آخرین اخبار

معرفي سريال هاي جديد تلويزيون براي پخش در سال 98 + عکس تلويزيون

معرفي سريال هاي جديد تلويزيون براي پخش در سال 98 + عکس

  بزرگنمايي:

چه خبر - از کامبيز ديرباز و بهرام افشاري تا سيروس گرجستاني: در جديدترين سريال هاي تلويزيون

چند سريال جديد در سال 98 آماده پخش است که در اين مطلب آن‌ها را با هم مرور مي‌کنيم.

سريال دنگ و فنگ روزگار


120 بازيگر و 70 مکان فيلمبرداري
دوستي يعني رفاقت، نزديکي، محبت، عشق و ...، اما اگر همين دوستي به خاطر ماجرا‌هايي به هم بخورد، مسلما به شکل‌گيري اتفاقاتي منجر مي‌شود. همين سوژه مجموعه سريال دنگ و فنگ روزگار شده که به تهيه‌کنندگي اميرحسين طالبي‌کاشاني و کارگرداني جواد مزدآبادي آماده پخش شده است. نقش اين دو دوست را محمد نادري و سيروس گرجستاني بازي مي‌کنند که طي شراکتي دچار مشکلاتي مي‌شوند که ناچار هستند طي سال‌ها اين مشکلات را پنهان کنند. همين مساله باعث رقم خوردن اتفاقات مختلف طنز در اين سريال مي‌شود. البته به گفته تهيه‌کننده سريال جنس طنز اين سريال با ديگر طنز‌ها متفاوت است و بيشتر طنز موقعيت است تا بتواند از اين طريق نگاه مخاطب را جلب کند.

سريال کمدي دنگ و فنگ روزگار
سريال کمدي دنگ و فنگ روزگار
معرفي بازيگران سريال دنگ و فنگ روزگار

در کنار محمد نادري و سيروس گرجستاني ، بيژن بنفشه‌خواه، نيما شاهرخ‌شاهي، محمد فيلي، غلامرضا نيکخواه، امير غفارمنش، ساعد هدايتي، شيرين آقارضا کاشي، پانته‌آ مهدي‌نيا، سينا رازاني، زهرا داوود‌نژاد، مهري آل‌آقا، مريم شاه‌ولي، مينا نوروزي، ساقي زينتي، بيتا خردمند، عباس محبوب، طاهر علايي، فريده دريامج، ژيار محمدزاده، ساره صحرايي، ستاره صحرايي و ... بازي مي‌کنند.
يکي از ويژگي‌هاي اين مجموعه تلويزيوني، تصويربرداري در 70 مکان فيلمبرداري است و همين تعدد مکان‌ها يکي از عوامل جذابيت سريال دنگ و فنگ روزگار است و گروه در قسمت‌هاي مختلف تهران، شهر ري، احمدآباد مستوفي و ... ضبط را انجام دادند. البته تعدد لوکيشن‌ها کار توليد را با سختي‌هايي همراه مي‌کند، اما تهيه‌کننده تلاش کرده اين سختي را به جان بخرد تا بتواند يک مجموعه طنز ديدني را روانه آنتن کند و مردم هم از تماشاي آن لذت ببرند. طراح و سرپرست فيلمنامه حسن وارسته و امير شاداب هم در نگارش به او کمک کرده است.

سيروس گرجستاني در سريال تلويزيوني دنگ و فنگ روزگار
سيروس گرجستاني در سريال تلويزيوني دنگ و فنگ روزگار

به گفته جواد مزدآبادي کارگردان اين سريال، دنگ و فنگ روزگار کار متفاوت و خوبي است. در اين مجموعه 120 بازيگر بازي مي‌کنند. بالاي 80 درصد سکانس‌هاي اين سريال شلوغ هستند و در هر صحنه هشت تا ده نفر حضور دارند و همين به جذابيت‌هاي سريال اضافه کرده است. هدف اين کارگردان از ساخت اين مجموعه اين بود که با توجه به اين‌که مردم در شرايط اقتصادي خوبي به سر نمي‌برند، بهتر است با تماشاي يک سريال طنز بخندند و به لحاظ روحي شارژ شوند.
قالب طنز سريال دنگ و فنگ روزگار، موقعيت است. ضمن اين‌که ديگر طنز‌ها هم در اين سريال ديده مي‌شود؛ همچون طنز کلامي، فانتزي و ... سه سال نگارش اين سريال زمان برده و چندين بار بازنويسي شده است. به گفته اميرحسين طالبي کاشاني تهيه‌کننده، تقريبا تهيه‌کنندگان از ساخت سريال‌هاي طنز فراري هستند و ترجيح مي‌دهند کار‌هاي درام و اجتماعي انجام دهند. اما او در طول اين سال‌ها به‌غير از دستپخت، هميشه طنز کار کرده است. همچون جنگ 77، زير آسمان شهر و ... هدف مجموعه دنگ و فنگ روزگار، شاد کردن دل مردم است، زيرا به گفته تهيه کننده وظيفه سازندگان آثار نمايشي اين است که لبخند را به لب مردم بياوريم.

محمد نادري در سريال طنز دنگ و فنگ روزگار
محمد نادري در سريال طنز دنگ و فنگ روزگار

محمد نادري هم درباره شخصيت بازي‌اش توضيح داد نقش اردشير در اين سريال ويژگي‌هاي خاصي دارد به همين دليل بازي کرده است. به گفته او بلا‌هاي مختلفي سر اين شخصيت مي‌آيد که غيرمعمول است سر يک نفر اين همه اتفاق بيفتد، ولي در مجموع شخصيت دوست داشتني است. اين بازيگر اظهار اميدواري کرد مردم اين سريال را دوست داشته باشند.
در اين سريال بيژن بنفشه‌خواه نقش فيروز را بازي مي‌کند. در واقع او به خاطر حضور تهيه‌کننده و کارگردان بدون خواندن فيلمنامه، بازي در اين سريال را پذيرفت. فيروز در اين سريال يک شخصيت دورو است که شيشه خرده زياد دارد و مرتب هم با باجناقش کل‌کل مي‌کند.

فصل دوم سريال روز‌هاي بي‌قراري

فرشي نفيس از دوران مشروطه
بخش عمده‌اي از ماجرا‌هاي فصل دوم سريال روز‌هاي بي‌قراري در شهر تبريز و بخش‌هايي از آن در شهر مشهد ضبط شده است. اين مجموعه در ادامه روز‌هاي بي‌قراري که فصل اول آن پيش از اين که از شبکه يک سيما پخش شود، ساخته شد و در خلاصه داستان آن آمده: سارا که از همسر سابقش جدا شده در پي هويت خود ناچار به سفري طولاني مي‌شود و يک فرش نفيس مربوط به دوره مشروطه تنها سندي است که او را به مقصود برساند و ...

معرفي بازيگران سريال روز‌هاي بي‌قراري 2

بازيگراني مانند سارا صوفياني، مجيد واشقاني، فخرالدين صديق شريف، مهتاج نجومي، کاظم هژير آزاد، صفا آقاجاني با حضور افسانه بايگان و حميدرضا آذرنگ و تعدادي از بازيگران برجسته و پيشکسوت تبريز و مشهد در فصل دوم روز‌هاي بي‌قراري به ايفاي نقش مي‌پردازند. به گفته مدير کل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي، روز‌هاي بي‌قراري 2، توليد سيماي مرکز آذربايجان شرقي است و يک اثر ملودرام است.

بازيگران سريال روز‌هاي بي‌قراري 2
بازيگران سريال روز‌هاي بي‌قراري 2

مجموعه تلويزيوني «روز‌هاي بي قراري2» با داستاني در امتداد فصل اول توسط کاظم معصومي کارگرداني و به تهيه‌کنندگي اميرحسين شريفي توليد شده است. اين مجموعه ضمن پرداخت غيرمستقيم به رشد و توسعه کشور در 40 سال گذشته، به معرفي ظرفيت‌هاي اين دو استان در داشتن ظرفيت‌هاي تاريخي و گردشگري توجه شده است.
با توجه به اين‌که اميرحسين شريفي سابقه ساخت مجموعه‌هاي تلويزيوني در شهرستان‌هاي مختلف را دارد اين بار سراغ تبريز و مشهد رفته تا در قالب يک داستان جذاب و شيرين مردم را با زيبايي‌هاي اين دو شهر آشنا کند. فيلمنامه فصل دوم روز‌هاي بي‌قراري را هم شعله شريعتي نوشته که تا امروز چند مجموعه ملودرام با مضامين متفاوت اجتماعي را براي تلويزيون نوشته است. به گفته تهيه‌کننده اين مجموعه خانوادگي، قصه اين سريال براي مخاطبان نو است و حتما نظر آن‌ها را همچون فصل اول جذب مي‌کند.

افسانه بايگان در سريال روز‌هاي بي‌قراري 2
افسانه بايگان در سريال روز‌هاي بي‌قراري 2

شريفي درباره انتخاب معصومي براي کارگردان اين سريال توضيح داد که قبلا چند کار همچون سريال‌هاي «مرد نقره‌اي» و «خانه بي‌پرنده» را با معصومي انجام داده بود و به لحاظ اخلاقي و تفکري شناخت خوبي نسبت به هم دارند و به همين دليل معصومي براي کارگرداني سريال روز‌هاي بيقراري انتخاب شد. شريفي از آن دست تهيه‌کنندگان است که 24 ساعته در کار حضور دارد و وقت مي‌گذارد تا سريالي مخاطب پسند روانه آنتن کند.
در اين سريال 30 قسمتي علاوه بر حضور بازيگران ملي، نزديک به 150 بازيگر بومي به ايفاي نقش پرداخته‌اند. 85 درصد مکان‌هاي فيلمبرداري «روز‌هاي بي‌قراري2» در تبريز و 15 درصد آن در شهر مشهد تصويربرداري شده و در آن تاريخچه فرش تبريز مرور شده است. در واقع مخاطبان به نوعي با تماشاي اين اثر هم سرگرم مي‌شوند و هم پي به زيبايي‌هاي فرش تبريز خواهند برد که اين فرش چه ويژگي‌هايي دارد که در دنيا مطرح است.

بيشتر بدانيد : سوتي جديد شبکه 3! + عکس و توضيح

مجموعه «شرايط خاص»

ديرباز با يک کار کمدي
کامبيز ديرباز جزو آن دسته از بازيگران است که خودش را به گونه خاصي محدود نکرده و در تلويزيون در نقش‌هاي متفاوت حاضر شده است. گاهي در لباس پليس و برخي مواقع در لباس خلافکار. بعضي وقت‌ها هم نقش يک پدر مهربان را به عهده داشته است. در مجموع با نگاهي به کارنامه رنگارنگ او متوجه مي‌شويم که علاقه‌مند است نقش‌هاي متفاوتي را تجربه کند.
در اين باره مي‌توان به نقش‌هاي او در سريال‌هايي همچون زير پاي مادر، پشت بام تهران، ميکائيل، نابرده رنج، پريدخت، بوي باران و ... اشاره کرد.

بهرام افشاري در سريال شرايط خاص
بهرام افشاري در سريال «شرايط خاص»

او بعد از تمام شدن ايام نوروز با مجموعه «شرايط خاص» روي آنتن شبکه سه مي‌آيد و در اين سريال که حال و هواي کمدي دارد، نقش متفاوتي را بازي مي‌کند. اين مجموعه به کارگرداني وحيد اميرخاني و تهيه کنندگي سيد مرتضي فاطمي توليد شده است.
شرايط خاص به نويسندگي حسين تراب‌نژاد و احسان لطفيان، سريالي با حال و هواي کمدي است و مضامين اجتماعي با زباني شيرين در آن طرح مي‌شود. تصويربرداري اين سريال پر بازيگر، بهار سال گذشته در بيش از 110 لوکيشن اصلي و فرعي در تهران انجام شد. مبناي اين سريال هم طنز موقعيت است تا کلامي.

کامبيز ديرباز در مجموعه کمدي شرايط خاص
کامبيز ديرباز در مجموعه کمدي «شرايط خاص»

معرفي بازيگران مجموعه «شرايط خاص»

در کنار ديرباز، بازيگري همچون بهرام افشاري هم حضور دارد. او با بازي در يکي از فصل‌هاي پايتخت در ميان مخاطبان تلويزيون شهره شد و حالا بازيگر نقش مقابل ديرباز شده و پا به پاي اين بازيگر نقش متفاوتي را بازي مي‌کند. از ديگر بازيگران اين سريال مي‌توان به پروانه معصومي، نادر سليماني، سيروس گرجستاني، کاظم سياحي، مريم سعادت، سوگل قلاتيان، معصومه رحماني، صحرا اسداللهي، مصطفي ساساني، وحيد آقاپور، اسدا... يکتا و شهره سلطاني اشاره کرد. سيروس گرجستاني هم جزو بازيگران پرکار است، زيرا همزمان در دو شبکه ديده خواهد شد. او در سريال دنگ و فنگ روزگار شبکه يک هم بازي مي‌کند. گرجستاني تلاش کرده که نقشش در سريال‌هاي شبکه يک و سه متفاوت باشد تا مخاطبان از ديدن بازي او سرگرم شوند.

سيروس گرجستاني و کامبيز ديرباز در مجموعه شرايط خاص
سيروس گرجستاني و کامبيز ديرباز در مجموعه «شرايط خاص»

اين بازيگر تا امروز هم در نقش‌هاي جدي حضور پررنگ داشته و هم نقش‌هاي طنز، اما بيشتر مخاطبان او را با مجموعه‌هاي طنز مي‌شناسند. از کار‌هاي جدي او مي‌توان به سريال امام علي (ع) و نقش ابا قطام اشاره کرد. او بازي در مجموعه‌هايي همچون آنام، محکومين، نوار زرد، همسايه‌ها، جاده چالوس، خوش‌نشين‌ها، زن‌بابا، صاحبدلان و ... را در کارنامه دارد. گرجستاني تا امروز سعي کرده نقش پدر را هم متفاوت بازي کند تا هر بار با بازي‌اش بتواند مخاطب را غافلگير کند.

بيشتر بدانيد : جديدترين عکس ها و خبرها از کمدي جديد تلويزيون با بازي کامبيز ديرباز و بهرام افشاري

بيشتر بدانيد : گريم متفاوت لعيا زنگنه براي سريال «برادر جان» + عکس


منبع: روزنامه جام جمارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

بازيگران آينه عبرت/ از ممنوع الکاري تا شراکت با بابک زنجاني + عکس

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 2)

نکات کليدي سريال بازي تاج و تخت براي درک اتفاقات فصل هشتم ( قسمت 1)

نقد و بررسي قسمت اول فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت + عکس

سريال هاي رمضاني تلويزيون: از کشف حجاب تا دلدادگي + عکس

چگونه جان اسنو و دنريس در دنياي «بازي تاج و تخت فاميل» مي شوند؟

ترسناک ترين سريال ها، مختص عاشقان ترس و هيجان ! + عکس

سوالات مهم و بي جواب در مورد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت»

26 سريال برتر سال 2019 بر اساس آراي IMDB

رکود کريس آنجل در برنامه «عصر جديد» زده شد ولي داوران درک نکردند!!

حميد گودرزي: در جشنواره جام جم ناراحتي من به خاطر محمدرضا گلزار نبود!!

کدام بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» در فصل 8 بايد بميرند!!

معرفي سريال هاي جديد تلويزيون براي پخش در سال 98 + عکس

بازيگران «بازي تاج و تخت» روي فرش قرمز فصل 8 سريال

سانسور صحبت هاي جنجالي مهران مديري در ويژه برنامه دورهمي + فيلم

چالش هاي يلدا قشقايي بازيگر سريال «بر سر دوراهي»

تصميم جديد بهنوش بختياري در سال جديد براي حضور در فضاي مجازي

گفت و گو با حامد سريال «برسردوراهي» + عکس

دستمزد بازيگران سريال «بازي تاج و تخت» براي هر فصل و سود خالص آنها

بچه داري و استراحت: برنامه رامبد جوان براي نوروز! + عکس

جزئيات برنامه هاي نوروز 98 تلويزيون: از خندوانه و دورهمي تا عصر جديد

سانسور کردن «ابي» در عصر جديد عليخاني!! + فيلم

گزارشي از پشت صحنه سريال «بر سر دوراهي» + عکس جديد

جنجال هاي جشنواره جام جم / از انصراف مديري تا حذف عادل!

عکس هاي جديد از سريال تلويزيوني «ستايش 3»

تريلر جديد فصل هشتم سريال بازي تاج و تخت Game of Thrones

هر آنچه مي خواهيد درباره برنامه هاي نوروز تلويزيون 98 بدانيد

پوسترهاي فصل هشتم «بازي تاج و تخت» منتشر شد + عکس

جديدترين تصاوير از سريال خنده دار نوروزي «ن. خ» سعيد آقاخاني

سکانس هاي آزار دهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس

نگاهي به 3 سريال نوروزي «ن.خ»، «بر سر دوراهي» و «زوج و فرد»

سکانس هاي آزاردهنده «تاج و تخت» که براي بازيگران نيز دردناک بود! + عکس (قسمت 2)

بهاره رهنما، اکبر عبدي و ارژنگ اميرفضلي در سريال نوروزي سال 98 + تصاوير

از دورهمي و خندوانه تا صداپيشگي شهاب حسيني: برنامه هاي نوروزي

اميرحسين مدرس مجري ويژه برنامه تحويل سال شبکه 4 شد

زمان و ساعت پخش سريال هاي نوروز 98 مشخص شد

ويژه برنامه هاي تحويل سال 98 و اسامي مجريان

برترين سريال هاي سال 2018 بر اساس رتبه بندي سايت IMDB + عکس

عکس ها و توضيحات مهراوه شريفي نيا از بازي در سريال نوروزي

متفاوت ترين نقشي که شهين تسليمي بازي کرده + عکس

پرمعناترين و فراموش نشدني ترين ديالوگ هاي سريال «بازي تاج و تخت»

اولين عکس هاي ميترا حجار در سريال نوروزي «بر سر دوراهي»

شرايط و هزينه هاي حضور ستاره ها در برنامه «پنج ستاره»

چرا علي ضياء و برنامه فرمول يک، متهم به ترويج همسرآزاري شد؟!

چرا سعيد آقاخاني اين نام عجيب را براي سريال نوروزي اش انتخاب کرد؟! + عکس

سحر قريشي، بهرام رادان و ميترا حجار در سريال «رقص روي شيشه»

سير تا پياز درباره شرکت کنندگان و شيوه راي دهي در مسابقه عصر جديد

عصر جديد احسان عليخاني، کپي ناشيانه از تلنت شوهاي غربي يا ايده ايي خلاقانه؟

فراخوان قسمت نوروزي «پايتخت» براي جذب يک بازيگر خردسال

با نبرد وينترفل، خونين ترين و بزرگترين نبرد فصل پاياني سريال «بازي تاج و تخت» آشنا شويد(قسمت 2)