آخرین اخبار

مد و لباس

مدل مانتو در دومين روز جشنواره جهاني فيلم فجر 97، پريناز ايزديار تا فاطمه معتمدآريا

بيتا بيگي، شبنم مقدمي، پريناز ايزديار، فاطمه معتمدآريا و ... از جمله هنرمنداني بودند که در اولين روز جشنواره جهاني فيلم فجر 97 شرکت کرده بودند. در اين مقاله مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو در اولين روز جشنواره جهاني فيلم فجر 97، کتايون رياحي تا مريلا زارعي

کتايون رياحي، مريلا زارعي، شبنم مقدمي، هانيه توسلي، نگار جواهريان و ... از جمله هنرمنداني بودند که در اولين روز جشنواره جهاني فيلم فجر 97 شرکت کرده بودند. در اين مقاله مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس در جوايز آکادمي موسيقي 2018، نيکول کيدمن تا ميراندا لامبرت

جوايز آکادمي موسيقي 2018 ACM Awards در 15 آرويل در لاس وگاس با حضور افراد مشهور هاليوودي برگزار شد. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي اي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را در اين مقاله گردآوري کرده ايم.

اين 6 سبک لباس پوشيدن هيچ وقت دمده نمي شود!

مد پديده اي است که مطابق با زمان تغيير مي کند، اما در اين بين مد ها و سبک هايي از لباس پوشيدن وجود دارد که هيچ زمان قديمي نشده و دمده نمي شوند.

پيراهن زنانه لانوين با مدل هايي زيبا، براي بهار 2018

لانوين Lanvin يکي از پرطرفدارترين و معروف ترين برندهاي لباس و اکسسوري در بين خانم هاست. به تازگي اين برند جديدترين کلکسيون پيراهن زنانه خود را روانه بازار کرده است.

لوکس ترين عروسي هاي سلطنتي از سال 2000 تا 2017

عروسي هاي خانواده لطنتي به دليل مجلل و با شکوه بودن شان هميشه مورد توجه افراد عاده بوده و هستند. به همين بهانه در اين مقاله لوکس ترين عروسي هاي خاندان سلطنتي در کشورهاي مختلف از سال 2000 تا 2017 را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس بارداري، بهترين مدل هاي لباس براي دوران بارداري + عکس

انتخاب لباس بارداري يکي از دغدغه هاي مهم و اصلي خانم هاي باردار است و هميشه به دنبال راهي هستند که لباس هايي را انتخاب کنند که بتواند نواقص بدن شان را بپوشاند. در اين مقاله به شما مدل لباس هاي بارداري را معرفي مي کنيم که شما را در اين دوران شيک پوش مي کند. مدل لباس بارداري، بهترين مدل هاي لباس براي دوران بارداي + عکس

13 برند جهاني که بيشترين محصولات تقلبي را در بازار دارند

بسياري از شرکت ها به نام برندهاي اصل محصولات تقلبي را توليد و روانه بازار مي کنند که اين موضوع در ميان برندهاي مشهور جهان رايج تر است. اگر دوست داريد بدانيد که بيشترين کالاهاي تقلبي پوشاک جهان متعلق به کدام برندها هستند، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

عکس هاي جديد امل کلوني روي مجله مد ووگ

امل کلوني Amal Clooney و جرج کلوني George Clooney در سال 2014 با هم ازدواج و در سال 2017 صاحب فرزنداني دوقلو شدند. به تازگي مجله مد ووگ Vogue براي جديدترين شماره اش از امل کلني استفاده کرده که در ادامه عکس هاي آن را براي شما گردآوري کرده ايم.

رنگ سال 97 ايران اعلام شد

دبير کارگروه ساماندهي مد و لباس در هفتمين جشنواره مد و لباس فجر، رنگ سال 97 را معرفي کرد.

مدل مانتو جديد 97 در دنياي فشن اسلامي براي بهار امسال

مدل مانتو يکي از پر دغدغه ترين مسائل پوشش براي خانم ها است. به تازگي در دنياي مد، فشن اسلامي جايگاه خودش را پيدا کرده و به همين بهانه در اين مقاله ما بهترين مدل هاي مانتو بهاري را براي شما گردآوري کرده ايم.

مدل لباس بارداري به سبک کيت ميدلتون، عروس شيک پوش سلطنتي

کيت ميدلتون Kate Middleton در حال سپري کردن سومين بارداري خود و يکي از شيک پوش ترين زنان خانواده سلطنتي و دنياي مد است. به همين بهانه مدل لباس بارداري به سبک اون را در اين مقاله گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس بهاري به سبک خانمهاي شيک پوش با 9 نکته!!

همانطور در روزهاي بهاري درجه حرارت هوا کم کم رو به افزايش است شما هم بايد تغييراتي در سبک لباس پوشيدن تان ايجاد کنيد. بهار فصل رنگ ها است و يکي از پيشنهادات اضافه کردن رنگ هاي مختلف به لباس هاي تان است.

عکس هاي جديد آيشواريا راي به همراه رپر آمريکايي روي مجله ووگ

آيشواريا راي باچان Aishwarya rai bachan معروف ترين ستاره باليوود به تازگي با فارل ويليامز، رپر معروف آمريکايي عکس هايي زيبايي براي مجله ووگ هندوستان گرفته است که در ادامه آنها را مشاهده خواهيد کرد.

مدل مانتو 97 به سبک بازيگران زن ايراني

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو بازيگراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي فروردين سال 97 شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

کلکسيون پيراهن زنانه منگو براي بهار 2018

منگو MANGO يک برند طراحي و توليد پوشاک اسپانيايي است که به تازگي کلکسيون پيراهن هاي بهاري خود را روانه بازار کرده است.

ست کردن پيراهن کوتاه به سبک اما واتسون

پيراهن کوتاه يکي از پيراهن هاي پرکاربرد براي تمامي خانمها است. ما هم اگر نمي دانيد پيراهن هاي کوتاه را چگونه مي توانيد ست کنيد با ما همراه شويد.

مدل لباس بارداري به سبک امل کلوني شيک پوش

امل کلوني Amal Clooney و همسرش جرج کلوني در ژوئن 2017 صاحب فرزند دوقلويي شدند. به همين بهانه مدل لباس بارداري امل کلوني را در اين مقاله گردآوري کرده ايم.

شلوار جين زنانه زارا براي نوروز و بهار 2018

زارا Zara يکي از معتبرترين برندهاي پوشاک است و به تازگي در کلکلسيون بهاره خود مدل هاي جالبي از شلوار جين هاي زنانه را براي نوروز و بهار امسال روانه بازار کرده است.

مدل لباس هاي برتر اما استون، 2015 تا 2018

اما استون Emma Stone يکي از بازيگران شيک پوش هاليوودي است. به همين بهانه بهترين مدل لباس اما استون از سال 2016 تا سال 2018 را گردآوري کرده ايم.

کلکسيون کيف زنانه پرادا براي نوروز 97

پرادا Prada برند تخصصي مُد ايتاليايي براي کالاهاي لوکس مردانه و زنانه است و به تازگي کلکسيون کيف هاي زنانه خود را براي بهار 2018 روانه بازار کرده است. در ادامه براي ديدن اين کلکسيون کيف زنانه با ما همراه شويد.

مدل گوشواره کوتاه در اسکار 2018

اولين مراسم اسکار در روز پنجشنبه، 16 مه 1929 در هتل روزولت در هاليوود، کاليفرنيا به افتخار فيلم‌هاي برجستهٔ سال 1927 و 1928 برگزار شد. نودمين دوره مراسم جوايز اسکار 4 مارچ برگزار شد. در اين مقاله مدل گوشواره کوتاه ستارگان هاليوودي در مراسم اسکار 2018 را گردآوري کرده ايم.

کلکسيون کت و شلوار زنانه اسکادا براي نوروز 97

برند اسکادا Escada يکي از برندهاي مشهور پوشاک و از کشور آلمان است. به تازگي اسکادا در کلکسيون جديد خود کت و شلوارهاي زنانه بسيار زيبايي براي نوروز 97 طراحي و روانه بازار کرده است. در ادامه اين کلکسيون را براي شما گردآوري کره ايم.

مدل گردنبند در اسکار 2018

بازيگران هاليوودي در اسکار امسال مانند سالهاي گذشته از جواهرات زيبايي استفاده کرده بودند. در اين مقاله مدل گردنبند هايي که در اين مراسم استفاده شده بودند را گردآوري کرده ايم.

براي روز مادر امسال، لباس تان را با دخترتان ست کنيد + مدلهاي پيشنهادي

ست کردن لباس مادر و دختر براي روز مادر، يکي از ايده هاي جالب براي روز مادر امسال است. اگر شما هم نمي دانيد چگونه مي توانيد در روز مادر، لباس تان را با دخترتان ست کنيد با ما همراه شويد.

مدل روسري 2018 هرمس براي نوروز

هرمس يکي از معروف ترين برندهاي فرانسوي در زمينه پوشاک است که هر ساله براي بهار کلکسيون جديد روسري هاي خود را روانه بازار مي کند. در اين مقاله گلچيني از بهترين مدل هاي روسري هرمس براي نوروز و بهار 2018 را گردآوري کرده ايم.

اختتاميه هفتمين جشنواره مد و لباس

مراسم اختتاميه هفتمين جشنواره بين المللي مد و لباس فجر دوشنبه 14 اسفند ماه با حضور جمعي از مديران اصناف، صاحبان برند، طراحان، توليدکنندگان و فعالان عرصه مد و لباس کشور در تالار وحدت برگزار شد.

مدل لباس در ميهماني قبل از اسکار 2018، اما استون تا برد پيت

هر ساله قبل از اسکار، ميهماني قبل از مراسم اسکار برگزار مي شود و در اين مراسم ستارگان بسياري شرکت مي کنند. امسال در اين مراسم ستارگاني همچون اما استون، برد پيت، زنديا و ... شرکت کرده بودند. در ادامه مدل لباس اين ستارگان را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس در جشنواره سزار 2018، گلشيفته فراهاني تا پنه لوپه کروز

ستارگان هاليوودي بسياري از جمله پنه لوپه کروز و همچنين گلشيفته فراهاني در اين مراسم شرکت کرده بودند. در ادامه مدل لباس اين ستارگان معروف را براي شما گردآوري کردهد ايم. با ما همراه شويد.

مدل لباس سنتي هندي به سبک سري ديوي

سري ديوي يکي از زنان شيک پوش باليوود بود و به همين بهانه مدل لباس هاي سنتي او را در اين مقاله گردآوري کرده ايم. او هزينه هاي بسياري براي پوشش خود پرداخت مي کرد.

مدل پيراهن دولچه و گابانا براي نوروز 97 ( بهار 2018 )

به تازگي برند دولچه و گابانا Dolce & Gabbana در جديدترين کلکسيون خود، پيراهن هاي بهاره خود را براي بهار 2018 با مدل هايي زيبا و خاص روانه بازار کرده است که در ادامه خواهيد ديد.

مدل لباس در بفتا 2018، آنجلينا جولي تا کيت ميدلتون

در مراسم بفتا 2018 Bafta ستارگان هاليوودي مشهوري همچون کيت ميدلتون، آنجلينا جولي، سلما هايک، لوپيتا و ... شرکت کرده بودند و به همين بهانه مدل لباس اين ستارگان مشهور و معروف را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو در هفتمين جشنواره مد و لباس

هفتمين جشنواره مد و لباس در تالار وحدت برگزار شد . در ادامه مدل مانتو هايي که در اين جشنواره مد و لباس ارائه شده است را در اين مقاله ارائه مي کنيم.

ست کردن لباس شب براي عروسي، به سبک آنجلينا جولي

آنجلينا جولي Anjelina Jolie يکي از زنان شيک پوش هاليوودي است که دستي بر دنياي شيک پوشي دارد. اگر شما هم مي خواهيد لباس شب تان را ست کنيد پيشنهاد مي کنيم لباس شب تان را به سبک آنجلينا جولي ست کنيد.

مدل لباس در جشنواره برلين، ليلا حاتمي، پريناز ايزديار و ليلي رشيدي

امسال در جشنواره برلين فيلم خوک از ايران شرکت کرده است. ليلا حاتمي، پريناز ايزديار، ليلي رشيدي و علي مصفا از عوامل اين فيلم بودند که در فرش قرمز جشنواره برلين حاضر شدند. به همين بهانه مدل لباس اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر در هفته مد نيويورک، سلنا گومز تا پريانکا چوپرا

هفته مد نيويورک درتاريخ 18 فوريه 2018 برگزار شد. در اين فشن شو ستارگاه هاليوودي بسياري از جمله سلنا گومز، بليک لايولي، لوپيتا و ... شرکت کرده بودند. به همين بهانه بهترين مدل لبا در اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس زنانه گوچي براي نوروز 97 ( بهار 2018 )

شرکت گوچي Gucci به تازگي براي نوروز 97 ( بهار 2018 ) کلکسيون مدل لباس بهاري خود براي خانم ها را روانه بازار کرده است. به همين بهانه اين کلکسيون لباس بهاري را براي شما گردآوري کرده ايم.

با هر مدل لباس چه مدل گردنبندي ست کنيم؟

گردنبندها اين روزها مدل هاي بسياري دارند که در دنياي مد هر کدام از اين مدل ها را با يک مدل لباس بايد ست کنيد. با ما همراه شويد تا شما را راهنمايي کنيم که براي هر مدل لباس چه مدل گردنبندي مناسب است.

مدل لباس هايي که کيت ميدلتون و مگان مارکل دقيقا مانند هم پوشيدند

مگان مارکل Meghan Markle، عروس جديد خانواده سلطنتي است. کيت ميدلتون Kate Midlleton و مگان مارکل Meghan Markle سلايق مشترکي در انتخاب لباس دارند و به همين بهانه مدل لباس هاي مشترک اين دو عروس خانواده سلطنتي را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر آيريس آپفل، مادربزرگ شيک پوش دنياي مد

آيريس آپفل Iris Apfel، خانمي 93 ساله است که يکي از بزرگترين طراحان لباس در دنياي مد بوده و هست و بيشتر تاثير خود را از کوکو شنل Coco Chanel گرفته است. در اين مقاله مدل لباس ههاي برتر اين مادربزرگ شيک پوش دنياي مد را گردآوري کرده ايم.

نيم بوت مردانه، مردان شيک پوش در زمستان چه نکته هايي را رعايت مي کنند؟

هيچ کفشي نمي‌تواند جاي بوت‌ها را در زمستان بگيرد، کفش‌هايي کاربردي که مي‌تواند در يک قدم، سبک شما را کامل کند. اما اگر هنوز براي پوشيدن يک جفت بوت خاص مردانه، نياز به کمي راهنمايي داريد، با راه‌هاي متنوع پوشيدن اين کفش‌هاي فوق‌العاده آشنا شويد.

بهترين عطر مردانه براي زمستان 2018

عطر از لوازمي است که متناسب با فصل بايد آن را انتخاب کنيد. به همين بهانه در اين مقاله قصد داريم بهترين عطر هاي مردانه دنياي مد که براي زمستان 2018 انتخاب شده اند را معرفي کنيم.

مدل مانتو بازيگران در اختتاميه جشنواره فجر 36

باران کوثري، ماهور الوند، هدي زين العابدين، شبنم مقدمي، سحر دولتشاهي و ليندا کياني از هنرمنداني بودند که در اختتاميه جشنواره فجر 36 (جشنواره فجر 96 ) شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس به سبک آيشواريا راي و شکيرا براي ولنتاين 2018

رنگ قرمز يکي از رنگ هايي است که براي روز ولنتاين بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين مقاله چند ملد ست کردن لباس با رنگ قرمز به سبک شکيرا و آيشواريا راي را براي شما گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در آخرين روز جشنواره فجر 96

شيلا خداداد، شبنم فرشادجو، ليندا کياني و آزاده زارعي از هنرمنداني بودند که در نهمين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در نهمين جشنواره فجر 36

هانيه توسلي، مريلا زارعي، مليکا زارعي، سارا بهرامي و تينا پاکروان از هنرمنداني بودند که در نهمين روز جشنواره فجر 36 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

همکاري مجدد سلنا گومز با برند پوما براي معرفي جديدترين محصولش + عکس

سلنا گومز Selena Gomez يکي از چهره هاي هاليوودي است که به تازگي با برند پوما Puma براي تبليغ محصولاتش شروع به همکاري کرده است. پوما هم براي دومين بار براي تبليغ جديدترين محصولش از سلنا گومز استفاده کرده است.

مدل مانتو بازيگران در هشتمين روز جشنواره فجر 96

آزاده زارعي، مينا وحيد، الناز حبيبي، مارال فرجاد، الهه حصاري و بهاره کيان افشار از هنرمنداني بودند که در هشتمين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در ششمين روز جشنواره فجر 36

باران کوثري، هدي زين العابدين، سحر دولتشاهي، نازنين بياتي، ليلي رشيدي از هنرمنداني بودند که در ششمين روز جشنواره فجر 36 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در پنجمين روز جشنواره فجر 96

ليندا کياني، سحر دولتشاهي، الناز حبيبي، سميرا حسيني، شبنم مقدمي از هنرمنداني بودند که در پنجمين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين عزيزان را گردآوري کرده ايم.

مد هاي مراسم عروسي 2018 که عروس خانم ها بايد بدانند!

طراحان دنياي مد براي سال 2018 براي هر کدام از المان هاي مراسم عروسي مدهايي در نظر گرفته اند. شما هم اگر تصميم داريد در سال 2018 مراسم عروسي تان را برگزار کنيد پيشنهاد مي کنيم خواندن اين مقاله را از دست ندهيد.

مدل مانتو بازيگران در چهارمين روز سي و ششمين جشنواره فجر

ستاره اسکندري، شيلا خداداد، سحر دولت شاهي، رعنا آزادي ور، ماهور الوند، ليلي رشيدي و هدي زين العابدين از هنرمنداني بودند که در چهارمين روز سي و ششمين جشنواره فجر شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

ولنتاين 2018 لباس هاي تان را اينگونه ست کنيد

رنگ قرمزرنگ اصلي روز ولنتاين است. به همين بهانه با رنگ قرمز به شما ايده هايي براي ست کردن لباس در روز ولنتاين به شما پيشنهاد مي دهيم.

مدل مانتو بازيگران در سومين روز جشنواره فجر 36

نيکي مظفري، گلاره عباسي، ليلا حاتمي، مونا فرجاد، مونا وحيد، آزاده زارعي وگلوريا هاردي از هنرمنداني بودند که در سومين روز جشنواره فجر 36 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران در دومين روز جشنواره فجر 96

مهتاب کرامتي، منيژه حکمت، ترلان پروانه، شيلا خداداد، مهناز افشار و تينا پاکروان از هنرمنداني بودند که در دومين روز جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

10 زن زيباي هاليوود در سال 2017 معرفي شدند

هر ساله بعد از پايان سال ليست زنان زيباي سال گذشته منتشر مي شود. امسال هم به تازگي ليست 10 زن زيباي سال 2017 منتشر شده و به عبارت زير است . در اين بين زناني مثل بيانسه، تيلور سويفت و فحريه اوجن بازيگر ترکيه اي به چشم مي خورد.

مدل مانتو بازيگران در افتتاحيه جشنواره فجر 96

ليندا کياني، مارال فرجاد، الناز حبيبي، سميرا حسيني، هدي زين العابدين و ... از هنرمنداني بودند که در افتتاحيه جشنواره فجر 96 شرکت کرده بودند. در ادامه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو بازيگران براي دي ماه 1396

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو بازيگران اي که در اکران هاي خصوصي و عمومي دي ماه شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

راهنماي شيک پوشي براي دوران بارداري

اگر جزو خانم هاي بارداري هستيد که فرم بدن تان تغيير کرده و نمي دانيد چه لباسي به اندام شما مي آيد، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد. ما در اينجا فرم هاي رايج اندام خانم هاي باردار و لباس هايي که با اندام آنها تناسب دارند را برايتان آورده ايم تا زيباتر از هميشه بدرخشيد.

بدترين مدل لباس در جايزه گرمي 2018

در مراسم جايزه گرمي Grammy 2018 هنرمنداني بسياري شرکت کرده بودند که مدل لباس آنها به عنوان بدترين مدل لباس معرفي شد. به همين بهانه اين مدل لباس ها را براي شما گردآوري کرده ايم.

لباس عروس 2018 از کلکسيون زمستاني کارولينا هررا

انتخاب لباس عروس شايد يکي از سخت ترين کارها براي هر عروس خانمي باشد. اگر شما هم جزو عروس خانم ها مشکل پسند هستيد پيشنهاد مي کنيم مدل لباس عروس 2018 را از بين کلکسيون کارولينا هررا Carolins Herrera انتخاب کنيد.

شلوار جين مناسب اندام شما اينجا است، با ما همراه شويد!

شلوار جين يکي از لباس هايي است که خانم ها در هر مکان و شرايطي آن را به تن مي کنند. اگر در انتخاب نوع شلوار جين دچار شک شده ايد و نمي دانيد کدام مدل شلوار جين را انتخاب کنيد با ما همراه شويد. شلوار جين مورد علاقه شما در اينجا است.

راز شيک پوشي رايان گاسلينگ، هنرپيشه معروف لالالند

رايان گاسلينگ هنرپيشه معروف فيلم لالالند يکي از مردان شيک پوش هاليوودي است. اگر شما هم دوست داريد که با استايل لباس پوشيدن اين ستاره هاليوودي آشنا شويد، در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

کلکسيون زيورآلات دولچه اند گابانا براي ولنتاين 2018

برند دولچه اند گابانا در جديدترين کلکسيون خود، مدل هايي زيبا از زيورآلات را طراحي و روانه بازار کرده است. به سبب اين که اين مدل ها همگي تزيين شده با قلب هاي رنگي هستند به عنوان کلکسيون زيورآلات اين برند معرفي شده اند. تمامي اين زيورآلات با نگين هاي سواروسکي تزيين شده اند.

مدل لباس در SAG Awards 2018، نيکول کيدمن تا کيت هادسون

مدل لباس ستارگان هاليوودي در هر مراسمي مورد توجه تمامي مردم بوده و هست. به همين بهانه در اين مقاله مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم SAG Awards 2017 را گردآوري کرده ايم.

ست کردن شلوار جين زمستاني به سبک هيلاري داف

هيلاري داف Hilary Duff يکي از زنان پرطرفدار و شيک پوش هاليوودي است که دستي در عرصه مد و پوشش دارد. به همين بهانه در اين مقاله ست کردن شلوار جين زمستاني به سبک هيلاري داف را براي شما گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو زمستاني بلند به سبک بازيگران ايراني

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو بلند زمستاني به سبک بازيگران زن ايراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

مدل پالتو 2018 از برند لويي ويتون

برند لويي ويتون Louis Vuitton يکي از برندهاي معروف در صنعت مد و پوشاک است که به تازگي کلکسيوني زيبا از پالتو هاي خود را روانه بازار کرده است.

مدل لباس در جوايز منتقدان 2018، آنجلينا جولي تا نيکول کيدمن

مراسم جوايز منتقدان Critics’ Choice Awards 2018 در 11 ژانويه در کاليفرنيا برگزار شد. هنرمنداني مانند آنجلينا جولي، نيکول کيدمن و ... در اين مراسم شرکت کرد بودند. به همين بهانه مدل لباس اين هنرمندان را گردآوري کرد ايم.

ست کردن لباس زمستاني به سبک آدريانا ليما، سوپر مدل معروف برزيلي

آدريانا ليما Adriana Lima يکي از مدل و سوپر مدل هاي معروف دنيا است که جايگاه خاصي در شيک پوشي در دنيا دارد. در اين مقاله ست کردن لباس زمستاني به سبک آدريانا ليما Adriana Lima را براي شما گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2018:مدل لباس در ميهماني بعد از گلدن گلوب

هر ساله بعد از مراسم گلدن گلوب Golden Globe يک ميهماني شام برگزار مي شود و همه ستارگاندر اين مراسم شرکت مي کنند. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي در اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو زمستاني کوتاه به سبک بازيگران ايراني

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه افراد عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو کوتاه زمستاني به سبک بازيگران زن ايراني که در اکران هاي خصوصي و عمومي شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2018:عکسهايي جالب و ديدني از آماده شدن ستارگان هاليوودي قبل از مراسم

75 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در دوشنبه 8 ژانويه 2017 در هتل بورلي هيلتون برگزار شد. در اين مقاله عکس هايي جالب از حاضر شدن ستارگان هاليوودي براي اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2018:مدل کت و شلوار، ريکي مارتين تا جاستين تيمبرليک

75 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در دوشنبه 8 ژانويه 2018 در هتل بورلي هيلز برگزار شد. به همين بهانه مدل کت و شلوار هنرمندان هاليوودي اي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

براي مدل و مانکن شدن بايد وزن و قدمان چقدر باشد؟

خيلي از جوان‌ها آرزوي مدل شدن در سر مي‌پرورانند، راه رفتن روي استيج، خيره بودن نگاه‌ها به سوي آن‌ها و فلاش‌هايي كه به حضور آن‌ها جلوه‌ مي‌دهند. پول، محبوبيت و زيبايي؛ اين نهايت چيزي است كه اين دسته از مدلينگ مي‌دانند.

اصول پوشش ديپلمات ها و چند نکته مهم!!

پوشش ديپلمات ها يکي از مهم ترين نکاتي است که هر ديپلمات و سياستمداري بايد رعايت کند. چه يک ديپلمات رسمي، چه يک تاجر بين المللي و چه هنرمندي که براي شرکت در مراسمي به کشور ديگري رفته، بايد يکسري اصول عرفي را رعايت کنيد.

ست کردن بوت زمستاني به پيشنهاد مجله مد بازار

بوت زمستاني يکي از اکسسوري هايي است که بيشتر خانم ها در زمستاني از آن براي شيک پوشي استفاده مي کنند. شما هم اگر نمي دانيد اين بوت هاي زمستاني را چگونه ست کنيد با ما همراه شويد.

اين سبک لباس پوشيدن شما را 10 سال پيرتر مي کند!

انتخاب در لباس مي تواند شما را پيرتر و جوان تر از انچه هستيد نشان دهد. در اين مقاله قصد داريم به شما لباس هايي را معرفي کنيم که مي تواند شما را 10 سال پيرتر از سن واقعي تان نشان دهد.

اخبار خواندنی

پليور زنانه بنتون براي سال نو ميلادي

عکس هاي جديد جنيفر لارنس براي برند ديور

ست کردن لباس زمستاني به سبک ادل،براي خانمهايي که اضافه وزن دارند

اولين عکسهاي پرنس هري و مگان مارکل بعد از اعلام خبر نامزدي شان

13 عطر برتر زنانه در دنياي مد که مناسب زمستان هستند

عکسهاي مراسم عروسي گرانقيمت کيت آپتون منتشر شد

مدل لباس هاي نيکي کريمي و سحر دولتشاهي در جشنواره دبي

مدل لباس بارداري به سبک کريسي تيگن شيک پوش

کلکسيون پيراهن زنانه دولچه اند گابانا براي زمستان 2018

لباس شب تان را به سبک آنجلينا جولي ست کنيد

رنگ سال 2018 اعلام شد

مدل لباس در Fashion Awards، سلنا گومز تا ايرينا شايک

مدل مانتو پاييزي کوتاه به سبک بازيگران ايراني

مدل پالتو زمستاني شنل براي زناني که دنبال مد هستند

مگان مارکل با کيفش قانون مد خانواده سلطنتي را شکست!

ست کردن لباس شب به سبک سلنا گومز شيک پوش

عکس هاي جديد سلنا گومز روي مجله بيلبورد

ساعت مچي پوتين از کدام برند گران قيمت فرانسوي بود؟

پليور زنانه زارا براي زمستان 2017، مخصوص مشکل پسندان

عطر جديد کيم کارداشيان با سه رايحه روانه بازار شد

مدل مانتو بازيگران زن ايراني در مهر و آبان 1396

لباس عروس سرنا ويليامز را کدام برند طراحي کرده بود؟

ست کردن لباس : شيک پوش ها چگونه لباس ست مي کنند؟

مدل پالتو و کت زنانه براي پاييز به انتخاب مجله مد بازار

مدل کت و شلوار ستارگان معروف هاليوود در American Music Awards 2017

مدل لباس مليکا شريفي نيا در اختتاميه جشنواره بين المللي فيلمهاي ورزشي ميلان

مدل لباس در American Music Awards 2017،سلنا گومز تا نيکول کيدمن

دختر شايسته 2017 انتخاب شد

مدل لباس مليکا شريفي نيا در جشنواره بين المللي فيلمهاي ورزشي ميلان

عکسهاي جديد جنيفر لوپز و الکس رودريگرز براي مجله مد ونتي فر

قوانين مد مردانه اي که ديگر مد نيست!!

مدل باراني ولنتينو براي پاييز 2017

مدل لباس هاي آنجلينا جولي در مراسم Governors Awards

مدل لباس جالب جنيفر لارنس در مراسم Governors Awards

ست کردن لباس با 5 رنگ پاييزي به سبک زنان شيک پوش

شيک پوشي مردانه با 7 رنگ پاييزي

عطر را با 7 رايحه شادي بخش زير بخريد

مدل مانتو بلند پاييزي به سبک بازيگران زن ايراني

آموزش بستن شال گردن پاييزي به 6 مدل شيک و امروزي! + فيلم

مدل لباس در جوايز فيلم هاليوود، آنجلينا جولي تا کيت وينسلت

ست کردن زرشکي با طوسي، يک مد پاييزي براي مردان شيک پوش

مدل کت و شلوار زنانه به سبک ملانيا ترامپ براي پاييز 2017

بهترين عطر مردانه براي پاييز 2017

مدل کت پاييزه شنل براي خانم هاي شيک پوش

مدل لباس در مراسم هالووين 2017، ادل تا پاريس هيلتون

مدل لباس هاي برتر ستارگان هاليوودي در هالووين 2016

مدل لباس در ستارگان معروف هاليوودي در Instyle Awards 2017

کت و شلوار زنانه زارا براي پاييز 2017

مدل لباس در مراسم انتخاب بهترين بازيکن سال 2017

جديدترين عکسهاي مدل معروف هاليوودي، بلا حديد روي مجله ووگ عربي

مدل کت و دامن پاييزي به سبک ملانيا ترامپ شيک پوش

انتخاب عطر و همه آنچه در مورد آن بايد بدانيد!!

کالکشن کت و پالتو زنانه گوچي براي پاييز 2017

مدل لباس در جشنواره فيلم لندن، نيکول کيدمن تا اما واتسون

لين استالر، پيرترين مدل در دنياي مد يا مدل تصادفي!!

مدل باراني زنانه ديور براي پاييز 2017

مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم amfAR 2017

کالکشن پيراهن زنانه دولچه و گابانا براي پاييز 2017

عکس هاي جديد آنجلينا جولي روي جلد مجله مد بازار

10 مانکن برتر مرد دنياي مد

مدل مانتو اسپرت دانشجويي براي پاييز 2017

کت و دامن پاييزه شنل از کالکشن 2017

کالکشن پالتو و باراني زنانه اچ اند ام براي پاييز 2017

ست کردن شلوار جين پاييزي به سبک شکيرا شيک پوش

مدل لباس هاي مهراوه شريفي نيا در جشنواره فيلم ماربيا اسپانيا

کالکشن پيراهن زنانه گوچي براي پاييز 2017

5 لباس ملانيا ترامپ که مورد توجه طراحان لباس دنياي مد قرار گرفت

کالکشن پيراهن زنانه والنتينو براي پاييز 2017

کلکسيون جديد و عجيب دولچه اند گابانا با الهام از دنياي خوراکي ها!!

مدل مانتو و باراني به سبک سلن ديون شيک پوش

مدل مانتو بازيگران زن در هفته آخر شهريور 96

نيم بوت زنانه برند اچ اند ام، راز شيک پوشي زنان در پاييز 2017

ريحانا از برند لوازم آرايش اش رونمايي کرد + عکس

راز زيبايي و تناسب اندام ستاره هاي هاليوودي اينجاست

نيم بوت پاييزي به پيشنهاد مجله مد بازار،براي خانمهاي شيک پوش

بيوگرافي امير زبده اولين و پدر مدل ايران

سلنا گومز چهره جديد تبليغاتي برند پوما شد + عکس

کفش مدرسه فرزندتان را از کلکسيون پاييزي ورساچه انتخاب کنيد

کيف و کفش مدرسه را از کلکسيون زيباي دولچه اند گابانا انتخاب کنيد

عطر ليلا حاتمي در فرانسه رونمايي شد + عکس

کفش مدرسه دخترانه و پسرانه از برند منگو

کيف و کفش مدرسه فرزندتان را از کلکسيون زارا انتخاب کنيد

مدل لباس در مراسم امي 2017، نيکول کيدمن تا جسيکا بيل

کفش مدرسه فرزندتان را از کلکسيون جديد گوچي انتخاب کنيد

مدل مانتو بازيگران زن براي شهريور 96

مدل مانتو بازيگران زن در اکران هاي خصوصي شهريور

برند لوکس لويي ويتون از اولين ساعت هوشمند خود رونمايي کرد

طراح لباس سريال شهرزاد از خط قرمزهايش گفت!!

کيف مدرسه فرزندتان را از کلکسيون پيشنهادي مجله بازار انتخاب کنيد

کفش مدرسه مناسب فرزندتان بايد چه ويژگي هايي داشته باشد؟

عکس هاي جديد آيشواريا راي روي يک مجله مد ايتاليايي

مدل لباس بازيگران مرد در جشن خانه سينما

مدل مانتو بازيگران در جشن خانه سينما

مدل کيف تان را از جديدترين کلکسيون کيف پاييزي ورساچه انتخاب کنيد

مقايسه جالب مراسم ازدواج دختر ترامپ و دختر کلينتون

عطر را با اين نکته ها انتخاب کنيد!!

گوشواره هايي که بايد در روز عروسي تان استفاده کنيد

مدل لباس باران کوثري و رخشان بني اعتماد در جشنواره فيلم ونيز 2017

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز، پنه لوپه کروز تا آمل کلوني

طراح لباس نويد محمد زاده و وحيد جليلوند در جشنواره فيلم ونيز چه کساني بودند؟

لباس جنيفر لارنس چگونه توسط طراحان برند ديور طراحي شد؟ + عکس

مردان کوتاه قد و چاق با اين نکته ها شيک پوش مي شوند!!

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز، جنيفر لارنس تا جولين مور

تاج ازدواج بهاره رهنما را کدام برند طراحي کرده بود؟

9 عادت روزانه زنان شيک پوش

مدل لباس بازيگران ايراني در جشنواره ونيز

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز 2017، امل تا جورج کلوني

مدل مانتو تابستاني بازيگران در شهريور 1396

واکنش تکتم رضايي, طراح لباس بهاره رهنما نسبت به انتقادات تند کاربران

مدل لباس اسپرت به سبک سلن ديون کانادايي

شلوار جين زنانه منگو براي خانم هاي سايز بزرگ

حلقه ازدواج بهاره رهنما متعلق به کدام برند است؟

زيباترين تاج هاي خانواده سلطنتي

کيف و کفش ازدواج بهاره رهنما را کدام برند طراحي کرده بود؟

کيف و کفش ازدواج بهاره رهنما را کدام برند طراحي کرده بود؟

طراح لباس و آرايشگر ازدواج بهاره رهنما

مدل پيراهن کوتاه به سبک ملانيا ترامپ شيک پوش

مدل لباس هاي برتر کيت ميدلتون از برند کاترين واکر

مدل لباس و استايل هاي معروف آدري هپبورن

بهترين عطر مردانه براي تابستان 2017

لباس نوزاد و چند نکته مهم در خريد آن

مدل مانتو تابستاني جديد از برند ال کوکو

مدل مانتو تابستاني بازيگران در جشن منتقدان

مدل لباس هاي گران قيمت در اسکار هاي گذشته

سلنا گومز مجموعه کيف خود را از برند Coach طراحي کرد

11 کيف زنانه از برندهاي معروف که به تعداد محدود طراحي شده اند

آيشواريا راي و دخترش در لباس هايي شبيه به هم در ملبورن

مدل لباس گران قيمت آيشواريا راي در مراسمي در ملبورن

مدل مانتو بازيگران در جشن حافظ 96، الناز شاکردوست تا ترلان پروانه

ناتالي پورتمن چهره تبليغاتي عطر ديور شد

مدل مانتو ترلان پروانه و آناهيتا درگاهي، همسر اشکان خطيبي در مرداد 96

عينک آفتابي زنانه دولچه اند گابانا با طرح هايي خاص و منحصر به فرد

بيوگرافي دختر ترامپ، ايوانکا ترامپ

پيراهن کوتاه را به سبک کيت ميدلتون ست کنيد!!

عکس هاي جديد کريستين استورات براي مجله مد براي مجله مد بازار

مدل پيراهن و کت و شلوار به سبک سلين ديوني که خاص مي پوشد

مدل پيراهن منگو مخصوص ميهماني هاي عصرانه تابستاني

کلکسيون لباس زنانه ديور با الهام از طرحهاي بته جقه اي ايراني

کراوات دو گره را چگونه ببنديم؟ + فيلم آموزشي

جنيفر لارنس براي بار دوم چهره تبليغاتي برند ديور شد!

مدل مانتو سحر قريشي و يکتا ناصر در مرداد 1396

مدل لباس پوشيده به سبک سلين ديون

لباس عروس هاي برتر در هفته مد نيويورک

ست کردن لباس مادر و دختر به مناسبت روز دختر

لباس عروس ميراندا کر چگونه توسط طراح معروف برند ديور طراحي شد؟ + عکس

مدل مانتو آزاده صمدي و بهاره کيان افشار در تيرماه 1396

مدل مانتو ليندا کياني و پريناز ايزديار در تير 1396

مدل مانتو يکتا ناصر و سحر قريشي در تير 1396

عروسي ميراندا کر در لباس عروس ديور + فيلم

عروسي ميراندا کر در لباس عروس ديور + فيلم