آخرین اخبار

مد و لباس

شيک پوشي هاليوودي با چند ترفند ساده

ظاهر شما نشان‌ دهنده‌ي شخصيت شماست. وقتي خوب لباس مي‌‌پوشيد، اين پيام را به ديگران منتقل مي‌کنيد که به خودتان اهميت مي‌دهيد. با اين نوشته همراه باشيد تا ببينيد که چگونه شيک‌ پوش باشيم.

دولچه و گابانا : کلکسيون ساعت مچي زنانه براي بهار 2017

دولچه اند گابانا Dolce & Gabbana يکي از برندهاي معتبر در زمينه پوشاک و زيورآلات که طرفداران بسياري دارد. به تازگي اين برند براي طرح هاي بهاري خود از رنگ هاي متنوعي استفاده کرده و يک کلکسيون زيبا از مدل هاي مختلف ساعت مچي را طراحي کرده است.

5 مدل عينک که هيچ وقت از مد نمي افتند!!

عينک بيشتر از آن که يکي از لوازم جانبي باشد ساليان سال است به عنوان يکي از واجبات استفاده مي شود. خيلي از هنرمندان و بازيگراني که عادت داشتند هميشه از عينک هاي بزرگ استفاده کنند چند سالي است که به سمت عينک هاي فوق العاده شيک و جذاب روي آورده اند. در اينجا پنج مدل از اين عينک ها را معرفي کرده ام.

براي عيد امسال کفش هاي رنگي را با چه لباس هايي ست کنيم؟

انتخاب کيف و کفش مناسب يکي از رمز و رازهاي خوشپوشي زنانه است که با رعايت آن چند قدم به آراستگي نزديک مي‌شويد. شايد پوشيدن کفش‌هاي رنگي و هماهنگ کردن آن با لباس به نظرتان کمي پيچيده بيايد.ما اينجا هستيم تا شما را براي پوشيدن کفش‌هاي رنگي در آستانه بهار راهنمايي کنيم.

براي شيک پوشي در نوروز امسال اين رنگ ها انتخاب کنيد

ست هاي رنگي يکي از بهترين ايده ها براي شيک پوشي در نوروز امسال است. اگر شما هم نمي دانيد براي نوروز امسال ( بهار 2017 ) از چه رنگ هايي براي ست کردن لباس هاي تان مي توانيد استفاده کنيد با ما همراه شويد.

ست کردن لباس بهاري به سبک اما واتسون

ست کردن لباس براي بهار يکي از ترفندهاي شيک پوشي در نوروز است. براي بهار امسال لباس هاي تان را به سبک اما واتسون ست کنيد.

کلکسيون پيراهن کوتاه شنل براي بهار 2017

شنل Chanel يکي از معروف ترين و گران ترين برندهاي پوشاک و زيورآلات است. اين بار برند شنل Chanel براي بهار 2017 مجموعه زيبايي از پيراهن هاي کوتاه را طراحي کرده است.

اسکار 2017 : مدل لباس در ميهماني بعد از اسکار، از اما استون تا اسکارلت جوهانسون

ميهماني بعد از اسکار بلافاصله بعد از مراسم اسکار برگزار مي شود و در اين مراسم ستارگان هاليوودي با لباس هاي ديگري حاضر مي شوند. به همين بهانه مدل لباس ستارگان هاليوودي اي که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

طراح 5 لباس برتر در اسکار 2017 چه برندهايي بودند؟

در اسکار 2017 Oscar 5 لباس به عنوان برترين لباس هاي اين مراسم انتخاب شدند. با ما همراه شويد تا به شما بگوييم اين لباس ها توسط چه برند و طراحاني طراحي شده بودند.

مدل مانتو ليندا کياني، رويا نونهالي و عاطفه رضوي در پشت صحنه تئاتر کابوس حضرت اشرف

مدل مانتو بازيگران هميشه مورد توجه مردم عادي بوده و هست. به همين بهانه مدل مانتو ليندا کياني، عاطفه رضوي و رويا نونهالي که در پشت صحنه تئاتر حضرت اشرف شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

گوچي : کلکسيون پيراهن کوتاه براي بهار 2017

گوچي Gucci يکي از معروف ترين برندها در زمينه پوشاک است. در اين مقاله کلکسيون پيراهن هاي کوتاه زنانه گوچي Gucci براي بهار 2017 را گردآوري کرده ايم.

جوايز گرمي 2017 : بدترين مدل لباس، از کيتي پري تا کري آندروود

جايزه گرمي نام جايزه افتخاري است که توسط آکادمي ملي علوم و هنرهاي ضبط اهدا مي شود. در مراسم گرمي Grammy 2017 هنرمنداني بسياري از جمه ادل Adele، ريحانا Rihanna، جنيفر لوپز Jennifer Lopez و ... شرکت کرده بودند. به همين بهانه بدترين مدل لباس اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

جوايز گرمي 2017 : مدل لباس هاي برتر، از جنيفر لوپز تا ريحانا

جايزه گرمي نام جايزه افتخاري است که توسط آکادمي ملي علوم و هنرهاي ضبط اهدا مي شود. در مراسم گرمي Grammy 2017 هنرمنداني بسياري از جمه ادل Adele، ريحانا Rihanna، جنيفر لوپز Jennifer Lopez و ... شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل لباس اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس زمستاني به سبک آنجلينا جولي

انتخاب لباس شب يکي از نکته هاي مهم در شيک پوشي خانم هاست. در اين مقاله ست کردن لباس زمستاني به سبک آنجلينا جولي Anjelina Jolie را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در مراسم اختتاميه از شبنم مقدمي تا ليلا حاتمي

مراسم اختتاميه جشنواره فجر 35 پنجشنبه 21 بهمن در برج ميلاد برگزار شد. هنرمندان بسياري در آن شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو ليلا حاتمي و شبنم مقدمي را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو زيباي ليلا حاتمي

ليلا حاتمي يکي از بهترين بازيگراني بود که با مانتو بسيار زيبايي در جشنواره فجر حاضر شده بود. به همين بهانه در اين مقاله مدل مانتو ليلا حاتمي را گردآوري کرده ايم.

اگر ريز نقش و لاغر هستيد، اينگونه لباس بپوشيد!!

خوش لباس بودن براي ريز نقش‌ها با همين لباس‌هاي موجود ترفندهايي دارد که چندان هم سخت و ناممکن نيست. در اين جا ما به شما ريز جثه‌ها خواهيم گفت که چطور و با چند نکته ساده، خوش پوش و آراسته باشيد .

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در سومين روز، از طناز طباطبايي تا پريناز ايزديار

پريچهر قنبري همسر شهاب حسيني، طناطباطبايي .و پريناز ايزديار از هنرمنداني بودند که در اين اکران ها حضور داشتند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در سومين روز، از بهاره کيان افشار تا نگار جواهريان

بهاره کيان افشار، الهه حصاري، نگار جواهريان و نازنين بياتي از هنرمنداني بودند که در اين اکران ها حضور داشتند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

جشنوراه فجر 35 : مدل لباس در سومين روز، از پژمان جمشيدي تا محسن کيايي

پژمان جمشيدي، شهرام حقيقت دوست، محسن کيايي و کاوه سماک باشي از هنرمنداني بودند که در اين اکران ها حضور داشتند. به همين بهانه مدل لباس اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز دوم جشنواره، از بهاره کيان افشار تا مهسا کرامتي

ليلا زارع، مهسا کرامتي، بهاره کيان افشار و آيدا پناهنده از هنرمنداني بودند که در اين اکران ها حضور داشتند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل لباس در روز دوم جشنواره، از هومن سيدي تا حسين ياري

هومن سيدي، رامين رضاييان، محسن مسلمان، منوچهر هادي و حسين ياري از هنرمنداني بودند که در اين اکران ها حضور داشتند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز اول جشنواره، از ستاره اسکندري تا نازنين بياتي

ستاره اسکندري، نازنين بياتي، مريم بوباني و مليسا ذاکري از هنرمنداني بودند که در اين اکران ها حضور داشتند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در روز اول جشنواره، از هانيه توسلي تا يکتا ناصر

هانيه توسلي، يکتا ناصر، باران کوثري، شبنم گودرزي و شيرين اسماعيلي از هنرمنداني بودند که در اکران هاي روز اول جشنواره 35 حضور داشتند. به همين بهانه مدل مانتو هانيه توسلي، يکتا ناصر، باران کوثري، شبنم گودرزي و شيرين اسماعيلي را گردآوري کرده ايم.

ست کردن لباس شب به سبک جنيفر لوپز

ست کردن لباس به سبک هنرمندان شيک پوش هاليوودي يکي از راه هاي شيک پوش شدن است. اين بار براي انتخاب لباس شب تان مي توانيد آن را به سبک جنيفر لوپز انتخاب کنيد.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو در افتتاحيه جشنواره، از طناز طباطبايي تا يکتا ناصر

مراسم افتتاحيه جشنواره فجر 35 شنبه 9 بهمن برگزار شد. در مراسم افتتاحيه جشنواره فجر امسال چهره هاي بسياري حضور يافته بودند. در ادامه مدل مانتو از طناز طباطبايي تا يکتا ناصر را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل لباس بازيگران مرد در مراسم افتتاحيه جشنواره، از ميلاد کي مرام تا مهرداد صديقيان

مراسم افتتاحيه جشنواره فجر 35 شنبه 9 بهمن برگزار شد. در مراسم افتتاحيه جشنواره فجر امسال چهره هاي بسياري حضور يافته بودند. در ادامه مدل لباس بازيگران مرد را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو روي فرش قرمز از نفيسه روشن تا پريناز ايزديار

مراسم افتتاحيه جشنواره فجر 35 شنبه 9 بهمن برگزار شد. در مراسم افتتاحيه جشنواره فجر امسال چهره هاي بسياري حضور يافته بودند. در ادامه مدل مانتو از نفيسه روشن تا پريناز ايزديار را گردآوري کرده ايم.

جشنواره فجر 35 : مدل مانتو روي فرش قرمز از بهنوش طباطبايي تا هستي مهدوي فر

مراسم افتتاحيه جشنواره فجر 35 شنبه 9 بهمن برگزار شد. در مراسم افتتاحيه جشنواره فجر امسال چهره هاي بسياري حضور يافته بودند. در ادامه مدل مانتو از بهنوش طباطبايي تا هستي مهدوي فر را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر ملانيا ترامپ، همسر دونالد ترامپ

ملانيا ترامپ Melania Trump متولد 26 آوريل 1970 مانکن سابق اسلوونيايي آمريکايي و بانوي اول ايالات متحده آمريکا است. در اين مقاله مدل لباس هاي برتر ملانيا ترامپ را گردآوري کرده ايم.

مدل مانتو در نمايشگاه نقاشي کودکان کار، از مهناز افشار تا کمند امير سليماني

مهناز افشار، کمند امير سليماني و نفيسه روشن جزو هنرمنداني بودند که در نمايشگاه نقاشي کودکان کار شرکت کرده بودند. به همين بهانه مدل مانتو اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2017 : مدل لباس بارداري به سبک ستارگان هاليوودي

مدل لباس بارداري شايد در نظر شما نتواند تنوع بسياري داشته باشد. اما پيشنهاد مي کنيم با ما همراه شويد و مدل لباس بارداري ستارگان هاليوودي که در مراسم گلدن گلوب 2017 شرکت کرده بودند را ببينيد.

ست کردن لباس : براي شيک پوشي چکمه هاي زمستاني را چگونه با پيراهن هاي مختلف ست کنيم؟

چکمه يکي از اکسسوري هاي زمستاني خانم ها براي شيک پوشي است. اما بيشتر خانم ها نحوه ست کردن پيراهن با چکمه هاي زمستاني را نمي دانند. با ما همراه شويد تا شما را براي ست کردن چکمه هاي زمستاني راهنمايي کنيم.

مدل لباس و استايل زيباي ساشا و ماليا اوباما

ماليا Malia و ساشا Sasha دختران ميشل Michelle و باراک Barack اوباما هستند. در چند روز آينده اوباما و خانواده اش کاخ سفيد را ترک خواهند کرد. به همين بهانه مدل لباس و استايل دختران اوباما را گردآوري کرده ايم.

مدل لباس هاي برتر ميشل اوباما، از سال 2009 تا 2017

ميشل اوبام Michelle Obama که چند سالي بانوي اول آمريکا بود يکي از زنان شيک پوش هاليوودي است. به همين بهانه بهترين مدل لباس هاي ميشل اوبا از سال 2009 تا 2017 را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2017 : عکس هايي جالب و ديدني از آماده شدن ستارگان هاليوودي قبل از مراسم

74 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در يکشنبه 8 ژانويه 2017 در هتل بورلي هيلتون برگزار شد. در اين مقاله عکس هايي جالب از حاضر شدن ستارگان هاليوودي براي اين مراسم را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2017 : کت و شلوار ستارگان هاليوودي روي فرش قرمز، از برد پيت تا جاستين تيمبرليک

74 امين مراسم گلدن گلوب Golden Globe در يکشنبه 8 ژانويه 2017 در هتل بورلي هيلتون برگزار شد. به همين بهانه مدل کت و شلوار ستارگاني که در اين مراسم شرکت کرده بودند را گردآوري کرده ايم.

چگونه يک کفش پاشنه بلند راحت بخريم؟

حتما شما هم ديده ايد که در مراسم ها ابتدا همه ي خانم ها با کفش هاي پاشنه دارشان، جلوه مي کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسيده، کفش ها به کناري مي رود و پابرهنه مي شوند، اگر مي خواهيد اين اتفاق براي شما نيفتد، مطلب زير را بخوانيد و از راه و روش انتخاب يک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شويد.

مدل مانتو نيوشا ضيغمي در اکران فيلم ما همه گناهکاريم

اکران خصوصي فيلم ما همه گناهکاريم در سينما آزادي برگزار شد و نيوشا ضيغمي يکي از هنرمنداني بود که در اين مراسم شرکت کرده بود. به همين بهانه مدل مانتو الهام حميدي در اين اکران خصوصي را گردآوري کرده ايم.

گلدن گلوب 2017 : طراح لباس اصغر فرهادي در مراسم گلدن گلوب کيست؟

مراسم گلدن گلوب 2017 Golden Globe در 8 ژانويه 2017 برگزار مي شود. اصغر فرهادي براي سومين بار نامزد گلدن گلوب شد و افشين صنايعي نام طراح لباسي است که لباس اطغر فرهادي را براي شرکت در اين مراسم طراحي و دوخته است.

مراقب باشيد، اين اکسسوري ها به بدن تان ضرر مي رسانند!!

خوش تيپ بودن خوب است اما واقعا گاهي ارزشش را ندارد که به خاطر آن سلامت تان را به خطر بياندازيد. اگر نمي دانيد که چه چيزهايي در زمينه مد و فشن به بدن تان آسيب مي رساند، به فهرستي که در اينجا برايتان آورده ايم، نگاهي بياندازيد.

مدل لباس در جشنواره بين المللي فيلم پالم اسپرينگز، از نيکول کيدمن تا ناتالي پورتمن

مدل لباس هنرمندان هاليوودي هميشه مورد توجه مردم عادي بوده و هست. به تازگي جشنواره فيلم پالم اسپرينگز Palm spring awards در کاليفرنيا برگزار شد و هنرمندان بسياري در آن شرکت کردند. به همين بهانه مدل لباس اين هنرمندان را گردآوري کرده ايم.

کودک تان را با اين روش ها يک کودک هاليوودي و خوش تيپ کنيد!!

همه دوست دارند که کودکشان مانند کودکان درون فيلم ها خوش پوش و جذاب باشد، شيرين زباني کند و محبوب محافل باشد. براي اين که يک کودک خوش تيپ و جذاب داشته باشيد مي توانيد پيشنهادات ما را بررسي کنيد و هر کدامش که مورد پسندتان افتاد به کار ببنديد.

اخبار خواندنی

مدل مانتو الهام حميدي در اکران فيلم ما همه گناهکاريم

12 اتفاق مهم دنياي مد در سال 2016!!

جورجيو آرماني : مدل مانتو و پالتو براي زمستان 2017

مدل لباس هاي برتر جنيفر لارنس در سال 2016

ست کردن لباس شب به سبک کيت وينسلت

7 لباس معروف دنياي هاليوود در کلکسيون دبي رينولدز، از آدري هپبورن تا اليزابت تيلور

10 مدل لباس برتر سال 2016 از چه برندهاي بود؟

سحر دولت شاهي در مورد مدل مانتو و سبک پوشش اش مي گويد

مدل لباس هنرمندان هاليوودي در ماه دسامبر 2016

شال گردن زمستاني تان را به اين مدل زيبا گره بزنيد

مدل مانتو سحر دولتشاهي در اکران فيلم وارونگي

جوايز امي : جواهراتي که در اين مراسم درخشيدند

بهترين روش براي تست کردن عطر

شنل : جديدترين مدل کت و دامن برند شنل براي زمستان 2017 - 2016

دختر شايسته 2016 انتخاب شد

مدل لباس در British fashion awards 2016، از ليدي گاگا تا جي جي حديد

ست کردن چکمه با دامن، يک تيپ شيک زمستاني!!

چگونه پالتو زمستاني را بر اساس فرم بدني مان انتخاب کنيم؟

بربري : کت و پالتو هاي زنانه براي زمستان 2017-2016

رنگ سال 2017 اعلام شد

خانم هايي که بدن سيبي شکل دارند اينگونه لباس بپوشند

بهترين گردنبند هاي جنيفر لوپز روش فرش قرمز

مدل مانتو H&A، هدا اکبري براي زمستان 1395

ترفندهاي شيک پوشي زنانه در پاييز و زمستان

گوچي : بهترين مدل چکمه زنانه براي زمستان 2017 - 2016

مدل لباس ستارگان هاليوود روي فرش صورتي برند ويکتوريا سکرت

ست کردن لباس : پالتوهاي رنگي زمستاني را چگونه ست کنيم؟

جديدترين عکس هاي ادل روي مجله مد ونتي فر

همه چيز درباره کت و شلوار جنجالي نخست وزير هندوستان

فندي : مدل پالتو و کت زنانه براي زمستان 2016

ست کردن لباس با رنگ سورمه اي و قهوه اي، يک ترکيب زمستاني زيبا و شيک

ساعت مچي تان را با اين معيارها بخريد

مدل لباس در American Music Awards 2016، از سلنا گومز تا ليدي گاگا

بدترين مدل لباس در جوايز لاتين گرمي 2016

مايکل کورس : کت و پالتوهاي زنانه براي زمستان 2016

بهترين مدل لباس در جوايز لاتين گرمي 2016، از جنيفر لوپز تا مارک آنتوني

ست کردن لباس : رنگ قرمز و مشکي را چگونه براي ميهماني هاي پاييزي ست کنيم؟

مدل مانتو الهام پاوه نژاد، ستاره اسکندري و مريم کاوياني در اکران فيلم نفس

مدل مانتو الهام حميدي، گلاره عباسي و مينا وحيد در اکران فيلم نفس

مجله پيپل جذاب ترين مرد سال 2016 را معرفي کرد

اين تيپ مردانه، زنان را عاشق مي کند!!

لباس شب تان را از بين کلکسيون پيشنهادي مجله ال انتخاب کنيد

مدل لباس هاي برتر اما استون روي فرش قرمز

چگونه لباس شب را متناسب با فرم بدنم انتخاب کنم؟

مدل لباس در ميهماني شب مجله ال، از هلن ميرن تا الساندرا آمبرسيو

آنا نعمتي در مورد مدل لباس اش در جشنواره فيلم رم گفت

عکس هاي جديد ايوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ، مدل و بازيگر امريکايي

ست کردن لباس : کت و شلوار مشکي را با چه رنگ هايي مي شود ست کرد؟

دولچه اند گابانا : پالتو زنانه براي پاييز 2016

رتبه لباس ليلا حاتمي در جشنواره کن

ست کردن لباس : شالهاي پشمي چهارخانه با رنگ روشن را چگونه براي پاييز ست کنيم؟

مدل مانتو آنا نعمتي، مهسا کاميابي و جوانه دلشاد در اکران فيلم جاودانگي

مدل مانتو ليندا کياني، نيوشا ضيغمي، ليلا بلوکات و فقيهه سلطاني در اکران فيلم جاودانگي

مدل لباس در مراسم CMA awards 2016، از دختر شايسته آمريکا تا نيکول کيدمن

مدل مانتو مارال فرجاد، نفيسه روشن، شقايق فراهاني و شبنم فرشادجو در اکران فيلم جاودانگي

ست کردن لباس : زرشکي و طوسي، دو رنگي که شما را در پاييز شيک پوش مي کند!!

اسکادا : کت و شلوار هاي پاييزه براي خانم هاي شيک پوش

مدل لباس هاي برتر ميشل اوباما، بانوي اول آمريکا

آموزش بستن شال دو گره پاييزي مخصوص خانم هاي شيک پوش

ست کردن لباس : شيک پوشي مردانه به وقت پاييز

مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم هاليوود

مدل مانتو آنا نعمتي، نازنين بياني و مرجانه گلچين در اکران خصوصي متولد 65

مدل مانتو زهره فکور صبور، سميرا حسن پور، هنگامه حميدزاده در اکران خصوصي متولد 65

طراح لباس هاي ايراني چگونه لباس مي پوشند؟

اچ اند ام : کت هاي پاييزي زيبا مخصوص خانم هاي شيک پوش

مدل مانتو الناز شاکردوست، نيکي مظفري و نيوشا ضيغمي

جشنواره فيلم رم 2016 : مدل لباس آنا نعمتي و مارال فرجاد

ست کردن شلوار جين پاييزي به سبک جنيفر لوپز

مدل لباس هاي برتر تيلور سويفت در سال 2016

مدل مانتو بهنوش طباطبايي و هانيه توسلي در اکران خصوصي فيلم سيانور

طراح لباس مانتو هاي سارا منجزي چه کسي است؟

فندي : مدل مانتو و کت زنانه براي پاييز 2016

بازيگر جذاب سريال فرار از زندان مرد سال 2016 شد

ست کردن لباس پاييزي، اين بار به سبک سلنا گومز شيک پوش

مدل لباس هاي برتر در هفته مد نيويورک

ملانيا ترامپ، مدل و همسر دونالد ترامپ از استايل و سبک لباس پوشيدن اش مي گويد

شنل : جديدترين مدل روسري برند شنل براي پاييز 2016

رازهايي که لباس پوشيدن کلينتون و ترامپ آنها را فاش کرد

مايکل کورس : مدل مانتو و کت زنانه براي پاييز 2016

زارا : کفش هاي پاييزي زارا براي خانم هاي باسليقه و شيک پوش

عکس هاي پنه لوپه کروز در کمپين تبليغاتي برند آرايشي لانکوم

طراح لباس مانتو هاي نيکي کريمي چه کسي است؟

عکس هاي جديد ايرينا شايک روي مجله ووگ

کيف : جديدترين کلکسيون کيف زنانه پورش ديزاين براي پاييز 2016

فروش فوق العاده مانتو هاي هدا اکبري با 30 درصد تخفيف

ست کردن لباس براي خانم هايي که شکم بزرگي دارند

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي خشکسالي و دروغ، از محمدرضا گلزار تا شهرام حقيقت دوست

عکس هاي سلنا گومز روي مجله نيويورک تايمز

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي اروند رود، از رضا يزداني تا مهرداد صديقيان

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي اروند رود، ازالناز شاکردوست تا بهاره کيان افشار

طراح لباس مانتو هاي ليندا کياني چه کسي است؟

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي اروند رود، از طناز طباطبايي تا پانته آ پناهي ها

ورساچه : جديدترين کلکسيون کفش مدرسه براي پاييز 2016

عکس هاي جديد جنيفر لوپز روي مجله Instyle

لباس شب تان را به سبک آنجلينا جولي ست کنيد

مدل لباس بازيگران زن در اکران خصوصي آخرين بار کي سحر رو ديدي، از افسانه بايگان تا ترلان پروانه

دولچه اند گابانا : کلکسيون کيف و کفش براي بازگشت به مدرسه

مدل هاي با حجاب براي اولين بار در هفته مد نيويورک!!

خوش استايل ترين زن در دنياي مد چه کسي است؟

مدل لباس زنانه شنل براي پاييز 2016

جشن منتقدان سينما : مدل لباس بازيگران، از نويد محمدزاده تا پريناز ايزديار

ست کردن لباس پاييزي به سبک جنيفر لوپز شيک پوش

جشن خانه سينما : مدل لباس بازيگران مرد، از نويد محمدزاده تا پيمان معادي

مدل لباس بازيگران در اکران خصوصي فيلم هيهات، از گلاره عباسي تا ماه چهره خليلي

مدل لباس در جشنواره فيلم ونيز 2016، از مونيکا بلوچي تا اما استون

خريد کوله پشتي مدرسه و چند نکته ساده که بايد بدانيد

ترلان پروانه مدل جديد کمرون زيگزال شد

جشن خانه سينما : مدل لباس بازيگران مرد، از نويد محمدزاده تا پيمان معادي

جشن خانه سينما : مدل لباس بازيگران زن، از آزاده صمدي تا نيکي کريمي

ست کردن لباس، اين بار به رنگ سال 2016

عکس هاي جديد برد پيت روي مجله تي T

ست کردن لباس : رنگ هاي خنثي را چگونه ست کنيم؟

عکس هاي جديد هوليا آوشار بازيگر سريال ماه پيکر روي مجله Bestyle

خريد کفش مدرسه و چند نکته مهم که هر پدر و مادري بايد بداند

چند نکته مهم در خريد کفش مدرسه اي، که هر پدر و مادري بايد بداند

درآمد روزانه مدل هاي ايراني چقدر است؟

دولچه اند گابانا|جديدترين کلکسيون کيف و کفش پاييزي

کيف و کفش پاييزي تان را از جديدترين کلکسيون دولچه اند گابانا انتخاب کنيد

مصاحبه اي خواندني با مديه الشرقي طراح لباس مگان فاکس و کريس جنر

اين اشتباهات در لباس پوشيدن شما را قد کوتاه تر نشان مي دهد!

مدل لباس بازيگران در اکران آي آدم ها، از مهتاب کرامتي تا پيمان معادي

عکس هاي جديد سلنا گومز روي مجله مد ماري کلر

آقايان با اين 10 عطر، خواستني تر مي شوند!

پاييز 2016 با اين جواهرات بدرخشيد!!

جشنواره کن 2016 : مدل لباس هايي که با طراحي خاص شان در اين مراسم درخشيدند

ست کردن لباس : لباس ميهماني تان را مانند کيم کارداشيان ست کنيد

5 عطر مردانه دنياي مد که براي خانمها بسيار مناسب هستند!!

جديدترين پيراهن هاي طراحي شده توسط برندهاي معتبر دنياي مد که از طبيعت الهام گرفته اند

نظر 4 کارشناس مد در مورد استايل بازيگران سينماي ايران، از ترانه عليدوستي تا الناز شاکردوست

مدل کفش زنانه، جديدترين کلکسيون کفش زنانه از برند شنل

نحوه ست کردن لباسهاي پولک دوزي در يک پوشش شيک!(+عکس)

عکس هاي جديد کايا برگر سوپر مدل 14 ساله روي مجله پاپ

ست کردن لباس : خانم هاي شيک پوش در تابستان چگونه لباس هاي شان را ست مي کنند

لباس زير خود را چگونه انتخاب کنيد!

اسکار 2016 : مدل گوشواره و گردنبندهاي برتر در اين مراسم

آموزش 3 مدل بستن کراوات براي آقايان شيک پوش + عکس

جديدترين مدلهاي پيراهن مجلسي زيبا

دسته گل عروسي تان را به رنگ سال انتخاب کنيد

جديدترين عکسهاي جسيکا آلبا روي مجله آمريکايي ووگ

رتبه بندي لباسهاي منتخب گلدن گلوب 2013

ست کردن لباس : هر مدل شلوار جين را به چه کفشي ست کنيم؟

لباس شب تان را با اين معيارها انتخاب کنيد و لاغر به نظر برسيد

لباس عروس خواننده معروف امريکايي از برند روبرتو کاوالي

کامران بختياري کفش هاي کاروان ايران در المپيک 2016 را چگونه طراحي کرد؟

6 مدل حلقه نامزدي در دنياي مد که هيچ وقت قديمي نمي شوند

مدل لباس ستارگان هاليوودي در مراسم جوايز بيلبورد، از آريانا گرند تا ريحانا

ستارگان شيک پوش 40 ساله هاليوودي چگونه لباس هاي شان را ست مي کنند؟

لباس هاي برتر افتتاحيه المپيک ريو 2016 انتخاب شدند، 8 کشور در صدر

جديدترين عکسهاي کيم کارداشيان روي مجله هارپر بازار

مدل مانتو متفاوت و زيباي برند معروف ايراني براي تابستان 1395