تير 1396

امير آقايي مدل برند خانه مد راد شد

پيراهن کوتاه فندي براي تابستان 2017

طراح لباس عروس سروين بيات و قوچان نژاد کدام برند بود؟

انتخاب پيراهن به سبک ملانيا ترامپ

لباس عروس همسر ليونل مسي و کت و شلوارش از چه برندهاي بودند؟

اشتباهات مردان در دنياي مد

مدل مانتو تابستاني، اين بار به سبک سلين ديون شيک پوش

مدل مانتو H&A، هدا اکبري براي تابستان 1396

شلوار سفيد را چگونه انتخاب کنم که در آن چاق ديده نشوم؟

عکس هاي جديد نيکول کيدمن 50 ساله براي مجله مد InStyle

اصول ست کردن کفش با مدلهاي مختلف پيراهن و لباس شب

مدل مانتو مريلا زارعي و بهنوش طباطبايي در تير 1396

مدل مانتو ليلا اوتادي و شبنم فرشادجو در تير 1396

مردان شيک پوش پوشت، کمربند، کفش و جوراب خود را چگونه انتخاب مي کنند؟

مراسم عروسي باشکوه و لاکچري ويکتوريا سواروسکي

مدل مانتو ليندا کياني و مارال فرجاد در خرداد 96

مدل مانتو مهراوه و مليکا شريفي نيا در خرداد 96

مدل لباس بارداري را با اين نکات انتخاب کنيد تا خوش تيپ شويد

لباس هايي که مردان شيک پوش در مراسم عروسي نمي پوشند!!

مدل لباس عروس تان را از کلکسيون تابستاني کارولينا هررا انتخاب کنيد

مدل لباس در هفته مد، سلن ديون تا ريحانا

ست کردن پيراهن و کراوات براي شيک پوشي مردانه

بلا حديد چهره تبليغاتي جديد برند بولگاري شد

اکسسوري هايي که دختران را شيک پوش مي کند!!

لباس شب تان را از کلکسيون تابستاني مايکل کورس انتخاب کنيد

بهترين عطر زنانه براي هر موقعيت و هر زماني!!

مراسم عروسي جسيکا چستين 40 ساله با همسر 34 ساله اش

کت و شلوار تان را با اين تکنيک انتخاب کنيد تا شيک پوش شويد!!

بهترين مدل لباس ها در 10 روز جشنواره کن 2017 Canne

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنيد!!

شلوار جين زنانه منگو براي تابستان 2017

رموز شيک پوشي براي کساني که اندام ساعت شني دارند

ساعت مچي مردان معروف دنيا از چه برندهايي است؟

مدل لباس ملانيا ترامپ در ميهماني همسران روساي جمهور

مدل لباس در جشن بنياد تحقيقات ايدز، ديويد بکام تا پاريس هيلتون

گوچي : جديدترين عينک آفتابي زنانه براي تابستان 2017

جشنواره کن2017:مدل لباس در اختتاميه، مونيکا بلوچي تا جسيکا چستين

رموز شيک پوشي براي کساني که اندام مستطيل شکل دارند

جشنواره کن 2017:مدل لباس متفاوت نيکول کيدمن تا اما تورمن، روز نهم

جشنواره کن 2017:مدل لباس ايرنيا شايک تا سلما هايک،روز هفتم

جشنواره کن 2017:مدل لباس نيکول کيدمن تا لارا استون، روز هشتم