آخرین اخبار

مد و لباس

مدل مانتو ليندا کياني و پريناز ايزديار در تير 1396

پريناز ايزديار، مهناز افشار، ليندا کياني و ليلا حاتمي از جمله هنرمنداني بودند که در اکراني هاي خصوصي و مردمي تيرماه شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو يکتا ناصر و سحر قريشي در تير 1396

يکتا ناصر، سحر قريشي، نازنين بياتي و ليندا کياني از جمله هنرمنداني بودند که در تير 1396 در اکران خصوصي و عمومي چند فيلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

عروسي ميراندا کر در لباس عروس ديور + فيلم

مراسم عروسي ميراندا کر Miranda Kerr و ايوان اشپيگل Evan Spiegel در جولاي 2017 برگزار شد. لباس عروس ميراندا کر توسط ماريا گريسيا چيوري يکي از مديران زن برند Dior طراحي شد.

عروسي ميراندا کر در لباس عروس ديور + فيلم

مراسم عروسي ميراندا کر Miranda Kerr و ايوان اشپيگل Evan Spiegel در جولاي 2017 برگزار شد. لباس عروس ميراندا کر توسط ماريا گريسيا چيوري يکي از مديران زن برند Dior طراحي شد.

کاربرد جيب کوچک شلوار جين چيست؟

در تمامي مدل هاي شلوار جين يک جيب کوچکدر سمت راست و بالا قرار دارد که هيچ کسي دليل آن را نمي داند. با ما همراه شويد تا دليل اين طراحي ختص را بدانيد.

مدل مانتو مهناز افشار و پرستو صالحي در تير 1396

مهناز افشار، پانته آ پناهي ها، متين ستوده و پرستو صالحي از جمله هنرمنداني بودند که در تير 1396 در اکران خصوصي چند فيلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

امير آقايي مدل برند خانه مد راد شد

به تازگي خانه مد راد عکس هايي را در صفحه اجتماعي اش منتشر کرده که نشان دهنده همکاري امير آقايي با اين برند لوکس پوشاک مردانه است. در ادامه اين عکس ها را مشاهده مي کنيد.

پيراهن کوتاه فندي براي تابستان 2017

فندي Fendi يکي از معروف ترين برندهاي پوشاک ايتاليايي است. به همين بهانه کلکسيون پيراهن کوتاه تابستاني فندي را براي شما گردآوري کرده ايم.

انتخاب پيراهن به سبک ملانيا ترامپ

ملانيا ترامپ Melania Trump، همسر دونالد ترامپ و بانوي اول کاخ سفيد آمريکا و يکي از زنان شيک پوش هاليوودي است. در اين مقاله کلکسيون پيراهن هاي زيباي ملانيا ترامپ را گردآوري کرده ايم.

لباس عروس همسر ليونل مسي و کت و شلوارش از چه برندهاي بودند؟

لباس عروس همسر ليونل مسي و کت و شلوار مسي هر دو از برندهاي معروف طراح لباس و دنياي مد بودند. ليونل مسي Lionel Messi و آنتونلا روکوزو Antonella Roccuzzo در 30 ژوئن 2017 با يکديگر در آرژتنتين ازدواج کردند.

اشتباهات مردان در دنياي مد

اگر دوست داريد بدانيد که چه تابوهايي در دنياي مد و فشن امسال شکسته شده است، با ما همراه باشيد. در ادامه تصورات اشتباهي را که آقايان در مورد شيوه لباس پوشيدن خود دارند، برايتان آورده ايم.

مدل مانتو تابستاني، اين بار به سبک سلين ديون شيک پوش

سلن ديون Celine Dion به تازگي با يک پيراهن زيبا در پاريس حاضر شده بود و توجه بسياري از طراحان مد و عکاسان را به خود جلب کرد. سبک طراحي خاصي که اين پيراهن دارد مي تواند براي خانم هاي ايراني يک مانتو زيبا باشد.

مدل مانتو H&A، هدا اکبري براي تابستان 1396

مانتوهاي تابستاني برند H&A با طراحي خاص و ويژه اي که دارد داراي تنوع و مدل هاي بسيار زيادي است که مطابق هر سليقه اي خواهد بود. در ادامه کلکسيون تابستاني اين برند را براي تان گردآوري کرده ايم.

شلوار سفيد را چگونه انتخاب کنم که در آن چاق ديده نشوم؟

شلوار سفيد يکي از لباس هاي مورد علاقه خانم ها در ميهماني هاي تابستانه است. اما مساله مهم اين است که پوشيدن شلوار سفيد شما را چاق تر از آنچه هستيد نشان مي دهد. در اينجا روشهايي به شما مي گوييم که کمک مي کند شلوار سفيد مناسب را انتخاب کنيد. از اين متن خلاصه ساده نگذريد، با آن دوست شويد.

مدل مانتو مريلا زارعي و بهنوش طباطبايي در تير 1396

مريلا زاعي، مليکا زارعي، نفيسه روشن، بهنوش طباطبايي، پوران درخشنده و لاله مرزبان از جمله هنرمنداني بودند که 3 تير 1396 در اکران خصوصي يک فيلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو ليلا اوتادي و شبنم فرشادجو در تير 1396

ليلا اوتادي و شبنم فرشادجو از جمله هنرمنداني بودند که 2 تير 1396 در اکران خصوصي يک فيلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مردان شيک پوش پوشت، کمربند، کفش و جوراب خود را چگونه انتخاب مي کنند؟

شيک پوشي براي آقايان شامل موارد بسياري است، اعم از انتخاب کت و شلوار، ست کردن پيراهن با کت و شلوار، انتخاي پوشت، جوراب و کمربند. در اين مقاله شما را با نکته هاي مهم در انتخاب پوشت، جوراب کمربند آشنا مي کنيم.

مدل مانتو ليندا کياني و مارال فرجاد در خرداد 96

ليندا کياني، ساميه لک، مارال فرجاد، نازنين بياتي و سوگل طهماسبي از جمله هنرمنداني بودند که 28 خرداد 1396 در اکران خصوصي يک فيلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو مهراوه و مليکا شريفي نيا در خرداد 96

مهراوه شريفي نيا، مليکا شريفي نيا، آزيتا حاجيان و غزاله سلطاني از جمله هنرمنداني بودند که 30 خرداد 1396 در اکران خصوصي يک فيلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس بارداري را با اين نکات انتخاب کنيد تا خوش تيپ شويد

فرم بدن خانم ها در دوران بارداري تغييرات بسياري مي کند و بسياري از خانم ها از لباس هاي گشاد و تيره استفاده مي کنند و اين مي تواند شما را به يک خانم دمده تبديل کند. با ما همراه شويد تا شما را با نکات مهم در انتخاب لباس بارداري کمک کنيم.

مدل لباس در هفته مد، سلن ديون تا ريحانا

مدل لباس ستارگان هاليوودي هميشه مورد توجه بوده است. به همين بهانه بهترين مدل لباس ستارگاني چون سلن ديون و ريحانا در هفته مد نيويورک که يکي از مهم ترين اتفاقات در زمينه مد و ستاره ها است را گردآوري کرده ايم.

ست کردن پيراهن و کراوات براي شيک پوشي مردانه

انتخاب پيراهن و کراوات يکي ديگر از اصول براي تبديل شدن به يک مرد شيک پوش است. در مقاله هفته پيش اصول انتخاب کت و شلوار را به شما آموزش داديم. به همين بهانه در اين مقاله اصول انتخاب پيراهن و کراوات را آموزش مي دهيم.

اکسسوري هايي که دختران را شيک پوش مي کند!!

براي دختري که به دنبال بهترين براي خود است، داشتن چند مورد از زيورآلات جانبي ضروريست، تا بسياري از لباس‌هايش را تکميل کند. در اينجا چند مورد از اين لوازم کلاسيک و هميشه مناسب را، که هر دختري بايد در کمد لباسش داشته باشد را برايتان ليست کرده‌ايم.

بهترين عطر زنانه براي هر موقعيت و هر زماني!!

همه افراد دوست دارند هميشه بوي عطرشان خاص و متفاوت تر از بقيه باشد. همانطور که شما هم مي دانيد يک عطر را نمي توانيد براي همه فصل ها و مناسبت ها استفاده کنيد. ولي با اين حال در اين مقاله عطرهايي را به شما معرفي ميکنيم که مي توانيد در همه مکانها، مجالس و فصل ها از آن استفاده کنيد.

مراسم عروسي جسيکا چستين 40 ساله با همسر 34 ساله اش

جسيکا چستين Jessica Chastain بازيگر مشهور با جيان لوکا پاسي Gian Luca Passi در روز شنبه در ايتاليا مراسم ازدواج اش را برگزار کرد. اين مراسم عروسي در نزديکي شهر ونيز برگزار شد.

کت و شلوار تان را با اين تکنيک انتخاب کنيد تا شيک پوش شويد!!

کت و شلوار لباس رسمي مردانه است که در مراسم هاي خاص پوشيده مي شود. نکته اصلي در شيک پوشي مردانه انتخاب کت و شلوار مناسب است. با ما همراه شويد تا شما را با اصول صحيح انتخاب کت و شلوار آشنا کنيم.

بهترين مدل لباس ها در 10 روز جشنواره کن 2017 Canne

جشنواره کن 10 روز طول مي کشد و در طول اين 10 روز ستارگان هاليوودي با لباسهاي مختلفي در اين مراسم حاضر مي شوند. به همين بهانه مدل لباس هاي برتر در اين 10 روز را گردآوري کرده ايم.

رنگ لباس تان را با رنگ پوست تان ست کنيد!!

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست صورت و بدن تان يکي از ارکان هاي اصلي و اوليه شيک پوشي است. براي اين کار بايد ابتدا تن رنگ پوست تان را تشخيص داده و بدانيد چه رنگ لباس هايي براي آن مناسب هستند. براي دانستن اين دونکته خواندن اين مقاله را به شما پيشنهاد مي دهيم.

شلوار جين زنانه منگو براي تابستان 2017

منگو Mango يکي از معروف ترين برندهاي پوشاک اسپانيايي است که به تازگي کلکسيون شلوار جين زنانه خود را براي تابستان 2017 وارد بازار کرده است. به همين بهانه اين کلکسيون شلوار جين را براي شما گردآوري کرده ايم.

ساعت مچي مردان معروف دنيا از چه برندهايي است؟

ساعت مچي مردانه برندهاي معروف و بسياري دارد. شايد براي شما هم جالب باشد که بدانيد مردان معروف و مشهور در دنيا از چه برندهايي براي ساعت مچي استفاده مي کردند.

مدل لباس ملانيا ترامپ در ميهماني همسران روساي جمهور

ملانيا ترامپ Melania Trump همسر دونالد ترامپ، رديس جمهور آمريکا همواره به خوش پوشي معروف است. اين بار ملانيا با يک لباس نيمه رسمي در ميهماني همسران روساي جمهور حاضر شده بود.

مدل لباس در جشن بنياد تحقيقات ايدز، ديويد بکام تا پاريس هيلتون

جشنواره بين المللي کن يکي از معتبرترين جشنواره هاي سينمايي است که در فرانسه برگزار مي شود. در خلال برگزاري مراسم کن، مراسم بنياد تحقيقات ايدز هم برگزار مي شود. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم amfAr 2017 را گردآوري کرده ايم.

جشنواره کن 2017:مدل لباس ايرنيا شايک تا سلما هايک،روز هفتم

نيکول کيدمن Nicole Kidman، ايرنيا شايک Irina Shayk ، سلما هايک Salma hayek و ... از جمله ستارگاني بودند که روي فرش قرمز روز هفتم جشنواره کن 2017 Cannes حاضر شده بودند. به همين بهانه مدل لباس آنها را گردآوري کرده ايم.

عطرهاي برتر مردانه براي روزهاي گرم تابستان

در اين مطلب ما بهترين عطرهاي مردانه فصل تابستان را به شما معرفي کرده ايم تا در صورت علاقه آنها را خريداري و تابستان خود را پر انرژِي و جذاب تر از هميشه بگذرانيد.

جشنواره کن 2017:مدل لباس نيکول کيدمن تا سونام کاپور،روز ششم

نيکول کيدمن Nicole Kidman، سونام کاپور Sonam Kapoor ، سلما هايک Salma hayek و ... از جمله ستارگاني بودند که روي فرش قرمز روز ششم جشنواره کن 2017 Cannes حاضر شده بودند. به همين بهانه مدل لباس آنها را گردآوري کرده ايم.

لباس عروس خواهر کيت ميدلتون را کدام طراحي معروف طراحي کرده بود؟

يپا ميدلتون Pippa Middleton خواهر کيت ميدلتون، عروس ملکه انگليس يکشنبه گذشته با يک سرمايه دار ازدواج کرد. لباس عروس زيباي او توجه همه را به خود جلب کرده بود و به همين بهانه طراح اين لباس عروس زيبا را به شما معرفي مي کنيم.

جشنواره کن 2017:مدل لباس آيشواريا تا سونام کاپور، روز پنجم

آيشواريا راي Aishwarya Rai، نيکول کيدمن Nicole Kidman، سونام کاپور Sonam Kapoor ، جسيکا چستين Jessica Chastain و ... از جمله ستارگاني بودند که روي فرش قرمز روز پنجم جشنواره کن 2017 Cannes حاضر شده بودند. به همين بهانه مدل لباس آنها را گردآوري کرده ايم.

جشنواره کن 2017:مدل لباس مريم اوزرلي و فاحريه، بايگران کشور ترکيه

جشنواره بين المللي کن يکي از معتبرترين جشنواره هاي سينمايي است که در فرانسه برگزار مي شود. در اين مقاله مدل لباس ستارگان سينماي ترکيه در چهارمين روز جشنواره کن 2017 Cannes را گردآوري کرده ايم.

جشنواره کن 2017 : مدل لباس نسيم ادبي و سودابه بيضايي

سودابه بيضايي، نسيم ادبي، رضا اخلاقي راد و محمد رسول اف بر روي فرش قرمز جشنواره جشنواره کن 2017 حضور يافتند. به همين بهانه مدل لباس سودابه بيضايي و نسيم ادبي را گردآوري کرده ايم.

اصول شيک پوشي تابستاني مخصوص آقايان

در اين مطلب به مدل لباس و اکسسوري هايي که براي آقايان در بهار و تابستان 2017 مد شده است، مي پردازيم. اگر شما هم مي خواهيد که ظاهري به روز و جذاب داشته باشيد، نکات زير را رعايت کنيد.

مدل مانتو در اختتاميه جشنواره فيلم هاي ايراني استراليا

مراسم اختتاميه ششمين جشنواره فلمهاي ايراني استراليا با حضور هنرمدان بسياري از جمله ناصر هاشمي، ليلا حاتمي، فاطمه معتمد آريا و ... برگزار شد. به همين بهانه مدل لباس اين عزيزان را گردآوري کرده ام.

شنل : مجموعه کفش زنانه براي تابستان 2017

شنل يکي از گران ترين و معتبرترين برندهاي لباس و جواهرات است که به تازگي کلکسيون کفش هاي زنانه تابستاني خود را روانه بازار کرده است.در ادامه اين کلکسيون را براي شما گردآوري کرده ايم.

با هر رنگ لباس چه رنگ لاکي ست کنيم؟

ست کردن رنگ لباس با رنگ لاک ممکن است براي شما کار مشکلي باشد. با ما همراه شويد تا در اين مقاله شما را راهنمايي کنيم.

مدل لباس در ميهماني بعد از مت گالا 2017، جنيفر لوپز تا ريحانا

هر ساله بعد از برگزاري مراسم مت گالا،تمامي هنرمندان در يک ميهماني شام شرکت مي کنند. به همين بهانه مدل لباس اين هنرمندان هاليوودي را در ميهماني بعد از مراسم مت گالا 2017 Met Gala گردآوري کرد ايم.

کدام تيپ مردانه زنان را جذب مي کند؟

براي قريب به اتفاق خانم‌ها المان‌هاي مشتركي از خوش‌تيپي همسرشان وجود دارد كه بد نيست از آنها مطلع شويد. در اين صورت است كه شما مي‌توانيد بدون اينكه همسرتان نكته‌اي را درباره ظاهرتان به شما گوشزد كند به يك جنتلمن واقعي تبديل شويد.

دولچه و گابانا : کلکسيون لباس زنانه براي بهار 2017

دولچه و گابانا Dolce & Gabbana يکي از برندهاي معتبر در زمينه پوشاک و زيورآلات که طرفداران بسياري دارد. به تازگي اين برند براي طرح هاي بهاري خود از رنگ هاي تند و جذاب استفاده کرده و يک کلکسيون لباس زيبا طراحي کرده است.

مدل مانتو در جشن شب بازيگر، بهاره رهنما تا خاطره اسدي

در جشن شب بازيگر هنرمنداني چون بهاره رهنما، پانته آ پناهي ها، خاطره اسدي، شقايق دهقان، ثريا قاسمي و شبنم مقدمي حضور داشتند و به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

آموزش گره کراوات ضربدري + فيلم

گره کراوات ضربدري يکي از زيباترين مدل هاي گره کراوات است و بستن آن کار بسيار ساده اي است. با دنبال کردن مراحل زير و يا ديدن فيلم آموزشي به راحتي مي توانيد کراوات تان را به صورت ضربدري ببنديد.

3 اصل مهم در شيک پوشي!!

ممکن است شما هم افرادي را ديده باشيد که بسيار شيک پوش هستند و تمايل داريد بدانيد که رازهاي شيک پوشي اين افراد چيست. با ما همراه شويد تا شما را با رازهاي شيک پوشي آشنا کنيم.

مدل لباس در مراسم Met Gala 2017، ريحانا تا مدونا

مت گالا يکي از مراسم هاي معروف دنياي هاليوود است که هر ساله برگزار مي شود. در اين مقاله گلچيني از مدل لباس ستارگان هاليوودي که در مراسم مت گالا Met Gala 2017 شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

سارا منجزي مدل برند اليکسا شد!!

سارا منجزي متولد 6 مهر 1361 اهواز، بازيگري ايراني است. او به تازگي به عنوان مدل برند اليکسا Elixa فعاليت مي کند.

نگاهي بر پوشش 6 نامزد رياست جمهوري

اگر يکي از کساني هستيد که مي گوييد تن آدمي به جان آدميت شريف است و لباس زيبا نشانه آن نيست اين مطلب را نخوانيد ولي اگر اعتقاد داريد که لباس، يکي از عناصر مهم در شکل گيري شخصيت يک فرد است با ما در ادامه اين گزارش همراه باشيد.

10 عطر مردانه اي که زنان را جذب مي کند!!

در يک تست جالب خانم ها بايستي از روي عطر بدن آقايان آنها را انتخاب مي کردند. در ميان آنها برخي از عطرها بودند که خانم ها را از خود راندند در حالي که برخي ديگر در ليست محبوب ترين ها قرار گرفتند که در اين مطلب آنها را به شما معرفي مي کنيم.

پوشش هنرمندان زن در بزرگداشت علي معلم، آنا نعمتي تا الهام حميدي

هنرمندان بسياري از جمله بهنوش طباطبايي، ليلا بلوکات، گلاره عباسي، الهام حميدي، آنا نعمتي و بهاره کيان افشار در مراسم بزرگداشت علي معلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

پوشش هنرمندان زن در بزرگداشت علي معلم، نيوشا ضيغمي تا ليندا کياني

هنرمندان بسياري از جمله نيوشا ضيغمي، ليندا کياني، ليلا ايراني، جوانه دلشاد، پريناز ايزديار، مليکا شريفي نيا و مريم معصومي در مراسم بزرگداشت علي معلم شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

شلوار جين را چگونه با کفش هاي بهاري ست کنيم؟

ست کردن کفش و شلوار جين نيز درجه اهميت بالايي دارد. در اين جا راهنمايي هايي در اين زمينه به شما خواهيم کرد. کدام يک از مدل کفش هاي زير را داريد؟

12 ويژگي که شما را به يک مرد جذاب براي خانمها تبديل مي کند

طبيعي است که همه ما دوست داريم جذاب باشيم، اما چگونه؟ چه بپوشيم يا چه رفتاري داشته باشيم که در حين خوشتيپي، تصنعي و غير حرفه اي به چشم نياييم؟ اگر شما هم دوست داريد به گونه اي باشيد که در جمع بدرخشيد و همه نگاهها روي شما باشد، به نکاتي که در اينجا برايتان آورده ايم، دقت کنيد.

10 مدل لباس پاييزي که در بهار هم مي توانيد بپوشيد

بسياري از لباس اي پاييزي وجود دارند که مي توانيد آنها را بدون هيچ نگراني در بهار هم بپوشيد. با ما همراه شويد تا چند مدل از اين لباس ها را به شما معرفي کنيم.

مدل لباس هاي برتر در هفته مد نيويورک، از ريحانا تا آمل کلوني

مدل لباس ستارگان هاليوودي هميشه مورد توجه بوده است. به همين بهانه بهترين مدل لباس ستارگاني چون آمل کلوني و ريحانا در هفته مد نيويورک که يکي از مهم ترين اتفاقات در زمينه مد و ستاره ها است را گردآوري کرده ايم.

اگر بدن سيبي شکل داريد با اين قوانين لباس بپوشيد

کساني که فرم بدن سيبي شکل دارند هميشه در تلاش هستند که طوري لباس بپوشند تا نواقص بدن شان را بپوشانند که خوش اندام ديده شوند. با ما همراه شويد تا قوانين لباس پوشيدن براي بدن هاي سيبي شکل را به شما آموزش دهيم.

عينک آفتابي استاندارد چه ويژگي هايي دارد؟

عينک آفتابي يکي از ملزومات فصل بهار و تابستان است. اگر شما هم به دنبال خريد يک عينک آفتابي استاندارد هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم عينک آفتابي اي خريداري کنيد که اين ويژگي ها را داشته باشد.

مدل لباس بارداري آمل کلوني روي فرش قرمز

امل علم الدين Amal Alamuddin و جرج کلوني George Clooney در 26 سپتامبر 2014 در ونيز ايتاليا مراسم عروسي خود را جشن گرفتند. امل کلوني به تازگي باردار است و به همين بهانه مدل لباس بارداري او را روي فرش قرمز گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو در اکران خصوصي مفت آباد، آنا نعمتي تا مليکا شريفي نيا

در مراسم اکران خصوصي فيلم مفت آباد هنرمندان بسياري از جمله انا نعمتي، مليکا شريفي نيا، حنا نوه محمد علي فردين و پريچهر قنبري همسر شهاب حسيني شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس به سبک پدر و پسر به بهانه روز پدر

ست کردن لباس پدرها با پسرشان يکي از ترفندهاي جالب شيک پوشي است که چند سالي است در دنياي مد رواج پيدا کرده است. در اين مقاله نمونه هاي جالبي از ست کردن لباس پدر و پسر را براي تان گردآوري کرده ايم.

فرم بدن تان را با اين ترفندها تشخيص دهيد

4 مدل فرم بدن وجود دارد که با توجه به نکاتي مي توانيد لباس صحيح را انتخاب و نواقص بدن تان را بپوشانيد. در مرحله اول شما بايد فرم بدني تان را تشخيص دهيد. با ما همراه شويد تا براي تشخيص فرم بدن تان به شما کمک کنيد.

اخبار خواندنی

خوش پوش ترين زوج هاي هاليوودي در مراسم اسکار 2017

راز شيک پوشي مردان هاليوودي اينجا است!!!

کلکسيون کيف شب بولگاري براي بهار 2017

مدل لباس هاي برتر ايوانکا ترامپ، مانکن و دختر دونالد ترامپ

مدل لباس در بفتا 2017، از نيکول کيدمن تا کيت ميلدتون

مراسم عروسي تان را به رنگ سال برگزار کنيد

طراح لباس مريم معصومي و يکتا ناصر در جشنواره فجر چه کساني بودند؟

کلکسيون کفش زنانه بنتون براي بهار 2017

مدل لباس هاي برتر در جوايز موسيقي بريتانيا British Awards 2017

ست کردن لباس شب به سبک نيکول کيدمن

مدل لباس هاي برتر سيه نا ميلر، مدل معروف هاليوودي

شيک پوشي هاليوودي با چند ترفند ساده

دولچه و گابانا : کلکسيون ساعت مچي زنانه براي بهار 2017

5 مدل عينک که هيچ وقت از مد نمي افتند!!

ست کردن بلوز و شلوار به سبک کيت ماس، مدل مشور بريتانيايي براي بهار 2017

ست کردن لباس شب با ترکيب رنگي مشکي و قرمز

براي عيد امسال کفش هاي رنگي را با چه لباس هايي ست کنيم؟

براي شيک پوشي در نوروز امسال اين رنگ ها انتخاب کنيد

ست کردن لباس بهاري به سبک اما واتسون

کلکسيون پيراهن کوتاه شنل براي بهار 2017

کيف هاي تان را براي نوروز امسال از جديدترين کلکسيون برند گوچي انتخاب کنيد

شلوار جين طرح دار، کلکسيون جديد زارا براي بهار و نوروز

کت و شلوار هاي برتر در اسکار 2017، از جاستين تيمبرليک تا جکي چان

اسکار 2017 : مدل لباس در ميهماني بعد از اسکار، از اما استون تا اسکارلت جوهانسون

طراح 5 لباس برتر در اسکار 2017 چه برندهايي بودند؟

طراح لباس امير آقايي و ميلاد کي مرام در جشنواره فجر چه کسي بود؟

جواهرات برتر اسکار 2017، از چارليز ترون تا نيکول کيدمن

مدل مانتو خاص و متفاوت افسانه بايگان در مراسم خيريه کانون محبت

طراح لباس سارا بهرامي و بهنوش طباطبايي در جشنواره فجر چه کساني بود؟

مدل مانتو ليندا کياني، رويا نونهالي و عاطفه رضوي در پشت صحنه تئاتر کابوس حضرت اشرف

جشنواره فجر 35 : طراح لباس پريناز ايزديار و مارال فرجاد در جشنواره فجر چه کساني بودند؟

گوچي : کلکسيون پيراهن کوتاه براي بهار 2017

جوايز گرمي 2017 : بدترين مدل لباس، از کيتي پري تا کري آندروود

جوايز گرمي 2017 : مدل لباس هاي برتر، از جنيفر لوپز تا ريحانا

ست کردن لباس زمستاني به سبک آنجلينا جولي

مدل لباس در مراسم SAG Awards 2017، از اما استون تا ناتالي پورتمن

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در مراسم اختتاميه از شبنم مقدمي تا ليلا حاتمي

جشنواره فجر 35 : مدل لباس هادي کاظمي در يازدهمين روز

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در يازدهمين روز، از مهرداد صديقيان تا احمد مهران فر

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو بهاره کيان افشار در يازدهمين روز

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو زيباي ليلا حاتمي

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در دهمين روز، شبنم مقدمي تا مليسا ذاکري

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در دهمين روز، فاطمه معتمد آريا تا بهنوش بختياري

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در نهمين روز، از رضا يزداني تا پوريا حيدري

جشنواره فجر 35 : مدل لباس از سياوش تهمورث تا رضا داوودنژاد

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در نهمين روز، از ترلان پروانه تا سيما تيرانداز

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در نهمين روز، از الهه حصاري تا شبنم فرشادجو

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در هشتمين روز، از سام قريبيان تا سجاد افشاريان

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در هشتمين روز، از پيمان معادي تا ارشا اقدسي

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در هشتمين روز، از رامبد جوان تا نيما شعبان نژاد

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در هشتمين روز، از نگار جواهريان تا ساناز سماواتي

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در هشتمين روز، از مهران غفوريان تا مهرداد صديقيان

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در هشتمين روز، از شبنم قلي خاني تا زهرا داوودنژاد

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در هفتمين روز، از شقايق فراهاني تا مينا ساداتي

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در هفتمين روز، از علي مصفا تا صابر ابر

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در هفتمين روز، از پريناز ايزديار تا نيکي مظفري

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در ششمين روز، از مريم معصومي تا سارا ابراهيمي

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در ششمين روز، از متين ستوده تا آناهيتا افشار

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در ششمين روز، از پريناز ايزديار تا ديبا زاهدي

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در ششمين روز،از پژمان بازغي تا امير رضا دلاوري

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در ششمين روز، از طناز طباطبايي تا روشنک گرامي

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در پنجمين روز از بهنوش طباطبايي تا مريلا زارعي

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در پنجمين روز، از مهدي ماهاني تا حميد فرخ نژاد

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در پنجمين روز، از برزو ارجمند تا پويا اميني

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در پنجمين روز از ساره بيات تا بهاره افشاري

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در چهارمين روز، از ويشکا آسايش تا آناهيتا افشار

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در چهارمين روز، از سام درخشاني تا مهراب قاسم خاني

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در چهارمين روز جشنواره از مجيد مظفري تا امير آقايي

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در چهارمين روز، از بهاره رهنما تا همسر سام درخشاني

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در چهارمين روز، از الناز شاکردوست تا آزاده صمدي

اگر ريز نقش و لاغر هستيد، اينگونه لباس بپوشيد!!

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در سومين روز، از طناز طباطبايي تا پريناز ايزديار

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در سومين روز، از بهاره کيان افشار تا نگار جواهريان

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در سومين روز، از پژمان بازغي تا کامران تفتي

جشنوراه فجر 35 : مدل لباس در سومين روز، از پژمان جمشيدي تا محسن کيايي

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز دوم جشنواره، از بهاره کيان افشار تا مهسا کرامتي

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز دوم جشنواره، از هستي مهدوي فر تا هدي زين العابدين

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در روز دوم جشنواره از پژمان بازغي تا فرزاد فرزين

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در روز دوم جشنواره، از هومن سيدي تا حسين ياري

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز دوم جشنواره، از ليلا حاتمي تا يکتا ناصر

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز اول جشنواره، از ستاره اسکندري تا نازنين بياتي

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در روز اول جشنواره، از پژمان بازغي تا هومن سيدي

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز اول جشنواره، از هانيه توسلي تا يکتا ناصر

ست کردن لباس شب به سبک جنيفر لوپز

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در افتتاحيه جشنواره، از طناز طباطبايي تا يکتا ناصر

جشنواره فجر 35 : مدل لباس بازيگران مرد در مراسم افتتاحيه جشنواره، از ميلاد کي مرام تا مهرداد صديقيان

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو روي فرش قرمز از نفيسه روشن تا پريناز ايزديار

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو روي فرش قرمز از بهنوش طباطبايي تا هستي مهدوي فر

مدل لباس هاي برتر ملانيا ترامپ، همسر دونالد ترامپ

ست کردن لباس : هر رنگ کت و شلوار را با چه رنگ کفشي ست کنيم؟

مدل مانتو در نمايشگاه نقاشي کودکان کار، از مهناز افشار تا کمند امير سليماني

گلدن گلوب 2017 : مدل لباس بارداري به سبک ستارگان هاليوودي

ست کردن لباس : براي شيک پوشي چکمه هاي زمستاني را چگونه با پيراهن هاي مختلف ست کنيم؟

فندي : پيراهن زمستاني تان را از بين کلکسيون فندي انتخاب کنيد

مدل لباس و استايل زيباي ساشا و ماليا اوباما

مدل لباس هاي برتر ميشل اوباما، از سال 2009 تا 2017

شال گردن زمستاني تان را با 5 روش زيبا ببنديد + آموزش تصويري

گلدن گلوب 2017 : عکس هايي جالب و ديدني از آماده شدن ستارگان هاليوودي قبل از مراسم

گلدن گلوب 2017 : بدترين مدل لباس روش فرش قرمز، از نيکول کيدمن تا جسيکا بيل

گلدن گلوب 2017 : کت و شلوار ستارگان هاليوودي روي فرش قرمز، از برد پيت تا جاستين تيمبرليک

گلدن گلوب 2017 : مدل لباس هاي برتر بازيگران زن روي فرش قرمز اين مراسم

چگونه يک کفش پاشنه بلند راحت بخريم؟

گلدن گلوب 2017 : شام ستارگان هاليوودي در مراسم گلدن گلوب

مدل مانتو نيوشا ضيغمي در اکران فيلم ما همه گناهکاريم

گلدن گلوب 2017 : طراح لباس اصغر فرهادي در مراسم گلدن گلوب کيست؟

گلدن گلوب : بهترين مدل لباس در مراسم گلدن گلوب 2002 که به ياد ماندني هستند

مراقب باشيد، اين اکسسوري ها به بدن تان ضرر مي رسانند!!

مدل لباس در جشنواره بين المللي فيلم پالم اسپرينگز، از نيکول کيدمن تا ناتالي پورتمن

گلدن گلوب 2017 : مدل لباس در ميهماني قبل از مراسم گلدن گلوب

کودک تان را با اين روش ها يک کودک هاليوودي و خوش تيپ کنيد!!

مدل مانتو الهام حميدي در اکران فيلم ما همه گناهکاريم

12 اتفاق مهم دنياي مد در سال 2016!!

جورجيو آرماني : مدل مانتو و پالتو براي زمستان 2017

مدل لباس هاي برتر جنيفر لارنس در سال 2016

ست کردن لباس شب به سبک کيت وينسلت

7 لباس معروف دنياي هاليوود در کلکسيون دبي رينولدز، از آدري هپبورن تا اليزابت تيلور

10 مدل لباس برتر سال 2016 از چه برندهاي بود؟

سحر دولت شاهي در مورد مدل مانتو و سبک پوشش اش مي گويد

مدل لباس هنرمندان هاليوودي در ماه دسامبر 2016

شال گردن زمستاني تان را به اين مدل زيبا گره بزنيد

مدل مانتو سحر دولتشاهي در اکران فيلم وارونگي

جوايز امي : جواهراتي که در اين مراسم درخشيدند

بهترين روش براي تست کردن عطر

شنل : جديدترين مدل کت و دامن برند شنل براي زمستان 2017 - 2016

دختر شايسته 2016 انتخاب شد

مدل لباس در British fashion awards 2016، از ليدي گاگا تا جي جي حديد

ست کردن چکمه با دامن، يک تيپ شيک زمستاني!!

چگونه پالتو زمستاني را بر اساس فرم بدني مان انتخاب کنيم؟

بربري : کت و پالتو هاي زنانه براي زمستان 2017-2016

رنگ سال 2017 اعلام شد

خانم هايي که بدن سيبي شکل دارند اينگونه لباس بپوشند

بهترين گردنبند هاي جنيفر لوپز روش فرش قرمز

مدل مانتو H&A، هدا اکبري براي زمستان 1395

ترفندهاي شيک پوشي زنانه در پاييز و زمستان

گوچي : بهترين مدل چکمه زنانه براي زمستان 2017 - 2016

مدل لباس ستارگان هاليوود روي فرش صورتي برند ويکتوريا سکرت

ست کردن لباس : پالتوهاي رنگي زمستاني را چگونه ست کنيم؟

جديدترين عکس هاي ادل روي مجله مد ونتي فر

همه چيز درباره کت و شلوار جنجالي نخست وزير هندوستان

فندي : مدل پالتو و کت زنانه براي زمستان 2016

ست کردن لباس با رنگ سورمه اي و قهوه اي، يک ترکيب زمستاني زيبا و شيک

ساعت مچي تان را با اين معيارها بخريد

مدل لباس در American Music Awards 2016، از سلنا گومز تا ليدي گاگا

بدترين مدل لباس در جوايز لاتين گرمي 2016

مايکل کورس : کت و پالتوهاي زنانه براي زمستان 2016

بهترين مدل لباس در جوايز لاتين گرمي 2016، از جنيفر لوپز تا مارک آنتوني

ست کردن لباس : رنگ قرمز و مشکي را چگونه براي ميهماني هاي پاييزي ست کنيم؟

مدل مانتو الهام پاوه نژاد، ستاره اسکندري و مريم کاوياني در اکران فيلم نفس

مدل مانتو الهام حميدي، گلاره عباسي و مينا وحيد در اکران فيلم نفس

مجله پيپل جذاب ترين مرد سال 2016 را معرفي کرد