آخرین اخبار

3 دليلي که برانکو به عاليشاه بازي نمي دهد پرسپوليس

3 دليلي که برانکو به عاليشاه بازي نمي دهد

  بزرگنمايي:

چه خبر - برانکو به 3 دليل به عاليشاه بازي نمي‌دهد

اميد عاليشاه همان‌طور که خود برانکو در مصاحبه روز گذشته اش عنوان کرد به خاطر مصاحبه جنجالي پس از بازي با پيکان از ليست مسافران امارات خط خورد. اتفاقي که مي‌تواند يک تنبيه انضباطي تلقي شود و باشگاه پرسپوليس هم در اين ماجرا پشت سرمربي خود ايستاد، اما شايد پرسش اصلي اين باشد که قبل از اين مصاحبه چرا برانکو از اين بازيکن باتجربه استفاده نمي‌کرد؟

شنيديم اميد عاليشاه هيچ مشکل خاص يا مصدوميتي ندارد و نيمکت‌نشيني او کاملاً فني است. برانکو به 3 دليل زير، شماره 2 تيمش را بازي نمي‌دهد؛

1- اولين دليل بازي ندادن اميد عاليشاه توسط برانکو آمادگي بالاي رقيبان اين هافبک ساروي است. دست سرمربي کروات پرسپوليس در نيم‌فصل دوم حسابي پر است. او مهدي ترابي، احمد نوراللهي و بشار رسن را در اختيار دارد که جملگي در اوج به سر مي‌برند. بنابراين برانکو ترجيح مي‌دهد در ترکيب اصلي خود از اين نفرات آماده به عنوان سه هافبک تهاجمي‌تر جلوي کمال کاميابي‌نيا استفاده کند.

2- دليل دوم اين است که به اعتقاد برانکو وقتي اميد عاليشاه به عنوان بازيکن ذخيره به ميدان مي‌رود حداکثر انرژي خودش را در زمين نمي‌گذارد. مرد کروات پس از اوج گيري ترابي، نوراللهي و بشار رسن قصد داشت از اميد عاليشاه يک ذخيره طلايي بسازد، اما در بازي‌هاي گذشته تيمش هرگاه شماره 2 به عنوان بازيکن تعويضي به زمين رفته اثرگذار نبوده است.

3- در غياب حسين ماهيني مصدوم و پس از سيدجلال حسيني کاپيتان دوم پرسپوليس اميد عاليشاه است. اميد به عنوان کاپيتان دوم پرسپوليس و اينکه چند سال براي اين تيم عرق ريخته است توقع دارد فيکس باشد و اين موضوع به گوش برانکو رسيده است.

*نکته : اميد عاليشاه تجربه بازي در خط حمله را هم دارد و شايد هم انتظار دارد به جاي ماريو بوديمير به ميدان برود در حالي که نظر برانکو اين نيست. سرمربي کروات ضمن آنکه اعتقاد زيادي به ماريو بوديمير هموطن خودش دارد در عين حال اميد عاليشاه را يک هافبک مي‌داند نه مهاجم!


منبع: خبرورزشيارسال نظر شما